Dat vraag ik me ook af, het "obama depopulation policy exposed" slaat inderdaad echt helemaal NERGENS op in verband met dit filmpje.quote:
GMTA ...al heb je hiervoor niet eens een GM nodig maar eerder gewoon een onbevooroordeeld gehoorquote:Op maandag 13 juli 2009 12:37 schreef _Led_ het volgende:
[..]
Dat vraag ik me ook af, het "obama depopulation policy exposed" slaat inderdaad echt helemaal NERGENS op in verband met dit filmpje.
Euthanasie toestaan voor ernstig zieke mensen staat volgens deze paranoide man praktisch gelijk aan het opgraven en reanimeren van Hitler.
Wat een onzin dit, echt
Ik probeer ook snel wat meer inhoudt over dit filmpje te vinden.quote:Op maandag 13 juli 2009 12:56 schreef The_stranger het volgende:
In het filmpje wordt, naast de nutteloze en totaal de plank misslaande vergelijking met Nazi Duitsland, gesteld dat euthanasie gelijk zou staan aan het niet aanbieden of weghalen van medische zorg aan groepen mensen zoals terminale patienten, ouderen etc etc.
Dat is natuurlijk niet zo, mijn oma bleven ze ook lang medische hulp bieden toen ze terminale kanker had (hadden ze maar een lekkere appel gegeven, dan had ze er nog geweest) en wij kennen ook euthanasie.
Euthanasie kun je voor of tegen zijn (en de kale man in dit filmpje is tegen), maar heeft niets met de de-populatie te maken.
Merk ook op dat we slechts 1 kan zien van het verhaal en die kant is slechts het vergelijkings verhaal van die kale man. Nergens word door hem of iemand anders, die claims ook daadwerkelijk ondersteunt met bewijs of toelichting. Het is dus onmogelijk om aan dit filmpje een waardeoordeel te hechten, laat staan de conclusie te trekken dat dit het bewijs is voor vergevorderde plannen op het gebied van de-populatie.
Maar goed, misschien zie/hoor ik het verkeerd, maar begrijpend lezen en luisteren was altijd wel een erg sterk punt van me op school...
Medische zorg is toch alleen maar sadistisch Mengele gedoe van Big Pharma dus alleen maar goed voor de patiënten als ze dat niet meer krijgen !!!111einzquote:Op maandag 13 juli 2009 12:56 schreef The_stranger het volgende:
In het filmpje wordt, naast de nutteloze en totaal de plank misslaande vergelijking met Nazi Duitsland, gesteld dat euthanasie gelijk zou staan aan het niet aanbieden of weghalen van medische zorg aan groepen mensen zoals terminale patienten, ouderen etc etc.
Verruk ja, dat was ook zoquote:Op maandag 13 juli 2009 13:13 schreef PatatFriet het volgende:
[..]
Medische zorg is toch alleen maar sadistisch Mengele gedoe van Big Pharma dus alleen maar goed voor de patiënten als ze dat niet meer krijgen !!!111einz
Hij zegt:quote:Op maandag 13 juli 2009 13:24 schreef NGNM het volgende:
Er wordt door de man in het filmpje helemaal niet beweerd dat euthanasie gelijk staat aan het niet aanbieden of weghalen van medische zorg aan groepen mensen zoals terminale patiënten, ouderen en armen. Wel dat het onthouden van die zorg een vorm van euthanasie is. Dat is namelijk ook zo.
Verder hinkt hij inderdaad op twee gedachten, zowel de euthanasie, als het weghouden van medische zorg. Echter over dat laatste zegt hij bijzonder weinig, afgezien van:quote:"President Obama has put in place a reform apparatus reviving the euthanasia of Hitler Germany in 1939, that began the genocide there. The apparatus here, is to deny medical care to elderly, chronically-ill, and poor people, and thus save, as the President said, $2-3 trillion, by taking lives considered 'not worthy to be lived,' as the Nazi doctors said.
[...]
They shape public opinion and the medical profession to accept a death culture, such as the Washington State law passed in November to let physicians help kill patients whose medical care is now rapidly being withdrawn in the universal health-care disaster.
[...]
that organized Hitler's killing of patients, and then other costly and supposedly unworthy people.
, iets wat op mij overkomt als kritiek op het budget opzich.quote:"You on the Council are drawing up the procedure list to be used to deny care, which will kill millions if it goes ahead in the present world crash.
De opkomende varkens/mexico/whatever griep is juist het gevaarlijkst voor gezondere jongere mensen, neit zozeer de zwakkere ouderen.. (die hebben hun jaarlijkse griepjes)quote:Op maandag 13 juli 2009 13:33 schreef Ticker het volgende:
Griep epidemie op komst...
Zwakke ouderen.
Dubieus vaccin.
Geen zorg...
O RLY?
en dat is dus het meest belachelijke om te geloven. En dat impliceert alleen maar meer dat het doelbewust gemaakt en verspreid is.quote:Op maandag 13 juli 2009 13:41 schreef The_stranger het volgende:
[..]
De opkomende varkens/mexico/whatever griep is juist het gevaarlijkst voor gezondere jongere mensen, neit zozeer de zwakkere ouderen.. (die hebben hun jaarlijkse griepjes)
Omdat?quote:Op maandag 13 juli 2009 13:42 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
en dat is dus het meest belachelijke om te geloven. En dat impliceert alleen maar meer dat het doelbewust gemaakt en verspreid is.
Weet je dat zeker?quote:Op maandag 13 juli 2009 13:41 schreef The_stranger het volgende:
[..]
De opkomende varkens/mexico/whatever griep is juist het gevaarlijkst voor gezondere jongere mensen, neit zozeer de zwakkere ouderen.. (die hebben hun jaarlijkse griepjes)
Nee, ik snap je gedachtegang, maar hij vergelijkt euthanasie met het besparen op kosten door ouderen en chronisch zieken te laten sterven. Door het toestaan van zelfactieve euthanasie worden verdere kosten tot aan "natuurlijk" overlijden bespaard. En die kosten liggen erg hoog. Met name bij terminale AIDS-patienten die dagelijks een halve apotheek moeten slikken, liggen die kosten hoog.quote:Op maandag 13 juli 2009 13:52 schreef NGNM het volgende:
Hij zegt helemaal niet weinig over het onthouden van medische zorg; het is zelfs de kern van z'n verhaal. In je eerste quote staat het letterlijk: The apparatus here, is to deny medical care to elderly, chronically-ill, and poor people, and thus save, as the President said, $2-3 trillion (...)
Het gedeelte over 'taking lives' is hier duidelijk niet actief, maar passief bedoeld. Dus: deze mensen worden niet actief gedood (euthanasie in de traditionele betekenis van het woord) maar passief, door ze zorg te ontzeggen.
Het gedeelte over 'let physicians help kill patients' is ter illustratie van wat hij de Death Culture van Washington noemt; Patiënten krijgen toch geen zorg meer ("whose medical care is now rapidly being withdrawn in the universal health-care disaster"), dus wordt (actieve) euthanasie aangedragen als een humane manier om te sterven. Vandaar ook die Washington State Law die geaccepteerd is.
De man heeft het over de opzet om te bezuinigen op zorg door middel van de ontzegging van zorg aan armen, ouderen en chronisch zieken. Het is bepaald geen reactionair verhaal over wat er allemaal mis is met actieve euthanasie.
Dat heeft een tweeledige oorzaak. Meest waarschijnlijke is dat het immuunsysteem heftiger reageert waardoor je meer hevige symptomen krijgt. Dit wordt ook mede veroorzaakt omdat het virus zich dieper in de longen lijkt te nestelen en daardoor dus meer "schade" aanricht.quote:Op maandag 13 juli 2009 14:22 schreef Ticker het volgende:
[..]
Weet je dat zeker?
Ik bedoel als ik even logisch beredeneer heb je gelijk dat sommige ziektes sneller mensen raken die niet vaak ziek zijn.
Maar om te zeggen dat gezonde mensen sneller besmet raken.. lijkt me stug, aangezien gezonder zou inhouden dat je weerstand beter en bestendiger is.
Mensen die elk jaar weer van dezelfde griep ziek worden, zullen ook door deze griep getroffen worden. Met of zonder vaccin.
Jazeker wel, dat is juist zijn essentie. Hij ziet euthanasie echter als "een excuus om geen zorg te verlenen aan hoogbejaarden en chronisch zieken om zo geld te besparen". En dat is krom lullen wat recht is. Daar zijn dat soort mensen goed in.quote:Op maandag 13 juli 2009 14:38 schreef NGNM het volgende:
Het kan best dat hij tegen euthanasie is. Maar daar gaat z'n verhaal niet over.
quote:• Women could be forced to abort their pregnancies, whether they wanted to or not;
• The population at large could be sterilized by infertility drugs intentionally put into the nation's drinking water or in food;
• Single mothers and teen mothers should have their babies seized from them against their will and given away to other couples to raise;
• People who "contribute to social deterioration" (i.e. undesirables) "can be required by law to exercise reproductive responsibility" -- in other words, be compelled to have abortions or be sterilized.
• A transnational "Planetary Regime" should assume control of the global economy and also dictate the most intimate details of Americans' lives -- using an armed international police force.
Qua gedachtegang gaat deze man inderdaad "verder" maar Ecoscience is daar ook voor bedoeld. Wat zouden de gevolgen kunnen zijn? Het zijn geen wetsvoorstellen maar een eerlijke, ietwat beangstigende blik op verschillende theoretische oplossing tegen explosieve overpopulatie en een combinatie van crises. Denk aan voedsel- of energietekorten. Uit hun verband gerukt lijkt het dan inderdaad alsof die man dit ook echt wil.quote:Op maandag 13 juli 2009 15:04 schreef ToT het volgende:
Tja daarmee gaan ze nog heel wat stappen verder dan China!
Deze beste man is natuurlijk niet voor niets aangesteld.quote:Op maandag 13 juli 2009 14:49 schreef jogy het volgende:
Ook een leuke link voor depopulisten.
John Holdren, Obama's Science Czar, says: Forced abortions and mass sterilization needed to save the planet
[..]
Inderdaad, omdat deze man inderdaad kennis van zaken heeft en daarom weet dat die theoriën die hij met zijn collega-deskundigen in Ecoscience heeft opgenomen, ontzettend extreem zijn maar in zo'n extreme wereld als daarin geschetst, wel echt zouden kunnen zijn. Dat het moreel verwerpelijk is, daar ging het toen niet om. Filosoferen heet dat.quote:Op maandag 13 juli 2009 16:04 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
Deze beste man is natuurlijk niet voor niets aangesteld.
Mwah, ik vind dat nogal ver gaan to be honest. Maar ok, puur "efficient" denkend is dat wel zo.quote:Op maandag 13 juli 2009 16:14 schreef Ticker het volgende:
En toch is kinderbeperking geen gek idee als we puur denken aan de toekomst van de wereld.
Ach welnee. Er is plaats genoeg en ook genoeg voedsel. Maar de manier waarop voedsel gebruikt wordt zou moeten veranderen.quote:Op maandag 13 juli 2009 16:14 schreef Ticker het volgende:
En toch is kinderbeperking geen gek idee als we puur denken aan de toekomst van de wereld.
Nog niet eens eigenlijk. Afrika moet gewoon weer werkende gemaakt worden. Hebben we meer dan genoeg voor de volgende 6 miljard inwoners.quote:Op maandag 13 juli 2009 16:48 schreef Ali_Kannibali het volgende:
[..]
Ach welnee. Er is plaats genoeg en ook genoeg voedsel. Maar de manier waarop voedsel gebruikt wordt zou moeten veranderen.
Ahaaaa, nou kan ik een vergelijking maken tussen Nazi-duitsland en Hitler en jou, net zoals in de video uit de OP gedaan wordtquote:Op maandag 13 juli 2009 16:14 schreef Ticker het volgende:
En toch is kinderbeperking geen gek idee als we puur denken aan de toekomst van de wereld.
En meteen aannemen dat het waar is he? Niet één kritische noot of slag om de arm. Je gelooft het bij voorbaat onvoorwaardelijk. Hoe kun je jezelf serieus nemen?quote:
Het zou slechts een serieuze doodsverwensing zijn als het beleid echt bestond. Nu is het slechts ijdele hoop op een betere wereld.quote:Op maandag 13 juli 2009 18:34 schreef ToT het volgende:
Boel beetje opgeschoond. Doodsverwensingen naar andere users en naar moddy's maken is niet lief.
Waarom? Je hebt alleen het woord van die man, of heb je al uitgezocht wie het is en nagekeken in onafhankelijke bronnen of zijn beweringen en interpretaties juist zijn?quote:Op maandag 13 juli 2009 18:46 schreef ToT het volgende:
Ik vind dit filmpje een aardige wake-up call!
Dat oordeel je enkel op het woord van de oppositie? Lijkt me niet zo handig.quote:Op maandag 13 juli 2009 18:46 schreef ToT het volgende:
Anyway, ik heb het filmpje van de OP bekeken en ik heb echt zoiets van: OMGWTFBBQ?!?!?!?!!!!11!!EINZ!!1
Dit is serieuze shit, dit gaat echt niet zomaar over euthenasie in het algemeen, maar inderdaad daadwerkelijk om de selectie van: "Wie verdient het om gered te worden?" en laat de rest maar afsterven, want het wordt te duur om oudjes, zwakkerren en minder belangrijke mensen van de bevolking te redden!
(Jezus, waar betaal je dan ziektekostenverzekering voor?)
Ik vind dit filmpje een aardige wake-up call!
Tja, je weet het dus nooit totdat het er echt is en wat dan dus niet zoveel ter zake meer doet mocht er een panepidemie/oorlog uitbreken. Dan hebben we wel andere dingen aan ons hoofd + dat nu al de armen geen tot slechte healthcare hebben etc maar wel heel veel geld naar de rijken gaat (zie wallstreet), klinkt dat nog geeneens zo raar in de oren. Maar wat je nu voor waar moet nemen, weet je dus niet..quote:Op maandag 13 juli 2009 18:48 schreef Provinciaal het volgende:
[..]
Waarom? Je hebt alleen het woord van die man, of heb je al uitgezocht wie het is en nagekeken in onafhankelijke bronnen of zijn beweringen en interpretaties juist zijn?
ToT, Engels is mijn tweede moedertaal, en geloof me maar dat de emphasis in dit gesprek anders ligt. Hij vergelijkt het legaliseren van euthanasie met het stopzetten van medische behandelingen. Daarom noemt hij ook die groepen die voor euthanasie "in aanmerking" komen. Met wat montage en knippen lijkt het alsof die man dan ook wegloopt voor die vraag.quote:Op maandag 13 juli 2009 18:46 schreef ToT het volgende:
Anyway, ik heb het filmpje van de OP bekeken en ik heb echt zoiets van: OMGWTFBBQ?!?!?!?!!!!11!!EINZ!!1
Dit is serieuze shit, dit gaat echt niet zomaar over euthenasie in het algemeen, maar inderdaad daadwerkelijk om de selectie van: "Wie verdient het om gered te worden?" en laat de rest maar afsterven, want het wordt te duur om oudjes, zwakkerren en minder belangrijke mensen van de bevolking te redden!
(Jezus, waar betaal je dan ziektekostenverzekering voor?)
Ik vind dit filmpje een aardige wake-up call!
Diezelfde vragen heb ik dus ook.quote:Op maandag 13 juli 2009 19:25 schreef ToT het volgende:
"The apparatus here is to deny medical care to elderly, chronically ill and poor people, and thus save as the president says 2 to 3 trillion dollars by taking lives concidered not worthy to be lived as the Nazi-doctors said."
Hmmm die zin loopt van het heden ineens door naar het verleden! :S
"...to let physicians help kill patients whose medical care is now rappidly being withdrawn in the universal health disaster."
Dus er wordt euthenasie uitgeoefend op patiënten die geen behandelingen meer krijgen.
Dan is de vraag: waarom krijgen ze geen behandeling meer? Zijn ze uitbehandeld omdat ze stervende zijn en het toch niet meer zal helpen, of omdat er 2 tot 3 trillion dollars bespaard moet worden?
wij westerlingen gooien 40+% onberoerd weg.quote:Op maandag 13 juli 2009 16:48 schreef Ali_Kannibali het volgende:
[..]
Ach welnee. Er is plaats genoeg en ook genoeg voedsel. Maar de manier waarop voedsel gebruikt wordt zou moeten veranderen.
Jij sterke gezonde man struikelt en je verbreiselt je knie of enkel. Dan ben je dus rijp voor de eeuwige jachtvelden. Daar komt het op neer. Economisch gezien ben je niet meer interessant. En dat is waar het om draait.quote:Op maandag 13 juli 2009 18:46 schreef ToT het volgende:
Anyway, ik heb het filmpje van de OP bekeken en ik heb echt zoiets van: OMGWTFBBQ?!?!?!?!!!!11!!EINZ!!1
Dit is serieuze shit, dit gaat echt niet zomaar over euthenasie in het algemeen, maar inderdaad daadwerkelijk om de selectie van: "Wie verdient het om gered te worden?" en laat de rest maar afsterven, want het wordt te duur om oudjes, zwakkerren en minder belangrijke mensen van de bevolking te redden!
(Jezus, waar betaal je dan ziektekostenverzekering voor?)
Ik vind dit filmpje een aardige wake-up call!
Nee, zo wil hij dat verhaal omdraaien, het gaat gewoon om legaal maken van euthanasie.quote:Op maandag 13 juli 2009 20:11 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
komt er dus op neer, jij sterke gezonde man struikelt en je verbreiseld je knie. Dan ben je dus exit. Daar komt het op neer.
Je moet het dus niet als een losstaand iets zien. De hele aanloop van 911. Patriot Acts. Bedrog met de oorlog. Moslims zwart maken. FEMA camps. Idiote campagne van miljarden ten tijden van zware fin.crisisquote:Op maandag 13 juli 2009 19:25 schreef ToT het volgende:
"The apparatus here is to deny medical care to elderly, chronically ill and poor people, and thus save as the president says 2 to 3 trillion dollars by taking lives concidered not worthy to be lived as the Nazi-doctors said."
Hmmm die zin loopt van het heden ineens door naar het verleden! :S
"...to let physicians help kill patients whose medical care is now rapidly being withdrawn in the universal health disaster."
Dus er wordt euthenasie uitgeoefend op patiënten die geen behandelingen meer krijgen.
Dan is de vraag: waarom krijgen ze geen behandeling meer? Zijn ze uitbehandeld omdat ze stervende zijn en het toch niet meer zal helpen, of omdat er 2 tot 3 trillion dollars bespaard moet worden?
"Doctors should no longer only serve the needs of the patient."
Wat dan wel?
Het is sowieso al bespottelijk dat je als 80 jarige geen recht hebt om te zeggen en nu heb ik er genoeg van.quote:Op maandag 13 juli 2009 20:12 schreef Dragorius het volgende:
[..]
Nee, zo wil hij dat verhaal omdraaien, het gaat gewoon om legaal maken van euthanasie.
Wat zeg ik nu! het zou SOWIESO al buiten de verrotte politiek moeten zijn. Het zou geheel geen agendapunt moeten zijn. Als je dood wil met of zonder hulp IS geen politiek issue. PUNT.quote:Op maandag 13 juli 2009 20:51 schreef Dragorius het volgende:
Nee, niks "PUNT". Het gaat hier om het legaliseren van euthanasie. Een zeer goed iets. Mensen moeten hun vrije keus hebben m.b.t. het leven. Of wil jij iedereen verplichten pijn te lijden tot het einde van hun leven? Dat is misschien wel wat erger....
Aan de ene kant begrijp ik dat jij de holocaust zou ontkennen maar dit vind jij dan wel plausibel?
Obama's regering is sowieso een zegen, hij laat eindelijk weer stamcel onderzoek toe. Dan kunnen we de problemen en erfelijke ziekten aanpakken vanuit het menselijk lichaam zelf, zonder chemicalien. Dat is toch ook wat jullie willen? IPV al die "verderfelijke" medicijnen een lichaamseigen oplossing? Of is dat dan ineens ook slecht en gebaseerd op geld verdienen?
Obama slechter en zieker dan dat monster?quote:Op maandag 13 juli 2009 21:00 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
Wat zeg ik nu! het zou SOWIESO al buiten de verrotte politiek moeten zijn. Het zou geheel geen agendapunt moeten zijn. Als je dood wil met of zonder hulp IS geen politiek issue. PUNT.
Dat ze het er nu over hebben is niets anders dan decimatie. Obama is dan ook <ziek en dom en verwerpelijk plaatje>maar dan wel slechter en zieker
kan nog wel beter hoor. of videootjesquote:Op maandag 13 juli 2009 21:07 schreef Dragorius het volgende:
[..]
Obama slechter en zieker dan dat monster?Misschien moet je wat vaker naar buiten en met de mensen praten
Ik vind dat echt een grove belediging, naar die man (Obama) en zijn gedachtegoed. Hij is juist die frisse wind in de Amerikaanse politiek. En uiteraard moet de politiek wel bij het euthanasie-vraagstuk betrokken zijn omdat dit altijd gevoelig ligt bij de bevolking. Er zijn zat mensen tegen, en daarom moet de politiek een statement innemen en ook regulering in de wet regelen. Anders krijg je anarchie en dan gaat je land naar de kloten, basisprincipelen van het bestuur van een land.
Hier in Nederland inmiddels niet meer zo heel erg (tenminste als we geen SGP/Cu/CDA kabinet krijgen) in de VS leeft de discussie op dit moment volop daar is het namelijk nu zo dat artsen die helpen met zelfdoding ongeachte de situatie en omstandigheden altijd vervolgd zullen worden.quote:Op maandag 13 juli 2009 21:00 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
Wat zeg ik nu! het zou SOWIESO al buiten de verrotte politiek moeten zijn. Het zou geheel geen agendapunt moeten zijn. Als je dood wil met of zonder hulp IS geen politiek issue. PUNT.
Dat ze het er nu over hebben is niets anders dan decimatie. Obama is dan ook dit maar dan wel slechter en zieker
Nee ik ruk je uit je zolder kamer. Wake Upquote:
ja dat is Nederland zeker. Die verpleegster die wel en weer niet vast zat.quote:Op maandag 13 juli 2009 21:13 schreef switchboy het volgende:
[..]
Hier in Nederland inmiddels niet meer zo heel erg (tenminste als we geen SGP/Cu/CDA kabinet krijgen) in de VS leeft de discussie op dit moment volop daar is het namelijk nu zo dat artsen die helpen met zelfdoding ongeachte de situatie en omstandigheden altijd vervolgd zullen worden.
In Nederland bestaat er voor dit soort gevallen een euthanasie wet. Waarin kort door de bocht staat dat als de doodswens van de patiënt er langer is, er sprake is van uitzichtloos lijden en het is goedgekeurd door een commissie een arts mag helpen bij actieve zelfdoding.
Nederland is hier vrij liberaal en redelijk uniek in. Obama wil dit nu iets soortgelijks (ik weet niet precies of het hier om passieve of actieve euthanasie gaat?) in de VS ook mogelijk maken. De conservatievelingen vinden dit tegen Gods wil en maken hier een hoop oproer over. Zie dit filmpje
Doe het zelf. En zie het grote beeld eens ipv een uit z'n verband gerukt stukje waarin een vergelijking gemaakt wordt die als een tang op een varken slaatquote:Op maandag 13 juli 2009 21:13 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
Nee ik ruk je uit je zolder kamer. Wake Up
oh wees maar niet gerust dat gebeurd nog hoor. Zelfs Nederland doet er leuk aan mee.quote:Op maandag 13 juli 2009 21:15 schreef Dragorius het volgende:
Passief of actief weet ik ook niet, maar hij snijdt dit tenminste weer aan als onderwerp en dat kan ik alleen maar toejuichen. Maarja, die rasconservatieven hadden liever ook nog slavernij gezien.
Gast, echt waar, wat heb jij voor "fantasien" mbt een zolderkamer.quote:Op maandag 13 juli 2009 21:13 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
Nee ik ruk je uit je zolder kamer. Wake Up
Daar ging het niet echt om vrijwille euthanasie om om moord door Lucia de B. Dat zijn twee hele verschillende dingen. misschien dat je je even in moet lezen. Ik zou beginnen met euthanasie op te zoeken in een woordenboekquote:Op maandag 13 juli 2009 21:15 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
ja dat is Nederland zeker. Die verpleegster die wel en weer niet vast zat.
Nee Nederland is bekrompen. 2 maten meten enzo.
En dat terwijl de inhoud al eerder gepost is in dit topic:quote:Op maandag 13 juli 2009 18:46 schreef ToT het volgende:
Ik vind dit filmpje een aardige wake-up call!
Er gebeurt ook zo veel de laatste tijd wat echt niet door de beugel kan. Lijkt wel of NWO alles te gelijk loslaat zodat wij de complotters de weg zoek zijn en daar door de bigpicture missen en Obama foute wetten kan doorvoeren.quote:Op maandag 13 juli 2009 21:49 schreef Resonancer het volgende:
[..]
En dat terwijl de inhoud al eerder gepost is in dit topic:
Journalist klaagt de VN e.a aan voor poging tot genocide
Kennelijk loont het toch de moeite om 'n nieuw topic te openen, indien mensen zich verslapen oid.
En wat als 2/3 door puur toeval gebeurd? Dan heb je 1/3 van de belangrijkste feiten om ze allemaal uit te pluizen. Scheelt je veel tijd. Een man die de VN aanklaagt voor genocide; boeien. Mis de big picture gewoon nietquote:Op maandag 13 juli 2009 22:13 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
Er gebeurt ook zo veel de laatste tijd wat echt niet door de beugel kan. Lijkt wel of NWO alles te gelijk loslaat zodat wij de complotters de weg zoek zijn en daar door de bigpicture missen en Obama foute wetten kan doorvoeren.
Daar heb je zeker gelijk in, heb er dan ook geen = teken tussengezet, maar een -. Echter euthanasie is imo een middel, en eugenetica een wetenschap. Ze hebben dan ook beiden met hetzelfde onderwerp te maken, namelijk de dood. Of ze jou vermoorden via omwegen, of jou overtuigen dat je dood wil. Daar zit weinig verschil in volgens mij.quote:Op maandag 13 juli 2009 22:44 schreef switchboy het volgende:
Ethanasie is dus niet Eugenetics, maar dat probeer ik in dit en een ander topic de hele middag/avond al duidelijk te maken.
Sex is dan wel oké. Baren, dat vind ik dan ook zéér verwerpelijk.quote:Op maandag 13 juli 2009 22:39 schreef mediaconsument het volgende:
Euthanasia - Eugenetics
Het ging over de nazi wetenschap die eugenetica heet. Deze wetenschap omvat oa. het vermoorden van alle homo's, down-patienten, joden, zigeuners, noem maar op. Alles wat in hun optiek niet waardig genoeg was om te leven moest dood. Dit omdat onze genenpool bevlekt is met slechte genen, en dat we op deze manier ons complete ras de ondergang in werken, puur omdat we de zwakkere genen accepteren. Dit respect gaat zelfs zo ver dat we bijvoorbeeld down-patienten sex laten hebben, en ze hierdoor dus een kans geven om zich voor te planten.
Niet luisteren naar reclame, voedingswijzer en overheid.quote:Ik ben er dan ook geen fan van om over dit onderwerp na te denken, laat dat duidelijk zijn.
Het engste van het verhaal is overigens dat ze dit legaal aan het proberen zijn dmv. de zorg duur te maken en er flink in te gaan snijden. Die mensen zijn volgens mij zo dol van macht in hun hoofd dat ze gewoon niet meer weten waar ze mee bezig zijn. Gelukkig is er in dit verhaal dan ook 1 goede uitweg: ga zelf op onderzoek uit en kom erachter hoe je zelf zoveel mogelijk kunt doen om je lichaam gezond te houden!
Als het over euthanasie gaat voor mensen met een hun eigen wil tot sterven. Dan hadden ze wel GOD en Jezus er bij gehaald en niet Hitler. Aangezien Hitler en zijn ideologie wordt aangehaald gaat het dus om een heel ander punt, datgene wat jij niet onder ogen wil zien. Waar het over gaat in het filmpje gaat ook over mensen die dus struikelen en hun enkel verbrijzelen niet economisch interessant meer zijn en dus exit. Vandaar ook dat Hitler wordt aangehaald.quote:Op maandag 13 juli 2009 22:44 schreef switchboy het volgende:
Ethanasie is dus niet Eugenetics, maar dat probeer ik in dit en een ander topic de hele middag/avond al duidelijk te maken.
Nee dat is het doemscenario wat de conservatieven voor ogen hebben het echte pklan is alleen euthanasie uit vrije wilquote:Op maandag 13 juli 2009 23:14 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
Als het over euthanasie gaat voor mensen met een hun eigen wil tot sterven. Dan hadden ze wel GOD en Jezus er bij gehaald en niet Hitler. Aangezien Hitler en zijn ideologie wordt aangehaald gaat het dus om een heel ander punt, datgene wat jij niet onder ogen wil zien. Waar het over gaat in het filmpje gaat ook over mensen die dus struikelen en hun enkel verbrijzelen niet economisch interessant meer zijn en dus exit. Vandaar ook dat Hitler wordt aangehaald.
Lambiekje toch, wat ben je naief bezigquote:Op maandag 13 juli 2009 23:14 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
Als het over euthanasie gaat voor mensen met een hun eigen wil tot sterven. Dan hadden ze wel GOD en Jezus er bij gehaald en niet Hitler. Aangezien Hitler en zijn ideologie wordt aangehaald gaat het dus om een heel ander punt, datgene wat jij niet onder ogen wil zien. Waar het over gaat in het filmpje gaat ook over mensen die dus struikelen en hun enkel verbrijzelen niet economisch interessant meer zijn en dus exit. Vandaar ook dat Hitler wordt aangehaald.
Jullie willen echt niet zien dat wereldleiders met NWO bezig zijn?quote:Op maandag 13 juli 2009 23:55 schreef ATuin-hek het volgende:
[..]
Lambiekje toch, wat ben je naief bezigWaarom geloof je (waarschijnlijk streng gelovig/conservatief ingestelde) oppositie op hun woord? Waar haal je het blinde vertrouwen vandaan dat ze Obama eerlijk aanvallen? Of weet jij ondertussen meer dan wij?
Voorspelbaar 'antwoord'.quote:Op dinsdag 14 juli 2009 00:12 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
Jullie willen echt niet zien dat wereldleiders met NWO bezig zijn?
Dus jij ziet jezelf (want je rekent jezelf tot de complotters) en de rest van de complotters als een soort Messias die de laatste barriere is tussen 'de schapen' en 'obama' ? Want als 'jullie' de weg kwijt zijn dan heeft Obama vrij spel.quote:Op maandag 13 juli 2009 22:13 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
Er gebeurt ook zo veel de laatste tijd wat echt niet door de beugel kan. Lijkt wel of NWO alles te gelijk loslaat zodat wij de complotters de weg zoek zijn en daar door de bigpicture missen en Obama foute wetten kan doorvoeren.
Dat zal idd niet, hopelijk laat hij zich ook niet door deze man beinvloeden, uh, wacht ff dat is nu juist wel de bedoeling bij de functie die hij heeft..quote:Op dinsdag 14 juli 2009 10:33 schreef CoolGuy het volgende:
[..]
Dus jij ziet jezelf (want je rekent jezelf tot de complotters) en de rest van de complotters als een soort Messias die de laatste barriere is tussen 'de schapen' en 'obama' ? Want als 'jullie' de weg kwijt zijn dan heeft Obama vrij spel.
Inderdaad, Obama zal zich lekker laten beinvloeden door een paar nutcases die youtubefilmpjes fout (willen) interpreteren ook. Je vind jezelf een hele pief.
quote:The fact that the chief scientific advisor to the President of the United States, a man with his finger on the pulse of environmental policy, once openly advocated the mass sterilization of the U.S. public through the food and water supply, along with the plethora of other disgusting proposals highlighted in Ecoscience, is a frightening prospect that wouldn’t be out of place in some kind of futuristic sci-fi horror movie, and a startling indictment of the true source of what manifests itself today as the elitist controlled top-down environmental movement.
http://www.prisonplanet.c(...)ontrol-measures.html
Verkeerd gequote ?, Er staan n.b. 'n aantal pagina's uit dat boek letterlijk in dat artikel, niet lezen..quote:Op dinsdag 14 juli 2009 10:50 schreef Dragorius het volgende:
Dat wordt ook weer gequote uit Ecoscience, en daar heb ik al over gesproken (in dit topic meen ik) oftewel, het is weer eens verkeerd gequote.
Maarja, blijf vooral die "bronnen" geloven in plaats van zelf dat boek bijvoorbeeld te lezen
Maar nu moet ik het natuurlijk heel anders zien, deze onbeduidende man wil dat natuurlijk niet echt maar denkt er gewoon 'n btje over na. right ?quote:A program of sterilizing women after their second or third child, despite the relatively greater difficulty of the operation than vasectomy, might be easier to implement than trying to sterilize men.
The development of a long-term sterilizing capsule that could be implanted under the skin and removed when pregnancy is desired opens additional possibilities for coercive fertility control. The capsule could be implanted at puberty and might be removable, with official permission, for a limited number of births.”
Hier staat anders dat Obama aan het kijken is hoe, en vooral met welk geld, hij de gezondheidszorg vlot kan trekken.quote:Op maandag 13 juli 2009 18:46 schreef ToT het volgende:
Anyway, ik heb het filmpje van de OP bekeken en ik heb echt zoiets van: OMGWTFBBQ?!?!?!?!!!!11!!EINZ!!1
Dit is serieuze shit, dit gaat echt niet zomaar over euthenasie in het algemeen, maar inderdaad daadwerkelijk om de selectie van: "Wie verdient het om gered te worden?" en laat de rest maar afsterven, want het wordt te duur om oudjes, zwakkerren en minder belangrijke mensen van de bevolking te redden!
(Jezus, waar betaal je dan ziektekostenverzekering voor?)
Ik vind dit filmpje een aardige wake-up call!
Heb je heel Ecoscience gelezen? Hij is niet de enige auteur he. Weet je uberhaupt wat Ecoscience moet voorstellen?quote:Op dinsdag 14 juli 2009 11:06 schreef Resonancer het volgende:
[..]
Maar nu moet ik het natuurlijk heel anders zien, deze onbeduidende man wil dat natuurlijk niet echt maar denkt er gewoon 'n btje over na. right ?
Nog niet alles, zijn meer dan 1000 pagina's , heb wat gefilterd, heb jij dit al helemaal gelezen ?quote:
Nee, ik weet het, maar zij zijn vrij unaniem hoor:quote:Hij is niet de enige auteur he.
Dit is vanzelfsprekend ook niet de enige publicatie waaraan hij heeft meegewerkt.quote:The neo-Malthusiasn view proposes...population limitation and redistribution of wealth." They concluded, "On these points, we find ourselves firmly in the neo-Malthusian camp"
N samenvatting van filosofische gedachten mbt bevolkingsgroei, het milieu en hulpbronnen?quote:Weet je uberhaupt wat Ecoscience moet voorstellen?
omnipresent in meerdere dimensies.quote:Op dinsdag 14 juli 2009 12:07 schreef TitusPullo het volgende:
Lambiekje, geloof jij in het bestaan van parallelle werelden?
Je ziet jezelf als een goddelijke entiteit in verschillende dimensies tegelijk?quote:
Wat is omnipresent in meerdere dimensies?quote:
omnipresent = overal aanwezig (zo wordt bijv. God omschreven, als overal tegelijk aanwezig)quote:Op dinsdag 14 juli 2009 13:58 schreef TitusPullo het volgende:
[..]
Wat is omnipresent in meerdere dimensies?
Ja, ik begreep de woorden wel, maar als antwoord op mijn vraag is het een grammaticaal raadsel.quote:Op dinsdag 14 juli 2009 14:07 schreef Dragorius het volgende:
[..]
omnipresent = overal aanwezig (zo wordt bijv. God omschreven, als overal tegelijk aanwezig)
meerdere dimensies = meerdere dimensies
Lambiekje heeft een god-complex?
Had je iets anders verwacht dan een cryptisch antwoord? Hij komt nooit met echte steekhoudende antwoorden.quote:Op dinsdag 14 juli 2009 14:15 schreef TitusPullo het volgende:
[..]
Ja, ik begreep de woorden wel, maar als antwoord op mijn vraag is het een grammaticaal raadsel.
Je zou de politiek in moeten gaan.quote:Op maandag 13 juli 2009 21:07 schreef Dragorius het volgende:
[..]
Obama slechter en zieker dan dat monster?Misschien moet je wat vaker naar buiten en met de mensen praten
Ik vind dat echt een grove belediging, naar die man (Obama) en zijn gedachtegoed. Hij is juist die frisse wind in de Amerikaanse politiek. En uiteraard moet de politiek wel bij het euthanasie-vraagstuk betrokken zijn omdat dit altijd gevoelig ligt bij de bevolking. Er zijn zat mensen tegen, en daarom moet de politiek een statement innemen en ook regulering in de wet regelen. Anders krijg je anarchie en dan gaat je land naar de kloten, basisprincipelen van het bestuur van een land.
Wie weet he?quote:Op dinsdag 14 juli 2009 15:08 schreef Ali_Kannibali het volgende:
[..]
Je zou de politiek in moeten gaan.
Mijn excuses voor de persoonlijke aard van de vraag, maar je zou me willen vertellen hoe oud je bent?quote:
Is niet relevant, en ik ga geen verdere persoonlijke info prijsgeven hier.quote:Op dinsdag 14 juli 2009 15:35 schreef Ali_Kannibali het volgende:
[..]
Mijn excuses voor de persoonlijke aard van de vraag, maar je zou me willen vertellen hoe oud je bent?
No offence, maar je bent bang volgens mij. Waar ben je eigenlijk bang voor?quote:Op dinsdag 14 juli 2009 15:36 schreef Dragorius het volgende:
[..]
Is niet relevant, en ik ga geen verdere persoonlijke info prijsgeven hier.
Heeft niks met bang te maken maar ik heb geen zin om dit soort zaken in dit soort discussies te mengen. En dat mijn leeftijd belangrijk zou zijn om "een beeld te vormen van mijn visie" impliceert alleen maar een kinderachtig soort discussie. Dan ben ik te oud om de nieuwe media te volgen of te jong om alles in perspectief te zien. Daar doe ik niet aan mee.quote:Op dinsdag 14 juli 2009 16:02 schreef mediaconsument het volgende:
[..]
No offence, maar je bent bang volgens mij. Waar ben je eigenlijk bang voor?
Punt is dat je een erg naieve en ongeinformeerde indruk op me maakt, en het erop lijkt dat je vooral tegen het algemene geluid in wil gaan. Dat geeft me het idee dat je redelijk jong bent. Daar zal ik je niet op beoordelen, maar ik zou me wel beter kunnen verplaatsen in de dingen die je zegt, die voor mij af en toe bijna onvoorstelbaar zijn.quote:Op dinsdag 14 juli 2009 16:09 schreef Dragorius het volgende:
[..]
Heeft niks met bang te maken maar ik heb geen zin om dit soort zaken in dit soort discussies te mengen. En dat mijn leeftijd belangrijk zou zijn om "een beeld te vormen van mijn visie" impliceert alleen maar een kinderachtig soort discussie. Dan ben ik te oud om de nieuwe media te volgen of te jong om alles in perspectief te zien. Daar doe ik niet aan mee.
Nee, vergeleken met jouw wereldbeeld kom ik "ongeinformeerd" over. Jammer genoeg is dat niet zo, en is dit geen vreemde materie voor mij.quote:Op dinsdag 14 juli 2009 16:14 schreef Ali_Kannibali het volgende:
[..]
Punt is dat je een erg naieve en ongeinformeerde indruk op me maakt, en het erop lijkt dat je vooral tegen het algemene geluid in wil gaan. Dat geeft me het idee dat je redelijk jong bent. Daar zal ik je niet op beoordelen, maar ik zou me wel beter kunnen verplaatsen in de dingen die je zegt, die voor mij af en toe bijna onvoorstelbaar zijn.
Ik ben niet overtuigd.quote:Op dinsdag 14 juli 2009 16:20 schreef Dragorius het volgende:
[..]
Nee, vergeleken met jouw wereldbeeld kom ik "ongeinformeerd" over. Jammer genoeg is dat niet zo, en is dit geen vreemde materie voor mij.
Ik bedoel het algemene geluid in dit subforum.quote:Tegen het algemene geluid ingaan is ook onzin, het algemene geluid is juist de support voor Obama.
Ik weet niet of het 100% klopt wat de interviewer zegt, maar dat er nazi praktijken in de VS bezig zijn is wel duidelijk. Het zou me dus niet verbazen als het wel allemaal waar is.quote:Ik ben blij dat hij in een conservatief land als de VS euthanasie wil legaliseren. Dat dit filmpje verkeerd wordt geinterpreteerd door het suggestieve taalgebruik van de 'interviewer' is gewoonweg heel erg jammer. De VS is in rap tempo aan het veranderen in een fascistische dictatuur.
Teken dat ie in ieder geval goed bij zinnen is.quote:Op dinsdag 14 juli 2009 16:14 schreef Ali_Kannibali het volgende:
[..]
Punt is dat je een erg naieve en ongeinformeerde indruk op me maakt,
Dat stokpaardje mocht inderdaad wel weer eens van stal worden gehaald.quote:Op dinsdag 14 juli 2009 16:02 schreef mediaconsument het volgende:
[..]
No offence, maar je bent bang volgens mij. Waar ben je eigenlijk bang voor?
Nazipraktijkenquote:Op dinsdag 14 juli 2009 16:27 schreef Ali_Kannibali het volgende:
Ik weet niet of het 100% klopt wat de interviewer zegt, maar dat er nazi praktijken in de VS bezig zijn is wel duidelijk. Het zou me dus niet verbazen als het wel allemaal waar is.
Vrolijk door blijven lachen.quote:Op dinsdag 14 juli 2009 16:31 schreef Dragorius het volgende:
[..]
Nazipraktijken
Inderdaad, de trein met mensen die afgevoerd moeten worden staat al klaar, de segregatie is al begonnen en de vele kunstschatten zijn al ingevorderd
Ik heb het niet over deze situatie maar hoe de staatsinrichting verandert. Van vrije markt kapitalisme naar corporatisme = fascisme. Maar is offtopic.quote:Op dinsdag 14 juli 2009 16:47 schreef switchboy het volgende:
Nazipraktijken:
Systematisch een volk bij elkaar drijven in ghetto's --> later deporteren te werk stellen inhumane experimenten mee uitvoeren en vergassen.
enz.
Obama:
Ethanasie toestaan als hierover een weloverwogen overweging is gemaakt door de pateient en overwogen is door een commissie om te beoordelen of er sprake is van uitzichtloos leiden.
Hmm ja ik zie overeenkomst.
Valt ook wel weer mee, in europa hebben we al veel meer marktconrole dorr de overheid dan in de VS.quote:Op dinsdag 14 juli 2009 16:50 schreef Ali_Kannibali het volgende:
[..]
Ik heb het niet over deze situatie maar hoe de staatsinrichting verandert. Van vrije markt kapitalisme naar corporatisme = fascisme. Maar is offtopic.
Jij hebt gelijk dat Obama geen engel is. Echter, het ontbreekt jou aan relativeringsvermogen. Jij zoekt in al zijn besluiten en uitspraken segmenten die aansluiten op jouw, nogal verontrustende, christelijke kijk op onze wereld. Ik ben mij er terdege van mijn bewust dat politic liegen en bedriegen, maar Obama nou volledig af te branden als zijnde evil, gaat mij te ver.quote:Op dinsdag 14 juli 2009 15:08 schreef Ali_Kannibali het volgende:
[..]
Je zou de politiek in moeten gaan.
Los van de Bijbel is het een charismatisch enge vent.quote:Op dinsdag 14 juli 2009 17:37 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Jij hebt gelijk dat Obama geen engel is. Echter, het ontbreekt jou aan relativeringsvermogen. Jij zoekt in al zijn besluiten en uitspraken segmenten die aansluiten op jouw, nogal verontrustende, christelijke kijk op onze wereld. Ik ben mij er terdege van mijn bewust dat politic liegen en bedriegen, maar Obama nou volledig af te branden als zijnde evil, gaat mij te ver.
Ali, jij ziet wat je wil zien. Want het is niet alleen dat jij vermoedt dat de voorspellingen uit de bijbel uitkomen. Het is vooral dat jij wil dat ze uitkomen.
Ja en dat is illegaal. De FED is een overtreding van de grondwet. Als men daar de wet niet had gebroken zodat de geldpers niet in handen was van privebankiers, was er nu niet meer controle nodig.quote:Op dinsdag 14 juli 2009 17:03 schreef switchboy het volgende:
[..]
Valt ook wel weer mee, in europa hebben we al veel meer marktconrole dorr de overheid dan in de VS.
Het is zelf zo dat de centarle bank daar niet in overheidshanden is. Er kan wel wat meer overhiedscontrole komen daat. Daar is helemaal niets mis mee.
Dat bedoel ik ook niet. Maar wanneer overheid bedrijfsleven overneemt of andersom, is dat corporatisme.quote:en om nou overheidsingrijpen in de vrije markt te gaan vergelijken met een naziregime slaat natuurlijk als een tang op een varken.
Ik word niet persoonlijk geraakt door een internet post.quote:Op dinsdag 14 juli 2009 20:41 schreef ToT het volgende:
Bezem er doorheen gehaald.
Ali; er was niks mis met die post, behalve dat het jou persoonlijk raakte.
niet overal, op basis waarvan trek je die conclusie?quote:Op maandag 13 juli 2009 12:18 schreef Sigmund666 het volgende:
Dat het zulke enorme onzin is![]()
Maar ja, leven met een doel dat je overal een complot of samenzwering achter moet zoeken tot je jezelf van ellende maar ophangt.
Het is gewoon een conclusie die hij trekt, en die ik ook trek. Ik vind het wel relevant. Het is idd wel een beetje op de man af, maar jouw opmerking over dat-ie de politiek in zou moeten gaan heeft natuurlijk ook een bepaalde lading he.quote:Op dinsdag 14 juli 2009 20:44 schreef Ali_Kannibali het volgende:
[..]
Ik word niet persoonlijk geraakt door een internet post.
Hij sloeg alleen nergens op voor dit topic aangezien er geen bijbeltext in staat. Ben je dat niet met me eens?
Was mijn antw nou goed of fout ? Zou jij hem anders zelf (neem aan dat jij het wel helemaal gelezen hebt) ff kunnen beantwoorden ?quote:Op dinsdag 14 juli 2009 11:36 schreef Dragorius het volgende:
[..]
Heb je heel Ecoscience gelezen? Hij is niet de enige auteur he. Weet je uberhaupt wat Ecoscience moet voorstellen?
Mod, KoosVogels is niet Dragorius.quote:Op dinsdag 14 juli 2009 20:55 schreef ToT het volgende:
[..]
Het is gewoon een conclusie die hij trekt, en die ik ook trek. Ik vind het wel relevant. Het is idd wel een beetje op de man af, maar jouw opmerking over dat-ie de politiek in zou moeten gaan heeft natuurlijk ook een bepaalde lading he.
Wie kaatst......
Daar heb jij dan weer gelijk in. Ik vind het echter een verademing na Bush. Tevens heb ik hem nog niet op heel vreemde besluiten kunnen betrappen. Ik weet dat er wel een en ander gepost wordt in BNW mbt tot dubieuze besluitvorming, maar goed het blijft BNW.quote:Op dinsdag 14 juli 2009 18:51 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
Los van de Bijbel is het een charismatisch enge vent.
Heeft men Obama Deception gezien?quote:Op dinsdag 14 juli 2009 22:25 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Daar heb jij dan weer gelijk in. Ik vind het echter een verademing na Bush. Tevens heb ik hem nog niet op heel vreemde besluiten kunnen betrappen. Ik weet dat er wel een en ander gepost wordt in BNW mbt tot dubieuze besluitvorming, maar goed het blijft BNW.
Overigens had ik bijbelteksten uit mn vorige post, gericht aan jou, moeten laten.
Heb jij wel eens buiten het internet gekeken voor informatie?quote:
jij wil er echt niet aan hè dat politici in het grondbeginsel intens FOUTE mensen zijn.quote:Op woensdag 15 juli 2009 09:48 schreef fruityloop het volgende:
[..]
Heb jij wel eens buiten het internet gekeken voor informatie?
In het grondbeginsel nog welquote:Op woensdag 15 juli 2009 10:21 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
jij wil er echt niet aan hè dat politici in het grondbeginsel intens FOUTE mensen zijn.
Niet zonder enige vorm van bewijs nee, het zijn wel mensen, met alle tekortkomingen die eenieder heeft, maar waarom zijn politici dan zo fout volgens jou? Jij denkt dat er bij de installatie van een nieuw kabinet een sinistere vertegenwoordiger van de NWO/Bilderberg hotels aan de deur v/d 2e kamer staat, met de gegevens van een kaaiman spaarrekening per minister?quote:Op woensdag 15 juli 2009 10:21 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
jij wil er echt niet aan hè dat politici in het grondbeginsel intens FOUTE mensen zijn.
Ik zal me zo wagen aan dit epos vol foute effecten van bijna 2 uurquote:
als je anders denkt dan de gangbare norm van politici dan wordt je afgeslacht.quote:Op woensdag 15 juli 2009 10:39 schreef fruityloop het volgende:
[..]
Niet zonder enige vorm van bewijs nee, het zijn wel mensen, met alle tekortkomingen die eenieder heeft, maar waarom zijn politici dan zo fout volgens jou? Jij denkt dat er bij de installatie van een nieuw kabinet een sinistere vertegenwoordiger van de NWO/Bilderberg hotels aan de deur v/d 2e kamer staat, met de gegevens van een kaaiman spaarrekening per minister?
Klopt, er vallen zoveel politieke slachtoffers in Nederland door al die tegengeluidenquote:Op woensdag 15 juli 2009 11:29 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
als je anders denkt dan de gangbare norm van politici dan wordt je afgeslacht.
Wederom zou een bewijs voor zo'n boute uitspraak het toch wat meer gewicht in de schaal doen leggen. En van dat alumni programma van het U.S. Department of State zijn er meer voorbeelden te noemen, oa op het gebied van ontwikkelingssamenwerking etc. Ons ministerie van BuZa heeft onder de noemer IS academie een vergelijkbaar programma om kennis en beleid bij elkaar te brengen, maar dat heeft een wat meer interne focus.quote:Op woensdag 15 juli 2009 11:29 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
als je anders denkt dan de gangbare norm van politici dan wordt je afgeslacht.
Kijk tot wat voor fascisten politici worden opgeleid. En kijk wie er daadwerkelijk ook leider zijn geworden.
Het is GEEN toeval.
en wat als dat niet zo is??quote:Op zondag 2 augustus 2009 00:26 schreef Bill_E het volgende:
Ik kan het boek niet online elders vinden maar ik verwacht dat alle quotes uit hun verband zijn getrokken...
quote:[b]Op zondag 2 augustus 2009 00:38
source wiki
Stemming makkerij heet wat jij doet. En dat werkt alleen bij of ongeinfomeerde mensen of ongeintresseerde.
Als je mijn laatste zinnen leest zie je dat ik geen mening geef.quote:Op zondag 2 augustus 2009 00:38 schreef The.Apple het volgende:
In de wetenschap maak je nogals een theorien,
Deze theorien KUNNEN worden gebruikt, maar dat hoeft niet.
Ten tijden van het schrijven van dat boek in 1977, was zijn interesse
over populatie vande wereld
de conclusie van het paper is dan ook
"In 1977 he co-authored (with Paul R. Ehrlich and Anne H. Ehrlich) the textbook Ecoscience: Population, Resources, Environment,[14] which, after discussing the possible role of a wide variety of solutions to overpopulation, ranging from voluntary family planning to enforced population controls, recommended "the use of milder methods of influencing family size preferences" such as access to birth control and abortion"
source wiki
Stemming makkerij heet wat jij doet. En dat werkt alleen bij of ongeinfomeerde mensen of ongeintresseerde.
geeft Aluhoedje aan dhr vanwelleer.quote:Op zondag 2 augustus 2009 00:42 schreef vanwelleer het volgende:
[..]
als het op wiki staat, dan liegt het boek.....
alu hoedjes zijn achterhaald, tegenwoordig kan je het beste in een koelkast gaan zitten.quote:Op zondag 2 augustus 2009 00:46 schreef The.Apple het volgende:
[..]
geeft Aluhoedje aan dhr vanwelleer.
Carefull they read minds....
Geen mening je topic heet :quote:Op zondag 2 augustus 2009 00:43 schreef Exoteria het volgende:
[..]
Als je mijn laatste zinnen leest zie je dat ik geen mening geef.
Ik start een discussie. Ik heb slechts wat vertaald.
Zelf wil ik het boek nu wel eens helemaal lezen.
Dit heeft mijn interesse gewekt doordat ik een hoop gedoe om mij heen zie en als dan deze man op dit moment opeens op een dergelijke stoel wordt gezet... door Obama die ook een hoofdrol heeft in veel van de oproer, krijg ik toch een nare smaak.
en vind jij dat de overheid over leven en dood mag beslissen?quote:Op zondag 2 augustus 2009 00:51 schreef The.Apple het volgende:
[..]
Geen mening je topic heet :
vertrouwd Obama op een gek of staat hij achter genocide
en dat is toch duidelijke een mening
Obama heeft deze mangekozen op ervaring en kunde en niet op welke publicaties hij 30 jaar geleden geschreven heeft.
ps Overbevolking is een probleem. we zijn in 100 jaar van 1 mrd naar 6 mrd gegaan.
dus als je dat doorzet zitten we in 2100 op de 36 Mrd mensen.
en dat is toch echt een probleem.
quote:Op zondag 2 augustus 2009 00:51 schreef The.Apple het volgende:
Obama heeft deze mangekozen op ervaring en kunde en niet op welke publicaties hij 30 jaar geleden geschreven heeft.
Reality check, de overheid beslist al over leven en dood.quote:Op zondag 2 augustus 2009 00:53 schreef Exoteria het volgende:
[..]
en vind jij dat de overheid over leven en dood mag beslissen?
Daarnaast zou ik in een ander topic best de discussie aan willen zwengelen óf we wel een overbevolkingsprobleem hebben.
Daar heb ik mijn twijfels over.
Daar gaat het juist om...quote:Op zondag 2 augustus 2009 00:55 schreef The.Apple het volgende:
[..]
Reality check, de overheid beslist al over leven en dood.
Je zorgverzekerings stelsel, euthanasie wetten, Soldaten in oorlog gebieden.
Of dat goed of slecht is laat ik ff in het midden.
Absoluut waar, Mogelijk is het nog steeds.quote:Op zondag 2 augustus 2009 00:55 schreef vanwelleer het volgende:
[..]
Senate Commerce Committee – February 12, 2009
Vitter:
But going back to my first question...
Chairman Rockefeller, interrupting, as another member continues to try to get his attention)
Senator, you've had almost ten minutes.
Vitter:
Just a final follow-up. You would say - I think you did - that 1 billion people lost by 2020 is still a possibility?
Holdren:
It is still a possibility
quote:
Roe vs Wade.quote:Op zondag 2 augustus 2009 00:57 schreef Exoteria het volgende:
[..]
Daar gaat het juist om...
moeten mensen die daar een mening over hebben op de stoel met de macht zitten en vertrouw jij er op dat ze zich niet te veel door hun ideologie laten leiden...
of is dat heel eng?
Plek zat,quote:Op zondag 2 augustus 2009 00:58 schreef vanwelleer het volgende:
[..]
Wel als je allemaal 500 villa's met een paar voetbalvelden als tuin wilt,...... anders is er plek zat,...meer dan zat.
quote:Op zondag 2 augustus 2009 00:57 schreef The.Apple het volgende:
En waar lees jij hieruit dat hij genocide of andere dingen support die in de OP gesteld worden.
quote:
quote:
voordat je een linkje post zoals deze http://cei.org/pdf/5539.pdfquote:Op zondag 2 augustus 2009 01:06 schreef vanwelleer het volgende:
[..]
Hij schreef dit 20 jaar geleden, en als je je inleest heeft ie sindsdien veel meer geschreven, en lang niet allemaal waar......
Hij was de engel die fluisterde in het oor van Al Gore
Toch is ie gekozen om het beleid op dit gebied de komende jaren te domineren,.... doodeng.
Zeker als je het naast andere openbare info legt...
en jij ziet de mensheid eerlijk delen.quote:Op zondag 2 augustus 2009 01:09 schreef vanwelleer het volgende:
[..]
meer dan genoeg, gewoon eerlijk delen...
Water kun je uit de lucht halen,...... eten kunnen we verbouwen
quote:Op zondag 2 augustus 2009 01:16 schreef ToT het volgende:
(ook al is het tussen jullie drieën!), dus misschien is het wel een eigen topicje waard!
Klopt, en het is best een interessant boek (ik ben in dat topic er toen op ingegaan) omdat het eigenlijk vooral een denktank-idee was, waarbij gekeken werd wat mogelijk zou kunnen zijn om overpopulatie te voorkomen en tegen te gaan.quote:Op zondag 2 augustus 2009 01:16 schreef ToT het volgende:
Dit is overigens al eens besproken in een Obama-topic hier in BNW, maar het topic loopt redelijk goed (ook al is het tussen jullie drieën!), dus misschien is het wel een eigen topicje waard!
http://law.liberty.edu/index.cfm?PID=4998quote:Founded by Dr. Jerry Falwell in 1971, the university is a private, coeducational, undergraduate, and graduate institution. The university offers 39 undergraduate and 15 graduate programs.
http://en.wikipedia.org/wiki/Jerry_Falwellquote:In 1999, Falwell declared the Antichrist would probably arrive within a decade and "Of course he'll be Jewish."[50] After accusations of anti-Semitism Falwell apologized and explained that he was simply expressing the theological tenet that the Antichrist and Christ share many attributes.
Die hebben we al helemaal uiteengezet in je eigen depopulation-topic, waar dit topic (de OP dan) ook wel in hoort.quote:
quote:Op zondag 2 augustus 2009 12:09 schreef Lambiekje het volgende:
http://urbangrounds.com/2009/07/23/house-health-plan-hr-3200/
quote:Op zondag 2 augustus 2009 09:25 schreef Dragorius het volgende:
maar je ziet ook meteen in dat geen enkele overheid, ook geen NWO, hiermee weg zou komen.
overmoedige mensen heb je overal.quote:Op zondag 2 augustus 2009 09:25 schreef Dragorius het volgende:
[..]
Neemt niet weg dat veel zaken die erin staan je wel aan het denken zetten, maar je ziet ook meteen in dat geen enkele overheid, ook geen NWO, hiermee weg zou komen.
dank je welquote:Goede op!![]()
Het is een website waar de texten van TT in het engels staan...quote:Op zondag 2 augustus 2009 12:14 schreef ToT het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Biekje niet linkdumpen. Moet er iets bijschrijven. Is beter.
En als je er over begint dan ben je antisemitisch of wordt er gegild ad hitlerum. Ohh wat hebben de schoften zich knap ingedekt.quote:Op zondag 2 augustus 2009 12:25 schreef vanwelleer het volgende:
[..]
ze zijn er al mee weggekomen.....
Alsof dat in Nederland niet net zo is.quote:Op zondag 2 augustus 2009 15:14 schreef Lambiekje het volgende:
[ afbeelding ]
tssk kan het nog ingewikkelder.
Heb je het nou over Obama, de Senaat, de Joodse bevolking of iets anders?quote:Op zondag 2 augustus 2009 15:19 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
En als je er over begint dan ben je antisemitisch of wordt er gegild ad hitlerum. Ohh wat hebben de schoften zich knap ingedekt.
Ermee wegkomen komen ze toch al, juridisch zijn ze ingedekt. Het is toch perfect geregeld, niet dan.quote:Op zondag 2 augustus 2009 12:31 schreef Exoteria het volgende:
[..]
overmoedige mensen heb je overal.
waarom zouden ze hier niet mee weg komen?
Het dóen is geen probleem meer, ze zitten overal al tussen.
Het er áchteraf mee wegkomen is een ander verhaal, maar doet dan ook niet meer terzake, want de meerderheid is dan al dood. De daad is al gedaan en valt niet meer terug te draaien.
[..]
dank je wel
Burocratie is ook iets schofterigs.quote:Op zondag 2 augustus 2009 15:19 schreef Dragorius het volgende:
[..]
Alsof dat in Nederland niet net zo is.
Ongein van minder bedeelden wegruimen, onder het mom van overheid weet wel wat goed voor u is.quote:Op zondag 2 augustus 2009 15:20 schreef Dragorius het volgende:
[..]
Heb je het nou over Obama, de Senaat, de Joodse bevolking of iets anders?
Waar in Nederland / de VS worden de minder bedeelden dan weggeruimd? Je ziet dingen die er niet zijn en niet gaan komen.quote:Op zondag 2 augustus 2009 15:22 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
Ongein van minder bedeelden wegruimen, onder het mom van overheid weet wel wat goed voor u is.
Heel goed, er was ook een 3-tal topics dat in het wild lag te lurken in het struikgewas.quote:Op zondag 2 augustus 2009 15:29 schreef Bill_E het volgende:
ik voel iets van een topic samenvoeging ofzo
Nog niet, maar dat is nu juist wat Thunderhart aankaart, de wilde plannen van weleer worden weer ingevoerd.quote:Op zondag 2 augustus 2009 15:26 schreef Dragorius het volgende:
[..]
Waar in Nederland / de VS worden de minder bedeelden dan weggeruimd? Je ziet dingen die er niet zijn en niet gaan komen.
Bureaucratie is een crime inderdaad, wat doen we tegen die paarse krokodil? Volgens mij wordt daar ook aan gewerkt, om dat toch meer terug te dringen. Maar goed, ik zit daar dan ook niet middenin.
Ik durf er wel wat tegenover te zeggen dat dat in ieder geval binnen 10 jaar niet gebeurt. Wat is de winst die eruit te halen valt? Hoe meer mensen hoe meer consumptie hoe meer geld. Daar blijf ik bij, die filosofie gaat verder dan depopulatie.quote:Op zondag 2 augustus 2009 15:36 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
Nog niet, maar dat is nu juist wat Thunderhart aankaart, de wilde plannen van weleer worden weer ingevoerd.
Je bedoelt: zoals in de jaren veertig?quote:Op zondag 2 augustus 2009 15:36 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
Nog niet, maar dat is nu juist wat Thunderhart aankaart, de wilde plannen van weleer worden weer ingevoerd.
ouiquote:Op zondag 2 augustus 2009 16:36 schreef TitusPullo het volgende:
[..]
Je bedoelt: zoals in de jaren veertig?
Ja maar je ziet dat te veel belasting heffen de gehele wereld in een downspiraal mee trekt. Die mensen die het niet (meer) kunnen bolwerken zijn een last aan het been... decimatie is dus een zegequote:Op zondag 2 augustus 2009 16:21 schreef Dragorius het volgende:
[..]
Ik durf er wel wat tegenover te zeggen dat dat in ieder geval binnen 10 jaar niet gebeurt. Wat is de winst die eruit te halen valt? Hoe meer mensen hoe meer consumptie hoe meer geld. Daar blijf ik bij, die filosofie gaat verder dan depopulatie.
Je bent van gedachten veranderd, neem ik aan.quote:
Maar hoe minder consumptie hoe gezonder de planeet. Geld hebben ze genoeg, dat printen ze zelf.quote:Op zondag 2 augustus 2009 16:21 schreef Dragorius het volgende:
[..]
Ik durf er wel wat tegenover te zeggen dat dat in ieder geval binnen 10 jaar niet gebeurt. Wat is de winst die eruit te halen valt? Hoe meer mensen hoe meer consumptie hoe meer geld. Daar blijf ik bij, die filosofie gaat verder dan depopulatie.
quote:Op zondag 2 augustus 2009 12:14 schreef ToT het volgende:
Biekje niet linkdumpen. Moet er iets bijschrijven. Is beter.
WTF!quote:Op maandag 13 juli 2009 13:42 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
en dat is dus het meest belachelijke om te geloven. En dat impliceert alleen maar meer dat het doelbewust gemaakt en verspreid is.
Het is schijnbaar al aangetoond dat het virus een erg kleine kans heeft om in de natuur te ontstaan, te meer omdat het een combinatie is van verschillende soorten griep.quote:Op dinsdag 4 augustus 2009 00:59 schreef FicoF het volgende:
[..]
WTF!![]()
Zijn er echt mensen die geloven dat dit virus is gemaakt? Door crucell zeker, zodat ze rijk en famous worden. Door wie is de Spaanse griep gemaakt dan? Dat is na 100 jaar zeker wel bekend.
ik vertrouw die jones niet..quote:
Hij is door de mand gevallen omtrent Israel en de wereldpolitiek.quote:Op dinsdag 4 augustus 2009 02:46 schreef Orwell het volgende:
[..]
ik vertrouw die jones niet..
hij acteert...en ook nog slecht...(niveau WWWF vechters: "I'm gonna fuck you op,real bad!"
Er is helemaal geen overbevolkingsprobleem. het is een distributieprobleem.quote:Op dinsdag 4 augustus 2009 10:55 schreef SicSicSics het volgende:
Maar om nou eens ff de knuppel in het hoenderhok te gooien en terug ontopic te gaan:
Stel... Nee, serieus, stel nou dat Biekje gelijk heeft! Wat gaat er dan gebeuren? Dan gaan er straks miljoenen pensioen gerechtigde mensen kassie wijlen. Dat is voor ons, de jonge generatie, een geschenk uit de hemel!Te fucking mooi om waar te zijn!
De dekkingsgraad van de pensioenfondsen gaat automatisch omhoog, zonder een klap te doen! Daardoor kan er voor de overblijvers een beter pensioen betaald worden en de premies voor werkgevers en werknemers kan omlaag = gigantische impuls in de economie! En wij (de jonge generatie na de baby-boomers) zijn uiteindelijk de winnaars.
En het probleem was?
Hij is een lakei van het Joodse Wallstreet. Dat zie ik nog, met de GTSTtranen in m'n ogen.quote:Op dinsdag 4 augustus 2009 11:26 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
Hij is door de mand gevallen omtrent Israel en de wereldpolitiek.
Ik had het niet over voedsel tekort? Ik had het over het niet meer kunnen betalen van pensioenen en premies. Daar zijn we in 1 klap vanaf als die griep een beetje doorzet en als de vaccinatie het erger maakt!quote:Op dinsdag 4 augustus 2009 11:36 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
Er is helemaal geen overbevolkingsprobleem. het is een distributieprobleem.
He bio-gewicht van mieren is zoveel meer dan het biomassa gewicht van de mensen, ondanks de Amerikaanse E951-obesitas. Als mieren zich kunnen voeden, kunnen wij dat ook.
Bovendien, wij westerlingen, flikkeren op z'n minst 60% van ons voedsel onberoerd in de vuilnisbak. Strikt houden aan THT enzo. En elke dag andere keuzes tot eten. Kliekjes noway. Hebberigheid en materialisme maakt dat we denken dat we een overbevolkingsprobleem hebben.
quote:Op dinsdag 4 augustus 2009 11:36 schreef TitusPullo het volgende:
[..]
Hij is een lakei van het Joodse Wallstreet. Dat zie ik nog, met de GTSTtranen in m'n ogen.
Het zou ook beter zijn als pensioenfondsen niet meer de beurs op mogen of maar een fractie van het vermogen. Er is veel op gegaan in thin air.quote:Op dinsdag 4 augustus 2009 11:44 schreef SicSicSics het volgende:
[..]
Ik had het niet over voedsel tekort? Ik had het over het niet meer kunnen betalen van pensioenen en premies. Daar zijn we in 1 klap vanaf als die griep een beetje doorzet en als de vaccinatie het erger maakt!
Zo zou je vaker moeten reageren.quote:
Daar ben ik het mee eens.quote:Op dinsdag 4 augustus 2009 13:17 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
Het zou ook beter zijn als pensioenfondsen niet meer de beurs op mogen of maar een fractie van het vermogen. Er is veel op gegaan in thin air.
Ik denk als er gewoon netjes gedaan werd en niet risicovol dan had er geheel geen probleem hoeven zijn.??!
Het als/ dan station is gepasseerd!quote:Op dinsdag 4 augustus 2009 13:17 schreef Lambiekje het volgende:
Ik denk als er gewoon netjes gedaan werd en niet risicovol dan had er geheel geen probleem hoeven zijn.??!
Klopt, maarja, het grote geld lonkte hequote:Op dinsdag 4 augustus 2009 13:17 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
Het zou ook beter zijn als pensioenfondsen niet meer de beurs op mogen of maar een fractie van het vermogen. Er is veel op gegaan in thin air.
Ik denk als er gewoon netjes gedaan werd en niet risicovol dan had er geheel geen probleem hoeven zijn.??!
Plus het feit dat ze al jaaaaaaren de premie laag weten te houden door slim te beleggen, maar daar hoor je dan weer niemand over! Als het goed gaat zijn ze stil, maar owee als het eens anders is...quote:Op dinsdag 4 augustus 2009 13:38 schreef Dragorius het volgende:
Klopt, maarja, het grote geld lonkte heEn dat ze dan voor het gemak even "vergeten" dat het geld van een ander is wat belegd wordt...
quote:Op dinsdag 4 augustus 2009 03:07 schreef Schenkstroop het volgende:
Ja inderdaad. Maar wat hij zegt, er zit wel wat in. Beetje bij beetje leren wij te leven met politie en ME om ons heen. We leren het te accepteren dat zij ons zomaar fouilleren, ons scannen met X-rays bij metros etcetera. De jeugd van morgen zal die inperkingen van privacy als normaal beshcouwen en ws. zelfs verdedigen. Omdat zij opgroeiden in een wereld waarin zij niet meer vrijheid kregen dan dat kleine betje vrijheid dat zij hun hele leven hebben gekend.
En ik zie het nu al gebeuren eigenlijk. 'Ow het gaat om tokkie-families, jahoor geen problemen mee, hang hun huizen maar vol met cameras haha!". En dan verschuift die trend langzaamaan naar normale families.. 'Jahoor is goed voor U' zegt het CDA dan. En ze kunnen vast wel een paar honderd morele toepasingen bdenken hiervoor om hun zieke Big-Brother-zucht te bevredigen.
In Nederland is het toch nog niet? In Engeland zijn ze er mee bezig.quote:Op dinsdag 4 augustus 2009 03:07 schreef Schenkstroop het volgende:
Ja inderdaad. Maar wat hij zegt, er zit wel wat in. Beetje bij beetje leren wij te leven met politie en ME om ons heen. We leren het te accepteren dat zij ons zomaar fouilleren, ons scannen met X-rays bij metros etcetera. De jeugd van morgen zal die inperkingen van privacy als normaal beshcouwen en ws. zelfs verdedigen. Omdat zij opgroeiden in een wereld waarin zij niet meer vrijheid kregen dan dat kleine betje vrijheid dat zij hun hele leven hebben gekend.
En ik zie het nu al gebeuren eigenlijk. 'Ow het gaat om tokkie-families, jahoor geen problemen mee, hang hun huizen maar vol met cameras haha!". En dan verschuift die trend langzaamaan naar normale families.. 'Jahoor is goed voor U' zegt het CDA dan. En ze kunnen vast wel een paar honderd morele toepasingen bdenken hiervoor om hun zieke Big-Brother-zucht te bevredigen.
Hahaha op de zaken vooruitlopen en dan als complot-theorist worden beschouwd. ik heb het niet meer.quote:Op dinsdag 4 augustus 2009 15:34 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
In Nederland is het toch nog niet? In Engeland zijn ze er mee bezig.
Dus ik vind dat je nogal op de zaken vooruitloopt wat Nederland betreft. Komt bij dat die mensen in Engeland moeten tekenen voor dat cameratoezicht, dus het is een agreement.
Net als hier met de vaccinaties eigenlijk, als je niet wilt hoeft het niet
Jij wist te voorspellen dat de president zich niet aan z'n beloften zou kunnen houden? Verbazend!quote:Obama die zijn woord niet zou houden itt. tot zijn campagne-praat, rf-id chips, biometrische scans. Allemaal ver vantevoren aangekaart dat het zou komen.
Over zien, horen en voelen gesproken.quote:Overbetutteling vanuit de overheid mbt "anti terrorisme"
Wat verwacht jij van de overheid dan?quote:Op dinsdag 4 augustus 2009 15:40 schreef Schenkstroop het volgende:
[..]
Hahaha op de zaken vooruitlopen en dan als complot-theorist worden beschouwd. ik heb het niet meer.
Griep-pandemien, economische crisis, Obama die zijn woord niet zou houden itt. tot zijn campagne-praat, rf-id chips, biometrische scans. Allemaal ver vantevoren aangekaart dat het zou komen. Overbetutteling vanuit de overheid mbt "anti terrorisme", corporatisme, het duurder worden van levensbehoeften zoals zorg en voeding. Genetische gemanipuleerde en gepatenteerd voedsel dat ons wordt opgedrongen. Nu zien we het toch echt gebeuren of niet?
Naja ik heb er eigenlijk geen kracht meer voor. mensen willen zien horen voelen voordat zij iets begrijpen. Er is geen plaats voor fantasie en tussen de regels door kunnen lezen om iets te voorkomen in een "left brained" maatschappij. Want bewijs verkrijg je altijd pas achteraf niet?
Ja ik kreeg al het diee dat hij niet zou deugen en Bush achterna zou gaan met zijn beleid. Weet je hoeveel Obama nu al heeft uitegegeven itt. to Bush en hij is nog maar een maand of 6 President.quote:Op dinsdag 4 augustus 2009 15:46 schreef TitusPullo het volgende:
[..]
Jij wist te voorspellen dat de president zich niet aan z'n beloften zou kunnen houden? Verbazend!
Nou, ik heb echt geen traantje weggepinkt hoor toen Obama won, vond dat hysterische gedoe in feite heel vervelend.quote:Op dinsdag 4 augustus 2009 16:25 schreef Schenkstroop het volgende:
[..]
Ja ik kreeg al het diee dat hij niet zou deugen en Bush achterna zou gaan met zijn beleid. Weet je hoeveel Obama nu al heeft uitegegeven itt. to Bush en hij is nog maar een maand of 6 President.
Als je youtube had gevolgd (jaja) dan had je ook kunnen weten waar Obama veelal voor heeft gestemd itt. wat hij zei te gaan doen tijdens zijn campagne. Dus terwijl heel de wereld incl "maarten van rossum"een traantje wegpinkten omdat Obama had gewonnen op 5 november. Dacht ik o my god
Maar blijf jij maar bij je "change" en achter de nieuws-feiten aanlopen. Dan hoef je niks te voorspellen en zul je ook nooit fout kunnen zitten he knul?
Het cynisme is je geheel ontgaan, merk ik.quote:Op dinsdag 4 augustus 2009 16:25 schreef Schenkstroop het volgende:
[..]
Ja ik kreeg al het diee dat hij niet zou deugen en Bush achterna zou gaan met zijn beleid. Weet je hoeveel Obama nu al heeft uitegegeven itt. to Bush en hij is nog maar een maand of 6 President.
Als je youtube had gevolgd (jaja) dan had je ook kunnen weten waar Obama veelal voor heeft gestemd itt. wat hij zei te gaan doen tijdens zijn campagne. Dus terwijl heel de wereld incl "maarten van rossum"een traantje wegpinkten omdat Obama had gewonnen op 5 november. Dacht ik o my god
Maar blijf jij maar bij je "change" en achter de nieuws-feiten aanlopen. Dan hoef je niks te voorspellen en zul je ook nooit fout kunnen zitten he knul?
Misschien omdat het een krankzinnig complottheorie is dat zijn weerga niet zou kennen? Weet je wel hoeveel duizenden mensen er aan dit complot mee zouden moeten doen om het uberhaupt enige kans van slagen te moeten geven? En dan zou er geen enkele van die mensen uit de school klappen? Lijkt me nogal vergezocht.quote:Op dinsdag 4 augustus 2009 20:18 schreef Drumpie het volgende:
Hier nog een filmpje
Wat ik alleen niet snap is waarom mensen het verhaal achter NWO en dit niet het nieuws en de wereld in brengen zodat iedereen weet dat dit komt EN er wat tegen gedaan kan worden.
Want voor alles is een oplossing en ik vind dit echt eng worden langzamerhand.
Er zitten toch heeeeel wat behoorlijk mensen in Bildernburg groep hoor, zelfs Beatrix en Jan-Peter Balkenendequote:Op dinsdag 4 augustus 2009 20:20 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Misschien omdat het een krankzinnig complottheorie is dat zijn weerga niet zou kennen? Weet je wel hoeveel duizenden mensen er aan dit complot mee zouden moeten doen om het uberhaupt enige kans van slagen te moeten geven? En dan zou er geen enkele van die mensen uit de school klappen? Lijkt me nogal vergezocht.
Als alles klopt dan is ook alle grote media in handen van de nwo..quote:Op dinsdag 4 augustus 2009 20:18 schreef Drumpie het volgende:
Hier nog een filmpje
Wat ik alleen niet snap is waarom mensen het verhaal achter NWO en dit niet het nieuws en de wereld in brengen zodat iedereen weet dat dit komt EN er wat tegen gedaan kan worden.
Want voor alles is een oplossing en ik vind dit echt eng worden langzamerhand.
Maar de media is een klein groepje van de wereldbevolking.quote:Op dinsdag 4 augustus 2009 20:35 schreef Bill_E het volgende:
[..]
Als alles klopt dan is ook alle grote media in handen van de nwo..
Dus tja..
Het was niet de bedoeling om de theorie 'krankzinnig' te betitelen, ik wilde eerder aangeven op welke schaal zo`n conspiracy dan zou moeten zijn, excuses.quote:Op dinsdag 4 augustus 2009 20:33 schreef ToT het volgende:
Scorpie, ik begrijp je reactie en om eerlijk te zijn denk ik er persoonlijk ook zo over, maar probeer s.v.p. scherpe bewoordingen als "krankzinnig" te vermijden.Wie weet als we ons er in verdiepen, dat we het niet zo gek meer vinden.
Klopt en er zijn ook mogelijkheden genoeg. Maar probleem is dat je snel als "freak" wordt afgestempeld.. Daarvoor is wel gezorgd.. Zoals er regelmatig mensen hier ff posten dat er een aluminium hoed nodig is of dat soort ongein..quote:Op dinsdag 4 augustus 2009 21:05 schreef Drumpie het volgende:
[..]
Maar de media is een klein groepje van de wereldbevolking.
Zat mogelijkheden om het toch tot iedereen te laten doordringen.
Beter nu dan te laat.
iig Realistischer dan "Paul is Dead"quote:Op dinsdag 4 augustus 2009 21:36 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Het was niet de bedoeling om de theorie 'krankzinnig' te betitelen, ik wilde eerder aangeven op welke schaal zo`n conspiracy dan zou moeten zijn, excuses.
De grote grote bedrijven doen mee maar beseffen volgens mij niet wat voor impacht het heeft.quote:Op woensdag 5 augustus 2009 03:14 schreef THEFXR het volgende:
Als er zoveel mensen sterven, zijn er te weinig mensen om geld te verdienen en om de economie in stand te houden!
Niemand kan je verplichten je geld uit te geven.quote:en dat moeten we dan weer flink uitgeven aan de multinationals
Weet je hoeveel mensen dat in totaal zijn ?quote:Op woensdag 5 augustus 2009 07:13 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
De grote grote bedrijven doen mee
Nou weet je wat het ook is, de 'kwaden' verpesten het voor de 'goeien'. De 'kwaden' maken docu`s op Youtube die vol met suggestieve aanwijzingen en theorietjes zitten die of makkelijk te weerleggen zijn of veel te ver gezocht zijn, zonder ondersteunend bewijsmateriaal. Dit zijn ook degenen die stukjes uit interviews knippen, in hun docu plakken, er een dramatisch muziekje onder zetten en het verkopen als 'bewijs'.quote:Op woensdag 5 augustus 2009 00:16 schreef Bill_E het volgende:
[..]
Klopt en er zijn ook mogelijkheden genoeg. Maar probleem is dat je snel als "freak" wordt afgestempeld.. Daarvoor is wel gezorgd.. Zoals er regelmatig mensen hier ff posten dat er een aluminium hoed nodig is of dat soort ongein..
We kunnen ook onderling weer gaan ruilen, een jaar lang mijn onbespoten groente voor 2 van je lammetjes oid.. Knappe multinational die daar tussen kan komen..quote:Op woensdag 5 augustus 2009 07:13 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
De grote grote bedrijven doen mee maar beseffen volgens mij niet wat voor impacht het heeft.
OF OF OF omdat de lastpakken en zwakzinnigen weg zijn. Kunnen belastingen tot maar een fractie verlaagd worden zodat we weer geldoverhouden, en dat moeten we dan weer flink uitgeven aan de multinationals.
Dus hier beticht je de grote gemene corporaties die de wereld overnemen via list en bedrog, gigantische planning en ingewikkelde virus vs. vaccinatie schemes van 'onwetendheid' ? Heb je zelf niet door hoe onwaarschijnlijk dat overkomt?quote:Op woensdag 5 augustus 2009 07:13 schreef Lambiekje het volgende:
De grote grote bedrijven doen mee maar beseffen volgens mij niet wat voor impacht het heeft.
quote:OF OF OF omdat de lastpakken en zwakzinnigen weg zijn. Kunnen belastingen tot maar een fractie verlaagd worden zodat we weer geld overhouden, en dat moeten we dan weer flink uitgeven aan de multinationals.
Of dan zijn er geen mensen meer die van die goedkope wanstaltige plastic-smeltsels die wij producten noemen te maken, o.a. in China. Sterker nog, alles moet dus duurder geproduceerd worden, waardoor we helemaal niks kunnen kopen zowat.quote:Op woensdag 5 augustus 2009 09:16 schreef SicSicSics het volgende:
[..]
Dus hier beticht je de grote gemene corporaties die de wereld overnemen via list en bedrog, gigantische planning en ingewikkelde virus vs. vaccinatie schemes van 'onwetendheid' ? Heb je zelf niet door hoe onwaarschijnlijk dat overkomt?
[..]
Ik vind het nog steeds een briljant plan!
![]()
Maar de cijfers waar mee gegooid wordt op je gemiddelde conspiratie site en in verschillende artikelen die ik gelezen heb zijn gewoon niet realistisch! 5 miljard. op de wereldbevolking. Dan zijn er simpelweg niet genoeg mensen meer geld te betalen aan de multinationals!
ik vertrouw hem wel, zijn uitspraken zijn altijd op feiten gebaseerd, dat hij het schreeuwerig brengt ben ik helemaal met je eens.quote:Op dinsdag 4 augustus 2009 02:46 schreef Orwell het volgende:
[..]
ik vertrouw die jones niet..
hij acteert...en ook nog slecht...(niveau WWWF vechters: "I'm gonna fuck you op,real bad!"
Heb je hier wat voorbeelden van?quote:ik vertrouw hem wel, zijn uitspraken zijn altijd op feiten gebaseerd,
Maar aan de andere kant hoeven ze ook minder de te produceren en minder grondstoffen in te slaan.quote:Op woensdag 5 augustus 2009 09:16 schreef SicSicSics het volgende:
[..]
Dus hier beticht je de grote gemene corporaties die de wereld overnemen via list en bedrog, gigantische planning en ingewikkelde virus vs. vaccinatie schemes van 'onwetendheid' ? Heb je zelf niet door hoe onwaarschijnlijk dat overkomt?
[..]
Ik vind het nog steeds een briljant plan!
![]()
Maar de cijfers waar mee gegooid wordt op je gemiddelde conspiratie site en in verschillende artikelen die ik gelezen heb zijn gewoon niet realistisch! 5 miljard. op de wereldbevolking. Dan zijn er simpelweg niet genoeg mensen meer geld te betalen aan de multinationals!
Ik snap dat je vindt dat corporate leaders eng zijn, maar 5 miljard mensen afmaken om wat geld te verdienen lijkt me nogal vergezocht, vind je niet? Grote kans dat er onder de 5 miljard mensen ook mensen zijn die familie zijn van de Evil Corporate Leaderships.quote:Op woensdag 5 augustus 2009 11:22 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
Maar aan de andere kant hoeven ze ook minder de te produceren en minder grondstoffen in te slaan.
Boeit het voor de CEO om tigduizend zombies te ontslaan zij krijgen hun pecunias wel.
Ja maar wel ineens heel veel pecunias minder.quote:Op woensdag 5 augustus 2009 11:22 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
Maar aan de andere kant hoeven ze ook minder de te produceren en minder grondstoffen in te slaan.
Boeit het voor de CEO om tigduizend zombies te ontslaan zij krijgen hun pecunias wel.
Ja maar de ferrari's liggen dan toch al op straat omdat de eigenaren dood zijn.quote:Op woensdag 5 augustus 2009 11:27 schreef Dragorius het volgende:
[..]
Ja maar wel ineens heel veel pecunias minder.
Een Ferrari heb je omdat je een kleinpikkie hebt.quote:Op woensdag 5 augustus 2009 11:42 schreef SicSicSics het volgende:
En wat heb je aan een Ferrari en pecunias als er niemand meer over is om de ogen uit te steken!?!
Inhoudsloze uitspraken doet iemand om dezelfde redenen!?!quote:Op woensdag 5 augustus 2009 23:52 schreef Lambiekje het volgende:
Een Ferrari heb je omdat je een kleinpikkie hebt.
http://www.wreckedexotics.com/ferrari/quote:Op donderdag 6 augustus 2009 08:58 schreef SicSicSics het volgende:
[..]
Inhoudsloze uitspraken doet iemand om dezelfde redenen!?!
![]()
Waarom kunnen mensen wel lezen maar niet nadenken, das ook zo jammerlijkquote:Op donderdag 6 augustus 2009 09:31 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
http://www.wreckedexotics.com/ferrari/
Waarom kunnen de gasten het wel betalen maar niet besturen. Zo jammerlijk.
Alleen maar goed voor de economie, moeten ze weer een nieuwe kopen > werkgelegenheidquote:Op donderdag 6 augustus 2009 09:31 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
http://www.wreckedexotics.com/ferrari/
Waarom kunnen de gasten het wel betalen maar niet besturen. Zo jammerlijk.
In BNW kan dat, ToTquote:Op donderdag 6 augustus 2009 09:44 schreef ToT het volgende:Van Obama naar Ferrari-eigenaren die niet kunnen rijden?
quote:Op donderdag 6 augustus 2009 09:46 schreef SicSicSics het volgende:
Ik mis alleen wel een klein beetje relevantie...
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |