Denk dat jij ook jury bent. Dat is het nadeel van een nieuweling op 1 zetten. Meer dan de helft jureert dan niet..quote:Op donderdag 22 januari 2009 19:04 schreef Beschouw het volgende:
Onderschriften op foto zet ik hier niet weg. Te veel werk. Jury kijkt maar in het vorige topic.
Is best. Maar dan wacht ik tot kwart over 8. Misschien daagt echte jury nog wel op.quote:Op donderdag 22 januari 2009 19:06 schreef Breach het volgende:
[..]
Denk dat jij ook jury bent. Dat is het nadeel van een nieuweling op 1 zetten. Meer dan de helft jureert dan niet..
oeps :$ zal et maar meteen doen.quote:Op donderdag 22 januari 2009 19:24 schreef Breach het volgende:
[..]
Om te jureren ofzo
Voetbalfoto-onderschriftcompetitie #152: Elke dag k*t-jury.
quote:Sjimz
Niet alleen wielrenners hebben last van een 3e bal
quote:Zjakkie
"Ik hou van voetbal, ik droom voetbal, ik eet en drink voetbal, kijk ik poep zelfs voetbal"
quote:DivineJester
Snifsnif "Waar is die duim geweest, Roberto?"
De opmaak is hier te vinden.quote:Grulez
De kont is bal
Weet je misschien wie op de foto staat?quote:
of ligt aan de deelnemers x)? vond et nou niet echt een geweldige ronde moetk zeggen.quote:Op donderdag 22 januari 2009 19:57 schreef Isiolo het volgende:
Meer deelnemers, maar jury niveau daalt rampzalig.....
je was super slecht, geen gevoel, rampzalig dusquote:Op donderdag 22 januari 2009 20:15 schreef daankes het volgende:
[..]
of ligt aan de deelnemers x)? vond et nou niet echt een geweldige ronde moetk zeggen.
Weet ik ook niet.quote:Op donderdag 22 januari 2009 19:44 schreef EnGCatjuh het volgende:
Wiki mag wel weer eens bijgewerkt worden. Waarom doet een TS dat nooit?
sorry, maar weinig glimlach van je reactiesquote:Op donderdag 22 januari 2009 22:33 schreef sezten het volgende:
Kutjury, rot op man.
Laat mij ook is winnen.
Ach man, iedereen kan toveren. Zelfs glimlachen.quote:Op donderdag 22 januari 2009 22:45 schreef daankes het volgende:
[..]
sorry, maar weinig glimlach van je reacties
zal ik men rekeningnummer maar vast neerzetten?quote:Op donderdag 22 januari 2009 22:54 schreef sezten het volgende:
[..]
Ach man, iedereen kan toveren. Zelfs glimlachen.
Anders forceer je hem gewoon, oké?
Het is erg belangrijk dat ik win, dan sta ik op het podium.
Alle kandidaten zullen het daar mee eens zijn.
Dus je weet wat je te doen staat, als je nog is wint.
Verklein woordje, dan sta ik psychologisch gezien "hoger".quote:
Doe zelf us wat, luie f......quote:Op donderdag 22 januari 2009 22:57 schreef TheVulture het volgende:
Komt er nog een foto?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |