abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_70416416
Volgens mij komen burenruzies in Nederland vrij vaak voor. Hebben jullie weleens ervaring gehad met nare buren?
pi_70416429
TS eerst! dat heb ik altijd al eens willen zeggen...

Ik heb geen ruzie met buren, maar mijn buren zeggen eigenlijk nooit hallo, afstandelijke figuren.

WTF TS, 1 topic per minuut ofzo? Twitter is hiernaast...
I hope you can see this because I'm doing it as hard as I can.
  zaterdag 27 juni 2009 @ 02:23:31 #3
44649 beelz
Maar dat is het punt niet
pi_70416459
Nee maar mijn buurman is dan ook dood...
Besef Regulier!
Trouble spelling diarrhoea? There's always the Ronseal standby of 'dire-rear'.
pi_70416691
De ene is wel chill, maar komt uit Friesland. Wie aan de andere kant woont, geen idee.
pi_70416701
Bij deze zal ik dan maar zelf beginnen. Onderburen heb ik niet echt veel problemen mee behalve dat tijdens het koken ik moet meeruiken met ze, maar daar kunnen hun (denk ik) ook weinig aan doen. Vast een constructiefout ofzo, maar met mijn buren hiernaast schiet het niet zo op. Het zijn types die alleen maar aan zichzelf denken, en de vrouw des huizes zit de hele dag thuis en heeft een grote bek. In het verleden nog wat opstootjes met haar gehad, en sinds dien zitten we in een vete.
  zaterdag 27 juni 2009 @ 02:56:01 #6
144926 Outpost76
Possie is goed
pi_70416831
quote:
Op zaterdag 27 juni 2009 02:41 schreef F04 het volgende:
Bij deze zal ik dan maar zelf beginnen. Onderburen heb ik niet echt veel problemen mee behalve dat tijdens het koken ik moet meeruiken met ze, maar daar kunnen hun (denk ik) ook weinig aan doen. Vast een constructiefout ofzo, maar met mijn buren hiernaast schiet het niet zo op. Het zijn types die alleen maar aan zichzelf denken, en de vrouw des huizes zit de hele dag thuis en heeft een grote bek. In het verleden nog wat opstootjes met haar gehad, en sinds dien zitten we in een vete.
Daar kunnen ze wel wat aan doen want dan hebben ze een afzuigkap met motor terwijl dat in de meeste flats niet mag omdat t dan de lucht in andermans huis geblazen wordt ivm een centrale afzuiger die op t dak van de flat staat.

Ik heb persoonlijk zelfs wel eens slaande ruzie gehad met een buurman van een paar deuren verderop. Toen ik hier kwam wonen was de flat net opgeleverd en was iedereen nieuw voor elkaar en ik heb m dan ook welkom geheten in mn huis en daar is een aardig goede vriendschap uit voort gekomen. Ook eten bij elkaar enz enz tot hij op een avond mn huis niet uitwilde en ik een kopstoot kreeg van hem. Tja dat moet je niet doen en heb m vervolgens mn huis uit geduwd en m een klap terug gegeven. Daarna was het mijn voordeur vooral die het moest ontgelden. Meneer komt uit een achterbuurt wijk in Den Haag en deze flat staat in een dorp. Dorps gewoontes en stads gewoontes zijn nou eenmaal anders. Ook is meneer goed in grote verhalen ophangen en is volgens hem (ook volgens zn vriendin) drugs dealer geweest en ik moet dus nu iedere keer op mn tellen passen omdat ik t lef heb gehad hem terug te slaan. 7 juli moeten we voorkomen dus ik ben benieuwd......
zondag 24 juli 2011 18:23 schreef charmed_angel het volgende:
Outpost je bent een held _O_
pi_70417511
weinig contact hier met de buren, aan de ene kant wonen wel aardige mensen, aan de andere kant zijn een beetje raar. Maar gelukkig geen ruzie ofzo. Maar zeg nooit nooit want het zijn en blijven rare mensen (maar dat denken ze over ons misschien ook wel)
  Moderator zaterdag 27 juni 2009 @ 10:15:45 #8
92034 crew  Vonkenboer
Geen woorden, maar draden !
pi_70418765
quote:
Op zaterdag 27 juni 2009 10:15 schreef Vonkenboer het volgende:
Topictitel verduidelijkt
Als je nu alleen nog even achter de twee keer jou een w plakt zijn alle taalnazi's ook weer tevreden!
  zaterdag 27 juni 2009 @ 11:52:09 #10
216524 tomegel
Geen weer voor een egel
pi_70419859
Ik woon achteraf. Mijn burenwonen ruim 100 meter van ons af en beide kanten dus nooit last van. Maar verder ook geen ruzie ook nooit gehad. We spreken ze regelmatig en als het kan zitten we samen aan de bbq.
Look who's back in the wrong place at the right time
pi_70420443
Nooit ruzie gehad. Wel een keer om 4u mn bed uit geweest om te vragen of ze aub haar zweefmuziek uit wilde zetten. We wonen in hele oude huizen en mevr. zelf heeft geen vloerbedekking dus galmt alles 3x zo hard door mijn muren heen.
Andere buurvrouw hoor ik nooit, nooit last van.
  Moderator zaterdag 27 juni 2009 @ 12:26:08 #12
92034 crew  Vonkenboer
Geen woorden, maar draden !
pi_70420554
quote:
Op zaterdag 27 juni 2009 10:43 schreef DonJames het volgende:

[..]

Als je nu alleen nog even achter de twee keer jou een w plakt zijn alle taalnazi's ook weer tevreden!
Done

Ontopic, wij hebben een twee onder één kap woning en wij hebben absoluut geen last van de buren die bij ons "onder de kap" zitten; van de buren een woning naast ons hebben we bijna geen contact behalve als we elkaar op straat tegenkomen dan wordt er wel even vriendelijk een praatje gemaakt.

Ik kan mij trouwens indenken dat contact met je buren in een grote stad veel minder is dan dat je in een dorp zoals ik woon
  zaterdag 27 juni 2009 @ 12:30:49 #13
92279 N.icka
Windforce 11
pi_70420649
Ach ik hoor mijn buren wel maar heb er geen last van

Echter wel van een stel ergens achter mij ,die hebben 2 kinderen en die kinderen kunnen niet spelen zonder de gehel dag te krijsen en gillen. En niet af en toe een gilletje van plezier maar echt gillen....Huizen zijn in een blok gebouwd dus alles galmt lekker

Kutkinderen die niet normaal kunnen spelen
  zaterdag 27 juni 2009 @ 13:00:41 #14
259412 Seven.of.Nine
Seven volstaat. :*
pi_70421273
De buren in mijn gebouw: zonder uitzondering toffe mensen. Aantal daarvan bevriend mee geraakt.

De buren in mijn buurt: onverschillig, geen hoi enzo, behalve de bakker en andere buurtwinkeltjes wel vriendelijk contact.

De kinderen van de buren in mijn buurt: hoogst irritant. Tot 22 uur buiten op straat, koekjes in door mijn open ramen gooien, vuilnis in brand steken, laatst nog een kutkind van 15 die het nodig vond om aan mijn kont te zitten. Na 1 waarschuwing heb ik hem op zijn bek geslagen en hij sloeg keihard terug, maar sindsdien verdwijnt hij wel om de hoek als hij me aan ziet komen. Elke week word hier wel een autoruit ingeslagen. Maar goed, het feit dat ik midden in het centrum zit en mezelf prima kan redden maakt dat alles voorlopig nog goed.
Resistance is futile
pi_70421382
1e flat waar ik woonde had ik een toffe buurman, een surninamer die heel aardig maar wel oversociaal was Als je de bus wilde halen, of gewoon naar huis wilde moest je geen praatje met hem maken. De andere buren waren vriendelijk en op zichzelf, prima dus, nooit last van.

2e huis, vriendelijke buren, ook weer afstandelijk maar goed, dat heb je tegenwoordig en in de stad. En dat bevalt me prima. Ik zoek geen vrienden, ik wil gewoon lekker wonen. Maar goed, nooit problemen mee gehad.

3e huis (nu), vriendelijke buren, wel afstandelijk van elkaar maar dat vinden we zelf ook prettig. Als we ze tegenkomen altijd ene gezellig praatje dus allemaal prima. 1 buurstel zijn we mee bevriend en drinken we regelmatig een borrel mee/ etentje enzo... prima. De mensen in de straat ken ik nauwelijks maar men zwaait gezellig naar elkaar en als je elkaar tegenkomt bij de bakker is t ook ok...

Kortom; ik heb nog nooit slechte ervaringen met buren gehad.
♥ ♥ 13-08-2002 ♥ ♥
pi_70421543
Ik woon in een blok van 4 huizen , waarvan 1 huis van mijn schoonma , daarnaast een nichtje van mijn vrouw , daarnaast woont een vreemde eend in de bijt en daarnaast ja ik

Ruzie nee dat niet , meningsverschil ja .

vreenmde eend in de bijt wil al dat als ik eens lekker muziek draai dat ik om 7 uur savonds al alles op fluisterniveau zet , en daar ben ik het niet mee eens . 22.00 is vroeg zat

zijn btw rare mensen , woonkamer is attelier en ze wonen op zolder
  zaterdag 27 juni 2009 @ 13:40:10 #17
44649 beelz
Maar dat is het punt niet
pi_70422125
quote:
Op zaterdag 27 juni 2009 13:12 schreef siekman het volgende:
Ik woon in een blok van 4 huizen , waarvan 1 huis van mijn schoonma , daarnaast een nichtje van mijn vrouw , daarnaast woont een vreemde eend in de bijt en daarnaast ja ik

Ruzie nee dat niet , meningsverschil ja .

vreenmde eend in de bijt wil al dat als ik eens lekker muziek draai dat ik om 7 uur savonds al alles op fluisterniveau zet , en daar ben ik het niet mee eens . 22.00 is vroeg zat

zijn btw rare mensen , woonkamer is attelier en ze wonen op zolder
Je woont in een volkswijk!
Besef Regulier!
Trouble spelling diarrhoea? There's always the Ronseal standby of 'dire-rear'.
pi_70422710
Ik woon op de hoek. Mijn buren aan de overkant van de parking die er tussen zitten zijn praktisch familie, dus dat is supertof! Aan de andere kant woont ook een hele aaridge vrouw maar helaas laat ze haar hondje onaangelijnd over het plein lopen en dat beest blaft echt heel irritant. Tegenover me woont ook een hele aardige oudere vrouw die graag een praatje maakt. Ik heb zelfs wel eens bloempotten van haar gekregen.

Ik ben wel erg vaak bij mijn vriend thuis, en die buren zijn toch anders dan de mijne. Vannacht is hij zelfs naar buiten gelopen omdat ze buiten echt aan het schreeuwen waren naar elkaar (= normale communicatie daar.)
pi_70422747
Ik heb keitoffe buren.
We hebben de afscheiding tussen onze balkons zelfs weggehaald zodat we 1 groot balkon hebben

En we lopen gewoon ongevraagd bij elkaar binnen om gezellig een biertje te doen.
Gaat prima
De oude oude layout was veel beter!!
vosss is de naam,
met dubbel s welteverstaan.
pi_70422773
dus de eerste keer doe je het fout en de tweede keer doe je het goed??
All you know about me is what I've sold you, dumb fuck
  zaterdag 27 juni 2009 @ 14:11:02 #21
43624 Martijn_77
It was a good year
pi_70422968
Met de gene waarmee we de oprit delen hebben we goed contact met de andere niet veel
Experience is what you get when you don't get what you wanted
Take my advice ... I don't use it anyway...
Een goede Fok! Search
Een goede Fok! Search
  Moderator zaterdag 27 juni 2009 @ 16:30:42 #22
155227 crew  Guppy
dus
pi_70426721
Ik woon in een flat, bovenin. M'n ene buurman zit gehuurd (het is eigenlijk een koopflat), maar die goede man is er nooit. En als ie er dan eens is, hoor ik hem nooit. Wel aardig verder, altijd wel in voor een praatje als je hem tegenkomt. Andere buurman is ook oké. Hoor ik ook nooit, maar groet altijd vriendelijk als ik 'm zie lopen. Heeft wel eens onze post uit het postvakje gehaald toen we op vakantie waren. De onderbuurman horen we eigenlijk ook nooit. Wel als ie op het balkon zit, met vrienden, maar hij praat altijd heel normaal. We ruiken zijn vanille-sigaren wel eens. Zoals nu, nu ik op het balkon zit. Maar geen last van. Ook een aardige man, en als we hem tegenkomen vraagt ie altijd: nieuwe bewoners? Hij vergeet ons elke keer, we maken blijkbaar geen indruk

De schuin-onderburen, die horen we wel goed. Die houden van Winthin Temptation en kijken die live-dvd dan ook graag. Met de bas vol open en de balkondeuren liefst ook. Ook andersoortige muziek hebben ze graag hard staan, maar niet de hele dag door. Meestal één cd lang en eigenlijk ook nooit later dan 21:00 uur.
Ik weet niet zo goed wat ik daarmee moet... Eigenlijk valt het wel mee, het is ook echt zoals ik het omschrijf. Maar de bastonen klinken wel zo hard door dat als ik net toevallig het nieuws zit te kijken, ik mijn eigen TV wel harder moet zetten omdat Sharon den Adel een schelle stem heeft èn diepe bastonen laat produceren door haar bassist. Dat is dan wel weer jammer vind ik, en de anderhalf uur die zo'n dvd duurt is dan opeens wel lang.
Maar goed, aan de andere kant stopt ie altijd wel netjes op tijd. Soms is het wel irritant natuurlijk, maar als ik eerlijk ben is ie ook wel vaak stil. En misschien is het nieuwigheid, en heeft ie net een nieuwe sound-set. Ik laat het denk ik voorlopig maar even zo, zolang het niet erger wordt. Het is ook een beetje leven en laten leven denk ik dan maar

Oh, en de bijna-buurvrouw (zit een appartement tussen) is tof. We staan soms rustig een half uur op de gallerij te kletsen Verder elkaar nog niet echt uitgenodigd, maar goed, we wonen er ook nog niet zo lang, dus misschien komt dat ook nog wel goed.
[b]Op zaterdag 31 december 2011 16:16 schreef Socios het volgende:[/b] Kusje voor jou. :) :@ :*
pi_70426771
Mijn huidige buren hebben een spaak van mn Gazelle Luzern gesloopt. Dit neem ik ze niet in dank af. Ben nog aan het bedenken wat ik met de invalidenwagen van de boosdoener ga doen.
pi_70426978
Ik heb geen last van de buren. Naast mij een oudere man van een jaar of 70 die een beetje doof is, en daarnaast een oud vrouwtje van 85. Lief mensje is dat.
pi_70428827
Eerste (huur) huis begon met leuke buren, eindigde met drugsdealer en buurman die steeds psychotisch werd.
Daarna maar huis gekocht, je wil toch eens een nacht slapen, en daar had ik buren die allebei werken, héérlijk, élke nacht stil! Zelfs het feestje van buurjongetje die 16 werd was exact om 22:00 afgelopen!...

Nu sinds kort in vrijstaande pastorie, aan de ene kant gezin met 5 kinderen, alleen op zondagochtend wat zweefmuziek, en aan de andere kant buurman van boven de 80, hoor je nooit wat van...
...
  zaterdag 27 juni 2009 @ 20:07:15 #26
107521 Furia
snoopy weer
pi_70432801
Wij hebben niet zulke leuke buren (of 'buurtmensen'). Gelukkig zijn het nog maar een paar dagen onze buren!
  zaterdag 27 juni 2009 @ 20:14:04 #27
28442 Natalie
Borrelnootje
pi_70432944
Boven ons woont een jong gezin met een baby. We vreesden dat we het gehuil wel goed zouden horen, maar óf de kleine huilt niet zoveel óf het is goed geïsoleerd. Overigens zijn het lieve mensen. Voor de bovenbuurvrouw met zwangerschapsverlof gingen gingen we samen richting ons werk

Naast ons woont een alleenstaande vrouw van in de twintig. Nooit problemen mee gehad

Onder ons woont een vrouw. Ik geloof in d'r uppie. Maar we horen wel dat ze af en toe herenbezoek heeft Na een subtiele waarschuwing horen we 't niet meer. Hahaha!
(Un)masking for the greater good.
  Moderator zondag 28 juni 2009 @ 11:25:02 #28
72712 crew  Rene
Dabadee dabadaa
pi_70442959
Voor het huis staand: rechts op de hoek mensen die op zichzelf zijn, verder wel nette mensen die gisteravond netjes meldden dat ze een feestje hadden (verjaardag) in de tuin. Ik heb ze alleen niet gehoord . Daarna onszelf, daarnaast mensen die ook wel op zichzelf zijn (beukenhaag om hun huis heen, daarachter zitten ze dan te luistervinken. De kinderen zijn niet helemaal 100%, doen gymnasium, vriendloos, vreten niks uit, strak in het gareel.

's ochtends wil die man altijd eventjes toeteren naar zijn vrouw en koters als hij naar het werk gaat - om 7 uur in de ochtend !

Daarnaast vrijgezelle man, daarnaast wel toffe mensen met een tweeling van 5 jaar en een dochter van 9

Tegenover ons allemaal gristelijk gereformeerd vrijgemaakten... Alleen maar bij hunzelf (kerkgenoten) en verder kijken ze ons (ongelovigen) met de nek aan.

De achterbuurman is doofstom en kan alleen kreunen en rare geluiden maken !

Verdere buren een blok verder gezellige mensen, andere achterburen toffe mensen, en een ander blok nog een tof stel.

Je moet het gewoon verder zoeken als je directe buren niet echt aanspreekbaar zijn !
 | ❤ | Triquester... | ツ Met een accént aigu
  zondag 28 juni 2009 @ 11:34:25 #29
179024 Huppelmuts
Ja...nou...NEE dus!
pi_70443117
Nadat ik de hond rat van mijn buurvrouw 3 huizen verderop mijn tuin uit had gestuurd omdat mijn hond dat arme beestje anders had opgevreten (ze heeft een hekel aan kleine hondjes) besloot het viswijf dat het wel goed was om mij gigantisch uit te schelden. Want waar haalde ik het lef vandaan om haar hond rat uit mijn tuin weg te sturen

Na een aantal beledigingen en scheldwoorden mijn kant op heb ik haar een klap gegeven, meer om haar te kalmeren dan om haar te pijnigen.
Mevrouw meteen naar de politie gerend en hoppa boete van 300 euro voor mij.

2 weken erna stond ik met een andere buurvrouw te praten en vanuit het niets begon het viswijf me weer uit te schelden. Toen stond ze voor me: sla me dan ben je toch zo goed in!
Mijn antwoord: meisje als ik je nu sla lig je onder de straatstenen hier want je stelt niks voor. Vervolgens kreeg ik een duw en rende mevrouw naar binnen om direct de politie te bellen.
Die kwam heel snel en toen stond ze huilend te vertellen dat ze zo bang was voor mij en dat ik haar bedreigd had enz. Gelukkig hadden de andere buren zoiets van ho wacht dat ging iets anders dan zij verteld.

Dit alles was vorige zomer. Nu zie ik haar gelukkig haast nooit en als ze toevallig op straat is dan kijkt ze me heel boos aan.
Ik doe juist poeslief (ik kwam de bus uit had nog 2 kaartjes die nog een uur geldig waren, zij wilde instappen dus bood haar de kaartjes aan bijv) en krijg dan keer op keer een grote bek van dr.

Ze probeert nog steeds iedereen in de straat wijs te maken dat ik de aso ben (want dat ben je als je andermans hond rat uit je eigen tuin stuurt) gelukkig weet iedereen wel beter
If God was a woman, wouldn't sperm taste like chocolat?
[b]AirwiN schreef [/b]
De posts van Huppelmuts onderscheiden zich toch al door hun grammaticale correctheid en scherpe spitsvondigheden? Daar heb je geen UI voor nodig om ze te herkennen.
  zondag 28 juni 2009 @ 11:42:02 #30
179024 Huppelmuts
Ja...nou...NEE dus!
pi_70443266
quote:
Op zaterdag 27 juni 2009 13:12 schreef siekman het volgende:
Ik woon in een blok van 4 huizen , waarvan 1 huis van mijn schoonma , daarnaast een nichtje van mijn vrouw , daarnaast woont een vreemde eend in de bijt en daarnaast ja ik

Ruzie nee dat niet , meningsverschil ja .

vreenmde eend in de bijt wil al dat als ik eens lekker muziek draai dat ik om 7 uur savonds al alles op fluisterniveau zet , en daar ben ik het niet mee eens . 22.00 is vroeg zat

zijn btw rare mensen , woonkamer is attelier en ze wonen op zolder
Jezus met de hele familie in hetzelfde blok wonen lijkt me zo een ramp he. Mijn schoonmoeder woont hemelsbreed 500 meter hiervandaan vind ik al te dichtbij.
If God was a woman, wouldn't sperm taste like chocolat?
[b]AirwiN schreef [/b]
De posts van Huppelmuts onderscheiden zich toch al door hun grammaticale correctheid en scherpe spitsvondigheden? Daar heb je geen UI voor nodig om ze te herkennen.
  zondag 28 juni 2009 @ 12:02:26 #31
244933 trovey
Nachtoele
pi_70443606
Verschilt van "ik zou haar niet herkennen als ik haar tegen zou komen in een andere buurt" tot heel gezellig, elkaar verder helpen als het nodig is (dus dingetjes als helpen met computer, tuin en de boel in de gaten houden/plantjes water geven etc als de persoon afwezig is) en af en toe koffie drinken, het hele scala dus.
Optimist tot in de kist
Miniem's internetvriendinnetje :P
Bij vlagen briljant, helaas is het momenteel windstil
pi_70443672
quote:
Op zondag 28 juni 2009 11:34 schreef Huppelmuts het volgende:

Mevrouw meteen naar de politie gerend en hoppa boete van 300 euro voor mij.
Ik neem aan dat ze getuigen had? Anders kan je nooit zo maar een boete krijgen.
Live out of your imagination, not your history.
  zondag 28 juni 2009 @ 12:07:04 #33
179024 Huppelmuts
Ja...nou...NEE dus!
pi_70443697
quote:
Op zondag 28 juni 2009 12:05 schreef Sj0rs het volgende:

[..]

Ik neem aan dat ze getuigen had? Anders kan je nooit zo maar een boete krijgen.
Ja een stuk of 12
If God was a woman, wouldn't sperm taste like chocolat?
[b]AirwiN schreef [/b]
De posts van Huppelmuts onderscheiden zich toch al door hun grammaticale correctheid en scherpe spitsvondigheden? Daar heb je geen UI voor nodig om ze te herkennen.
  zondag 28 juni 2009 @ 12:07:43 #34
52191 DABAMaster
Powered by /me
pi_70443716
Mijn buren aan 1 kant zijn geweldig! Hele aardige mensen, leuk kind 1 x in het begin een ruzietje gehad omdat mijn wekker nog aanstond en ik op vakantie was, maar verder
pi_70444563
quote:
Op zaterdag 27 juni 2009 12:26 schreef Vonkenboer het volgende:

[..]

Done

[...]
NIET! Het is ook jouw ervaring.

Ik heb niet zoveel contact met mijn buren, dat regelen mijn ouders wel. Hehe. Als ik ze zie zeg ik wel altijd even gedag.
Vroegâh woonde we naast een familie die hun speelgoed over de schutting (en steegje) gooide, dat dan in mijn zwembadje kwam... Met oudjaar gooide die zoon ook nog eens vuurwerk bij ons door de brievenbus. We hadden ook een pup toentertijd, dus mijn pa was niet al te blij. (Ook te begrijpen zonder pup natuurlijk.) Hij is er met een honkbalknuppel op af gerend.
It's funny
But not ha-ha funny.
pi_70455384
Ik ben verhuisd vanwege de buren... Maargoed, ik woonde dan ook in een buurtje waar e.e.a. minder lekker liep. Is ook wel in het nieuws geweest... (samenscholingsverbod in Utrecht? Dat hadden we 7 jaar eerder al...)

Ik moet er wel bijzeggen dat de normaal als overlast gevende jongeren niet het probleem waren, wel de buurman van 2 huizen verderop. Die had recht van overpad door mijn tuin, en maakte daar zoveel mogelijk misbruik van. Het stalen hek aan mijn gevel gooide hij telkens zo hard dicht, dat hij tot 2 keer toe het slot in 2 heeft gegooid, en de laatste keer zelfs het (ijzeren!) hek heeft gebroken. Met 7 man in mijn tuin recreeren was ook heel normaal, en je moest er eens wat van zeggen.

Toen ik de auto eens bij een overbuurman voor de deur parkeerde (op een openbare parkeerplaats) en zonder enig woord direct klappen van die overbuurman kreeg, was het genoeg. Ik heb de makelaar gebeld, en die wist het huis snel te verkopen.

Nu woon ik op een plek met aan 1 kant schatten van buren, en aan de andere kant een beetje "vreemde" mensen, maar wel OK. En er staat een hoge schutting tussen de tuinen, dus echt veel hebben we ook niet met elkaar te maken.
pi_70469492
Wij zijn net verhuisd en hebben echt supertoffe buren. Voor mij een nieuwe stad en nieuwe buurt, dus was het afwachten... Maar al heel snel kennis gemaakt met onze directe buren. Naast ons gezin met kindjes van een jaar of 10. Andere kant naast ons een jongen die alleen woont, tegenover ons 2 gezinnen met kleine kindjes en een stel waarvan de 3 dochters al het huis uit zijn. Deze kwamen allemaal uit zichzelf kennis maken en kletsen. Wij zijn aan het verbouwen flink luidruchtig, maar allemaal hebben ze alle begrip en sommigen bieden zelfs hulp aan. Afgelopen zaterdah hadden we 'straatbarbeque/-feest' en voor ons dus een leuke binnenkomer in de straat. Het blijkt dat onze directe buren de leukste mensen zijn; we gingen pas na 1 uur naar huis!

Enige nadeel is een friettent die 5 deuren verder zit. Daar komt de jeugd (pfff hoor mij nu, ben net 26...) met scootertjes op af tot 's avonds laat. En er zitten best wel wat hangjongeren in de buurt. Er is dan ook een middelbare school vlakbij. De buurt heeft schijnbaar niet echt een goede naam, maar onze buren zijn echt hele nette en fijne mensen.

Als ik de verhalen zo lees, hebben wij veel geluk gehad!
  Moderator maandag 29 juni 2009 @ 10:54:36 #38
155227 crew  Guppy
dus
pi_70471476
quote:
Op maandag 29 juni 2009 09:36 schreef Grublit het volgende:
Wij zijn net verhuisd en hebben echt supertoffe buren. Voor mij een nieuwe stad en nieuwe buurt, dus was het afwachten... Maar al heel snel kennis gemaakt met onze directe buren. Naast ons gezin met kindjes van een jaar of 10. Andere kant naast ons een jongen die alleen woont, tegenover ons 2 gezinnen met kleine kindjes en een stel waarvan de 3 dochters al het huis uit zijn. Deze kwamen allemaal uit zichzelf kennis maken en kletsen. Wij zijn aan het verbouwen flink luidruchtig, maar allemaal hebben ze alle begrip en sommigen bieden zelfs hulp aan. Afgelopen zaterdah hadden we 'straatbarbeque/-feest' en voor ons dus een leuke binnenkomer in de straat. Het blijkt dat onze directe buren de leukste mensen zijn; we gingen pas na 1 uur naar huis!

Enige nadeel is een friettent die 5 deuren verder zit. Daar komt de jeugd (pfff hoor mij nu, ben net 26...) met scootertjes op af tot 's avonds laat. En er zitten best wel wat hangjongeren in de buurt. Er is dan ook een middelbare school vlakbij. De buurt heeft schijnbaar niet echt een goede naam, maar onze buren zijn echt hele nette en fijne mensen.

Als ik de verhalen zo lees, hebben wij veel geluk gehad!
Heel herkenbaar dit verhaal Wij wonen ook in een buurt die niet zo'n goede naam heeft, maar op een heerlijke plek met buren die allemaal heel netjes en aardig zijn. Wij hebben ook scooterjeugd (nu durf ik het wel te zeggen, met m'n 24 ) en die horen we wel regelmatig. Maar goed, de laatste tijd gaat het prima en is wel weinig echte overlast.

Ik reken mezelf ook gelukkige met mijn buren. We horen één van de buren wel eens met muziek, lees mijn buren-recentie Maar dat is altijd op 'christelijke tijden'
[b]Op zaterdag 31 december 2011 16:16 schreef Socios het volgende:[/b] Kusje voor jou. :) :@ :*
pi_70471934
Bij mijn ouders heb ik geen last van de buren. Het huis is in tweeën gedeeld en wij wonen aan de ene kant, mijn oom en tante aan de andere kant. Oud huis, dus je hoort ze wel eens lopen of stofzuigen, maar daar heb ik eigenlijk geen last van. En we lopen ook gewoon bij elkaar naar binnen: krant halen, kopje suiker en zo. Ook logisch als je naast familie in hetzelfde huis (we hebben maar 1 voordeur).
Andere kant ook geen last van. Hun huis ligt grotendeels langs onze voortuin en de rest van het huis loopt langs onze schuur. Soms buiten wel eens de hond, verder niks.

De buren van mijn vriend (ga ik binnenkort mee samenwonen ) zijn anders. Rijtjeshuis uit de jaren '30. Rechts van hem (als je voor zijn huis staat) woont een ouder stel (in de 60 denk ik?): die hoor je wel in de keuken lopen of op de trap. Kleinkinderen komen ook nog wel eens langs en die hoor je soms wel rennen of in de tuin spelen, maar verder niks.
Andere kant woont een alleenstaande moeder met 3 pubers (of 2?), hele aardige vrouw (zegt altijd 'Hoi'), maar ze hebben nog wel eens de neiging om te gaan schreeuwen naar elkaar, altijd een hele rij fietsen op de smalle stoep (laatst stond er zelfs een scooter voor de voordeur van mijn vriend, zoveel bezoekers hadden ze), hond blaft nogal eens en dan wordt daar weer naar geschreeuwd. Huizen zijn dus best slecht geïsoleerd, maar ik heb het idee dat de buren links wel wat rustiger kunnen doen. Oh, en het is echt een rotzooi in hun huis: vanaf het dakterras kun je bij hun de tuin en de keuken inkijken en het ziet er echt uit als een achterstandswijk. Totaal niet onderhouden, altijd een rotzooi (vraag me af of ze wel eens afwassen), je zou bijna die twee oude vrouwen van RTL erop afsturen om het huis eens grondig schoon te maken.
Oh ja, als de vrienden van die kinderen 's nachts om 3 uur weggaan lopen ze ook allemaal naar elkaar te schreeuwen en hard te praten onder het raam (enkel glas). Maar ik kom uit een dorp en dit is in de stad, dus er is sowieso veel meer geluid 's nachts (bus door de straat, om 7 uur 's ochtends veel auto's voor het stoplicht).
  Moderator maandag 29 juni 2009 @ 11:13:38 #40
9859 crew  Karina
Woman
pi_70472048
Ik woon zelf op 1 hoog.

Buren onder mij: geen last van, ze zitten soms 's avonds in de tuin te praten, maar niet tot midden in de nacht. Buurvrouw daarnaast, helemaal geen last van.
Naast mij op een hoog: geen last, beetje nieuwsgierig misschien soms, maar verder hoor ik haar niet.

Boven: tokkie familie, zetten van alles en nog wat in het trappenhuis tot rekjes met was aan toe, gelukkig hoef ik haast nooit naar boven, dus daar heb ik geen last van gelukkig. Wel last gehad van hun hond, die heel hard snurkte Bij de buurvrouw over geklaagd, had geen effect, daarna bij de Woningbouwvereniging geklaagd, die hebben een brief aan de buren gestuurd en sinds die tijd is het een heel stuk minder.

Ze hebben wel af en toe de muziek nog heel hard, maar dat is altijd overdag en maar hooguit een uurtje of zo.

Dan nog de buurman op 2 hoog, naast de tokkies. Surinamer, schijnt af en toe veel lawaai te maken, maar ikzelf heb dat nooit gehoord. Paar jaar geleden wel wat gedoe gehad, hij is toen door zijn zoon neergestoken, maar die zoon is nu (uiteraard) niet meer in huis, zal wel in een instituut of zo zitten. Die zoon maakte wel altijd flink kabaal voor de deur.

Al met al valt het reuze mee. Nu met het mooie weer wel wat mensen in de buurt die zitten te barbecuen, maar nooit tot midden in de nacht.
Op donderdag 15 mei 2014 22:18 schreef sp3c het volgende:
niet zo tof doen
pi_70472138
Ik woon in een flat. Buren boven en onder mij hoor of zie ik nooit, op 1x na, toen kreeg ik de vraag of mijn muziek zachter kon

Buren naast me zie of spreek ik zelden. Op zich wel aardige mensen, geen problemen mee. Ene kant een echtpaar van een jaar of 60, andere kant een gozer van mijn leeftijd met z'n vriendin. De rest van de gallerij zie ik wel eens voorbij lopen en dan zeg ik hoi. Maar verder zie of hoor ik daar nooit wat van...

Lekker rustig
  maandag 29 juni 2009 @ 11:32:49 #42
179024 Huppelmuts
Ja...nou...NEE dus!
pi_70472594
In mijn eerste flatje: Onderbuurvrouw van jaar of 86, heel aardig vrouwtje stookte de kachel het hele jaar hoog op dus ik had de verwarming eigenlijk nooit aan.
Buurman naast me had last van psychoses en die heeft een keer de hele portiek verbouwd lag een bloedval (waterval) van 2 hoog naar beneden nadat hij alle ruiten had ingeslagen. Ze hebben hem toen met 8 agenten opgepakt. Boven mij een ouder echtpaar, gereformeerd en dus mocht ik mijn muziek niet aan want dat mochten zij ook niet van de kerk. Had toen een keer een happy bui met apres ski muziek keihard kwam hun dochter aan de deur of de muziek uitkon want ze hadden nu een wake, blijkbaar was de buurvrouw doodgegaan. Helemaal bovenin woonde een jongen die op beide balkonnetjes en in 1 grote slaapkamer allemaal duiven had. Hij wilde een escort bedrijf beginnen en vroeg of ik nog werk zocht. Heb toen vriendelijk bedankt daarna nooit meer gesproken.
If God was a woman, wouldn't sperm taste like chocolat?
[b]AirwiN schreef [/b]
De posts van Huppelmuts onderscheiden zich toch al door hun grammaticale correctheid en scherpe spitsvondigheden? Daar heb je geen UI voor nodig om ze te herkennen.
pi_70475078
we hebben om ons heen allemaal aardige mensen wonen. we helpen elkaar als dat nodig is.
dat is overigens hier op het eiland vanzelfsprekend (burenplicht).
pi_70475236
Ik zit overigens ook helemaal niet te wachten op buren die zich overal mee bemoeien
Dat ik er toevallig naast woont verplicht me tot niets. Ik zoek m'n vrienden zelf wel uit...
  maandag 29 juni 2009 @ 13:01:11 #45
98799 TheSilencer
is een goede keuze!
pi_70475337
Gisteren een burenborrel georganiseerd om kennis te maken met de directe buren en overburen. Was erg gezellig. Weinig last van elkaar volgens mij, want vrijstaande woningen.
  maandag 29 juni 2009 @ 13:09:06 #46
34775 Metro2005
Mind explorer
pi_70475624
Onaardig zijn mijn buren niet, nadat ik een paar keer wat gezegd heb van geluidsoverlast heb ik van mijn bovenburen ook geen last meer. Van mijn marokkaanse rechterburen wel zéér regelmatig overlast. Keihard kletsen, halalalala geluiden lopen maken, muziek hard aan met raam én deur open en uiteraard om 9u in het weekend beginnen met koken voor de hele familie zodat ik de hele dag in de lucht zit van halal geslachte dierenlucht met ui. (heeeeeeeeeel veel ui)

Rustig in de tuin zitten als die er zijn is er niet bij (en die zijn er altijd want tja.. uitkering)

Andere kant buren heb ik niet meer, die knakker is verhuisd maar daar had ik nooit last van, zei ook nooit veel en was er vaak niet. Had ook pas na een maand of 2 door dat ie verhuisd was en de rest van de buurt heb ik niet heel veel contact mee maar zijn wel aardig verder allemaal, zeggen altijd gedag en verder geen last van.

Maargoed: geen burenruzies ofzo, dat gelukkig niet. Maar toch ga ik wel verhuizen vanwege die marokkaanse buren, die denken echt dat ze de enige ter wereld zijn met hun gegil en muziek de hele dag door. Hoogst irritant.

[ Bericht 12% gewijzigd door Metro2005 op 29-06-2009 13:15:49 ]
Childhood is over the moment you know you're going to die.
'Snelwegen verbreden om files op te lossen? Dat is zoals de broeksriem losser maken tegen obesitas'
  maandag 29 juni 2009 @ 13:24:28 #47
34775 Metro2005
Mind explorer
pi_70476210
quote:
Op zaterdag 27 juni 2009 16:30 schreef Guppyfriend het volgende:
Ik woon in een flat, bovenin. M'n ene buurman zit gehuurd (het is eigenlijk een koopflat), maar die goede man is er nooit. En als ie er dan eens is, hoor ik hem nooit. Wel aardig verder, altijd wel in voor een praatje als je hem tegenkomt. Andere buurman is ook oké. Hoor ik ook nooit, maar groet altijd vriendelijk als ik 'm zie lopen. Heeft wel eens onze post uit het postvakje gehaald toen we op vakantie waren. De onderbuurman horen we eigenlijk ook nooit. Wel als ie op het balkon zit, met vrienden, maar hij praat altijd heel normaal. We ruiken zijn vanille-sigaren wel eens. Zoals nu, nu ik op het balkon zit. Maar geen last van. Ook een aardige man, en als we hem tegenkomen vraagt ie altijd: nieuwe bewoners? Hij vergeet ons elke keer, we maken blijkbaar geen indruk

De schuin-onderburen, die horen we wel goed. Die houden van Winthin Temptation en kijken die live-dvd dan ook graag. Met de bas vol open en de balkondeuren liefst ook. Ook andersoortige muziek hebben ze graag hard staan, maar niet de hele dag door. Meestal één cd lang en eigenlijk ook nooit later dan 21:00 uur.
Ik weet niet zo goed wat ik daarmee moet... Eigenlijk valt het wel mee, het is ook echt zoals ik het omschrijf. Maar de bastonen klinken wel zo hard door dat als ik net toevallig het nieuws zit te kijken, ik mijn eigen TV wel harder moet zetten omdat Sharon den Adel een schelle stem heeft èn diepe bastonen laat produceren door haar bassist. Dat is dan wel weer jammer vind ik, en de anderhalf uur die zo'n dvd duurt is dan opeens wel lang.
Maar goed, aan de andere kant stopt ie altijd wel netjes op tijd. Soms is het wel irritant natuurlijk, maar als ik eerlijk ben is ie ook wel vaak stil. En misschien is het nieuwigheid, en heeft ie net een nieuwe sound-set. Ik laat het denk ik voorlopig maar even zo, zolang het niet erger wordt. Het is ook een beetje leven en laten leven denk ik dan maar
Precies Zo gaat dat in principe bij ons in de straat ook. Iedereen heeft wel eens muziek aan en ik heb er ook geen problemen mee als dat een keer wat harder gaat, dat doe ik zelf ook. maar niet met de deur wagenwijd open of het raam en inderdaad op tijd stoppen met je herrie.
Dan zet ik eens een cdtje hard aan, en dan de bovenbuurman weer eens. Geen problemen daarmee. Zolang het maar niet de hele dag is en niet 's avonds laat ofzo maar dat hebben we ook zo afgesproken.
Moet ook wel want onze huizen zijn echt heel gehorig.
Childhood is over the moment you know you're going to die.
'Snelwegen verbreden om files op te lossen? Dat is zoals de broeksriem losser maken tegen obesitas'
  maandag 29 juni 2009 @ 15:14:00 #48
179024 Huppelmuts
Ja...nou...NEE dus!
pi_70480140
Op een gegeven moment had ik in de flat boven mij en daar weer boven ook U2 fans wonen en soms riepen we op balkon naar elkaar welke cd we gingen luisteren zodat we alle3 muziek aan hadden en geen last van elkaar hadden
If God was a woman, wouldn't sperm taste like chocolat?
[b]AirwiN schreef [/b]
De posts van Huppelmuts onderscheiden zich toch al door hun grammaticale correctheid en scherpe spitsvondigheden? Daar heb je geen UI voor nodig om ze te herkennen.
pi_70481231
Van mijn buren in het portiek heb ik nooit last. Helemaal beneden woont een oud vrouwtje en een (volgens mij Surinaams) echtpaar. Dat zijn wel aardige mensen en als ik ze tegen kom maak ik meestal wel een praatje. Direct onder me woont een gezin uit Wit-Rusland met daarnaast twee studentes. Beide kom ik eigenlijk zelden tegen. Mijn directe buurman uit het portiek is een rustige Surinaamse man die het merendeel van het jaar in Suriname woont. Het meeste last heb ik echter van mijn aangrenzende buren uit het naastgelegen portiek: die wonen met 4 kinderen in een appartementje van ca. 60 m². De kinderen spelen soms erg luidruchtig in huis, maar het is vooral de buurvrouw die de meeste overlast oplevert: ze krijst vaak welhaast hysterisch tegen de kinderen. De combinatie van het krijsen (ze heeft sowieso een hele nare stem) en de frequentie is soms wel vervelend.

Verder is mijn straat absoluut heerlijk om te wonen. Veel rustige, werkende mensen en een hoog aandeel koopwoningen, zeker gezien de rest van de wijk. Sowieso zou ik als ik totale rust wilde wel in een klooster gaan wonen o.i.d. Oude woningen in de stad zijn per definitie gehorig, maar dat hoort er een beetje bij.
pi_70488009
We wonen nu midden op het platteland in een rijtje van 4 huizen (huur) met aan begin en einde rij koopwoningen en erachter ook huurhuizen.
Voor een superuitzicht!

De buren rechts zijn regelrechte tokkies; gescheiden vrouw met 2 kinderen van buitenlandse ex-man die té regelmatog over de vloer komt met een vrij slechte religieuze invloed helaas.
We proberen het maar een beetje te negeren dat alles bij hen op hoog volume gaat. Ze neemt het tevens niet al te nauw met andermans spullen (lees arme auto, planten en schutting).

Andere kant een op het oog keurige gereformeerde dame gescheiden met kids, ze blijkt alleen iedere maand van vriendje te wisselen en dat op zondag af te kopen. Ieder weekend ratrace om weg te komen onder achterlating van huisdieren (en ja dat vind ik zielig).

Daarnaast twee oudjes die enorm kletsen en gordijnengluren en die aanvankelijk heel aardig leken tot we erachter kwamen dat ze nogal kletsten en vonden dat wij hen maar even moesten helpen met van alles..belediging alom toen dat niet zo bleek te zijn na een paar helpen waren we er wel klaar mee.

Bovendien hebben ze het verbond dat ze absoluut uitzicht willen hebben en zetten ons desnoods klem (is opgelost nadat we om 6 uur s'ochtends vroegen of we weg mochten.. ). Want ja wij hebben twee auto's dus moeten hem maar elders parkeren.

Achter ons helaas sinds kort 6 of meer herdershonden in een kleine tuin..ruikt niet fris.

Time to move dus voor we een boek kunnen schrijven Hoop op leuke nieuwe buren, aan ons zal het niet liggen .

Uitzicht spammen
Balorig, niet te verwarren met ballorig!
Assumption is the mother of all mistakes....
pi_70497980
quote:
Op maandag 29 juni 2009 19:03 schreef Ml-etje het volgende:
Fuck een goddelijk uitzicht als je buren uit de hel hebt...
pi_70503946
quote:
Op maandag 29 juni 2009 23:13 schreef Walter-Ego het volgende:

[..]

Fuck een goddelijk uitzicht als je buren uit de hel hebt...

het uitzicht houden we en dan zonder buren
Balorig, niet te verwarren met ballorig!
Assumption is the mother of all mistakes....
  dinsdag 30 juni 2009 @ 08:52:35 #53
179024 Huppelmuts
Ja...nou...NEE dus!
pi_70504659
quote:
Andere kant een op het oog keurige gereformeerde dame gescheiden met kids, ze blijkt alleen iedere maand van vriendje te wisselen en dat op zondag af te kopen. Ieder weekend ratrace om weg te komen onder achterlating van huisdieren (en ja dat vind ik zielig).
Hoe bedoel je huisdieren achterlaten? Ze zoekt telkens een vriendje met hond en/of kat oid?
If God was a woman, wouldn't sperm taste like chocolat?
[b]AirwiN schreef [/b]
De posts van Huppelmuts onderscheiden zich toch al door hun grammaticale correctheid en scherpe spitsvondigheden? Daar heb je geen UI voor nodig om ze te herkennen.
pi_70504715
quote:
Op dinsdag 30 juni 2009 08:52 schreef Huppelmuts het volgende:

[..]

Hoe bedoel je huisdieren achterlaten? Ze zoekt telkens een vriendje met hond en/of kat oid?
Ze gaat de weekenden naar haar vriendje en laat haar kat plus cavia achter.
Balorig, niet te verwarren met ballorig!
Assumption is the mother of all mistakes....
  dinsdag 30 juni 2009 @ 08:57:08 #55
179024 Huppelmuts
Ja...nou...NEE dus!
pi_70504751
quote:
Op dinsdag 30 juni 2009 08:55 schreef Ml-etje het volgende:

[..]

Ze gaat de weekenden naar haar vriendje en laat haar kat plus cavia achter.
Ohw zo.
Dat is idd zielig
If God was a woman, wouldn't sperm taste like chocolat?
[b]AirwiN schreef [/b]
De posts van Huppelmuts onderscheiden zich toch al door hun grammaticale correctheid en scherpe spitsvondigheden? Daar heb je geen UI voor nodig om ze te herkennen.
pi_70504788
Hmm ja och de kat leeft inmiddels meer bij ons dan bij haar dus geen probleem hoor
Balorig, niet te verwarren met ballorig!
Assumption is the mother of all mistakes....
pi_70505154
wij zoeken altijd naar leuke buurmeisjes als we een koophuis gaan bezichtigen. Dat is voor ons toch wel prioriteit nr. één en bepalend in onze koopbeslissing...jullie toch ook?
"Echte rijkdom is niet het vermeerderen van vermogen, maar het verminderen van hebzucht".
  Moderator dinsdag 30 juni 2009 @ 10:05:01 #58
155227 crew  Guppy
dus
pi_70506261
quote:
Op dinsdag 30 juni 2009 09:21 schreef JO3Y het volgende:
wij zoeken altijd naar leuke buurmeisjes als we een koophuis gaan bezichtigen. Dat is voor ons toch wel prioriteit nr. één en bepalend in onze koopbeslissing...jullie toch ook?
toen wij het contract tekenden, hadden we geen idee wie of wat er naast ons woonden. is dat raar?

voor ons was de ligging van het appartement heel belangrijk, de indeling en de buurt ook en het feit dat het bovenin de flat zat.
[b]Op zaterdag 31 december 2011 16:16 schreef Socios het volgende:[/b] Kusje voor jou. :) :@ :*
pi_70508587
quote:
Op dinsdag 30 juni 2009 10:05 schreef Guppyfriend het volgende:

[..]

toen wij het contract tekenden, hadden we geen idee wie of wat er naast ons woonden. is dat raar?

voor ons was de ligging van het appartement heel belangrijk, de indeling en de buurt ook en het feit dat het bovenin de flat zat.
Wij hebben nu ook geen idee hoor.
Misschien dat als het niet vrijstaand was geweest we wel even polshoogte hadden genomen maar geen last van ws.
Balorig, niet te verwarren met ballorig!
Assumption is the mother of all mistakes....
  dinsdag 30 juni 2009 @ 11:58:11 #60
53151 T42
Pinball Wizard
pi_70509892
toen ik naar me huis ging kijken niks aan de hand.

toen ik de sleutel kreeg was ineens een stuk grond ingepikt???
dat was eind april
pas vorige week heeft ze het terug gegeven omdat ze er geen recht op heeft

ik heb koop, buren hebben huur.

ze had dat stukje grond ooit in bruileen gekregen van de woonstichting en nu was ze er zeker van dat dat stukje van haar was en ik moest maar opflikkeren en niet mouwen.

notaris heeft dit voormij opgelost samen met de makelaar
pi_70514040
quote:
Op dinsdag 30 juni 2009 11:58 schreef T42 het volgende:
toen ik naar me huis ging kijken niks aan de hand.

toen ik de sleutel kreeg was ineens een stuk grond ingepikt???
dat was eind april
pas vorige week heeft ze het terug gegeven omdat ze er geen recht op heeft

ik heb koop, buren hebben huur.

ze had dat stukje grond ooit in bruileen gekregen van de woonstichting en nu was ze er zeker van dat dat stukje van haar was en ik moest maar opflikkeren en niet mouwen.

notaris heeft dit voormij opgelost samen met de makelaar
begint al leuk zo'n eerste 'kennismaking' met de buren. En vooral als ze ook nog denken dat ze met een huurhuis meer rechten hebben dan iemand die het huis koopt. Ik heb niks tegen mensen die huren, maar ze hebben hier in NL nog meer rechten dan wie dan ook!
"Echte rijkdom is niet het vermeerderen van vermogen, maar het verminderen van hebzucht".
  dinsdag 30 juni 2009 @ 14:30:20 #62
167671 Hijacking
wat is je probleem ?
pi_70514383
Mijn buurman is opzich een aardige kerel heeft alleen geen werk en een agressiefe dronk maar zolang die mij er niet lastig mee valt prima. Mijn andere buurvrouw is een jong ding en woont alleen. Mijn overbuurman heeft een keer in de straat met een pistool ( onduidelijk of het nu een echte was of een gas pistool ) geschoten op een auto die wegreed. Dus tsjah mischien wel een pauper buurt maar als jong samenwonend studerend stel heb je niet echt veel keus. En er zijn ook wel aardige mensen in de straat
happen naar de baas
pi_70515214
quote:
Op dinsdag 30 juni 2009 14:30 schreef Hijacking het volgende:
Mijn buurman is opzich een aardige kerel heeft alleen geen werk en een agressiefe dronk maar zolang die mij er niet lastig mee valt prima. Mijn andere buurvrouw is een jong ding en woont alleen. Mijn overbuurman heeft een keer in de straat met een pistool ( onduidelijk of het nu een echte was of een gas pistool ) geschoten op een auto die wegreed. Dus tsjah mischien wel een pauper buurt maar als jong samenwonend studerend stel heb je niet echt veel keus. En er zijn ook wel aardige mensen in de straat
Laat me raden, Schilderswijk of Rotterdam Zuid?
"Echte rijkdom is niet het vermeerderen van vermogen, maar het verminderen van hebzucht".
pi_70517610
Halfvrijstaande woning hier.
Buren zijn prima: gezinnetje met twee kinderen (7 en 9), af en toe hoor je wat op en neer rennen en één dag is buuf zich komen verontschuldigen: zoontje had de hele week huisarrest want hij had zich de avond ervoor schandelijk misdragen. Gelukkig was ik die avond niet thuis. We lopen de deur bij elkaar niet plat maar weten elkaar te vinden als er problemen zijn. Af en toe breng ik de kinderen naar school, ze hebben hier wat traantjes gelaten toen mijn kat overleed (want die konden ze altijd zo fijn zien rondstruinen door mijn tuin) en ik introduceer buurmeisje binnenkort bij een zangkoortje waarvan ik de dirigent ken.

Met de andere buren heb ik weing contact: goededag zeggen, en dat is het wel zo'n beetje.
Geluidsoverlast heb ik nauwelijks, al is er één stel die wel erg veel van erg drukke BBQ feestjes houdt.

Kortom: ik heb het best getroffen.

In mijn vorige woning (appartement) kende ik niemand. Totdat alleenstaande buurvrouw met zoontje van anderhalf ernstig ziek werd en uiteindelijk is overleden. We maakten min of meer toevallig kennis (lang leve niet thuis zijn als een pakje afgeleverd wordt), ik kreeg uiteindelijk een sleutel en heb menig maal uitgeholpen als ze erg ziek was. En heb foto's gemaakt op haar crematie.
Op donderdag 21 juli 2011 23:08 schreef Loveless85 het volgende:
Dan heb je safe = condoom
Double dutch = condoom en pil
quadruple Cat = pil, MAP, condoom, castratie, prikpil, spiraaltje, zaaddodende pasta en voor het jodelen de bergen uit
  dinsdag 30 juni 2009 @ 16:57:02 #65
167671 Hijacking
wat is je probleem ?
pi_70518839
quote:
Op dinsdag 30 juni 2009 15:01 schreef JO3Y het volgende:

[..]

Laat me raden, Schilderswijk of Rotterdam Zuid?
Stad in Overijssel
happen naar de baas
  dinsdag 30 juni 2009 @ 17:19:24 #66
187069 slacker_nl
Sicko pur sang
pi_70519558
Ik heb een onderbuur die lief klein konijntje knalhard door z'n speakers jaagt en ander van soortgelijke muziek. Zo erg dat mijn tafel ervan trilt (en ik woon op 3 hoog, hij op bg). Dat is dusdaning irritant (vooral omdat het dagelijks gebeurd) dat ik hem aangeraden heb om een koptelefoon te kopen, maar die boodschap kwam niet echt over, denk dat ie wat doof is..

Toen liet ik ooit een keer wat bezorgen door de IKEA en toen bleek de beste man bekend te zijn bij de transporteur en hebben we ff lekker over hem kunne ouwehoeren, aangezien de buurman dus werkkleding gejat had van die transporteur - niet het bedrijf, maar van de man zelf. Blijkt dat ik niet de enige ben met een hekel aan die buurman.

Ik wil ooit nog eens een dikke vette speaker voor z'n deur plaatsen en dan 8 uur lang de meest afgrijselijke metal en andere pokkemuziek eruit laten komen. Lijkt me geweldig..
In theory there is no difference between theory and practice. In practice there is.
pi_70525399
quote:
Op dinsdag 30 juni 2009 17:19 schreef slacker_nl het volgende:

Ik wil ooit nog eens een dikke vette speaker voor z'n deur plaatsen en dan 8 uur lang de meest afgrijselijke metal en andere pokkemuziek eruit laten komen. Lijkt me geweldig..
wat houdt je tegen? Of ben je bang dat hij je speaker dan ook jat?
"Echte rijkdom is niet het vermeerderen van vermogen, maar het verminderen van hebzucht".
pi_70528444
Hihi vorm van payback time?
Balorig, niet te verwarren met ballorig!
Assumption is the mother of all mistakes....
pi_70528520
Aardige mensen behalve die k*t kinderen van ze
pi_70528662
quote:
Op dinsdag 30 juni 2009 22:14 schreef Dowdoon het volgende:
Aardige mensen behalve die k*t kinderen van ze
  dinsdag 30 juni 2009 @ 22:20:41 #71
70357 Hyperdude
#MakeLanciaGreatAgain
pi_70528793
Mijn buren wonen 500 meter verderop.
Ik vind het wel goed zo!
How do we turn this world-class fuck-up into a world-class learning experience?
pi_70529035
quote:
Op dinsdag 30 juni 2009 22:20 schreef Hyperdude het volgende:
Mijn buren wonen 500 meter verderop.
Ik vind het wel goed zo!
Niet verkeerd
Balorig, niet te verwarren met ballorig!
Assumption is the mother of all mistakes....
  dinsdag 30 juni 2009 @ 22:42:24 #73
187069 slacker_nl
Sicko pur sang
pi_70529738
quote:
Op dinsdag 30 juni 2009 20:44 schreef JO3Y het volgende:

[..]

wat houdt je tegen? Of ben je bang dat hij je speaker dan ook jat?
Nee, overlast voor de rest van de buren... Ga niet alle buren tegen me keren omdat 1 gast doof is maar het zelf niet wilt weten..
In theory there is no difference between theory and practice. In practice there is.
pi_70529758
Wij hebben geen last van de buren tot nu toe..

Andersom is een heel ander verhaal......
  dinsdag 30 juni 2009 @ 23:18:11 #75
251975 kissaa
fka: kissa
pi_70531115
Onze buren wonen 200 meter hier vandaan en ik ken ze amper. Maar ik weet dat ik in geval van nood een beroep op ze kan doen en zij op ons/mij.

  woensdag 1 juli 2009 @ 00:10:09 #76
53151 T42
Pinball Wizard
pi_70533072
quote:
Op dinsdag 30 juni 2009 14:17 schreef JO3Y het volgende:

[..]

begint al leuk zo'n eerste 'kennismaking' met de buren. En vooral als ze ook nog denken dat ze met een huurhuis meer rechten hebben dan iemand die het huis koopt. Ik heb niks tegen mensen die huren, maar ze hebben hier in NL nog meer rechten dan wie dan ook!
daarom en nu doet ze ook al 2 maanden over het opruimen van haar rommel op mijn grond (brandgang met recht van overpad)

woonstichting is zelfs bang van haar
pi_70534763
quote:
Op dinsdag 30 juni 2009 14:17 schreef JO3Y het volgende:

[..]

begint al leuk zo'n eerste 'kennismaking' met de buren. En vooral als ze ook nog denken dat ze met een huurhuis meer rechten hebben dan iemand die het huis koopt. Ik heb niks tegen mensen die huren, maar ze hebben hier in NL nog meer rechten dan wie dan ook!


Zijn mensen die huren "minder "dan mensen die kopen??
Zou het misschien aan persoonlijke redenen ten grondslag kunnen liggen dat mensen NIET kopen??

Vind het een zeer denigrerend antwoord van jou.
pi_70537427
quote:
Op woensdag 1 juli 2009 00:10 schreef T42 het volgende:

[..]

daarom en nu doet ze ook al 2 maanden over het opruimen van haar rommel op mijn grond (brandgang met recht van overpad)

woonstichting is zelfs bang van haar
*zucht* bij ons gaf de woningstichting toe dat ze die mensen ergens kwijt moesten en dat midden in het dorp niet zou gaan lukken..
Balorig, niet te verwarren met ballorig!
Assumption is the mother of all mistakes....
  woensdag 1 juli 2009 @ 09:30:31 #79
53151 T42
Pinball Wizard
pi_70537690
quote:
Op woensdag 1 juli 2009 09:17 schreef Ml-etje het volgende:

[..]

*zucht* bij ons gaf de woningstichting toe dat ze die mensen ergens kwijt moesten en dat midden in het dorp niet zou gaan lukken..
heb 1 geluk als ze gaat verhuizen word het huis een koophuis.

zo gaat dat in de hele straat. huurder eruit, koper erin
  Moderator woensdag 1 juli 2009 @ 09:31:47 #80
155227 crew  Guppy
dus
pi_70537724
quote:
Op woensdag 1 juli 2009 01:39 schreef Tiepje het volgende:

[..]

Zijn mensen die huren "minder "dan mensen die kopen??
Zou het misschien aan persoonlijke redenen ten grondslag kunnen liggen dat mensen NIET kopen??

Vind het een zeer denigrerend antwoord van jou.
Hij zegt toch helemaal niet dat die mensen minder zijn? Maar mensen die huren hebben gewoon heel veel rechten, waardoor het heel moeilijk is om problemen aan te pakken.

Kijk alleen maar naar het voorbeeld van T42...

Het is toch te gek voor woorden dat iemand een stuk grond inpikt, en er vervolgs twee maanden over moet doen om d'r zooi op te ruimen?

Dit gebeurt bij koopwoningen natuurlijk ook, maar die mensen zijn op één of andere manier meer ontvankelijk voor redelijke argumenten, zoals een tekening van het Kadaster. Een huurder zet vaak meteen de hielen in het zand en is niet meer voor rede vatbaar... Ik weet niet hoe dat komt, maar ze lijken zich vaak te verschuilen achter 'was al zo...', 'kan ik niks aan doen...', 'niet mijn zaak/schuld...'.

Oh, en ik heb dus ook niks tegen huurders, en ik vind ze ook niet minder. Mijn buurman is ook een huurder, en dat is de ideale buurman. Dus.
[b]Op zaterdag 31 december 2011 16:16 schreef Socios het volgende:[/b] Kusje voor jou. :) :@ :*
pi_70539595
quote:
Op woensdag 1 juli 2009 09:31 schreef Guppyfriend het volgende:

[..]

Hij zegt toch helemaal niet dat die mensen minder zijn? Maar mensen die huren hebben gewoon heel veel rechten, waardoor het heel moeilijk is om problemen aan te pakken.

Kijk alleen maar naar het voorbeeld van T42...

Het is toch te gek voor woorden dat iemand een stuk grond inpikt, en er vervolgs twee maanden over moet doen om d'r zooi op te ruimen?

Dit gebeurt bij koopwoningen natuurlijk ook, maar die mensen zijn op één of andere manier meer ontvankelijk voor redelijke argumenten, zoals een tekening van het Kadaster. Een huurder zet vaak meteen de hielen in het zand en is niet meer voor rede vatbaar... Ik weet niet hoe dat komt, maar ze lijken zich vaak te verschuilen achter 'was al zo...', 'kan ik niks aan doen...', 'niet mijn zaak/schuld...'.

Oh, en ik heb dus ook niks tegen huurders, en ik vind ze ook niet minder. Mijn buurman is ook een huurder, en dat is de ideale buurman. Dus.
Ik denk dat Guppyfriend's onderbouwing precies de lading van mijn reactie dekt... Ik heb idd niet gezegd dat huurders minder zijn dan kopers (ben namelijk ook - net als iedereen- van huur naar koop gegaan) maar sommige huurders maken nu eenmaal misbruik van de rechten die ze als huurder hebben..
"Echte rijkdom is niet het vermeerderen van vermogen, maar het verminderen van hebzucht".
pi_70542016
Wij zijn net verhuisd, rechts van ons woont een single vrouw. Daar heb je absoluut geen last van.
En aan de andere kant een ouder echtpaar. Ook geen last van, hele leuke mensen .

Maar we wonen er net, en we zijn zelf nog een beetje wennende zegmaar, we hebben wel kennisgemaakt maar we lopen de deur niet bij elkaar plat. Ik weet ook niet of dat ooit zo zou worden.

We komen uit de stad en zijn naar een dorp gegaan, dus het is sowieso al anders dat ik nu weet wie m'n buern zijn. In onze vorige woning hadden we aanzienlijk meer last van de buren en spraken we ze ook nooit eigenlijk. Alleen de onderburen waren okay en konden we ook wel een beroep op doen, en andersom ook wel.
I am the root of all that is evil, but you can call me Kuukske.
[i]All that hurts me makes me stronger[/i] - MR
pi_70545482
quote:
Op woensdag 1 juli 2009 10:41 schreef JO3Y het volgende:

[..]

Ik denk dat Guppyfriend's onderbouwing precies de lading van mijn reactie dekt... Ik heb idd niet gezegd dat huurders minder zijn dan kopers (ben namelijk ook - net als iedereen- van huur naar koop gegaan) maar sommige huurders maken nu eenmaal misbruik van de rechten die ze als huurder hebben..

Ik was idd een beetje kort door de bocht, maar je hebt gelijk
  woensdag 1 juli 2009 @ 14:02:58 #84
259352 Hyzenthlay
Pretty is as pretty does
pi_70546038
Onze buren links zijn fijne mensen; echtpaar met een zoon van een jaar of vijftien. Afgezien van het feit dat hij soms z'n muziek een beetje te hard zet heb ik helemaal geen last van ze. Zeggen vriendelijk hoi en zo. De buurvrouw aan de andere kant heeft een nieraandoening, waarvoor ze erg zware medicijnen moet gebruiken. Die medicijnen zorgen ervoor dat ze erge driftbuien heeft en dan staat ze in haar achtertuin te schreeuwen en te vloeken tegen vanalles. Het is eigenlijk heel zielig voor haar en haar twee kinderen. Ik kan het niet helpen dat ik me er soms wel aan stoor, zeker als ze steentjes naar onze katten gooit als die over de schutting lopen. Die beesten doen tenslotte niets; ze komen niet in haar tuin of zo. Ze heeft er later wel spijt van als ze een driftbui heeft gehad, maar het komt de sfeer in de straat niet echt ten goede.
pi_70549287
We wonen in een rijtjeshuis. Met alle buren rondom hebben we redelijk goed contact.
Alleen een paar deuren verder zit een zeikerd die midden op de dag aan komt bellen als hij ook maar iets van muziek hoort wanneer hij in de tuin zit. Hij wil namelijk de hele dag rustig in zijn tuin kunnen zitten, zonder gestoord te worden. Ik ben met hem mee geweest om te komen luisteren, maar ik hoorde alles, behalve mijn muziek. En dit terwijl er nog geen uur ervoor de kozijnen naarstig werden geschuurd bij diezelfde klagende buurman!
Aan de andere kant een paar deuren verder wordt vaak harde techno gedraaid. Ook zijn er vaak bbq-feestjes in de zomer met de bijbehorende geluiden. Daar hebben we op zich geen last van en we zullen ook nooit gaan klagen, zolang het maar binnen de grenzen blijft.
Ooit stonden om 18:00 uur twee agenten aan de deur vanwege geluidsoverlast. Tja, we zaten in de tuin met wat vrienden en er stond binnen muziek aan en dat was buiten net te horen…heel kinderachtig dus. Daarna ook nooit meer iets over gehoord.

We hebben het wat buren betreft best goed getroffen, alleen snap ik niet dat die zeikerd (dag buurman!) hier nog wilt wonen, want je hoort elke zomeravond en in het weekend de hele dag wel iets als je buitenzit (geklus/spelende kinderen/muziek/gepraat). Dat heb je nou eenmaal als je redelijk dicht op elkaar woont.
pi_70550785
Ik woon sinds kort in een bovenwoning. De buren aan de ene kant heb ik totaal geen last van (ouder echtpaar). De buren aan de andere kant zijn heel vriendelijk en hebben af en toe wat visite op het balkon zitten. Ook hebben ze 2 hondjes, en die blaffen af en toe, maar dat is ook niet echt storend. Omdat het een huis is uit de jaren 30 hoor ik hun voordeur wel en hoor ze ook de trap op lopen, maar dat zullen ze van mij ook wel horen.
De onderbuurvrouw heb ik nog nooit gezien. Ik vraag me af of die uberhaupt nog wel leeft. En de buren schuin onder (zowel links als rechts) zijn ook vriendelijke mensen. 1 man sleutelt nog we eens aan zijn oude motoren.

Ik had het slechter kunnen treffen. Bij m'n ouderlijk huis hadden de buren een vreselijk naar klotekind die graag schreeuwt als hij geen aandacht krijgt. En dat ook al op zaterdag- en zondagochtend om 7 uur. En de andere buurvrouw is een zeikwijf. Dus ik ben blij dat ik nu op mezelf woon.
pi_70552029
Voor mij nooit meer een appartement.
Live out of your imagination, not your history.
  Moderator woensdag 1 juli 2009 @ 17:02:22 #88
155227 crew  Guppy
dus
pi_70552373
quote:
Op woensdag 1 juli 2009 16:52 schreef Sj0rs het volgende:
Voor mij nooit meer een appartement.
In een vrijstaand huis kun je ook echt last van je buren hebben hoor...
[b]Op zaterdag 31 december 2011 16:16 schreef Socios het volgende:[/b] Kusje voor jou. :) :@ :*
pi_70552767
quote:
Op woensdag 1 juli 2009 17:02 schreef Guppyfriend het volgende:

[..]

In een vrijstaand huis kun je ook echt last van je buren hebben hoor...
Ongetwijfeld. In een appartement heb je aan 4 kanten mensen wonen. Boven, onder, links en rechts. Nu in een rijtjeshuis nergens last van. Hoor niks meer. |Een verademing vergeleken bij een appartement.
Live out of your imagination, not your history.
pi_70576439
ik probeer mijn buren weg te jagen maar ze willen niet...
"Echte rijkdom is niet het vermeerderen van vermogen, maar het verminderen van hebzucht".
  Moderator donderdag 2 juli 2009 @ 12:54:14 #91
155227 crew  Guppy
dus
pi_70577061
quote:
Op woensdag 1 juli 2009 17:14 schreef Sj0rs het volgende:

[..]

Ongetwijfeld. In een appartement heb je aan 4 kanten mensen wonen. Boven, onder, links en rechts. Nu in een rijtjeshuis nergens last van. Hoor niks meer. |Een verademing vergeleken bij een appartement.
Ik heb dan aan drie kanten mensen, want ik woon bovenin. Maar ik snap je punt wel.

Bij mijn ouders woonde ik in een vrijstaand huis, maar wat een buren uit de hel hadden we daar! Het is zo erg dat toen m'n vader ontdekte dat ze het huis te koop gingen zetten, hij het gekocht heeft Hij dacht, zo'n kans krijg ik maar één keer, hahaha. Nu is het weer heerlijk rustig daar.
[b]Op zaterdag 31 december 2011 16:16 schreef Socios het volgende:[/b] Kusje voor jou. :) :@ :*
pi_70577453
weinig tot geen contact met de buren.

met mijn directe buurvrouw eigelijk alleen als de postbode weer eens een pakketje voor mij bij haar heeft afgegeven (waar ik een gruwelijke hekel aan heb) maarja zij is ook zo oud dat ze volgens mij mijn oma had kunnen zijn.volgens mij is ze ook een beetje doof wat dan wel weer een voordeel is.

met 1 van de bovenbuurmannen wel eens een praatje als ik hem toevallig tegenkom maar die zal er ook wel niet lang meer wonen aangezien zijn appartement te koop staat.
pi_70596326
Hmm jaheurr de schutting ligt in het pad (de hare aan de achterkant van haar tuin die aan de brandgang grenst). Het ene deel dat staat hopen we maar niet op ons te krijgen als we de hond uitlaten.
Balorig, niet te verwarren met ballorig!
Assumption is the mother of all mistakes....
  donderdag 2 juli 2009 @ 23:20:24 #94
198417 Lastpost
Rotterdammert!
pi_70596454
De buurvrouw die ik had was echt een brok ellende.
Roken voor me deur terwijl er overal plaats is, grote muil, zo'n irritante scootmobiel die de plantjes voor de deur verziekte, constant peuken in de put (joh verstopping), iedere keer de politie bellen voor het kleinste dingetje, zeiken over geluidsoverlast rond 2 uur in de middag enz. enz.

Blij dat ze inmiddels is opgerot, als je ergens problemen mee hebt en het gewoon aankaart oke, maar zonder je even voor te stellen na een week de politie op me dak sturen omdat het geluid te hard zou staan ... nou nee, niet geliefd.
Met de rest overigens geen enkel probleem, toffe mensen.
  donderdag 2 juli 2009 @ 23:53:22 #95
179024 Huppelmuts
Ja...nou...NEE dus!
pi_70597571
quote:
Op donderdag 2 juli 2009 13:06 schreef Salatrel het volgende:
weinig tot geen contact met de buren.

met mijn directe buurvrouw eigelijk alleen als de postbode weer eens een pakketje voor mij bij haar heeft afgegeven (waar ik een gruwelijke hekel aan heb) maarja zij is ook zo oud dat ze volgens mij mijn oma had kunnen zijn.volgens mij is ze ook een beetje doof wat dan wel weer een voordeel is.

met 1 van de bovenbuurmannen wel eens een praatje als ik hem toevallig tegenkom maar die zal er ook wel niet lang meer wonen aangezien zijn appartement te koop staat.
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
If God was a woman, wouldn't sperm taste like chocolat?
[b]AirwiN schreef [/b]
De posts van Huppelmuts onderscheiden zich toch al door hun grammaticale correctheid en scherpe spitsvondigheden? Daar heb je geen UI voor nodig om ze te herkennen.
  Moderator vrijdag 3 juli 2009 @ 06:53:00 #96
155227 crew  Guppy
dus
pi_70600998
quote:
Op donderdag 2 juli 2009 23:53 schreef Huppelmuts het volgende:

[..]
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
maar er is tegenwoordig een wildgroei aan pakketdiensten ontstaan TNT, maar ook DHL, SelektVracht, DPD... je weet nooit waarmee het komt.

ik heb er ook een hekel aan hoor, en zadel mijn buren liever ook niet met mijn spul op
[b]Op zaterdag 31 december 2011 16:16 schreef Socios het volgende:[/b] Kusje voor jou. :) :@ :*
pi_70601210
Hmm onze TNT beambte zegt dan gewoon dat hij het kwijt moet. Sterker nog hij presteerde het laatst buren te laten tekenen voor een aangetekend pakket dat voor ons incl id getekend moest worden.
Balorig, niet te verwarren met ballorig!
Assumption is the mother of all mistakes....
  vrijdag 3 juli 2009 @ 07:52:32 #98
179024 Huppelmuts
Ja...nou...NEE dus!
pi_70601284
quote:
Op vrijdag 3 juli 2009 07:41 schreef Ml-etje het volgende:
Hmm onze TNT beambte zegt dan gewoon dat hij het kwijt moet. Sterker nog hij presteerde het laatst buren te laten tekenen voor een aangetekend pakket dat voor ons incl id getekend moest worden.
Dat is een leugen!! Dat zegt hij alleen zodat hij aan het eind van zijn rit direct naar huis kan. Er zijn gewoon regels voor. En als jij dat aangeeft bij zijn baas dan heeft hij zich daar maar aan te houden.


OT: Alle gezellige buren gaan vandaag op vakantie En dan blijf ik achter met die trut van dat hondje
If God was a woman, wouldn't sperm taste like chocolat?
[b]AirwiN schreef [/b]
De posts van Huppelmuts onderscheiden zich toch al door hun grammaticale correctheid en scherpe spitsvondigheden? Daar heb je geen UI voor nodig om ze te herkennen.
pi_70601324
quote:
Op vrijdag 3 juli 2009 07:52 schreef Huppelmuts het volgende:

[..]

Dat is een leugen!! Dat zegt hij alleen zodat hij aan het eind van zijn rit direct naar huis kan. Er zijn gewoon regels voor. En als jij dat aangeeft bij zijn baas dan heeft hij zich daar maar aan te houden.


OT: Alle gezellige buren gaan vandaag op vakantie En dan blijf ik achter met die trut van dat hondje
heb al een keer TNT gebeld en dat helpt helaas niets.
Och nog even en dan ben ik ook van hem af
Balorig, niet te verwarren met ballorig!
Assumption is the mother of all mistakes....
  vrijdag 3 juli 2009 @ 10:36:01 #100
248562 Rallydame
We klussen nog even verder..
pi_70604574
Onze TNT meneer kwam vorige week een klein pakketje brengen en nam iets groots gewoon weer mee. Hij vond het zonde dat we zo'n mooi afdakje niet meer boven de deur hadden zitten en vroeg waar het gebleven was. Aangezien wij er niets mee deden, heeft hij het meegenomen. Bij ons vooralsnog geen klachten over de TNT meneer

Onze buren zijn hartstikke leuk. We zijn nog druk bezig met verbouwen en iedereen helpt op zijn manier een handje mee. De overbuurman (tevens beste vriend van ) spant wel de kroon. Die is meer bij ons dan thuis
We hebben het gelukkig erg getroffen en ik kan me haast voorstellen dat als we da'lijk klaar zijn met verbouwen dat het dan alleen maar beter wordt. Al zal ik de aanloop van nieuwsgierige (oudere) buurtgenoten stiekem wel een beetje missen...
pi_70604609
Mijn dans/muziekschool heeft ook een vervelende buurman (is toevallig ook tegenover mijn ouderlijk huis). Die school staat er al sinds de jaren '80 (misschien eerder?) en is dus een oud gebouw met slechte isolatie, scheuren in de muur, lekkages etc. Dat is nu niet interessant, maar er komt over een jaar of twee een nieuw cultureel centrum ongeveer 200 meter verderop.

Nu woont er sinds een aantal maanden (ik weet niet precies hoe lang) een gezinnetje met een kind van een jaar of 2 naast. Je hebt een soort binnenplaatsje vanaf de straat waar leerkrachten van de school hun auto neerzetten en de leerlingen hun fiets. Staat dus altijd best vol. Maar achter dat plaatsje is een stukje grond leeg en nu wil die buurman per se zijn auto (en die van z'n vriendin/vrouw) neerzetten. Wat betekent dat de fietsen allemaal naar links moeten (en er is al zo weinig plaats). Hij heeft zelfs een lamp kapot gegooid met een fiets, omdat die fiets in het pad stond waar hij per se doorheen wil rijden. Politie erbij een aantal keer, uiteindelijk afgesproken dat de fietsen niet meer in dat pad mogen staan.

En toen begon hij te klagen over muziekoverlast... Eh ja, je bent naast een muziekschool gaan wonen. Duh. De balletzaal heeft 3 ramen op 3 hoeken en nu mogen de twee ramen aan zijn kant niet meer open, terwijl daar de hele dag de zon op staat en het daar zo'n 30 graden binnen is met dit weer (als het al niet warmer is). Hij komt regelmatig lessen (niet die van mij) verstoren dat de muziek te hard is, afgelopen week heeft hij drie keer de politie gebeld, maar die kunnen eigenlijk ook niks doen, behalve een gesprek aangaan.

Hij is echt de enige die klaagt (ok, ik snap dat je kind moet slapen, maar het geluid is van 16-21 uur ongeveer, dus niet de hele dag). En er is een enorme parkeerplaats aan de overkant van de straat (naast mijn huis), maar hij moet per se naast zijn huis parkeren en maakt daarvoor andermans eigendommen kapot. Oh ja, het is een huurder (niks tegen huurders!), dus die denkt natuurlijk dat hij alle rechten heeft. Ik hoop dat hij snel verhuist, want het is echt niet uit te houden in een zaal waar het 30+ graden is en je ook nog moet dansen. Voor de muzieklokalen is het trouwens ook niet uit te houden, die moeten hun ramen ook allemaal sluiten.

(dat moest er even uit)
  vrijdag 3 juli 2009 @ 12:47:43 #102
229849 klusfoobje
Fokke & Sukke zeggen;
pi_70608895
de onderbuurman is er eentje die geen cent wil stoppen in onderhoud en alleen via een "mannetje" wil werken als het echt niet anders kan. Lekkage? na, jij zit onder het dak, ik zit droog... succes....

de bovenbuurman recht: pleurden een dakkapel op het huis waardoor de zaag in mijn dakkapel ging en melde me dat ff 2 dagen voor het ging gebeuren

buurman links: toffe peer. Wil jij je terras aanpakken dat aan het mijne grenst ? Ik doe mee hoor, mety betalen en ik klus ook graag mee.

onderbuurvrouw links: leuke meid, draadje stroom ff nodig omdat je meterkast los gaat? hier heb je de sleutel, kijk maar. De schat laat ook internet draadloos openstaan zodat ik thuis op mijn e71 via haar kan bellen. Of ze dat laatste bewust doet betwijfel ik
We willen wel kindertjes ontvoeren, maar probeer vandaag de dag maar eens een vergunning voor een kelder te krijgen...
pi_70609755
mijn buurvrouw leek in het begin erg aardig maar het laatste half jaar komt ze geregeld langs om suiker, eieren, mayonaise lenen (dat terwijl de supermarkt om de hoek is en tot 21u open). Ik had daar nooit problemen mee totdat onlangs ze haar dochter stuurde om wc-papier te lenen....
"Echte rijkdom is niet het vermeerderen van vermogen, maar het verminderen van hebzucht".
  vrijdag 3 juli 2009 @ 13:20:27 #104
229849 klusfoobje
Fokke & Sukke zeggen;
pi_70609898
quote:
Op vrijdag 3 juli 2009 13:16 schreef JO3Y het volgende:
mijn buurvrouw leek in het begin erg aardig maar het laatste half jaar komt ze geregeld langs om suiker, eieren, mayonaise lenen (dat terwijl de supermarkt om de hoek is en tot 21u open). Ik had daar nooit problemen mee totdat onlangs ze haar dochter stuurde om wc-papier te lenen....
het lijkt erop dat de crisis ook bij je buurvrowu is aangekomen
We willen wel kindertjes ontvoeren, maar probeer vandaag de dag maar eens een vergunning voor een kelder te krijgen...
pi_70622572
quote:
Op vrijdag 3 juli 2009 13:16 schreef JO3Y het volgende:
mijn buurvrouw leek in het begin erg aardig maar het laatste half jaar komt ze geregeld langs om suiker, eieren, mayonaise lenen (dat terwijl de supermarkt om de hoek is en tot 21u open). Ik had daar nooit problemen mee totdat onlangs ze haar dochter stuurde om wc-papier te lenen....
Fijn van die parasieten die naast je wonen. Ik zou dus niets meer uitlenen want voordat je het weet ben jij de plaatselijke "buurtsuper" geworden.
Alleen mensen zonder fantasie vluchten in de realiteit
  vrijdag 3 juli 2009 @ 20:01:14 #106
198127 Miss_paraplu
hmzzzzzzzzzzz
pi_70623606
ik woon in een hele multiculturele buurt.. maar wel een goede nette buurt.
De buurman naast mij woont er al jaren, een aardige man, wel oud inmiddels, maar dus geen last van. Surinaamse man.
Andere kant naast mij woont een Surinaams gezin, hele aardige mensen, ook nooit last van, goed contact mee, ze brengen regelmatig eten , en het smaakt heerlijk
Tegenover mij over Iraanse mensen, ook wel nette, mensen, ze groeten altijd. Praten redelijk Nederlands.
En achter mij woont een Chinees gezin.. die wonen er ook al jaren.. wat ik van mijn ouders wel eens heb meegekregen, is dat we vroeger wel eens wat Chinees eten kregen!
Nu krijgen we nog wel eens als ze naar China zijn geweest een cadeautje
Dus verder nooit eigenlijk problemen.
Waarom altijd maar meteen de makkelijke weg kiezen? Als je wat langer nadenkt, kom je misschien tot een verstandigere conclusie..
  vrijdag 3 juli 2009 @ 21:25:19 #107
94846 zomaareennaam
vindt overal wel wat van
pi_70626251
quote:
Op zaterdag 27 juni 2009 12:30 schreef N.icka het volgende:
Ach ik hoor mijn buren wel maar heb er geen last van

Echter wel van een stel ergens achter mij ,die hebben 2 kinderen en die kinderen kunnen niet spelen zonder de gehel dag te krijsen en gillen. En niet af en toe een gilletje van plezier maar echt gillen....Huizen zijn in een blok gebouwd dus alles galmt lekker

Kutkinderen die niet normaal kunnen spelen
heb ik met de kleinkinderen van de buren - zitten gewoon met een waterpistool over de schutting ons nat te spuiten - en dan niet als grapje maar als baldadigheid - an opa vindt het "leuk dat die kinderen zo lekker ondeugend zijn" - tja : zijn eigen kinderen en zijn hond opvoeden kon ie ook niet - dus waarom zou het bij de kleinkinderen wel lukken he?
zoekt en gij zult vinden
maar of je het gevondene waardeeert?
  Moderator vrijdag 3 juli 2009 @ 21:27:06 #108
155227 crew  Guppy
dus
pi_70626306
quote:
Op vrijdag 3 juli 2009 21:25 schreef zomaareennaam het volgende:

[..]

heb ik met de kleinkinderen van de buren - zitten gewoon met een waterpistool over de schutting ons nat te spuiten - en dan niet als grapje maar als baldadigheid - an opa vindt het "leuk dat die kinderen zo lekker ondeugend zijn" - tja : zijn eigen kinderen en zijn hond opvoeden kon ie ook niet - dus waarom zou het bij de kleinkinderen wel lukken he?
ik zeg, tuinslang

kijken hoe lang het dan nog leuk is met waterpistooltjes
[b]Op zaterdag 31 december 2011 16:16 schreef Socios het volgende:[/b] Kusje voor jou. :) :@ :*
  vrijdag 3 juli 2009 @ 21:32:56 #109
94846 zomaareennaam
vindt overal wel wat van
pi_70626489
quote:
Op vrijdag 3 juli 2009 21:27 schreef Guppyfriend het volgende:

[..]

ik zeg, tuinslang

kijken hoe lang het dan nog leuk is met waterpistooltjes
inderdaad - als het de volgende keer weer gebeurt ga ik gewoon de tuin "water geven" en dan ondertussen die klerekinderen gewoon klets- klets- kletsnat spuiten - maakt mijn niet ene ... uit.
zoekt en gij zult vinden
maar of je het gevondene waardeeert?
pi_70626757
op ons durven ze het hier niet maar wel op het hondje dat lekker ligt te maffen.
Balorig, niet te verwarren met ballorig!
Assumption is the mother of all mistakes....
  vrijdag 3 juli 2009 @ 21:42:43 #111
38396 mazaru
Geloof niet alles wat je denkt
pi_70626801
Mijn buurman is psychotisch.
Hij staat op dit moment al zo'n anderhalf uur achter zijn op een kier staande voordeur.
Ik ben niet onhandelbaar, ik ben gewoon een uitdaging 💖
  zaterdag 4 juli 2009 @ 14:09:47 #112
167671 Hijacking
wat is je probleem ?
pi_70640710
quote:
Op vrijdag 3 juli 2009 13:16 schreef JO3Y het volgende:
mijn buurvrouw leek in het begin erg aardig maar het laatste half jaar komt ze geregeld langs om suiker, eieren, mayonaise lenen (dat terwijl de supermarkt om de hoek is en tot 21u open). Ik had daar nooit problemen mee totdat onlangs ze haar dochter stuurde om wc-papier te lenen....
Gewoon zeggen dat je het zelf ook niet hebt doe dit 4 a 5x en dan begint het kwartje wel te vallen
happen naar de baas
  zaterdag 4 juli 2009 @ 14:10:51 #113
174018 AryaMehr
By any means necessary
pi_70640731
Linkerbuurvrouw loopt telkens te zeiken wanneer we aan het barbecueën zijn.
  Moderator zaterdag 4 juli 2009 @ 17:16:49 #114
155227 crew  Guppy
dus
pi_70645447
Dan doe je het gewoon niet goed
[b]Op zaterdag 31 december 2011 16:16 schreef Socios het volgende:[/b] Kusje voor jou. :) :@ :*
  zaterdag 4 juli 2009 @ 17:24:49 #115
174018 AryaMehr
By any means necessary
pi_70645648
quote:
Op zaterdag 4 juli 2009 17:16 schreef Guppyfriend het volgende:
Dan doe je het gewoon niet goed
Wat niet goed? Barbecueën? Er zijn nou eenmaal mensen die wereldvreemd zijn en de ''Oosterse'' geur die vrijkomt tijdens het barbecueën niet kunnen verdragen.
  zaterdag 4 juli 2009 @ 20:07:28 #116
63722 z80
I fink you freaky
pi_70649849
mag het ook gaan over de buren in het buitenland?
ik woon in Duitsland, in een 2 onder 1 kap.
ik ben van het type nerd, en heb weinig contact met de buren.
de buren die aan mijn huis vast zitten hebben volwassen kinderen waarvan er nog 1 thuis woont.
deze houd er wel van om de muziek wat harder te zetten, maar nooit na 20:00uur.
en laatst hadden ze een feestje, hiervoor werd netjes een week van te voren gemeld dat het tot in de vroege uurtjes wat overlast kon veroorzaken.
en als het te gek werd dit even te melden.
aan de andere kant staat ook een 2 onder 1 kap woning.
van deze bewoners (een wat ouder echtpaar) heb ik nooit last.
zij heeft als hobby een groente/fruit tuin.
hij postduiven.
Go away or i will replace you withe a very small shell script.
Der Gesunde weiß nicht, wie reich er ist.
If you torture the data long enough, it will confess to anything.
  Moderator zaterdag 4 juli 2009 @ 20:31:21 #117
155227 crew  Guppy
dus
pi_70650397
quote:
Op zaterdag 4 juli 2009 17:24 schreef AryaMehr het volgende:

[..]

Wat niet goed? Barbecueën? Er zijn nou eenmaal mensen die wereldvreemd zijn en de ''Oosterse'' geur die vrijkomt tijdens het barbecueën niet kunnen verdragen.
Mijn oude buren konden echt niet barbecueën. Als zij het deden, leek het alsof ze een huis aan het affikken waren.
[b]Op zaterdag 31 december 2011 16:16 schreef Socios het volgende:[/b] Kusje voor jou. :) :@ :*
  zaterdag 4 juli 2009 @ 21:10:03 #118
138914 Slappy
ambtenaar
pi_70651141
quote:
Op zaterdag 4 juli 2009 14:10 schreef AryaMehr het volgende:
Linkerbuurvrouw loopt telkens te zeiken wanneer we aan het barbecueën zijn.
Vanwege gezelligheid Of omdat het stinkt ?
Op woensdag 27 mei 2009 23:08 schreef Lambiekje het volgende:Afgezien van de datums,en natuurlijk niet van de inividuele personen van jouw en mij, maar van de werldgeschiedenis is 99,999999% verdraaid.
pi_70651856
Ik had echt rotburen. Gelukkig zijn de eigenaren v/h huis weer (tijdelijk) terug. Ze hadden hun huis verhuurd omdat ze zelf wilden gaan reizen. Maar de mensen die het gehuurd hadden waren echt vreselijke aso's. Ze lieten hun hond niet uit, was veel makkelijker om die bij mij in de tuin te laten schijten.

Voor elk klein kutprobleempje kwamen ze bij mij klagen omdat ze geen Nederlands spraken. Op een gegeven moment waren ze zo erg bezig dat er geen electriciens en loodgieters meer bij ze wilden werken, dus of ik dat allemaal voor ze wilde regelen.

Ze hebben 't zelfs voor elkaar gekregen de riolering te laten verstoppen. De gemeente heeft letterlijk 1000den wattenstaafjes uit 't riool moeten halen voor 't weer doorliep! Ze hebben ook bijna 't huis af laten fikken doordat ze steeds zelf in de meterkast bleven kloten omdat ze Amerikaanse (110v) apparatuur op 't NL netwerk aan wilden sluiten. Allemaal niet zo erg als hun huis af fikt. Maar mijne zit er aan vast Ze zijn er nu door de rechter uitgezet gelukkig.
There's no substitute for cubic inches.
  zaterdag 4 juli 2009 @ 21:49:31 #120
174018 AryaMehr
By any means necessary
pi_70651905
quote:
Op zaterdag 4 juli 2009 21:10 schreef Slappy het volgende:

[..]

Vanwege gezelligheid Of omdat het stinkt ?
Vanwege de geur die vrijkomt. Ze is trouwens de enige, de rest van de buren loopt haast te smeken om een stukje te mogen proeven.

Zie hier mijn barbecue skills: Wat eten en drinken we vandaag #91
  FOK!fotograaf vrijdag 10 juli 2009 @ 07:27:32 #121
137066 fokkieslim
pi_70837208
Mijn buren zijn er weer,ze wonen in belgie en hebben het huis iets verderop(onze buren dus)als 2e woning.
ze zijn gemiddeld 3 mnd. per jaar aanwezig.
Soms is het gras wel erg hoog in de tuin,soms pak ik dat dan effe mee.
Veder weinig last van die mensen.
pi_70837680
Mijn buren: Buitenlands, boeddistisch, goed salaris, twee auto's, twee kinderen. Hij rookt nog wel eens een joint. contact blijft bij het plichtmatig groeten op straat. Hun schuur grenst aan mijn tuin en is begroeid met klimop. Vorig jaar hebben ze vanaf hun kant al eens alle takken van de braam die tegen de schutting groeit van de achterkant doorgeknipt. Kom ik van de week thuis, ligt er ongeveer een kuub snoeiafval. Ok, de klimop tegen de schuur was wel wat groot, maar als ze er last van hadden, konden ze het ook gewoon even vragen ofzo. Snoeitroep maar opgeruimd, met het idee van: Heb zelf in ieder geval niet hoeven snoeien..
  vrijdag 10 juli 2009 @ 10:26:07 #123
81894 godigita
Trollercoaster
pi_70840379
Ik heb maar aan een kant buren, en dat is een oudere man. Los van zijn televisie 's avonds horen we nooit wat. En hij is ook erg aardig.
  vrijdag 10 juli 2009 @ 10:28:33 #124
50623 Matty___
Konichiwa Bitches
pi_70840449
Onder mij iemand uit irak die om 3 uur s'nachts naar huis belt.
naast mij een nederlands tokkiestel
Boven mij een marokaans gezien met 3 kleine kinderen


ben al bezig om andere woonruimte te zoeken want dit is huilen met de pet op
Deze muziek smaakt naar bier :)
Es bedarf keiner Psychoanalyse, um festzustellen, dass das Leben ein einziger Friedhof gescheiterter Pläne ist!
  vrijdag 10 juli 2009 @ 14:55:38 #125
82814 BBQ-kip
never say no to panda!
pi_70849513
Buren in ons oude huis (appartement):
Links: 89 jaar en 94 jaar, Indisch pittig wijffie en Hollandse man die zo dement was als een deur. 6 jaar lang bijna wekelijks 's nachts de buurvrouw helpen als hij weer eens dwaalde of gevallen was. Maar ze moest en zou zelf thuis voor hem zorgen ookal was het allang niet meer haalbaar. Een week voor we gingen verhuizen was hij na een ziekenhuisopname toch naar een verplegehuis gegaan en kreeg ik het verwijt dat we zo weinig contact hadden gemaakt met hen

Rechts: alleenstaand vrouwtje met platinablond haar en een oranje bruiningscreme hoofd, met een jack russeltje. Heb haar in die tijd dat wij er woonden een keer of 10 max. gezien. Telkens als ik haar tegen kwam in het portiek of op straat dook ze snel een hoek om, beetje mensenvrees ofzo

Boven: mijn oud leidinggevende, erg leuk als je dan opeens zijn "vrouwelijk bezoek" gillend/krijsend hoort klaarkomen midden op de dag als je bezoek hebt Euwwww
Als dank hebben we hem uitgerookt door te BBQ-en op het balkon, zijn hele kamer stond blauw van de rook

Ook boven: psychiatrisch patiënt die het laatste jaar regelmatig in het portiek liep te zeiken en een evenzo vieze tekkel had die hij minimaal 9 keer per dag uit liet. Erg goor...

Ook boven: beveiligingsmedewerker met een enge hond die hij voor zijn werk gebruikt. Leuk als je in de lift staat en die hond probeert je steeds aan te vallen, het is dan die man hem tegen hield
Ik nam dus dan lekker de trap...

Nu (rijtjeshuis):
Links: kattenvrouwtje die niet meer in het huis woont, komt alleen nog de post ophalen daar, huis is dus flink verwaarloosd, maar gelukkig geen katten daar Die heeft ze op een ander adres.

Rechts: 79 en 78 jaar oud koppeltje. Man is een beetje (beetje erg) een gluurbuur, maar verdergeen last van. Zijn lieve mensen, hebben onze heg geknipt, boompjes gesnoeid en een hoop herrie van onze kant te verduren gehad tijdens de grote verbouwingswerkzaamheden.

Tegenover: een gezin met een 50-jarige rocker die muzikant is, met zwart geverfd haar, mascara en eyeliner op Hij heeft 3 motoren en een busje, staat 's ochtends al die motoren te starten en meestal lukt dat niet, dus gaat hij met dat busje naar zijn dayjob


Oh, en mag de typo uit de TT?
Kip, het meest veelzijjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjdige stukje kaas, panda!
pi_70850589
Hier had ik in de klaagbaak ook een topic over geopend
pi_70850713
Hier is mijn situatie uit dat andere topic:
quote:
Sinds dat ik hier woon(2003) heb ik de consequenties moeten ondervinden van het verschrikkelijke klote egoïsme van mijn buren, 2 deuren verderop. Ik(en al mijn andere buren ook trouwens) heb al talloze keren met hun ruzie gehad. En het gaat soms echt werkelijk tot in de nacht door. Dat gaat dan voornamelijk over prullenbakken, schuttingen, auto's, etcetera. Laatste keer was 's nachts met een passant. Die hadden de auto op 'hun' parkeerplaats neergezet(heeft geen sluis of iets dergelijks). Ik kon niet slapen van dat geschreeuw.
Vanaf het begin al aan zijn ze onvriendelijk, tegen de hele buurt. Ze zeggen nooit vriendelijk gedag, maken rottige opmerkingen, kappen hun bomen nooit desondanks ons bezwaar daartegen.
pi_70861750
Wowie BBQ-kip dat doe je goed
Hihi zou bijna vragen woon je naast mijn oude werkplek?
Daar ook zo'n man die iedere morgen rond 7 uur alles iets lawaai liet maken maar niet liet rijden
Balorig, niet te verwarren met ballorig!
Assumption is the mother of all mistakes....
pi_70865168
Eerst een gewoond in rijtjeswoning (huur) waar de buren een piano + kinderen + aanverwante relatieproblemen hadden en daarvan de buren goed op de hoogte hielden. Verderop woonde een zooitje koerden met hordes kinderen die tot 's avonds laat over straat zwierven, niet aan de kant gingen als jij met je auto kwam aanrijden zodat je niet verder kon en alles vernielde wat maar los en vast zat. Overburen hadden twee jonge dochters die om de haverklap aanloop van allochtone jongens hadden en tot laat 's avonds een allemachtig hoop herrie en vernielingen produceren.

Later verhuisd naar een hoekwoning, dan had ik tenminste maar een buur aan 1 kant. Deze hield zich (buiten een rolling stones manie) redelijk binnen de perken maar de buren verderop in het blok (4 huizen verder!) niet en die hielden van nederlandstalige muziek en tuinfeestjes. Veel, vaak, hard en lang. Ook het laminaat rechtstreeks op het beton van de buren 2 huizen verder was een leuke bijdrage, helemaal als de lieve kinderen elkaar te lijf gingen met knikkers (...) of als de vrouw des huizes met stiletto's door het huis heen paradeerde. Om het festijn compleet te maken ramde de rolling stones buurman met een klomp op de muren om de geluidsoverlast van de laminaatbuurvrouw en het hollandsehitkrakersfestival kenbaar te maken. Ook heel veel last gehad van jongeren die 's nachts door de straat heen fietsen. Jeugd lijkt tegenwoordig aangeboren doof te zijn en dienen derhalve alles middels schreeuwen aan elkaar mede te delen. Ook heel veel vernielingen van uitgaande en terugkomende jeugd.

Na tig jaar geluidsoverlast te hebben geleden ben ik voor de derde keer verhuisd, deze keer (bewust) naar een vrijstaande woning in een rustige buurt. Hoe oud of vervallen ook, het moest nu vrijstaand, geen aso's meer als buren en niet aan een doorgaande route van fietsende asojongeren.

Heb nu eindelijk (nacht)rust, na al die jaren , en geen stress meer. Ja, verbouwingsstress
Newton is dood, Einstein is overleden en ik voel me ook niet lekker..
  vrijdag 10 juli 2009 @ 23:44:25 #130
174925 Judeljuud
Vindt, en gij zult meer zoeken
pi_70865793
Ik heb ontdekt dat mijn Iraanse bovenbuuf gewoon haar pannen leegt in m'n tuin.
Daarnaast hebben ze vaak snoeihard de televisie aanstaan (en dan van die Arabische zenders o.i.d.) en schreeuwt die vrouw KEIhard als ze aan de telefoon is met (waarschijnlijk) iemand in haar moederland. Helaas ben ik niet de enige met klachten. Ik ben er al een paar keer naar toe geweest, maar het doet er gewoon niet toe. Pas toen ik met de dweil tegen het plafond beukte (net als in de fillum ) ging het geluid zachter. Maar goed, dat heb ik maar twee keer gedurfd, want toen stond de bovenbuurman op de stoep.

Waarschijnlijk gaat de woningbouwvereniging er nu wat aan doen gelukkig. Dan worden ze uitgenodigd daar en kunnen ze hun tolk meenemen...seriously...
You were born as an original. Don't die as a copy.
  vrijdag 10 juli 2009 @ 23:47:06 #131
174925 Judeljuud
Vindt, en gij zult meer zoeken
pi_70865875
quote:
Op vrijdag 10 juli 2009 14:55 schreef BBQ-kip het volgende:
Oh, en mag de typo uit de TT?
Precies! Want 'jou' is bezittelijk. Het is een ervaring van jou, dus wordt het 'jouW ervaring'. En er staat een spatie te veel voor het uitroepteken.
Maar goed, zelf ben ik ook geen taalwonder.
You were born as an original. Don't die as a copy.
pi_70867297
Mijn buren zijn 2 week terug verhuist .

Alleen maar feestjes, lawaai en troep. Zodra ze gingen verhuizen hoorde we opeens van iedereen in de buurt hoe blij ze waren dat ze weg gingen .

Nu heerlijk rustig, een oudere vrouw die we nooit horen!
It's hypocritical of you, do as you say, not as you do.
pi_70867330
quote:
Op vrijdag 10 juli 2009 23:44 schreef Judeljuud het volgende:
Ik heb ontdekt dat mijn Iraanse bovenbuuf gewoon haar pannen leegt in m'n tuin.
Daarnaast hebben ze vaak snoeihard de televisie aanstaan (en dan van die Arabische zenders o.i.d.) en schreeuwt die vrouw KEIhard als ze aan de telefoon is met (waarschijnlijk) iemand in haar moederland. Helaas ben ik niet de enige met klachten. Ik ben er al een paar keer naar toe geweest, maar het doet er gewoon niet toe. Pas toen ik met de dweil tegen het plafond beukte (net als in de fillum ) ging het geluid zachter. Maar goed, dat heb ik maar twee keer gedurfd, want toen stond de bovenbuurman op de stoep.

Waarschijnlijk gaat de woningbouwvereniging er nu wat aan doen gelukkig. Dan worden ze uitgenodigd daar en kunnen ze hun tolk meenemen...seriously...
Oh, heerlijk zulke buren . Zo vertelde een vriendin van me dat de bovenburen hondenpoep van het balkon af gooiden, wat dan voor haar deur belandt.
It's hypocritical of you, do as you say, not as you do.
pi_70873198
quote:
Op vrijdag 10 juli 2009 23:21 schreef mister_white het volgende:
knip.

Heb nu eindelijk (nacht)rust, na al die jaren , en geen stress meer. Ja, verbouwingsstress
Wij straks oook!!
Balorig, niet te verwarren met ballorig!
Assumption is the mother of all mistakes....
pi_70920689
Mijn onderbuurman is full-time alcoholist en mijn buurvrouw ook. Beiden produceren overlast. De buurman met name geluidsoverlast, de buurvrouw geluids en stankoverlast. Er zijn dagen dat ik ze beiden wel kan schieten (de meeste dagen eigenlijk wel). Aanspreken op het gedrag en dergelijke helpt niet: deze mensen zijn bijna altijd onder invloed en voor rede simpelweg niet vatbaar. Ronduit belachelijk vind ik het dat dit zomaar kan; heel de dag werkeloos rondhangen en overlast produceren. Het lullige is: er valt bar weinig tegen te doen. De politie komt een keer langs en dan is het even rustig, maar later begint het verhaal weer van voren af aan lijkt het wel. Ik baal soms als een stekker en ga binnenkort verhuizen dankzij de buren.
...klapt door als een klapkaak
pi_70920733
Toen ik nog bij mutti woonde nooit problemen gehad, zelfs vaker op de koffie etc.
En nu ik op kamers zit, ook geen last van mn buren,maar verder geen contact mee oid.
I'm not a sinner.
  maandag 13 juli 2009 @ 10:36:56 #137
138914 Slappy
ambtenaar
pi_70926814
quote:
Op maandag 13 juli 2009 00:28 schreef Gozeuh het volgende:
Mijn onderbuurman is full-time alcoholist en mijn buurvrouw ook. Beiden produceren overlast. De buurman met name geluidsoverlast, de buurvrouw geluids en stankoverlast. Er zijn dagen dat ik ze beiden wel kan schieten (de meeste dagen eigenlijk wel). Aanspreken op het gedrag en dergelijke helpt niet: deze mensen zijn bijna altijd onder invloed en voor rede simpelweg niet vatbaar. Ronduit belachelijk vind ik het dat dit zomaar kan; heel de dag werkeloos rondhangen en overlast produceren. Het lullige is: er valt bar weinig tegen te doen. De politie komt een keer langs en dan is het even rustig, maar later begint het verhaal weer van voren af aan lijkt het wel. Ik baal soms als een stekker en ga binnenkort verhuizen dankzij de buren.
Tokkies? Waar woon je nu dan
Op woensdag 27 mei 2009 23:08 schreef Lambiekje het volgende:Afgezien van de datums,en natuurlijk niet van de inividuele personen van jouw en mij, maar van de werldgeschiedenis is 99,999999% verdraaid.
pi_70946786
Het is tegenwoordig toch normaal om elkaar niets te gunnen, maar zelf wel alles willen en doen? Tolerantie is ver te zoeken. Heeft niets te maken met dichtbevolkt, maar wel met egoisme, wat vaak met de paplepel wordt ingegoten. "Ik wil..." is het eerste wat kinderen leren zeggen. Pa en ma geven alles wat ze willen. Krijgen ze iets niet, dan pakken ze het wel van iemand anders af.
pi_70981719
Mijn oude "studentenstudio" was een verbouwd kantoorpand met binnen muren van karton. Aan de ene kant een conservatorium student die ik nóóit hoorde. Maar wel elke dag met een cellokoffer sleepte. Ik vraag me nog altijd af wanneer hij nu oefende.

Aan de andere kant meisje met een vreselijke schelle nasale stem. Iets wat wel leek op Fran "The Nanny" Dresscher. Die graag lange telefoon gesprekken hield. Vriendje kwam regelmatig langs en dat was een originele kankâh hagenees. Iedere zin bevatte minstens 2 keer het woord kanker. Die kerel kwam ook nog eens vaak laat langs, zo rond middernacht en was even vaak opgefokt ergens over. Wat weer uitmondde in gekibbel tussen die twee.
pi_70982741
je hebt vast een hoop woorden bijgeleerd
Balorig, niet te verwarren met ballorig!
Assumption is the mother of all mistakes....
pi_70982912
Valt wel mee, waar de Duitsers ieder zelfstandig naamwoord beginnen met een hoofdletter, voorziet een Hagenees ieder dergelijk woord van het voorvoegsel "Kanker-"
  woensdag 15 juli 2009 @ 00:34:38 #142
79128 HarryP
mijnCV.com
pi_70987684
Afgelopen weekend nog een straatfeestje gehad. Heel gezellig.
Prima en nette buren hebben we. (Gelukkig hebben we nieuwe achterburen, die waren wat minder rustig)
  woensdag 15 juli 2009 @ 00:52:50 #143
195606 ikweethetookniet
Weet jij het wel ?
pi_70988177
Ik woon op de 2e verdieping
BG autist die met iedereen ruzie heeft
Daarnaast een jonge man met elke week een andere vriedin over de vloer
Naast mij een oudere vrouw van 65 heb je nooit last van
Die belde dus laatst, maar zag dat zij het was en nam niet op
Toen was er een voicemail bericht, ik denk geen zin komt later wel, eerst even muziekje draaien
Na anderhalfuur toch wel nieuwsgierig wat ze te melden had, dus ff de voicemail afgeluisterd
Ja hallo buurman(ik dus) normaal hoor ik ook je muziek maar nu ben ik ziek thuis en misschien mag het nu wat zachter
De hele week geen muziek meer aangehad
pi_71016279
In m'n familie speelt een geval dat meer dan een conflict is. De benedenbuurman is psychisch niet in orde, maakt 22 a 23 uur per dag lawaai (niet overdreven, hij slaapt bijna nooit), laat hond blaffen en zit vooral aan de kranen. Ritmisch open en sluiten van de mengkranen, met als gevolg klappen in de leidingen. Dit gaat al drie jaar zo aan een stuk door. Niet te geloven! Die man weet van geen ophouden, sterker: het wordt alleen maar erger. Telkens komt er een nieuwe trigger waar hij op reageert. Of het een boormachine is, een cd, een frituurpan, noem maar op: hij imiteert het. Vanwege z'n psychische stoornis zelfs zeer overdreven. En als hij geen overlast veroorzaakt door voorgenoemde, dan is het wel door de wietlucht.

Verhuurder doet er niks tegen omdat maar een persoon het aandurft om te klagen. De veroorzaker heeft per definitie gelijk. Politie komt wel, maar kan niks doen, evenmin als maatschappelijk werk, e.d. Meneer is geen gevaar voor zichzelf of zijn omgeving. Dat het tot gezondheidsklachten leidt, dat mag geen gevaar heten. Getuigen zijn er wel, maar dat is directe familie en dat telt schijnbaar niet. Bovendien kan geen enkele instantie iets doen. Eerst moeten er gewonden of doden vallen. Die zak is trouwens wel zo slim om alles in de gaten te houden en als er bezoek is, of er getelefoneerd wordt, is hij muisstil. Dat houdt hij hooguit een paar uur vol en daarna uit de frustratie zich, in zachtere vorm om na vertrek van het bezoek alle opgekropte energie versterkt los te laten. Onvermoeibaar! Schijnt een van de kenmerken van z'n psychische stoornis te zijn. Net zoals watergebruik, het gebruik van opvallende kleuren (rood) en nog wat dingen.

In eigen huis gestalkt worden en dat er niks tegen gedaan kan worden, is zo oneerbiedig.

Daarnaast is het gewoon zielig voor de hond die opgehitst wordt om te blaffen of te piepen. En al dat water dat 22 uur of meer per dag onnodig door de afvoer verdwijnt? Helaas zijn er geen individuele watermeters, dus iedereen betaalt nog mee ook aan deze overlast, verspilling. Deze meters komen er ook niet, is gezegd door de woningbouwvereniging.

Dit is maar een summiere situatieschets, er speelt nog zoveel meer daar. En het enige advies: verhuizen! Zelf je mooie appartement uit. Hoe erg kun je het hebben?

[ Bericht 0% gewijzigd door kersseboom op 15-07-2009 22:27:22 ]
pi_71017225
In het geval van overlast kan je maar beter uitkijken naar een andere woning. In Nederland wordt er helemaal niets tegen ondernomen.
Live out of your imagination, not your history.
pi_71028925
quote:
Op woensdag 15 juli 2009 22:42 schreef Sj0rs het volgende:
In het geval van overlast kan je maar beter uitkijken naar een andere woning. In Nederland wordt er helemaal niets tegen ondernomen.
Mee eens. Ga geen energie steken om de problemen op te lossen maar steek energie in het zoeken van een andere woning. Het heeft mij een paar jaar van mijn leven gekost om dit in te zien, is zonder en had niet gehoeven als ik eerder een andere woning had gezocht.

Mensen zijn tegenwoordig dom, asociaal en agressief en als ze het zelf niet zijn worden de bijbehorende kinderen het wel.
Newton is dood, Einstein is overleden en ik voel me ook niet lekker..
  donderdag 16 juli 2009 @ 17:52:40 #147
28442 Natalie
Borrelnootje
pi_71040735
Toen ik gisteravond om 22u mijn hoofd op het kussen legde hoorde ik ineens de vage klanken van een keyboard door de muren komen... Een of andere debiel van een buurman/vrouw van mij heeft er kennelijk een en ging oefenen (en goed was 't niet)...
Gelukkig was het om 23u afgelopen. Prutsers.. ga dan oefenen op een normaal tijdstip!
(Un)masking for the greater good.
pi_71041625
quote:
Op donderdag 16 juli 2009 11:55 schreef mister_white het volgende:

[..]

Mee eens. Ga geen energie steken om de problemen op te lossen maar steek energie in het zoeken van een andere woning. Het heeft mij een paar jaar van mijn leven gekost om dit in te zien, is zonder en had niet gehoeven als ik eerder een andere woning had gezocht.

Mensen zijn tegenwoordig dom, asociaal en agressief en als ze het zelf niet zijn worden de bijbehorende kinderen het wel.

Dat is meestal helaas de enige optie, hier dus ook.
Inmiddels is het niet bij een wasrek gebleven er hangen nu twee handdoeken en een shirt over de schutting.
Tsja waarom zo je ook een wasrek kopen als er een schutting staat?
Balorig, niet te verwarren met ballorig!
Assumption is the mother of all mistakes....
  donderdag 16 juli 2009 @ 20:58:38 #149
28442 Natalie
Borrelnootje
pi_71045629
We wonen nog geen jaar in onze prachtige nieuwbouwflat, maar ik weet nu al dat onze nieuwe woning toch minimaal een twee-onder-een-kap moet zijn. Het liefst vrijstaand. Ik ben nu al zat van het geluid van de buren.
(Un)masking for the greater good.
  vrijdag 17 juli 2009 @ 14:12:46 #150
82814 BBQ-kip
never say no to panda!
pi_71066424
quote:
Op vrijdag 10 juli 2009 14:55 schreef BBQ-kip het volgende:
Tegenover: een gezin met een 50-jarige rocker die muzikant is, met zwart geverfd haar, mascara en eyeliner op Hij heeft 3 motoren en een busje, staat 's ochtends al die motoren te starten en meestal lukt dat niet, dus gaat hij met dat busje naar zijn dayjob
De beste man is nu drie kwartier zijn motoren aan het starten en ik overdrijf hiermee niet eens...

Ow, nu start hij....

En weer uitgevallen

Vind het toch knap dat hij het elke dag weer probeert, best een bikkel
Kip, het meest veelzijjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjdige stukje kaas, panda!
  Moderator vrijdag 17 juli 2009 @ 14:28:31 #151
155227 crew  Guppy
dus
pi_71066961
quote:
Op vrijdag 17 juli 2009 14:12 schreef BBQ-kip het volgende:

[..]

De beste man is nu drie kwartier zijn motoren aan het starten en ik overdrijf hiermee niet eens...

Ow, nu start hij....

En weer uitgevallen

Vind het toch knap dat hij het elke dag weer probeert, best een bikkel
Ooh, zo een hebben wij er ook eens gehad. Maar dat was vice versa, die had een VW busje die nooit wilde. En dan ging ie na 30 min. proberen toch maar met de motor
[b]Op zaterdag 31 december 2011 16:16 schreef Socios het volgende:[/b] Kusje voor jou. :) :@ :*
  vrijdag 17 juli 2009 @ 14:52:12 #152
35098 Metalfreak
Maar bijt niet
pi_71067717
quote:
Op donderdag 16 juli 2009 17:52 schreef Natalie het volgende:
Toen ik gisteravond om 22u mijn hoofd op het kussen legde hoorde ik ineens de vage klanken van een keyboard door de muren komen... Een of andere debiel van een buurman/vrouw van mij heeft er kennelijk een en ging oefenen (en goed was 't niet)...
Gelukkig was het om 23u afgelopen. Prutsers.. ga dan oefenen op een normaal tijdstip!
Dat vind ik dan juist weer een normaal tijdstip


Ik heb aan de ene kant een buurvrouw wonen met mensenvrees, als je die tegenkomt dan durft ze nog net hoi te zeggen, aan de andere kant woont sinds kort ook een jonge vrouw die verder heel normaal is en waar ik totaal geen last van heb (in tegenstelling tot de tokkie die er eerst woonde en dan vooral zijn irritante kuthond..) En onder me woont een geblondeerd kampwijf (Priscilla ) waar ik overigens verder geen last van heb. Haar buurman irriteert me meer eigenlijk, een professioneel werkloze alcoholist inclusief soortgelijke vrienden. Ik kijk nu al uit naar de dag dat hij zich helemaal doodzuipt
Don't let my username fool you...
  Moderator vrijdag 17 juli 2009 @ 15:06:44 #153
155227 crew  Guppy
dus
pi_71068226
quote:
Op donderdag 16 juli 2009 17:52 schreef Natalie het volgende:
Toen ik gisteravond om 22u mijn hoofd op het kussen legde hoorde ik ineens de vage klanken van een keyboard door de muren komen... Een of andere debiel van een buurman/vrouw van mij heeft er kennelijk een en ging oefenen (en goed was 't niet)...
Gelukkig was het om 23u afgelopen. Prutsers.. ga dan oefenen op een normaal tijdstip!
Ik snap dat wel. Als je zelf om 05:00 uur je bed uitmoet, is het prettig als het om 22:00 uur echt wel stil is. En sommige mensen staan daar gewoon niet bij stil. Ze zijn vaak ook echt niet te beroerd om er een beetje rekening mee te houden. Uitzonderingen daargelaten natuurlijk.
[b]Op zaterdag 31 december 2011 16:16 schreef Socios het volgende:[/b] Kusje voor jou. :) :@ :*
  zaterdag 18 juli 2009 @ 13:11:03 #154
144926 Outpost76
Possie is goed
pi_71091887
quote:
Op zaterdag 27 juni 2009 02:56 schreef Outpost76 het volgende:


Ik heb persoonlijk zelfs wel eens slaande ruzie gehad met een buurman van een paar deuren verderop. Toen ik hier kwam wonen was de flat net opgeleverd en was iedereen nieuw voor elkaar en ik heb m dan ook welkom geheten in mn huis en daar is een aardig goede vriendschap uit voort gekomen. Ook eten bij elkaar enz enz tot hij op een avond mn huis niet uitwilde en ik een kopstoot kreeg van hem. Tja dat moet je niet doen en heb m vervolgens mn huis uit geduwd en m een klap terug gegeven. Daarna was het mijn voordeur vooral die het moest ontgelden. Meneer komt uit een achterbuurt wijk in Den Haag en deze flat staat in een dorp. Dorps gewoontes en stads gewoontes zijn nou eenmaal anders. Ook is meneer goed in grote verhalen ophangen en is volgens hem (ook volgens zn vriendin) drugs dealer geweest en ik moet dus nu iedere keer op mn tellen passen omdat ik t lef heb gehad hem terug te slaan. 7 juli moeten we voorkomen dus ik ben benieuwd......


De bewuste buurman is aan het verhuizen op t moment!

Party time
zondag 24 juli 2011 18:23 schreef charmed_angel het volgende:
Outpost je bent een held _O_
pi_71092704
quote:
Op zaterdag 18 juli 2009 13:11 schreef Outpost76 het volgende:

[..]



De bewuste buurman is aan het verhuizen op t moment!

Party time
Naar de bak neem ik aan?
  zaterdag 18 juli 2009 @ 18:43:35 #156
144926 Outpost76
Possie is goed
pi_71099632
quote:
Op zaterdag 18 juli 2009 13:48 schreef Walter-Ego het volgende:

[..]

Naar de bak neem ik aan?
Nee helaas niet

Het voorkomen is uitgesteld en is niet echt voorkomen maar met de officier van justitie praten. Als we onze straf accepteren dan hoeven we niet voor te komen.

Zn meisje heeft een huisje in Voorburg gekregen en daar gaan ze nu wonen.
zondag 24 juli 2011 18:23 schreef charmed_angel het volgende:
Outpost je bent een held _O_
pi_71103048
quote:
Op zaterdag 18 juli 2009 18:43 schreef Outpost76 het volgende:

[..]

Nee helaas niet

Het voorkomen is uitgesteld en is niet echt voorkomen maar met de officier van justitie praten. Als we onze straf accepteren dan hoeven we niet voor te komen.

Zn meisje heeft een huisje in Voorburg gekregen en daar gaan ze nu wonen.
Wacht even... jullie moeten ook voorkomen?
pi_71103152
quote:
Op zaterdag 18 juli 2009 21:22 schreef Walter-Ego het volgende:

[..]

Wacht even... jullie moeten ook voorkomen?
Welkom in NL hij heeft terug geslagen...
Balorig, niet te verwarren met ballorig!
Assumption is the mother of all mistakes....
pi_71107645
Aan één kant Ghanese buurvrouw met dochter. Hoor ze nooit en ze zijn altijd supervriendelijk. Andere kant jong stel, dame is net zo oud als ik en met hun heb ik goed contact.

Bovenbuurman negeert me omdat ik een aantal keer heb geklaagd over zijn muziek en één keer een feestje heb laten beëindigen door de politie. Onderbuurvrouw een paar keer gesproken omdat haar zoon nogal wat lawaai kan produceren (schreeuwen en deuren dicht smijten), maar die hoor ik bijna niet meer.

Kortom, je kunt het slechter treffen .
pi_71107744
Ik heb geen buren in ons nieuwe huis.

Mijn vorige buurman had dwangneuros. Geweldige acties had die altijd.
Was wel een super buurman, nooit last van.
Al keken mensen altiijd wel raar als je zei dat je hem als buurman had.
pi_71107860
Buren aan 1 kant met jonge kinderen, leuke mensen!
Lopen ook gewoon gezellig binnen.
Schuin tegenover, rustige mensen met 2 heule grote blaffende honden...
En andere kant naast ons ook hele rustige mensen , soms komen ze langs om te kijken hoe de verbouwing gaat.

Voor= geen mensen.
Achter= geen mensen.

HEERLIJK!
Steeds als ik tegen de lamp loop,
neem ik een stukje licht mee.
Knibbel, Knabbel etc met veel foto's! IV
  zondag 19 juli 2009 @ 16:38:27 #162
144926 Outpost76
Possie is goed
pi_71122015
quote:
Op zaterdag 18 juli 2009 21:22 schreef Walter-Ego het volgende:

[..]

Wacht even... jullie moeten ook voorkomen?
Ja want ik had niet terug mogen slaan. Dat is nl ook mishandeling. Leuk he die Nederlandse wet
quote:
Op zaterdag 18 juli 2009 21:27 schreef Ml-etje het volgende:

[..]

Welkom in NL hij heeft terug geslagen...
Dat dus
zondag 24 juli 2011 18:23 schreef charmed_angel het volgende:
Outpost je bent een held _O_
pi_71122042
quote:
Op zondag 19 juli 2009 00:47 schreef Oblivion het volgende:
Buren aan 1 kant met jonge kinderen, leuke mensen!
Lopen ook gewoon gezellig binnen.
Schuin tegenover, rustige mensen met 2 heule grote blaffende honden...
En andere kant naast ons ook hele rustige mensen , soms komen ze langs om te kijken hoe de verbouwing gaat.

Voor= geen mensen.
Achter= geen mensen.

HEERLIJK!
wij straks oooook hihi Obli waar heb je eerst gewoond vraag ik me dan wel af
Balorig, niet te verwarren met ballorig!
Assumption is the mother of all mistakes....
pi_71122069
quote:
Op zondag 19 juli 2009 16:38 schreef Outpost76 het volgende:

[..]

Ja want ik had niet terug mogen slaan. Dat is nl ook mishandeling. Leuk he die Nederlandse wet
[..]

Dat dus
Kun je dat niet op zelfverdediging gooien?
Balorig, niet te verwarren met ballorig!
Assumption is the mother of all mistakes....
  zondag 19 juli 2009 @ 17:03:17 #165
144926 Outpost76
Possie is goed
pi_71122975
quote:
Op zondag 19 juli 2009 16:39 schreef Ml-etje het volgende:

[..]

Kun je dat niet op zelfverdediging gooien?
Nou niet echt. Een andere buurman was er ook en die heeft die kopstoot niet gezien omdat ik met mn rug naar hem toe stond op dat moment.
zondag 24 juli 2011 18:23 schreef charmed_angel het volgende:
Outpost je bent een held _O_
pi_71123523
quote:
Op zondag 19 juli 2009 17:03 schreef Outpost76 het volgende:

[..]

Nou niet echt. Een andere buurman was er ook en die heeft die kopstoot niet gezien omdat ik met mn rug naar hem toe stond op dat moment.
De truc zit er ook in om iemand wel te pijnigen, zonder dat er aantoonbaar letsel is en dat je met een plausibel verhaal op de proppen kan komen. Als we alle hufter nu eens op een eilandje zetten en ze daar hun gang laten gaan. Rottumerplaat o.i.d. lijkt me wel geschikt: er woont niemand en het kalf ieder jaar een stukje verder af.
  zondag 19 juli 2009 @ 17:21:57 #167
144926 Outpost76
Possie is goed
pi_71123729
quote:
Op zondag 19 juli 2009 17:17 schreef Walter-Ego het volgende:

[..]

De truc zit er ook in om iemand wel te pijnigen, zonder dat er aantoonbaar letsel is en dat je met een plausibel verhaal op de proppen kan komen. Als we alle hufter nu eens op een eilandje zetten en ze daar hun gang laten gaan. Rottumerplaat o.i.d. lijkt me wel geschikt: er woont niemand en het kalf ieder jaar een stukje verder af.
Ik heb ook geen blijvend letsel achter gelaten maar mn andere buurman heeft mij wel zien slaan en de bewuste kopstoot niet. Daar door mag ik dus ook komen praten met de officier van Justitie.
zondag 24 juli 2011 18:23 schreef charmed_angel het volgende:
Outpost je bent een held _O_
  zondag 19 juli 2009 @ 17:46:36 #168
63722 z80
I fink you freaky
pi_71124748
was de kopstoot raak?
zo ja was de verwonding zichtbaar? en indien niet zichtbaar is er door de technische recherche onderzoek gedaan (deze kunnen bewijzen/aantonen dat er onderhuids wel een verwonding aanwezig is)
maar nog veel belangrijker heb je zelf aangifte gedaan van dit voorval?
en is hierbij ook een medische verklaring bijgevoegd?
indien ja dan de zaak laten voorkomen, en als verdediging aanvoeren noodweer.
maakt niet uit of er wel/geen getuigen van zijn.
zolang er maar forensisch bewijs materiaal is.
Go away or i will replace you withe a very small shell script.
Der Gesunde weiß nicht, wie reich er ist.
If you torture the data long enough, it will confess to anything.
  zondag 19 juli 2009 @ 18:09:26 #169
144926 Outpost76
Possie is goed
pi_71125592
quote:
Op zondag 19 juli 2009 17:46 schreef z80 het volgende:
was de kopstoot raak?
zo ja was de verwonding zichtbaar? en indien niet zichtbaar is er door de technische recherche onderzoek gedaan (deze kunnen bewijzen/aantonen dat er onderhuids wel een verwonding aanwezig is)
maar nog veel belangrijker heb je zelf aangifte gedaan van dit voorval?
en is hierbij ook een medische verklaring bijgevoegd?
indien ja dan de zaak laten voorkomen, en als verdediging aanvoeren noodweer.
maakt niet uit of er wel/geen getuigen van zijn.
zolang er maar forensisch bewijs materiaal is.
Die was raak ja
Stukje tand afgebroken maar verder geen schade. De technische recherche is niet langs geweest.
Ja ik heb aangifte gedaan. Geen medische verklaring aanwezig en dus ook geen bewijs.
zondag 24 juli 2011 18:23 schreef charmed_angel het volgende:
Outpost je bent een held _O_
  zondag 19 juli 2009 @ 18:35:43 #170
28442 Natalie
Borrelnootje
pi_71126403
quote:
Op vrijdag 17 juli 2009 @ 15:06 schreef Guppyfriend het volgende:

[..]

Ik snap dat wel. Als je zelf om 05:00 uur je bed uitmoet, is het prettig als het om 22:00 uur echt wel stil is. En sommige mensen staan daar gewoon niet bij stil. Ze zijn vaak ook echt niet te beroerd om er een beetje rekening mee te houden. Uitzonderingen daargelaten natuurlijk.
Bij mij ging de wekker om half 6 't Is idd wel prettig als je een beetje op tijd kunt slapen als je er zo vroeg uit moet.

Vrijdagavond was diegene tot na middernacht aan het oefenen.
We hebben maar even een briefje in de hal opgehangen. We weten niet met zekerheid wie 't is namelijk. Het briefje is nu weg en we hebben niets meer gehoord, dus het zal nu wel voorbij zijn
(Un)masking for the greater good.
  zondag 19 juli 2009 @ 19:25:42 #171
63722 z80
I fink you freaky
pi_71128018
quote:
Op zondag 19 juli 2009 18:09 schreef Outpost76 het volgende:

[..]

Die was raak ja
Stukje tand afgebroken maar verder geen schade. De technische recherche is niet langs geweest.
Ja ik heb aangifte gedaan. Geen medische verklaring aanwezig en dus ook geen bewijs.
dus wel.
stukje tand er af.
dit staat als het goed is ook in de aangifte, en kan gecontroleerd worden door een bevoegd tandarts.
en tevens dient dit onderzocht te zijn. (maw ze hebben de dader moeten onderzoeken op verwondingen aan het hooft)
door deze actie van de aanvaller heb je recht om met gepast geweld je zelf te verdedigen.

staat er wel in de aangifte dat je gebit beschadigd is geraakt en is er geen vervolg onderzoek geweest wat in het nadeel werkt van een rechtzaak,
dan kun je een klacht in dienen tegen de politie wegens plicht verzuim.

ik weet het, het kost een heleboel tijd en moeite.
maar zorg ervoor dat de dader alle gemaakte kosten dient te vergoeden.
dus niet alleen de tandarts maar ook de reiskosten, tijd die je vrij moest nemen(voor tandarts en aangifte) en indien van toepassing de advocaat.
en smartegeld (is niet veel maar toch mooi meegenomen).
Go away or i will replace you withe a very small shell script.
Der Gesunde weiß nicht, wie reich er ist.
If you torture the data long enough, it will confess to anything.
pi_71128625
quote:
Op zondag 19 juli 2009 17:21 schreef Outpost76 het volgende:

[..]

Ik heb ook geen blijvend letsel achter gelaten maar mn andere buurman heeft mij wel zien slaan en de bewuste kopstoot niet. Daar door mag ik dus ook komen praten met de officier van Justitie.
Lastig! Overigens is een stukje tand afgebroken ook letsel. Ik zou zeker kijken of je daar nog wat mee kan doen.


Over muzikanten als buren: in mijn oude huis was mijn boven buurjongen veel met muziek bezig. Dan hield dus o.a. dat hij om 2 uur 's nachts trompet zat te spelen. Ook vaak met de kat spelen waarbij hij en de kat door de kamer renden, uiteraard ook ver na middernacht. Hij was niet onaardig, maar ook niet bepaald sociaal (in dat opzicht). Hij is een van de redenen waarom ik per definitie geen bovenburen wil.
pi_71173961
Nou serieus, ik heb eens bij mijn bovenbuurman gekeken....
Hij had een bloem met daaronder kikkervisjes op een tafel staan...
In de slaapkamer hingen handboeien aan het bed, een verrekijker ( woon in n flat) en een pop... ja een echte babypop voor kids op de kop kruipend aan het plafond......

Als ik die vent nu tegen kom, dan doe ik net of ik m nie ken......:S
pi_71174716
Ervaring 1:

Mijn eerste (huur)woning, maar wel in een achterstandwijk (lees: vogelaarwijk). Bovenburen: een Marokkaans gezin. Zoals echte Marokkanen betamen, vinden ze het moeilijk om normaal te praten. Als ze communiceren doen ze dit het liefste schreeuwend. Ook kwamen er dagelijks instrumenten tevoorschijn, met bijbehorende dansrituelen. De hanglamp bij mij aan het plafond, vond het blijkbaar zo leuk dat hij meebewoog op het rimte . Ik heb vaak geklaagd, in het begin vriendelijk, later wat minder vriendelijk. Waren beste mensen verder, maar hun levensstijl pastte zeg maar niet zo goed bij een oude flat. Naast mij woonde een alcoholist, die midden in de nacht keihard "American Women" begon te draaien (niet die van Lenny Kravitz, maar het origineel). Kon niet in contact komen met deze man, omdat hij een andere flatingang had. Ook nodigde hij vaak andere alcoholisten/junks uit, waarbij tot diep in de nacht werd geschreeuwd. Mijn overbuurvrouw hielp illigalen onderduiken en kwam nogal verward over. Ze vertelde wel altijd dat ze zich zo'n zorgen maakte over haar zonen die vanwege diverse geweldsdelicten achter de tralies zaten.

Kortom: ik ben blij dat ik nu in een rustige vinexwijk woon. De buren groet ik vriendelijk, maar niet meer dan dat. HEERLIJK!
pi_71175462
quote:
Op dinsdag 21 juli 2009 11:31 schreef Annet00 het volgende:
Nou serieus, ik heb eens bij mijn bovenbuurman gekeken....
Hij had een bloem met daaronder kikkervisjes op een tafel staan...
In de slaapkamer hingen handboeien aan het bed, een verrekijker ( woon in n flat) en een pop... ja een echte babypop voor kids op de kop kruipend aan het plafond......

Als ik die vent nu tegen kom, dan doe ik net of ik m nie ken......:S
Hij heeft een aparte smaak, maar een pop ondersteboven aan het plafond, dat noem ik artistieke humor. Ik snap niet waarom je doet alsof je je buurman niet kent Op basis van bovenstaande? Dan ben je wel erg xenofoob, wil je niet liever in Staphorst gaan wonen?
pi_71175617
quote:
Op dinsdag 21 juli 2009 11:31 schreef Annet00 het volgende:
Nou serieus, ik heb eens bij mijn bovenbuurman gekeken....
Hij had een bloem met daaronder kikkervisjes op een tafel staan...
In de slaapkamer hingen handboeien aan het bed, een verrekijker ( woon in n flat) en een pop... ja een echte babypop voor kids op de kop kruipend aan het plafond......

Als ik die vent nu tegen kom, dan doe ik net of ik m nie ken......:S
WHAT
THE
FUCK

Meteen de politie bellen
  dinsdag 21 juli 2009 @ 13:02:20 #177
261619 HoneyPop
Gekke Druif
pi_71176965
Ik woon samen met mijn vriend in een noodflatje, en serieus, ik wil hier weg
Naast ons woont een gast die de hele tijd door zn telefoontje mensen uit zit te schelden
(Luister!! Motherfocker!! Luister naar me dan!!! Blaaaah).
En onze bovenburen zijn het vervelendst. Er woont eigenlijk maar één meisje,
ze is mongolide en haar vage vrienden maken elke nacht misbruik van dr door met zn allen ( 6 ofzo)
bij haar te blijven crashen. Je moest eens weten hoe klein onze flatjes zijn, en toen besloten ze ook nog dat het leuk zou zijn om een herder(!) in huis te halen.. ze hebben geen tijd om het beest te trainen..
dus zitten we met constant geblaf en geschreeuw.
Vaak klinkt het alsof er iemand vermoord of verkracht wordt. (Nu klinken er een hoop "dierengeluiden")
Ook vinden ze het fijn om de ramen open te gooien en het volume van de pc en tv zo hard mogelijk te zetten. Vaak gaat al dit lawaai door tot 2 uur s'nachts.. (mijn vriend moet om kwart voor 5 op).
En dan zitten we ook nog met de herrie van de buren die boos worden om het lawaai, die staan dan op de gang te schreeuwen

Sorry hoor, maar ik ben in Limburg opgegroeid, en daar hadden we daar toch echt geen last van. Bah, de randstad Maarja, we wonen nog altijd beter dan de mensen in de flat naast ons, daar zijn alle hoeren en dealers ondergebracht
  dinsdag 21 juli 2009 @ 13:56:51 #178
78748 Amun-Ra
Fok! this shit!
pi_71178809
onze buren zijn relaxed!
s'avonds (in het weekend dan) altijd lekker in de tuin zittend, en dan horen we wel wat gepraat, gesmoes, en gelach, maar daar hebben we helemaal geen last van.
we hebben tevens zo'n schutting met een raamwerkje erin, daar wordt dan ook zo nu en dan een fles wijn door op-en-neer gegeven. hardstikke gezellig !

Owja, vorige week kwamen we laat s'avonds thuis, en was de buurman aangeschoten, heb 'm nog nooit zo gezellig meegemaakt hahaha

Wel lachen dus met die mensen, nooit problemen
Ex nihilo nihil fit
pi_71179108
quote:
Op dinsdag 21 juli 2009 13:02 schreef HoneyPop het volgende:
Sorry hoor, maar ik ben in Limburg opgegroeid, en daar hadden we daar toch echt geen last van. Bah, de randstad
Ja dat zal het zijn.

Nee, overlast komt veelal voor bij het wat goedkoper segment in de huizenmarkt.
Live out of your imagination, not your history.
pi_71179280
quote:
Op dinsdag 21 juli 2009 14:06 schreef Sj0rs het volgende:

[..]

Ja dat zal het zijn.

Nee, overlast komt veelal voor bij het wat goedkoper segment in de huizenmarkt.
Precies, de zogenaamde onderkant van de markt. Hier wonen mensen die niet veel te verliezen hebben, dus meestal geen baan, opleiding, carriere, geld, auto e.d. Dus je ondervind al gauw hinder wanneer je die dingen wel hebt.
pi_71203806
quote:
Op zondag 19 juli 2009 00:38 schreef dennisdotcom het volgende:
Aan één kant Ghanese buurvrouw met dochter. Hoor ze nooit en ze zijn altijd supervriendelijk. Andere kant jong stel, dame is net zo oud als ik en met hun heb ik goed contact.

Bovenbuurman negeert me omdat ik een aantal keer heb geklaagd over zijn muziek en één keer een feestje heb laten beëindigen door de politie. Onderbuurvrouw een paar keer gesproken omdat haar zoon nogal wat lawaai kan produceren (schreeuwen en deuren dicht smijten), maar die hoor ik bijna niet meer.

Kortom, je kunt het slechter treffen .
IK! Heb een buurman schuinboven mij, op het oog een normale gast, maar zodra de nacht valt komt het beest in hem los. Dus dan doe ik altijd maar de deur op slot.

Cute, Adorable, Lovely... Just Smeej!
pi_71204153
Ik heb ook nog een paar maanden in de Haagse Transvaal gewoond. Ook zo'n prachtwijk tegenwoordig. Huurde een kamer van een of andere pandjesbaas in een portiekflatje, samen met nog 3 studenten en een stelletje: hij arabisch, zij engels. (Die flatjes waren nog behoorlijk ruim)

Dat stelletje had het blijkbaar koud, want de verwarming stond standaard op 30 graden. Waarop wij studenten allemaal onze radiatoren dichtdraaiden. Dat zorgde weer voor te weinig circulatie in het system en de ketel viel daarvoor steeds uit. Waarop de thermostaat nog maar een tandje hoger gezet werd, want het was koud.

De benedenburen in het portiek hadden morele bezwaren tegen brood weggooien. Daar stond naast de deur een kartonnen doos met oudbrood. Lekker te schimmelen natuurlijkl misselijkmakend gewoon. Zulks was blijkbaar gewoon in die wijken, overal in de struiken bij groenstookjes vond je daar bergen met oud brood. Lekker aan het schimmelen en voer voor ratten.

Wat me ook nog verbaasde: iedereweek met grofvuil stond er in de straat een complete huisraad op de stoep.
pi_71205536
Ergh, zo'n huisgenoot heb ik ook gehad. Beweerde altijd dat hij het koud had en draaide de thermostaat omhoog, waarop ik me kapot zweette en 'm weer terug zette. Dit elke dag, ik heb nog nagedacht over hoe ik het ding zou kunnen openen om 'm op die stand vast te zetten. De dude z'n raam was stuk, daar had 'ie eerst eens naar moeten kijken.
I hope you can see this because I'm doing it as hard as I can.
  Moderator woensdag 22 juli 2009 @ 10:02:13 #184
155227 crew  Guppy
dus
pi_71206225
Onderbuuf is van de week bevallen, dus we horen nu regelmatig een baby Maar eerlijk is eerlijk, tot nu toe valt het erg mee. We horen het eigenlijk alleen als we erop gaan zitten letten, en dat moet je sowieso niet doen.
[b]Op zaterdag 31 december 2011 16:16 schreef Socios het volgende:[/b] Kusje voor jou. :) :@ :*
pi_71206442
ja als je druk bent hoo je ze ineens een stuk minder
Balorig, niet te verwarren met ballorig!
Assumption is the mother of all mistakes....
  Moderator woensdag 22 juli 2009 @ 11:17:37 #186
155227 crew  Guppy
dus
pi_71208196
Ja, maar ook, babies huilen nu eenmaal. En zolang het dat is, en geen harde muziek midden in de nacht, vind ik het prima. Hoort erbij, en als ze het flesje heeft gehad en een schone luier heeft gehad, is ze ook weer stil.

Echt, liever dat, dan trance muziek op volle kracht, of een blaffende hond de hele dag
[b]Op zaterdag 31 december 2011 16:16 schreef Socios het volgende:[/b] Kusje voor jou. :) :@ :*
pi_71208460
inderdaad tsja de laatste twee hebben wij hier een tijdlang gehad en zo af en toe nog gelukkig zit er een knop op de radio
Balorig, niet te verwarren met ballorig!
Assumption is the mother of all mistakes....
pi_71224235
quote:
Op woensdag 22 juli 2009 11:17 schreef Guppyfriend het volgende:
Ja, maar ook, babies huilen nu eenmaal. En zolang het dat is, en geen harde muziek midden in de nacht, vind ik het prima. Hoort erbij, en als ze het flesje heeft gehad en een schone luier heeft gehad, is ze ook weer stil.

Echt, liever dat, dan trance muziek op volle kracht, of een blaffende hond de hele dag
Ik vind elke herrie zo ongeveer even erg. Schreeuwende kinderen en babies staan bij mij ook heel hoog op mijn lijstje van irritante geluiden. Blaffende honden zijn ook vervelend, net als muziek op volume 10...
  Moderator donderdag 23 juli 2009 @ 06:59:35 #189
155227 crew  Guppy
dus
pi_71239353
quote:
Op woensdag 22 juli 2009 19:06 schreef Walter-Ego het volgende:

[..]

Ik vind elke herrie zo ongeveer even erg. Schreeuwende kinderen en babies staan bij mij ook heel hoog op mijn lijstje van irritante geluiden. Blaffende honden zijn ook vervelend, net als muziek op volume 10...
Tuurlijk, het is ook erg... Maar als ik mag kiezen tussen uren lang harde muziek, en een babie'tje, doe mij dan die baby maar. Overigens staat het appartement van de onderburen te koop, dus wie weet tot hoe lang ik er nog mee zit. En wat ik ervoor terugkrijg.
[b]Op zaterdag 31 december 2011 16:16 schreef Socios het volgende:[/b] Kusje voor jou. :) :@ :*
pi_71239644
Hmm ja dat is ook altijd ng de vraag.
Nou het wordt bij ons echt tijd dat we weg gaan.
Onze lieve buuf heeft aan de achterzijde van haar tuin al een maand geen schutting meer nadat deze omgewaaid is ( stond al meer dan een jaar scheef) en haar tuin grenst aan het gangpad waar wij doorheen lopen om de hond uit te laten.
Nu stond de poort open omdat ik aan het snoeien was en zo makkelijk bij de container kwam.
En hondje liep dus een stukje haar tuin in..begint ze meteen te krijsen..enige nadeel is dat haar logee (hond) bij mij in de voortuin stond..
Heb d'r dus verzocht eerst maar eens het goede voorbeeld te geven en als ze dan toch bezig was of ze dan haar handdoeken niet te drogen wilde hangen over de schutting en half in de planten in mijn tuin.
dacht dat ik haar gezeur over dingen die ze zelf altijd doet wel kon negeren nu het nog een weekje duurt maar nee

Nog een kleine aanvulling; haar vorige hondenlogee is weg gegaan omdat hij de hele dag de sterren van de hemel zong en los liep waardoor alle auto's aan de aan onze straat grenzende drukke weg in de ankers konden en de boer achter ons de helft van zijn oogst vaarwel kon zeggen en dan nog durven piepen
Balorig, niet te verwarren met ballorig!
Assumption is the mother of all mistakes....
pi_71239664
Schone handdoeken drogen over de schutting? He bah, daar kan van alles opzitten: mos, alg, vogelpoep daar wil ik mijn schone was niet ophangen.
pi_71240015
quote:
Op donderdag 23 juli 2009 08:02 schreef Fixers het volgende:
Schone handdoeken drogen over de schutting? He bah, daar kan van alles opzitten: mos, alg, vogelpoep daar wil ik mijn schone was niet ophangen.
Och dat is het minst erge.
De stank die uit haar huis komt is zo erg dat mijn hond (een mega viespeuk) er met een grote boog omheen gaat.
Resultaat van binnen plassende katten, braaksel, allerhande rookwaar enz.
Als zij haar raam open heeft kunnen wij het onze beter sluiten.
Balorig, niet te verwarren met ballorig!
Assumption is the mother of all mistakes....
  donderdag 23 juli 2009 @ 08:47:10 #193
35098 Metalfreak
Maar bijt niet
pi_71240200
quote:
Op donderdag 23 juli 2009 06:59 schreef Guppyfriend het volgende:

[..]

Tuurlijk, het is ook erg... Maar als ik mag kiezen tussen uren lang harde muziek, en een babie'tje, doe mij dan die baby maar. Overigens staat het appartement van de onderburen te koop, dus wie weet tot hoe lang ik er nog mee zit. En wat ik ervoor terugkrijg.
Ik moet eerlijk zeggen dat ik liever harde muziek hoor dan een krijsende baby. Harde muziek maken kan ik zelf ook namelijk Fight fire with fire he
Don't let my username fool you...
pi_71267374
quote:
Op donderdag 23 juli 2009 08:47 schreef Metalfreak het volgende:

[..]

Ik moet eerlijk zeggen dat ik liever harde muziek hoor dan een krijsende baby. Harde muziek maken kan ik zelf ook namelijk Fight fire with fire he
Haha, gezien je nick is dat niet verwonderlijk. Ik kan er een flinke portie hardcore, punk o.i.d. tegenaan gooien. -> I win music!
  Moderator vrijdag 24 juli 2009 @ 06:57:56 #195
155227 crew  Guppy
dus
pi_71274897
quote:
Op donderdag 23 juli 2009 22:58 schreef Walter-Ego het volgende:

[..]

Haha, gezien je nick is dat niet verwonderlijk. Ik kan er een flinke portie hardcore, punk o.i.d. tegenaan gooien. -> I win music!
Mja, maar dat is zo dweilen met de kraan open... In een flat kom je dan al snel in een soort discotheek-achtige kakafonie te zitten. En ik snap dat niet, koop dan gewoon een goede draadloze koptelefoon. Die dingen zijn tegenwoordig hardstikke goed, en heul niet duur.
[b]Op zaterdag 31 december 2011 16:16 schreef Socios het volgende:[/b] Kusje voor jou. :) :@ :*
pi_71275117
Mja dat helpt maar voor even inderdaad, wij hebben een uitgebreide geluidsinstallatie staan waarmee we makkelijk over de hare heen komen. Dat is dan even stilte en dan gewoon weer door. (en dan heb ik het over een rijtjeshuis).
Overigens werd er gisteren ineens 1 heel schuttingdeel opgericht, waarvoor ze een paal naast die van onze schutting sloegen met een blok hout dat vervolgens op een tomatenplant met een ris tomaten eraan terecht kwam. dus.
Balorig, niet te verwarren met ballorig!
Assumption is the mother of all mistakes....
pi_71275132
quote:
Op vrijdag 24 juli 2009 06:57 schreef Guppyfriend het volgende:

[..]

Mja, maar dat is zo dweilen met de kraan open... In een flat kom je dan al snel in een soort discotheek-achtige kakafonie te zitten. En ik snap dat niet, koop dan gewoon een goede draadloze koptelefoon. Die dingen zijn tegenwoordig hardstikke goed, en heul niet duur.
Tsja, vertel dat maar tegen de luidruchtige buurman.
  Moderator vrijdag 24 juli 2009 @ 09:15:58 #198
155227 crew  Guppy
dus
pi_71276106
quote:
Op vrijdag 24 juli 2009 08:00 schreef Walter-Ego het volgende:

[..]

Tsja, vertel dat maar tegen de luidruchtige buurman.
Tsja, daar zit het probleem...

Trouwens, ik hoorde vanmorgen om 06:55 uur een trompet of klarinet of zo
[b]Op zaterdag 31 december 2011 16:16 schreef Socios het volgende:[/b] Kusje voor jou. :) :@ :*
pi_71276678
Ah luidruchtige buren zijn echt verschrikkelijk!!

Ik woon in een studentenhuisje wat nogal gehorig is. Het eerste half jaar had ik nergens last van maar van de een op andere dag ging de muziek harder bij mijn bovenburen en lijkt het laat op de avond altijd of ze een maraton lopen op hun 10m2.
Omdat ik geen zin had om te zeuren ging ik vaak met oordoppen slapen, maar dat wil je ook niet lang. Dat gaat toch wel pijn aan je oren doen op een gegeven moment en hun bas kwam er gewoon doorheen, waardoor ik lag te shaken in bed..

Oke, uiteindelijk ben ik toch maar elke avond gaan vragen mag de muziek zachter en uiteindelijk zelfs afgesproken dat het geluid om 22.30 zo gaat dat ik er geen last van had. Helaas waren ze dat na een week vergeten. Ik elke avond weer: 'mag de muziek zachter?' gebeurde wel, maar eer ik het ging vragen zat ik me van binnen al helemaal op te vreten en sliep ik nog niet omdat ik me kapot ergerde aan hun geloop. Na een tijdje was ik het zo zat dat ik weeeeer moest vragen of het geluid zachter kon dat ik mijn deur wat harder dicht gooide. Toen was het opeens mijn probleem en ik moest maar ruilen met die gast naast me want hun konden er niks aan doen dat ik optijd naar bed wou Weekje later toch maar met ze gepraat dat hun gewoon normaal meoten doen want het is hun geluid!
Toen ging het een tijd goed, huh deden de muziek zachter, ik kon weer slapen (o.a. met behulp van homeopatische middelen).. nou paar maandjes verder ging de muziek weer harder, gelukkig was ik 's avonds altijd weg dan had ik er weinig last van, maar eigenlijk is dat natuurlijk absurd. Als ik nu vraag of het geluid zachter mag, hoor ik het nogsteeds gruwelijk en het excuus is dan: als wij het nog zachter doen horen we zelf niks..

Tijd om de huisbaas aan te spreken, wat een asociale lui boven!!
pi_71276993
We kochten ons huidige huis een half jaar geleden, en die verkopers (die ons toen prima lui leken) vertelden ons dat de (iets oudere, ~50/60 jaar) buren aan 1 kant zulke aso's waren, en niet voor rede vatbaar, ze scheurden de klimop van de schutting, bla bla bla. Wij hadden zoiets van, oh oh, dat gaat nog wat worden..

Na nu blijkt waren die verkopers zowat door de hele straat uitgekotst, en toen die buurvrouw met een kapotte heup in de woonkamer musjes lag te tellen in de struiken, vertikten ze het om hun camper, die mooi het uitzicht van de buren vormde, te verplaatsen zodat buuv wat meer kon zien dan alleen wit polyester.. Idem voor de verbouwing bij hun, de bouwvakkers en zijzelf stonden van alles te zagen op straat, bij de buren voor, en veegden na afloop alleen het stof en zaagsel uit de eigen voortuin..

Wij hebben inmiddels ook heibel met die verkopers, ze hebben met een volstrekte willekeur dingen uit het huis gehaald. Oa de vonkenvanger van de open haard, welke, toen wij vroegen waar die te vinden was in het huis, ons nog doodleuk ter overname aan werd geboden. Want nee, die was geen essentieel onderdeel van de open haard, en had nu een decoratieve waarde in hun appartement.. Op de vraag waarom ze de aslade niet mee hebben genomen als plantenbak moeten we nog steeds antwoord krijgen, maar goed..

Misschien overbodig om te zeggen dat wij prima met die buurtjes kunnen, we kregen zelfs na een maandje al een vakantiekaart van ze..
Op woensdag 9 juni 2010 @ 09:07 schreef lezzer: Verder legt fruityloop uitstekend uit hoe het in het echte leven gaat.
  Moderator vrijdag 24 juli 2009 @ 10:16:30 #201
92034 crew  Vonkenboer
Geen woorden, maar draden !
pi_71277418
Wij moeten opzoek naar nieuwe buren, de huidige buren hebben hun huur opgezegd
pi_71278483
quote:
Op vrijdag 24 juli 2009 10:00 schreef fruityloop het volgende:

Op de vraag waarom ze de aslade niet mee hebben genomen als plantenbak moeten we nog steeds antwoord krijgen, maar goed..
Balorig, niet te verwarren met ballorig!
Assumption is the mother of all mistakes....
pi_71279073
gelukkig hebben we een hoekhuis en is onze enige buurman een pool waar we totaal geen last van hebben.

het enige wat we horen is zijn wasmachine als die ff niet goed kan centrifugeren (20 seconden wat ritmisch gebonk) en de laatste tijd omdat we met de ramen open slapen horen we hem op de fiets thuiskomen als we net in bed liggen.

voor de rest zeggen we elkaar gedag en hebben geen last van elkaar
(╯°□°)╯︵ ┻━┻ ლ(ಠ益ಠლ) ٩͡๏̯͡๏۶ ಠ_ಠ ᕕ( ᐛ )ᕗ
pi_71279557
quote:
Op vrijdag 24 juli 2009 10:53 schreef Ml-etje het volgende:

[..]


Had ik al verteld dat ze de vulslang van de CV ook omgeruild hebben met de niet complete uit hun nieuw gekochte appartement? (stom toevallig heb ik ook ooit in dat complex gewoond, en de slang uit mijn appartement zag er net zo uit, daar moest ik toen ook een nieuwe voor halen)
Op woensdag 9 juni 2010 @ 09:07 schreef lezzer: Verder legt fruityloop uitstekend uit hoe het in het echte leven gaat.
pi_71280199
Pfff wat n sloebers.. tsja als je hen erop wijst zijn ze ineens niet thuis.
Balorig, niet te verwarren met ballorig!
Assumption is the mother of all mistakes....
pi_71283659
quote:
Op vrijdag 24 juli 2009 11:47 schreef Ml-etje het volgende:
Pfff wat n sloebers.. tsja als je hen erop wijst zijn ze ineens niet thuis.
Nadat ze ons voor leugenaars uit hadden gemaakt hebben we geen contact meer met ze, ik heb ze gemaild dat we ivm hun privacy alle nog ontvangen post van ze zullen vernietigen op de zaak in de versnipperaar. Ben benieuwd oftie zijn pensioen nog gaat missen..
Op woensdag 9 juni 2010 @ 09:07 schreef lezzer: Verder legt fruityloop uitstekend uit hoe het in het echte leven gaat.
  vrijdag 24 juli 2009 @ 14:38:17 #207
82814 BBQ-kip
never say no to panda!
pi_71286667
quote:
Op vrijdag 24 juli 2009 13:24 schreef fruityloop het volgende:

[..]

Nadat ze ons voor leugenaars uit hadden gemaakt hebben we geen contact meer met ze, ik heb ze gemaild dat we ivm hun privacy alle nog ontvangen post van ze zullen vernietigen op de zaak in de versnipperaar. Ben benieuwd oftie zijn pensioen nog gaat missen..


Hier blijft sinds we de sleutel kregen afgelopen oktober, bedrijfspost binnen komen voor de vorige bewoner. Zij komen het alleen nooit halen... Vorige keer toch maar weer gemaild dat er al een aantal blauwe enveloppen lagen, met op de laatste "dringend openen"
Toen kwamen ze ineens wel langs (en ze wonen 2 minuten van ons vandaan... )
Blijkt dat hun bedrijf op omvallen staat, handig, als je net een vet duur huis hebt gekocht
Kip, het meest veelzijjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjdige stukje kaas, panda!
pi_71288339
quote:
Op vrijdag 24 juli 2009 14:38 schreef BBQ-kip het volgende:

[..]



Hier blijft sinds we de sleutel kregen afgelopen oktober, bedrijfspost binnen komen voor de vorige bewoner. Zij komen het alleen nooit halen... Vorige keer toch maar weer gemaild dat er al een aantal blauwe enveloppen lagen, met op de laatste "dringend openen"
Toen kwamen ze ineens wel langs (en ze wonen 2 minuten van ons vandaan... )
Blijkt dat hun bedrijf op omvallen staat, handig, als je net een vet duur huis hebt gekocht
Oeps... Da's ook wel wat ja.. Een kennis van me kocht ooit een huis, ook wat een vaag verhaal met een stel in scheiding etc, en een week voor de overdracht bleek dat na recherche van de notaris de hypotheekverstrekker van de verkopers beslag had laten leggen, dus die verkoop ging niet door..
Op woensdag 9 juni 2010 @ 09:07 schreef lezzer: Verder legt fruityloop uitstekend uit hoe het in het echte leven gaat.
  vrijdag 24 juli 2009 @ 15:45:54 #209
82814 BBQ-kip
never say no to panda!
pi_71289077
quote:
Op vrijdag 24 juli 2009 15:25 schreef fruityloop het volgende:

[..]

Oeps... Da's ook wel wat ja.. Een kennis van me kocht ooit een huis, ook wat een vaag verhaal met een stel in scheiding etc, en een week voor de overdracht bleek dat na recherche van de notaris de hypotheekverstrekker van de verkopers beslag had laten leggen, dus die verkoop ging niet door..
Oh, da's ook mooi... zulke acties...
Gelukkig zijn het bij ons prima mensen, alleen "wat" onhandig... maar zij zelf zijn de enigen die daar last van hebben.
Zo overhandigden ze ons bij de sleuteloverdracht een map met garantiepapieren enzo. Kwamen we thuis, zaten al hun persoonlijke hypotheekgegevens er ook in
Kip, het meest veelzijjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjdige stukje kaas, panda!
pi_71291444
quote:
Op vrijdag 24 juli 2009 15:45 schreef BBQ-kip het volgende:

[..]

Oh, da's ook mooi... zulke acties...
Gelukkig zijn het bij ons prima mensen, alleen "wat" onhandig... maar zij zelf zijn de enigen die daar last van hebben.
Zo overhandigden ze ons bij de sleuteloverdracht een map met garantiepapieren enzo. Kwamen we thuis, zaten al hun persoonlijke hypotheekgegevens er ook in
Dat verklaard dan mogelijk ook voor een deel waarom die zaak zo slecht gaat, en de belastingdienst zulke enveloppen moet gebruiken?
Op woensdag 9 juni 2010 @ 09:07 schreef lezzer: Verder legt fruityloop uitstekend uit hoe het in het echte leven gaat.
pi_71337255
Heb 15 jaar lang in 1 straat/hofje gewoont, en de buren waren echt super. Er woonden 20 families, en we hadden bijna elkaar wel straatfeesten, etentjes etc. Iedereen speelde van 9 tot 9 buiten in de zomer, en gezellig bij de buren naar binnen lopen voor een kopje thee ofzo was ook heel normaal.

Dit was in Tanthof Oost - Delft trouwens
pi_71350520
quote:
Op zondag 26 juli 2009 13:26 schreef Basekid_NZ het volgende:
Dit was in Tanthof Oost - Delft trouwens
Tanthof Terror!
pi_71398615
Mijn vriendin en ik wonen in een appartement midden in de uitgaansstraat van Groningen. Ik gok dat er voor onze deur minimaal 300 terrasstoelen staan, dus het is altijd lawaaiig in huis. En ik hou ervan

We wonen boven een winkel, dus daar hebben we sowieso al geen last van. In ons 'complex' bevinden zich nog 4 andere appartementen, maar ze grenzen allemaal niet direct aan ons huis, behalve boven. Boven ons wonen 3 gasten, eigenlijk mogen er maar 2 personen wonen per app, dus 1 woont daar stiekem in de woonkamer haha. Zijn 3 studenten, dus ze willen nog wel eens lawaai maken en de huizen zijn gehorig. Maar ik trek me er niet teveel van aan, want ik wil ook wel eens lawaai maken op de donderdagavond (uitgaansavond) of het weekend. Dan heb ik ook regelmatig mijn muziek vol open tot 3 uur 's nachts.

Ik klaag niet over hen, zij klagen niet over ons. Perfecte oplossing En als ik echt mijn slaap niet kan vatten doe ik oordoppen in (ik sta ma, di, wo, do om 5:30 op, dus een beetje slaap is wel fijn). Mijn vriendin slaapt standaard al met oordoppen in.

Leven en laten leven dus en dat gaat prima.

Ik ben pas afgestudeerd, dus ik maakte vaker lawaai en ging altijd laat slapen. Nu is mijn ritme echt compleet anders sinds ik fulltime werk, maar ik laat mijn bovenburen dus gewoon genieten van hun studententijd Ze laten mij dus genieten van mijn weekend


Owja, ik mijn vorige kamer woonde ik naast één van mijn beste vrienden, dus dat was tof. Onder ons woonde een psychisch gestoorde vrouw zonder kennissen of vrienden. Heel soms kwam haar dochter langs. Op een gegeven moment stond ze snachts onder de douche te schreeuwen 'bericht kan niet worden verzonden, HAHAHAHHA, bericht kan niet worden verzonden HAHAHAHAHA'. En dat een uur lang De douche zat tussen de kamer van mijn maat en mij in, dus we hoorden het echt supergoed. Daarna is ze compleet doorgeflipt en een tijdje opgenomen geweest. Die week flipte ze verder door en moest ik haar dokter bellen, want haar telefoons waren afgesloten (dat verklaarde ook het 'bericht kan niet worden verzonden')
Later ging het wel weer met haar. Ik geloof dat ze nu een huisje met een tuin heeft (haar grote wens was dat altijd).
  zaterdag 1 augustus 2009 @ 14:38:12 #214
123984 Heidi-
Eigenlijk heet ik geen Heidi.
pi_71514962
Mijn balkon grenst aan die van m'n buren, een jong stel. Welke wel van een feestje houden (doordeweeks ook) en dan ook geregeld om 02:00 snachts flink wat lawaai maken.

Omdat ik elke morgen 06:00 moet opstaan heb ik eens rond die tijd vriendelijk gevraagd of het wat zachter kon. Reactie? werd aangekeken en er kwam een 'tssss'. en ze draaide zich om

Nu is het elke keer vuil kijken als ze hier langs loopt.

Maar gister zat ik met dit lekkere weer op het balkon, rook ik me toch een stront geur
Ik kijk op de hoek op het balkon : 4 volle vuilniszakken met allemaal strontvliegen erom heen, kratjes bier, flessen breezer ( ) en nog meer rotzooi.
Ik wist echt niet dat ze zó smerig waren, want vorige week was ze bij haar voordeur alle ramen zó aan het poetsen tot ze er bij neer viel.

Ik heb aangebeld maar er deed niemand open, dus heb maar briefje gemaakt of ze de vuilniszakken weg kon gooien omdat de strontvliegen tot de boven buren gingen . Maandag anders maar eens eigenaar bellen, als het helpt.
When I'm sad I stop being sad and be awesome instead. True story
  Moderator zaterdag 1 augustus 2009 @ 15:34:36 #215
155227 crew  Guppy
dus
pi_71515948
Oh, dat is ranzig

Ik ben ook wel eens te lui om mijn vuilniszak naar beneden te brengen, maar die zet ik dan altijd een nachtje naast m'n voordeur, op de gallerij. Maar dat is alleen maar een nachtje, en hij staat dan niet eens in de loop, omdat we nog een soort portiekje hebben bij de voordeur. En ik knoop ze altijd goed dicht.
[b]Op zaterdag 31 december 2011 16:16 schreef Socios het volgende:[/b] Kusje voor jou. :) :@ :*
  zaterdag 1 augustus 2009 @ 15:40:28 #216
123984 Heidi-
Eigenlijk heet ik geen Heidi.
pi_71516045
quote:
Op zaterdag 1 augustus 2009 15:34 schreef Guppyfriend het volgende:
Oh, dat is ranzig

Ik ben ook wel eens te lui om mijn vuilniszak naar beneden te brengen, maar die zet ik dan altijd een nachtje naast m'n voordeur, op de gallerij. Maar dat is alleen maar een nachtje, en hij staat dan niet eens in de loop, omdat we nog een soort portiekje hebben bij de voordeur. En ik knoop ze altijd goed dicht.
Zeker, dat doe ik ook wel. s'avonds voor op de gallerij zetten en dan smorgens mee nemen.

Maar dit is niet van 1 of 2 dagen
Sowieso met dit warme weer kun je het niet lang laten staan. Ik heb nu alle ramen maar dicht gedaan en de balkondeur voor de stank . Maar liever zat ik nu ff buiten

Ga straks nog maar een keer kijken of ze thuis zijn. Zal wel weer een 'tssssss' krijgen .
When I'm sad I stop being sad and be awesome instead. True story
pi_71517659
Ach mijn buurman mishandelt zn vriendin zo nu en dan, scheldpartijen en wat stoeiwerk, deuren die het moeten afzien. Zakje coke gevonden voor zijn deur, bijna elke dag wietlucht in het halletje.

Maar het zijn alletwee van die borderliners/junks, want de volgende dag lopen ze weer samen hand in hand over straat en zeg ik Morguuuh Buurman! Hij lachen, en zegt Morguh terug! raar koppel, dat dan weer wel

verder nooit gezeik dat ik zomaar s midden in de nacht de muziek keihard opzet (doen zij ook)

goede buren!
  zaterdag 1 augustus 2009 @ 22:43:56 #218
100642 S1nn3rz
Provocato ergo sum
pi_71526188
quote:
Op dinsdag 28 juli 2009 15:48 schreef kikoooooo het volgende:
Mijn vriendin en ik wonen in een appartement midden in de uitgaansstraat van Groningen. Ik gok dat er voor onze deur minimaal 300 terrasstoelen staan, dus het is altijd lawaaiig in huis. En ik hou ervan

We wonen boven een winkel, dus daar hebben we sowieso al geen last van. In ons 'complex' bevinden zich nog 4 andere appartementen, maar ze grenzen allemaal niet direct aan ons huis, behalve boven. Boven ons wonen 3 gasten, eigenlijk mogen er maar 2 personen wonen per app, dus 1 woont daar stiekem in de woonkamer haha. Zijn 3 studenten, dus ze willen nog wel eens lawaai maken en de huizen zijn gehorig. Maar ik trek me er niet teveel van aan, want ik wil ook wel eens lawaai maken op de donderdagavond (uitgaansavond) of het weekend. Dan heb ik ook regelmatig mijn muziek vol open tot 3 uur 's nachts.

Ik klaag niet over hen, zij klagen niet over ons. Perfecte oplossing En als ik echt mijn slaap niet kan vatten doe ik oordoppen in (ik sta ma, di, wo, do om 5:30 op, dus een beetje slaap is wel fijn). Mijn vriendin slaapt standaard al met oordoppen in.

Leven en laten leven dus en dat gaat prima.

Ik ben pas afgestudeerd, dus ik maakte vaker lawaai en ging altijd laat slapen. Nu is mijn ritme echt compleet anders sinds ik fulltime werk, maar ik laat mijn bovenburen dus gewoon genieten van hun studententijd Ze laten mij dus genieten van mijn weekend


Owja, ik mijn vorige kamer woonde ik naast één van mijn beste vrienden, dus dat was tof. Onder ons woonde een psychisch gestoorde vrouw zonder kennissen of vrienden. Heel soms kwam haar dochter langs. Op een gegeven moment stond ze snachts onder de douche te schreeuwen 'bericht kan niet worden verzonden, HAHAHAHHA, bericht kan niet worden verzonden HAHAHAHAHA'. En dat een uur lang De douche zat tussen de kamer van mijn maat en mij in, dus we hoorden het echt supergoed. Daarna is ze compleet doorgeflipt en een tijdje opgenomen geweest. Die week flipte ze verder door en moest ik haar dokter bellen, want haar telefoons waren afgesloten (dat verklaarde ook het 'bericht kan niet worden verzonden')
Later ging het wel weer met haar. Ik geloof dat ze nu een huisje met een tuin heeft (haar grote wens was dat altijd).
Fijn dat jet zo naar je zin hebt!
Maar ik vind het teringtriest dat je met oordoppen in moet slapen. Buren of niet, ze gedragen zich maar.
Maar het is net of studentjes alles moeten doen als het maar studentikoos is. Vooral op een oude fiets rijden, zo'n smerig mogelijke kamer, zoveel mogelijk bier drinken.
Vaak ook nog van dat uitschot met net iets te lang haar en een rollende rrrrrrr.
From feudal serf to spender.
pi_71528474
quote:
Op zaterdag 1 augustus 2009 22:43 schreef S1nn3rz het volgende:

[..]

Fijn dat jet zo naar je zin hebt!
Maar ik vind het teringtriest dat je met oordoppen in moet slapen. Buren of niet, ze gedragen zich maar.
Maar het is net of studentjes alles moeten doen als het maar studentikoos is. Vooral op een oude fiets rijden, zo'n smerig mogelijke kamer, zoveel mogelijk bier drinken.
Vaak ook nog van dat uitschot met net iets te lang haar en een rollende rrrrrrr.
Ik woon niet in een studentenhuis en jouw vooroordelen slaan ook nergens op.
  maandag 3 augustus 2009 @ 09:55:32 #220
245675 diorcharm
curry gewürz
pi_71557251
quote:
Op zaterdag 27 juni 2009 02:19 schreef F04 het volgende:
Volgens mij komen burenruzies in Nederland vrij vaak voor. Hebben jullie weleens ervaring gehad met nare buren?
Ja, helaas regelmatig. Gisteravond werden we ook weer eens gigantisch uitgescholden omdat mijn man een spijkertje ergens in sloeg.. Eerst heel erg gebonk op de muren en vervolgens staan ze buiten achter in de tuin tegen je te schreeuwen..

Er wat van zeggen heeft helemaal geen zin, ze luisteren totaal niet. Ook kan ik ze heel erg moeilijk verstaan. 'k Woon in de achterhoek sinds 1,5 jaar maar kom uit Friesland dus dat plat van hun is echt niet te verstaan.

  dinsdag 4 augustus 2009 @ 19:55:09 #221
36796 Morpheus2002
Radio 49 | DJ.Morph
pi_71603093
Woon nog een half jaar thuis en wij hebben geweldig relaxte buren We kenden ze al aangezien m'n zusje voordat we hier kwamen wonen wel eens oppaste op hun kinderen.

Nu ga ik geregeld met m'n pa een biertje drinken bij de buren en andersom! Tevens kijken we vaak voetbal bij elkaar en komen we op elkaars verjaardagen! Beter kan niet!
Niets Is Sterker Dan Dat Ene Woord; Feyenoord! Mijn Feyenoord!
  zaterdag 12 september 2009 @ 21:08:45 #222
254558 tomtomkortom
ik maak plaatjes
pi_72683430
Ik had het tot voor kort goed voor me kaar in mijn eerste woning. Een ruime woning - loft - midden in het centrum. Eén woning was van november vorig jaar tot eind juni dit jaar verhuurd, maar onbewoond. Daar woont nu de dochter van de huurder. 17 jaar, verslaafd aan (in ieder geval) cocaine en volgens de huurbaas: met een drugsverleden. Totaal onbegrijpelijk dat de ouders zo onverantwoordelijk zijn door het meisje in de woning neer te zetten. Ze is luidruchtig en onvolwassen. Dat laatste kan ik haar niet kwalijk nemen, haar ouders wel. Zo heeft ze laatst haar woning onder handen genomen, met als gevolg dat ze fijn even al haar afval in de steeg geponeerd heeft waar de containers staan. Met als gevolg: niemand die meer bij de containers kan.

In het andere appartement woonde tot voor kort een leuk, gezellig, jong stel. Ze hadden behoefte gekregen aan een wat grotere woning en zijn begin augustus helaas verhuisd. In deze woning woont nu een alleenstaande vader waar ik tot nu toe geen last van heb gehad. Vriendelijk, stil, maar zie of hoor hem eigenlijk nooit.

Over dat meisje beneden maak ik me wel lichte zorgen. Zo onvolwassen zoals ze is, is toch wel link voor de andere bewoners in dit 'complex'. Niet alleen omdat ze zo jong is, maar voornamelijk de combinatie jong + gebruiken drugs + die onvolwassenheid. Ze hoeft het gas maar eens per ongeluk open te laten staan of een sigaret laten slingeren.

Zo rond december ga ik serieus kijken naar de volgende woning.
pi_72690243


[ Bericht 100% gewijzigd door tim1986 op 13-09-2009 19:57:28 ]
SuperwormJim:
't is net als een natte hersenscheet, een soort van smerig remspoor in je schedel, alsof je hersenen een windje laten en je voelt gewoon 'RENNEN, DIT IS EXTREME DIARREEEEEE!!!!!'' :') :'( ;(
pi_72691858
quote:
Op zaterdag 12 september 2009 21:08 schreef tomtomkortom het volgende:
Ik had het tot voor kort goed voor me kaar in mijn eerste woning. Een ruime woning - loft - midden in het centrum. Eén woning was van november vorig jaar tot eind juni dit jaar verhuurd, maar onbewoond. Daar woont nu de dochter van de huurder. 17 jaar, verslaafd aan (in ieder geval) cocaine en volgens de huurbaas: met een drugsverleden. Totaal onbegrijpelijk dat de ouders zo onverantwoordelijk zijn door het meisje in de woning neer te zetten. Ze is luidruchtig en onvolwassen. Dat laatste kan ik haar niet kwalijk nemen, haar ouders wel. Zo heeft ze laatst haar woning onder handen genomen, met als gevolg dat ze fijn even al haar afval in de steeg geponeerd heeft waar de containers staan. Met als gevolg: niemand die meer bij de containers kan.

In het andere appartement woonde tot voor kort een leuk, gezellig, jong stel. Ze hadden behoefte gekregen aan een wat grotere woning en zijn begin augustus helaas verhuisd. In deze woning woont nu een alleenstaande vader waar ik tot nu toe geen last van heb gehad. Vriendelijk, stil, maar zie of hoor hem eigenlijk nooit.

Over dat meisje beneden maak ik me wel lichte zorgen. Zo onvolwassen zoals ze is, is toch wel link voor de andere bewoners in dit 'complex'. Niet alleen omdat ze zo jong is, maar voornamelijk de combinatie jong + gebruiken drugs + die onvolwassenheid. Ze hoeft het gas maar eens per ongeluk open te laten staan of een sigaret laten slingeren.

Zo rond december ga ik serieus kijken naar de volgende woning.
Hmm herkenbaar. In mijn vorige woning had ik een verslaafd stel schuin boven me wonen. Ze hadden de woning van de vader van hem gekregen zodat mams en paps niet de hele dag geconfronteerd werden met hun verslaafde zoon.

Na een aantal jaar is zij bij hem weg gegaan en afgekickt. Daar was die in eerste instantie zo kapot van dat het erger werd met zijn verslaving. Op een gegeven moment stonk het enorm naar verbrand in het trappenhuis. Brandweer gebeld en die wilden net de deur inbeuken toen hij thuis kwam. Had die een pan met water op het vuur gezet om thee te zetten maar daarna naar buiten gegaan in zijn roes.

Zijn liefde voor zijn ex was echter zo groot dat hij uiteindelijk afgekickt is voor haar. Helaas is die een jaar later ndat die afgekickt was overleden aan een aangeboren hartkwaal die nooit ontdekt was.
¡sdnʞɔnɟ ןןɐ ɟo ɹǝɥʇoɯ ǝɥʇ sı uoıʇdɯnssɐ
pi_72691940
Even de huidige situatie dan.

Nu wonen we in een ruitjeshuis maar doordat we aan een kant versprongen ten opzichte van de buren wonen hebben we aan die kant maar een klein stukje direct contact met de buren.

Hier woont officieel een Turks gezin maar dat huis staat al sinds wij hier wonen (bijna 5 jaar) de grootste tijd leeg omdat ze de meeste tijd in Turkije wonen waar ze een grote villa hebben en een aantal bedrijven. Ongeveer 3 jaar geleden hebben ze wel een half jaartje naast ons gewoond maar toen hadden we geen last van hun. Sterker nog met nieuwjaar toen we buiten kwamen stonden zij ons op te wachten met heerlijke champagne . 2 jaar geleden hebben ze de boel leeg gehaald omdat ze een nieuwbouw huis (zeg maar rustig villa) in een naburig dorp hebben laten bouwen. Sinds die tijd staat het huis ook te koop maar ze hebben geen haast met verkopen. Geld genoeg daar.

De andere kant is helaas een ander verhaal. We hebben een klein volliere en de buurvrouw stoort zich aan de parkieten die erin zitten. Vorig jaar had ze veel geklaagd maar tot van de zomer ging het eigenlijk goed. Er werd niet meer geklaagd. Maar helaas is dat weer begonnen. Officieel kunnen ze niets doen maar om de vrede met hun te bewaren gaan de parkieten volgende week weg. Dan blijven alleen nog 2 koppels katharina parkieten over. Die maken gelukkig niet zo'n herrie.

Onze achterburen is helemaal een puinhoop. In principe is dat een hele andere wijk. De wijk is net niet terecht gekomen op de lijst met "prachtwijken". Het zijn de goedkoopste huurwoningen in de gemeente en de bewoners misschien wel 70-80% van niet Europesche afkomst. Meer ga ik er niet over zeggen voordat men mij van racisme beschuldigd. Maar ik neem aan dat de meesten zich wel een voorstelling kunnen maken.
¡sdnʞɔnɟ ןןɐ ɟo ɹǝɥʇoɯ ǝɥʇ sı uoıʇdɯnssɐ
pi_72695211
Buren....huisgenoten ook meetellen?

Ik ben een aantal jaar geleden bij mijn vriendin ingetrokken in haar studentenhuis. 1 huisgenoot was echt heel vreemd, jaar of 35, vuilnisman en dronk gigantisch. Maar irritant was dat hij zich overal mee bemoeide. Had je eten opstaan in de keuken, liep je even weg kwam je terug en had er iets in gegooid. Bouillon blokjes in de pasta dat soort dingen. Dat was namelijk veel lekkerder. Verder voerde hij hele discussies in de gang over het leven en Afrika. Wij waren aso want we aten niet altijd alles op en gooide het zo de prullenbak in, dat soort dingen. Enorm vermoeiend!

Toen een appartement gehuurd, onderbuurvrouw zette onder ons klussen altijd enorm hard de muziek aan. Na het klussen ging dat echter gewoon door. Onderbuurvrouw jaar of 40, geen werk en enorme drinkschuit. Middenin de nacht muziek hard aan, lallen, met deuren smijten. In 2 weken tijd, 11 keer aangebeld middenin de nacht. Hielp geen drol, ze deed standaard dronken open en begon hele gesprekken over Marokanen. Net na het overlijden van mijn vader was het weer raak, heb haar toen enorm staan uitschelden op straat Toen maandenlang rust en ze ontweek we enorm, denk dat ze bang voor me was geworden....

Na die paar maanden werd het weer erger, ondertussen had ze naast zich nieuwe buren gehad en die informeerden bij ons of we ook zoveel overlast hadden. Gezamenlijk zijn we een dossier gaan opbouwen, woningstichting ingelicht, politie ingelicht. Het was gemiddeld 2x per week feest, middenin de nacht harde muziek, buurvrouw aan het lallen, belde je aan, schold ze je dronken uit.
Op haar verzoek hebben we een gesprek met haar en maatschappelijk werker gehad, op zich goed gesprek maar er verbeterde helemaal niets. Ze had 2 honden die de hele buurt bij elkaar blaften als ze niet thuis was. Aangezien ze heel wat nachten in de pub doorbracht was dat behoorlijk...irritant!

Helemaal uitgeput en er behoorlijk van overtuigd dat normale buren niet meer bestaan hebben we een huis in een dorp gekocht, het geboortedorp van mijn vriendin.

1 maand na sleuteloverdracht en nog druk aan het klussen is het appartement van de onderbuurvrouw afgebrand. Ons appartement was daarna ook onbewoonbaar (langer verhaal in ander topic). De onderbuurvrouw willen wij nooit meer zien, ik denk echt dat we haar aanvliegen. Ze woont er ondertussen weer en schijnt nog steeds flink te drinken. (zwager woont 200 meter verderop in dezelfde straat)

Nu in een rustige buurt, wat een stilte! Buren links horen we nooit, wel heel aardig als we ze tegenkomen. Buren rechts zijn heel aardig maar enorme zeikers: alles is slecht in de buurt, niemand houdt rekening met elkaar bla bla bla. Vooral het parkeren is een doorn in hun oog...er is een parkeerplaats per huis voor de deur, om de hoek nog genoeg parkeerplaats. Zij zeuren en zeuren dat ze nooit plek voor de deur hebben. Of wij zijn blind, of we snappen het niet meer maar ze staan altijd voor de deur....met 2 auto's. Ik maak me er niet druk om...maar dat gezeik...pfff. Maar verder dus aardige mensen...
Overburen vonden we arrogant en afstandelijk...wij (2 vrouwen dus) waren wat apart volgens hun. Hihi...Paar weken geleden bij ze langs geweest om te kijken naar de openslaande deuren aangezien wij die ook willen. We bleven maar hangen en koffie krijgen, enorm gelachen. Schuin tegenover ons woont een aardige vrouw, als er geen parkeerplaats meer is in de buurt mogen we in haar voortuin parkeren (zij heeft inrit vergunning, wij niet) aangezien ze zelf geen auto heeft.

Onze buurt is een wat oudere buurt, allemaal 40+ers meesten met kinderen al uit huis. Maar dus vriendelijke en rustige mensen...verademing!!
pi_72708286
Fijn exode dat het nu zo'n verbetering is!!
Maar had natuurlijk wel gelezen dat jullie app afgebrand was maar dat het zo gegaan is..wat erg!!!
Balorig, niet te verwarren met ballorig!
Assumption is the mother of all mistakes....
  zondag 13 september 2009 @ 23:03:43 #228
254558 tomtomkortom
ik maak plaatjes
pi_72716553
quote:
Op zondag 13 september 2009 08:41 schreef FrankV34 het volgende:

[..]

Hmm herkenbaar. In mijn vorige woning had ik een verslaafd stel schuin boven me wonen. Ze hadden de woning van de vader van hem gekregen zodat mams en paps niet de hele dag geconfronteerd werden met hun verslaafde zoon.

Na een aantal jaar is zij bij hem weg gegaan en afgekickt. Daar was die in eerste instantie zo kapot van dat het erger werd met zijn verslaving. Op een gegeven moment stonk het enorm naar verbrand in het trappenhuis. Brandweer gebeld en die wilden net de deur inbeuken toen hij thuis kwam. Had die een pan met water op het vuur gezet om thee te zetten maar daarna naar buiten gegaan in zijn roes.

Zijn liefde voor zijn ex was echter zo groot dat hij uiteindelijk afgekickt is voor haar. Helaas is die een jaar later ndat die afgekickt was overleden aan een aangeboren hartkwaal die nooit ontdekt was.
Dit is het nadeel van particulier huren denk ik. Ik hoop in februari (dan loopt mijn huurcontract af) de overstap te kunnen maken naar een koophuis. Mocht het regelen van een hypotheek plus uiteindelijk koop toch minder snel gaan dan gehoopt, dan kan ik hier gelukkig na dit eerste jaar met een maand opzegtermijn weg.

@ dat laatste:
Doet me denken aan een maat van me die vorig jaar plots is overleden. Eveneens overleden aan een nooit ontdekte aangeboren hartkwaal. Eng idee altijd.
pi_72721360
[quote]Op zondag 13 september 2009 23:03 schreef tomtomkortom het volgende:

[..]

Dit is het nadeel van particulier huren denk ik. Ik hoop in februari (dan loopt mijn huurcontract af) de overstap te kunnen maken naar een koophuis. Mocht het regelen van een hypotheek plus uiteindelijk koop toch minder snel gaan dan gehoopt, dan kan ik hier gelukkig na dit eerste jaar met een maand opzegtermijn weg.


Helaas dit was koop.

Hun appartement was door zijn ouders gekocht.
¡sdnʞɔnɟ ןןɐ ɟo ɹǝɥʇoɯ ǝɥʇ sı uoıʇdɯnssɐ
pi_73100621
Waar ik nu woon is 't op zn minst bijzonder te noemen Het meest gekke dat ik heb meegemaakt hier was dat mn buurvrouw het land uit gezet werd omdat ze een illegale hoer bleek te zijn. Ze werd nog even "subtiel" verraden door de onderburen die zich verveelden die avond en daarom maar zelf voor wat sensatie gingen zorgen door een klein ruzie'tje uit te lokken totdat oom agent erbij kwam. Terwijl de wachtmeester bezig is om e.e.a na te gaan komt er nog een junk op de fiets voorbij en begint aan iederen te vragen of er nog iemand cocaine te koop heeft voor m
toen kwam ik erachter dat 't echt tijd was om te verhuizen
pi_73101466
quote:
Op zondag 13 september 2009 23:03 schreef tomtomkortom het volgende:

[..]

Dit is het nadeel van particulier huren denk ik. Ik hoop in februari (dan loopt mijn huurcontract af) de overstap te kunnen maken naar een koophuis. Mocht het regelen van een hypotheek plus uiteindelijk koop toch minder snel gaan dan gehoopt, dan kan ik hier gelukkig na dit eerste jaar met een maand opzegtermijn weg.

@ dat laatste:
Doet me denken aan een maat van me die vorig jaar plots is overleden. Eveneens overleden aan een nooit ontdekte aangeboren hartkwaal. Eng idee altijd.
Naja ik had een (wél ontdekte) hartkwaal bij mijn geboorte en ben er aan geopereerd, en gezond verklaard, maar elke keer als je es een pijntje in je borst voelt schiet het toch weer door je hoofd. Misschien is onwetendheid dan nog niet eens zo'n slecht alternatief..

Verder hebben wij laatst een top straatfeest gehad, en iedereen vond ons leuker dan die vorige bewoners..
Op woensdag 9 juni 2010 @ 09:07 schreef lezzer: Verder legt fruityloop uitstekend uit hoe het in het echte leven gaat.
  vrijdag 25 september 2009 @ 15:34:11 #232
100642 S1nn3rz
Provocato ergo sum
pi_73101909
quote:
Op zondag 2 augustus 2009 00:34 schreef kikoooooo het volgende:

[..]

Ik woon niet in een studentenhuis en jouw vooroordelen slaan ook nergens op.
Nou, die slaan wel degelijk ergens op. Of vind je het normaal om met oordoppen in te moeten slapen? Ik zie studenten altijd op een oude fiets rijden, tuurlijk snap ik wel dat het ook met diefstal te maken heeft, maar soms rijden ze met rammelende spatborden omdat het studentikoos zou zijn.
Of van die studenten in een joggingbroek, witte sokken aan en teenslippers omdat het gewoon moet kunnen. En dat hoort natuurlijk een beetje bij student zijn he.
From feudal serf to spender.
  zaterdag 26 september 2009 @ 12:24:07 #233
144926 Outpost76
Possie is goed
pi_73121964
quote:
Op zondag 19 juli 2009 19:25 schreef z80 het volgende:

[..]

dus wel.
stukje tand er af.
dit staat als het goed is ook in de aangifte, en kan gecontroleerd worden door een bevoegd tandarts.
en tevens dient dit onderzocht te zijn. (maw ze hebben de dader moeten onderzoeken op verwondingen aan het hooft)
door deze actie van de aanvaller heb je recht om met gepast geweld je zelf te verdedigen.

staat er wel in de aangifte dat je gebit beschadigd is geraakt en is er geen vervolg onderzoek geweest wat in het nadeel werkt van een rechtzaak,
dan kun je een klacht in dienen tegen de politie wegens plicht verzuim.

ik weet het, het kost een heleboel tijd en moeite.
maar zorg ervoor dat de dader alle gemaakte kosten dient te vergoeden.
dus niet alleen de tandarts maar ook de reiskosten, tijd die je vrij moest nemen(voor tandarts en aangifte) en indien van toepassing de advocaat.
en smartegeld (is niet veel maar toch mooi meegenomen).
Zijn aangifte tegen mij is geseponeerd en hij is ivm mijn aangifte niet op komen dagen. Of wel die mag nou voorkomen.
zondag 24 juli 2011 18:23 schreef charmed_angel het volgende:
Outpost je bent een held _O_
pi_73124242
Ik heb nu niks meer te klagen over mijn buren. Ik woon in een oud fabriekspand dat is omgebouwd tot appartementencomplex, dus goeie dikke vloeren. Mijn bovenburen hoor ik dus nooit. Toen ik hier kwam wonen had ik aan de ene kant een meisje wonen, maar meeste van de tijd woonde haar vriend er ook bij in. Eigenlijk nooit last van gehad tot ze weg gingen en ze hun halve inboedel maar her en der in het pand hadden neergezet of uit het raam hadden geflikkerd.
Nu woont daar een jongen alleen, niks mis mee.
Aan de andere kant woonde een stel. Beetje simpele mensen, hij een type blauw te kort sportbroekje, witte sokken in badslippers en een bierbuik en een grote bek. Zij een te lieve meid voor hem. Hadden regelmatig ruzie waarvan vooral van zijn kant veel geschreeuw kwam en er met servies gesmeten werd. Bij voorkeur 's avonds laat of 's nachts. Dit vaak gevolgd door een sessie goedmaakseks met bijbehorend lawaai en zo nu en dan het bed tegen de muur.
Ik was dus niet geheel treurig toen die relatie kapot ging en zij weg ging. Totdat hij dan maar zijn vrienden uit ging nodigen, vergelijkbaar volk..... dronken worden en dan 's nachts weer ruzie maken met bijbehorend geschreeuw enz.

Nu is hij ook weg. Nu woont er een meid, maar die is het meeste van de tijd niet thuis volgens mij. Heb d;r 1 keer gesproken toen ze zichzelf had buiten gesloten. Maar dus helemaal geen last van (wel een gruwelijk lekker ding )
A mind with a heart of it's own
  zaterdag 26 september 2009 @ 23:45:27 #235
190186 hierissieweer
Ik val liever op, dan af!
pi_73137955
ik heb echt toffe buren. allemaal wat aan de jonge kant, al ben ik met mijn 24 jaar het jongst. we delen de tuin met een man of 20 lijkt veel, maar zijn er maar weinig die ook echt er gebruik van maken. ik heb er een eigen bankje staan en zit er geregeld en er is een groepje van 5 mensen wat veel buiten zit, leuk groepje en kan altijd wel terecht bij ze mocht het nodig zijn... Een van hun heeft ook mijn reserve sleutels, gewoon voor als het geval is dat het nodig is. Maar ik heb er niets te klagen, ondanks dat ik houten vloeren boven mij heb, geen last van geluid, behalve als het heel stil is hoor ik de boven buurvrouw wel naar de wc gaan. Maar het is denk ook dat ik er zelf niet echt op let dus er ook niet zo last van heb... overigens komt binnenkort het gemeentelijk historisch archief naast mij zitten, dus moet eens kijken wat dat voor een overlast gaat geven. Voordeel is in elk geval dat er dan gestookt wordt, zal voor mij denk ik weer wat schelen. (is nu een enorme grote lege ruimte) overens wordt er ook redelijk wat samen gedaan, zoals vanavond een BBQ of gezellig koffie voor iedereen, vooral als het dus lekker weer is... En nog een voordeel, ik heb een grote tuin maar hoef er niets aan te dien, net zo als de vuilnisbakken aan de straat zetten, dat doet dus ook iemand andrs (ziu eigenlijk ook niet weten wanneer hij aan de straat moet) haal ze wel eens geregeld binnen... ag ik vind het er heerlijk leven daar! het huisje staat overigens in mijn onderschrift, moet alleen eens een update doen, er is zoveel weer veranderd...
"Als het niet kan zoals het moet, dan moet het maar zoals het kan."
Hierissiedan, hierissieweers huisje!
  donderdag 1 oktober 2009 @ 20:19:00 #236
245675 diorcharm
curry gewürz
pi_73285108
Ik heb zeikburen. Maar ik kan ze wel lekker klieren.
  Moderator zaterdag 3 oktober 2009 @ 12:24:09 #237
155227 crew  Guppy
dus
pi_73330253
Ik ga even de stad in, wordt GEK van het getimmer van m'n buren...
[b]Op zaterdag 31 december 2011 16:16 schreef Socios het volgende:[/b] Kusje voor jou. :) :@ :*
pi_73341772
afgelopen week bij mijn buren aan de deur gestaan, we zijn het gegooi met deuren enzo helemaal zat dus ben effe aan de deur geweest om te vragen of hij wat tochtstrip of iets tussen zijn deuren wil doen maar hij stond al meteen nee te knikken... fijne vent... daarna zegt ie dat ie het boven wel gedaan heeft... ja, zeg ik, die deuren horen wij nooit en wat is het dan voor moeite om het beneden ook te doen??

Daarna begon hij over van alles en nog wat te lullen, maar ondertussen heeft hij er nog steeds niks aan gedaan terwijl ik hem nog wel tochtstrip aanbood, ik heb het hier nl ook gedaan, als hij dan hetzelfde doet...

Was er afgelopen dinsdag geweest, als hij er aankomende dinsdag nog niks aan gedaan heeft ga ik er weer langs... moet als gepensioneerde toch makkelijk te doen zijn in een week...

Oh ja, hij zei ook nog dat niemand zijn hordeur kon horen.... dus ik zeg: die horen wij ook, jij hebt zo een aluminium hor met een veer zodat hij dicht valt, euh, slaat... ja zegt ie dat klopt... watvoor oren heb jij dan zegt ie? ik: hele goeie, dat blijkt wel... zegt hij: ik heb ook hele goeie oren...

daarom hebben we van hun andere buren gehoord dat de TV altijd snoeihard staat natuurlijk....

komt nog een vervolg en anders binnenkort bij de rijdende rechter...
pi_73342637
Ik had een paar jaar terug hele slechte ervaringen met de buren.

Destijds woonde ik in een huis met in totaal 10 appartementen, en ik woonde helemaal bovenin. Zodoende had ik dus alleen één woning onder mij, en verder geen directe buren. Maar ja, die mevrouw die daar woonde was geestesziek ofzo. Ze heeft alles geprobeerd om mij uit huis te pesten. Maar om zelf buiten schot te blijven probeerde ze mij op te zetten tegen de andere buren.

Het toppunt was toch wel het volgende: In mijn brievenbus deed ze een volledig onterechte boze brief, met de naam van andere buren erop. Verder hing in de portiek een lijst met het rooster wie wanneer de kelder moest vegen, op die lijst kalkte ze bij de naam van die andere buren een doodsverwensing neer. Het idee was uiteraard dat ik, met die brief in de hand, boos bij die andere buren zou aanbellen om verhaal te halen, waarna die buren in de portiek de doodsverwensing zouden opmerken en mij daar dan weer van zouden verdenken, met een verziekte sfeer als gevolg.

Helaas ben ik niet zo'n driftkikker als zijzelf, dus ik ben eerst heel rustig naar die buren toe gegaan, en heb voorzichtig gevraagd of die boze brief van hen was. Dat bleek dus niet zo te zijn. Vervolgens heb ik me openlijk verbaasd over die doodsverwensing. Of die niet van dezelfde figuur kwam die de valse brief had gemaakt? Afijn, het hele plan was daarmee mislukt.

Maar ik moet zeggen dat, toen ik wegens omstandigheden naar een andere stad moest verhuizen, ik wel blij was van die ellendige onderbuurvrouw verlost te zijn.

[ Bericht 0% gewijzigd door #ANONIEM op 03-10-2009 20:19:15 ]
  zondag 4 oktober 2009 @ 11:06:30 #240
245675 diorcharm
curry gewürz
pi_73352406
Mijn ervaring met de buren is dat ze totmaatjes in onze tuin gooien..
En nee, het zijn geen kinderen van 5 jaar maar oude mensen van rond de 65..


pi_73738238
Heb ooit een buurman gehad die op zich wel relaxed was... iets te relaxed soms. Hij wilde iets te goede vrienden zijn en had veel praatjes die in TRU niet zouden misstaan.

Soms belde hij bij mij aan, ging dan bij hem zelf naar binnen om spullen op te bergen en dan verwachte hij dat ik 2 minuten ging wachten in mn deuropening

Nu heb ik geen last van mn huidige buren eigenlijk. Meisje links van me studeert en ik niet zo vaak thuis volgens mij. Mn buurman is single en een rustige kerel. Ooit eens 1 keer een praatje meegemaakt maar hij zegt wel altijd gedag in de supermarkt bijvoorbeeld. Dan daarnaast aan beide kanten nog buren die wel eens een pakketje voor me hebben aangenomen. Die zeggen nu ook altijd vriendelijk gedag.

De enige last die ik heb is van de straat voor mn huis. Die straat is zo'n beetje de parkeerstraat voor alle tokkies die in de binnenstad naar de coffeeshop moeten

Heb ook al regelmatig leuke tokkie ruzies op straat mogen horen. Gelukkig zit mn woonkamer aan de andere kant vh huis en wat ben ik blij dat ik mn slaapkamer aan de achterkant heb gemaakt zeg. Elke ochtend dat kabaal van vrachtwagens en auto's en 's avonds kabaal van tokkies en dronken studenten. Het ergste is nog de gemeente die doordeweeks elke ochtend met bladblazers door de straat gaan

Mn buurvrouw heeft haar slaapkamer op de begane grond aan de voorkant, ik snap niet dat ze niet helemaal gek wordt. Misschien dat ze daarom zo weinig thuis is
"An educated citizenry is a vital requisite for our survival as a free people."
  † In Memoriam † vrijdag 16 oktober 2009 @ 05:12:26 #242
108371 sinterklaaskapoentje
Wie komt er alle jaren...
pi_73738240
hey pcp, jij nog wakker

Kom eens in het kracht vh nu topic terug

En mijn buren, daar praat ik eigenlijk nooit mee Ik zeg wel hoi
:')
pi_73738242
quote:
Op zaterdag 27 juni 2009 02:19 schreef F04 het volgende:
Volgens mij komen burenruzies in Nederland vrij vaak voor. Hebben jullie weleens ervaring gehad met nare buren?
Ja
"We moeten ons bewust zijn van de superioriteit van onze beschaving, met zijn normen en waarden, welvaart voor de mensen, respect voor mensenrechten en godsdienstvrijheid. Dat respect bestaat zeker niet in de Islamitische wereld".
pi_75658123
buren? ik heb er geen last van maar kennissen van mij in rijswijk NB...
de buurman heeft hem 'zogenaamd per ongeluk' met een honkbalknuppel geslagen. van de rechter mag hij nu 120 uur snippers oprapen (!!!). aso heeft ook een spot van 1000 watt op het huis gericht (denk je ook lekker vrijstaand te wonen..), roept links en rechts onzin rond, loopt 24 uur per dag te terroriseren en heeft om het te vervolmaken ook de kat vermoord!!! en omdat ie 74 jaar oud is komt ie overal mee weg.

dus..... als iemand nog tips heeft om deze man inclusief echtgenote weg te krijgen hoor ik dat graag. die man heeft namelijk ook nog de dood van een paard van de andere buren op zijn geweten. die kennissen hebben hun droomhuis gebouwd en kunnen als beloning nu al maanden niet meer slapen. en zij niet als enigen. als de buren aan de andere kant van die ouwe aso's op bezoek willen komen, komen ze met de fiets. met een aanloop. omdat ze niet langzaam langs het huis durven. gaat toch nergens meer over? en de politie? ja zonder bewijzen kan je niks he. een dooie kat, daar staat niet op wie het heeft gedaan... dat er elke week een gevild konijn aan de gevel hangt zegt ook niks..
pi_75660148
Lol 74, die kun je toch wel aan? Desnoods pak je hem terug met een knuppel.

Mensen die zich laten terroriseren
  dinsdag 15 december 2009 @ 19:06:32 #246
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_75660801
quote:
Op zaterdag 26 september 2009 13:57 schreef DrMarten het volgende:
Ik heb nu niks meer te klagen over mijn buren. Ik woon in een oud fabriekspand dat is omgebouwd tot appartementencomplex, dus goeie dikke vloeren. Mijn bovenburen hoor ik dus nooit. Toen ik hier kwam wonen had ik aan de ene kant een meisje wonen, maar meeste van de tijd woonde haar vriend er ook bij in. Eigenlijk nooit last van gehad tot ze weg gingen en ze hun halve inboedel maar her en der in het pand hadden neergezet of uit het raam hadden geflikkerd.
Nu woont daar een jongen alleen, niks mis mee.
Aan de andere kant woonde een stel. Beetje simpele mensen, hij een type blauw te kort sportbroekje, witte sokken in badslippers en een bierbuik en een grote bek. Zij een te lieve meid voor hem. Hadden regelmatig ruzie waarvan vooral van zijn kant veel geschreeuw kwam en er met servies gesmeten werd. Bij voorkeur 's avonds laat of 's nachts. Dit vaak gevolgd door een sessie goedmaakseks met bijbehorend lawaai en zo nu en dan het bed tegen de muur.
Ik was dus niet geheel treurig toen die relatie kapot ging en zij weg ging. Totdat hij dan maar zijn vrienden uit ging nodigen, vergelijkbaar volk..... dronken worden en dan 's nachts weer ruzie maken met bijbehorend geschreeuw enz.

Nu is hij ook weg. Nu woont er een meid, maar die is het meeste van de tijd niet thuis volgens mij. Heb d;r 1 keer gesproken toen ze zichzelf had buiten gesloten. Maar dus helemaal geen last van (wel een gruwelijk lekker ding )
Pics.
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
pi_75660913
Nog altijd uitstekend al waren ze er vorige week niet zo blij mee dat mijn beste vriend nogal stond te schreeuwen op de galerij.

Maargoed, daar was het hele complex niet blij mee
De oude oude layout was veel beter!!
vosss is de naam,
met dubbel s welteverstaan.
  dinsdag 15 december 2009 @ 19:18:03 #248
248266 heartwork
Works of heart bleeding dark
pi_75661219
quote:
Op dinsdag 15 december 2009 17:53 schreef tomatenbed het volgende:
buren? ik heb er geen last van maar kennissen van mij in rijswijk NB...
de buurman heeft hem 'zogenaamd per ongeluk' met een honkbalknuppel geslagen. van de rechter mag hij nu 120 uur snippers oprapen (!!!). aso heeft ook een spot van 1000 watt op het huis gericht (denk je ook lekker vrijstaand te wonen..), roept links en rechts onzin rond, loopt 24 uur per dag te terroriseren en heeft om het te vervolmaken ook de kat vermoord!!! en omdat ie 74 jaar oud is komt ie overal mee weg.

dus..... als iemand nog tips heeft om deze man inclusief echtgenote weg te krijgen hoor ik dat graag. die man heeft namelijk ook nog de dood van een paard van de andere buren op zijn geweten. die kennissen hebben hun droomhuis gebouwd en kunnen als beloning nu al maanden niet meer slapen. en zij niet als enigen. als de buren aan de andere kant van die ouwe aso's op bezoek willen komen, komen ze met de fiets. met een aanloop. omdat ze niet langzaam langs het huis durven. gaat toch nergens meer over? en de politie? ja zonder bewijzen kan je niks he. een dooie kat, daar staat niet op wie het heeft gedaan... dat er elke week een gevild konijn aan de gevel hangt zegt ook niks..
Roep AUB de rijdende rechter erbij. heb ik weer een leuk avondje tv

(maar het is en blijft een rotsituatie)
Big mouth strikes again
pi_75661621
Ik heb bovenburen die over het algemeen veel kabaal maken, alles wat ze doen moet hard.
Dus hard stampen over de vloer in plaats van lopen. Muziek kan alleen hard, praten kan alleen hard. Deuren op en dicht kan alleen hard. De voordeur open en dicht kan alleen hard, de trap op en af lopen kan alleen hard, enzovoort.
Paar keer wat van gezegd, zeggen zich dan van geen kwaad bewust te zijn en weten niet wat er aan zouden moeten doen, want zij vinden het normaal.
Nadat ik er iets van gezegd heb is het altijd een paar uur stil. Dat betekent dat ze zich er dus wel degelijk bewust zijn van dat ze herrie maken.
Vorige week heb ik een avondje echo gespeeld, elke keer als ik gestamp op de vloer (mijn plafond) hoorde deed ik datzelfde met een hamer tegen de muur.
Sindsdien is het weer een stuk stiller.

En dan heb ik nog een buurman naast me die altijd 's nachts leeft en dan graag muziek luistert en soms ook nog zelf mee zingt. Als je het zo mag noemen. Uit volle borst...
Dat begint meestal rond 23:00 en eindigt rond 4:00 uur, tenzij ik tegen de muur bons, dan is het daarna de hele nacht stil.

Andere directe buren niet zo'n last van.... Maar ben er ook geen dikke vrienden mee ofzo.
pi_75662472
oh jippie, een burenklaagtopic. game on!

in delft: prostituerende junkie. aardig wijffie, daar niet van, maar leende overal geld in de flat. ook bij de pychotische buuv een verdieping lager die prompt met een baksteen beet bij ons verhaal kwam halen dmv met voornoemde baksteen op het raam te rammen.

den haag: vogelaarwijk, niks mis mee, we hadden het naar ons zin. sneu van die blanke kuttokkies. helaas ging de ghanees naast ons weg en kregen we daar scooterrijdende (opgevoerd, weet je hoeveel herrie dat maakt in flattenland?) pillenslikkende house liefhebbers voor trug die van feestjes hielden, liefst buiten, en dan niet helemaal naar boven wilden lopen om naar de wc te gaan. portiekkelders lopen af. weet je wat er gebeurt als je dan in het halletje piest, schijt en kotst?

drenthe, waar we nu wonen. rijstjeshuis. links een 80+ stel. aardige mensen. rechts familie tokkie. ragt geregeld zn wijf in elkaar (met gescheld). dat gaat zo hard dat bezeok ons vraagt of we de politie niet moeten bellen (nee, want die komen niet meer, heeft de rest van de buurt al een jaar of wat geprobeerd). houden van radio oranje. (vergeleken daarmee maakt frans bauer eigenlijk nog best wel kwali muziek) en klussen. met drilboren en kettingzagen op diesel.

volgend jaar verhuizen we dus weer.
Your mind don't know how you're taking all the shit you see
Dont believe anyone but most of all dont believe me
God damn right it's a beautiful day Uh-huh
  dinsdag 15 december 2009 @ 22:36:52 #251
174925 Judeljuud
Vindt, en gij zult meer zoeken
pi_75669936
Mijn bovenburen zijn 3 maanden in Iran. De rust...
Als ze terug zijn hebben ze een uitnodiging bij de woningbouw.
You were born as an original. Don't die as a copy.
  maandag 28 december 2009 @ 14:13:26 #252
72256 wise
Echoes - KL/B/
pi_76139755
Ik heb gelukkig geen last van mijn buren.

Aan de ene kant woont een oud stel van 75-80 en aan de andere kant een wat oudere man. Onder mij woont een oudere vrouw en boven mij een jong stel.

Geen geluidsoverlast echt helemaal niks. Af en toe een praatje maken met de oudjes over zus en zo.. Kon het niet beter treffen
I had a splitting headache.From which the future's made.
† Ryan Dunn (June 11, 1977 – June 20, 2011)
It's funny. All you have to do is say something nobody understands and they'll do practically anything you want them to.
VIVA LA ASSANGE¡
pi_76140324
We kregen van beide buren een kerstkaart. Verder hebben alle buren aan de oneven kant van de straat zich stuk gebeten de dolly dots playback act van mijn vriendin op het straatfeest, en de hierdoor veiliggestelde overwinning van de even kant heeft ons ook veel aanzien gegeven in de straat (aan onze kant iig). Dit was ook wel nodig, want mijn versie van "smoke on the water" kon geen echte potten breken.
Op woensdag 9 juni 2010 @ 09:07 schreef lezzer: Verder legt fruityloop uitstekend uit hoe het in het echte leven gaat.
  maandag 28 december 2009 @ 21:35:50 #254
285093 Pruikmans
Bob Ross schopt kont!
pi_76158261
Hier in 3333 geen last van de buren.
Woon in een complex van drie verdiepingen van elk 10 appartementen/flats.
Woon op een hoek op de tweede verdieping.
Direct naast me een vrouw die "een beetje simpel" is en doodbang dat iemand last van haar heeft, heerlijks stil dus
Alleen heeft ze een erg irritant hondje (bijnaam Decibello), blaft/keft alles bij elkaar als hij ook maar iets ziet, maar dat doet hij enkel buiten.
Binnen hoor ik nooit wat van haar noch haar hondje
Direct boven me een vrouw die als ik haar zie enkel verklaart zo blij te zijn dat ze me nooit hoort.
Ik, single man van 30 met voorliefde voor metal en duistere gitaar dingetjes, heb altijd in een rijtjeshuis gewoond en het was dus even aftasten hoe hard de stereo aan kan voor het last geeft voor andere.
Kennelijk gaat het goed en is het pand niet gehorig aangezien de boven-buuf nog steeds blij is me niet te horen
Onder woont volgens mij een ouder stel, nooit gezien/gehoord/gesproken eigenlijk, er brand licht dus ze zijn er wel.
Voor de rest heerlijk rustig, hoor nooit wat en iedereen is erg sociaal hier, praatje pot, "hoe bevalt het?", "het is hier zo heerlijk rustig" en zo maar meer niet
Prima dus
pi_76158883
oh, pruikmans, wat ben ik nu jaloers!!!! wat heerlijk lijkt me dat
Your mind don't know how you're taking all the shit you see
Dont believe anyone but most of all dont believe me
God damn right it's a beautiful day Uh-huh
  maandag 28 december 2009 @ 21:57:20 #256
285093 Pruikmans
Bob Ross schopt kont!
pi_76159354
quote:
Op maandag 28 december 2009 21:47 schreef simmu het volgende:
oh, pruikmans, wat ben ik nu jaloers!!!! wat heerlijk lijkt me dat
Als ik zo het topic hier eens doorlees prijs ik mezelf ook eigenlijk wel gelukkig
Nu weet ik niet wat er overdag gebeurt, ben en overdag tussen 06:00 en 18:00uur eigenlijk nooit, behalve nu ik vakantie heb.
En toch is het een allegaartje hier in het pand, van alles en nog wat.
Singles, gezinnetjes met (kleine) kinderen, 65+'ers, autochtoon en allochtoon.
Alles is eigenlijk koop, behalve mijn simpele buuf wat nog huur is.
  maandag 28 december 2009 @ 22:02:29 #257
48288 Mikkie
Mastermind.
pi_76159581
Met de buren prima, alleen helaas een huisgenoot gehad die enorm asociaal was. Geluidsoverlast, drugs dealen in huis, etc. Die had voor de trein mogen komen .
Zerg schreef:
1/1 is 1. 2/2 is 2. Basisschool breuken.
pi_76161582
Mijn bovenburen die ik een paar posts omhoog bedoelde zijn al de hele week weg. Wat een rust!
  maandag 28 december 2009 @ 23:09:38 #259
214921 cvboer
CV vakidioot
pi_76163011
Nieuwbouw ( 2009 ) appartementencomplex ( senioren ), winkels onder mij, links naast mij een bejaarde vrouw van in de 70, rechts niks. boven mij een bejaard echtpaar, ook ergens in de 70.
Ikzelf ben in de 30. De meesten ken ik hier wel, met niemand ruzie.
Verder een rustige omgeving hier, ik woon in een dorpje met slechts 4300 inwoners.
Er komt altijd een moment waarop je moet kiezen tussen het geld dat je verdient en de tijd die je verliest om het te verdienen, tijd is alles behalve geld.
pi_76163120
De buren die ik had waren echte zeikerds, om 4 uur smiddags dacht ik leuk even keyboard te spelen, nee hoor, meneer moest zeiken want het stond te hard(had boxjes van 10 watt per stuk dus wat zeur je...)
Buren die ik nu heb, Hebben we totaal geen last van, al speel ik om 3 uur snachts nog keyboard op mijn nieuwe boxjes(oude target SRG-s120 ) dan nog zeuren ze niet!
pi_76170003
quote:
Op maandag 28 december 2009 23:11 schreef Braddie het volgende:
De buren die ik had waren echte zeikerds, om 4 uur smiddags dacht ik leuk even keyboard te spelen, nee hoor, meneer moest zeiken want het stond te hard(had boxjes van 10 watt per stuk dus wat zeur je...)
Buren die ik nu heb, Hebben we totaal geen last van, al speel ik om 3 uur snachts nog keyboard op mijn nieuwe boxjes(oude target SRG-s120 ) dan nog zeuren ze niet!
of je neemt een koptelefoon
(╯°□°)╯︵ ┻━┻ ლ(ಠ益ಠლ) ٩͡๏̯͡๏۶ ಠ_ಠ ᕕ( ᐛ )ᕗ
pi_76177670
Tot nu toe heb ik hele relaxte onderburen! Ik moest laatst puin storten door stortkokers, maar er ging iets gruwelijks mis, waardoor er twee kokers tegen de ramen van de onderburen kletterden, ze kwamen alleen naar buiten om te vragen of het zo wel ging lukken!? 3

Lag ook wat puin in de tuin etc.. en we doen alles in overleg.
pi_76178456
Ik was best blij toen mijn muziekverslaafde buurman z'n huis te koop zette.
Nu de nieuwe al drie maanden aan 't boren is, begin ik m'n mening enigszins bij te stellen.
Volgens mij staat er geen muur meer overeind in dat huis.
De buren aan de andere kant horen we gelukkig niet.
  dinsdag 29 december 2009 @ 15:43:22 #264
55581 L3viathan
Hollywood Hootsman
pi_76183414
Sinds begin dit jaar woont er tegenover mij een of ander tokkie achtig wijf met 3 honden die naar elke bewegende molecuul blaffen alsof ze gemarteld worden. Ook fijn is dat dat mens de hele lente, zomer en herfst haar balkondeuren wagenwijd open heeft staan zodat je die pokke herrie extra goed kan horen.

Een keer wat van gezegd, dus zij me vertellen dat ze het ook allemaal vervelend vond dat die beesten zo blaffen, maar de dagen erna hoorde ik haar die honden gewoon met opzet opnaaien zodat ze juist flink tekeer gingen. Overige bewoners irriteren zich er ook aan, maar zijn te bang om er wat van te zeggen.

Verder hebben de bovenburen 2 kinderen die de hele dag rondjes door het huis rennen. En de onderbuurman die om de zoveel tijd een soort karaoke avond heeft met indianengezang. Tot middernacht.

Tijd om iets te zoeken met zo min mogelijk buren.
Just a fool will play tricks on Angus McSix
  dinsdag 29 december 2009 @ 15:53:53 #265
179024 Huppelmuts
Ja...nou...NEE dus!
pi_76183838
Ik heb nieuwe buren, zij woonden eerst vrijstaand en nu rijtjeswoning.
De eerste 3 weekenden vond zij het normaal om haar schreeuwende kind rond 7 uur sochtends de straat al bij elkaar te laten gillen.
Toen ik er iets van zei kreeg ik te horen dat ik me niet moest aanstellen want dit is een kindvriendelijke buurt.
If God was a woman, wouldn't sperm taste like chocolat?
[b]AirwiN schreef [/b]
De posts van Huppelmuts onderscheiden zich toch al door hun grammaticale correctheid en scherpe spitsvondigheden? Daar heb je geen UI voor nodig om ze te herkennen.
  dinsdag 29 december 2009 @ 20:25:24 #266
229849 klusfoobje
Fokke & Sukke zeggen;
pi_76194179
quote:
Op dinsdag 29 december 2009 15:53 schreef Huppelmuts het volgende:
Ik heb nieuwe buren, zij woonden eerst vrijstaand en nu rijtjeswoning.
De eerste 3 weekenden vond zij het normaal om haar schreeuwende kind rond 7 uur sochtends de straat al bij elkaar te laten gillen.
Toen ik er iets van zei kreeg ik te horen dat ik me niet moest aanstellen want dit is een kindvriendelijke buurt.
wat heb je gezegt? dat je dat graag zo wilt houden maar geen garanties kunt geven als het zo doorgaat ?


Wat die onderburen van mij betreft... zou niet gek zijn als er daar een tetter van een lawine op hun dak donderd.
We willen wel kindertjes ontvoeren, maar probeer vandaag de dag maar eens een vergunning voor een kelder te krijgen...
pi_76942269
Rondom geen buren
  maandag 18 januari 2010 @ 12:37:58 #268
159615 PureEvil
Everybody Lies.
pi_76960595
Ik heb hele aardige buren. rechts van mij een oudere vrouw. ze speelt accordeon, dat hoor je nog weleens door de muren heen als je in de bijkeuken bezig bent. Maar geen last van. Supermens!
Links van ons zijn sinds 2 jaar nieuwe buren. En dat is een hele verbetering met wat er eerst zat. deze zijn spontaan, jong, lief. leuk voor de kinderen ook. ja super!
(de vorige was een chagerijnige vent, + een wijf dat het wat hoog in dr bol had, en 2 verwende kids...bleh)
pi_76960981
quote:
Op zondag 17 januari 2010 22:02 schreef MillFreak het volgende:
Rondom geen buren
Dat is de hoofdreden waarom ik meedoe aan de loterij
  maandag 18 januari 2010 @ 22:36:20 #270
254558 tomtomkortom
ik maak plaatjes
pi_76989738
Vanaf 1 februari heel blij . De aan cocaïne verslaafde buurvrouw verhuisd en in de woning komt een vriendin van mijn onderburen wonen. Met mijn onderburen ben ik al wat jaren bevriend, dus kan niet beter.
pi_76991412
In Nederland wonen we veel te dicht op elkaar.
  dinsdag 19 januari 2010 @ 07:54:31 #272
179024 Huppelmuts
Ja...nou...NEE dus!
pi_76998454
Mijn buren zijn lief kinderachtig
Deden sneeuwruimen en hebben toen heel veel sneeuw voor mijn tuinuitgang gedumpt. Mocht ik eerst bergbeklimmen voordat ik bij mn auto kon komen.
If God was a woman, wouldn't sperm taste like chocolat?
[b]AirwiN schreef [/b]
De posts van Huppelmuts onderscheiden zich toch al door hun grammaticale correctheid en scherpe spitsvondigheden? Daar heb je geen UI voor nodig om ze te herkennen.
  Moderator dinsdag 19 januari 2010 @ 08:47:18 #273
155227 crew  Guppy
dus
pi_76998964
quote:
Op dinsdag 19 januari 2010 07:54 schreef Huppelmuts het volgende:
Mijn buren zijn lief kinderachtig
Deden sneeuwruimen en hebben toen heel veel sneeuw voor mijn tuinuitgang gedumpt. Mocht ik eerst bergbeklimmen voordat ik bij mn auto kon komen.
[b]Op zaterdag 31 december 2011 16:16 schreef Socios het volgende:[/b] Kusje voor jou. :) :@ :*
  dinsdag 19 januari 2010 @ 19:41:09 #274
165333 misslady83
Can't you see im waving..
pi_77022883
Mijn buren zijn... ze kunnen totaal niet uitslapen en worden dus al vroeg wakker dan begint het knallen met deuren. Het zijn weliswaar mensen op leeftijd maar rekening houden met elkaar.... . Je kunt een deur ook rustig sluiten...maar nee hoor BAM met die deur. Kortom mijn buren zijn . Oja ook even leuk om te vermelden het zijn flats uit het jaar 0.
Waving.....can be positive or negative!..:)
  dinsdag 19 januari 2010 @ 19:42:20 #275
165333 misslady83
Can't you see im waving..
pi_77022945
quote:
Op maandag 18 januari 2010 23:06 schreef leukvoorlater het volgende:
In Nederland wonen we veel te dicht op elkaar.
Een feit (helaas)
Waving.....can be positive or negative!..:)
pi_77023056
[quote]Op maandag 28 december 2009 23:11 schreef Braddie het volgende:
De buren die ik had waren echte zeikerds, om 4 uur smiddags dacht ik leuk even keyboard te spelen, nee hoor, meneer moest zeiken want het stond te hard(had boxjes van 10 watt per stuk dus wat zeur je...)
Buren die ik nu heb, Hebben we totaal geen last van, al speel ik om 3 uur snachts nog keyboard op mijn nieuwe boxjes(oude target SRG-s120 ) dan nog zeuren ze niet!
[/quote)

Koptelefoon is slecht voor je oren...
  dinsdag 19 januari 2010 @ 20:27:31 #277
179024 Huppelmuts
Ja...nou...NEE dus!
pi_77025085
quote:
Op dinsdag 19 januari 2010 19:41 schreef misslady83 het volgende:
Mijn buren zijn... ze kunnen totaal niet uitslapen en worden dus al vroeg wakker dan begint het knallen met deuren. Het zijn weliswaar mensen op leeftijd maar rekening houden met elkaar.... . Je kunt een deur ook rustig sluiten...maar nee hoor BAM met die deur. Kortom mijn buren zijn . Oja ook even leuk om te vermelden het zijn flats uit het jaar 0.
Jij hebt ook al buren die niet weten waarom elke deur een deurklink heeft
If God was a woman, wouldn't sperm taste like chocolat?
[b]AirwiN schreef [/b]
De posts van Huppelmuts onderscheiden zich toch al door hun grammaticale correctheid en scherpe spitsvondigheden? Daar heb je geen UI voor nodig om ze te herkennen.
pi_77094426
Mijn naaste buren zijn kansloos. aan de ene kant heb ik een soort omhooggevallen tokkie familie wonen. Die kunnen aan hun tafel niet eens normaal met elkaar converseren. Wat dus betekend dat er altijd geschreeuwd moet worden in de tuin in de zomer. En ik begrijp ook nooit waarom mensen muziek in een tuin willen horen als ze buiten zitten. Als je gewoon in een rijtje woont is het toch heel normaal dat niet te doen.....???

Aan de andere kant heb ik beetje alto's wonen die gewoon hun eigen gang gaan. Verder weinig last van, alleen jammer dat hun kinderen het rennen door het huis hebben uitgevonden. Maar verder zijn die wel aardig. Onze achterburen zijn allemaal stuk voor stuk relaxd. Daar lopen we dus gewoon lekker bij elkaar naar binnen.
If a cluttered desk is a sign of a cluttered mind, of what then, is an empty desk?
- Albert Einstein
  donderdag 21 januari 2010 @ 13:31:06 #279
198417 Lastpost
Rotterdammert!
pi_77094575
Die van mij zijn gisteren opgepakt, bijzonder vriendelijke Antillianen .. mét een wietplantage.
Dus nu maar weer afwachten wat er over enkele maanden in komt te zitten.
pi_77095357
Buren ? welke buren Woon in een hoekhuis , het huis naast me staat leeg omdat dit een zogenaamde doorschuifwoning is voor eventuele renovaties in de omliggende dorpen.
Huis staat al 2 jaar leeg dus lekker rustig
2 huizen verder stel van rond de 45 met een bar in het midden van het huis , wel gezellig om zo nu en dan een drankje daar te nuttigen . Niks geen overlast van niemand niet .. lang leve het friese platte land
pi_77099473
In het appartement waar wij nu nog wonen hebben we buren tegenover ons wonen waarvan het oudste kind nu een auto heeft. Komt hier altijd keihard ingereden, heeft zijn motor getuned + een andere uitlaat dus een echt hels lawaai en dan nog de muziek keihard op, zodat de hele buurt het meekrijgt, ook om 1 uur 's nachts.
Ik heb nooit contact met ze gezocht, maar dat is volgens mij familie van elkaar allemaal. ZIjn altijd aan het schreeuwen op elkaar en vooral op de kinderen. Zelfs ons konijn luistert beter.
Daar staan altijd 5 a 6 autos voor de deur. Parkeren dan ook nog wel eens auto op het parkeer terrein van onze appartementen.
In de zomer zitten ze de hele dag buiten, niemand werkt daar volgens mij. En dan kijken ze je constant heel vuil aan.

Dat is ook 1 van de redenen waarom we eigenlijk vrij snel gingen verhuizen.
pi_77101064
Ik heb nou weer nieuwe buren, daar lusten de honden geen brood van
Zo'n beetje elke avond staat die mongol op de muur te kloppen; ik vermoed dat hij last heeft van geluid oid, maar even aanbellen is er niet bij. En als er nou reden tot klagen was, maar er wordt niet tot nauwelijks geluid geproduceerd... Vorige keer zei ik per ongeluk wat tegen mn vriendin en die sjaak stond meteen al weer op de muur te kloppen.... om half 8 's avonds
Gisteravond was 't weer feest (ik liet een bordje uit mn handen vallen en ja hoor...daar wastie weer ) maar ik ben er van overtuigd dat ik het langer vol hou dan hij met zn geklop Maar overweg toch wel om binnenkort eens bij de verhuurder te gaan klagen over een buurman die 's nachts schilderijtjes aan 't ophangen is oid
pi_77107281
quote:
Op dinsdag 19 januari 2010 20:27 schreef Huppelmuts het volgende:

[..]

Jij hebt ook al buren die niet weten waarom elke deur een deurklink heeft
Die hadden wij ook en nu geen buren meer die eraan vast zitten, wel 100 meter verderop ofzo.
Ik ben zoooo uitgerust
Balorig, niet te verwarren met ballorig!
Assumption is the mother of all mistakes....
pi_77120712
Toen ik nog bij mijn ouders woonde had ik echt de beste buren ooit!

Mijn ouders zijn er gaan wonen toen de wijk net gebouwd was, net als de buren. Ik was toen net een half jaar oud. Mijn buren hebben mij dus echt zien opgroeien.
Mijn ouders waren in de zomer altijd een aantal maanden op de camping en als ik dat gewild had, dan had mijn buurvrouw al mijn was gedaan. De was heb ik toch maar zelf gedaan, maar de strijk ging naar de buurvrouw
Tijdens die zomers zat ik ook vaak gezellig buiten een biertje te drinken bij mijn buren. Altijd hele goede gesprekken kunnen voeren, ondanks een leeftijdsverschil van bijna 50 jaar.

Wij hebben thuis nooit huisdieren gehad, maar toch hadden we altijd huisdieren. Onze buren hebben door de jaren heen 2 poedels gehad, een teckel, een Husky en nu weer een poedel.
De dieren komen regelmatig (meerdere keren per week) bij ons over de vloer.

Het mooiste was de teckel. Die lag echt bijna de hele dag bij ons in huis. 's Morgens vroeg kwam ze aangelopen en blafte als ze bij de achterdeur was (er is een doorgaan tussen de beide tuinen).
Deur werd dan opengemaakt en ze ging bij ons lekker op de bank verder slapen.

Toen ik mijn buurvrouw 3 jaar geleden vertelde dat ik het ouderlijk huis ging verlaten, begon ze ontzettend te huilen... Ze vond het niet leuk dat ik weg ging en dacht zelfs dat mijn ouders dan ook gingen verhuizen, wat uiteraard niet zo was.
Als ik nu bij mijn ouders kom ga ik meestal ook wel even bij de buren aan. We kennen elkaar zo lang en zo goed dat het meer als familie voelt.

In mijn huidige woning (appartementencomplex met 6 appartementen) heb ik ook niets te klagen.
Hier is het gewoon een kwestie van geven en nemen. Mijn buurman heeft wel eens luidruchtig feestje, maar daar zul je mij niet over horen klagen, doet hij ook niet als ik weer eens een feestje heb.
't Sjunste óp de welt, wat der Herjod had jemaad, dat is ós Kirchroa, went 't zingt en laacht.
  zondag 24 januari 2010 @ 13:07:26 #285
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_77206401
Goed
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
  maandag 8 februari 2010 @ 18:50:39 #286
174925 Judeljuud
Vindt, en gij zult meer zoeken
pi_77778533
quote:
Op dinsdag 15 december 2009 22:36 schreef Judeljuud het volgende:
Mijn bovenburen zijn 3 maanden in Iran. De rust...
Als ze terug zijn hebben ze een uitnodiging bij de woningbouw.
Oh nooooooooooo's! Ze zijn eerder terug...
Ik wil hier zó graag weg...
You were born as an original. Don't die as a copy.
pi_77779510
quote:
Op maandag 8 februari 2010 18:50 schreef Judeljuud het volgende:

[..]

Oh nooooooooooo's! Ze zijn eerder terug...
Ik wil hier zó graag weg...
Details willen we natuurlijk hebben!
  maandag 8 februari 2010 @ 19:36:45 #288
174925 Judeljuud
Vindt, en gij zult meer zoeken
pi_77780684
Details? Details?? Volgens mij zijn ze de klompendans aan het doen!!
Ze slaan met de deuren en schreeuwen. En nee, geen ruzie...dat is altijd zo.
You were born as an original. Don't die as a copy.
  dinsdag 9 februari 2010 @ 19:38:16 #289
165333 misslady83
Can't you see im waving..
pi_77819632
quote:
Op maandag 8 februari 2010 19:36 schreef Judeljuud het volgende:
Details? Details?? Volgens mij zijn ze de klompendans aan het doen!!
Ze slaan met de deuren en schreeuwen. En nee, geen ruzie...dat is altijd zo.
slaan met de deuren op welke tijdstippen? (komt me bekend voor)
Waving.....can be positive or negative!..:)
pi_77820116
quote:
Op dinsdag 9 februari 2010 19:38 schreef misslady83 het volgende:

[..]

slaan met de deuren op welke tijdstippen? (komt me bekend voor)
Onze ex-buren deden dat altijd..
Balorig, niet te verwarren met ballorig!
Assumption is the mother of all mistakes....
pi_77833999
Nu niet meer, vroeger in mijn oude flatje wel heel veel ellende gehad.
Verslaafde overbuurvrouw die met alle deuren open naakt op de bank lag te slapen, of naakt in het portiek lag (en nee, mooi was ze niet), hennepkwekers, dealers, feesten tot de volgende ochtend...
Niet best allemaal.
Nu heb ik wel goede buren, echt geen last van.
Overburen zijn helemaal rustige mensen maar dat is logisch als je recht tegenover een 170 jaar oude begraafplaats woont en je de zerkjes kunt zien als je op de bank zit!
Neeeee! Sinterklaas wil bier!
pi_77834030
Net nieuwe buren. Binnenkort borrel halen.
Jimmy Carter:
"Sometimes God answers prayers with 'Yes'
Sometimes He answers prayers with 'No'
Sometimes He might answer 'You've got to be kidding' ”
  † In Memoriam † woensdag 10 februari 2010 @ 08:57:35 #293
77924 Skaai
I am beyond coffee.
pi_77835578
Ik heb gelukkig goed contact met mijn buren, ze zorgen voor mijn katten als ik weg ben . Gisteren kwam ik de huissleutel halen (ivm oppassen) en werd hartelijk ontvangen, of ik wat te drinken wilde en zo ben ik een half uurtje blijven hangen. Afgelopen jaarwisseling ook met mijn (over)buren gevierd .
Voordeel is misschien dat we allemaal twintigers zijn en tegelijk in het (nieuwbouw) complex zijn komen wonen, en we hadden al contact met elkaar via Hyves voordat we elkander überhaupt hadden gezien. Ik heb niet met iedereen contact, buuf rechts (ook wel Michael Jackson genoemd, ook buren roddelen ) zie ik eik nooit, maar ze zegt me wel gedag als ik haar zie. Zo gaat het met de andere buren ook, en zolang we elkaar maar gewoon aankijken en gedag zeggen (dat dwing ik af want ik zeg iedereen dwangmatig gedag ) ben ik al tevreden.
Fat bikers bounce better.
I'm not confused brother! I just took picture of my face, is defo not my confused face!
pi_77857999
woo, wel een half uur.
Jimmy Carter:
"Sometimes God answers prayers with 'Yes'
Sometimes He answers prayers with 'No'
Sometimes He might answer 'You've got to be kidding' ”
  † In Memoriam † woensdag 10 februari 2010 @ 20:49:28 #295
77924 Skaai
I am beyond coffee.
pi_77859420
Als het de bedoeling is om binnen 1 minuut (voordat ik ging koken ) mijn huissleutel op te halen en te bedanken en dit is het resultaat heb ik geen klachten hoor . Wow, een half uurtje socializen. Vreemd he .
Fat bikers bounce better.
I'm not confused brother! I just took picture of my face, is defo not my confused face!
pi_77859476
Hehe.

Ik ben opgegroeid in een dorp en daar was het huis van de buren in feite een verlengde van je eigen huis. Haha.

Stad werkt anders. Weet ik ook wel. Ik weet niet waar je woont trouwens.
Jimmy Carter:
"Sometimes God answers prayers with 'Yes'
Sometimes He answers prayers with 'No'
Sometimes He might answer 'You've got to be kidding' ”
  † In Memoriam † woensdag 10 februari 2010 @ 20:53:14 #297
77924 Skaai
I am beyond coffee.
pi_77859596
In Almere Poort, nieuwbouw enzo. Beetje afgesloten van de rest van Almere at the moment, alleen een AH in de buurt .
Maar zelfs in mijn vorige huis in het hart van Almere Stad ging ik wel eens bij de buren langs, had er dan ook maar 3 .
Fat bikers bounce better.
I'm not confused brother! I just took picture of my face, is defo not my confused face!
pi_77859999
Almere, poe, dat is wel echt een andere wereld.

Buren zijn gewoon handig, als je met sleutels loopt te goochelen of een tijdje weg bent.

Jimmy Carter:
"Sometimes God answers prayers with 'Yes'
Sometimes He answers prayers with 'No'
Sometimes He might answer 'You've got to be kidding' ”
pi_77884454
Al 2 weken geluidsoverlast trouwens. Dat wel.
Jimmy Carter:
"Sometimes God answers prayers with 'Yes'
Sometimes He answers prayers with 'No'
Sometimes He might answer 'You've got to be kidding' ”
pi_77908004
Iemand anders ook wel eens last van?
Jimmy Carter:
"Sometimes God answers prayers with 'Yes'
Sometimes He answers prayers with 'No'
Sometimes He might answer 'You've got to be kidding' ”
pi_77908266
Jimmy Carter:
"Sometimes God answers prayers with 'Yes'
Sometimes He answers prayers with 'No'
Sometimes He might answer 'You've got to be kidding' ”
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')