abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_87387221

Inleiding/Spelregels
We bevinden ons in een dorp waarin een maffiagroep actief is en dorpelingen vermoordt. Deze maffialeden wonen echter ook gewoon in het dorp; het kan dus iedereen van je medespelers zijn. De dorpelingen moeten erachter zien te komen wie er tot de maffia behoren, door hints op te lossen en elke dag iemand (hopelijk een maffialid) te lynchen. Intussen vermoordt de maffia rustig door. Het is de bedoeling om alle maffialeden te vermoorden voordat ze er in grotere getale zijn dan de dorpsmensen.

In principe zijn er dus 2 soorten rollen:
- of je bent maffia
- of je bent dorpsbewoner (eventueel met een speciale rol, zie hieronder)

Eerst zal iedereen een rol toegewezen krijgen via PM. Het is verboden om printscreens van je rol te versturen aan medespelers (indien dit wel gebeurt, aub melden bij de spelleider Hara en SG ). Na de rollenverdeling zal er een burgemeester door het dorp gekozen worden via een democratische verkiezing. Iedereen die wil mag zich hiervoor verkiesbaar stellen. De burgemeester zal een aantal bodyguards (speciale rol) krijgen, die zullen voorkomen dat de burgemeester ‘s nachts sterft aan de hand van de maffia. De burgemeester kan wel gelyncht worden door het dorp. De burgemeester heeft bij de dorpslynch een stem die extra zwaar telt en kan tevens eenmalig een dubbele dorpslynch instellen! Het is dus belangrijk om een betrouwbare burgemeester te kiezen.

De burgemeester mag dus in één dag naar zijn keuze een dubbele lynch instellen. Dit houdt in dat er die dag twee mensen gelyncht worden door het dorp. Iedereen mag dan op twee mensen stemmen, en de twee mensen met de meeste stemmen worden gelyncht. Dit moet voor 14:00 die dag worden aangekondigd worden door de burgemeester.

Wanneer de maffia in de nacht dorpsbewoners heeft vermoord, zal er een verhaal komen waarin aanwijzingen verstopt zitten over de maffialeden. De dorpsleden moeten deze hints ontrafelen, om er zo de maffialeden te vinden en te lynchen. De hints worden gehaald uit de ava’s, fotoboeken en profielen van de maffialeden. Ook worden er hints uit de posthistory gehaald; hierbij wordt echter alleen gekeken naar het topic en niet naar wat de desbetreffende speler daar precies gepost heeft, en wordt slechts gekeken naar de eerste pagina van de posthistory.

's Nachts kunnen de maffialeden en mensen met speciale rollen mij een PM sturen met hun actie voor die nacht. Let er hierbij goed op de tijd: tijdens de nacht dienen alle speciale rollen hun PM voor 21:40 gestuurd te hebben, zodat de overgang om 22:00 kan plaatsvinden. Om 19:00 vindt de nacht- of dagovergang plaats. De eerste dag verkiest men de burgemeester, de uitslag van de verkiezing zal de volgende dag om 19:00 zijn. Op dat moment zal tevens de nacht ingaan, waarin de speciale rollen hun PM’s kunnen sturen naar de spelleider. De uitslag van de nacht zal op het volgende moment om 22:00 bekend worden, waarna de dag weer zal ingaan en de dorpsbewoners aan de slag moeten om de hints op te lossen! Und so weiter!

De hints zitten verstopt in het verhaal van de nacht (het verhaal over de dorpslynch bevat dus geen hints), en verwijzen naar de maffialeden die aan het moorden zijn geweest. Aanwijzingen kunnen overal uit genomen worden; postcount, signature, avatar, etc. Deze teksten/plaatjes/whatever mag je dus ook niet veranderen zolang het spel duurt.

Tijdens de dag zal er iemand gelyncht worden door het dorp, n.a.v. de kills van ’s nachts. Hierbij mag iedereen stemmen, in het topic! Om er achter te komen hoe je precies moet stemmen, lees dan even verder bij stemregels.

Als de maffia de overhand krijgt (het dorp heeft niet genoeg stemkracht meer om maffia te lynchen waardoor de maffia gewoon de stad kan uitmoorden), verliest de stad. Het dorp wint als alle maffia dood is. De verhouding dorp-maffia is 5:1.

Stemregels:
1. Je moet duidelijk aangeven voor wie je stemt. Bijvoorbeeld: ”##Ik stem voor Piet.” Zorg ook dat je het lijstje met stemmen even kopieert en je eigen stem toevoegt. Wanneer je alleen zegt te stemmen maar het lijstje niet overneemt en aanvult, telt je stem niet mee.
2. Je mag niet stemmen a lá "Ik stem nu voor Piet, maar als het helpt om Jan te redden stem ik op Henk". Je kunt wel je stem veranderen door gewoon dit te posten: ”##unvote Jan, ##vote Piet”
3. Je mag niet op jezelf of iemand stemmen die dood is.
4. In het geval van twee man met evenveel stemmen zal degene die als eerste dit stemaantal heeft bereikt gelyncht worden.

Algemene gameregels:
1. Zodra je dood bent mag je niets zeggen dat het spel kan beïnvloeden. Je mag gerust posten, maar let op wat je zegt.
2. Probeer aub de posts gerelateerd te houden aan het spel.
3. Zorg dat je betrokken blijft bij het spel; dit hoeft niet door 24/7 je aanwezigheid te melden in het topic, maar zorg wel dat je stemt. Vooral als je een speciale rol hebt, is je aanwezigheid eigenlijk elke dag even nodig.
4. Ruzies zijn uit den boze, die vecht je maar via PM uit.

Deadlines
De lynch zal elke dag om 19:00 plaatsvinden (tot die tijd mag iedereen stemmen.)
Alle nachtvaardigheden moeten voor 21:40 binnen zijn. Voor de maffialeden geldt: een PM met daarin de personen die vermoord worden, alsmede door welke maffialeden zij vermoord worden.

Rollen:
Zoals al eerder benoemd, er zijn dus verschillende rollen in het spel. Aan het begin krijgt iedereen een PM met daarin zijn/haar rol. Lees hieronder wat je rol inhoudt:

Dorpsbewoner - Je bent een blije en gelukkige dorpsbewoner, opgeschrikt door de onverwachte moorden! Jouw doel is om de maffia te ontmaskeren, zodat ze het dorp niet kunnen uitmoorden. Dit doe je door de hints uit de nachtkills op te lossen en vervolgens te stemmen op de persoon waarvan jij denkt dat het een maffialid is. Je wint als alle maffia dood is gegaan.

Maffia - Jouw doel is om de stad uit te moorden! Je zult te weten krijgen wie je medemaffialeden zijn. Samen zullen jullie elke dag mij een aantal kills kunnen sturen, waarbij het aantal kills gelijk is aan het aantal maffia gedeeld door twee (naar boven afgerond).
We hebben deze ronde twee groepen mafia die elkaar en het dorp dood willen hebben.

Maffiahoer - Je bent lid van de maffia en gebruikt je mannelijke of vrouwelijk charmes om de maffia te ondersteunen. Elke nacht ga je op pad om een dorpsbewoner naar keuze bezig te houden (PM-en naar spelleider voor 20:30), deze dorpsbewoner zal zijn eventuele speciale rol die nacht niet kunnen uitvoeren. Een speler mag maar één keer lichte zedenbezoek ontvangen.

Rechercheur - Elke dag/nachtcyclus mag je me één van de volgende vragen stellen: of een bepaalde aanwijzing naar een bepaald persoon leidt, of hoeveel maffia er op een bepaald persoon gestemd hebben. Je wint als alle maffia dood is.

Nachtwaker- Je neemt het recht in eigen hand. Je kunt elke avond, behalve de eerste avond, iemand naar eigen keus vermoorden. Let op! Er zal wel een aanwijzing over jou aanwezig zijn bij de nachtkills zodra je iemand vermoordt. Je wint als alle maffia dood is.

Dorpsoudste - Als dorpsoudste geniet je veel respect in het dorp. Bij elke lynch mag je een tweede stem naar de spelleider PM-en. Dit mag ook op een andere persoon zijn dan waarop je in het topic gestemd hebt. De dorpsoudste wint als alle maffia dood zijn.

Velddoctor - Je hebt de mogelijkheid elke avond één iemand te beschermen. Dit zal hem of haar, indien er slechts één maffialid hem/haar als kill heeft opgegeven, beschermen. Indien de maffia twee man stuurt, zullen jullie allebei sterven. Je wint als alle maffia dood is.

Bodyguard - Je bewaakt de burgemeester. Alleen de burgemeester kent je identiteit. Zo lang je leeft kan de burgemeester niet 's nachts vermoord worden. Als bodyguard kun je jezelf niet beschikbaar stellen om verkozen te worden als burgemeester. Je wint als alle maffia dood zijn.

Zombie - Je vindt het belachelijk dat je vermoord bent en je wil graag wraak nemen. Dit doe jij doordat je de kans hebt om na je dood nog iemand te vermoorden. Gelijk na je dood stuur je de spelleider een PM met jouw kill, je mag niet meer spelinhoudelijk meepraten.

Spion - Je hebt sympathie voor de maffia, al hoor je zelf niet tot deze bende. Jij weet wie de maffialeden zijn, maar zij weten niet wie jij bent. Je helpt de maffia door niet op ze te stemmen bij de dorpslynch. Als je het 3 dagen volhoudt, wordt je toegelaten tot de maffia!

Busdriver - De Busdriver kiest elke nacht twee mensen die met elkaar van plek verwisselen. Deze twee mensen wisselen alleen deze nacht.
Als Persoon A door de mafia wordt doodgeschoten, is het Persoon B die dood gaat. Voor bescherming/nachtwakerattack/ed geldt hetzelfde. Op deze manier kan de mafia zichzelf ook per ongeluk afmaken, en dat is grappig. De busdriver mag niet 2 keer dezelfde spelers switchen

Gekke dokter - De gekke dokter kiest net zoals de normale dokter elke nacht iemand uit om te beschermen. Bij de gekke dokter is er alleen één probleem: hij heeft 50% kans om diegene te vermoorden ipv beschermen. Er wordt niet vermeld of je gek bent of niet.


Deelnemers
1. Susi Profiel | History | Fotoboek
2. StijnDa Profiel | History | Fotoboek
3. Liesje1979 Profiel | History | Fotoboek Gekke Dokter
4. Ladidadida Profiel | History | Fotoboek Rechercheur
5. naatje_1 Profiel | History | Fotoboek Dorpsbewoner
6. Etcetera Profiel | History | Fotoboek
7. Trevland Profiel | History | Fotoboek Dorpsbewoner
8. 08gnoT. Profiel | History | Fotoboek
9. Blessed19 Profiel | History | Fotoboek Spion
10. Sheepcidus Profiel | History | Fotoboek Dorpsbewoner
11. Stali Profiel | History | Fotoboek
12. Lekiamh Profiel | History | Fotoboek Dorpsbewoner
13. Isdatzo Profiel | History | Fotoboek Dorpsbewoner
14. Puntenslijpsel Profiel | History | Fotoboek
15. Ezechielk Profiel | History | FotoboekDorpsbewoner
16. Rave_NL Profiel | History | Fotoboek
17. tripack Profiel | History | Fotoboek
18. JaniesBrownie Profiel | History | Fotoboek Mafia
19: CaLeX Profiel | History | Fotoboek
20: wendytje Profiel | History | Fotoboek
21: lynda Profiel | History | Fotoboek Mafia
22: SilentAlarm Profiel | History | Fotoboek
23. Kalkmaar Profiel | History | Fotoboek
24. IJsdraakje Profiel | History | Fotoboek Nachtwaker
25. tombolafan Profiel | History | Fotoboek
26. iBenny Profiel | History | Fotoboek
27. faceoff Profiel | History | Fotoboek
28. Myraela Profiel | History | Fotoboek
29.TheVulture Profiel | History | Fotoboek Mafia
30 D. Profiel | History | Fotoboek
31. Tha_Erik Profiel | History | Fotoboek Dorpsbewoner
32. charmed_angel Profiel | History | Fotoboek
33. Pheno Profiel | History | Fotoboek
34. EllaN Profiel | History | Fotoboek
35. Ang3l Profiel | History | Fotoboek Dorpsbewoner
36. Bartjebart Profiel | History | Fotoboek Mafia
37. JJH Profiel | History | Fotoboek
38. zarGon Profiel | History | Fotoboek Dokter
39. Huppelmuts Profiel History Fotoboek
40. bloodysunday Profiel | History | Fotoboek
41. BeamofLight Profiel | History | Fotoboek


Belangrijke posts:
Dag 1
Nacht 1
Dag 2
Nacht 2
Dag 3
Nacht 3
Dag 4
Nacht 4

HUUUUUUUUH, WAT IS DIT?! Hier heb je een leuke oude ronde om te bekijken:
Het grote Fok! Mafia spel #42. Hallo
Deze OP is hier te vinden

[ Bericht 49% gewijzigd door lynda op 10-10-2010 23:09:33 ]
pi_87387293
pompiedom
  zondag 10 oktober 2010 @ 16:42:05 #3
163094 Ladidadida
En zo is het. En niet anders.
pi_87387366
Die lijst met 41 deelnemers blijft enigszins opwindend.
Op vrijdag 6 februari 2009 08:48 schreef ajf het volgende:
Cada día te quiero más que ayer y menos que mañana O+
pi_87387448
Dag en nacht 3 ook maar toegevoegd in de OP.. Verder niets meer toch?

Liesje1979 (6) Huppelmuts, Silent, Tombolafan, Pheno, wendytje, BoL
iBenny(1) D.
SilentAlarm (1) Stali
Stali (1) Liesje

de laatst bekende
  zondag 10 oktober 2010 @ 16:45:56 #5
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_87387481
Liesje1979 (6) Huppelmuts, Silent, Tombolafan, Pheno, wendytje, BoL
iBenny(1) D.
SilentAlarm (1) Stali
Stali (1) Liesje

Oh, lynda was er al
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
  zondag 10 oktober 2010 @ 16:46:18 #6
85235 Tha_Erik
Erik Jezus Klaas.
pi_87387496
quote:
Op zondag 10 oktober 2010 16:44 schreef lynda het volgende:
Dag en nacht 3 ook maar toegevoegd in de OP.. Verder niets meer toch?
Linkjes kloppen niet, volgens mij. Verwijzen naar de OP's.
Al die willen te kaap'ren varen, moeten mannen met baarden zijn.
Hoogachtend,
Erik.
  zondag 10 oktober 2010 @ 16:47:50 #7
85235 Tha_Erik
Erik Jezus Klaas.
pi_87387551
Ik zeg: in de volgende editie naast lynchtijd ook lunchtijd!
Al die willen te kaap'ren varen, moeten mannen met baarden zijn.
Hoogachtend,
Erik.
pi_87387567
quote:
Op zondag 10 oktober 2010 16:47 schreef Tha_Erik het volgende:
Ik zeg: in de volgende editie naast lynchtijd ook lunchtijd!
?
Hier schreef Aoibhin het volgende: Beter autist in de kist dan een feestje gemist w/ *O*
pi_87387605
quote:
Op zondag 10 oktober 2010 16:45 schreef Harajuku. het volgende:
Liesje1979 (6) Huppelmuts, Silent, Tombolafan, Pheno, wendytje, BoL
iBenny(1) D.
SilentAlarm (1) Stali
Stali (1) Liesje

Oh, lynda was er al
Iets met dat doen we weer eens tegelijk

quote:
Op zondag 10 oktober 2010 16:46 schreef Tha_Erik het volgende:

[..]

Linkjes kloppen niet, volgens mij. Verwijzen naar de OP's.
^O^ fixed
  zondag 10 oktober 2010 @ 16:51:04 #10
85235 Tha_Erik
Erik Jezus Klaas.
pi_87387626
quote:
Op zondag 10 oktober 2010 16:48 schreef naatje_1 het volgende:

[..]

?
Een executie op een lege maag vind ik zo moeilijk.
Al die willen te kaap'ren varen, moeten mannen met baarden zijn.
Hoogachtend,
Erik.
  zondag 10 oktober 2010 @ 16:52:05 #11
245701 naatje_1
Naatzipiraat
pi_87387656
quote:
Op zondag 10 oktober 2010 16:51 schreef Tha_Erik het volgende:

[..]

Een executie op een lege maag vind ik zo moeilijk.
Wat heeft dat nou met het maffiaspel te maken? Je kan ook niet zeggen dat het een tvp was, want die plaatste je daarvoor al?
Hier schreef Aoibhin het volgende: Beter autist in de kist dan een feestje gemist w/ *O*
  zondag 10 oktober 2010 @ 16:53:21 #12
85235 Tha_Erik
Erik Jezus Klaas.
pi_87387692
quote:
Op zondag 10 oktober 2010 16:52 schreef naatje_1 het volgende:

[..]

Wat heeft dat nou met het maffiaspel te maken? Je kan ook niet zeggen dat het een tvp was, want die plaatste je daarvoor al?
Jongeh, laat me gewoon random opmerkingen maken :').
Al die willen te kaap'ren varen, moeten mannen met baarden zijn.
Hoogachtend,
Erik.
pi_87387788
Ik kijk mee vanuit de hemel
Op maandag voel ik me als Robinson Crusoë: Op zoek naar Vrijdag!
Het leven is als Lucille Werner: het kan raar lopen!
  zondag 10 oktober 2010 @ 16:57:42 #14
85235 Tha_Erik
Erik Jezus Klaas.
pi_87387819
Jij zit in de hel!
Al die willen te kaap'ren varen, moeten mannen met baarden zijn.
Hoogachtend,
Erik.
pi_87387891
quote:
Op zondag 10 oktober 2010 16:51 schreef Tha_Erik het volgende:

[..]

Een executie op een lege maag vind ik zo moeilijk.
_O-
Ik keek naar jou, jij naar je brommertje; ik houd van jou, jij van je brommertje; jij brak mijn hart, ik jouw brommertje...
pi_87387916
Liesje1979 (7) Huppelmuts, Silent, Tombolafan, Pheno, wendytje, BoL, Kalkmaar
iBenny(1) D.
SilentAlarm (1) Stali
Stali (1) Liesje

##Vote Liesje1979 :)
  zondag 10 oktober 2010 @ 17:04:50 #17
163094 Ladidadida
En zo is het. En niet anders.
pi_87387988
Nog 26 levenden en 10 stemmen. Wat klopt er niet :')
Op vrijdag 6 februari 2009 08:48 schreef ajf het volgende:
Cada día te quiero más que ayer y menos que mañana O+
pi_87387997
quote:
Op zondag 10 oktober 2010 17:04 schreef Ladidadida het volgende:
Nog 26 levenden en 10 stemmen. Wat klopt er niet :')
Het is weekend :P
J'ai vu un escarbot ivre!-Komupolapana
Het zijn de kleine dingen die het doen <3
  zondag 10 oktober 2010 @ 17:06:41 #19
245701 naatje_1
Naatzipiraat
pi_87388040
En de BM heeft ook nog niet gestemd
Hier schreef Aoibhin het volgende: Beter autist in de kist dan een feestje gemist w/ *O*
pi_87388065
YES de goede gelyncht gisteren :D. Ik voel mezelf groeien in dit spel ;). Even de hints van gisteren avond bekijken en nadenken.

-Edit-

Die hints die op mij zouden slaan zouden wel heeeel slap zijn jongens :o. Die zijn even slap als toen Isdatzo werd verdacht!

[ Bericht 28% gewijzigd door EllaN op 10-10-2010 17:16:18 ]
pi_87388717
Wat denken jullie van Rave voor de laatste moord?

quote:
]zarGon zat aan de keukentafel en las rustig de krant met zijn laatste flesje water in de hand. Al dat leed in de wereld, waarom kijken en lezen we hier toch nog over? zG besloot er een filmpje over te maken maar hij moest eerst zijn haar fatsoeneren. Op weg naar zijn kam en andere haarproducten struikelde hij haast over zijn voeten, maar hij bleef overeind. Toen hij bijna klaar was voor het filmpje werd hij overvallen door een angstig gevoel. "Hallo, is daar iemand?" Geen respons. zG ging zitten, zette de computer en camera aan en begon met zijn verhaal. Het is dat het geen livestream was, anders had de hele wereld de dader kunnen zien.
De mob trok een plastic zak over zG's hoofd en bond deze vast. zG(Dokter) zou spoedig stikken.
1. Leed in de wereld --> DEF topics,
2. Filmpje maken --> Black hawk down topic. Gaat over een film.
3. Haar --> In je slaap haar afgeknopt

Het water kan ik alleen niet plaatsen. Hij heeft wel gepost in een topic met Liverpool in de naam, eentje over Salt Lake city en eentje over Jan Sloot.Niet heel overtuigend though. Even verder zoeken.
pi_87388739
Liesje1979 (8) Huppelmuts, Silent, Tombolafan, Pheno, wendytje, BoL, Kalkmaar, CLX
iBenny(1) D.
SilentAlarm (1) Stali
Stali (1) Liesje

##Vote Liesje1979
Trek eens aan mijn vinger?
Een open deur vraagt nu eenmaal om ingeschopt te worden.
  One tough cookie zondag 10 oktober 2010 @ 17:31:36 #23
169210 liesje1979
  One tough cookie zondag 10 oktober 2010 @ 17:33:13 #24
169210 liesje1979
pi_87388888
Welke hints in de laatste nachtpost wijzen er precies naar mij?
1. ik heb gepost in het paint stemtopic, net als 2 andere levende spelers.
En verder? Hmm?

:')
pi_87388898
Nee correctie..

Na verder geneuzel verdenk ik Stali voor de 3e moord:

1. Water --> afgesloten van water.
2. Haar --> Gespleten haarpunten
3. Filmpje maken --> Meisje filmt eigen verkrachten
4. Leed in de wereld & krant --> veel topics in NWS

Het willen filmen/livestreamen van de moord en dat meisje dat haar verkrachting heeft gefilmd komen heel erg overeen vind ik. Ik ben om :). Excuses aan Rave ;).

##Vote Stali

Liesje1979 (8) Huppelmuts, Silent, Tombolafan, Pheno, wendytje, BoL, Kalkmaar, CLX
iBenny(1) D.
SilentAlarm (1) Stali
Stali (2) Liesje, EllaN

[ Bericht 7% gewijzigd door EllaN op 10-10-2010 17:40:30 ]
  One tough cookie zondag 10 oktober 2010 @ 17:34:39 #26
169210 liesje1979
pi_87388935
quote:
Op zondag 10 oktober 2010 17:33 schreef EllaN het volgende:
Nee correctie..

Na verder geneuzel verdenk ik Stali voor de 3e moord:

1. Water --> afgesloten van water.
2. Haar --> Gespleten haarpunten
3. Filmpje maken --> Meisje filmt eigen verkrachten

Dat laatste verhaal en het willen filmen/livestreamen van de moord komen heel erg overeen. Ik ben om :). Excuses aan Rave ;).
Ja precies, plus leed in de wereld, post veel in NWS. En er was nog een topic over een filmpje.
pi_87388971
quote:
Op zondag 10 oktober 2010 17:33 schreef liesje1979 het volgende:
Welke hints in de laatste nachtpost wijzen er precies naar mij?
1. ik heb gepost in het paint stemtopic, net als 2 andere levende spelers.
En verder? Hmm?

:')
Je hoeft toch niet elke nacht te killen? :s)
J'ai vu un escarbot ivre!-Komupolapana
Het zijn de kleine dingen die het doen <3
  One tough cookie zondag 10 oktober 2010 @ 17:36:46 #28
169210 liesje1979
pi_87388999
quote:
Op zondag 10 oktober 2010 17:35 schreef tombolafan het volgende:

[..]


Je hoeft toch niet elke nacht te killen? :s)
-O-
Daar heb ik niet aan gedacht.


Maar goed, ga jullie gang, ik vind de hints te magertjes.
pi_87389148
quote:
Op zondag 10 oktober 2010 17:34 schreef liesje1979 het volgende:

[..]



Ja precies, plus leed in de wereld, post veel in NWS. En er was nog een topic over een filmpje.
Ja, die heb ik er even bijgezet nog. Ik ben overtuigd!
  zondag 10 oktober 2010 @ 17:41:20 #30
186522 Puntenslijpsel
Let's waste time
pi_87389158
ja ik zit toch ook al langer aan Liesje te denken... voor Stali zijn het de eerste verdenkingen terwijl liesjes naam al zoveel vaker naar boven is gekomen, plus ik vind de hint daar Stali wel heel zoutloos, niet in contrast met eerdere hints...

##Liesje

Liesje1979 (9) Huppelmuts, Silent, Tombolafan, Pheno, wendytje, BoL, Kalkmaar, PS
iBenny(1) D.
SilentAlarm (1) Stali
Stali (1) Liesje
Live from Chicago
Well behaved women rarely make history
Op dinsdag 29 oktober 2013 16:10 schreef _Ophelia_ het volgende:
PS de AKQSC-cliffhangerkoningin en ongekroond kampioene al dan niet verwacht goede aflopen. ;)
pi_87389161
quote:
Op zondag 10 oktober 2010 17:36 schreef liesje1979 het volgende:

[..]




-O-
Daar heb ik niet aan gedacht.


Maar goed, ga jullie gang, ik vind de hints te magertjes.
Misschien. Maar het enige dat ik heb kunnen vinden in de korte tijd die ik had. Als je dorp blijkt, spijt me dat, maar ik ga af op wat ik gevonden heb :*
J'ai vu un escarbot ivre!-Komupolapana
Het zijn de kleine dingen die het doen <3
pi_87389195
Overigens, ik heb Liesje's post niet eens gelezen in het vorige topic. Ik besloot voor mijzelf te zoeken en kwam tot deze conclusie.
  One tough cookie zondag 10 oktober 2010 @ 17:46:45 #33
169210 liesje1979
pi_87389349
quote:
Op zondag 10 oktober 2010 17:41 schreef tombolafan het volgende:

[..]


Misschien. Maar het enige dat ik heb kunnen vinden in de korte tijd die ik had. Als je dorp blijkt, spijt me dat, maar ik ga af op wat ik gevonden heb :*
Bedankt alvast. :*
  zondag 10 oktober 2010 @ 17:56:02 #34
114477 tripack
Om nom nom nom
pi_87389668
##vote Liesje1979
ik wist het al eerder :D

Liesje1979 (10) Huppelmuts, Silent, Tombolafan, Pheno, wendytje, BoL, Kalkmaar, PS, tripack
iBenny(1) D.
SilentAlarm (1) Stali
Stali (1) Liesje
Het leven is net ganzenborden. Je kunt steeds weer opnieuw beginnen, tenzij je in de put blijft zitten.
Je mag hier werken, je moet het niet.
Pencil & Paper really is the top WYSIWYG app!
myminicity
  One tough cookie zondag 10 oktober 2010 @ 17:57:00 #35
169210 liesje1979
pi_87389699
quote:
Op zondag 10 oktober 2010 17:56 schreef tripack het volgende:
##vote Liesje1979
ik wist het al eerder :D

Liesje1979 (10) Huppelmuts, Silent, Tombolafan, Pheno, wendytje, BoL, Kalkmaar, PS, tripack
iBenny(1) D.
SilentAlarm (1) Stali
Stali (1) Liesje
Je wist wat al eerder?
Prima speurwerk hoor. :')
  One tough cookie zondag 10 oktober 2010 @ 18:08:41 #36
169210 liesje1979
pi_87390084
Voor ik dood ga toch nog even mijn lijstje verdachten:

Huppelmuts nog steeds, laatste nacht huppelde Erik nog, maar ook gevoelsmatig.
Stali: Vond ik niet verdacht tot ik vannacht die hints vond, kan natuurlijk ook pas haar eerste moord zijn.
Faceoff: vanwege eerder pepost lijstje met hints.
En Myraela, puur op gevoel.
  zondag 10 oktober 2010 @ 18:10:06 #37
245701 naatje_1
Naatzipiraat
pi_87390123
nog een klein uurtje
Hier schreef Aoibhin het volgende: Beter autist in de kist dan een feestje gemist w/ *O*
pi_87390177
##vote Myraela

Liesje1979 (10) Huppelmuts, Silent, Tombolafan, Pheno, wendytje, BoL, Kalkmaar, PS, tripack
iBenny(1) D.
SilentAlarm (1) Stali
Stali (1) Liesje
Myraela (1) charmed_angel

Ivm de vorige moord.... en puur op gevoel :)
  One tough cookie zondag 10 oktober 2010 @ 18:13:18 #39
169210 liesje1979
pi_87390220
EllaN moet nog achter Stali.
pi_87390409
en calex achter liesje

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Trek eens aan mijn vinger?
Een open deur vraagt nu eenmaal om ingeschopt te worden.
pi_87390415
quote:
Op zondag 10 oktober 2010 18:13 schreef liesje1979 het volgende:
EllaN moet nog achter Stali.
En CaLeX achter Liesje
Ik keek naar jou, jij naar je brommertje; ik houd van jou, jij van je brommertje; jij brak mijn hart, ik jouw brommertje...
pi_87390437
Zo issie volledig
quote:
Liesje1979 (11) Huppelmuts, Silent, Tombolafan, Pheno, wendytje, BoL, Kalkmaar, PS, tripack, CaLeX
iBenny(1) D.
SilentAlarm (1) Stali
Stali (2) Liesje, EllaN
Myraela (1) charmed_angel
Ik keek naar jou, jij naar je brommertje; ik houd van jou, jij van je brommertje; jij brak mijn hart, ik jouw brommertje...
pi_87390502
Er missen nogal wat stemmen
Op maandag voel ik me als Robinson Crusoë: Op zoek naar Vrijdag!
Het leven is als Lucille Werner: het kan raar lopen!
pi_87390816
Liesje1979 (12) Huppelmuts, Silent, Tombolafan, Pheno, wendytje, BoL, Kalkmaar, PS, tripack, CaLeX, bloody
iBenny(1) D.
SilentAlarm (1) Stali
Stali (2) Liesje, EllaN
Myraela (1) charmed_angel

Omdat lynda het zo graagt wilt:

##vote liesje

[ Bericht 8% gewijzigd door bloodysunday op 10-10-2010 18:51:41 ]
AJAX AMSTERDAM!
pi_87391013
quote:
Op zondag 10 oktober 2010 18:33 schreef bloodysunday het volgende:
Liesje1979 (12) Huppelmuts, Silent, Tombolafan, Pheno, wendytje, BoL, Kalkmaar, PS, tripack, CaLeX
iBenny(1) D., bloody
SilentAlarm (1) Stali
Stali (2) Liesje, EllaN
Myraela (1) charmed_angel
Stem je nou op Liesje of op iBenny? :')
Iets met kijk in de OP staat voten doe je zo ##Vote *naam*
pi_87391184
wat een leuk spel! O~)

[ Bericht 73% gewijzigd door wendytje op 10-10-2010 18:54:20 ]
uit een aspergernest
pi_87391208
.

[ Bericht 99% gewijzigd door Bartjebart op 10-10-2010 18:49:30 ]
Ik keek naar jou, jij naar je brommertje; ik houd van jou, jij van je brommertje; jij brak mijn hart, ik jouw brommertje...
pi_87391240
Bijna lynch-tijd! *O*
J'ai vu un escarbot ivre!-Komupolapana
Het zijn de kleine dingen die het doen <3
pi_87391263
**onbelangrijk** c_/ c_/ c_/ c_/ c_/

[ Bericht 71% gewijzigd door wendytje op 10-10-2010 18:53:56 ]
uit een aspergernest
pi_87391281
Gewoon allemaal even editten dan :P
Op maandag voel ik me als Robinson Crusoë: Op zoek naar Vrijdag!
Het leven is als Lucille Werner: het kan raar lopen!
  zondag 10 oktober 2010 @ 18:49:13 #51
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_87391285
Dag 4
Liesje1979 (12) Huppelmuts, Silent, Tombolafan, Pheno, wendytje, BoL, Kalkmaar, PS, tripack, CaLeX
iBenny(1) D., bloody
SilentAlarm (1) Stali
Stali (2) Liesje, EllaN
Myraela (1) charmed_angel

Dag 3
Silentalarm (3) Stali, JJH, TheVulture
Huppelmuts (2) Pheno, charmed_angel
Bartjebart (12) Tha_Erik, Huppelmuts, EllaN, Etc, Susi, Isdatzo, faceoff, PS, SilentAlarm, dorpsoudste, CaLeX
Faceoff (10) BoL, Stijn, iBenny, Bartjebart, liesje, 08gnot, rave, Kalkmaar, D., zarGon

Dag 2
IJsdraakje (13) TheVulture, Pheno, bloodysunday, JB, Tha_Erik, CaLeX, EllaN, Etc, liesje, rave, BoL, Myraela, dorpsoudste
Isdatzo (11) Sheep, iBenny, Stijn, wendytje, blessed19, faceoff, Ang3l, JJH, PS, Stali
Huppelmuts (2) charmed_angel,
Pheno (2) Huppelmuts, IJsdraakje
Ang3l (3) Bartjebart, Lekiamh, D.
TheVulture (1) Susi
Liesje1979 (2) Tombolafan,tripack

Wie vindt de niet-stemmers
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
pi_87391289
^O^
pi_87391323
quote:
Op zondag 10 oktober 2010 18:23 schreef TheVulture het volgende:
Er missen nogal wat stemmen
Klopt..
Denk gewoon niet dat Liesje maffia is ;)
Het heeft ook niet zoveel zin om op een ander persoon te stemmen want ze gaat er toch aan, en ik vind de andere hints ook niet sterk. Zelf ook niet veel kunnen vinden dat sterk genoeg was voor een stem.
pi_87391362
quote:
Op zondag 10 oktober 2010 18:49 schreef Harajuku. het volgende:
Dag 4
Liesje1979 (12) Huppelmuts, Silent, Tombolafan, Pheno, wendytje, BoL, Kalkmaar, PS, tripack, CaLeX
iBenny(1) D., bloody
SilentAlarm (1) Stali
Stali (2) Liesje, EllaN
Myraela (1) charmed_angel

Dag 3
Silentalarm (3) Stali, JJH, TheVulture
Huppelmuts (2) Pheno, charmed_angel
Bartjebart (12) Tha_Erik, Huppelmuts, EllaN, Etc, Susi, Isdatzo, faceoff, PS, SilentAlarm, dorpsoudste, CaLeX
Faceoff (10) BoL, Stijn, iBenny, Bartjebart, liesje, 08gnot, rave, Kalkmaar, D., zarGon

Dag 2
IJsdraakje (13) TheVulture, Pheno, bloodysunday, JB, Tha_Erik, CaLeX, EllaN, Etc, liesje, rave, BoL, Myraela, dorpsoudste
Isdatzo (11) Sheep, iBenny, Stijn, wendytje, blessed19, faceoff, Ang3l, JJH, PS, Stali
Huppelmuts (2) charmed_angel,
Pheno (2) Huppelmuts, IJsdraakje
Ang3l (3) Bartjebart, Lekiamh, D.
TheVulture (1) Susi
Liesje1979 (2) Tombolafan,tripack

Wie vindt de niet-stemmers
Van dag 2 en 3 kan ik ze je zo geven...
dag 4 ga ik even kijken...

Dag 2; 08gnoT / Isdatzo / Ezechielk / SilentAlarm / Kalkmaar / zarGon
Dag 3; Ezechielk / Tripack / Wendytje / Tombolafan / Myraela / Bloodysunday
Dag 4; Susi / 08gnot / Ezechielk / Rave / iBenny / Faceoff / Myraela / JJH / *dorpsoudste*

Dus sowieso exit Ezechielk toch?

[ Bericht 3% gewijzigd door Bartjebart op 10-10-2010 19:05:46 ]
Ik keek naar jou, jij naar je brommertje; ik houd van jou, jij van je brommertje; jij brak mijn hart, ik jouw brommertje...
pi_87391365
quote:
Op zondag 10 oktober 2010 18:50 schreef StijnDa het volgende:

[..]

Klopt..
Denk gewoon niet dat Liesje maffia is ;)
Het heeft ook niet zoveel zin om op een ander persoon te stemmen want ze gaat er toch aan, en ik vind de andere hints ook niet sterk. Zelf ook niet veel kunnen vinden dat sterk genoeg was voor een stem.
Stemmen heeft sowieso zin; 3x niet stemmen is modkill namelijk :)
J'ai vu un escarbot ivre!-Komupolapana
Het zijn de kleine dingen die het doen <3
pi_87391385
Wendytje, edit zelf ook even dan? :P
J'ai vu un escarbot ivre!-Komupolapana
Het zijn de kleine dingen die het doen <3
pi_87391438
ja, met dank
uit een aspergernest
pi_87391446
quote:
Op zondag 10 oktober 2010 18:52 schreef tombolafan het volgende:

[..]


Stemmen heeft sowieso zin; 3x niet stemmen is modkill namelijk :)
Achter elkaar. Morgen stem ik wel weer. Maar vooruit.

##Vote Stali

Liesje1979 (12) Huppelmuts, Silent, Tombolafan, Pheno, wendytje, BoL, Kalkmaar, PS, tripack, CaLeX, bloody
iBenny(1) D.
SilentAlarm (1) Stali
Stali (3) Liesje, EllaN, Stijn
Myraela (1) charmed_angel

Hints zijn redelijk. Maar weet niet of hij echt maffia is.
Voor het resultaat maakt het toch niet uit.
pi_87391468
Bijna lynchtijd.. Ik denk niet dat Liesje maffia is ;(, maar ik ben ook jong en onervaren. We gaan het zien.
pi_87391495
quote:
Op zondag 10 oktober 2010 18:55 schreef StijnDa het volgende:

[..]

Achter elkaar. Morgen stem ik wel weer. Maar vooruit.
Volgens mij 3x sowieso? dacht dat Hara dat zei?
J'ai vu un escarbot ivre!-Komupolapana
Het zijn de kleine dingen die het doen <3
pi_87391516
quote:
Op zondag 10 oktober 2010 18:56 schreef tombolafan het volgende:

[..]


Volgens mij 3x sowieso? dacht dat Hara dat zei?
Hara? :P
Wat is de oplossing van deze belangrijke kwestie?

Hoelang ben jij al redactie games trouwens?
  Redactie Frontpage zondag 10 oktober 2010 @ 18:59:56 #62
83660 crew  Etcetera
*pffrrrwwwt*
pi_87391579
Zit op mobiel lijstje kopieren is kut, wil op liesje stemmen kan iemand dat voor me doen?

## liesje
It's not just sex, it's love
It's two people connecting
With four other people
And aliens
  One tough cookie zondag 10 oktober 2010 @ 19:00:14 #63
169210 liesje1979
pi_87391585
Hara, maak je het niet te gruwelijk?
pi_87391612
quote:
Op zondag 10 oktober 2010 18:59 schreef Etcetera het volgende:
Zit op mobiel lijstje kopieren is kut, wil op liesje stemmen kan iemand dat voor me doen?

## liesje
Liesje1979 (13) Huppelmuts, Silent, Tombolafan, Pheno, wendytje, BoL, Kalkmaar, PS, tripack, CaLeX, bloody, Etcetera
iBenny(1) D.
SilentAlarm (1) Stali
Stali (3) Liesje, EllaN, Stijn
Myraela (1) charmed_angel
J'ai vu un escarbot ivre!-Komupolapana
Het zijn de kleine dingen die het doen <3
pi_87391624
quote:
Op zondag 10 oktober 2010 18:58 schreef StijnDa het volgende:

[..]

Hara? :P
Wat is de oplossing van deze belangrijke kwestie?

Hoelang ben jij al redactie games trouwens?
Sinds vanmiddag :P
J'ai vu un escarbot ivre!-Komupolapana
Het zijn de kleine dingen die het doen <3
pi_87391647
quote:
Op zondag 10 oktober 2010 19:01 schreef tombolafan het volgende:

[..]


Sinds vanmiddag :P
Vandaar dat het me nu pas opvalt :P
Succes ermee ^O^
  Redactie Frontpage zondag 10 oktober 2010 @ 19:03:26 #67
83660 crew  Etcetera
*pffrrrwwwt*
pi_87391692
Bedankt tombolafan :)
It's not just sex, it's love
It's two people connecting
With four other people
And aliens
pi_87391740
quote:
Op zondag 10 oktober 2010 19:02 schreef StijnDa het volgende:

[..]

Vandaar dat het me nu pas opvalt :P
Succes ermee ^O^
Dank je :D
quote:
Op zondag 10 oktober 2010 19:03 schreef Etcetera het volgende:
Bedankt tombolafan :)
Graag gedaan :)
J'ai vu un escarbot ivre!-Komupolapana
Het zijn de kleine dingen die het doen <3
pi_87391803
Is het nu exit Ezechielk?
Ik keek naar jou, jij naar je brommertje; ik houd van jou, jij van je brommertje; jij brak mijn hart, ik jouw brommertje...
  zondag 10 oktober 2010 @ 19:06:27 #70
245701 naatje_1
Naatzipiraat
pi_87391807
Het is 19h geweest
Hier schreef Aoibhin het volgende: Beter autist in de kist dan een feestje gemist w/ *O*
pi_87391816
quote:
Op zondag 10 oktober 2010 19:06 schreef Bartjebart het volgende:
Is het nu exit Ezechielk?
Denk het ja, heeft nog niet gestemd.
pi_87392076
Pff nu moet ik eten :(
  Redactie Frontpage zondag 10 oktober 2010 @ 19:14:58 #73
83660 crew  Etcetera
*pffrrrwwwt*
pi_87392127
Mijn stem is trouwens alleen gebaseerd op het feit dat ik nog moest stemmen en geen idee had op wie :')
It's not just sex, it's love
It's two people connecting
With four other people
And aliens
pi_87392220
schiet is op ik moet gaan :(
AJAX AMSTERDAM!
  zondag 10 oktober 2010 @ 19:17:44 #75
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_87392223
1 minuut.
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
  zondag 10 oktober 2010 @ 19:18:18 #76
245701 naatje_1
Naatzipiraat
pi_87392242
1 minuut later
Hier schreef Aoibhin het volgende: Beter autist in de kist dan een feestje gemist w/ *O*
  zondag 10 oktober 2010 @ 19:18:52 #77
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_87392263

Het dorp begon de hints te snappen, en dus leek het ze wel eens leuk om een mafialid op te hangen. Liesje had een mooi lijstje naar Stali, maar niemand wilde luisteren. "Luister dan toch naar mijhij! Halloooooo, echoooooooo, WIE DAN OOK!" Het dorp zat samengeklit in één van de huisjes om over de lynch te spreken. Het was gelijk duidelijk dat het Liesje zou moeten gaan worden. Terwijl Liesje aan het roepen was om aandacht, had het dorp haar doodvonnis stiekem al getekend. Ezechielk hoorde van deze snode plannen en wilde er een stokje voor steken. "Nee! Niet mijn Liesje! Zij is geen mafia! Neem mij dan in haar plaats, maar alsjeblieft niet mijn lieve Liesje."

De tranen van Ezelchielk deden het dorp niets. Liesje moest en zou dood. Ezelchielk kon het niet aan en dus vluchtte hij naar zijn huis. Op het moment dat het dorp Liesje haar handen en voeten had vastgebonden en het rad in werking zetten, was Ezelchielk bezig met zijn strop. Hij hoorde nog hoe Liesje het uitgilde van de pijn. Ze was nu al 3cm langer, en toen ze 5cm bereikte schoot er één been los die pardoes op Ezechielk's hoofd terecht kwam. Liesje(gekke dokter) en Ezecielk(Dorpsbewoner) stierven gelijktijdig.
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
  zondag 10 oktober 2010 @ 19:19:42 #78
163938 Lekiamh
Dietslander
pi_87392313
_O- goed gedaan mensen :')
pi_87392321
:{
Wat een dood...

Dan ben ik toch wel blij met m'n niet-verhaal :')
Ik keek naar jou, jij naar je brommertje; ik houd van jou, jij van je brommertje; jij brak mijn hart, ik jouw brommertje...
  zondag 10 oktober 2010 @ 19:20:39 #81
245701 naatje_1
Naatzipiraat
pi_87392335
Ziejewel
Hier schreef Aoibhin het volgende: Beter autist in de kist dan een feestje gemist w/ *O*
  zondag 10 oktober 2010 @ 19:21:04 #82
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_87392356
Daar gingen de sterkte dorprollen. Zwaai ze maar uit :W Daaag.
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
  zondag 10 oktober 2010 @ 19:22:50 #83
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_87392416
Ik ben de hele dag bezig met andere dingen. Dit lukte tussendoor dan wel even maar ik hoop dat SG er vanavond is want ik moet me eigenlijk met andere dingen bezig houden. En vier stukken schrijf je niet in 5 minuten helaas :')
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
pi_87392494
Ik zei het toch ;(.
  zondag 10 oktober 2010 @ 19:25:00 #85
245701 naatje_1
Naatzipiraat
pi_87392495
SG komen, nu
Hier schreef Aoibhin het volgende: Beter autist in de kist dan een feestje gemist w/ *O*
  One tough cookie zondag 10 oktober 2010 @ 19:26:44 #86
169210 liesje1979
pi_87392564
quote:
Op zondag 10 oktober 2010 19:18 schreef Harajuku. het volgende:
[ afbeelding ]
Het dorp begon de hints te snappen, en dus leek het ze wel eens leuk om een mafialid op te hangen. Liesje had een mooi lijstje naar Stali, maar niemand wilde luisteren. "Luister dan toch naar mijhij! Halloooooo, echoooooooo, WIE DAN OOK!" Het dorp zat samengeklit in één van de huisjes om over de lynch te spreken. Het was gelijk duidelijk dat het Liesje zou moeten gaan worden. Terwijl Liesje aan het roepen was om aandacht, had het dorp haar doodvonnis stiekem al getekend. Ezechielk hoorde van deze snode plannen en wilde er een stokje voor steken. "Nee! Niet mijn Liesje! Zij is geen mafia! Neem mij dan in haar plaats, maar alsjeblieft niet mijn lieve Liesje."

De tranen van Ezelchielk deden het dorp niets. Liesje moest en zou dood. Ezelchielk kon het niet aan en dus vluchtte hij naar zijn huis. Op het moment dat het dorp Liesje haar handen en voeten had vastgebonden en het rad in werking zetten, was Ezelchielk bezig met zijn strop. Hij hoorde nog hoe Liesje het uitgilde van de pijn. Ze was nu al 3cm langer, en toen ze 5cm bereikte schoot er één been los die pardoes op Ezechielk's hoofd terecht kwam. Liesje(gekke dokter) en Ezecielk(Dorpsbewoner) stierven gelijktijdig.
Bedankt. Vond het leuk om mee te spelen.
  One tough cookie zondag 10 oktober 2010 @ 19:27:26 #87
169210 liesje1979
pi_87392589
Ik riep nog zo dat......
  zondag 10 oktober 2010 @ 19:27:45 #88
245701 naatje_1
Naatzipiraat
pi_87392598
quote:
Op zondag 10 oktober 2010 19:27 schreef liesje1979 het volgende:
Ik riep nog zo dat......
je bent wel voor 50% maffia
Hier schreef Aoibhin het volgende: Beter autist in de kist dan een feestje gemist w/ *O*
pi_87392659
_O-
  zondag 10 oktober 2010 @ 19:30:53 #90
192856 -SG-
PSV Eindhoven!
pi_87392694
Gutentag :W.
A little knowledge is a dangerous thing.
  zondag 10 oktober 2010 @ 19:31:19 #91
192856 -SG-
PSV Eindhoven!
pi_87392707
quote:
Op zondag 10 oktober 2010 19:25 schreef naatje_1 het volgende:
SG komen, nu
Je zei komen :@.
A little knowledge is a dangerous thing.
pi_87392742
Ik moest hard lachen om die beschrijving van de lynch _O-
Op maandag voel ik me als Robinson Crusoë: Op zoek naar Vrijdag!
Het leven is als Lucille Werner: het kan raar lopen!
pi_87393508
:N
Goed bezig. Nu kunnen we alleen nog moorden dmv de Lynch.
pi_87393790
Pff lekker dit :')
  Moderator zondag 10 oktober 2010 @ 20:11:32 #95
18653 crew  D.
pi_87394247
Daar zijn 'we' weer 8-)
pi_87394409
Wie zou er vanavond geslacht worden... :(
  zondag 10 oktober 2010 @ 20:54:14 #97
23344 Sheepcidus
Is it an excuse?
pi_87396309
quote:
Op zondag 10 oktober 2010 20:15 schreef StijnDa het volgende:
Wie zou er vanavond geslacht worden... :(
4 spelers *O*
Were making, were making!
Radio Soulwax!
pi_87396378
quote:
Op zondag 10 oktober 2010 20:54 schreef Sheepcidus het volgende:

[..]

4 spelers *O*
-O-
  One tough cookie zondag 10 oktober 2010 @ 21:26:55 #99
169210 liesje1979
pi_87398046
Ik baal nu al dat ik straks geen hints kan zoeken. :')
  zondag 10 oktober 2010 @ 21:28:43 #100
245701 naatje_1
Naatzipiraat
pi_87398166
quote:
Op zondag 10 oktober 2010 21:26 schreef liesje1979 het volgende:
Ik baal nu al dat ik straks geen hints kan zoeken. :')
Dat kan wel, alleen je hebt er niets aan
Hier schreef Aoibhin het volgende: Beter autist in de kist dan een feestje gemist w/ *O*
  One tough cookie zondag 10 oktober 2010 @ 21:29:47 #101
169210 liesje1979
pi_87398236
quote:
Op zondag 10 oktober 2010 21:28 schreef naatje_1 het volgende:

[..]

Dat kan wel, alleen je hebt er niets aan
Ja dus is de lol er af.
  zondag 10 oktober 2010 @ 21:30:24 #102
245701 naatje_1
Naatzipiraat
pi_87398277
quote:
Op zondag 10 oktober 2010 21:29 schreef liesje1979 het volgende:

[..]




Ja dus is de lol er af.
ik vond het wel geinig om hints naar mn eigen dood te zoeken, maar voorderest
Hier schreef Aoibhin het volgende: Beter autist in de kist dan een feestje gemist w/ *O*
pi_87398320
Pheno, BeamofLight, CaLeX, bloodysunday, Etcetera hebben 2 / 2 keer op de dorpsbewoner gestemd die toen gelynchd werd.
Etcetera en CaLeX daarvan hebben ook op Bartjebart gestemd, die maffia bleek te zijn. Minder verdacht maar er zijn 2 families dus dat hoeft niets te zeggen.
Pheno, BeamofLight en Bloodysunday zijn op deze manier het meest verdacht.
Het kan natuurlijk ook gewoon toeval zijn, maar ze hebben in ieder geval slechte keuzes gemaakt.
  One tough cookie zondag 10 oktober 2010 @ 21:31:19 #104
169210 liesje1979
pi_87398332
quote:
Op zondag 10 oktober 2010 21:30 schreef naatje_1 het volgende:

[..]

ik vond het wel geinig om hints naar mn eigen dood te zoeken, maar voorderest
Ik ben door het dorp vermoord, ik weet al door wie.
  zondag 10 oktober 2010 @ 21:31:56 #105
245701 naatje_1
Naatzipiraat
pi_87398382
quote:
Op zondag 10 oktober 2010 21:31 schreef liesje1979 het volgende:

[..]




Ik ben door het dorp vermoord, ik weet al door wie.
Maar je weet niet wie van hun maffia is of niet ;)
Hier schreef Aoibhin het volgende: Beter autist in de kist dan een feestje gemist w/ *O*
  One tough cookie zondag 10 oktober 2010 @ 21:32:42 #106
169210 liesje1979
pi_87398428
quote:
Op zondag 10 oktober 2010 21:31 schreef naatje_1 het volgende:

[..]

Maar je weet niet wie van hun maffia is of niet ;)
Maar er staan geen hints in mijn stukje toch?
  zondag 10 oktober 2010 @ 21:33:56 #107
245701 naatje_1
Naatzipiraat
pi_87398500
quote:
Op zondag 10 oktober 2010 21:32 schreef liesje1979 het volgende:

[..]




Maar er staan geen hints in mijn stukje toch?
Nee, maar je kan wel gewoon op de achtergrond hints blijven zoeken, zo wist ik ook dat jij geen maffia moest zijn, maar jammergenoeg kon ik dit niet melden
Hier schreef Aoibhin het volgende: Beter autist in de kist dan een feestje gemist w/ *O*
  zondag 10 oktober 2010 @ 21:34:38 #108
242666 BeamofLight
Light in the darkness, Tafkap
pi_87398539
quote:
Op zondag 10 oktober 2010 21:31 schreef StijnDa het volgende:
Pheno, BeamofLight, CaLeX, bloodysunday, Etcetera hebben 2 / 2 keer op de dorpsbewoner gestemd die toen gelynchd werd.
Etcetera en CaLeX daarvan hebben ook op Bartjebart gestemd, die maffia bleek te zijn. Minder verdacht maar er zijn 2 families dus dat hoeft niets te zeggen.
Pheno, BeamofLight en Bloodysunday zijn op deze manier het meest verdacht.
Het kan natuurlijk ook gewoon toeval zijn, maar ze hebben in ieder geval slechte keuzes gemaakt.
Probeer eens hints naar mijn persoontje te vinden dan.
pi_87398549
quote:
Op zondag 10 oktober 2010 21:33 schreef naatje_1 het volgende:

[..]

Nee, maar je kan wel gewoon op de achtergrond hints blijven zoeken, zo wist ik ook dat jij geen maffia moest zijn, maar jammergenoeg kon ik dit niet melden
Had helemaal niet uitgemaakt.
Ellan en ik zeiden ook dat ze geen maffia was en toch stonden daar 13 stemmen.
pi_87398585
quote:
Op zondag 10 oktober 2010 21:34 schreef BeamofLight het volgende:

[..]

Probeer eens hints naar mijn persoontje te vinden dan.
30 minuutjes wachten ;)

Maar je ziet ook wel dat dit verdacht is toch?
  zondag 10 oktober 2010 @ 21:36:39 #111
245701 naatje_1
Naatzipiraat
pi_87398655
quote:
Op zondag 10 oktober 2010 21:34 schreef StijnDa het volgende:

[..]

Had helemaal niet uitgemaakt.
Ellan en ik zeiden ook dat ze geen maffia was en toch stonden daar 13 stemmen.
Daar heb je gelijk in
Hier schreef Aoibhin het volgende: Beter autist in de kist dan een feestje gemist w/ *O*
  One tough cookie zondag 10 oktober 2010 @ 21:38:07 #112
169210 liesje1979
pi_87398732
:D Naja ik blijf in ieder geval volgen.
En ik kan mij niet voorstellen dat ik niet meer af en toe ga spitten, ik vond het veel te leuk. :')
  zondag 10 oktober 2010 @ 21:46:02 #113
192856 -SG-
PSV Eindhoven!
pi_87399148
Hallo.
A little knowledge is a dangerous thing.
  zondag 10 oktober 2010 @ 21:46:45 #114
245701 naatje_1
Naatzipiraat
pi_87399190
We wachten op de lap met tekst
Hier schreef Aoibhin het volgende: Beter autist in de kist dan een feestje gemist w/ *O*
pi_87399214
quote:
Op zondag 10 oktober 2010 21:46 schreef -SG- het volgende:
Hallo.
Hello :)
Doe jij de verhaaltjes vanavond?
  zondag 10 oktober 2010 @ 21:47:05 #116
242666 BeamofLight
Light in the darkness, Tafkap
pi_87399216
quote:
Op zondag 10 oktober 2010 21:35 schreef StijnDa het volgende:

[..]

30 minuutjes wachten ;)

Maar je ziet ook wel dat dit verdacht is toch?
Ja, heb nog niet zo'n gelukkige hand gehad in het linsen
  One tough cookie zondag 10 oktober 2010 @ 21:47:07 #117
169210 liesje1979
pi_87399219
quote:
Op zondag 10 oktober 2010 21:46 schreef naatje_1 het volgende:
We wachten op de lap met tekst
Dat dus.
  zondag 10 oktober 2010 @ 21:47:40 #118
192856 -SG-
PSV Eindhoven!
pi_87399248
quote:
Op zondag 10 oktober 2010 21:47 schreef StijnDa het volgende:

[..]

Hello :)
Doe jij de verhaaltjes vanavond?
Ja.
A little knowledge is a dangerous thing.
  zondag 10 oktober 2010 @ 21:48:47 #119
192856 -SG-
PSV Eindhoven!
pi_87399303
Maar dat kan nog wel ff duren :')
A little knowledge is a dangerous thing.
  One tough cookie zondag 10 oktober 2010 @ 21:48:59 #120
169210 liesje1979
pi_87399315
quote:
Op zondag 10 oktober 2010 21:47 schreef BeamofLight het volgende:

[..]

Ja, heb nog niet zo'n gelukkige hand gehad in het linsen
Je bent niet de enige. :')
pi_87399357
quote:
Op zondag 10 oktober 2010 21:48 schreef -SG- het volgende:
Maar dat kan nog wel ff duren :')
Wij gaan ook wel akkoord met 3 hints en de naam en rol van het slachtoffer hoor ;) Dan kan je het verhaal achterwege laten.
  Moderator zondag 10 oktober 2010 @ 21:50:26 #122
18653 crew  D.
pi_87399386
quote:
Op zondag 10 oktober 2010 21:48 schreef -SG- het volgende:
Maar dat kan nog wel ff duren :')
Je hebt nog 10 minuten 8-)
  zondag 10 oktober 2010 @ 21:50:40 #123
245701 naatje_1
Naatzipiraat
pi_87399397
quote:
Op zondag 10 oktober 2010 21:49 schreef StijnDa het volgende:

[..]

Wij gaan ook wel akkoord met 3 hints en de naam en rol van het slachtoffer hoor ;) Dan kan je het verhaal achterwege laten.
:')
Hier schreef Aoibhin het volgende: Beter autist in de kist dan een feestje gemist w/ *O*
  zondag 10 oktober 2010 @ 21:51:25 #124
242666 BeamofLight
Light in the darkness, Tafkap
pi_87399440
quote:
Op zondag 10 oktober 2010 21:48 schreef -SG- het volgende:
Maar dat kan nog wel ff duren :')
's avonds was het erg rustig in de straten van FokTown.
Gelukkig kwam de mafia Pietje tegen.
In een donker steegje stond hij te plekken met zijn meissie.
Stomdronken stopte hij zijn leuter in een voeg ipv haar poes.
Maar dat paste niet erg lekker.
Omdraaien riep de mafia.
Boem Boem en pleite was Pietje.

Zoiets weer. ;)
  zondag 10 oktober 2010 @ 21:52:22 #125
192856 -SG-
PSV Eindhoven!
pi_87399488
quote:
Op zondag 10 oktober 2010 21:49 schreef StijnDa het volgende:

[..]

Wij gaan ook wel akkoord met 3 hints en de naam en rol van het slachtoffer hoor ;) Dan kan je het verhaal achterwege laten.
Ja oke. Doe ik!
A little knowledge is a dangerous thing.
  One tough cookie zondag 10 oktober 2010 @ 21:52:55 #126
169210 liesje1979
pi_87399525
quote:
Op zondag 10 oktober 2010 21:52 schreef -SG- het volgende:

[..]

Ja oke. Doe ik!
Hup hup, schrijven jij! *O*
pi_87399528
quote:
Op zondag 10 oktober 2010 21:52 schreef -SG- het volgende:

[..]

Ja oke. Doe ik!
_O- _O_
  Redactie Frontpage zondag 10 oktober 2010 @ 21:54:18 #128
83660 crew  Etcetera
*pffrrrwwwt*
pi_87399583
quote:
Op zondag 10 oktober 2010 21:52 schreef -SG- het volgende:

[..]

Ja oke. Doe ik!
Doe dan ook even de naam van de dader erbij, als je toch bezig bent :*
It's not just sex, it's love
It's two people connecting
With four other people
And aliens
  zondag 10 oktober 2010 @ 21:56:21 #129
192856 -SG-
PSV Eindhoven!
pi_87399699
quote:
Op zondag 10 oktober 2010 21:54 schreef Etcetera het volgende:

[..]

Doe dan ook even de naam van de dader erbij, als je toch bezig bent :*
Teveel moeite.
A little knowledge is a dangerous thing.
  zondag 10 oktober 2010 @ 21:57:27 #130
85235 Tha_Erik
Erik Jezus Klaas.
pi_87399784
Liesje, gekke dokter die je d'r bent :D.
Al die willen te kaap'ren varen, moeten mannen met baarden zijn.
Hoogachtend,
Erik.
  zondag 10 oktober 2010 @ 21:57:58 #131
85235 Tha_Erik
Erik Jezus Klaas.
pi_87399813
Het lijkt me echt leuk om die moorden te bechrijven :@ :D.
Al die willen te kaap'ren varen, moeten mannen met baarden zijn.
Hoogachtend,
Erik.
  zondag 10 oktober 2010 @ 21:58:03 #132
163094 Ladidadida
En zo is het. En niet anders.
pi_87399818
Ik lees het morgen wel bij geloof ik :O
Op vrijdag 6 februari 2009 08:48 schreef ajf het volgende:
Cada día te quiero más que ayer y menos que mañana O+
  zondag 10 oktober 2010 @ 21:58:27 #133
163094 Ladidadida
En zo is het. En niet anders.
pi_87399846
quote:
Op zondag 10 oktober 2010 21:57 schreef Tha_Erik het volgende:
Het lijkt me echt leuk om die moorden te bechrijven :@ :D.
Na een poosje heb je zo ongeveer elke denkbare manier om iemand dood te maken wel gehad :P
Op vrijdag 6 februari 2009 08:48 schreef ajf het volgende:
Cada día te quiero más que ayer y menos que mañana O+
  One tough cookie zondag 10 oktober 2010 @ 21:58:38 #134
169210 liesje1979
pi_87399852
quote:
Op zondag 10 oktober 2010 21:57 schreef Tha_Erik het volgende:
Het lijkt me echt leuk om die moorden te bechrijven :@ :D.
Mij ook! *O*
  zondag 10 oktober 2010 @ 22:00:32 #135
85235 Tha_Erik
Erik Jezus Klaas.
pi_87399977
quote:
Op zondag 10 oktober 2010 21:58 schreef Ladidadida het volgende:

[..]

Na een poosje heb je zo ongeveer elke denkbare manier om iemand dood te maken wel gehad :P
Mwa, ik ben uiterst luguber :7.
Al die willen te kaap'ren varen, moeten mannen met baarden zijn.
Hoogachtend,
Erik.
  zondag 10 oktober 2010 @ 22:02:31 #136
245701 naatje_1
Naatzipiraat
pi_87400081
quote:
Op zondag 10 oktober 2010 22:00 schreef Tha_Erik het volgende:

[..]

Mwa, ik ben uiterst luguber :7.
Dan vermoord je mij natuurlijk homo-erotisch, omdat ik daar zo'n aversie tegen heb?
Hier schreef Aoibhin het volgende: Beter autist in de kist dan een feestje gemist w/ *O*
  zondag 10 oktober 2010 @ 22:03:52 #137
85235 Tha_Erik
Erik Jezus Klaas.
pi_87400139
quote:
Op zondag 10 oktober 2010 22:02 schreef naatje_1 het volgende:

[..]

Dan vermoord je mij natuurlijk homo-erotisch, omdat ik daar zo'n aversie tegen heb?
Neen. Wellicht wel door een laptop die op je blaas drukt totdat je sterft.
Al die willen te kaap'ren varen, moeten mannen met baarden zijn.
Hoogachtend,
Erik.
  zondag 10 oktober 2010 @ 22:04:16 #138
245701 naatje_1
Naatzipiraat
pi_87400165
:D
Hier schreef Aoibhin het volgende: Beter autist in de kist dan een feestje gemist w/ *O*
  Redactie Frontpage zondag 10 oktober 2010 @ 22:04:46 #139
83660 crew  Etcetera
*pffrrrwwwt*
pi_87400189
quote:
Op zondag 10 oktober 2010 21:56 schreef -SG- het volgende:

[..]

Teveel moeite.
-O-
It's not just sex, it's love
It's two people connecting
With four other people
And aliens
pi_87400222
quote:
Op zondag 10 oktober 2010 22:02 schreef naatje_1 het volgende:

[..]

Dan vermoord je mij natuurlijk homo-erotisch, omdat ik daar zo'n aversie tegen heb?
Misschien wordt je wel doodgeswaffeld? ^O^
Ik keek naar jou, jij naar je brommertje; ik houd van jou, jij van je brommertje; jij brak mijn hart, ik jouw brommertje...
  Moderator zondag 10 oktober 2010 @ 22:06:45 #141
18653 crew  D.
pi_87400287
quote:
Op zondag 10 oktober 2010 21:58 schreef Ladidadida het volgende:

[..]

Na een poosje heb je zo ongeveer elke denkbare manier om iemand dood te maken wel gehad :P
Aech nie :{w
  zondag 10 oktober 2010 @ 22:06:48 #142
192856 -SG-
PSV Eindhoven!
pi_87400289
quote:
Op zondag 10 oktober 2010 21:58 schreef Ladidadida het volgende:

[..]

Na een poosje heb je zo ongeveer elke denkbare manier om iemand dood te maken wel gehad :P
Dat ja :')
A little knowledge is a dangerous thing.
pi_87400382
quote:
Op zondag 10 oktober 2010 22:06 schreef -SG- het volgende:

[..]

Dat ja :')
Schrijf eens door :P
  zondag 10 oktober 2010 @ 22:09:21 #144
245701 naatje_1
Naatzipiraat
pi_87400437
Misschien komt iemand wel ter dood door carglass
Hier schreef Aoibhin het volgende: Beter autist in de kist dan een feestje gemist w/ *O*
pi_87400498
Ik zou iemands parachute kapot snijden bij het parachutespringen ^O^
  Moderator zondag 10 oktober 2010 @ 22:10:34 #146
18653 crew  D.
pi_87400507
quote:
Op zondag 10 oktober 2010 22:08 schreef StijnDa het volgende:

[..]

Schrijf eens door :P
dat ja :P
  One tough cookie zondag 10 oktober 2010 @ 22:11:16 #147
169210 liesje1979
pi_87400539
Opgegeten door 450 goudvissen.
pi_87400562
quote:
Op zondag 10 oktober 2010 22:11 schreef liesje1979 het volgende:
Opgegeten door 450 goudvissen.
:N }:|

editDat zou zeker fantastisch moeten zijn.
D. was me voor.
  Moderator zondag 10 oktober 2010 @ 22:12:18 #149
18653 crew  D.
pi_87400603
quote:
Op zondag 10 oktober 2010 22:11 schreef liesje1979 het volgende:
Opgegeten door 450 goudvissen.
Dat was fantastisch :Y
pi_87400628
Opgevoerde buttplug :P
  zondag 10 oktober 2010 @ 22:13:57 #151
245701 naatje_1
Naatzipiraat
pi_87400685
Genoeg vermoord methodes dus
Hier schreef Aoibhin het volgende: Beter autist in de kist dan een feestje gemist w/ *O*
pi_87400703
Verscheurd door een dinosaurus.
  Redactie Frontpage zondag 10 oktober 2010 @ 22:14:29 #153
83660 crew  Etcetera
*pffrrrwwwt*
pi_87400709
Doodkietelen.
It's not just sex, it's love
It's two people connecting
With four other people
And aliens
pi_87400774
quote:
Op zondag 10 oktober 2010 22:14 schreef Etcetera het volgende:
Doodkietelen.
dood swaffelen ^O^
  zondag 10 oktober 2010 @ 22:16:31 #155
245701 naatje_1
Naatzipiraat
pi_87400810
quote:
Op zondag 10 oktober 2010 22:15 schreef lynda het volgende:

[..]

dood swaffelen ^O^
is al genoemd
Hier schreef Aoibhin het volgende: Beter autist in de kist dan een feestje gemist w/ *O*
pi_87400827
quote:
Op zondag 10 oktober 2010 22:15 schreef lynda het volgende:

[..]

dood swaffelen ^O^
kapot naaien ^O^
  zondag 10 oktober 2010 @ 22:17:49 #157
192856 -SG-
PSV Eindhoven!
pi_87400869


Op een zonnige morgen ging de telefoon over in huize Susi. 'Goh, heb je het gehoord, dat vreselijk ongeluk op de A59.' 'Ja, vreselijk toch. Ik dacht al gelijk... Ach laat ook maar zitten.''Nee, wat wil je zeggen dan?' 'Nee niks'. 'Ik heb in ieder geval meteen een kruisje geslagen.' zei Susi. 'Maar ik moet weer ophangen! Moet nog wat dingen inpakken!' Gehaastig liep Susi naar de keuken. 'Dit moet ik niet vergeten, en dat niet'. In haar ooghoeken zag ze een donker figuur door de tuin lopen. Snel pakte ze de telefoon op om naar het alarm nummer te bellen. 'De lijn doet het niet meer!' 'Shit! snel het huis uit'! Alles achterlatend rende Susi naar buiten, gelukkig kon ze nog net optijd haar autosleutels meenemen en de auto starten. Starten deed de auto niet, inplaats daarvan ontplofte de auto met Susi (dorpsbewoner) de lucht in.


Bedankt voor het meespelen Susi en voor iedereen die nog meedoet, veel succes met hints zoeken!
A little knowledge is a dangerous thing.
  zondag 10 oktober 2010 @ 22:18:39 #158
245701 naatje_1
Naatzipiraat
pi_87400907
Dat is 1, op naar de volgende 3
Hier schreef Aoibhin het volgende: Beter autist in de kist dan een feestje gemist w/ *O*
  One tough cookie zondag 10 oktober 2010 @ 22:19:03 #159
169210 liesje1979
pi_87400927
1 moord maar?
  zondag 10 oktober 2010 @ 22:19:58 #160
192856 -SG-
PSV Eindhoven!
pi_87400968
:)
A little knowledge is a dangerous thing.
pi_87401004
Waarom elke keer dat donkere figuur..
pi_87401007
:')
pi_87401015
quote:
Op zondag 10 oktober 2010 22:19 schreef -SG- het volgende:
:)
Is dit serieus?
Maar 1 moord?
  zondag 10 oktober 2010 @ 22:21:03 #164
85235 Tha_Erik
Erik Jezus Klaas.
pi_87401022
Toch een goedgeschreven stukje hoor, SG :Y.
Al die willen te kaap'ren varen, moeten mannen met baarden zijn.
Hoogachtend,
Erik.
  zondag 10 oktober 2010 @ 22:22:27 #165
186522 Puntenslijpsel
Let's waste time
pi_87401100
misschien hebben we één maffia familie al helemaal uitgemoord?
Live from Chicago
Well behaved women rarely make history
Op dinsdag 29 oktober 2013 16:10 schreef _Ophelia_ het volgende:
PS de AKQSC-cliffhangerkoningin en ongekroond kampioene al dan niet verwacht goede aflopen. ;)
  zondag 10 oktober 2010 @ 22:23:05 #166
245701 naatje_1
Naatzipiraat
pi_87401136
quote:
Op zondag 10 oktober 2010 22:22 schreef Puntenslijpsel het volgende:
misschien hebben we één maffia familie al helemaal uitgemoord?
Of misschien was er overeenstemming in huize maffia :')
Hier schreef Aoibhin het volgende: Beter autist in de kist dan een feestje gemist w/ *O*
  One tough cookie zondag 10 oktober 2010 @ 22:23:27 #167
169210 liesje1979
pi_87401155
Ik verwacht natuurlijk nog wel dat er wat mensen stof gaan happen.
pi_87401201
quote:
Op zondag 10 oktober 2010 22:23 schreef naatje_1 het volgende:

[..]

Of misschien was er overeenstemming in huize maffia :')
Nee want dan zou er bij staan dat er daarna nog een persoon langs kwam, maar dat er alleen een lijk lag.
  zondag 10 oktober 2010 @ 22:25:04 #169
85235 Tha_Erik
Erik Jezus Klaas.
pi_87401241
quote:
Op zondag 10 oktober 2010 22:22 schreef Puntenslijpsel het volgende:
misschien hebben we één maffia familie al helemaal uitgemoord?
Waren toch 5 familieleden, en twee families? Zijn pas 4 maffialeden dood.

Dit mag ik als dode toch wel zeggen? Is gewoon te zien in de OP :')
Al die willen te kaap'ren varen, moeten mannen met baarden zijn.
Hoogachtend,
Erik.
pi_87401244
Hmzzz misschien JJH wel maffia...
Ik ga morgen even de hints uitwerken :)
pi_87401246
quote:
Op zondag 10 oktober 2010 22:22 schreef Puntenslijpsel het volgende:
misschien hebben we één maffia familie al helemaal uitgemoord?
volgens de laatste telling waren het er nog 6, dus dat lijkt me sterk. Maar aangezien er naar 1 kill is zal er wel een gehavende familie tussen zitten.

Wie zijn er de afgelopen uren niet online geweest??
Trek eens aan mijn vinger?
Een open deur vraagt nu eenmaal om ingeschopt te worden.
pi_87401324
quote:
Op zondag 10 oktober 2010 22:25 schreef CaLeX het volgende:

Wie zijn er de afgelopen uren niet online geweest??
Dit, ik denk dat een familie niet online is gekomen om kills door te geven.
  zondag 10 oktober 2010 @ 22:27:42 #173
114477 tripack
Om nom nom nom
pi_87401408
de maffia komt uit brabant.. a59 die ligt in brabant :D
Het leven is net ganzenborden. Je kunt steeds weer opnieuw beginnen, tenzij je in de put blijft zitten.
Je mag hier werken, je moet het niet.
Pencil & Paper really is the top WYSIWYG app!
myminicity
  One tough cookie zondag 10 oktober 2010 @ 22:28:12 #174
169210 liesje1979
pi_87401437
quote:
Op zondag 10 oktober 2010 22:27 schreef tripack het volgende:
de maffia komt uit brabant.. a59 die ligt in brabant :D
En wat wist jij precies al langer?
pi_87401544
quote:
Op zondag 10 oktober 2010 22:27 schreef tripack het volgende:
de maffia komt uit brabant.. a59 die ligt in brabant :D
Of de maffia heeft gepost in een topic over brabant, of over snelwegen, of over de a59.
  zondag 10 oktober 2010 @ 22:30:29 #176
245701 naatje_1
Naatzipiraat
pi_87401549
Ik zie de andere moorden wel verschijnen (of niet), in ieder geval ben ik slapen :W
Hier schreef Aoibhin het volgende: Beter autist in de kist dan een feestje gemist w/ *O*
  zondag 10 oktober 2010 @ 22:33:49 #177
85235 Tha_Erik
Erik Jezus Klaas.
pi_87401699
Men, ik zit me in te houden om geen dingen te roepen of mee te denken of ingevingen eruit te gooien ;(!
Al die willen te kaap'ren varen, moeten mannen met baarden zijn.
Hoogachtend,
Erik.
pi_87401766
Hier komt het een beetje op neer denk ik...
ongeluk a59, twijfelen (ach laat ook maar zitten), kruisje / geloof, dingen vergeten (dit moet ik niet vergeten, en dat niet)
pi_87401945
:o Wat een opvallende wending in het verhaal...

Zou er nu niet een spion aan de maffia gekoppeld worden trouwens?
Ik keek naar jou, jij naar je brommertje; ik houd van jou, jij van je brommertje; jij brak mijn hart, ik jouw brommertje...
pi_87401972
quote:
Op zondag 10 oktober 2010 22:40 schreef Bartjebart het volgende:
:o Wat een opvallende wending in het verhaal...

Zou er nu niet een spion aan de maffia gekoppeld worden trouwens?
Jep :)
  zondag 10 oktober 2010 @ 22:41:29 #181
245701 naatje_1
Naatzipiraat
pi_87402002
quote:
Op zondag 10 oktober 2010 22:40 schreef Bartjebart het volgende:
:o Wat een opvallende wending in het verhaal...

Zou er nu niet een spion aan de maffia gekoppeld worden trouwens?
die is al dood, toch
Hier schreef Aoibhin het volgende: Beter autist in de kist dan een feestje gemist w/ *O*
pi_87402047
quote:
Op zondag 10 oktober 2010 22:41 schreef naatje_1 het volgende:

[..]

die is al dood, toch
Er zijn er toch 2? Voor elke maffiafamilie 1?
En Blessed was spion, dus zou er een tweede moeten zijn...
Ik keek naar jou, jij naar je brommertje; ik houd van jou, jij van je brommertje; jij brak mijn hart, ik jouw brommertje...
pi_87402068
quote:
Op zondag 10 oktober 2010 22:41 schreef naatje_1 het volgende:

[..]

die is al dood, toch
Nog 1 over :{
  zondag 10 oktober 2010 @ 22:43:03 #184
85235 Tha_Erik
Erik Jezus Klaas.
pi_87402071
quote:
Op zondag 10 oktober 2010 22:40 schreef Bartjebart het volgende:
:o Wat een opvallende wending in het verhaal...

Zou er nu niet een spion aan de maffia gekoppeld worden trouwens?
Spion is al vermoord in nacht 2 dacht ik.
Al die willen te kaap'ren varen, moeten mannen met baarden zijn.
Hoogachtend,
Erik.
  zondag 10 oktober 2010 @ 22:43:04 #185
245701 naatje_1
Naatzipiraat
pi_87402072
quote:
Op zondag 10 oktober 2010 22:42 schreef Bartjebart het volgende:

[..]

Er zijn er toch 2? Voor elke maffiafamilie 1?
En Blessed was spion, dus zou er een tweede moeten zijn...
ow, 2 spionnen, ok
Hier schreef Aoibhin het volgende: Beter autist in de kist dan een feestje gemist w/ *O*
  zondag 10 oktober 2010 @ 22:43:58 #186
85235 Tha_Erik
Erik Jezus Klaas.
pi_87402120
Oh nog een spion :D.
Al die willen te kaap'ren varen, moeten mannen met baarden zijn.
Hoogachtend,
Erik.
  One tough cookie zondag 10 oktober 2010 @ 22:44:16 #187
169210 liesje1979
pi_87402139
Ik wil mij er graag inhoudelijk mee bemoeien, bah.
  zondag 10 oktober 2010 @ 22:44:43 #188
85235 Tha_Erik
Erik Jezus Klaas.
pi_87402162
quote:
Op zondag 10 oktober 2010 22:44 schreef liesje1979 het volgende:
Ik wil mij er graag inhoudelijk mee bemoeien, bah.
Ik ook :').
Al die willen te kaap'ren varen, moeten mannen met baarden zijn.
Hoogachtend,
Erik.
pi_87402170
quote:
Op zondag 10 oktober 2010 22:43 schreef naatje_1 het volgende:

[..]

ow, 2 spionnen, ok
Ja dat neem ik aan omdat er 2 maffiafamilies zijn...
Ik keek naar jou, jij naar je brommertje; ik houd van jou, jij van je brommertje; jij brak mijn hart, ik jouw brommertje...
  One tough cookie zondag 10 oktober 2010 @ 22:46:05 #190
169210 liesje1979
pi_87402216
quote:
Op zondag 10 oktober 2010 22:44 schreef Tha_Erik het volgende:

[..]

Ik ook :').
Vanavond maar weer eens een boek lezen voor het slapen, ik hoef toch niet meer over hints na te denken :')
pi_87402221
quote:
Op zondag 10 oktober 2010 22:44 schreef Bartjebart het volgende:

[..]

Ja dat neem ik aan omdat er 2 maffiafamilies zijn...
Er zijn 2 spionnen ja ;)

quote:
Op zondag 10 oktober 2010 22:43 schreef Tha_Erik het volgende:
Oh nog een spion :D.
En waarom precies is dit leuk? :(
  zondag 10 oktober 2010 @ 22:46:55 #192
85235 Tha_Erik
Erik Jezus Klaas.
pi_87402247
quote:
Op zondag 10 oktober 2010 22:46 schreef liesje1979 het volgende:

[..]



Vanavond maar weer eens een boek lezen voor het slapen, ik hoef toch niet meer over hints na te denken :')
Het voelt als een leegte.
Al die willen te kaap'ren varen, moeten mannen met baarden zijn.
Hoogachtend,
Erik.
  zondag 10 oktober 2010 @ 22:47:28 #193
245701 naatje_1
Naatzipiraat
pi_87402275
quote:
Op zondag 10 oktober 2010 22:46 schreef StijnDa het volgende:

[..]

Er zijn 2 spionnen ja ;)
[..]

En waarom precies is dit leuk? :(
nog meer hints
Hier schreef Aoibhin het volgende: Beter autist in de kist dan een feestje gemist w/ *O*
  One tough cookie zondag 10 oktober 2010 @ 22:47:33 #194
169210 liesje1979
pi_87402279
quote:
Op zondag 10 oktober 2010 22:46 schreef Tha_Erik het volgende:

[..]

Het voelt als een leegte.
Ja nou, echt he?
Ik laat mij teveel meeslepen altijd, met dit soort dingen. :')
pi_87402298
Gaan die doden nog hun mond houden of hoe zit dat?
Het wordt nu een beetje vervelend namelijk.. :X
pi_87402361
quote:
Op zondag 10 oktober 2010 22:47 schreef lynda het volgende:
Gaan die doden nog hun mond houden of hoe zit dat?
Het wordt nu een beetje vervelend namelijk.. :X
Dat moet jij zeggen :{w
Ik keek naar jou, jij naar je brommertje; ik houd van jou, jij van je brommertje; jij brak mijn hart, ik jouw brommertje...
pi_87402362
quote:
Op zondag 10 oktober 2010 22:47 schreef lynda het volgende:
Gaan die doden nog hun mond houden of hoe zit dat?
Het wordt nu een beetje vervelend namelijk.. :X
Maak een topic voor de doden :')
pi_87402370
quote:
Op zondag 10 oktober 2010 22:49 schreef Bartjebart het volgende:

[..]

Dat moet jij zeggen :{w
JE LIGT TOCH 2 METER ONDER DE GROND DAN KAN JE TOCH NIET MEER PRATEN?!
  zondag 10 oktober 2010 @ 22:49:43 #199
245701 naatje_1
Naatzipiraat
pi_87402373
quote:
Op zondag 10 oktober 2010 22:47 schreef liesje1979 het volgende:

[..]




Ja nou, echt he?
Ik laat mij teveel meeslepen altijd, met dit soort dingen. :')
Misschien moeten we een hintzoektopic starten, gewoon 1 hint neerplaatsen en kijken wie er het goede antwoord op geeft, leer je ook meteen wat goede hints zijn, net als zoek de naam bij het plaatje enzo
Hier schreef Aoibhin het volgende: Beter autist in de kist dan een feestje gemist w/ *O*
  zondag 10 oktober 2010 @ 22:51:15 #200
85235 Tha_Erik
Erik Jezus Klaas.
pi_87402438
quote:
Op zondag 10 oktober 2010 22:47 schreef lynda het volgende:
Gaan die doden nog hun mond houden of hoe zit dat?
Het wordt nu een beetje vervelend namelijk.. :X
Tja, normaliter zou ik nu als levende naarstig op zoek zijn naar hints op dit tijdstip :').
Al die willen te kaap'ren varen, moeten mannen met baarden zijn.
Hoogachtend,
Erik.
  zondag 10 oktober 2010 @ 22:52:46 #201
192856 -SG-
PSV Eindhoven!
pi_87402511
quote:
Op zondag 10 oktober 2010 22:51 schreef Tha_Erik het volgende:

[..]

Tja, normaliter zou ik nu als levende naarstig op zoek zijn naar hints op dit tijdstip :').
Kan/mag je nog steeds doen. Alleen moet je ze voor jezelf houden.
A little knowledge is a dangerous thing.
  zondag 10 oktober 2010 @ 22:54:33 #202
85235 Tha_Erik
Erik Jezus Klaas.
pi_87402600
quote:
Op zondag 10 oktober 2010 22:52 schreef -SG- het volgende:

[..]

Kan/mag je nog steeds doen. Alleen moet je ze voor jezelf houden.
Da's anders ;(. Maar ik zal proberen mijn gepraat wat in te perken en ruimte te maken voor andere hintzoekers.
Al die willen te kaap'ren varen, moeten mannen met baarden zijn.
Hoogachtend,
Erik.
pi_87402666
quote:
Op zondag 10 oktober 2010 22:52 schreef -SG- het volgende:

[..]

Kan/mag je nog steeds doen. Alleen moet je ze voor jezelf houden.
Hee als je maar 1 text post mag je er wel wat meer hints in stoppen hoor, nu kan ik niets vinden :')
pi_87402724
Op 1/3e, morgen de rest.
Nu pitten.
Succes.
pi_87402818
Yay ik leef nog en boe ik kan nog niets vinden met deze hints :(
pi_87403018
Ow de OP is ook bijgewerkt enzo.
pi_87403551
quote:
Op zondag 10 oktober 2010 21:31 schreef StijnDa het volgende:
Pheno, BeamofLight, CaLeX, bloodysunday, Etcetera hebben 2 / 2 keer op de dorpsbewoner gestemd die toen gelynchd werd.
Etcetera en CaLeX daarvan hebben ook op Bartjebart gestemd, die maffia bleek te zijn. Minder verdacht maar er zijn 2 families dus dat hoeft niets te zeggen.
Pheno, BeamofLight en Bloodysunday zijn op deze manier het meest verdacht.
Het kan natuurlijk ook gewoon toeval zijn, maar ze hebben in ieder geval slechte keuzes gemaakt.
De gekke dokter vermoordt toch ook? En voor de rest een slechte keuze. Mag je er wel even bij zeggen dat het de eerste lynch was waar heel veel mensen op de verkeerde hebben gegokt.
Op dinsdag 21 februari 2012 22:30 schreef JoanFranka het volgende:
PINGUINS RULEREN!! Dat zijn echt een van de grappigste dieren op aarde hahahaa
pi_87403621
Gekke dokter - De gekke dokter kiest net zoals de normale dokter elke nacht iemand uit om te beschermen. Bij de gekke dokter is er alleen één probleem: hij heeft 50% kans om diegene te vermoorden ipv beschermen. Er wordt niet vermeld of je gek bent of niet.
pi_87403717
Ik ga morgenvroeg de hints checken. Een moord maar, dus wel gemakkelijk om op te focussen.
Op dinsdag 21 februari 2012 22:30 schreef JoanFranka het volgende:
PINGUINS RULEREN!! Dat zijn echt een van de grappigste dieren op aarde hahahaa
pi_87403724
quote:
Op zondag 10 oktober 2010 23:19 schreef Pheno het volgende:

[..]

De gekke dokter vermoordt toch ook? En voor de rest een slechte keuze. Mag je er wel even bij zeggen dat het de eerste lynch was waar heel veel mensen op de verkeerde hebben gegokt.
Die is al dood.
Ja daarom gaat het ook om de combinatie van alle lynches. En voor de maffia was het geen gokken natuurlijk, die stemden gewoon op dorp. Maar ik heb net even je ph en fobo gekeken en kon niets vinden ;-)
pi_87403830
quote:
Op zondag 10 oktober 2010 23:24 schreef StijnDa het volgende:

[..]

Die is al dood.
Ja daarom gaat het ook om de combinatie van alle lynches. En voor de maffia was het geen gokken natuurlijk, die stemden gewoon op dorp. Maar ik heb net even je ph en fobo gekeken en kon niets vinden ;-)
Ik zou het knap vinden als je het wel kon :') oh, even voor de goede orde. Ik neem aan dat alleen publieke topics meedoen in de hints? Omdat er ook mensen meedoen die in wat meer subfora mogen. Dus ik check de eerste twee MyAT pagina's nu steeds bij mensen met een FOK!tagje :')
Op dinsdag 21 februari 2012 22:30 schreef JoanFranka het volgende:
PINGUINS RULEREN!! Dat zijn echt een van de grappigste dieren op aarde hahahaa
pi_87403878
quote:
Op zondag 10 oktober 2010 23:27 schreef Pheno het volgende:

[..]

Ik zou het knap vinden als je het wel kon :') oh, even voor de goede orde. Ik neem aan dat alleen publieke topics meedoen in de hints? Omdat er ook mensen meedoen die in wat meer subfora mogen. Dus ik check de eerste twee MyAT pagina's nu steeds bij mensen met een FOK!tagje :')
KPD, Mod topics enzo kan je skippen _O-
pi_87404044
Ja Pheno jij weet natuurlijk of je dorp bent maar ik zal toch zelf moeten checken of ik je geloof hè.
pi_87404353
Maar 1 moord? Dan gaan we dus winnen als dorp neem ik aan? *O* .
Arme Susi. Haar vertrouwde ik namelijk wel.

Ga meteen zoeken naar de hints maar die telefoonlijn komt me bekend voor. Er zit heel veel telefoon in die hints. En dat was eerder ook rondom iemand, post, brieven en telefoon dat gaat allemaal over communicatie. Maar ik zit er even niet in dus moet het terugzoeken.

Ik ga zoeken naar communicatie iig.
pi_87404431
quote:
Op zondag 10 oktober 2010 23:43 schreef Stali het volgende:

Ik ga zoeken naar communicatie iig.
^O^
pi_87404580
quote:
Op zondag 10 oktober 2010 23:33 schreef StijnDa het volgende:
Ja Pheno jij weet natuurlijk of je dorp bent maar ik zal toch zelf moeten checken of ik je geloof hè.
Dat snap ik.
Op dinsdag 21 februari 2012 22:30 schreef JoanFranka het volgende:
PINGUINS RULEREN!! Dat zijn echt een van de grappigste dieren op aarde hahahaa
pi_87404698
Communicatie:

Voila: http://forum.fok.nl/user/profile/SilentAlarm

SilentAlarm: opleiding: Communicatie wetenschap / UvA

Maar er was nog iemand die werkte voor KPN toch? Of was dat de NS. Ik kan het niet terugvinden.
Help even mee zoeken graag.
pi_87404705
quote:
Op zondag 10 oktober 2010 23:43 schreef Stali het volgende:
Maar 1 moord? Dan gaan we dus winnen als dorp neem ik aan? *O* .
Arme Susi. Haar vertrouwde ik namelijk wel.

Ga meteen zoeken naar de hints maar die telefoonlijn komt me bekend voor. Er zit heel veel telefoon in die hints. En dat was eerder ook rondom iemand, post, brieven en telefoon dat gaat allemaal over communicatie. Maar ik zit er even niet in dus moet het terugzoeken.

Ik ga zoeken naar communicatie iig.
Met de hint van vandaag kan ik nog niet zoveel. Hopelijk vindt iemand anders iets, anders ga ik af op mijn vorige gevoel en die wijst helaas naar jou ;).
pi_87404758
quote:
Op zondag 10 oktober 2010 23:53 schreef EllaN het volgende:

[..]

Met de hint van vandaag kan ik nog niet zoveel. Hopelijk vindt iemand anders iets, anders ga ik af op mijn vorige gevoel en die wijst helaas naar jou ;).
Ga jij lekker af op je gevoel en lynch me maar. Dit is geen manier van spelen he? Ik zoek iedere avond naar hints. Help even mee anders.
pi_87404853
quote:
Op zondag 10 oktober 2010 23:54 schreef Stali het volgende:

[..]



Ga jij lekker af op je gevoel en lynch me maar. Dit is geen manier van spelen he? Ik zoek iedere avond naar hints. Help even mee anders.
Ik ook en die hints van gisteren leidden me recht naar jou. Maar relax maar, ik ga nog zoeken.
pi_87405044
De hints van gisteren kwamen niet van jou he maar van Liesje die vanavond onbetrouwbaar bleek. Ik voel me echt een beetje alleen in het zoeken naar de hints terwijl ik twee keer per dag online probeer te zijn en soms tot diep in de nacht te struinen.

Een beetje meer moeite mag van een ander ook wel. Want ik kan iedereen wel op de lynchlijst gaan zetten, louter op gevoel. Want ik verdenk jou nu ook door je postgedrag.
  maandag 11 oktober 2010 @ 00:04:14 #222
85235 Tha_Erik
Erik Jezus Klaas.
pi_87405097
De meeste mensen die actief zochten zijn dood :P.
Al die willen te kaap'ren varen, moeten mannen met baarden zijn.
Hoogachtend,
Erik.
pi_87405217
quote:
Op maandag 11 oktober 2010 00:04 schreef Tha_Erik het volgende:
De meeste mensen die actief zochten zijn dood :P.
Shit, je hebt gelijk. Kan beter helemaal niets posten dus eik.
pi_87405347
quote:
Op een zonnige morgen ging de telefoon over in huize Susi. 'Goh, heb je het gehoord, dat vreselijk ongeluk op de A59.' 'Ja, vreselijk toch. Ik dacht al gelijk... Ach laat ook maar zitten.''Nee, wat wil je zeggen dan?' 'Nee niks'. 'Ik heb in ieder geval meteen een kruisje geslagen.' zei Susi. 'Maar ik moet weer ophangen! Moet nog wat dingen inpakken!' Gehaastig liep Susi naar de keuken. 'Dit moet ik niet vergeten, en dat niet'. In haar ooghoeken zag ze een donker figuur door de tuin lopen. Snel pakte ze de telefoon op om naar het alarm nummer te bellen. 'De lijn doet het niet meer!' 'Shit! snel het huis uit'! Alles achterlatend rende Susi naar buiten, gelukkig kon ze nog net optijd haar autosleutels meenemen en de auto starten. Starten deed de auto niet, inplaats daarvan ontplofte de auto met Susi (dorpsbewoner) de lucht in.
De auto kan ik niet direct linken aan SilentAlarm. Maar het stukje gaat voornamelijk over communicatie en dan kom weer op SilentAlarm uit.

http://forum.fok.nl/user/profile/SilentAlarm

opleiding: Communicatie wetenschap
  maandag 11 oktober 2010 @ 00:11:41 #225
192856 -SG-
PSV Eindhoven!
pi_87405363
Er is maar 1 moord, omdat niet alle moorden naar mij zijn gestuurd. Een aantal maffia hadden de moorden alleen naar Hara gestuurd. Ik ga morgen met Hara overleggen wat we gaan doen en of we de moorden nog gaan inhalen (of misschien wel niet, ze moeten het tenslotte gewoon ook naar mij sturen) en wat deadlines verplaatsen... (anders hebben jullie te weinig tijd om hints te zoeken).
A little knowledge is a dangerous thing.
pi_87405502
Als ik morgenavond om 22:00 uur dood ben dan weten het hele dorp dat SilentAlarm mafia is.

## Vote SilentAlarm

SilentAlarm (1) Stali

Tenzij iemand weet wie er werkt bij KPN. Dat speelde rondom de lynch van Bartjebart. Die kleuren.
Kijk morgen wel, ga vanavond wel op tijd naar mijn mandje. Slaap lekker allemaal.
  maandag 11 oktober 2010 @ 00:16:34 #227
271665 08gnoT.
Mwoooaahhh!!
pi_87405526
Ik had al een hele theorie over hoe er maar 1 maffialid over was in 1 familie en dat de andere, complete mafia hem erin wilde luizen door niks te sturen zodat alle hints naar die ene mafioso zouden leiden... nee dus -O-

Nu hints zoeken :9
[PAINT] Wat gebeurt er bij de formaties #1 -- #2 -- #3 -- #4 -- #5 -- #6 -- #7 -- #8 -- #9 -- #10
Steun de strijd voor een indianenforum!
pi_87405543
quote:
Op maandag 11 oktober 2010 00:02 schreef Stali het volgende:
De hints van gisteren kwamen niet van jou he maar van Liesje die vanavond onbetrouwbaar bleek. Ik voel me echt een beetje alleen in het zoeken naar de hints terwijl ik twee keer per dag online probeer te zijn en soms tot diep in de nacht te struinen.

Een beetje meer moeite mag van een ander ook wel. Want ik kan iedereen wel op de lynchlijst gaan zetten, louter op gevoel. Want ik verdenk jou nu ook door je postgedrag.
Zoals ik zei had ik geen posts gelezen, omdat ik zelf wilde zoeken. Toevallig kwam ik op dezelfde conclusie uit. En wat mij betreft mag je me best verdenken, hoort bij het spel, maar je gaat niets vinden.

En tsja, het zou leuk zijn als iedereen wild mee ging zoeken naar hints, maar het is ook weekend. Ik snap wel dat mensen andere dingen te doen hebben en er even niet aan denken dat het maffiaspel ook nog loopt.

En misschien snap ik de rol van Gekke Dokter nog niet goed, maar die weet toch zelf ook niet of die gek is of niet? En is daarmee toch ook geen opzettelijke dorp-moordenaar?

[ Bericht 9% gewijzigd door EllaN op 11-10-2010 00:28:42 ]
pi_87405769
quote:
Op zondag 10 oktober 2010 22:17 schreef -SG- het volgende:
[ afbeelding ]

Op een zonnige morgen ging de telefoon over in huize Susi. 'Goh, heb je het gehoord, dat vreselijk ongeluk op de A59.' 'Ja, vreselijk toch. Ik dacht al gelijk... Ach laat ook maar zitten.''Nee, wat wil je zeggen dan?' 'Nee niks'. 'Ik heb in ieder geval meteen een kruisje geslagen.' zei Susi. 'Maar ik moet weer ophangen! Moet nog wat dingen inpakken!' Gehaastig liep Susi naar de keuken. 'Dit moet ik niet vergeten, en dat niet'. In haar ooghoeken zag ze een donker figuur door de tuin lopen. Snel pakte ze de telefoon op om naar het alarm nummer te bellen. 'De lijn doet het niet meer!' 'Shit! snel het huis uit'! Alles achterlatend rende Susi naar buiten, gelukkig kon ze nog net optijd haar autosleutels meenemen en de auto starten. Starten deed de auto niet, inplaats daarvan ontplofte de auto met Susi (dorpsbewoner) de lucht in.


Bedankt voor het meespelen Susi en voor iedereen die nog meedoet, veel succes met hints zoeken!
JJH misschien?

A59, bellen, auto --> Hij studeert transport & logistiek en is taxichauffeur.

Ik denk dat A59 en auto meer van belang is dan communicatie.

Alleen dat kruisje slaan kan ik totaal niet plaatsen.
  maandag 11 oktober 2010 @ 00:26:20 #230
271665 08gnoT.
Mwoooaahhh!!
pi_87405801
###vote JJH

Kruisje slaan -> foto kerken in fobo
A59, auto -> Taxichauffeur

SilentAlarm (1) Stali
JJH (1) 08gnot
[PAINT] Wat gebeurt er bij de formaties #1 -- #2 -- #3 -- #4 -- #5 -- #6 -- #7 -- #8 -- #9 -- #10
Steun de strijd voor een indianenforum!
  maandag 11 oktober 2010 @ 00:27:00 #231
271665 08gnoT.
Mwoooaahhh!!
pi_87405816
quote:
Op maandag 11 oktober 2010 00:25 schreef EllaN het volgende:

[..]

JJH misschien?

A59, bellen, auto --> Hij studeert transport & logistiek en is taxichauffeur.

Ik denk dat A59 en auto meer van belang is dan communicatie.

Alleen dat kruisje slaan kan ik totaal niet plaatsen.
Ah ik ben dus niet de enige die die hints vond :P
[PAINT] Wat gebeurt er bij de formaties #1 -- #2 -- #3 -- #4 -- #5 -- #6 -- #7 -- #8 -- #9 -- #10
Steun de strijd voor een indianenforum!
pi_87406074
quote:
Op maandag 11 oktober 2010 00:27 schreef 08gnoT. het volgende:

[..]

Ah ik ben dus niet de enige die die hints vond :P
Ahh ja, foto's. Die had ik niet gelinkt inderdaad.
  maandag 11 oktober 2010 @ 03:50:48 #233
29605 Faceoff
Sapperdedosiejo
pi_87407731
oeps, 1 stemming gemist. Naja heb ik iig niks met de dubbele moord te maken. Zal morgen onze enige moord?
even bekijken en een oordeel vellen!
  maandag 11 oktober 2010 @ 06:39:37 #234
163094 Ladidadida
En zo is het. En niet anders.
pi_87407943
quote:
Op zondag 10 oktober 2010 22:13 schreef naatje_1 het volgende:
Genoeg vermoord methodes dus
En vervolgens iedereen als een malle op zoek naar laptops/goudvissen/butplugs/dino's.. Je moet als SL ook nog opletten dat je er niet van alles in schrijft wat als hint opgevat kan worden terwijl dat het niet is.
Op vrijdag 6 februari 2009 08:48 schreef ajf het volgende:
Cada día te quiero más que ayer y menos que mañana O+
pi_87408210
quote:
Op maandag 11 oktober 2010 00:11 schreef Stali het volgende:

[..]



De auto kan ik niet direct linken aan SilentAlarm. Maar het stukje gaat voornamelijk over communicatie en dan kom weer op SilentAlarm uit.

http://forum.fok.nl/user/profile/SilentAlarm

opleiding: Communicatie wetenschap
Prima hint Stali, maar je vergeet dat er meer hints in een text zitten ;) (Of je doet het expres als je mob bent }) )
Er staan meerdere hints in, als je op 1 hint gaat zoeken is de kans klein dat je ook echt de mob vindt. Het gaat om de combinatie van hintst :)

Andere hints;
quote:
Op zondag 10 oktober 2010 22:35 schreef StijnDa het volgende:
Hier komt het een beetje op neer denk ik...
ongeluk a59, twijfelen (ach laat ook maar zitten), kruisje / geloof, dingen vergeten (dit moet ik niet vergeten, en dat niet)
  One tough cookie maandag 11 oktober 2010 @ 07:50:49 #236
169210 liesje1979
pi_87408234
:X
Ik kan hier beter niet meer meelezen of teruglezen want dan wordt het wel heel moeilijk niets inhoudelijks te zeggen.
pi_87408238
quote:
Op maandag 11 oktober 2010 07:50 schreef liesje1979 het volgende:
:X
Ik kan hier beter niet meer meelezen of teruglezen want dan wordt het wel heel moeilijk niets inhoudelijks te zeggen.
Had jij je gekke doktersrol nog kunnen gebruiken?
  One tough cookie maandag 11 oktober 2010 @ 07:53:13 #238
169210 liesje1979
pi_87408250
Ik denk dat ik daar geen uitspraken over mag doen, dat is spelinhoudelijk he?
pi_87408258
quote:
Op maandag 11 oktober 2010 07:53 schreef liesje1979 het volgende:
Ik denk dat ik daar geen uitspraken over mag doen, dat is spelinhoudelijk he?
Ja mag wel denk ik aangezien er altijd in de moorden bij staat of het door een mob is gedaan of niet.
Maar wacht anders even op goedkeuring van een SL.
  One tough cookie maandag 11 oktober 2010 @ 07:57:04 #240
169210 liesje1979
pi_87408274
Ok.
Ik ben de hele dag werken verder, dus ik lees vanavond wel even terug....
:D
  maandag 11 oktober 2010 @ 08:06:11 #241
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_87408309
quote:
Op maandag 11 oktober 2010 07:54 schreef StijnDa het volgende:

[..]

Ja mag wel denk ik aangezien er altijd in de moorden bij staat of het door een mob is gedaan of niet.
Maar wacht anders even op goedkeuring van een SL.
Dan zou je het toch al geweten hebben. Dood mag niets over het spel zeggen, hoe vaak moet ik dat nog zeggen?

[ Bericht 5% gewijzigd door Harajuku. op 11-10-2010 08:25:45 ]
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
  maandag 11 oktober 2010 @ 08:07:38 #242
61661 Ang3l
The Right Kinda Wrong
pi_87408325
quote:
Op zondag 10 oktober 2010 22:25 schreef Tha_Erik het volgende:

[..]

Waren toch 5 familieleden, en twee families? Zijn pas 4 maffialeden dood.

Dit mag ik als dode toch wel zeggen? Is gewoon te zien in de OP :')
Ja pas 4 dood, dus da's nog lang niet de hele familie(s).
Maar er zijn ook rollen die kunnen beschermen toch?
Hebben ze dus de juiste beschermd vannacht.
L'Amour menaçant:
Qui que tu sois, voici ton maître. Il l'est, le fût ou le doit être.
pi_87408393
quote:
Op zondag 10 oktober 2010 22:25 schreef charmed_angel het volgende:
Hmzzz misschien JJH wel maffia...
Ik ga morgen even de hints uitwerken :)
Zo nu heb ik even tijd. Waarom verdenk ik JJH....

A59 = JJH is taxichauffeur volgens zijn profiel, zit dus veel in de auto.

kruisje geslagen = In zijn fotoboek staan foto's van kerken.

donker figuur = [centraal] Pepernoten topic: Wie heeft er al pepernoten op? Pepernoten, zwarte piet, donker figuur

[ Bericht 21% gewijzigd door #ANONIEM op 11-10-2010 08:24:34 ]
pi_87408451
quote:
Op maandag 11 oktober 2010 00:15 schreef Stali het volgende:
Als ik morgenavond om 22:00 uur dood ben dan weten het hele dorp dat SilentAlarm mafia is.

## Vote SilentAlarm

SilentAlarm (1) Stali

Tenzij iemand weet wie er werkt bij KPN. Dat speelde rondom de lynch van Bartjebart. Die kleuren.
Kijk morgen wel, ga vanavond wel op tijd naar mijn mandje. Slaap lekker allemaal.
Die kleuren zijn makkelijk:
[KLB SC #2647] Svenska

dat linkt naar:
http://tinyurl.com/27qqvhs

Of heb je het over die kleurpotloden? Dat moet een paint-topic zijn.

[ Bericht 4% gewijzigd door Pheno op 11-10-2010 08:33:11 ]
Op dinsdag 21 februari 2012 22:30 schreef JoanFranka het volgende:
PINGUINS RULEREN!! Dat zijn echt een van de grappigste dieren op aarde hahahaa
pi_87408468
###vote JJH

SilentAlarm (1) Stali
JJH (2) 08gnot, charmed_angel
  maandag 11 oktober 2010 @ 10:07:29 #246
179024 Huppelmuts
Ja...nou...NEE dus!
pi_87410189
Maar 1 kill.
Hebben we al zoveel maffia uitgemoord dan? :?
If God was a woman, wouldn't sperm taste like chocolat?
[b]AirwiN schreef [/b]
De posts van Huppelmuts onderscheiden zich toch al door hun grammaticale correctheid en scherpe spitsvondigheden? Daar heb je geen UI voor nodig om ze te herkennen.
  maandag 11 oktober 2010 @ 10:12:24 #247
85235 Tha_Erik
Erik Jezus Klaas.
pi_87410278
quote:
Op maandag 11 oktober 2010 10:07 schreef Huppelmuts het volgende:
Maar 1 kill.
Hebben we al zoveel maffia uitgemoord dan? :?
Zijn er pas 4 dood.
Al die willen te kaap'ren varen, moeten mannen met baarden zijn.
Hoogachtend,
Erik.
pi_87410342
quote:
Op maandag 11 oktober 2010 10:12 schreef Tha_Erik het volgende:

[..]

Zijn er pas 4 dood.
Er zijn er dus nog 6. Misschien 3 om 3? En dat net de 3 uit de ene familie allemaal niet online waren? (het aantal kills wordt nog steeds naar beneden afgerond toch?) En misschien heeft de maffiahoer met iemand geslapen, dan kan die niet killen :)
J'ai vu un escarbot ivre!-Komupolapana
Het zijn de kleine dingen die het doen <3
pi_87410583
Ik heb er een nachtje op geslapen en ga definitief voor JJH. Vooral nu met die donkere figuur erbij.

##vote JJH

SilentAlarm (1) Stali
JJH (2) 08gnot, charmed_angel, EllaN
pi_87410646
quote:
Op maandag 11 oktober 2010 10:26 schreef EllaN het volgende:
Ik heb er een nachtje op geslapen en ga definitief voor JJH. Vooral nu met die donkere figuur erbij.

##vote JJH

SilentAlarm (1) Stali
JJH (2) 08gnot, charmed_angel, EllaN
##vote JJH

SilentAlarm (1) Stali
JJH (4) 08gnot, charmed_angel, EllaN, Pheno
Op dinsdag 21 februari 2012 22:30 schreef JoanFranka het volgende:
PINGUINS RULEREN!! Dat zijn echt een van de grappigste dieren op aarde hahahaa
pi_87410701
Als het zo is dat je bij 3x niet stemmen (ook als het onderbroken is) gemodkilled wordt, dan gaat JJH er vandaag ook al aan toch? Dan kunnen we beter (nog) een maffialid lynchen... O-)
J'ai vu un escarbot ivre!-Komupolapana
Het zijn de kleine dingen die het doen <3
  maandag 11 oktober 2010 @ 10:32:22 #252
179024 Huppelmuts
Ja...nou...NEE dus!
pi_87410723
quote:
Op maandag 11 oktober 2010 10:31 schreef tombolafan het volgende:
Als het zo is dat je bij 3x niet stemmen (ook als het onderbroken is) gemodkilled wordt, dan gaat JJH er vandaag ook al aan toch? Dan kunnen we beter (nog) een maffialid lynchen... O-)
Goede!
Even aan Hara/SG vragen
If God was a woman, wouldn't sperm taste like chocolat?
[b]AirwiN schreef [/b]
De posts van Huppelmuts onderscheiden zich toch al door hun grammaticale correctheid en scherpe spitsvondigheden? Daar heb je geen UI voor nodig om ze te herkennen.
pi_87410853
quote:
Op maandag 11 oktober 2010 10:31 schreef tombolafan het volgende:
Als het zo is dat je bij 3x niet stemmen (ook als het onderbroken is) gemodkilled wordt, dan gaat JJH er vandaag ook al aan toch? Dan kunnen we beter (nog) een maffialid lynchen... O-)
Scherp! Ben benieuwd.
  maandag 11 oktober 2010 @ 10:38:58 #254
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_87410883
Yup, drie keer niet is deaud.
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
  maandag 11 oktober 2010 @ 10:40:42 #255
179024 Huppelmuts
Ja...nou...NEE dus!
pi_87410926
quote:
Op maandag 11 oktober 2010 10:38 schreef Harajuku. het volgende:
Yup, drie keer niet is deaud.
Dus stemmen op jjh heeft weinig zin nu.
If God was a woman, wouldn't sperm taste like chocolat?
[b]AirwiN schreef [/b]
De posts van Huppelmuts onderscheiden zich toch al door hun grammaticale correctheid en scherpe spitsvondigheden? Daar heb je geen UI voor nodig om ze te herkennen.
  maandag 11 oktober 2010 @ 10:41:40 #256
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_87410948
quote:
Op maandag 11 oktober 2010 10:40 schreef Huppelmuts het volgende:

[..]


Dus stemmen op jjh heeft weinig zin nu.
Geen idee. Heeft hij al drie keer niet gestemd of is dat inclusief vanavond?
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
pi_87410949
Kan iemand even checken of JJH wel daadwerkelijk 3x niet gestemd heeft, anders maken we een fout. Ik zit mobiel dus dat lukt niet zo goed nu..
pi_87411099
quote:
Op maandag 11 oktober 2010 10:41 schreef EllaN het volgende:
Kan iemand even checken of JJH wel daadwerkelijk 3x niet gestemd heeft, anders maken we een fout. Ik zit mobiel dus dat lukt niet zo goed nu..
Hier volgens mij:
quote:
Op zondag 10 oktober 2010 18:49 schreef Harajuku. het volgende:
Dag 4
Liesje1979 (12) Huppelmuts, Silent, Tombolafan, Pheno, wendytje, BoL, Kalkmaar, PS, tripack, CaLeX
iBenny(1) D., bloody
SilentAlarm (1) Stali
Stali (2) Liesje, EllaN
Myraela (1) charmed_angel

Dag 3
Silentalarm (3) Stali, JJH, TheVulture
Huppelmuts (2) Pheno, charmed_angel
Bartjebart (12) Tha_Erik, Huppelmuts, EllaN, Etc, Susi, Isdatzo, faceoff, PS, SilentAlarm, dorpsoudste, CaLeX
Faceoff (10) BoL, Stijn, iBenny, Bartjebart, liesje, 08gnot, rave, Kalkmaar, D., zarGon

Dag 2
IJsdraakje (13) TheVulture, Pheno, bloodysunday, JB, Tha_Erik, CaLeX, EllaN, Etc, liesje, rave, BoL, Myraela, dorpsoudste
Isdatzo (11) Sheep, iBenny, Stijn, wendytje, blessed19, faceoff, Ang3l, JJH, PS, Stali
Huppelmuts (2) charmed_angel,
Pheno (2) Huppelmuts, IJsdraakje
Ang3l (3) Bartjebart, Lekiamh, D.
TheVulture (1) Susi
Liesje1979 (2) Tombolafan,tripack

Wie vindt de niet-stemmers
Kut, de eerste dag heeft ie wel gestemd :(
Ik kan niet zoeken, sorry :@
J'ai vu un escarbot ivre!-Komupolapana
Het zijn de kleine dingen die het doen <3
pi_87411221
Dan toch JJH vanavond :).
pi_87411490
quote:
Op maandag 11 oktober 2010 10:51 schreef EllaN het volgende:
Dan toch JJH vanavond :).
Ja :Y
Ik ga wel een excel-bestand maken vanmiddag wie wanneer gestemd heeft, zodat we het bij kunnen houden en niet onnodig lynchen *O*
J'ai vu un escarbot ivre!-Komupolapana
Het zijn de kleine dingen die het doen <3
  maandag 11 oktober 2010 @ 11:33:46 #261
179024 Huppelmuts
Ja...nou...NEE dus!
pi_87412406
##vote JJH

SilentAlarm (1) Stali
JJH (4) 08gnot, charmed_angel, EllaN, Pheno, huppelmuts
If God was a woman, wouldn't sperm taste like chocolat?
[b]AirwiN schreef [/b]
De posts van Huppelmuts onderscheiden zich toch al door hun grammaticale correctheid en scherpe spitsvondigheden? Daar heb je geen UI voor nodig om ze te herkennen.
pi_87413362
Oke ook even gezocht. Ik vond wat hints naar EllaN:

nacht 3:

Het was een dag als altijd. Niets speciaals, niets bijzonders. Isdatzo zat daarom gewoon relax binnen en was wat komedies aan het downloaden, dat deed hij immers altijd dus waarom ineens van het gebruikelijke gedrag afwijken? Het was helaas ook weer die dag van de week om te moeten stofzuigen. Maar daar had hij geen zin in. "Ik moet dat elke week al doen, elke week is het hetzelfde liedje. Bah, ik heb er geen zin in en ik doe het niet!" Maar opeens doemde daar een bekende op vanuit het niets. "Wacht maar, ik help je wel." Isdatzo wist van dankbaarheid even niet wat te zeggen, maar kreeg daar de kans ook niet toe. Toen hij weer recht op zijn benen stond drukte de mafia drie kleurpotloden via zijn neus zijn hersenen in. Het rode potlood is het laatste wat Isdatzo(Dorpsbewoner) nog zag.


- drie potloden --> EllaN heeft gemiddeld 3 posts per dag (verandert ook niet meer elke dag)
- Wist niet wat te zeggen( Moeite emotie te uiten) --> gepost in R&P Emoties uiten, hoe en waarom?

nacht 4:

Op een zonnige morgen ging de telefoon over in huize Susi. 'Goh, heb je het gehoord, dat vreselijk ongeluk op de A59.' 'Ja, vreselijk toch. Ik dacht al gelijk... Ach laat ook maar zitten.''Nee, wat wil je zeggen dan?' 'Nee niks'. 'Ik heb in ieder geval meteen een kruisje geslagen.' zei Susi. 'Maar ik moet weer ophangen! Moet nog wat dingen inpakken!' Gehaastig liep Susi naar de keuken. 'Dit moet ik niet vergeten, en dat niet'. In haar ooghoeken zag ze een donker figuur door de tuin lopen. Snel pakte ze de telefoon op om naar het alarm nummer te bellen. 'De lijn doet het niet meer!' 'Shit! snel het huis uit'! Alles achterlatend rende Susi naar buiten, gelukkig kon ze nog net optijd haar autosleutels meenemen en de auto starten. Starten deed de auto niet, inplaats daarvan ontplofte de auto met Susi (dorpsbewoner) de lucht in.


kruisje geslagen --> gepost in Desperate Housewives (USA) # 9 - The hell is he doing? hel, duivel, god, kruisje?


Misschien niet de beste hints maar ik heb in iedergeval geprobeerd iets te vinden :')
pi_87413401
maar voorlopig vind ik de hints naar JJH sterker:


##vote JJH

SilentAlarm (1) Stali
JJH (5) 08gnot, charmed_angel, EllaN, Pheno, huppelmuts, Silent

[ Bericht 0% gewijzigd door Silentalarm op 11-10-2010 12:22:37 ]
pi_87414694
quote:
Op maandag 11 oktober 2010 12:03 schreef Silentalarm het volgende:
Oke ook even gezocht. Ik vond wat hints naar EllaN:

nacht 3:

Het was een dag als altijd. Niets speciaals, niets bijzonders. Isdatzo zat daarom gewoon relax binnen en was wat komedies aan het downloaden, dat deed hij immers altijd dus waarom ineens van het gebruikelijke gedrag afwijken? Het was helaas ook weer die dag van de week om te moeten stofzuigen. Maar daar had hij geen zin in. "Ik moet dat elke week al doen, elke week is het hetzelfde liedje. Bah, ik heb er geen zin in en ik doe het niet!" Maar opeens doemde daar een bekende op vanuit het niets. "Wacht maar, ik help je wel." Isdatzo wist van dankbaarheid even niet wat te zeggen, maar kreeg daar de kans ook niet toe. Toen hij weer recht op zijn benen stond drukte de mafia drie kleurpotloden via zijn neus zijn hersenen in. Het rode potlood is het laatste wat Isdatzo(Dorpsbewoner) nog zag.


- drie potloden --> EllaN heeft gemiddeld 3 posts per dag (verandert ook niet meer elke dag)
- Wist niet wat te zeggen( Moeite emotie te uiten) --> gepost in R&P Emoties uiten, hoe en waarom?

nacht 4:

Op een zonnige morgen ging de telefoon over in huize Susi. 'Goh, heb je het gehoord, dat vreselijk ongeluk op de A59.' 'Ja, vreselijk toch. Ik dacht al gelijk... Ach laat ook maar zitten.''Nee, wat wil je zeggen dan?' 'Nee niks'. 'Ik heb in ieder geval meteen een kruisje geslagen.' zei Susi. 'Maar ik moet weer ophangen! Moet nog wat dingen inpakken!' Gehaastig liep Susi naar de keuken. 'Dit moet ik niet vergeten, en dat niet'. In haar ooghoeken zag ze een donker figuur door de tuin lopen. Snel pakte ze de telefoon op om naar het alarm nummer te bellen. 'De lijn doet het niet meer!' 'Shit! snel het huis uit'! Alles achterlatend rende Susi naar buiten, gelukkig kon ze nog net optijd haar autosleutels meenemen en de auto starten. Starten deed de auto niet, inplaats daarvan ontplofte de auto met Susi (dorpsbewoner) de lucht in.


kruisje geslagen --> gepost in Desperate Housewives (USA) # 9 - The hell is he doing? hel, duivel, god, kruisje?


Misschien niet de beste hints maar ik heb in iedergeval geprobeerd iets te vinden :')
Leuk geprobeerd, maar het gelukkig zie je zelf ook in dat ze meer naar JJH wijzen dan naar mij ;).
pi_87415133
Fuck, volgens mij ben ik dit al spel al veel te lang vergeten. Lig ik er al uit? :')
pi_87415191
quote:
Op maandag 11 oktober 2010 13:04 schreef Myraela het volgende:
Fuck, volgens mij ben ik dit al spel al veel te lang vergeten. Lig ik er al uit? :')
nu stemmen.... dan ga je niet dood ;)
pi_87415316
quote:
Op maandag 11 oktober 2010 13:04 schreef Myraela het volgende:
Fuck, volgens mij ben ik dit al spel al veel te lang vergeten. Lig ik er al uit? :')
Als je nu nooit meer vergeet te stemmen niet :+
En ik stem ook voor JJH :Y

##vote JJH

SilentAlarm (1) Stali
JJH (7) 08gnot, charmed_angel, EllaN, Pheno, huppelmuts, Silent, Tombola
J'ai vu un escarbot ivre!-Komupolapana
Het zijn de kleine dingen die het doen <3
pi_87415642
Ik doe wel met jullie mee totdat ik iets beters vind.

##vote JJH

SilentAlarm (1) Stali
JJH (7) 08gnot, charmed_angel, EllaN, Pheno, huppelmuts, Silent, Tombola, Myraela
pi_87416730
Krijgt JJH zeker weten een modkil?

Want dan moeten we niet op hem stemmen :')
  maandag 11 oktober 2010 @ 13:56:15 #270
179024 Huppelmuts
Ja...nou...NEE dus!
pi_87416855
quote:
Op maandag 11 oktober 2010 13:51 schreef charmed_angel het volgende:
Krijgt JJH zeker weten een modkil?

Want dan moeten we niet op hem stemmen :')
Opletten jij o|O
quote:
Op maandag 11 oktober 2010 10:46 schreef tombolafan het volgende:

[..]


Hier volgens mij:
[..]



Kut, de eerste dag heeft ie wel gestemd :(
Ik kan niet zoeken, sorry :@
Hij heeft er pas 2 gemist :Y
If God was a woman, wouldn't sperm taste like chocolat?
[b]AirwiN schreef [/b]
De posts van Huppelmuts onderscheiden zich toch al door hun grammaticale correctheid en scherpe spitsvondigheden? Daar heb je geen UI voor nodig om ze te herkennen.
pi_87417185
quote:
Op maandag 11 oktober 2010 13:56 schreef Huppelmuts het volgende:

[..]


Opletten jij o|O
[..]



Hij heeft er pas 2 gemist :Y
Ja als ie dus vandaag weer mist, dan issie gemodkilld....
Ik keek naar jou, jij naar je brommertje; ik houd van jou, jij van je brommertje; jij brak mijn hart, ik jouw brommertje...
  maandag 11 oktober 2010 @ 14:07:44 #272
179024 Huppelmuts
Ja...nou...NEE dus!
pi_87417263
quote:
Op maandag 11 oktober 2010 14:05 schreef Bartjebart het volgende:

[..]

Ja als ie dus vandaag weer mist, dan issie gemodkilld....
Dan wordt hij morgen gemodkilld.
If God was a woman, wouldn't sperm taste like chocolat?
[b]AirwiN schreef [/b]
De posts van Huppelmuts onderscheiden zich toch al door hun grammaticale correctheid en scherpe spitsvondigheden? Daar heb je geen UI voor nodig om ze te herkennen.
pi_87417391
quote:
Op maandag 11 oktober 2010 14:07 schreef Huppelmuts het volgende:

[..]


Dan wordt hij morgen gemodkilld.
Nee vandaag... Net als Ezechielk....
Ik keek naar jou, jij naar je brommertje; ik houd van jou, jij van je brommertje; jij brak mijn hart, ik jouw brommertje...
pi_87417497
quote:
Op maandag 11 oktober 2010 14:07 schreef Huppelmuts het volgende:

[..]


Dan wordt hij morgen gemodkilld.
Nee, hij heeft er pas 1 gemist, ik dacht 2 :)
J'ai vu un escarbot ivre!-Komupolapana
Het zijn de kleine dingen die het doen <3
  maandag 11 oktober 2010 @ 15:09:49 #275
179024 Huppelmuts
Ja...nou...NEE dus!
pi_87419510
quote:
Op maandag 11 oktober 2010 14:11 schreef Bartjebart het volgende:

[..]

Nee vandaag... Net als Ezechielk....
Wel lief dat ie het zo opnam voor liesje :Y
If God was a woman, wouldn't sperm taste like chocolat?
[b]AirwiN schreef [/b]
De posts van Huppelmuts onderscheiden zich toch al door hun grammaticale correctheid en scherpe spitsvondigheden? Daar heb je geen UI voor nodig om ze te herkennen.
pi_87421336
Wat een rust
  maandag 11 oktober 2010 @ 16:05:38 #277
186522 Puntenslijpsel
Let's waste time
pi_87421409
hmmm.... met één moord is het zo lastig...
Live from Chicago
Well behaved women rarely make history
Op dinsdag 29 oktober 2013 16:10 schreef _Ophelia_ het volgende:
PS de AKQSC-cliffhangerkoningin en ongekroond kampioene al dan niet verwacht goede aflopen. ;)
  Redactie Frontpage maandag 11 oktober 2010 @ 16:21:23 #278
83660 crew  Etcetera
*pffrrrwwwt*
pi_87422015
:O :W Hectisch dagje gehad, nu even rustig alles lezen :)
It's not just sex, it's love
It's two people connecting
With four other people
And aliens
  maandag 11 oktober 2010 @ 17:23:13 #279
168777 Rave_NL
Obey the Dance Commander!
pi_87424467
###Rave stemt op SA

SilentAlarm (2) Stali, Rave
JJH (7) 08gnot, charmed_angel, EllaN, Pheno, huppelmuts, Silent, Tombola, Myraela

Met JJH als modkill erbij.. :)
Cobra4: "Twijfelen aan de kennis van Rave. :')
EllaN: Rave IS een parel. Mijn parel. Onze parel O+. Voor altijd.
Amphibisch getraind voor het zinkende [DEF]-schip
  maandag 11 oktober 2010 @ 17:29:58 #280
186522 Puntenslijpsel
Let's waste time
pi_87424759
ja ik ga toch ook voor SA, canwege eerdere verdenkingen
SilentAlarm (4) Stali, Rave, PS
JJH (7) 08gnot, charmed_angel, EllaN, Pheno, huppelmuts, Silent, Tombola, Myraela
Live from Chicago
Well behaved women rarely make history
Op dinsdag 29 oktober 2013 16:10 schreef _Ophelia_ het volgende:
PS de AKQSC-cliffhangerkoningin en ongekroond kampioene al dan niet verwacht goede aflopen. ;)
  maandag 11 oktober 2010 @ 17:30:59 #281
179024 Huppelmuts
Ja...nou...NEE dus!
pi_87424799
quote:
Op maandag 11 oktober 2010 17:23 schreef Rave_NL het volgende:
###Rave stemt op SA

SilentAlarm (2) Stali, Rave
JJH (7) 08gnot, charmed_angel, EllaN, Pheno, huppelmuts, Silent, Tombola, Myraela

Met JJH als modkill erbij.. :)
Nee die modkill is op zn vroegst morgen pas. Dwz als hij vandaag en morgen niet stemt.

Is de dubbele lynch al geweest eigenlijk?
If God was a woman, wouldn't sperm taste like chocolat?
[b]AirwiN schreef [/b]
De posts van Huppelmuts onderscheiden zich toch al door hun grammaticale correctheid en scherpe spitsvondigheden? Daar heb je geen UI voor nodig om ze te herkennen.
pi_87424992
Nee nog niet.
En het is vervelend dat sommige PH's verwijzen naar AT :{
pi_87424994
Waarom ik :( :(
  Moderator maandag 11 oktober 2010 @ 17:38:12 #284
18653 crew  D.
pi_87425024
## vote Silentalarm

SilentAlarm (5) Stali, Rave, PS, D.
JJH (7) 08gnot, charmed_angel, EllaN, Pheno, huppelmuts, Silent, Tombola, Myraela
  Redactie Frontpage maandag 11 oktober 2010 @ 17:38:35 #285
83660 crew  Etcetera
*pffrrrwwwt*
pi_87425039
Ik stem op ##JJH

SilentAlarm (5) Stali, Rave, PS, D.
JJH (8) 08gnot, charmed_angel, EllaN, Pheno, huppelmuts, Silent, Tombola, Myraela, Etc
quote:
Op maandag 11 oktober 2010 17:30 schreef Huppelmuts het volgende:

[..]



Nee die modkill is op zn vroegst morgen pas. Dwz als hij vandaag en morgen niet stemt.

Is de dubbele lynch al geweest eigenlijk?
Nog niet gezien.
It's not just sex, it's love
It's two people connecting
With four other people
And aliens
  Moderator maandag 11 oktober 2010 @ 17:38:48 #286
18653 crew  D.
pi_87425047
quote:
Op maandag 11 oktober 2010 17:37 schreef Silentalarm het volgende:
Waarom ik :( :(
Omdat jij moordt, en van de maffia bent :Y
  maandag 11 oktober 2010 @ 17:48:49 #287
29605 Faceoff
Sapperdedosiejo
pi_87425401
mja ik gok ook dat JJH het wel voor zichzelf venrneukt, dus:

## vote Silentalarm

SilentAlarm (6) Stali, Rave, PS, D., Faceoff
JJH (8) 08gnot, charmed_angel, EllaN, Pheno, huppelmuts, Silent, Tombola, Myraela, Etc
pi_87425487
quote:
Op maandag 11 oktober 2010 17:38 schreef D. het volgende:

[..]

Omdat jij moordt, en van de maffia bent :Y
Goede onderbouwing :')
pi_87425618
## vote JJH

SilentAlarm (6) Stali, Rave, PS, D., Faceoff
JJH (10) 08gnot, charmed_angel, EllaN, Pheno, huppelmuts, Silent, Tombola, Myraela, Etc, Stijn

[ Bericht 0% gewijzigd door StijnDa op 11-10-2010 18:04:02 ]
  Moderator maandag 11 oktober 2010 @ 18:00:05 #290
18653 crew  D.
pi_87425806
quote:
Op maandag 11 oktober 2010 17:51 schreef Silentalarm het volgende:

[..]

Goede onderbouwing :')
He, ik heb die spelregels niet bedacht he :P
  maandag 11 oktober 2010 @ 18:02:57 #291
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_87425926
SilentAlarm (6) Stali, Rave, PS, D., Faceoff
JJH (11) 08gnot, charmed_angel, EllaN, Pheno, huppelmuts, Silent, Tombola, Myraela, Etc, Stijn, dorpsoudste
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
  maandag 11 oktober 2010 @ 18:03:42 #292
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_87425956
Kolere hè, hier blijkt wel weer hoe moeilijk tellen is :')
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
pi_87425986
quote:
Op maandag 11 oktober 2010 18:00 schreef D. het volgende:

[..]

He, ik heb die spelregels niet bedacht he :P
Spelregels?
pi_87425989
quote:
Op maandag 11 oktober 2010 18:03 schreef Harajuku. het volgende:
Kolere hè, hier blijkt wel weer hoe moeilijk tellen is :')
Je hebt gelijk :P
Naïef natuurlijk om je naam er achter te zetten en de teller + 1 te doen :')
Je moet eerst zelf natellen of het wel klopt.
  maandag 11 oktober 2010 @ 18:06:43 #295
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_87426050
Kak. Ik word net gebeld waar ik blijf :') Vergeten, maar moet dus weg
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
pi_87426071
quote:
Op maandag 11 oktober 2010 18:06 schreef Harajuku. het volgende:
Kak. Ik word net gebeld waar ik blijf :') Vergeten, maar moet dus weg
:W
  maandag 11 oktober 2010 @ 18:07:52 #297
29605 Faceoff
Sapperdedosiejo
pi_87426083
Klopt toch? ik meende dat PS dubbele stem had?
pi_87426124
quote:
Op maandag 11 oktober 2010 18:07 schreef Faceoff het volgende:
Klopt toch? ik meende dat PS dubbele stem had?
Van JJH klopte niet, was 1 te weinig.
  maandag 11 oktober 2010 @ 18:09:38 #299
216584 Trevland
Bad Spellers ofthe World Untie
pi_87426153
ik kan niet wachten op wie er bij ons komt, weer een stukje gezelliger *O*
  Moderator maandag 11 oktober 2010 @ 18:10:34 #300
18653 crew  D.
pi_87426188
quote:
Op maandag 11 oktober 2010 18:04 schreef Silentalarm het volgende:

[..]

Spelregels?
Mijn onderbouwing dat ik op jou stem omdat je maffia bent.
De spelregels zeggen mij dat dat de bedoeling is :P
  Moderator maandag 11 oktober 2010 @ 18:11:51 #301
18653 crew  D.
pi_87426234
quote:
Op maandag 11 oktober 2010 18:08 schreef StijnDa het volgende:

[..]

Van JJH klopte niet, was 1 te weinig.
Da's Myr d'r schuld :o
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')