Vorige delen:quote:Het is onmogelijk om van iedereen die hier post te verlangen dat ze de naam weghalen van degene die de originele taalfout heeft gepost. Mensen gaan dat namelijk vergeten, bijvoorbeeld omdat dat te veel werk is, of te omslachtig als ze bijvoorbeeld via hun mobiel of tablet FOK!ken, maar vooral omdat het hen gewoon niet boeit wie die originele taalfout heeft gemaakt en ze daar dus niet op letten.
Als iemand zelf het citaat wil anonimiseren, dan is dat prima, maar voor de context is een linkje naar het topic wel handig. Aangeraden wordt om dan niet alleen de naam te verwijderen, maar ook de link naar de post in het citaat omdat de quotealert nog steeds functioneert zolang die link in het citaat staat.
Wordt dit alles niet weggehaald, dan gaan we daar ook geen drama van maken!
Discussies over deze reeks horen thuis in het TTK-feedbacktopic.
Psygiater, pysgiater, psygoloog en pysygieschquote:Op dinsdag 29 oktober 2013 21:40 schreef bella40 het volgende:
[..]
een psygiater , praat groep, een pysgiater thuis. medicatie , en nu dan een psygoloog online
mijn opleiding is zwaar ik loop stage met mensen die pysygiesch niet in orden zijn
quote:
Vreemde beha, bestaande uit twee schelpen en een vleeskleurige onderbroek.quote:
Moet je dan niet de tekst citeren en niet de kop of de TT?quote:Op woensdag 30 oktober 2013 09:12 schreef Copycat het volgende:
[..]
Vreemde beha, bestaande uit twee schelpen en een vleeskleurige onderbroek.
Je quote een quote, daarom is de tekst weggevallen.quote:Op woensdag 30 oktober 2013 10:11 schreef Lord_Vetinari het volgende:
[..]
Moet je dan niet de tekst citeren en niet de kop of de TT?
Oh, die post van CC was een quote van een post uit het vorige topic>quote:Op woensdag 30 oktober 2013 10:12 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Je quote een quote, daarom is de tekst weggevallen.
Die van HC, ja.quote:Op woensdag 30 oktober 2013 10:16 schreef Lord_Vetinari het volgende:
[..]
Oh, die post van CC was een quote van een post uit het vorige topic>
quote:Op woensdag 30 oktober 2013 11:08 schreef Leintjeuh het volgende:
Ja. Ga naar de huisarts en leg je probleem voor. Vraag of je melatonine kaan krijgen. Zoek ook informatie over melatonine op Internet. Het helpt mij goed, ik werk niet in ploegen maar onrechtmatig als verpleegkundige.
quote:Op woensdag 30 oktober 2013 14:02 schreef BlauweTijger het volgende:
Een achtervolging tussen 2 personen op een brommer en de politie is uitgedraaid op 1 dode en 1 zwaargewonde. De bestuurder is zwaargewond en de passagier die achterop zat is dood. De Rijksrecherge onderzoekt de zaak.
Dat kan je gewoon in de OP lezenquote:Op woensdag 30 oktober 2013 14:21 schreef BlauweTijger het volgende:
[..]
Wat is dit nou weer voor topicTevens correct waargenomen
quote:Op donderdag 31 oktober 2013 09:49 schreef pokkerdepok het volgende:
denk niet dat ik ooit kinderen ga nemen. nooit gewild, eigenlijk.
beetje een verijdeld huisdier is het eigenlijk, zo'n kind, en mensen zijn bang om straks oud en alleen te zijn.
en het is gewoon natuurlijk, kinderen nemen. dat is nogal simpel, het is een natuurlijke neiging die we allemaal hebben. iedereen die wat ouder wordt, krijgt af en toe gevoelens in die richting. ook bang om iets belangrijks te missen in het leven.
vrouwen hebben dat wel meer dan mannen, denk ik. logisch ook, want een vrouwenlichaam kan een kind maken, en dat wil je dan toch ook een keer proberen.
en niet meer alleen voor jezelf of een partner leven, maar echt met doel een kind groot te brengen. daar worden mensen gelukkig van, net als van vrijwillegerswerk, bijvoorbeeld.
maar mij lijkt het ronduit afschuwelijk. ben veel te onverantwoordelijk. ik zou 20 jaar lang in paniek zijn.
ik teken nog wel voor een leuke vriendin met kind. dan is het toch net anders.
Niet echt origineel, maar hebben jullie dat nou ook, dat je automatisch een spatie ziet na de s (de apostrof nog even daargelaten). Ik kan deze woorden op een of andere manier echt niet als één woord zien.quote:Op donderdag 31 oktober 2013 12:24 schreef iemand het volgende:
Ik heb een misschien wat domme vraag.
Elk jaar tijdens de winter hebben we de kachel aangehouden tot we naar bed gingen.
Bijvoorbeeld sochtends de kachel aan op 20/21 graden en dan savonds weer uit doen.
Scheelt het veel als je bijvoorbeeld de kachel sochtends op 21/22 zet en na een uurtje weer uit doet zodat de kou uit de kamers zijn?
Smiddags dan weer hetzelfde en savonds ook.
Dan is de kachel maar 3 uurtjes per dag aan ipv de hele dag op 21 graden.
Heeft dat invloed op het gas verbruik of zou dat zo minimum zijn dat je beter de kachel de hele dag aan kan laten.
Meer iets voor het Ruggespraak-topique.quote:Op donderdag 31 oktober 2013 14:50 schreef Wombcat het volgende:
NWS / Juf schaart 5 jaar met scholiere van 14
Sexmarathon
Qui? Que?quote:
Ik vind het vooral knap hoe iemand 5 jaar lang 14 kan blijven.quote:Op donderdag 31 oktober 2013 14:50 schreef Wombcat het volgende:
NWS / Juf schaart 5 jaar met scholiere van 14
Sexmarathon
Ik neem aan dat hier kankerbestrijding bedoeld is....quote:Op zaterdag 2 november 2013 @ 12:43 schreef Ouwesok het volgende:
Dan kun je nog beter gaan fietsen voor de kinderbestrijding.
Kinderbestrijdingquote:Op zaterdag 2 november 2013 13:27 schreef Scootmobiel het volgende:
Op de FrontPage, over het floppen van Alpe d'Huzes:
[..]
Ik neem aan dat hier kankerbestrijding bedoeld is....
Ik neem aan dat je verder nooit posts van mij leestquote:Op zaterdag 2 november 2013 13:27 schreef Scootmobiel het volgende:
Op de FrontPage, over het floppen van Alpe d'Huzes:
[..]
Ik neem aan dat hier kankerbestrijding bedoeld is....
Was het serieus zo bedoeld dan?quote:Op zaterdag 2 november 2013 13:33 schreef Ouwesok het volgende:
Ik neem aan dat je verder nooit posts van mij leest
Het was zo bedoeldquote:Op zaterdag 2 november 2013 13:43 schreef Scootmobiel het volgende:
[..]
Was het serieus zo bedoeld dan?![]()
Dan vind ik 'm wel hilarisch, haha. Sorry dat ik het voor een foutje aanzag.![]()
(Bij het lezen van posts let ik er bijna nooit op wie het geschreven heeft, en kijk meestal alleen naar de inhoud... Vandaar dat ik het dan ook niet gauw als iemands specifieke stijl herken.)
Aha, okee.quote:Op zaterdag 2 november 2013 13:52 schreef Ouwesok het volgende:
Het was zo bedoeld. Ik druk me altijd met opzet zo ongelukkig uit elkaar
Het was me een zwaar genoegenquote:Op zaterdag 2 november 2013 13:54 schreef Scootmobiel het volgende:
[..]
Aha, okee.![]()
Je hebt me in ieder geval weer heerlijk laten lachen.
quote:Op zaterdag 2 november 2013 13:52 schreef Ouwesok het volgende:
[..]
Het was zo bedoeld. Ik druk me altijd met opzet zo ongelukkig uit elkaar
quote:
quote:Op zaterdag 2 november 2013 22:51 schreef Depak het volgende:
Goededag,
Ik heb een vraag namens reisvergoeding.
Een beurs die die boerderij uitwoont?quote:Op woensdag 6 november 2013 10:31 schreef iemand:
Ik woon in een woonboerderij met mijn ouders en opa en oma.
is het nu mogenlijk om een uitwonende beurs aan te vragen? het is hetzelfde addres..
Handig, snel internet via je murenquote:Op woensdag 6 november 2013 12:54 schreef simmu het volgende:
[..]
een bouwdepot mag je alleen gebruiken om de waarde van het huis te verhogen en alleen voor zaken die aan het huis vastzitten. dus je mag er wel glasvezelbehang van financieren, maar geen tapijt of laminaat.
Zonder de rest te hebben gelezen, het bestaat welquote:Op woensdag 6 november 2013 12:56 schreef motorbloempje het volgende:
[..]
Handig, snel internet via je muren(glasvliesbehang
)
http://www.behangen.net/glasvezel-behang.htmlquote:Glasvezelbehang
Een relatief nieuwe behangsoort is glasvezelbehang. Deze behangsoort is gemaakt van fijne glasvezels daar waar normale soorten behang vaak gemaakt worden van papier. De glasvezels worden op een speciale manier verweven. Vervolgens worden ze geperst net zo lang tot er een enorm fijn en heel erg sterk gaas ontstaat. Het is mogelijk om in dit gaas lokale verdikkingen aan te brengen. Zo kun je dus een mooie structuur in het glasvezelbehang zichtbaar maken. Enkele voorbeelden van structuren die mogelijk zijn, zijn de visgraatstructuur, de zigzagstructuur, de ruitstructuur en de weefstructuur.
Glasvezelbehang is maar in één kleur leverbaar en dat is de kleur neutraal wit. Hier hoef je echter niet van te schrikken want het glasvezelbehang is gemakkelijk over te schilderen met latexverf. Je kunt dus uiteindelijk een unieke en warme uitstraling creëren die voldoet aan je eigen wensen.
http://glasvezelbehang.com/quote:Op woensdag 6 november 2013 13:14 schreef motorbloempje het volgende:
Heus? Ik heb er een tijd geleden nog op gezocht ( mijn ouders noemden het ook glasvezelbehang) en kwam tegen dat het wel glasvezelbehang genoemd wordt door velen, maar dat het eigenlijk glasvliesbehang is!
Halleluja!quote:Op woensdag 6 november 2013 17:42 schreef yoga-for-fun het volgende:
Hai,
Ik zag dat er een aantal opmerkingen gemaakt waren over yoga om thuis te doen en nu kwam ik onlangs een engeltalige site tegen die bezig is om een site te bouwen waarop je heel makkelijk thuis yoga kan doen. <knip>
quote:Op woensdag 9 oktober 2013 23:20 schreef Guus_Geluk7 het volgende:
Hij komt uit Cuijk, dat moet sowieso primitief om zeep geholpen worden.
Je vader zou je maar zomaar op straat voorbij lopenquote:Op donderdag 7 november 2013 11:11 schreef JeMoeder het volgende:
Omdat trouwen onzin is; duur, voegt niets toe behalve belastingvoordelen die onze ouderwetse overheid eraan verbind, het is nodig als je niet veel moeite wilt doen om als man je kind te herkennen.
Ook niet aardig! Alleen als ze heel dement zijn is dat te begrijpenquote:Op donderdag 7 november 2013 11:46 schreef motorbloempje het volgende:
[..]
Je vader zou je maar zomaar op straat voorbij lopen
LOLquote:Op donderdag 7 november 2013 11:46 schreef motorbloempje het volgende:
[..]
Je vader zou je maar zomaar op straat voorbij lopen
Het HAVO in plaats van de havoquote:Op woensdag 28 augustus 2013 18:04 schreef Bram_van_Loon het volgende:
Als hij op het HAVO geen wiskundeB volgde begrijp ik wel dat de school het niet toestaat.
Nou, dat zeg je nou wel.quote:Op donderdag 7 november 2013 20:05 schreef PizzaMizza het volgende:
[..]
Het HAVO in plaats van de havo
Zowel het havo als de havo is juist, afhankelijk van de betekenis. Als het om het type onderwijs gaat, is zowel het havo als de havo juist. Gaat het om een school die onderwijs op havoniveau aanbiedt, dan is alleen de havo juist. Hier leek het me te gaan om het type onderwijs.quote:Op vrijdag 8 november 2013 00:50 schreef Kees22 het volgende:
[..]
Nou, dat zeg je nou wel.
Waar is HAVO ook al weer een afkorting van?
Maar ik geef toe: ook voor mij voelt het erg fout aan.
Dat geldt voor alle onderwijstypenquote:Op vrijdag 8 november 2013 02:12 schreef JAM het volgende:
Opmerkelijk - hoewel ook niet echt - is hier misschien het hoofdlettergebruik. Het is toch echt de/het havo. Niet de/het HAVO.
quote:Op zaterdag 9 november 2013 11:40 schreef iemand het volgende:
aysen zou toch niet meespringen,omdat nuran het niet wilde...dus ayse helenaal geen parasut
Het is toch ook MBO en HBO? Ik schrijf de schooltypes ook altijd in hoofdletters. Ik zie het ook zelden anders, eerlijk gezegd.quote:Op vrijdag 8 november 2013 02:12 schreef JAM het volgende:
[..]
Opmerkelijk - hoewel ook niet echt - is hier misschien het hoofdlettergebruik. Het is toch echt de/het havo. Niet de/het HAVO.
vmbo havo vwo mbo hbo woquote:Op zaterdag 9 november 2013 11:46 schreef Lord_Vetinari het volgende:
[..]
Het is toch ook MBO en HBO? Ik schrijf de schooltypes ook altijd in hoofdletters. Ik zie het ook zelden anders, eerlijk gezegd.
quote:Op zaterdag 9 november 2013 12:20 schreef iemand het volgende:
[..]
Sorry, maar ik geloof er echt niets van dat dit als ''normaal'' werd gezien in de jaren 70. Mijn ouders bestonden ook al in die tijd, dus dan zouden toch wel meer mensen ooit verteld moeten hebben over zulke pariekelen
Daar is niets mis mee aangezien ik de afkorting met hoofdletters schrijf. Ik doe niet mee aan die onzin om van afkortingen letterwoorden te maken. Een letterwoord, wat een misbaksel.quote:Op donderdag 7 november 2013 20:05 schreef PizzaMizza het volgende:
[..]
Het HAVO in plaats van de havo
Hier de uitleg van Taaladvies: http://taaladvies.net/taal/advies/vraag/1613/quote:Op zaterdag 9 november 2013 11:48 schreef motorbloempje het volgende:
Neen. Hbo en mbo en wo; allemaal met kleine letters.
Jij zegt En A Tee Oo of zo je wil En A Vee Oo?quote:
Ik reageerde niet kwaad hoor.quote:Op zaterdag 9 november 2013 20:01 schreef Copycat het volgende:
Okay ... Het was een vraag, meer niet.
Maar ook niet duidelijk. Oh well, zo boeiend is het niet.quote:
Goed, duidelijker. Waarom van de ene afkorting wel en de andere niet een letterwoord maken?quote:Op zaterdag 9 november 2013 20:03 schreef Copycat het volgende:
[..]
Maar ook niet duidelijk. Oh well, zo boeiend is het niet.
quote:
Wat eet zo'n kar eigenlijk allemaal?quote:Op zondag 3 november 2013 18:45 schreef robber57 het volgende:
Sinds ik in een franse karrevoer ben geweest komt er niets anders meer op tafel ,er zit een redelijke hoeveelheid Dijon mosterd doorheen en dat is niet voor iedereen weggelegd maar als je van zure majo houd is dit wel een topper.
Hij is wel mooi. Karren vol met voer kun je er halen.quote:Op maandag 11 november 2013 19:08 schreef Scootmobiel het volgende:
Uit een mayonaisetopic in CUL:
Wat eet zo'n kar eigenlijk allemaal?
Beetje bloot?quote:Op maandag 11 november 2013 01:38 schreef Geerd het volgende:
[..]
Aah hier ook idd, moet eigenlijk een nieuwe deur in denk ik maar dat vind ik zonde, glas in lood zit er in en net 2 x gelakt dus gaat ook gewoon van die schuim toch strippen tussen.
Een t vergetenquote:
Trek het je niet aan. Zoiets dacht ik wel.quote:Op dinsdag 12 november 2013 02:30 schreef Geerd het volgende:
[..]
Een t vergetenBlijft klote in het donker typen, bij ons spreek je die t idd niet uit in het dialect.
Maar deze was niet met opzet, wanneer ik het gezien had, had ik het veranderd
quote:Op dinsdag 12 november 2013 02:32 schreef Kees22 het volgende:
[..]
Trek het je niet aan. Zoiets dacht ik wel.
Dit topic is ook geen schandpaal, maar meer een verzameling van grappige missers.
Dan zit er nog een spatie teveel in, hoorquote:Op dinsdag 12 november 2013 02:30 schreef Geerd het volgende:
[..]
Een t vergetenBlijft klote in het donker typen, bij ons spreek je die t idd niet uit in het dialect.
Maar deze was niet met opzet, wanneer ik het gezien had, had ik het veranderd
En daar zit een spatie te weinig in.quote:Op dinsdag 12 november 2013 07:36 schreef Lord_Vetinari het volgende:
[..]
Dan zit er nog een spatie teveel in, hoor
quote:
jaquote:Op woensdag 13 november 2013 10:03 schreef Lord_Vetinari het volgende:
[..]
Erin tuinen is toch een bestaande uitdrukking?
quote:Op woensdag 13 november 2013 15:57 schreef ******* het volgende:
van evert s natuurlijk. Hij is initimi van estelle dus dan is het waar.
Hij was ook degene met het geweldige scenario "grootse en meeslepende liefde"
Hoe komt het dat mensen dit blijven fout doen?quote:Op donderdag 14 november 2013 14:21 schreef kirsten. het volgende:
echter zijn de richtlijnen in Nederland bijzonder vaag.
quote:Op donderdag 14 november 2013 16:38 schreef kossikvassik het volgende:
Ja het is abbonnement ik weet het -_-
Is dat fout?quote:Op donderdag 14 november 2013 16:48 schreef PizzaMizza het volgende:
[..]
Hoe komt het dat mensen dit blijven fout blijven doen?
Echter, de richtlijnen zijn <---quote:Op vrijdag 15 november 2013 01:45 schreef Kees22 het volgende:
[..]
Is dat fout?
Echter zijn de richtlijnen ..... zou ik ook wel gebruiken.
Maar liever zou ik gebruiken:
Maar de richtlijnen zijn .......
Of: de richtlijnen zijn echter blablaquote:Op vrijdag 15 november 2013 02:46 schreef PizzaMizza het volgende:
[..]
Echter, de richtlijnen zijn <---
Niet: echter zijn de richtlijnen.
quote:Op vrijdag 15 november 2013 16:00 schreef Nico987 het volgende:
nee hoor.. ik zeg al in de regel.. dus met andere woorden, het kan ook anders.. daarnaast is er 1 gemeende deler, dat is dat alle autisten moeite hebben met sociale situaties in de breedste zin van het woord.. zonder moeite met sociale situaties kun je geen autisme of andere pad stoornis hebben..
Ik denk dat ik meer weet over autisme en aanverwante stoornissen dan het grootste gedeelte van de mensen hier.
Zielig ben je als je elke tik fout hier gaat posten!!quote:
Lees anders ook de disclaimer onder het topic even door:quote:Op vrijdag 15 november 2013 23:45 schreef Nico987 het volgende:
[..]
Zielig ben je als je elke tik fout hier gaat posten!!
Zeker nu de helft van de wereld de wereld via een telefoon of tablet hier zit.. gevolg je tablet beslist zelf wel wat er moet komen te staan.
Als deze site nu eens goed geschreven werd, kon je dat ook op je tablet makkelijk terug zien..
Men kan ook niet ruiken dat iemand met een tablet of telefoon op FOK! zit, dus als er dan een originele taalfout ontstaat door de autocorrect van het apparaat, kan die prima hier gepost wordenquote:Dit topic is bedoeld voor originele taalfouten die op FOK! worden gesignaleerd. Het gaat dus om de taalfouten, die soms best grappig kunnen zijn, en niet om degene die een fout maakt. Dus vind je jezelf terug in dit topic, dan heeft dat niets met jou persoonlijk te maken, maar is dat alleen maar omdat in een post van jou toevallig een originele taalfout zit. Discussies over deze reeks horen in het TTK-feedbacktopic thuis: http://forum.fok.nl/topicchain/last/911
Nou ja, tik fout wilde ik nou niet als origineel melden. Misschien we als overbodige spatie of zo.quote:Op vrijdag 15 november 2013 23:45 schreef Nico987 het volgende:
[..]
Zielig ben je als je elke tik fout hier gaat posten!!
Zeker nu de helft van de wereld de wereld via een telefoon of tablet hier zit.. gevolg je tablet beslist zelf wel wat er moet komen te staan.
Als deze site nu eens goed geschreven werd, kon je dat ook op je tablet makkelijk terug zien..
Hangt een beetje af van de bouw van de rest van de zin.quote:Op vrijdag 15 november 2013 02:46 schreef PizzaMizza het volgende:
[..]
Echter, de richtlijnen zijn <---
Niet: echter zijn de richtlijnen.
Ook veel mooier.quote:Op vrijdag 15 november 2013 06:53 schreef kwakz0r het volgende:
[..]
Of: de richtlijnen zijn echter blabla
dan hoef je geen komma te gebruiken.
De lezer hoeft niet het slachtoffer te zijn van andermans gebrekkige invoermedium.quote:Op vrijdag 15 november 2013 23:45 schreef Nico987 het volgende:
Zeker nu de helft van de wereld de wereld via een telefoon of tablet hier zit.. gevolg je tablet beslist zelf wel wat er moet komen te staan.
Als deze site nu eens goed geschreven werd, kon je dat ook op je tablet makkelijk terug zien..
En je kunt je tekst even lezen voordat je op 'verzenden' klikt.quote:Op zaterdag 16 november 2013 11:04 schreef trabant het volgende:
[..]
De lezer hoeft niet het slachtoffer te zijn van andermans gebrekkige invoermedium.
Precies. Kutprogramma's! Denken mij te moeten verbeteren!quote:Op zaterdag 16 november 2013 13:05 schreef Lord_Vetinari het volgende:
[..]
En je kunt je tekst even lezen voordat je op 'verzenden' klikt.
(Ook deze tekst is op een tablet geschreven. En de spellingscontrole staat gewoon uit. Kan namelijk ook. Zelf weten hoe woorden gespeld moeten worden.)
quote:Op vrijdag 15 november 2013 19:50 schreef Vlinderbom het volgende:
geef dr dan een lingerie van honkemuller -.-
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |