FOK! en de streams tegelijk?quote:Op maandag 14 februari 2011 02:44 schreef Kwaliteit het volgende:
Live op je desktop?
Hier is hij dan:
http://www.spixtv.nl/Secret%20Story.exe
Beeld toch iets te groot? Gebruik de mini versie:
http://www.spixtv.nl/Secret%20Story%20Mini.exe
Ja dat zei ik al eerder: ik mis seki!!!!quote:Op woensdag 23 februari 2011 11:55 schreef Reksie1981 het volgende:
Guido slaapt gewooon..
tijd voor:
[ afbeelding ]
en drank niet te vergetenquote:Op woensdag 23 februari 2011 11:52 schreef Ireth het volgende:
[..]
Psies, waslijntje over de hele lengte van de tuin en een hartmansetje + bbq er bij
probleem heb ik ook op mijn laptopquote:Op woensdag 23 februari 2011 11:55 schreef BBQSausage het volgende:
Pff, ik zag net een heel capwaardig momentje, maar zie het nergens.Beetje jammer. Ik had het zelf willen cappen maar zit nu @ m'n laptop en kon de capknop niet vinden.
Ik denk dat ik guido dan toch netter vind ondanks dat ik weet dat hij erotisch foto's heeft laten maken.quote:Op woensdag 23 februari 2011 11:48 schreef RiftNL het volgende:
Als Laura mij zo zou kroelen met dr nageltjes zou ik mezelf direct omdraaien en haar op bed leggen maarja Guido doet dat dus niet -_-
quote:Op woensdag 23 februari 2011 11:56 schreef beaverhausen het volgende:
Goeiemorgen COS vriendjes en vriendinnetjes.
Ben eindelijk bijgelezen.
Is de dark sidequote:Op woensdag 23 februari 2011 11:58 schreef Darakka het volgende:
Huh er loopt ineens een donkere vlek door het beeld.
Ja leg aub ook even uit dan? Heb je het gesprek tussen Guido en Laura gevolgd vanacht tussen 12 en 2 ?quote:Op woensdag 23 februari 2011 11:50 schreef kahaarin het volgende:
[..]
Pardon?! Ga toch fietsen vent.
De streamverslagen ja, maar ik moet ook altijd de gemiste topics bijlezenquote:
En Guido is spontaan zijn horloge kwijtquote:Op woensdag 23 februari 2011 11:59 schreef Darakka het volgende:
*En daar glijd de hand van Guido in de sweatpants van Laura*
Guido kreeg de opdracht een nacht bij Laura door te brengen en haar 's morgens ontbijt op bed te brengen.quote:Op woensdag 23 februari 2011 11:55 schreef meneertje1972 het volgende:
ben net wakker, wat is er gebeurd? een sanctie? waarom?
Ah das waar, de humor zit in de COS niet op de streamquote:Op woensdag 23 februari 2011 11:59 schreef beaverhausen het volgende:
[..]
De streamverslagen ja, maar ik moet ook altijd de gemiste topics bijlezen.
Ja, natuurlijk, toen hebben we het uitgebreid gehad over de mogelijkheden. Het blijft vaag dat hij zo moeilijk doet. Is allemaal terug te lezen.quote:Op woensdag 23 februari 2011 11:58 schreef henkbarte het volgende:
[..]
Ja leg aub ook even uit dan? Heb je het gesprek tussen Guido en Laura gevolgd vanacht tussen 12 en 2 ?
En volgens mij komt ie ook met verschillende namen aanzetten (en zijn leeftijd lijkt ook per topic te wisselen)quote:Op woensdag 23 februari 2011 12:01 schreef kahaarin het volgende:
[..]
Ja, natuurlijk, toen hebben we het uitgebreid gehad over de mogelijkheden. Het blijft vaag dat hij zo moeilijk doet.
Ja ik snap het gedoe niet zo. Overdag liggen ze ook steeds op bed tegen elkaar aan te hangen. Waarom is dat 's nachts opeens een stuk moeilijker?quote:Op woensdag 23 februari 2011 12:00 schreef Darklight het volgende:
als ze dat nou vannacht hadden gedaan, gewoon met kleren aan in slaap vallen
ja was gezellig vanachtquote:Op woensdag 23 februari 2011 12:01 schreef kahaarin het volgende:
[..]
Ja, natuurlijk, toen hebben we het uitgebreid gehad over de mogelijkheden. Het blijft vaag dat hij zo moeilijk doet.
Inderdaad er klopt iets niet aan het hele verhaal. Er zit meer achter.quote:Op woensdag 23 februari 2011 12:01 schreef Ireth het volgende:
[..]
En volgens mij komt ie ook met verschillende namen aanzetten (en zijn leeftijd lijkt ook per topic te wisselen)
quote:
Hij is een gamer, komaanquote:Op woensdag 23 februari 2011 12:02 schreef Toverheks het volgende:
Guido vind ik zo tegenvallen, en steeds maar dat witte hemdje bbbrrrrrr heeft die arme jongen geen meer shirtjes bij zich.
Die is duidelijk toe aan een stuk mannelijk vleesquote:Op woensdag 23 februari 2011 12:02 schreef robmmad16 het volgende:
Laura word wel steeds intiemer naar Guido toe...
dat heb ik gister al gezegd, Guido is bang voor een harde plasser als hij bij laura in bed ligt, want ja hoe leg je dat thuis aan je vriendje uit dat je TOCH opgewonden wordt van vrouwenquote:Op woensdag 23 februari 2011 12:01 schreef beaverhausen het volgende:
[..]
Ja ik snap het gedoe niet zo. Overdag liggen ze ook steeds op bed tegen elkaar aan te hangen. Waarom is dat 's nachts opeens een stuk moeilijker?
en da gaat ze nie krijgen van guidoquote:Op woensdag 23 februari 2011 12:03 schreef RiftNL het volgende:
[..]
Die is duidelijk toe aan een stuk mannelijk vlees
Dan gebeurt er natuurlijk weer geen kutquote:
Ik wordt moe van dit soort opmerkingen. De haren van Gerard het broekje van die het haar van die... wat maakt het uit!quote:Op woensdag 23 februari 2011 12:02 schreef Toverheks het volgende:
Guido vind ik zo tegenvallen, en steeds maar dat witte hemdje bbbrrrrrr heeft die arme jongen geen meer shirtjes bij zich.
veel, het oog wilt ook watquote:Op woensdag 23 februari 2011 12:03 schreef marky het volgende:
[..]
Ik wordt moe van dit soort opmerkingen. De haren van Gerard het broekje van die het haar van die... wat maakt het uit!
Bij Aafke kan je je die vergissing toch weer makkelijker verklarenquote:Op woensdag 23 februari 2011 12:03 schreef Toverheks het volgende:
[..]
dat heb ik gister al gezegd, Guido is bang voor een harde plasser als hij bij laura in bed ligt, want ja hoe leg je dat thuis aan je vriendje uit dat je TOCH opgewonden wordt van vrouwen
Zeggen dat het per ongeluk ging en dat je er ook niks aan kon doen dat je viel , net terwijl Laura naakt was en met haar benen weidopen op bed lag zo dat zn pimmol er per ongeluk zo infloepte...quote:Op woensdag 23 februari 2011 12:03 schreef Toverheks het volgende:
[..]
dat heb ik gister al gezegd, Guido is bang voor een harde plasser als hij bij laura in bed ligt, want ja hoe leg je dat thuis aan je vriendje uit dat je TOCH opgewonden wordt van vrouwen
Foeteshoudingquote:Op woensdag 23 februari 2011 12:04 schreef Grunge. het volgende:
[ afbeelding ]
...alsof Guido ligt dood te gaan.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |