Waarom zou ik dat moeten? Ik richt me op juist diegenen die de onschuldigen onder ons (kinderen) op de meest intieme manier verzieken.quote:Op zaterdag 12 december 2009 16:39 schreef maniack28 het volgende:
[..]
Maar dan ben je consequent en mogen andere mensen met een zieke geest ook dood? Open dan een topic over het verwijderen van gevaarlijke mensen in de samenleving en ga niet alleen pedo's te lijf. Dan denken mensen dat je het alleen op die groep hebt voorzien.
Vreemde vergelijking. Ik ben sowieso tegen criminalisering van alle drugs. Ieders eigen verantwoordelijkheid wat men tot zich neemt.quote:Net als mensen die alleen softdrugs willen verbieden omdat het slecht is voor de volksgezondheid, maar vervolgens niet alcohol willen verbieden, terwijl dat veel slechter is. Wat wil je nou?
Je snapt mn punt niet.quote:Op zaterdag 12 december 2009 17:02 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Waarom zou ik dat moeten? Ik richt me op juist diegenen die de onschuldigen onder ons (kinderen) op de meest intieme manier verzieken.
[..]
Vreemde vergelijking. Ik ben sowieso tegen criminalisering van alle drugs. Ieders eigen verantwoordelijkheid wat men tot zich neemt.
Ik kan wel tegen pedofielen zijn, maar daarmee los ik ze niet op. Het enige wat je kan doen, is er uitermate veel zorg voor dragen dat pedoseksuelen (die daadwerkelijk bewezen hebben dat ze een onnoemelijk gevaar voor de zwaksten in de samenleving vormen) het onmogelijk gemaakt wordt hun tikkende tijdbom te laten ontploffen.quote:Op zaterdag 12 december 2009 17:39 schreef maniack28 het volgende:
[..]
Je snapt mn punt niet.
Ofwel je bent tegen pedofielen
Ofwel je wilt dat mensen die de samenleving schade aanrichten dmv strafbare feiten zoveel mogelijk uit deze samenleving weren.
Spectaculaire woorden, maar zo'n pedo-hotline helpt je daar dus totaal niet bij. Die maakt geen onderscheid tussen pedosexualiteit en pedofilie, maar praat alles wat belt de dood in.quote:Op zaterdag 12 december 2009 17:47 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Ik kan wel tegen pedofielen zijn, maar daarmee los ik ze niet op. Het enige wat je kan doen, is er uitermate veel zorg voor dragen dat pedoseksuelen (die daadwerkelijk bewezen hebben dat ze een onnoemelijk gevaar voor de zwaksten in de samenleving vormen) het onmogelijk gemaakt wordt hun tikkende tijdbom te laten ontploffen.
quote:Op zaterdag 12 december 2009 16:33 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Wat extra push kan in mijn ogen geen kwaad.
__quote:Op zaterdag 12 december 2009 16:36 schreef ZoKanIkHetOok het volgende:
Ziek. Een minderjarige die nog nooit iets heeft gedaan die belt mag dus ook een push van je krijgen?
Geef je nou wel of niet om kinderen?
Misschien dat het wat toeneemt, dat is niet voor niets natuurlijk. Het mag van mij nog veel meer toenemen. We hebben nog een behoorlijke weg te gaan!quote:Op zaterdag 12 december 2009 16:09 schreef ZoKanIkHetOok het volgende:
[..]
Onzin. Zowel in de samenleving als in de media als in de politiek nemen anti-pedo sentimenten toe. Jij mist zeker ook toevallig alle berichtgeving die je over de hele wereld ziet omtrent anti-privacy anti-pedo wetgeving?
Voorkomen is beter dan genezen natuurlijk! Of moeten we pas in actie komen nadat het eerste kind is verkracht?quote:Op zaterdag 12 december 2009 16:12 schreef maniack28 het volgende:
[..]
Er zijn ook pedofielen die dit niet doen. Jij wilt ze verwijderen voordat ze uberhaupt een kind gepakt hebben?
Met alcohol achter het stuur is ook strafbaar trouwens, en levensgevaarlijk! Ook maar doodstraf?
Pedofilie an sich is niet strafbaar. In theorie zijn dat ook alleen de gevoelens. Als iemand gevoelens heeft en niets met die gevoelens doet, is er voor derden niets aan de hand. Punt is alleen dat elke kindermisbruiker ooit eens 'n eerste keer heeft gehad dat hij toe heeft gegeven aan die gevoelens. Dat moet je ook zoveel mogelijk voorkomen.quote:Op zaterdag 12 december 2009 16:13 schreef FunkyHomosapien het volgende:
[..]
het gaat om dit stukje, dunkt me?
ik weet niet hoe ik dit moet interpreteren, pedofilie an sich is niet strafbaar, pedosexualiteit wel.
weet jij er meer van af?
Inhoudelijk reageren is nog altijd teveel gevraagd, he?quote:Op zaterdag 12 december 2009 16:36 schreef r_one het volgende:
[..]
Wat begrijp je precies niet aan het woord ´drogredenering´ ?
[..]
Vonne, ben jij het![]()
Dat werkt voor alles zo.... ik trek de vergelijking breeduit omdat ik graag wil weten of je je werkelijk zorgen maakt om de veiligheid van iedere burger of dat je alleen een onderbuik gevoel hebt over pedofilie...quote:Op zondag 13 december 2009 00:08 schreef Halcon het volgende:
[..]
Voorkomen is beter dan genezen natuurlijk! Of moeten we pas in actie komen nadat het eerste kind is verkracht?
Dit topic gaat over pedofielen, niet over alcoholgebruik.
Is dat een feit? Er zijn ook homoseksuelen die hun hele leven niet uitkomen voor hun voorkeur en het onderdrukken....quote:Op zondag 13 december 2009 00:10 schreef Halcon het volgende:
[..]
Pedofilie an sich is niet strafbaar. In theorie zijn dat ook alleen de gevoelens. Als iemand gevoelens heeft en niets met die gevoelens doet, is er voor derden niets aan de hand. Punt is alleen dat elke kindermisbruiker ooit eens 'n eerste keer heeft gehad dat hij toe heeft gegeven aan die gevoelens. Dat moet je ook zoveel mogelijk voorkomen.
Ik maak me werkelijk zorgen over de veiligheid van elke goedwillende burger. Jij niet dan?quote:Op zondag 13 december 2009 01:12 schreef maniack28 het volgende:
[..]
Dat werkt voor alles zo.... ik trek de vergelijking breeduit omdat ik graag wil weten of je je werkelijk zorgen maakt om de veiligheid van iedere burger of dat je alleen een onderbuik gevoel hebt over pedofilie...
Net als mensen die altijd roepen dat softdrugs verboden moet worden dat volledig baseren op hun gevoel als ze vervolgens negatief antwoorden op de vraag of alcohol ook verboden moet worden.
En juist dat verschil, tussen het breed maken van iets en dus over de hele linie het probleem "gekken in de maatschappij" aanvechten of alleen een specifieke groep pakken maakt voor mij het verschil of je werkelijk om de maatschappij geeft of gewoon een kankerlijer bent die wilt afgeven op een bepaalde groep.
You get the point I hope?
De inhoud ontgaat je, dat is niet mijn tekortkoming.quote:Op zondag 13 december 2009 00:11 schreef Halcon het volgende:
Inhoudelijk reageren is nog altijd teveel gevraagd, he?
quote:Op zondag 13 december 2009 01:29 schreef FunkyHomosapien het volgende:
halcon, mag ik even zeggen dat we het hier niet hebben over ziektes maar over mensen, dus dat "voorkomen is beter dan genezen" hier een uitzonderlijk kwalijke uitspraak is?
Zelfreflectie heb je wel, dat moet ik je nageven!quote:Op zondag 13 december 2009 03:29 schreef r_one het volgende:
[..]
De inhoud ontgaat je, dat is niet mijn tekortkoming.
One sentence says it all, bondiger kon ik het niet samenvatten![]()
Mijn verdere inhoudelijke reacties vind je in ruim voldoende mate in dit topic terug (kwestie van even lezen, duidelijk niet je sterkste kant). Maar het mag toch niet baten, tegen jouw drogredeneringen is geen kruid gewassen, dus waarom zou ik me nog de moeite getroosten. En ik treed niet graag in herhaling.
Over inhoudelijk reageren gesprokenquote:Op zondag 13 december 2009 04:00 schreef Halcon het volgende:
Zelfreflectie heb je wel, dat moet ik je nageven!
En, niet te vergeten, over Benno Laruequote:Op zondag 13 december 2009 03:59 schreef Halcon het volgende:
We hebben het over pedofielen voor alle duidelijkheid.
Mensen dood willen hebben is sowieso een kwalijke zaak, maar ze zelfs al dood wensen voordat ze iets illegaals hebben gedaan gaat wel alle perken te buiten. Ik heb dit topic even doorgelezen, maar het eten komt me bijna naar boven. Gadverdamme wat lopen er toch een idioten rond op deze wereld. En dan heb ik het nog niet eens over pedoseksuelen.quote:Op zondag 13 december 2009 01:29 schreef FunkyHomosapien het volgende:
halcon, mag ik even zeggen dat we het hier niet hebben over ziektes maar over mensen, dus dat "voorkomen is beter dan genezen" hier een uitzonderlijk kwalijke uitspraak is?
Splinter-balk-oog.quote:
dus pedofielen zijn geen mensen?quote:Op zondag 13 december 2009 03:59 schreef Halcon het volgende:
[..]
We hebben het over pedofielen voor alle duidelijkheid.
Pedofielen zijn zieke mensen.quote:Op zondag 13 december 2009 16:38 schreef FunkyHomosapien het volgende:
[..]
dus pedofielen zijn geen mensen?
pedofielen zijn zieke mensen inderdaad.quote:Op zondag 13 december 2009 16:39 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Pedofielen zijn zieke mensen.
Pedoseksuelen kunnen we beter geen mensen meer noemen. Gewoon weg ermee.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |