Goede steward die nekwarmers of baclavas in een jas kan voelen.quote:Op maandag 1 december 2025 14:22 schreef BehoorlijkKritisch het volgende:
Hoe dan ook, wat je ook bedenkt, als men niet wil of kan handhaven is het bij voorbaat kansloos.
En dat begint al met mensen met gezichtsbedekkende kleding op de tribunes.
Ze doen die dingen uiteindelijk gewoon voor hun bakkes. Maar zie maar eens een steward te vinden die zo'n lul dan van de tribunes af durft te trekken.quote:Op maandag 1 december 2025 14:24 schreef Caland het volgende:
[..]
Goede steward die nekwarmers of baclavas in een jas kan voelen.
Enige manier dat je dat voor elkaar krijgt is charge uitvoeren door de ME. lol.quote:Op maandag 1 december 2025 14:26 schreef BehoorlijkKritisch het volgende:
[..]
Ze doen die dingen uiteindelijk gewoon voor hun bakkes. Maar zie maar eens een steward te vinden die zo'n lul dan van de tribunes af durft te trekken.
De club durft daar ook niks aan te doen. Volledig in de ban van de angst.
Daar zit inderdaad het probleem, niemand durft op te treden tegen deze club criminelen.quote:Op maandag 1 december 2025 14:26 schreef BehoorlijkKritisch het volgende:
[..]
Ze doen die dingen uiteindelijk gewoon voor hun bakkes. Maar zie maar eens een steward te vinden die zo'n lul dan van de tribunes af durft te trekken.
De club durft daar ook niks aan te doen. Volledig in de ban van de angst.
De clubs weten exact wie die sukkels met hun bivakmutsen zijn hoor. Pure lafheid dat ze er niet uitgetrokken worden of extra gecontroleerd bij binnenkomst.quote:Op maandag 1 december 2025 14:27 schreef ChevyCaprice het volgende:
[..]
Enige manier dat je dat voor elkaar krijgt is charge uitvoeren door de ME. lol.
Engels model genot. Maar dan moet je bezoekers ook wat kunnen voorschotelen qua niveau en dat is hier gewoon niet.quote:Op maandag 1 december 2025 14:14 schreef Caland het volgende:
[..]
Er is geen land gekker op collectief straffen op voetbalgebied dan Nederland. Zelfs nu wordt dat nog tot in den treure doorgevoerd als het gaat om kansloze combi's en dergelijke.
Duitsland zou dan een voorbeeldland zijn maar daar gaat het ook wekelijks op veel grotere schaal mis. Een oplossing is dus nauwelijks voorhanden. Ja, het zo duur maken dat de tokkies het uiteindelijk niet meer kunnen betalen en daarmee het probleem verplaatsen.
Zolang de directeur niet eens voor de camera wil verschijnen weet je voldoendequote:Op maandag 1 december 2025 14:29 schreef BehoorlijkKritisch het volgende:
De clubs weten exact wie die sukkels met hun bivakmutsen zijn hoor. Pure lafheid dat ze er niet uitgetrokken worden of extra gecontroleerd bij binnenkomst.
Als ik steward zou zijn zou ik daar ook niet aan meedoen. Je bent waarschijnlijk al de trap afgekankerd voordat je bij de lui met bivakmutsen bent aangekomen.quote:Op maandag 1 december 2025 14:26 schreef BehoorlijkKritisch het volgende:
[..]
Ze doen die dingen uiteindelijk gewoon voor hun bakkes. Maar zie maar eens een steward te vinden die zo'n lul dan van de tribunes af durft te trekken.
De club durft daar ook niks aan te doen. Volledig in de ban van de angst.
Is al sinds de jaren 80 en 90 dat penoze uit de Amsterdamse onderwereld een prominente plek hebben binnen de club.quote:Op maandag 1 december 2025 14:34 schreef ikweethetookniet het volgende:
[..]
Zolang de directeur niet eens voor de camera wil verschijnen weet je voldoende
Wat een lul
En dan die financieel directeur bevend als een rietje voor de camera
Die gast kwam ook gewoon tijdens overleggen tussen de veiligeheidsregio en de club na ernstige rellen doodleuk de bestuurskamer binnenlopenquote:Van Praag probeerde Polletje in toom te houden
"Polletje was een belangrijke supporter in de F-Side waar je mee te maken had", vertelt Michael van Praag. Van Praag was van 1989 tot 2003 voorzitter van Ajax en had veel met de Ajaxhooligan te maken. "Hij was op onderdelen best gewelddadig, maar ook een Ajax-supporter, dus je had met hem te maken."
Van Praag hoopte dat goed contact met Polletje zou helpen om hem in toom te houden. "Ik herinner me hem als iemand waar je wel mee kon praten, maar waar je ook aan kon merken dat hij weinig gaf om wat je zei. De aandacht die ik hem als voorzitter gaf, kon hij wel waarderen en daarmee hoopte ik dat ik hem een beetje kon sturen op de momenten dat dat nodig was."
quote:Op maandag 1 december 2025 14:53 schreef Elan het volgende:
[..]
Is al sinds de jaren 80 en 90 dat penoze uit de Amsterdamse onderwereld een prominente plek hebben binnen de club.
Bedoel Van Praag ging in zijn tijd als voorzitter bij Polletje langs in de gevangenis met een gesigneerd shirt van Witsche omdat wraak voor het een of ander proberen te voorkomen. Hij zei daar zelf van dat het geen kwaad kon om dat soort gasten een beetje te pleasen waar mogelijk.
Ik ga helemaal stuk om wereldvreemde vPraag met zijn shirtje die vraagt of Polletje alsjeblieft niemand wil doodschietenquote:Van de Pol zou van plan zijn geweest om wraak te nemen als hij uit de gevangenis zou komen. Van Praag: "Toen hebben wij met z'n tweeën besloten om hem te bezoeken, om wraak nemen uit zijn hoofd te praten, want daar schiet je namelijk niks mee op. En om te kijken of hij bereid zou zijn om te vertellen wie Carlo Picornie gedood had. Maar in die wereld is elkaar verlinken het laatste wat ze doen dus dat is niet gelukt."
Dat helpt perfect.quote:Op maandag 1 december 2025 15:07 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
helpt een meldplichtje en gewoon zwaarduh straffuh niks.
Ondermijning wordt steeds groter probleem in Nederland.quote:Op maandag 1 december 2025 15:07 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
[..]
Ik ga helemaal stuk om wereldvreemde vPraag met zijn shirtje die vraagt of Polletje alsjeblieft niemand wil doodschieten
Maar zolang dit de figuren zijn waarmee je te maken hebt, helpt een meldplichtje en gewoon zwaarduh straffuh niks. Bij Ajax, Feyenoord, ADO en in mindere mate Utrecht en NAC is het georganiseerde misdaad.
Collectieve straffen genotquote:Op maandag 1 december 2025 15:11 schreef Jor_Dii het volgende:
Zuid 1e ring blijft leeg tegen Feyenoord.
De politiek loopt stelselmatig achter de werkelijkheid aan in Nederland.quote:Op maandag 1 december 2025 15:17 schreef RamboDirk het volgende:
[..]
Ondermijning wordt steeds groter probleem in Nederland.
Juffrouw Jetten gaat dit oplossen @:zipportal
Kunnen ze beter met de nooduitgangen doenquote:Op maandag 1 december 2025 15:23 schreef jorienvdherik het volgende:
Goed van Ajax dat ze de tribune dicht doen tijdens de klassieker
En ook dicht houden, wat er ook gebeurt.quote:Op maandag 1 december 2025 15:23 schreef franklop het volgende:
[..]
Kunnen ze beter met de nooduitgangen doen
Stukje wereldvreemd.quote:Op maandag 1 december 2025 15:15 schreef rival het volgende:
[..]
Over een jaar alle ellende verdwenen.
Dit staat nog los van de straf die de KNVB gaat geven. Niet dat het ze veel gaat uitmaken inderdaad.quote:Op maandag 1 december 2025 15:18 schreef junkiesietze het volgende:
NOU POE POE wat een straf weer zeg, ze mogen 1 wedstrijd niet bijwonen, daar hadden die kuthooligans al lang rekening mee gehouden.
Gewoon een jaar geen publiek bij de wedstrijden, en nieuw bestuur, en een intern onderzoek wie de hooligans een hand boven het hoofd houd net zoals bij die rotterdammers.
Gadverdamme wat haat ik voetbal en alles daaromheen
Deze gasten kun je niet straffen. Ja, door ze allemaal ter plekke neer te knuppelen en ze 10 jaar de cel in te mikken maar dat gaat uiteraard niet gebeuren.quote:Op maandag 1 december 2025 15:30 schreef Caland het volgende:
[..]
Dit staat nog los van de straf die de KNVB gaat geven. Niet dat het ze veel gaat uitmaken inderdaad.
Het Wetboek van Strafrecht van Kabinet @RamboDirk 3 en rechterhand Zipportal.quote:Op maandag 1 december 2025 14:45 schreef rival het volgende:
Heel f-side stadionverbod voor het leven.
Ze zullen nu wel weer kinderen gaan aanvallen. Zag dat de jeugdklassieker een dag eerder is.quote:Op maandag 1 december 2025 15:32 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Deze gasten kun je niet straffen. Ja, door ze allemaal ter plekke neer te knuppelen en ze 10 jaar de cel in te mikken maar dat gaat uiteraard niet gebeuren.
Al het andere lachen ze om.
Een lachertje.quote:Ajax neemt maatregelen na vuurwerkactie: tribune van F-Side blijft leeg in Klassieker tegen Feyenoord
Wel lullig als je er geen onderdeel van bent en daar een seizoenskaart hebt, mis je nu dus sowieso 3 van de 17 thuispotjes.quote:
KNVB moet ook nog uitspraak doen, en met een voorwaardelijke straf van een geheel lege arena boven het hoofd; lijkt mij dat deze ook tot uitvoering word gebracht.quote:
Als je in die vakken staat dan ben je zelf gewoon (in)direct betrokken bij hun debiliteit. Dus nee geen medelijden met wie daar staat. Dit blijft zo ook al blijkt vriend van forum Tjacka daar ook te staan.quote:Op maandag 1 december 2025 15:37 schreef Caland het volgende:
[..]
Wel lullig als je er geen onderdeel van bent en daar een seizoenskaart hebt, mis je nu dus sowieso 3 van de 17 thuispotjes.
Tsja wat lost het op, ze zullen nu wel gaan rellen buiten het stadion voor de wedstrijd.quote:Op maandag 1 december 2025 15:40 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
Als je in die vakken staat dan ben je zelf gewoon (in)direct betrokken bij hun debiliteit. Dus nee geen medelijden met wie daar staat. Dit blijft zo ook al blijkt vriend van forum Tjacka daar ook te staan.
Wist je dat de megafoonmongool niet eens een megafoon heeft maar dat Ajax een verhoginkje voor hem heeft gebouwd (compleet met boxen en een microfoon)?quote:Op maandag 1 december 2025 15:50 schreef GGMM het volgende:
Hopelijk moet die zak stront met die megafoon ook thuisblijven
Dan is het niet de verantwoording van Ajax maar van de burgemeester, en kan er wél enorme politie inzet opgetrommeld worden. Staan die er ook een keertje niet voor niets.quote:Op maandag 1 december 2025 15:41 schreef Caland het volgende:
[..]
Tsja wat lost het op, ze zullen nu wel gaan rellen buiten het stadion voor de wedstrijd.
quote:Op maandag 1 december 2025 15:57 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Dan is het niet de verantwoording van Ajax maar van de burgemeester, en kan er wél enorme politie inzet opgetrommeld worden. Staan die er ook een keertje niet voor niets.
Martin Luther King: eat your heart out.quote:'Ajax-supporter Tum had een grote droom: wedstrijd laten staken'
De overleden supporter van Ajax, die zondag werd geëerd door de fanatieke F-Side, zou ervan hebben gedroomd een wedstrijd te kunnen laten staken. Dat wordt gezegd in een WhatsApp-gesprek dat rondgaat op sociale media en plaatsvond vlak voor de aftrap bij Ajax – FC Groningen.
Thijmen Ruben Pfann, in de supporterswereld beter bekend als Tum, kwam op 19 november op 29-jarige leeftijd om het leven. Zijn afscheidsceremonie vond plaats in het supportershome van Ajax. Tum was lid van de groep Amsterdam Hooligans 5th. Daarom zou zijn gekozen voor het ontregelen van de wedstrijd in de vijfde minuut. Dat is althans te lezen in berichten die FCUpdate heeft ingezien.
“Tum van Hooligans Amsterdam is laatst overleden. Er was een eerbetoon en blijkbaar was zijn droom om een wedstrijd helemaal te laten staken, dus daar gaan ze nu voor", is te lezen in WhatsApp-berichten die zondag 19.58 uur werden doorgestuurd, twee minuten voor de aftrap. "Ze zijn net binnengestormd met potten en alles. Een paar van ons komen uit Almere en IJmuiden. Ze gaan in de 5de minuut staken, want: Amsterdam 5th Hooligans."
Op sociale media ging zondagavond een foto rond van twee supporters van Ajax die zich voorbereiden om vuurwerk af te steken tegen FC Groningen. Op de foto zijn twee personen te zien, volledig gehuld in het zwart, die lanceerbuizen vasthouden. Ook circuleren beelden waarop te zien is hoe supporters van Ajax de controle van stewards in de Johan Cruijff ArenA hebben omzeild. Via een nooduitgang zouden fans de veiligheidscontroles hebben ontweken
Wat een verlies voor de maatschappijquote:Op maandag 1 december 2025 16:01 schreef Caland het volgende:
[..]
[..]
Martin Luther King: eat your heart out.
Ajax zou er goed aan doen dit soort mensen morgen alsnog toe te laten.quote:Op maandag 1 december 2025 16:08 schreef Elan het volgende:
https://www.ad.nl/binnenl(...)urstelling~a3912631/
Dat is de keerzijde van de lelijke kant van het voetbal. Echt sneu voor die man.
TUMMEDquote:Op maandag 1 december 2025 16:01 schreef Caland het volgende:
[..]
[..]
Martin Luther King: eat your heart out.
quote:Op maandag 1 december 2025 16:01 schreef Caland het volgende:
[..]
[..]
Martin Luther King: eat your heart out.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |