LET'S GET READY TO RUMBLEEEEEEquote:Beknopte samenvatting van de NWS-FAQ; Sinterklaas-versie
Generalisaties, discriminatie, stokpaardjes en platitudes hebben we hier allemaal al een keer of tweehonderdduizend gelezen.
Daarvoor moet je hier dus niet wezen.
'Moslims-christenen-joden zijn kut' en 'Obama moet dood' hebben in een discussie totaal geen toegevoegde waarde.
Zulke opmerkingen vallen hier niet in goede aarde.
Posts waar je wat meer je best op doet, zijn leuker om te maken en ook om te lezen.
Voor enge dingen als onderbouwingen hoef je echt niet te vrezen.
Kankerturken-Marokkanen-Joden-Amerikanen etc, etc kunnen je een ban opleveren.
Net als volken/groepen mensen als apen betitelen en daarover blijven doorzeveren.
Open je een topic en c/p je tekst van een andere site?
Dan ook een link naar de site waar je het vandaan hebt; dus bronvermelding, right?
En omdat we voor druk van de hoofdredactie zijn gezwicht:
GELIEVE 'TROUW' NIET ALS BRON GEBRUIKEN VOOR JE BERICHT!
Users kunnen zo een artikel op waarde schatten en dat is belangrijk.
Ook krijgen we anders veel sneller klachten over plagiaat en gaan mensen over de zeik.
Met alleen een dump van een nieuwsbericht komen topics veel trager en moeilijker op gang.
Dat is voor heel wat NWS-usertjes en modjes nogal zuur en wrang.
Waar wil je naartoe met het topic? Dat kun je best makkelijk sturen.
Het maakt het ook leuker, zodat jouw verblijf in NWS ook langer zal duren.
Zie je een spannende tweet?
Aarzel dan niet
En zoek er een nieuwsberichtje bij
Dan zijn de modjes ook weer blij.
Want op Twitter wordt veel beweerd
Maar wie de waarheid niet eert
Kan beter gaan posten in ONZ
Daar krijgt men van paddy geen frons.
En zoals de FAQ zegt; schelden en bashen naar je medeuser vinden we niet tof.
Ook niet als je dat denkt te moeten doen in NWS-feedback, subtiel of grof.
De kans dat Yvonne je dan bant, neemt zienderogen toe
Ook krijg je van ons een pak slaag met de roe.
De Modpieten
Doet je DM het alweer?quote:Op zaterdag 28 september 2013 18:05 schreef arjan1112 het volgende:
frans duits.. die denkt dat ie andre hazes is ofzoiets.. dat lieveling van hem is wel een gezellig liedje
Moet je even hier vragen denk ik.quote:Op zaterdag 28 september 2013 18:19 schreef arjan1112 het volgende:
nee nu doet ie het helemaal niet meer, de teller is op 0 gezet staat er
Een rolmop?quote:Op zaterdag 28 september 2013 18:42 schreef timmmmm het volgende:
[..]
Het is zwart wit zwart wit zwart wit zwart wit, wat is het?
Een non die van de heuvel roltquote:
Sp3c na een gebitsreiniging.quote:Op zaterdag 28 september 2013 18:46 schreef timmmmm het volgende:
[..]
Een non die van de heuvel rolt
Snap je hem, het was een mop over rollen
Het is zwart wit en het lacht?
Uh, ik vind Boko Haram ook ziek, vandaar het topic, maar deze reactie in combinatie met een filmpje van de Griekse Nazi-partij lijkt mij een beetje te ver gaan.quote:Op zondag 29 september 2013 13:50 schreef theunderdog het volgende:
Het wordt eens tijd dat deze apen met de grond gelijk worden gemaakt. Deze islamitische onmensen verdienen geen respect.
Waar slaat dat nou weer op? Mag ik niet in debat gaan met iemand over extremisme?quote:Op zondag 29 september 2013 14:10 schreef Specularium het volgende:
Is weg, maar dan moet je er ook niet uitgebreid op door gaan.
Als je gaat klagen dat iets niet kan moet je er niet vervolgens uitgebreid op in gaan.quote:Op zondag 29 september 2013 14:11 schreef De_Coulance het volgende:
[..]
Waar slaat dat nou weer op? Mag ik niet in debat gaan met iemand over extremisme?
Je hoeft niet altijd 'maar' achter je zin te zeggen om er soort van tussenin te staan.
Dus als jij tegen verkrachten ben, dan doe je niks als iemand iemand wil verkrachten behalve de politie bellen? Nee logisch.quote:Op zondag 29 september 2013 14:15 schreef Specularium het volgende:
[..]
Als je gaat klagen dat iets niet kan moet je er niet vervolgens uitgebreid op in gaan.
Volwassen reactie, leuk dat je je ego opzij kan zetten als je modereert.quote:En ik maak zelf wel uit hoe ik iets oplos.
Dit is een forum, doe eens rustig.quote:Op zondag 29 september 2013 14:17 schreef De_Coulance het volgende:
[..]
Dus als jij tegen verkrachten ben, dan doe je niks als iemand iemand wil verkrachten behalve de politie bellen? Nee logisch.
Hallo, ik ben rustig. Jouw argumentatie slaat nergens op. Als je ergens over klaagt mag je er ook wel op ingaan.quote:Op zondag 29 september 2013 14:18 schreef Specularium het volgende:
[..]
Dit is een forum, doe eens rustig.
Normaliter hanteren we gewoon de titel van het bronartikel. Je eigen mening kan je altijd onder de tekst zetten en dit voorkomt ook dubbele topics want zo valt het topic gewoon beter op. (En dit was ook bekend lijkt me)quote:Op maandag 30 september 2013 12:31 schreef arjan1112 het volgende:
Waarom veranderen jullie elke keer mijn topic titels ?
Ik heb gevraagd of ie voortaan iets wat op een mening lijkt bij een topic kan zetten.quote:Op dinsdag 1 oktober 2013 18:53 schreef Xa1pt het volgende:
Kan dat topic van zwaaien niet gewoon dicht? Het zoveelste linkdump topic van 'm.
Wat ik een beetje vervelend vind, is dat vrijwel elk topic van hem direct of indirect negatief over moslims is. Het is alsof hij er actief naar zoekt.quote:Op dinsdag 1 oktober 2013 18:59 schreef Specularium het volgende:
[..]
Ik heb gevraagd of ie voortaan iets wat op een mening lijkt bij een topic kan zetten.
Voor de rest is het wel gewoon NWS.
Dat valt inderdaad wat op daarom wordt er ook op gelet.quote:Op dinsdag 1 oktober 2013 20:25 schreef Disana het volgende:
[..]
Wat ik een beetje vervelend vind, is dat vrijwel elk topic van hem direct of indirect negatief over moslims is. Het is alsof hij er actief naar zoekt.
quote:
Je doet zelf net zo hard mee met je kakkerlakkenplaatje.quote:Op woensdag 2 oktober 2013 01:26 schreef Terminator2000bc het volgende:
Ons fok-marokkaantje is weer eens aan het kakkerlakken.
NWS / Duitse schoonheidsspecialiste ontslagen vanwege huwelijk
[..]
Dat kakkerlakkenplaatje is niet meer dan een objectieve constatering mijns inziens.quote:Op woensdag 2 oktober 2013 01:33 schreef Specularium het volgende:
[..]
Je doet zelf net zo hard mee met je kakkerlakkenplaatje.
Ik zal zo eens even iedereen bannen als het kon.
Niks, maar een TR zetten en niet gaan reageren met fascist is beter.quote:Op woensdag 2 oktober 2013 01:35 schreef De_Coulance het volgende:
Wat heb ik precies verkeerd gedaan in dat topic voor hij dat plaatje postte?
Als ik zo teruglees niks.
Leuk, ik hou niet van die tactiek.quote:Op woensdag 2 oktober 2013 01:35 schreef Terminator2000bc het volgende:
[..]
Dat kakkerlakkenplaatje is niet meer dan een objectieve constatering mijns inziens.
Tong heeft daar vaak een handje van, heel irritant en kan ook problemen opleverenquote:Op woensdag 2 oktober 2013 14:33 schreef Disana het volgende:
Hoi. Soms zet een TS geen link naar de bron in de OP maar slechts 'bron die en die krant'. Ik vind dat jammer, vooral als het artikel niet helemaal in de OP staat. Wat vinden jullie daarvan?
Er zijn meer mensen die het zo doen. Ik vind het altijd fijn als ik het artikel na kan slaan, want vaak wordt het niet in zijn geheel gepost.quote:Op woensdag 2 oktober 2013 15:03 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Tong heeft daar vaak een handje van, heel irritant en kan ook problemen opleveren
Ja, deze:quote:Op woensdag 2 oktober 2013 15:09 schreef Lord_Vetinari het volgende:
NWS / Moordenaar van Pim Fortuyn op proefverlof Volgens mij is hier al een topic voor...
Dat weet ik, schat.quote:Op woensdag 2 oktober 2013 15:11 schreef Disana het volgende:
[..]
Ja, deze:
NWS / Strafrechterraad: Volkert van der Graaf met proefverlof
Hij stond ook al in het topic, dus was zo gevonden, maar dank beidenquote:Op woensdag 2 oktober 2013 15:12 schreef Disana het volgende:
[..]
Als je hem er meteen bij zet, is dat voor de modjes wel zo makkelijk. Schat.
Ach, lieverd, ze mogen zelf ook wel wat doen.quote:Op woensdag 2 oktober 2013 15:12 schreef Disana het volgende:
[..]
Als je hem er meteen bij zet, is dat voor de modjes wel zo makkelijk. Schat.
Hmm, zo heb ik het nooit bekeken.quote:Op woensdag 2 oktober 2013 15:14 schreef Lord_Vetinari het volgende:
[..]
Ach, lieverd, ze mogen zelf ook wel wat doen.
In principe moet er gewoon een link naar de bron bij, dus niet alleen de bron zelf. Als ik ze zie en verander spreek ik vaak de user ook nog ff in DM aan. Niet iedereen is daar echter van gecharmeerdquote:Op woensdag 2 oktober 2013 14:33 schreef Disana het volgende:
Hoi. Soms zet een TS geen link naar de bron in de OP maar slechts 'bron die en die krant'. Ik vind dat jammer, vooral als het artikel niet helemaal in de OP staat. Wat vinden jullie daarvan?
Jammer dat dat niet altijd gewaardeerd wordt, maar ik vind het fijn dat je dat doet.quote:Op woensdag 2 oktober 2013 15:20 schreef Frutsel het volgende:
[..]
In principe moet er gewoon een link naar de bron bij, dus niet alleen de bron zelf. Als ik ze zie en verander spreek ik vaak de user ook nog ff in DM aan. Niet iedereen is daar echter van gecharmeerd
En dan ons notes gevenquote:Op woensdag 2 oktober 2013 15:18 schreef Disana het volgende:
[..]
Hmm, zo heb ik het nooit bekeken.
Luie donders. Ons het werk laten doen.
Tong topic titels...quote:Op woensdag 2 oktober 2013 15:38 schreef Disana het volgende:
NWS / Der wasmand
NWS / Politie moet dronken Duitser uit wasmand vissen
Dikke Duitsers.
Wie een kuil graaft voor een ander valt zelf in de wasmandquote:Op woensdag 2 oktober 2013 15:38 schreef Disana het volgende:
NWS / Politie moet dronken Duitser uit wasmand vissen
NWS / Politie moet dronken Duitser uit wasmand vissen
Dikke Duitsers.
Verander dan even de TT van dat vreselijke Tong topic naar iets dat de lading dekt en wat informatiever is.quote:Op woensdag 2 oktober 2013 15:44 schreef Frutsel het volgende:
[..]
Wie een kuil graaft voor een ander valt zelf in de wasmand
slotje
Had ik toch al gedaan?quote:Op woensdag 2 oktober 2013 15:46 schreef Lord_Vetinari het volgende:
[..]
Verander dan even de TT van dat vreselijke Tong topic naar iets dat de lading dekt en wat informatiever is.
Beschouw het als een algemeen verzoek voor alle Tong topics, nu en in de toekomst. Is beter voor het glazuur op mijn tanden...quote:Op woensdag 2 oktober 2013 15:47 schreef Frutsel het volgende:
[..]
Had ik toch al gedaan?
Of bedoel je nog een ander topic?
Ook slotje en wederom een DMquote:Op woensdag 2 oktober 2013 15:55 schreef Disana het volgende:
NWS / PVV-ers graaien er op los en doen niets
NWS / Brief aan Wilders
Brief had toch prima in eerste topic gekund?
We gaan natuurlijk niet alles veranderen omdat jij hem niet mag.quote:Op woensdag 2 oktober 2013 15:48 schreef Lord_Vetinari het volgende:
[..]
Beschouw het als een algemeen verzoek voor alle Tong topics, nu en in de toekomst. Is beter voor het glazuur op mijn tanden...
Als jullie de TTs en de OPs veranderen en al zijn bijdragen wissen, ben ik tevreden hoor. Hoor je mij niet meer.quote:Op woensdag 2 oktober 2013 16:19 schreef Specularium het volgende:
[..]
We gaan natuurlijk niet alles veranderen omdat jij hem niet mag.
Maar meestal slaan zijn hilarische woordgrappen in de TT nergens op en het heeft het geen anus met het artikel te maken.
Een 12-jarige in het lichaam van een vijftiger.quote:Op woensdag 2 oktober 2013 16:19 schreef Specularium het volgende:
[..]
We gaan natuurlijk niet alles veranderen omdat jij hem niet mag.
Maar meestal slaan zijn hilarische woordgrappen in de TT nergens op en het heeft het geen anus met het artikel te maken.
Doe dan dicht joh, mafkeesquote:Op donderdag 3 oktober 2013 13:10 schreef Karina het volgende:
NWS / Vanaf 5 jaar oud zorgbehoevende ouders helpen in het huishouden dubbel de bubbel
zie: NWS / Gouda verplicht 5-jarigen thuis de afwas te doen
Ja kom dan gelijk met de goeie topicsquote:Op donderdag 3 oktober 2013 13:16 schreef Karina het volgende:
[..]
mag het mag het
Frutsel was me voor![]()
Meh, ik klikte verkeerd, die leek er een beetje opquote:Op donderdag 3 oktober 2013 13:18 schreef Frutsel het volgende:
[..]
Ja kom dan gelijk met de goeie topics
klikspaanquote:Op donderdag 3 oktober 2013 13:19 schreef Karina het volgende:
[..]
Meh, ik klikte verkeerd, die leek er een beetje op
ok mafkeesquote:Op donderdag 3 oktober 2013 13:20 schreef Karina het volgende:
[..]Volgende keer doe ik het lekker meteen zelf, mag van timmmmm.
Mag jij ook zeggen hoorquote:Op donderdag 3 oktober 2013 13:21 schreef Frutsel het volgende:
[..]
ok mafkees
timmmm mocht dat ook zeggen
QED: NWS / Ziek, gehandicapt of oud ? Dringend verzoek tot vrijwilligerswerkquote:Op woensdag 2 oktober 2013 16:19 schreef Specularium het volgende:
[..]
Maar meestal slaan zijn hilarische woordgrappen in de TT nergens op en het heeft het geen anus met het artikel te maken.
Ben er mee bezig.quote:Op donderdag 3 oktober 2013 23:45 schreef De_Coulance het volgende:
Hoe lang gaan jullie het racisitische, homofobe en jodenhatende getroll van die Terminator nog tolereren? ik kan zo wel TR's blijven zetten..
Wel hier NWS / Leider Griekse nazi-partij gearresteerd blijkbaar.quote:
Je quote mij niet en ik moet leren quoten ?quote:Op vrijdag 4 oktober 2013 13:43 schreef Pietverdriet het volgende:
NWS / Likken in de lik
NWS / Salaris directeuren woningcorporaties blijft gewoon stijgen
NWS / Vier jongens mishandelen meisje (13)
NWS / Baby vergeten en overleden
Tong
Leer eens quootjes plaatsen, dit gaat fok als site problemen geven
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |