Hulp bij zelfmoord voor pedofielenquote:De internetsite stopkinderpornonu.com heeft een hulplijn geopend voor pedofielen die zelfmoord willen plegen.
De organisatie achter deze site hoopt op deze manier 'eindelijk tot een oplossing te komen' voor opgejaagde pedofielen in Nederland en Belgi. Ze vinden dat pedofielen die een ernstig gevaar vormen voor de samenleving, in aanmerking moeten komen voor een vrijwillige bendiging van hun leven.
De organisatie zegt geen letterlijke hulp te bieden bij zelfdoding van pedoseksuelen. "Wij geven alleen advies hoe zij op een humane manier een vrijwillige levensbeindiging tot een goed succes kunnen brengen." Enige voorwaarde om 'hulp' te kunnen krijgen bij zelfdoding is dat er een veroordeling moet zijn. Deze moet de hulpzoekende pedoseksueel overhandigen aan stopkinderpornonu.com
Volgens de site zijn er in de afgelopen periode dertien pedofielen overgedragen aan professionele hulpverleners. Deze mensen hebben nog geen misdaad begaan en willen preventief geholpen worden om niet de fout in te gaan. De site richt zich op pedofielen die zichzelf erkennen als pedofiel en geen weg meer zien in dit leven en dus dood willen. "Na deze goed doordachte keuze zullen wij de mensen alleen advies geven welke middelen ze kunnen gebruiken om zich op een goede manier van het leven te kunnen beroven."
De site verwacht voor veel opschudding te gaan zorgen. "Zelfmoord en zeker hulp bij zelfmoord zijn onderwerpen waar een taboe op heerst in Nederland en Belgi. Er zijn heel veel pedoseksuelen die twijfelen of ze nog verder willen gaan leven, en terecht." Pedofielen die een einde aan hun leven willen maken kunnen vanaf vanavond 00:00 uur terecht bij een speciaal telefoonnummer of e-mailadres. Hier kunnen zij dan informatie inwinnen hoe zij het beste zelfmoord kunnen plegen.
quote:Op woensdag 9 december 2009 21:36 schreef Halcon het volgende:
[..]
Dat kan ook inderdaad. Ik begrijp goed dat jij tegen het oplossen van misdrijven bent?
Is dat volgens jou rechtvaardig?quote:Op woensdag 9 december 2009 21:37 schreef Halcon het volgende:
[..]
Dan pakken ze hem in de gevangenis wel een keer.
quote:Op woensdag 9 december 2009 21:37 schreef Ron.Burgundy het volgende:
[..]
Wat is een goede straf voor zo iemand volgens jou? In Nederland bestaat de doodstraf niet dus daar hoef je niet mee aan te komen.
kan je het verschil nou cht niet zien?quote:Op woensdag 9 december 2009 21:36 schreef Halcon het volgende:
[..]
Dat kan ook inderdaad. Ik begrijp goed dat jij tegen het oplossen van misdrijven bent?
"you're either with us, or against us"quote:Op woensdag 9 december 2009 21:40 schreef FunkyHomosapien het volgende:
[..]
kan je het verschil nou cht niet zien?
ik begrijp het zeer goed hoor, don't worry. ik begrijp alleen niet dat jij jezelf zoveel woede indreunt...quote:
Je mag gewoon antwoord geven op de vraag hoor.quote:Op woensdag 9 december 2009 21:39 schreef NorthernStar het volgende:
[..]
Ik begrijp dat jij voor het onderwerpen aan de staat bent?
Wat dan? Dan heeft Benno Larue zijn verdiende loon te pakken en is de kans op recidive 0,0. Eind goed, al goed. Al is het beter als een beul dit gelegaliseerd doet natuurlijk.quote:Op woensdag 9 december 2009 21:41 schreef Jerruh het volgende:
[..]
ik begrijp het zeer goed hoor, don't worry. ik begrijp alleen niet dat jij jezelf zoveel woede indreunt...
laat ik het zo zeggen: als een van die naasten die pedo vermoordt, wat dan? dan is en dat kind aangerand En haar vader of broer of moeder is een moordenaar... Nee dat zal opluchtend werken. En dan zeg ik het nog maar even in het kort, aangezien ik bang ben dat als ik ervaringen ga neerpennen, je er toch geen snars van wil snappen...
Rechtvaardig is in dit geval de electrische stoel voor mij. Die heeft men niet in Nederland, dus dan blijft levenslang bij TBS over. Mijn probleem daarmee zijn vooral de enorme kosten. De rest van z'n leven moet deze man op kosten van de belastingbetaler in een duur TBS-hotel verblijven. Dat staat me tegen.quote:Op woensdag 9 december 2009 21:40 schreef Ron.Burgundy het volgende:
[..]
Is dat volgens jou rechtvaardig?
[..]
En dat noemt men volkswoede... niet nadenken over de gevolgen die het heeft op de mensen die dit werkelijk overkomt, als het maar over opegruimd staat netjes gaat... Jij snapt werkelijk waar niet hoeveel er omgaat binnen een pedozaak en dan doel ik vooral op de slachtofferkant! Denk daar maar eens over na want dat gebrul van je is iets wat geen reet te maken heeft met de gevoelens van slachtoffers maar wat je wel denkt te pretenderen.quote:Op woensdag 9 december 2009 21:44 schreef Halcon het volgende:
[..]
Wat dan? Dan heeft Benno Larue zijn verdiende loon te pakken en is de kans op recidive 0,0. Eind goed, al goed. Al is het beter als een beul dit gelegaliseerd doet natuurlijk.
De doodstraf bestaat niet in Nederland. Dus je zal een andere gepaste straf moeten zoeken. Als een naaste zo'n man vermoord dan wordt de moordenaar gelukkig ook gewoon veroordeeld in Nederland.quote:Op woensdag 9 december 2009 21:44 schreef Halcon het volgende:
[..]
Wat dan? Dan heeft Benno Larue zijn verdiende loon te pakken en is de kans op recidive 0,0. Eind goed, al goed. Al is het beter als een beul dit gelegaliseerd doet natuurlijk.
Als hij levenslang krijgt, dan is er altijd wel een keer 'n minuutje dat bewakers even "niet opletten" en dan krijgt ook Benno Larue zijn verdiende loon.quote:Op woensdag 9 december 2009 21:44 schreef donthate het volgende:
Ik las ergens over dan worden ze een keer nog aangepakt in de gevangenis.Maar ergste is die klootzakken zitten 23uur per dag in hun cell en als ze eruit komen krijgen ze 2/3man beveiliging meeDus die moet sowieso opgeheven worden
Gedane zaken nemen geen keer. Waar het omgaat is dat zo iemand onschadelijk wordt gemaakt. In een zo vroeg mogelijk stadium, zodat hij zo min gelegenheid heeft gekregen om nog meer slachtoffers te maken.quote:Op woensdag 9 december 2009 21:46 schreef Jerruh het volgende:
[..]
En dat noemt men volkswoede... niet nadenken over de gevolgen die het heeft op de mensen die dit werkelijk overkomt, als het maar over opegruimd staat netjes gaat... Jij snapt werkelijk waar niet hoeveel er omgaat binnen een pedozaak en dan doel ik vooral op de slachtofferkant! Denk daar maar eens over na want dat gebrul van je is iets wat geen reet te maken heeft met de gevoelens van slachtoffers maar wat je wel denkt te pretenderen.
Hier moet ik je zeker gelijk in geven.quote:Op woensdag 9 december 2009 21:46 schreef Jerruh het volgende:
[..]
Denk daar maar eens over na want dat gebrul van je is iets wat geen reet te maken heeft met de gevoelens van slachtoffers maar wat je wel denkt te pretenderen.
Na de doodstraf is levenslang zonder kans op vrijlating next best. Probleem daarmee is het kostenplaatje. Met name als er TBS aan te pas komt.quote:Op woensdag 9 december 2009 21:46 schreef Ron.Burgundy het volgende:
[..]
De doodstraf bestaat niet in Nederland. Dus je zal een andere gepaste straf moeten zoeken. Als een naaste zo'n man vermoord dan wordt de moordenaar gelukkig ook gewoon veroordeeld in Nederland.
Iemand als Benno L. komt als het goed is nooit meer vrij in de maatschappij, dus de kans is al zo goed als 0,0.
Jawel maar die beveiliging is toch de gek voor woorden? dat krijgt een gewone gevangen ook nietquote:Op woensdag 9 december 2009 21:46 schreef Halcon het volgende:
[..]
Als hij levenslang krijgt, dan is er altijd wel een keer 'n minuutje dat bewakers even "niet opletten" en dan krijgt ook Benno Larue zijn verdiende loon.
Eens komt ook voor hem de Dag des Oordeels en dat zal hem zwaar vallen.
In het Nederlandse rechtssysteem zijn daar toch al mogelijkheden voor? Als Benno L. zijn straf krijgt dan komt hij waarschijnlijk nooit mee vrij. Dan heb je dat probleem toch opgelost.quote:Op woensdag 9 december 2009 21:48 schreef Halcon het volgende:
[..]
Gedane zaken nemen geen keer. Waar het omgaat is dat zo iemand onschadelijk wordt gemaakt. In een zo vroeg mogelijk stadium, zodat hij zo min gelegenheid heeft gekregen om nog meer slachtoffers te maken.
Eens. Kost allemaal geld. Van dat laatste moet je zo min mogelijk steken in dit soort lui. Als dat tot gevolg heeft dat hij 'n keer tot moest wordt geslagen, dan is dat maar zo. Ik zal daar niet wakker van liggen.quote:Op woensdag 9 december 2009 21:49 schreef donthate het volgende:
[..]
Jawel maar die beveiliging is toch de gek voor woorden? dat krijgt een gewone gevangen ook niet
Geloof je het zelf? 5jaar daarbinnen is hij weer vrijquote:Op woensdag 9 december 2009 21:49 schreef Ron.Burgundy het volgende:
[..]
In het Nederlandse rechtssysteem zijn daar toch al mogelijkheden voor? Als Benno L. zijn straf krijgt dan komt hij waarschijnlijk nooit mee vrij. Dan heb je dat probleem toch opgelost.
In Nederland zal het dat wel worden.quote:Op woensdag 9 december 2009 21:48 schreef Halcon het volgende:
[..]
Na de doodstraf is levenslang zonder kans op vrijlating next best. Probleem daarmee is het kostenplaatje. Met name als er TBS aan te pas komt.
de doodstraf uitvoeren is 2 tot 5x duurder dan een gevangene levenslang vasthouden.quote:Op woensdag 9 december 2009 21:48 schreef Halcon het volgende:
[..]
Na de doodstraf is levenslang zonder kans op vrijlating next best. Probleem daarmee is het kostenplaatje. Met name als er TBS aan te pas komt.
Dat ligt er maar aan hoe je het aanpakt.quote:Op woensdag 9 december 2009 21:50 schreef FunkyHomosapien het volgende:
[..]
de doodstraf uitvoeren is 2 tot 5x duurder dan een gevangene levenslang vasthouden.
Waar baseer je dat op?quote:Op woensdag 9 december 2009 21:50 schreef FunkyHomosapien het volgende:
[..]
de doodstraf uitvoeren is 2 tot 5x duurder dan een gevangene levenslang vasthouden.
Dan moeten ze die 500x in hoger beroep gaan afschaffenquote:Op woensdag 9 december 2009 21:50 schreef FunkyHomosapien het volgende:
[..]
de doodstraf uitvoeren is 2 tot 5x duurder dan een gevangene levenslang vasthouden.
quote:Op woensdag 9 december 2009 21:50 schreef donthate het volgende:
[..]
Geloof je het zelf? 5jaar daarbinnen is hij weer vrij
Volgens mij moet je echt eens naar school, hoe kom je bij zo'n onzin?quote:Op woensdag 9 december 2009 21:51 schreef donthate het volgende:
[..]
Dan moeten ze die 500x in hoger beroep gaan afschaffen
Ik had een pedofiel waar ik zat die had 7jochies verkrachtquote:Op woensdag 9 december 2009 21:51 schreef Ron.Burgundy het volgende:
[..]
![]()
Je bent erg veel onzin aan het verkondigen. Als die man veroordeelt wordt dan krijgt hij normaal gezien TBS en als hij een gevaar voor de samenleving is dan komt hij niet binnen 5 jaar vrij
"In Tennessee, death penalty trials cost an average of 48% more than the average cost of trials in which prosecutors seek life imprisonment"quote:
Loop niet zo dom bij de hand te doen.quote:Op woensdag 9 december 2009 21:43 schreef Halcon het volgende:
[..]
Je mag gewoon antwoord geven op de vraag hoor.
Gewoon castreren, en ik geloof dat sommige pedofielen dat zelfs vrijwillig doen. Zonder seksuele drift is er ook geen probleem meer lijkt me. De doodstraf lijkt me te rigoureus, vooral als het belastingbetalers zijn, want dan stijgt de belastingdruk alleen maar.quote:Op woensdag 9 december 2009 21:52 schreef donthate het volgende:
[..]
Ik had een pedofiel waar ik zat die had 7jochies verkrachtdie is na 2jaar vrijgekomen
nee geen gevaar voor de samenleving
Kun je even iets meer details geven over die zaak, wie weet zoek ik de uitspraak dan nog even op.quote:Op woensdag 9 december 2009 21:52 schreef donthate het volgende:
[..]
Ik had een pedofiel waar ik zat die had 7jochies verkrachtdie is na 2jaar vrijgekomen
nee geen gevaar voor de samenleving
quote:Op woensdag 9 december 2009 21:52 schreef Ron.Burgundy het volgende:
[..]
Volgens mij moet je echt eens naar school, hoe kom je bij zo'n onzin?
Trials ja, maar worden de kosten van gevangenschap ook meegenomen?quote:Op woensdag 9 december 2009 21:53 schreef FunkyHomosapien het volgende:
[..]
"In Tennessee, death penalty trials cost an average of 48% more than the average cost of trials in which prosecutors seek life imprisonment"
(2004 Report from Tennessee Comptroller of the Treasury Office of Research)
"In California the current sytem costs $137 million per year; it would cost $11.5 million for a system without the death penalty."
- http://www.ccfaj.org/rr-dp-official.html
Je kunt in ieder geval niet 500 keer in hoger beroep gaan. Of was dat bij wijze van spreken?quote:Op woensdag 9 december 2009 21:55 schreef donthate het volgende:
[..]
Meneer weet het weer beter? Waar worden volgens jou de kosten aan gemaakt dan?
eerste quote gaat over trials, tweede over gevangenschap.quote:Op woensdag 9 december 2009 21:56 schreef teknomist het volgende:
[..]
Trials ja, maar worden de kosten van gevangenschap ook meegenomen?
Mogelijkheden voor hoger beroepquote:Op woensdag 9 december 2009 21:55 schreef donthate het volgende:
[..]
Meneer weet het weer beter? Waar worden volgens jou de kosten aan gemaakt dan?
Ga je nog antwoord geven op de vraag of blijft het bij dit soort crap?quote:Op woensdag 9 december 2009 21:55 schreef NorthernStar het volgende:
[..]
Loop niet zo dom bij de hand te doen.Alsof tegen een verplichte database zijn gelijk aan tegen het oplossen van misdaden zijn staat.
Je DNA verplicht afstaan aan de staat... ben je een communist ofzo?
Ik heb geen problemen hiermee als het gaat om veroordeelde pedofielen.quote:Op woensdag 9 december 2009 22:01 schreef Filatelistfetisjist het volgende:
Ik snap die hetze tegen pedofielen niet zo. Een ziekelijke neiging maakt iemand niet tot een crimineel/minderwaardig persoon. Daarbij mis ik de eloquentie om de de waanzin van dit voorstel op een passende wijze te verwoorden. Tering wat een mafketels!
Dus je vind het goed dat veroordeelde pedofielen naar een lijn kunnen bellen waar een extreme anti-pedo hem tips geeft om zichzelf af te makenquote:Op woensdag 9 december 2009 22:03 schreef teknomist het volgende:
[..]
Ik heb geen problemen hiermee als het gaat om veroordeelde pedofielen.
Vieze ouwe mannetjes die zich aftrekken op 12chan moeten het zelf weten.
Dan nog, we hebben een rechterlijke macht om ze te straffen.quote:Op woensdag 9 december 2009 22:03 schreef teknomist het volgende:
[..]
Ik heb geen problemen hiermee als het gaat om veroordeelde pedofielen.
Ze worden toch niet gedwongen ofzo?quote:Op woensdag 9 december 2009 22:05 schreef sinterklaaskapoentje het volgende:
[..]
Dus je vind het goed dat veroordeelde pedofielen naar een lijn kunnen bellen waar een extreme anti-pedo hem tips geeft om zichzelf af te maken
Van mij mag iedereen er wel vrijwillig een einde aan breien.quote:Op woensdag 9 december 2009 22:03 schreef teknomist het volgende:
[..]
Ik heb geen problemen hiermee als het gaat om veroordeelde pedofielen.
Vieze ouwe mannetjes die zich aftrekken op 12chan moeten het zelf weten.
Gewoon het idee dat deze mensen 'better off dead' zijn. Dat ze totaal niks meer waard zijn als mens. Deze personen hebben ook nabestaanden..quote:Op woensdag 9 december 2009 22:07 schreef teknomist het volgende:
[..]
Ze worden toch niet gedwongen ofzo?
wat is 12chan?quote:Op woensdag 9 december 2009 22:09 schreef sinterklaaskapoentje het volgende:
[..]
Gewoon het idee dat deze mensen 'better off dead' zijn. Dat ze totaal niks meer waard zijn als mens. Deze personen hebben ook nabestaanden..
Ik keek net trouwens ff op 12chan.. teh fuck man..
Dat zegt dan vooral wat over jou.quote:Op woensdag 9 december 2009 22:01 schreef Filatelistfetisjist het volgende:
Ik snap die hetze tegen pedofielen niet zo.
Anders jij welquote:Op woensdag 9 december 2009 21:43 schreef Halcon het volgende:
Je mag gewoon antwoord geven op de vraag hoor.
In mijn ogen niet. Pedofielen moeten gestraft worden dat feit bestrijdt niemand. Echter moeten ze wel gewoon volgens de Nederlandse regels bestraft worden. Vaak zijn er oproepen waarbij mensen zich gaan verlagen tot een bepaald niveau.quote:
Een pedofiel is nog geen misdadiger, maar iemand met een bepaalde voorkeur. Het al dan niet handelen naar die neiging maakt iemand al dan niet tot een misdadiger. Hetzelfde geldt voor mensen met andere ongewenste neigingen.quote:
Plaatjes van kinderen in bikini en ondergoed. Niet illegaal, maar wel smerig en immoreel...quote:
quote:Op woensdag 9 december 2009 22:21 schreef Filatelistfetisjist het volgende:
[..]
Een pedofiel is nog geen misdadiger, maar iemand met een bepaalde voorkeur. Het al dan niet handelen naar die neiging maakt iemand al dan niet tot een misdadiger. Hetzelfde geldt voor mensen met andere ongewenste neigingen.
Dat overdreven paniek- en haatzaaien komt op mij over als een infantiele uitlaatklep voor de eigen ongeduide gevoelens van onvrede, xenofobie, angst en gevoelens van minderwaardigheid.
Die is allang gegeven.quote:Op woensdag 9 december 2009 22:19 schreef r_one het volgende:
[..]
Anders jij wel
Ik zou nog steeds graag een quote van je hebben waarin expliciet te lezen is dat de smeerlapperij van Benno L genuanceerd wordt.
quote:Op woensdag 9 december 2009 22:21 schreef Filatelistfetisjist het volgende:
[..]
Een pedofiel is nog geen misdadiger, maar iemand met een bepaalde voorkeur. Het al dan niet handelen naar die neiging maakt iemand al dan niet tot een misdadiger. Hetzelfde geldt voor mensen met andere ongewenste neigingen.
Dat overdreven paniek- en haatzaaien komt op mij over als een infantiele uitlaatklep voor de eigen ongeduide gevoelens van onvrede, xenofobie, angst en gevoelens van minderwaardigheid.
Neen, die is nergens gegeven. Nog steeds niet, ondanks herhaaldelijk aandringen.quote:
Hulp bij zelfdoding of iemand daartoe aanzetten is volgens mij in Nederland nog steeds verboden.quote:Op woensdag 9 december 2009 22:45 schreef donthate het volgende:
Tuurlijk wel als die mensen zich zelf afmaken vallen ze niet in herhaling
Boeiendquote:Op woensdag 9 december 2009 22:49 schreef Ron.Burgundy het volgende:
[..]
Hulp bij zelfdoding of iemand daartoe aanzetten is volgens mij in Nederland nog steeds verboden.
Dat heeft natuurlijk ook implicaties voor jezelf. Vind je het normaal als mensen daar ook het recht in eigen hand nemen?quote:Op woensdag 9 december 2009 22:49 schreef donthate het volgende:
[..]
BoeiendVan alles is verboden
dit soort mensen zet ze er maar tot aan
Sommige mensen kunnen zich gewoon niet in dergelijke situaties verplaatsen.quote:Op woensdag 9 december 2009 22:50 schreef Jerruh het volgende:
[..]
doe jij ff hetzelfde, verval jij ook niet in herhaling. Kinderachtig gebral van je begint mijn gevoel voor hoop in de maatschappij aan te tasten.
quote:
Je hoeft geen medelijden te hebben, je kunt ze wel menswaardig behandelen en je niet verlagen tot het niveau van de veroordeelde.quote:Op woensdag 9 december 2009 22:56 schreef donthate het volgende:
[..]
Ahh ja tuurlijk meneer heeft probleempjes medelijden zullen we met ze hebben
Ik vind enkel de manier waarop 'naar ik vermoed grotendeels gefingeerde' emoties de overhand hebben wanneer het gespreksonderwerp pedofielen betreft, opmerkelijk. Moordenaars, huis tuin en keukenverkrachters, huisvadertirannen en andersoortige misdadigers zijn veel minder milkpunt van deze morele fulminaties. Hierbij blijft ook het onderscheid tussen pedofielen en zedendelinquenten m die voor het gemak over het hoofd wordt gezien.quote:Op woensdag 9 december 2009 22:32 schreef donthate het volgende:
[..]
Raar dat mensen met kinderen angst hebben voor pedofielen he? goh.. doodknuppelen die goorlappen
Daar denk ik net zo overquote:Op woensdag 9 december 2009 23:00 schreef Filatelistfetisjist het volgende:
[..]
Ik vind enkel de manier waarop 'naar ik vermoed grotendeels gefingeerde' emoties de overhand hebben wanneer het gespreksonderwerp pedofielen betreft, opmerkelijk. Moordenaars, huis tuin en keukenverkrachters, huisvadertirannen en andersoortige misdadigers zijn veel minder milkpunt van deze morele fulminaties.
Niet alleen is het opmerkelijk, het is ook redelijk nieuw. Qua intensiteit, dan. De pedo-paranoia is echt goed op gang gekomen in de jaren 80 en neemt ook in kracht toe.quote:Op woensdag 9 december 2009 23:00 schreef Filatelistfetisjist het volgende:
[..]
Ik vind enkel de manier waarop 'naar ik vermoed grotendeels gefingeerde' emoties de overhand hebben wanneer het gespreksonderwerp pedofielen betreft, opmerkelijk. Moordenaars, huis tuin en keukenverkrachters, huisvadertirannen en andersoortige misdadigers zijn veel minder milkpunt van deze morele fulminaties.
Afzender: De heer C.J. Hlskenquote:Nieuwe Belgische website
Voor Belgi is er vandaag een nieuwe website geopend. De pedofielen en corrupte Belgische autoriteiten hebben de website van www.stopkinderpornonu.org geblokkeerd. Daarom voelde ik mij persoonlijk genoodzaakt om een nieuwe website te openen. Het is voor het eerst dat ik een Belgische domeinregistratie heb aangemaakt
www.tegenkindermisbruik.be
Ook het CDA staat op de nieuwe Banner, want zij zijn nu immers de pedo-partij van Nederland. Samen met de SGP die seksueel misbruik niet serieus neemt, staan ze mooi tussen alle Belgische politieke schurken.
We vermelden op deze website geen gegevens van veroordeelde pedoseksuelen. Wel kunnen de bezoekers een e-mail sturen naar een e-mail adres, zij krijgen dan binnen 3 uur een hele lijst van alle bij ons geregistreerde pedoseksuelen uit Belgi.
Mochten de Belgische autoriteiten weer de website blokkeren, dan laten zij zien dat ze niets tegen de inhoud hebben, want daar is geen reden voor, maar ze laten dan duidelijk zien dat het om persoonlijke ongenoegens gaat jegens mijn persoon.
Zoals u kunt lezen op de nieuwe website kom ik voor de kerst naar Heusden-Zolder.
Jou ook achterlijke nsber opdonderen ga na mofricaquote:Op donderdag 10 december 2009 22:47 schreef BasEnAad het volgende:
Beste meneer Hlsken,
Ze zouden jou moeten opsluiten, met je razzia's.
Met vriendelijke groet,
BasEnAad
Ja, ik ga een website beginnen; stopzigeunersnu.be. Daar zet ik natuurlijk niet alle adressen op waar zigeuners wonen, maar als je een mailtje stuurt, krijg je binnen 3 uur een lijst met alle geregistreerde zigeuners!!quote:Op donderdag 10 december 2009 22:48 schreef donthate het volgende:
[..]
Jou ook achterlijke nsber opdonderen ga na mofrica
Wist et wel b e problemen met zigeuners bitchquote:Op donderdag 10 december 2009 22:51 schreef BasEnAad het volgende:
[..]
Ja, ik ga een website beginnen; stopzigeunersnu.be. Daar zet ik natuurlijk niet alle adressen op waar zigeuners wonen, maar als je een mailtje stuurt, krijg je binnen 3 uur een lijst met alle geregistreerde zigeuners!!
Als iemand niet meer ademt is de kans op recidive 0,0.quote:Op woensdag 9 december 2009 22:45 schreef donthate het volgende:
Tuurlijk wel als die mensen zich zelf afmaken vallen ze niet in herhaling
Als iemand niet meer post is de kans op getroll 0,0quote:Op vrijdag 11 december 2009 01:02 schreef Halcon het volgende:
Als iemand niet meer ademt is de kans op recidive 0,0.
Wel een idee voor jou!quote:Op vrijdag 11 december 2009 01:21 schreef r_one het volgende:
[..]
Als iemand niet meer post is de kans op getroll 0,0
Ik heb tenminste geen banquote:Op vrijdag 11 december 2009 01:26 schreef Halcon het volgende:
Wel een idee voor jou!
Ik ook niet hoor.quote:Op vrijdag 11 december 2009 01:42 schreef r_one het volgende:
[..]
Ik heb tenminste geen ban![]()
Denk je nog even aan mijn nog steeds openstaande vraag? Truste![]()
*kuch*quote:Op woensdag 9 december 2009 22:34 schreef r_one het volgende:
En anders geef je even de quote waarin ik dat antwoord kan teruglezen![]()
Ik neem aan dat je deze reactie aanmerkt als "de zesde keer antwoord geven op de vraag een relevente reactie quoten"quote:
Je moet voor de grap eens op Van Hertum googelen. De conclusie is al vrij snel dat Van Hertum zich het lot van misbruikte kinderen niet aan zal trekken, omdat ze maar op 1 ding uit is: aandacht. D'r zit een serieuze kronkel in haar bovenkamer. Ze is echter wel slim genoeg om een emotioneel beladen onderwerp als pedofielen uit te kiezen (eerder had ze een ander projectje, maar dat leverde onvoldoende aandacht op), waardoor ze nu volop in de belangstelling staat.quote:Op woensdag 9 december 2009 22:37 schreef ZoKanIkHetOok het volgende:
De pedo hetze had al ziekelijke vormen aangenomen, maar dit had zelfs ik niet kunnen bedenken.
Op zich petje af voor Van Hertum en Hlskens dat ze telkens de shock waarde een beetje omhoog gooien, maar hier wordt natuurlijk geen kind mee gered.
quote:Op vrijdag 11 december 2009 02:30 schreef r_one het volgende:
[..]
Ik neem aan dat je deze reactie aanmerkt als "de zesde keer antwoord geven op de vraag een relevente reactie quoten"![]()
Nee dus, je kunt nog niet 1 quote geven, laat staan 5. Maar neem je tijd, het heeft geen haast
Ik ben ook voor privatiseren van het gevangeniswezen.quote:Op vrijdag 11 december 2009 09:27 schreef thingamajig het volgende:
Ik zie het probleem niet zo. Pedofielen kunnen toch gewoon levenslang worden opgesloten in een kamp? En dan natuurlijk wel een beetje een netjes kamp, waar ze een beetje kunnen fietsen en biertjes drinken enzo. Soort van Center Parks. En je zorgt gewoon dat er werk voor ze is aldaar, dan kunnen ze het ook gewoon zelf betalen. Je zet er gewoon een hele hoge muur omheen en wat bewakers bij de poort... klaar!
Je kan het kamp verplicht maken voor veroordeelde pedofielen, maar ook openstellen voor pedofielen die nog niet zijn veroordeeld. Er zijn echt wel manieren om zoiets rendabel te maken.
Sowieso, het hele gevangeniswezen mag wel eens wat meer geprivatiseerd worden...
hoe vaak dat mens al een platform op bijvoorbeeld de TV heeft gekregenquote:Op vrijdag 11 december 2009 10:19 schreef justanick het volgende:
[..]
Je moet voor de grap eens op Van Hertum googelen. De conclusie is al vrij snel dat Van Hertum zich het lot van misbruikte kinderen niet aan zal trekken, omdat ze maar op 1 ding uit is: aandacht. D'r zit een serieuze kronkel in haar bovenkamer. Ze is echter wel slim genoeg om een emotioneel beladen onderwerp als pedofielen uit te kiezen (eerder had ze een ander projectje, maar dat leverde onvoldoende aandacht op), waardoor ze nu volop in de belangstelling staat.
Die Holskens is slechts een slachtoffer van Van Hertum. Ik snap niet dat de media blind achter dit wijf aanlopen. Als journalist doe je toch op zijn minst je huiswerk, zou je denken...
Bij pedofielen zitten in de bovenkamer de nodige kabels los, dus helemaal uitsluiten moet je het niet doen.quote:Op vrijdag 11 december 2009 20:56 schreef Re het volgende:
[..]
Ik vraag me verder af hoe die vent trouwens weet dat pedofielen de behoefte hebben om zelfmoord te plegen...
ik dacht meer aan zelfreflectie eigenlijk...quote:Op vrijdag 11 december 2009 20:58 schreef Halcon het volgende:
[..]
Bij pedofielen zitten in de bovenkamer de nodige kabels los, dus helemaal uitsluiten moet je het niet doen.
Nee. Pedofielen hebben wat los zitten in hun bovenkamer en de wens is de vader van de gedachte. Hoewel zelfmoord verachtelijk is, staat opgeruimt altijd netjes.quote:Op vrijdag 11 december 2009 21:01 schreef Re het volgende:
[..]
ik dacht meer aan zelfreflectie eigenlijk...
Goed plan.quote:Op woensdag 9 december 2009 21:39 schreef Ron.Burgundy het volgende:
De OP van het eerste deel:
[..]
Hulp bij zelfmoord voor pedofielen
Precies. Elke levende pedofiel is er eentje teveel!quote:Op vrijdag 11 december 2009 21:19 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Goed plan.![]()
Beter ruimen ze zichzelf uit de weg dan een onschuldig kind.
De enige garantie daarop is een spuitje. Een prima middel om de maatschappij te beschermen tegen bewezen veroordeelde pedofielen.quote:Op vrijdag 11 december 2009 21:20 schreef Waldkorn het volgende:
Als ze iig maar niet meer vrijj komen
Je kunt het niet he, quotenquote:
Ik doe niet andersquote:
Ik gaf gewoon aan wat anderen schreven.quote:Op zaterdag 12 december 2009 01:15 schreef r_one het volgende:
[..]
Ik doe niet anders
Maar ik was dan ook niet degene die heul stellig onzin beweerde
Je stellige bewering over nuancering van Benno L's wandaden komt toch echt geheel voor jouw eigen rekening.quote:Op zaterdag 12 december 2009 01:37 schreef Halcon het volgende:
Ik gaf gewoon aan wat anderen schreven.
quote:Op vrijdag 11 december 2009 21:22 schreef Halcon het volgende:
[..]
Precies. Elke levende pedofiel is er eentje teveel!
Het nuanceren van pedofilie in een context waarbij Benno Larue wordt aangehaald komt toch echt voor rekening van de desbetreffende poster.quote:Op zaterdag 12 december 2009 02:10 schreef r_one het volgende:
[..]
Je stellige bewering over nuancering van Benno L's wandaden komt toch echt geheel voor jouw eigen rekening.
Men kiest er zelf voor om te bellen en om zelfmoord te plegen.quote:Op zaterdag 12 december 2009 10:04 schreef ZoKanIkHetOok het volgende:
[..]
![]()
Alsof de gemiddelde Benno L. gaat bellen naar de hulplijn.![]()
Trekt meer zulk soort types aan:
Chris: Hallo, met de pedo-zelfmoord-hulp-lijn.
Beller: Hallo. ik weet niet zo goed wat ik moet doen.
Chris: Ben je pedofiel?
Beller: Ik... nee... ik .... nouja ik heb nog nooit een kind iets aangedaan. Ik ben 18 en ik merk de laatste jaren dat ik meisjes van een paar jaar jonger leuk vind ofzo.... word ik helemaal depri van..
Chris: Dat is gevaarlijk. Je kunt beter dood.
Beller: Ja?
Chris: Ja. Ik ga je nu stap voor stap uitleggen waarom. Blijf aan de lijn.
____________
Zoals ik eerder al zei, Halcon, jouw beeld is dat elke pedofiel automatisch een kind verkracht heeft en 40 jaar is. Je staat absoluut niet stil bij het feit dat deze gevoelens vaak op gang komen als ze zelf nog maar tiener (dus kind) zijn. Zeker in de huidige samenleving kun je daar als tiener, lijkt me, behoorlijk van schrikken en depri van worden. Doe daar nog een paar jaartjes bij en je hebt een depressieve 18 jarige die, zonder ooit een kind te hebben aangerand (en die dat ook nooit zou gaan doen) door Chris Holksens de dood wordt ingepraat.
Er is een verschil tussen een zwembadmonster en een tiener die dit voor het eerst ontdekt bij zichzelf.
Maar nee, alle levende pedo's preventief ruimen.
Triest zijn jullie eigenlijk.quote:Op zaterdag 12 december 2009 11:14 schreef Halcon het volgende:
[..]
Men kiest er zelf voor om te bellen en om zelfmoord te plegen.
Helemaal niet. We moeten het beeld van de 22-jarige ICT-erts die via internet 13-jarige dames voor de webcam krijgen niet romantiserenquote:Op zaterdag 12 december 2009 11:33 schreef ZoKanIkHetOok het volgende:
[..]
Triest zijn jullie eigenlijk.
Helemaal achter deze beweging staan omdat het "kinderen beschermt" terwijl ze ondertussen wel gewoon minderjarige verdachten met foto en adres online smijten als zijnde pedofiel en deprressieve tieners (ook kinderen) de dood in praten 'ter preventie'.
Eigenlijk geef je dus niet eens zo heel veel om kinderen, maar geeft het je gewoon een goed gevoel om op pedo's te kotsen.
Ik heb het over MINDERJARIGEN die van Hertum op haar site plaatste als zijnde pedofielquote:Op zaterdag 12 december 2009 11:35 schreef Halcon het volgende:
[..]
Helemaal niet. We moeten het beeld van de 22-jarige ICT-erts die via internet 13-jarige dames voor de webcam krijgen niet romantiseren
Het belang van het kind staat voorop en het is in het belang van elk kind dat dit soort viespeuken zoveel mogelijk uit de maatschappij verwijderd worden.
Deze mensen mogen vermeld worden, mits ze een ander kind hebben gedwongen tot seks of een veel jonger kind hebben misbruikt. Van een 14-jarige die het op vrijwillige basis doet met een andere 14-jarige kun je best wat vinden, maar dat is geen pedofilie natuurlijk. Over deze mensen gaat dit topic ook helemaal niet.quote:Op zaterdag 12 december 2009 11:39 schreef ZoKanIkHetOok het volgende:
[..]
Ik heb het over MINDERJARIGEN die van Hertum op haar site plaatste als zijnde pedofiel
Op grond van de rechter bestaat die site nu niet meer geloof ik, maar dan krijg je dus dit soort zaken:
http://freestudents.blogs(...)-sadness-inside.html
[ afbeelding ]
Dit soort kids (hij was 14 toen hij seks had met iemand onder de 16) mogen van jou door Holskens de dood in gepraat worden.
Praat dus niet over het belang van het kind. De anti-pedo beweging van Holskens en van Hertum gaat daar inmiddels al lang aan voorbij.
Dat is het punt. Het is totaal geen pedofilie. Maar hij is in Amerika wel voor de rest van zijn leven gerigistreerd als child molester, en van Hertum zou daar ook geen problemen mee hebben.quote:Op zaterdag 12 december 2009 11:43 schreef Halcon het volgende:
[..]
Van een 14-jarige die het op vrijwillige basis doet met een andere 14-jarige kun je best wat vinden, maar dat is geen pedofilie natuurlijk.
Wat deden die minderjarigen dan op de pedo-foto-adres site van van Hertum? Dit is de beweging die jij steunt.quote:Op zaterdag 12 december 2009 11:43 schreef Halcon het volgende:
pedofilie de; v seksuele liefde ve volwassene voor kinderen
Ik weet niet wat hij precies heeft uitgespookt. Als hij bijvoorbeeld een 8-jarig meisje heeft lastiggevallen, dan kan hij best vermeld worden om toekomstige ellende te voorkomen.quote:Op zaterdag 12 december 2009 11:48 schreef ZoKanIkHetOok het volgende:
[..]
Dat is het punt. Het is totaal geen pedofilie. Maar hij is in Amerika wel voor de rest van zijn leven gerigistreerd als child molester, en van Hertum zou daar ook geen problemen mee hebben.
[..]
Wat deden die minderjarigen dan op de pedo-foto-adres site van van Hertum? Dit is de beweging die jij steunt.
Dus omdat Van Hertum een raar stalkerig wijf is, mag je niet instemmen met het aanzetten tot zelfmoord van bewezen pedofielen die niets goeds en veel slechts verzorgen?quote:Op zaterdag 12 december 2009 11:39 schreef ZoKanIkHetOok het volgende:
[..]
Ik heb het over MINDERJARIGEN die van Hertum op haar site plaatste als zijnde pedofiel
Op grond van de rechter bestaat die site nu niet meer geloof ik, maar dan krijg je dus dit soort zaken:
http://freestudents.blogs(...)-sadness-inside.html
[ afbeelding ]
Dit soort kids (hij was 14 toen hij seks had met iemand onder de 16) mogen van jou door Holskens de dood in gepraat worden.
Praat dus niet over het belang van het kind. De anti-pedo beweging van Holskens en van Hertum gaat daar inmiddels al lang aan voorbij.
Natuurlijk mag het, ik ben het er gewoon absoluut niet mee eens. Evenals dat 'preventief ruimen' geblaat. Doe eens normaal.quote:Op zaterdag 12 december 2009 12:21 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Dus omdat Van Hertum een raar stalkerig wijf is, mag je niet instemmen met het aanzetten tot zelfmoord van bewezen pedofielen die niets goeds en veel slechts verzorgen?
Opmerkelijke redeneertrant.![]()
Wat zie jij als oplossing voor het gevaar dat bewezen pedoseksuelen opleveren voor onschuldige kinderen in de samenleving? En dan doel ik niet op de uitzonderingen van mannetjes van 18 met meisjes van 15, maar gewoon echte vieze mannetjes die complete levens kunnen verwoesten?quote:Op zaterdag 12 december 2009 12:26 schreef ZoKanIkHetOok het volgende:
[..]
Natuurlijk mag het, ik ben het er gewoon absoluut niet mee eens. Evenals dat 'preventief ruimen' geblaat. Doe eens normaal.
EDIT: Ik heb volgens mij ook nergens getypt dat hij het er niet mee eens mag zijn, (alsof ik daar iets over te zeggen heb), ik zeg alleen dat ik het gruwelijk oneens met hem ben.
De desbetreffende poster stelde slechts het jammer te vinden dat bij sommigen iedere nuancering wegvalt bij emotioneel beladen onderwerpen. Of woorden van die strekking. Niet meer, niet minder. Dat is een opmerking van algemene aard, met de boodschap: wie de schoen past, trekke hem aan.quote:Op zaterdag 12 december 2009 11:13 schreef Halcon het volgende:
Het nuanceren van pedofilie in een context waarbij Benno Larue wordt aangehaald komt toch echt voor rekening van de desbetreffende poster.
Het onderwerp is pedofilie en dat moeten we kennelijk nuancering. Het ging ook over Benno Larue. Je hebt toch maar even de quote erbij gepakt. Vind ik netjes van je!quote:Op zaterdag 12 december 2009 12:31 schreef r_one het volgende:
[..]
De desbetreffende poster stelde slechts het jammer te vinden dat bij sommigen iedere nuancering wegvalt bij emotioneel beladen onderwerpen. Of woorden van die strekking. Niet meer, niet minder. Dat is een opmerking van algemene aard, met de boodschap: wie de schoen past, trekke hem aan.
Ik lees (jaja, ik lees!) nergens de conclusies die jij nu mensen in de mond wilt leggen, jij beweerde dat "daarmee dus" de wandaden van Benno L genuanceerd werden door desbetreffende poster. Dat is heel wat anders, die projectie komt toch echt voor jouw rekening.
Zo, en nu ben ik klaar met jou. Het is nu wel overduidelijk dat je geen quote terzake kunt aanvoeren. Zwelg gezellig in je Hlsken en Van Hertum retoriek, ik ga mijn tijd zinniger besteden. Tabee.
Het onvoorwaardelijk kiezen voor de bewezen dader en het ongelooflijk schofferen van het levenslange leed van de slachtoffertjes EN het negeren van de bizar hoge risico's op herhaling door dit soort monsters is een kenmerk van De Linksche Kerk.quote:Op zaterdag 12 december 2009 12:34 schreef Halcon het volgende:
[..]
Het onderwerp is pedofilie en dat moeten we kennelijk nuancering. Het ging ook over Benno Larue. Je hebt toch maar even de quote erbij gepakt. Vind ik netjes van je!
Umm, hebben we daar niet gevangenissen voor? Ik ben ook voor ongelooflijk zware straffen voor bewezen kinderverkrachters, hoor?quote:Op zaterdag 12 december 2009 12:30 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Wat zie jij als oplossing voor het gevaar dat bewezen pedoseksuelen opleveren voor onschuldige kinderen in de samenleving? En dan doel ik niet op de uitzonderingen van mannetjes van 18 met meisjes van 15, maar gewoon echte vieze mannetjes die complete levens kunnen verwoesten?
Eens. Pedofielen zijn een groep mensen die compleet uit de maatschappij verwijderd zouden moeten worden en dan het liefst middels de oplossing waarbij de kans op recidive het laagst is, alleen de Linkschfascisten vinden dat er genuanceerd moet worden.quote:Op zaterdag 12 december 2009 12:36 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Het onvoorwaardelijk kiezen voor de bewezen dader en het ongelooflijk schofferen van het levenslange leed van de slachtoffertjes EN het negeren van de bizar hoge risico's op herhaling door dit soort monsters is een kenmerk van De Linksche Kerk.
Gruwelijk, zo'n gedachtegang.
Precies.quote:Op zaterdag 12 december 2009 12:38 schreef Halcon het volgende:
[..]
Eens. Pedofielen zijn een groep mensen die compleet uit de maatschappij verwijderd zouden moeten worden en dan het liefst middels de oplossing waarbij de kans op recidive het laagst is, alleen de Linkschfascisten vinden dat er genuanceerd moet worden.
- Waar mensen uit kunnen ontsnappenquote:Op zaterdag 12 december 2009 12:36 schreef ZoKanIkHetOok het volgende:
[..]
Umm, hebben we daar niet gevangenissen voor?
Wat versta je onder een "ongelooflijk zware straf"?quote:Ik ben ook voor ongelooflijk zware straffen voor bewezen kinderverkrachters, hoor?![]()
Het drijven tot zelfmoord is een instant oplossing van veel problemen. Priklopil gooide zichzelf voor de trein (weinig elegant en veel vertraging veroorzakend). Wel doeltreffend.quote:Wat een bullshit dat een aandachtsstunt van Holskens een betere oplossing zou zijn.
Ik verwacht niet dat veel tieners hierdoor gegrepen worden. Het zijn juist de zielige mannetjes als Priklopil die erdoor over het randje geduwd worden. Letterlijk. En dat is alleen maar mooi meegenomen.quote:En bovendien, El_Matador, wie zegt dat iemand als Benno L. op een zelfmoord-hulplijn afstapt? Het lijkt me juist eerder dat dat soort types er geen moeite mee hebben tot ze gepakt worden.
Ik gaf het eerder al aan, het zijn de meer depressieve types die er op af zullen komen. Je vangt er dus ook gewoon (en misschien wel vooral) tieners mee die deze gevoelens net beginnen te ontdekken. Waarom negeer je dat? Vind je dat een aanvaardbaar risico?
Dit vangt geen pedo's, dit redt geen kinderen. Het is een aandachtsstunt.
"Dus" we moeten Benno Larue nuanceren? Dat is jouw gevolgtrekking.quote:Op zaterdag 12 december 2009 12:34 schreef Halcon het volgende:
Het onderwerp is pedofilie en dat moeten we kennelijk nuancering. Het ging ook over Benno Larue.
Had ik al, had je niet zes keer hoeven vragen als JIJ goed had gelezen (quote:Je hebt toch maar even de quote erbij gepakt. Vind ik netjes van je!
Wat begrijp je precies niet aan het woord ´context´ ?quote:Op zaterdag 12 december 2009 12:52 schreef r_one het volgende:
[..]
"Dus" we moeten Benno Larue nuanceren? Dat is jouw gevolgtrekking.
Het gaat over A, het gaat ook over B, "dus" A=B?
Kijk even hier
Inderdaad, Van Hertum / Hlsken retoriek ten top![]()
[..]
Had ik al, had je niet zes keer hoeven vragen als JIJ goed had gelezen (): Hulp bij zelfmoord voor pedofielen
En op de vraag "Waar zie jij Benno L staan in deze quote" ben jij dus zes keer het antwoord schuldig gebleven
![]()
Het is 'een' quote, hij is echter niet steekhoudend voor jouw verweer dat "desbetreffende poster de wandaden van Benno L wil nuanceren". Ik had gehoopt dat je nog een andere, een betere quote had gehad. Maar helaas.
De kern van de zaak. Ben benieuwd hoe De Zorgzame Linksche Elite zich hieruit gaat redden.quote:Op zaterdag 12 december 2009 15:08 schreef Halcon het volgende:
Ga jij de ouders van dat gehandicapte meisje dat verkracht is door Benno L. benaderen om het een en ander te nuanceren?
Castreren is ook ok toch, je moet er zeker van zijn dat ze onschadelijk zijn, tegen elke prijs !quote:Op vrijdag 11 december 2009 21:45 schreef El_Matador het volgende:
[..]
De enige garantie daarop is een spuitje. Een prima middel om de maatschappij te beschermen tegen bewezen veroordeelde pedofielen.
Als dat een afdoende maatregel is, dan vind ik het prima. Doodstraf zal er toch wel niet doorkomen, dus realistisch gezien is jouw optie beter.quote:Op zaterdag 12 december 2009 15:30 schreef bastibro het volgende:
[..]
Castreren is ook ok toch, je moet er zeker van zijn dat ze onschadelijk zijn, tegen elke prijs !
Alle beetjes helpen natuurlijk, maar ik vraag me wel af of castratie helpt bij gestoorden zoals Marc Dutroux. Naast seksueel misbruik is het vaak ook machtsmisbruik en je kunt je afvragen of dat alleen gestuurd wordt vanuit het zakje.quote:Op zaterdag 12 december 2009 15:39 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Als dat een afdoende maatregel is, dan vind ik het prima. Doodstraf zal er toch wel niet doorkomen, dus realistisch gezien is jouw optie beter.
Maar ik weet niet in hoeverre dat helpt. TBS helpt ook voor geen meter, vraag me af of een lichamelijke ingreep dan wel helpt.
Het wordt wel een links/rechts discussie, aangezien rechts pedofielen wil uitschakelen en links pedofielen de ruimte wil geven.quote:Op zaterdag 12 december 2009 15:36 schreef ZoKanIkHetOok het volgende:
Mijn God, zeg.
Ikzelf heb alleen maar nuance verkondigd in dit topic en mij kun je toch ook niet bepaald linkse elite noemen.
Zo'n beladen onderwerp gebruiken om het eeuwenoude links/rechts spelletje te spelen.![]()
En dan zeggen dat wij niks om de slachtoffers geven.
Ik zou ze ook graag de ruimte geven, IN DE HEL !quote:Op zaterdag 12 december 2009 15:42 schreef Halcon het volgende:
[..]
Het wordt wel een links/rechts discussie, aangezien rechts pedofielen wil uitschakelen en links pedofielen de ruimte wil geven.
Links-rechts laat zich niet indelen door hoe mensen denken dat pedofilie aangepakt moet worden.quote:Op zaterdag 12 december 2009 15:42 schreef Halcon het volgende:
[..]
Het wordt wel een links/rechts discussie, aangezien rechts pedofielen wil uitschakelen en links pedofielen de ruimte wil geven.
Ik ben niet rechts, maar dat daargelaten. Ik heb alleen een bloedhekel aan De Linksche Elite. Het Sp-links vind ik wel sympathiek (niet dat ik erop zou stemmen, maar da's wat anders).quote:Op zaterdag 12 december 2009 15:42 schreef Halcon het volgende:
[..]
Het wordt wel een links/rechts discussie, aangezien rechts pedofielen wil uitschakelen en links pedofielen de ruimte wil geven.
dit is zo kinderachtig, de linksche elite? beetje brainwashed door alle rechtse oneliners?quote:Op zaterdag 12 december 2009 15:44 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Ik ben niet rechts, maar dat daargelaten. Ik heb alleen een bloedhekel aan De Linksche Elite. Het Sp-links vind ik wel sympathiek (niet dat ik erop zou stemmen, maar da's wat anders).
Wat is er niet rationeel aan het uit de maatschappij verwijderen van iemand die kinderen misbruikt? Mag jij even uitleggen aan de mensen hier.quote:Op zaterdag 12 december 2009 15:44 schreef BasEnAad het volgende:
[..]
Links-rechts laat zich niet indelen door hoe mensen denken dat pedofilie aangepakt moet worden.
Wel door mensen die opeens niet meer rationeel kunnen denken wanneer het over pedofielen gaat.
Oke dan.quote:Op zaterdag 12 december 2009 15:42 schreef Halcon het volgende:
[..]
Het wordt wel een links/rechts discussie, aangezien rechts pedofielen wil uitschakelen en links pedofielen de ruimte wil geven.
Zo is het wel. Linkse rechters die vunzige plaatjes hebben van kleine jongetjes komen er bijvoorbeeld ook goedkoop mee weg.quote:Op zaterdag 12 december 2009 15:45 schreef FunkyHomosapien het volgende:
[..]
dit is zo kinderachtig, de linksche elite? beetje brainwashed door alle rechtse oneliners?
Het enige dat helpt is het uitschakelen van pedofielen. Pedofielen hun gang laten gaan helpt juist helemaal niet.quote:Op zaterdag 12 december 2009 15:47 schreef ZoKanIkHetOok het volgende:
[..]
Oke dan.![]()
Wat mij betreft is geen enkel slachtoffer gebaat bij een links/rechts discussie.
En een hetze redt nooit kinderen.
rechters staan vaak boven de wet, klopt.quote:Op zaterdag 12 december 2009 15:47 schreef Halcon het volgende:
[..]
Zo is het wel. Linkse rechters die vunzige plaatjes hebben van kleine jongetjes komen er bijvoorbeeld ook goedkoop mee weg.
Juist wel. Er is niets rationeels aan om een onaanvaardbaar risico te lopen door bewezen pedoseksuelen weer lekker de speeltuin te laten bevuilen.quote:Op zaterdag 12 december 2009 15:44 schreef BasEnAad het volgende:
[..]
Links-rechts laat zich niet indelen door hoe mensen denken dat pedofilie aangepakt moet worden.
Wel door mensen die opeens niet meer rationeel kunnen denken wanneer het over pedofielen gaat.
Ah, dus pedo's vermoorden of pedo's kinderen laten verkrachten zijn de enige twee opties die er nog zijn?quote:Op zaterdag 12 december 2009 15:48 schreef Halcon het volgende:
[..]
Het enige dat helpt is het uitschakelen van pedofielen. Pedofielen hun gang laten gaan helpt juist helemaal niet.
Uit de maatschappij verwijderen is een eufemisme voor vermoorden?quote:Op zaterdag 12 december 2009 15:47 schreef Halcon het volgende:
[..]
Wat is er niet rationeel aan het uit de maatschappij verwijderen van iemand die kinderen misbruikt? Mag jij even uitleggen aan de mensen hier.
Rechters behoren tot de elite en zijn vaak van linkse garnituur.quote:Op zaterdag 12 december 2009 15:48 schreef FunkyHomosapien het volgende:
[..]
rechters staan vaak boven de wet, klopt.
maar dat heeft geen drol met links te maken.
ten eerste: bronquote:Op zaterdag 12 december 2009 15:50 schreef Halcon het volgende:
[..]
Rechters behoren tot de elite en zijn vaak van linkse garnituur.
Of je haalt ze uit de maatschappij of je laat ze hun gang gaan. Tegenwoordig lijkt men voor de laatste optie gekozen te hebben. Ik vind dat absoluut geen optie. De enige serieuze optie is de eerste.quote:Op zaterdag 12 december 2009 15:50 schreef ZoKanIkHetOok het volgende:
[..]
Ah, dus pedo's vermoorden of pedo's kinderen laten verkrachten zijn de enige twee opties die er nog zijn?
Gevangenis is tijdelijk en biedt dus geen afdoende oplossing.quote:Op zaterdag 12 december 2009 15:51 schreef FunkyHomosapien het volgende:
waarom denken de mensen in dit topic dat het f doodstraf is f vrij
er is ook nog een gevangenis, tbs?
quote:Op zaterdag 12 december 2009 15:52 schreef FunkyHomosapien het volgende:
[..]
ten eerste: bron
ten tweede: de poltieke voorkeur van een rechter doet er niet toe.
http://www.google.nl/search?hl=nl&source=hp&q=Allereerst+bleek+het+stemgedrag+van+de+rechters+fors+te&meta=&aq=f&oq=quote:Allereerst bleek het stemgedrag van de rechters fors te
verschillen van die van de rest van Nederland. D66 en
Groen Links scoorden dan samen 30%, terwijl dat voor
heel Nederland in 2003 slechts 9% was. Vooral het CDA
was fors ondervertegenwoordigd (12% tegen 30% voor
heel Nederland). Terwijl de “linkse” partijen samen 46%
scoorden in heel Nederland was dat onder de rechters
64%.
Pardon? Tegenwoordig laat men ze hun gang gaan? De irrationele pedo-hetze is in de hele moderne geschiedenis nog nooit zo intens geweest, hoor?quote:Op zaterdag 12 december 2009 15:52 schreef Halcon het volgende:
[..]
Of je haalt ze uit de maatschappij of je laat ze hun gang gaan. Tegenwoordig lijkt men voor de laatste optie gekozen te hebben. Ik vind dat absoluut geen optie. De enige serieuze optie is de eerste.
W.m.b. is een spuitje de beste oplossing, maar dat zie ik in Nederland helaas niet gebeuren. Alternatief is dan levenslang opsluiten, maar dat kost wel een bom duiten en de gevangenissen zijn te luxe voor dit soort smeerlappen.
En mensen die andere mensen uit de maatschappij willen verwijderen moeten zelf ook verwijderd wordenquote:Op zaterdag 12 december 2009 11:35 schreef Halcon het volgende:
[..]
Helemaal niet. We moeten het beeld van de 22-jarige ICT-erts die via internet 13-jarige dames voor de webcam krijgen niet romantiseren
Het belang van het kind staat voorop en het is in het belang van elk kind dat dit soort viespeuken zoveel mogelijk uit de maatschappij verwijderd worden.
ik ben helemaal voor hogere straffen voor pedo's, vergeet dat niet.quote:Op zaterdag 12 december 2009 15:53 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Gevangenis is tijdelijk en biedt dus geen afdoende oplossing.
TBS werkt niet en al helemaal niet bij pedoseksuelen. Die zijn lichamelijk ziek.
goed, hiermee komen we ergens.quote:Op zaterdag 12 december 2009 15:54 schreef Halcon het volgende:
[..]
[..]
http://www.google.nl/search?hl=nl&source=hp&q=Allereerst+bleek+het+stemgedrag+van+de+rechters+fors+te&meta=&aq=f&oq=
De samenleving wel, maar de elite wil vrolijk door blijven modderen met pedofielen. Dat is het hele probleem. Als de samenleving zou mogen kiezen, dan mag men alvast een flinke voorraad spuitjes inslaan.quote:Op zaterdag 12 december 2009 15:54 schreef ZoKanIkHetOok het volgende:
[..]
Pardon? Tegenwoordig laat men ze hun gang gaan? De irrationele pedo-hetze is in de hele moderne geschiedenis nog nooit zo intens geweest, hoor?![]()
Ik weet niet wat je zeurt: de samenleving staat aan jouw kant en wil koppen zien rollen.
Het zijn vooral mensen met een GL, D'66 achtergrond en de salonsocialistische vleugel van de PvdA die pedo's willen laten aanmodderen.quote:Op zaterdag 12 december 2009 15:59 schreef FunkyHomosapien het volgende:
[..]
goed, hiermee komen we ergens.
maar sinds wanneer is 'links' voor pedo's dan?
bron?quote:Op zaterdag 12 december 2009 16:00 schreef Halcon het volgende:
[..]
Het zijn vooral mensen met een GL, D'66 achtergrond en de salonsocialistische vleugel van de PvdA die pedo's willen laten aanmodderen.
Zijn onderbuik....quote:
Even ter verduidelijking: het gaat hier niet over een organisatie die is opgericht om hulp te bieden bij euthanasie, het gaat hier om de anti-pedo beweging van Van Hertum en Holskens die, na het met naam en adres online zetten van mensen/tieners die alleen nog maar verdacht zijn van een misdrijf, iets nieuws hebben bedacht om in de media te komen: een telefoonlijn die pedo's (iedereen die belt, dat kunnen dus ook tieners zijn die ontdekken dat ze gevoelens beginnen te krijgen voor tieners die een paar jaar jonger zijn) aanmoedigt om zelfmoord te plegen. Het is geen officieel plan met subsidie enzo, het is en in een reeks van spectaculaire aankondigingen die het nieuws moeten halen.quote:Op zaterdag 12 december 2009 15:57 schreef pc-fr34k het volgende:
Zal vast wel wel aan bod zijn gekomen maar hier mijn gedachte hierover:
Waarom alleen hulp bij zelfmoord voor pedofielen? Zorg dat IEDEREEN die daar gebruik van wenst te maken dat kan, en dan kan je als hulp bij zelfmoord legaal is altijd nog je als instantie richting op pedofielen...
Zijn genoeg mensen zonder misdrijven die hun leven door ziekte of wat dan ook niet meer dragelijk vinden, die vind ik eerder het recht hebben om ermee te kappen dan iemand die wat kindjes heeft verkracht en nu opgejaagd wordt en er maar een einde aan gaat maken. Ook al is het natuurlijk mooi meegenomen, opgeruimd staat netjes immers.
Ik wil geen mensen uit de maatschappij verwijderen, ik wil pedofielen definitief uit de maatschappij verwijderen. Bij een veroordeling zou een rechter moeten oordelen dat bepaalde lieden al hun rechten hebben verspeeld en op geen enkel recht meer een beroep kunnen doen!quote:Op zaterdag 12 december 2009 15:55 schreef maniack28 het volgende:
[..]
En mensen die andere mensen uit de maatschappij willen verwijderen moeten zelf ook verwijderd worden![]()
vind ik
Wat geeft jou het recht om iemand met andere gedachtes te verwijderen? Waar ligt de grens? Moeten homo's ook verwijderd worden? Of mensen met een geestelijke afwijking? Met stoornissen?
Mensen uit de samenleving verwijderen is gevaarlijk, ik moet dan altijd denken aan ene Adolf...
Dat stukje over de rechters en de politieke discussie over dit onderwerp. Je zou het eens wat meer moeten volgen.quote:
We hebben het hier over pedofielen, niet over een bepaald ras. Behoorlijke zieke opmerking en dat geeft het niveau van linkschfascisten aan. Juist dit soort redeneringen werden volop gebezigd door de NSDAP.quote:Op zaterdag 12 december 2009 16:02 schreef maniack28 het volgende:
[..]
Zijn onderbuik....
Dit ruikt naar nazisme btw.. Een bepaalde groep uit de samenleving willen verwijderen
quote:Op zaterdag 12 december 2009 16:04 schreef I.R.Baboon het volgende:
Ik ben niet links, zelfs enigszins rechts, maar ik vind dat El_Matador en Halcon krankzinnige onzin uitkramen. Wat nu?
nee, jij zegt dat sommige GL/D66/PVDA politici een pedo graag vrijuit ziet lopen.quote:Op zaterdag 12 december 2009 16:04 schreef Halcon het volgende:
[..]
Dat stukje over de rechters en de politieke discussie over dit onderwerp. Je zou het eens wat meer moeten volgen.
Ja man, vandaar dat ik ook niet meer in dit topic reageer en hen lekker in hun eigen sop laat gaarkoken. Maar krankzinnig is het zeker.quote:Op zaterdag 12 december 2009 16:04 schreef I.R.Baboon het volgende:
Ik ben niet links, zelfs enigszins rechts, maar ik vind dat El_Matador en Halcon krankzinnige onzin uitkramen. Wat nu?
Maat, leg mij het verschil eens uit tussen het verwijderen van mensen uit de samenleving op basis van ras, mening of afwijking. It's all the same.quote:Op zaterdag 12 december 2009 16:04 schreef Halcon het volgende:
[..]
We hebben het hier over pedofielen, niet over een bepaald ras. Behoorlijke zieke opmerking en dat geeft het niveau van linkschfascisten aan. Juist dit soort redeneringen werden volop gebezigd door de NSDAP.
quote:Op zaterdag 12 december 2009 16:06 schreef FunkyHomosapien het volgende:
[..]
nee, jij zegt dat sommige GL/D66/PVDA politici een pedo graag vrijuit ziet lopen.
daar wil ik graag een bron van.
Pedofielen misbruiken kinderen, dat is strafbaar. Het afkomstig zijn van een bepaald ras is niet strafbaar en ook niemand tot last. Ik hoop dat je dat verschil ziet, anders is het echt ernstig met je gesteld.quote:Op zaterdag 12 december 2009 16:07 schreef maniack28 het volgende:
[..]
Maat, leg mij het verschil eens uit tussen het verwijderen van mensen uit de samenleving op basis van ras, mening of afwijking. It's all the same.
Net als al die antifas die altijd roepen dat nazi's dood moeten, dat is hetzelfde als nazi's die roepen dat joden dood moeten.
Dat die groep mensen een probleem vormen a la, maar dat geeft jou niet het recht ze te verwijderen. Alcoholisten vormen ook een probleem (misschien nog wel groter) en door alcoholisme vallen jaarlijks veel slachtoffers, zoveel psychisch als lichamelijk. Is dat een reden om alle alcoholisten om te brengen?
Mensen die denken als jij zijn wellicht nog zieker in hun hoofd dan pedofielen!
Zo is het.quote:Op zaterdag 12 december 2009 16:03 schreef Halcon het volgende:
[..]
Ik wil geen mensen uit de maatschappij verwijderen, ik wil pedofielen definitief uit de maatschappij verwijderen. Bij een veroordeling zou een rechter moeten oordelen dat bepaalde lieden al hun rechten hebben verspeeld en op geen enkel recht meer een beroep kunnen doen!
De discussie gaat hier niet over homo's, maar over pedofielen.
In het algemeen: mensen die een dusdanige afwijking hebben waardoor ze een ernstig gevaar zijn voor de samenleving, moeten definitief uit de samenleving verwijderd worden!
Onzin. Zowel in de samenleving als in de media als in de politiek nemen anti-pedo sentimenten toe. Jij mist zeker ook toevallig alle berichtgeving die je over de hele wereld ziet omtrent anti-privacy anti-pedo wetgeving?quote:Op zaterdag 12 december 2009 15:59 schreef Halcon het volgende:
[..]
De samenleving wel, maar de elite wil vrolijk door blijven modderen met pedofielen. Dat is het hele probleem. Als de samenleving zou mogen kiezen, dan mag men alvast een flinke voorraad spuitjes inslaan.
Doe je best die "krankzinnige onzin" te weerleggen, zou ik zeggen.quote:Op zaterdag 12 december 2009 16:04 schreef I.R.Baboon het volgende:
Ik ben niet links, zelfs enigszins rechts, maar ik vind dat El_Matador en Halcon krankzinnige onzin uitkramen. Wat nu?
Er zijn ook pedofielen die dit niet doen. Jij wilt ze verwijderen voordat ze uberhaupt een kind gepakt hebben?quote:Op zaterdag 12 december 2009 16:09 schreef Halcon het volgende:
[..]
Pedofielen misbruiken kinderen, dat is strafbaar. Het afkomstig zijn van een bepaald ras is niet strafbaar en ook niemand tot last. Ik hoop dat je dat verschil ziet, anders is het echt ernstig met je gesteld.
het gaat om dit stukje, dunkt me?quote:Op zaterdag 12 december 2009 16:08 schreef Halcon het volgende:
Brongersma keerde terug in de senaat en slaagde erin het wetsartikel, op basis waarvan hij destijds werd veroordeeld, te laten afschaffen. De jaren zeventig waren gouden tijden voor de pedofilie in Nederland. De PvdA sprak zich uit voor het schrappen van de zedelijkheidswetgeving en de PSP (het huidige GroenLinks) pleitte zelfs expliciet voor de afschaffing van de strafbaarstelling van pedofilie. Er verschenen zelfs overheidsrapporten waarin werd uitgelegd dat niet pedofilie het probleem was, maar de heersende seksuele vooroordelen.
Ik ben gay en totaal niet beledigd.quote:Op zaterdag 12 december 2009 16:09 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Zo is het.
Een vergelijking tussen een bewezen pedoseksueel en een homo is naast belachelijk vooral een enorme belediging voor homoseksuelen.
Amenquote:Op zaterdag 12 december 2009 16:18 schreef ZoKanIkHetOok het volgende:
[..]
Ik ben gay en totaal niet beledigd.
Ik snap heel goed wat maniack28 probeert duidelijk te maken. Nu zijn het pedo's waar we met zijn allen tegen zijn omdat het volgens jullie allemaal Benno L.'s zijn (), terwijl dit dertig jaar geleden helemaal niet aan de orde was. Toen kon er nog een redelijk normale discussie over gevoerd worden. In de jaren dertig waren het joden, en voor de volgende generatie is het weer een andere groep waar de samenleving met behulp van de media het sterkst op reageert en waar dus het meest gebruik gemaakt van kan worden.
Daarmee zeg ik dus niet dat ik het verschil niet weet tussen iemand die anderen daadwerkelijk wat aandoet (kinderverkrachter) en een Jood, of een homo zoals ikzelf. Wat ik er wel mee zeg is dat het iedere keer een andere groep is waarmee het meest angst ingeboezemd kan worden.
Alleen pedo zijn hoeft niet bestraft te worden. Je voelt maar wat je voelt, en je rukt je maar af op de meest perverse fantasieen. Prima wat mij betreft. Als je een Benno L. wordt is het echter een ander verhaal ja. Maar om nu te doen dat alle pedo's Benno L.'s zijn, dat is idioot. Jammer genoeg ziet niemand het verschil meer. Gevaarlijke trend.
goed geschreven.quote:
Je ridiculiseert, trekt het in het absurde en vermoedt beweringen die niet zijn gedaan.quote:Op zaterdag 12 december 2009 16:18 schreef ZoKanIkHetOok het volgende:
[..]
Ik ben gay en totaal niet beledigd.
Ik snap heel goed wat maniack28 probeert duidelijk te maken. Nu zijn het pedo's waar we met zijn allen tegen zijn omdat het volgens jullie allemaal Benno L.'s zijn (), terwijl dit dertig jaar geleden helemaal niet aan de orde was. Toen kon er nog een redelijk normale discussie over gevoerd worden. In de jaren dertig waren het joden, en voor de volgende generatie is het weer een andere groep waar de samenleving met behulp van de media het sterkst op reageert en waar dus het meest gebruik gemaakt van kan worden.
Daarmee zeg ik dus niet dat ik het verschil niet weet tussen iemand die anderen daadwerkelijk wat aandoet (kinderverkrachter) en een Jood, of een homo zoals ikzelf. Wat ik er wel mee zeg is dat het iedere keer een andere groep is waarmee het meest angst ingeboezemd kan worden.
Alleen pedo zijn hoeft niet bestraft te worden. Je voelt maar wat je voelt, en je rukt je maar af op de meest perverse fantasieen. Prima wat mij betreft. Als je een Benno L. wordt is het echter een ander verhaal ja. Maar om nu te doen of alle pedo's Benno L.'s zijn, dat is idioot. Jammer genoeg ziet niemand het verschil meer. Gevaarlijke trend.
Met zo'n pedo-zelfmoord hotline is het dus allesbehalve te controleren dat het om bewezen pedoseksuelen gaat.quote:Op zaterdag 12 december 2009 16:23 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Het gaat om het adequaat bestraffen van bewezen pedoseksuelen.
volgens mij is niemand in dit topic voor het vrijuit laten gaan van veroordeelde pedosexuelen.quote:Op zaterdag 12 december 2009 16:23 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Je ridiculiseert, trekt het in het absurde en vermoedt beweringen die niet zijn gedaan.
Het gaat niet om andere groepen, joden, homo's, whatever.
Het gaat om het adequaat bestraffen van bewezen pedoseksuelen.
Als je daarop zou reageren zou het allemaal een stuk makkelijker zijn.
En? Als iemand zelfmoord wil plegen, dan is dat toch echt ZIJN keuze.quote:Op zaterdag 12 december 2009 16:25 schreef ZoKanIkHetOok het volgende:
[..]
Met zo'n pedo-zelfmoord hotline is het dus allesbehalve te controleren dat het om bewezen pedoseksuelen gaat.
Ja maar, als je pedo's niet om zeep wilt helpen ben je per definitie een voorstander van pedofilie volgens hunquote:Op zaterdag 12 december 2009 16:26 schreef FunkyHomosapien het volgende:
[..]
volgens mij is niemand in dit topic voor het vrijuit laten gaan van veroordeelde pedosexuelen.
ik zelf ben voor hardere straffen voor hen.
alleen ik maak me zorgen om die hele lynchende gedachtegang van jullie.
dat gevoel krijg ik ook, inderdaad.quote:Op zaterdag 12 december 2009 16:27 schreef maniack28 het volgende:
[..]
Ja maar, als je pedo's niet om zeep wilt helpen ben je per definitie een voorstander van pedofilie volgens hun
Dankje.quote:
Dat verschil wordt berhaupt nog maar weinig erkend tegenwoordig.quote:Op zaterdag 12 december 2009 16:20 schreef FunkyHomosapien het volgende:
[..]
sommige mensen in dit topic zien duidelijk niet het verschil tussen pedofilie en pedosexualiteit.
Dan hoeft er niemand te zijn die die persoon helpt, het is immers ZIJN keuze...quote:Op zaterdag 12 december 2009 16:27 schreef El_Matador het volgende:
[..]
En? Als iemand zelfmoord wil plegen, dan is dat toch echt ZIJN keuze.
Wederom slanggedrag van je, aangezien al je ridiculisaties en verdachtmakingen naar dubieuze regimes komen te vervallen, maar goed, die puntjes neem ik dan maar van je in ontvangst.
Een gevangenisstraf is tijdelijk. Dat leidt onherroepelijk tot vrijuit laten gaan op een gegeven moment. Bovendien lost een gevangenisstraf voor pedoseksuelen niets op (behalve de tijd in bewaring dat hij geen slachtoffers kan maken dan). Of denk jij dat een zieke na een gevangenisstraf "genezen" is?quote:Op zaterdag 12 december 2009 16:26 schreef FunkyHomosapien het volgende:
[..]
volgens mij is niemand in dit topic voor het vrijuit laten gaan van veroordeelde pedosexuelen.
ik zelf ben voor hardere straffen voor hen.
alleen ik maak me zorgen om die hele lynchende gedachtegang van jullie.
De uiteindelijke keuze is aan hemzelf.quote:Op zaterdag 12 december 2009 16:28 schreef maniack28 het volgende:
[..]
Dan hoeft er niemand te zijn die die persoon helpt, het is immers ZIJN keuze...
Nee dus.quote:Je gooit zojuist je pedohotline overboord Tnx!
Ik vind het echt weerzinwekkend wat jij hier verkondigt.quote:Op zaterdag 12 december 2009 16:33 schreef El_Matador het volgende:
Wat extra push kan in mijn ogen geen kwaad.
Ziek. Een minderjarige die nog nooit iets heeft gedaan die belt mag dus ook een push van je krijgen?quote:Op zaterdag 12 december 2009 16:33 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Wat extra push kan in mijn ogen geen kwaad.
Wat begrijp je precies niet aan het woord ´drogredenering´ ?quote:Op zaterdag 12 december 2009 15:08 schreef Halcon het volgende:
Wat begrijp je precies niet aan het woord ´context´ ?
Vonne, ben jij hetquote:Ga jij de ouders van dat gehandicapte meisje dat verkracht is door Benno L. benaderen om het een en ander te nuanceren?
ik snap wat je bedoeld en we komen nu eigenlijk in een doodstraf ja/nee discussie, wat prima is.quote:Op zaterdag 12 december 2009 16:30 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Een gevangenisstraf is tijdelijk. Dat leidt onherroepelijk tot vrijuit laten gaan op een gegeven moment. Bovendien lost een gevangenisstraf voor pedoseksuelen niets op (behalve de tijd in bewaring dat hij geen slachtoffers kan maken dan). Of denk jij dat een zieke na een gevangenisstraf "genezen" is?![]()
Lynchen krijg je JUIST als je bewezen pedoseksuelen niet hard straft (en herhaling voorkomt). Dat zie je nu gebeuren, waarbij ze vrijgelaten worden, in een kinderrijke buurt neergezet en zo de kat op het spek gebonden wordt.
Ik zou mijn fictieve kinderen ook willen beschermen tegen de grillen van een wandelende tijdbom als een pedoseksueel. JUIST adequaat en permanent straffen zorgt ervoor, dat die keuze niet aan mij meer is. Je hoeft eenvoudigweg niet te lynchen als de pedoseksueel in kwestie geen kwaad meer kan als ofwel hijzelf ofwel zijn testikels verwijderd zijn.
Dat mag je vinden.quote:Op zaterdag 12 december 2009 16:35 schreef BasEnAad het volgende:
[..]
Ik vind het echt weerzinwekkend wat jij hier verkondigt.
Maar dan ben je consequent en mogen andere mensen met een zieke geest ook dood? Open dan een topic over het verwijderen van gevaarlijke mensen in de samenleving en ga niet alleen pedo's te lijf. Dan denken mensen dat je het alleen op die groep hebt voorzien.quote:Op zaterdag 12 december 2009 16:37 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Dat mag je vinden.![]()
Ik vind het weerzinwekkend om onaanvaardbare risico's te lopen met wandelende tijdbommen die kinderleventjes kapotmaken.
Zo hebben we allebei wat.
Risico loop je altijd, met alles wat je doet. Dat hoort bij het leven. Onder een auto komen is ook klote, maar daarom verbieden we nog niet alle auto's.quote:Op zaterdag 12 december 2009 16:37 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Dat mag je vinden.![]()
Ik vind het weerzinwekkend om onaanvaardbare risico's te lopen met wandelende tijdbommen die kinderleventjes kapotmaken.
Zo hebben we allebei wat.
Waarom zou ik dat moeten? Ik richt me op juist diegenen die de onschuldigen onder ons (kinderen) op de meest intieme manier verzieken.quote:Op zaterdag 12 december 2009 16:39 schreef maniack28 het volgende:
[..]
Maar dan ben je consequent en mogen andere mensen met een zieke geest ook dood? Open dan een topic over het verwijderen van gevaarlijke mensen in de samenleving en ga niet alleen pedo's te lijf. Dan denken mensen dat je het alleen op die groep hebt voorzien.
Vreemde vergelijking. Ik ben sowieso tegen criminalisering van alle drugs. Ieders eigen verantwoordelijkheid wat men tot zich neemt.quote:Net als mensen die alleen softdrugs willen verbieden omdat het slecht is voor de volksgezondheid, maar vervolgens niet alcohol willen verbieden, terwijl dat veel slechter is. Wat wil je nou?
Je snapt mn punt niet.quote:Op zaterdag 12 december 2009 17:02 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Waarom zou ik dat moeten? Ik richt me op juist diegenen die de onschuldigen onder ons (kinderen) op de meest intieme manier verzieken.
[..]
Vreemde vergelijking. Ik ben sowieso tegen criminalisering van alle drugs. Ieders eigen verantwoordelijkheid wat men tot zich neemt.
Ik kan wel tegen pedofielen zijn, maar daarmee los ik ze niet op. Het enige wat je kan doen, is er uitermate veel zorg voor dragen dat pedoseksuelen (die daadwerkelijk bewezen hebben dat ze een onnoemelijk gevaar voor de zwaksten in de samenleving vormen) het onmogelijk gemaakt wordt hun tikkende tijdbom te laten ontploffen.quote:Op zaterdag 12 december 2009 17:39 schreef maniack28 het volgende:
[..]
Je snapt mn punt niet.
Ofwel je bent tegen pedofielen
Ofwel je wilt dat mensen die de samenleving schade aanrichten dmv strafbare feiten zoveel mogelijk uit deze samenleving weren.
Spectaculaire woorden, maar zo'n pedo-hotline helpt je daar dus totaal niet bij. Die maakt geen onderscheid tussen pedosexualiteit en pedofilie, maar praat alles wat belt de dood in.quote:Op zaterdag 12 december 2009 17:47 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Ik kan wel tegen pedofielen zijn, maar daarmee los ik ze niet op. Het enige wat je kan doen, is er uitermate veel zorg voor dragen dat pedoseksuelen (die daadwerkelijk bewezen hebben dat ze een onnoemelijk gevaar voor de zwaksten in de samenleving vormen) het onmogelijk gemaakt wordt hun tikkende tijdbom te laten ontploffen.
quote:Op zaterdag 12 december 2009 16:33 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Wat extra push kan in mijn ogen geen kwaad.
__quote:Op zaterdag 12 december 2009 16:36 schreef ZoKanIkHetOok het volgende:
Ziek. Een minderjarige die nog nooit iets heeft gedaan die belt mag dus ook een push van je krijgen?
Geef je nou wel of niet om kinderen?
Misschien dat het wat toeneemt, dat is niet voor niets natuurlijk. Het mag van mij nog veel meer toenemen. We hebben nog een behoorlijke weg te gaan!quote:Op zaterdag 12 december 2009 16:09 schreef ZoKanIkHetOok het volgende:
[..]
Onzin. Zowel in de samenleving als in de media als in de politiek nemen anti-pedo sentimenten toe. Jij mist zeker ook toevallig alle berichtgeving die je over de hele wereld ziet omtrent anti-privacy anti-pedo wetgeving?
Voorkomen is beter dan genezen natuurlijk! Of moeten we pas in actie komen nadat het eerste kind is verkracht?quote:Op zaterdag 12 december 2009 16:12 schreef maniack28 het volgende:
[..]
Er zijn ook pedofielen die dit niet doen. Jij wilt ze verwijderen voordat ze uberhaupt een kind gepakt hebben?
Met alcohol achter het stuur is ook strafbaar trouwens, en levensgevaarlijk! Ook maar doodstraf?
Pedofilie an sich is niet strafbaar. In theorie zijn dat ook alleen de gevoelens. Als iemand gevoelens heeft en niets met die gevoelens doet, is er voor derden niets aan de hand. Punt is alleen dat elke kindermisbruiker ooit eens 'n eerste keer heeft gehad dat hij toe heeft gegeven aan die gevoelens. Dat moet je ook zoveel mogelijk voorkomen.quote:Op zaterdag 12 december 2009 16:13 schreef FunkyHomosapien het volgende:
[..]
het gaat om dit stukje, dunkt me?
ik weet niet hoe ik dit moet interpreteren, pedofilie an sich is niet strafbaar, pedosexualiteit wel.
weet jij er meer van af?
Inhoudelijk reageren is nog altijd teveel gevraagd, he?quote:Op zaterdag 12 december 2009 16:36 schreef r_one het volgende:
[..]
Wat begrijp je precies niet aan het woord ´drogredenering´ ?
[..]
Vonne, ben jij het![]()
Dat werkt voor alles zo.... ik trek de vergelijking breeduit omdat ik graag wil weten of je je werkelijk zorgen maakt om de veiligheid van iedere burger of dat je alleen een onderbuik gevoel hebt over pedofilie...quote:Op zondag 13 december 2009 00:08 schreef Halcon het volgende:
[..]
Voorkomen is beter dan genezen natuurlijk! Of moeten we pas in actie komen nadat het eerste kind is verkracht?
Dit topic gaat over pedofielen, niet over alcoholgebruik.
Is dat een feit? Er zijn ook homoseksuelen die hun hele leven niet uitkomen voor hun voorkeur en het onderdrukken....quote:Op zondag 13 december 2009 00:10 schreef Halcon het volgende:
[..]
Pedofilie an sich is niet strafbaar. In theorie zijn dat ook alleen de gevoelens. Als iemand gevoelens heeft en niets met die gevoelens doet, is er voor derden niets aan de hand. Punt is alleen dat elke kindermisbruiker ooit eens 'n eerste keer heeft gehad dat hij toe heeft gegeven aan die gevoelens. Dat moet je ook zoveel mogelijk voorkomen.
Ik maak me werkelijk zorgen over de veiligheid van elke goedwillende burger. Jij niet dan?quote:Op zondag 13 december 2009 01:12 schreef maniack28 het volgende:
[..]
Dat werkt voor alles zo.... ik trek de vergelijking breeduit omdat ik graag wil weten of je je werkelijk zorgen maakt om de veiligheid van iedere burger of dat je alleen een onderbuik gevoel hebt over pedofilie...
Net als mensen die altijd roepen dat softdrugs verboden moet worden dat volledig baseren op hun gevoel als ze vervolgens negatief antwoorden op de vraag of alcohol ook verboden moet worden.
En juist dat verschil, tussen het breed maken van iets en dus over de hele linie het probleem "gekken in de maatschappij" aanvechten of alleen een specifieke groep pakken maakt voor mij het verschil of je werkelijk om de maatschappij geeft of gewoon een kankerlijer bent die wilt afgeven op een bepaalde groep.
You get the point I hope?
De inhoud ontgaat je, dat is niet mijn tekortkoming.quote:Op zondag 13 december 2009 00:11 schreef Halcon het volgende:
Inhoudelijk reageren is nog altijd teveel gevraagd, he?
quote:Op zondag 13 december 2009 01:29 schreef FunkyHomosapien het volgende:
halcon, mag ik even zeggen dat we het hier niet hebben over ziektes maar over mensen, dus dat "voorkomen is beter dan genezen" hier een uitzonderlijk kwalijke uitspraak is?
Zelfreflectie heb je wel, dat moet ik je nageven!quote:Op zondag 13 december 2009 03:29 schreef r_one het volgende:
[..]
De inhoud ontgaat je, dat is niet mijn tekortkoming.
One sentence says it all, bondiger kon ik het niet samenvatten![]()
Mijn verdere inhoudelijke reacties vind je in ruim voldoende mate in dit topic terug (kwestie van even lezen, duidelijk niet je sterkste kant). Maar het mag toch niet baten, tegen jouw drogredeneringen is geen kruid gewassen, dus waarom zou ik me nog de moeite getroosten. En ik treed niet graag in herhaling.
Over inhoudelijk reageren gesprokenquote:Op zondag 13 december 2009 04:00 schreef Halcon het volgende:
Zelfreflectie heb je wel, dat moet ik je nageven!
En, niet te vergeten, over Benno Laruequote:Op zondag 13 december 2009 03:59 schreef Halcon het volgende:
We hebben het over pedofielen voor alle duidelijkheid.
Mensen dood willen hebben is sowieso een kwalijke zaak, maar ze zelfs al dood wensen voordat ze iets illegaals hebben gedaan gaat wel alle perken te buiten. Ik heb dit topic even doorgelezen, maar het eten komt me bijna naar boven. Gadverdamme wat lopen er toch een idioten rond op deze wereld. En dan heb ik het nog niet eens over pedoseksuelen.quote:Op zondag 13 december 2009 01:29 schreef FunkyHomosapien het volgende:
halcon, mag ik even zeggen dat we het hier niet hebben over ziektes maar over mensen, dus dat "voorkomen is beter dan genezen" hier een uitzonderlijk kwalijke uitspraak is?
Splinter-balk-oog.quote:
dus pedofielen zijn geen mensen?quote:Op zondag 13 december 2009 03:59 schreef Halcon het volgende:
[..]
We hebben het over pedofielen voor alle duidelijkheid.
Pedofielen zijn zieke mensen.quote:Op zondag 13 december 2009 16:38 schreef FunkyHomosapien het volgende:
[..]
dus pedofielen zijn geen mensen?
pedofielen zijn zieke mensen inderdaad.quote:Op zondag 13 december 2009 16:39 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Pedofielen zijn zieke mensen.
Pedoseksuelen kunnen we beter geen mensen meer noemen. Gewoon weg ermee.
Het lijkt me een goede zaak om de menselijke kant van de slachtoffers eens meer voor het voetlicht te brengen dan die van de daders.quote:Op zondag 13 december 2009 16:41 schreef FunkyHomosapien het volgende:
[..]
pedofielen zijn zieke mensen inderdaad.
pedosexuelen zijn criminele mensen.
In Georgia hebben ze een wet aangenomen die er voor zegt dat verkrachters al hun rechten kwijtspelen. Zoiets lijkt me ook goed voor pedoseksuelen.quote:Op zondag 13 december 2009 16:39 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Pedofielen zijn zieke mensen.
Pedoseksuelen kunnen we beter geen mensen meer noemen. Gewoon weg ermee.
ik ben hier toch niet pedofielen/pedosexuelen aan het verdedigen en aan het zeggen dat ze ongestraft moeten blijven?quote:Op zondag 13 december 2009 16:42 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Het lijkt me een goede zaak om de menselijke kant van de slachtoffers eens meer voor het voetlicht te brengen dan die van de daders.
Maar daar is in VerNederland een fundamenteel andere benadering voor nodig.
Joost Eerdmans had een paar maanden terug daarvoor een goed voorstel.
werkelijk ongelofelijk dat jij zo'n wet goed vindt, we leven niet meer in de middeleeuwen.quote:Op zondag 13 december 2009 16:44 schreef Halcon het volgende:
[..]
In Georgia hebben ze een wet aangenomen die er voor zegt dat verkrachters al hun rechten kwijtspelen. Zoiets lijkt me ook goed voor pedoseksuelen.
Nadat alles bewezen is, rechten kwijtgespeeld en een spuitje.
In de Middeleeuwen kon je ongestraft kinderen verkrachten en ermee wegkomen als je tot de Elite behoorde. Helaas zie je dat soort gedrag weer terugkomen. De Elite versus "het domme klootjesvolk". Even vergetend dat we een Verlichting hebben ondergaan waardoor het volk geschoold en intelligent is, vaak intelligenter dan het tuig dat de Elite vormt.quote:Op zondag 13 december 2009 16:48 schreef FunkyHomosapien het volgende:
[..]
werkelijk ongelofelijk dat jij zo'n wet goed vindt, we leven niet meer in de middeleeuwen.
We leven inderdaad niet meer in een tijd waarin we pedofielen hun gang laten gaan en ze ongestoord kinderen laten verkrachten.quote:Op zondag 13 december 2009 16:48 schreef FunkyHomosapien het volgende:
[..]
werkelijk ongelofelijk dat jij zo'n wet goed vindt, we leven niet meer in de middeleeuwen.
Ik zou me niet tot dat niveau willen verlagen. Je mag die mensen gerust zwaar straffen, maar je moet ze dan nog met enige waarde behandelen. Dat ze een deel rechten verspeeld hebben lijkt me daarbij logisch.quote:Op zondag 13 december 2009 16:44 schreef Halcon het volgende:
[..]
In Georgia hebben ze een wet aangenomen die er voor zegt dat verkrachters al hun rechten kwijtspelen. Zoiets lijkt me ook goed voor pedoseksuelen.
Nadat alles bewezen is, rechten kwijtgespeeld en een spuitje.
Waarom zou je een pedoseksueel waardig moeten behandelen? Zo iemand heeft m.i. al zijn rechten verspeeld.quote:Op zondag 13 december 2009 17:08 schreef Ron.Burgundy het volgende:
[..]
Ik zou me niet tot dat niveau willen verlagen. Je mag die mensen gerust zwaar straffen, maar je moet ze dan nog met enige waarde behandelen. Dat ze een deel rechten verspeeld hebben lijkt me daarbij logisch.
Omdat het een mens is.quote:Op zondag 13 december 2009 17:09 schreef Halcon het volgende:
[..]
Waarom zou je een pedoseksueel waardig moeten behandelen? Zo iemand heeft m.i. al zijn rechten verspeeld.
Onzin. Er is nog altijd een middenweg tussen mensen hun gang laten gaan en ze het liefst dood willen hebben.quote:Op zondag 13 december 2009 17:07 schreef Halcon het volgende:
[..]
We leven inderdaad niet meer in een tijd waarin we pedofielen hun gang laten gaan en ze ongestoord kinderen laten verkrachten.
Dit is weer zo'n typisch non-argument van 'n salonsocialistische, pseudo-intelligente Linkschfascist.
Omdat het ook een mens is en je je niet tot het niveau van die mensen moet verlagen. Je kunt deze mensen zwaar straffen en uit de maatschappij weren.quote:Op zondag 13 december 2009 17:09 schreef Halcon het volgende:
[..]
Waarom zou je een pedoseksueel waardig moeten behandelen? Zo iemand heeft m.i. al zijn rechten verspeeld.
Kun je ze toch net zo goed een spuitje geven? Het is of levenslang of een spuitje. Veel meer opties die voorzien in een permanente verwijdering uit de maatschappij zijn er niet. Dan kies ik voor het 2e.quote:Op zondag 13 december 2009 17:11 schreef Ron.Burgundy het volgende:
[..]
Omdat het ook een mens is en je je niet tot het niveau van die mensen moet verlagen. Je kunt deze mensen zwaar straffen en uit de maatschappij weren.
Er wordt toch nergens ontkend dat zo'n gedrag niet normaal is.quote:Op zondag 13 december 2009 17:12 schreef Halcon het volgende:
[..]
We hebben het over een pedoseksueel, niet over een normaal mens.
In Nederland heb je in dat geval niet zoveel te kiezen.quote:Op zondag 13 december 2009 17:13 schreef Halcon het volgende:
[..]
Kun je ze toch net zo goed een spuitje geven? Het is of levenslang of een spuitje. Veel meer opties die voorzien in een permanente verwijdering uit de maatschappij zijn er niet. Dan kies ik voor het 2e.
Die net als ieder ander een eerlijke rechtsgang verdient. En niet vogelvrij verklaard hoeft te worden.quote:Op zondag 13 december 2009 17:12 schreef Halcon het volgende:
[..]
We hebben het over een pedoseksueel, niet over een normaal mens.
En dus? Als je daar zelf de behoefte aan hebt, dan bel je. Niks mis mee.quote:Op zaterdag 12 december 2009 18:08 schreef ZoKanIkHetOok het volgende:
[..]
Spectaculaire woorden, maar zo'n pedo-hotline helpt je daar dus totaal niet bij. Die maakt geen onderscheid tussen pedosexualiteit en pedofilie, maar praat alles wat belt de dood in.
Ik vind het de eigen verantwoordelijkheid van ieder individu om wel of geen zelfmoord te plegen, wel of niet naar zo'n hotline te bellen.quote:Naast dat ik het smakeloos vind kleven er dus teveel risico's aan de zelfmoord hotline. Maar blijkbaar vind jij het een aanvaardbaar risico? Je zegt zelf dat het je om bewezen pedoseksuelen gaat, maar vervolgens ben je wel voorstander van een pedo hotline die alles raakt wat los en vast zit, zowel schuldig als onschuldig, zowel meerder als minderjarig.
Pedofiliteit is een aangeboren afwijking. Net als homoseksualiteit kan je er niet van genezen worden. En homoseksualiteit is niet gevaarlijk, gewoon een andere seksuele geaardheid. Dat in drastisch contrast met pedoseksualiteit.quote:Je negeert nog steeds het feit dat pedo's niet kant en klaar op aarde worden gezet als zijnde 45-jarige kinderverkrachters, maar dat dit soort gevoelens, net zoals alle andere zaken omtrent seksualiteit, ontstaan/naar voren komen in de puberteit/tienerjaren. Je gaat niet kerngezond normaal door het leven en verandert op je 40'e ineens in een pedofiel. Ontzettend veel tieners worstelen hiermee. Ik vind, in tegenstelling tot jou, dat een 'push' dan WEL kwaad kan.
Ja, en wat dan nog? Er zijn zoveel hotlines die ergens op gericht zijn.quote:Je zegt dat je tegen pedoseksuelen bent, maar deze hotline is gericht op alles wat ook maar een beetje met pedofilie te maken heeft en depressief is.
Een aanvaardbaar risico inderdaad. Elke pedo die zijn polsen in de lengte doorsnijdt is meegenomen. Het verlicht de druk op het strafrecht en vermindert het gevaar voor kinderen. dat daar ook wel es een onzekere depressieve puber tussenzit, sja. Die kan net zo goed met comazuipen of treinsurfen omkomen. Zullen we drankreclames en Youtubefilmpjes waar treinsurfen wordt vertoond ook maar verbieden?quote:Dat onschuldigen bellen en de dood in worden gepraat nog voordat ze daden hebben gepleegd, vind Halcon 'beter voorkomen dan genezen.' Dat tieners (KINDEREN!) bellen en de dood in worden gepraat, vind jij... ja... wat eigenlijk? Een aanvaardbaar risico? Een niet voorkomend scenario omdat tieners onmogelijk pedofiel kunnen zijn? Toch wel een beetje riskant? Goed? Fout? Je reageert er niet op dus ik weet het niet.
Ik ben zelf niet zo thuis in de materie, maar is er enig bewijs dat zowel homoseksualiteit als pedosekualiteit aangeboren afwijkingen zijn? Pedoseksualiteit is ook een seksuele geaardheid.quote:Op zondag 13 december 2009 17:25 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Pedofiliteit is een aangeboren afwijking. Net als homoseksualiteit kan je er niet van genezen worden. En homoseksualiteit is niet gevaarlijk, gewoon een andere seksuele geaardheid. Dat in drastisch contrast met pedoseksualiteit.
wat is dit voor kinderachtig gedoe?quote:Op zondag 13 december 2009 17:07 schreef Halcon het volgende:
[..]
Dit is weer zo'n typisch non-argument van 'n salonsocialistische, pseudo-intelligente Linkschfascist.
Ha, een enkele depressieve puber, my ass. ALLE pedofielen beginnen als verwarde tieners, en wat jou betreft gaan die kinderen dus allemaal de gehaktmolen in omdat voorkomen beter is dan genezen.quote:Op zondag 13 december 2009 17:25 schreef El_Matador het volgende:
Een aanvaardbaar risico inderdaad. Elke pedo die zijn polsen in de lengte doorsnijdt is meegenomen. Het verlicht de druk op het strafrecht en vermindert het gevaar voor kinderen. dat daar ook wel es een onzekere depressieve puber tussenzit, sja.
Ik begin te vermoeden dat er berhaupt geen onschuldigen bestaan in het wereldbeeld van Halcon en El_Matador.quote:Op zondag 13 december 2009 17:36 schreef FunkyHomosapien het volgende:
5. er kunnen onschuldigen gedood worden.
Mag ik even weten hoe iemand die berhaupt nooit iets met kinderen zal doen de druk op het strafrecht vermindert als hij zelfmoord pleegt/een push krijgt/ preventief word geruimd?quote:Op zondag 13 december 2009 17:25 schreef El_Matador het volgende:
Elke pedo die zijn polsen in de lengte doorsnijdt is meegenomen. Het verlicht de druk op het strafrecht en vermindert het gevaar voor kinderen.
De waarheid is hard he?quote:Op zondag 13 december 2009 17:30 schreef FunkyHomosapien het volgende:
[..]
wat is dit voor kinderachtig gedoe?
gatverdamme man, ben je blijven hangen in de brugklas?quote:
a. Dat is maar net hoe je het inricht. Iemand op zijn 45e een spuitje geven is goedkoper dan iemand tot zijn 80e in een of andere hotelachtige TBS-kliniek te laten rondlopen.quote:Op zondag 13 december 2009 17:36 schreef FunkyHomosapien het volgende:
je wilt argumenten horen tegen de doodstraf?
1. het kost duurder om iemand dood te maken dan hem levenslang weg te stoppen.
2. door de dader dood te maken krijg je het slachtoffer niet terug.
3. als de staat mensen wilt leren dat mensen doden slecht is, maar het zelf wel doet is dat hypocriet.
4. levenslang in de gevangenis is een straf die zorgt voor eenzaamheid, verlies van vrijheid en psychisch leed. bij de doodstraf is het snel over.
5. er kunnen onschuldigen gedood worden.
aan jouw signatuur te zien geloof je in god, je moet dus jezus zijn voorbeeld volgen en mensen vergeven voor zijn/haar daden.
Jij bent zo ver niet eens gekomen met je fascistische avatar.quote:Op zondag 13 december 2009 17:45 schreef FunkyHomosapien het volgende:
[..]
gatverdamme man, ben je blijven hangen in de brugklas?
1. incorrect, het spuitje zelf is niet duur, de rechtzaken, bezwaren alle ram-bam daar omheen wel.quote:Op zondag 13 december 2009 17:51 schreef Halcon het volgende:
[..]
a. Dat is maar net hoe je het inricht. Iemand op zijn 45e een spuitje geven is goedkoper dan iemand tot zijn 80e in een of andere hotelachtige TBS-kliniek te laten rondlopen.
b. Door de dader vrij rond te laten lopen krijg jet het slachtoffer ook niet terug, maar krijg je alleen maar meer slachtoffers.
c. Door het geven van een spuitje aan pedoseksuelen toont de Staat dat dit gedrag niet gewenst is en dat is een goede zaak.
d. Je vindt dat we mensen waardig moeten behandelen en nu opeens ben je tegen de doodstraf omdat die te waardig zou zijn. Wat wil je nou
e. Bewezen is bewezen.
In de Bijbel staat ook vaak genoeg dat bepaalde daden leiden tot de doodstraf. Of wil jij aan de ouders van de door Dutroux verkrachte en vermoorde kinderen uitleggen dat Dutroux vergiffenis verdient?
God staat de doodstraf toe. Lees bijvoorbeeld maar eens Genesis 9:6 en Romeinen 13:1 t/m 7.
Rechtzaken en bezwaren heb je ook als je iemand levenslang opsluit. Dan moet je ook nog eens iemand levenslang verzorgen. Dure grap. Duurder dan iemand vroegtijd een spuitje te geven.quote:Op zondag 13 december 2009 18:01 schreef FunkyHomosapien het volgende:
[..]
1. incorrect, het spuitje zelf is niet duur, de rechtzaken, bezwaren alle ram-bam daar omheen wel.
2. ik ben voor hoge straffen voor pedosexuelen, ECHT levenslang lijkt me een prima straf.
3. dit een cyclus die van beide kanten bekeken kan worden.
4. ik ben niet tegen de doodstraf omdat het pijn doet, ik ben tegen de doodstraf omdat NIEMAND behoort een ander te doden.
5. dus je wilt zeggen dat er geen onschuldigen worden geexecuteerd?
het bijbel verhaal laat ik even zitten, daar weet ik te weinig van af om met gefundeerde argumenten te komen.
nee, de doodstraf is vrijwel altijd duurder dan een gevangene levenslang opsluiten, zoals ik al met bronnen heb aangegeven in dit topic.quote:Op zondag 13 december 2009 18:10 schreef Halcon het volgende:
[..]
Rechtzaken en bezwaren heb je ook als je iemand levenslang opsluit. Dan moet je ook nog eens iemand levenslang verzorgen. Dure grap. Duurder dan iemand vroegtijd een spuitje te geven.
Levenslang. Dat is the next best na de doodstraf. Wat me wel zorgen baart is het kostenplaatje en de kans op gratie, in vrijheid stelling of ontsnapping.
De overheid en de gerechtelijke macht zijn niet zo maar iemand natuurlijk. De ene persoon hoort de andere persoon ook niet op te sluiten. Toch is het nodig af en toe mensen op te sluiten en hebben we de overheid aangewezen als bevoegde instantie. Zo kan het met spuitjes ook gaan.
Ik heb er alle vertrouwen in dat dat inderdaad zo is.
Ik vraag me dan toch af waarom je het er bij hebt gehaald...
Toon eens een serieuze bron dan.quote:Op zondag 13 december 2009 18:13 schreef FunkyHomosapien het volgende:
[..]
nee, de doodstraf is vrijwel altijd duurder dan een gevangene levenslang opsluiten, zoals ik al met bronnen heb aangegeven in dit topic.
overigens heb ik het erbij gehaald omdat ik er vanuit ging dat jezus voor vergiffenis pleit, dit blijkt niet zo te zijn en dan laat ik het er bij liggen.
"In Tennessee, death penalty trials cost an average of 48% more than the average cost of trials in which prosecutors seek life imprisonment"quote:Op zondag 13 december 2009 18:22 schreef Halcon het volgende:
[..]
Toon eens een serieuze bron dan.
Ok, halen we de Bijbel weer uit de discussie.
Zo iemand als jij zou zn rechten m.i. ook al verspeeld moeten hebben.quote:Op zondag 13 december 2009 17:09 schreef Halcon het volgende:
[..]
Waarom zou je een pedoseksueel waardig moeten behandelen? Zo iemand heeft m.i. al zijn rechten verspeeld.
Ah, want iemand die een jou onwelgevallige mening op een forum uit, staat gelijk aan een smerige pedo die een jong meisjesleven voorgoed verneukt (no pun intended), haar complete groei naar volwassenheid de grond in boort (no pun intended) en het voor haar onmogelijk dan wel extreem moeilijk maakt om ooit nog mannen te vertrouwen. Dat uiteraard in het geval ze niet aan stukjes gescheurd wordt.quote:Op zondag 13 december 2009 18:44 schreef maniack28 het volgende:
[..]
Zo iemand als jij zou zn rechten m.i. ook al verspeeld moeten hebben.
Over zieke geest gesproken, ga jij gauw achter tralies alsjeblieft!
Iemand die andere mensen vanwege een geboren afwijking dood wil hebben is m.i. net zo ziek als iemand die kinderen wil neuken.quote:Op zondag 13 december 2009 18:46 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Ah, want iemand die een jou onwelgevallige mening op een forum uit, staat gelijk aan een smerige pedo die een jong meisjesleven voorgoed verneukt (no pun intended), haar complete groei naar volwassenheid de grond in boort (no pun intended) en het voor haar onmogelijk dan wel extreem moeilijk maakt om ooit nog mannen te vertrouwen. Dat uiteraard in het geval ze niet aan stukjes gescheurd wordt.
Ik weet wel wie er ziek is.
Mwah.quote:Op zondag 13 december 2009 18:46 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Ah, want iemand die een jou onwelgevallige mening op een forum uit, staat gelijk aan een smerige pedo die een jong meisjesleven voorgoed verneukt (no pun intended), haar complete groei naar volwassenheid de grond in boort (no pun intended) en het voor haar onmogelijk dan wel extreem moeilijk maakt om ooit nog mannen te vertrouwen. Dat uiteraard in het geval ze niet aan stukjes gescheurd wordt.
Ik weet wel wie er ziek is.
de oorzaak van pedofilie is nog niet aangetoond.quote:Op zondag 13 december 2009 18:48 schreef maniack28 het volgende:
[..]
Iemand die andere mensen vanwege een geboren afwijking dood wil hebben is m.i. net zo ziek als iemand die kinderen wil neuken.
Want een bewezen schuldige pedoseksueel dood willen, ter bescherming van de maatschappij en vooral de zwaksten in die maatschappij is hetzelfde als een pedoseksueel die een volkomen onschuldig kind voor het leven verziekt.quote:Op zondag 13 december 2009 18:48 schreef maniack28 het volgende:
[..]
Iemand die andere mensen vanwege een geboren afwijking dood wil hebben is m.i. net zo ziek als iemand die kinderen wil neuken.
jij gaat er van uit dat de doodstraf de enige oplossing is, wat niet zo is.quote:Op zondag 13 december 2009 18:53 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Want een bewezen schuldige pedoseksueel dood willen, ter bescherming van de maatschappij en vooral de zwaksten in die maatschappij is hetzelfde als een pedoseksueel die een volkomen onschuldig kind voor het leven verziekt.![]()
Jij moet de definitie van dader en slachtoffer nog maar es herzien.
Die eerste gaat alleen over trials.quote:Op zondag 13 december 2009 18:41 schreef FunkyHomosapien het volgende:
[..]
"In Tennessee, death penalty trials cost an average of 48% more than the average cost of trials in which prosecutors seek life imprisonment"
- 2004 Report from Tennessee Comptroller of the Treasury Office of Research - blz 1.
"In California the current sytem costs $137 million per year; it would cost $11.5 million for a system without the death penalty."
- Report and recommendations on the administration of the death penalty in California. - blz 12.
quote:Op zondag 13 december 2009 18:44 schreef maniack28 het volgende:
[..]
Zo iemand als jij zou zn rechten m.i. ook al verspeeld moeten hebben.
Over zieke geest gesproken, ga jij gauw achter tralies alsjeblieft!
de eerste gaat inderdaad alleen over trials, je punt?quote:Op zondag 13 december 2009 19:00 schreef Halcon het volgende:
[..]
Die eerste gaat alleen over trials.
DIe tweede zegt vooral wat over de inefficientie in California. Niet voor niets is California failliet.
Het is de meest definitieve. En realistisch gezien komt die er niet in Europa. Dan vind ik castratie een redelijk alternatief, als de werking maar goed onderzocht wordt.quote:Op zondag 13 december 2009 18:56 schreef FunkyHomosapien het volgende:
[..]
jij gaat er van uit dat de doodstraf de enige oplossing is, wat niet zo is.
Als pedoseksuelen ombrengen vanwege het feit dat ze dan niet meer op straat zijn en dus geen kinderen meer kunnen misbruiken jouw ding is, ben je dan ook voorstander van mensen die dronken achter het stuur gevonden worden ombrengen? Of moordenaars ombrengen? En verkrachters?quote:Op zondag 13 december 2009 19:00 schreef Halcon het volgende:
[..]
Heb je inhoudelijk wat te melden of blijft het bij wat getroll?
Open dan een algemeen topic over strafrecht in Europa en focus je niet op pedoseksuelen....quote:Op zondag 13 december 2009 19:02 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Het is de meest definitieve. En realistisch gezien komt die er niet in Europa. Dan vind ik castratie een redelijk alternatief, als de werking maar goed onderzocht wordt.
De huidige manier van omgaan met criminelen in het algemeen (zielige mensen die te weinig geknuffeld zijn) en slachtoffers in het algemeen (die zelfs spreekrecht wordt onthouden in een rechtszaak) moet drastisch op de schop.
Dat bepaal ik altijd nog zelf.quote:Op zondag 13 december 2009 19:04 schreef maniack28 het volgende:
[..]
Open dan een algemeen topic over strafrecht in Europa en focus je niet op pedoseksuelen....
Iemand die het prima vind dat minderjarigen aangezet worden tot zelfmoord omdat ze misschien ooit pedo worden vind ik anders ook een redelijk probleem.quote:Op zondag 13 december 2009 19:19 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Dat bepaal ik altijd nog zelf.
En het pedoseksuelenprobleem is een gebied waar dit soort dingen het ergst worden uitvergroot. Het is de kern van de zaak bijna.
Dat mag. Ik niet.quote:Op zondag 13 december 2009 19:22 schreef ZoKanIkHetOok het volgende:
[..]
Iemand die het prima vind dat minderjarigen aangezet worden tot zelfmoord omdat ze misschien ooit pedo worden vind ik anders ook een redelijk probleem.
Dat een traject niet alleen uit een trail bestaat. Maar dat had je zelf ook wel kunnen bedenken.quote:Op zondag 13 december 2009 19:02 schreef FunkyHomosapien het volgende:
[..]
de eerste gaat inderdaad alleen over trials, je punt?
de tweede laat zien dat een systeem met de doodstraf duurder is. dat californie failliet is is niet interessant.
Zieker.quote:Op zondag 13 december 2009 18:48 schreef maniack28 het volgende:
Iemand die andere mensen vanwege een geboren afwijking dood wil hebben is m.i. net zo ziek als iemand die kinderen wil neuken.
Mooi om te zien dat we na 11 pagina's toch tot een gemeenschappelijke conclusie kunnen komen!quote:Op zondag 13 december 2009 19:25 schreef maniack28 het volgende:
Ach, laat ze maar die pedoseksuelen ombrengen...
Barbara van 5 (bijna 6) die een iets te kort rokje en een wel heel opwindende maillot droeg?quote:ik weet iig wie er schuldig aan is...
het report over de trials laat zien dat een trial van een ter dood veroordeelde duurder is dan een levenslange. dit onderdeel is dus duurder.quote:Op zondag 13 december 2009 19:25 schreef Halcon het volgende:
[..]
Dat een traject niet alleen uit een trail bestaat. Maar dat had je zelf ook wel kunnen bedenken.
Nee, het is gewoon een voorbeeld van een (blue) state die niet met geld om kan gaan. Dat zegt niets over het systeem in zijn algemeenheid.
Die wordt niet gered met een hetze.quote:Op zondag 13 december 2009 19:26 schreef El_Matador het volgende:
Barbara van 5 (bijna 6) die een iets te kort rokje en een wel heel opwindende maillot droeg?
nee. de persoon die hem vermoord natuurlijk.quote:Op zondag 13 december 2009 19:26 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Mooi om te zien dat we na 11 pagina's toch tot een gemeenschappelijke conclusie kunnen komen!![]()
[..]
Barbara van 5 (bijna 6) die een iets te kort rokje en een wel heel opwindende maillot droeg?
Die wordt gered door de kat op het spek te binden en Benno Larue na een gevangenisstrafje van 3 jaar (niet te zwaar he, die arme zwemleraar heeft het al zo zwaar) gewoon weer lekker de speeltuinen van Den Bosch opsturen.quote:Op zondag 13 december 2009 19:28 schreef ZoKanIkHetOok het volgende:
[..]
Die wordt niet gered met een hetze.
?quote:Op zondag 13 december 2009 19:29 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Die wordt gered door de kat op het spek te binden en Benno Larue na een gevangenisstrafje van 3 jaar (niet te zwaar he, die arme zwemleraar heeft het al zo zwaar) gewoon weer lekker de speeltuinen van Den Bosch opsturen.
Ik snap het.![]()
Geen Benno Larue meer betekent dat in ieder geval HIJ geen slachtoffers meer kan maken.
ik word moe van die jongen.quote:Op zondag 13 december 2009 19:33 schreef ZoKanIkHetOok het volgende:
[..]
?
Oh, dus omdat ik gevaren zie in de hetze, wil ik dat Benno L. vrij rondloopt?
Volgens mij is er niemand in dit topic die geen levenslang voor die gast wil, hoor?
Wat ziekelijk hoe je de dingen verdraait.
Vraag 'm eens om een quote waar dat staatquote:Op zondag 13 december 2009 19:33 schreef ZoKanIkHetOok het volgende:
?
Oh, dus omdat ik gevaren zie in de hetze, wil ik dat Benno L. vrij rondloopt?
Volgens mij is er niemand in dit topic die geen levenslang voor die gast wil, hoor?
Snap ik...quote:Op zondag 13 december 2009 19:34 schreef FunkyHomosapien het volgende:
[..]
ik word moe van die jongen.![]()
als dit topic dicht is hou ik er echt mee op.
Is maar een onderdeeltje, daarna begint bij levenslang de teller te lopen, terwijl bij het spuitje de teller na een tijdje stop. Dat begrijp je toch wel?quote:Op zondag 13 december 2009 19:27 schreef FunkyHomosapien het volgende:
[..]
het report over de trials laat zien dat een trial van een ter dood veroordeelde duurder is dan een levenslange. dit onderdeel is dus duurder.
maar natuurlijk zegt dat wel iets over het systeem, wat is dit dan voor redenering?
Iemand met een facistische avatar complimenteren over logica en gezond verstand. Ik vind het uitermate dubieus.quote:Op zondag 13 december 2009 19:39 schreef ZoKanIkHetOok het volgende:
[..]
Snap ik...
Maar voor wat het waard is, je was een breath of fresh air in dit topic en je hebt je standpunten goed verdedigd. Logica en gezond verstand zijn nog niet dood gelukkig.
Is er niet nog ergens een verkracht kind waar je op af moet rennen om in haar gezicht te schreeuwen "ik ben de enige die met jouw lot is begaan!" ?quote:Op zondag 13 december 2009 19:42 schreef Halcon het volgende:
[..]
Iemand met een facistische avatar complimenteren over logica en gezond verstand. Ik vind het uitermate dubieus.
quote:Op zondag 13 december 2009 19:45 schreef ZoKanIkHetOok het volgende:
[..]
Is er niet nog ergens een verkracht kind waar je op af moet rennen om in haar gezicht te schreeuwen "ik ben de enige die met jouw lot is begaan!" ?
quote:Op zondag 13 december 2009 19:48 schreef Halcon het volgende:
[..]
Misschien kun jij de ouders van de door Dutroux vermoorde kinderen benaderen om het e.e.a te nuanceren en te pleiten voor een 2e kans voor Marc.
goed, dan ga ik door.quote:Op zondag 13 december 2009 19:41 schreef Halcon het volgende:
[..]
Is maar een onderdeeltje, daarna begint bij levenslang de teller te lopen, terwijl bij het spuitje de teller na een tijdje stop. Dat begrijp je toch wel?
Is een staat, dat zegt weinig of het moet zijn dat jij denkt dat je d.m.v. generaliseren alles aan kan tonen. Maar dat zegt dan vooral wat over jou en niet over de doodstraf.
iemand beoordelen op zijn levensideaal is niet de bedoeling, dat doe ik ook niet bij jou.quote:Op zondag 13 december 2009 19:42 schreef Halcon het volgende:
[..]
Iemand met een facistische avatar complimenteren over logica en gezond verstand. Ik vind het uitermate dubieus.
Zit 'm vooral in de trials, dat geven de links in jouw stukjes ook aan. Daar is best wat in te snijden en wij werken hier niet met een jury. Veel tijd en geld gaat zitten in jurygedoe.quote:Op zondag 13 december 2009 19:52 schreef FunkyHomosapien het volgende:
[..]
goed, dan ga ik door.![]()
Kansas
"The estimated cost of a death penalty case was 70% more than the cost of a comparable non-death penalty case. Death penalty case costs were counted through to execution (median cost $1.26 million). Non-death penalty case costs were counted through to the end of incarceration (median cost $740,000)."
http://www.deathpenaltyinfo.org/node/1080
North Carolina
"The most comprehensive death penalty study in the country found that the death penalty costs North Carolina $2.16 million more per execution than the a non-death penalty murder case with a sentence of life imprisonment."
http://www.deathpenaltyinfo.org/northcarolina.pdf
Maryland
"A new study released by the Urban Institute on March 6, 2008 forecasted that the lifetime expenses of capitally-prosecuted cases since 1978 will cost Maryland taxpayers $186 million. That translates into at least $37.2 million for each of the state’s five executions since the state reenacted the death penalty. The study estimates that the average cost to Maryland taxpayers for reaching a single death sentence is $3 million - $1.9 million more than the cost of a non-death penalty case. (This includes investigation, trial, appeals, and incarceration costs.) The study examined 162 capital cases that were prosecuted between 1978 and 1999 and found that those cases will cost $186 million more than what those cases would have cost had the death penalty not existed as a punishment. At every phase of a case, according to the study, capital murder cases cost more than non-capital murder cases."
http://www.deathpenaltyinfo.org/CostsDPMaryland.pdf
als je het niet wilt weten, zeg dat dan gewoon.
Als iemand een fascistisch plaatje als avatar gebruikt, dan zegt dat wel iets over die persoon.quote:Op zondag 13 december 2009 19:53 schreef FunkyHomosapien het volgende:
[..]
iemand beoordelen op zijn levensideaal is niet de bedoeling, dat doe ik ook niet bij jou.
wat is het verschil tussen een jury in een doodstraf-zaak en een jury in een levenslange-zaak?quote:Op zondag 13 december 2009 20:17 schreef Halcon het volgende:
[..]
Zit 'm vooral in de trials, dat geven de links in jouw stukjes ook aan. Daar is best wat in te snijden en wij werken hier niet met een jury. Veel tijd en geld gaat zitten in jurygedoe.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |