Ik heb geen haiku's verwijderd in het topic, alleen een paar andere posts waar geen haiku's in stonden. Jouw bijdragen staan er dus ook gewoon tussen. Laatste haiku is van mezelf en in dezelfde stijl als ik ze normaal post.quote:Op zondag 29 maart 2026 21:33 schreef Boca_Raton het volgende:
Het had zo niet gehoeven. Als Esses zijn stijl rustig had geïntroduceerd hadden we nog best een eind kunnen komen.
DaMart, aangezien je alleen de haiku’s van Essens op het laatst hebt laten staan, komt dat op mij over dat je daar de voorkeur aan geeft. En ik post graag maar het moet wel gewaardeerd worden.
Oh dan heb ik dat verkeerd gezien. @Symphonic, zullen we het weer oppakken?quote:Op zondag 29 maart 2026 22:48 schreef DaMart het volgende:
[..]
Ik heb geen haiku's verwijderd in het topic, alleen een paar andere posts waar geen haiku's in stonden. Jouw bijdragen staan er dus ook gewoon tussen. Laatste haiku is van mezelf en in dezelfde stijl als ik ze normaal post.
Dat zou nou echt jammer zijn, om een topic te sluiten vanwege een onnodige reactie.quote:Op vrijdag 24 april 2026 20:37 schreef Hetekip het volgende:
Hetekip in LIT / Together We Will Go J. Michael Straczynski - review
Topic kan verwijderd wordenondankbaarheid voor als je moeite doet
Ik steek geen moeite meer in serieuze topics ik hou me wel bij KLB.
15 minuten van mijn fuckin leven weggegooid.
Dank, dan heb ik gewoon te vroeg geroepen.quote:Op vrijdag 24 april 2026 21:43 schreef DaMart het volgende:
[..]
Dat zou nou echt jammer zijn, om een topic te sluiten vanwege een onnodige reactie.
Die reactie heb ik weggehaald overigens, aangezien er geen reden is waarom er geen topics over specifieke boeken kunnen worden geopend.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |