FOK!forum / Forum-, Topic- en Userspellen / Het Grote FOK!maffia Spel #6 De eerste lynch kwam er aan
Harajuku.donderdag 18 oktober 2012 @ 11:48
ogxw1y.jpg
Inleiding/Spelregels
We bevinden ons in een dorp waarin een maffiagroep actief is en dorpelingen vermoordt. Deze maffialeden wonen echter ook gewoon in het dorp; het kan dus iedereen van je medespelers zijn. De dorpelingen moeten erachter zien te komen wie er tot de maffia behoren, door hints op te lossen en elke dag iemand (hopelijk een maffialid) te lynchen. Intussen moordt de maffia rustig door. Het is de bedoeling om alle maffialeden te vermoorden voordat ze er in grotere getale zijn dan de dorpsmensen.

In principe zijn er dus 2 soorten rollen:
- of je bent maffia
- of je bent dorpsbewoner (eventueel met een speciale rol, zie hieronder)

Eerst zal iedereen een rol toegewezen krijgen via PM. Het is verboden om printscreens van je rol te versturen aan medespelers (indien dit wel gebeurt, aub melden bij de spelleiders). Na de rollenverdeling zal er een burgemeester door het dorp gekozen worden via een democratische verkiezing. Iedereen die wil mag zich hiervoor verkiesbaar stellen. De burgemeester zal een aantal bodyguards (speciale rol) krijgen, die zullen voorkomen dat de burgemeester 's nachts sterft aan de hand van de maffia. De burgemeester kan wel gelyncht worden door het dorp. De burgemeester heeft bij de dorpslynch een stem die extra zwaar telt en kan tevens eenmalig een dubbele dorpslynch instellen! Het is dus belangrijk om een betrouwbare burgemeester te kiezen.

De burgemeester mag dus in één dag naar zijn keuze een dubbele lynch instellen. Dit houdt in dat er die dag twee mensen gelyncht worden door het dorp. Iedereen mag dan op twee mensen stemmen, en de twee mensen met de meeste stemmen worden gelyncht. Dit moet binnen 12 uur na de nachtpost worden aangekondigd worden door de burgemeester.

Wanneer de maffia in de nacht dorpsbewoners heeft vermoord, zal er een verhaal komen waarin aanwijzingen verstopt zitten over de maffialeden. De dorpsleden moeten deze hints ontrafelen, om zo de maffialeden te vinden en te lynchen. De hints worden gehaald uit de ava's, fotoboeken en profielen van de maffialeden. Ook worden er hints uit de posthistory gehaald; hierbij wordt echter alleen gekeken naar het topic en niet naar wat de desbetreffende speler daar precies gepost heeft, en wordt slechts gekeken naar de eerste pagina van de posthistory.

's Nachts kunnen de maffialeden en mensen met speciale rollen de Spelleiders een PM sturen met hun actie voor die nacht. Let er hierbij goed op de tijd: tijdens de nacht dienen alle speciale rollen hun PM voor 22.00 uur doorgestuurd hebben, zodat de overgang kan plaatsvinden. Daarop volgt de overgang weer naar de dag. De eerste dag verkiest men de burgemeester, de uitslag van de verkiezing zal bekend zijn zodra iedereen gestemd heeft(max. 24 uur), waarna meteen de nacht ingaat. (waarin de speciale rollen hun PM's kunnen sturen naar de spelleider.) De uitslag van de nacht zal dan zo snel mogelijk bekend worden, waarna de dag weer zal ingaan en de dorpsbewoners aan de slag moeten om de hints op te lossen! Und so weiter!

De hints zitten verstopt in het verhaal van de nacht (het verhaal over de dorpslynch bevat dus geen hints), en verwijzen naar de maffialeden die aan het moorden zijn geweest. Aanwijzingen kunnen overal uit genomen worden; postcount, signature, avatar, etc. Deze teksten/plaatjes/whatever mag je dus ook niet veranderen zolang het spel duurt.

Tijdens de dag zal er iemand gelyncht worden door het dorp, n.a.v. de kills van de nacht. Hierbij mag iedereen stemmen, in het topic! Om er achter te komen hoe je precies moet stemmen, lees dan even verder bij stemregels.

Als de maffia de overhand krijgt (het dorp heeft niet genoeg stemkracht meer om maffia te lynchen waardoor de maffia gewoon de stad kan uitmoorden), verliest de stad. Het dorp wint als alle maffia dood is

Stemregels:

1. Je moet duidelijk aangeven voor wie je stemt. Bijvoorbeeld: ##Ik stem voor Piet.; Zorg ook dat je het lijstje met stemmen even kopieert en je eigen stem toevoegt. Wanneer je alleen zegt te stemmen maar het lijstje niet overneemt en aanvult, telt je stem niet mee.
2. Je mag niet stemmen a lá "Ik stem nu voor Piet, maar als het helpt om Jan te redden stem ik op Henk". Je kunt wel je stem veranderen door gewoon dit te posten:;##unvote Jan, ##vote Piet;
3. Je mag niet op jezelf of iemand stemmen die dood is.
4. In het geval van twee man met evenveel stemmen zal degene die als eerste dit stemaantal heeft bereikt gelyncht worden.
5. Je MOET stemmen voor 19.00 uur. Doe je dit 2 x niet, dan volgt een automatische lynch. Burgemeestersverkiezing telt ook mee.
6. Je mag je stem niet terugtrekken, wijzigen mag zo lang de lynch nog niet geweest is.

Algemene gameregels:
1. Zodra je dood bent mag je niets zeggen dat het spel kan beïnvloeden. Je mag gerust posten, maar let op wat je zegt.
2. Probeer aub de posts gerelateerd te houden aan het spel.
3. Zorg dat je betrokken blijft bij het spel; dit hoeft niet door 24/7 je aanwezigheid te melden in het topic, maar zorg wel dat je stemt. Vooral als je een speciale rol hebt, is je aanwezigheid eigenlijk elke dag even nodig.
4. Ruzies zijn uit den boze, die vecht je maar via PM uit.
5. Tijdens het spel verander je niks aan je fobo/ava/sig/ etc. Gebeurt dit wel, dan volgt automatisch uitschakeling!

Deadlines
2mn0jo1.png
De dag eindigt om 19.00. Dan worden de uitslagen van de stemmingen bekend gemaakt. Vanaf dat moment hebben de mensen met een speciale rol de gelegenheid om een PM te sturen naar de Spelleider.

21mb1xj.png
De nacht eindigt om 22.00. Na 22.00 worden de activiteiten van de speciale rollen bekend gemaakt met bijbehorende hints. Vanaf dat moment is het tijd om de hints op te lossen en te stemmen voor de dagelijkse dorpslynch.

Alle nachtvaardigheden moeten voor 21:30 binnen zijn. Voor de maffialeden geldt: een PM met daarin de personen die vermoord worden, alsmede door welke maffialeden zij vermoord worden.

Rollen:
Zoals al eerder benoemd, er zijn dus verschillende rollen in het spel. Aan het begin krijgt iedereen een PM met daarin zijn/haar rol. Lees hieronder wat je rol inhoudt, mocht je daarna nog vragen hebben over je rol stel ze dan in PM naar de spelleiders:

SPOILER
Town
Townie - Je bent een blije en gelukkige dorpsbewoner, opgeschrikt door de onverwachte moorden! Jouw doel is om de maffia te ontmaskeren, zodat ze het dorp niet kunnen uitmoorden. Dit doe je door de hints uit de nachtkills op te lossen en vervolgens te stemmen op de persoon waarvan jij denkt dat het een maffialid is. Je wint als alle maffia dood is gegaan.

Town Elder - Als dorpsoudste geniet je veel respect in het dorp. Bij elke lynch mag je een tweede stem naar de spelleiders PM-en. Dit mag ook op een andere persoon zijn dan waarop je in het topic gestemd hebt. De dorpsoudste wint als alle maffia dood zijn.

Bodyguard - Je bewaakt de burgemeester. Alleen de burgemeester kent je identiteit. Zolang je leeft kan de burgemeester niet 's nachts vermoord worden. Als bodyguard kun je jezelf niet beschikbaar stellen om verkozen te worden als burgemeester. Je wint als alle maffia dood zijn.

Vigilante - Je neemt het recht in eigen hand. Je kunt elke avond, behalve de eerste avond, iemand naar eigen keus vermoorden. Let op! Er zal wel een aanwijzing over jou aanwezig zijn bij de nachtkills zodra je iemand vermoordt. Je wint als alle maffia dood is.

Rechercheur - Elke dag/nachtcyclus mag je me één van de volgende vragen stellen: of een bepaalde aanwijzing naar een bepaald persoon leidt, of hoeveel maffia er op een bepaald persoon gestemd hebben. Je wint als alle maffia dood is.

Doctor - Je hebt de mogelijkheid elke avond één iemand te beschermen. Dit zal hem of haar, indien er slechts één maffialid hem/haar als kill heeft opgegeven, beschermen. Indien de maffia twee man stuurt, zullen jullie allebei sterven. Je wint als alle maffia dood is.

Watcher - Je kiest elke nacht iemand uit om in de gaten te houden en er zo achter te komen wie hem of haar met een bezoekje heeft vereerd. Het kan maar zo zijn dat je de mafia je target ziet vermoorden. Je wint als alle mafia dood is.

Tracker - Je kiest elke nacht iemand uit en volgt deze persoon vervolgens om erachter te komen waar hij of zij die nacht is geweest. Je wint als alle mafia dood is.

Twins – Twee mensen die op de hoogte zijn van elkaars rol en daardoor samen kunnen overleggen. Ze zijn allebei dorpsbewoner en hebben verder geen bijzondere krachten, maar kunnen wel samen op onderzoek uit.

Sniper - Mag vanaf de tweede nacht, 's nachts iemand doodschieten, hij kan dit maar 1 keer doen. Er zal wel een aanwijzing over jou aanwezig zijn bij de nachtkills zodra je iemand vermoordt.

Blacksmith - Elke nacht geef je iemand een kogelwerend vest. Die persoon kan één schot overleven. Je wint als alle mafia dood is.

Bulletproof - Je hebt een kogelwerend vest en kan hier één schot mee overleven. Je wint als alle mafia dood is.

Bus driver - De Busdriver kiest elke nacht twee mensen die met elkaar van plek verwisselen. Deze twee mensen wisselen alleen deze nacht.
Als Persoon A door de mafia wordt doodgeschoten, is het Persoon B die dood gaat. Voor bescherming/nachtwakerattack/ed geldt hetzelfde. Op deze manier kan de mafia zichzelf ook per ongeluk afmaken, en dat is grappig.

Bomb - Als de bom 's nachts sterft dan gaat degene die de kill maakte dood, als er meerdere mensen op de bom afgingen, dan wordt de dode random bepaald. Wordt de bom gelyncht, dan gaat degene die de laatste stem gaf dood.

Mafia
Mafia - Jouw doel is om de stad uit te moorden! Je zult te weten krijgen wie je medemaffialeden zijn. Samen zullen jullie elke dag ons een aantal kills kunnen sturen, waarbij het aantal kills gelijk is aan het aantal maffia gedeeld door twee (naar boven afgerond).

Mafia whore - Je bent lid van de maffia en gebruikt je mannelijke of vrouwelijk charmes om de maffia te ondersteunen. Elke nacht ga je op pad om een dorpsbewoner naar keuze bezig te houden (PM-en naar spelleiders samen met de kills), deze dorpsbewoner zal zijn eventuele speciale rol die nacht niet kunnen uitvoeren. Een speler mag maar één keer lichte zedenbezoek ontvangen

Spy - Je hebt sympathie voor de maffia, al hoor je zelf niet tot deze bende. Jij weet wie de maffialeden zijn, maar zij weten niet wie jij bent. Je helpt de maffia door niet op ze te stemmen bij de dorpslynch. Als je het 3 dagen volhoudt, word je toegelaten tot de maffia

Ninja - Te snel voor Watchers en Trackers, deze zien de ninja niet waardoor hij niet bij kills gevonden zal worden.

Lookout - Je kiest elke nacht iemand uit om in de gaten te houden en er zo achter te komen wie hem of haar met een bezoekje heeft vereerd.

Scout - Je kiest elke nacht iemand uit en volgt deze persoon vervolgens om erachter te komen waar hij of zij die nacht is geweest.

Third party
Lover - De eerste nacht kies je iemand uit waar je hevig verliefd op wordt. Je moet je lover ten alle tijden beschermen, want jullie winnen alleen als je beide nog leeft aan het eind van het spel.

Cultist - Elke nacht zal de cult iemand kiezen om zich bij de cult te voegen. Probeer het voor je te houden wanneer je gecult wordt, want het dorp én de mafia willen je dood zien.
Als de originele cult leader vermoordt wordt, sterft zijn cult mee. Tenzij een lid een vest heeft. Zijn vest wordt eraf geschoten en hij wordt de nieuwe cult leader.
Cult wint wanneer ze de meerderheid van de stemmen hebben.
Deelnemers
1. TheVulture Profiel I History I Fotoboek
2. liesje1979 Profiel I History I FotoboekTownie
3. Etcetera Profiel | History | Fotoboek
4. IJsdraakje Profiel I History I Fotoboek Blacksmith
5. PatriQue89 Profiel | History | Fotoboek
6. Crutch Profiel | History | Fotoboek Vigilante
7. Plopkweker Profiel | History | Fotoboek Bodyguard
8. tdrone Profiel | History | Fotoboek
9. Chuck-N0rr1s Profiel | History | Fotoboek Maffia
10. Tamashii Profiel | History | Fotoboek
11. AchJa Profiel I History I Fotoboek Townie
12. Puntenslijpsel Profiel I History I Fotoboek
13. DuTank Profiel | History | Fotoboek
14. Sicsicsics Profiel | History | Fotoboek Scout
15. Rave_NL Profiel | History | Fotoboek
16. CaLeX Profiel | History | Fotoboek Busdriver
17. EllaN Profiel | History | Fotoboek
18. Honkeytonk Profiel | History | FotoboekTownie
19. Isdatzo Profiel | History | Fotoboek
Townie, burgemeester
20. DrNick Profiel | History | Fotoboek
21. Peter Profiel | History | Fotoboek
22. Cosmo2.0 Profiel | History | Fotoboek
23. Xperia Profiel | History | Fotoboek Townie
24. lynda Profiel | History | Fotoboek
25. Bart | History | Fotoboek Lover
26. Gomi Fotoboek Doctor
27. Sajou Fotoboek
28. Fogel

Belangrijke linkjes:
Nacht 1
Dag2
Nacht 2
Nacht 3

[ Bericht 0% gewijzigd door Harajuku. op 18-10-2012 21:51:34 ]
honkeytonkdonderdag 18 oktober 2012 @ 12:00
Hee jongens het spijt mij, ik had heel graag dit spel goed mee willen doen, maar door persoonlijke redenen heb ik hier niet de aandacht, concentratie, motivatie en tijd voor gehad. Ik hoop dat jullie hier respect voor hebben. Sorry dorpsgenoten, jammer dat jullie hier de dupe van zijn. Hartstikke veel succes en pak ze :*
Harajuku.donderdag 18 oktober 2012 @ 12:02
En dan ook nog geen nieuw deel maken.
TheVulturedonderdag 18 oktober 2012 @ 12:05
Honkey-trein O+
honkeytonkdonderdag 18 oktober 2012 @ 12:09
quote:
9s.gif Op donderdag 18 oktober 2012 12:02 schreef Harajuku. het volgende:
En dan ook nog geen nieuw deel maken.
Ik ging er vanuit dat een TL een nieuw topic zou maken omdat dat handiger is met linkjes naar de Dagen en het doorstrepen van spelers. Dat ga ik niet allemaal bijhouden, sorry.


quote:
0s.gif Op donderdag 18 oktober 2012 12:05 schreef TheVulture het volgende:
Honkey-trein O+
(8>
Fogeldonderdag 18 oktober 2012 @ 12:11
Was er nog iemand die wegens niet stemmen dood kan gaan vandaag?
lyndadonderdag 18 oktober 2012 @ 12:33
Alleen Rave volgens mij
CaLeXdonderdag 18 oktober 2012 @ 12:45
Stemmen voor eventuele spion lijkt mij niet zo heel slim. Het lijstje met spionnen is nog relatief groot.

Liesje, tamashi, rave, cosmo en gomi kunnen de spion zijn.


Dat zijn de levende die niet op op chuck gestemt hebben (rave en gomi staat trouwens op scherp i.z. niet stemmen). Al ben ik het dan wel eens met de keuze op Liesje, door stemgedrag+ dat ze zich anders gedraagt dan normaaal.
Harajuku.donderdag 18 oktober 2012 @ 12:45
Gomi is haske deaud.
CaLeXdonderdag 18 oktober 2012 @ 12:46
blub gomi is al dood, de kopieerder deed het niet goed naar excel :(

dus dan blijven er 4 over waarvan er 2 op IDZ bij de bm verkiezing hebben gestemt (tama+ cosmo)

[ Bericht 4% gewijzigd door CaLeX op 18-10-2012 12:55:40 ]
SicSicSicsdonderdag 18 oktober 2012 @ 13:02
Is iedereen nou al een keer dood! :? Kunnen we opnieuw beginnen verdorie! 8-)

Kunnen we geen hemelse plaag op ze loslaten? Iedereen dood laten schrikken vannacht? De boel een beetje kapot Poltergeisteren? O+
liesje1979donderdag 18 oktober 2012 @ 13:05
quote:
99s.gif Op donderdag 18 oktober 2012 12:45 schreef CaLeX het volgende:
Stemmen voor eventuele spion lijkt mij niet zo heel slim. Het lijstje met spionnen is nog relatief groot.

Liesje, tamashi, rave, cosmo en gomi kunnen de spion zijn.

Dat zijn de levende die niet op op chuck gestemt hebben (rave en gomi staat trouwens op scherp i.z. niet stemmen). Al ben ik het dan wel eens met de keuze op Liesje, door stemgedrag+ dat ze zich anders gedraagt dan normaaal.
Wat?
Cosmo2.0donderdag 18 oktober 2012 @ 13:10
liesje (3) DuTank, TV, PS
TheVulture (2) tdrone, Cosmo
etcetera (1) Peter

#vote TheVulture

Want:
Cannibal Corpse - rockfan
lach van oor tot oor - humoristisch
En de hele homoseksuele kill
Crutchdonderdag 18 oktober 2012 @ 13:12
quote:
6s.gif Op donderdag 18 oktober 2012 13:10 schreef Cosmo2.0 het volgende:
En de hele homoseksuele kill
Ja wiens idee was dat? :')
plopkwekerdonderdag 18 oktober 2012 @ 13:13
quote:
16s.gif Op donderdag 18 oktober 2012 13:02 schreef SicSicSics het volgende:
Is iedereen nou al een keer dood! :? Kunnen we opnieuw beginnen verdorie! 8-)

Kunnen we geen hemelse plaag op ze loslaten? Iedereen dood laten schrikken vannacht? De boel een beetje kapot Poltergeisteren? O+
Zeer puik plan mijn beste.
Etceteradonderdag 18 oktober 2012 @ 13:13
Dat is een hele mooie Maffia Spel traditie O+ just enjoy it, we know you like it O-)
SicSicSicsdonderdag 18 oktober 2012 @ 13:13
Dat moet Hara geweest zijn. 8-)
Harajuku.donderdag 18 oktober 2012 @ 13:18
quote:
16s.gif Op donderdag 18 oktober 2012 13:02 schreef SicSicSics het volgende:
Is iedereen nou al een keer dood! :? Kunnen we opnieuw beginnen verdorie! 8-)

Kunnen we geen hemelse plaag op ze loslaten? Iedereen dood laten schrikken vannacht? De boel een beetje kapot Poltergeisteren? O+
Haaaaaaaaaaaaa, je vindt het loik.
SicSicSicsdonderdag 18 oktober 2012 @ 13:24
quote:
17s.gif Op donderdag 18 oktober 2012 13:18 schreef Harajuku. het volgende:
Haaaaaaaaaaaaa, je vindt het loik.
Nee! :(
Nou ok, een beetje dan :@
Tamashiidonderdag 18 oktober 2012 @ 13:35
Ik ga opnieuw voor TV gezien de hints en ik de vorige keer ook al twijfels bij hem had.

#vote TheVulture.
Tamashiidonderdag 18 oktober 2012 @ 13:36
quote:
6s.gif Op donderdag 18 oktober 2012 13:10 schreef Cosmo2.0 het volgende:
liesje (3) DuTank, TV, PS
TheVulture (3) tdrone, Cosmo, Tamashii
etcetera (1) Peter

#vote TheVulture

Want:
Cannibal Corpse - rockfan
lach van oor tot oor - humoristisch
En de hele homoseksuele kill
Zo is het lijstje goed dus.
lyndadonderdag 18 oktober 2012 @ 13:37
ff tussenuurtje op school :7

Scics ging na de beschuldigingen op hem 2 andere beschuldigen.. Ow wacht er is nog een 3e. Maar dat kan de spion zijn.
Zo zocht chuck hints naar Bart die uiteraard niet kloppen, want bart is dood dorp.
Ook was chuck het eens met Gomi die nu ook dood is.
Iemand ging hints zoeken naar wat bleek de vigilante (crutch)

pompiedom.

[ Bericht 6% gewijzigd door lynda op 18-10-2012 13:42:57 ]
Crutchdonderdag 18 oktober 2012 @ 13:39
Met nadruk op dom ja, ik had meerdere keren gevraagd om bescherming, maar neuuuuuj.
Domme townies. :r
lyndadonderdag 18 oktober 2012 @ 13:40
quote:
0s.gif Op donderdag 18 oktober 2012 13:39 schreef Crutch het volgende:

Jij bent dood. Zeg nou gewoon niets wat met het spel of rollen te maken heeft ja :P
Ook dit soort dingen :P
Crutchdonderdag 18 oktober 2012 @ 13:42
quote:
0s.gif Op donderdag 18 oktober 2012 13:40 schreef lynda het volgende:

[..]

Jij bent dood. Zeg nou gewoon niets wat met het spel of rollen te maken heeft ja :P
Ook dit soort dingen :P
:')
srsly?
Dat staat toch in de nachtpost, silly you.
Anyway, ik zal mijn mond wel houden, huehuehueheu.
CaLeXdonderdag 18 oktober 2012 @ 13:44
quote:
10s.gif Op donderdag 18 oktober 2012 13:05 schreef liesje1979 het volgende:

[..]

Wat?
Mij staat me bij dat je helemaal panisch deed altijd en onwijs aan het zoeken was naar de hints. Daar zie ik nu he-le-maal niets van.
timmmmmdonderdag 18 oktober 2012 @ 13:45
quote:
0s.gif Op donderdag 18 oktober 2012 13:40 schreef lynda het volgende:

[..]

Jij bent dood. Zeg nou gewoon niets wat met het spel of rollen te maken heeft ja :P
Ook dit soort dingen :P
er wordt ook gewoon kankerdom gespeeld deze ronde. mag ik dat zeggen? Dat mag ik zeggen.

zolang het niet specifiek op personen gericht is, of inhoudelijk over het spel gaat, maar het een algemene observatie is kan dat heul geen kwaad
lyndadonderdag 18 oktober 2012 @ 13:47
quote:
1s.gif Op donderdag 18 oktober 2012 13:45 schreef timmmmm het volgende:

[..]

er wordt ook gewoon kankerdom gespeeld deze ronde. mag ik dat zeggen? Dat mag ik zeggen.

zolang het niet specifiek op personen gericht is, of inhoudelijk over het spel gaat, maar het een algemene observatie is kan dat heul geen kwaad
Tuurlijk. Maar iets meer tact mag wel. Je kan het wel ;)

Ik blijf er gewoon bij, dood is niets over het spel zeggen.
Tamashiidonderdag 18 oktober 2012 @ 13:47
Jeez zeg. Kan het wat minder? Iedereen doet zijn best lijkt me.
Harajuku.donderdag 18 oktober 2012 @ 13:47
quote:
0s.gif Op donderdag 18 oktober 2012 13:47 schreef lynda het volgende:

[..]

Tuurlijk. Maar iets meer tact mag wel. Je kan het wel ;)

Ik blijf er gewoon bij, dood is niets over het spel zeggen.
Vind ik ook! Crutch, houd je bakkes
Crutchdonderdag 18 oktober 2012 @ 13:49
Sorry dat ik geen rekening heb gehouden met jullie Korsakov. :@
En Hara, watisdeze?
Harajuku.donderdag 18 oktober 2012 @ 13:50
quote:
0s.gif Op donderdag 18 oktober 2012 13:49 schreef Crutch het volgende:
Sorry dat ik geen rekening heb gehouden met jullie Korsakov. :@
En Hara, watisdeze?
Het was spelgerelateerd, en het is handiger om dat gewoon helemaal niet te doen dan dat we moeilijk gaan lopen doen met grijze gebieden
- Ja maar hij zei
- Ja maar hij mocht dit
- Ja maar zij mocht dat
Crutchdonderdag 18 oktober 2012 @ 13:52
Ik mag ook niks. -O-
Crutchdonderdag 18 oktober 2012 @ 13:53
Ik ben dood trouwens, of geen ik dan teveel info weg?
Harajuku.donderdag 18 oktober 2012 @ 13:53
quote:
0s.gif Op donderdag 18 oktober 2012 13:52 schreef Crutch het volgende:
Ik mag ook niks. -O-
Je mag copuleren met mij, though.
Harajuku.donderdag 18 oktober 2012 @ 13:53
quote:
0s.gif Op donderdag 18 oktober 2012 13:53 schreef Crutch het volgende:
Ik ben dood trouwens, of geen ik dan teveel info weg?
:'). Wat ben je ook flauw hè.
Crutchdonderdag 18 oktober 2012 @ 13:53
Coïtus O+ O+ O+ :9~
SicSicSicsdonderdag 18 oktober 2012 @ 13:56
quote:
14s.gif Op donderdag 18 oktober 2012 13:53 schreef Harajuku. het volgende:
Je mag copuleren met mij, though.
Ik ben ook dood! *O* En ik mag ook niks! 8-)
quote:
14s.gif Op donderdag 18 oktober 2012 13:50 schreef Harajuku. het volgende:
- Ja maar hij mocht dit
En nou niet zeggen dat ik dat niet mag! 8-)
Harajuku.donderdag 18 oktober 2012 @ 13:57
quote:
6s.gif Op donderdag 18 oktober 2012 13:56 schreef SicSicSics het volgende:

[..]

Ik ben ook dood! *O* En ik mag ook niks! 8-)

[..]

En nou niet zeggen dat ik dat niet mag! 8-)
_O- Zal je chick leuk vinden.
SicSicSicsdonderdag 18 oktober 2012 @ 13:59
quote:
10s.gif Op donderdag 18 oktober 2012 13:57 schreef Harajuku. het volgende:
_O- Zal je chick leuk vinden.
Nope! Ik kan met een aan zekerheid grenzende waarschijnlijkheid zeggen dat ze dat niet kan waarderen. :7 Terecht ook, ik zou mij ook niet delen! 8-)
Crutchdonderdag 18 oktober 2012 @ 14:02
quote:
6s.gif Op donderdag 18 oktober 2012 13:59 schreef SicSicSics het volgende:

[..]

Nope! Ik kan met een aan zekerheid grenzende waarschijnlijkheid zeggen dat ze dat niet kan waarderen. :7 Terecht ook, ik zou mij ook niet delen! 8-)
Mooi gesproken.
Crutchdonderdag 18 oktober 2012 @ 14:03
Oh, ik voel een traantje opkomen.
Crutchdonderdag 18 oktober 2012 @ 14:04
quote:
10s.gif Op donderdag 18 oktober 2012 13:53 schreef Harajuku. het volgende:

[..]

:'). Wat ben je ook flauw hè.
Nou. :'(
Crutchdonderdag 18 oktober 2012 @ 14:04
Kwartet. :7

ok ik houd al op.

Maar schiet op ga eens dood allemaal ik wil meedoen.
plopkwekerdonderdag 18 oktober 2012 @ 14:07
Combo breaker.
SicSicSicsdonderdag 18 oktober 2012 @ 14:08
quote:
0s.gif Op donderdag 18 oktober 2012 14:02 schreef Crutch het volgende:
Mooi gesproken.
Hemels! O+
plopkwekerdonderdag 18 oktober 2012 @ 14:09
Gr gr de Geestghost.gif
Harajuku.donderdag 18 oktober 2012 @ 14:09
quote:
0s.gif Op donderdag 18 oktober 2012 14:04 schreef Crutch het volgende:
Kwartet. :7

ok ik houd al op.

Maar schiet op ga eens dood allemaal ik wil meedoen.
Sics gaat Moh ophalen voor de volgende ronde.
Crutchdonderdag 18 oktober 2012 @ 14:10
quote:
6s.gif Op donderdag 18 oktober 2012 14:08 schreef SicSicSics het volgende:

[..]

Hemels! O+
Waar we chillen totdat .... wint , omdat .... bij .... op .... kwam.
Niet wetende dat ..... door ..... met een ..... dankzij ...... doodging. :'(
Ach ja.
plopkwekerdonderdag 18 oktober 2012 @ 14:11
quote:
0s.gif Op donderdag 18 oktober 2012 14:10 schreef Crutch het volgende:

[..]

Waar we chillen totdat .... wint , omdat .... bij .... op .... kwam.
Niet wetende dat ..... door ..... met een ..... dankzij ...... doodging. :'(
Ach ja.
_O-!
Crutchdonderdag 18 oktober 2012 @ 14:11
quote:
10s.gif Op donderdag 18 oktober 2012 14:09 schreef plopkweker het volgende:
Gr gr de Geest[ afbeelding ]
ne ne sshhht
ok
ok

gr.
CaLeXdonderdag 18 oktober 2012 @ 14:11
quote:
1s.gif Op donderdag 18 oktober 2012 13:45 schreef timmmmm het volgende:

[..]

er wordt ook gewoon kankerdom gespeeld deze ronde. mag ik dat zeggen? Dat mag ik zeggen.

zolang het niet specifiek op personen gericht is, of inhoudelijk over het spel gaat, maar het een algemene observatie is kan dat heul geen kwaad
Dat mag je zeggen, maar er wordt zelden heel slim gespeeld.

#42 was daar een uitzondering van en een van de laatste rondes toen er nog 3 spelers over waren en er niet gekilled werd door de maffia om verwarring te veroorzaken. Maar voor de rest is het meer geluk dan wijsheid, ook al willen sommige spelers je anders doen geloven.
Harajuku.donderdag 18 oktober 2012 @ 14:11
quote:
0s.gif Op donderdag 18 oktober 2012 14:11 schreef Crutch het volgende:

[..]

ne ne sshhht
ok
ok

gr.
Ik dacht hetzelfde _O-
Harajuku.donderdag 18 oktober 2012 @ 14:12
quote:
99s.gif Op donderdag 18 oktober 2012 14:11 schreef CaLeX het volgende:

[..]

Dat mag je zeggen, maar er wordt zelden heel slim gespeeld.

#42 was daar een uitzondering van en een van de laatste rondes toen er nog 3 spelers over waren en er niet gekilled werd door de maffia om verwarring te veroorzaken. Maar voor de rest is het meer geluk dan wijsheid, ook al willen sommige spelers je anders doen geloven.
Ik speel haske superduper slim hoor
Fogeldonderdag 18 oktober 2012 @ 14:12
quote:
9s.gif Op donderdag 18 oktober 2012 14:12 schreef Harajuku. het volgende:

[..]

Ik speel haske superduper slim hoor
Jij bent SL...

Ik weet nog niet hoe je slim of dom speelt. Dus ik speel vast dom :P
plopkwekerdonderdag 18 oktober 2012 @ 14:13
Alleen de eckte eckte weten de stand van zaken.
Crutchdonderdag 18 oktober 2012 @ 14:14
Op het aap-noot-mies-plankje zou bij het woordje 'slim' een plaatje van Hara moeten staan, js. :7
SicSicSicsdonderdag 18 oktober 2012 @ 14:24
quote:
17s.gif Op donderdag 18 oktober 2012 14:09 schreef Harajuku. het volgende:
Sics gaat Moh ophalen voor de volgende ronde.
Oh, zo'n kwartet! :o Technisch gezien is dat nog steeds delen heur! 8-)

quote:
0s.gif Op donderdag 18 oktober 2012 14:11 schreef Crutch het volgende:
ne ne sshhht
ok
ok

gr.
_O- Ik moet nog steeds lachen als ik dat soort gevleugelde uitspraken voorbij zie komen. :')
Crutchdonderdag 18 oktober 2012 @ 14:25
Rip R&P. :'(
TheVulturedonderdag 18 oktober 2012 @ 14:36
quote:
6s.gif Op donderdag 18 oktober 2012 13:10 schreef Cosmo2.0 het volgende:
liesje (3) DuTank, TV, PS
TheVulture (2) tdrone, Cosmo
etcetera (1) Peter

#vote TheVulture

Want:
Cannibal Corpse - rockfan
lach van oor tot oor - humoristisch
En de hele homoseksuele kill
Serieus? :')

Homo-erotisch killen zou net zo goed op jezelf of Peter kunnen slaan... en homo-erotisch doodmaken is een traditie uberhaupt :D

En dat Cannibal Corpse was door Crutch al aan SicSicSics gekoppeld wat ook waar bleek te zijn gezien de succesvolle kill
lyndadonderdag 18 oktober 2012 @ 14:43
zal nog wel wat missen maar ff snel een en ander bij elkaar gezocht. Echt veel is het niet
Sommige mensen stemmen raar, verdacht maken van andere (inmiddels dode) dorpjes..

SPOILER: KILL 1
Na de vorige nacht heeft de mafia bloedgeproefd, meer mensen zullen moeten volgen. Deze mafia kon zichzelf op de rug kloppen, wat een target! Door het raam zag de mafia zijn favoriete film op tv, Saw III.

"Gegroet", sprak de mafia. Gomi schrok op, verslikte zich in zijn coco puffs terwijl hij rende zoals hij nooit had gedaan en struikelde halfstikkend over de voet van de mafia. Gomi voelde dat dit het einde is, hij wist het zeker. "Alsjeblieft, ik heb nog zoveel te doen!"
Helaas, het mocht niet baten. De mafia trapte Gomi(doctor) zo hard op zijn hoofd dat zijn herseninhoud de kamer mooi kleurde.

Gelukkig voor het dorp wordt dit een moord zoals die van JOhn F. Kennedy en zijn belager.

Hints:
Saw 3 (games?):
Coco puffs: Cull topics Etcetera
Dutank: JF kennedy quote in fobo

Users in gam/men
etcetera
tdrone (GAM en MEN)
CaleX (MEN)
lynda

SPOILER: KILL 2
Aan de andere kant van het dorp was de vigilante op weg naar zijn slachtoffer. De vig was in zijn nopjes, hij was er heilig van overtuigd dat hij het bij het juiste eind heeft, met een lach van oor tot oor drong hij het boevenhol binnen.
"HEY JIJ DAAR, met je Cannibal Corpse schedelbotbreuk iets wat het ook maar was in die hints, jij gaat eraan!" Het mafialid draaide zich verdwaasd om, maar voor hij goed en wel door had wat er aan de hand is, richtte de vig zijn wapen op SicSicSics.
Op het moment dat de kogel zijn wapen verliet en SicSicSics' mooie hoofdje van binnen raakte, sprong een andere mafia bovenop de vigilante.

Hoe ingenomen Crutch ook met zichzelf was, dit had hij niet verwacht. Hij vreesde dat dit het eind zou zijn, en zag voor zich hoe zijn arme moedertje bij zijn graf stond. SicSicSics (Scout) kreunde zijn laatste kreuntjes nog voor hij het leven liet, en dit wond het andere mafialid zo gigantisch op dat hij Crutch voorover trapte, zijn broek naar beneden trok en hem zo hard neukte dat Crutch (Vigilante) stikte in zijn pener.

"Deze drink ik op jou, maatje." sprak de mafia voor hij Ave Maria inzette.

Hints:

The Vulture:
het neukverhaal: Ik ben heel seksueel en Wie Trouwt Mijn Zoon - Kriebel in m'n pik..
deze drink ik op jou: Drankorgel
Lachen: Pohi: more cheer in graveyard en Bennyislieffeilsiynneb okidoki gr gr Lutte

SPOILER: KILL 3
Het laatste mafialid had ook al niet echt geluk. Hij hoorde het nieuws over Sic en raakte hierdoor zo van slag dat hij zijn heil in het geloof zocht. Maar hoe je het ook wendt of keert, bloed moet vloeien. Het mafialid raapte zichzelf op, pakte zijn ring van de tv en ging op pad.
Puntenslijpsel was net op pad, tot ze wat achter zich hoorde. Dom van haar, het was maar een voorbijrazende trein. Niet veel later vloog er een vliegtuigje behoorlijk laag over. PS vond dit nogal apart, maar ze moest verder.
Net toen de mafia PS wilde neersteken, was PS spoorloos verdwenen en had de mafia Isdatzo(Townie) aan zijn mes zitten.

There's no place like home, verzuchtte de mafia terwijl hij verloren terugkeerde naar hun hol.

Bart (lover) trok dit echt niet en einde zijn leven.

Hints

Fogel:
jehova in pohi (geloof)

Peter:
ONZ Ik heb zin in hosties
PTA / treinen topics
Peter is ook van het nieuws en gister eventueel een hele magere
‘Foppen was nalatig in salmonellazaak’ topic ("Giftig"? )

Thevulture:
Televizierringtopic

Ondertitel etcetera
Home is wherever I'm with you?

Scics ging na de beschuldigingen op hem 2 andere beschuldigen.. Ow wacht er is nog een 3e. Maar dat kan de spion zijn.
Zo zocht chuck hints naar Bart die uiteraard niet kloppen, want bart is dood dorp.
Ook was chuck het eens met Gomi die nu ook dood is. :')
TV ging hints zoeken naar wat bleek de vigilante (crutch)

[ Bericht 0% gewijzigd door lynda op 18-10-2012 14:52:27 ]
Fogeldonderdag 18 oktober 2012 @ 14:45
quote:
0s.gif Op donderdag 18 oktober 2012 14:43 schreef lynda het volgende:
zal nog wel wat missen maar ff snel een en ander bij elkaar gezocht. Echt veel is het niet
Sommige mensen stemmen raar, verdacht maken van andere (inmiddels dode) dorpjes..

SPOILER: KILL 1
Na de vorige nacht heeft de mafia bloedgeproefd, meer mensen zullen moeten volgen. Deze mafia kon zichzelf op de rug kloppen, wat een target! Door het raam zag de mafia zijn favoriete film op tv, Saw III.

"Gegroet", sprak de mafia. Gomi schrok op, verslikte zich in zijn coco puffs terwijl hij rende zoals hij nooit had gedaan en struikelde halfstikkend over de voet van de mafia. Gomi voelde dat dit het einde is, hij wist het zeker. "Alsjeblieft, ik heb nog zoveel te doen!"
Helaas, het mocht niet baten. De mafia trapte Gomi(doctor) zo hard op zijn hoofd dat zijn herseninhoud de kamer mooi kleurde.

Gelukkig voor het dorp wordt dit een moord zoals die van JOhn F. Kennedy en zijn belager.

Hints:
Saw 3 (games?):
Coco puffs: Cull topics Etcetera
Dutank: JF kennedy quote in fobo

Users in gam/men
etcetera
tdrone (GAM en MEN)
CaleX (MEN)

SPOILER: KILL 2
Aan de andere kant van het dorp was de vigilante op weg naar zijn slachtoffer. De vig was in zijn nopjes, hij was er heilig van overtuigd dat hij het bij het juiste eind heeft, met een lach van oor tot oor drong hij het boevenhol binnen.
"HEY JIJ DAAR, met je Cannibal Corpse schedelbotbreuk iets wat het ook maar was in die hints, jij gaat eraan!" Het mafialid draaide zich verdwaasd om, maar voor hij goed en wel door had wat er aan de hand is, richtte de vig zijn wapen op SicSicSics.
Op het moment dat de kogel zijn wapen verliet en SicSicSics' mooie hoofdje van binnen raakte, sprong een andere mafia bovenop de vigilante.

Hoe ingenomen Crutch ook met zichzelf was, dit had hij niet verwacht. Hij vreesde dat dit het eind zou zijn, en zag voor zich hoe zijn arme moedertje bij zijn graf stond. SicSicSics (Scout) kreunde zijn laatste kreuntjes nog voor hij het leven liet, en dit wond het andere mafialid zo gigantisch op dat hij Crutch voorover trapte, zijn broek naar beneden trok en hem zo hard neukte dat Crutch (Vigilante) stikte in zijn pener.

"Deze drink ik op jou, maatje." sprak de mafia voor hij Ave Maria inzette.

Hints:

The Vulture:
het neukverhaal: Ik ben heel seksueel en Wie Trouwt Mijn Zoon - Kriebel in m'n pik..
deze drink ik op jou: Drankorgel
Lachen: Pohi: more cheer in graveyard en Bennyislieffeilsiynneb okidoki gr gr Lutte

SPOILER: KILL 3
Het laatste mafialid had ook al niet echt geluk. Hij hoorde het nieuws over Sic en raakte hierdoor zo van slag dat hij zijn heil in het geloof zocht. Maar hoe je het ook wendt of keert, bloed moet vloeien. Het mafialid raapte zichzelf op, pakte zijn ring van de tv en ging op pad.
Puntenslijpsel was net op pad, tot ze wat achter zich hoorde. Dom van haar, het was maar een voorbijrazende trein. Niet veel later vloog er een vliegtuigje behoorlijk laag over. PS vond dit nogal apart, maar ze moest verder.
Net toen de mafia PS wilde neersteken, was PS spoorloos verdwenen en had de mafia Isdatzo(Townie) aan zijn mes zitten.

There's no place like home, verzuchtte de mafia terwijl hij verloren terugkeerde naar hun hol.

Bart (lover) trok dit echt niet en einde zijn leven.

Hints

Fogel:
jehova in pohi (geloof)

Peter:
ONZ Ik heb zin in hosties
PTA / treinen topics
Peter is ook van het nieuws en gister eventueel een hele magere
‘Foppen was nalatig in salmonellazaak’ topic ("Giftig"? )

Thevulture:
Televizierringtopic

Er waren ook hints tegen jou, maar die staan niet (meer) in de lijst. Heb op dit moment geen tijd om te graven helaas.
lyndadonderdag 18 oktober 2012 @ 14:46
ik zoek ff!

quote:
0s.gif Op woensdag 17 oktober 2012 22:11 schreef Fogel het volgende:

[..]

Lynda heeft ook het nodige GAM en MEN in de pohi staan.
oee ik sta erbij O+

Nog meer ? :+
TheVulturedonderdag 18 oktober 2012 @ 14:59
quote:
0s.gif [b]Op
TV ging hints zoeken naar wat bleek de vigilante (crutch)

Het waren zowel de hints als het gedrag van Crutch samen... maar ik heb uiteindelijk niet op hem gestemd he... bovendien zou ik hem dan nooit in de daaropvolgende nacht om laten leggen omdat dat de verdenking wel heel erg op mij zou leggen... misschien is dat wel wat de maffia nu doet omdat het hen wel goed uitkomt
lyndadonderdag 18 oktober 2012 @ 15:00
De enige levende die op Crutch stemde is Cosmo.
TheVulturedonderdag 18 oktober 2012 @ 15:04
Tamashii heeft het ook wel heel erg op mij voorzien trouwens zonder ook maar enige inhoud aan het topic of de zoektocht naar hints te geven...
#ANONIEMdonderdag 18 oktober 2012 @ 15:24
##vote Liesje

liesje (4) DuTank, TV, PS, DrNick
TheVulture (2) tdrone, Cosmo
etcetera (1) Peter
TheVulturedonderdag 18 oktober 2012 @ 15:26
Goede lijst :

liesje (4) DuTank, TV, PS, DrNick
TheVulture (3) tdrone, Cosmo, Tamashii
etcetera (1) Peter
IJsdraakjedonderdag 18 oktober 2012 @ 15:27
Bij die eerste kill... Struikelen en calex z'n fobo.

Oeh, mijn metro is er.
PatriQue89donderdag 18 oktober 2012 @ 15:35
liesje (5) DuTank, TV, PS, DrNick, patrique89
TheVulture (3) tdrone, Cosmo, Tamashii
etcetera (1) Peter

Ben niet meer online tot een uur of 9. Dus op mijn gevoel af.
DuTankdonderdag 18 oktober 2012 @ 15:40
Wat zou ik een flater slaan als liesje dorp blijkt te zijn en gelyncht gaat worden :')
Harajuku.donderdag 18 oktober 2012 @ 15:41
quote:
0s.gif Op donderdag 18 oktober 2012 15:40 schreef DuTank het volgende:
Wat zou ik een flater slaan als liesje dorp blijkt te zijn en gelyncht gaat worden :')
Ik ga dan wel lachen.
DuTankdonderdag 18 oktober 2012 @ 16:14
quote:
10s.gif Op donderdag 18 oktober 2012 15:41 schreef Harajuku. het volgende:

[..]

Ik ga dan wel lachen.
ja maar jij bent een hater
Crutchdonderdag 18 oktober 2012 @ 16:17
quote:
0s.gif Op donderdag 18 oktober 2012 16:14 schreef DuTank het volgende:

[..]

ja maar jij bent een hater
Zal ik u een kinnenbakslaag verkopen? Verdorie nog aan toe zeg.
EllaNdonderdag 18 oktober 2012 @ 16:36
Ok ik heb even nog niet naar de hints van anderen gekeken. Dit is wat ik vind.

Kill 1
SPOILER
"Gegroet", sprak de mafia. Gomi schrok op, verslikte zich in zijn coco puffs terwijl hij rende zoals hij nooit had gedaan en struikelde halfstikkend over de voet van de mafia. Gomi voelde dat dit het einde is, hij wist het zeker. "Alsjeblieft, ik heb nog zoveel te doen!"
Helaas, het mocht niet baten. De mafia trapte Gomi(doctor) zo hard op zijn hoofd dat zijn herseninhoud de kamer mooi kleurde.

Gelukkig voor het dorp wordt dit een moord zoals die van JOhn F. Kennedy en zijn belager.

TheVulture:
Onderschrift: "Het leven is als Lucille Werner: het kan raar lopen!". Rennen zoals hij nooit had gedaan, struikelen, voet.

Etcetera:
[AKQ SC #1369] Waar politici op de oude voet verder gaan politici + oude voet


Calex
Plaatje van een struikelend iemand in zijn fobo

Dutank
Kennedy quote in fobo
Kill 2
SPOILER
Aan de andere kant van het dorp was de vigilante op weg naar zijn slachtoffer. De vig was in zijn nopjes, hij was er heilig van overtuigd dat hij het bij het juiste eind heeft, met een lach van oor tot oor drong hij het boevenhol binnen.
"HEY JIJ DAAR, met je Cannibal Corpse schedelbotbreuk iets wat het ook maar was in die hints, jij gaat eraan!" Het mafialid draaide zich verdwaasd om, maar voor hij goed en wel door had wat er aan de hand is, richtte de vig zijn wapen op SicSicSics.
Op het moment dat de kogel zijn wapen verliet en SicSicSics' mooie hoofdje van binnen raakte, sprong een andere mafia bovenop de vigilante.

Hoe ingenomen Crutch ook met zichzelf was, dit had hij niet verwacht. Hij vreesde dat dit het eind zou zijn, en zag voor zich hoe zijn arme moedertje bij zijn graf stond. SicSicSics (Scout) kreunde zijn laatste kreuntjes nog voor hij het leven liet, en dit wond het andere mafialid zo gigantisch op dat hij Crutch voorover trapte, zijn broek naar beneden trok en hem zo hard neukte dat Crutch (Vigilante) stikte in zijn pener.

"Deze drink ik op jou, maatje." sprak de mafia voor hij Ave Maria inzette.

TV
Profiel: Drankorgel, heel seksueel, wie trouwt mijn zoon topics (moeder-referentie).

Ijs
[SHJN SC] #1146 Met geile 50-jarigen en zwangere buiken en tetten! --> moeder
[SHJN SC] #1135 blame it on the alcohol --> alcohol
Heel veel met seks

Patrique
GTST #461: Sapjes voor 20eu p/u --> sapjes, drinken

Tamashia
Ook veel seks

Dutanki
Gebedstijden app gezocht
Albert Heijn Pilsener. -> drinken

Calex
[AKQ SC #1296] Hoera een zoon! --> zoon, moeder
[AKQ SC #1199] keep calm and drink tea.
[AKQ] #2571 De Cock is niet meer.... de cock is niet meer :')

DrNick
[KSC #5438] Starbucks, vanaf volgend jaar op Eindhoven Airport!! drinken

Lynda
Vleesetende Planten Topic #14 Waar blaadjes van de planten vallen vleesetend :')
ook wat topics met drinken
[GRTDOJW #2125] Onthouding schijnt saai te zijn.... misschien iets te maken met maria?
Stemrijtje van de eerste lynch:

Chuck-n0rr1s (18) Peter, DrNick, DuTank, EllaN, Etcetera, Crutch , tdrone, TV, fogel,CaLeX, SicSicSics, Sajou, PS, Bart, Isdatzo, PatriQue89, IJsdraakje
EllaN (1) liesje
TheVulture (1) Tamashii
Crutch (2) Chuck n0rr1s, Cosmo

Hints eerste nacht
SPOILER
kill 1
"Grote goedheid, wat een feest" verzuchtte AchJa. "Een goede vent is het, maar van dat lawaai moet ik niets hebben." Ergens verderop was een ongure vent AchJa aan het bekijken terwijl deze nog diep in gedachten verzonken was.
"Noh jonge, moet je horen wat ik nu weer voor leuks heb!" lalde Isdatzo. "Ha, nee, dat hoeft niet hoor, ik ga naar huis. In ieder geval nog gefeliciteerd, makker!" Nee, Isdatzo en zijn verhaaltjes begon hij wat beu te worden, maar gelukkig zou hij spoedig zijn laatste verhaaltje gehoord hebben. Tegen de tijd dat AchJa, stevig stappend door de menigte, thuis aanbelandde, zat zijn belager al op hem te wachten
Hij had de deur nog niet open of AchJa (Townie) ontving een kogel tussen zijn ogen. RIP.

Hints:
Liesje
Hij had de deur nog niet open of AchJa (Townie) ontving een kogel tussen zijn ogen.
Liesje heeft een foto in haar fobo waarop haar gezicht is afgedenkt, enkel haar ogen te zien.

IJsdraakje
"Grote goedheid, wat een feest" verzuchtte AchJa.
IJsdraakje heeft een topic over alcohol. Feestje? [SHJN SC] #1135 blame it on the alcohol

Kill 2
Met zijn misvormde digitale hulpje in de arm ging hij op weg om zijn maatje bij te staan in deze spannende tijden. De eerste dode in dit dorp, wow! Een koude windvlaag kwam over het huis toen ons boefje zich een weg naar binnen baande en al gauw realiseerde de sidekick dat hij te laat was.
"WAT IS DEZE", brieste hij. "Ik wilde toch ook iemand doden " Uit pure frustratie schopte hij de arme, dode AchJa met een botverbrijzelende kracht zo hard in het kruis, dat hij met zijn tenen zijn huig kon kietelen.

EllaN
botverbrijzelende kracht zo hard in het kruis -> USANew Girl #2 | I broke my penis
dat hij te laat was.->DEFSC#452 Esses is te laat, jammer joh.[/b]

Crutch:
Pohi: Hoe ziet jouw herfstdesktop eruit?
Icon: een voet in het verband aan een kruk
Stemde op Isdatzo
Crutch is Engels voor kruis spreektaaltechnisch in ieder geval, je schrijft het net wat anders


Bart:
Ging op weg: een auto en een motor in Bart zijn fobo

Chuck Norris
misvormde digitale hulpje in de arm: Fotoboek van Chuck-N0rr1s
Dat lasapparaat? Beetje zwakjes maar ik vond zo niks beters
Oh wacht, ging hij op weg . Op weg, ANWB.. 1+1=?
sidekick- is een film van chuck norris
schopte hij de arme, met een botverbrijzelende kracht- chuck norris is een karateka


ijsdraakje
ging op weg- SHJN SC#1142 Waar Schaar en Mss kilometers maken in den toettoetreeks
koude windvlaag- IJSdraakje
wat is deze- hoe kan dat nou(ondertitel)

tdrone
Pohi tdrone WAT IS DEZE? [Wat is deze] Op alle zenders tennis, weg ermee!

Sicsicsics
Verbrijzelde schedel van AchJa, ook al was AchJa dood; het wijst op een moordpoging.
Zijn ondertitel verwijst naar het verbrijzelen van een schedel.
Is hij Maffia?


Kill 3
Aan de andere kant van het dorp zat er iemand zielsalleen thuis naar het Gala van de Nederlandse film te kijken. Het feest interesseerde haar niet echt, en haar huisgenoot was niet thuis dus kon ze lekker haar eigen gang gaan.
Ze begon zich wat te ergeren aan het lawaai dus besloot ze een kop warme melk met rum te maken en naar bed te gaan. Maar oh jee, de melk bleek geen koeienmelk zoals wij dat kennen, oh nee, het was melk van een giftige uitheemse koe. Hè verdorie, die had ze niet aan zien komen.
Heel stilletjes tussen alle rumoer viel Plopkweker (Bodyguard) neer in een diepe, diepe slaap waaruit ze nimmer meer zou ontwaken.

TheVulture
filmfan in zijn fobo
Gif: Doping topic
Gala: ESF?

Bart
Hele rits films in zijn fotoboek

theorie: die melk en die koe zijn synoniemen voor motor (melk de witte moter) en auto (heilige koe), er staan namelijk een motor en een auto in zijn FoBo


Liesje
pohi dit topic: Afrikaanse maskers, wat is het waard?? Afrika/Uitheems. T
evens een foto in fobo wat in een Uitheems land gemaakt lijkt te zijn.
Zo, ik heb even genoeg gedaan.

[ Bericht 6% gewijzigd door EllaN op 18-10-2012 16:51:02 ]
EllaNdonderdag 18 oktober 2012 @ 16:43
Dubbel
Puntenslijpseldonderdag 18 oktober 2012 @ 16:46
There is no place like home/home is wherever I'm with you > Etcetera vind ik best een goed gevonden hint :@
Fogeldonderdag 18 oktober 2012 @ 16:50
Ik ben zo wederom een paar uur weg, dus nu maar vast een vote:

liesje (6) DuTank, TV, PS, DrNick, patrique89, fogel
TheVulture (3) tdrone, Cosmo, Tamashii
etcetera (1) Peter

En lynda, bedankt dat je jezelf erbij had gezet in de hintlijst eerder vandaag ^O^
DuTankdonderdag 18 oktober 2012 @ 16:57
quote:
0s.gif Op donderdag 18 oktober 2012 16:46 schreef Puntenslijpsel het volgende:
There is no place like home/home is wherever I'm with you > Etcetera vind ik best een goed gevonden hint :@
Etcetera is my next suspect :P
Puntenslijpseldonderdag 18 oktober 2012 @ 16:58
quote:
0s.gif Op donderdag 18 oktober 2012 16:57 schreef DuTank het volgende:

[..]

Etcetera is my next suspect :P
maar ik vertrouw jou ook niet ;(
DuTankdonderdag 18 oktober 2012 @ 17:02
quote:
0s.gif Op donderdag 18 oktober 2012 16:58 schreef Puntenslijpsel het volgende:

[..]

maar ik vertrouw jou ook niet ;(
Dat mag, maar iedereen heeft altijd een standaard wantrouwen tegenover me, omdat ik natuurlijk altijd een badboy ben op dit forum ;(
Puntenslijpseldonderdag 18 oktober 2012 @ 17:06
quote:
0s.gif Op donderdag 18 oktober 2012 17:02 schreef DuTank het volgende:

[..]

Dat mag, maar iedereen heeft altijd een standaard wantrouwen tegenover me, omdat ik natuurlijk altijd een badboy ben op dit forum ;(
en omdat ik dit spel al jaren met je speel liefje
Rave_NLdonderdag 18 oktober 2012 @ 17:11
Verdomme, ik kan maar geen tijd vinden om hints te zoeken...
ik beloof beterschap..

liesje (7) DuTank, TV, PS, DrNick, patrique89, fogel, rave
TheVulture (3) tdrone, Cosmo, Tamashii
etcetera (1) Peter
Harajuku.donderdag 18 oktober 2012 @ 17:17
tumblr_mc2nknSVBR1r0h677.gif
EllaNdonderdag 18 oktober 2012 @ 17:18
_O-
Bartdonderdag 18 oktober 2012 @ 17:19
Hoe vaak is er eigenlijk al een mafiameet geweest? Uiteraard op Schiphol, na de detectiepoortjes.
EllaNdonderdag 18 oktober 2012 @ 17:22
Wat moeten we ook met de cult aan?
CaLeXdonderdag 18 oktober 2012 @ 17:22
liesje (8) DuTank, TV, PS, DrNick, patrique89, fogel, rave, Calex
TheVulture (3) tdrone, Cosmo, Tamashii
etcetera (1) Peter
CaLeXdonderdag 18 oktober 2012 @ 17:23
quote:
0s.gif Op donderdag 18 oktober 2012 17:22 schreef EllaN het volgende:
Wat moeten we ook met de cult aan?
hopen dat de maffia de lijer schiet vanavond
Harajuku.donderdag 18 oktober 2012 @ 17:24
quote:
99s.gif Op donderdag 18 oktober 2012 17:23 schreef CaLeX het volgende:

[..]

hopen dat de maffia de lijer schiet vanavond
Lijers.
DuTankdonderdag 18 oktober 2012 @ 17:36
quote:
0s.gif Op donderdag 18 oktober 2012 17:06 schreef Puntenslijpsel het volgende:

[..]

en omdat ik dit spel al jaren met je speel liefje
Ik heb het al jaren niet meer gespeeld :6
En de laatste keer dat iedereen mij zo verdacht vond, was ik nog dorp ook :')
lyndadonderdag 18 oktober 2012 @ 17:46
Ik weet gewoon niet op wie ik moet stemmen :')
Crutchdonderdag 18 oktober 2012 @ 17:48
Hey jullie! Ga es dood.
CaLeXdonderdag 18 oktober 2012 @ 17:54
ow en wil meneer of mevrouw de blacksmit even zorgen voor een kogelwerend vest voor PS?

Aangezien de maffia gister al heeft geprobeert haar te vermoorden, kunnen we er wel vanuit gaan dat ze iig geen maffia is...
lyndadonderdag 18 oktober 2012 @ 18:06
liesje (9) DuTank, TV, PS, DrNick, patrique89, fogel, rave, Calex, lynda
TheVulture (3) tdrone, Cosmo, Tamashii
etcetera (1) Peter

##vote liesje.
Chuck-N0rr1sdonderdag 18 oktober 2012 @ 18:11
quote:
0s.gif Op donderdag 18 oktober 2012 17:48 schreef Crutch het volgende:
Hey jullie! Ga es dood.
:P
IJsdraakjedonderdag 18 oktober 2012 @ 18:16
quote:
0s.gif Op donderdag 18 oktober 2012 17:46 schreef lynda het volgende:
Ik weet gewoon niet op wie ik moet stemmen :')
Dit. :')
Etceteradonderdag 18 oktober 2012 @ 18:17
quote:
1s.gif Op donderdag 18 oktober 2012 18:16 schreef IJsdraakje het volgende:

[..]

Dit. :')
Exact :')
Harajuku.donderdag 18 oktober 2012 @ 18:19
SPANNING ENDE SENSATIE.
Etceteradonderdag 18 oktober 2012 @ 18:20
quote:
0s.gif Op donderdag 18 oktober 2012 16:46 schreef Puntenslijpsel het volgende:
There is no place like home/home is wherever I'm with you > Etcetera vind ik best een goed gevonden hint :@
Ik kan niet ontkennen dat het een goed gevonden hint is -O- Maar ik ga zeker wel ontkennen dat ik mafia ben! Hints kunnen naar meer mensen leiden is mijn ervaring.
liesje1979donderdag 18 oktober 2012 @ 18:26
liesje (9) DuTank, TV, PS, DrNick, patrique89, fogel, rave, Calex, lynda
TheVulture (4) tdrone, Cosmo, Tamashii, liesje
etcetera (1) Peter

##vote TV.

Goed gedaan maffia. :')
liesje1979donderdag 18 oktober 2012 @ 18:29
quote:
10s.gif Op donderdag 18 oktober 2012 15:41 schreef Harajuku. het volgende:

[..]

Ik ga dan wel lachen.
Ik ook. En heel hard wijzen naar de mensen die op mij stemden want : "gevoel". Ohw wacht dat kan dan niet meer, bij deze dus.
lyndadonderdag 18 oktober 2012 @ 18:41
quote:
14s.gif Op donderdag 18 oktober 2012 18:29 schreef liesje1979 het volgende:

[..]

Ik ook. En heel hard wijzen naar de mensen die op mij stemden want : "gevoel". Ohw wacht dat kan dan niet meer, bij deze dus.
ik zal hem onthouden. Dutank ook :Y
Etceteradonderdag 18 oktober 2012 @ 18:44
Ik wil juist niet stemmen vanwege een onderbuikgevoel, of omdat iemand op mij stemt ( Peter 8)7 ), dus dan maar op iemand waartegen wat hints zijn gevonden :P

liesje (9) DuTank, TV, PS, DrNick, patrique89, fogel, rave, Calex, lynda
TheVulture (4) tdrone, Cosmo, Tamashii, Etc.
etcetera (1) Peter

##vote TheVulture

Nu eten :9
liesje1979donderdag 18 oktober 2012 @ 18:47
Met een beetje pech heeft de maffia vanavond gewonnen?
77uzi77donderdag 18 oktober 2012 @ 18:49
ha dit ziet er wel leuk uit, kan ik meedoen?
liesje1979donderdag 18 oktober 2012 @ 18:56
quote:
0s.gif Op donderdag 18 oktober 2012 18:49 schreef 77uzi77 het volgende:
ha dit ziet er wel leuk uit, kan ik meedoen?
Sure de volgende ronde.

En ik verwacht excuses van iedereen die op mij stemde. :6
Fogeldonderdag 18 oktober 2012 @ 19:03
quote:
0s.gif Op donderdag 18 oktober 2012 18:56 schreef liesje1979 het volgende:

[..]

Sure de volgende ronde.

En ik verwacht excuses van iedereen die op mij stemde. :6
:* op je neus.
liesje1979donderdag 18 oktober 2012 @ 19:04
quote:
1s.gif Op donderdag 18 oktober 2012 19:03 schreef Fogel het volgende:

[..]

:* op je neus.
Verraaier! :D
Harajuku.donderdag 18 oktober 2012 @ 19:05
Hallo, ik ben er weer. Ik zal even een kort verhaaltje typen.
Harajuku.donderdag 18 oktober 2012 @ 19:08
2mn0jo1.png

Het moest eens gebeuren, mafia en town waren het eens met elkaar. "Liesje, je gedraagt je zo anders!" JA MAAR DAT IS HELEMAAL NIET WAAR diende Liesje iedereen van repliek. "Nou, wij hebben geen zin om verder hints te zoeken en jij gedraagt je superduper mafia, dus we maken je lekker keidood. Haha!"

Town wilde Liesje stenigen, maar Liesje (Townie) stierf al van verdriet.

Supersad.

Night is a go, alles wat er nog over is met een nachtactie, shoot!
Fogeldonderdag 18 oktober 2012 @ 19:08
quote:
16s.gif Op donderdag 18 oktober 2012 19:04 schreef liesje1979 het volgende:

[..]

Verraaier! :D
Moet je maar niet zo verdacht doen, maffioso!

Edit: correctie na de post hierboven.... Sorry townie -O-
Harajuku.donderdag 18 oktober 2012 @ 19:11
quote:
0s.gif Op donderdag 18 oktober 2012 18:49 schreef 77uzi77 het volgende:
ha dit ziet er wel leuk uit, kan ik meedoen?
We zijn nu nog aan het sterven, over een paar dagen is het over en kan je je inschrijven. Mits er een SL komt.
liesje1979donderdag 18 oktober 2012 @ 19:15
Ik wil best SL maar niet komende ronde want herfstvakatie en dan werk ik 3 hele dagen en dat is niet handig.
IJsdraakjedonderdag 18 oktober 2012 @ 19:16
Kak, tijd uit het oog verloren met het kleren passen.

En terechte twijfel dus. -O-
Harajuku.donderdag 18 oktober 2012 @ 19:17
quote:
14s.gif Op donderdag 18 oktober 2012 19:15 schreef liesje1979 het volgende:
Ik wil best SL maar niet komende ronde want herfstvakatie en dan werk ik 3 hele dagen en dat is niet handig.
Als we lief blijven spelen komt er vast nog wel een ronde 3.
CaLeXdonderdag 18 oktober 2012 @ 19:18
anus

rave of tama de spion dus :(
Puntenslijpseldonderdag 18 oktober 2012 @ 19:20
Oeps.
Tamashiidonderdag 18 oktober 2012 @ 19:23
Zie je wel. :'(
lyndadonderdag 18 oktober 2012 @ 19:23
quote:
0s.gif Op donderdag 18 oktober 2012 19:18 schreef CaLeX het volgende:
anus

rave of tama de spion dus :(
En waarom cosmo niet meer opeens?
Peterdonderdag 18 oktober 2012 @ 19:29
TV stemde wel overtuigend op liesje.. Verdacht!
Tamashiidonderdag 18 oktober 2012 @ 19:31
quote:
0s.gif Op donderdag 18 oktober 2012 19:18 schreef CaLeX het volgende:
anus

rave of tama de spion dus :(
Ja natuurlijk, waarom? Omdat ik op hem stemde voor het burgemeesterschap? Het spel was net begonnen!
DuTankdonderdag 18 oktober 2012 @ 19:41
Sorry Liesje ;(
Sajoudonderdag 18 oktober 2012 @ 19:42
Shit ik was het vergeten. Sorry! Is de verkiezing al geweest?
Harajuku.donderdag 18 oktober 2012 @ 19:44
quote:
9s.gif Op donderdag 18 oktober 2012 19:08 schreef Harajuku. het volgende:
[ afbeelding ]

Het moest eens gebeuren, mafia en town waren het eens met elkaar. "Liesje, je gedraagt je zo anders!" JA MAAR DAT IS HELEMAAL NIET WAAR diende Liesje iedereen van repliek. "Nou, wij hebben geen zin om verder hints te zoeken en jij gedraagt je superduper mafia, dus we maken je lekker keidood. Haha!"

Town wilde Liesje stenigen, maar Liesje (Townie) stierf al van verdriet.

Supersad.

Night is a go, alles wat er nog over is met een nachtactie, shoot!
SicSicSicsdonderdag 18 oktober 2012 @ 19:50
Hahaha _O-

Sorry Liesje, maar; hahaha 8-) het is mooi hier vanuit de hemel!
Puntenslijpseldonderdag 18 oktober 2012 @ 20:04
Iemand, bescherm mij alsjeblieft vannacht? O+
Sajoudonderdag 18 oktober 2012 @ 20:10
quote:
0s.gif Op donderdag 18 oktober 2012 20:04 schreef Puntenslijpsel het volgende:
Iemand, bescherm mij alsjeblieft vannacht? O+
We verstoppen ons onder de lakens.
Puntenslijpseldonderdag 18 oktober 2012 @ 20:15
quote:
6s.gif Op donderdag 18 oktober 2012 20:10 schreef Sajou het volgende:

[..]

We verstoppen ons onder de lakens.
klinkt gezellig... zijn ze kogelwerend?
IJsdraakjedonderdag 18 oktober 2012 @ 20:30
quote:
0s.gif Op donderdag 18 oktober 2012 20:15 schreef Puntenslijpsel het volgende:

[..]

klinkt gezellig... zijn ze kogelwerend?
Het is wel lekker warm. O+
Sajoudonderdag 18 oktober 2012 @ 20:31
quote:
0s.gif Op donderdag 18 oktober 2012 20:15 schreef Puntenslijpsel het volgende:

[..]

klinkt gezellig... zijn ze kogelwerend?
Ze zijn in ieder geval kogelvrij.
Puntenslijpseldonderdag 18 oktober 2012 @ 21:13
quote:
1s.gif Op donderdag 18 oktober 2012 20:30 schreef IJsdraakje het volgende:

[..]

Het is wel lekker warm. O+
Kom je er ook bij? :)
IJsdraakjedonderdag 18 oktober 2012 @ 21:28
quote:
0s.gif Op donderdag 18 oktober 2012 21:13 schreef Puntenslijpsel het volgende:

[..]

Kom je er ook bij? :)
Ja O+
Harajuku.donderdag 18 oktober 2012 @ 21:30
Nachtpost komt later, ik twijfel ergens over dus wil eerst overleggen met Tim
Chuck-N0rr1sdonderdag 18 oktober 2012 @ 21:35
quote:
11s.gif Op donderdag 18 oktober 2012 21:30 schreef Harajuku. het volgende:
Nachtpost komt later, ik twijfel ergens over dus wil eerst overleggen met Tim
-O- -O-
Puntenslijpseldonderdag 18 oktober 2012 @ 21:36
quote:
11s.gif Op donderdag 18 oktober 2012 21:30 schreef Harajuku. het volgende:
Nachtpost komt later, ik twijfel ergens over dus wil eerst overleggen met Tim
Mag ook met mij overleggen hoor O+
Harajuku.donderdag 18 oktober 2012 @ 21:39
Ik heb vertrouwen in mijn eigen kunnen.
TheVulturedonderdag 18 oktober 2012 @ 21:40
quote:
0s.gif Op donderdag 18 oktober 2012 19:29 schreef Peter het volgende:
TV stemde wel overtuigend op liesje.. Verdacht!
Tuurlijk... waarom mij eruit pikken :')

Reden was dat Liesje zowat de enige was die afwijkend stemde gisteren dus dikke kans dat ze de spion was...
Harajuku.donderdag 18 oktober 2012 @ 21:41
21mb1xj.png

Calex was lekker aan het busdriven toen zijn bus pech kreeg. Noodgedwongen banjerde hij door een moeras op zoek naar hulp, tot hij iemand hoorde groeten. En zo ging hij voort, op zoek naar een verstopplek. "Wel, verdikkeme!" Probeer ik hier een beetje town te redden, ga ik er verdorie zelf nog aan ook. Had ik maar zo'n mooi vest." Het was alsof de mafia zijn gedachten kon lezen, want hij stond plots voor Calex. "Nou Calex (Busdriver), jij gaat vanavond niet masturberen." sprak de mafia terwijl door zijn toedoen Calex' hoofd los van zijn lichaam in het moeras belandde.

Ijsdraakje fietste fluitend door het dorp, zichzelf afvragend wie haar hulp vannacht nodig heeft. Ze was zich van geen kwaad bewust, en had dus nooit verwacht dat zij degene zou zijn die hulp nodig heeft.Ze klopte aan bij nummer 23, liet zichzelf binnen en struikelde bijna over haar voet in de deuropening. Nadat ze zichzelf had opgeraapt liet ze een cadeautje achter voor deze bewoner. Ze vertrok weer en sprong op haar fiets op weg naar andere plaatsen. Ze passeerde een hoek waarachter een mafia stond met snode plannen. Zodra Ijsdraakje (Blacksmith) de hoek om kwam, pakte de mafia een troffee uit zijn rugzak, richtte het op haar hoofd en hoppa, Ijsdraakje tuimelde zo de straat over. De mafia was blij.

System messages volgen later. Dingen.
IJsdraakjedonderdag 18 oktober 2012 @ 21:42
Zo'n vermoeden had ik al. :')
Harajuku.donderdag 18 oktober 2012 @ 21:48
Ik loop te stuntelen, nou nou nou :')
Harajuku.donderdag 18 oktober 2012 @ 21:49
HEY, nachtpost hier, joehoe.
lyndadonderdag 18 oktober 2012 @ 21:49
calex :'(
IJs :o :'(
lyndadonderdag 18 oktober 2012 @ 21:50
quote:
8s.gif Op donderdag 18 oktober 2012 21:49 schreef Harajuku. het volgende:
HEY, nachtpost hier, joehoe.
ja hey het was nog geen tien uur
Chuck-N0rr1sdonderdag 18 oktober 2012 @ 21:51
quote:
8s.gif Op donderdag 18 oktober 2012 21:49 schreef Harajuku. het volgende:
HEY, nachtpost hier, joehoe.
ik heb skik van oeh, maar da mag nie van mei moe

:P
Etceteradonderdag 18 oktober 2012 @ 21:53
mafia doet goede zaken vanavond geloof ik :X
PatriQue89donderdag 18 oktober 2012 @ 21:54
Hmmmzzz
lyndadonderdag 18 oktober 2012 @ 21:56
System messages volgen later. Dingen.

Dit zorgde gister voor nog 2 dode :')
tdronedonderdag 18 oktober 2012 @ 21:57
dan gaan we maar weer eens hintjes zoeken
Harajuku.donderdag 18 oktober 2012 @ 21:59
quote:
0s.gif Op donderdag 18 oktober 2012 21:56 schreef lynda het volgende:
System messages volgen later. Dingen.

Dit zorgde gister voor nog 2 dode :')
Nee hoor, dat was gewoon dom van mij. System messages zijn berichten zoals wie je hebt het gevolgd, en het ontvangen van een vest
Puntenslijpseldonderdag 18 oktober 2012 @ 22:00
Calex, NOOO. Mijn buddy, mijn maatje ;(
lyndadonderdag 18 oktober 2012 @ 22:00
quote:
14s.gif Op donderdag 18 oktober 2012 21:59 schreef Harajuku. het volgende:

[..]

Nee hoor, dat was gewoon dom van mij. System messages zijn berichten zoals wie je hebt het gevolgd, en het ontvangen van een vest
Oke *O*
Chuck-N0rr1sdonderdag 18 oktober 2012 @ 22:02
quote:
0s.gif Op donderdag 18 oktober 2012 21:56 schreef lynda het volgende:
System messages volgen later. Dingen.

Dit zorgde gister voor nog 2 dode :')
_O- _O-
lyndadonderdag 18 oktober 2012 @ 22:04
mocht er iemand nog iets meedoen

SPOILER: kill 1
Calex was lekker aan het busdriven toen zijn bus pech kreeg. Noodgedwongen banjerde hij door een moeras op zoek naar hulp, tot hij iemand hoorde groeten. En zo ging hij voort, op zoek naar een verstopplek. "Wel, verdikkeme!" Probeer ik hier een beetje town te redden, ga ik er verdorie zelf nog aan ook. Had ik maar zo'n mooi vest." Het was alsof de mafia zijn gedachten kon lezen, want hij stond plots voor Calex. "Nou Calex (Busdriver), jij gaat vanavond niet masturberen." sprak de mafia terwijl door zijn toedoen Calex' hoofd los van zijn lichaam in het moeras belandde.
Hints:

SPOILER: kill 2
Ijsdraakje fietste fluitend door het dorp, zichzelf afvragend wie haar hulp vannacht nodig heeft. Ze was zich van geen kwaad bewust, en had dus nooit verwacht dat zij degene zou zijn die hulp nodig heeft.Ze klopte aan bij nummer 23, liet zichzelf binnen en struikelde bijna over haar voet in de deuropening. Nadat ze zichzelf had opgeraapt liet ze een cadeautje achter voor deze bewoner. Ze vertrok weer en sprong op haar fiets op weg naar andere plaatsen. Ze passeerde een hoek waarachter een mafia stond met snode plannen. Zodra Ijsdraakje (Blacksmith) de hoek om kwam, pakte de mafia een troffee uit zijn rugzak, richtte het op haar hoofd en hoppa, Ijsdraakje tuimelde zo de straat over. De mafia was blij.

Hints
lyndadonderdag 18 oktober 2012 @ 22:06
Patrique89..
23 jaar?
Puntenslijpseldonderdag 18 oktober 2012 @ 22:07
Calex was lekker aan het busdriven toen zijn bus pech (1) kreeg. Noodgedwongen banjerde hij door een moeras (2) op zoek naar hulp, tot hij iemand hoorde groeten. En zo ging hij voort, op zoek naar een verstopplek. "Wel, verdikkeme!" Probeer ik hier een beetje town te redden, ga ik er verdorie zelf nog aan ook. Had ik maar zo'n mooi vest (3)." Het was alsof de mafia zijn gedachten kon lezen, want hij stond plots voor Calex. "Nou Calex (Busdriver), jij gaat vanavond niet masturberen (4)." sprak de mafia terwijl door zijn toedoen Calex' hoofd los van zijn lichaam in het moeras belandde.
Hints:

(1)
TheVulture: Doping #48 Beerput (topic)

(3)
TheVulture: VOICE OF HOLLAND 3#51 Borstzakjes op je tetjes (topic)
Etceteradonderdag 18 oktober 2012 @ 22:13
Moeras: Nachtbaggerbijeenkomst (16-17 november) - Amsterdam - pohi van Cosmo 2.0
Bagger = moeras?
Puntenslijpseldonderdag 18 oktober 2012 @ 22:16
Calex was lekker aan het busdriven toen zijn bus pech (1) kreeg. Noodgedwongen banjerde hij door een moeras (2) op zoek naar hulp, tot hij iemand hoorde groeten. En zo ging hij voort, op zoek naar een verstopplek. "Wel, verdikkeme!" Probeer ik hier een beetje town te redden, ga ik er verdorie zelf nog aan ook. Had ik maar zo'n mooi vest (3)." Het was alsof de mafia zijn gedachten kon lezen, want hij stond plots voor Calex. "Nou Calex (Busdriver), jij gaat vanavond niet masturberen (4)." sprak de mafia terwijl door zijn toedoen Calex' hoofd los van zijn lichaam in het moeras belandde.
Hints:

(1)
TheVulture: Doping #48 Beerput (topic)

(2)
Rave_NL: Groot vliegtuig vliegt niet (topic)

(3)
TheVulture: VOICE OF HOLLAND 3#51 Borstzakjes op je tetjes (topic)
Rave_NL: Mannen in uniform (topic)

(4)
Tamashii: heel veel SEX topics
lyndadonderdag 18 oktober 2012 @ 22:19
Calex was lekker aan het busdriven toen zijn bus pech (1) kreeg. Noodgedwongen banjerde hij door een moeras (2) op zoek naar hulp, tot hij iemand hoorde groeten. En zo ging hij voort, op zoek naar een verstopplek. "Wel, verdikkeme!" Probeer ik hier een beetje town te redden, ga ik er verdorie zelf nog aan ook. Had ik maar zo'n mooi vest (3)." Het was alsof de mafia zijn gedachten kon lezen, want hij stond plots voor Calex. "Nou Calex (Busdriver), jij gaat vanavond niet masturberen (4)." sprak de mafia terwijl door zijn toedoen Calex' hoofd los van zijn lichaam in het moeras belandde.
Hints:

(1)
TheVulture: Doping #48 Beerput (topic)

(2)
Rave_NL: Groot vliegtuig vliegt niet (topic)

(3)
TheVulture: VOICE OF HOLLAND 3#51 Borstzakjes op je tetjes (topic)
Rave_NL: Mannen in uniform (topic)

(4)
Tamashii: heel veel SEX topics
Thevulture: heel seksueel volgens fobo
Etceteradonderdag 18 oktober 2012 @ 22:22
Ik zie het niet meer :N en dat wat ik zie is zo achterlijk ver gezocht :') morgen ga ik verder kijken, nu eerst slapen :O :W
lyndadonderdag 18 oktober 2012 @ 22:22
Ijsdraakje fietste fluitend door het dorp, zichzelf afvragend wie haar hulp vannacht nodig heeft. Ze was zich van geen kwaad bewust, en had dus nooit verwacht dat zij degene zou zijn die hulp nodig heeft.Ze klopte aan bij nummer 23, liet zichzelf binnen en struikelde bijna over haar voet in de deuropening. Nadat ze zichzelf had opgeraapt liet ze een cadeautje achter voor deze bewoner. Ze vertrok weer en sprong op haar fiets op weg naar andere plaatsen. Ze passeerde een hoek waarachter een mafia stond met snode plannen. Zodra Ijsdraakje (Blacksmith) de hoek om kwam, pakte de mafia een troffee uit zijn rugzak, richtte het op haar hoofd en hoppa, Ijsdraakje tuimelde zo de straat over. De mafia was blij.

Nummer 23:
Patrique89 = 23
Tdrone geregistreerd op de 23e

Voet:
Etcetera [AKQ SC #1369] Waar politici op de oude voet verder gaan

Fiets
Tdrone!
Wielrennen #118 - Met de Vuelta in volle gang

[ Bericht 5% gewijzigd door lynda op 18-10-2012 22:27:47 ]
Puntenslijpseldonderdag 18 oktober 2012 @ 22:23
Calex was lekker aan het busdriven toen zijn bus pech (1) kreeg. Noodgedwongen banjerde hij door een moeras (2) op zoek naar hulp, tot hij iemand hoorde groeten. En zo ging hij voort, op zoek naar een verstopplek. "Wel, verdikkeme!" Probeer ik hier een beetje town te redden, ga ik er verdorie zelf nog aan ook. Had ik maar zo'n mooi vest (3)." Het was alsof de mafia zijn gedachten kon lezen, want hij stond plots voor Calex. "Nou Calex (Busdriver), jij gaat vanavond niet masturberen (4)." sprak de mafia terwijl door zijn toedoen Calex' hoofd los van zijn lichaam in het moeras belandde.
Hints:

(1)
TheVulture: Doping #48 Beerput (topic)
EllaN: Water in, water uit (topic)

(2)
Rave_NL: Groot vliegtuig vliegt niet (topic)

(3)
TheVulture: VOICE OF HOLLAND 3#51 Borstzakjes op je tetjes (topic)
Rave_NL: Mannen in uniform (topic)

(4)
Tamashii: heel veel SEX topics
Thevulture: heel seksueel volgens fobo
EllaN: USANew Girl #2 | I broke my penis (topic)
tdronedonderdag 18 oktober 2012 @ 22:27
Calex was lekker aan het busdriven toen zijn bus pech (1) kreeg. Noodgedwongen banjerde hij door een moeras (2) op zoek naar hulp, tot hij iemand hoorde groeten. En zo ging hij voort, op zoek naar een verstopplek (5). "Wel, verdikkeme!" Probeer ik hier een beetje town te redden, ga ik er verdorie zelf nog aan ook. Had ik maar zo'n mooi vest (3)." Het was alsof de mafia zijn gedachten kon lezen, want hij stond plots voor Calex. "Nou Calex (Busdriver), jij gaat vanavond niet masturberen (4)." sprak de mafia terwijl door zijn toedoen Calex' hoofd los van zijn lichaam in het moeras belandde.
Hints:

(1)
TheVulture: Doping #48 Beerput (topic)
EllaN: Water in, water uit (topic)

(2)
Rave_NL: Groot vliegtuig vliegt niet (topic)

(3)
TheVulture: VOICE OF HOLLAND 3#51 Borstzakjes op je tetjes (topic)
Rave_NL: Mannen in uniform (topic)

(4)
Tamashii: heel veel SEX topics
Thevulture: heel seksueel volgens fobo
EllaN: USANew Girl #2 | I broke my penis (topic)
lynda: onthouding schijnt saai te zijn (topic)

(5)
Lynda: beschrijving fotos in fobo zoekt en gij zult vinden
lyndadonderdag 18 oktober 2012 @ 22:28
Tdrone, bespaar je de moeite met mij echt :D
tdronedonderdag 18 oktober 2012 @ 22:29
Ijsdraakje fietste fluitend door het dorp, zichzelf afvragend wie haar hulp vannacht nodig heeft. Ze was zich van geen kwaad bewust, en had dus nooit verwacht dat zij degene zou zijn die hulp nodig heeft.Ze klopte aan bij nummer 23, liet zichzelf binnen en struikelde bijna over haar voet in de deuropening. Nadat ze zichzelf had opgeraapt liet ze een cadeautje achter voor deze bewoner. Ze vertrok weer en sprong op haar fiets op weg naar andere plaatsen. Ze passeerde een hoek waarachter een mafia stond met snode plannen. Zodra Ijsdraakje (Blacksmith) de hoek om kwam, pakte de mafia een troffee uit zijn rugzak, richtte het op haar hoofd en hoppa, Ijsdraakje tuimelde zo de straat over. De mafia was blij.

Nummer 23:
Patrique89 = 23
Tdrone geregistreerd op de 23e
cosmo 2.0 geregistreeds @ 23:28

Voet:
Etcetera [AKQ SC #1369] Waar politici op de oude voet verder gaan

Fiets
Tdrone!
Wielrennen #118 - Met de Vuelta in volle gang

winnen/cadeau
Cosmo: verschillende prijsvraagtopics
tdronedonderdag 18 oktober 2012 @ 22:29
quote:
0s.gif Op donderdag 18 oktober 2012 22:28 schreef lynda het volgende:
Tdrone, bespaar je de moeite met mij echt :D
voor jou geldt hetzelfde :9
TheVulturedonderdag 18 oktober 2012 @ 22:29
Waarom komt iedereen bij die seksdingen toch steeds bij mij uit. _O-
Cobra4donderdag 18 oktober 2012 @ 22:31
quote:
0s.gif Op donderdag 18 oktober 2012 22:29 schreef TheVulture het volgende:
Waarom komt iedereen bij die seksdingen toch steeds bij mij uit. _O-
Bij jou? Liever bij RockNijntje. :)
TheVulturedonderdag 18 oktober 2012 @ 22:34
Ik zit mobiel dus ik zoek morgen wel mee, maar die 23 lijkt me zeker een clue ja
EllaNdonderdag 18 oktober 2012 @ 22:39
Goed werk tdrone!
lyndadonderdag 18 oktober 2012 @ 22:39
Ijsdraakje fietste fluitend door het dorp, zichzelf afvragend wie haar hulp vannacht nodig heeft. Ze was zich van geen kwaad bewust, en had dus nooit verwacht dat zij degene zou zijn die hulp nodig heeft.Ze klopte aan bij nummer 23, liet zichzelf binnen en struikelde bijna over haar voet in de deuropening. Nadat ze zichzelf had opgeraapt liet ze een cadeautje achter voor deze bewoner. Ze vertrok weer en sprong op haar fiets op weg naar andere plaatsen. Ze passeerde een hoek waarachter een mafia stond met snode plannen. Zodra Ijsdraakje (Blacksmith) de hoek om kwam, pakte de mafia een troffee uit zijn rugzak, richtte het op haar hoofd en hoppa, Ijsdraakje tuimelde zo de straat over. De mafia was blij.

Nummer 23:
Patrique89 = 23
Tdrone geregistreerd op de 23e
cosmo 2.0 geregistreeds @ 23:28

Voet:
Etcetera [AKQ SC #1369] Waar politici op de oude voet verder gaan

Fiets
Tdrone Wielrennen #118 - Met de Vuelta in volle gang
Dutank dronken/stoned fiets parkeren

winnen/cadeau
Cosmo: verschillende prijsvraagtopics
Ellan : ava

Rugzak
Peter : tas controleren in supermarkt

[ Bericht 1% gewijzigd door lynda op 18-10-2012 23:00:21 ]
EllaNdonderdag 18 oktober 2012 @ 22:41
Weer die voet en het struikelen.
lyndadonderdag 18 oktober 2012 @ 22:45
Mooi cadeautje heb je als ava Ellan :P
Puntenslijpseldonderdag 18 oktober 2012 @ 22:46
Oeh... Die is goed lynda :o
lyndadonderdag 18 oktober 2012 @ 22:50
En toen was het stil
CaLeXdonderdag 18 oktober 2012 @ 22:50
dood

ik weet dat ik niets spel inhoudelijks mag zeggen, maar

SPOILER
ik ga dus echt wel fappen vanavond :o
Puntenslijpseldonderdag 18 oktober 2012 @ 22:51
quote:
11s.gif Op donderdag 18 oktober 2012 22:50 schreef lynda het volgende:
En toen was het stil
Ik neig naar EllaN momenteel
lyndadonderdag 18 oktober 2012 @ 22:54
quote:
0s.gif Op donderdag 18 oktober 2012 22:50 schreef CaLeX het volgende:
dood

ik weet dat ik niets spel inhoudelijks mag zeggen, maar

SPOILER
ik ga dus echt wel fappen vanavond :o
Ik hoop dat je er van geniet :*
Harajuku.donderdag 18 oktober 2012 @ 22:55
quote:
0s.gif Op donderdag 18 oktober 2012 22:50 schreef CaLeX het volgende:
dood

ik weet dat ik niets spel inhoudelijks mag zeggen, maar

SPOILER
ik ga dus echt wel fappen vanavond :o
:D :')
CaLeXdonderdag 18 oktober 2012 @ 22:57
quote:
0s.gif Op donderdag 18 oktober 2012 22:54 schreef lynda het volgende:

[..]

Ik hoop dat je er van geniet :*
dat filmpje wat we toen samen gemaakt hebben zorgt altijd wel voor een happy end
lyndadonderdag 18 oktober 2012 @ 23:01
quote:
1s.gif Op donderdag 18 oktober 2012 22:57 schreef CaLeX het volgende:

[..]

dat filmpje wat we toen samen gemaakt hebben zorgt altijd wel voor een happy end
Gelukkig maar O+

Owja peter bij de lijst gezet:
tas controleren in supermarkt
Chuck-N0rr1sdonderdag 18 oktober 2012 @ 23:05
quote:
0s.gif Op donderdag 18 oktober 2012 22:50 schreef CaLeX het volgende:
dood

ik weet dat ik niets spel inhoudelijks mag zeggen, maar

SPOILER
ik ga dus echt wel fappen vanavond :o
_O- _O-
Puntenslijpseldonderdag 18 oktober 2012 @ 23:05
Sniper doe es mij contacten per DM O+
EllaNdonderdag 18 oktober 2012 @ 23:09
quote:
11s.gif Op donderdag 18 oktober 2012 22:50 schreef lynda het volgende:
En toen was het stil
Was even douchen.

Goede hints, ik geef het toe. Ik ben echter absoluut, *dramatische blik*, niet wie je wilt hebben. Ik ben slechts townie.
EllaNdonderdag 18 oktober 2012 @ 23:17
Ijsdraakje fietste fluitend door het dorp, zichzelf afvragend wie haar hulp vannacht nodig heeft. Ze was zich van geen kwaad bewust, en had dus nooit verwacht dat zij degene zou zijn die hulp nodig heeft.Ze klopte aan bij nummer 23, liet zichzelf binnen en struikelde bijna over haar voet in de deuropening. Nadat ze zichzelf had opgeraapt liet ze een cadeautje achter voor deze bewoner. Ze vertrok weer en sprong op haar fiets op weg naar andere plaatsen. Ze passeerde een hoek waarachter een mafia stond met snode plannen. Zodra Ijsdraakje (Blacksmith) de hoek om kwam, pakte de mafia een troffee uit zijn rugzak, richtte het op haar hoofd en hoppa, Ijsdraakje tuimelde zo de straat over. De mafia was blij.

Nummer 23:
Patrique89 = 23
Tdrone geregistreerd op de 23e
cosmo 2.0 geregistreeds @ 23:28

Voet:
Etcetera [AKQ SC #1369] Waar politici op de oude voet verder gaan

Fiets
Tdrone Wielrennen #118 - Met de Vuelta in volle gang
Dutank dronken/stoned fiets parkeren

winnen/cadeau
Cosmo: verschillende prijsvraagtopics
Ellan : ava

Rugzak
Peter : tas controleren in supermarkt

Lynda
[GRTDOJW #2125] Onthouding schijnt saai te zijn....
Kado vriendin. Iets rondom Bergen aan zee
Trofee: Fobo --> AZ kampioen
Naar andere plaatsen gaan: FOK!STOK door Nederland #128 Marken (Bart)

[ Bericht 1% gewijzigd door EllaN op 18-10-2012 23:27:35 ]
lyndadonderdag 18 oktober 2012 @ 23:18
Waarom ben ik de lul zodra ik een hint naar 2 mensen plaats }:|
EllaNdonderdag 18 oktober 2012 @ 23:22
Omdat, het leven :D.
lyndadonderdag 18 oktober 2012 @ 23:25
}:|
#ANONIEMdonderdag 18 oktober 2012 @ 23:28
##vote lynda

lynda (1) DrNick
lyndadonderdag 18 oktober 2012 @ 23:32
Ijsdraakje fietste fluitend door het dorp, zichzelf afvragend wie haar hulp vannacht nodig heeft. Ze was zich van geen kwaad bewust, en had dus nooit verwacht dat zij degene zou zijn die hulp nodig heeft.Ze klopte aan bij nummer 23, liet zichzelf binnen en struikelde bijna over haar voet in de deuropening. Nadat ze zichzelf had opgeraapt liet ze een cadeautje achter voor deze bewoner. Ze vertrok weer en sprong op haar fiets op weg naar andere plaatsen. Ze passeerde een hoek waarachter een mafia stond met snode plannen. Zodra Ijsdraakje (Blacksmith) de hoek om kwam, pakte de mafia een troffee uit zijn rugzak, richtte het op haar hoofd en hoppa, Ijsdraakje tuimelde zo de straat over. De mafia was blij.

Tdrone
Geregistreerd op de 23e
Fiets: Wielrennen #118 - Met de Vuelta in volle gang
straat: [Streetview] Raad de Straat, World Edition #25: Groeten uit Kiev.

Patrique89 = 23

cosmo 2.0
geregistreed @ 23:28

Etcetera
Voet : [AKQ SC #1369] Waar politici op de oude voet verder gaan

Dutank
dronken/stoned fiets parkeren

Cosmo:
verschillende prijsvraagtopics

Ellan :
Cadeau ava

Peter :
Rugzak: tas controleren in supermarkt

Lynda
[GRTDOJW #2125] Onthouding schijnt saai te zijn....
Kado vriendin. Iets rondom Bergen aan zee
Trofee: Fobo --> AZ kampioen
Naar andere plaatsen gaan: FOK!STOK door Nederland #128 Marken (Bart)
Puntenslijpseldonderdag 18 oktober 2012 @ 23:34
Ik vertrouw lynda, momenteel. DuTank ook. Wie oh wie is de rechercheur? Die moet ook even beter werk doen
EllaNdonderdag 18 oktober 2012 @ 23:36
Correctie, ik was overijverig. Het masturberen/onthouding hoorde bij de andere moord. Bij deze uit het lijstje van Kill 2 gehaald bij Lynda.

Kill 2

SPOILER
Ijsdraakje fietste fluitend door het dorp, zichzelf afvragend wie haar hulp vannacht nodig heeft. Ze was zich van geen kwaad bewust, en had dus nooit verwacht dat zij degene zou zijn die hulp nodig heeft.Ze klopte aan bij nummer 23, liet zichzelf binnen en struikelde bijna over haar voet in de deuropening. Nadat ze zichzelf had opgeraapt liet ze een cadeautje achter voor deze bewoner. Ze vertrok weer en sprong op haar fiets op weg naar andere plaatsen. Ze passeerde een hoek waarachter een mafia stond met snode plannen. Zodra Ijsdraakje (Blacksmith) de hoek om kwam, pakte de mafia een troffee uit zijn rugzak, richtte het op haar hoofd en hoppa, Ijsdraakje tuimelde zo de straat over. De mafia was blij.

Tdrone
Geregistreerd op de 23e
Fiets: Wielrennen #118 - Met de Vuelta in volle gang
straat: [Streetview] Raad de Straat, World Edition #25: Groeten uit Kiev.

Patrique89 = 23

cosmo 2.0
geregistreed @ 23:28

Etcetera
Voet : [AKQ SC #1369] Waar politici op de oude voet verder gaan

Dutank
dronken/stoned fiets parkeren

Cosmo:
verschillende prijsvraagtopics

Ellan :
Cadeau ava

Peter :
Rugzak: tas controleren in supermarkt

Lynda
Kado vriendin. Iets rondom Bergen aan zee
Trofee: Fobo --> AZ kampioen
Naar andere plaatsen gaan: FOK!STOK door Nederland #128 Marken (Bart)
Ook sterke hints tegen Tdrone. Nu weet ik het niet meer.

[ Bericht 2% gewijzigd door EllaN op 18-10-2012 23:41:29 ]
lyndadonderdag 18 oktober 2012 @ 23:44
Ik kom elke keer op Peter uit met zijn PTA topics en de kills van gister in mijn achterhoofd maar verder kan ik niets vinden dus ik zal wel spoken zien ofzo.
CaLeXvrijdag 19 oktober 2012 @ 00:46
Ik zit mobiel, kan er iemand op gomi stemmen voor mij??

iets met ontkenningsfase .....
tdronevrijdag 19 oktober 2012 @ 00:47
pffff ik ben aan het twijfelen tussen 2 mensen...
Puntenslijpselvrijdag 19 oktober 2012 @ 00:58
quote:
0s.gif Op vrijdag 19 oktober 2012 00:47 schreef tdrone het volgende:
pffff ik ben aan het twijfelen tussen 2 mensen...
spui je gedachten
Sajouvrijdag 19 oktober 2012 @ 01:09
quote:
0s.gif Op donderdag 18 oktober 2012 22:45 schreef lynda het volgende:
Mooi cadeautje heb je als ava Ellan :P
Nice one.
Sajouvrijdag 19 oktober 2012 @ 01:10
quote:
0s.gif Op vrijdag 19 oktober 2012 00:58 schreef Puntenslijpsel het volgende:

[..]

spui je gedachten
De lakens hebben ons vannacht gespaard.
Puntenslijpselvrijdag 19 oktober 2012 @ 01:14
quote:
6s.gif Op vrijdag 19 oktober 2012 01:10 schreef Sajou het volgende:

[..]

De lakens hebben ons vannacht gespaard.
sexy
Etceteravrijdag 19 oktober 2012 @ 08:05
Something smelly is happening here :{

Dit is de 2de keer dat er een hint over een voet inzit, en de 2de keer dat die aan mij gekoppeld wordt. En de 2de keer dat Puntenslijpsel 'vergeten' wordt, terwijl zij ook in dat topic gepost heeft. Toeval? I don't think so. Dus laat ik het zelf maar toevoegen in die lijst :) Oh ja: 'haar voet'? Algemeen bekend: hem/haar/hij/zij in kills kloppen niet per se. Dus laten we het op 'voet' houden.

Ijsdraakje fietste fluitend door het dorp, zichzelf afvragend wie haar hulp vannacht nodig heeft. Ze was zich van geen kwaad bewust, en had dus nooit verwacht dat zij degene zou zijn die hulp nodig heeft.Ze klopte aan bij nummer 23, liet zichzelf binnen en struikelde bijna over haar voet in de deuropening. Nadat ze zichzelf had opgeraapt liet ze een cadeautje achter voor deze bewoner. Ze vertrok weer en sprong op haar fiets op weg naar andere plaatsen. Ze passeerde een hoek waarachter een mafia stond met snode plannen. Zodra Ijsdraakje (Blacksmith) de hoek om kwam, pakte de mafia een troffee uit zijn rugzak, richtte het op haar hoofd en hoppa, Ijsdraakje tuimelde zo de straat over. De mafia was blij.

Tdrone
Geregistreerd op de 23e
Fiets: Wielrennen #118 - Met de Vuelta in volle gang
straat: [Streetview] Raad de Straat, World Edition #25: Groeten uit Kiev.
Troffee: Europese Unie wint Nobelprijs voor de Vrede

Patrique89 = 23

cosmo 2.0
geregistreed @ 23:28

Etcetera
Voet : [AKQ SC #1369] Waar politici op de oude voet verder gaan

Puntenslijpsel
Voet: [AKQ SC #1369] Waar politici op de oude voet verder gaan

Dutank
dronken/stoned fiets parkeren

Cosmo:
verschillende prijsvraagtopics

Ellan :
Cadeau ava

Peter :
Rugzak: tas controleren in supermarkt

Lynda
[GRTDOJW #2125] Onthouding schijnt saai te zijn....
Kado vriendin. Iets rondom Bergen aan zee
Trofee: Fobo --> AZ kampioen
Naar andere plaatsen gaan: FOK!STOK door Nederland #128 Marken (Bart)

[ Bericht 3% gewijzigd door Etcetera op 19-10-2012 08:13:25 ]
PatriQue89vrijdag 19 oktober 2012 @ 08:28
Die hint naar mij kan ik ontkrachten. Want ik ben 22! Volgende week dinsdag pas jarig.
Etceteravrijdag 19 oktober 2012 @ 08:30
quote:
0s.gif Op vrijdag 19 oktober 2012 08:28 schreef PatriQue89 het volgende:
Die hint naar mij kan ik ontkrachten. Want ik ben 22! Volgende week dinsdag pas jarig.
Dat kan niemand weten, dus die vlieger gaat niet op :P
PatriQue89vrijdag 19 oktober 2012 @ 08:31
quote:
0s.gif Op vrijdag 19 oktober 2012 08:30 schreef Etcetera het volgende:

[..]

Dat kan niemand weten, dus die vlieger gaat niet op :P
vraag maar aan wat mensen uit tal. Of aan renesite.
PatriQue89vrijdag 19 oktober 2012 @ 08:32
Desnoods check je mn facebook :(
PatriQue89vrijdag 19 oktober 2012 @ 08:37
Cosmo en gomi heb ik op fb. Dus die zouden het sowieso moeten kunnen bevestigen. :6
Etceteravrijdag 19 oktober 2012 @ 08:37
Sinds wanneer doet Facebook mee als bron voor hints :')
PatriQue89vrijdag 19 oktober 2012 @ 08:38
Kan die nephint ontkrachten!
PatriQue89vrijdag 19 oktober 2012 @ 08:38
Daarnaast. Er heeft nog totaaaal niks naar mij geleid. Dus die 23 is sowieso onzin. :7
Crutchvrijdag 19 oktober 2012 @ 08:59
En toen bleek de bom een atoombom, iedreen doohoooooood.
Hup volgende ronde. :7
Bartvrijdag 19 oktober 2012 @ 09:03
Dus die Calex heeft voor mijn dood gezorgd. Wat een flippo ;(.
Crutchvrijdag 19 oktober 2012 @ 09:05
quote:
99s.gif Op vrijdag 19 oktober 2012 09:03 schreef Bart het volgende:
Dus die Calex heeft voor mijn dood gezorgd. Wat een flippo ;(.
Omg, die spaarde ik vroeger.
Crutchvrijdag 19 oktober 2012 @ 09:05
Ik was dan ook zo'n bolle chipspuber. -O-
Bartvrijdag 19 oktober 2012 @ 09:06
quote:
0s.gif Op vrijdag 19 oktober 2012 09:05 schreef Crutch het volgende:
Ik was dan ook zo'n bolle chipspuber. -O-
Was?
Crutchvrijdag 19 oktober 2012 @ 09:09
quote:
99s.gif Op vrijdag 19 oktober 2012 09:06 schreef Bart het volgende:

[..]

Was?
sssssshshhhhhht
Bartvrijdag 19 oktober 2012 @ 09:09
quote:
0s.gif Op vrijdag 19 oktober 2012 09:09 schreef Crutch het volgende:

[..]

sssssshshhhhhht
Sorry :@.
tdronevrijdag 19 oktober 2012 @ 09:31
eens kijken..

Dag 1
Isdatzo (6) DuTank, PS, Crutch, SicSicSics, Cosmo, Tamashii
liesje (5) chuck-norris, Drnick, EllaN, Rave, Etcetera
Crutch (3) Gomi, Plopkweker, Isdatzo
Rave (1) AchJa
TheVulture(5)PatriQue89, Lynda, tdrone, fogel; Peter
Lynda (5) CaLeX, liesje, ijsdraakje, TV, Sajou

Wat hier meteen opvalt is dat niemand die op TV stemde nog vermoord is. En ook van de stemmers op liesje zijn er nog veel over maar zij is dorp.

SPOILER: gebeurtenissen na nacht 1
TV verdenkt Isdatzo (dorp)
Isdatzo (dorp) vindt hints naar chuck (maffia)
TV vindt hints naar crutch (dorp)
Gomi (dorp) vind hints naar TV
liesje (dorp) vind hints naar EllaN
TV vind hints naar bart (dorp)
Patrique vind hints naar liesje (dorp)
patrique vind hints naar tdrone
peter vote als eerste chuck
TV twijfelt tussen Bart en Crutch (beiden dorp)
Dr Nick vote als 2e voor Chuck
TV en Liesje zeggen dat chuck geen maffia is
Cosmo post hints naar ETC en honkey (dorp)
Dag 2

Chuck-n0rr1s (19) Peter, DrNick, DuTank, EllaN, Etcetera, Crutch , tdrone, TV, fogel,CaLeX, SicSicSics, Sajou, PS, Bart, Isdatzo, PatriQue89, IJsdraakje, lynda
EllaN (1) liesje
TheVulture (1) Tamashii
Crutch (3) Chuck n0rr1s, cosmo, town elder

Het logische voor de maffia om te doen is gewoon op de kar springen en meedoen met de meute. Hiermee verkleinen ze wel de kansen voor de spion

SPOILER: gebeurtenissen na nacht 2
PS komt net weg (en kan als dorp bestempeld worden?)
Dutank post verdenkingen naar liesje (dorp), rave , Calex (dorp) en mij
Lynda post hint naar PS
TV post hints naar Peter
fogel verdenkt lynda
TV verdenkt liesje
PS vote lynda als 1e vote
Dutank vote liesje als 2e vote
TV vote Liesje als 3e vote
PS verandert vote naar liesje
Dag 3

liesje (9) DuTank, TV, PS, DrNick, patrique89, fogel, rave, Calex, lynda
TheVulture (4) tdrone, Cosmo, Tamashii, Etc.
etcetera (1) Peter

Hier valt nog vrij weinig over te zeggen behalve natuurlijk dat de spion 2 keer niet op maffia gestemd heeft, wat nog vrij weinig verdachten overlaat.

SPOILER: Gebeurtenissen Na nacht 3
PS post hints naar TV ,rave en tamashii
lynda post hints naar TV, patrique, mij, Etc en peter
PS verdenkt EllaN
EllaN post hints naar Lynda
Etc post meer hints naar mij
tdronevrijdag 19 oktober 2012 @ 09:32
##vote TV

lynda (1) DrNick
The Vulture (1) tdrone
DuTankvrijdag 19 oktober 2012 @ 10:08
Omdat ik nu te vdk ben en niet voor 19.00 hersteld ben:
##vote TV

lynda (1) DrNick
The Vulture (2) tdrone, DuTank

Kusje
TheVulturevrijdag 19 oktober 2012 @ 10:09
Leuke analyse, maar erg naïef om te denken dat als ik maffia zou zijn er alleen maar maffia op mij zou stemmen bij een BM-verkiezing :')

Ik heb zelf al een keer een maffia gelyncht bovendien, en mijn stem deed ik toen er nog net zo makkelijk voor Crutch gekozen had kunnen worden...
tdronevrijdag 19 oktober 2012 @ 10:12
quote:
0s.gif Op vrijdag 19 oktober 2012 10:09 schreef TheVulture het volgende:
Leuke analyse, maar erg naïef om te denken dat als ik maffia zou zijn er alleen maar maffia op mij zou stemmen bij een BM-verkiezing :')

Ik heb zelf al een keer een maffia gelyncht bovendien, en mijn stem deed ik toen er nog net zo makkelijk voor Crutch gekozen had kunnen worden...
Naar mijn mening is het zo:

of je bent maffia en alles is logisch

of je bent geen maffia en je hebt gewoon heel erg veel pech gehad met degenen die je beschuldigt, de mensen die op jou stemmen en de hints die je vind.

ik heb het laatste ook gehad in een eerdere ronde maar al met al ben jij degene die ik nu het meest verdacht vind.
TheVulturevrijdag 19 oktober 2012 @ 10:16
Ik denk inderdaad dat de maffia het wel handig vindt om mij als afleidingsmanoeuvre te gebruiken, en dat verklaart wellicht ook waarom ze mij nog steeds niet killen...

Kijkend naar de hints van gisteravond vind ik het uberhaupt vaag om dan voor mij te gaan terwijl er mensen zijn die sterkere hints op hun naam hebben staan....

Het is nu zaak dat we de goeie lynchen, ik vermoed namelijk dat het spel voor het dorp anders gedaan is met een steeds groeiende cult en de maffia die overleeft...
TheVulturevrijdag 19 oktober 2012 @ 10:25
Het "zichzelf oprapen" komt ook terug bij meerdere kills, net zoals de voet en het struikelen....
EllaNvrijdag 19 oktober 2012 @ 10:38
Rest van de dag weg..

Tdrone, ik ga met je mee. Blijkt TV dorp te zijn, you're on my list.

lynda (1) DrNick
The Vulture (3) tdrone, DuTank, EllaN
tdronevrijdag 19 oktober 2012 @ 10:41
quote:
0s.gif Op vrijdag 19 oktober 2012 10:38 schreef EllaN het volgende:
Rest van de dag weg..

Tdrone, ik ga met je mee. Blijkt TV dorp te zijn, you're on my list.

lynda (1) DrNick
The Vulture (3) tdrone, DuTank, EllaN
ik laat alleen maar feiten zien. niks anders. Heb zelfs geen directe conclusie getrokken uit mijn analyse. Die mag je van mij interpreteren zoals je wil

en als TV dorp is heeft het dorp denk ik toch verloren.
TheVulturevrijdag 19 oktober 2012 @ 11:08
quote:
0s.gif Op vrijdag 19 oktober 2012 10:41 schreef tdrone het volgende:

en als TV dorp is heeft het dorp denk ik toch verloren.
Met andere wooren, we nemen het risico om op TV te stemmen en als we niet gelijk hebben dan verliezen we maar :')
tdronevrijdag 19 oktober 2012 @ 11:11
quote:
0s.gif Op vrijdag 19 oktober 2012 11:08 schreef TheVulture het volgende:

[..]

Met andere wooren, we nemen het risico om op TV te stemmen en als we niet gelijk hebben dan verliezen we maar :')
geef me een goed onderbouwde, betere optie en ik verander mijn gedachten

en als we op iemand anders stemmen en we niet gelijk hebben verliezen we ook.

[ Bericht 5% gewijzigd door tdrone op 19-10-2012 11:17:00 ]
lyndavrijdag 19 oktober 2012 @ 11:21
quote:
0s.gif Op vrijdag 19 oktober 2012 11:08 schreef TheVulture het volgende:

[..]

Met andere wooren, we nemen het risico om op TV te stemmen en als we niet gelijk hebben dan verliezen we maar :')
hallo kudde gedrag :D
Puntenslijpselvrijdag 19 oktober 2012 @ 11:22
Ik doe er ook niet aan mee en ga vooralsnog voor EllaN

lynda (1) DrNick
The Vulture (3) tdrone, DuTank, EllaN
EllaN (1) PS
IJsdraakjevrijdag 19 oktober 2012 @ 11:23
Dood zijn is geen klap aan. -O-
lyndavrijdag 19 oktober 2012 @ 11:24
ik neig ook die kant op en anders tdrone ofzo. maar ik ga straks als ik klaar ben met studiedingen weer ff rustig kijken
Etceteravrijdag 19 oktober 2012 @ 11:27
quote:
1s.gif Op vrijdag 19 oktober 2012 11:21 schreef lynda het volgende:

[..]

hallo kudde gedrag :D
En hoe vaak heeft daar de mafia al wel niet mee gewonnen :X
TheVulturevrijdag 19 oktober 2012 @ 11:29
Ik heb het idee dat de maffia met stemmen op mij en Lynda de toon weer probeert te zetten voor een succesvolle dorpslynch, het is namelijk een beproefde tactiek om dan mensen makkelijker mee te krijgen

Op basis van hints twijfel ik tussen Tdrone en EllaN
Puntenslijpselvrijdag 19 oktober 2012 @ 11:31
quote:
0s.gif Op vrijdag 19 oktober 2012 11:29 schreef TheVulture het volgende:
Ik heb het idee dat de maffia met stemmen op mij en Lynda de toon weer probeert te zetten voor een succesvolle dorpslynch, het is namelijk een beproefde tactiek om dan mensen makkelijker mee te krijgen

Op basis van hints twijfel ik tussen Tdrone en EllaN
dit.
Fogelvrijdag 19 oktober 2012 @ 11:33
Even de laatste (zover ik kan zien) samenvattingen bij elkaar:

quote:
0s.gif Op vrijdag 19 oktober 2012 08:05 schreef Etcetera het volgende:
Something smelly is happening here :{

Dit is de 2de keer dat er een hint over een voet inzit, en de 2de keer dat die aan mij gekoppeld wordt. En de 2de keer dat Puntenslijpsel 'vergeten' wordt, terwijl zij ook in dat topic gepost heeft. Toeval? I don't think so. Dus laat ik het zelf maar toevoegen in die lijst :) Oh ja: 'haar voet'? Algemeen bekend: hem/haar/hij/zij in kills kloppen niet per se. Dus laten we het op 'voet' houden.

Ijsdraakje fietste fluitend door het dorp, zichzelf afvragend wie haar hulp vannacht nodig heeft. Ze was zich van geen kwaad bewust, en had dus nooit verwacht dat zij degene zou zijn die hulp nodig heeft.Ze klopte aan bij nummer 23, liet zichzelf binnen en struikelde bijna over haar voet in de deuropening. Nadat ze zichzelf had opgeraapt liet ze een cadeautje achter voor deze bewoner. Ze vertrok weer en sprong op haar fiets op weg naar andere plaatsen. Ze passeerde een hoek waarachter een mafia stond met snode plannen. Zodra Ijsdraakje (Blacksmith) de hoek om kwam, pakte de mafia een troffee uit zijn rugzak, richtte het op haar hoofd en hoppa, Ijsdraakje tuimelde zo de straat over. De mafia was blij.

Tdrone
Geregistreerd op de 23e
Fiets: Wielrennen #118 - Met de Vuelta in volle gang
straat: [Streetview] Raad de Straat, World Edition #25: Groeten uit Kiev.
Troffee: Europese Unie wint Nobelprijs voor de Vrede


Patrique89 = 23

cosmo 2.0
geregistreed @ 23:28

Etcetera
Voet : [AKQ SC #1369] Waar politici op de oude voet verder gaan

Puntenslijpsel
Voet: [AKQ SC #1369] Waar politici op de oude voet verder gaan

Dutank
dronken/stoned fiets parkeren

Laatste update FoBo: 23e
Er was bij een eerdere kill een hint naar JFK, en een quote van JFK is favoriete quote nummer 3 in het fobo

Cosmo:
verschillende prijsvraagtopics

Ellan :
Cadeau ava

Peter :
Rugzak: tas controleren in supermarkt

Lynda
[GRTDOJW #2125] Onthouding schijnt saai te zijn....
Kado vriendin. Iets rondom Bergen aan zee
Trofee: Fobo --> AZ kampioen
Naar andere plaatsen gaan: FOK!STOK door Nederland #128 Marken (Bart)


quote:
0s.gif Op vrijdag 19 oktober 2012 09:31 schreef tdrone het volgende:
eens kijken..

Dag 1
Isdatzo (6) DuTank, PS, Crutch, SicSicSics, Cosmo, Tamashii
liesje (5) chuck-norris, Drnick, EllaN, Rave, Etcetera
Crutch (3) Gomi, Plopkweker, Isdatzo
Rave (1) AchJa
TheVulture(5)PatriQue89, Lynda, tdrone, fogel; Peter
Lynda (5) CaLeX, liesje, ijsdraakje, TV, Sajou

Wat hier meteen opvalt is dat niemand die op TV stemde nog vermoord is. En ook van de stemmers op liesje zijn er nog veel over maar zij is dorp.

SPOILER: gebeurtenissen na nacht 1
TV verdenkt Isdatzo (dorp)
Isdatzo (dorp) vindt hints naar chuck (maffia)
TV vindt hints naar crutch (dorp)
Gomi (dorp) vind hints naar TV
liesje (dorp) vind hints naar EllaN
TV vind hints naar bart (dorp)
Patrique vind hints naar liesje (dorp)
patrique vind hints naar tdrone
peter vote als eerste chuck
TV twijfelt tussen Bart en Crutch (beiden dorp)
Dr Nick vote als 2e voor Chuck
TV en Liesje zeggen dat chuck geen maffia is
Cosmo post hints naar ETC en honkey (dorp)
Dag 2

Chuck-n0rr1s (19) Peter, DrNick, DuTank, EllaN, Etcetera, Crutch , tdrone, TV, fogel,CaLeX, SicSicSics, Sajou, PS, Bart, Isdatzo, PatriQue89, IJsdraakje, lynda
EllaN (1) liesje
TheVulture (1) Tamashii
Crutch (3) Chuck n0rr1s, cosmo, town elder

Het logische voor de maffia om te doen is gewoon op de kar springen en meedoen met de meute. Hiermee verkleinen ze wel de kansen voor de spion

SPOILER: gebeurtenissen na nacht 2
PS komt net weg (en kan als dorp bestempeld worden?)
Dutank post verdenkingen naar liesje (dorp), rave , Calex (dorp) en mij
Lynda post hint naar PS
TV post hints naar Peter
fogel verdenkt lynda
TV verdenkt liesje
PS vote lynda als 1e vote
Dutank vote liesje als 2e vote
TV vote Liesje als 3e vote
PS verandert vote naar liesje
Dag 3

liesje (9) DuTank, TV, PS, DrNick, patrique89, fogel, rave, Calex, lynda
TheVulture (4) tdrone, Cosmo, Tamashii, Etc.
etcetera (1) Peter

Hier valt nog vrij weinig over te zeggen behalve natuurlijk dat de spion 2 keer niet op maffia gestemd heeft, wat nog vrij weinig verdachten overlaat.

SPOILER: Gebeurtenissen Na nacht 3
PS post hints naar TV ,rave en tamashii
lynda post hints naar TV, patrique, mij, Etc en peter
PS verdenkt EllaN
EllaN post hints naar Lynda
Etc post meer hints naar mij
En deze zijn nog over om te analyseren:

quote:
Deelnemers
1. TheVulture Profiel I History I Fotoboek
2. liesje1979 Profiel I History I FotoboekTownie
3. Etcetera Profiel | History | Fotoboek
4. IJsdraakje Profiel I History I Fotoboek Blacksmith
5. PatriQue89 Profiel | History | Fotoboek
6. Crutch Profiel | History | Fotoboek Vigilante
7. Plopkweker Profiel | History | Fotoboek Bodyguard
8. tdrone Profiel | History | Fotoboek
9. Chuck-N0rr1s Profiel | History | Fotoboek Maffia
10. Tamashii Profiel | History | Fotoboek
11. AchJa Profiel I History I Fotoboek Townie
12. Puntenslijpsel Profiel I History I Fotoboek
13. DuTank Profiel | History | Fotoboek
14. Sicsicsics Profiel | History | Fotoboek Scout
15. Rave_NL Profiel | History | Fotoboek
16. CaLeX Profiel | History | Fotoboek Busdriver
17. EllaN Profiel | History | Fotoboek
18. Honkeytonk Profiel | History | FotoboekTownie
19. Isdatzo Profiel | History | Fotoboek
Townie, burgemeester
20. DrNick Profiel | History | Fotoboek
21. Peter Profiel | History | Fotoboek
22. Cosmo2.0 Profiel | History | Fotoboek
23. Xperia Profiel | History | Fotoboek Townie
24. lynda Profiel | History | Fotoboek
25. Bart | History | Fotoboek Lover
26. Gomi Fotoboek Doctor
27. Sajou Fotoboek
28. Fogel

En daar ga ik nu even wat tijd aan besteden. Update volgt :)

[ Bericht 0% gewijzigd door Fogel op 19-10-2012 11:46:38 ]
lyndavrijdag 19 oktober 2012 @ 11:35
rave is ook iets te afwezig.
Etceteravrijdag 19 oktober 2012 @ 11:36
quote:
0s.gif Op vrijdag 19 oktober 2012 11:31 schreef Puntenslijpsel het volgende:

[..]

dit.
Dat heb ik ook, maar ik twijfel eerder tussen Tdrone en Lynda, als ik naar de hints kijk.
tdronevrijdag 19 oktober 2012 @ 11:36
quote:
0s.gif Op vrijdag 19 oktober 2012 11:35 schreef lynda het volgende:
rave is ook iets te afwezig.
kan nog steeds spion zijn..
Etceteravrijdag 19 oktober 2012 @ 11:43
Of een cult(leader) die geen aandacht op zich wil vestigen. Waarom lijkt niemand aan die groep te denken 8)7 als alle maffia dood is, dan wint volgens mij de cult als die genoeg stemmen heeft :') Dan kan er nog zo goed op de mafia gejaagd worden, het is niet de enige tegenstander die we hebben dit spel!
Puntenslijpselvrijdag 19 oktober 2012 @ 11:46
de cult is ook echt een grap :N
Fogelvrijdag 19 oktober 2012 @ 11:47
In post 234 heb ik een paar hints richting DuTank toegevoegd. Die zijn onderstreept.
Ik zoek verder.
lyndavrijdag 19 oktober 2012 @ 11:47
quote:
0s.gif Op vrijdag 19 oktober 2012 11:36 schreef Etcetera het volgende:

[..]

Dat heb ik ook, maar ik twijfel eerder tussen Tdrone en Lynda, als ik naar de hints kijk.
Dit zet mij er toe aan om nu te gaan voor jou.
Mij krijgen jullie echt niet dood hoor overdag.. Iets meer moeite doen O+
Etceteravrijdag 19 oktober 2012 @ 11:48
quote:
0s.gif Op vrijdag 19 oktober 2012 11:47 schreef lynda het volgende:

[..]

Dit zet mij er toe aan om nu te gaan voor jou.
Mij krijgen jullie echt niet dood hoor overdag.. Iets meer moeite doen O+
Ik heb meer hints tegen tdrone gevonden dan tegen jou, mocht je dat vergeten zijn :')
lyndavrijdag 19 oktober 2012 @ 11:50
quote:
0s.gif Op vrijdag 19 oktober 2012 11:48 schreef Etcetera het volgende:

[..]

Ik heb meer hints tegen tdrone gevonden dan tegen jou, mocht je dat vergeten zijn :')
Vote me :*
Puntenslijpselvrijdag 19 oktober 2012 @ 11:52
en de maffia lacht zich de gaten in hun broek, waarschijnlijk :')
Etceteravrijdag 19 oktober 2012 @ 11:53
quote:
0s.gif Op vrijdag 19 oktober 2012 11:50 schreef lynda het volgende:

[..]

Vote me :*
:?
lyndavrijdag 19 oktober 2012 @ 11:54
Ik vind het leuk om stemmen tegen te krijgen.. Dan weet ik zeker wie ik extra moet uitzoeken O-)

En dit:
quote:
0s.gif Op vrijdag 19 oktober 2012 11:52 schreef Puntenslijpsel het volgende:
en de maffia lacht zich de gaten in hun broek, waarschijnlijk :')
Harajuku.vrijdag 19 oktober 2012 @ 11:55
quote:
0s.gif Op vrijdag 19 oktober 2012 11:52 schreef Puntenslijpsel het volgende:
en de maffia lacht zich de gaten in hun broek, waarschijnlijk :')
Vergeet SLs niet.
Puntenslijpselvrijdag 19 oktober 2012 @ 11:56
quote:
6s.gif Op vrijdag 19 oktober 2012 11:55 schreef Harajuku. het volgende:

[..]

Vergeet SLs niet.
ja, die ook
Fogelvrijdag 19 oktober 2012 @ 11:56
quote:
6s.gif Op vrijdag 19 oktober 2012 11:55 schreef Harajuku. het volgende:

[..]

Vergeet SLs niet.
Maar jullie hebben een alziend oog, da's niet eerlijk :P
TheVulturevrijdag 19 oktober 2012 @ 12:08
Ik vertrouw op de gevonden hints richting EllaN en ik weiger nogmaals op het maffiatreintje te springen wat overduidelijk is klaargezet

#EllaN

lynda (1) DrNick
The Vulture (3) tdrone, DuTank, EllaN
EllaN (2) PS, TV
Fogelvrijdag 19 oktober 2012 @ 12:08
Verder niks concreet meer kunnen vinden. Moet weer werken.

Op basis van de hints die door anderen gevonden zijn lijken tdrone en lynda de beste kandidaten, ikzelf heb er niks meer aan toe kunnen voegen. Maar wie van de twee de beste kandidaat is, da's weer lastig.

Ik wacht nog even met stemmen.
Petervrijdag 19 oktober 2012 @ 12:33
#vote lynda

lynda (2) DrNick, Peter
The Vulture (3) tdrone, DuTank, EllaN
EllaN (2) PS, TV
lyndavrijdag 19 oktober 2012 @ 12:35
quote:
0s.gif Op vrijdag 19 oktober 2012 08:05 schreef Etcetera het volgende:
Something smelly is happening here :{

Dit is de 2de keer dat er een hint over een voet inzit, en de 2de keer dat die aan mij gekoppeld wordt. En de 2de keer dat Puntenslijpsel 'vergeten' wordt, terwijl zij ook in dat topic gepost heeft. Toeval? I don't think so. Dus laat ik het zelf maar toevoegen in die lijst :) Oh ja: 'haar voet'? Algemeen bekend: hem/haar/hij/zij in kills kloppen niet per se. Dus laten we het op 'voet' houden.

Je weet zelf ook dat PS al een target is geweest..?
Etceteravrijdag 19 oktober 2012 @ 12:41
quote:
0s.gif Op vrijdag 19 oktober 2012 12:35 schreef lynda het volgende:

[..]

Je weet zelf ook dat PS al een target is geweest..?
Ja, dat weet ik. Maar de eerste keer dat deze hint naar voren kwam werd ook alleen mijn naam genoemd. Mijn punt is vooral dat er blijkbaar lekker selectief hints worden bekeken, en dát is ook al verdacht op zichzelf.

Of ik vergis me nu met dagen, en was PS toen al target geweest? In dat geval zit ik er gewoon naast en is PS tot op heden blijkbaar onschuldig :)
lyndavrijdag 19 oktober 2012 @ 12:51
Nacht 2

En men kijkt bijna helemaal niet naar de hints, zoekt ze niet.
Maarja.
lyndavrijdag 19 oktober 2012 @ 13:04
Hey drnick :W

Calex was lekker aan het busdriven toen zijn bus pech (1) kreeg. Noodgedwongen banjerde hij door een moeras (2) op zoek naar hulp, tot hij iemand hoorde groeten. En zo ging hij voort, op zoek naar een verstopplek (5). "Wel, verdikkeme!" Probeer ik hier een beetje town te redden, ga ik er verdorie zelf nog aan ook. Had ik maar zo'n mooi vest (3)." Het was alsof de mafia zijn gedachten kon lezen, want hij stond plots voor Calex. "Nou Calex (Busdriver), jij gaat vanavond niet masturberen (4)." sprak de mafia terwijl door zijn toedoen Calex' hoofd los van zijn lichaam in het moeras belandde.
Hints:

Thevulture
Doping #48 Beerput (topic)
(3) VOICE OF HOLLAND 3#51 Borstzakjes op je tetjes (topic)
Heel seksueel volgens fobo

EllaN:
Moeras: Water in, water uit (topic)

Rave_NL: Groot vliegtuig vliegt niet (topic)
Mannen in uniform topic

(4)
Tamashii:
heel veel SEX topics
Vest: H&M topic

EllaN:
Niet masturberen: USANew Girl #2 | I broke my penis (topic)

lynda:
onthouding schijnt saai te zijn (topic)
beschrijving fotos in fobo zoekt en gij zult vinden

DrNick
Gast klopt aan net nadat ik klaar ben met fappen
Fietsen zijn duur
#ANONIEMvrijdag 19 oktober 2012 @ 13:18
quote:
0s.gif Op vrijdag 19 oktober 2012 13:04 schreef lynda het volgende:
Hey drnick :W

:W
tdronevrijdag 19 oktober 2012 @ 13:19
quote:
0s.gif Op vrijdag 19 oktober 2012 13:04 schreef lynda het volgende:
Hey drnick :W

Calex was lekker aan het busdriven toen zijn bus pech (1) kreeg. Noodgedwongen banjerde hij door een moeras (2) op zoek naar hulp, tot hij iemand hoorde groeten. En zo ging hij voort, op zoek naar een verstopplek (5). "Wel, verdikkeme!" Probeer ik hier een beetje town te redden, ga ik er verdorie zelf nog aan ook. Had ik maar zo'n mooi vest (3)." Het was alsof de mafia zijn gedachten kon lezen, want hij stond plots voor Calex. "Nou Calex (Busdriver), jij gaat vanavond niet masturberen (4)." sprak de mafia terwijl door zijn toedoen Calex' hoofd los van zijn lichaam in het moeras belandde.
Hints:

Thevulture
Doping #48 Beerput (topic)
(3) VOICE OF HOLLAND 3#51 Borstzakjes op je tetjes (topic)
Heel seksueel volgens fobo

EllaN:
Moeras: Water in, water uit (topic)

Rave_NL: Groot vliegtuig vliegt niet (topic)
Mannen in uniform topic

(4)
Tamashii:
heel veel SEX topics
Vest: H&M topic

EllaN:
Niet masturberen: USANew Girl #2 | I broke my penis (topic)

lynda:
onthouding schijnt saai te zijn (topic)
beschrijving fotos in fobo zoekt en gij zult vinden

DrNick
Gast klopt aan net nadat ik klaar ben met fappen
Fietsen zijn duur
Ik neem aan dat die "fietsen zijn duur" hint slaat op de andere kill?
lyndavrijdag 19 oktober 2012 @ 13:25
SPOILER
Calex was lekker aan het busdriven toen zijn bus pech (1) kreeg. Noodgedwongen banjerde hij door een moeras (2) op zoek naar hulp, tot hij iemand hoorde groeten. En zo ging hij voort, op zoek naar een verstopplek (5). "Wel, verdikkeme!" Probeer ik hier een beetje town te redden, ga ik er verdorie zelf nog aan ook. Had ik maar zo'n mooi vest (3)." Het was alsof de mafia zijn gedachten kon lezen, want hij stond plots voor Calex. "Nou Calex (Busdriver), jij gaat vanavond niet masturberen (4)." sprak de mafia terwijl door zijn toedoen Calex' hoofd los van zijn lichaam in het moeras belandde.
Hints:

Thevulture
Doping #48 Beerput (topic)
(3) VOICE OF HOLLAND 3#51 Borstzakjes op je tetjes (topic)
Heel seksueel volgens fobo

EllaN:
Moeras: Water in, water uit (topic)
[DEF]SC#480 Tijd voor een bakkie pleur. Bakkie pleur - pleuren = vallen/struikelen?
2) In de kill op CaLeX staat: probeer ik hier een beetje town te redden. Ellan post heel veel in DEF, en wie moet het land redden? Defensie
Niet masturberen: USANew Girl #2 | I broke my penis (topic)

Rave_NL: Groot vliegtuig vliegt niet (topic)
Mannen in uniform topic

(4)
Tamashii:
heel veel SEX topics
Vest: H&M topic

lynda:
onthouding schijnt saai te zijn (topic)
beschrijving fotos in fobo zoekt en gij zult vinden

DrNick
Gast klopt aan net nadat ik klaar ben met fappen
SPOILER
Ijsdraakje fietste fluitend door het dorp, zichzelf afvragend wie haar hulp vannacht nodig heeft. Ze was zich van geen kwaad bewust, en had dus nooit verwacht dat zij degene zou zijn die hulp nodig heeft.Ze klopte aan bij nummer 23, liet zichzelf binnen en struikelde bijna over haar voet in de deuropening. Nadat ze zichzelf had opgeraapt liet ze een cadeautje achter voor deze bewoner. Ze vertrok weer en sprong op haar fiets op weg naar andere plaatsen. Ze passeerde een hoek waarachter een mafia stond met snode plannen. Zodra Ijsdraakje (Blacksmith) de hoek om kwam, pakte de mafia een troffee uit zijn rugzak, richtte het op haar hoofd en hoppa, Ijsdraakje tuimelde zo de straat over. De mafia was blij.

Tdrone
Geregistreerd op de 23e
Fiets: Wielrennen #118 - Met de Vuelta in volle gang
straat: [Streetview] Raad de Straat, World Edition #25: Groeten uit Kiev.
Troffee: Europese Unie wint Nobelprijs voor de Vrede

Patrique89 =23

cosmo 2.0
geregistreed @ 23:28

Etcetera
Voet : [AKQ SC #1369] Waar politici op de oude voet verder gaan

Puntenslijpsel
Voet: [AKQ SC #1369] Waar politici op de oude voet verder gaan

Dutank
dronken/stoned fiets parkeren
Laatste update FoBo: 23e
Er was bij een eerdere kill een hint naar JFK, en een quote van JFK is favoriete quote nummer 3 in het fobo

Cosmo:
verschillende prijsvraagtopics

Ellan :
Cadeau ava

Peter :
Rugzak: tas controleren in supermarkt

Lynda
Kado vriendin. Iets rondom Bergen aan zee
Trofee: Fobo --> AZ kampioen
Naar andere plaatsen gaan: FOK!STOK door Nederland #128 Marken (Bart)

Dr nick
Fietsen zijn duur

Klopt deze? Er zijn meerdere keren verkeerde lijsten heen en weer gekopieerd overal

[ Bericht 15% gewijzigd door lynda op 19-10-2012 14:08:15 ]
PatriQue89vrijdag 19 oktober 2012 @ 13:33
Nee, klopt niet.. want ik ben nog niet 23
lyndavrijdag 19 oktober 2012 @ 13:35
Maar 2012 - 1989 = 23 :*
Zoek iets beters *O*
PatriQue89vrijdag 19 oktober 2012 @ 13:38
quote:
0s.gif Op vrijdag 19 oktober 2012 13:35 schreef lynda het volgende:
Maar 2012 - 1989 = 23 :*
Zoek iets beters *O*
Ja, maar ik ben toch echt op 30 oktober geboren!

Joe!
Cosmo2.0vrijdag 19 oktober 2012 @ 13:40
quote:
7s.gif Op vrijdag 19 oktober 2012 13:38 schreef PatriQue89 het volgende:

[..]

Ja, maar ik ben toch echt op 30 oktober geboren!

Joe!
Jaaaaaa dat weten we. :').
CaLeXvrijdag 19 oktober 2012 @ 13:40
quote:
99s.gif Op vrijdag 19 oktober 2012 09:03 schreef Bart het volgende:
Dus die Calex heeft voor mijn dood gezorgd. Wat een flippo ;(.
Ik ontken alles, de lover was verantwoordelijk voor jouw dood!

It wasn't me :@
Harajuku.vrijdag 19 oktober 2012 @ 13:41
Hela, dat is je heel erg met het spel bemoeien.
PatriQue89vrijdag 19 oktober 2012 @ 13:41
quote:
6s.gif Op vrijdag 19 oktober 2012 13:40 schreef Cosmo2.0 het volgende:

[..]

Jaaaaaa dat weten we. :').
Ga mijn facebook checken, FUCKER :(
PatriQue89vrijdag 19 oktober 2012 @ 13:41
En daarbij, als 23 de enige hint is :')
Etceteravrijdag 19 oktober 2012 @ 13:42
##vote PatriQue89

Just because }:|

Waar is die stemlijst }:|

lynda (2) DrNick, Peter
The Vulture (3) tdrone, DuTank, EllaN
EllaN (2) PS, TV
PatriQue89 (1) Etc.
Cosmo2.0vrijdag 19 oktober 2012 @ 13:46
TV, tdrone en lynda zijn gebasseerd op de hints die gepost zijn de grootste verdachten op moment.
En omdat TV al langer verdacht is, ga ik ook voor hem.

##Vote TheVulture

lynda (2) DrNick, Peter
The Vulture (4) tdrone, DuTank, EllaN, Cosmo
EllaN (2) PS, TV
PatriQue89 (1) Etc.
lyndavrijdag 19 oktober 2012 @ 13:54
TV trein? :P
Harajuku.vrijdag 19 oktober 2012 @ 13:56
Ik heb pm's die niet willen laden en ik moet weg, nu ga ik de hele tijd denken OMG WAT STAAT ERIN OMG
timmmmmvrijdag 19 oktober 2012 @ 13:57
quote:
8s.gif Op vrijdag 19 oktober 2012 13:56 schreef Harajuku. het volgende:
Ik heb pm's die niet willen laden en ik moet weg, nu ga ik de hele tijd denken OMG WAT STAAT ERIN OMG
Mijn PM doet ook aidsig. Ik heb je er 1 gestuurd, en ik wilde je een deel 2 sturen, maar het werkt niet ;( Maar dat heb ik 100x geprobeerd, dus misschien zijn al die PMs van mij :D
Harajuku.vrijdag 19 oktober 2012 @ 13:57
quote:
0s.gif Op vrijdag 19 oktober 2012 13:57 schreef timmmmm het volgende:

[..]

Mijn PM doet ook aidsig. Ik heb je er 1 gestuurd, en ik wilde je een deel 2 sturen, maar het werkt niet ;( Maar dat heb ik 100x geprobeerd, dus misschien zijn al die PMs van mij :D
Nee, ik kan wel in mijn inbox, maar kan ze niet openen. Eén van jou inderdaad.
timmmmmvrijdag 19 oktober 2012 @ 13:58
quote:
8s.gif Op vrijdag 19 oktober 2012 13:57 schreef Harajuku. het volgende:

[..]

Nee, ik kan wel in mijn inbox, maar kan ze niet openen. Eén van jou inderdaad.
Dus is de 100x niet 1 keer succesvol geweest ;(
PatriQue89vrijdag 19 oktober 2012 @ 14:00
##Vote TheVulture

lynda (2) DrNick, Peter
The Vulture (5) tdrone, DuTank, EllaN, Cosmo, PatriQue89
EllaN (2) PS, TV
PatriQue89 (1) Etc.

TEVENS WIL IK WEL EVEN AANGEVEN DAT HET NATUURLIJK WEL HEEL VERDACHT IS DAT ETCETERA OP MIJ STEMT, TERWIJL ER GEEN ENKELE HINT NAAR MIJ IS :') Behalve dan een lullig hintje over 23, TERWIJL IK DIT NIET BEN :')
Bartvrijdag 19 oktober 2012 @ 14:01
quote:
8s.gif Op vrijdag 19 oktober 2012 13:41 schreef Harajuku. het volgende:
Hela, dat is je heel erg met het spel bemoeien.
Wat is?
tdronevrijdag 19 oktober 2012 @ 14:02
quote:
7s.gif Op vrijdag 19 oktober 2012 14:00 schreef PatriQue89 het volgende:
##Vote TheVulture

lynda (2) DrNick, Peter
The Vulture (5) tdrone, DuTank, EllaN, Cosmo, PatriQue89
EllaN (2) PS, TV
PatriQue89 (1) Etc.

TEVENS WIL IK WEL EVEN AANGEVEN DAT HET NATUURLIJK WEL HEEL VERDACHT IS DAT ETCETERA OP MIJ STEMT, TERWIJL ER GEEN ENKELE HINT NAAR MIJ IS :') Behalve dan een lullig hintje over 23, TERWIJL IK DIT NIET BEN :')
je caps lock staat aan en je maakt je op deze manier alleen maar verdachter
Fogelvrijdag 19 oktober 2012 @ 14:05
quote:
0s.gif Op vrijdag 19 oktober 2012 13:04 schreef lynda het volgende:
Hey drnick :W

Calex was lekker aan het busdriven toen zijn bus pech (1) kreeg. Noodgedwongen banjerde hij door een moeras (2) op zoek naar hulp, tot hij iemand hoorde groeten. En zo ging hij voort, op zoek naar een verstopplek (5). "Wel, verdikkeme!" Probeer ik hier een beetje town te redden, ga ik er verdorie zelf nog aan ook. Had ik maar zo'n mooi vest (3)." Het was alsof de mafia zijn gedachten kon lezen, want hij stond plots voor Calex. "Nou Calex (Busdriver), jij gaat vanavond niet masturberen (4)." sprak de mafia terwijl door zijn toedoen Calex' hoofd los van zijn lichaam in het moeras belandde.
Hints:

Thevulture
Doping #48 Beerput (topic)
(3) VOICE OF HOLLAND 3#51 Borstzakjes op je tetjes (topic)
Heel seksueel volgens fobo

EllaN:
Moeras: Water in, water uit (topic)

Rave_NL: Groot vliegtuig vliegt niet (topic)
Mannen in uniform topic

(4)
Tamashii:
heel veel SEX topics
Vest: H&M topic

EllaN:
Niet masturberen: USANew Girl #2 | I broke my penis (topic)

lynda:
onthouding schijnt saai te zijn (topic)
beschrijving fotos in fobo zoekt en gij zult vinden

DrNick
Gast klopt aan net nadat ik klaar ben met fappen
Fietsen zijn duur
Nog twee hints die wellicht naar Ellan wijzen?

1) [DEF]SC#480 Tijd voor een bakkie pleur. Bakkie pleur - pleuren = vallen/struikelen?
2) In de kill op CaLeX staat: probeer ik hier een beetje town te redden. Ellan post heel veel in DEF, en wie moet het land redden? Defensie
lyndavrijdag 19 oktober 2012 @ 14:06
quote:
0s.gif Op vrijdag 19 oktober 2012 14:02 schreef tdrone het volgende:

[..]

je caps lock staat aan en je maakt je op deze manier alleen maar verdachter
Als we het toch over verdacht hebben he.. Waarom heb jij alleen nog maar hints naar dorpjes gezocht? Samen met Ellan kom je op mij uit maar verder?
lyndavrijdag 19 oktober 2012 @ 14:06
quote:
0s.gif Op vrijdag 19 oktober 2012 14:05 schreef Fogel het volgende:

[..]

Nog twee hints die wellicht naar Ellan wijzen?

1) [DEF]SC#480 Tijd voor een bakkie pleur. Bakkie pleur - pleuren = vallen/struikelen?
2) In de kill op CaLeX staat: probeer ik hier een beetje town te redden. Ellan post heel veel in DEF, en wie moet het land redden? Defensie
_O_ :D
TheVulturevrijdag 19 oktober 2012 @ 14:07
quote:
0s.gif Op vrijdag 19 oktober 2012 14:05 schreef Fogel het volgende:

[..]

Nog twee hints die wellicht naar Ellan wijzen?

1) [DEF]SC#480 Tijd voor een bakkie pleur. Bakkie pleur - pleuren = vallen/struikelen?
2) In de kill op CaLeX staat: probeer ik hier een beetje town te redden. Ellan post heel veel in DEF, en wie moet het land redden? Defensie
Nice

Dit zijn wel de hints zoals Hara en Timmmmm ze in het verleden maakten

[ Bericht 2% gewijzigd door TheVulture op 19-10-2012 14:14:22 ]
lyndavrijdag 19 oktober 2012 @ 14:09
SPOILER: kill 1, Calex
Calex was lekker aan het busdriven toen zijn bus pech (1) kreeg. Noodgedwongen banjerde hij door een moeras (2) op zoek naar hulp, tot hij iemand hoorde groeten. En zo ging hij voort, op zoek naar een verstopplek (5). "Wel, verdikkeme!" Probeer ik hier een beetje town te redden, ga ik er verdorie zelf nog aan ook. Had ik maar zo'n mooi vest (3)." Het was alsof de mafia zijn gedachten kon lezen, want hij stond plots voor Calex. "Nou Calex (Busdriver), jij gaat vanavond niet masturberen (4)." sprak de mafia terwijl door zijn toedoen Calex' hoofd los van zijn lichaam in het moeras belandde.
Hints:

Thevulture
Doping #48 Beerput (topic)
(3) VOICE OF HOLLAND 3#51 Borstzakjes op je tetjes (topic)
Heel seksueel volgens fobo

EllaN:
Moeras: Water in, water uit (topic)
[DEF]SC#480 Tijd voor een bakkie pleur. Bakkie pleur - pleuren = vallen/struikelen?
2) In de kill op CaLeX staat: probeer ik hier een beetje town te redden. Ellan post heel veel in DEF, en wie moet het land redden? Defensie
Niet masturberen: USANew Girl #2 | I broke my penis (topic)

Rave_NL: Groot vliegtuig vliegt niet (topic)
Mannen in uniform topic

(4)
Tamashii:
heel veel SEX topics
Vest: H&M topic

lynda:
onthouding schijnt saai te zijn (topic)
beschrijving fotos in fobo zoekt en gij zult vinden

DrNick
Gast klopt aan net nadat ik klaar ben met fappen
SPOILER: kill 2, ijsdraakje
Ijsdraakje fietste fluitend door het dorp, zichzelf afvragend wie haar hulp vannacht nodig heeft. Ze was zich van geen kwaad bewust, en had dus nooit verwacht dat zij degene zou zijn die hulp nodig heeft.Ze klopte aan bij nummer 23, liet zichzelf binnen en struikelde bijna over haar voet in de deuropening. Nadat ze zichzelf had opgeraapt liet ze een cadeautje achter voor deze bewoner. Ze vertrok weer en sprong op haar fiets op weg naar andere plaatsen. Ze passeerde een hoek waarachter een mafia stond met snode plannen. Zodra Ijsdraakje (Blacksmith) de hoek om kwam, pakte de mafia een troffee uit zijn rugzak, richtte het op haar hoofd en hoppa, Ijsdraakje tuimelde zo de straat over. De mafia was blij.

Tdrone
Geregistreerd op de 23e
Fiets: Wielrennen #118 - Met de Vuelta in volle gang
straat: [Streetview] Raad de Straat, World Edition #25: Groeten uit Kiev.
Troffee: Europese Unie wint Nobelprijs voor de Vrede

Patrique89 =23

cosmo 2.0
geregistreed @ 23:28

Etcetera
Voet : [AKQ SC #1369] Waar politici op de oude voet verder gaan

Puntenslijpsel
Voet: [AKQ SC #1369] Waar politici op de oude voet verder gaan

Dutank
dronken/stoned fiets parkeren
Laatste update FoBo: 23e
Er was bij een eerdere kill een hint naar JFK, en een quote van JFK is favoriete quote nummer 3 in het fobo

Cosmo:
verschillende prijsvraagtopics

Ellan :
Cadeau ava

Peter :
Rugzak: tas controleren in supermarkt

Lynda
Kado vriendin. Iets rondom Bergen aan zee
Trofee: Fobo --> AZ kampioen
Naar andere plaatsen gaan: FOK!STOK door Nederland #128 Marken (Bart)

Dr nick
Fietsen zijn duur

Etceteravrijdag 19 oktober 2012 @ 14:10
quote:
7s.gif Op vrijdag 19 oktober 2012 14:00 schreef PatriQue89 het volgende:

TEVENS WIL IK WEL EVEN AANGEVEN DAT HET NATUURLIJK WEL HEEL VERDACHT IS DAT ETCETERA OP MIJ STEMT, TERWIJL ER GEEN ENKELE HINT NAAR MIJ IS :') Behalve dan een lullig hintje over 23, TERWIJL IK DIT NIET BEN :')
The fuck :X :')
Fogelvrijdag 19 oktober 2012 @ 14:12
quote:
0s.gif Op vrijdag 19 oktober 2012 14:06 schreef lynda het volgende:

[..]

_O_ :D
Ben je nu zo blij dat ik bijdraag aan de zoektocht of vooral omdat ik de focus (want jij hebt nog steeds meer hints tegen je) bij je weghaal? ;)
lyndavrijdag 19 oktober 2012 @ 14:14
quote:
0s.gif Op vrijdag 19 oktober 2012 14:12 schreef Fogel het volgende:

[..]

Ben je nu zo blij dat ik bijdraag aan de zoektocht of vooral omdat ik de focus (want jij hebt nog steeds meer hints tegen je) bij je weghaal? ;)
Die focus maakt mij echt niets uit ik weet dat ik dorp ben, ik weet dat meerdere mij geloven daarin dus tja ach.. Als men dan maar bezig blijft met hints naar mij zoeken dan is het makkelijker om dat om te draaien en hun stem en zoekgedrag uit te zoeken zoals bij Tdrone en Ellan.

Dus ik waardeer je inbreng in het algemeen gewoon :Y
En jouw hints bevestigen andere hints weer..
tdronevrijdag 19 oktober 2012 @ 14:16
quote:
0s.gif Op vrijdag 19 oktober 2012 14:06 schreef lynda het volgende:

[..]

Als we het toch over verdacht hebben he.. Waarom heb jij alleen nog maar hints naar dorpjes gezocht? Samen met Ellan kom je op mij uit maar verder?
mijn vote vandaag baseer ik voornamelijk op het gedrag en de hints naar TV en voor dat gedrag heb ik objectief gekeken naar de gebeurtenissen na kills en tijdens stemmingen

Ik heb niet het idee dat ik op jou focus ofzo, eerder dat jij op mij gefocust bent nadat je die hints naar mij vond.
lyndavrijdag 19 oktober 2012 @ 14:18
Zo dacht iedereen gister ook over Liesje en je weet hoe dat is afgelopen.
lyndavrijdag 19 oktober 2012 @ 14:19
quote:
0s.gif Op vrijdag 19 oktober 2012 14:16 schreef tdrone het volgende:

[..]

mijn vote vandaag baseer ik voornamelijk op het gedrag en de hints naar TV en voor dat gedrag heb ik objectief gekeken naar de gebeurtenissen na kills en tijdens stemmingen

Ik heb niet het idee dat ik op jou focus ofzo, eerder dat jij op mij gefocust bent nadat je die hints naar mij vond.
Ik bekijk de overige users net zo hoor, je valt mij gewoon extra op doordat je naar mij hints zoekt.
Das nooit goed :7
lyndavrijdag 19 oktober 2012 @ 14:24
quote:
7s.gif Op vrijdag 19 oktober 2012 14:00 schreef PatriQue89 het volgende:
TEVENS WIL IK WEL EVEN AANGEVEN DAT HET NATUURLIJK WEL HEEL VERDACHT IS DAT ETCETERA OP MIJ STEMT, TERWIJL ER GEEN ENKELE HINT NAAR MIJ IS :') Behalve dan een lullig hintje over 23, TERWIJL IK DIT NIET BEN :')
Maar je bent toch bijna jarig en dan krijg je toch cadeautjes O-) _O-


--
tijd dat ik weer aan school ga :')
Fogelvrijdag 19 oktober 2012 @ 14:25
Ik twijfel heel erg tussen lynda en EllaN nu, voor beiden is relatief "overtuigend" bewijs gevonden, naar mijn mening in tegenstelling tot TV en PatriQue wat meer op "gevoelens" en "gedrag in het topic" gebaseerd lijkt te zijn dan "overtuigend" bewijs gebaseerd op hints.
Maargoed, ik ben n00b, kan er natuurlijk flink langs zitten.

Hoe dan ook: het betoog van onschuld van lynda is vrij overtuigend, en dus stem ik op.... *tromgeroffel*

##Vote EllaN

lynda (2) DrNick, Peter
The Vulture (5) tdrone, DuTank, EllaN, Cosmo, PatriQue89
EllaN (3) PS, TV, Fogel
PatriQue89 (1) Etc.
tdronevrijdag 19 oktober 2012 @ 14:27
Ijsdraakje fietste fluitend door het dorp, zichzelf afvragend wie haar hulp vannacht nodig heeft. Ze was zich van geen kwaad bewust, en had dus nooit verwacht dat zij degene zou zijn die hulp nodig heeft.Ze klopte aan bij nummer 23, liet zichzelf binnen en struikelde bijna over haar voet in de deuropening. Nadat ze zichzelf had opgeraapt liet ze een cadeautje achter voor deze bewoner. Ze vertrok weer en sprong op haar fiets op weg naar andere plaatsen. Ze passeerde een hoek waarachter een mafia stond met snode plannen. Zodra Ijsdraakje (Blacksmith) de hoek om kwam, pakte de mafia een troffee uit zijn rugzak, richtte het op haar hoofd en hoppa, Ijsdraakje tuimelde zo de straat over. De mafia was blij.

Tdrone
Geregistreerd op de 23e
Fiets: Wielrennen #118 - Met de Vuelta in volle gang
straat: [Streetview] Raad de Straat, World Edition #25: Groeten uit Kiev.
Troffee: Europese Unie wint Nobelprijs voor de Vrede

Patrique89 =23

cosmo 2.0
geregistreed @ 23:28

Etcetera
Voet : [AKQ SC #1369] Waar politici op de oude voet verder gaan

Puntenslijpsel
Voet: [AKQ SC #1369] Waar politici op de oude voet verder gaan

Dutank
dronken/stoned fiets parkeren
Laatste update FoBo: 23e
Er was bij een eerdere kill een hint naar JFK, en een quote van JFK is favoriete quote nummer 3 in het fobo

Cosmo:
verschillende prijsvraagtopics

Ellan :
Cadeau ava

Peter :
Rugzak: tas controleren in supermarkt

Lynda
Kado vriendin. Iets rondom Bergen aan zee
Trofee: Fobo --> AZ kampioen
Naar andere plaatsen gaan: FOK!STOK door Nederland #128 Marken (Bart)

Dr nick
Fietsen zijn duur

Fogel
Winnaar yvonne awards


dat we deze nu pas zien is wel heel erg slecht
#ANONIEMvrijdag 19 oktober 2012 @ 14:35
:o
Cosmo2.0vrijdag 19 oktober 2012 @ 14:38
Wauw 1 hele hint? :o
tdronevrijdag 19 oktober 2012 @ 14:39
quote:
6s.gif Op vrijdag 19 oktober 2012 14:38 schreef Cosmo2.0 het volgende:
Wauw 1 hele hint? :o
ik bedoel dat hij zo duidelijk te zien is en niemand hem heeft opgemerkt
PatriQue89vrijdag 19 oktober 2012 @ 15:16
quote:
0s.gif Op vrijdag 19 oktober 2012 14:24 schreef lynda het volgende:

[..]

Maar je bent toch bijna jarig en dan krijg je toch cadeautjes O-) _O-


--
tijd dat ik weer aan school ga :')
ach mens, ga toch koken!


:P
cablegunmastervrijdag 19 oktober 2012 @ 15:50
OFFTOPIC GEZEIK : Je zou maar koken zeg :). (wil ook meedoen aan nieuwe reeks O+ ).
Sajouvrijdag 19 oktober 2012 @ 16:42
##Vote EllaN

lynda (2) DrNick, Peter
The Vulture (5) tdrone, DuTank, EllaN, Cosmo, PatriQue89
EllaN (4) PS, TV, Fogel, Sajou
PatriQue89 (1) Etc.

Ligt er dik op lijkt mij,
Harajuku.vrijdag 19 oktober 2012 @ 16:43
quote:
99s.gif Op vrijdag 19 oktober 2012 14:01 schreef Bart het volgende:

[..]

Wat is?
Jouw post ja.
Tamashiivrijdag 19 oktober 2012 @ 17:11
quote:
7s.gif Op vrijdag 19 oktober 2012 16:42 schreef Sajou het volgende:
##Vote EllaN

lynda (2) DrNick, Peter
The Vulture (6) tdrone, DuTank, EllaN, Cosmo, PatriQue89, Tamashii
EllaN (4) PS, TV, Fogel, Sajou
PatriQue89 (1) Etc.

Ligt er dik op lijkt mij,
#Vote TV

Heb geen internet meer thuis, dus alles van mobiel. :')
Etceteravrijdag 19 oktober 2012 @ 17:20
Bijna....
lyndavrijdag 19 oktober 2012 @ 17:20
Tamashii is toch nog een mogelijke spion?

lynda (2) DrNick, Peter
The Vulture (6) tdrone, DuTank, EllaN, Cosmo, PatriQue89, Tamashii
EllaN (5) PS, TV, Fogel, Sajou, lynda
PatriQue89 (1) Etc.

##vote ellan