Jij hebt nog niet door dat de PVV meer overeenkomsten vertoont met de SP dan met de VVD?quote:Op maandag 19 december 2011 11:03 schreef Gattaca het volgende:
[..]
Grappig dat je VVD laag plaatst omdat het een "neoconservatieve schreeuwpartij" is, maar de PVV op 2 zet??!!
Goedzo, lekker op de man spelenquote:Op maandag 19 december 2011 11:10 schreef waht het volgende:
[..]
Dat hij SP en PVV het hoogst waardeert zegt genoeg over Sicstus.
Je vindt de PVV dus minder een conservatieve schreeuwpartij dan de VVD?quote:Op maandag 19 december 2011 18:03 schreef Sicstus het volgende:
[..]
Jij hebt nog niet door dat de PVV meer overeenkomsten vertoont met de SP dan met de VVD?
Ze missen Femke als leidraad hequote:Op zondag 18 december 2011 15:38 schreef Daniel1976 het volgende:
Grappig dat gewoon bijna iedereen dezelfde mening heeft over D66.
Het zou zo mooi kunnen zijn, maar nu de uitvoering nog want daar gaat het zo vaak mis.
Tsja dat hebben ze toch echt aan zichzelf te danken.
Niemand is onmisbaar.quote:Op maandag 19 december 2011 13:44 schreef Arolsen het volgende:
[..]
Dat willen die lui. Ze denken zo onmisbaar te zijn dat ze er van profiteren.
Dit is echt de non-issue van het jaar als je het mij vraagt. Wie maalt er nou ene drol om 10 km harder te mogen rijden in de file.quote:
Maar Edith Schippers is niet echt de persoon die hier een oplossing voor gaat vinden.quote:Op maandag 19 december 2011 02:49 schreef Bolkesteijn het volgende:
[..]
Je hebt kennelijk geen idee van de grote problemen waar de Nederlandse overheid in zit. Met Nederland gaat het prima maar voor de overheid zijn de problemen groot te noemen.
Naast de cijfers die ik eerder opsomde, zijn daar namelijk nog de kosten voor de zorg die exploderen. Als er niks gedaan wordt gaat in 2015 bijna 50 % van de uitgaven van de overheid op aan uitgaven voor de gezondheidszorg. Die situatie is totaal onhoudbaar gezien de andere taken van de overheid. Het duurt nog maar drie jaar voordat het 2015 is en dus is het probleem zeer urgent.
Dit gaat niet echt op.quote:Op maandag 19 december 2011 03:01 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Welja, Griekenland heeft niet genoeg kansen gehad.![]()
![]()
Ze hebben niet geluisterd, zijn op hun 58e op hun gat gaan liggen en verwachten dat wij daarvoor op blijven draaien?
Edith Schippers is wel weer een van de eerste die de eigen verantwoordelijkheid in de zorg promoot, na al die jaren preventie, hulp bij <xxx> en andere grappen.quote:Op maandag 19 december 2011 20:10 schreef Hans_van_Baalen het volgende:
[..]
Maar Edith Schippers is niet echt de persoon die hier een oplossing voor gaat vinden.
De grens tussen rijk en arm zal op die manier enorm worden. Helaas.quote:Op maandag 19 december 2011 13:44 schreef Arolsen het volgende:
[..]
Dat willen die lui. Ze denken zo onmisbaar te zijn dat ze er van profiteren.
Jij denkt dat misschien maar jij gaat het pas missen als het weg is. Let maar op gaar.quote:Op maandag 19 december 2011 16:38 schreef eriksd het volgende:
[..]
Ach man, zeik toch niet. Er valt zoveel te snijden.
9. PVV - Ach, wat moeten we er nog over zeggen? Dom, dommer, domst. Geert Wilders is een parlementariër pur sang; later zal hij buiten de Kamer helemaal niets betekenen. Het enige wat hij doet is zoveel mogelijk z'n eigen positie als parlementariër verzekeren door steeds achterlijke dingen te roepen met z'n partijtje, welke als een kaartenhuis in elkaar zal donderen zodra hij de politiek verlaat.quote:En die ‘benoeming voor het leven’ moet natuurlijk worden afgeschaft.
Ik persoonlijk heb de partijen beoordeeld op hun houding, de wijze waarop ze hun standpunten uitdragen en wat ze uiteindelijk weten te bereiken voor hun achterban. Dit alles los van de inhoud. Dat geldt dus ook voor de SGP.quote:Op maandag 19 december 2011 21:12 schreef Gattaca het volgende:
Het is "in" om iets positiefs over de SGP te zeggen of zo?
In dat opzicht zou de PVV ook bovenaan kunnen staan? Wilders is altijd duidelijk geweest; hij is tegen moslims, is fan van de Telegraaf, heeft er vrijwel alles voor over om te regeren en vermijd het liefst contact met de buitenwereld.quote:Op maandag 19 december 2011 21:13 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Ik persoonlijk heb de partijen beoordeeld op hun houding, de wijze waarop ze hun standpunten uitdragen en wat ze uiteindelijk weten te bereiken voor hun achterban. Dit alles los van de inhoud. Dat geldt dus ook voor de SGP.
In een vijver van partijen die allemaal zeggen wat de kiezer wil horen vóór de verkiezingen, en dat daarna stug vergeten, kan ik de consequente jongens van de S(G)P wel waarderen.
Janneke had de PVV dan ook op 5. Ik heb door deze uitleg al meer begrip voor haar standpunt/lijstje gekregen.quote:Op maandag 19 december 2011 21:18 schreef Hans_van_Baalen het volgende:
[..]
In dat opzicht zou de PVV ook bovenaan kunnen staan? Wilders is altijd duidelijk geweest; hij is tegen moslims, is fan van de Telegraaf, heeft er vrijwel alles voor over om te regeren en vermijd het liefst contact met de buitenwereld.
Ben benieuwd naar je lijstje dan Koos.quote:Op maandag 19 december 2011 21:17 schreef KoosVogels het volgende:
Heb nog geen lijstje gemaakt, maar persoonlijk neem ik de opvattingen van de partijen ook mee in mijn beoordeling. Een SGP of PVV kan dus vlammen wat zij willen, maar zullen van mij geen topnotering krijgen.
En dat is echt niet omdat ik het met ze eens ben. Op economisch gebied is het een soort SP, en de diverse moslimstandpunten plus alle mogelijke proefballonnetjes (of zijn ze serieus?) zouden bij Koot en Bie niet hebben misstaan.quote:Op maandag 19 december 2011 21:24 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
Janneke had de PVV dan ook op 5.
Oh, als er mensen zijn die dat leuk vinden wil ik best even gaan tellen. Hoe lang laten we dit topic nog lopen, eind van de week ofzo?quote:Op maandag 19 december 2011 21:26 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
Ben benieuwd naar je lijstje dan Koos.
Vraag aan TS of desnoods iemand die die taak op wil pakken: Komt er nog een einduitslag van alle lijstjes bij elkaar opgeteld? Zou leuk zijn.
Je kan zeiken wat je wilt, maar de Tweede Kamerfractie is simpelweg sterk.quote:Op maandag 19 december 2011 21:12 schreef Gattaca het volgende:
Het is "in" om iets positiefs over de SGP te zeggen of zo?
Maar het blijft natuurlijk een partij met twijfelachtige opvattingen.quote:Op maandag 19 december 2011 21:35 schreef Friek_ het volgende:
[..]
Je kan zeiken wat je wilt, maar de Tweede Kamerfractie is simpelweg sterk.
De VVD ook, al niet zo zwaar als de SGP moet ik nageven. Ik heb de partijen niet op duidelijke criteria beoordeeld, maar puur hoe zij mij overkomen in het algemeen. Als het puur op ideologie gebaseerd is komt D66 bovenaan met de SGP onderaan (aangezien dat voor mij twee contrasten zijn).quote:Op maandag 19 december 2011 21:37 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Maar het blijft natuurlijk een partij met twijfelachtige opvattingen.
Wanneer je de standpunten achterwege laat, springt de SGP er inderdaad in positieve zin tussenuit. Consequent en integer zijn twee begrippen die bij mij opkomen. Overigens vind ik de SGP wat opvattingen betreft nog steeds te prefereren boven de PVV.quote:Op maandag 19 december 2011 21:40 schreef Friek_ het volgende:
[..]
De VVD ook, al niet zo zwaar als de SGP moet ik nageven. Ik heb de partijen niet op duidelijke criteria beoordeeld, maar puur hoe zij mij overkomen in het algemeen. Als het puur op ideologie gebaseerd is komt D66 bovenaan met de SGP onderaan (aangezien dat voor mij twee contrasten zijn).
Mwoah, ik heb liever een kabinet vol Henk en Ingrids zodat ik nog kan roken in het café om 3 uur 's nachts, ondertussen vloekend over het kutkabinet dat we hebben.quote:Op maandag 19 december 2011 21:44 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Overigens vind ik de SGP wat opvattingen betreft nog steeds te prefereren boven de PVV.
Weet eigenlijk niet hoe de SGP aankijkt tegen het rookverbod.quote:Op maandag 19 december 2011 21:48 schreef Friek_ het volgende:
[..]
Mwoah, ik heb liever een kabinet vol Henk en Ingrids zodat ik nog kan roken in het café om 3 uur 's nachts, vloekend over het kutkabinet dat we hebben.
U vraagt:quote:Op maandag 19 december 2011 21:49 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Weet eigenlijk niet hoe de SGP aankijkt tegen het rookverbod.
Alsof consequent zijn altijd iets positiefs is. Als je consequent iets verkeerds doet ....quote:Op maandag 19 december 2011 21:44 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Wanneer je de standpunten achterwege laat, springt de SGP er inderdaad in positieve zin tussenuit. Consequent en integer zijn twee begrippen die bij mij opkomen. Overigens vind ik de SGP wat opvattingen betreft nog steeds te prefereren boven de PVV.
Niet altijd, maar voor een politieke partij in 99% van de gevallen wel, bewijst dat ze niet populistisch zijn.quote:Op maandag 19 december 2011 22:22 schreef Gattaca het volgende:
[..]
Alsof consequent zijn altijd iets positiefs is. Als je consequent iets verkeerds doet ....
Dat bedoelde ik meer in de zin dat de SGP alles verbiedt wat niet overeenkomt met strenggereformeerde waarden (zoals de vloekverboden die je in gemeenten ziet terugkomen). Het feit dat homoseksuelen in de kast moeten blijven en de doodstraf opnieuw ingevoerd wordt onder SGP-bewind vind ik niet bepaald de voorkeur genieten boven de willekeur van Henk en Ingrid.quote:Op maandag 19 december 2011 21:49 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Weet eigenlijk niet hoe de SGP aankijkt tegen het rookverbod.
Ik zal eraan denken. Als dit topic vol is, laat ik de uitslag in een ander topic weten.quote:Op maandag 19 december 2011 21:26 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
Ben benieuwd naar je lijstje dan Koos.
Vraag aan TS of desnoods iemand die die taak op wil pakken: Komt er nog een einduitslag van alle lijstjes bij elkaar opgeteld? Zou leuk zijn.
quote:Op maandag 19 december 2011 23:05 schreef Pulzzar het volgende:
[..]
Ik zal eraan denken. Als dit topic vol is, laat ik de uitslag in een ander topic weten.
Dat laatste doet de SGP in mijn optiek ook. Maar het gaat uiteindelijk niet om het behagen van deze progressieve jongeman. De SGP moet een goede beurt maken bij haar achterban: streng-christelijke, godvrezende kindmachines.quote:Op maandag 19 december 2011 22:22 schreef Gattaca het volgende:
[..]
Alsof consequent zijn altijd iets positiefs is. Als je consequent iets verkeerds doet ....
Om dat eerste.quote:Op maandag 19 december 2011 22:51 schreef Elfletterig het volgende:
[..]
Om de (onbedoelde) afkorting (SP) of om mijn opvatting dat het een sympathieke partij is?
Ik vind het jammer dat zoveel mensen op deze manier denken.quote:Op maandag 19 december 2011 11:48 schreef Gattaca het volgende:
8. PvdD: Dierenwelzijn is een luxeprobleem. Zo lang er nog kindsoldaten in Afrika rondlopen vind ik een vissenkom niet het grootste probleem van de wereld.
Ja, maar de enige manier waarop de SGP kan groeien is dat er meer SGP-baby's geboren worden. Het gedachtegoed van de SGP is "dood".quote:Op maandag 19 december 2011 22:43 schreef Friek_ het volgende:
[..]
Dat bedoelde ik meer in de zin dat de SGP alles verbiedt wat niet overeenkomt met strenggereformeerde waarden (zoals de vloekverboden die je in gemeenten ziet terugkomen). Het feit dat homoseksuelen in de kast moeten blijven en de doodstraf opnieuw ingevoerd wordt onder SGP-bewind vind ik niet bepaald de voorkeur genieten boven de willekeur van Henk en Ingrid.
Het punt is juist dat de PVV helemaal geen consistente lijn heeft. Je ziet ze ook allerlei kanten uitschieten, zonder enige onderliggende logica. De vraag is wat je liever wilt, de willekeur en inconsistentie van de Henk & Ingrid of de gedisciplineerde, christelijke wereld van de SGP. Dan kies ik uiteindelijk maar voor Henk en Ingrid.quote:Op maandag 19 december 2011 23:41 schreef Gattaca het volgende:
[..]
Dat van de PVV, met al haar verboden, is juist springlevend ... Massa's mensen trappen er met open ogen in.
Eerste keer dat ik een post van je lees. Ben het niet helemaal eens met de invulling van je lijst, maar je hebt een buitengewoon heldere en logische argumentatie daarvoor.quote:Op dinsdag 20 december 2011 16:38 schreef eriksd het volgende:
D66: bij gebrek aan beter dan maar ditVoornaamste minpunt: sluit de ogen voor inherent slechte eigenschappen van de mens. Moet veel zakelijker, veel meer oog voor tuig.
VVD: Is mijn partij en zal het nog wel een tijdje blijven, maar maken toch lelijke uitglijders die niet alleen dom, maar ook ronduit schofferend t.o.v. de burger zijn. Ik noem een verhoging van verkeersboetes, waardoor je nu per saldo een hogere boete krijgt voor het rammen op je toeter dan het overvallen van een winkel. Ik noem het 130 km/h plan (saillant detail: de VVD wil dat mensen bij 130 km/h borden een a-ha erlebnis krijgen: oh! dat is dankzij de VVD. Een soort permanente campagneborden dus. Ik verzin het niet). Ik noem het feit dat naheffingen van de sterftax geen verjaring meer kennen, waardoor het betalen van erfbelasting net als zware zedenmisdrijven de spaarzame dingen zijn die geen verjaring kennen. Kom nou zeg. En zo kan ik wel doorgaan. Tamelijk kansloos dus.
SP: Een van mijn favoriete partijen met een van mijn favoriete kamerleden (Ronald van Raak). No-nonsens, zeggen zeer zinnige dingen als reactie op het marktgeilen wat niet zaligmakend is en kaarten veel problemen aan wat de mindervermogenden tegenaanlopen. Minpunten: koesteren de allerzwaksten teveel. Sommige mensen verdienen gewoon een schop onder de reet, maar dat hoor je hoogstens in een bijzinnetje. Wil volgens mij helemaal niet dat er geen onderklasse meer is (alhoewel dat natuurlijk een eeuwig relatief begrip is)
Groenlinks: Fris en vernieuwend, met hoonobject Mariko Peters. Nog even van het fiscale geitenwollensokkendenken afstappen en wellicht zit er wat muziek in de partij. Hoor ik nooit over negatieve eigenschappen van mensen, wat natuurlijk niet betekent dat die niet bestaan. Pakt alleen de gemakkelijke, goedliggende onderwerpen eruit.
SGP: Vooral door het Mauro debat. Rustige backbenchers met vreemde wereldbeelden, maargoed.
PVV: Was wat mij betreft een welkome aanvulling op het ensemble ten tijde van Balkenende-4. Geen meel in de mond, en kwam op voor de gewone man, die met zo min mogelijk gezeik en zo leuk mogelijk leven wilde, maar zag dat mensen die het continu verkloten in de maatschappij, met meer eindigden. Deze commentatorfunctie is sinds het huidige kabinet omgeslagen in een machtsfunctie, en daar gaat het lelijk mis. Met een grote, oerdomme fractie is de benoemende en sturende functie van de politiek omgeslagen in dom geroeptoeter voor Henk en Ingrid. Had ik al gezegd dat het een verzameling domme mensen is?
CDA: Een beetje als de christenunie, maar dan iets rechtser. Vals, onbetrouwbaar, windvaantjesgedrag, sinds een jaar in toenemende mate goedkoop populistisch, geen identiteit. Belichaming van het CDA: Hans Hillen. Poedelprijs voor Leers die zo overduidelijk in een verschrikkelijke spagaat zit dat het niet meer leuk is. Parel van de partij is de werkloze clini-clown Bleker. Dat zegt genoeg.
PvdA: Mijn nemesis. Hoewel een paar kleine lichtpuntjes (Eberhard, Marcouch) over het algemeen nog de partij van het hoog-en-droog salonfähig loslaten van proefballontjes op Jan Modaal, die vervolgens niet mag zeiken. Grossiert in werkelijk verschrikkelijk slechte bestuurders, kent massa's excuusallochtonen, heeft er een handje van met idiote extra belastingen aan te komen om die vervolgens effectief weer zo uit te hollen dat het een show voor de bühne is, wil zoveel mogelijk mensen de zieligheidsindustrie inpraten, gelooft nog heilig in het idee dat evident verschillende culturen echt wel naast elkaar kunnen samenleven, laat het wapperen op criminaliteitsbestrijding en kent bovenal een overschot aan zorg en onderwijsmanagers, een van de grootste bronnen van ellende. Nee, de PvdA, dat wordt hem niet.
PvdD: Toegegeven, dierenwelzijn is op de agenda komen te staan. Meer aandacht voor de bedenkelijke bio-industrie, meer besef bij mensen wat zij dagelijks consumeren: goede punten. Minpunten: one-issue partij, bloedfanatiek, geen humor, backstabbers. Verder schuilt er achter de pro-dierenbrigade een beerput van formaat als het gaat om eco-terrorisme, maar daar hoor ik de dames niet over. Al met al meer negatieve dan positieve punten.
Christenunie: combineert de slappe knieën van christelijke politiek met de vermeende moral-high-ground van religie. Loopt hopeloos achter de feiten aan, is zo wanhopig niet-populistisch dat het juist wel weer simpel populisme wordt.
Erik is onze toekomstige MP.quote:Op dinsdag 20 december 2011 17:47 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
Eerste keer dat ik een post van je lees. Ben het niet helemaal eens met de invulling van je lijst, maar je hebt een buitengewoon heldere en logische argumentatie daarvoor.
Ik heb wat nieuwe puntjes opgepikt nu.
Dit is een van de eerste keren dat ik fatsoenlijke argumentatie zie als het gaat om wat mensen aanspreekt aan de PVV. Als ik al argumentatie hieromtrent las, dan ging deze niet verder dan dat de PVV de Marokkaantjes wel aanpakt en dat de Islam een grote bedreiging is. Uiteraard ben ik het absoluut oneens met jou als het gaat over de PVV.quote:Op dinsdag 20 december 2011 17:00 schreef Picchia het volgende:
1. PVV
Ze hechten waarde aan de werkende Nederlander en dat kan ik als werkloze allochtone altruïst natuurlijk wel waarderen. Ze schieten overal een beetje in door, maar ik kan ze wel waarderen. Een gulden middenweg tussen de VVD en de SP. Zonder de PVV zou er ook nooit een rechts kabinet zijn. Ik vergeef ze de zwakzinnige politici omdat ze mij naar de mond praten.
Laten we hopen dat Erik dan wél de eerste liberale premier sinds Cort van der Linden wordt.quote:
Hij heeft dan ook niet zo'n enorme plaat voor z'n kop als de meeste andere rechtse circle-jerkers.quote:Op dinsdag 20 december 2011 18:49 schreef KoosVogels het volgende:
Erik profileert zich in toenemende mate als een echte linkse rakker.
SP op 10 gok ik? Of is de SP te erg om in jouw top 10 voor te komen?quote:Op woensdag 21 december 2011 15:58 schreef Zienswijze het volgende:
1. VVD - Handel, welvaart en innovatie staat bij deze partij centraal, aspecten die ik maar al te graag omarm. Stimuleert mensen tevens om eruit te halen wat erin zit, door de sociale zekerheid te beperken. Complimenten voor de VVD dat deze partij de Europeaantjes - onder andere door verminderde sociale zekerheid - iets minder lui poogt te maken, een mentaliteit wat ze deze eeuw hard nodig zullen hebben om met de rest van de wereld hoogwaardig kunnen te blijven concurreren. In het rapport, opgesteld door de Europese Commissie, Innnovation Europeanen Union Competitiveness Report 2011 wordt beschreven dat de Europese innovatiemoter achter loopt. Ik citeer:
"The EU is slowly advancing towards its 3% R&D target - but there is a widening gap between the EU and its world competitors notably due to weaker business R&D investment."
en
"European SMEs are innovative but they do not grow sufficiently. The United States has shown a much better capacity to create and grow new companies in research-intensive sectors over the last 35 years"
Deze partij wilt een kleinere overheid, wat ik maar al te graag toejuich. Creeer een kleine, efficiente overheid die zich met de kerntaken bezig houdt; laat de rest aan de markt over. Waar dus ook cultuur onder valt.
Een knelpunt voor deze partij blijft de HRA, echter als de IB evenredig verlaagd kan worden, pleit ik voor beperking dan wel geleidelijke afschaffing van de HRA. Het liberale aspect van deze partij vervaagt, gezien ze nogal populistisch voor het burqaverbod hebben gestemd.
Ik zou de VVD wel één advies willen meegeven: U vormt een coalitie, los die eurocrisis eens een keer op. Want het continentje Europa raakt steeds meer haar machtspositie ten opzichte van de rest van de wereld kwijt. Hoe moeilijk moet het zijn om een noodpotje van $1000-$2000 miljard op te stellen, we zijn toch geen Afrika?
2. PVV - Dat de Europeaantjes niet gewend zijn om met andere culturen en religies in één land samen te leven, zien we wel in de aanpak van de multiculturele samenleving die na de WO2 is ontstaan. Men heeft tótaal geen ervaring met de multiculturele samenleving, wat ook niet zo gek is, gezien de Europeaantjes duizenden jaren lang min of meer in een monoreligieuze samenleving gewoond hebben. Ja, de afgelopen pakweg 700 jaar zijn daar de Joden als significante religieuze minderheid bijgekomen, maar op 4 mei herinneren we onder andere dat dát niet zo goed afgelopen was....
In alle optimistische stemming om nu wél een geslaagde multiculturele cq multireligieuze samenleving op te bouwen, is men vergeten om naar de knelpunten in zo'n samenleving te kijken. De PVV wijst hierop, echter op een soms nogal vervelende manier. De maatregelen die deze partij wilt nemen, keur ik hoofdschuddend af. Dat sommige stromingen van de islam wellicht toch niet zo vredelievend en tolerant zijn als de Europeaantjes vantevoren dachten, brengt de PVV wél aan het publiek, ondanks dat ik hun maatregelen afwijs. De PVV is natuurlijk alles behalve de Partij voor de Vrijheid....
Dat de PVV criminaliteit harder wilt aanpakken, is één van de weinige pluspunten. Onbedoeld komt deze partij op de tweede plaats terecht, daar ik van de overige partijen nóg minder op heb. Qua sociaaleconomische politiek kan de PVV zich verder maar beter bij de PvdA en de SP aansluiten. Had ik de bestuurlijke kwaliteiten van de PVV-fractie al genoemd?
3. D66 - Liberale partij, waar de VVD iets van kan leren, wat meteen het enigste pluspunt is. Zeer naieve partij omtrent lage straffen en sociale zekerheid. Opportunistisch. Het is dat de andere partijen nóg slechter scoren, vandaar dat deze partij de bronzen medaille in ontvangst mag nemen.
4. CDA - Heb zeer weinig op met deze partij. Het enige voordeel van de huidige situatie van de partij is dat de partij met rechts-economische standpunten instemt, wat ik van harte verwelkom. Een minpunt is dat het een religieuze partij is.
Ook hier geldt het advies: U vormt een coalitie, los die eurocrisis eens een keer op. Want het continentje Europa raakt steeds meer haar machtspositie ten opzichte van de rest van de wereld kwijt. Hoe moeilijk moet het zijn om een noodpotje van $1000-$2000 miljard op te stellen, we zijn toch geen Afrika?
5. GL - Een sociaaleconomische politiek waar ik van walg. Stimuleer mensen om eruit te halen wat erin zit, in plaats van mensen te pamperen dat ze o zo zielig zijn. Het pacifistische karakter van deze partij juich ik wel toe, alhoewel het soms zo schattig naief is!
6. PvdD - Vanaf hier en verder komen we toch echt bij de losers aan. One issue partij. Wel schattige partij overigens.
7. PvdA - Ik houd het kort: Job Cohen. Verder: tenenkrommende sociaaleconomische politiek.
8. ChristenUnie - Misschien kan U beter in Afrika terecht, daar de mensen daar flink wat religieuzer zijn en door geringe educatie alles maar voor zoete koek aannemen? Voert links sociaaleconomische politiek: afgewezen dus.
9. SGP - Poldertaliban. Ooit van vrouwenrechten gehoord? Er gaan dagelijks vanuit Europa vluchten naar Kabul, interesse?
Ben de SP helemaal vergetenquote:Op woensdag 21 december 2011 16:28 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
SP op 10 gok ik? Of is de SP te erg om in jouw top 10 voor te komen?
Genuanceerd, beargumenteerd en bijzonder scherp opgemerkt stuk over de PVV.quote:2. PVV - Dat de Europeaantjes niet gewend zijn om met andere culturen en religies in één land samen te leven, zien we wel in de aanpak van de multiculturele samenleving die na de WO2 is ontstaan. Men heeft tótaal geen ervaring met de multiculturele samenleving, wat ook niet zo gek is, gezien de Europeaantjes duizenden jaren lang min of meer in een monoreligieuze samenleving gewoond hebben. Ja, de afgelopen pakweg 700 jaar zijn daar de Joden als significante religieuze minderheid bijgekomen, maar op 4 mei herinneren we onder andere dat dát niet zo goed afgelopen was....
In alle optimistische stemming om nu wél een geslaagde multiculturele cq multireligieuze samenleving op te bouwen, is men vergeten om naar de knelpunten in zo'n samenleving te kijken. De PVV wijst hierop, echter op een soms nogal vervelende manier. De maatregelen die deze partij wilt nemen, keur ik hoofdschuddend af. Dat sommige stromingen van de islam wellicht toch niet zo vredelievend en tolerant zijn als de Europeaantjes vantevoren dachten, brengt de PVV wél aan het publiek, ondanks dat ik hun maatregelen afwijs. De PVV is natuurlijk alles behalve de Partij voor de Vrijheid....
Dat de PVV criminaliteit harder wilt aanpakken, is één van de weinige pluspunten. Onbedoeld komt deze partij op de tweede plaats terecht, daar ik van de overige partijen nóg minder op heb. Qua sociaaleconomische politiek kan de PVV zich verder maar beter bij de PvdA en de SP aansluiten. Had ik de bestuurlijke kwaliteiten van de PVV-fractie al genoemd?
Ik ben het met je eens. Nationaal-Socialisten zou treffender zijn.quote:Op zondag 18 december 2011 02:50 schreef starla het volgende:
Als je de PVV fascistisch noemt neem ik je niet serieus. Jammer voor de rest van je lijstje.
Zuid-Korea is ook het land met verreweg de hoogste suicide rate in de categorie 15-24 jaar van alle rijke landen in de wereld (bron: laatste editie The Economist van 2011). Jeugd bestaat daar niet en alles staat in dienst van scholing en werk. Wat heb je eigenlijk aan die welvaart als je bevolking massaal depressief is?quote:[b]Op woensdag 21 december 2011 15:58 Had ik al verteld dat Zuid-Korea in 2050 naar verwachting rijker (tabel: GDP per capita) dan Nederland wordt, terwijl dat land 60 jaar geleden nog een derdewereldland a la de meeste Afrikaanse landen was? Een hint: dat doet Zuid-Korea niet door iedereen een uitkering te geven die men zielig vindt.
Ik heb je hele betoog gelezen, maar vind het nogal vreemd.quote:
Hé, we krijgen er wel een Verenigd Europa voor terug.quote:Op dinsdag 10 januari 2012 21:00 schreef IPA35 het volgende:
Ik vind het allemaal helemaal niks eigenlijk.
Uitschieters van faalheid zijn toch wel de PVV, GroenLinks, D66 (want wil Nederland opheffen) en alle religieuze partijen met evenueel uitzondering van het CDA want het CDA is nu eenmaal gewoon helemaal niks.
Same here. Ik weet wel welke partijen ik de slechtste vind maar niet welke ik het beste zou moeten vinden.quote:Op dinsdag 10 januari 2012 21:00 schreef IPA35 het volgende:
Ik vind het allemaal helemaal niks eigenlijk.
Uitschieters van faalheid zijn toch wel de PVV, GroenLinks, D66 (want wil Nederland opheffen) en alle religieuze partijen met evenueel uitzondering van het CDA want het CDA is nu eenmaal gewoon helemaal niks.
Jammer van Ruttes rekenfout van een paar kwart....ehhhmiljard. En die Zalmnorm, ja wat "eiste" Nederland toch dat die Europees echt aangehouden werd.quote:Op maandag 19 december 2011 02:36 schreef Bolkesteijn het volgende:
[..]
Op dit moment een premier leveren die met die belangrijke onderhandelingen over de Euro, de EU en de internationale economie bijwoont, 130 km/u op de snelweg, het mede-torpederen van het verbod op ritueel slachten, om maar eens wat te noemen.
En dan laat ik belangrijke verdiensten in het verleden nog maar onderbelicht. Een grootse verdienste van de VVD is natuurlijk de introductie van de Zalmnorm.
Het definitieve gelijk van die stellingname lijkt mij toch wel meer dan bevestigd sinds de perikelen van het afgelopen jaar.quote:Op woensdag 18 januari 2012 03:07 schreef Tup4Ever het volgende:
En die Zalmnorm, ja wat "eiste" Nederland toch dat die Europees echt aangehouden werd.
Nee, ben even kwijt welke econoom duidelijk liet zien dat 3% BS norm is, en weinig te maken heeft met de problemen. Had iets met import/export quote te maken. VVD is zeer handig in het framen van economische discussies.quote:Op woensdag 18 januari 2012 03:10 schreef Bolkesteijn het volgende:
Het definitieve gelijk van die stellingname lijkt mij toch wel meer dan bevestigd sinds de perikelen van het afgelopen jaar.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |