Goede steward die nekwarmers of baclavas in een jas kan voelen.quote:Op maandag 1 december 2025 14:22 schreef BehoorlijkKritisch het volgende:
Hoe dan ook, wat je ook bedenkt, als men niet wil of kan handhaven is het bij voorbaat kansloos.
En dat begint al met mensen met gezichtsbedekkende kleding op de tribunes.
Ze doen die dingen uiteindelijk gewoon voor hun bakkes. Maar zie maar eens een steward te vinden die zo'n lul dan van de tribunes af durft te trekken.quote:Op maandag 1 december 2025 14:24 schreef Caland het volgende:
[..]
Goede steward die nekwarmers of baclavas in een jas kan voelen.
Enige manier dat je dat voor elkaar krijgt is charge uitvoeren door de ME. lol.quote:Op maandag 1 december 2025 14:26 schreef BehoorlijkKritisch het volgende:
[..]
Ze doen die dingen uiteindelijk gewoon voor hun bakkes. Maar zie maar eens een steward te vinden die zo'n lul dan van de tribunes af durft te trekken.
De club durft daar ook niks aan te doen. Volledig in de ban van de angst.
Daar zit inderdaad het probleem, niemand durft op te treden tegen deze club criminelen.quote:Op maandag 1 december 2025 14:26 schreef BehoorlijkKritisch het volgende:
[..]
Ze doen die dingen uiteindelijk gewoon voor hun bakkes. Maar zie maar eens een steward te vinden die zo'n lul dan van de tribunes af durft te trekken.
De club durft daar ook niks aan te doen. Volledig in de ban van de angst.
De clubs weten exact wie die sukkels met hun bivakmutsen zijn hoor. Pure lafheid dat ze er niet uitgetrokken worden of extra gecontroleerd bij binnenkomst.quote:Op maandag 1 december 2025 14:27 schreef ChevyCaprice het volgende:
[..]
Enige manier dat je dat voor elkaar krijgt is charge uitvoeren door de ME. lol.
Engels model genot. Maar dan moet je bezoekers ook wat kunnen voorschotelen qua niveau en dat is hier gewoon niet.quote:Op maandag 1 december 2025 14:14 schreef Caland het volgende:
[..]
Er is geen land gekker op collectief straffen op voetbalgebied dan Nederland. Zelfs nu wordt dat nog tot in den treure doorgevoerd als het gaat om kansloze combi's en dergelijke.
Duitsland zou dan een voorbeeldland zijn maar daar gaat het ook wekelijks op veel grotere schaal mis. Een oplossing is dus nauwelijks voorhanden. Ja, het zo duur maken dat de tokkies het uiteindelijk niet meer kunnen betalen en daarmee het probleem verplaatsen.
Zolang de directeur niet eens voor de camera wil verschijnen weet je voldoendequote:Op maandag 1 december 2025 14:29 schreef BehoorlijkKritisch het volgende:
De clubs weten exact wie die sukkels met hun bivakmutsen zijn hoor. Pure lafheid dat ze er niet uitgetrokken worden of extra gecontroleerd bij binnenkomst.
Als ik steward zou zijn zou ik daar ook niet aan meedoen. Je bent waarschijnlijk al de trap afgekankerd voordat je bij de lui met bivakmutsen bent aangekomen.quote:Op maandag 1 december 2025 14:26 schreef BehoorlijkKritisch het volgende:
[..]
Ze doen die dingen uiteindelijk gewoon voor hun bakkes. Maar zie maar eens een steward te vinden die zo'n lul dan van de tribunes af durft te trekken.
De club durft daar ook niks aan te doen. Volledig in de ban van de angst.
Is al sinds de jaren 80 en 90 dat penoze uit de Amsterdamse onderwereld een prominente plek hebben binnen de club.quote:Op maandag 1 december 2025 14:34 schreef ikweethetookniet het volgende:
[..]
Zolang de directeur niet eens voor de camera wil verschijnen weet je voldoende
Wat een lul
En dan die financieel directeur bevend als een rietje voor de camera
Die gast kwam ook gewoon tijdens overleggen tussen de veiligeheidsregio en de club na ernstige rellen doodleuk de bestuurskamer binnenlopenquote:Van Praag probeerde Polletje in toom te houden
"Polletje was een belangrijke supporter in de F-Side waar je mee te maken had", vertelt Michael van Praag. Van Praag was van 1989 tot 2003 voorzitter van Ajax en had veel met de Ajaxhooligan te maken. "Hij was op onderdelen best gewelddadig, maar ook een Ajax-supporter, dus je had met hem te maken."
Van Praag hoopte dat goed contact met Polletje zou helpen om hem in toom te houden. "Ik herinner me hem als iemand waar je wel mee kon praten, maar waar je ook aan kon merken dat hij weinig gaf om wat je zei. De aandacht die ik hem als voorzitter gaf, kon hij wel waarderen en daarmee hoopte ik dat ik hem een beetje kon sturen op de momenten dat dat nodig was."
quote:Op maandag 1 december 2025 14:53 schreef Elan het volgende:
[..]
Is al sinds de jaren 80 en 90 dat penoze uit de Amsterdamse onderwereld een prominente plek hebben binnen de club.
Bedoel Van Praag ging in zijn tijd als voorzitter bij Polletje langs in de gevangenis met een gesigneerd shirt van Witsche omdat wraak voor het een of ander proberen te voorkomen. Hij zei daar zelf van dat het geen kwaad kon om dat soort gasten een beetje te pleasen waar mogelijk.
Ik ga helemaal stuk om wereldvreemde vPraag met zijn shirtje die vraagt of Polletje alsjeblieft niemand wil doodschietenquote:Van de Pol zou van plan zijn geweest om wraak te nemen als hij uit de gevangenis zou komen. Van Praag: "Toen hebben wij met z'n tweeën besloten om hem te bezoeken, om wraak nemen uit zijn hoofd te praten, want daar schiet je namelijk niks mee op. En om te kijken of hij bereid zou zijn om te vertellen wie Carlo Picornie gedood had. Maar in die wereld is elkaar verlinken het laatste wat ze doen dus dat is niet gelukt."
Dat helpt perfect.quote:Op maandag 1 december 2025 15:07 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
helpt een meldplichtje en gewoon zwaarduh straffuh niks.
Ondermijning wordt steeds groter probleem in Nederland.quote:Op maandag 1 december 2025 15:07 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
[..]
Ik ga helemaal stuk om wereldvreemde vPraag met zijn shirtje die vraagt of Polletje alsjeblieft niemand wil doodschieten
Maar zolang dit de figuren zijn waarmee je te maken hebt, helpt een meldplichtje en gewoon zwaarduh straffuh niks. Bij Ajax, Feyenoord, ADO en in mindere mate Utrecht en NAC is het georganiseerde misdaad.
Collectieve straffen genotquote:Op maandag 1 december 2025 15:11 schreef Jor_Dii het volgende:
Zuid 1e ring blijft leeg tegen Feyenoord.
De politiek loopt stelselmatig achter de werkelijkheid aan in Nederland.quote:Op maandag 1 december 2025 15:17 schreef RamboDirk het volgende:
[..]
Ondermijning wordt steeds groter probleem in Nederland.
Juffrouw Jetten gaat dit oplossen @:zipportal
Kunnen ze beter met de nooduitgangen doenquote:Op maandag 1 december 2025 15:23 schreef jorienvdherik het volgende:
Goed van Ajax dat ze de tribune dicht doen tijdens de klassieker
En ook dicht houden, wat er ook gebeurt.quote:Op maandag 1 december 2025 15:23 schreef franklop het volgende:
[..]
Kunnen ze beter met de nooduitgangen doen
Stukje wereldvreemd.quote:Op maandag 1 december 2025 15:15 schreef rival het volgende:
[..]
Over een jaar alle ellende verdwenen.
Dit staat nog los van de straf die de KNVB gaat geven. Niet dat het ze veel gaat uitmaken inderdaad.quote:Op maandag 1 december 2025 15:18 schreef junkiesietze het volgende:
NOU POE POE wat een straf weer zeg, ze mogen 1 wedstrijd niet bijwonen, daar hadden die kuthooligans al lang rekening mee gehouden.
Gewoon een jaar geen publiek bij de wedstrijden, en nieuw bestuur, en een intern onderzoek wie de hooligans een hand boven het hoofd houd net zoals bij die rotterdammers.
Gadverdamme wat haat ik voetbal en alles daaromheen
Deze gasten kun je niet straffen. Ja, door ze allemaal ter plekke neer te knuppelen en ze 10 jaar de cel in te mikken maar dat gaat uiteraard niet gebeuren.quote:Op maandag 1 december 2025 15:30 schreef Caland het volgende:
[..]
Dit staat nog los van de straf die de KNVB gaat geven. Niet dat het ze veel gaat uitmaken inderdaad.
Het Wetboek van Strafrecht van Kabinet @RamboDirk 3 en rechterhand Zipportal.quote:Op maandag 1 december 2025 14:45 schreef rival het volgende:
Heel f-side stadionverbod voor het leven.
Ze zullen nu wel weer kinderen gaan aanvallen. Zag dat de jeugdklassieker een dag eerder is.quote:Op maandag 1 december 2025 15:32 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Deze gasten kun je niet straffen. Ja, door ze allemaal ter plekke neer te knuppelen en ze 10 jaar de cel in te mikken maar dat gaat uiteraard niet gebeuren.
Al het andere lachen ze om.
Een lachertje.quote:Ajax neemt maatregelen na vuurwerkactie: tribune van F-Side blijft leeg in Klassieker tegen Feyenoord
Wel lullig als je er geen onderdeel van bent en daar een seizoenskaart hebt, mis je nu dus sowieso 3 van de 17 thuispotjes.quote:
KNVB moet ook nog uitspraak doen, en met een voorwaardelijke straf van een geheel lege arena boven het hoofd; lijkt mij dat deze ook tot uitvoering word gebracht.quote:
Als je in die vakken staat dan ben je zelf gewoon (in)direct betrokken bij hun debiliteit. Dus nee geen medelijden met wie daar staat. Dit blijft zo ook al blijkt vriend van forum Tjacka daar ook te staan.quote:Op maandag 1 december 2025 15:37 schreef Caland het volgende:
[..]
Wel lullig als je er geen onderdeel van bent en daar een seizoenskaart hebt, mis je nu dus sowieso 3 van de 17 thuispotjes.
Tsja wat lost het op, ze zullen nu wel gaan rellen buiten het stadion voor de wedstrijd.quote:Op maandag 1 december 2025 15:40 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
Als je in die vakken staat dan ben je zelf gewoon (in)direct betrokken bij hun debiliteit. Dus nee geen medelijden met wie daar staat. Dit blijft zo ook al blijkt vriend van forum Tjacka daar ook te staan.
Wist je dat de megafoonmongool niet eens een megafoon heeft maar dat Ajax een verhoginkje voor hem heeft gebouwd (compleet met boxen en een microfoon)?quote:Op maandag 1 december 2025 15:50 schreef GGMM het volgende:
Hopelijk moet die zak stront met die megafoon ook thuisblijven
Dan is het niet de verantwoording van Ajax maar van de burgemeester, en kan er wél enorme politie inzet opgetrommeld worden. Staan die er ook een keertje niet voor niets.quote:Op maandag 1 december 2025 15:41 schreef Caland het volgende:
[..]
Tsja wat lost het op, ze zullen nu wel gaan rellen buiten het stadion voor de wedstrijd.
quote:Op maandag 1 december 2025 15:57 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Dan is het niet de verantwoording van Ajax maar van de burgemeester, en kan er wél enorme politie inzet opgetrommeld worden. Staan die er ook een keertje niet voor niets.
Martin Luther King: eat your heart out.quote:'Ajax-supporter Tum had een grote droom: wedstrijd laten staken'
De overleden supporter van Ajax, die zondag werd geëerd door de fanatieke F-Side, zou ervan hebben gedroomd een wedstrijd te kunnen laten staken. Dat wordt gezegd in een WhatsApp-gesprek dat rondgaat op sociale media en plaatsvond vlak voor de aftrap bij Ajax – FC Groningen.
Thijmen Ruben Pfann, in de supporterswereld beter bekend als Tum, kwam op 19 november op 29-jarige leeftijd om het leven. Zijn afscheidsceremonie vond plaats in het supportershome van Ajax. Tum was lid van de groep Amsterdam Hooligans 5th. Daarom zou zijn gekozen voor het ontregelen van de wedstrijd in de vijfde minuut. Dat is althans te lezen in berichten die FCUpdate heeft ingezien.
“Tum van Hooligans Amsterdam is laatst overleden. Er was een eerbetoon en blijkbaar was zijn droom om een wedstrijd helemaal te laten staken, dus daar gaan ze nu voor", is te lezen in WhatsApp-berichten die zondag 19.58 uur werden doorgestuurd, twee minuten voor de aftrap. "Ze zijn net binnengestormd met potten en alles. Een paar van ons komen uit Almere en IJmuiden. Ze gaan in de 5de minuut staken, want: Amsterdam 5th Hooligans."
Op sociale media ging zondagavond een foto rond van twee supporters van Ajax die zich voorbereiden om vuurwerk af te steken tegen FC Groningen. Op de foto zijn twee personen te zien, volledig gehuld in het zwart, die lanceerbuizen vasthouden. Ook circuleren beelden waarop te zien is hoe supporters van Ajax de controle van stewards in de Johan Cruijff ArenA hebben omzeild. Via een nooduitgang zouden fans de veiligheidscontroles hebben ontweken
Wat een verlies voor de maatschappijquote:Op maandag 1 december 2025 16:01 schreef Caland het volgende:
[..]
[..]
Martin Luther King: eat your heart out.
Ajax zou er goed aan doen dit soort mensen morgen alsnog toe te laten.quote:Op maandag 1 december 2025 16:08 schreef Elan het volgende:
https://www.ad.nl/binnenl(...)urstelling~a3912631/
Dat is de keerzijde van de lelijke kant van het voetbal. Echt sneu voor die man.
TUMMEDquote:Op maandag 1 december 2025 16:01 schreef Caland het volgende:
[..]
[..]
Martin Luther King: eat your heart out.
quote:Op maandag 1 december 2025 16:01 schreef Caland het volgende:
[..]
[..]
Martin Luther King: eat your heart out.
Om het proces wat te versnellen?quote:Op maandag 1 december 2025 16:10 schreef Jor_Dii het volgende:
[..]
Ajax zou er goed aan doen dit soort mensen morgen alsnog toe te laten.
quote:Op maandag 1 december 2025 16:01 schreef Caland het volgende:
[..]
[..]
Martin Luther King: eat your heart out.
Zonder bevoegdheden, passend salaris en een grondige training kun je als steward helemaal niets doen bij zo'n harde kern.quote:Op maandag 1 december 2025 14:36 schreef Caland het volgende:
[..]
Als ik steward zou zijn zou ik daar ook niet aan meedoen. Je bent waarschijnlijk al de trap afgekankerd voordat je bij de lui met bivakmutsen bent aangekomen.
En zelfs dat kan zomaar een afgebroken stad opleveren.quote:
Precies, ik hoorde Perez zeggen dat punten in mindering 'ze' misschien op andere gedachtes zet, maar het zit nu juist in die koppen mis. Al degraderen ze door hun toedoen, vinden ze alleen maar stoer.quote:Op maandag 1 december 2025 16:16 schreef Alaphilippe_ het volgende:
[..].
Blijft toch hilarisch dat er mensen zijn die denken dat je dit soort hooligans via logica en ratio kunt begrijpen.
Ja dit had je al eens eerder verteld.quote:Op maandag 1 december 2025 15:56 schreef Caland het volgende:
[..]
Wist je dat de megafoonmongool niet eens een megafoon heeft maar dat Ajax een verhoginkje voor hem heeft gebouwd (compleet met boxen en een microfoon)?![]()
![]()
Voor meer leuke feitjes kun je altijd @:yvonne een DM sturen.
Prima, begin jij maar met het bouwen van opvangcentra voor hooligans tijdens wedstrijddagen, en het regelen van capaciteit om zo’n opvangcentrum te bewaken. En schrijf maar direct de juridische verantwoording om voor de rest van je leven je vrijheid te beperken omdat je een keer een vuurpijltje afschoot (lol)quote:Op maandag 1 december 2025 15:15 schreef rival het volgende:
[..]
Dat helpt perfect.
Stadionverbod voor het leven, in elk stadion. Melden bij de politie op elke wedstrijddag van de club tot je dood.
Over een jaar alle ellende verdwenen.
Het wordt tijd dat het WK Darts begint. Ik kan die ellende in de Arena niet meer aanzien.quote:Op maandag 1 december 2025 17:07 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Prima, begin jij maar met het bouwen van opvangcentra voor hooligans tijdens wedstrijddagen, en het regelen van capaciteit om zo’n opvangcentrum te bewaken. En schrijf maar direct de juridische verantwoording om voor de rest van je leven je vrijheid te beperken omdat je een keer een vuurpijltje afschoot (lol)
En dan zit je er alsnog mee dat 80% van de overtredingen van first time offenders komt. Dus dan heb je al die opvangcentra gebouwd, miljarden besteed aan politiecapaciteit voor dit projectje. Maar dan hebben we wel 20% minder incidenten
Beetje het probleem met alle gewoon harder straffen roepers, niet echt een idee hoe de wereld werkt.quote:Op maandag 1 december 2025 17:07 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Prima, begin jij maar met het bouwen van opvangcentra voor hooligans tijdens wedstrijddagen, en het regelen van capaciteit om zo’n opvangcentrum te bewaken. En schrijf maar direct de juridische verantwoording om voor de rest van je leven je vrijheid te beperken omdat je een keer een vuurpijltje afschoot (lol)
En dan zit je er alsnog mee dat 80% van de overtredingen van first time offenders komt. Dus dan heb je al die opvangcentra gebouwd, miljarden besteed aan politiecapaciteit voor dit projectje. Maar dan hebben we wel 20% minder incidenten
Iemand die er van droomt om een wedstrijd te staken is er waarschijnlijk eentje die meestal met z'n rug naar het veld staat.quote:Op maandag 1 december 2025 16:43 schreef de_boswachter het volgende:
Waaraan is de beste man eigenlijk overleden of is dat niet bekend. Want het zou wel extra cru zijn als het suicide betrof vanwege de prestaties van Ajax…
Was hij steward?quote:Op maandag 1 december 2025 17:17 schreef Tarado het volgende:
[..]
Iemand die er van droomt om een wedstrijd te staken is er waarschijnlijk eentje die meestal met z'n rug naar het veld staat.
Wel de vraag of dat hersenletsel aangeboren was of veroorzaakt op locatie.quote:Op maandag 1 december 2025 17:17 schreef Tarado het volgende:
[..]
Iemand die er van droomt om een wedstrijd te staken is er waarschijnlijk eentje die meestal met z'n rug naar het veld staat.
Akkoord, maar dan ook het Feyenoord topic.quote:Op maandag 1 december 2025 18:20 schreef Zipportal het volgende:
FOK gaat Ajax ook sancties opleggen. @:coco gooit dit topic een tijdje op slot.
Het PSV topic hoef je niks aan te doen, dat lijkt gesloten.quote:Op maandag 1 december 2025 18:22 schreef Coco het volgende:
[..]
Akkoord, maar dan ook het Feyenoord topic.
Dus al met al was mijn bewuste domme post nog dommer dan ik dacht?quote:Op maandag 1 december 2025 13:44 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Valt mee
Zijn gewoon wat meer afwezig, alvast bezig de titel 2025-2026 te vieren.quote:Op maandag 1 december 2025 18:30 schreef Tarado het volgende:
[..]
Het PSV topic hoef je niks aan te doen, dat lijkt gesloten.
Met de meeste camera's kan je neusharen tellen. Je hebt er alleen niet veel aan als men de bivakmutsen in de WC aantrekt en dan het vak op loopt of een spandoekje omhoog houdt waar men onder gaat schuilen, omkleden en afsteken.quote:Op maandag 1 december 2025 19:07 schreef papert het volgende:
Gewoon harder straffen werkt niet inderdaad, de pakkans verhogen wel. Ze hebben al wel eens geprobeerd veel camera's op het vak te richten toch?
Ik heb niet het idee dat diegene die nu het hardste roepen ooit in een voetbalstadion geweest zijn, en dan vooral niet op de zijde’s waar de ‘harde kern’ rond loopt.quote:Op maandag 1 december 2025 19:09 schreef Caland het volgende:
[..]
Met de meeste camera's kan je neusharen tellen. Je hebt er alleen niet veel aan als men de bivakmutsen in de WC aantrekt en dan het vak op loopt of een spandoekje omhoog houdt waar men onder gaat schuilen, omkleden en afsteken.
Dat in tegenstelling tot de beentjes van je moeder.quote:Op maandag 1 december 2025 18:30 schreef Tarado het volgende:
[..]
Het PSV topic hoef je niks aan te doen, dat lijkt gesloten.
quote:Op maandag 1 december 2025 19:31 schreef Lt.Bookman het volgende:
Hoe is het met jullie?
Ik heb na die kutgoal van Groningen afgelopen mei de televisie uitgezet en heb sindsdien letterlijk geen minuut voetbal meer gekeken
De laatste wens van Tum ging wel in vervulling. Dus het heft elkaar op.quote:Op maandag 1 december 2025 20:13 schreef GGMM het volgende:
[ afbeelding ]
Wat een vreselijke schoften toch he
@:gurneyisbestoke ik ben voortaan voor Feyenoord
Was toch een mooi doelpunt?quote:Op maandag 1 december 2025 19:31 schreef Lt.Bookman het volgende:
Hoe is het met jullie?
Ik heb na die kutgoal van Groningen afgelopen mei de televisie uitgezet en heb sindsdien letterlijk geen minuut voetbal meer gekeken
Nou ja, alle boeven zonder proces in de cel stoppen kan in principe ookquote:Op maandag 1 december 2025 17:16 schreef Caland het volgende:
[..]
Beetje het probleem met alle gewoon harder straffen roepers, niet echt een idee hoe de wereld werkt.
Hij mag wel kijken morgen, als enige.quote:Op maandag 1 december 2025 20:13 schreef GGMM het volgende:
[ afbeelding ]
Wat een vreselijke schoften toch he
@:gurneyisbestoke ik ben voortaan voor Feyenoord
Is dat jouw mening of heeft Ajax dat gezegdquote:Op maandag 1 december 2025 20:44 schreef Tarado het volgende:
[..]
Hij mag wel kijken morgen, als enige.
quote:Op maandag 1 december 2025 20:47 schreef GGMM het volgende:
[..]
Is dat jouw mening of heeft Ajax dat gezegd
Net op "Tum" gegoogled. Fijn als je supporters je grootste vijand zijn als clubquote:Op maandag 1 december 2025 20:19 schreef Durmada het volgende:
[..]
De laatste wens van Tum ging wel in vervulling. Dus het heft elkaar op.
Diegene die Kuyt aanvalde toen kan dat nu niet meer doenquote:Op maandag 1 december 2025 15:33 schreef Caland het volgende:
[..]
Ze zullen nu wel weer kinderen gaan aanvallen. Zag dat de jeugdklassieker een dag eerder is.
Geen zorgen. Ik sta veilig op 426, vriendquote:Op maandag 1 december 2025 15:40 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
Als je in die vakken staat dan ben je zelf gewoon (in)direct betrokken bij hun debiliteit. Dus nee geen medelijden met wie daar staat. Dit blijft zo ook al blijkt vriend van forum Tjacka daar ook te staan.
Nader ordequote:Op maandag 1 december 2025 13:58 schreef Caland het volgende:
[..]
En tot nader orde met wat voor voorwaarden? Tot er geen fakkel meer binnenkomt? Tot er geen tokkies meer zitten? Een verbod op nooduitgangen?
al stond je er wel, er alleen staan maakt je nog niet medeplichtig natuurlijkquote:Op maandag 1 december 2025 21:53 schreef Tjacka het volgende:
[..]
Geen zorgen. Ik sta veilig op 426, vriend
aanvaldequote:Op maandag 1 december 2025 21:51 schreef Tjacka het volgende:
[..]
Diegene die Kuyt aanvalde toen kan dat nu niet meer doen
Iets met beste stuurlui...quote:
Omdat je dan de veiligheid van heel veel andere mensen niet kunt waarborgen.quote:Op dinsdag 2 december 2025 08:04 schreef The-BFG het volgende:
De hoofdvraag zou naar mijn mening moeten zijn, waarom is de F-side niet schoongeveegd nadat men wist dat er veel ongewenste lui via een nooduitgang waren binnen gedrongen.
Vraag me af of de mensen die dit soort kansloze suggesties opperen überhaupt wel eens een voetbalstadion van binnen hebben gezien.quote:Op dinsdag 2 december 2025 08:12 schreef Jor_Dii het volgende:
[..]
Omdat je dan de veiligheid van heel veel andere mensen niet kunt waarborgen.
Misschien moet jij je is wat minder gaan afvragen. Het zou namelijk niet de eerste keer zijn dat een hele tribune leeggeveegd wordt. Alleen hier durven ze dat niet, want "ESCALATIE!".quote:Op dinsdag 2 december 2025 08:15 schreef Caland het volgende:
[..]
Vraag me af of de mensen die dit soort kansloze suggesties opperen überhaupt wel eens een voetbalstadion van binnen hebben gezien.
Dat gebeurde in de jaren 80 nog wel eens inderdaad, drie keer raden waarom ze het niet meer doen. Waarom zou je tienduizenden goedwillenden en je eigen personeel in gevaar brengen om wat vuurwerk.quote:Op dinsdag 2 december 2025 08:23 schreef The-BFG het volgende:
[..]
Misschien moet jij je is wat minder gaan afvragen. Het zou namelijk niet de eerste keer zijn dat een hele tribune leeggeveegd wordt. Alleen hier durven ze dat niet, want "ESCALATIE!".
En als je dan bang bent voor de veiligheid van andere suppporters, gewoon niet eens beginnen. Want geen idee hoeveel mensen er nu in het stadion zijn; wat op zijn beurt ook enorme veiligheidsrisico's geeft.
quote:Op dinsdag 2 december 2025 08:23 schreef The-BFG het volgende:
[..]
Misschien moet jij je is wat minder gaan afvragen. Het zou namelijk niet de eerste keer zijn dat een hele tribune leeggeveegd wordt. Alleen hier durven ze dat niet, want "ESCALATIE!".
En als je dan bang bent voor de veiligheid van andere suppporters, gewoon niet eens beginnen. Want geen idee hoeveel mensen er nu in het stadion zijn; wat op zijn beurt ook enorme veiligheidsrisico's geeft.
We gaan het zien welke maatregelen er nog meer komen. Die ene pot zonder half Zuid zal niet de enige straf zijn.quote:Op dinsdag 2 december 2025 08:58 schreef Alaianaya het volgende:
Hoezo worden er bij Ajax eigenlijk geen netten opgehangen? Lijkt bij Feyenoord enigszins te werken.
Zoals we ajacieden kennen, ze zijn er alleen voor de schaarse successenquote:Op maandag 1 december 2025 19:31 schreef Lt.Bookman het volgende:
Hoe is het met jullie?
Ik heb na die kutgoal van Groningen afgelopen mei de televisie uitgezet en heb sindsdien letterlijk geen minuut voetbal meer gekeken
Sprinklers installeren.quote:Op dinsdag 2 december 2025 08:58 schreef Alaianaya het volgende:
Hoezo worden er bij Ajax eigenlijk geen netten opgehangen? Lijkt bij Feyenoord enigszins te werken.
Gezellig ballen in die galmbak. Doet me denken aan de coronatijdquote:
Dat lijkt me wel een gepaste dood voor iemand die kinderen aanvalt en wiens grootste wens was dat er ooit een wedstrijd door hem gestaakt zou worden.quote:Op dinsdag 2 december 2025 10:25 schreef PicoMMP het volgende:
Wat een pareltje die Tum. Heeft op een wilde avond z'n neus volgestopt en was daarna vergeten dat hij dat had gedaanwat slaappillen erin voor het slapen en nooit meer wakker.
En dan tijdens dit soort momenten benzine uit die sprinklers sproeien. Lekker de F-side ondersteunen met hun pyro!quote:
quote:Op dinsdag 2 december 2025 10:25 schreef PicoMMP het volgende:
Wat een pareltje die Tum. Heeft op een wilde avond z'n neus volgestopt en was daarna vergeten dat hij dat had gedaanwat slaappillen erin voor het slapen en nooit meer wakker.
De wereld heeft duidelijk een grote denker verlorenquote:Op dinsdag 2 december 2025 10:25 schreef PicoMMP het volgende:
Wat een pareltje die Tum. Heeft op een wilde avond z'n neus volgestopt en was daarna vergeten dat hij dat had gedaanwat slaappillen erin voor het slapen en nooit meer wakker.
quote:Op dinsdag 2 december 2025 10:25 schreef PicoMMP het volgende:
Wat een pareltje die Tum. Heeft op een wilde avond z'n neus volgestopt en was daarna vergeten dat hij dat had gedaanwat slaappillen erin voor het slapen en nooit meer wakker.
Voorspelling?quote:
In de jaren negentig heb ik de Rotterdamse ME nog wel eens een Duits uitvak zien betredenquote:Op dinsdag 2 december 2025 08:27 schreef Caland het volgende:
[..]
Dat gebeurde in de jaren 80 nog wel eens inderdaad, drie keer raden waarom ze het niet meer doen. Waarom zou je tienduizenden goedwillenden en je eigen personeel in gevaar brengen om wat vuurwerk.
Laten we hopen dat dit bij Ajax is.quote:Op dinsdag 2 december 2025 11:38 schreef Haringkop2 het volgende:Het gaat gewoon een keer fout met die vuurpijl/shells in een voetbalstadion.
Natuurlijke selectie @Zipportal @de_boswachter @RamboDirkquote:Op dinsdag 2 december 2025 10:25 schreef PicoMMP het volgende:
Wat een pareltje die Tum. Heeft op een wilde avond z'n neus volgestopt en was daarna vergeten dat hij dat had gedaanwat slaappillen erin voor het slapen en nooit meer wakker.
Wat een aderlating voor de mensheid.quote:Op dinsdag 2 december 2025 10:25 schreef PicoMMP het volgende:
Wat een pareltje die Tum. Heeft op een wilde avond z'n neus volgestopt en was daarna vergeten dat hij dat had gedaanwat slaappillen erin voor het slapen en nooit meer wakker.
En dat de nooduitgangen dan wel goed dicht blijven.quote:Op dinsdag 2 december 2025 11:50 schreef de_boswachter het volgende:
[..]
Laten we hopen dat dit bij Ajax is.
2-2quote:
Ben er ook bang voor.quote:
Kleine spelerquote:Op dinsdag 2 december 2025 10:25 schreef PicoMMP het volgende:
Wat een pareltje die Tum. Heeft op een wilde avond z'n neus volgestopt en was daarna vergeten dat hij dat had gedaanwat slaappillen erin voor het slapen en nooit meer wakker.
Was voor mij de enige reden om te kijkenquote:Op dinsdag 2 december 2025 13:18 schreef Black-Death het volgende:
Bounida ziek; Glouhk vervangt hem.
Niet zo liegen makker, je gaat uiteindelijk toch gewoon voetbal kijken in de baas zijn tijd.quote:Op dinsdag 2 december 2025 13:24 schreef Houniet het volgende:
[..]
Was voor mij de enige reden om te kijken.
quote:Regels voor restant Ajax-FC Groningen
De KNVB wil dat een gestaakte wedstrijd zoveel mogelijk onder dezelfde omstandigheden moet worden hervat.
Minus 55k toeschouwers hahaquote:
Ik zit in een andere tijdzone, dus ik ben al klaar. Maar ga ik kijken, zeker wetenquote:Op dinsdag 2 december 2025 13:28 schreef Caland het volgende:
[..]
Niet zo liegen makker, je gaat uiteindelijk toch gewoon voetbal kijken in de baas zijn tijd.
Wel vuurwerk dan?quote:
Denk van hen.quote:Op dinsdag 2 december 2025 14:01 schreef Buitendam het volgende:
Maar uit wiens koker kwam dat hele idee
Het heerst, bij mij op het werk hebben ook veel collega’s precies deze middag ziek gemeldquote:
Dat telt als wissel mag ik aannemenquote:
quote:
Het publiek liep net op het veld.quote:
kansloos jaquote:Op dinsdag 2 december 2025 14:50 schreef Simmertje het volgende:
Dan ben je wel echt werkloos he, op dinsdagmiddag naar de arena gaan om vuurwerk af te steken buiten
doorgesnoven gekkenquote:Op dinsdag 2 december 2025 14:50 schreef Caland het volgende:
Ik wil van user @:wotte de komende jaren NIETS meer horen over Feyenoordsupporters.
Moest lachen. Juf Jettenquote:Op maandag 1 december 2025 15:17 schreef RamboDirk het volgende:
[..]
Ondermijning wordt steeds groter probleem in Nederland.
Juffrouw Jetten gaat dit oplossen @:zipportal
Op dat soort homos zitten we daar niet te wachten.quote:Op dinsdag 2 december 2025 14:41 schreef HarryDePizzaBakker1 het volgende:
Als de F-side nog iets terug wilt doen voor de club mogen ze Wijndal wel op de fiets naar St Pauli ofzo brengen.
Hier genieten van Engels voetbalquote:Op dinsdag 2 december 2025 14:59 schreef Caland het volgende:
[..]
Hallo favoriete forum admin.
Hoe is de leef?
Echt he, die vent kan echt niets.quote:Op dinsdag 2 december 2025 14:41 schreef HarryDePizzaBakker1 het volgende:
Als de F-side nog iets terug wilt doen voor de club mogen ze Wijndal wel op de fiets naar St Pauli ofzo brengen.
quote:Op dinsdag 2 december 2025 14:50 schreef Simmertje het volgende:
Dan ben je wel echt werkloos he, op dinsdagmiddag naar de arena gaan om vuurwerk af te steken buiten
Dat wij hier op dinsdagmiddag tijdens kantooruren op Fok! zitten te posten is ook niet al te fraaiquote:
https://nos.nl/artikel/25(...)ld-aan-de-kant-gezetquote:Eerste daders Ajax-vuurwerk geïdentificeerd, 'stewards met geweld aan de kant gezet'
Hoe lang is dat geledenquote:Op dinsdag 2 december 2025 15:43 schreef franklop het volgende:
Jeetje wij scoren uit een corner
Dat is eens verfrissend
Bring back coronaquote:Op dinsdag 2 december 2025 15:44 schreef Frozen-assassin het volgende:
Voortaan maar in een leeg stadion spelen.
Ja, prima lijn keeper. Niet wat we zoeken, maar het is wat het is.quote:Op dinsdag 2 december 2025 16:02 schreef Black-Death het volgende:
Ik kijk maar met een half oog (want ik heb een baan) maar Jaros redt wel punten vandaag toch?
Ik viel er ook later in, maar ik schrok van de expected goals van Groningen, blijkbaar twee reuzekansen gehad ofzo. Ik vind het voor de rest wel redelijk degelijk staan achterinquote:Op dinsdag 2 december 2025 16:02 schreef Black-Death het volgende:
Ik kijk maar met een half oog (want ik heb een baan) maar Jaros redt wel punten vandaag toch?
Heel goed.quote:Op dinsdag 2 december 2025 16:04 schreef TheVulture het volgende:
Het is wel duidelijk dat Grim voor de eigen jeugd kiest nu ook met de invalbeurt van Steur en al eerder met Bouwman en Bounida
Die is allang doodquote:
ja top. Zijn niet slechter dan die er rondlopen dus horen dan voorrang te krijgen wmbquote:Op dinsdag 2 december 2025 16:04 schreef TheVulture het volgende:
Het is wel duidelijk dat Grim voor de eigen jeugd kiest nu ook met de invalbeurt van Steur en al eerder met Bouwman en Bounida
24 augustus.quote:Op dinsdag 2 december 2025 16:17 schreef Black-Death het volgende:
Gewonnen en de 0 gehouden. Das alweer even geleden.
Het is toch een 2-0 tegen een Groningen wat het dit jaar goed doet. Niks mis mee toch?quote:Op dinsdag 2 december 2025 16:36 schreef WheeledWarrior het volgende:
Dit soort wedstrijden in lege stadions zijn eigenlijk niet serieus te nemen maar vooruit, we feliciteren Grim.
De rest van het seizoen ook maar zonder publiek spelen.quote:Op dinsdag 2 december 2025 16:37 schreef Solispolar het volgende:
[..]
Het is toch een 2-0 tegen een Groningen wat het dit jaar goed doet. Niks mis mee toch?
In elk geval zonder F-sidequote:Op dinsdag 2 december 2025 16:40 schreef Tarado het volgende:
[..]
De rest van het seizoen ook maar zonder publiek spelen.
Moet dat wel in de reglementen staan.quote:Op dinsdag 2 december 2025 17:19 schreef BehoorlijkKritisch het volgende:
Competitievervalsing is het. Walgelijk dat zoiets als zondag niet tot een reglementaire nederlaag leidt.
Geen cultuurhistorische bezienswaardigheden zijn beschadigd dus dit is nog alleszins beschaafd.quote:Op dinsdag 2 december 2025 14:50 schreef Caland het volgende:
Ik wil van user @:wotte de komende jaren NIETS meer horen over Feyenoordsupporters.
Simplistisch gelul dit.quote:Op dinsdag 2 december 2025 09:12 schreef HMFuckyouall het volgende:
[..]
Zoals we ajacieden kennen, ze zijn er alleen voor de schaarse successen
Hypocriete gelul over competitievervalsing en reglementaire overwinningen tegen godbetert FC Groningen dat kampioen stakingen is.quote:
Jij gaat het wel ff doen tegen lui uit het criminele circuit? Dat is namelijk het echte probleem. Die haven in Rotterdam blijft een vloek en een zegen tegelijk.quote:Op maandag 1 december 2025 14:29 schreef BehoorlijkKritisch het volgende:
[..]
De clubs weten exact wie die sukkels met hun bivakmutsen zijn hoor. Pure lafheid dat ze er niet uitgetrokken worden of extra gecontroleerd bij binnenkomst.
verslechtertquote:Op dinsdag 2 december 2025 21:36 schreef GGMM het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Hopelijk mag de F-side de rest van het seizoen niet meer komen
Feestboekquote:Op dinsdag 2 december 2025 21:36 schreef GGMM het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Hopelijk mag de F-side de rest van het seizoen niet meer komen
Dat lijkt me een fantastisch plan.quote:Op woensdag 3 december 2025 11:30 schreef Black-Death het volgende:
Kluivert wordt ook genoemd als nieuwe TD, en dan zou Frank de Boer toch willen terugkeren.
Toch weer kans op vier achtereenvolgende schalen.quote:Op woensdag 3 december 2025 11:30 schreef Black-Death het volgende:
Kluivert wordt ook genoemd als nieuwe TD, en dan zou Frank de Boer toch willen terugkeren.
Schalen met bittergarnituur?quote:Op woensdag 3 december 2025 11:37 schreef Houniet het volgende:
[..]
Toch weer kans op vier achtereenvolgende schalen.
Hopelijk met OV-abonnementje.quote:Op woensdag 3 december 2025 11:30 schreef Black-Death het volgende:
Kluivert wordt ook genoemd als nieuwe TD, en dan zou Frank de Boer toch willen terugkeren.
Laatste wens van Tum is in vervulling gegaan ten koste van de laatste wens van Peter. Ironisch en pijnlijk.quote:Op dinsdag 2 december 2025 21:36 schreef GGMM het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Hopelijk mag de F-side de rest van het seizoen niet meer komen
Peter heeft wel een stuk langer mogen leven dan Tum.quote:Op woensdag 3 december 2025 12:43 schreef Ronald-Koeman het volgende:
[..]
Laatste wens van Tum is in vervulling gegaan ten koste van de laatste wens van Peter. Ironisch en pijnlijk.
Vermoedelijk snoof Peter zijn hersencellen niet kapot.quote:Op woensdag 3 december 2025 12:54 schreef Durmada het volgende:
[..]
Peter heeft wel een stuk langer mogen leven dan Tum.
Een klein snuifje op de tribune moet kunnen toch ?quote:Op woensdag 3 december 2025 12:54 schreef Caland het volgende:
[..]
Vermoedelijk snoof Peter zijn hersencellen niet kapot.
Waarom? Wat voegt het toe?quote:Op woensdag 3 december 2025 17:32 schreef Durmada het volgende:
[..]
Een klein snuifje op de tribune moet kunnen toch ?
En jij denkt dat die gozer niet een hele bups kinderen heeft?quote:Op woensdag 3 december 2025 13:02 schreef WheeledWarrior het volgende:
Tum is een mislukt eindpunt in de evolutie.
Ajacieden deden met Dooie Marck niks andersquote:Op woensdag 3 december 2025 20:29 schreef Wotte het volgende:
Niet voor het eerst dat men in Rotterdam wil scoren over de rug van menselijke tragedies.
Wotte heeft de afgelopen dagen laten zien dat de niet al te hoge pet die ik van hem ophad volledig terecht bleek.quote:Op woensdag 3 december 2025 21:44 schreef Tjacka het volgende:
[..]
Ajacieden deden met Dooie Marck niks anders
Ik heb ook geen hoge pet van jou opquote:Op woensdag 3 december 2025 21:46 schreef GGMM het volgende:
[..]
Wotte heeft de afgelopen dagen laten zien dat de niet al te hoge pet die ik van hem ophad volledig terecht bleek.
Dat heb je wel Tjackaquote:Op woensdag 3 december 2025 21:47 schreef Tjacka het volgende:
[..]
Ik heb ook geen hoge pet van jou op
Ja kloptquote:Op woensdag 3 december 2025 21:48 schreef GGMM het volgende:
[..]
Dat heb je wel Tjacka
Ga nou niet zo doen
Omdat er 40 man een nooddeur intrapt. Wat een overdreven gedoe allemaalquote:Op woensdag 3 december 2025 22:47 schreef ikweethetookniet het volgende:
https://www.at5.nl/artike(...)-in-stadion-niet-aan
Management is incompetent![]()
Je verwacht het niet van Menno Geelen die steeds wegduikt als het fout gaat
Binnenkort maar wegsturen met een flinke bonus en een paar veren in zijn reet
Denk je dat men hier eerder betaald om in jouw pet te schijten of in de mijne?quote:Op woensdag 3 december 2025 21:46 schreef GGMM het volgende:
[..]
Wotte heeft de afgelopen dagen laten zien dat de niet al te hoge pet die ik van hem ophad volledig terecht bleek.
Caland en ik juichen dit van harte toequote:Op woensdag 3 december 2025 11:30 schreef Caland het volgende:
[..]
Dat lijkt me een fantastisch plan.
Ja want de Eredivisie bestaat nu ook uit een Feyenoord met zestig miljoen euro schuld en PSV die de grond onder hun stadion moesten verkopen om überhaupt spelers te kunnen kopen, waardoor je vier keer kampioen van de armoede kon worden.quote:Op woensdag 3 december 2025 11:37 schreef Houniet het volgende:
[..]
Toch weer kans op vier achtereenvolgende schalen.
nog even en men heeft 18 miljoen meningen verzameld hieroverquote:Op woensdag 3 december 2025 22:51 schreef Tjacka het volgende:
[..]
Omdat er 40 man een nooddeur intrapt. Wat een overdreven gedoe allemaal
Komt niet als een sarcastische opmerking op mij over. Ik zie ze wel vaker om me heen. Van die gasten die even snel een sleutelpuntje doen en dan heel stoer zijn. Het zal wel een testosteron tekort zijn dat aangevuld moet worden.quote:
Ik bellen met de huisarts dat ik begrepen heb dat ze amfetamine voorschrijven voor testosterontekort.quote:Op donderdag 4 december 2025 08:09 schreef Document1 het volgende:
[..]
Komt niet als een sarcastische opmerking op mij over. Ik zie ze wel vaker om me heen. Van die gasten die even snel een sleutelpuntje doen en dan heel stoer zijn. Het zal wel een testosteron tekort zijn dat aangevuld moet worden.
quote:Volgens het Zweedse Expressen staat Henrik Rydström (49) op de lijst van kandidaten die John Heitinga op kunnen volgen als trainer van Ajax. De Zweedse trainer vertrok eind september bij Malmö FF, waar hij twee keer kampioen en een nationale beker wist te winnen. Ajax is nog altijd op zoek naar een opvolger van de ontslagen Heitinga, nu Fred Grim als interim de honneurs voorlopig nog waarneemt. De club acht het echter niet wenselijk om het seizoen met Grim voor de groep af te maken.
Daardoor zou Ajax zijn oog hebben laten vallen op de "kampioenscoach" Rydström. De Zweedse trainer zou hoog op de kandidatenlijst bij Ajax staan, zo meldt het Zweedse medium. De trainer vertelde recent al dat er veel interesse voor hem is uit het buitenland: "Je zou kunnen zeggen dat er veel gebeurt. Misschien ben ik daarom kalm. Er zijn veel opties. Nu gaat het er meer om de juiste te kiezen. Natuurlijk hoort daar ook bij dat het werkt voor het gezin."
Expressen verwacht wel dat Rydström de nodige concurrentie heeft voor de trainersfunctie bij Ajax.
Tsja die gaan hun macht niet zomaar opgeven natuurlijk.....quote:Op donderdag 4 december 2025 16:49 schreef PowerLoungen het volgende:
https://www.voetbalprimeu(...)stuursraad-ajax.html
Deze club blijft in de middeleeuwen .
Het heeft daarom weinig zin om iemand als Cruijff TD te maken .quote:Op donderdag 4 december 2025 19:28 schreef Black-Death het volgende:
[..]
Tsja die gaan hun macht niet zomaar opgeven natuurlijk.....
Het idee achter een half open/gesloten object is niet dat elke halve gare naar binnen kan. In 2015 probeerden terroristen in Parijs zoveel mogelijk doden hiermee te creerenquote:Op woensdag 3 december 2025 22:51 schreef Tjacka het volgende:
[..]
Omdat er 40 man een nooddeur intrapt. Wat een overdreven gedoe allemaal
Ik wist niet dat er 40 terroristen naar binnen gingen in 2015.quote:Op donderdag 4 december 2025 22:25 schreef Adonis.Nieuwbouw het volgende:
[..]
Het idee achter een half open/gesloten object is niet dat elke halve gare naar binnen kan. In 2015 probeerden terroristen in Parijs zoveel mogelijk doden hiermee te creeren
Dat had dus prima gekund afgelopen zondag. Al zijn hooligans tegenwoordig terroristisch genoeg. Het is een wonder dat zo'n doorgesnoven mongool niet een zware cobra op mensen heeft afgevuurd.quote:Op donderdag 4 december 2025 22:35 schreef Tjacka het volgende:
[..]
Ik wist niet dat er 40 terroristen naar binnen gingen in 2015.
Wat een overdreven gedoe allemaal
gewoon een troll #zoveelquote:Op vrijdag 5 december 2025 09:11 schreef Wotte het volgende:
Paar fakkels en een shell of twee vergelijken met kalashnikovs concertbezoekers omver maaien.
En ik ben dan de gekkie hier volgens die kalende projectmanager.
GGMM is een irritante act, maar jij bent gewoon echt een debiel.quote:Op woensdag 3 december 2025 22:56 schreef Wotte het volgende:
[..]
Denk je dat men hier eerder betaald om in jouw pet te schijten of in de mijne?
Aapje ziet en aapje doet mee dus als jij nou eens het goede voorbeeld geeft en begint met een steekhoudende tactische analyse van de wedstrijd tegen Groningen.quote:Op vrijdag 5 december 2025 09:14 schreef BehoorlijkKritisch het volgende:
[..]
GGMM is een irritante act, maar jij bent gewoon echt een debiel.
Farioli is een rasechte opportunist natuurlijk. Die zag de bui al hangen en koos de voordeur. Overigens knap staaltje onderhandelen van je technisch directeur. De gemiddelde marktplaats verkoper had er nog een afkoopsom uitgehaald maar dat terzijde.quote:Op donderdag 4 december 2025 20:45 schreef PowerLoungen het volgende:
[..]
Het heeft daarom weinig zin om iemand als Cruijff TD te maken .
Farioli bijvoorbeeld is mede door deze kneus weggejaagd.
Cobras kan je helemaal niet op iemand afvuren. Domme debielquote:Op vrijdag 5 december 2025 02:26 schreef Adonis.Nieuwbouw het volgende:
[..]
Dat had dus prima gekund afgelopen zondag. Al zijn hooligans tegenwoordig terroristisch genoeg. Het is een wonder dat zo'n doorgesnoven mongool niet een zware cobra op mensen heeft afgevuurd.
In Eindhoven houden ze die dingen vast.quote:Op vrijdag 5 december 2025 16:05 schreef Tjacka het volgende:
[..]
Cobras kan je helemaal niet op iemand afvuren. Domme debiel
Sow koekoekquote:Op vrijdag 5 december 2025 16:05 schreef Tjacka het volgende:
[..]
Cobras kan je helemaal niet op iemand afvuren. Domme debiel
Zeg het haar Tjackaquote:Op vrijdag 5 december 2025 16:05 schreef Tjacka het volgende:
[..]
Cobras kan je helemaal niet op iemand afvuren. Domme debiel
Adonis mag hem proberen weg te schieten met haar mondquote:Op vrijdag 5 december 2025 16:38 schreef Houniet het volgende:
[..]
In Eindhoven houden ze die dingen vast.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |