FOK!forum / Brave New World / Vaccinatie is gevaarlijke onzin
Lambiekjedinsdag 23 december 2008 @ 00:32
Vaccination - The Hidden Truth (1u30)

Mazzelen, waterpokken, kinkhoest waren op sterven na dood voordat de vaccinatie zijn intrede deed. In de gebruikte statistieken is overduidelijk te zien dat er weer een opwaardse lijn is van uitbraak gevallen. Aan de statistieken te zien is het echt volkomen kolder om kinderen in te enten tegen deze ziektes/aandoeningen

Naast dat het dus volkomen ineffectief is is het juist de veroorzaker van de ziektes waarvoor je ingeënt bent. Waarom is men zo paniekerig dat de bijbelbelt niet is ingeënt? Kinderen die gevaccineerd zijn hoeven toch niets te vrezen of wat?! Nou ik denk dat de autoriteiten wel anders weten.


Vaccinatie is overbodig, dat lijkt me evident.
quote:
What is the Evidence for an Autism/ Vaccine Link?
In the case of Hannah Poling, the federal vaccine court has agreed to compensate Poling's family, conceding that her autism was caused by vaccination. The federal court has already paid out more than $1.5 billion for vaccine related injury or death.

According to Bernadine Healy MD, Director of the National Institute of Health (NIH) in 1991, there is credible published, peer-reviewed scientific studies that support the idea of an association between autism and vaccines. Rather than oppose all vaccinations, Dr Healy suggests modifying the vaccination schedule to make them safer.
Which is Greater Threat, Measles or Autismbron
Eerst worden kinderen/babies vol gespoten met vaccinatie voor aandoeningen dat in de eerste plaats al geen issues meer zijn. Vervolgens veroorzaken deze inentingen voor autisme, ADHD en astma. Waardoor het kind een paar jaar later aan de kindercocaïne (aka Ritalin) moet. Wat weer tot depressies en zelfmoorden lijdt. In wat voor idiote kudtwereld leven we. Wie dit bedacht heeft is fucking briljant

Nu met het HPV is de bigpharma weer lekker op dreef om zoveel mogelijk 12jarige meisjes wereldwijd te verminken/vermoorden met hun misdadige en verdervelijke rotzooi.

Hier nog een artikel met feiten over hoe effectief medicijngebruik wel niet is.
quote:
According to Pomeranz’s research, he estimates that 2,216,000 hospital patients experienced serious adverse drug reactions (side effects) and 106,000 died from these reactions in 1994 alone. This astounding number accounted for 4.6% of all recorded deaths in the U.S. in that year. This makes drug reaction deaths the fourth leading cause of death in the country.
Echt! Waarom heeft men zo blind vertrouwen in BigPharma. I don't get it.
Waarom hebben we in de eerste plaats aandoeningen? Is het niet voedsel gerelateerd? Veel aandoeningen (juist kanker (er wel op tijd bij zijn)) zijn met een gevarieerd en evenwichtig voedsel (met B17) met gemak met ons immuunsysteem te overwinnen. Waarom wordt dan nu juist ons voedsel vitamineloser, gen-gemanipuleerder met de opkomende codex? De Codex Alimentarius zorgt voor dat er weer meer slachtoffers die chronisch gedrogeerd moeten worden met medicijnen.

wake up
Iblisdinsdag 23 december 2008 @ 00:52
Polio.
Mindstatedinsdag 23 december 2008 @ 00:54
Waar zit de stijgende lijn na het invoeren van vaccinatie in die grafiek dan?
#ANONIEMdinsdag 23 december 2008 @ 00:55
Ik snap het niet. Wat moet ik nou precies aflezen aan die grafiek?
#ANONIEMdinsdag 23 december 2008 @ 00:57
Owja, en de volgende vraag; wat is het grote doel volgens de TS: denkt de TS werkelijk dat er een grote farmaceutisch bedrijf is dat willens en wetens kinderen aantoonbaar vergiftigt (volgens de TS) voor een paar extra dollars?

Zo ja, waarom zouden deze bedrijven zulke grote risico`s lopen?
Joachimdinsdag 23 december 2008 @ 01:02
Overigens laat dat grafiekje zien hoeveel mensen er dood gaan aan de mazelen. Niet hoeveel mensen het krijgen. Het lijkt me logisch dat de ziekte steeds minder dodelijk is geworden met steeds betere medische kennis.

Wat interessant is om te zien hoeveel mensen nu überhaupt nog de mazelen krijgen ten opzichte van voor het vaccinatieprogramma.
Joachimdinsdag 23 december 2008 @ 01:03
Waarschijnlijk krijg je dan een grafiekje wat bij deze tekst past:
quote:
Het effect van vaccinatie
In ontwikkelingslanden sterven per jaar meer dan 300.000 kinderen aan mazelen. In Nederland is het aantal sterfgevallen en zieken spectaculair gedaald sinds de mazelenvaccinatie in 1976 werd opgenomen in het Rijksvaccinatieprogramma. Eerst als los vaccin, vanaf 1987 als onderdeel van de BMR-vaccinatie. Deze geeft bij meer dan 95% van de ingeënte mensen persoonlijke bescherming. Onder bevolkingsgroepen die zich niet laten vaccineren, breken van tijd tot tijd nog mazelenepidemieën uit. Tijdens de epidemie van 1999/2000 werden 150 kinderen met mazelen in het ziekenhuis opgenomen en stierven drie kinderen aan de gevolgen van de ziekte.
Dragoneerdinsdag 23 december 2008 @ 01:04
Volgens mij geeft die grafiek aan dat de mortaliteit na het invoeren van het mazelen vaccin tot nul naderde. Ik weet niet hoe ik het anders moet lezen. Wat is je punt TS, en waar zijn je bewijzen? Het feit dat je al niet eens een grafiek fatsoenlijk kunt lezen doet me al direct aan de rest van je vage verhaal twijfelen..

Uitleg alsjeblieft.. en dat verhaal over het bestrijden van kanker met vitaminen.. give me a break man.. Mijn vader kreeg een dieet van vette vis en peperdure vitaminen voorgeschreven door een of andere Haagse kwakzalver.. maar ja, darmkanker ga je gewoon dood aan hoor.

En tot slot.. Het onderzoek van Pomeranz is op zijn zachts gezegd omstreden.
Stalidinsdag 23 december 2008 @ 01:29
quote:
Op dinsdag 23 december 2008 01:02 schreef Joachim het volgende:


Wat interessant is om te zien hoeveel mensen nu überhaupt nog de mazelen krijgen ten opzichte van voor het vaccinatieprogramma.
Waarmee niet gevaccineerden ook geen mazelen oplopen, of zie ik dit verkeerd?
robber57dinsdag 23 december 2008 @ 01:33
De point die je probeert te maken is valide maar de "bewijsvoering" rammelt aan alle kanten.
Bovendien is het verwijzen naar "onderzoeks resultaten" een nutteloze bezigheid aangezien voor ieder onderzoek dat jij aanhaalt ik er minstens 10 retour kan vinden die het tegendeel bewijzen, en dat ook weer vice versa....

Je punt is een steeds meer gehoorde kritiek dat van een hoop medicijnen het schadelijke effect mogelijk groter is dan de winst, een terdege beanstigend beeld.
En dat de overheid en farma industrie, net als iedere andere financiele partij ,niet echt te vertrouwen zijn met onze gezondheid is ook een niet echt geruststellende gedachte maar ieder van die problemen opzich loont zich al voor een topic laat staan dus een topic waarin even alle problemen van de wereld in 1 stukje behandelt worden.....
FOCUS....
Salvad0Rdinsdag 23 december 2008 @ 07:01
even een kanttekening:

Swedish anti-corruption agents are investigating allegations that pharmaceutical giant AstraZeneca influenced the awarding of this year's Nobel Prize in medicine.

Part of the Nobel Prize in Physiology or Medicine was awarded this fall to Harald zur Hausen, a German scientist who discovered the links between human papilloma viruses and cervical cancer. The discovery could be a financial bonanza for AstraZeneca, which holds the patents on ingredients in the vaccines used to fight the viruses.

http://www.thestar.com/News/World/article/555701
Lambiekjedinsdag 23 december 2008 @ 09:56
quote:
Op dinsdag 23 december 2008 01:33 schreef robber57 het volgende:
De point die je probeert te maken is valide maar de "bewijsvoering" rammelt aan alle kanten.
Bovendien is het verwijzen naar "onderzoeks resultaten" een nutteloze bezigheid aangezien voor ieder onderzoek dat jij aanhaalt ik er minstens 10 retour kan vinden die het tegendeel bewijzen, en dat ook weer vice versa....
bekijk eerst de video kom dan terug.
Officiele publicatie over medicijnen in vakbladen zijn van nature onjuist. Dat heeft RADAR wel aangetoond.
Goede naam (relatief gezien) van Artsen misbruiken voor medicijnpromotie zonder dat de desbetreffende arts van iets weet. Artsen zijn in mijn optiek bonushunters
quote:
Je punt is een steeds meer gehoorde kritiek dat van een hoop medicijnen het schadelijke effect mogelijk groter is dan de winst, een terdege beanstigend beeld.
En dat de overheid en farma industrie, net als iedere andere financiele partij ,niet echt te vertrouwen zijn met onze gezondheid is ook een niet echt geruststellende gedachte maar ieder van die problemen opzich loont zich al voor een topic laat staan dus een topic waarin even alle problemen van de wereld in 1 stukje behandelt worden.....
FOCUS....
Dat idee als je daar dus in het diep mee gaat wordt het alleen maar erger en erger. Dat wat jij schets is nog maar het topje van de ijsberg.
TeChNo2dinsdag 23 december 2008 @ 09:57
Jij (TS) ziet wel overal samenzweringen hoor
JohnnyKnoxvilledinsdag 23 december 2008 @ 10:01
Hey Lambiek, de enige reden dat kinderen in de Bible Belt, die niet ingeënt zijn niet ziek worden is het feit dat de rest van de kinderen wél ingeënt is.
Een eventuele uitbraak van polio of de bof o.i.d. kan dus nooit veel verderkomen dan de gemeenschappen in de Bible Belt. Link.

Voorts haal je nogal wat Amerikaans onderzoek aan, me dunkt wordt er daar nogal anders omgegaan met medicijnen dan hier, in Europa is men veel terughoudender om grote hoeveelheden medicijnen voor te schrijven. (n.b.: dit is mijn persoonlijke mening).
Lambiekjedinsdag 23 december 2008 @ 10:01
quote:
Op dinsdag 23 december 2008 09:57 schreef TeChNo2 het volgende:
Jij (TS) ziet wel overal samenzweringen hoor
Aanslag op gezondheid is wel degelijk een complot van overheid en industrie.
#ANONIEMdinsdag 23 december 2008 @ 10:03
quote:
Op dinsdag 23 december 2008 09:56 schreef Lambiekje het volgende:
bekijk eerst de video kom dan terug.
Ga jij maar eens voor de grap in op de mensen die kritiek leveren op je startpost. Het lijkt erop dat je niet in staat bent om ook maar 1 argument te weerleggen.
fruityloopdinsdag 23 december 2008 @ 10:04
quote:
Op dinsdag 23 december 2008 01:29 schreef Stali het volgende:

[..]

Waarmee niet gevaccineerden ook geen mazelen oplopen, of zie ik dit verkeerd?
Dat zal komen doordat de kans op besmetting veel kleiner wordt, dankzij de mensen die wel gevaccineerd zijn. Maar dat hangt er vanaf, volgens mij kun je ook al ben je ingeënt nog wel drager zijn van actieve virusdeeltjes, maar of dat bij de mazelen ook zo is weet ik niet. De meeste virussen zijn niet zo efficiënt, die muteren bij bijna elke voortplantingsslag, en nemen dan ook meestal exponentieel af in viraliteit. Dus als je door vaccinaties de tijd kan verlengen tot een virusdeeltje een vatbaar slachtoffer vindt, of al is afgestorven tegen die tijd, dan ben je als niet gevaccineerde ook gedeeltelijk beschermd. Maar dat is vrij complexe wiskunde volgens mij..
Lambiekjedinsdag 23 december 2008 @ 10:06
quote:
Op dinsdag 23 december 2008 10:01 schreef JohnnyKnoxville het volgende:
Hey Lambiek, de enige reden dat kinderen in de Bible Belt, die niet ingeënt zijn niet ziek worden is het feit dat de rest van de kinderen wél ingeënt is.
Een eventuele uitbraak van polio of de bof o.i.d. kan dus nooit veel verderkomen dan de gemeenschappen in de Bible Belt.
Als je kijkt naar de video zal je zien dat het anders zit. Maar dan hanteert men de Amish.
Het discusseerd wat makkelijker als men ook daadwerkelijk de video heeft gekeken. Ik weet anderhalfuur is een poos. MAar het verhelderd je denkraam aanzienelijk. En dat niets lijkt wat het is.

Waarom was er dan z'n paniek toen het uitbrak in de BibleBelt?

ook hier is duidelijk te zien dat vaccinatie op nutteloosheid berust
#ANONIEMdinsdag 23 december 2008 @ 10:07
quote:
Op dinsdag 23 december 2008 10:06 schreef Lambiekje het volgende:
ook hier is duidelijk te zien dat vaccinatie op nutteloosheid berust
Wat begrijp je niet aan het verschil tussen ziek worden en dood gaan?
teamleaddinsdag 23 december 2008 @ 10:10
tvp. Be nice
#ANONIEMdinsdag 23 december 2008 @ 10:11
Kijk en hier staan de cijfer met het aantal mensen wat mazelen krijgt en het aantal dat overlijdt: http://www.hpa.org.uk/web/HPAweb&HPAwebStandard/HPAweb_C/1195733835814
fruityloopdinsdag 23 december 2008 @ 10:12
quote:
Op dinsdag 23 december 2008 10:06 schreef Lambiekje het volgende:

[..]

Als je kijkt naar de video zal je zien dat het anders zit. Maar dan hanteert men de Amish.
Het discusseerd wat makkelijker als men ook daadwerkelijk de video heeft gekeken. Ik weet anderhalfuur is een poos. MAar het verhelderd je denkraam aanzienelijk. En dat niets lijkt wat het is.

Waarom was er dan z'n paniek toen het uitbrak in de BibleBelt?

ook hier is duidelijk te zien dat vaccinatie op nutteloosheid berust
[ afbeelding ]
Nederland is een stuk dichtbevolkter dan Wales lambiekje, dus dat is wederom wat appels en peren vergelijken. Overigens correspondeert de grafiek ook aardig met de ontwikkeling van kennis over virussen en persoonlijke hygiëne om maar eens wat te noemen, dus dat verklaard ook een groot deel van de afname tot aan de vaccinatie programma's.
MevrouwPuffdinsdag 23 december 2008 @ 10:13
Als het vaccineren nou echt zo overduidelijk ziek- en doodmakend was, wat zou dan de moeite zijn om dat onderzoek (waar de stelling uiteraard op gebaseerd is), uit te schrijven en te publiceren in een gerenommeerd tijdschrift? Al dat omslachtig gedoe met video's...
JohnnyKnoxvilledinsdag 23 december 2008 @ 10:16
quote:
Op dinsdag 23 december 2008 10:06 schreef Lambiekje het volgende:
Als je kijkt naar de video zal je zien dat het anders zit. Maar dan hanteert men de Amish.
Het discusseerd wat makkelijker als men ook daadwerkelijk de video heeft gekeken. Ik weet anderhalfuur is een poos. MAar het verhelderd je denkraam aanzienelijk. En dat niets lijkt wat het is.
En wat hebben de Amish met het Nederlandse vaccinatiebeleid te maken?
quote:
Waarom was er dan z'n paniek toen het uitbrak in de BibleBelt?
Bron?
quote:
ook hier is duidelijk te zien dat vaccinatie op nutteloosheid berust
[ afbeelding ]
Als ik die grafiek zo bekijk zie ik én een duidelijke daling vóor invoering van de vaccinatie, waarschijnlijk door verbeteringen in de gezondheidzorg in het algemeen én een duidelijke daling na invoering van vaccinatie (bijvoorbeeld diphteria). Bovendien zie je geen heftige fluctuaties meer, volgens mij duidt dat erop dat er veel minder epidemiën uitbreken.
Lambiekjedinsdag 23 december 2008 @ 10:16
quote:
Op dinsdag 23 december 2008 10:03 schreef The_End het volgende:

[..]

Ga jij maar eens voor de grap in op de mensen die kritiek leveren op je startpost. Het lijkt erop dat je niet in staat bent om ook maar 1 argument te weerleggen.
tegen de idioterie van algemeen geaccepteerde werkelijkheid ga ik niet tegen in. Wat al gezegd is voor elke negatieve publicatie is een positive publicatie te vinden. Ook al ben ik van mening dat elke positieve medicijnpublicatie/onderzoek gefinanceerd is door de producent zelf. Dat zal nimmer negatief uitvallen.

300 jaar geleden werd je dood gemaakt omdat je zei dat de wereld rond is. In de tijd van Galileo werd je terdood veroordeeld omdat je van mening was dat de wereld om de zon draait. Ga zo maar door. Nu wordt je bedreigd als je zegt dat basis van medicijnen de oorzaak van ziektes en kwalen zijn.

Beseft men wel dat deze fascistische industrie pas 50 jaar bestaat? Oprichting van Nazi-kopstukken.
_Led_dinsdag 23 december 2008 @ 10:18
Schitterend als mensen zelf met grafieken gaan smijten die hun eigen ongelijk aantonen

[ Bericht 1% gewijzigd door _Led_ op 23-12-2008 10:25:39 ]
Iblisdinsdag 23 december 2008 @ 10:21
En de pokken Lambiekje, waren die zonder vaccinatieprogramma ook uitgeroeid?
#ANONIEMdinsdag 23 december 2008 @ 10:23
quote:
Op dinsdag 23 december 2008 10:16 schreef Lambiekje het volgende:
tegen de idioterie van algemeen geaccepteerde werkelijkheid ga ik niet tegen in.
Omdat je dat niet kan. Kijk eens in die tabel. Daar kan je zien dat het aantal gevallen van mazelen sinds de vacinatie drastisch is afgenomen.
SpecialKdinsdag 23 december 2008 @ 10:26
quote:
Op dinsdag 23 december 2008 00:52 schreef Iblis het volgende:
Polio.
Hoe kan je met 1 woord een heel topic naar de tering helpen
John.Miltondinsdag 23 december 2008 @ 10:27
quote:
Op dinsdag 23 december 2008 10:03 schreef The_End het volgende:

[..]

Ga jij maar eens voor de grap in op de mensen die kritiek leveren op je startpost. Het lijkt erop dat je niet in staat bent om ook maar 1 argument te weerleggen.
Dat komt omdat de rest van de wereld fout voorgelicht is en we ons baseren op bronnen die alleen maar onjuistheden bevatten, doordat die bronnen ingegeven worden door geheime instanties die de wereldmacht willen overnemen.

Daarbij moet het wel heel beangstigend zijn als alles om je heen in de wereld een groot complot is en gemaakt is om onze soort te onderdrukken. Voor personen als Lambiekje is elke verandering ingegeven door een groter kwaad en staan ze hier sceptisch tegenover. Kritisch zijn is een goed iets, maar sommige mensen slaan daar in door.

OT:

De mortaliteit van een ziektes als de pokken is over de tijd sterk gedaald, dat komt mede door de verbeterde gezondheidszorg en de wijze waarop uitbraken van ziektes aangepakt worden.
Hierdoor worden symptomen eerder herkend en kan effectiever behandeld worden. De vaccinatie is er juist om te zorgen dat mensen niet ziek worden en niet de symptomen van deze ziekte krijgen.

Ik denk dat het ethisch niet correct is om mensen te besmetten met een ziekte als de pokken en ze te laten laten aan de symptomen die deze ziekte met zich meebrengt. Buiten de hoge koortsen en pijnlijke blaasjes op het lichaam zijn er nog verschillende andere mogelijke symptomen die je niemand toewenst.
SpecialKdinsdag 23 december 2008 @ 10:29
quote:
Op dinsdag 23 december 2008 10:16 schreef Lambiekje het volgende:

[..]

tegen de idioterie van algemeen geaccepteerde werkelijkheid ga ik niet tegen in laat ik me niet inenten
Duidelijk.
Iblisdinsdag 23 december 2008 @ 10:35
quote:
Op dinsdag 23 december 2008 10:27 schreef John.Milton het volgende:
De mortaliteit van een ziektes als de pokken is over de tijd sterk gedaald, dat komt mede door de verbeterde gezondheidszorg en de wijze waarop uitbraken van ziektes aangepakt worden.
Hierdoor worden symptomen eerder herkend en kan effectiever behandeld worden. De vaccinatie is er juist om te zorgen dat mensen niet ziek worden en niet de symptomen van deze ziekte krijgen.
Pokken zijn zelfs uitgeroeid verklaard in 1979! De sterfte lag op 30% van de mensen die besmet raakten. Lambiekje zal dit wel wijten aan een natuurlijke afname van de kracht van het virus gecombineerd met een stevige dosis gezwam.
JohnnyKnoxvilledinsdag 23 december 2008 @ 10:37
quote:
Op dinsdag 23 december 2008 10:35 schreef Iblis het volgende:
Pokken zijn zelfs uitgeroeid verklaard in 1979! De sterfte lag op 30% van de mensen die besmet raakten. Lambiekje zal dit wel wijten aan een natuurlijke afname van de kracht van het virus gecombineerd met een stevige dosis gezwam.
Neh, "pokken waren een beetje over hun hoogtepunt heen en werden uitgefaseerd.
Bigpharma was toen al bezig om mondjesmaat AIDS in te voeren."
Megumidinsdag 23 december 2008 @ 10:39
quote:
Op dinsdag 23 december 2008 00:54 schreef Mindstate het volgende:
Waar zit de stijgende lijn na het invoeren van vaccinatie in die grafiek dan?
Omdat vaccinatie werkt natuurlijk. Wat de grafiek heel mooi laat zien.
John.Miltondinsdag 23 december 2008 @ 10:39
quote:
Op dinsdag 23 december 2008 10:37 schreef JohnnyKnoxville het volgende:

[..]

Neh, "pokken waren een beetje over hun hoogtepunt heen en werden uitgefaseerd.
Bigpharma was toen al bezig om mondjesmaat AIDS in te voeren."
Je vergeet te vermelden dat AIDS in het vaccin tegen de pokken zat.
Goeliedinsdag 23 december 2008 @ 10:42
Het feit dat er geld verdiend wordt aan medicijnen zegt genoeg.

Je kan het vergelijken met Philips die een onbreekbare lamp op de markt brengt, die eeuwig mee gaat.
Dat doen ze niet, want dan verdienen ze geen geld meer.

Hetzelfde geldt voor kanker, AIDS, en een groot deel van de overige ziektes.
Zouden ze een heus medicijn vinden tegen kanker, dan brengen ze die niet op de markt, simpelweg omdat er nu al miljaren worden verdiend in de kanker industrie.
#ANONIEMdinsdag 23 december 2008 @ 10:43
quote:
Op dinsdag 23 december 2008 10:16 schreef Lambiekje het volgende:

300 jaar geleden werd je dood gemaakt omdat je zei dat de wereld rond is. In de tijd van Galileo werd je terdood veroordeeld omdat je van mening was dat de wereld om de zon draait. Ga zo maar door. Nu wordt je bedreigd als je zegt dat basis van medicijnen de oorzaak van ziektes en kwalen zijn.
Grappig, gaan janken omdat je jezelf durft te vergelijken met mensen die verketterd werden vanwege hun denkbeelden terwijl jezelf hier keer op keer bewijst zelf met een totaal niet onderbouwde heksenjacht bezig te te zijn.
MevrouwPuffdinsdag 23 december 2008 @ 10:45
quote:
Op dinsdag 23 december 2008 10:42 schreef Goelie het volgende:
Het feit dat er geld verdiend wordt aan medicijnen zegt genoeg.

Je kan het vergelijken met Philips die een onbreekbare lamp op de markt brengt, die eeuwig mee gaat.
Dat doen ze niet, want dan verdienen ze geen geld meer.

Hetzelfde geldt voor kanker, AIDS, en een groot deel van de overige ziektes.
Zouden ze een heus medicijn vinden tegen kanker, dan brengen ze die niet op de markt, simpelweg omdat er nu al miljaren worden verdiend in de kanker industrie.
Ziektes zijn zo erg, dat is echt liefdewerk. Hoe kan iemand het over zijn hard verkrijgen om daar zijn brood mee te willen verdienen
_Led_dinsdag 23 december 2008 @ 10:48
quote:
Op dinsdag 23 december 2008 10:42 schreef Goelie het volgende:
Het feit dat er geld verdiend wordt aan medicijnen zegt genoeg.

Je kan het vergelijken met Philips die een onbreekbare lamp op de markt brengt, die eeuwig mee gaat.
Dat doen ze niet, want dan verdienen ze geen geld meer.

Hetzelfde geldt voor kanker, AIDS, en een groot deel van de overige ziektes.
Zouden ze een heus medicijn vinden tegen kanker, dan brengen ze die niet op de markt, simpelweg omdat er nu al miljaren worden verdiend in de kanker industrie.
Onzin, als de een het niet uitbrengt doet de ander het wel om er als eerste geld mee te verdienen.
SpecialKdinsdag 23 december 2008 @ 10:49
quote:
Op dinsdag 23 december 2008 10:42 schreef Goelie het volgende:
Je kan het vergelijken met Philips die een onbreekbare lamp op de markt brengt, die eeuwig mee gaat.
Dat doen ze niet, want dan verdienen ze geen geld meer.
hihihi onbreekbare lampen hebben veel dikker wolfraam waardoor de weerstand veel hoger is. Het zijn dus energieslurpers... hihihihihihihihihihih

TeChNo2dinsdag 23 december 2008 @ 10:49
quote:
Op dinsdag 23 december 2008 10:45 schreef MevrouwPuff het volgende:

[..]

Ziektes zijn zo erg, dat is echt liefdewerk. Hoe kan iemand het over zijn hard verkrijgen om daar zijn brood mee te willen verdienen
Dat doen al die lieve zusters, broeders, doktoren, chirurgen enz. ook hoor
TeChNo2dinsdag 23 december 2008 @ 10:51
quote:
Op dinsdag 23 december 2008 10:42 schreef Goelie het volgende:
Je kan het vergelijken met Philips die een onbreekbare lamp op de markt brengt, die eeuwig mee gaat.
Dat doen ze niet, want dan verdienen ze geen geld meer.
De gloeilamp wordt toch verboden...

..ik denk zelf aan een complot van de energiebedrijven die euh of de lampfabrieken want die zijn euh... tja...maar het zal in ieder geval wel een complot zijn hoor
#ANONIEMdinsdag 23 december 2008 @ 10:51
quote:
Op dinsdag 23 december 2008 10:42 schreef Goelie het volgende:
Het feit dat er geld verdiend wordt aan medicijnen zegt genoeg.
Ik vind dat je verdomd weinig zegt anders.
quote:
Je kan het vergelijken met Philips die een onbreekbare lamp op de markt brengt, die eeuwig mee gaat.
Dat doen ze niet, want dan verdienen ze geen geld meer.
Als Philips het niet doet dan doet een ander het wel als het technisch mogelijk is.
quote:
Hetzelfde geldt voor kanker, AIDS, en een groot deel van de overige ziektes.
Zouden ze een heus medicijn vinden tegen kanker, dan brengen ze die niet op de markt, simpelweg omdat er nu al miljaren worden verdiend in de kanker industrie.
Waarom zijn er dan wel medicijnen uitgevonden en op de markt gebracht die bepaalde ziektes (bijna) volledig hebben doen verdwijnen?
#ANONIEMdinsdag 23 december 2008 @ 10:52
quote:
Op dinsdag 23 december 2008 10:42 schreef Goelie het volgende:
Je kan het vergelijken met Philips die een onbreekbare lamp op de markt brengt, die eeuwig mee gaat.
Dat doen ze niet, want dan verdienen ze geen geld meer.

Hetzelfde geldt voor kanker, AIDS, en een groot deel van de overige ziektes.
Zouden ze een heus medicijn vinden tegen kanker, dan brengen ze die niet op de markt, simpelweg omdat er nu al miljaren worden verdiend in de kanker industrie.
Dit is zo'n ontzettend domme redenatie. Als mijn bedrijf een 'medicijn' tegen kanker zou vinden, dan zou ik dat direct voor grof geld kunnen verkopen aan miljoenen mensen, waarmee ik in een klap alle concurentie wegvaag.

Maar nee, ik verstop het, want dan kan een ander bedrijf geld verdienen aan chemokuren...
MevrouwPuffdinsdag 23 december 2008 @ 10:55
quote:
Op dinsdag 23 december 2008 10:49 schreef TeChNo2 het volgende:

[..]

Dat doen al die lieve zusters, broeders, doktoren, chirurgen enz. ook hoor
Dat moet ECHT niet kunnen
Goeliedinsdag 23 december 2008 @ 11:02
Zembla had een goede aflevering in de donderdag documentaire, genaamd: 'Het omstreden kankervaccin'.
Helaas is deze niet meer te vinden op uitzending gemist.
Goeliedinsdag 23 december 2008 @ 11:05
De Donderdag Documentaire: 'Het Omstreden Kankervaccin' http://zembla.vara.nl/Voorpagina.1975.0.html?&tx_ttnews%5Btt_news%5D=7459&tx_ttnews%5BbackPid%5D=1974&cHash=92c8bcab92
ToTdinsdag 23 december 2008 @ 11:07
tvp


Lambiekje, wat zit er precies in de vaccinaties waardoor kinderen autisme, ADHD en astma krijgen?

Het valt mij (en wel veel mensen) op dat deze kwalen de laatste jaren veel vaker voorkomen dan vroeger, maar dat kan ook komen doordat bot gezegd de zwakkeren van onze samenleving nu betere medische zorg krijgen waardoor ze overleven en later zelf kinderen krijgen die dezelfde aandoeningen hebben. Of misschien heeft het wel met vervuiling of straling of zo te maken, maar vaccinatie? Die snap ik ff niet.

Ook denk ik dat veel van deze aandoeningen vroeger ook wel aanwezig waren, maar dat werd weer afgedaan onder dat het een druk kind is (ADHD), een stil kind die niet helemaal in orde is (autist, wederom bot omschreven, maar zo werd er vroeger over gedacht) en tja; sommige kinderen hadden het vroeger wel eens benauwd; die hadden "gewoon" slechte longen en moesten wat meer de frisse buitenlucht in volgens de mensen toen.
#ANONIEMdinsdag 23 december 2008 @ 11:08
@Goelie, grappig dat je een nieuwe loze reactie plaatst ipv dat je ingaat op de 6 mensen die op je post hebben gereageerd.
Iblisdinsdag 23 december 2008 @ 11:11
quote:
Op dinsdag 23 december 2008 10:16 schreef Lambiekje het volgende:
300 jaar geleden werd je dood gemaakt omdat je zei dat de wereld rond is. In de tijd van Galileo werd je terdood veroordeeld omdat je van mening was dat de wereld om de zon draait. Ga zo maar door. Nu wordt je bedreigd als je zegt dat basis van medicijnen de oorzaak van ziektes en kwalen zijn.
Het is niet C&H, maar ik meld het toch even, aangezien dit typisch is hoe jij je ‘research’ doet: je komt waarschijnlijk niet verder dan je dikke duim. Dat de aarde rond, als in een bol, was, was genoegzaam bekend, al reeds in de tijd van Aristoteles (dat is voor Christus dus). In de middeleeuwen is die kennis altijd aanwezig geweest, deze stond ook in handboeken die voor priesteropleidingen werden gebruikt, enz.

Galileo leefde trouwens meer dan 300 jaar geleden. (1568-1642); dus wat dat betreft was je opmerking sowieso al raar. Hij kreeg huisarrest, geen doodstraf.
Goeliedinsdag 23 december 2008 @ 11:34
Het gaat er om dat een algehele oplossing voor een ziekte of virus, voor een farmaceutisch bedrijf veel minder winstgevend is dan een genezingsproces van een paar jaar, of in veel gevallen het simpelweg uitstellen en onderdrukken van de ziekteverschijnselen, zoals bij bijvoorbeeld AIDS remmers.

In die gevallen is er wel een lange lijdensweg voor de patiënt, maar wordt er wel het meeste geld verdiend.
De hoeveelheid geld die momenteel verdiend wordt in bijvoorbeeld de kanker industrie is absurd hoog. Er zijn miljoenen kanker patiënten wereldwijd, die jaren lang dagelijks een grote hoeveelheid dure medicijnen nemen.

Het geld wat kan worden verdiend met een algehele oplossing voor deze ziektes, is een klein bedrag vergeleken met wat grote farmaceutisch industriële bedrijven nu jaarlijks aan al die patiënten verdienen.

[ Bericht 0% gewijzigd door Goelie op 23-12-2008 11:39:55 ]
ATuin-hekdinsdag 23 december 2008 @ 11:34
Oh dit is weer een "Lambiekje basht de volledige medische wetenschap" topic? Ok...
quote:
Op dinsdag 23 december 2008 10:16 schreef Lambiekje het volgende:

[..]

tegen de idioterie van algemeen geaccepteerde werkelijkheid ga ik niet tegen in. Wat al gezegd is voor elke negatieve publicatie is een positive publicatie te vinden. Ook al ben ik van mening dat elke positieve medicijnpublicatie/onderzoek gefinanceerd is door de producent zelf. Dat zal nimmer negatief uitvallen.
Denk je niet dat je je hier ontzettend belachelijk maakt? Je komt met een wilde claim, maar als mensen met argumenten komen waarom je het mis hebt (ik vond vooral de mortaliteit/incidence wel een mooie) dan weiger je daar op in te gaan. Daar torpedeer je zelf elke mogelijke discussie mee.
quote:
300 jaar geleden werd je dood gemaakt omdat je zei dat de wereld rond is. In de tijd van Galileo werd je terdood veroordeeld omdat je van mening was dat de wereld om de zon draait. Ga zo maar door. Nu wordt je bedreigd als je zegt dat basis van medicijnen de oorzaak van ziektes en kwalen zijn.
Lambiekje de nieuwe Galileo? Ik denk het niet. Je drukt jezelf zo wel heel erg de slachtofferrol in, vind je ook niet?
quote:
Beseft men wel dat deze fascistische industrie pas 50 jaar bestaat? Oprichting van Nazi-kopstukken.
En dat is gewoon aantoonbaar een leugen.
ATuin-hekdinsdag 23 december 2008 @ 11:36
quote:
Op dinsdag 23 december 2008 11:11 schreef Iblis het volgende:

[..]

Het is niet C&H, maar ik meld het toch even, aangezien dit typisch is hoe jij je ‘research’ doet: je komt waarschijnlijk niet verder dan je dikke duim. Dat de aarde rond, als in een bol, was, was genoegzaam bekend, al reeds in de tijd van Aristoteles (dat is voor Christus dus). In de middeleeuwen is die kennis altijd aanwezig geweest, deze stond ook in handboeken die voor priesteropleidingen werden gebruikt, enz.

Galileo leefde trouwens meer dan 300 jaar geleden. (1568-1642); dus wat dat betreft was je opmerking sowieso al raar. Hij kreeg huisarrest, geen doodstraf.
En dat ook ja
Goeliedinsdag 23 december 2008 @ 11:39


[ Bericht 100% gewijzigd door Goelie op 23-12-2008 11:39:37 ]
#ANONIEMdinsdag 23 december 2008 @ 11:47
quote:
Op dinsdag 23 december 2008 11:34 schreef Goelie het volgende:
Het geld wat kan worden verdiend met een algehele oplossing voor deze ziektes, is een klein bedrag vergeleken met wat grote farmaceutisch industriële bedrijven nu jaarlijks aan al die patiënten verdienen.
Hoe kom je tot deze conclusie? Ga je ervan uit dat 'het medicijn' tegen kanker een paracetamol achtig pilletje is van een paar cent?
Iblisdinsdag 23 december 2008 @ 11:49
quote:
Op dinsdag 23 december 2008 11:34 schreef Goelie het volgende:
Het gaat er om dat een algehele oplossing voor een ziekte of virus, voor een farmaceutisch bedrijf veel minder winstgevend is dan een genezingsproces van een paar jaar, of in veel gevallen het simpelweg uitstellen en onderdrukken van de ziekteverschijnselen, zoals bij bijvoorbeeld AIDS remmers.

In die gevallen is er wel een lange lijdensweg voor de patiënt, maar wordt er wel het meeste geld verdiend.
De hoeveelheid geld die momenteel verdiend wordt in bijvoorbeeld de kanker industrie is absurd hoog. Er zijn miljoenen kanker patiënten wereldwijd, die jaren lang dagelijks een grote hoeveelheid dure medicijnen nemen.

Het geld wat kan worden verdiend met een algehele oplossing voor deze ziektes, is een klein bedrag vergeleken met wat grote farmaceutisch industriële bedrijven nu jaarlijks aan al die patiënten verdienen.
Dat neemt niet weg dat als een bedrijf een kankermedicijn vindt, of een middel tot kankerpreventie, zij daarmee heel rijk kunnen worden ten koste van dat andere bedrijf. Noem mij eens een reden waarom ze dat zouden nalaten? Op het gebied van langdurige, slepende behandelingen is de spoeling dun, dus daar mee concurreren levert je niet zoveel op.

Ook zijn verzekeringsmaatschappijen natuurlijk altijd bereid minder te betalen. Dus die zullen niet degenen zijn die het nieuwe product tegenhouden.
Goeliedinsdag 23 december 2008 @ 11:50
quote:
Op dinsdag 23 december 2008 11:47 schreef The_End het volgende:

[..]

Hoe kom je tot deze conclusie? Ga je ervan uit dat 'het medicijn' tegen kanker een paracetamol achtig pilletje is van een paar cent?
nee
_Led_dinsdag 23 december 2008 @ 11:52
quote:
Op dinsdag 23 december 2008 11:50 schreef Goelie het volgende:

[..]

nee
Goeie argumenten, geen speld tussen te krijgen !
ToTdinsdag 23 december 2008 @ 11:57
quote:
Op dinsdag 23 december 2008 11:11 schreef Iblis het volgende:

[..]

Het is niet C&H, maar ik meld het toch even, aangezien dit typisch is hoe jij je ‘research’ doet: je komt waarschijnlijk niet verder dan je dikke duim. Dat de aarde rond, als in een bol, was, was genoegzaam bekend, al reeds in de tijd van Aristoteles (dat is voor Christus dus). In de middeleeuwen is die kennis altijd aanwezig geweest, deze stond ook in handboeken die voor priesteropleidingen werden gebruikt, enz.

Galileo leefde trouwens meer dan 300 jaar geleden. (1568-1642); dus wat dat betreft was je opmerking sowieso al raar. Hij kreeg huisarrest, geen doodstraf.
Er is wel een monnik tot de brandstapel veroordeeld voor deze zelfde opvatting.
#ANONIEMdinsdag 23 december 2008 @ 11:59
quote:
Op dinsdag 23 december 2008 11:50 schreef Goelie het volgende:
nee
omg Dat ik daar niet aan gedacht heb!
Lambiekjedinsdag 23 december 2008 @ 12:01
quote:
Op dinsdag 23 december 2008 10:37 schreef JohnnyKnoxville het volgende:

[..]

Neh, "pokken waren een beetje over hun hoogtepunt heen en werden uitgefaseerd.
Bigpharma was toen al bezig om mondjesmaat AIDS in te voeren."
ah zie ik daar toch enig inzicht ontstaan?!
_Led_dinsdag 23 december 2008 @ 12:03
quote:
Op dinsdag 23 december 2008 12:01 schreef Lambiekje het volgende:

[..]

ah zie ik daar toch enig inzicht ontstaan?!
Natuurlijk hebben we dat inzicht, we hebben dat plan zelf bedacht
Goeliedinsdag 23 december 2008 @ 12:05
quote:
Op dinsdag 23 december 2008 11:49 schreef Iblis het volgende:

[..]

Dat neemt niet weg dat als een bedrijf een kankermedicijn vindt, of een middel tot kankerpreventie, zij daarmee heel rijk kunnen worden ten koste van dat andere bedrijf. Noem mij eens een reden waarom ze dat zouden nalaten? Op het gebied van langdurige, slepende behandelingen is de spoeling dun, dus daar mee concurreren levert je niet zoveel op.

Ook zijn verzekeringsmaatschappijen natuurlijk altijd bereid minder te betalen. Dus die zullen niet degenen zijn die het nieuwe product tegenhouden.
Inderdaad. Een reden waarom een farmaceutisch bedrijf dat zou nalaten, zou kunnen zijn omdat het bedrijf bijvoorbeeld wordt opgekocht door een ander bedrijf, die de oude methode van bestrijding van de ziekte in stand wil houden.

Het zou ook kunnen zijn, dat 'het kankermedicijn' bijvoorbeeld een soort onkruid is, die in de tuin van iedereen zou kunnen groeien, waar onmogelijk een patent op aan te brengen valt, en dus vrij voor iedereen verkrijgbaar is. In dat uiterste geval is die tak van de farmaceutische industrie maar een grote leugen.
#ANONIEMdinsdag 23 december 2008 @ 12:05
quote:
Op dinsdag 23 december 2008 12:03 schreef L.Denninger het volgende:
Natuurlijk hebben we dat inzicht, we hebben dat plan zelf bedacht
Wil je dat hij erachter komt ofzo! Weet je hoeveel moeite het heeft gekost om 4.999.999.999 mensen hun mond te laten houden!
Iblisdinsdag 23 december 2008 @ 12:06
quote:
Op dinsdag 23 december 2008 11:57 schreef ToT het volgende:

[..]

Er is wel een monnik tot de brandstapel veroordeeld voor deze zelfde opvatting.
Giordana Bruno? Die had wel meer op zijn kerfstok - alles natuurlijk volkomen onschuldig in onze optiek, maar er waren meer theologische overtredingen bij die Katholieke kerk boos hadden gemaakt.
Goeliedinsdag 23 december 2008 @ 12:07


[ Bericht 100% gewijzigd door Goelie op 23-12-2008 12:08:05 ]
Iblisdinsdag 23 december 2008 @ 12:09
quote:
Op dinsdag 23 december 2008 12:05 schreef Goelie het volgende:
Inderdaad. Een reden waarom een farmaceutisch bedrijf dat zou nalaten, zou kunnen zijn omdat het bedrijf bijvoorbeeld wordt opgekocht door een ander bedrijf, die de oude methode van bestrijding van de ziekte in stand wil houden.
Die kans is niet zo groot; zoiets is niet gemakkelijk voor elkaar te krijgen. Want een bedrijf dat het zou willen opkopen wil natuurlijk wel weten dat ze met recht iets uit de markt kopen. Ik kan wel zeggen: ‘Ik heb een medicijn tegen kanker, en als jullie me niet afkopen maak ik het bekend’, maar daar trapt niemand in.

Om een medicijn echt te testen echter moet het bekend worden gemaakt, moeten er veel proeven worden gedaan, enz. Dus de kennis is dan al naar buiten, daar helpt geen overname tegen. Een medicijn is niet zo even weg te moffelen.
quote:
Het zou ook kunnen zijn, dat 'het kankermedicijn' bijvoorbeeld een soort onkruid is, die in de tuin van iedereen zou kunnen groeien, waar onmogelijk een patent op aan te brengen valt, en dus vrij voor iedereen verkrijgbaar is. In dat uiterste geval is de farmaceutische industrie maar een grote leugen.
En hoe waarschijnlijk lijkt je dat precies?
Iblisdinsdag 23 december 2008 @ 12:11
quote:
Op dinsdag 23 december 2008 12:01 schreef Lambiekje het volgende:

[..]

ah zie ik daar toch enig inzicht ontstaan?!
Jij ziet inzicht ontstaan zoals een voorbijvliegend vuurvliegje na zonsondergang door jou gezien wordt als de opkomst van een helder licht.
Zwansendinsdag 23 december 2008 @ 12:13
quote:
Op dinsdag 23 december 2008 11:34 schreef Goelie het volgende:
Het gaat er om dat een algehele oplossing voor een ziekte of virus, voor een farmaceutisch bedrijf veel minder winstgevend is dan een genezingsproces van een paar jaar, of in veel gevallen het simpelweg uitstellen en onderdrukken van de ziekteverschijnselen, zoals bij bijvoorbeeld AIDS remmers.

In die gevallen is er wel een lange lijdensweg voor de patiënt, maar wordt er wel het meeste geld verdiend.
De hoeveelheid geld die momenteel verdiend wordt in bijvoorbeeld de kanker industrie is absurd hoog. Er zijn miljoenen kanker patiënten wereldwijd, die jaren lang dagelijks een grote hoeveelheid dure medicijnen nemen.

Het geld wat kan worden verdiend met een algehele oplossing voor deze ziektes, is een klein bedrag vergeleken met wat grote farmaceutisch industriële bedrijven nu jaarlijks aan al die patiënten verdienen.
Je vergeet dat er tientallen, zoniet honderden bedrijven zijn die op zoek zijn naar een oplossing. Wat denk je wat er gebeurt als er wel een bedrijf met HET medicijn op de markt komt? Dat bedrijf heeft dan wel pakweg een jaar of 10 dat patent op het medicijn en zal dan echt miljarden per jaar gaan verdienen.

Geen enkel bedrijf zal dat risico aandurven om dan maar met 'mindere' medicijnen te blijven komen.
Zwansendinsdag 23 december 2008 @ 12:15
quote:
Op dinsdag 23 december 2008 12:05 schreef Goelie het volgende:

[..]

Inderdaad. Een reden waarom een farmaceutisch bedrijf dat zou nalaten, zou kunnen zijn omdat het bedrijf bijvoorbeeld wordt opgekocht door een ander bedrijf, die de oude methode van bestrijding van de ziekte in stand wil houden.

Het zou ook kunnen zijn, dat 'het kankermedicijn' bijvoorbeeld een soort onkruid is, die in de tuin van iedereen zou kunnen groeien, waar onmogelijk een patent op aan te brengen valt, en dus vrij voor iedereen verkrijgbaar is. In dat uiterste geval is die tak van de farmaceutische industrie maar een grote leugen.
Dan zit er nog steeds een werkzame stof in die plant die te patenteren valt.
Lambiekjedinsdag 23 december 2008 @ 12:15
quote:
Op dinsdag 23 december 2008 11:07 schreef ToT het volgende:
tvp


Lambiekje, wat zit er precies in de vaccinaties waardoor kinderen autisme, ADHD en astma krijgen?
kwik bv
quote:
Het valt mij (en wel veel mensen) op dat deze kwalen de laatste jaren veel vaker voorkomen dan vroeger, maar dat kan ook komen doordat bot gezegd de zwakkeren van onze samenleving nu betere medische zorg krijgen waardoor ze overleven en later zelf kinderen krijgen die dezelfde aandoeningen hebben. Of misschien heeft het wel met vervuiling of straling of zo te maken, maar vaccinatie? Die snap ik ff niet.
Er zit iets in ons systeem dat getriggerd moet worden. Dat kan door voedsel bijv.
Zoals Olvarit doelbewust troep er in stopt.

Lekker veel suikers erin.
quote:
Ook denk ik dat veel van deze aandoeningen vroeger ook wel aanwezig waren, maar dat werd weer afgedaan onder dat het een druk kind is (ADHD), een stil kind die niet helemaal in orde is (autist, wederom bot omschreven, maar zo werd er vroeger over gedacht) en tja; sommige kinderen hadden het vroeger wel eens benauwd; die hadden "gewoon" slechte longen en moesten wat meer de frisse buitenlucht in volgens de mensen toen.
Tijdens zwangerschap

In sigaretten worden rotzooi stoffen toegevoegd - bij KASSA afgelopen zaterdag was wel ene leuk uitstalling. Om de verslaving nog sneller tot je te nemen, Stoffen om sigaretten sneller te laten opbranden (Marlboro bijv) zodat je meer peuken neemt.

Aspartaam, nummero 1 veroorzaker van alle gedragsstoornissen. Maar nee light producten is goed.

Zo nog wat meer info over de waanzin van vaccinaties.
quote:
Ieder jaar worden miljoenen mensen opgenomen met problemen veroorzaakt door cocktails van medicijnen of chemicaliën maar zodra je over cocktails van vaccins begint blijft het angstig stil.
Zwansendinsdag 23 december 2008 @ 12:17
Lambiek, ik hoop echt voor je dat je een of andere relkloon bent van Meki.

Je wil toch niet serieus beweren dat je in het dagelijks leven ook al deze rotzooi verkoopt aan andere mensen?
Lambiekjedinsdag 23 december 2008 @ 12:19
quote:
Op dinsdag 23 december 2008 00:52 schreef Iblis het volgende:
Polio.
Think again
Lambiekjedinsdag 23 december 2008 @ 12:20
quote:
Op dinsdag 23 december 2008 12:05 schreef The_End het volgende:

[..]

Wil je dat hij erachter komt ofzo! Weet je hoeveel moeite het heeft gekost om 4.999.999.999 mensen hun mond te laten houden!
Hoe groter de leugen hoe meer hem geloven. Simpel als dat.
Lambiekjedinsdag 23 december 2008 @ 12:21
quote:
Op dinsdag 23 december 2008 11:34 schreef Goelie het volgende:
Het gaat er om dat een algehele oplossing voor een ziekte of virus, voor een farmaceutisch bedrijf veel minder winstgevend is dan een genezingsproces van een paar jaar, of in veel gevallen het simpelweg uitstellen en onderdrukken van de ziekteverschijnselen, zoals bij bijvoorbeeld AIDS remmers.

In die gevallen is er wel een lange lijdensweg voor de patiënt, maar wordt er wel het meeste geld verdiend.
De hoeveelheid geld die momenteel verdiend wordt in bijvoorbeeld de kanker industrie is absurd hoog. Er zijn miljoenen kanker patiënten wereldwijd, die jaren lang dagelijks een grote hoeveelheid dure medicijnen nemen.

Het geld wat kan worden verdiend met een algehele oplossing voor deze ziektes, is een klein bedrag vergeleken met wat grote farmaceutisch industriële bedrijven nu jaarlijks aan al die patiënten verdienen.
precies.
#ANONIEMdinsdag 23 december 2008 @ 12:23
Deze ben je nog vergeten:
http://www.hpa.org.uk/web/HPAweb&HPAwebStandard/HPAweb_C/1195733835814
Lambiekjedinsdag 23 december 2008 @ 12:23
quote:
Op dinsdag 23 december 2008 12:13 schreef Zwansen het volgende:

[..]

Je vergeet dat er tientallen, zoniet honderden bedrijven zijn die op zoek zijn naar een oplossing. Wat denk je wat er gebeurt als er wel een bedrijf met HET medicijn op de markt komt? Dat bedrijf heeft dan wel pakweg een jaar of 10 dat patent op het medicijn en zal dan echt miljarden per jaar gaan verdienen.

Geen enkel bedrijf zal dat risico aandurven om dan maar met 'mindere' medicijnen te blijven komen.
Denk je dat NU werkelijk. Mensen die oplossingen hebben voor bijv kanker wordt ter plekke geslacht.
Dat is wel een heel erg naief wereldbeeld.
_Led_dinsdag 23 december 2008 @ 12:24
quote:
Op dinsdag 23 december 2008 12:15 schreef Lambiekje het volgende:

[..]

kwik bv
[..]

Er zit iets in ons systeem dat getriggerd moet worden. Dat kan door voedsel bijv.
Zoals Olvarit doelbewust troep er in stopt.
Als je het artikel gelezen zou hebben had je geweten dat dat niet Olvarit / Nutricia was, maar HVV - een leverancier van hun.
Bravebartdinsdag 23 december 2008 @ 12:25
quote:
Op dinsdag 23 december 2008 12:23 schreef Lambiekje het volgende:

[..]

Denk je dat NU werkelijk. Mensen die oplossingen hebben voor bijv kanker wordt ter plekke geslacht.
Dat is wel een heel erg naief wereldbeeld.
Dat is echt klinkklare onzin Heb je daar bronnen voor? Ik ken toevallig een onderzoeksgroep in Leiden die heel ver is met kankeronderzoek en die worden allerminst tegengewerkt. In tegendeel zelfs; die krijgen 5 miljoen subsidie !
Iblisdinsdag 23 december 2008 @ 12:26
quote:
Op dinsdag 23 december 2008 12:19 schreef Lambiekje het volgende:

[..]

Think again
Het mooie van die pagina is dat er naar Wikipedia gelinkt wordt, waar ze ook uit citeren, maar waar ze dus voor het gemak alles weglaten wat hun verhaal duidelijk zeer speculatief maakt:
quote:
Polio vaccine contamination

Soon after its discovery, SV40 was identified in the injected form of the polio vaccine produced between 1955 and 1961. This is believed to be due to kidney cells from infected monkeys being used to amplify the vaccine virus during production. Both the Sabin vaccine (oral, live virus) and the Salk vaccine (injectable, killed virus) were affected; the technique used to inactivate the polio virus in the Salk vaccine, by means of formaldehyde, did not reliably kill SV40.

It was difficult to detect small quantities of virus until the advent of PCR testing; since then, stored samples of vaccine made after 1962 have tested negative for SV40, but no samples prior to 1962 could be found. Thus, although over 10 million people received the potentially contaminated batches of vaccine, there is no way to know whether they were exposed to the virus, and if so, whether it was in a quantity and by a route that would cause infection. It is also unknown how widespread the virus was among humans before the 1950s, though one study found that 12% of a sample of German medical students in 1952 had SV40 antibodies.
Ik heb potentially even dik gemaakt.
Lambiekjedinsdag 23 december 2008 @ 12:27
quote:
Op dinsdag 23 december 2008 12:24 schreef L.Denninger het volgende:

[..]

Als je het artikel gelezen zou hebben had je geweten dat dat niet Olvarit / Nutricia was, maar HVV - een leverancier van hun.
duh .. maar olvarit is wat de naam is.
ToTdinsdag 23 december 2008 @ 12:27
Hoe weet je dat er kwik in zit? Heb je daar een bron van?
Kwik zorgt trouwens voor verlammingsverschijnselen, impotentie, coma en uiteindelijk de dood. Ook schijn je er, door allerlei chemische reacties in je lichaam, een alcoholvergiftiging door te kunnen krijgen. Maar ADHD, autisme en astma?
_Led_dinsdag 23 december 2008 @ 12:30
quote:
Op dinsdag 23 december 2008 12:27 schreef Lambiekje het volgende:

[..]

duh .. maar olvarit is wat de naam is.
Er zit een groot verschil in zeggen dat Olvarit vervuild was, of dat Olvarit expres slechte stoffen erin stopte.
Dat deden ze namelijk niet, dat deed een leverancier.
Bravebartdinsdag 23 december 2008 @ 12:32
quote:
Op dinsdag 23 december 2008 12:27 schreef ToT het volgende:
Hoe weet je dat er kwik in zit? Heb je daar een bron van?
Kwik zorgt trouwens voor verlammingsverschijnselen, impotentie, coma en uiteindelijk de dood. Ook schijn je er, door allerlei chemische reacties in je lichaam, een alcoholvergiftiging door te kunnen krijgen. Maar ADHD, autisme en astma?
quote:
However, the blood mercury levels were not found to be significantly associated with ADHD symptoms in children.
&
quote:
CONCLUSIONS: The observed association between blood lead concentration and the appearance of ADHD symptoms in Korean children suggests that lead, even at low concentrations, is a risk factor for ADHD.
Bron.
fruityloopdinsdag 23 december 2008 @ 12:33
quote:
Op dinsdag 23 december 2008 12:17 schreef Zwansen het volgende:
Lambiek, ik hoop echt voor je dat je een of andere relkloon bent van Meki.

Je wil toch niet serieus beweren dat je in het dagelijks leven ook al deze rotzooi verkoopt aan andere mensen?
Wat denk je als je zijn posts leest?
ToTdinsdag 23 december 2008 @ 12:34
quote:
Op dinsdag 23 december 2008 12:25 schreef Bravebart het volgende:

[..]

Dat is echt klinkklare onzin Heb je daar bronnen voor? Ik ken toevallig een onderzoeksgroep in Leiden die heel ver is met kankeronderzoek en die worden allerminst tegengewerkt. In tegendeel zelfs; die krijgen 5 miljoen subsidie !
Daar zou ik idd ook wel een bronvermelding van willen zien.

Lambiekje, serieus: een beetje paranoia is gezond; het houdt je scherp. Men moet niet zomaar alles accepteren wat er gezegd wordt, maar jij lijkt ALLES te slikken wat mensen tegen de gevestigde orde roepen. Dit lijkt me alles behalve gezond. Jouw hele wereldbeeld is echt enorm paranoïde. Als je je nou op 1 of 2 dingen zou focussen en daar tegen zou strijden....okay! Maar jeez: BNW, de Twin Towers, illuminati, Vrijmetselaars, de Bilderberg groep, de BigFarma enz enz enz enz enz...... Je bent echt een Don Quichotte die tegen windmolens vecht. Doe alsjeblieft een stapje terug joh, denk aan je bloeddruk. Ook al ZOU je op de helft van je punten gelijk hebben, dan nog zul je weinig mensen weten te overtuigen doordat je OVERAL tegenaan schopt.
Stel prioriteiten; wat vind je belangrijk in het leven om je druk over te maken en waarover wil je mensen ECHT wakker schudden? Wat is nog enigszins tastbaar en hard aan te tonen met neutrale bronnen i.p.v. met obscure sites van onbekende mensen die naam willen maken?
De wereld IS verrot, dat staat onomstotelijk vast, maar jij kunt niet in je eentje de hele gevestigde orde omver werpen.
ToTdinsdag 23 december 2008 @ 12:35
quote:
Op dinsdag 23 december 2008 12:32 schreef Bravebart het volgende:

[..]


[..]

&
[..]

Bron.
Lood i.p.v. kwik. Okee, lood tast volgens mij ook je zenuwstelsel aan, dus dat kan best wel kloppen.
Bravebartdinsdag 23 december 2008 @ 12:36
Deze bron is/wordt wel interessant mbt vaccinatie <> autisme. Hij is alleen nog in process
Bravebartdinsdag 23 december 2008 @ 12:37
quote:
Op dinsdag 23 december 2008 12:35 schreef ToT het volgende:

[..]

Lood i.p.v. kwik. Okee, lood tast volgens mij ook je zenuwstelsel aan, dus dat kan best wel kloppen.
Exact
Goeliedinsdag 23 december 2008 @ 12:37
quote:
Op dinsdag 23 december 2008 12:34 schreef ToT het volgende:

[..]

Daar zou ik idd ook wel een bronvermelding van willen zien.

Lambiekje, serieus: een beetje paranoia is gezond; het houdt je scherp. Men moet niet zomaar alles accepteren wat er gezegd wordt, maar jij lijkt ALLES te slikken wat mensen tegen de gevestigde orde roepen. Dit lijkt me alles behalve gezond. Jouw hele wereldbeeld is echt enorm paranoïde. Als je je nou op 1 of 2 dingen zou focussen en daar tegen zou strijden....okay! Maar jeez: BNW, de Twin Towers, illuminati, Vrijmetselaars, de Bilderberg groep, de BigFarma enz enz enz enz enz...... Je bent echt een Don Quichotte die tegen windmolens vecht. Doe alsjeblieft een stapje terug joh, denk aan je bloeddruk. Ook al ZOU je op de helft van je punten gelijk hebben, dan nog zul je weinig mensen weten te overtuigen doordat je OVERAL tegenaan schopt.
Stel prioriteiten; wat vind je belangrijk in het leven om je druk over te maken en waarover wil je mensen ECHT wakker schudden? Wat is nog enigszins tastbaar en hard aan te tonen met neutrale bronnen i.p.v. met obscure sites van onbekende mensen die naam willen maken?
De wereld IS verrot, dat staat onomstotelijk vast, maar jij kunt niet in je eentje de hele gevestigde orde omver werpen.
Ach joh,

http://video.google.nl/videoplay?docid=-3366087071189201879
Goeliedinsdag 23 december 2008 @ 12:38
quote:
Op dinsdag 23 december 2008 12:35 schreef ToT het volgende:

[..]

Lood i.p.v. kwik. Okee, lood tast volgens mij ook je zenuwstelsel aan, dus dat kan best wel kloppen.
mercury is kwik, dus er zit kwik in
Schunckelstardinsdag 23 december 2008 @ 12:41
lambiekje, wat moet jij een kutleven hebben
en dan interesseert het me niet of je wel of niet gelijk hebt
Bravebartdinsdag 23 december 2008 @ 12:41
quote:
Op dinsdag 23 december 2008 12:38 schreef Goelie het volgende:

[..]

mercury is kwik, dus er zit kwik in
Gast Hij bedoelt dat bewezen is dat lood ADHD veroorzaakt en kwik dat niet doet. Beter lezen.
Goeliedinsdag 23 december 2008 @ 12:44
quote:
Op dinsdag 23 december 2008 12:41 schreef Bravebart het volgende:

[..]

Gast Hij bedoelt dat bewezen is dat lood ADHD veroorzaakt en kwik dat niet doet. Beter lezen.
quote:
Op dinsdag 23 december 2008 12:27 schreef ToT het volgende:
Hoe weet je dat er kwik in zit? Heb je daar een bron van?

Bravebartdinsdag 23 december 2008 @ 12:46
quote:
Op dinsdag 23 december 2008 12:44 schreef Goelie het volgende:

[..]


[..]
Ik zie nog steeds niet waar jij uit afleidt dat er kwik in zit, ongeacht het feit dat mercury hetzelfde is als kwik...
ToTdinsdag 23 december 2008 @ 12:52
quote:
Op dinsdag 23 december 2008 12:41 schreef Bravebart het volgende:

[..]

Gast Hij bedoelt dat bewezen is dat lood ADHD veroorzaakt en kwik dat niet doet. Beter lezen.
Er werd iets gezegd over dat er een onderzoek was gedaan naar of kwik ADHD kon veroorzaken. Ik heb de link nog niet bekeken of die Koreaanse kindertjes die kwik via vaccinatie hebben binnen gekregen, maar ik denk eerder dat het door voeding komt (vissen eten uit vervuilde rivieren of zo). Ik check ff.

De basisstelling was dat je door die vaccinaties ADHD enzo kon krijgen. Als verklaring daarvoor werd gezegd dat er kwik in zou zitten. Nu wordt gezegd dat kwik geeneens ADHD kan veroorzaken.

Edit: die link blijft er neutraal over: die kids hadden gewoon kwik of lood in het bloed zitten en er wordt NIET gezegd hoe ze er aan kwamen.
Goeliedinsdag 23 december 2008 @ 12:55
Of het in Olvarit zit weet ik niet.
wel vond ik dit:

Baby food mercury concern
Parents are being reassured about mercury levels in baby foods despite reports suggesting high levels have been found.

http://news.bbc.co.uk/2/hi/health/2931565.stm

en http://en.wikipedia.org/wiki/Thimerasol

over kwik in een vaccin.
Bravebartdinsdag 23 december 2008 @ 12:59
quote:
Op dinsdag 23 december 2008 12:52 schreef ToT het volgende:

[..]

Er werd iets gezegd over dat er een onderzoek was gedaan naar of kwik ADHD kon veroorzaken. Ik heb de link nog niet bekeken of die Koreaanse kindertjes die kwik via vaccinatie hebben binnen gekregen, maar ik denk eerder dat het door voeding komt (vissen eten uit vervuilde rivieren of zo). Ik check ff.

De basisstelling was dat je door die vaccinaties ADHD enzo kon krijgen. Als verklaring daarvoor werd gezegd dat er kwik in zou zitten. Nu wordt gezegd dat kwik geeneens ADHD kan veroorzaken.

Edit: die link blijft er neutraal over: die kids hadden gewoon kwik of lood in het bloed zitten en er wordt NIET gezegd hoe ze er aan kwamen.
Los van het feit hoe mensen aan het kwik in hun bloed komen, de artikels zijn er een beetje wazig over of hoge kwikwaardes nou wel of geen oorzaak zijn van ADHD. het artikel wat ik eerder al postte lijkt het te ontkennen, maar dit artikel lijkt het toch toch waarschijnlijk te vinden.
quote:
CONCLUSION: High blood mercury level was associated with ADHD.
maar...
quote:
Whether the relationship is causal requires further studies.
InTrePidIvitydinsdag 23 december 2008 @ 13:02


Hier zit ook kwik in.

Lambiekje, waarom reageer je nooit inhoudelijk op de posts die je stellingen en uitermate zwakke bronnen onderuit halen? Niet alleen in dit topic, maar in veel meer van je groteske samenzwering-topics.
Bravebartdinsdag 23 december 2008 @ 13:05
quote:
Op dinsdag 23 december 2008 12:55 schreef Goelie het volgende:
Of het in Olvarit zit weet ik niet.
wel vond ik dit:

Baby food mercury concern
Parents are being reassured about mercury levels in baby foods despite reports suggesting high levels have been found.

http://news.bbc.co.uk/2/hi/health/2931565.stm

en http://en.wikipedia.org/wiki/Thimerasol

over kwik in een vaccin.
Als ik de wiki zo zie en doorklik op bron [1] dan likt het dat erop dat ze Thimerasol gaan weren uit de vaccins in de toekomst.
quote:
A number of affluent countries are moving to eliminate thiomersal (thimerosal), an ethylmercury preservative, from vaccines as a precautionary measure because of concerns about the potential adverse effects of mercury in infants. The WHO advocates continued use of thiomersal-containing vaccines in developing countries because of their effectiveness, safety, low cost, wide availability and logistical suitability in this setting.

The guidelines for long-term mercury exposure should not be used for evaluating risk from intermittent single day exposures, such as immunisation using thiomersal-containing vaccines. Similar or higher mercury exposures likely occur from breast feeding and the health benefit of eliminating thiomersal from a vaccine, if any, is likely to be very small. On the other hand, the benefits accrued from the use of thiomersal-containing vaccines are considerably greater but vary substantially between affluent and developing regions of the world. Because of the contribution to overall mercury exposure from breast milk and diet in later life, the removal of thiomersal from vaccines would produce no more than a 50% reduction of mercury exposure in infancy and <1% reduction over a lifetime.

Different public policy decisions are appropriate in different settings to achieve the lowest net risk, viewed from the perspectives of the individual vaccinee or on a population basis. In developing regions of the world, at least over the next decade, far more benefit will accrue from protecting children against widely prevalent vaccine-preventable diseases by focusing efforts aimed at improving infant immunisation uptake by using current, inexpensive, domestically-manufactured, thiomersal-containing vaccines, than by investing in thiomersalfree alternatives.
Bron.
#ANONIEMdinsdag 23 december 2008 @ 13:08
quote:
Op dinsdag 23 december 2008 10:16 schreef Lambiekje het volgende:

[..]

tegen de idioterie van algemeen geaccepteerde werkelijkheid ga ik niet tegen in.
Teamlead, ga je ook nog eens optreden tegen dit soort opmerkingen?
Goeliedinsdag 23 december 2008 @ 13:09
quote:
Op dinsdag 23 december 2008 13:05 schreef Bravebart het volgende:

[..]

Als ik de wiki zo zie en doorklik op bron [1] dan likt het dat erop dat ze Thimerasol gaan weren uit de vaccins in de toekomst.
[..]

Bron.
Ik denk het niet, je bron zegt: The WHO advocates continued use of thiomersal-containing vaccines in developing countries because of their effectiveness, safety, low cost, wide availability and logistical suitability in this setting.
Lambiekjedinsdag 23 december 2008 @ 13:13
quote:
Op dinsdag 23 december 2008 12:34 schreef ToT het volgende:

[..]

Daar zou ik idd ook wel een bronvermelding van willen zien.

Lambiekje, serieus: een beetje paranoia is gezond; het houdt je scherp. Men moet niet zomaar alles accepteren wat er gezegd wordt, maar jij lijkt ALLES te slikken wat mensen tegen de gevestigde orde roepen. Dit lijkt me alles behalve gezond. Jouw hele wereldbeeld is echt enorm paranoïde. Als je je nou op 1 of 2 dingen zou focussen en daar tegen zou strijden....okay! Maar jeez: BNW, de Twin Towers, illuminati, Vrijmetselaars, de Bilderberg groep, de BigFarma enz enz enz enz enz...... Je bent echt een Don Quichotte die tegen windmolens vecht. Doe alsjeblieft een stapje terug joh, denk aan je bloeddruk. Ook al ZOU je op de helft van je punten gelijk hebben, dan nog zul je weinig mensen weten te overtuigen doordat je OVERAL tegenaan schopt.
Stel prioriteiten; wat vind je belangrijk in het leven om je druk over te maken en waarover wil je mensen ECHT wakker schudden? Wat is nog enigszins tastbaar en hard aan te tonen met neutrale bronnen i.p.v. met obscure sites van onbekende mensen die naam willen maken?
De wereld IS verrot, dat staat onomstotelijk vast, maar jij kunt niet in je eentje de hele gevestigde orde omver werpen.
het komt toch bij mensen in het systeem. Besef wel dat ik voor 2004 ook gewoon een janboerenlul was die geloofde dat de overheid eerlijke informatie verschaft. Dat industrie er voor de mens is. Hoe naief was ik.
Het enige complot wat ik toen geloofde was JFK.

Overigens is al die zaken interconnected met elkaar. 911/Codex/Irak/Olie/AIDS/Hitler/Banken het is niet los te zien. Als je kijkt naar de lezing over de codex moet WO2, WTO, 911 er wel bijgehaald worden om het beeld goed te krijgen. Een spil in dit gedoe is toch wel Rumsfeld.

Jij vind dat wereld al verrot is, met het oppervlakkige marginale, wat besproken wordt in MSM. Moet je nagaan hoe verrotter dan verrot het systeem werkelijk is !?

Mensen willen hun wereldbeeld niet aanpassen. Mensen houden zich vast aan een beeld wat geschetst is op de middelbareschool. Men wil niet open staan voor alternatieve oogpunten.

[ Bericht 2% gewijzigd door Lambiekje op 23-12-2008 13:18:37 ]
Goeliedinsdag 23 december 2008 @ 13:19
quote:
Op dinsdag 23 december 2008 13:13 schreef Lambiekje het volgende:

[..]

het komt toch bij mensen in het systeem. Besef wel dat ik voor 2004 ook gewoon een janboerenlul was die geloofde dat de overheid eerlijke informatie verschaft. Dat industrie er voor de mens is. Hoe naief was ik.
Het enige complot wat ik toen geloofde was JFK.

Overigens is al die zaken interconnected met elkaar. 911/Codex/Irak/Olie/AIDS/Hitler/Banken het is niet los te zien. Als je kijkt naar de lezing over de codex moet WO2, WTO, 911 er wel bijgehaald worden om het beeld goed te krijgen. Een spil in dit gedoe is toch wel Rumsfeld.

Jij vind dat wereld al verrot is, met het oppervlakkige marginale, wat besproken wordt in MSM. Moet je nagaan hoe verrotter dan verrot het systeem werkelijk is !?

Mensen willen hun wereldbeeld niet aanpassen. Mensen houden zich vast aan een beeld wat geschetst is op de middelbareschool. Men wil niet open staan voor alternatieve oogpunten.
Juist. Zij baseren hun eigen realiteit op de realiteit die door televisie aan hun gegeven is.
_Led_dinsdag 23 december 2008 @ 13:22
quote:
Op dinsdag 23 december 2008 13:19 schreef Goelie het volgende:

[..]

Juist. Zij baseren hun eigen realiteit op de realiteit die door televisie aan hun gegeven is.
Yup, dat zal het zijn
#ANONIEMdinsdag 23 december 2008 @ 13:25
Dit gaat gewoon echt nergens meer over. Er is geen enkele sprake van een discussie.

Ironisch genoeg zullen hoogstwaarschijnlijk Goelie en Lambiekje degene zijn met het meeste kwik en lood in hun lichaam...

Nog even de link erbij; je vergeet er steeds op te reageren :
http://www.hpa.org.uk/web/HPAweb&HPAwebStandard/HPAweb_C/1195733835814

[ Bericht 23% gewijzigd door ToT op 23-12-2008 13:38:55 ]
wallofdollsdinsdag 23 december 2008 @ 13:33
quote:
Op dinsdag 23 december 2008 00:57 schreef Scorpie het volgende:
Owja, en de volgende vraag; wat is het grote doel volgens de TS: denkt de TS werkelijk dat er een grote farmaceutisch bedrijf is dat willens en wetens kinderen aantoonbaar vergiftigt (volgens de TS) voor een paar extra dollars?

Zo ja, waarom zouden deze bedrijven zulke grote risico`s lopen?
Of ze het nou willen of niet. Het enige wat telt is dat ze veel geld binnen slepen. Zoals elk bedrijf. Op het moment dat ze kunnen aantonen dat klachten van mensen verdwijnen door het gebruik van hun middelen en er vallen niet acuut doden doen ze in principe niks fout
#ANONIEMdinsdag 23 december 2008 @ 13:37
quote:
Op dinsdag 23 december 2008 13:19 schreef Goelie het volgende:

[..]

Juist. Zij baseren hun eigen realiteit op de realiteit die door televisie aan hun gegeven is.
Tuurlijk joh
Goeliedinsdag 23 december 2008 @ 13:41
quote:
Op dinsdag 23 december 2008 13:25 schreef The_End het volgende:
Dit gaat gewoon echt nergens meer over. Er is geen enkele sprake van een discussie.

Ironisch genoeg zullen hoogstwaarschijnlijk Goelie en Lambiekje degene zijn met het meeste kwik en lood in hun lichaam...

Nog even de link erbij; je vergeet er steeds op te reageren Labieltje :
http://www.hpa.org.uk/web/HPAweb&HPAwebStandard/HPAweb_C/1195733835814
Het meeste van wat wij zeggen wordt pas algemeen geaccepteerde kennis als het na 20 of 30 jaar ergens op de vierde pagina van de kranten komt.

Baby food mercury concern
http://news.bbc.co.uk/1/hi/health/2931565.stm

Mercury levels in baby food 'too high'
http://www.guardian.co.uk(...)h.healthandwellbeing

Hijack 'suspects' alive and well
http://news.bbc.co.uk/2/hi/middle_east/1559151.stm

Cuba 'plane bomber' was CIA agent
http://news.bbc.co.uk/2/hi/americas/4535661.stm

U.S. Military Wanted to Provoke War With Cuba
Book: U.S. Military Drafted Plans to Terrorize U.S. Cities to Provoke War With Cuba
http://abcnews.go.com/US/story?id=92662

Etcetera.
Lambiekjedinsdag 23 december 2008 @ 13:43
quote:
dat heb ik destijds gemist op TV:)

Zie censuur in NL
Goeliedinsdag 23 december 2008 @ 13:44
quote:
Op dinsdag 23 december 2008 13:43 schreef Lambiekje het volgende:

[..]

dat heb ik destijds gemist op TV:)

Zie censuur in NL
Dat was dan ook alleen te zien op AT5
Bravebartdinsdag 23 december 2008 @ 13:44
quote:
Op dinsdag 23 december 2008 13:09 schreef Goelie het volgende:

[..]

Ik denk het niet, je bron zegt: The WHO advocates continued use of thiomersal-containing vaccines in developing countries because of their effectiveness, safety, low cost, wide availability and logistical suitability in this setting.
Dat gaat over ontwikkelingslanden... Daar gebruiken ze maagden om van Aids te genezen, om het maar even lekker in het extreme te trekken.

[ Bericht 0% gewijzigd door Bravebart op 23-12-2008 13:56:39 ]
Lambiekjedinsdag 23 december 2008 @ 13:46
quote:
Op dinsdag 23 december 2008 13:37 schreef Scorpie het volgende:

[..]

Tuurlijk joh
nou wat is jouw informatiebron ANP?!
#ANONIEMdinsdag 23 december 2008 @ 13:46
quote:
Op dinsdag 23 december 2008 13:41 schreef Goelie het volgende:
Het meeste van wat wij zeggen wordt pas algemeen geaccepteerde kennis als het na 20 of 30 jaar ergens op de vierde pagina van de kranten komt.
Nee mafkees; jullie verhalen komen pas NADAT er iets in de kranten is geweest. Mensen zoals jij denken altijd dat ze het zelf bedacht hebben.
#ANONIEMdinsdag 23 december 2008 @ 13:47
quote:
Op dinsdag 23 december 2008 13:46 schreef Lambiekje het volgende:
nou wat is jouw informatiebron ANP?!
JOOOEEEEEHOOOOEEEE:
http://www.hpa.org.uk/web/HPAweb&HPAwebStandard/HPAweb_C/1195733835814

Je ziet het steeds over het hoofd!
Bravebartdinsdag 23 december 2008 @ 13:47
quote:
Op dinsdag 23 december 2008 13:41 schreef Goelie het volgende:

[..]

Het meeste van wat wij zeggen wordt pas algemeen geaccepteerde kennis als het na 20 of 30 jaar ergens op de vierde pagina van de kranten komt.

Baby food mercury concern
http://news.bbc.co.uk/1/hi/health/2931565.stm

Mercury levels in baby food 'too high'
http://www.guardian.co.uk(...)h.healthandwellbeing
Hier gaat het nu over, niet die andere samenzwering rotzooi. Hoe betrouwbaar vind je zelf je bronnen? Ze komen uit 2003. 5 jaar is voor de farmaceutische wereld ongeveer een mensenleven, zo snel ontwikkeld die wereld zich...
Goeliedinsdag 23 december 2008 @ 13:48
quote:
Op dinsdag 23 december 2008 13:44 schreef Bravebart het volgende:

[..]

Dat gaat over ontwikkelingslanden... Daar gebruiken ze maagden om van Aids te genezen, om het maat even lekker in het extreme te trekken.
Albino maagden waren helemaal in volgens mij.. hehe
Maar dat gebeurt vast niet op zo'n massale schaal als de World Health Organization dat doet.
Bravebartdinsdag 23 december 2008 @ 13:49
quote:
Op dinsdag 23 december 2008 13:48 schreef Goelie het volgende:

[..]

Albino maagden waren helemaal in volgens mij.. hehe
Maar dat gebeurt vast niet op zo'n massale schaal als de World Health Organization dat doet.
Zal je nog tegenvallen, triest genoeg Maar dat was maar een voorbeeld, ik probeerde aan te geven dat de WHO het dus alleen in ontwikkelingslanden toestaat. En dus absoluut niet in de westerse wereld...
SpecialKdinsdag 23 december 2008 @ 13:50
albino maagden neuken en daarna opeten dan wordt je piemel ook nog eens 50 cm lang van.

heb ik gehoord.
Lambiekjedinsdag 23 december 2008 @ 13:51
quote:
Op dinsdag 23 december 2008 13:47 schreef The_End het volgende:

[..]

JOOOEEEEEHOOOOEEEE:
http://www.hpa.org.uk/web/HPAweb&HPAwebStandard/HPAweb_C/1195733835814

Je ziet het steeds over het hoofd!
De neerwaatste lijn tot verwaarloosbaar was al opgetreden voor dat het vaccine op de markt kwam.
Vaccine is dus volkomen nutteloos. Eerder kwalijk dan dat het preventeert.

Het is een officieel instituut wat sowieso cijfers verdraait. Net zo als bv KNMI/NASA temparaturen manipuleert om een Global Warming kunnen te bewijzen.
wallofdollsdinsdag 23 december 2008 @ 13:53
Ik vind op zich de logica van het inbrengen van de oorzaken van ziektes om het lichaam er antistoffen voor te laten maken nog wel de meest ethisch verantwoorde.

Medicijnen daarentegen.

Als je ziet hoe kwistig er met antidepressiva wordt gestrooid door artsen. Onder het mom van: "je mist een stofje in je hoofd" (serotonine bijv). Terwijl je dan serotonine heropnameremmers krijgt, wat dus helemaal niks van die stof toevoegt maar alleen de levensduur er van verlengt (waardoor je dus al helemaal geen vrolijke pieken meer krijgt).

Het roept vraagtekens op hoe bepaalde farmaceutische bedrijven en artsen hun producten aan de man brengen. Laat ik het zo zeggen.

Ik ben het er mee eens dat er veel voorkomen kan worden door juiste voeding en gedrag (stress veroorzaakt ook éel veel lichamelijke klachten) en dergelijke. Vaccinatie lijkt mij ook ok. En medicijnen horen alleen gebruikt te worden om tijdelijk onmenselijk leed te verzachten.

Ik denk dat TS gewoon een beetje zenuwachtig is om de naderende kerstdagen
Lambiekjedinsdag 23 december 2008 @ 13:54
quote:
Op dinsdag 23 december 2008 13:50 schreef SpecialK het volgende:
albino maagden neuken en daarna opeten dan wordt je piemel ook nog eens 50 cm lang van.

heb ik gehoord.
nee russische miskraamplacenta's en foetusen op je gezicht smeren dat is goed.
#ANONIEMdinsdag 23 december 2008 @ 13:56
quote:
Op dinsdag 23 december 2008 13:51 schreef Lambiekje het volgende:
De neerwaatste lijn tot verwaarloosbaar was al opgetreden voor dat het vaccine op de markt kwam.
Vaccine is dus volkomen nutteloos. Eerder kwalijk dan dat het preventeert.
Kan je niet rekenen?
quote:
Het is een officieel instituut wat sowieso cijfers verdraait. Net zo als bv KNMI/NASA temparaturen manipuleert om een Global Warming kunnen te bewijzen.
En hoe de fuck kan jij dan wel aan de goede cijfers komen?

[ Bericht 0% gewijzigd door ToT op 23-12-2008 14:14:59 ]
Lambiekjedinsdag 23 december 2008 @ 13:56
quote:
Op dinsdag 23 december 2008 13:53 schreef wallofdolls het volgende:
Ik vind op zich de logica van het inbrengen van de oorzaken van ziektes om het lichaam er antistoffen voor te laten maken nog wel de meest ethisch verantwoorde.

Medicijnen daarentegen.

Als je ziet hoe kwistig er met antidepressiva wordt gestrooid door artsen. Onder het mom van: "je mist een stofje in je hoofd" (serotonine bijv). Terwijl je dan serotonine heropnameremmers krijgt, wat dus helemaal niks van die stof toevoegt maar alleen de levensduur er van verlengt (waardoor je dus al helemaal geen vrolijke pieken meer krijgt).

Het roept vraagtekens op hoe bepaalde farmaceutische bedrijven en artsen hun producten aan de man brengen. Laat ik het zo zeggen.

Ik ben het er mee eens dat er veel voorkomen kan worden door juiste voeding en gedrag (stress veroorzaakt ook éel veel lichamelijke klachten) en dergelijke. Vaccinatie lijkt mij ook ok. En medicijnen horen alleen gebruikt te worden om tijdelijk onmenselijk leed te verzachten.

Ik denk dat TS gewoon een beetje zenuwachtig is om de naderende kerstdagen
je bent nog niet zo op de hoogte van mijn topics begrijp ik.
Bravebartdinsdag 23 december 2008 @ 13:57
quote:
Op dinsdag 23 december 2008 13:53 schreef wallofdolls het volgende:
Ik vind op zich de logica van het inbrengen van de oorzaken van ziektes om het lichaam er antistoffen voor te laten maken nog wel de meest ethisch verantwoorde.

Medicijnen daarentegen.

Als je ziet hoe kwistig er met antidepressiva wordt gestrooid door artsen. Onder het mom van: "je mist een stofje in je hoofd" (serotonine bijv). Terwijl je dan serotonine heropnameremmers krijgt, wat dus helemaal niks van die stof toevoegt maar alleen de levensduur er van verlengt (waardoor je dus al helemaal geen vrolijke pieken meer krijgt).

Het roept vraagtekens op hoe bepaalde farmaceutische bedrijven en artsen hun producten aan de man brengen. Laat ik het zo zeggen.

Ik ben het er mee eens dat er veel voorkomen kan worden door juiste voeding en gedrag (stress veroorzaakt ook éel veel lichamelijke klachten) en dergelijke. Vaccinatie lijkt mij ook ok. En medicijnen horen alleen gebruikt te worden om tijdelijk onmenselijk leed te verzachten.

Ik denk dat TS gewoon een beetje zenuwachtig is om de naderende kerstdagen
Zit wel wat in, tegenwoordig worden er veel te snel medicijnen voorgeschreven dan strikt noodzakelijk is.
JohnnyKnoxvilledinsdag 23 december 2008 @ 13:57
quote:
Op dinsdag 23 december 2008 13:51 schreef Lambiekje het volgende:
Het is een officieel instituut wat sowieso cijfers verdraait. Net zo als bv KNMI/NASA temparaturen manipuleert om een Global Warming kunnen te bewijzen.
De grafiekjes en bronnen die jij aanhaalt vertellen natuurlijk wél de waarheid.
Mên. Hoe oogklepperig kun je zijn. .
wallofdollsdinsdag 23 december 2008 @ 13:58
quote:
Op dinsdag 23 december 2008 11:34 schreef Goelie het volgende:
Het gaat er om dat een algehele oplossing voor een ziekte of virus, voor een farmaceutisch bedrijf veel minder winstgevend is dan een genezingsproces van een paar jaar, of in veel gevallen het simpelweg uitstellen en onderdrukken van de ziekteverschijnselen, zoals bij bijvoorbeeld AIDS remmers.

In die gevallen is er wel een lange lijdensweg voor de patiënt, maar wordt er wel het meeste geld verdiend.
De hoeveelheid geld die momenteel verdiend wordt in bijvoorbeeld de kanker industrie is absurd hoog. Er zijn miljoenen kanker patiënten wereldwijd, die jaren lang dagelijks een grote hoeveelheid dure medicijnen nemen.

Het geld wat kan worden verdiend met een algehele oplossing voor deze ziektes, is een klein bedrag vergeleken met wat grote farmaceutisch industriële bedrijven nu jaarlijks aan al die patiënten verdienen.
De enige oplossing voor een ziekte is je lichaam zo sterk maken dat ie het zelf oplost. Medicijnen hebben daar doorgaans weinig mee van doen en verbloemen de uitingen waardoor de oorzaak ook weg lijkt
Lambiekjedinsdag 23 december 2008 @ 13:59
quote:
Op dinsdag 23 december 2008 13:56 schreef The_End het volgende:

[..]

Kan je niet rekenen?
[..]

En hoe de fuck kan jij dan wel aan de goede cijfers komen?
Alternatieve bronnen die bijv charts hebben opgespeurd in oude publicaties en als je het legt langs de charts die nu gebruikt worden, zie je dat meetgegevens van de jaren 70, 80 hebben veranderd om andere gemiddeldes te kunnen bewerkstelligen. Manipulaties manipulaties.

[ Bericht 0% gewijzigd door ToT op 23-12-2008 14:15:30 ]
#ANONIEMdinsdag 23 december 2008 @ 14:01
quote:
Op dinsdag 23 december 2008 13:59 schreef Lambiekje het volgende:
Alternatieve bronnen die bijv charts hebben opgespeurd in oude publicaties en als je het legt langs de charts die nu gebruikt worden, zie je dat meetgegevens van de jaren 70, 80 hebben veranderd om andere gemiddeldes te kunnen bewerkstelligen. Manipulaties manipulaties.
Waar zijn die dan? Waarom gebruik je die niet in dit topic?

Waarom laat je niet een 'officiele grafiek' zien en eentje met 'echte gegevens' (en hoe ze aan die data komen)?
wallofdollsdinsdag 23 december 2008 @ 14:01
quote:
Op dinsdag 23 december 2008 13:53 schreef wallofdolls het volgende:
Ik denk dat TS gewoon een beetje zenuwachtig is om de naderende kerstdagen
quote:
Op dinsdag 23 december 2008 13:57 schreef Bravebart het volgende:
Zit wel wat in
#ANONIEMdinsdag 23 december 2008 @ 14:02
quote:
Op dinsdag 23 december 2008 13:53 schreef wallofdolls het volgende:
Ik denk dat TS gewoon een beetje zenuwachtig is om de naderende kerstdagen
Ik denk dat TS gewoon zijn hoofd gestoten heeft aan een voorbij razende intercity...
fruityloopdinsdag 23 december 2008 @ 14:03
quote:
Op dinsdag 23 december 2008 13:59 schreef Lambiekje het volgende:

[..]

Alternatieve bronnen die bijv charts hebben opgespeurd in oude publicaties en als je het legt langs de charts die nu gebruikt worden, zie je dat meetgegevens van de jaren 70, 80 hebben veranderd om andere gemiddeldes te kunnen bewerkstelligen. Manipulaties manipulaties.
Een open deur, en waarschijnlijk aan dovemansoren gericht in jouw geval, maar als je dat zo stellig beweert, neem ik aan dat je hier ook de bijbehorende gegevens/grafieken bij hebt?
Hephaistos.dinsdag 23 december 2008 @ 14:03
quote:
Op dinsdag 23 december 2008 13:59 schreef Lambiekje het volgende:

[..]

en als je het legt langs de charts die nu gebruikt worden, zie je dat meetgegevens van de jaren 70, 80 hebben veranderd om andere gemiddeldes te kunnen bewerkstelligen.
Doe eens?
Lambiekjedinsdag 23 december 2008 @ 14:03
quote:
Op dinsdag 23 december 2008 13:58 schreef wallofdolls het volgende:

[..]

De enige oplossing voor een ziekte is je lichaam zo sterk maken dat ie het zelf oplost. Medicijnen hebben daar doorgaans weinig mee van doen en verbloemen de uitingen waardoor de oorzaak ook weg lijkt
waarom wordt er dan een vitamine tekort veroorzaakt. Waarom wordt B17 onthouden uit ons voedsel.
Ons afweersysteem wordt ondermijnt door het slechte voedsel? En dan hebben we weer meer medicijnen nodig om gezond te blijven volgens hun standaarden.

Voedselindustrie en farmaceutische industrie spelen twee handen op een buik. Het is een win-win situatie voor hun. Monsanto als spil tussen de 2 industrieën.
wallofdollsdinsdag 23 december 2008 @ 14:04
quote:
Op dinsdag 23 december 2008 13:56 schreef Lambiekje het volgende:

[..]

je bent nog niet zo op de hoogte van mijn topics begrijp ik.
Je bent niet zo op de hoogte van de realiteit geloof ik.

Niemand dwingt jou om naar de farmaceutische pijpen te dansen.
#ANONIEMdinsdag 23 december 2008 @ 14:05
quote:
Op dinsdag 23 december 2008 13:59 schreef Lambiekje het volgende:

[..]

Alternatieve bronnen die bijv charts hebben opgespeurd in oude publicaties en als je het legt langs de charts die nu gebruikt worden, zie je dat meetgegevens van de jaren 70, 80 hebben veranderd om andere gemiddeldes te kunnen bewerkstelligen. Manipulaties manipulaties.
Ze hebben oude charts opgespeurd in de media die ons allemaal voorliegt? Kortom, ze gebruiken foute charts om hun gelijk aan te geven ?
wallofdollsdinsdag 23 december 2008 @ 14:07
quote:
Op dinsdag 23 december 2008 14:03 schreef Lambiekje het volgende:

[..]

waarom wordt er dan een vitamine tekort veroorzaakt. Waarom wordt B17 onthouden uit ons voedsel.
Ons afweersysteem wordt ondermijnt door het slechte voedsel? En dan hebben we weer meer medicijnen nodig om gezond te blijven volgens hun standaarden.

Voedselindustrie en farmaceutische industrie spelen twee handen op een buik. Het is een win-win situatie voor hun. Monsanto als spil tussen de 2 industrieën.
Als jij gewoon verantwoord biologisch groenten, fruit, granen en noten eet dan mis je weinig dunkt mij. Dat er in jouw diepvriespizza essentiële stoffen missen is niet zo gek aangezien die tegen een lage kostprijs in elkaar geflanst moeten worden. Dat heeft niks meer met boze opzet te maken dan kosten drukken
Goeliedinsdag 23 december 2008 @ 14:08
quote:
Op dinsdag 23 december 2008 13:59 schreef Lambiekje het volgende:

[..]

Alternatieve bronnen die bijv charts hebben opgespeurd in oude publicaties en als je het legt langs de charts die nu gebruikt worden, zie je dat meetgegevens van de jaren 70, 80 hebben veranderd om andere gemiddeldes te kunnen bewerkstelligen. Manipulaties manipulaties.
ja, dat doen ze met American Medical Association, Office of International Medicine, the American Medical Association Alliance, World Health Organisation, etc.
JohnnyKnoxvilledinsdag 23 december 2008 @ 14:09
quote:
Op dinsdag 23 december 2008 14:03 schreef Lambiekje het volgende:
waarom wordt er dan een vitamine tekort veroorzaakt. Waarom wordt B17 onthouden uit ons voedsel.
Meer snert en chili con carne eten!
quote:
Vitamine B17 komt voornamelijk voor in volgende voedingsmiddelen:
Taugé
Erwten
Bonen
Link alleen voor echte mannen.
wallofdollsdinsdag 23 december 2008 @ 14:12
quote:
Op dinsdag 23 december 2008 14:09 schreef JohnnyKnoxville het volgende:

[..]

Meer snert en chili con carne eten!
[..]

Link alleen voor echte mannen.
Juist. Ik denk dat het een complot van de supermarkten is want die zetten hun winkels helemaal vol met diepvriespizza's, broodjes bapao en mora frikadellen

Lambiekjedinsdag 23 december 2008 @ 14:12
quote:
Op dinsdag 23 december 2008 14:03 schreef Hephaistos. het volgende:

[..]

Doe eens?
http://www.hier.info/index.php?fuseaction=home.nieuws&id=517
zoals het laatste zinnetje...
Bravebartdinsdag 23 december 2008 @ 14:14
quote:
Op dinsdag 23 december 2008 14:08 schreef Goelie het volgende:

[..]

ja, dat doen ze met American Medical Association, Office of International Medicine, the American Medical Association Alliance, World Health Organisation, etc.
Gebruik ook in hemelsnaam geen Amerikaanse bronnen Er is algemeen bekend dat er (zeker in de medische wereld) in de USA een stuk vrijer wordt omgesprongen met cijfertjes, aannames en weet ik allemaal wat. Het is niet voor niks dat de Amerikaanse publicaties dat er iemand gekloond is, of er een medicijn tegen kanker is of de aarde op ontploffen staat vaak met een flinke korrel zout genomen moeten worden.
ToTdinsdag 23 december 2008 @ 14:16
Mensen, s.v.p. minder schelden op elkaar!
Je discussiepartner "zwakzinnige" noemen gaat in mijn ogen te ver.
fruityloopdinsdag 23 december 2008 @ 14:18
quote:
Op dinsdag 23 december 2008 14:12 schreef Lambiekje het volgende:

[..]

http://www.hier.info/index.php?fuseaction=home.nieuws&id=517
zoals het laatste zinnetje...
Het laatste zinnetje op die site is "Bron: dossier Klimaatportaal"...
Lambiekjedinsdag 23 december 2008 @ 14:18
quote:
Op dinsdag 23 december 2008 14:07 schreef wallofdolls het volgende:

[..]

Als jij gewoon verantwoord biologisch groenten, fruit, granen en noten eet dan mis je weinig dunkt mij. Dat er in jouw diepvriespizza essentiële stoffen missen is niet zo gek aangezien die tegen een lage kostprijs in elkaar geflanst moeten worden. Dat heeft niks meer met boze opzet te maken dan kosten drukken
maar eet jy dan ook abrikoos- en appelpitten?

Het is ons toch juist verteld dat appelpitten giftig zijn? Niets is minder waar. Door deze stelling te verkondigen is er dus doelbewust voor gekozen voor b17 onthouding.
wallofdollsdinsdag 23 december 2008 @ 14:18
Zelfs zonder gemanipuleerde grafieken kan iedereen wel bedenken dat de aarde zonder menselijke hulp opwarmt. 10000 jaar geleden ofzo (ik ben niet zo goed geïnformeerd) lag de noordpool nog op de Veluwe. Knappe jongen die die opwarming tegenhoudt.

Het schijnt zelfs dat er een ritme is waarin de aarde om de 100000 jaar een bepaalde ellipsvorm om de zon afmaakt waardoor ie soms veel verder en soms veel dichterbij staat waardoor er temperatuursverschillen optreden. Daar heb ik geen bronnen van
Lambiekjedinsdag 23 december 2008 @ 14:19
quote:
Op dinsdag 23 december 2008 14:16 schreef ToT het volgende:
Mensen, s.v.p. minder schelden op elkaar!
Je discussiepartner "zwakzinnige" noemen gaat in mijn ogen te ver.
ach zolang het nog geen pantoffeldier is....
ik heb het gelezen het doet me niets.
Lambiekjedinsdag 23 december 2008 @ 14:20
quote:
Op dinsdag 23 december 2008 14:18 schreef wallofdolls het volgende:
Zelfs zonder gemanipuleerde grafieken kan iedereen wel bedenken dat de aarde zonder menselijke hulp opwarmt. 10000 jaar geleden ofzo (ik ben niet zo goed geïnformeerd) lag de noordpool nog op de Veluwe. Knappe jongen die die opwarming tegenhoudt.

Het schijnt zelfs dat er een ritme is waarin de aarde om de 100000 jaar een bepaalde ellipsvorm om de zon afmaakt waardoor ie soms veel verder en soms veel dichterbij staat waardoor er temperatuursverschillen optreden. Daar heb ik geen bronnen van
of gewoon precessie
JohnnyKnoxvilledinsdag 23 december 2008 @ 14:20
quote:
Op dinsdag 23 december 2008 14:12 schreef Lambiekje het volgende:
http://www.hier.info/index.php?fuseaction=home.nieuws&id=517
zoals het laatste zinnetje...
De controverse over de hockeystickgrafiek en wat al dies meer zij lijkt me duidelijk.
Maar wat heeft dit met vaccineren te maken?
Omdat een oud-politicus voor zijn film feiten naar zijn hand zet heeft vaccinatie geen zin?
ToTdinsdag 23 december 2008 @ 14:21
Ik had begrepen dat als je appelpitten eet, je blauwzuur in je maag krijgt. Lijkt me niet helemaal gezond.
fruityloopdinsdag 23 december 2008 @ 14:21
quote:
Op dinsdag 23 december 2008 14:18 schreef Lambiekje het volgende:

[..]

maar eet jy dan ook abrikoos- en appelpitten?

Het is ons toch juist verteld dat appelpitten giftig zijn? Niets is minder waar. Door deze stelling te verkondigen is er dus doelbewust voor gekozen voor b17 onthouding.
Ik weet niet wie of wat jou van alles heeft ingefluisterd tijdens je jeugd, maar mij is nooit verteld dat die pitten giftig zijn hoor..
wallofdollsdinsdag 23 december 2008 @ 14:22
quote:
Op dinsdag 23 december 2008 14:20 schreef Lambiekje het volgende:

[..]

of gewoon precessie
Wat bedoel je daar precies mee?
JohnnyKnoxvilledinsdag 23 december 2008 @ 14:22
quote:
Op dinsdag 23 december 2008 14:18 schreef Lambiekje het volgende:
maar eet jy dan ook abrikoos- en appelpitten?

Het is ons toch juist verteld dat appelpitten giftig zijn? Niets is minder waar. Door deze stelling te verkondigen is er dus doelbewust voor gekozen voor b17 onthouding.
Wees blij dat niet vertelt wordt dat B17 in appelpitten zit, want:
quote:
Vitamine B17 komt voornamelijk voor in volgende voedingsmiddelen:
Taugé
Erwten
Bonen
Gewoon snert en chili con carne eten en je krijgt genoeg binnen.
Volgens dezelfde link is B17 een vitamine waar je niet te weinig van kan hebben trouwens. Het niet innemen van B17 veroorzaakt geen ziekte dus, met andere woorden.
Lambiekjedinsdag 23 december 2008 @ 14:23
quote:
Op dinsdag 23 december 2008 14:14 schreef Bravebart het volgende:

[..]

Gebruik ook in hemelsnaam geen Amerikaanse bronnen Er is algemeen bekend dat er (zeker in de medische wereld) in de USA een stuk vrijer wordt omgesprongen met cijfertjes, aannames en weet ik allemaal wat. Het is niet voor niks dat de Amerikaanse publicaties dat er iemand gekloond is, of er een medicijn tegen kanker is of de aarde op ontploffen staat vaak met een flinke korrel zout genomen moeten worden.
ah vandaar dat hier nog gewoon VIOXX verkocht mocht worden terwijl het in USA accuut van de markt was gehaald van wege bijwerkingen.Dit omdat onze artsen zulke leuk bonussen kregen?

Waarom geen USA bronnen zij plempen hun rotzooi gewoon op onze markt?
Bravebartdinsdag 23 december 2008 @ 14:23
quote:
Op dinsdag 23 december 2008 14:18 schreef Lambiekje het volgende:

[..]

maar eet jy dan ook abrikoos- en appelpitten?

Het is ons toch juist verteld dat appelpitten giftig zijn? Niets is minder waar. Door deze stelling te verkondigen is er dus doelbewust voor gekozen voor b17 onthouding.
Uuh, je lichaam kan zelf vitamine B17 aanmaken.
JohnnyKnoxvilledinsdag 23 december 2008 @ 14:23
quote:
Op dinsdag 23 december 2008 14:21 schreef ToT het volgende:
Ik had begrepen dat als je appelpitten eet, je blauwzuur in je maag krijgt. Lijkt me niet helemaal gezond.
quote:
Vitamine B17 is ook bekend onder de naam laetile en is net als vitamine B15, een metavitamine. Dit wil zeggen dat deze vitaminen duidelijke voedingswaarden bezitten, maar ze verwekken geen ziekte bij een tekort eraan. Het B17-vitamine werd in 1958 ontdekt door dezelfde biochemici die het vitamine B15 ontdekten, namelijk vader en zoon E.T. Krebs.

Rol van vitaminen B17 in het lichaam

Vitaminen B17 bevatten blauwzuur. Dit is een giftige stof als ze wordt omgezet in hydrogeencyanide. Een ander enzym zet vervolgens hydrogeencyanide weer om in nuttige stoffen voor ons lichaam. Daarom moeten we ons geen zorgen maken over de giftigheid van blauwzuur.
Link alleen voor echte mannen.
Lambiekjedinsdag 23 december 2008 @ 14:24
quote:
Op dinsdag 23 december 2008 14:23 schreef Bravebart het volgende:

[..]

Uuh, je lichaam kan zelf vitamine B17 aanmaken.

in pitten van appels zit B17
ATuin-hekdinsdag 23 december 2008 @ 14:24
quote:
Op dinsdag 23 december 2008 14:23 schreef Lambiekje het volgende:

[..]

ah vandaar dat hier nog gewoon VIOXX verkocht mocht worden terwijl het in USA accuut van de markt was gehaald van wege bijwerkingen.Dit omdat onze artsen zulke leuk bonussen kregen?

Waarom geen USA bronnen zij plempen hun rotzooi gewoon op onze markt?
Krijgen we die VIOXX onzin nou alweer? Je snapt echt niet hoe de medische wetenschap in elkaar zit he?
Bravebartdinsdag 23 december 2008 @ 14:26
quote:
Op dinsdag 23 december 2008 14:24 schreef Lambiekje het volgende:

[..]

in pitten van appels zit B17
En? Ik bedoel maar aan te geven dat ik me afvraag waarom je zo nodig B17 binnen zou moeten krijgen?
wallofdollsdinsdag 23 december 2008 @ 14:27
quote:
Op dinsdag 23 december 2008 14:21 schreef ToT het volgende:
Ik had begrepen dat als je appelpitten eet, je blauwzuur in je maag krijgt. Lijkt me niet helemaal gezond.
Vooral als t warm en broeierig is
Bravebartdinsdag 23 december 2008 @ 14:27
quote:
Op dinsdag 23 december 2008 14:23 schreef JohnnyKnoxville het volgende:

[..]


[..]

Link alleen voor echte mannen.
Goed gevonden
JohnnyKnoxvilledinsdag 23 december 2008 @ 14:27
quote:
Op dinsdag 23 december 2008 14:24 schreef Lambiekje het volgende:
in pitten van appels zit B17
Nogmaals:
quote:
Vitamine B17 is ook bekend onder de naam laetile en is net als vitamine B15, een metavitamine. Dit wil zeggen dat deze vitaminen duidelijke voedingswaarden bezitten, maar ze verwekken geen ziekte bij een tekort eraan.
Niks ergs aan te weinig B17 binnenkrijgen dus.
wallofdollsdinsdag 23 december 2008 @ 14:28
quote:
Op dinsdag 23 december 2008 14:27 schreef wallofdolls het volgende:

[..]

Vooral als t warm en broeierig is
Of was dat blauwalg
JohnnyKnoxvilledinsdag 23 december 2008 @ 14:28
quote:
Op dinsdag 23 december 2008 14:27 schreef Bravebart het volgende:
Goed gevonden [ afbeelding ]
Eerlijk waar de eerste (!) link op google bij zoeken op vitamine B17.
Zwansendinsdag 23 december 2008 @ 14:29
quote:
Op dinsdag 23 december 2008 14:23 schreef Lambiekje het volgende:

[..]

ah vandaar dat hier nog gewoon VIOXX verkocht mocht worden terwijl het in USA accuut van de markt was gehaald van wege bijwerkingen.Dit omdat onze artsen zulke leuk bonussen kregen?

Waarom geen USA bronnen zij plempen hun rotzooi gewoon op onze markt?
Jij hebt niet gestudeerd?

Ik kan het je wel allemaal gaan uitleggen, maar volgens mij heeft het niet eens nut.

Denk je overigens wel dat al die bronnen van jou betrouwbaar zijn?
Goeliedinsdag 23 december 2008 @ 14:29
De pitten van appels zijn niet giftig in combinatie met de van nature aanwezige suikers en vitaminen in de vrucht zelf. Je moet inderdaad niet appelpitten puur gaan eten ofzo volgens mij.

In de pitten zit vitamine B17, net als in Linzen (boon soort), en granen.
Opmerkelijk dat het meeste brood tegenwoordig van tarwe gemaakt is, in plaats van granen, en in tarwe zit geen B17.
Lambiekjedinsdag 23 december 2008 @ 14:29
quote:
Op dinsdag 23 december 2008 14:23 schreef JohnnyKnoxville het volgende:

[..]


[..]

Link alleen voor echte mannen.
Het leuke is in ons lichaam doet B17 niets totdat het in contact komt met een kankercel ,dan komt de cyanide vrij wat de kankercel vernietigd. B17 is overigens een 2e rangs verdediging. De pancreas is de eerste lijn.

Waarom als dit metabolisme bekend is. waarom wordt dit niet groots verkondigd. Het antwoord is te simpel dan mist bigpharma zijn bigmoney aan kanker. Het dus zal het nooit opgelost worden, daar is het een te grote inkomstenbron voor geworden.
JohnnyKnoxvilledinsdag 23 december 2008 @ 14:30
Overigens ben ik me pijnlijk bewust van de ironie dat ik ook met 1 link een punt probeer te bewijzen.
Bovendien ga ik er klakkeloos van uit dat die link de waarheid vertelt.
Lambiekjedinsdag 23 december 2008 @ 14:32
quote:
Op dinsdag 23 december 2008 14:29 schreef Goelie het volgende:
De pitten van appels zijn niet giftig in combinatie met de van nature aanwezige suikers en vitaminen in de vrucht zelf. Je moet inderdaad niet appelpitten puur gaan eten ofzo volgens mij.

In de pitten zit vitamine B17, net als in Linzen (boon soort), en granen.
Opmerkelijk dat het meeste brood tegenwoordig van tarwe gemaakt is, in plaats van granen, en in tarwe zit geen B17.
je mag volgens de kankerdocu zo veel pitten eten als dat een paar appelen bevatten. Zonder de appel zelf.
wallofdollsdinsdag 23 december 2008 @ 14:32
quote:
Op dinsdag 23 december 2008 14:27 schreef JohnnyKnoxville het volgende:

[..]

Nogmaals:
[..]

Niks ergs aan te weinig B17 binnenkrijgen dus.
NIet helemaal waar:
quote:
Ook kankercellen zijn rijk aan het enzym dat blauwzuur produceert. Maar deze cellen missen het enzym dat het gif onschadelijk maakt en omzet naar nuttige stoffen. Dit is de reden waarom vitamine B17 al jaren gebruikt wordt bij de bestrijding van kankercellen. Wanneer er voldoende vitaminen B17 in het lichaam aanwezig is, moeten de kankercellen afsterven.
Bravebartdinsdag 23 december 2008 @ 14:33
quote:
Op dinsdag 23 december 2008 14:23 schreef Lambiekje het volgende:

[..]

ah vandaar dat hier nog gewoon VIOXX verkocht mocht worden terwijl het in USA accuut van de markt was gehaald van wege bijwerkingen.Dit omdat onze artsen zulke leuk bonussen kregen?

Waarom geen USA bronnen zij plempen hun rotzooi gewoon op onze markt?
Ja, nadat het door onze gezondheidsorganisaties is goedgekeurd. Maar over het algemeen zijn Amerikaanse bronnen veel minder te vertrouwen dan Europese in betrouwbare databases.
wallofdollsdinsdag 23 december 2008 @ 14:34
quote:
Op dinsdag 23 december 2008 14:32 schreef Lambiekje het volgende:

[..]

je mag volgens de kankerdocu zo veel pitten eten als dat een paar appelen bevatten.
Die kankerdocu is vervalst, gemanipuleerd en er zijn moedwillig cijfertjes veranderd
Bravebartdinsdag 23 december 2008 @ 14:34
quote:
Op dinsdag 23 december 2008 14:29 schreef Goelie het volgende:
De pitten van appels zijn niet giftig in combinatie met de van nature aanwezige suikers en vitaminen in de vrucht zelf. Je moet inderdaad niet appelpitten puur gaan eten ofzo volgens mij.

In de pitten zit vitamine B17, net als in Linzen (boon soort), en granen.
Opmerkelijk dat het meeste brood tegenwoordig van tarwe gemaakt is, in plaats van granen, en in tarwe zit geen B17.
Tarwe is graan Graan is de verzamelnaam.
Bravebartdinsdag 23 december 2008 @ 14:36
quote:
Op dinsdag 23 december 2008 14:29 schreef Lambiekje het volgende:

[..]

Het leuke is in ons lichaam doet B17 niets totdat het in contact komt met een kankercel ,dan komt de cyanide vrij wat de kankercel vernietigd. B17 is overigens een 2e rangs verdediging. De pancreas is de eerste lijn.

Waarom als dit metabolisme bekend is. waarom wordt dit niet groots verkondigd. Het antwoord is te simpel dan mist bigpharma zijn bigmoney aan kanker. Het dus zal het nooit opgelost worden, daar is het een te grote inkomstenbron voor geworden.
De pancreas, ghehe En wat doet die dan wel dacht je?
Lambiekjedinsdag 23 december 2008 @ 14:37
quote:
Op dinsdag 23 december 2008 14:33 schreef Bravebart het volgende:

[..]

Ja, nadat het door onze gezondheidsorganisaties is goedgekeurd. Maar over het algemeen zijn Amerikaanse bronnen veel minder te vertrouwen dan Europese in betrouwbare databases.
zoals dat EU nooit aspartaam zelf heeft onderzocht. Gewoon klakkeloos overnemen. Die vlieger gaat niet op.
Lambiekjedinsdag 23 december 2008 @ 14:38
quote:
Op dinsdag 23 december 2008 14:34 schreef wallofdolls het volgende:

[..]

Die kankerdocu is vervalst, gemanipuleerd en er zijn moedwillig cijfertjes veranderd
en dus geef je aan dat de industrie zo veel mogelijk kankerpatienten wil hebben. Heel goed.
Lambiekjedinsdag 23 december 2008 @ 14:40
quote:
Op dinsdag 23 december 2008 14:29 schreef Zwansen het volgende:

[..]

Jij hebt niet gestudeerd?

Ik kan het je wel allemaal gaan uitleggen, maar volgens mij heeft het niet eens nut.

Denk je overigens wel dat al die bronnen van jou betrouwbaar zijn?
Nee ik ben niet geïndoctrineerd door de medische wereld.
wallofdollsdinsdag 23 december 2008 @ 14:40
reageren ook
Bravebartdinsdag 23 december 2008 @ 14:41
quote:
Op dinsdag 23 december 2008 14:37 schreef Lambiekje het volgende:

[..]

zoals dat EU nooit aspartaam zelf heeft onderzocht. Gewoon klakkeloos overnemen. Die vlieger gaat niet op.
Ja, als ze met genoeg aantoonbaar bewijs komen zou het een beetje onzin zijn om het zelf nog te gaan testen. Maar over het algemeen rammelt dat bewijs nogal...
#ANONIEMdinsdag 23 december 2008 @ 14:44
quote:
Op dinsdag 23 december 2008 14:16 schreef ToT het volgende:
Mensen, s.v.p. minder schelden op elkaar!
Je discussiepartner "zwakzinnige" noemen gaat in mijn ogen te ver.
Kom nou toch! Er is helemaal geen sprake van een discussie. Alle bronnen die wij aanhalen zijn onzin en door de industrie verzonnen en alle bronnen die hij aanhaalt, die zijn waar.

Wat valt er hier verder nog te doen, dan een beetje trollen?
Goeliedinsdag 23 december 2008 @ 14:53
Mercury,Autism & The Global Vaccine Agenda Part 1 of 10

Bravebartdinsdag 23 december 2008 @ 14:56
quote:
Op dinsdag 23 december 2008 14:53 schreef Goelie het volgende:
Mercury,Autism & The Global Vaccine Agenda Part 1 of 10

2005...
fruityloopdinsdag 23 december 2008 @ 15:02
quote:
Op dinsdag 23 december 2008 14:53 schreef Goelie het volgende:
Mercury,Autism & The Global Vaccine Agenda Part 1 of 10


Leuk dat geneuzel over ppm en pbm, maar ze gaan blind voorbij aan het feit dat een gemiddeld vaccin uit 5cc vloeistof bestaat, en als je dat mbv soortelijke massa ed omrekent naar mg ds, is het natuurlijk tig keer minder dan zeg 1 portie vis die je eet, dan hebben we het over 100+ gram, en dan denk ik dat die percentages nog wel aardig bij elkaar in de buurt liggen..
wallofdollsdinsdag 23 december 2008 @ 15:03
quote:
Op dinsdag 23 december 2008 14:53 schreef Goelie het volgende:
Mercury,Autism & The Global Vaccine Agenda Part 1 of 10


Moet je eens in de archieven van dit jaar in de Volkskrant zoeken. Autisme en andere geestesziekten werden daar in verband gebracht met een gedeeltelijk missend chromosoom.
Goeliedinsdag 23 december 2008 @ 15:13
quote:
Op dinsdag 23 december 2008 15:03 schreef wallofdolls het volgende:

[..]

Moet je eens in de archieven van dit jaar in de Volkskrant zoeken. Autisme en andere geestesziekten werden daar in verband gebracht met een gedeeltelijk missend chromosoom.
Ze mogen ook geen reclame maken voor geneesmiddelen in Nederland.
Daarom maken ze reclame voor de ziektes in de kranten en op televisie, zodat de geneesmiddelen beter verkocht worden.

De Donderdag Documentaire: 'Het Omstreden Kankervaccin' http://zembla.vara.nl/Voorpagina.1975.0.html?&tx_ttnews%5Btt_news%5D=7459&tx_ttnews%5BbackPid%5D=1974&cHash=92c8bcab92
ToTdinsdag 23 december 2008 @ 15:45
quote:
Op dinsdag 23 december 2008 14:44 schreef The_End het volgende:

Wat valt er hier verder nog te doen, dan een beetje trollen?
Och van mij mag je je gang gaan; het is al weer een poosje geleden dat in een ban-aanvraag heb ingediend!
ATuin-hekdinsdag 23 december 2008 @ 16:04
quote:
Op dinsdag 23 december 2008 14:40 schreef Lambiekje het volgende:

[..]

Nee ik ben niet geïndoctrineerd door de medische wereld.
Oh daar is het indoctrinatie gebeuren weer Misschien moet je er eens wat meer over lezen.
wallofdollsdinsdag 23 december 2008 @ 16:18
quote:
Op dinsdag 23 december 2008 15:13 schreef Goelie het volgende:

[..]

Ze mogen ook geen reclame maken voor geneesmiddelen in Nederland.
Daarom maken ze reclame voor de ziektes in de kranten en op televisie, zodat de geneesmiddelen beter verkocht worden.

De Donderdag Documentaire: 'Het Omstreden Kankervaccin' http://zembla.vara.nl/Voorpagina.1975.0.html?&tx_ttnews%5Btt_news%5D=7459&tx_ttnews%5BbackPid%5D=1974&cHash=92c8bcab92
Gast, daarin werd juist gezegd dat medicatie toch niet veel nut heeft.
fruityloopdinsdag 23 december 2008 @ 16:23
quote:
Op dinsdag 23 december 2008 16:04 schreef ATuin-hek het volgende:

[..]

Oh daar is het indoctrinatie gebeuren weer Misschien moet je er eens wat meer over lezen.
Nee joh, hij bedoelt injectie, dat heeft tenminste nog enige relevantie met vaccineren..
Lambiekjewoensdag 24 december 2008 @ 09:22
quote:
Op dinsdag 23 december 2008 16:04 schreef ATuin-hek het volgende:

[..]

Oh daar is het indoctrinatie gebeuren weer Misschien moet je er eens wat meer over lezen.
En hoe meer ik lees/kijk, hoe slechter, fascister, genocider en leugenachtiger de medische wereld wordt.

Artsen zijn overheid gesubsidieerde sluipmoordenaars, uitzonderingen daar gelaten. Gros gaat voor het salaris en bonussen en kan het geen ene mallemoer schelen wat je onder de leden hebt. Of dat er scharen, messe, tissues en handdoeken in je lichaam achterblijven.
Zie mollen/verminken liever borsten en schaamlippen dan dat ze een hartoperatie doen. Kom op zeg implantaat borsten zijn walgelijk lelijk ik kan niet begrijpen dat vrouw dat zo graag willen. Hier wordt dus een zeer laag zelfbeeld aangepraat door de media. Precies zo als Goelie al zei. Geen medcijnreclame maar aandoening/kwaal-reclame. En ik denk dat het laatste nog verwerperlijker is.

Daarnaast zijn ziekenhuizen opgelegd dat ze maar x keer per jaar een bepaalde operatie mogen uitvoeren. Er is een donorhart, er is een potentiele patient, maar de operatie mag niet doorgaan omdat het ziekenhuis al zijn quota heeft gehad voor dat soort operaties. Doelbewust wachtrijen creeren.

[ Bericht 5% gewijzigd door Lambiekje op 24-12-2008 09:49:45 ]
fruityloopwoensdag 24 december 2008 @ 09:33
quote:
Op woensdag 24 december 2008 09:22 schreef Lambiekje het volgende:

[..]

En hoe meer ik lees/kijk, hoe slechter, fascister, genocider en leugenachtiger de medische wereld wordt.
Je kan het ook omdraaien en het wat mee bij jezelf zoeken? Of zeg dat nog eens, maar dan in dit topic, eens zien wat je dan voor reacties krijgt....
_Led_woensdag 24 december 2008 @ 09:41
quote:
Op woensdag 24 december 2008 09:22 schreef Lambiekje het volgende:

[..]

En hoe meer ik lees/kijk, hoe slechter, fascister, genocider en leugenachtiger de medische wereld wordt.
....tot je er elke dag zo in zwelgt dat je besluit een bom te plaatsen bij het plaatselijke ziekenhuis of paracetamolfabriek ?
Ik vind die paranoia van jou onderhand tegen het gevaarlijke aan zitten.
Lambiekjewoensdag 24 december 2008 @ 09:44
quote:
Op woensdag 24 december 2008 09:41 schreef L.Denninger het volgende:

[..]

....tot je er elke dag zo in zwelgt dat je besluit een bom te plaatsen bij het plaatselijke ziekenhuis of paracetamolfabriek ?
Ik vind die paranoia van jou onderhand tegen het gevaarlijke aan zitten.
je weet dat je met paracetamol een gapend gat creeert in je immuunsysteem
fruityloopwoensdag 24 december 2008 @ 09:47
quote:
Op woensdag 24 december 2008 09:44 schreef Lambiekje het volgende:

[..]

je weet dat je met paracetamol een gapend gat creeert in je immuunsysteem
Ik niet, maar ik sta open voor nieuwe inzichten, vanwaar deze toch vrij stellige bewering? (oftewel, kreet zoveel, wederom zonder fatsoenlijke bron en onderbouwing)
InTrePidIvitywoensdag 24 december 2008 @ 09:48
quote:
Op woensdag 24 december 2008 09:44 schreef Lambiekje het volgende:

[..]

je weet dat je met paracetamol een gapend gat creeert in je immuunsysteem
Kan je nou ook een keer inhoudelijk reageren op de argumenten die in dit topic staan tégen jouw bullshit, in plaats van weer een paranoïde oneliner te verstrekken? Want het is allemaal leuk en aardig dat jij wel alles doorhebt en wij niet, maar is het dan niet jouw taak om ons te verlichten door alle (redelijke) argumenten die hier genoemd worden onderuit te halen?
_Led_woensdag 24 december 2008 @ 09:55
quote:
Op woensdag 24 december 2008 09:44 schreef Lambiekje het volgende:

[..]

je weet dat je met paracetamol een gapend gat creeert in je immuunsysteem
Mag ik uit je ontwijkende houding opmaken dat je paranoia inderdaad gevaarlijke vormen begint aan te nemen ?
Lambiekjewoensdag 24 december 2008 @ 09:55
quote:
Op woensdag 24 december 2008 09:47 schreef fruityloop het volgende:

[..]

Ik niet, maar ik sta open voor nieuwe inzichten, vanwaar deze toch vrij stellige bewering? (oftewel, kreet zoveel, wederom zonder fatsoenlijke bron en onderbouwing)
Het verstoord de balans tussen Th1 en Th2 cellen. Waardoor je dus vatbaar bent voor virussen en dergelijke

Uiteraard niet met een pilletje, maar als je geregeld het slikt dan staat je deur open met een bord "opendag voor viri"

[ Bericht 1% gewijzigd door Lambiekje op 24-12-2008 10:01:12 ]
Lambiekjewoensdag 24 december 2008 @ 09:56
quote:
Op woensdag 24 december 2008 09:55 schreef L.Denninger het volgende:

[..]

Mag ik uit je ontwijkende houding opmaken dat je paranoia inderdaad gevaarlijke vormen begint aan te nemen ?
dat is niet mijn idee dat is common kwowledge bij sommige artsen.
SpecialKwoensdag 24 december 2008 @ 09:57
quote:
Op woensdag 24 december 2008 09:56 schreef Lambiekje het volgende:

[..]

dat is niet mijn idee dat is common kwowledge bij sommige artsen.
Wat dat jij binnenkort terroristische aanslagen gaat uitvoeren?
Lambiekjewoensdag 24 december 2008 @ 10:02
quote:
Op woensdag 24 december 2008 09:57 schreef SpecialK het volgende:

[..]

Wat dat jij binnenkort terroristische aanslagen gaat uitvoeren?
Waarom, als mensen zich graag laten misbruiken en verminken door een arts is dat iemands goed recht.
Minder idioten in de genenpool is alleen maar beter.

[ Bericht 0% gewijzigd door Lambiekje op 24-12-2008 10:11:11 ]
fruityloopwoensdag 24 december 2008 @ 10:03
quote:
Op woensdag 24 december 2008 09:55 schreef Lambiekje het volgende:

[..]

Het verstoord de balans tussen Th1 en Th2 cellen. Waardoor je dus vatbaar bent voor virussen en dergelijke

Uiteraard niet met een pilletje, maar als je geregeld het slikt dan staat je deur open met een bord "opendag voor viri"
Ja ho, even een afslag terug. Dit is een ongefundeerde mening, en dus geen feit.. Ik ben geen biochemicus, wat zijn dat voor cellen dan?
ToTwoensdag 24 december 2008 @ 10:19
Overigens Lambiekje; dit doet me denken aan onze discussie eerder hierover.
JIj was fel anti-paracetamol om deze reden.
Toen ik zei dat paracetamol een afgeleide is van de wilgenbast, zei je dat men niet moet proberen de natuur na te maken.
Ik zei dat het gewoon een 1 op 1 kopie van de werkzame stof in wilgenbast is, maar toen riep je woest iets over dat de bigfarma geld vangen voor iets wat je zelf uit de natuur kunt halen.
Er werd toen gezegd dat Nederland zo vol is dat het niet handig is dat iedereen hier wilgen van de bast gaat strippen om daar op te gaan kauwen (lijkt me ook veel minder smakelijk, en met een stevige koorts ga je ook niet ff snel op pad.)
Het onderwerp van die th1 en th2 cellen kwam helemaal niet meer ter sprake. Kan ik daaruit concluderen dat "natuurlijke paracetamol" de balans tussen die cellen niet verstoort, maar zodra de Bigfarma er maarliefst 50 cent per doosje met handige pilletjes ervan voor vraagt, het die balans wel weer verstoort?
Lambiekjewoensdag 24 december 2008 @ 10:32
quote:
Op woensdag 24 december 2008 10:19 schreef ToT het volgende:
Overigens Lambiekje; dit doet me denken aan onze discussie eerder hierover.
JIj was fel anti-paracetamol om deze reden.
Toen ik zei dat paracetamol een afgeleide is van de wilgenbast, zei je dat men niet moet proberen de natuur na te maken.
Ik zei dat het gewoon een 1 op 1 kopie van de werkzame stof in wilgenbast is, maar toen riep je woest iets over dat de bigfarma geld vangen voor iets wat je zelf uit de natuur kunt halen.
Er werd toen gezegd dat Nederland zo vol is dat het niet handig is dat iedereen hier wilgen van de bast gaat strippen om daar op te gaan kauwen (lijkt me ook veel minder smakelijk, en met een stevige koorts ga je ook niet ff snel op pad.)
Het onderwerp van die th1 en th2 cellen kwam helemaal niet meer ter sprake. Kan ik daaruit concluderen dat "natuurlijke paracetamol" de balans tussen die cellen niet verstoort, maar zodra de Bigfarma er maarliefst 50 cent per doosje met handige pilletjes ervan voor vraagt, het die balans wel weer verstoort?
in elke medicijn zit expres bijwerkingen. Niet dat ik dit helemaal geloof ( )maar het zegt genoeg hoe rancuneus men te werk gaat
Lambiekjewoensdag 24 december 2008 @ 10:34
quote:
Op woensdag 24 december 2008 10:03 schreef fruityloop het volgende:

[..]

Ja ho, even een afslag terug. Dit is een ongefundeerde mening, en dus geen feit.. Ik ben geen biochemicus, wat zijn dat voor cellen dan?
google eens zou ik zeggen.
ToTwoensdag 24 december 2008 @ 10:45
Nou ik denk niet dat alle paracetamol allemaal van 1 bedrijf af komt.
Paracetamol bestaat uit de werkzame stof die ook in wilgenbast zit en een neutraal vulmiddel. Waar zouden die extra bijwerkingen ineens vandaan moeten komen die je th1 en th2 cellenbalans zou verstoren?
wallofdollswoensdag 24 december 2008 @ 10:51
quote:
Op woensdag 24 december 2008 09:47 schreef fruityloop het volgende:

[..]

Ik niet, maar ik sta open voor nieuwe inzichten, vanwaar deze toch vrij stellige bewering? (oftewel, kreet zoveel, wederom zonder fatsoenlijke bron en onderbouwing)
Nou ja, zelfs zonder bronnen kan je bedenken dat het beter is als je je lichaam niet lui maakt en kunstmatig beïnvloedt. Pijn heb je niet voor jan met de korte achternaam.
fruityloopwoensdag 24 december 2008 @ 10:57
quote:
Op woensdag 24 december 2008 10:34 schreef Lambiekje het volgende:

[..]

google eens zou ik zeggen.
Google zelf eens als je wilt? Jij gooit steeds ongeverifieerde dingen over de schutting, dingen waar mensen overigens jaren voor studeren om er wijs uit te worden, laat staan iets aan te kunnen verbeteren, maar jij doorziet alles, snapt alles, en weet voor alle gezondheid/wereldproblemen een simpele oplossing, edoch weiger je keer op keer dit te onderbouwen met feiten of onderzoeken, en kom je enkel en alleen op de proppen met websites die meestal niet gespeend zijn van enige realiteitszin, of filmpjes van youtube die in principe iedereen met een PC in elkaar kan flansen..
fruityloopwoensdag 24 december 2008 @ 10:59
quote:
Op woensdag 24 december 2008 10:51 schreef wallofdolls het volgende:

[..]

Nou ja, zelfs zonder bronnen kan je bedenken dat het beter is als je je lichaam niet lui maakt en kunstmatig beïnvloedt. Pijn heb je niet voor jan met de korte achternaam.
Nee dat klopt, maar bij een "gapend gat" in het immuunsysteem denk ik eerder aan AIDS oid, en niet aan een hoofdpijntje van een matige fles wijn de avond ervoor oid. Maar goed, AIDS bestaat volgens lambiekje dan ook weer niet..
wallofdollswoensdag 24 december 2008 @ 11:07
quote:
Op woensdag 24 december 2008 10:57 schreef fruityloop het volgende:

[..]

Google zelf eens als je wilt? Jij gooit steeds ongeverifieerde dingen over de schutting, dingen waar mensen overigens jaren voor studeren om er wijs uit te worden, laat staan iets aan te kunnen verbeteren, maar jij doorziet alles, snapt alles, en weet voor alle gezondheid/wereldproblemen een simpele oplossing, edoch weiger je keer op keer dit te onderbouwen met feiten of onderzoeken, en kom je enkel en alleen op de proppen met websites die meestal niet gespeend zijn van enige realiteitszin, of filmpjes van youtube die in principe iedereen met een PC in elkaar kan flansen..
Precies. Dit is een onderwerp waar je zo een wetenschappelijk paper over kan maken. Een wetenschappelijk paper vereist doorgaans zeker tot een jaar intensief onderzoek in de literatuur.
#ANONIEMwoensdag 24 december 2008 @ 11:26
quote:
Op woensdag 24 december 2008 10:02 schreef Lambiekje het volgende:
Waarom, als mensen zich graag laten misbruiken en verminken door een arts is dat iemands goed recht.
Minder idioten in de genenpool is alleen maar beter.
Jij hebt zeker ook een ondertekend document bij je dat je elke vorm van hulp weigert? (b.v. als je wordt platgereden door een auto)
Bravebartwoensdag 24 december 2008 @ 11:27
quote:
Op woensdag 24 december 2008 10:51 schreef wallofdolls het volgende:

[..]

Nou ja, zelfs zonder bronnen kan je bedenken dat het beter is als je je lichaam niet lui maakt en kunstmatig beïnvloedt. Pijn heb je niet voor jan met de korte achternaam.
Aan de andere is de manier van pijn bestrijden zoals paracetamol dat waarschijnlijk doet door beïnvloeding van het serotonerge systeem (zenuwbanen die een rol spelen bij het waarnemen van pijn), totaal niet schadelijk voor het lichaam. Dat kan geen enkel negatief effect hebben, mits je vervolgens wel iets doet aan de oorzaak van de pijn.
#ANONIEMwoensdag 24 december 2008 @ 11:58
quote:
Op dinsdag 23 december 2008 14:05 schreef Scorpie het volgende:

[..]

Ze hebben oude charts opgespeurd in de media die ons allemaal voorliegt? Kortom, ze gebruiken foute charts om hun gelijk aan te geven ?
Lambiekje, kan je hier even antwoord op geven svp?
fruityloopwoensdag 24 december 2008 @ 13:20
quote:
Op woensdag 24 december 2008 10:02 schreef Lambiekje het volgende:

[..]

Waarom, als mensen zich graag laten misbruiken en verminken door een arts is dat iemands goed recht.
Minder idioten in de genenpool is alleen maar beter.
Ik weet niet wat voor C-films jij placht te kijken, maar dat is natuurlijk complete kolder.... Overigens, ik ben prima genezen dankzij een operatie, uitgevoerd door de door jou zo vergruisde artsen etc...
ATuin-hekwoensdag 24 december 2008 @ 13:48
quote:
Op woensdag 24 december 2008 13:20 schreef fruityloop het volgende:

[..]

Ik weet niet wat voor C-films jij placht te kijken, maar dat is natuurlijk complete kolder.... Overigens, ik ben prima genezen dankzij een operatie, uitgevoerd door de door jou zo vergruisde artsen etc...
Dat zullen wel allemaal uitzonderingen zijn Net als de arts die ik persoonlijk ken, de artsen waar ik mee samen heb gewerkt, les van heb gehad etc. en de artsen die mij ooit behandelt hebben. Allemaal uitzonderingen
ToTwoensdag 24 december 2008 @ 14:06
quote:
Op woensdag 24 december 2008 11:26 schreef The_End het volgende:

[..]

Jij hebt zeker ook een ondertekend document bij je dat je elke vorm van hulp weigert? (b.v. als je wordt platgereden door een auto)
Hier ben ik ook benieuwd naar.

Lambiekje, mocht jij één of andere ernstige aandoening krijgen, ga jij dan wel naar de dokter toe?
Okay, ik weet dat jij niet gelooft dat mensen die gezond eten en veel vers water drinken enzo ziek worden, maar stel dat...?
_Led_woensdag 24 december 2008 @ 14:18
quote:
Op woensdag 24 december 2008 14:06 schreef ToT het volgende:

[..]

Hier ben ik ook benieuwd naar.

Lambiekje, mocht jij één of andere ernstige aandoening krijgen, ga jij dan wel naar de dokter toe?
Okay, ik weet dat jij niet gelooft dat mensen die gezond eten en veel vers water drinken enzo ziek worden, maar stel dat...?
Je kan natuurlijk ook gewoon onder een auto komen, uitglijden of op een andere manier bezeerd raken, al helemaal als de CIA samenwerkt met de Illuminati om je te pakken te krijgen omdat je als enige hun snode plannen doorziet.
Inderdaad benieuwd of Lambiekje dan nog steeds met opgeheven vuist vloekt richting de mensen die 'm een pijnstillertje aan willen bieden.
Lambiekjezaterdag 27 december 2008 @ 00:53
quote:
Op woensdag 24 december 2008 10:59 schreef fruityloop het volgende:

[..]

Nee dat klopt, maar bij een "gapend gat" in het immuunsysteem denk ik eerder aan AIDS oid, en niet aan een hoofdpijntje van een matige fles wijn de avond ervoor oid. Maar goed, AIDS bestaat volgens lambiekje dan ook weer niet..
1. AIDS bestaat wel. AIDS is GEEN ziekte. AIDS is een verzamelnaam voor ziektes waarbij (HIV - tegenwoordige geen vereiste meer) de CD-waarde onder de 400 raakt. Per land verschilt het of je wel of niet ziekt bent. En ander onzinnige cocktail medicijnen moet. Overigens zijn het aandoeningen dat al eeuwen bestaan en alle redelijk goed te behandelen zijn... HIV bestaat niet als virus (of wat er voor door moet gaan) is een totaal onschuldig anti-lichaam. Eentje wat al een vijand van het immuun heeft verslagen.

2. Een gat waarbij viri die wel bestaan invloed hebben ons gestel. Waardoor je vatbaarder bent voor een griepje, verkoudheidje, longonsteking.
ATuin-hekzaterdag 27 december 2008 @ 01:14
quote:
Op zaterdag 27 december 2008 00:53 schreef Lambiekje het volgende:

[..]

1. AIDS bestaat wel. AIDS is GEEN ziekte. AIDS is een verzamelnaam voor ziektes waarbij (HIV - tegenwoordige geen vereiste meer) de CD-waarde onder de 400 raakt. Per land verschilt het of je wel of niet ziekt bent. En ander onzinnige cocktail medicijnen moet. Overigens zijn het aandoeningen dat al eeuwen bestaan en alle redelijk goed te behandelen zijn... HIV bestaat niet als virus (of wat er voor door moet gaan) is een totaal onschuldig anti-lichaam. Eentje wat al een vijand van het immuun heeft verslagen.
Sorry Lambiekje, hier zitten niet veel dingen tussen die kloppen... Je draait oorzaak en gevolg bijvoorbeeld om bij de CD-waarde. En ja de aandoeningen bestaan over het algemeen al erg lang. Ze zijn vaak ook prima te behandelen, mits de patiënt een intact immuun systeem heeft. Dat is hier een wezenlijk verschil. En ja, het HIV virus bestaat.

Ik vraag me toch af he... Waarom doe je uitspraken over onderwerpen waar je duidelijk niet heel veel detail kennis van hebt? Bijvoorbeeld het niet weten wat een antilichaam vinden betekend.
Teizzzzondag 4 januari 2009 @ 13:39
quote:
Op zaterdag 27 december 2008 00:53 schreef Lambiekje het volgende:

[..]

1. AIDS bestaat wel. AIDS is GEEN ziekte. AIDS is een verzamelnaam voor ziektes waarbij (HIV - tegenwoordige geen vereiste meer) de CD-waarde onder de 400 raakt. Per land verschilt het of je wel of niet ziekt bent. En ander onzinnige cocktail medicijnen moet. Overigens zijn het aandoeningen dat al eeuwen bestaan en alle redelijk goed te behandelen zijn... HIV bestaat niet als virus (of wat er voor door moet gaan) is een totaal onschuldig anti-lichaam. Eentje wat al een vijand van het immuun heeft verslagen.

2. Een gat waarbij viri die wel bestaan invloed hebben ons gestel. Waardoor je vatbaarder bent voor een griepje, verkoudheidje, longonsteking.
Ik mag hopen dat dit hele topic 1 grote grap is en je nu de hele week hebt zitten genieten van alle reacties

Zo niet dan wil ik je graag wijzen op het volgende:

http://nl.wikipedia.org/w(...)oonlijkheidsstoornis

Het DSM-IV omschrijft de paranoïde persoonlijkheidsstoornis als volgt:

[b] * A. Het zodanig wantrouwen of als verdacht beschouwen van anderen dat hun motieven worden gezien als kwaadwillend. De stoornis begint in de puberteit of jonge volwassenheid en doet zich voor als sprake is van vier of meer van de volgende gevallen:[/b]
o De persoon vermoedt zonder voldoende aanleiding dat anderen hem of haar misbruiken, schaden of misleiden.
o De persoon heeft sterke, onterechte twijfels over de loyaliteit of betrouwbaarheid van vrienden of kennissen.
o De persoon is terughoudend bij het in vertrouwen nemen van anderen vanwege de ongegronde angst dat de informatie ten nadele van hem of haar wordt gebruikt.
o De persoon ziet denigrerende of bedreigende betekenis in onschuldige opmerkingen of gebeurtenissen.
o De persoon koestert wrok en is niet vergevingsgezind over beledigingen, lichamelijk letsel of kleineringen.
o De persoon ziet aanvallen op zijn of haar persoon of reputatie die anderen niet opvallen, reageert kwaad of gaat in de tegenaanval.
o De persoon heeft regelmatig ongegronde verdenkingen over de trouw van zijn of haar echtgeno(o)t(e) of seksuele partner.
PatGreenzondag 4 januari 2009 @ 17:41
Ik heb het hele topic niet gelezen omdat er zooooveel in staat maar ik ben zwanger en ben zelf ook een beetje huiverig om mn toekomstige babytje bloot te stellen aan allerlei vacinaties die ik niet zo vertouw.
Die hele autisme epedimie in Amerika bijvoorbeeld zet me erg aan het denken hierover.
Welke zouden mensen aanraden wel te nemen en welke in ieder geval niet?

Niet dat ik dit klakkeloos aan zal nemen natuurlijk,
maar ben gewoon benieuwd wat hierover te vinden is of wat bijv, Lambiekje hierover weet?
Bravebartzondag 4 januari 2009 @ 17:53
quote:
Op zondag 4 januari 2009 17:41 schreef PatGreen het volgende:
Ik heb het hele topic niet gelezen omdat er zooooveel in staat maar ik ben zwanger en ben zelf ook een beetje huiverig om mn toekomstige babytje bloot te stellen aan allerlei vacinaties die ik niet zo vertouw.
Die hele autisme epedimie in Amerika bijvoorbeeld zet me erg aan het denken hierover.
Welke zouden mensen aanraden wel te nemen en welke in ieder geval niet?

Niet dat ik dit klakkeloos aan zal nemen natuurlijk,
maar ben gewoon benieuwd wat hierover te vinden is of wat bijv, Lambiekje hierover weet?
De welkdenkenden raden aan het wel te doen, de mensen die in allerhande complottheorieën geloven raden het af.

Ofwel, het is maar net of je zo wantrouwig bent als de complotdenkers. Als je dat niet bent (wat ik hoop voor je) moet je je vooral geen zorgen maken en doen wat de rest van de wereld ook doet.
Maargoed, het blijft je eigen keus
ToTzondag 4 januari 2009 @ 18:05
quote:
Op zondag 4 januari 2009 17:41 schreef PatGreen het volgende:
Ik heb het hele topic niet gelezen omdat er zooooveel in staat maar ik ben zwanger en ben zelf ook een beetje huiverig om mn toekomstige babytje bloot te stellen aan allerlei vacinaties die ik niet zo vertouw.
Die hele autisme epedimie in Amerika bijvoorbeeld zet me erg aan het denken hierover.
Welke zouden mensen aanraden wel te nemen en welke in ieder geval niet?

Niet dat ik dit klakkeloos aan zal nemen natuurlijk,
maar ben gewoon benieuwd wat hierover te vinden is of wat bijv, Lambiekje hierover weet?
Allereerst van harte gefeliciteerd natuurlijk!

Mja autisme-epidemie....
In Amerika staan ze ontzettend snel met labeltjes en de daar bij behorende medicijnen klaar.
Is je kind soms een beetje druk? ADHD! Volpompen met Ritalin! (Ik weet ff de cijfers niet, maar er zijn bizar veel kinderen aan de Ritalin daar)
Artsen daar willen zo veel mogelijk geld verdienen en de concurrentie onderling is zeer groot.
Staat de diagnose je als patiënt niet aan? Ga dan naar een arts toe die wél een diagnose trekt die jij wil en daar medicijnen voor voorschrijft.
Geloof je als ouder zijnde dat je kind, dat een beetje introvert is, een autist is? Shop maar net zo lang langs artsen en psychiaters tot je eentje gevonden hebt die het met je eens is en er medicijnen voor geeft.
Heb je een pijntje? Pfff Paracetamol? Daar lachen ze in Amerika om, terwijl je hier in Nederland zo ongeveer op sterven moet liggen voor je wat sterkers krijgt.

DAT zijn de oorzaken van de "epidemieën" in Amerika: laffe artsen die meer aan hun portemonee denken dan aan de patiënt. En dan denken ze NIET vanuit de BigPharma kant, maar vanuit de kant dat ze hun patiënten niet willen verliezen.

Kortom: wees alsjeblieft niet te angstig voor vaccinaties. Dat is écht niet de oorzaak van de "autisme-epidemie".
PatGreenzondag 4 januari 2009 @ 18:10
Ik beschouw mezelf ook als een weldenkend mens en ik denk dat een gezonde dosis wantrouwen daarbij hoort

Ik maak me wel zorgen over waar we ons heen laten leiden als we slapend door blijven gaan.

'Complotdenkers' is een etiketje wat je een nare bijsmaak probeert te geven en waaronder iedereen word geschaard die niet alles aanneemt en de mogelijkheid dat er mensen zijn die het niet het beste met de algehele mensheid voor hebben , maar vooral met hun eigen families en eigen mach,t niet bij voorbaat af doen als onzin.

Doen wat de rest van de wereld doet.... vind je dat nu werkelijk zelf een goede tip?
Staan de wereld en onze westerse maatschappij daarin er nu werkelijk zo goed voor?
Heb jij naar de verschillende documentaires gekeken ?
Wat vond je van de verhalen van verschillende deskundigen op uiteenlopende gebieden die de klokken luiden over praktijken die achter gesloten deuren af spelen?
Wat is jouw visie daarop?

In plaats van mensen als complottheoristen weg te zetten en , misschien doe jij dit niet maar ik lees het tot mijn schrik heel veel hier, zeer minachtend te behandelen , zou je je werkelijk kunnen verdiepen in wat er door mensen gezegd en aangekaart wordt.
ATuin-hekzondag 4 januari 2009 @ 18:21
quote:
Op zondag 4 januari 2009 17:41 schreef PatGreen het volgende:
Ik heb het hele topic niet gelezen omdat er zooooveel in staat maar ik ben zwanger en ben zelf ook een beetje huiverig om mn toekomstige babytje bloot te stellen aan allerlei vacinaties die ik niet zo vertouw.
Die hele autisme epedimie in Amerika bijvoorbeeld zet me erg aan het denken hierover.
Welke zouden mensen aanraden wel te nemen en welke in ieder geval niet?

Niet dat ik dit klakkeloos aan zal nemen natuurlijk,
maar ben gewoon benieuwd wat hierover te vinden is of wat bijv, Lambiekje hierover weet?
Neem Lambiekje alsjeblieft niet serieus hierin Hij mist de medische kennis die nodig is om iets zinnigs over dit onderwerp te zeggen. Wat hij denkt te weten is niet bepaald gebaseerd op rationele argumenten, maar meer op klakkeloos overgenomen paranoïde kreten van conspiracy websites.

Als je echt wat wilt weten kan je denk ik het beste een keer contact zoeken met een arts of bijvoorbeeld een consultatie bureau.
Bravebartzondag 4 januari 2009 @ 18:22
quote:
Op zondag 4 januari 2009 18:10 schreef PatGreen het volgende:
Ik beschouw mezelf ook als een weldenkend mens en ik denk dat een gezonde dosis wantrouwen daarbij hoort

Ik maak me wel zorgen over waar we ons heen laten leiden als we slapend door blijven gaan.

'Complotdenkers' is een etiketje wat je een nare bijsmaak probeert te geven en waaronder iedereen word geschaard die niet alles aanneemt en de mogelijkheid dat er mensen zijn die het niet het beste met de algehele mensheid voor hebben , maar vooral met hun eigen families en eigen mach,t niet bij voorbaat af doen als onzin.

Doen wat de rest van de wereld doet.... vind je dat nu werkelijk zelf een goede tip?
Staan de wereld en onze westerse maatschappij daarin er nu werkelijk zo goed voor?
Heb jij naar de verschillende documentaires gekeken ?
Wat vond je van de verhalen van verschillende deskundigen op uiteenlopende gebieden die de klokken luiden over praktijken die achter gesloten deuren af spelen?
Wat is jouw visie daarop?

In plaats van mensen als complottheoristen weg te zetten en , misschien doe jij dit niet maar ik lees het tot mijn schrik heel veel hier, zeer minachtend te behandelen , zou je je werkelijk kunnen verdiepen in wat er door mensen gezegd en aangekaart wordt.
Weet je wat het is, op heel veel punten kan je flink wantrouwen hebben en twijfelen over de hele gang van zaken in de wereld, dat ben ik helemaal met je eens. Maar op dit punt, de vaccinaties, is er nog nooit iets wezenlijks bewezen, dat ze een negatieve invloed hebben (gehad) op de gezondheid. Het hele topic gaat het er al over en nog niemand is nog met een beetje gerenommeerd bewijs gekomen, dat ze slecht zijn. Tuurlijk, er zijn vast vaccinaties in omloop die misschien negatieve bijwerkingen kunnen hebben, maar dat zijn meestal vaccinaties voor relatief onbekende of nieuwe behandelmethoden en niet voor zoiets enorms als geboortevaccinaties (of wat het goeie woord daar ook voor is).
Orwellzondag 4 januari 2009 @ 22:14
ah...2 medische experts aan het woord.
Als je echt wat wilt weten kan je denk ik het beste een keer contact zoeken met een arts of bijvoorbeeld een consultatie bureau.
of misschien het onafhankelijke (proest) voedingscentrum raadplegen??

maar kijk vooral niet naar doorgedraaide, communistische aluhoed-fanatici die programma's als Radar en het duivelse Zemba maken...met hun LEUGENS...big farma is er gewoon om mensen (het liefst arme afrikaanse kindertjes) te helpen! wie dat niet gelooft is paranoide.

http://www.trosradar.nl/index.php?id=uitzending&itemUid=1237
http://player.omroep.nl/?aflID=7951069
zembla over gardisal:
http://player.omroep.nl/?aflID=8122904
http://zapruder.nl/portal(...)gardasil_oplichting/
ToTzondag 4 januari 2009 @ 22:20
PatGreen: ik sta als moderator en als gewoon mens precies tussen de conspiracy-gelovers en de debunkers in: ik weet gewoon 100% zeker dat er veel meer gebeurt dan wij te weten krijgen (en ik vind het persoonlijk zelfs een beetje naïef als mensen dat gaan ontkennen, aangezien er regelmatig schandalen naar buiten komen), maar ik denk ook dat veel conspiracy-gelovers weer veel te ver gaan met hun gedachtegangen. Niet alles van de gevestigde orde is slecht. Niet elke instantie is een slaaf van een verborgen overheid die de mensheid wil decimaliseren.

Trouwens; wat zou het nut zijn van vaccinaties te besmetten met kwik o.i.d.? Zoals al eerder in dit topic gezegd is, is de hoeveelheid vloeistof die je binnen krijgt ZO weinig dat als er een kwik-verontreiniging in zat, dat het echt een verwaarloosbare hoeveelheid zou zijn wat je uiteindelijk in je lichaam krijgt.
Of kwik autisme kan veroorzaken of niet staat nog wel een beetje ter discussie: de ene website zegt van wel, de andere zegt van niet.
Volg je gevoel en vooral ook je verstand. Laat je niet te bang maken door wat mensen hier roepen.
Moet je eens zien hoeveel mensen er jaarlijks worden ingeënt en hoe weinig kinderen uiteindelijk het labeltje "autist" opgeplakt krijgen. Als er bewust een conspiracy was om kinderen autistisch te maken, is de uitvoering wel zwaar beroerd.
Daarbij; wat heeft kinderen autistisch maken met een samenzwering te maken om de wereldbevolking te decimeren? Veel autisten stichten uiteindelijk ook een gezin.

Ik denk dat je eerder naar andere omgevingsfactoren moet kijken; voeding, straling, luchtverontreiniging, opvoeding enz.

Daarbij: wat wil je liever? Een miniem klein kansje dat je kind autistisch zou kunnen worden door een vaccinatie (iets wat NOOIT echt aangetoond is), of een verdomd grote kans dat je kind allerlei enge ziektes kan krijgen doordat je hem/haar niet laat inenten?
Lambiekjezondag 4 januari 2009 @ 22:55
quote:
Op zondag 4 januari 2009 17:41 schreef PatGreen het volgende:
Ik heb het hele topic niet gelezen omdat er zooooveel in staat maar ik ben zwanger en ben zelf ook een beetje huiverig om mn toekomstige babytje bloot te stellen aan allerlei vacinaties die ik niet zo vertouw.
Die hele autisme epedimie in Amerika bijvoorbeeld zet me erg aan het denken hierover.
Welke zouden mensen aanraden wel te nemen en welke in ieder geval niet?

Niet dat ik dit klakkeloos aan zal nemen natuurlijk,
maar ben gewoon benieuwd wat hierover te vinden is of wat bijv, Lambiekje hierover weet?
Het klopt dat er een verband tussen baby-vaccinatie en autisme is. Maar dat je het roept heb je vast al wel wat zelf opgezocht of niet?
Lambiekjezondag 4 januari 2009 @ 23:04
quote:
Op zondag 4 januari 2009 18:21 schreef ATuin-hek het volgende:

[..]

Neem Lambiekje alsjeblieft niet serieus hierin Hij mist de medische kennis die nodig is om iets zinnigs over dit onderwerp te zeggen. Wat hij denkt te weten is niet bepaald gebaseerd op rationele argumenten, maar meer op klakkeloos overgenomen paranoïde kreten van conspiracy websites.

Als je echt wat wilt weten kan je denk ik het beste een keer contact zoeken met een arts of bijvoorbeeld een consultatie bureau.
dat moet je natuurlijk altijd doen .. maar zij zullen altijd zeggen dat het goed is een vaccin nemen. Dat is nu het hele probleem IS de arts wel te vertrouwen...
Ibliszondag 4 januari 2009 @ 23:07
quote:
Op zondag 4 januari 2009 22:55 schreef Lambiekje het volgende:
Het klopt dat er een verband tussen baby-vaccinatie en autisme is. Maar dat je het roept heb je vast al wel wat zelf opgezocht of niet?
Kom maar met bewijs. En niet dat Wakefield artikel uit the Lancet, dat al tig keer is herroepen, omdat Wakefield voor rekening (en met subsidie) van een actiegroep werkte die het verband aangetoond wilde hebben.
Ibliszondag 4 januari 2009 @ 23:16
quote:
Op zondag 4 januari 2009 22:20 schreef ToT het volgende:
Trouwens; wat zou het nut zijn van vaccinaties te besmetten met kwik o.i.d.? Zoals al eerder in dit topic gezegd is, is de hoeveelheid vloeistof die je binnen krijgt ZO weinig dat als er een kwik-verontreiniging in zat, dat het echt een verwaarloosbare hoeveelheid zou zijn wat je uiteindelijk in je lichaam krijgt.
Of kwik autisme kan veroorzaken of niet staat nog wel een beetje ter discussie: de ene website zegt van wel, de andere zegt van niet.
Je kunt beter wetenschappelijke artikelen lezen dan websites. Wat kwik betreft, dat zit niet puur in vaccins, maar als een verbinding om het vaccin goed te houden. Overigens is in het in de VS en Europa al wel (grotendeels) uitgefaseerd, ondanks het feit dat er geen enkel verband is gevonden tussen kwik en autisme, maar vanuit het idee ‘better safe dan sorry’:
quote:
Conclusions Our study does not support a causal association between early exposure to mercury from thimerosal-containing vaccines and immune globulins and deficits in neuropsychological functioning at the age of 7 to 10 years.
bron
quote:
The discontinuation of thimerosal-containing vaccines in Denmark in 1992 was followed by an increase in the incidence of autism. Our ecological data do not support a correlation between thimerosal-containing vaccines and the incidence of autism.
bron
quote:
Conclusion The results do not support a causal relationship between childhood vaccination with thimerosal-containing vaccines and development of autistic-spectrum disorders.
bron
quote:
Conclusions. With the possible exception of tics, there was no evidence that thimerosal exposure via DTP/DT vaccines causes neurodevelopmental disorders.
bron
quote:
CONCLUSIONS. The prevalence of pervasive developmental disorder in Montreal was high, increasing in recent birth cohorts as found in most countries. Factors accounting for the increase include a broadening of diagnostic concepts and criteria, increased awareness and, therefore, better identification of children with pervasive developmental disorders in communities and epidemiologic surveys, and improved access to services. The findings ruled out an association between pervasive developmental disorder and either high levels of ethylmercury exposure comparable with those experienced in the United States in the 1990s or 1- or 2-dose measles-mumps-rubella vaccinations.
bron
quote:
Conclusions The DDS data do not show any recent decrease in autism in California despite the exclusion of more than trace levels of thimerosal from nearly all childhood vaccines. The DDS data do not support the hypothesis that exposure to thimerosal during childhood is a primary cause of autism.
bron
quote:
The body of existing data, including the ecologic data presented herein, is not consistent with the hypothesis that increased exposure to Thimerosal-containing vaccines is responsible for the apparent increase in the rates of autism in young children being observed worldwide.
bron
quote:
Daarbij: wat wil je liever? Een miniem klein kansje dat je kind autistisch zou kunnen worden door een vaccinatie (iets wat NOOIT echt aangetoond is), of een verdomd grote kans dat je kind allerlei enge ziektes kan krijgen doordat je hem/haar niet laat inenten?
Het is echt nooit aangetoond zelfs.

Ik reageer wat fel, want dit gezwam kan het best zo snel mogelijk de kop ingedrukt worden, want zoals je zegt: de gevolgen van niet vaccineren en de risico's zijn niet gering. Natuurlijk heb je in Nederland een soort van kuddeimmuniteit, maar je ondermijnt die wel door je kinderen niet in te enten.
Lambiekjezondag 4 januari 2009 @ 23:16
quote:
Op zondag 4 januari 2009 22:20 schreef ToT het volgende:
PatGreen: ik sta als moderator en als gewoon mens precies tussen de conspiracy-gelovers en de debunkers in: ik weet gewoon 100% zeker dat er veel meer gebeurt dan wij te weten krijgen (en ik vind het persoonlijk zelfs een beetje naïef als mensen dat gaan ontkennen, aangezien er regelmatig schandalen naar buiten komen), maar ik denk ook dat veel conspiracy-gelovers weer veel te ver gaan met hun gedachtegangen. Niet alles van de gevestigde orde is slecht. Niet elke instantie is een slaaf van een verborgen overheid die de mensheid wil decimaliseren.
"The only thing necessary for the triumph of evil is for good people to do nothing."
Dat is het probleem
quote:
Trouwens; wat zou het nut zijn van vaccinaties te besmetten met kwik o.i.d.? Zoals al eerder in dit topic gezegd is, is de hoeveelheid vloeistof die je binnen krijgt ZO weinig dat als er een kwik-verontreiniging in zat, dat het echt een verwaarloosbare hoeveelheid zou zijn wat je uiteindelijk in je lichaam krijgt.
Of kwik autisme kan veroorzaken of niet staat nog wel een beetje ter discussie: de ene website zegt van wel, de andere zegt van niet.
Feit is wel dat kwik-termometers verboden zijn maar gewoon een minieme hoeveelheid in een baby spuiten is wel toegestaan wat is dat voor kul redenatie. Waarom zou het wel goed zijn ?
quote:
Volg je gevoel en vooral ook je verstand. Laat je niet te bang maken door wat mensen hier roepen.
Moet je eens zien hoeveel mensen er jaarlijks worden ingeënt en hoe weinig kinderen uiteindelijk het labeltje "autist" opgeplakt krijgen. Als er bewust een conspiracy was om kinderen autistisch te maken, is de uitvoering wel zwaar beroerd.
Brandbrief: toename autisme in Zuidoost-Brabant
Explosief zelfs...niet specifiek met vaccineren maar toch is er ook hier iets aan de hand...
quote:
Daarbij; wat heeft kinderen autistisch maken met een samenzwering te maken om de wereldbevolking te decimeren? Veel autisten stichten uiteindelijk ook een gezin.
quote:
Ik denk dat je eerder naar andere omgevingsfactoren moet kijken; voeding, straling, luchtverontreiniging, opvoeding enz.
De Codex ...
quote:
Daarbij: wat wil je liever? Een miniem klein kansje dat je kind autistisch zou kunnen worden door een vaccinatie (iets wat NOOIT echt aangetoond is), of een verdomd grote kans dat je kind allerlei enge ziektes kan krijgen doordat je hem/haar niet laat inenten?
Uhh je stelt je kind dus juist bloot aan al die enge ziektes (verzwakt dan wel maar toch). Er is nog nooit aangetoond dat een vaccin effectief werkt. Het smoesje is dat je lichaam dan daar al vast aan wendt en zich kan wapenen. Maar dat vind ik nogal een volkomen ridicule redenatie. We hebben 100.000 jaar kunnen overleven maar nu met 80 jaar bigpharma is dat opeens onmogelijk. Zo zit de symbiose van de wereld helemaal niet in elkaar. Ondanks de wondermiddelen hebben we een explosief toename van autisme, add, adhd, astma en allere andere allergien. Jonge leeftijden parkinson e.d. How Come. We hebben geen vieze steden meer waar de drollen in de goot dreven ?!! Ondanks onze hygiene zijn we zwakker en zwakker geworden. How come?
ATuin-hekzondag 4 januari 2009 @ 23:17
quote:
Op zondag 4 januari 2009 22:55 schreef Lambiekje het volgende:

[..]

Het klopt dat er een verband tussen baby-vaccinatie en autisme is. Maar dat je het roept heb je vast al wel wat zelf opgezocht of niet?
Wat Iblis zegt. Ga alsjeblieft geen leven in gevaar brengen door een loze kreet neer te zetten.
Lambiekjezondag 4 januari 2009 @ 23:21
quote:
Op zondag 4 januari 2009 23:17 schreef ATuin-hek het volgende:

[..]

Wat Iblis zegt. Ga alsjeblieft geen leven in gevaar brengen door een loze kreet neer te zetten.
ik vind dat juist andersom ...

Wel apart overigens dat ik word genoemd. Dus kennelijk heeft jouw gezever op mij geen invloed om haar eigen mening vormen over de zaken ?! ....

Gewoon beide kanten info tot je nemen en dan zelf beslissen wat voor jezelf het beste is.
poemojnzondag 4 januari 2009 @ 23:28
quote:
Op zondag 4 januari 2009 23:04 schreef Lambiekje het volgende:

[..]

dat moet je natuurlijk altijd doen .. maar zij zullen altijd zeggen dat het goed is een vaccin nemen. Dat is nu het hele probleem IS de arts wel te vertrouwen...
Niet in alle gevallen hoor, ik heb nog een mail liggen ergens boven waarin de fabrikant van het vaccin afraadde mijn dochter daarmee verder in te enten ivm mogelijke allergische reactie erop.
Ibliszondag 4 januari 2009 @ 23:34
quote:
Op zondag 4 januari 2009 23:16 schreef Lambiekje het volgende:
Feit is wel dat kwik-termometers verboden zijn maar gewoon een minieme hoeveelheid in een baby spuiten is wel toegestaan wat is dat voor kul redenatie. Waarom zou het wel goed zijn ?
Zoals ik juist aangaf, het is al uitgefaseerd, dus het is een beetje een non-probleem aan het worden. Maar, desondanks is het niet van invloed. Kwik is natuurlijk giftig, maar zoals bij elke stof geldt de uitspraak van Paracelsus: Alle Ding sind Gift, und nichts ohn Gift; allein die Dosis macht, daß ein Ding kein Gift ist..

Ook bij kwik, iets kan dus prima niet-giftig zijn in kleine hoeveelheden.
quote:
Brandbrief: toename autisme in Zuidoost-Brabant
Explosief zelfs...niet specifiek met vaccineren maar toch is er ook hier iets aan de hand...
Misschien moet je het dan niet aanhalen in een vaccinatietopic?
quote:
Uhh je stelt je kind dus juist bloot aan al die enge ziektes (verzwakt dan wel maar toch). Er is nog nooit aangetoond dat een vaccin effectief werkt.
De pokken zijn verbannen dankzij vaccins! Polio is nagenoeg uitgeroeid! De prevalentie van tal van kinderziekten is naar beneden gegaan, en zo voort. Dat je keer op keer deze aperte leugen herhaalt vind ik uitermate stuitend.
quote:
Het smoesje is dat je lichaam dan daar al vast aan wendt en zich kan wapenen. Maar dat vind ik nogal een volkomen ridicule redenatie. We hebben 100.000 jaar kunnen overleven maar nu met 80 jaar bigpharma is dat opeens onmogelijk.
Heb je ooit de slachtoffers van de Spaanse griep, de pestepidemieën, en zo voort opgezocht? Heb je eens gekeken wat ziektes in Zuid-Amerika hebben aangericht? ‘We’ overleefden slechts voor een kleine groep.
quote:
Zo zit de symbiose van de wereld helemaal niet in elkaar. Ondanks de wondermiddelen hebben we een explosief toename van autisme, add, adhd, astma en allere andere allergien. Jonge leeftijden parkinson e.d. How Come. We hebben geen vieze steden meer waar de drollen in de goot dreven ?!! Ondanks onze hygiene zijn we zwakker en zwakker geworden. How come?
Je blijft maar zwammen: heb je ooit naar de levensverwachting gekeken? De kindersterfte? Hoe lang leven mensen tegenwoordig? Hoe veel jaren brengen ze in gezondheid door? Hoeveel kinderen sterven er? Vergelijk dat eens met cijfers uit het verleden; jouw domme claims kunnen absoluut niet waargemaakt worden.

Van veel ziekten is het ziektebeeld nog vrij jong, waardoor moeilijk te zeggen is hoeveel mensen er vroeger aan leden. De diagnose wordt accurater en derhalve vaker gesteld. Het is niet zo dat als je niet diagnosticeert dat de ziekte er niet is.

Er zijn overigens aardige voorbeelden waarbij men aan de hand van oude portretten ziektebeelden probeert te achterhalen:
quote:
Rheumatoid arthritis (RA) and systemic lupus erythematosus (SLE) are the most common autoimmune disorders, although they each have very different pathophysiology. In general, RA is considered to be a Th1-mediated disease, while SLE is a Th2-mediated disease. Thus, their overlapping, in so called “rhupus”, is a rare condition. In Rembrandt van Rijn’s (1606–1669) portrait of the middle-aged Maria Bockenolle, we have what may be the earliest depiction of a case of rhupus syndrome: the coexistence of a butterfly rash and digital deformities. This suggests the possible historical importance of an RA epidemic which took place in the early 17th century.
bron

Dat men het destijds (wellicht) nog niet onderkende betekent dus niet dat het er niet was!
ATuin-hekzondag 4 januari 2009 @ 23:35
quote:
Op zondag 4 januari 2009 23:16 schreef Lambiekje het volgende:


Uhh je stelt je kind dus juist bloot aan al die enge ziektes (verzwakt dan wel maar toch).
Nee dat doe je over het algemeen niet.
quote:
Er is nog nooit aangetoond dat een vaccin effectief werkt. Het smoesje is dat je lichaam dan daar al vast aan wendt en zich kan wapenen. Maar dat vind ik nogal een volkomen ridicule redenatie.
Onzin. Je vind dat een onzinnige redenatie omdat je niet snapt hoe het werkt. Met een beetje basisschool kennis over het onderwerp kom je er bij lange na niet...
quote:
We hebben 100.000 jaar kunnen overleven maar nu met 80 jaar bigpharma is dat opeens onmogelijk. Zo zit de symbiose van de wereld helemaal niet in elkaar. Ondanks de wondermiddelen hebben we een explosief toename van autisme, add, adhd, astma en allere andere allergien. Jonge leeftijden parkinson e.d. How Come. We hebben geen vieze steden meer waar de drollen in de goot dreven ?!! Ondanks onze hygiene zijn we zwakker en zwakker geworden. How come?
Onderbouw dat eerst maar eens.
ATuin-hekzondag 4 januari 2009 @ 23:36
quote:
Op zondag 4 januari 2009 23:21 schreef Lambiekje het volgende:

[..]

ik vind dat juist andersom ...

Wel apart overigens dat ik word genoemd. Dus kennelijk heeft jouw gezever op mij geen invloed om haar eigen mening vormen over de zaken ?! ....

Gewoon beide kanten info tot je nemen en dan zelf beslissen wat voor jezelf het beste is.
Ja ik snap dat je dat vind. Dat je jezelf belachelijk maakt moet je zelf weten. Dat je daar een leven in gevaar dreigt te brengen gaat te ver.
Ibliszondag 4 januari 2009 @ 23:44
quote:
Op zondag 4 januari 2009 23:21 schreef Lambiekje het volgende:
Gewoon beide kanten info tot je nemen en dan zelf beslissen wat voor jezelf het beste is.
Behalve dat wel even, nogmaals, onderstreept mag worden, dat jij nog geen enkele keer een fatsoenlijke onderbouwing hebt gegeven voor de baaierd van opvattingen die je in deze topic tentoonspreidt.
ToTzondag 4 januari 2009 @ 23:46
Kwikthermometers zijn verboden omdat ze belastend voor het milieu zijn en omdat als ze breken, je een kwik/alcoholvergiftiging kunt krijgen. Dan praten we over veel grotere hoeveelheden dan in een inenting. Van kwikvergiftigingen kun je verlammingsverschijnselen krijgen en in een coma raken en sterven, maar autistisch worden? Lijkt me niet.
Verder gaat het om een kwikVERBINDING, zoals Ibliss hier boven al zegt. Ik zou bijvoorbeeld niet op een klomp natrium willen kauwen, terwijl ik natriumchloride probleemloos over mijn gebakken eitje heen strooi en sterker nog: dan eet ik hem nog met smaak op ook!

Als in Zuid-Brabant nu ineens een explosie aan autisme is, werkt die vaccinatie dan niet HEEL erg traag, dat het een paar generaties heeft overgeslagen?

Nu wijt je autisme weer aan de codex i.p.v. aan vaccinaties? Ehhh...make up your mind, will you?

We hebben idd al 100.000 jaar (en meer) overleefd zonder vaccinaties, maar heb je je er al eens een beetje in verdiept? Het idee van vaccinaties is ontstaan doordat boeren tijdens een pokken-epidemie zelf nooit pokken kregen. Het bleek dat zij veel met koeien werkten die ook pokken hadden. Die ziekte bij de koeien had amper vat op de mens, maar het menselijk lichaam maakte wel anti-lichamen tegen het virus aan, zodat de menselijke variant ook geen grip op de boeren kreeg.
Een beroemde arts heeft op een gegeven moment vaccinaties gemaakt met de echte virussen en bacteriën (ik schaam me ff dat ik zijn naam niet meer weet).
Helaas werden mensen juist ziek van die vaccinatie. Op een gegeven moment ging hij op vakantie o.i.d. en bij terugkomst moest hij dus met verouderde virussen en bacteriën werken. De mensen die hij daarmee inentte, werden niet ziek, omdat hun lichaam makkelijk die oude, verzwakte ziektekiemen de baas konden. Terwijl het immuunsysteem van die mensen deze indringers uitroeide, leerde het ook hoe het deze indringers moest aanpakken; er werden antilichamen tegen de ziekte gemaakt.
Nu mag je mij eens vertellen wat er zo ontzettend slecht is aan deze manier van werken.

Trouwens, de mens heeft wel 100.000 jaar (en meer) overleefd zonder de vaccinaties van de BigPharma, maar ik zou toch liever niet terug willen gaan naar de middeleeuwen waar de builenpest, pokken en andere ziektes talloze mensenlevens eist.
Binnenkort komt er trouwens nog een leuk programma op Discovery of zo, over dat de pest 80% van de inwoners van een grote stad binnen een paar weken uitroeide. Nee, geef mij dan maar ff een vaccinatie ter voorkoming of peniciline als ik zo'n ziekte oploop. (Okay de pest is door verbeterde hygiëne uitgeroeid, maar moderne geneesmiddelen zullen er ook echt wel vat op hebben.)


Anyway: het is leuk om je in conspiracies te verdiepen, maar als een aanstaande moeder hierdoor er serieus over zit te denken om haar nog ongeboren kind straks niet in te laten enten uit angst dat het kind daardoor autistisch zou kunnen worden, maar waardoor ze het leven van het kind mogelijk juist in gevaar brengt, gaat het voor mij persoonlijk een brug te ver.
Orwellzondag 4 januari 2009 @ 23:49
quote:
Op zondag 4 januari 2009 23:07 schreef Iblis het volgende:

Kom maar met bewijs. En niet dat Wakefield artikel uit the Lancet, dat al tig keer is herroepen, omdat Wakefield voor rekening (en met subsidie) van een actiegroep werkte die het verband aangetoond wilde hebben.
1. "herroepen" door pro-thermisal wetenschappers wellicht..?
2. en hoe zit het dan met de financiering van die 10 "niet-herroepen" onderzoeken... allemaal kosher..?
allemaal belangeloos...?
dream on..
poemojnzondag 4 januari 2009 @ 23:53
om er een andere complottheorie mee te verbinden: een van de oorspronkelijke oorzaken voor jodenhaat schijnt te zijn dat ze (naast dat ze als bankiers ed rijker werden) epidemieen als de pest gemakkelijker overleefden, net als hun kinderen, terwijl om hen heen veel autochtone Nederlanders daaraan stierven. Een oorzaak zou zijn dat Joden hun kinderen lang borstvoeding gaven (twee jaar of langer) terwijl Nederlanders al vroeg overstapten op alternatieven als koemelk en broodpap, waardoor het immuunsysteem van hun kinderen minder goed werd opgebouwd. (Als ik me goed herinner kun je meer hierover lezen in Milk, money and madness).
Ibliszondag 4 januari 2009 @ 23:54
quote:
Op zondag 4 januari 2009 23:49 schreef Orwell het volgende:
1. "herroepen" door pro-thermisal wetenschappers wellicht..?
Nee, door de mede-auteurs, die zich van de conclusies hebben gedistantieerd.
quote:
2. en hoe zit het dan met de financiering van die 10 "niet-herroepen" onderzoeken... allemaal kosher..?
allemaal belangeloos...?
dream on..
Kom maar met bewijs voor je verdachtmakingen, en dat is waarom ik jouw, en Lambiekjes opmerkingen, uitermate verwerpelijk vind: jullie roepen maar en roepen maar zonder een flintertje bewijs te geven.
Ibliszondag 4 januari 2009 @ 23:57
quote:
Op zondag 4 januari 2009 23:53 schreef poemojn het volgende:
om er een andere complottheorie mee te verbinden: een van de oorspronkelijke oorzaken voor jodenhaat schijnt te zijn dat ze (naast dat ze als bankiers ed rijker werden) epidemieen als de pest gemakkelijker overleefden, net als hun kinderen, terwijl om hen heen veel autochtone Nederlanders daaraan stierven. Een oorzaak zou zijn dat Joden hun kinderen lang borstvoeding gaven (twee jaar of langer) terwijl Nederlanders al vroeg overstapten op alternatieven als koemelk en broodpap, waardoor het immuunsysteem van hun kinderen minder goed werd opgebouwd. (Als ik me goed herinner kun je meer hierover lezen in Milk, money and madness).
En dat Joden vaak, vanwege de strenge regels van het Thora, veel betere hygiëneregels hadden, en b.v. de gemeenschappelijke pomp meden in steden (waardoor mensen hun ook het verwijt maakten deze te vergiftigen).
ToTzondag 4 januari 2009 @ 23:57
quote:
Op zondag 4 januari 2009 23:53 schreef poemojn het volgende:
om er een andere complottheorie mee te verbinden: een van de oorspronkelijke oorzaken voor jodenhaat schijnt te zijn dat ze (naast dat ze als bankiers ed rijker werden) epidemieen als de pest gemakkelijker overleefden, net als hun kinderen, terwijl om hen heen veel autochtone Nederlanders daaraan stierven. Een oorzaak zou zijn dat Joden hun kinderen lang borstvoeding gaven (twee jaar of langer) terwijl Nederlanders al vroeg overstapten op alternatieven als koemelk en broodpap, waardoor het immuunsysteem van hun kinderen minder goed werd opgebouwd. (Als ik me goed herinner kun je meer hierover lezen in Milk, money and madness).
Dat, plus dat ze kosher leven. Ze hebben allerlei wetten over dat ze bijvoorbeeld hun handen moeten wassen als ze een dode hebben aangeraakt.
Toch wel handig dat je als volk zijnde allerlei hygiëne-regels in je heilige geschriften hebt staan.
Ik denk dat veel geschriften niet gebaseerd zijn op wat een goddelijke entiteit gezegd heeft, maar op wat een stel wijze mannen aan kennis en ervaring hebben opgebouwd.
"Hee, van al die lui die de lijken van de straat op karren gooien om ze vervolgens in een kuil te dumpen, sterven er veel minder mensen die de drek meteen van zich af wassen dan mensen die lekker met de smurrie rond blijven lopen. Hmmm....wassen: DAT zouden MEER mensen moeten doen!"


Edit: Ik moet minder lange verhalen typen. Spuit 11!
Bravebartmaandag 5 januari 2009 @ 01:10
quote:
Op zondag 4 januari 2009 22:20 schreef ToT het volgende:

Daarbij: wat wil je liever? Een miniem klein kansje dat je kind autistisch zou kunnen worden door een vaccinatie (iets wat NOOIT echt aangetoond is), of een verdomd grote kans dat je kind allerlei enge ziektes kan krijgen doordat je hem/haar niet laat inenten?
Dit lijkt mij een goed samenvattend advies
Orwellmaandag 5 januari 2009 @ 01:57
quote:
Op zondag 4 januari 2009 23:54 schreef Iblis het volgende:

[..]

Kom maar met bewijs voor je verdachtmakingen, en dat is waarom ik jouw, en Lambiekjes opmerkingen, uitermate verwerpelijk vind: jullie roepen maar en roepen maar zonder een flintertje bewijs te geven.
" "I have always thought since I first heard about the Somali children that this really proves the causal role of vaccines. The Amish children who have no vaccines have no autistic-like disorders and the Somali children who are newly exposed to aggressive vaccine programmes have exceptionally high levels! What more evidence is needed?" Dr. Peter Fletcher
http://www.whale.to/vaccines/kirby4.html

"I think that the biological case against Thimerosal is so dramatically overwhelming anymore that only a very foolish or a very dishonest person with the credentials to understand this research would say that Thimerosal wasn?t most likely the cause of autism." Dr. Boyd E. Haley

"In short, it appears that the most effective way to protect your child from polio is to make sure that he doesn't get the vaccine!" ROBERT S. MENDELSOHN, M.D.

"In 1999, the rotavirus vaccine was recommended by the Center for Disease Control for all infants. When this vaccine program was instituted several infants died and many had life endangering bowel obstructions. Prelicensure trials[15] of the rotavirus vaccine had demonstrated an increased incidence of intussusception 30 times greater than normal but the vaccine was released anyway without special warnings to practitioners to be on the lookout for bowel problems. Children's vaccines are often not studied for toxicity possibly because such study might eliminate them from being used."

"Dr. John Classen has published 29 articles on vaccine-induced [16] diabetes. At least 8 of 10 children with Type 1 (insulin needing) diabetes have this disease as a result of vaccination. These children may have avoided measles, mumps, and whooping cough but they have received something far worse: an illness that shortens life expectancy by 10 to 15 years and results in a life requiring constant medical care.

Key realities about autism, vaccines, vaccine-injury compensation, Thimerosal, and autism-related research:
http://www.whale.to/vacci(...)%92s_research_myth_8:


http://educate-yourself.o(...)accines03feb07.shtml
http://thinktwice.com/s_misc.htm
Rasingmaandag 5 januari 2009 @ 06:59
quote:
Op maandag 5 januari 2009 01:57 schreef Orwell het volgende:
" "I have always thought since I first heard about the Somali children that this really proves the causal role of vaccines. The Amish children who have no vaccines have no autistic-like disorders and the Somali children who are newly exposed to aggressive vaccine programmes have exceptionally high levels! What more evidence is needed?" Dr. Peter Fletcher
http://www.whale.to/vaccines/kirby4.html
Amish hebben baarden, Somaliërs over het algemeen niet. Wordt autisme veroorzaakt door baarden?
quote:
"In 1999, the rotavirus vaccine was recommended by the Center for Disease Control for all infants. When this vaccine program was instituted several infants died and many had life endangering bowel obstructions. Prelicensure trials[15] of the rotavirus vaccine had demonstrated an increased incidence of intussusception 30 times greater than normal but the vaccine was released anyway without special warnings to practitioners to be on the lookout for bowel problems. Children's vaccines are often not studied for toxicity possibly because such study might eliminate them from being used."
Wikipedia: 'Each year more than 500,000 children die from diarrhoeal disease caused by rotavirus, and another two million are hospitalised.'

Dat zeg je er niet bij. Wellicht weegt dat op tegen die paar invaginaties die je soms ziet?
quote:
"Dr. John Classen has published 29 articles on vaccine-induced [16] diabetes. At least 8 of 10 children with Type 1 (insulin needing) diabetes have this disease as a result of vaccination. These children may have avoided measles, mumps, and whooping cough but they have received something far worse: an illness that shortens life expectancy by 10 to 15 years and results in a life requiring constant medical care.
Maar hoeveel zijn dat er dan? Hoeveel levens zijn er gered door die vaccins, en hoeveel gevallen van diabetes zijn er bijgekomen?

Die paar zeldzame gevallen van autisme en diabetes, zo zeldzaam dat niet eens fatsoenlijk statistisch aangetoond kan worden dat ze veroorzaakt worden door vaccinatie, wegen niet op tegen het uitroeien van pokken, polio en wat al niet meer.
poemojnmaandag 5 januari 2009 @ 09:36
Volgens mij leven de Amish ook in een tamelijk conservatieve, duidelijk gesctructureerde cultuur. Veel mensen die hier bijv Asperger meekrijgen kunnen daar waarschijnlijk vrij normaal meekomen.
In Somalie is dat een heel ander verhaal, zeker met de grote kans op psychische trauma's bij de bevolking daar. Hoogstwaarschijnlijk hebben de psychiaters die daar nu ws bezig zijn met oorlogstraum's ook meteen autisme gediagnosticeerd, en dan is een plotselinge toename van autisme daar niet vreemd. Ik kan me overigens wel voorstellen dat zij sneller bijwerkingen zullen krijgen doordat de vaccins niet voor hen ontwikkeld zijn (fysieke rassenverschillen bestaan wel bij medicatie ed), en als 't mogelijk is dat een vaccin autisme triggert bij daarvoor gevoelige mensen zou 't kunnen dat zij daar eerder last van hebben. Alleen betekent dat niet meteen dat het voor NL'ers een slecht vaccin is.

/edit Het gaat blijkbaar om in de VS levende Somalische kinderen, en een onderzoek dat in maart wordt afgerond. http://www.ageofautism.com/2008/11/by-nancy-hokkan.html en andere pagina's daar geven meer info.

[ Bericht 14% gewijzigd door poemojn op 05-01-2009 09:42:03 ]
Haushofermaandag 5 januari 2009 @ 14:24
quote:
Op zondag 4 januari 2009 23:54 schreef Iblis het volgende:
Jullie roepen maar en roepen maar zonder een flintertje bewijs te geven.
Hoho. Erken jij vage internetsites zonder fatsoenlijke externe bronnen niet als bewijs? We zitten hier niet in WFL heur
Orwellmaandag 5 januari 2009 @ 14:36
quote:
Op maandag 5 januari 2009 06:59 schreef Rasing het volgende:

Amish hebben baarden, Somaliërs over het algemeen niet. Wordt autisme veroorzaakt door baarden?
[..]

het gaat om het woordje 'newly"

"I have always thought since I first heard about the Somali children that this really proves the causal role of vaccines. The Amish children who have no vaccines have no autistic-like disorders and the Somali children who are newly exposed to aggressive vaccine programmes have exceptionally high levels! What more evidence is needed?"
ATuin-hekmaandag 5 januari 2009 @ 15:22
quote:
Op maandag 5 januari 2009 14:36 schreef Orwell het volgende:

[..]

het gaat om het woordje 'newly"

"I have always thought since I first heard about the Somali children that this really proves the causal role of vaccines. The Amish children who have no vaccines have no autistic-like disorders and the Somali children who are newly exposed to aggressive vaccine programmes have exceptionally high levels! What more evidence is needed?"
Meer informatie lijkt me bijv handig... In hoeverre wordt het bijv opgemerkt bij de kinderen van de Amish. Je kan niet zomaar vanuit een onderbuikgevoel zeggen dat het zo is.
fruityloopmaandag 5 januari 2009 @ 15:43
quote:
Op maandag 5 januari 2009 14:36 schreef Orwell het volgende:

[..]

het gaat om het woordje 'newly"

"I have always thought since I first heard about the Somali children that this really proves the causal role of vaccines. The Amish children who have no vaccines have no autistic-like disorders and the Somali children who are newly exposed to aggressive vaccine programmes have exceptionally high levels! What more evidence is needed?"
Hoeveel Somalische kinderen eten hetzelfde eten als die Amish kinderen? Dat zijn agrarische traditionele gemeenschappen, dus die zullen zeker veel gezonder eten, en dan is er nog de vraag hoeveel Somalische kinderen er zijn vergeleken bij het aantal Amish kinderen, schattingen zeggen dat er in totaal 60.000 Amish zijn, en de laatste cijfers over Somalië zeggen 9,5 miljoen inwoners.. Dat vergelijkt toch wat krom lijkt me?
teknomistmaandag 5 januari 2009 @ 18:58
Ik heb vandaag een Tetanus-prik gehad. Is dat ook gevaarlijke onzin?
Lambiekjemaandag 5 januari 2009 @ 19:40
quote:
Het Farmaceutisch Complot
De farmaceutische industrie is thans begonnen met een demonisch offensief zo veel mogelijk mensen leeg te plunderen en vervolgens te vergiftigen. De ene na de andere ‘nieuwe ziekte’ wordt ‘ontdekt’ om daar vervolgens peperdure medicijnen tegen in te zetten die bijna altijd levensgevaarlijke maar verzwegen bijwerkingen hebben.
quote:
deel 2
Het is in werkelijkheid allemaal nog veel erger met het farmaceutisch complot als zelfs de grootste samenzwerings-fetisjist zou kunnen bedenken.
quote:
De zelfmoordarts
In het Erasmus Medisch Centrum (EMC) in Rotterdam werkt een totaal corrupte ‘diabetes en overgewicht-internist’ die zijn patienten willens en wetens een dodelijk medicijn voorschrijft. Het gaat om Eric Sijbrands.
quote:
Massagraf
De farmaceutische industrie is echt bezig met een massamoord, willens en wetens uitgevoerd op argeloze burgers die voor hun ‘nekschot’ nog zelf in de buidel moeten tasten ook! En mocht de burger niet geheel ‘vrijwillig’ besluiten tot het slikken van deze of gene killer-pill zijn er altijd nog gecorrumpeerde artsen als Eric Sijbrands en kranten als NRC Handelsblad om ze het beslissende zetje in de rug te geven en ze het massagraf in te duwen!
quote:
quote:
Spindoctors
Wat doet een industrie-tak die langzaam maar zeker wordt ontmaskerd als crimineel maar die kan beschikken over ongelimiteerde geldbronnen? Juist: die gooit er een extra batterij spindoctors tegenaan in een poging het imago een boost te geven! Het spinnen van succesverhalen in de reguliere media is wat lastig geworden na het wonderpillen-debakel van Sanofi-Aventis dus moet er uit een ander vaatje worden getapt: ’strikt onafhankelijke imago-onderzoeken’ door ‘gerenommeerde bureau’s’.
quote:
NRC
Onder de pathetische banier van ‘kwaliteitsjournalistiek’ schrijdt NRC Handelsblad verder en verder voort op de heilloze weg van misleiding, leugen en bedrog. Vorige week werd bekend dat de ‘wonderpil’ van redacteur Wim Kohler die over elf pagina’s full-colour werd onthaald als de grootste medische sensatie van de eeuw van de markt is gehaald wegens dodelijke bijwerkingen. Toen uw webmaster NRC ter verantwoording riep voor dit fatale lezersbedrog, kreeg hij vanuit Lux et Libertas een dagvaarding op de deurmat. Hoe een krant door arrogantie, falen en corruptie verworden is tot een moordmachine die de eigen lezers tegen beter weten in -en tegen betaling!- blootstelt aan dodelijke pillen. NRC Handelsblad moet worden vernietigd, in het belang van het Nederlandse volk. Want zo kan het niet langer!
quote:
deel 9: Wim Kohler
SLIKTE DE ‘BABY-GOOIER’ VAN DE BIJENKORF DE ’WONDERPIL’ VAN WIM KOHLER?
quote:
Deel 10: Drugging our childeren
Bekijk hier de documentaire Drugging our Children van Gary Null.
We waarschuwen hier op deze site eens te meer: de farmaceutische industrie is de grootste mafia op aarde die uw kinderen verziekt en vermoordt vanuit geldelijk gewin! In de documentaire wordt een complot inzichtelijk gemaakt waarbij ‘big farma’ kinderen vanaf de wieg afhankelijk wil maken van hun pillen via deels verzonnen ‘ziektebeelden’ als ADHD, OCD’s (obsessive-compulsive disorders) en depressies om ze zo te kunnen misbruiken als lifelong cashcows voor hun giftige produkten die niet zelden leiden tot zelfmoord of de meest extreme geweldsdelicten (zie deel 4 van deze serie; hier een ellenlange lijst van farma-gruweldaden) zoals high school shootings.
En tja dit is nog maar alleen corruptie in Nederland

En wie dit nog durft te verdedigen maakt zich indirect schuldig aan bovenstaande feiten. Respect voor een arts noway.

[ Bericht 0% gewijzigd door Lambiekje op 05-01-2009 19:53:01 ]
Lambiekjemaandag 5 januari 2009 @ 19:58
quote:
Op zondag 4 januari 2009 23:57 schreef ToT het volgende:

[..]

Dat, plus dat ze kosher leven. Ze hebben allerlei wetten over dat ze bijvoorbeeld hun handen moeten wassen als ze een dode hebben aangeraakt.
Toch wel handig dat je als volk zijnde allerlei hygiëne-regels in je heilige geschriften hebt staan.
Ik denk dat veel geschriften niet gebaseerd zijn op wat een goddelijke entiteit gezegd heeft, maar op wat een stel wijze mannen aan kennis en ervaring hebben opgebouwd.
"Hee, van al die lui die de lijken van de straat op karren gooien om ze vervolgens in een kuil te dumpen, sterven er veel minder mensen die de drek meteen van zich af wassen dan mensen die lekker met de smurrie rond blijven lopen. Hmmm....wassen: DAT zouden MEER mensen moeten doen!"


Edit: Ik moet minder lange verhalen typen. Spuit 11!
Wassen maakt je juist jezelf vatbaarder voor alles en nog wat. Luizen bijv komt meest voor bij de kinderen die hun haren het vaakst wassen. Elke dag shampooën is slecht voor het haar. Gewoon brood eten met zandbakhanden lekker weerstand op bouwen Zeep en al die middeltjes is geheel niet goed voor je lichaam. Mensen die dus constant en altijd hand wassen zijn het allergiest.
Iblismaandag 5 januari 2009 @ 20:45
quote:
Op maandag 5 januari 2009 19:58 schreef Lambiekje het volgende:

[..]

Wassen maakt je juist jezelf vatbaarder voor alles en nog wat. Luizen bijv komt meest voor bij de kinderen die hun haren het vaakst wassen. Elke dag shampooën is slecht voor het haar. Gewoon brood eten met zandbakhanden lekker weerstand op bouwen Zeep en al die middeltjes is geheel niet goed voor je lichaam. Mensen die dus constant en altijd hand wassen zijn het allergiest.
Zoek eens op kraamvrouwenkoorts. Onder andere hè. Dat een al te steriele omgeving mogelijkerwijs tot allergieën leidt wil niet zeggen, absoluut niet, dat je dús beter alle hygiëne overboord kunt gooien.
Iblismaandag 5 januari 2009 @ 20:46
quote:
Op maandag 5 januari 2009 19:40 schreef Lambiekje het volgende:
En tja dit is nog maar alleen corruptie in Nederland

En wie dit nog durft te verdedigen maakt zich indirect schuldig aan bovenstaande feiten. Respect voor een arts noway.
En nu nog iets met bewijzen in plaats van zwartmakingen....
ATuin-hekmaandag 5 januari 2009 @ 20:48
quote:
Op maandag 5 januari 2009 19:58 schreef Lambiekje het volgende:

[..]

Wassen maakt je juist jezelf vatbaarder voor alles en nog wat. Luizen bijv komt meest voor bij de kinderen die hun haren het vaakst wassen. Elke dag shampooën is slecht voor het haar. Gewoon brood eten met zandbakhanden lekker weerstand op bouwen Zeep en al die middeltjes is geheel niet goed voor je lichaam. Mensen die dus constant en altijd hand wassen zijn het allergiest.
De wereld is gelukkig niet zo zwart-wit als jij soms lijkt te denken... Dat teveel wassen averechts werkt betekend niet dat totaal niet wassen opeens goed is.
ToTmaandag 5 januari 2009 @ 20:50
Goddomme zeg, te erg!

Tuurlijk; als je te hygiënisch werkt, krijg je een compleet belabberde weerstand, maar dat wil niet zeggen dat ik aan een petrischaaltje met de pest-bacterie ga lopen likken terwijl ik lekker met een hoop stront ga zitten kleien.
Lambiekjemaandag 5 januari 2009 @ 20:54
quote:
Op maandag 5 januari 2009 20:50 schreef ToT het volgende:
Goddomme zeg, te erg!

Tuurlijk; als je te hygiënisch werkt, krijg je een compleet belabberde weerstand, maar dat wil niet zeggen dat ik aan een petrischaaltje met de pest-bacterie ga lopen likken terwijl ik lekker met een hoop stront ga zitten kleien.
Je moet gewoon verstandig met hygiene omgaan. Ik heb het toch niet over excessen.
Feit is wel dat we met onze steriele wereld wel steeds zwaker en allergischer zijn geworden.
Lambiekjemaandag 5 januari 2009 @ 20:55
quote:
Op maandag 5 januari 2009 20:46 schreef Iblis het volgende:

[..]

En nu nog iets met bewijzen in plaats van zwartmakingen....
J6 hoe f*cking blind is men.
ToTmaandag 5 januari 2009 @ 20:56
quote:
Op maandag 5 januari 2009 20:54 schreef Lambiekje het volgende:

[..]

Je moet gewoon verstandig met hygiene omgaan. Ik heb het toch niet over excessen.
Feit is wel dat we met onze steriele wereld wel steeds zwaker en allergischer zijn geworden.
quote:
Wassen maakt je juist jezelf vatbaarder voor alles en nog wat. Gewoon brood eten met zandbakhanden lekker weerstand op bouwen Zeep en al die middeltjes is geheel niet goed voor je lichaam. Mensen die dus constant en altijd hand wassen zijn het allergiest.
Lambiekjemaandag 5 januari 2009 @ 20:58
quote:
Op maandag 5 januari 2009 20:56 schreef ToT het volgende:

[..]


[..]


wie zegt dat je daar pharmaceutische rotzooi voor moet gebruiken?! Is dat de enige manier om je te wassen en je hygiene te waarborgen?
ToTmaandag 5 januari 2009 @ 21:05
Ah tuurlijk ja; water en zeep zijn idd smerige middeltjes van de BigPharma om de wereldbevolking te decimeren, stom dat ik daar ff niet aan dacht!

Nee tuurlijk; je moet niet continu met antibacteriële zeep werken, maar dat zeg je niet: je hebt het over zeep in het algemeen.
ATuin-hekmaandag 5 januari 2009 @ 21:05
quote:
Op maandag 5 januari 2009 20:55 schreef Lambiekje het volgende:

[..]

J6 hoe f*cking blind is men.
Geen antwoord dus?
fruityloopmaandag 5 januari 2009 @ 21:07
quote:
Op maandag 5 januari 2009 19:58 schreef Lambiekje het volgende:

[..]

Wassen maakt je juist jezelf vatbaarder voor alles en nog wat. Luizen bijv komt meest voor bij de kinderen die hun haren het vaakst wassen. Elke dag shampooën is slecht voor het haar. Gewoon brood eten met zandbakhanden lekker weerstand op bouwen Zeep en al die middeltjes is geheel niet goed voor je lichaam. Mensen die dus constant en altijd hand wassen zijn het allergiest.
Toevallig heb ik microbiologie gehad, en er zijn een aantal bacteriën die op je huid leven, in totaal zelfs ~150 soorten, maar die leven op vrij specifieke plaatsen, zo zijn de coccen die rondom de anus voorkomen onschuldig, totdat ze weer opnieuw in het spijsverteringskanaal komen, en helemaal als ze uit ontlasting van dieren komen.

Idem trouwens met de bacteriën uit bloed, moet je voor de gein eens een drupje varkensbloed in een open wondje doen, en er volgens jouw redenatie even een paar dagen niks mee doen. Je mag blij zijn als het bijbehorende ledemaat nog kunnen redden van de infectie die dat geeft. (En ja, dat heb ik zelf mogen aanschouwen met een uitbener bij ons in de vleesfabriek die het wel beter wist)

Overigens hebben bacteriën een extern transportmechanisme nodig, die hebben geen pootjes waar ze mens A naar mens B kunnen wandelen.
ToTmaandag 5 januari 2009 @ 21:15
Duidelijke voorbeelden!

Ik heb zelf ook op een laboratoriumschool gezeten, maar zelfs iemand die op de middelbare school een paar lesjes biologie heeft gehad snapt wel dat je je af en toe moet wassen.

Maar nee: de school misleidt je natuurlijk alleen maar!
Lambiekjemaandag 5 januari 2009 @ 21:18
quote:
Op maandag 5 januari 2009 21:15 schreef ToT het volgende:
Duidelijke voorbeelden!

Ik heb zelf ook op een laboratoriumschool gezeten, maar zelfs iemand die op de middelbare school een paar lesjes biologie heeft gehad snapt wel dat je je af en toe moet wassen.

Maar nee: de school misleidt je natuurlijk alleen maar!
ik zeg niet dat je je niet moet wassen? Ik zeg ook niet dat je met poep moet kleien. Of dat je je been moet amputeren en dan er een varkenspoot aan naaien. Dat zij excessen. Tjsss wat denk je wel niet.

Ik zeg waarom moet we rotzooi van Bigpharma gebruiken? Al die 123 shampoos waar slaat dat op.
ToTmaandag 5 januari 2009 @ 21:21
Je had het net over zeep! Moet je zien hoe lang er al zeep gebruikt wordt en wat voor positief effect dat op de volksgezondheid heeft gehad!
Lambiekjemaandag 5 januari 2009 @ 21:23
quote:
Op maandag 5 januari 2009 21:21 schreef ToT het volgende:
Je had het net over zeep! Moet je zien hoe lang er al zeep gebruikt wordt en wat voor positief effect dat op de volksgezondheid heeft gehad!
Fight club: Tyler says Use Soap
ToTmaandag 5 januari 2009 @ 21:24
LOL

Nee maar okee: laten we het er maar op houden dat veel dingen nogal rottig uit je strot komen en dat je veel dingen vaak net iets genuanceerder bedoelt dan hoe je ze typt.
Rasingdinsdag 6 januari 2009 @ 04:06
quote:
Op maandag 5 januari 2009 14:36 schreef Orwell het volgende:

[..]

het gaat om het woordje 'newly"

"I have always thought since I first heard about the Somali children that this really proves the causal role of vaccines. The Amish children who have no vaccines have no autistic-like disorders and the Somali children who are newly exposed to aggressive vaccine programmes have exceptionally high levels! What more evidence is needed?"
En hadden ze die 'exceptionally high levels' vóór de vaccinaties niet?
Bravebartdinsdag 6 januari 2009 @ 14:39
Zoals ik bij mn veiligheidscursus microbiologie heb geleerd, is het beter om met warm water en gewone zeep te wassen (3 minuten) dan met desinfectans (zoals bijv. 70% alcohol), omdat het gelijk emulgeert en reinigt Daar komt bij, dat bij desinfectans de lijken van bacteriën en het vuil blijven liggen, waardoor de bacteriën vervolgens dus weer vrolijk gaan groeien

Conclusie: niks mis met gewone zeep

NB: Zeep+warm water doden 80% van de bacteriën en organische stoffen. Desinfectantia doden 90% van de bacteriën, maar het vuil/bacteriën blijven liggen, dus kans op doorgroeien.
fruityloopdinsdag 6 januari 2009 @ 16:35
quote:
Op dinsdag 6 januari 2009 14:39 schreef Bravebart het volgende:
Zoals ik bij mn veiligheidscursus microbiologie heb geleerd, is het beter om met warm water en gewone zeep te wassen (3 minuten) dan met desinfectans (zoals bijv. 70% alcohol), omdat het gelijk emulgeert en reinigt Daar komt bij, dat bij desinfectans de lijken van bacteriën en het vuil blijven liggen, waardoor de bacteriën vervolgens dus weer vrolijk gaan groeien

Conclusie: niks mis met gewone zeep

NB: Zeep+warm water doden 80% van de bacteriën en organische stoffen. Desinfectantia doden 90% van de bacteriën, maar het vuil/bacteriën blijven liggen, dus kans op doorgroeien.
Het beste is (volgens mijn microbiologie leraar) om eerst met een desinfectant te wassen, want zo week je ook bacteriën ed los uit de huidplooien, en vervolgens hier nogmaals met zeep achteraan te gaan. Daarom wassen chirurgen zich ook altijd 2x naar ik meen..
fruityloopdinsdag 6 januari 2009 @ 16:36
quote:
Op maandag 5 januari 2009 21:18 schreef Lambiekje het volgende:

[..]

ik zeg niet dat je je niet moet wassen? Ik zeg ook niet dat je met poep moet kleien. Of dat je je been moet amputeren en dan er een varkenspoot aan naaien. Dat zij excessen. Tjsss wat denk je wel niet.

Ik zeg waarom moet we rotzooi van Bigpharma gebruiken? Al die 123 shampoos waar slaat dat op.
Je moet je handen ook niet wassen met shampoo...
Bravebartdinsdag 6 januari 2009 @ 16:44
quote:
Op dinsdag 6 januari 2009 16:35 schreef fruityloop het volgende:

[..]

Het beste is (volgens mijn microbiologie leraar) om eerst met een desinfectant te wassen, want zo week je ook bacteriën ed los uit de huidplooien, en vervolgens hier nogmaals met zeep achteraan te gaan. Daarom wassen chirurgen zich ook altijd 2x naar ik meen..
Dat is inderdaad het beste, maar desinfectant zijn vaak niet zo goed voor je huid, dus dat wordt over het algemeen niet gedaan
ATuin-hekdinsdag 6 januari 2009 @ 17:34
quote:
Op maandag 5 januari 2009 21:18 schreef Lambiekje het volgende:

[..]

ik zeg niet dat je je niet moet wassen? Ik zeg ook niet dat je met poep moet kleien. Of dat je je been moet amputeren en dan er een varkenspoot aan naaien. Dat zij excessen. Tjsss wat denk je wel niet.

Ik zeg waarom moet we rotzooi van Bigpharma gebruiken? Al die 123 shampoos waar slaat dat op.
quote:
Zeep en al die middeltjes is geheel niet goed voor je lichaam.
Dat leek je wel degelijk te beweren.
poemojndinsdag 6 januari 2009 @ 23:51
toen we eens naar de couveuse-afdeling gingen voor een 'kraambezoek' moesten we idd ook eerst met alcohol handen wassen en daarna met zeep voor we naar binnen mochten.
Bravebartwoensdag 7 januari 2009 @ 08:52
quote:
Op dinsdag 6 januari 2009 23:51 schreef poemojn het volgende:
toen we eens naar de couveuse-afdeling gingen voor een 'kraambezoek' moesten we idd ook eerst met alcohol handen wassen en daarna met zeep voor we naar binnen mochten.
Wij hebben als richtlijn dat we alleen desinfectant gebruiken als er pathogene organismen op de huid zijn gekomen. De residente flora (micro organismen die de huid koloniseren en zich daar vermenigvuldigen) die niet door zeep en water verwijderd wordt, is normaliter namelijk niet schadelijk voor de mens. Behalve dus in het geval van pathogene organismen
Lambiekjewoensdag 7 januari 2009 @ 09:36
Men weet dat vrouwenhanden dramatisch veel meer bacterien, microben en weet ik veel behuizen dan mannenhanden. Kennelijk is al die onzinmiddeltjes de boosdoener waardoor handen zuurder zijn of iets dergelijks.
Haushoferwoensdag 7 januari 2009 @ 09:40
Dat is inderdaad een algemeen bekend feit. En natuurlijk hoef je dat niet te zoeken in wat een vrouw doet in vergelijkingen met een man, maar wat ze op haar lichaam smeert.

Misschien moet Lambiekje es van de feiten naar de conclusie werken in plaats van andersom.
teamleadwoensdag 7 januari 2009 @ 10:11
hmz. .helemaal onzin is het niet wat Lambiekje beweert, ook al komt het er gruwelijk ongenuanceerd uit .
Met name in onze westerse samenleving is een belachelijke drang naar hygiëne ontstaan. Als een kind tegenwoordig met zandbakhanden een boterham eet, incidenteel vergeet z'n handen te wassen na het plassen etc. wordt er al moord en brand geschreeuwd, terwijl nog niet eens zo heel lang geleden dit als "normaal" werd gezien.
betekent dit dat je dan alle hygiëne maar overboord zou moeten gooien? Natuurlijk niet! Betekent dit dat wassen alleen goed zou zijn als je zeep gebruikt? Nee, ook niet. Sterker nog, zeep is slecht voor je huid. (check gerust bij elke dermatoloog).

Hetzelfde geldt voor vaccinaties. Waarom nu nog vaccineren tegen ziektes die niet of nauwelijks voorkomen? Totaal overbodig. Dat betekent niet dat alle vaccinaties overbodig zijn.

de trend in dit topic lijkt een beetje te worden "als je niet voor me bent, ben je tegen me" en we zien aan het beleid van Bush hoe goed dat werk Een béétje nuance zo hier en daar zou niet verkeerd zijn
_Led_woensdag 7 januari 2009 @ 10:14
quote:
Op woensdag 7 januari 2009 10:11 schreef teamlead het volgende:
hmz. .helemaal onzin is het niet wat Lambiekje beweert, ook al komt het er gruwelijk ongenuanceerd uit .
Met name in onze westerse samenleving is een belachelijke drang naar hygiëne ontstaan. Als een kind tegenwoordig met zandbakhanden een boterham eet, incidenteel vergeet z'n handen te wassen na het plassen etc. wordt er al moord en brand geschreeuwd, terwijl nog niet eens zo heel lang geleden dit als "normaal" werd gezien.
Beetje overdreven gesteld dit hoor, ik zie die kinderen nog net zo vies worden in de speeltuin / in het park bij ons en ik zie nergens ouders flippen...
teamleadwoensdag 7 januari 2009 @ 10:18
quote:
Op woensdag 7 januari 2009 10:14 schreef _Led_ het volgende:

[..]

Beetje overdreven gesteld dit hoor, ik zie die kinderen nog net zo vies worden in de speeltuin / in het park bij ons en ik zie nergens ouders flippen...
en zie je die kinderen vervolgens vies en al een frietje of een boterham eten? of een lollie oprapen die net gevallen is en (zonder dat ouders flippen) weer in hun bakkes schuiven?
Ibliswoensdag 7 januari 2009 @ 10:27
quote:
Op woensdag 7 januari 2009 10:11 schreef teamlead het volgende:
Hetzelfde geldt voor vaccinaties. Waarom nu nog vaccineren tegen ziektes die niet of nauwelijks voorkomen? Totaal overbodig. Dat betekent niet dat alle vaccinaties overbodig zijn.
Tegen pokken wordt b.v. ook niet meer ingeënt. Omdat het uitgeroeid is. Tetanus krijg je alleen als er aanleiding voor is, en als je naar het buitenland gaat kun je hepatitisprikken krijgen. Andere ziekten, zoals de bof of de mazelen steken soms nog wel (lokaal) de kop op, maar het wordt ze lastiger gemaakt omdat er niet vaak een populatie is om in te overleven.

Zou je echter vanwege de lage incidentie van de bof besluiten niet meer en masse in te enten, dan kun je wachten op de volgende bof-epidemie.

Doordat er in Nederland zo massaal wordt ingeënt heb je, ondanks dat sommigen hun kinderen niet laten inenten, of soms het vaccin niet aanslaat (dat gebeurt ook, maar heel zelden); een kuddeimmuniteit. Hoe meer mensen echter besluiten niet in te enten, hoe harder dit ondermijnd wordt.
fruityloopwoensdag 7 januari 2009 @ 10:28
quote:
Op woensdag 7 januari 2009 10:18 schreef teamlead het volgende:

[..]

en zie je die kinderen vervolgens vies en al een frietje of een boterham eten? of een lollie oprapen die net gevallen is en (zonder dat ouders flippen) weer in hun bakkes schuiven?
Het gaat uiteindelijk om het in/beperken van risico's op zeg een coccen/salmonella/listeria besmetting, en dat hangt van veel af, een kind wat veel buiten speelt en gezond eet kan best wat hebben, maar van zulke acties zullen zelfs de meest gezonde kinderen ziek kunnen worden.. Je moet het niet tot in het extreme doorvoeren, met wat gezond verstand kom je een heel eind.
teamleadwoensdag 7 januari 2009 @ 10:44
quote:
Op woensdag 7 januari 2009 10:27 schreef Iblis het volgende:

[..]

Tegen pokken wordt b.v. ook niet meer ingeënt. Omdat het uitgeroeid is. Tetanus krijg je alleen als er aanleiding voor is, en als je naar het buitenland gaat kun je hepatitisprikken krijgen. Andere ziekten, zoals de bof of de mazelen steken soms nog wel (lokaal) de kop op, maar het wordt ze lastiger gemaakt omdat er niet vaak een populatie is om in te overleven.

Zou je echter vanwege de lage incidentie van de bof besluiten niet meer en masse in te enten, dan kun je wachten op de volgende bof-epidemie.

Doordat er in Nederland zo massaal wordt ingeënt heb je, ondanks dat sommigen hun kinderen niet laten inenten, of soms het vaccin niet aanslaat (dat gebeurt ook, maar heel zelden); een kuddeimmuniteit. Hoe meer mensen echter besluiten niet in te enten, hoe harder dit ondermijnd wordt.
je kunt toch niet volhouden dat kinkhoest nog een serieuze bedreiging is Toch worden kinderen daar nog steeds tegen geënt.
sterker nog:
quote:
Op dit moment worden baby’s gevaccineerd met het cellulaire kinkhoestvaccin. Dit houdt in dat er een gedode vorm van de volledige kinkhoest bacterie wordt toegediend. Het cellulaire kinkhoestvaccin zorgt ervoor dat er een brede bescherming ontstaat tegen alle vormen van kinkhoest (ook tegen de mildere vorm die wordt veroorzaakt door een iets andere bacterie). Bovendien zorgt de cellulaire vorm ervoor dat er een hogere bescherming optreedt tegen Difterie, Tetanus en Polio, de andere componenten van het DKTP-vaccin.
come on zeg.....
#ANONIEMwoensdag 7 januari 2009 @ 10:48
quote:
Op woensdag 7 januari 2009 10:44 schreef teamlead het volgende:

[..]

je kunt toch niet volhouden dat kinkhoest nog een serieuze bedreiging is Toch worden kinderen daar nog steeds tegen geënt.
sterker nog:
JUIST omdat er tegen geent wordt is het geen serieuze bedreiging. Stoppen met inenten -> kans op infectie groter -> kans op epidemie.
Bravebartwoensdag 7 januari 2009 @ 10:52
quote:
Op woensdag 7 januari 2009 09:36 schreef Lambiekje het volgende:
Men weet dat vrouwenhanden dramatisch veel meer bacterien, microben en weet ik veel behuizen dan mannenhanden. Kennelijk is al die onzinmiddeltjes de boosdoener waardoor handen zuurder zijn of iets dergelijks.
Uuh, is zeep niet juist basisch (ookwel 'zepig' genoemd)?
teamleadwoensdag 7 januari 2009 @ 10:55
quote:
Op woensdag 7 januari 2009 10:48 schreef Scorpie het volgende:

[..]

JUIST omdat er tegen geent wordt is het geen serieuze bedreiging. Stoppen met inenten -> kans op infectie groter -> kans op epidemie.
zo ken ik er nog wel een paar zeg.. wat een baggerredenatie
quote:
Hoewel zeer ernstige gevolgen dus wel degelijk kunnen voorkomen moet de kans hierop ook weer niet worden overschat. In de jaren 1996 tot en met 1999 overleden in Nederland in totaal acht kinderen aan kinkhoest[2], gemiddeld twee per jaar. Vrijwel alle sterfte vond plaats bij kinderen jonger dan een jaar. In diezelfde periode werden er per jaar enige duizenden (tussen de vier- en tienduizend) ontdekte gevallen gemeld. Het aantal niet-ontdekte gevallen is echter zonder twijfel veel groter: men schat op grond van antistoffenonderzoek bij representatieve steekproeven onder gezonde vrijwilligers dat 1 tot 4 procent van de bevolking per jaar een infectie met bordetella pertussis doormaakt.
en voor die statistisch verwaarloosbare kans, moeten we inenten


en ondertussen doen we niets tegen het griepvirus, dat potentieel een grotere bedreiging is....
Ibliswoensdag 7 januari 2009 @ 10:55
quote:
Op woensdag 7 januari 2009 10:44 schreef teamlead het volgende:

[..]

je kunt toch niet volhouden dat kinkhoest nog een serieuze bedreiging is Toch worden kinderen daar nog steeds tegen geënt.
sterker nog:
[..]

come on zeg.....
Ik lees op Wikipedia:
quote:
In het recente verleden heeft een toenemend aantal ouders hun kinderen niet laten inenten tegen kinkhoest omdat het vaccin wel eens aanleiding gaf tot vrij hevige koortsreacties, koortsstuipen en andere ziekteverschijnselen. Ook was er sprake van dat vaccinatie kan leiden tot blijvende epilepsie, hoewel vermoed wordt dat het hier kinderen betrof bij wie reeds een natuurlijke aanleg voor epilepsie aanwezig was.

Door het onmiddellijk toenemen van het aantal gevallen in de jaren daarna, waarvan sommige met dodelijke afloop, is gebleken dat dit toch af te raden is. Er is inmiddels wel een zogenaamd acellulair kinkhoestvaccin beschikbaar, dat de genoemde nadelen veel minder heeft. Met ingang van 1 januari 2005 worden baby’s in het Rijksvaccinatieprogramma ingeënt met dit nieuwe vaccin.
Kinkhoest is echter de wereld niet uit; zodra je stopt met inententen zal het vroeg of laat de kop weer opsteken in Nederland.
Bravebartwoensdag 7 januari 2009 @ 10:57
quote:
Op woensdag 7 januari 2009 10:55 schreef teamlead het volgende:

[..]

zo ken ik er nog wel een paar zeg.. wat een baggerredenatie
[..]

en voor die statistisch verwaarloosbare kans, moeten we inenten


en ondertussen doen we niets tegen het griepvirus, dat potentieel een grotere bedreiging is....
'Het griepvirus' Enig idee hoeveel vormen er van 'het griepvirus' zijn?
Ibliswoensdag 7 januari 2009 @ 10:57
quote:
Op woensdag 7 januari 2009 10:55 schreef teamlead het volgende:
en voor die statistisch verwaarloosbare kans, moeten we inenten
Vóór het vaccinatieprogramma was het aantal incidenten met kinkhoest uiteraard veel groter.
quote:
en ondertussen doen we niets tegen het griepvirus, dat potentieel een grotere bedreiging is....
Het griepvirus muteert veel sneller waardoor er veel moeilijker tegen in te enten is; hetzelfde met verkoudheid. Daarom wordt er ook telkens een nieuwe griepprik uitgebracht. Door al die verschillende versies van de griep kan het je toch telkens weer treffen.
_Led_woensdag 7 januari 2009 @ 10:58
quote:
Op woensdag 7 januari 2009 10:18 schreef teamlead het volgende:

[..]

en zie je die kinderen vervolgens vies en al een frietje of een boterham eten? of een lollie oprapen die net gevallen is en (zonder dat ouders flippen) weer in hun bakkes schuiven?
Neuh, maar 30 jaar geleden zeiden ze ook al dat dat vies was.
En toch deed je het als kind gewoon stiekem - net zoals kinderen dat nu doen

Dat ze je proberen op te voeden door te zeggen dat iets vies is is iets anders als moord en brand schreeuwen en kinderen na elke stap buiten desinfecteren
teamleadwoensdag 7 januari 2009 @ 11:14
quote:
Op woensdag 7 januari 2009 10:57 schreef Iblis het volgende:

[..]

Vóór het vaccinatieprogramma was het aantal incidenten met kinkhoest uiteraard veel groter.
[..]
tussen de 4000 en 10000 gemelde besmettingen en 8 (!!) sterfgevallen... Dus ja, met meer besmettingen zullen er ook meer sterfgevallen komen, maar procentueel gaat het natuurlijk nergens over.
Toen de inentingen gestart werden, was de medische zorg veel minder ver ontwikkeld dan nu. Een besmetting is nu (afgaand op die cijfers) prima te behandelen. Een inenting voegt dus niet zo gek veel meer toe
quote:
Het griepvirus muteert veel sneller waardoor er veel moeilijker tegen in te enten is; hetzelfde met verkoudheid. Daarom wordt er ook telkens een nieuwe griepprik uitgebracht. Door al die verschillende versies van de griep kan het je toch telkens weer treffen.
true, maar griep is een grotere bedreiging dan kinkhoest. Dát was m'n punt

[ Bericht 0% gewijzigd door teamlead op 07-01-2009 11:15:46 (het waren er 8 ipv 4) ]
Ibliswoensdag 7 januari 2009 @ 11:26
quote:
Op woensdag 7 januari 2009 11:14 schreef teamlead het volgende:
tussen de 4000 en 10000 gemelde besmettingen en 8 (!!) sterfgevallen... Dus ja, met meer besmettingen zullen er ook meer sterfgevallen komen, maar procentueel gaat het natuurlijk nergens over.
Toen de inentingen gestart werden, was de medische zorg veel minder ver ontwikkeld dan nu. Een besmetting is nu (afgaand op die cijfers) prima te behandelen. Een inenting voegt dus niet zo gek veel meer toe
Nee, het is niet zo erg als kanker; maar er is gemakkelijk tegen in te enten en je redt waarschijnlijk toch enkele 10-tallen mensen per jaar. Bovendien is de schade aan je luchtwegen, als je het op jonge leeftijd krijgt, ook als je er niet dood aan gaat, soms aanzienlijk.
quote:
true, maar griep is een grotere bedreiging dan kinkhoest. Dát was m'n punt
Er wordt dan ook genoeg gedaan tegen de griep; er wordt bijgehouden waar de epidemie zich bevindt, er worden vaccins uitgedeeld, maar het is een lastige ziekte om goed te omsingelen. Dat is treurig, maar waar.
Lambiekjewoensdag 7 januari 2009 @ 14:21
quote:
Op maandag 5 januari 2009 06:59 schreef Rasing het volgende:

[..]

Amish hebben baarden, Somaliërs over het algemeen niet. Wordt autisme veroorzaakt door baarden?
[..]

Wikipedia: 'Each year more than 500,000 children die from diarrhoeal disease caused by rotavirus, and another two million are hospitalised.'

Dat zeg je er niet bij. Wellicht weegt dat op tegen die paar invaginaties die je soms ziet?
[..]

Maar hoeveel zijn dat er dan? Hoeveel levens zijn er gered door die vaccins, en hoeveel gevallen van diabetes zijn er bijgekomen?

Die paar zeldzame gevallen van autisme en diabetes, zo zeldzaam dat niet eens fatsoenlijk statistisch aangetoond kan worden dat ze veroorzaakt worden door vaccinatie, wegen niet op tegen het uitroeien van pokken, polio en wat al niet meer.
Could this cause autism

Overigens staan op de site veel meer leuke FEITEN over viri, vaccinatie en HIV-Fraude.
fruityloopwoensdag 7 januari 2009 @ 14:36
quote:
Op woensdag 7 januari 2009 14:21 schreef Lambiekje het volgende:

[..]

Could this cause autism

Overigens staan op de site veel meer leuke FEITEN over viri, vaccinatie en HIV-Fraude.
Er staat in het artikel onder die 1e link iets over formaldehyde en hoe het irriterend werkt op ogen en slijmvliezen, en dat is ook zo, maar waar het hele verhaal mis gaat, is dat de formaldehyde waar het over gaat verwerkt is in een vaccin wat geïnjecteerd word, en dan gaat die hele vergelijking dus niet op... 2e leuke item, dat thimerosal wordt niet meer gebruik in de moderne vaccins, dat onderzoek waaraan gerefereerd wordt stamt uit 2003, en inmiddels zijn de vaccins aangepast/verbeterd. Kortom, selectief geknip en geplak, geen feiten...

En sowieso is de naam van die site, "fear of the invisible" ook de titel van het boek wat veelvuldig op die site genoemd wordt, dus bij de motieven achter deze site plaats ik toch grote twijfels..
Ibliswoensdag 7 januari 2009 @ 14:55
quote:
Op woensdag 7 januari 2009 14:21 schreef Lambiekje het volgende:
Could this cause autism

Overigens staan op de site veel meer leuke FEITEN over viri, vaccinatie en HIV-Fraude.
Vertel eens in je eigen woorden wat die tweede site aantoont?

Overigens is het meervoud van virus geen viri, ten eerste verbuigen niet alle Latijnse woorden op -us in d nominativus meervoud volgens het patroon -us/-i; b.v. cantus, lapsus, casus, al deze hebben als meervoud ook cantus, lapsus, casus (4e declinatie) of b.v. opus en corpus die als meervoud opera en corpora hebben (3e declinatie). Virus zelf is echter nooit geattesteerd in het meervoud omdat het in het Latijn 'slijm' betekent, en je hebt niet twee slijms of slijmen. Net zoals je b.v. geen twee vees hebt in het Nederlands, hooguit twee stuks vee. Er is derhalve geen klassiek meervoud van virus, noch is bekend wat het dan had moeten zijn. Viri gebruiken is derhalve nergens op gebaseerd en je bent beter af met virussen.
Lambiekjewoensdag 7 januari 2009 @ 15:23
quote:
Op woensdag 7 januari 2009 14:55 schreef Iblis het volgende:

[..]

Vertel eens in je eigen woorden wat die tweede site aantoont?
de vindingen van Gallo is cellular rubbish en daar is nu een biljoenen-imperium opgebouwd.
quote:
Overigens is het meervoud van virus geen viri, ten eerste verbuigen niet alle Latijnse woorden op -us in d nominativus meervoud volgens het patroon -us/-i; b.v. cantus, lapsus, casus, al deze hebben als meervoud ook cantus, lapsus, casus (4e declinatie) of b.v. opus en corpus die als meervoud opera en corpora hebben (3e declinatie). Virus zelf is echter nooit geattesteerd in het meervoud omdat het in het Latijn 'slijm' betekent, en je hebt niet twee slijms of slijmen. Net zoals je b.v. geen twee vees hebt in het Nederlands, hooguit twee stuks vee. Er is derhalve geen klassiek meervoud van virus, noch is bekend wat het dan had moeten zijn. Viri gebruiken is derhalve nergens op gebaseerd en je bent beter af met virussen.
quote:
viri
van de man, van de echtgenoot
mmm