quote:Op dinsdag 20 februari 2007 20:09 schreef Ynske het volgende:
Portretjes... heb er nog altijd niet echt ervaring mee, maar probeer t wel
hebben jullie tips bij deze?
quote:Op dinsdag 20 februari 2007 20:40 schreef HMaster-II het volgende:
[..]
Als ik de foto iets naar beneden scroll, dan is jouw idee wel te doen en volgens mij wordt de foto ook sterker op een of andere manier.
quote:Op dinsdag 20 februari 2007 20:46 schreef Ynske het volgende:
op deze manier?
De bestequote:Op dinsdag 20 februari 2007 21:02 schreef Ynske het volgende:
Ik ben t met je eens dat t meer met de foto doet
tenminste das mijn gevoel
[afbeelding]
nee mijn sjowkezen vallen altijd tegen. af en toe een of 2 foto's is tof genoegquote:Op dinsdag 20 februari 2007 22:13 schreef ultra_ivo het volgende:
Ziet goed uit. Doe eens een showcase van die band.
jup, ben het eens met ynskequote:Op dinsdag 20 februari 2007 21:02 schreef Ynske het volgende:
Ik ben t met je eens dat t meer met de foto doet
tenminste das mijn gevoel
[afbeelding]
Hetzelfde overhemd zelfsquote:Op woensdag 21 februari 2007 00:16 schreef PdeHoog het volgende:
[..]
![]()
![]()
ik zeg verder niets, maar ik bespeur een patroon
quote:
Vind andere foto's van je mooierquote:Op woensdag 21 februari 2007 13:26 schreef -Bizzy-Bee- het volgende:
ik zal hier ook eens iets neer zetten..mini voorproefje van m'n 1e eigen showcase
![]()
![]()
[afbeelding]
quote:Op woensdag 21 februari 2007 13:43 schreef HMaster-II het volgende:
[..]
Vind andere foto's van je mooier![]()
ik vind dat juist wel sjiekquote:Op woensdag 21 februari 2007 12:36 schreef BeautifulXSecrets het volgende:
Maar wel mooie foto alleen vind ik de eerste van P de witte randjes bij zn haar van het licht van achter niet zo mooi...lijkt op het eerste oog net of je hem heel beroerd hebt uit geknipt met PS...ik had het zeg maar uitgeknipt kunnen hebben
Als ik hem bij andere af doe vergeet ik hemquote:Op woensdag 21 februari 2007 12:36 schreef BeautifulXSecrets het volgende:
Waarom heb die knul altijd zn bril op"Nee hoor die heb ik alleen maar buiten op! Binnen heb ik hem altijd af!" y e a h right
Maar wel mooie foto alleen vind ik de eerste van P de witte randjes bij zn haar van het licht van achter niet zo mooi...lijkt op het eerste oog net of je hem heel beroerd hebt uit geknipt met PS...ik had het zeg maar uitgeknipt kunnen hebben
Neuh...ik vind die zwarte achtergronden wel wat hebbenquote:Op woensdag 21 februari 2007 18:29 schreef ..zapper het volgende:
Ik vind nummer 2 wel meteen een stuk mooier, was het dan niet logischer geweest om een witte achtergrond te gebruiken?
quote:Op woensdag 21 februari 2007 18:51 schreef ..zapper het volgende:
Gewoon iemand met blond haar als model nemen.
Het lijkt alsof ie is uitgeknipt in PS en op een zwarte achtergrond geplakt Wat BXS zegt dusquote:Op woensdag 21 februari 2007 00:14 schreef PdeHoog het volgende:
Vanavond lopen spelen met een enkele Falcon Eyes-studioflitser en een SB800.
#1
[afbeelding]
#2
[afbeelding]
Ben benieuwd wat jullie ervan vinden
quote:Op woensdag 21 februari 2007 22:34 schreef fraubitch het volgende:
Nog maar eentje dan
vanwege de vele entousiaste reacties (!! ) op me vorige foto's
[afbeelding]
Die eerste is niet lekker scherp, marjoquote:Op woensdag 21 februari 2007 23:20 schreef -Marjo- het volgende:
Twee portretjes:
#1
[afbeelding]
#2
[afbeelding]
1e beetje eng koppie zoquote:Op woensdag 21 februari 2007 23:20 schreef -Marjo- het volgende:
Twee portretjes:
#1
[afbeelding]
#2
[afbeelding]
Gewoon doen! Showcases zijn leukquote:Op zondag 25 februari 2007 18:17 schreef MissBliss het volgende:
Dank je!
Hmz, ja nu je het zegt, ik moet echt nog leren letten op dat soort dingen.. Misschien over een paar dagen een showcase als ik durf
Dank je!quote:Op zondag 25 februari 2007 22:06 schreef pinquit het volgende:
woeiii MB, wat prachtig dat rode haar en de achtergrond wit!!![]()
echt prachtig, maar, wat al gezegd werd, hij had ietsje meer naar beneden gemogen![]()
Erg mooi MissBliss..fijne kleurstelling, en het model er goed opgezet. Wel vind ik de ruimte boven haar wat ruim. Ik had de vlakvulling (zoals P al zegt) wat anders genomen, idd met meer arm eropquote:Op zondag 25 februari 2007 17:15 schreef MissBliss het volgende:
Eentje van mij van Fem-me
[afbeelding]
(klikbaar)
mooi rood stippel lijntjequote:Op zondag 25 februari 2007 17:15 schreef MissBliss het volgende:
Eentje van mij van Fem-me
[afbeelding]
(klikbaar)
Ik wou juist een hele egale zachte belichting, dus dat is in mijn optiek wel gelukt. Ja, dat rozequote:Op maandag 26 februari 2007 08:04 schreef Puckzzz het volgende:
^^
Ik vind de hand iets te gekunsteld, had het denk ik mooier gevonden zonder. verder hele mooie foto, belichting mag wel een tikje spannender. en als je een witte achtergrond gebruikt zou ik die ook belichten zodat ie ook echt wit is, nu is ietwat roze.
Dank je wel. Ik zie wat je bedoeltquote:Op maandag 26 februari 2007 12:25 schreef ..zapper het volgende:
@MB erg mooie foto. Qua pose heb ik het idee dat ze door het gewicht van haar haar naar achteren wordt getrokken, wellicht is dat de bedoeling, maar ik zou het mooier vinden als ze haar hoofd iets rechter had gehouden.
Mij ook niet hoor. Het viel me pas op toen ik er wat langer naar zat te kijkenquote:Op maandag 26 februari 2007 14:47 schreef MissBliss het volgende:
[..]
Dank je wel. Ik zie wat je bedoeltStoort mij niet echt.
mooie meid...eeh mooie fotoquote:Op zondag 25 februari 2007 17:15 schreef MissBliss het volgende:
Eentje van mij van Fem-me
[afbeelding]
(klikbaar)
Jij durftquote:Op zondag 25 februari 2007 18:17 schreef MissBliss het volgende:
Dank je!
Hmz, ja nu je het zegt, ik moet echt nog leren letten op dat soort dingen.. Misschien over een paar dagen een showcase als ik durf
Nou, ok danquote:Op maandag 26 februari 2007 21:04 schreef Vliegvrager het volgende:
[..]
Jij durft
Ter aanmoediging een mineur detailpuntje. Door de draaing van haar hoofd onstaat een plooitje in haar nek. Ook een van die dingen waar je na een paar keer steeds beter oog voor krijgt
verklaar u nader...quote:Op dinsdag 27 februari 2007 00:32 schreef PKfotografie het volgende:
[..]
sorry, maar vind het idee leuk maar de uitvoering![]()
wouww mooie foto zegquote:Op zondag 25 februari 2007 17:15 schreef MissBliss het volgende:
Eentje van mij van Fem-me
[afbeelding]
(klikbaar)
Het is in ieder geval zeker een foto die mij pakt. Ik heb echter geen idee wat ik zie, dus ga ik intensiever er naar kijken en dan komt hij nogal erg bewerkt over, maar dat kan natuurlijk ook door de dof komen.quote:
er is niet veel meer gedaan dan met de channel mizer omgezet naar zwart wit en wat curves eroverquote:Op dinsdag 27 februari 2007 08:38 schreef ..zapper het volgende:
[..]
Het is in ieder geval zeker een foto die mij pakt. Ik heb echter geen idee wat ik zie, dus ga ik intensiever er naar kijken en dan komt hij nogal erg bewerkt over, maar dat kan natuurlijk ook door de dof komen.
niet echt, komt gewoon van de NEF file, op F1.4 en dat hij niet retescherp gefocussed is (maar dat is express), hier de foto ter inspiratiequote:Op dinsdag 27 februari 2007 09:39 schreef Vliegvrager het volgende:
Ik vind m ook bewerkt overkomen. Ik denk dat dat vooral komt doordat er een flinke bak ruis in zit, en dat de foto ergens in het proces (ws na het verkleinen) verscherpt is, waardoor de ruis extra opvalt. Mijn gok is dat je een onderbelichte foto in PS opgekrikt hebt.
Ik vind 'm op zich heel mooi, maar vind het jammer dat er net niet iets een klein beetje meer scherp is.quote:
Godverrrrr, wat een prachtige dame!!quote:Op zondag 25 februari 2007 17:15 schreef MissBliss het volgende:
Eentje van mij van Fem-me
[afbeelding]
(klikbaar)
Mee eens is....quote:Op vrijdag 2 maart 2007 08:16 schreef Puckzzz het volgende:
een heel klein beetje up the nose, wat niet erg flatteus is. ik vind de softfocus wel heel mooi. en de dame
pssssst, dat is de glans van de lippenstiftquote:Op vrijdag 2 maart 2007 08:51 schreef HMaster-II het volgende:
[..]
Mee eens is....
En ik vind de donkere bovenkant van haar neus storend tenopzichte van de rest van het gezicht.
En pssttt er mist een randje lippenstift net boven haar labaret-piercing.
quote:Op vrijdag 2 maart 2007 09:34 schreef Puckzzz het volgende:
[..]
pssssst, dat is de glans van de lippenstift
je gaat toch geen stuk lip uit je model happen? mafkeesquote:Op vrijdag 2 maart 2007 09:38 schreef HMaster-II het volgende:
[..]oh okee... Maar dat had ze dan moeten afhappen en met niet glimmende lipenstift moeten bijwerken
![]()
Afhappen kent ze nietquote:Op vrijdag 2 maart 2007 09:39 schreef Puckzzz het volgende:
[..]
je gaat toch geen stuk lip uit je model happen? mafkees
pffffffff, ze vergat tussen het happen door er een laagje poeder op te doen? amateurquote:Op vrijdag 2 maart 2007 09:44 schreef HMaster-II het volgende:
[..]
Afhappen kent ze nietDeed mijn ex altijd.. lippenstift opkliederen, daarna op een tissue happen om het overtollige weg te halen en daarna opnieuw een laalgje aanbrengen.. Daarme liet ze ook geen lippenstift rand achter op glazen en kopjes..
Dat ik je dat nog moet leren![]()
![]()
En erna ook..quote:Op vrijdag 2 maart 2007 09:45 schreef Puckzzz het volgende:
[..]
pffffffff, ze vergat tussen het happen door er een laagje poeder op te doen? amateur
Dank je!quote:Op vrijdag 2 maart 2007 01:11 schreef ElizabethR het volgende:
[..]
Godverrrrr, wat een prachtige dame!!
Ik vind het een heel gave foto.
Wouw, hij straalt zeker glamour uit! Mooi ook die softfocusquote:
Verrek, daar had ik beter op moeten letten ja. Gelukkig was ze niet verkouden.quote:Op vrijdag 2 maart 2007 08:16 schreef Puckzzz het volgende:
een heel klein beetje up the nose, wat niet erg flatteus is. ik vind de softfocus wel heel mooi. en de dame
Mjah, ik weet niet hoe ik die donkere bovenkant beter krijgquote:Op vrijdag 2 maart 2007 08:51 schreef HMaster-II het volgende:
[..]
Mee eens is....
En ik vind de donkere bovenkant van haar neus storend tenopzichte van de rest van het gezicht.
En pssttt er mist een randje lippenstift net boven haar labaret-piercing.
of gewoon een spotje met zacht licht er schuin boven houdenquote:Op vrijdag 2 maart 2007 11:29 schreef Puckzzz het volgende:
een reflectieschermpje of een simpel stuk wit piepschuim zo positioneren dat het licht weerkaatst en de brug van de neus belicht
Dat kan hij wel hoorquote:Op donderdag 15 maart 2007 08:57 schreef roooosje het volgende:
Daar ben ik weer.
Dank je, Re. Maar zo'n fotograaf als jij kan natuurlijk ook geen lelijke foto's maken!![]()
![]()
Dat geefr niet... Tijdens de DenHaag bij nacht meet zijn we er acther gekomen, dat zelfs een totaal onscherpe en verselijk slechte foto gewoon als kunstwerk omschreven wordt.quote:
Dat vindt hij vast leuk om te horen!quote:Op donderdag 15 maart 2007 09:43 schreef HMaster-II het volgende:
[..]
Dat geefr niet... Tijdens de DenHaag bij nacht meet zijn we er acther gekomen, dat zelfs een totaal onscherpe en verselijk slechte foto gewoon als kunstwerk omschreven wordt.
Dus een lelijke foto is gewoon een kunstwerk van een fotograaf-in-zijn/haar-moeilijke-periode
quote:Op donderdag 15 maart 2007 08:57 schreef roooosje het volgende:
Daar ben ik weer.
Dank je, Re. Maar zo'n fotograaf als jij kan natuurlijk ook geen lelijke foto's maken!![]()
![]()
Hij weet wie het zegtquote:Op donderdag 15 maart 2007 09:51 schreef MissBliss het volgende:
[..]
Dat vindt hij vast leuk om te horen!
ik denk zo:quote:Op donderdag 15 maart 2007 10:11 schreef Flawless2006 het volgende:
[..]
Hoe heb je deze foto bewerkt, vind het een mooie kleurstelling?
Nope, de makkelijke manierquote:Op donderdag 15 maart 2007 10:15 schreef Puckzzz het volgende:
[..]
ik denk zo:
Kanalen mixen voor zwart-witfoto's met photoshop CS2
met deze beeldvulling komt de geportreteerde niet echt charmant over vind ik, of concentreer op het gezicht of maak de foto van iets verder af nu is het beeld voornamelijk gevuld met een wat vormloos lichaamquote:Op zaterdag 17 maart 2007 18:08 schreef Falanx het volgende:
thnx vliegvrager. nog een plaatje dan maar. is het wat?
[afbeelding]
Wat voor camera heb jij als ik vragen mag?quote:Op zaterdag 17 maart 2007 18:27 schreef Falanx het volgende:
ok thnx. misschien kijken voor een andere crop het lichaam lijkt idd behoorlijk vormloos. ben nu alweer weg van thuis maar zal morgen misschien nog wel wat posten van vandaag ';)
Ik vind dan alleen de lip storend...quote:Op zondag 18 maart 2007 10:17 schreef PdeHoog het volgende:
Ik vind hem eigenlijk net iets te krap uitgesnedenEr valt een stukje lip en een stukje handen weg.
ik heb een nikon D50. hoezo ?quote:Op zaterdag 17 maart 2007 19:59 schreef Flawless2006 het volgende:
[..]
Wat voor camera heb jij als ik vragen mag?
klopt, is de softbox die inderdaad iets stoort (hij is a geburnt). Over de crop... ik frame een foto meestal bewust te krapquote:Op zondag 18 maart 2007 12:19 schreef HMaster-II het volgende:
Wat PddeH en Xila al hebben gemeld..
Ik vind de softbox(?) spiegeling rechts niet lekker over komen.. de Paraplu juist wel.
Wel een erg zoete foto Re![]()
ik stoor me aan haar make up, het lijkt wel of het ene oog veel donkerder is dan het andere.quote:Op zondag 18 maart 2007 10:13 schreef Re het volgende:
eentje uit een serie die later nog wel komt
[afbeelding]
Ik vind hem erg stijlvol en een mooie scherptediepte hebben, de sfeer komt er mooi op terugquote:Op maandag 19 maart 2007 10:04 schreef didotcicero het volgende:
Ik bedoelde:
Is er nou helemaal niemand die iets liefs over mijn foto zegt?![]()
Dat glaasje wijn had van mij iets minder zwart mogen zijn, maar ik heb geen idee wat dat met afdrukken voor effect op de rest van de foto zou hebben.quote:Op maandag 19 maart 2007 10:58 schreef Falanx het volgende:
lekker plaatje mooie dof. lekker glaasje wijn![]()
zo goed?
beetje maar (A)quote:Op maandag 19 maart 2007 13:05 schreef didotcicero het volgende:
@BeautifulXSecrets" Dat wilde ik ook, maar ik had per ongeluk op 'quote' geklikt en dįt had ik pas in de gaten toen 'ie al gepost was.
En dus heb ik die quote maar ge-edit, dit keer met de goede smiley... Omslachtig, dat wel *zucht*
Oh dat is zo eem mooie puur genomen foto!quote:Op dinsdag 20 februari 2007 20:54 schreef ..zapper het volgende:
[..]
[afbeelding]
genomen tijdens de levende kersstal 2006
Ik vind hem mooi, alleen jammer van die umbrella in haar oog. Van mij had hij zelfs nog iets strakker ingesneden mogen worden, aan de bovenkant iets minder voorhoofd. Ik hou daar ook erg vanquote:Op zondag 18 maart 2007 10:13 schreef Re het volgende:
eentje uit een serie die later nog wel komt
[afbeelding]
lekker sfeertje!quote:Op maandag 19 maart 2007 10:02 schreef didotcicero het volgende:
Is er nou helemaal niemand die iets liefs over mijn foto zegt?
Hoe bedoel je alleen voor abonnees, niet in de losse verkoop?quote:Op dinsdag 20 maart 2007 16:15 schreef -Marjo- het volgende:
In de Zoom van deze maand zit een dvd met een cursus Portret fotografie (alleen voor abonnes). Erg interessant om een keer te kijken...
Yep, als je abonnee bent zit ie erbij. Bij de losse verkoop niet. De dvd is wel te bestellen geloof ik...quote:Op dinsdag 20 maart 2007 17:06 schreef ..zapper het volgende:
[..]
Hoe bedoel je alleen voor abonnees, niet in de losse verkoop?
quote:
1 softbox aan de rechterkant op een halve meter boven het neefje-op een graad of 60 en een graad of 50 naar beneden gericht tov neefmans-(voor de kijkers en fotograaf...) op schouderhoogte een kleine halogeenspot op een anderhalve meter.quote:Op woensdag 21 maart 2007 19:42 schreef An24 het volgende:
[..]
Mooi!
Dat neefje van je? Ik vind hem echt heel gaaf! Wat voor lichtopsteling heb je gebruikt?
Hij geeft een kruisjequote:Op dinsdag 27 maart 2007 23:36 schreef MissBliss het volgende:
Ik twijfel of dit een portret is... Maar ik moet hem toch ergens posten
[afbeelding]
Oh jaquote:Op dinsdag 27 maart 2007 23:52 schreef PdeHoog het volgende:
[..]
Hij geeft een kruisjeEn de link een foutmelding "not authorised"
Nicequote:
Dank jequote:Op dinsdag 27 maart 2007 23:56 schreef PdeHoog het volgende:
[..]
NiceLekkere toning ook
klein minpuntje, maar echt voor de miereneukers onder ons
... kijk ff naar de nagels en soep die paar onregelmatigheidjes ff weg
Ik ben een man....ik heb daar dus geen verstand vanquote:Op dinsdag 27 maart 2007 23:57 schreef MissBliss het volgende:
Dat zijn glittertjes/versierseltjes op haar nagels
Het is je vergevenquote:Op dinsdag 27 maart 2007 23:58 schreef PdeHoog het volgende:
[..]
Ik ben een man....ik heb daar dus geen verstand van![]()
Mooie foto! Kleine puntjes:quote:Op dinsdag 27 maart 2007 23:36 schreef MissBliss het volgende:
Ik twijfel of dit een portret is... Maar ik moet hem toch ergens posten
[afbeelding]
Mooiquote:Op dinsdag 27 maart 2007 23:36 schreef MissBliss het volgende:
Ik twijfel of dit een portret is... Maar ik moet hem toch ergens posten
[afbeelding]
ik vind het ook een fijne plaat. scherp, mooie scherptediepte en blik past bij de pose. Leuk FBquote:Op woensdag 28 maart 2007 18:35 schreef fraubitch het volgende:
ik ook!
gister een shoot gehad met 2 meiden
meid 1 alvast:
[afbeelding]
Strakke foto met mooie scherptediepte.. Oogt fijn.quote:Op woensdag 28 maart 2007 23:39 schreef fraubitch het volgende:
ja dankjewelben er ook erg blij mee!
had veel goeie foto's moeilijk om daar een allertofste uit te kiezen
meid 2:
[afbeelding]
klikbaar, is net iets te groot namelijk
Ik zie niet wat je bedoelt hoorquote:Op donderdag 29 maart 2007 09:52 schreef HMaster-II het volgende:
Alleen trek de horizon van de onderster foto even recht..
Thnxquote:Op donderdag 29 maart 2007 09:59 schreef freud het volgende:
@P: goeie compo!! Bij de eerste was een reflectiescherm toch wel handig geweest denk ik. Tipje: eerst even ogen dicht, en vlak voor afdrukken ogen open laten doen. Dan voorkom je geknepen ogen.
Hij kan wel luisteren/lezenquote:
Rawshooter had hem dus al rechtgezet, maar blijkbaar niet genoegquote:
Het viel me meteen op..quote:Op donderdag 29 maart 2007 10:34 schreef PdeHoog het volgende:
[..]
Rawshooter had hem dus al rechtgezet, maar blijkbaar niet genoegHet scheelde nog 0.42 graden
quote:Op zaterdag 31 maart 2007 17:40 schreef freud het volgende:
Lekkere blik! Piercings goed gepakt zeg!
Deze hadden jullie nog tegoed
[afbeelding]
Die weg vind het zelfs beste navigatiesysteem niet meerquote:Op zaterdag 31 maart 2007 18:02 schreef An24 het volgende:
[..]
Bizzy Bee en ik zijn de weg beetje kwijt
![]()
quote:Op zaterdag 31 maart 2007 17:40 schreef freud het volgende:
Lekkere blik! Piercings goed gepakt zeg!
Deze hadden jullie nog tegoed
[afbeelding]
quote:Op zaterdag 31 maart 2007 17:40 schreef freud het volgende:
Lekkere blik! Piercings goed gepakt zeg!
Deze hadden jullie nog tegoed
[afbeelding]
zie mijn editquote:Op zaterdag 31 maart 2007 23:03 schreef PdeHoog het volgende:
Zoals ik al zei....hij is tof. Het enige wat me nu opeens opvalt is dat, ondanks dat het studiowerk is, er geen flitspunt in zijn oog te vinden is. Dat oogt enigzins onnatuurlijk eigenlijk.
Die zag ikquote:
nee daar heb ik niets aan gedaan...quote:Op zaterdag 31 maart 2007 23:09 schreef PdeHoog het volgende:
[..]
Die zag ikDaar werd ik door getriggerd
Je hebt met de pupillen lopen shoppen volgens mij en dat maakt ze hier net iets te onnatuurlijk.
Hmmm....vreemdquote:
Er mooi An, B-Boy is er vast blij mee. Wat ik van de toning en korrel vind ben ik nog niet over uit. Zou ik eigenlijk afgedrukt moeten zien....quote:Op zaterdag 31 maart 2007 22:55 schreef An24 het volgende:
Voorproefje portret van B-Boy, die zich meldde via het Fot meets modellen topic:
De vraag wat jullie ervan vinden..kijken of ik de rest ook zo bewerk, B-Boy vind het vast nie erg![]()
[afbeelding]
-edit- bij nader inzien irriteert het linker oog mij, die ga ik nog ff netjes maken!
Ik heb er expres voor gekozen om 1 kant van het gezicht onscherp te houden (op 2,8) B-BOY liet een voorbeeld zien qua (scherptediepte) sfeer die hij wilde. En dan moet je natuurlijk aan de opdracht voldoen (naast het feit dat ik het wel mooi vind)quote:Op maandag 2 april 2007 14:46 schreef Gose het volgende:
Toning en uitsnede vind ik lekker, maar ik vind de scherptediepte weer net te kort. Ik weet niet aan wat jij aan zn ogen vond storen, maar ik stoor me aan zijn rechteroog (kijkers links) die is al redelijk onscherp en had ook nog wel scherp gemogen. Maarja alles is smaak natuurlijk![]()
quote:Op maandag 2 april 2007 21:13 schreef Vliegvrager het volgende:
Een teaser, showcase volgt over ongeveer een week:
[afbeelding]
model: Lisa
visa: Adaja
knoppies en lampies: moi
Scherp. Moet ik er idd nog even afkroppen.quote:Op maandag 2 april 2007 21:24 schreef prupke het volgende:
Heel mooie foto vliegvrager
alleen stoort mij net dat stukje bij de hals naar de overgang naar het blauw
ik vind het niet echt een mooie bewerking... we willen allemaal een perfect huidje maar dan mag er nog wel iets van structuur inzitten. Ook is de conversie naar blauw niet geheel optimaal, in de ogen zit nog grijs wat stoort bijvoorbeeld. Maar ik ben benieuwd naar de restquote:Op maandag 2 april 2007 21:13 schreef Vliegvrager het volgende:
Een teaser, showcase volgt over ongeveer een week:
[afbeelding]
model: Lisa
visa: Adaja
knoppies en lampies: moi
Is een bekende kritiek, maar de huid is in werkelijkheid marginaal gesoft (Guassian blur 5, met een layer opacity van 20%). Je ziet op een afdruk dus nog prima de hele structuur van de huid. Verklein je een portret naar 580 pixels breed, dan gaat er onvermijdelijk detail verloren. Overigens, als je een goed gecallibreerde monitor hebt, kun je ook op deze verkleinde foto nog poriėn tellen.ik zie zelfs nog een paar pukkeltjesquote:Op maandag 2 april 2007 21:47 schreef Re het volgende:
[..]
ik vind het niet echt een mooie bewerking... we willen allemaal een perfect huidje maar dan mag er nog wel iets van structuur inzitten.
Er is geen sprake van een conversie naar blauw. De verzadiging van de pupillen is iets opgevoerd, net als het contrast, maar wat blauw is, is ook echt blauw, en wat grijs is, is ook echt grijs. Kijkend naar de andere foto's kan ik je vertellen dat dat mede afhangt van de hoek waaronder het licht binnenvaltquote:Ook is de conversie naar blauw niet geheel optimaal, in de ogen zit nog grijs wat stoort bijvoorbeeld. Maar ik ben benieuwd naar de rest
Wie zei er dat Xil geen gezichten kon trekken?quote:Op maandag 2 april 2007 22:00 schreef PdeHoog het volgende:
Xil was zo vriendelijk wederom als fotomodel te dienen:
[afbeelding]
met dank aan An24, HM2 en Xil himself voor de ondersteuning mbt houding en belichtingLeerzame momenten
Ik heb wat grain toegevoegdquote:Op maandag 2 april 2007 22:12 schreef Vliegvrager het volgende:
Leuke plaat, lijkt me wel wat ruisig, kan dat?
op het grote scherm en op print zal het er inderdaad minder plastisch uitzien, maar de huid gaussian blurren zal voor het doel waarvoor die gebruikt wordt zeker wel dat doen wat het moet doenquote:Op maandag 2 april 2007 22:09 schreef Vliegvrager het volgende:
[..]
Is een bekende kritiek, maar de huid is in werkelijkheid marginaal gesoft (Guassian blur 5, met een layer opacity van 20%). Je ziet op een afdruk dus nog prima de hele structuur van de huid. Verklein je een portret naar 580 pixels breed, dan gaat er onvermijdelijk detail verloren. Overigens, als je een goed gecallibreerde monitor hebt, kun je ook op deze verkleinde foto nog poriėn tellen.ik zie zelfs nog een paar pukkeltjes
[..]
ja maar in de ogen zie je dat het verschil tussen het blauw en het grijs te onnatuurlijk overkomt (als je al kan spreken van natuurlijk)quote:Er is geen sprake van een conversie naar blauw. De verzadiging van de pupillen is iets opgevoerd, net als het contrast, maar wat blauw is, is ook echt blauw, en wat grijs is, is ook echt grijs. Kijkend naar de andere foto's kan ik je vertellen dat dat mede afhangt van de hoek waaronder het licht binnenvalt
Wat gebruik jij bij de foto's van je ipod shoot dan?quote:Op maandag 2 april 2007 22:30 schreef Re het volgende:
[..]
op het grote scherm en op print zal het er inderdaad minder plastisch uitzien, maar de huid gaussian blurren zal voor het doel waarvoor die gebruikt wordt zeker wel dat doen wat het moet doen
[..]
ja maar in de ogen zie je dat het verschil tussen het blauw en het grijs te onnatuurlijk overkomt (als je al kan spreken van natuurlijk)
de foto van VV zit een gaussian blur overheen, dat zegt hij net zelf, ik vind dat er een beetje "gesoept" uitzien, niet 100% natuurlijk, dat is mijn mening bij de 580 px foto maar een finaal ordeel zou ik op print moeten geven. Ik gebruik voornamelijk de belichting zelf.quote:Op maandag 2 april 2007 22:45 schreef prupke het volgende:
[..]
Wat gebruik jij bij de foto's van je ipod shoot dan?
Want ik zie bij de foto van vliegvrager meer structuur dan die fotos van de iops shoot.
Ik heb gelezen wat vv zei hoorquote:Op maandag 2 april 2007 22:57 schreef Re het volgende:
[..]
de foto van VV zit een gaussian blur overheen, dat zegt hij net zelf, ik vind dat er een beetje "gesoept" uitzien, niet 100% natuurlijk, dat is mijn mening bij de 580 px foto maar een finaal ordeel zou ik op print moeten geven. Ik gebruik voornamelijk de belichting zelf.
ik ga niet zoeken ...quote:Op maandag 2 april 2007 23:34 schreef Re het volgende:
belichtingsplaatje staat in het iPod topic
Stuk beter idd. Is ook wel logisch, omdat de ruis vervormt bij het verkleinen. Geen idee of het werkt, maar heb je wel eens geprobeerd de ruis na het verkleinen toe te passen?quote:Op maandag 2 april 2007 22:15 schreef PdeHoog het volgende:
De ruis komt er overigens op groter formaat net iets beter uit
als je de mening had dat al mijn iPod foto's geen struktuur in de gezichten had was je die foto ook tegengekomenquote:
Mooie foto vv!! De ogen zijn een beetje over the top, maar goed, dat is puur smaak. Enige opmerking die ik zou hebben is dat je iets (meer) had mogen flitsen achter haar hoofd, zodat je haar haar wat lostrekt van de achtergrond met een haarlijntje licht. Nu vallen haar krullen een beetje weg naar de achtergrond, omdat ze alleen van voren belicht zijn. Altijd lastig met donker haar en donkere achtergrond...quote:Op maandag 2 april 2007 21:13 schreef Vliegvrager het volgende:
Een teaser, showcase volgt over ongeveer een week:
[afbeelding]
model: Lisa
visa: Adaja
knoppies en lampies: moi
Nopequote:Op dinsdag 3 april 2007 07:42 schreef Vliegvrager het volgende:
[..]
Stuk beter idd. Is ook wel logisch, omdat de ruis vervormt bij het verkleinen. Geen idee of het werkt, maar heb je wel eens geprobeerd de ruis na het verkleinen toe te passen?
Dank je welquote:Op zaterdag 7 april 2007 02:09 schreef ElizabethR het volgende:
Pdehoog, die twee laatste van jou vind ik erg mooi, met name de tweede.
Ja, ik ga in september fotografie doen op Academie St. Joost.quote:Op maandag 9 april 2007 10:24 schreef ..zapper het volgende:
@Toeps, he je maakt zelf ook foto's? Ik hou niet zo van achterlicht, de rest hier wel geloof ik, alles bij elkaar mooie portretten hoor.
quote:Op maandag 9 april 2007 20:40 schreef Vliegvrager het volgende:
PdeHoog/Chanty: mmmmm, nee. Dat kan je beter. Ik vind m nogal vlak belicht en qua toning en contrast ook te vlak bewerkt
Zal ik er een flesje parfum in plakken dan?quote:Op maandag 9 april 2007 20:40 schreef Vliegvrager het volgende:
An24 en Toeps #1: Er is wit en er is uitgebeten. Utgebeten is prima als achtergrond voor productfoto's. Voor een modelfoto vind ik het 3x niets
Ik vind die laatste twee echt geweldigquote:Op maandag 9 april 2007 10:20 schreef Toeps het volgende:
[afbeelding]
Chayene met achterlicht
[afbeelding]
Stoere Chayene
[afbeelding]
[afbeelding]
Zusjes Kirsten en Amber
Tof.quote:Op maandag 9 april 2007 10:13 schreef An24 het volgende:
Ik vind vooral de middelste erg spreken...mooi!
Hier een voorproefje van mijn shoot van gister...Bianca
[afbeelding]
![]()
Er was eerder een showcase met jou als model, dan een showcase als fotograafquote:Op maandag 9 april 2007 12:13 schreef An24 het volgende:
Ik ben nooit model geweest...ik ben soms aan de andere kant van de camera gaan staan, das heel wat anders![]()
Ik weet niet, heeft zo juist wel iets sereens..ik vind hem goedquote:Op woensdag 11 april 2007 22:58 schreef PdeHoog het volgende:
Oe....die is lekker zeg![]()
Denk dat-ie in kleur toch mooier wordt
![]()
Naar de schaduw kijkend, denk ik dat Zapper zelf tussen zon een meiske :p instond.quote:Op zondag 15 april 2007 22:56 schreef freud het volgende:
Geinig idee! Toch jammer dat je niet meer zonlicht op zijn gezicht hebt gepakt, menneke meiske heeft er goeie ogen ook voor!
Heel goed gezienquote:Op zaterdag 21 april 2007 08:26 schreef BlaatQ het volgende:
[..]
Naar de schaduw kijkend, denk ik dat Zapper zelf tussen zon een meiske :p instond.
Ruwe versies zijnquote:Op zaterdag 21 april 2007 01:21 schreef KD-fotografie het volgende:
Hier 4 foto's van vanavond, heb 3 mooie meiden mogen fotograferen, heb nog niet alles helemaal goed nagekeken en/og bewerkt maar deze vond ik wel al erg leuk dus hier paar ruwe versies, ben benieuwd wat jullie ervan vinden.
1.
[afbeelding]
2.
[afbeelding]
3.
[afbeelding]
4.
[afbeelding]
p.s wie weet hoe het kan dat de foto's op mijn pc wel scherp zijn maar op internet toch een stukje minder, heb wel usm gebruikt.
hier klikken, en dan het adres selecteren in je adresbalk en enteren werkte bij mijquote:Op zondag 22 april 2007 00:22 schreef Milanees het volgende:
Hier wat portreten uit Zuid Africa...
Ik hoop dat ze in de smaak vallen...
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
Abrazos Hermanos,
Hijo
Ja maar dat was niet de bedoeling... Gisteravond zag ik ze zelf nog wel... Heb net via gmail met picasa een webalbum begonnen maar schijnbaar werkt dat dus niet echt...quote:Op zondag 22 april 2007 10:24 schreef FReNsJ het volgende:
[..]
hier klikken, en dan het adres selecteren in je adresbalk en enteren werkte bij mij![]()
Was je al opgevallen dat deze foto veel weg heeft van je avatar?quote:Op zondag 15 april 2007 23:04 schreef ..zapper het volgende:
Dit was de 'sombere' versie. In het zonlicht krijg je de 'vrolijke' versie:
[afbeelding]
(Meiske ;-) )
nee, ik denk dat als je ze zo neerzet dat het altijd zo is, heb het zelf ook al geprobeerd.quote:Op zondag 22 april 2007 18:28 schreef Milanees het volgende:
[..]
Ja maar dat was niet de bedoeling... Gisteravond zag ik ze zelf nog wel... Heb net via gmail met picasa een webalbum begonnen maar schijnbaar werkt dat dus niet echt...![]()
Leuke meiden. Hebben aardige potentie op de gevoelige plaat!quote:Op zaterdag 21 april 2007 01:21 schreef KD-fotografie het volgende:
Hier 4 foto's van vanavond, heb 3 mooie meiden mogen fotograferen, heb nog niet alles helemaal goed nagekeken en/og bewerkt maar deze vond ik wel al erg leuk dus hier paar ruwe versies, ben benieuwd wat jullie ervan vinden.
1.
[afbeelding]
2.
[afbeelding]
3.
[afbeelding]
4.
[afbeelding]
p.s wie weet hoe het kan dat de foto's op mijn pc wel scherp zijn maar op internet toch een stukje minder, heb wel usm gebruikt.
nee... doet me helemaal niks.quote:
Ik vind 'm erg lekker. Een mooi lente-achtig, spontaan portretquote:
Ik vind 'm lekker wel heul tofquote:
dit is niet onderbelicht dit is gewoon contrast flink omhoog schroeven. Ik vind het ook wel een lekker plaat, maar misschien nog iets beter met wat minder contrast en wat minder saturation, beetje over the top naar mijn smaak. Ook stoor de ruis op het groene van de achtergrond me wat...quote:Op dinsdag 24 april 2007 17:06 schreef fraubitch het volgende:
[..]
nee... doet me helemaal niks.
totaal geen Re stijl en onderbelicht. kon ook beter gecropt. nu lijkt ze alsof ze iets voortduwt, ipv dat ze op een motor zit
Zat je ergens binnen achter een raam of zo? Beetje raar ruispatroon met oranje er in? Lijkt wel of je een lichte reflectie ziet of zo...quote:
[FOT SC #31] Wat nou lente? Zomer!quote:Op dinsdag 24 april 2007 23:20 schreef Re het volgende:
ha leuk al die verschillende reacties
Het was buiten fel tegen de zon in dus 4 stops onderbelicht en in de RAW dat weer opgeschroefd, verder eigenlijk niets aan gedaan, als iemand een betere suggestie heeft om spontane foto's in het park te maken van onbekenden
zeik niet zo. tegen minder commentaar moet je ook kunnen.quote:Op dinsdag 24 april 2007 23:20 schreef Re het volgende:
ha leuk al die verschillende reacties
Het was buiten fel tegen de zon in dus 4 stops onderbelicht en in de RAW dat weer opgeschroefd, verder eigenlijk niets aan gedaan, als iemand een betere suggestie heeft om spontane foto's in het park te maken van onbekenden
Heel mooi, hou ik vanquote:Op woensdag 25 april 2007 22:16 schreef CrazyCharlie het volgende:
Re,
+ fraaie pose, helder ook, zal best bij het model passen.
-minder vind ik de vertekening , heel erg opvallen doet het nu ook weer niet.
Tijdens het avondeten genomen tussen soep en aardappelen door...
[afbeelding]
Piet.....
CC.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |