Komt vast door dat virus.quote:Op vrijdag 31 augustus 2007 11:34 schreef teigan het volgende:
Hm, ik snap het niet helemaal....
quote:Op vrijdag 31 augustus 2007 11:38 schreef nietzman het volgende:
Piemelbrie.
quote:
Op alle lege vakjes in de OP stond de avatar van mcDavid.quote:
Hahahaquote:Op vrijdag 31 augustus 2007 11:26 schreef DevilsAndDust het volgende:
Ik had er dus een nieuw wiel in laten zetten, maar nu deed de achterrem 't niet meer, dat had ik al verteld. Ik dacht eerst, ach, ik doe stoer en fiets met één rem, maar ik zag mezelf al over de Grote Markt fietsen, gillend en al. Vanwege dit angstbeeld ging ik toch maar even terug. Blijkt dus dat het nieuwe wiel er eentje is met een terugtraprem..
Laat mij maar even rommelenquote:Op vrijdag 31 augustus 2007 11:33 schreef Sebasser het volgende:
Ik krijg die oude OP niet meer goed terug in de WIKI.
Dat was een kvk-liedje he?quote:Op vrijdag 31 augustus 2007 14:11 schreef maok het volgende:
Ik wil een krokodil als huisdier, das veel leuker dan een slang...
Ja, ik heb het een keer geplaybackt en toen was ik de krokodilquote:Op vrijdag 31 augustus 2007 14:13 schreef MaxMark het volgende:
[..]
Dat was een kvk-liedje he?
Niet Kamer van Koophandel![]()
Ik heb het afgelopen EK van die hoere-scouts van Fiorentina aan de balie gehad, wat een kutgasten waren dat zegquote:Op vrijdag 31 augustus 2007 14:19 schreef Bullet-tooth het volgende:
Ik wil dat de FC gaat stunten tegen Fiorentina.
Ik had kunnen weten dat ze daar voorlopig geen bericht over sturen, omdat die uitreiking pas in november is. Heb het vanmiddag even gevraagd bij de infobalie.quote:Op vrijdag 31 augustus 2007 13:36 schreef teigan het volgende:
misschien even achteraan bellen PSM?
Ik heb vanmorgen ook maar even gebeld of mijn herinschrijving was gelukt.... Gelukkig konden zij zien dat het al wel rond was..
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |