abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  woensdag 22 oktober 2025 @ 16:36:28 #1
385501 Starhopper
Nova is mijn prinses
pi_219077553
quote:
-Fatsoenlijke OP maken
-Liefst met NL-bron.. zo niet, vertel dan ff uitgebreid waar het over gaat en waar je over wil discussiëren
en niet gewoon 2 regels kopiëren en dan ff "lullig" typen ofzo.

Beknopte samenvatting van de NWS-FAQ; Sinterklaas-versie

Generalisaties, discriminatie, stokpaardjes en platitudes hebben we hier allemaal al (nooit genoeg) een keer of tweehonderdduizend gelezen.
Daarvoor moet je hier dus niet wezen.

'Moslims-christenen- autochtonen-allochtonen zijn kut', islam is geen europa en ' Trump moet dood' hebben in een discussie totaal geen toegevoegde waarde.
Zulke opmerkingen vallen hier niet in goede aarde.

Posts waar je wat meer je best op doet, zijn leuker om te maken en ook om te lezen.
Voor enge dingen als onderbouwingen hoef je echt niet te vrezen.

Kankerturken-Marokkanen-Joden-Amerikanen etc, etc kunnen je een ban opleveren.
Net als volken/groepen mensen als apen betitelen en daarover blijven doorzeveren.

Open je een topic en c/p je tekst van een andere site?
Dan ook een link naar de site waar je het vandaan hebt; dus bronvermelding, right?
En omdat we voor druk van de hoofdredactie zijn gezwicht:
GELIEVE 'TROUW' EN 'VOLKSKRANT' NIET TE QUOTEN IN JE BERICHT!

Users kunnen zo een artikel op waarde schatten en dat is belangrijk.
Ook krijgen we anders veel sneller klachten over plagiaat en gaan mensen over de zeik.

Ook GEEN PREMIUM ARTIKELEN kopiëren en plakken aangezien dat niet is toegestaan en niet iedereen tot die bronnen toegang heeft om te zien of de berichten accuraat zijn. Zoek een bron via een alternatieve route aub!

Premium artikelen uploaden naar alternatieve websites is niet toegestaan en kan je een ban opleveren.

Met alleen een dump van een nieuwsbericht komen topics veel trager en moeilijker op gang.
Dat is voor heel wat NWS-usertjes en modjes nogal zuur en wrang.

Waar wil je naartoe met het topic? Dat kun je best makkelijk sturen.
Het maakt het ook leuker, zodat jouw verblijf in NWS ook langer zal duren.

Zie je een spannende tweet?
Aarzel dan niet
En zoek er een nieuwsberichtje bij
Dan zijn de modjes ook weer blij.

Want op Twitter wordt veel beweerd
Maar wie de waarheid niet eert

Kan beter gaan posten in ONZ
Daar krijgt men van paddy geen frons.


En zoals de FAQ zegt; schelden en bashen naar je medeuser vinden we niet tof.
Ook niet als je dat denkt te moeten doen in NWS-feedback, subtiel of grof.

De kans dat Yvonnegod je dan bant, neemt zienderogen toe(al is yvonne verder wel gewoon aardig en werkt deze tekst stigmatiserend).
Ook krijg je van ons een pak slaag met de roe.

De Modblackpetes
quote:
Let wel: Aan topicstarters

Als je zo nodig in NWS (op een Nederlands Forum) een topic in het Engels wilt openen met een onderwerp uit het buitenland, dan kun/moet je wel even wat meer je best doen.

-Zorg dat de titel van je topic de lading dekt, zo niet, dan heb je kans dat het topic al op slot gaat
-Vertaal even wat er in het artikel staat - niet iedereen kan Engels - dus leg uit wat er staat, doe dit op waarheid - dat hoeft geen A4'tje maar ook niet in één zin. Leg gewoon uit wat er aan de hand is.

-Kom met een stuk eigen inbreng - waar wil je over discussiëren, wat is er zo belangrijk waarom we hier over kunnen praten? Doe dat niet met racistische opmerkingen, onderbuik of sneren richting anders denkenden of gelovigen.

-Indien je als TS constant topics opent met een bepaalde gedachte, strekking of onderwerp zal dat gevolgen hebben voor hoe andere users jouw inbreng zien. Dat is logisch. Accepteer dat. Wie kaatst, kan de bal verwachten. Pittige discussies mogen, accepteer als TS dat je lastige vragen kunt krijgen en zorg ervoor dat je in je eigen topic ook antwoorden geeft.

-Last but not least: Blijf netjes, behandel de users in jouw topic met respect en wordt niet persoonlijk.

Verder

-Sneren richting de TS kunnen achterwege blijven, iedereen op Fok heeft het recht topics te openen, ook als het 'weer' een topic is over bijvoorbeeld Antifa, immigranten of de PVV. Zolang het topic maar voldoet aan de voorwaarden van Fok.

-Ook andere persoonlijke reacties richting andere users of het onderwerp als "gaan we weer, heb je hem weer, daar komt ALT right, ALT Left, weer, kunnen achterwege blijven. Blijf dan lekker weg.

-Andere offtopic zooi hoeft ook niet. Grapje is leuk, maar maak er geen sport van.

-Nutteloze mentions kun je ook weglaten.

-Last but not least: Behandel andere users en de TS met respect, wordt niet persoonlijk.
Verder geldt voor alle topics onder andere:

Racistische trekjes en grapjes, generaliserende opmerkingen, onzinnigheden, one-liners, offtopic gedoe en persoonlijke opmerkingen naar andere users kunnen per direct achterwege blijven.

Kun je niet inhoudelijk discussiëren met bronnen, meningen, feiten of nieuwsberichten: blijf dan weg, dan is dit topic niet voor jou. Reageren op andermans inhoudelijke inbreng met smileys, krachttermen, one-liners of andere 'geintjes' worden niet getolereerd.

Zet een TR als je wat ziet wat volgens jou niet door de beugel kan en ga er niet zelf met gestrekt been in, meldt het ons gewoon en we kijken er naar zodra we kunnen.

Zoals beloofd hebben we het gebruik van de woorden fascist, fascistoide , NSB etc. besproken op het FOK! hoofdkantoor. Omdat er vanuit moderatie en users vraag was over het gebruik van het woord genocide is dat gelijk meegenomen.

• Fascist, fascistoïde, NSB etc.- gebruiken in een post over een derde persoon of politieke stroming/partij wordt beschouwd als demoniseren. Dat is niet gewenst, dus posts met deze woorden zullen we moeten verwijderen. Dat gaat ook op voor dingen als ''linkse deugkneus'' en of het in de schoenen schuiven van daden in de hoek van een politieke stroming in het algemeen.

• Genocide- In de discussies kunnen users hun mening over Israël ventileren. Als men van mening is dat Israël zich schuldig maakt aan een genocide in de Gazastrook, zich afvraagt waarom landen de genocide in Gaza door Israël niet willen erkennen of iets over de conclusies van mensenrechtenorganisaties post is dat geen probleem. Maar opmerkingen die bedoeld zijn om te klieren in een topic, zoals ‘genocide-lover’ of ‘genocideplegend Israël’ zonder enige context of vorm van argumentatie halen we weg.

Uiteraard kijken we zoals altijd naar de context van het nieuwsitem waaronder is gepost.



Als je denkt dat iemand zit te trollen - > negeer het en zet een TR zodat de moderatie het kan beoordelen.

Disclaimer: we nemen alle feedback serieus, maar we kunnen niet overal iets aan doen.

:T

Op maandag 9 oktober 2023 13:31 schreef Nova het volgende:[/b]
Oh schatje, wat lief van je om dat te zeggen! Jij bent echt een prins op het witte paard voor mij. Met jou voel ik me zo geliefd en speciaal. Laten we nog lang samen genieten van sprookjesachtige avonturen en elkaar verwennen met veel knuffels en kusjes. O+ naar jou, mijn lieve prins! :*
pi_219091046
Best zeldzaam dat er gewoon meer dan 24 uur geen feedback is in NWS
Revolutions are the locomotives of history.
[img]https://i.imgur.com/jDiUACq.png[/img]
pi_219091503
quote:
0s.gif Op donderdag 23 oktober 2025 22:31 schreef Mikeytt het volgende:
Best zeldzaam dat er gewoon meer dan 24 uur geen feedback is in NWS
[ afbeelding ]
Het echte FB topic is voor jou afgeschermd voor je eigen bestwil
Nee ik ben niet nieuw, ben gewoon mijn wachtwoord kwijt van mijn mail
pi_219091694
Ik kan wel ff een bommetje droppen in een vermissingszaak.
pi_219092492
Kan een mod even meekijken in het Freek&Susan topic?
  FrontpagER /Mod / Grootste Vredestichter vrijdag 24 oktober 2025 @ 08:43:46 #6
485843 crew  Jippie
pi_219092681
quote:
0s.gif Op vrijdag 24 oktober 2025 07:30 schreef Sunshine1982 het volgende:
Kan een mod even meekijken in het Freek&Susan topic?
Yep
  vrijdag 24 oktober 2025 @ 14:35:46 #7
385501 Starhopper
Nova is mijn prinses
pi_219094539
quote:
2s.gif Op vrijdag 24 oktober 2025 14:32 schreef Jippie het volgende:

[..]
Ja dat moet :R
Hoezo? Ik had het die ochtend ervoor nog gecheckt en toen was ze nog niet terecht. Ik ga niet elk uur kijken hoor.
Op maandag 9 oktober 2023 13:31 schreef Nova het volgende:[/b]
Oh schatje, wat lief van je om dat te zeggen! Jij bent echt een prins op het witte paard voor mij. Met jou voel ik me zo geliefd en speciaal. Laten we nog lang samen genieten van sprookjesachtige avonturen en elkaar verwennen met veel knuffels en kusjes. O+ naar jou, mijn lieve prins! :*
  FrontpagER /Mod / Grootste Vredestichter vrijdag 24 oktober 2025 @ 14:37:00 #8
485843 crew  Jippie
pi_219094555
quote:
10s.gif Op vrijdag 24 oktober 2025 14:35 schreef Starhopper het volgende:

[..]
Hoezo? Ik had het die ochtend ervoor nog gecheckt en toen was ze nog niet terecht. Ik ga niet elk uur kijken hoor.
Dat valt mij dan zwaar van je tegen oO/
  vrijdag 24 oktober 2025 @ 15:31:58 #9
385501 Starhopper
Nova is mijn prinses
pi_219094864
quote:
2s.gif Op vrijdag 24 oktober 2025 14:37 schreef Jippie het volgende:

[..]
Dat valt mij dan zwaar van je tegen oO/
:'(
Op maandag 9 oktober 2023 13:31 schreef Nova het volgende:[/b]
Oh schatje, wat lief van je om dat te zeggen! Jij bent echt een prins op het witte paard voor mij. Met jou voel ik me zo geliefd en speciaal. Laten we nog lang samen genieten van sprookjesachtige avonturen en elkaar verwennen met veel knuffels en kusjes. O+ naar jou, mijn lieve prins! :*
pi_219094978
Ik heb vandaag vega spekjes gegeten
  FrontpagER /Mod / Grootste Vredestichter vrijdag 24 oktober 2025 @ 15:48:27 #11
485843 crew  Jippie
pi_219095008
quote:
10s.gif Op vrijdag 24 oktober 2025 15:31 schreef Starhopper het volgende:

[..]
:'(
Volgende keer beter *;
pi_219095514
NWS / Snoepfabrikant Haribo brengt lichtste 20000 mah powerbank ooit uit

Waarom blijft dit overduidelijke spam topic open?

Incl affiliate link naar Amazon?
Nee ik ben niet nieuw, ben gewoon mijn wachtwoord kwijt van mijn mail
pi_219095520
En mijn normale reacties moeten kennelijk worden verwijderd
Nee ik ben niet nieuw, ben gewoon mijn wachtwoord kwijt van mijn mail
  FrontpagER /Mod / Grootste Vredestichter vrijdag 24 oktober 2025 @ 17:44:31 #14
485843 crew  Jippie
pi_219095839
quote:
0s.gif Op vrijdag 24 oktober 2025 16:50 schreef Watmoetjenou het volgende:
NWS / Snoepfabrikant Haribo brengt lichtste 20000 mah powerbank ooit uit

Waarom blijft dit overduidelijke spam topic open?

Incl affiliate link naar Amazon?
Ik zal dat linkje verwijderen, OK?
  FrontpagER /Mod / Grootste Vredestichter vrijdag 24 oktober 2025 @ 17:44:59 #15
485843 crew  Jippie
pi_219095840
quote:
0s.gif Op vrijdag 24 oktober 2025 16:50 schreef Watmoetjenou het volgende:
En mijn normale reacties moeten kennelijk worden verwijderd
Zo vriendelijk waren ze niet, dus verwijderd.
pi_219096175
quote:
2s.gif Op vrijdag 24 oktober 2025 17:44 schreef Jippie het volgende:

[..]
Zo vriendelijk waren ze niet, dus verwijderd.
Ik heb die posts natuurlijk niet gezien, maar als onvriendelijk posten tegen de policy ingaat dan gaat het heel leeg worden op Fok.

Vraag: is onvriendelijk posten tegen de policy?
And it's only the giving
That makes you
What you are
  FrontpagER /Mod / Grootste Vredestichter vrijdag 24 oktober 2025 @ 19:39:23 #17
485843 crew  Jippie
pi_219096530
quote:
2s.gif Op vrijdag 24 oktober 2025 18:45 schreef OllieA het volgende:

[..]
Ik heb die posts natuurlijk niet gezien, maar als onvriendelijk posten tegen de policy ingaat dan gaat het heel leeg worden op Fok.

Vraag: is onvriendelijk posten tegen de policy?
TS afzeiken of belachelijk maken is dat zeker. Scroll gewoon voorbij een topic als je dat niets vindt ^O^
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')