abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_38193970
Het grote Anime/Manga topic deel 18! onigiri
Met onder andere:
  • Een 2de meet in de planning zie dit topic dat op slot zit 2de FOK! anime meet! Abunai !
  • Fok anime breid zich uit. Was het eerst cultuur en historie of taal, nu is het de beurt aan culinesse.

    Wat is anime?
    Anime is kortweg een verzamelwoord voor Japanse animatie. Het gaat hier dus om geanimeerde (over het algemeen getekende) films en series, in het Japans gesproken. Anime komt dus in ieder geval uit Japan, alle tekenfilms die daar niet vandaan komen worden over het algemeen geen anime genoemd (uitzonderingen daargelaten).

    Wat is manga?
    Manga is de verzamelnaam voor Japanse strips. Manga is vergelijkbaar met onze eigen westerse strips, alleen zijn ze dan in het Japans en is de tekenstijl net zo als bij anime. Ook zijn de boekjes doorgaans in zwart-wit getekend. In Japan is manga veel populairder dan anime, terwijl dit in westerse landen juist omgekeerd is.

    Veel anime is afgeleid van manga. Veel series en films zijn eerst bekend geworden door manga, en daarna geanimeerd. Zo is er ook een groep anime die afgeleid is van videogames. Dit is echter lang niet bij alle anime het geval, een groot deel is niet van manga of videogames afgeleid. Het is dus niet terecht anime als 'manga-films' te bestempelen.

    ]

    Ik kan geen Japans. Wat nu?
    Als je geen Japans kunt, is dat zeker geen reden om geen anime te kijken. Om anime toegankelijk te maken voor het westerse publiek, zijn zogenaamde fansub-groups actief. Deze groepen nemen zogenaamde raw-versies, opgenomen van de Japanse televisie, en voorzien deze van ondertitels en het nodige commentaar, alvorens ze te distribueren via internet en p2p-programma's. Deze ondertitelde films en series worden fansubs of gewoon subs genoemd.
    Omdat anime ook in westerse landen op televisie verschijnt, en dan vooral gericht op het jongere publiek
    (denk in Nederland aan Dragonball Z en Pokémon), worden er ook dubbed versies of dubs gemaakt. Dit zijn ingesproken versies, zodat ook kleine kijkertjes die nog niet zo snel de ondertitels kunnen lezen, het fatsoenlijk kunnen volgen. Veel anime fans hebben hier echter problemen mee, omdat het het authentieke van anime wegneemt, namelijk de Japanse taal. Ook gaan er door deze vertalingen bijvoorbeeld veel woordspelingen en grapjes uit het Japanse origineel verloren.

    Wat is 'gelicenceerde animé'?
    Als je op zoek gaat naar fansubs van series, gebeurt het nog wel eens dat een fansubgroep ergens in het midden van de serie ineens stopt met fansubben. Dit heeft ermee te maken dat de serie 'gelicenceerd' (licenced) is. Met deze term wordt bedoeld dat de serie is aangekocht door een Amerikaanse uitgever.
    Fansubs zijn in principe illegaal, omdat de copyrights van de Japanse eigenaar geschonden worden. Het schaadt de Japanse eigenaar echter niet als zo'n serie door fansubbers toegankelijk wordt gemaakt voor het westen (er is immers geen westerling die het in zijn hoofd haalt om een serie zonder Engelse ondertiteling uit Japan te importeren). Het idee achter fansubs is om de serie onder de aandacht te krijgen van Amerikaanse uitgevers, zodat je zo'n serie gewoon in Amerika kan gaan kopen. Het is dus zelfs reclame voor de Japanse copyright-houder! Er zijn dan ook zelden problemen tussen fansubgroepen en de Japanse uitgevers.
    Op het moment dat een serie gelicenceerd is (en dus binnenkort in Amerika te zien of te verkrijgen zal zijn), heeft de fansub zijn werk gedaan en houden de fansubbers op met fansubben. Het is dan de bedoeling dat je de serie die je tof vond gaat aanschaffen... Je ziet bij fansubs dan ook vaak de zin "please buy the DVD when it becomes available in your area" of "please buy the DVD to support the series" staan.
    Sites die helpen bij het zoeken naar fansubs hebben vaak als ijzeren regel dat series die in Amerika (verreweg de grootste markt voor animé met Engelstalige ondertiteling) gelicenceerd zijn, van de site worden verwijderd. Hierdoor vallen fansubs duidelijk aan de juiste kant van het grijze gebied tussen legaal en illegaal. Daarom worden fansubs toegestaan, hoewel ze strikt gesproken illegaal zijn.

    Wat voor genres zijn er in anime? Wat moet ik kijken?
    Je hebt in anime allerlei soorten en maten. Alle genres die je tegenkomt bij Hollywood-films, heb je ook in anime. Je hebt humorseries (zoals bijv. Chobits) en films, maar ook andere genres zoals actie (bijv. Cowboy Bebop, Bleach), drama (bijv. Grave of the Fireflies), zoetsappige (bijv Kimi Ga Nozomu Eien) , noem maar op. Naast deze gangbare genres zijn er ook nog soorten anime die we niet terugzien in Hollywood-films. Een voorbeeld hiervan is mecha. Mecha-anime gaat ruwweg over grote futuristische robots die met elkaar battlen (bijv. Evangelion en Gundam Wing).
    Kortom, voor elk wat wils. Het hangt helemaal van jouw smaak af wat je wilt gaan kijken.
    Een populair anime op dit moment is, en deze werd in vorige topics ook veelvuldig besproken is Naruto, deze is nog steeds bezig er wordt dus elke week een ep uitgegeven.
    Een andere populaire is Bleach deze word ook veelvuldig besproken door Fok!ers (zie links verder in dit topic). Deze anime loopt nog steeds en is zeer populair.

    Enkele anime series die in vorige topic werd besproken zijn: Hellsing, Chobits, 2x2 = Shinobuden, Ah My Goddess, Beck, Mai HiME, Getbackers Mai Otome, Midori no Hibi, grave of fireflies, Ergo Proxy , en Gundam Seed.

    Ik vond iets leuk wat zou ik nog meer leuk vinden tip > http://anime-planet.com/animerec/
    Ook kun je kijken wat je medefokkers de leukste anime vonden in:
    Het grote lustrum Anime topic beste serie verkiezing!

    Het grote Anime/manga Offspring gedeelte (Allemaal anime familie op fok):
    De populariteit van dit topic heeft voor vele kindjes gezorgt. De verkiezings topic hierboven is daar een mooi voorbeeld van. Maar er is meer:
    [Anime] Naruto deeltje 3 (Film 2!) (klaag hier over fillers of meld dat er een nieuwe ep is)
    [ANIME] Bleach 2 : Fillers ahoy! (klaag hier over fillers of meld dat er een nieuwe ep is)
    Densha Otoko (Train man) Kitaaa! Een erg leuke tip van Hopey
    Het grote animé/manga meeting topic - Amsterdam De 1ste meet is al geweest (inc loot)
    Japanse cultuur enzo Topic Toon hier je bewondering voor dit vreemde land
    Onigiri's uit Japan Want zeg nou zelf, wie droomt er nou niet van een home-made lunchbox ^_^

    Densha Otoko is trouwens live-action (met acteurs. Voor meer info Click

    Fanstuff
    Cosplay is jezelf verkleden in een character uit een anime serie. Hieronder zie je een persoon verkleed als een personage uit naruto.



    Deze mensen kun je vaak vinden op een soort van Anime beurzen. In nederland vinden deze ook plaats Zie:
    Animecon 2006 : 30th, 1st and 2nd of July
    Abunai 2006 : 27th, 28th and 29th of October (goedkoper )

    Leuke intros
    Bleach

    Japanse taal
    Als je teveel anime kijkt vallen sommige woorden op.
    Hier een topic waar je je woordjes die je uit anime leert kwijt kunt
    Leuke Japanse woorden. Leer hier gebrekkig Japans Topic

    Gevleugelde uitspraken.
    Anime zit er vol mee. Een gevonden? Deelze! .

  • Springtime of youth (Lee uit naruto als ie weer eens enthousiast is)
  • Your still xxx years too early to oppose me (Standaard reactie als iemand het tegen je opneemt die er niet klaar voor is. Bijv in: Naruto: Sasuke en Itachi, Midori: seiji en zus)
  • A cowardly love is all about looking for mistakes (Intro Midori No Hibi)

    Nog meer bijzaken
    Tof japans muziek programma: hey hey hey
    Qunix dacht er ooit over om met zen allen een anime/manga te maken. Dus als je iets kan meld het (maar verwacht er niet te veel van)

    Enkele site's over anime; hier vind je veel info over diverse anime.
    http://www.animenewsnetwork.com/
    http://www.animenfo.com/
    http://www.anipike.com/
    http://www.animenia.be/ (Qunix)

    Hall of Fame




    Almost Otaku/Otome!




    Notice van Moderator : Geen links naar download sites!
    Maar PM'en kan altijd ^-^

    Over dat download gebeuren.
    Gewoon downloaden die hap, tenzij je portomonee het aankan, of je moet em perse in dolby sexuele 3.92 om je heen geil 3/10 beeld formaat wil hebben met cardboard limited edition box eromheen.
    De feiten over wanneer het welof niet mag vind je hier en wat het betekent wanneer iets gelicenced is hier


    Vorige delen
    1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16


    Deze OP staat altijd open voor veranderingen/verbeteringen.
    OP Opa Oma: Hopey >>> OP Papa Outcast_Within >> OP wikki chaos Mschol>> topic start hoer orealo
    >>>>>>>>>> >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
  • pi_38193985
    Was onverwacht zeg
    pi_38194017
    quote:
    Op donderdag 25 mei 2006 12:18 schreef Orealo het volgende:

    [..]

    Hmm.
    SPOILER
    Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
    dat stukje was idd wel wat depri en ep 2 ook wel
      donderdag 25 mei 2006 @ 12:28:57 #4
    93304 Orealo
    Tsu Tsu Tsunami!!!
    pi_38194179
    quote:
    Op donderdag 25 mei 2006 12:24 schreef mschol het volgende:

    [..]

    dat stukje was idd wel wat depri en ep 2 ook wel
    Ja!
    SPOILER
    Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
    pi_38194334
    Orealo, je schreef
    SPOILER
    Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
    ik zeg:
    SPOILER
    Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
    pi_38194467
    Jullie schreven:
    SPOILER
    Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
    SPOILER
    Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
    Ik zeg:
    SPOILER
    Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
      donderdag 25 mei 2006 @ 12:41:03 #7
    93304 Orealo
    Tsu Tsu Tsunami!!!
    pi_38194591
    quote:
    Op donderdag 25 mei 2006 12:33 schreef blessed19 het volgende:
    Orealo, je schreef
    SPOILER
    Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
    ik zeg:
    SPOILER
    Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
    Ik denk dat 't bij deze serie heel erg veel uitmaakt met wie je meeleeft
    SPOILER
    Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
    pi_38194608
    quote:
    Op donderdag 25 mei 2006 12:37 schreef koffiegast het volgende:
    SPOILER
    Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
    SPOILER
    Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
    weet iemand trouwens een echte depri serie?
    pi_38194759
    Ik denk dat dit wel een van de 'topdrama' series is
    net een soap maar dan getekend
    pi_38195164
    quote:
    Op donderdag 25 mei 2006 12:45 schreef koffiegast het volgende:
    Ik denk dat dit wel een van de 'topdrama' series is
    net een soap maar dan getekend


    ik hoop dat jordy-b nog een serie weet...
    pi_38195870
    Wat betekent onigiri?
    Buy it, use it, break it, fix it,
    Trash it, change it, mail - upgrade it,
    Charge it, point it, zoom it, press it,
    Snap it, work it, quick - erase it,
      donderdag 25 mei 2006 @ 13:15:52 #12
    93304 Orealo
    Tsu Tsu Tsunami!!!
    pi_38195901
    quote:
    Op donderdag 25 mei 2006 13:15 schreef Agiath het volgende:
    Wat betekent onigiri?
    Japans eten, je weet, die rijstballen met zeewier!

      donderdag 25 mei 2006 @ 13:26:21 #13
    142116 ThaBrain
    Baka desu ne?
    pi_38196287
    teeveepee

    gaat hard met de topics

    net nieuwe bleach en naruto gekeken...damn...wat was die naruto ep erg zeg
    pi_38197005
    quote:
    Op donderdag 25 mei 2006 12:55 schreef blessed19 het volgende:

    [..]



    ik hoop dat jordy-b nog een serie weet...
    'k ben momenteel bezig met Chobits en wil daarna Tsubasa Chronicles gaan zien...

    Maar wat een boel postst over MoMusume, net...

    Koharu Kusumi is inderdaad 13, maar er zitten ook leden van 21 bij...
    Het is wel een geinig bandje en ze maken de laatste tijd wat volwassenere muziek, maar het zijn vooral de optredens in amusementshows die erg geinig zijn.
    En natuurlijk de roddels, zoals het plotselinge vertrek van Mari Yaguchi, toen bleek dat zij een relatie had met acteur Oguri Shun (Bekend van Hana Yori Dango, Densha Otoko, Gokusen en Great Teacher Onizuka) ...
    Of de schorsing van Ai Kago (die inmiddels samen met Tsuji Nozomi was doorgestroomd naar het bandje W (Double U)), omdat ze betrapt is op roken (wat in Japan verboden is onder de 20... Zij is 18)
    Of het gedoe rond Abe Natsumi die betrapt was op plagiaat in haar gedichtenalbum...

    [ Bericht 52% gewijzigd door Jordy-B op 25-05-2006 14:01:12 ]
    Bestiality sure is a fun thing to do. But I have to say this as a warning to you:
    With almost all animals you can have a ball, but the hedgehog can never be buggered at all.
      donderdag 25 mei 2006 @ 13:48:08 #15
    93304 Orealo
    Tsu Tsu Tsunami!!!
    pi_38197046
    quote:
    Op donderdag 25 mei 2006 13:26 schreef ThaBrain het volgende:
    teeveepee

    gaat hard met de topics

    net nieuwe bleach en naruto gekeken...damn...wat was die naruto ep erg zeg
    Is naruto al gestopt met de fillers?
    pi_38197199
    quote:
    Op donderdag 25 mei 2006 13:46 schreef Jordy-B het volgende:

    [..]

    'k ben momenteel bezig met Chobits en wil daarna Tsubasa Chronicles gaan zien...
    hmm. veel plezier met chobits , maar ik hoopte dat jij een goede drama serie/film wist..
    pi_38197812
    Probeer eens een serie als Kimagure Orange Road (wel een ouwetje, dus ik weet niet of je die nog krijgen kan), Saikano, Witch Hunter Robin.

    Of gewoon een vrolijke serie waarin een dramatische rode lijn zit, als Mahoromatic.
    Bestiality sure is a fun thing to do. But I have to say this as a warning to you:
    With almost all animals you can have a ball, but the hedgehog can never be buggered at all.
    pi_38197820
    Tsubasa Chronicles is ook een dikke aanrader...
    Ben op dit moment nog bezig met Chobits..

    edit: ff nog een stukje uit het vorige topic gelezen.. Die Morning Musume zijn er in verschillende leeftijden. Ik heb nog wel zo'n clip waarin een liedje begint met meiden van 8 á 9 en het loopt de hele tijd op (lft) en eindigt met dames die rond de 20 zijn.

    [ Bericht 58% gewijzigd door SureZal op 25-05-2006 14:15:47 ]
    すれざる ・・SureZal ・・ スレザル
    pi_38198167
    quote:
    Op donderdag 25 mei 2006 13:48 schreef Orealo het volgende:

    [..]

    Is naruto al gestopt met de fillers?
    nee maar deze 186 is echt geniaal
    pi_38198269
    quote:
    Op donderdag 25 mei 2006 14:10 schreef SureZal het volgende:
    edit: ff nog een stukje uit het vorige topic gelezen.. Die Morning Musume zijn er in verschillende leeftijden. Ik heb nog wel zo'n clip waarin een liedje begint met meiden van 8 á 9 en het loopt de hele tijd op (lft) en eindigt met dames die rond de 20 zijn.
    Die dat ze achter zo'n roze decorstuk vandaan gemarcheerd komen?
    Bestiality sure is a fun thing to do. But I have to say this as a warning to you:
    With almost all animals you can have a ball, but the hedgehog can never be buggered at all.
    pi_38199495
    quote:
    Op donderdag 25 mei 2006 14:18 schreef koffiegast het volgende:

    [..]

    nee maar deze 186 is echt geniaal
    Een van de domste afleveringen ooit
    pi_38199653
    quote:
    Op donderdag 25 mei 2006 15:02 schreef Intronic het volgende:

    [..]

    Een van de domste afleveringen ooit
    humor ook mooi op zijn tijd
      donderdag 25 mei 2006 @ 15:21:24 #23
    51794 Rahl
    Life is just a game we play
    pi_38200079
    FLCL gezien, ik weet bij god niet wat ik daar over moet zeggen eigenlijk
    wel ontzettend leuk
    'Very funny Scotty, now beam down my clothes.'
    Klippend door je schuur, dorp of plantsoen.
    last.fm
    pi_38200103
    quote:
    Op donderdag 25 mei 2006 15:21 schreef Rahl het volgende:
    FLCL gezien, ik weet bij god niet wat ik daar over moet zeggen eigenlijk
    wel ontzettend leuk
    genoeg dat je ondertitel furi kuri is

    gelijk ff new icon gemaakt, werd me ouwe beu 3 jaar oud
    pi_38200141
    quote:
    Op donderdag 25 mei 2006 15:06 schreef koffiegast het volgende:

    [..]

    humor ook mooi op zijn tijd
    True, alleen het was niet grappig
    pi_38200143
    quote:
    Op donderdag 25 mei 2006 13:26 schreef ThaBrain het volgende:
    teeveepee

    gaat hard met de topics

    net nieuwe bleach en naruto gekeken...damn...wat was die naruto ep erg zeg
    Is bleach al klaar met fillers?
    Buy it, use it, break it, fix it,
    Trash it, change it, mail - upgrade it,
    Charge it, point it, zoom it, press it,
    Snap it, work it, quick - erase it,
    pi_38200257
    quote:
    Op donderdag 25 mei 2006 15:25 schreef Intronic het volgende:

    [..]

    True, alleen het was niet grappig
    vond het wel enigszins humor hebben
      donderdag 25 mei 2006 @ 15:33:07 #28
    114845 Sh0g
    Orenji-kun
    pi_38200360
    quote:
    Op donderdag 25 mei 2006 13:46 schreef Jordy-B het volgende:

    En natuurlijk de roddels, zoals het plotselinge vertrek van Mari Yaguchi, toen bleek dat zij een relatie had met acteur Oguri Shun (Bekend van Hana Yori Dango, Densha Otoko, Gokusen en Great Teacher Onizuka) ...
    Of de schorsing van Ai Kago (die inmiddels samen met Tsuji Nozomi was doorgestroomd naar het bandje W (Double U)), omdat ze betrapt is op roken (wat in Japan verboden is onder de 20... Zij is 18)
    Of het gedoe rond Abe Natsumi die betrapt was op plagiaat in haar gedichtenalbum...
    allemaal uit het hoofd?
    Ik vond die optredens in die shows ook wel leuk. Maar vooral dat nummer "go girl koi no victory" gaat op de één of andere manier in je kop zitten (maar dat is al een oud nummer dus en ik moet nog op zoek naar recente nummers). Ook leuk om te zien is dat overal waar je erover leest, iedereen zo zijn eigen favoriet heeft. Het is ook wel typisch iets Japans, zo'n grote groep. Terwijl in Nederland de (kleine) meidengroepjes vooral vrouwelijke fans hebben van 6-16 jaar, hebben ze in Japan waarschijnlijk ook veel mannelijke fans van 16-60 jaar.
    pi_38200412
    quote:
    Op donderdag 25 mei 2006 15:33 schreef Sh0g het volgende:

    [..]

    allemaal uit het hoofd?
    Ik vond die optredens in die shows ook wel leuk. Maar vooral dat nummer "go girl koi no victory" gaat op de één of andere manier in je kop zitten (maar dat is al een oud nummer dus en ik moet nog op zoek naar recente nummers). Ook leuk om te zien is dat overal waar je erover leest, iedereen zo zijn eigen favoriet heeft. Het is ook wel typisch iets Japans, zo'n grote groep. Terwijl in Nederland de (kleine) meidengroepjes vooral vrouwelijke fans hebben van 6-16 jaar, hebben ze in Japan waarschijnlijk ook veel mannelijke fans van 16-60 jaar.
    haha

    mjah mkids enzo, van die foxkids groepjes zijn wel populair bij de 4-14 jarigen
    pi_38200519
    Ik moest alleen Oguri Shun even opzoeken

    Je kan voor de recente nummers even de tracklist van hun zesde en zevende album bekijken (Ai no Dai6kkan en Rainbow 7)... de laatste video is Iroppoi Jirettai (Dit was ook het debuut van Koharu... ze is het eerste gezicht dat je ziet)

    In Juni of Juli gaan er trouwens twee leden weg: Makoto "Mako-chan" Ogawa (gaat Engels studeren in het buitenland) en Asami "Konkon" Konno (gaat naar de universiteit), dus dan zullen er ook wel weer audities zijn voor nieuwe leden, denk ik...

    [ Bericht 16% gewijzigd door Jordy-B op 25-05-2006 15:43:28 ]
    Bestiality sure is a fun thing to do. But I have to say this as a warning to you:
    With almost all animals you can have a ball, but the hedgehog can never be buggered at all.
    pi_38200642
    Goeie morgen!
    TVP.
    Het gaat hard hier
    pi_38200767
    het is middag onderhand

    naja ik ga ff weer futokai/ai yori/ouran high school kijken (randomly)
    SPOILER
    Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
    pi_38201080
    Daar was niet echt een spoilertag voor nodig hoor, koffiegast. Da's gewoon de introductie van de serie.
    Een host club is een club of café waar je tegen betaling gezelschap krijgt van knappe vrouwen (of mannen, in dit geval).
    Uit deel 13:
    quote:
    Op maandag 17 april 2006 23:09 schreef Jordy-B het volgende:
    Ik heb net de eerste aflevering gezien van Ouran High School Host Club... De serie gaat over een meisje, Haruhi, die met behulp van een studiebeurs op een hele dure school terecht is gekomen. Terwijl ze zoekt naar een rustig plekje om wat te studeren (de school heeft vier bibliotheken, alleen is daar ontzettend veel herrie. Ze komt per ongeluk terecht in de Host Club... Een club waar enkele knappe jongens als gastheer werken en zo de meiden vergezellen. Haruhi heeft een nogal jongensachtig uiterlijk, en door haar goedkope kloffie en enorme brillenglazen, denken de host club-leden dat ze met een jongen te maken hebben. Ze dondert per ongeluk een peperdure vaas om en wordt om die vaas terug te betalen aangenomen in de club...

    Lijkt me wel een leuke serie, het viel me alleen op dat de stem van Haruhi nogal bekend voorkwam... Blijkt dat deze wordt ingesproken door Maaya Sakamoto... En die ken je wellicht van de verschillende begin/eindtunes die ze heeft ingezongen (Doorgaans met muziek van Yoko Kanno (Cowboy Bebop, Wolfs Rain, GITS-SAP, etc), of van haar albums (ook doorgaans met Kanno) of van een van haar rollen (bijvoorbeeld de hoofdrol in Vision of Escaflowne)...

    Dat vond ik wel tof. De serie is ook wel geinig, trouwens... Kan er nog niet zoveel van zeggen na enkel de eerste aflevering, omdat in de eerste aflevering eigenlijk alleen nog maar de setting wordt uitgelegd, maar de sfeer is alvast goed...
    Ik heb nou tot aflevering 7 gezien... De karakters worden wat verder uitgelegd, maar er gebeuren nog niet echt schokkende dingen... Het is wel een ontzettend leuke serie...
    Bestiality sure is a fun thing to do. But I have to say this as a warning to you:
    With almost all animals you can have a ball, but the hedgehog can never be buggered at all.
    pi_38201222
    quote:
    Op donderdag 25 mei 2006 15:46 schreef koffiegast het volgende:
    het is middag onderhand

    naja ik ga ff weer futokai/ai yori/ouran high school kijken (randomly)
    SPOILER
    Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
    Futakoi is best een leuke serie. Het wordt vooral leuk als je Futakoi Alternative er nog even achteraan plakt. Al die schattige tweelingen rennen ineens rond met geweren en weet ik veel wat nog meer. Erg verfrissend en verassend.

    Ouran Host Club is echt briljant.... Megagrappig.
    Ladies and Gentlemen, please stand back. The Doors will open in your direction.
    pi_38201311
    Ai Yori Aoshi is trouwens wel een aanrader voor mensen die series als Love Hina of Fruitsbasket konden waarderen. Het is een comedy met wat minder drukte en wat meer romantiek. Het tweede seizoen (Enishi) is wel een stuk minder leuk dan het eerste seizoen...
    Bestiality sure is a fun thing to do. But I have to say this as a warning to you:
    With almost all animals you can have a ball, but the hedgehog can never be buggered at all.
      donderdag 25 mei 2006 @ 16:06:25 #36
    139585 Skyloto
    (erg) Nutteloos
    pi_38201359
    Laat ik dan ook maar eens posten in een Anime topic, ik ben nog niet zo heel erg lang bezig met anime en heb nog maar een paar series bekeken: Full Metal Alchemist, Hunter X Hunter en Azumanga Daioh.

    Ik ben nu bezig met: Bleach, Naruto en Gungrave .
    pi_38201688
    Net begonnen aan Mai Otome, trekt me wel aan en ga dus zeker verder kijken
    Meisjes met magic powa
    pi_38201751
    quote:
    Op donderdag 25 mei 2006 16:16 schreef Intronic het volgende:
    Net begonnen aan Mai Otome, trekt me wel aan en ga dus zeker verder kijken
    Meisjes met magic powa
    dan raad ik je Card captor sakura aan, magic all over tha place..
    pi_38201931
    quote:
    Op donderdag 25 mei 2006 16:16 schreef Intronic het volgende:
    Net begonnen aan Mai Otome, trekt me wel aan en ga dus zeker verder kijken
    Meisjes met magic powa
    Mai Otome is het spin-off-achtige vervolg op Mai HiME... Het is wel zo handig dat je Mai HiME bekeken hebt als je ongeveer op de helft van Mai Otome bent...
    Bestiality sure is a fun thing to do. But I have to say this as a warning to you:
    With almost all animals you can have a ball, but the hedgehog can never be buggered at all.
    pi_38202120
    ah, dan wacht ik even tot mai hime binnen is, maar ik wil weer eureka seven zien!
      donderdag 25 mei 2006 @ 18:57:25 #41
    142116 ThaBrain
    Baka desu ne?
    pi_38206933
    quote:
    Op donderdag 25 mei 2006 13:48 schreef Orealo het volgende:

    [..]

    Is naruto al gestopt met de fillers?
    nee...die van gisteren was echt de meest trieste aflevering van de hele serie...nog triester dan die ep met kakashi's masker
    quote:
    Op donderdag 25 mei 2006 15:25 schreef Agiath het volgende:

    [..]

    Is bleach al klaar met fillers?
    en nee...denk dat t bij BLEACH nog ff gaat duren met de fillers

    ik wil de nieuwe tokko/back lagoon/blood + ep zien
    pi_38208116
    quote:
    Op donderdag 25 mei 2006 18:57 schreef ThaBrain het volgende:
    ik wil de nieuwe tokko/back lagoon/blood + ep zien
    + Noein, de laatste
      donderdag 25 mei 2006 @ 21:26:31 #43
    139307 stroopje
    HEY THAT'S MY LINE
    pi_38211865
    tvp
    halloo zeg gaan we weer spoilertags gebruiken voor deze hele topic
    Het gaat wel erg traag met Amaenaideyo Katsu hoe lang moet ik nog wachten voor de volgende ep
    pi_38212181
    quote:
    Op donderdag 25 mei 2006 21:26 schreef stroopje het volgende:
    tvp
    halloo zeg gaan we weer spoilertags gebruiken voor deze hele topic
    Het gaat wel erg traag met Amaenaideyo Katsu hoe lang moet ik nog wachten voor de volgende ep
    idd nog steeds geen afl. 8
      donderdag 25 mei 2006 @ 21:48:54 #45
    52544 RipCore
    Sleep is my escape.
    pi_38212511
    quote:
    Op donderdag 25 mei 2006 12:41 schreef blessed19 het volgende:

    [..]
    SPOILER
    Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
    weet iemand trouwens een echte depri serie?
    Saikano.

    En weer een seminuttige tvp gemaakt!
    "Being a procrastinating, instigating, exasperating chameleon is a damn tiring job!"
    pi_38212692
    Spoilertags zijn leuk als je delen beschrijft uit de latere afleveringen... maar zet er dan zichtbaar bij over welke serie je spoilertag gaat...
    Bestiality sure is a fun thing to do. But I have to say this as a warning to you:
    With almost all animals you can have a ball, but the hedgehog can never be buggered at all.
    pi_38214263
    quote:
    Op donderdag 25 mei 2006 16:01 schreef Timmah het volgende:

    [..]

    Futakoi is best een leuke serie. Het wordt vooral leuk als je Futakoi Alternative er nog even achteraan plakt. Al die schattige tweelingen rennen ineens rond met geweren en weet ik veel wat nog meer. Erg verfrissend en verassend.

    Ouran Host Club is echt briljant.... Megagrappig.
    mmh klinkt interessant opvolger van futokai
    pi_38214402
    quote:
    Op donderdag 25 mei 2006 22:40 schreef koffiegast het volgende:

    [..]

    mmh klinkt interessant opvolger van futokai
    Futakoi...
    Ladies and Gentlemen, please stand back. The Doors will open in your direction.
    pi_38214481
    quote:
    Op donderdag 25 mei 2006 22:44 schreef Timmah het volgende:

    [..]

    Futakoi...
    ik blijf er problemen mee hebben
      donderdag 25 mei 2006 @ 22:56:20 #50
    93304 Orealo
    Tsu Tsu Tsunami!!!
    pi_38214890
    TS gaat de wereld veroveren.
    Nee ik verveel me doooooooooooooooooood
    abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
    Forum Opties
    Forumhop:
    Hop naar:
    (afkorting, bv 'KLB')