Volgens mij ging het erom dat ze het water na 1-2 dagen altijd gebruikt om de planten water te geven en dat dit daar een beetje veel voor was. Dat vond ik ook vrij zielig voor de kinderen, dat er alleen maar een mini laagje water in mag omdat moeders het anders niet meer kwijt kan in de tuin. ‘Te vol’ is hier een overstroming, alles wat in het bad past is gewoon prima. Maar inderdaad, misschien is ze ook wel bang dat de kinderen in 15cm water verdrinken of zo…quote:Op dinsdag 1 juli 2025 08:16 schreef DeEnigeEchteLouca het volgende:
🤔 De boze mama heeft badje nog niet half vol gisteren.. En maakt een dramatisch bericht over dat er te veel water in het bad zit 🤔🤷 heb filmpje 3x bekeken omdat ik het niet snapte of geloofde 🤔
Ja joh, ik snap dat ook. Dat van school was mij ook allemaal bekend.quote:Op dinsdag 1 juli 2025 10:33 schreef Post-its het volgende:
Ze geeft aan regelmatig in de ochtend in de file a50 a2 te staan en ziet ze ook in een andere omgeving afgezegd worden soms.quote:Ik vraag me dan weer af hoe je dat allemaal weet? Ik heb dat niet voorbij zien komen?
Weet wel dat ze niet bij de Bollen kids op school zitten, maar de rest...
Ik snap het wel dat ze nog daar op school zitten. JvP heeft zelf met co-ouderschap besloten om in uden te gaan wonen ipv in de omgeving van haar ex.
Ik begrijp serieus niet dat je daar gewoon blijft zitten.quote:Op dinsdag 1 juli 2025 10:46 schreef Utopica het volgende:
Natuurlijk post Sanneke hoe heet het in haar woning is. Maar je gaat me toch niet vertellen dat er geen ander (koeler!!!) plekje in een vakantiepark is om te vertoeven met de kleine dan in die woning?
Het is lastig om iets anders te bedenken voor iemand die zo dik is als Sanneke (haar eigen woorden he, dat ze dik is), zeker in combinatie met autisme en mogelijke windvlagen daar in de buurt.quote:Op dinsdag 1 juli 2025 10:48 schreef Ballerina888 het volgende:
[..]
Ik begrijp serieus niet dat je daar gewoon blijft zitten.
Nou ja of ze bang is dat ze verzuipen weet ik niet... Maar dit mini beetje water is gewoon nooit te veel 🤣😂 ze doet net of hij bijna overloopt en dan komt bad in beeld en krijg je net je grote teen erin gewassen 🤣😂 ik dacht dus echt is ze nu sarcastisch of... Zie ik het niet goed 🤔🤷quote:Op dinsdag 1 juli 2025 10:33 schreef Danielle_ het volgende:
[..]
Volgens mij ging het erom dat ze het water na 1-2 dagen altijd gebruikt om de planten water te geven en dat dit daar een beetje veel voor was. Dat vond ik ook vrij zielig voor de kinderen, dat er alleen maar een mini laagje water in mag omdat moeders het anders niet meer kwijt kan in de tuin. ‘Te vol’ is hier een overstroming, alles wat in het bad past is gewoon prima. Maar inderdaad, misschien is ze ook wel bang dat de kinderen in 15cm water verdrinken of zo…
Over het algemeen gaat dat wel iets beter hoor, die platte chalets/stacaravans zijn een soort mislukte broeikassen. De meeste standaard huizen (zonder airco, gebruikelijke rijtjeshuizen/eengezinswoningen) worden vaak zo’n 25-27 graden beneden. Een bovenverdieping is over het algemeen warmer, maar daar kun je dan de slaapplek van je kind op aanpassen of een ventilator of airco plaatsen.quote:Op dinsdag 1 juli 2025 10:51 schreef Huisopdehoek het volgende:
Ik denk dat het in een tzt sociale huurwoning niet veel koeler zal zijn.
Ja de eerste quote is kapot en dan gaat het daarna helemaal mis. Ik ga even aanpassen en vegen!quote:
Pfffff windvlagen zijn momenteel op denk ik 🥵 zelfs hier!quote:Op dinsdag 1 juli 2025 10:51 schreef Danielle_ het volgende:
[..]
Het is lastig om iets anders te bedenken voor iemand die zo dik is als Sanneke (haar eigen woorden he, dat ze dik is), zeker in combinatie met autisme en mogelijke windvlagen daar in de buurt.
Ik zat ook heel erg te kijken of ik het misschien verkeerd zag dat het water tot halverwege het bad kwam, ik deed m’n best om een overstroming te zoeken. Was er niet🤣quote:Op dinsdag 1 juli 2025 10:52 schreef DeEnigeEchteLouca het volgende:
[..]
Nou ja of ze bang is dat ze verzuipen weet ik niet... Maar dit mini beetje water is gewoon nooit te veel 🤣😂 ze doet net of hij bijna overloopt en dan komt bad in beeld en krijg je net je grote teen erin gewassen 🤣😂 ik dacht dus echt is ze nu sarcastisch of... Zie ik het niet goed 🤔🤷
Ja dat scheelt echt wel een hele hoop hoor. Een stacaravan of ouder chalet is echt niet te vergelijken met een normale sociale huurwoning.quote:Op dinsdag 1 juli 2025 10:54 schreef Danielle_ het volgende:
[..]
Over het algemeen gaat dat wel iets beter hoor, die platte chalets/stacaravans zijn een soort mislukte broeikassen. De meeste standaard huizen (zonder airco, gebruikelijke rijtjeshuizen/eengezinswoningen) worden vaak zo’n 25-27 graden beneden. Een bovenverdieping is over het algemeen warmer, maar daar kun je dan de slaapplek van je kind op aanpassen of een ventilator of airco plaatsen.
Maar ze heeft toch zo'n goede airco?quote:Op dinsdag 1 juli 2025 10:46 schreef Utopica het volgende:
Natuurlijk post Sanneke hoe heet het in haar woning is. Maar je gaat me toch niet vertellen dat er geen ander (koeler!!!) plekje in een vakantiepark is om te vertoeven met de kleine dan in die woning?
Sorry, ben bang dat dat mijn schuld was. Ik kopieerde uit het vorige deel. Normaal gesproken gaat dat goed.quote:Op dinsdag 1 juli 2025 10:54 schreef Donna het volgende:
[..]
Ja de eerste quote is kapot en dan gaat het daarna helemaal mis. Ik ga even aanpassen en vegen!
Schrijf gerust door allemaal.
We weten in ieder geval dat wijdbeens zitten wel lukt bij Sanneke 😂quote:Op dinsdag 1 juli 2025 11:01 schreef Donna het volgende:
[..]
Ja dat scheelt echt wel een hele hoop hoor. Een stacaravan of ouder chalet is echt niet te vergelijken met een normale sociale huurwoning.
Ik zou iig lekker wijdbeens voor de ventilator gaan zitten. Yolo!
Dat zal toch als grapje bedoeld zijn? Anders maakt een ander de hut schoon zodat zij kan Simsen en serietjes kijken? En oja nog 5x 2x sporten natuurlijjquote:Op dinsdag 1 juli 2025 10:44 schreef Ballerina888 het volgende:
DBM wil een schoonmaakster😳, zodat ze nog minder kan doen?
Ik zou daar geen geld op inzetten 😂 ik woon ook in die regio en vanuit mijn huis kijk ik op het water.. Het strand is 5 minuutjes lopen en toch sterf ik af zodra ik de hel in loop naar buiten gaquote:Op dinsdag 1 juli 2025 11:15 schreef WinnieWana het volgende:
Sanneke woont toch aan de kust? En op een plek waar het veel waait. Beter kun je het niet hebben bij deze warmte. Daar is het altijd een paar graden minder dan waar ik woon.
En buiten is sowieso koeler dan binnen.
M.a.w. ga buiten in de schaduw zitten met je kind. Poedelbadje van paar euro van de action erbij en je kind spettert lekker en in campingbedje buiten slapen.
Ze postte laatst dat ze niet kan wachten totdat haar zoontje ouder is, zodat ze samen op pad kunnen. Volgens mij is het toch een kwestie van kind in de kinderwagen, luiertas mee en gaan? Hij is al 7 maanden, lijkt me juist goed om hem mee naar buiten te nemen.quote:Op dinsdag 1 juli 2025 11:15 schreef WinnieWana het volgende:
Sanneke woont toch aan de kust? En op een plek waar het veel waait. Beter kun je het niet hebben bij deze warmte. Daar is het altijd een paar graden minder dan waar ik woon.
En buiten is sowieso koeler dan binnen.
M.a.w. ga buiten in de schaduw zitten met je kind. Poedelbadje van paar euro van de action erbij en je kind spettert lekker en in campingbedje buiten slapen.
Ik heb het idee dat Sanneke niet naar buiten durft alleen of alleen met haar kind.
Tja als ze zelf betaald 👌 Lekker inhuren toch! Vind ik echt minder erg dan boekjes lezende mensen die het op mijn kosten doenquote:Op dinsdag 1 juli 2025 11:21 schreef Earring het volgende:
[..]
Dat zal toch als grapje bedoeld zijn? Anders maakt een ander de hut schoon zodat zij kan Simsen en serietjes kijken? En oja nog 5x 2x sporten natuurlijj
Merk altijd veel verschil hoor met de kust of oosten/zuidoosten. Als ik er ben. Wind maakt toch verschil hahaquote:Op dinsdag 1 juli 2025 11:21 schreef DeEnigeEchteLouca het volgende:
[..]
Ik zou daar geen geld op inzetten 😂 ik woon ook in die regio en vanuit mijn huis kijk ik op het water.. Het strand is 5 minuutjes lopen en toch sterf ik af zodra ik de hel in loop naar buiten ga
Hier ook enkel die hards op het strand die op standje frituur wel lekker schijnen te vinden
(ik duik vanmiddag mijn blauwe plastic bak in als er schaduw op staat)
Denk ook dat het een grap is. Sowieso een schoonmaker voor wat vaat?quote:Op dinsdag 1 juli 2025 11:21 schreef Earring het volgende:
[..]
Dat zal toch als grapje bedoeld zijn? Anders maakt een ander de hut schoon zodat zij kan Simsen en serietjes kijken? En oja nog 5x 2x sporten natuurlijj
Ze stond ook haar tuin nat te sproeien na dagen regen. Dus snap haar sowieso niet.quote:Op dinsdag 1 juli 2025 10:56 schreef Holaa het volgende:
Was dat 'vele water' bij DBM niet teveel omdat die kids dat blijkbaar enorm ranzig maken na 2 dagen en ze het dan moet verversen?
Dus a) teveel voor de planten en b) zonde van het water (ivm droogte/eventuele watertekort na deze hete weken)?
Ze uit zich iig niet zo duidelijk. Want het was idd een mini laagje. Ik dacht minstens overstroomd.
Wat een gezeur bij DBM om dat water😂verdampt genoeg met deze temperaturen...echt waar, waar zij niet allemaal drama van kan maken.quote:Op dinsdag 1 juli 2025 10:56 schreef Holaa het volgende:
Was dat 'vele water' bij DBM niet teveel omdat die kids dat blijkbaar enorm ranzig maken na 2 dagen en ze het dan moet verversen?
Dus a) teveel voor de planten en b) zonde van het water (ivm droogte/eventuele watertekort na deze hete weken)?
Ze uit zich iig niet zo duidelijk. Want het was idd een mini laagje. Ik dacht minstens overstroomd.
Staat momenteel dus echt bijna geen wind 😭 ook op het strand nauwelijks... Dus bak en braad opsmeren en grillenquote:Op dinsdag 1 juli 2025 11:30 schreef WinnieWana het volgende:
[..]
Merk altijd veel verschil hoor met de kust of oosten/zuidoosten. Als ik er ben. Wind maakt toch verschil haha
Heerlijk dat strand dichtbij. Zou er de hele middag bij gaan liggen daar 🤣
Geloof ook best dat het heel warm kan worden in die vakantiehuisjes, maar snap dus niet dat ze dan binnen blijft hele tijd.
Wij zitten hier midden in de code oranje. Heb vanmorgen wat boodschappen gedaan en ga zo onder de airco de was vouwen, maar buiten kom ik voorlopig niet 😂.quote:Op dinsdag 1 juli 2025 11:15 schreef WinnieWana het volgende:
Sanneke woont toch aan de kust? En op een plek waar het veel waait. Beter kun je het niet hebben bij deze warmte. Daar is het altijd een paar graden minder dan waar ik woon.
En buiten is sowieso koeler dan binnen.
M.a.w. ga buiten in de schaduw zitten met je kind. Poedelbadje van paar euro van de action erbij en je kind spettert lekker en in campingbedje buiten slapen.
Ik heb het idee dat Sanneke niet naar buiten durft alleen of alleen met haar kind.
ik heb sowieso best medelijden met Jet (en met Guus), het is net alsof ze altijd aan het kortste eind trekken daar.quote:Op dinsdag 1 juli 2025 13:00 schreef Henrike het volgende:
Zielig bij AM, lot gilt weet ik wil talie ik
Wil het waterpistool. AM zegt die wordt is voor Juul. Lot ligt erin met worst.
Jet zegt nog heel voorzichtig: nu heb ik niks maar dat wordt volkomen genegeerd.
Ik was toen al op Aruba geweest met mijn half jaar oude kind 🤣 Heerlijk 'zwemmen' in zo'n rode baby swimtrainer met ons in het zwembad. Dutjes op t strand in een Deryan tentje.quote:Op dinsdag 1 juli 2025 11:24 schreef LALAA het volgende:
[..]
Ze postte laatst dat ze niet kan wachten totdat haar zoontje ouder is, zodat ze samen op pad kunnen. Volgens mij is het toch een kwestie van kind in de kinderwagen, luiertas mee en gaan? Hij is al 7 maanden, lijkt me juist goed om hem mee naar buiten te nemen.
Ik heb onze kinderen wel eens in een wasmand gezet met water, lekker afkoelen hoor haha.quote:Op dinsdag 1 juli 2025 13:00 schreef Hope88 het volgende:
Maar ook vanmorgen kon Sanneke toch gewoon even met Mijan naar buiten? Mijn zoontje is net zo oud en ik heb zo'n zwembadje gekocht van 60 cm en daar heeft ie vanmorgen in zitten poedelen. En nee, hij kan ook nog niet zitten, maar dan hou ik hem gewoon vast. Gisteren had ik een ovenschaal gevuld met water waar hij dan lekker met zijn handjes in kon slaan (was de bedoeling, maar hij krijste de boel bij elkaar haha). Dus ze kan nu ook echt al voldoende met hem ondernemen hoor!
Hoe doet ze haar zoontje nu in bad dan? Houdt ze hem vast, dat kan buiten ook, “zit” hij in zo’n badzitje dat kan nu ook, goh moeilijk hoor dat je “nog niks kan” met een jochie van 7 maanden. Als het buiten minder heet is als binnen dan zet je hem in de wagen en ga je wandelen en zoek je een schaduw plekje op, ja zooo moeilijk.quote:Op dinsdag 1 juli 2025 13:13 schreef Dievanhiernaast het volgende:
[..]
Ik heb onze kinderen wel eens in een wasmand gezet met water, lekker afkoelen hoor haha.
Maar Sanne denkt dat ze niks kan ondernemen, het is of te warm, of het waait.
Precies. Wasmand, afwasteil, doe IETS maar ga niet alleen maar lopen klagen dat je niks kunt. Al vind ik op dit moment sowieso even extra dat Sanneke niet mag zeuren, want zij hoeft niet bijna uitgerekend in deze hitte te zitten. Ik wel en ik vind mezelf ook niet zielig😂quote:Op dinsdag 1 juli 2025 13:13 schreef Dievanhiernaast het volgende:
[..]
Ik heb onze kinderen wel eens in een wasmand gezet met water, lekker afkoelen hoor haha.
Maar Sanne denkt dat ze niks kan ondernemen, het is of te warm, of het waait.
Je kan een baby zelfs in een groot dienblad leggen met een laagje water erin. Lekker spetteren!!quote:Op dinsdag 1 juli 2025 13:25 schreef Danielle_ het volgende:
[..]
Precies. Wasmand, afwasteil, doe IETS maar ga niet alleen maar lopen klagen dat je niks kunt. Al vind ik op dit moment sowieso even extra dat Sanneke niet mag zeuren, want zij hoeft niet bijna uitgerekend in deze hitte te zitten. Ik wel en ik vind mezelf ook niet zielig😂
Ik pas 10weken (van baby nummer 4 en die buik groeit harder dan ik had verwacht) en heb er ook al last van, dus ik begrijp je helemaal!quote:Op dinsdag 1 juli 2025 13:25 schreef Danielle_ het volgende:
[..]
Precies. Wasmand, afwasteil, doe IETS maar ga niet alleen maar lopen klagen dat je niks kunt. Al vind ik op dit moment sowieso even extra dat Sanneke niet mag zeuren, want zij hoeft niet bijna uitgerekend in deze hitte te zitten. Ik wel en ik vind mezelf ook niet zielig😂
quote:Op dinsdag 1 juli 2025 13:38 schreef Dievanhiernaast het volgende:
[..]
Ik pas 10weken (van baby nummer 4 en die buik groeit harder dan ik had verwacht) en heb er ook al last van, dus ik begrijp je helemaal!
Ze wil zichzelf niet de hele dag opsluiten in de slaapkamer met airco, schrijft ze.quote:Op dinsdag 1 juli 2025 10:46 schreef Utopica het volgende:
Natuurlijk post Sanneke hoe heet het in haar woning is. Maar je gaat me toch niet vertellen dat er geen ander (koeler!!!) plekje in een vakantiepark is om te vertoeven met de kleine dan in die woning?
Wassen niet hoor, die gaan rechtstreeks uit bad de jurk aan en naar schoolquote:Op dinsdag 1 juli 2025 12:28 schreef poohenzo het volgende:
hier is het ook echt te warm, ik werk op een kantoor zonder airco en we mochten dus vandaag ook gewoon thuis blijven en een beetje aanrommelen met onze werkuren, wel fijn dat we een baan en een werkgever hebben die er flexibel mee om gaat. Ik heb echt wel medelijden met mensen die nu geen keuze hebben en buiten aan de slag moeten.
AM gooit de kinderen in de hottub in de pauze....ze moeten dan ook nog eten en omkleden en zich wassen of zo?Hoe lang duurt die pauze?
Zoals iemand anders ook zei ik denk dat er iets anders achter zit, ze het om een of andere reden heel lastig vindt om zelf de deur uit te komen met babyquote:Op dinsdag 1 juli 2025 11:24 schreef LALAA het volgende:
[..]
Ze postte laatst dat ze niet kan wachten totdat haar zoontje ouder is, zodat ze samen op pad kunnen. Volgens mij is het toch een kwestie van kind in de kinderwagen, luiertas mee en gaan? Hij is al 7 maanden, lijkt me juist goed om hem mee naar buiten te nemen.
Ja respect voor die meid maar het gaat wel tegen alle rivm adviezen inquote:Op dinsdag 1 juli 2025 11:51 schreef Lalaland79 het volgende:
De oudste van Minibelle is ook aan het tennissen met dit weer. Respect voor dr💪
🤣🤣🤣 Ik kan niet wachten!quote:Op dinsdag 1 juli 2025 13:39 schreef Bo-KataN het volgende:
Waar gaat de Geertscommune naartoe op vakantie?
Gaan ze (weer) naar Frankrijk? Dan krijgen we:
1 Dagelijks uitje naar de Intermaché
2 Gillende Lot in de Intermaché.
3 Kinderen Geerts die overal aanzitten in de Intermaché.
4 Lot in een bed peuterhok met heel veel klamboes waarin het kind ligt te stomen.
5 Gezeur metzonder tafel.
6 Met de bolderkar naar het snikhete strand te bereiken via een trap.🤣🤣
7 Uitje naar het plaatselijke marktje met brocante (alles gefilmd met 1 hand).
8 Slakken, stokbrood, rats, kuch en bonen in een grote kring.
9 Annemarie Geertst op de achterbank met snijplank(want dan kan ze broodjes smeren???)
10 De route van minuut tot minuut gepland. Leve de spontaniteit.🥳
Ik neem aan dat alles gelijkvloers is dus als ze op de slaapkamer de airco aanzet en alle deuren open zet wordt het toch vanzelf wat koeler in de woonkamer? (Denk ik, ik heb geen verstand van airco ‘s 🤣)quote:Op dinsdag 1 juli 2025 14:04 schreef LeSage het volgende:
[..]
Ze wil zichzelf niet de hele dag opsluiten in de slaapkamer met airco, schrijft ze.
Hele dag opsluiten in de woonkamer is dan wel weer prima
Tuurlijk heeft ze die welquote:Op dinsdag 1 juli 2025 13:40 schreef miep123456 het volgende:
Jet, die geen crocks of zomerschoenen heeft, tjonge jonge jonge..
De mijne hangt op de 1e verdieping en die koelt nu ook deels benedenquote:Op dinsdag 1 juli 2025 14:08 schreef IlseMarije het volgende:
[..]
Ik neem aan dat alles gelijkvloers is dus als ze op de slaapkamer de airco aanzet en alle deuren open zet wordt het toch vanzelf wat koeler in de woonkamer? (Denk ik, ik heb geen verstand van airco ‘s 🤣)
Je bent dwangmatig of je bent het niet, heeeeerlijk op vakantie 🤪quote:Op dinsdag 1 juli 2025 13:39 schreef Bo-KataN het volgende:
Waar gaat de Geertscommune naartoe op vakantie?
Gaan ze (weer) naar Frankrijk? Dan krijgen we:
1 Dagelijks uitje naar de Intermaché
2 Gillende Lot in de Intermaché.
3 Kinderen Geerts die overal aanzitten in de Intermaché.
4 Lot in een bed peuterhok met heel veel klamboes waarin het kind ligt te stomen.
5 Gezeur metzonder tafel.
6 Met de bolderkar naar het snikhete strand te bereiken via een trap.🤣🤣
7 Uitje naar het plaatselijke marktje met brocante (alles gefilmd met 1 hand).
8 Slakken, stokbrood, rats, kuch en bonen in een grote kring.
9 Annemarie Geertst op de achterbank met snijplank(want dan kan ze broodjes smeren???)
10 De route van minuut tot minuut gepland. Leve de spontaniteit.🥳
Haha nummer 9 is hilarisch!quote:Op dinsdag 1 juli 2025 13:39 schreef Bo-KataN het volgende:
Waar gaat de Geertscommune naartoe op vakantie?
Gaan ze (weer) naar Frankrijk? Dan krijgen we:
1 Dagelijks uitje naar de Intermaché
2 Gillende Lot in de Intermaché.
3 Kinderen Geerts die overal aanzitten in de Intermaché.
4 Lot in een bed peuterhok met heel veel klamboes waarin het kind ligt te stomen.
5 Gezeur metzonder tafel.
6 Met de bolderkar naar het snikhete strand te bereiken via een trap.🤣🤣
7 Uitje naar het plaatselijke marktje met brocante (alles gefilmd met 1 hand).
8 Slakken, stokbrood, rats, kuch en bonen in een grote kring.
9 Annemarie Geertst op de achterbank met snijplank(want dan kan ze broodjes smeren???)
10 De route van minuut tot minuut gepland. Leve de spontaniteit.🥳
Ik ook, merk dat ik mij eraan stoor. Het is nou ook niet zo dat Sanneke dit zelf dagelijks in haar stories benoemd.quote:Op dinsdag 1 juli 2025 14:09 schreef Missinglink24 het volgende:
Ik vind trouwens de dik/autisme/wind grapjes in de comments over Sanneke flauw worden
Dan kan ze over een aantal weken weer zeggen dat ie in de aanbieding is.quote:Op dinsdag 1 juli 2025 14:41 schreef Danielle_ het volgende:
Jawel, het is echt waar, Debbie heeft de prijs van haar e-book verhoogd! Het liep al niet met 4 verkochte boeken en een lagere prijs de afgelopen twee maanden, dus vanaf nu kost het ¤8,20! Wat een grap weer dit…
Dat haar geen lichtje gaat branden hè, ook omdat ze hier meeleest. Dat er zo over haar wordt gedacht en dat ze zo niet wordt geloofd, zou ze dat nou echt niet doorhebbenquote:Op dinsdag 1 juli 2025 14:44 schreef Dievanhiernaast het volgende:
[..]
Dan kan ze over een aantal weken weer zeggen dat ie in de aanbieding is.
Op insta krijgt ze vooral hartjes. Er zijn echt nog veel mensen die haar geloven.quote:Op dinsdag 1 juli 2025 14:52 schreef Henrike het volgende:
[..]
Dat haar geen lichtje gaat branden hè, ook omdat ze hier meeleest. Dat er zo over haar wordt gedacht en dat ze zo niet wordt geloofd, zou ze dat nou echt niet doorhebben
Die twee keer waren andere huizen, dit was al de derde bezichtiging. Het was alleen wel een heel mooi huis en ze stonden op plek 3, dus ze verwachtte er niet veel van. Maar of ze al definitief een nee hebben heeft ze volgens mij nog niet gedeeld.quote:Op dinsdag 1 juli 2025 14:57 schreef Huisopdehoek het volgende:
Ik begrijp uit de story van Sanneke dat ze ook het huis waar Dijon laatst is gaan kijken, niet hebben gekregen? Want 2x geweigerd omdat de woningcorporatie naar het salaris kijkt van 2 jaar geleden?
Maar ze hoop dat ze op basis van recente loonstroken (hij is minder gaan werken) nog voor het einde van het jaar een huis te krijgen.
Ik ben benieuwd.
Vervelend dat je zo’n drempel voelde. Er zal ongetwijfeld iets anders achter zitten, maar dat haar zoontje ouder wordt gaat dat probleem niet vanzelf oplossen. Ik heb haar in al die 7 maanden geen één keer samen met hem op pad gezien, het is altijd in dat benauwde huis. En dan het liefst op haar of in haar deken gewikkeld. Ik vind dat zorgwekkend hoor.quote:Op dinsdag 1 juli 2025 14:07 schreef Missinglink24 het volgende:
[..]
Wassen niet hoor, die gaan rechtstreeks uit bad de jurk aan en naar school
[..]
Zoals iemand anders ook zei ik denk dat er iets anders achter zit, ze het om een of andere reden heel lastig vindt om zelf de deur uit te komen met baby
Ik herken het van mijzelf met mijn 1e kind, het lukte me amper om boodschappen te doen. Terwijl er verder geen praktische moeilijkheden waren. Iets met hoe overweldigend ik het moederschap vond.
[..]
Ja respect voor die meid maar het gaat wel tegen alle rivm adviezen in
En dan dat gezeur over midweek en weekend.quote:Op dinsdag 1 juli 2025 14:57 schreef Danielle_ het volgende:
Die nieuwste story van Sanneke over een vakantie, ze wil gewoon een samenwerking. Ze schrijft het echt! En dan onder het mom ‘dan hoef ik niet zelf een keuze te maken’. Ach mens, doe normaal! Ga werken en sparen voor je vakantie en zeur anders niet dat het allemaal te duur voor je is. Je bespaart inmiddels ¤150-200 per maand aan boodschappen, leg dat apart. 5 maanden, dan heb je je vakantie betaald.
Is natuurlijk ook lichtelijk zorgwekkend maar ook weer geen ramp. Bij mij kwam het trouwens wel 'vanzelf' goed, naarmate mijn kind groter werd.quote:Op dinsdag 1 juli 2025 15:00 schreef LALAA het volgende:
[..]
Vervelend dat je zo’n drempel voelde. Er zal ongetwijfeld iets anders achter zitten, maar dat haar zoontje ouder wordt gaat dat probleem niet vanzelf oplossen. Ik heb haar in al die 7 maanden geen één keer samen met hem op pad gezien, het is altijd in dat benauwde huis. En dan het liefst op haar of in haar deken gewikkeld. Ik vind dat zorgwekkend hoor.
Ja, de grap wordt steeds groter. Ze komt haar huis niet uit, maar ze moet wel op vakantie. Dan ineens gaat ze als een speer. En je zou toch denken dat ze dat geld veel beter voor andere dingen kunnen gebruiken.quote:
Ze geeft iig toe dat ze een samenwerking wil haha, ik volg Leandraacarolina, heeft zo'n 6.000 volgers en had laatst ook een samenwerking met een camping dus het zou Sanneke zomaar kunnen gebeuren.quote:Op dinsdag 1 juli 2025 14:57 schreef Danielle_ het volgende:
Die nieuwste story van Sanneke over een vakantie, ze wil gewoon een samenwerking. Ze schrijft het echt! En dan onder het mom ‘dan hoef ik niet zelf een keuze te maken’. Ach mens, doe normaal! Ga werken en sparen voor je vakantie en zeur anders niet dat het allemaal te duur voor je is. Je bespaart inmiddels ¤150-200 per maand aan boodschappen, leg dat apart. 5 maanden, dan heb je je vakantie betaald.
Ik heb sowieso bergen respect voor dat meisje met de druk die er thuis op ligt.quote:Op dinsdag 1 juli 2025 11:51 schreef Lalaland79 het volgende:
De oudste van Minibelle is ook aan het tennissen met dit weer. Respect voor dr💪
Het stond tot een maand geleden in grote letters in haar bio. En gebruikte ze het dik en autisme continue in story's om haar gelijk te krijgen.quote:Op dinsdag 1 juli 2025 14:09 schreef Missinglink24 het volgende:
Ik vind trouwens de dik/autisme/wind grapjes in de comments over Sanneke flauw worden
Zo'n mobiele airco is meestal voor een beperkt aantal m2.quote:Op dinsdag 1 juli 2025 14:08 schreef IlseMarije het volgende:
[..]
Ik neem aan dat alles gelijkvloers is dus als ze op de slaapkamer de airco aanzet en alle deuren open zet wordt het toch vanzelf wat koeler in de woonkamer? (Denk ik, ik heb geen verstand van airco ‘s 🤣)
Er zitten wieltjes onder, die rol je zo naar een andere ruimte.quote:Op dinsdag 1 juli 2025 15:40 schreef Post-its het volgende:
[..]
Zo'n mobiele airco is meestal voor een beperkt aantal m2.
Als één van mijn collega’s of vrienden zou zijn als Debbie dan zou ik daar echt niet normaal op kunnen reageren. Een vriendschap zou ik beëindigen, een collega zou ik zoveel mogelijk negeren.quote:Op dinsdag 1 juli 2025 15:34 schreef DeEnigeEchteLouca het volgende:
Gatverdamme debbie gaat weer zeuren om haar zelden huilende huilbaby 🤦 echt hoor... Zoveel respect voor mensen die hier echt doorheen moesten of moeten nog... Ze vergeet echt gewoon dat ze zichzelf gefilmd heeft die hele periode en niemand dat kind ooit echt heeft horen huilen 🤦 dat ze filmde dat hij al uren aan het huilen was en niet meer wist wat te doen terwijl hij gewoon tevrede in haar armen lag te slapen 🤷 en ineens was Jay ook een huilbaby terwijl ze daar nooit iets over gezegd had 😣 brrrr is Roy weer weg ofzo dat ze zoveel onzin uitzwamt?
Laatst ook 4 uren trainen NA SCHOOLTIJD, zou ik niet willen voor mijn kind (ik vond 4u trainen per week al veel) maar wel top dat ze het gewoon doet.quote:Op dinsdag 1 juli 2025 15:22 schreef Ballerina888 het volgende:
[..]
Ik heb sowieso bergen respect voor dat meisje met de druk die er thuis op ligt.
Ik vind die hele Sanneke ook niet interessant. Daar gebeurt helemaal niksquote:Op dinsdag 1 juli 2025 14:36 schreef Sushirijst het volgende:
[..]
Ik ook, merk dat ik mij eraan stoor. Het is nou ook niet zo dat Sanneke dit zelf dagelijks in haar stories benoemd.
Echter snap ik ook niet dat ze als het zo extreem warm is binnen niet vaker met Mijan op stap gaat, op zoek naar wat verkoeling.
Ik moet bij haar ook altijd wel lachen om de steekjes als ' en dat zonder vormpjes 'quote:Op dinsdag 1 juli 2025 15:50 schreef Dievanhiernaast het volgende:
Oke, even, ik vind die meloen mom hack van Jolein (zhoufamily) echt geniaal.
Ik zal wel onder een steen geleefd hebben (lekker koel wel), maar deze kende ik nog niet.
Misschien is ze gewoon trots op haar kind.quote:Op dinsdag 1 juli 2025 16:18 schreef Danielle_ het volgende:
Rapporten zijn niet belangrijk bij Judith, maar dat haar kleuter een rekenpiramide invult moet natuurlijk wel even gemeld worden inclusief het resultaat! Debbie hangt van tegenstrijdigheden aan elkaar, maar Judith kan er ook echt wat van zeg…
Jaaa geweldig, die heb ik ook gelijk opgeslagen op mn harde schijf 😕quote:Op dinsdag 1 juli 2025 15:50 schreef Dievanhiernaast het volgende:
Oke, even, ik vind die meloen mom hack van Jolein (zhoufamily) echt geniaal.
Ik zal wel onder een steen geleefd hebben (lekker koel wel), maar deze kende ik nog niet.
Ik weet niet of ze het ‘gewoon doet’. Is dat allemaal vrijwillig of onder druk van ouders?quote:Op dinsdag 1 juli 2025 16:05 schreef IlseMarije het volgende:
[..]
Laatst ook 4 uren trainen NA SCHOOLTIJD, zou ik niet willen voor mijn kind (ik vond 4u trainen per week al veel) maar wel top dat ze het gewoon doet.
En dat mag! Maar voor iemand die beweert dat het niet om prestaties maar om plezier gaat, is dit wel een beetje krom. Alles waarbij Bob ‘bijzonder goed’ presteert in de ogen van Judith moet ze steeds benoemen. Ik vind dat echt onnodig en overdreven, zo pochen.quote:Op dinsdag 1 juli 2025 16:30 schreef mootie het volgende:
[..]
Misschien is ze gewoon trots op haar kind.
"iemand geloofde me zo erg dat ik in het boekje mocht" is natuurlijk ook wel een presentatie... Jammer voor het boekje want dit is al 1 nep verhaal... Hoe geloofwaardig kan de rest dan zijnquote:Op dinsdag 1 juli 2025 16:37 schreef Huisopdehoek het volgende:
Volgens mij is Debbie trotser op de recensie die ze voor dat huilbabyboek heeft geschreven dan op het boek zelf.
Ik blijf haar minstens in de gaten houden tot ze aan de fase pre adviezen enz komt. Lijkt me zalig entertainment.quote:Op dinsdag 1 juli 2025 16:42 schreef Danielle_ het volgende:
[..]
En dat mag! Maar voor iemand die beweert dat het niet om prestaties maar om plezier gaat, is dit wel een beetje krom. Alles waarbij Bob ‘bijzonder goed’ presteert in de ogen van Judith moet ze steeds benoemen. Ik vind dat echt onnodig en overdreven, zo pochen.
Dit já 😂 maar denk dat het al mis gaat lopen rond groep 4.. Dan "moet" steeds meer en is het klaar met spelen en gaat bob zelf ook steeds meer kijken hoe lang het duurt voor hij nee krijgtquote:Op dinsdag 1 juli 2025 16:55 schreef Ballerina888 het volgende:
[..]
Ik blijf haar minstens in de gaten houden tot ze aan de fase pre adviezen enz komt. Lijkt me zalig entertainment.
En ze staat bijna voorin he?quote:Op dinsdag 1 juli 2025 16:37 schreef Huisopdehoek het volgende:
Volgens mij is Debbie trotser op de recensie die ze voor dat huilbabyboek heeft geschreven dan op het boek zelf.
Die droge meuk? Dat is toch niet weg te krijgen?quote:Op dinsdag 1 juli 2025 17:03 schreef DeEnigeEchteLouca het volgende:
[..]
Dit já 😂 maar denk dat het al mis gaat lopen rond groep 4.. Dan "moet" steeds meer en is het klaar met spelen en gaat bob zelf ook steeds meer kijken hoe lang het duurt voor hij nee krijgt
Heeft hij nu zijn ontbijt nog op?
Regenlaarzen en crocs.quote:Op dinsdag 1 juli 2025 16:33 schreef Vos1410 het volgende:
Jee.. nou het is ook duidelijk waarom Jet steeds in laarzen loopt. Zoals benoemd in de video. AM vraagt waarom heb je geen sandalen aan gedaan? Heeft ze dus niet… ‘jawel!’ Probeert AM nog en Jet zegt duidelijk nee alleen crocs. Oh.. oh…
Dat idd en kinderen zijn ook maar mensen en soms heb je gewoon wat minder trek lijkt mij.quote:Op dinsdag 1 juli 2025 17:12 schreef JaNeeDan het volgende:
[..]
Die droge meuk? Dat is toch niet weg te krijgen?
Ja maar het moest van Judith he.. Dan telt zijn autonomie niet.. Alleen voor de rest van de maatschappij..quote:Op dinsdag 1 juli 2025 17:12 schreef JaNeeDan het volgende:
[..]
Die droge meuk? Dat is toch niet weg te krijgen?
Zijn allemaal leermomenten net als te laat op school komen en dan nog naar huis gaan omdat je je tas bent vergeten. Ik ben dan vast een simpele moeder en had gezegd snel naar binnen die tas kom ik zo wel brengen. 😂quote:Op dinsdag 1 juli 2025 17:12 schreef JaNeeDan het volgende:
[..]
Die droge meuk? Dat is toch niet weg te krijgen?
Dat ze het ook even moet benoemen zo.quote:Op dinsdag 1 juli 2025 17:34 schreef Holaa het volgende:
Dat roze pak van JolieNoe... Michelle: "ik heb xxs en draag xs. Jacq is 'op moment' een M.
De fit is erg mooi en hij is erg flatteus."
Sorry maar het zit bij beiden toch niet flatteus? Bij de ene heel ruim en bij de andere (voor mijn gevoel) net te strak, kuch-cameltoe-kuch. Ze trekt het in het filmpje letterlijk ruimer tussen haar benen.
En inkijk bij haar borsten want trekt beetje strak.
'Op het moment' dat insinueert dat daarin nog iets gaat wijzigen omdat het tijdelijk is. Own je maat M gewoon.quote:Op dinsdag 1 juli 2025 17:34 schreef Holaa het volgende:
Dat roze pak van JolieNoe... Michelle: "ik heb xxs en draag xs. Jacq is 'op moment' een M.
De fit is erg mooi en hij is erg flatteus."
Sorry maar het zit bij beiden toch niet flatteus? Bij de ene heel ruim en bij de andere (voor mijn gevoel) net te strak, kuch-cameltoe-kuch. Ze trekt het in het filmpje letterlijk ruimer tussen haar benen.
En inkijk bij haar borsten want trekt beetje strak.
Dat is toch alleen voor het praatje? Ze dekte zichzelf namelijk ook direct weer in door te vertellen dat hij veel heeft meegemaakt, speen troost is etc. Nu dus nog even niet. M.a.w. ze heeft geen zin om er tijd en energie in te steken. Net als dat de middelste toen per se zindelijk moest worden omdat zij zwanger was en geen zin had in twee kinderen in de luiers.quote:Op dinsdag 1 juli 2025 17:36 schreef WinnieWana het volgende:
Vind het wel goed van Debbie dat ze nu van de speen af wil voor de jongste.
Sommigen influencers laten hun bijna 4 jarigen nog continu met fles in de mond lopen.
Het ongemak straalt er vanaf bij J. Zo zonde, ze lijkt echt steeds minder zichzelf te zijn. Ik krijg er ‘moeke vibes’ bij.quote:Op dinsdag 1 juli 2025 17:34 schreef Holaa het volgende:
Dat roze pak van JolieNoe... Michelle: "ik heb xxs en draag xs. Jacq is 'op moment' een M.
De fit is erg mooi en hij is erg flatteus."
Sorry maar het zit bij beiden toch niet flatteus? Bij de ene heel ruim en bij de andere (voor mijn gevoel) net te strak, kuch-cameltoe-kuch. Ze trekt het in het filmpje letterlijk ruimer tussen haar benen.
En inkijk bij haar borsten want trekt beetje strak.
Ze was bij Jay aan het vertellen dat zoe geen speen had en Jay had ze hem afgenomen omdat het zijn spraak in de weg zat (had zoe geen last van) haar verhaal is ook hier dus weer nieuw bedachtquote:Op dinsdag 1 juli 2025 17:36 schreef WinnieWana het volgende:
Vind het wel goed van Debbie dat ze nu van de speen af wil voor de jongste.
Sommigen influencers laten hun bijna 4 jarigen nog continu met fles in de mond lopen.
"kinderen kunnen met 2 al zindelijk zijn.. Moeders die dit niet lukt zijn gewoon lui en kijken niet naar wat hun kind aangeeft"quote:Op dinsdag 1 juli 2025 17:57 schreef JaNeeDan het volgende:
[..]
Dat is toch alleen voor het praatje? Ze dekte zichzelf namelijk ook direct weer in door te vertellen dat hij veel heeft meegemaakt, speen troost is etc. Nu dus nog even niet. M.a.w. ze heeft geen zin om er tijd en energie in te steken. Net als dat de middelste toen per se zindelijk moest worden omdat zij zwanger was en geen zin had in twee kinderen in de luiers.
Dat ook nog inderdaad😂. En dat het bij haar middelste niet lukte lag natuurlijk niet aan haar. En de jongste? Ja, 2 jaar. Maar… trauma hè, veel meegemaakt. Dus zindelijk maken zit er nog niet in.quote:Op dinsdag 1 juli 2025 18:07 schreef DeEnigeEchteLouca het volgende:
[..]
"kinderen kunnen met 2 al zindelijk zijn.. Moeders die dit niet lukt zijn gewoon lui en kijken niet naar wat hun kind aangeeft"
Zo boos was ik 🤣😂 hoe oud is Liam? 🤔🤣😂👌
Als je dat een ochtend laat staan is het zo hard dat je er een huis van kan metselen.quote:Op dinsdag 1 juli 2025 17:12 schreef JaNeeDan het volgende:
[..]
Die droge meuk? Dat is toch niet weg te krijgen?
Debbie denkt 24/7 dat ze geen kinderen heeft. Dus dit valt nog mee.quote:Op dinsdag 1 juli 2025 18:09 schreef Lampje88 het volgende:
Weer een meldcode punt op kdv kind vergeten op te halen bij debbie
En maat M is toch een prima maat? En L en XL of groter trouwens ook, wil niemand fat shamen.quote:Op dinsdag 1 juli 2025 17:47 schreef Cyan het volgende:
[..]
'Op het moment' dat insinueert dat daarin nog iets gaat wijzigen omdat het tijdelijk is. Own je maat M gewoon.
Ik vroeg me af of er überhaupt wel iets van kwark of yoghurt in die kom zat. Aan de lepel zag je dat wel zo was maar dat was dan absoluut niet in verhouding met dat droge spul.quote:Op dinsdag 1 juli 2025 18:14 schreef Missinglink24 het volgende:
[..]
Als je dat een ochtend laat staan is het zo hard dat je er een huis van kan metselen.
Maarja, ons bin zuunig he, Judith heeft vast moeite met het weggooien ervan
(Hou ik ook niet van maar met kleuters heb je dat nou eenmaal)
Vind het wel echt jaren 80 opvoeding waar AM nog vaak van beticht wordt, om hem de rest vd dag dat ontbijt voor te schotelen tot hij het op heeft
Precies maar blijkbaar is het voor haar belangrijk om maat S te hebben net als Mies destijds.quote:Op dinsdag 1 juli 2025 18:21 schreef Dievanhiernaast het volgende:
[..]
En maat M is toch een prima maat? En L en XL of groter trouwens ook, wil niemand fat shamen.
Ze had hem uit uit haar kast getrokken zei JvPquote:Op dinsdag 1 juli 2025 17:47 schreef Cyan het volgende:
[..]
'Op het moment' dat insinueert dat daarin nog iets gaat wijzigen omdat het tijdelijk is. Own je maat M gewoon.
Voordeel van twee harige vierpotige wandelende kliko’s, ik hoef nooit restjes weg te gooien want de honden eten alles op 😅quote:Op dinsdag 1 juli 2025 18:21 schreef JaNeeDan het volgende:
[..]
Ik vroeg me af of er überhaupt wel iets van kwark of yoghurt in die kom zat. Aan de lepel zag je dat wel zo was maar dat was dan absoluut niet in verhouding met dat droge spul.
Eten weggooien is nooit mijn bedoeling geweest maar je ontkomt er niet aan. Als ik genoeg heb gehad, heb ik ook genoeg gehad. En dat kan van het één op andere moment zijn, dan staat het eten mij opeens tegen.
Ik vond het ook niet mooi staan. Maar ik zie wel vaker dat de kleding die ze promoten niet helemaal lekker past.quote:Op dinsdag 1 juli 2025 18:27 schreef Earring het volgende:
[..]
Ze had hem uit haar kast getrokken zei ze
Maar ik hem niet echt mooi staan. Bij allebei niet. En dan 150 euro nog
Ik denk dat zij altijd wel een M heeft gehad eigenlijk, maar een L zou nu mooier staan. We hebben het allemaal wel over Mies die zo dun geworden is, maar bij Jacq gaat het naar mijn idee juist de andere kant op. Wat helemaal niet erg is, maar ik vind “op dit moment” dan best gemeen overkomen.quote:Op dinsdag 1 juli 2025 18:25 schreef Cyan het volgende:
[..]
Precies maar blijkbaar is het voor haar belangrijk om maat S te hebben net als Mies destijds.
Ik vind hem bij M te groot en bij J te klein. De schoonzus van M heeft het pak ook aan in een post op de insta van hun webshop. Daar zit het pak veel mooier, maar ook een camel toe🥴quote:Op dinsdag 1 juli 2025 18:27 schreef Earring het volgende:
[..]
Ze had hem uit uit haar kast getrokken zei JvP
Maar ik hem het echt mooi staan. Bij allebei niet. En dan 150 euro nog
J zegt zelf dat ze op dit moment niet blij is met haar buik. Iedereen kan zien dat J en M beiden veranderd zijn qua lijf.quote:Op dinsdag 1 juli 2025 18:34 schreef LALAA het volgende:
[..]
Ik denk dat zij altijd wel een M heeft gehad eigenlijk, maar een L zou nu mooier staan. We hebben het allemaal wel over Mies die zo dun geworden is, maar bij Jacq gaat het naar mijn idee juist de andere kant op. Wat helemaal niet erg is, maar ik vind “op dit moment” dan best gemeen overkomen.
Eens. Ik heb nooit de indruk gehad dat ze beide dezelfde maat hadden. Blijkbaar was dat voor hen wel belangrijk want het is meerdere keren benoemd. Iedereen kan zien dat Michelle is afgevallen en Jacqueline is aangekomen. Geen oordeel, gewoon een constatering.quote:Op dinsdag 1 juli 2025 18:34 schreef LALAA het volgende:
[..]
Ik denk dat zij altijd wel een M heeft gehad eigenlijk, maar een L zou nu mooier staan. We hebben het allemaal wel over Mies die zo dun geworden is, maar bij Jacq gaat het naar mijn idee juist de andere kant op. Wat helemaal niet erg is, maar ik vind “op dit moment” dan best gemeen overkomen.
Ik moet me echt inhouden om niet te reageren met: apart dat mensen waar het 40 graden is binnen geen andere plek gaan zoeken.quote:Op dinsdag 1 juli 2025 18:47 schreef SophiaLoren het volgende:
Als daadwerkelijk 40 graden binnen is, is dit echt geen goede omstandigheden. Denk maar de airco in de andere ruimte zetten kan ook helpen. En anders lekker de deuren open. Zelfs de buitendeuren open zal koeler zijn? Zo'n caravan is ook niks. Zowel winter snel koud als zomer snel warm. Andere optie schaduwdoeken ophangen.... Kost niks. Maar houdt echt veel tegen.
Maar nee, het is niet niks. maar wel knap als je dan alsnog fulltime binnen kunt zitten. Ik zou lekker bij mijn ouders gaan zitten.
Maar oplossingen zit niet zo in haar systeem. Alleen zeuren.
Als het binnen 40graden is, is het dus buiten koeler geweest, dan ga je toch juist naar buiten en iets met water doen? Mijn kinderen zijn recht uit school het zwembad ingegaan en er niet meer uitgekomen. Watergevecht gedaan, was ik ook weer lekker afgekoeld. (En nee met een met baby ga je geen watergevecht doen, maar je kan wel lekker samen met water beetje spelen)quote:Op dinsdag 1 juli 2025 18:47 schreef SophiaLoren het volgende:
Als daadwerkelijk 40 graden binnen is, is dit echt geen goede omstandigheden. Denk maar de airco in de andere ruimte zetten kan ook helpen. En anders lekker de deuren open. Zelfs de buitendeuren open zal koeler zijn? Zo'n caravan is ook niks. Zowel winter snel koud als zomer snel warm. Andere optie schaduwdoeken ophangen.... Kost niks. Maar houdt echt veel tegen.
Maar nee, het is niet niks. maar wel knap als je dan alsnog fulltime binnen kunt zitten. Ik zou lekker bij mijn ouders gaan zitten.
Maar oplossingen zit niet zo in haar systeem. Alleen zeuren.
Of rol die airco naar het woongedeelte? Je kan niet zó lui zijn dat je dat niet eens doet.quote:Op dinsdag 1 juli 2025 19:01 schreef Ballerina888 het volgende:
[..]
Ik moet me echt inhouden om niet te reageren met: apart dat mensen waar het 40 graden is binnen geen andere plek gaan zoeken.
Misschien een extra vriezer? Vind ik niet gek.quote:Op dinsdag 1 juli 2025 19:18 schreef DeEnigeEchteLouca het volgende:
Staat Debbie's vriezer ineens op zolder 🤔
Idd. Er zijn 2 manieren om op stress te reageren lijkt het als vrouw: afvallen of aankomen (want minder of juist meer/ongezonder gaan eten). Beiden niets mis mee en weinig aan te doen.quote:Op dinsdag 1 juli 2025 18:53 schreef Cyan het volgende:
[..]
Eens. Ik heb nooit de indruk gehad dat ze beide dezelfde maat hadden. Blijkbaar was dat voor hen wel belangrijk want het is meerdere keren benoemd. Iedereen kan zien dat Michelle is afgevallen en Jacqueline is aangekomen. Geen oordeel, gewoon een constatering.
Ja precies dat. Vooral lekker binnen blijven.quote:Op dinsdag 1 juli 2025 19:03 schreef Dievanhiernaast het volgende:
[..]
Als het binnen 40graden is, is het dus buiten koeler geweest, dan ga je toch juist naar buiten en iets met water doen? Mijn kinderen zijn recht uit school het zwembad ingegaan en er niet meer uitgekomen. Watergevecht gedaan, was ik ook weer lekker afgekoeld. (En nee met een met baby ga je geen watergevecht doen, maar je kan wel lekker samen met water beetje spelen)
En dat praten van haar, totaal geen inhoud. Ja het is er warm, goh hier zit ik met een jas aan.quote:Op dinsdag 1 juli 2025 13:54 schreef DeEnigeEchteLouca het volgende:
Jongens het schijnt warm te zijn bij dbm... Wie had dat verwacht he!
Gaat helemaal in haar snikhete auto zitten om ons dit mirakel te laten zien 👍👌
Hier 2 kids die vroegen of de airco binnen op standje verwarmen mocht, want ze hadden het koud 🤣quote:Op dinsdag 1 juli 2025 19:26 schreef SophiaLoren het volgende:
[..]
Ja precies dat. Vooral lekker binnen blijven.
Ik was vandaag met 39 graden (zuiden) op schoolreisje. Bijzondere is dat kinderen nergens last van lijken te hebben. 😂
Nee ze moet even weer opschalen, heeft week niet geklaagdquote:Op dinsdag 1 juli 2025 15:34 schreef DeEnigeEchteLouca het volgende:
Gatverdamme debbie gaat weer zeuren om haar zelden huilende huilbaby 🤦 echt hoor... Zoveel respect voor mensen die hier echt doorheen moesten of moeten nog... Ze vergeet echt gewoon dat ze zichzelf gefilmd heeft die hele periode en niemand dat kind ooit echt heeft horen huilen 🤦 dat ze filmde dat hij al uren aan het huilen was en niet meer wist wat te doen terwijl hij gewoon tevrede in haar armen lag te slapen 🤷 en ineens was Jay ook een huilbaby terwijl ze daar nooit iets over gezegd had 😣 brrrr is Roy weer weg ofzo dat ze zoveel onzin uitzwamt?
Een mobiele airco die prima functioneert in een slaapkamer kan de oppervlakte van een woonkamer vaak niet aan.quote:Op dinsdag 1 juli 2025 19:04 schreef JaNeeDan het volgende:
[..]
Of rol die airco naar het woongedeelte? Je kan niet zó lui zijn dat je dat niet eens doet.
Er zijn nog wel meer opties, maar Sanneke zeurt liever.quote:Op dinsdag 1 juli 2025 19:36 schreef mootie het volgende:
[..]
Een mobiele airco die prima functioneert in een slaapkamer kan de oppervlakte van een woonkamer vaak niet aan.
Het doet altijd meer dan niks. Zeker wanneer je dat ding een beetje gunstig neerzet. Die van ons kan de hele bovenverdieping koelen terwijl hij volgens de specificaties veel minder m2 kan koelen.quote:Op dinsdag 1 juli 2025 19:36 schreef mootie het volgende:
[..]
Een mobiele airco die prima functioneert in een slaapkamer kan de oppervlakte van een woonkamer vaak niet aan.
Valt mij ook op dat het steeds benoemd moet worden ja. Wel opmerkelijk dat beide vrouwen aan het veranderen zijn van figuur .quote:Op dinsdag 1 juli 2025 19:23 schreef Holaa het volgende:
[..]
Idd. Er zijn 2 manieren om op stress te reageren lijkt het als vrouw: afvallen of aankomen (want minder of juist meer/ongezonder gaan eten). Beiden niets mis mee en weinig aan te doen.
Als ik JvP was zou ik wel zeggen: deze take gaat even over. In haar onverstaanbare binnensmondse gebrabbel is MB niet zo netjes naar JvP toe. 'Op moment' M. Doe éven gezond vrouw. Ik mag niet veel zeggen, maar ik heb nog nooit iemand zóveel over gewicht en maten horen zeggen 'die ervan baalt en het is tijdelijk' dan deze vrouw die elke story moet benoemen dat ze xxs heeft 'op moment'.
JvP heeft zelf ooit in een storie gezegd dat haar kinderen toen om de week bij de club van MB haar kinderen gingen spelen. Zelfs 1 in hetzelfde team als de middelste zoon van MB. En Koen is de trainer. En toen ze nog in Veldhoven woonde met haar jongens (net na de scheiding met haar ex in haar huurhuis woonde) heeft ze gedeeld dat haar jongens op voetbal gingen bij rood-wit. Is geen info van afgelopen maanden, maar heb het gewoon onthouden van denk al 2 jaar terug.quote:Op dinsdag 1 juli 2025 10:24 schreef Ballerina888 het volgende:
-------------------------------------------------
Ik vraag me dan weer af hoe je dat allemaal weet? Ik heb dat niet voorbij zien komen?
Weet wel dat ze niet bij de Bollen kids op school zitten, maar de rest...
Mijn kind wordt bijna 7 en als hij geluid maakt in zijn slaap als jammeren oid dan ben ik direct klaarwakker. Dus ja, je kunt echt een soort trauma oplopenquote:Op dinsdag 1 juli 2025 19:49 schreef Henrike het volgende:
Als Debbie nou over alle ziektes enmoroblemrn die ze heeft meegemaakt een boek gaat schrijven dan BV word ze mooi druk.
Wat een gezever over Liam die als baby veel gehuild heeft.
Kind is nu 2, en dat ze in paniek raakt als hij huilt, ik word er zo moe van.
Kind is 2!!! Baby -af.
Ons land zou vol zitten met getraumatiseerde moeders als we zo waren als Debbie.
En ze moet weer rustig aan doen en lief zijn voor haarzelf, ik zie haar alleen maar rustig aan doen.
Precies, het koelt altijd iets af. Wij hadden eerst ook een mobiele airco en die koelde makkelijk onze woonkamer terwijl die eigenlijk te groot was voor wat erop stond.quote:Op dinsdag 1 juli 2025 19:41 schreef JaNeeDan het volgende:
[..]
Het doet altijd meer dan niks. Zeker wanneer je dat ding een beetje gunstig neerzet. Die van ons kan de hele bovenverdieping koelen terwijl hij volgens de specificaties veel minder m2 kan koelen.
Wel knap dat ze zomaar ‘op een mindere dag’ 2 trappen naar zolder en beneden kan sjouwen om de pakketbezorger een ijsje te gevenquote:Op dinsdag 1 juli 2025 19:21 schreef JaNeeDan het volgende:
[..]
Misschien een extra vriezer? Vind ik niet gek.
Misschien niet tot 23 graden, maar hij komt dan vast een heel stuk onder die 40 hoor.quote:Op dinsdag 1 juli 2025 19:36 schreef mootie het volgende:
[..]
Een mobiele airco die prima functioneert in een slaapkamer kan de oppervlakte van een woonkamer vaak niet aan.
Een échte huil baby zorgt wel voor zo’n trauma hoor.quote:Op dinsdag 1 juli 2025 19:49 schreef Henrike het volgende:
Als Debbie nou over alle ziektes enmoroblemrn die ze heeft meegemaakt een boek gaat schrijven dan BV word ze mooi druk.
Wat een gezever over Liam die als baby veel gehuild heeft.
Kind is nu 2, en dat ze in paniek raakt als hij huilt, ik word er zo moe van.
Kind is 2!!! Baby -af.
Ons land zou vol zitten met getraumatiseerde moeders als we zo waren als Debbie.
En ze moet weer rustig aan doen en lief zijn voor haarzelf, ik zie haar alleen maar rustig aan doen.
Ik heb dit zelf inderdaad lang gehad met slecht slapen.quote:Op dinsdag 1 juli 2025 20:15 schreef Miepje77 het volgende:
[..]
Mijn kind wordt bijna 7 en als hij geluid maakt in zijn slaap als jammeren oid dan ben ik direct klaarwakker. Dus ja, je kunt echt een soort trauma oplopen
Waar zegt ze dit dan? Sws een hele rare vibe maar kan aan mij liggen. Zou wel een klein miertje willen zijn om te kijken hoe het er daar aan toe gaat offlinequote:Op dinsdag 1 juli 2025 19:23 schreef Holaa het volgende:
[..]
Idd. Er zijn 2 manieren om op stress te reageren lijkt het als vrouw: afvallen of aankomen (want minder of juist meer/ongezonder gaan eten). Beiden niets mis mee en weinig aan te doen.
Als ik JvP was zou ik wel zeggen: deze take gaat even over. In haar onverstaanbare binnensmondse gebrabbel is MB niet zo netjes naar JvP toe. 'Op moment' M. Doe éven gezond vrouw. Ik mag niet veel zeggen, maar ik heb nog nooit iemand zóveel over gewicht en maten horen zeggen 'die ervan baalt en het is tijdelijk' dan deze vrouw die elke story moet benoemen dat ze xxs heeft 'op moment'.
Ja wat is er überhaupt mis met een maat M?quote:Op dinsdag 1 juli 2025 17:47 schreef Cyan het volgende:
[..]
'Op het moment' dat insinueert dat daarin nog iets gaat wijzigen omdat het tijdelijk is. Own je maat M gewoon.
Jvp heeft het zelf ook al meerdere keren gezegd. Mies bedoelt er niets mee. Ze benoemt het Wsl omdat jvp er zelf onzeker over is.quote:Op dinsdag 1 juli 2025 18:34 schreef LALAA het volgende:
[..]
Ik denk dat zij altijd wel een M heeft gehad eigenlijk, maar een L zou nu mooier staan. We hebben het allemaal wel over Mies die zo dun geworden is, maar bij Jacq gaat het naar mijn idee juist de andere kant op. Wat helemaal niet erg is, maar ik vind “op dit moment” dan best gemeen overkomen.
Zou ze wel erg moeten vinden want het is ongezond en in mijn optiek niet mooi. Nu vind ik JvP sowieso altijd al een stuk natuurlijk en gezonder en knapper eruit zien.quote:Op dinsdag 1 juli 2025 20:13 schreef Tweetheelepels het volgende:
Ja joh Michelle lijkt het helemaal niet erg te vinden dat ze zo is afgevallen. Ze benoemd het veel, laat extra veel zien op beeld (strakke Bjorn borg pakjes), staat soms ook in bepaalde houdingen waardoor ze nog dunner lijkt. Die ziet er niet uit alsof ze zich niet prettig voelt tbh
Mijn kind is 20 en ons buurjongetje is inmiddels 4 maar toen hij net geboren was en huilde ging ik naar binnen als ik buiten was.quote:Op dinsdag 1 juli 2025 20:15 schreef Miepje77 het volgende:
[..]
Mijn kind wordt bijna 7 en als hij geluid maakt in zijn slaap als jammeren oid dan ben ik direct klaarwakker. Dus ja, je kunt echt een soort trauma oplopen
Haha ja viel me ook op.quote:Op dinsdag 1 juli 2025 21:11 schreef Hocuspocus2 het volgende:
Paardrijden is afgelast. AM begint met koken en toch moet Maarten het afmaken. Wáárom? Het is niet dat ze nu haast heeft of weg moet. Maar omdat het altijd zo gaat moet het nu ook zo?
Ik denk dat dat de afspraak is.quote:Op dinsdag 1 juli 2025 21:11 schreef Hocuspocus2 het volgende:
Paardrijden is afgelast. AM begint met koken en toch moet Maarten het afmaken. Wáárom? Het is niet dat ze nu haast heeft of weg moet. Maar omdat het altijd zo gaat moet het nu ook zo?
Gut ja, geen idee. We liggen niet bij ze op de slaapkamer he 😉quote:Op dinsdag 1 juli 2025 21:20 schreef Miepje77 het volgende:
Ik kan het verhaal n vinden met de xxs en de m van jvp en mb. Wel dat ze al hun outfits showen.
Hoe zit hun relatie nou? Vrouwen doen het samen en de man met beide dames?
Dan zou t helemaal druk worden 😂quote:Op dinsdag 1 juli 2025 21:27 schreef Sushirijst het volgende:
[..]
Gut ja, geen idee. We liggen niet bij ze op de slaapkamer he 😉
😂quote:Op dinsdag 1 juli 2025 21:40 schreef Dievanhiernaast het volgende:
[..]
Dan zou t helemaal druk worden 😂
Wat boeit het???quote:Op dinsdag 1 juli 2025 21:20 schreef Miepje77 het volgende:
Ik kan het verhaal n vinden met de xxs en de m van jvp en mb. Wel dat ze al hun outfits showen.
Hoe zit hun relatie nou? Vrouwen doen het samen en de man met beide dames?
Die arme Koen 🤣quote:Op dinsdag 1 juli 2025 21:40 schreef Dievanhiernaast het volgende:
[..]
Dan zou t helemaal druk worden 😂
Dat zeker! Hoop voor de bezorger dat dat ijsje niet te lang op het kastje heeft gelegen.quote:Op dinsdag 1 juli 2025 20:31 schreef LeSage het volgende:
[..]
Wel knap dat ze zomaar ‘op een mindere dag’ 2 trappen naar zolder en beneden kan sjouwen om de pakketbezorger een ijsje te geven
In de stories op de insta van hun webshop.quote:Op dinsdag 1 juli 2025 21:20 schreef Miepje77 het volgende:
Ik kan het verhaal n vinden met de xxs en de m van jvp en mb. Wel dat ze al hun outfits showen.
Hoe zit hun relatie nou? Vrouwen doen het samen en de man met beide dames?
Erin had dit verhaal en Debbie verteld het identiek verder.. Verschil is dat erin er hulp voor ingeschakeld heeft! Haar oudste was een enorme huilbaby en daar bleef ze ook last van houden en de 2e was geen huilbaby maar als die gewoon huilde schoot ze ook in de stress.. Daarom heeft ze toen hulp gezocht 👌 en ineens was Jay ook een huilbaby 🤦 toen ze dat verzon was hij niet eens meer een babyquote:Op dinsdag 1 juli 2025 19:49 schreef Henrike het volgende:
Als Debbie nou over alle ziektes enmoroblemrn die ze heeft meegemaakt een boek gaat schrijven dan BV word ze mooi druk.
Wat een gezever over Liam die als baby veel gehuild heeft.
Kind is nu 2, en dat ze in paniek raakt als hij huilt, ik word er zo moe van.
Kind is 2!!! Baby -af.
Ons land zou vol zitten met getraumatiseerde moeders als we zo waren als Debbie.
En ze moet weer rustig aan doen en lief zijn voor haarzelf, ik zie haar alleen maar rustig aan doen.
We hebben een spion! 🕵♀ 😂quote:Op dinsdag 1 juli 2025 22:08 schreef huisjehier121 het volgende:
Sanneke heeft een vakantie geboekt naar de Heideheuvel. Laat ik daar nou ook net zitten en ik gok rond de zelfde tjjd 😱😂😂
De mental load he? Strakke verdeling.quote:Op dinsdag 1 juli 2025 21:11 schreef Hocuspocus2 het volgende:
Paardrijden is afgelast. AM begint met koken en toch moet Maarten het afmaken. Wáárom? Het is niet dat ze nu haast heeft of weg moet. Maar omdat het altijd zo gaat moet het nu ook zo?
Dat ook 🤔 even omhoog en omlaag rennen 🤔 vind een extra vriezer op zolder eigenlijk helemaal niet handig 🤔🤷 lijkt me heel vervelend als ik iets moet hebben en helemaal naar boven moet🤷 maar dat kan aan mij liggen.. Ik loop ook niet zo soepel rennend de trap op en af 🤷 hier staat de extra vriezer in de schuur.. Ijsjes liggen in de keuken 😂 anders weet je al dat een kind er 1 pakt en hem open laat staan 😵💫 de extra is voor brood en vleesquote:Op dinsdag 1 juli 2025 20:31 schreef LeSage het volgende:
[..]
Wel knap dat ze zomaar ‘op een mindere dag’ 2 trappen naar zolder en beneden kan sjouwen om de pakketbezorger een ijsje te geven
Dat laatste denk ik niet. Laatst was Maarten een week naar kantoor en moest AM koken. Toen stond er ineens bijna de hele week avg op het menu.quote:Op dinsdag 1 juli 2025 21:22 schreef Harper het volgende:
[..]
Ik denk dat dat de afspraak is.
AM heeft jarenlang voor het gezin gezorgd, nu is het zijn beurt. Want zij brengt nu ook (genoeg) geld binnen.
En ik vermoed ook dat er (mede) daarom tegenwoordig eenvoudige maaltijden op het menu staan. Dat Maarten geen zin heeft recepten te volgen.
Erin had de ongelooflijke pech dat de laatste ook weer zo vreselijk huilde. Op datzelfde moment kwam Debbie ermee dat ze het ook zo zwaar had met haar baby.quote:Op dinsdag 1 juli 2025 22:07 schreef DeEnigeEchteLouca het volgende:
[..]
Erin had dit verhaal en Debbie verteld het identiek verder.. Verschil is dat erin er hulp voor ingeschakeld heeft! Haar oudste was een enorme huilbaby en daar bleef ze ook last van houden en de 2e was geen huilbaby maar als die gewoon huilde schoot ze ook in de stress.. Daarom heeft ze toen hulp gezocht 👌 en ineens was Jay ook een huilbaby 🤦 toen ze dat verzon was hij niet eens meer een baby
Ja ik herken dat ook wel. Middelste had een koemelkallergie. Het eerste half jaar was bijna non stop huilen. In de nacht hoor ik elk piepje van hem. Hij is inmiddels 5. En ook op andere baby’s kan ik wel aanslaan.quote:Op dinsdag 1 juli 2025 20:15 schreef Miepje77 het volgende:
[..]
Mijn kind wordt bijna 7 en als hij geluid maakt in zijn slaap als jammeren oid dan ben ik direct klaarwakker. Dus ja, je kunt echt een soort trauma oplopen
Yup maar bij erin zag je het ook dat ze het zwaar hadden en was alles een stuk geloofwaardiger en Debbie kopieerde gewoon haar verhaal 🤦quote:Op dinsdag 1 juli 2025 22:33 schreef Hocuspocus2 het volgende:
[..]
Erin had de ongelooflijke pech dat de laatste ook weer zo vreselijk huilde. Op datzelfde moment kwam Debbie ermee dat ze het ook zo zwaar had met haar baby.
Trots zijn op de prestaties van je kind is toch geen pochen?quote:Op dinsdag 1 juli 2025 16:42 schreef Danielle_ het volgende:
[..]
En dat mag! Maar voor iemand die beweert dat het niet om prestaties maar om plezier gaat, is dit wel een beetje krom. Alles waarbij Bob ‘bijzonder goed’ presteert in de ogen van Judith moet ze steeds benoemen. Ik vind dat echt onnodig en overdreven, zo pochen.
Haha en daarna wil je lijf alleen maar opwarmen, want die kou ineens is het niet gewend 😅quote:Op dinsdag 1 juli 2025 22:30 schreef Sushirijst het volgende:
Uit nieuwsgierigheid heb ik mijn laken vandaag ook in de vriezer gelegd. Werkelijk binnen 2 minuten was de kou er al helemaal uit.
Lig ik hier alsnog in de bloedhitte 🤪
Heb je wel goed geluisterd naar de oppermoeder. Het moest wel de hele dag in de vriezer. 🤪quote:Op dinsdag 1 juli 2025 22:30 schreef Sushirijst het volgende:
Uit nieuwsgierigheid heb ik mijn laken vandaag ook in de vriezer gelegd. Werkelijk binnen 2 minuten was de kou er al helemaal uit.
Lig ik hier alsnog in de bloedhitte 🤪
Hoeft niet, maar Judith doet het wel heel opvallend. Ze beweerde van de week nog dat haar 4 maanden oude baby bewust kusjes gaf. Sorry, maar dat noem ik wel degelijk pochen (en geen idee hebben van de reflexen van een baby, schijnbaar). En nu dus ook weer: ze hecht geen waarde aan het rapport van haar zoon, maar dat hij een reken-oefening oh zo goed doet moet met resultaat en al gedeeld worden. Het gaat om het totaalplaatje en de ondertoon die ze er (wat mij betreft) net iets teveel in gooit.quote:Op dinsdag 1 juli 2025 22:44 schreef mootie het volgende:
[..]
Trots zijn op de prestaties van je kind is toch geen pochen?
Judith pocht. Alles wat haar zoon doet is geweldig, uitzonderlijk, fantastisch. Zij plaatst hem op zo’n voetstuk dat het ongezond wordt.quote:Op dinsdag 1 juli 2025 22:44 schreef mootie het volgende:
[..]
Trots zijn op de prestaties van je kind is toch geen pochen?
Ze komt toch niet buitenquote:Op dinsdag 1 juli 2025 22:08 schreef huisjehier121 het volgende:
Sanneke heeft een vakantie geboekt naar de Heideheuvel. Laat ik daar nou ook net zitten en ik gok rond de zelfde tjjd 😱😂😂
Dat zei ik inderdaad een paar dagen geleden ook al. Zo bizar. Maar Sanneke is een slachtoffer van haar eigen leven. En dat is gewoon vooral erg jammer want het hoeft zoals zij het schetst en doet niet te zijn.quote:Op dinsdag 1 juli 2025 22:47 schreef Ramonkel het volgende:
Wat een verschil als je naar Sanneke kijkt en naar alleen al de afgelopen week BijBonnie, lekker er op uit met de baby, van wandelingen tot terrasjes en leuke uitjes… en dan is Ted nog maar vijf weekjes.
Nu snap ik echt dat je deze twee gezinnen totaal niet met elkaar kan vergelijken, en dat ze op veel vlakken mijlenver uit elkaar liggen, maar het komt zo treurig en beperkt over.
Dan kan ze gelijk aan het mantelzorgen. Want daarom moet ze toch persé in Hellevoet blijven?quote:Op dinsdag 1 juli 2025 23:18 schreef Beertjeteddy het volgende:
[..]
Dat zei ik inderdaad een paar dagen geleden ook al. Zo bizar. Maar Sanneke is een slachtoffer van haar eigen leven. En dat is gewoon vooral erg jammer want het hoeft zoals zij het schetst en doet niet te zijn.
Ik vind het dan ook vooral bizar dat ze overal blijft zeggen op Threads dat ze o zo gezond is.
Sorry maar dat bén je gewoon niet als je jezelf en je baby dagenlang opsluit. Ieder weldenkend mens gaat dan plekken opzoeken die koeler zijn als bijvoorbeeld haar caravan. Waarom gaan ze bijvoorbeeld niet gewoon even bij haar moeder zitten met dit soort dagen? Ik gok dat het daar zomaar flink koeler is.
Hoe dan ook, de Allerhande-recepten zijn verleden tijd.quote:Op dinsdag 1 juli 2025 22:32 schreef Hocuspocus2 het volgende:
[..]
Dat laatste denk ik niet. Laatst was Maarten een week naar kantoor en moest AM koken. Toen stond er ineens bijna de hele week avg op het menu.
Denk eerder dat het andersom is. Overigens hoor je haar daar niet meer over.quote:Op dinsdag 1 juli 2025 23:36 schreef Earring het volgende:
[..]
Dan kan ze gelijk aan het mantelzorgen. Want daarom moet ze toch persé in Hellevoet blijven?
Ik denk dat sanne een baby toch wel heel veel gedoe vind als ze alleen is. Dat "luizen leventje" van op de bank/bed hangen kan eigenlijk niet meer. En dan is het nu nog geen ondernemende peuter die ze bijna niet binnen kán houden.. ze gaat op beeld alleen de deur uit als hij erbij isquote:Op woensdag 2 juli 2025 00:03 schreef Dievanhiernaast het volgende:
Ik begrijp bij Sanneke gewoon niet wat haar tegenhoud om er op uit te gaan. Hoort dat bij haar autisme? (Oprechte vraag, ik ken een aantal mensen met autisme die hebben daar geen last van, maar niet alle autisme is natuurlijk hetzelfde). Even de ; het waait in hellevoetsluis grapjes buiten beschouwing gelaten.
Ik ben ook geen type dat met een baby naar het strand gaat (nu hou ik ook echt niet van liggen braden op t strand), maar ik ging er met de baby's wel altijd op uit, rondje door een park, naar een speeltuin samen op de schommel ofzo (oke, niet als t 35 graden was, want dan ga ik kapot). Ik denk echt dat zij iemand nodig heeft die zegt: kom, we gaan ff lekker naar het bos. Als het droog is kan dat prima met zo'n wagen.
Toen ze net was bevallen straalde Sanneke echt en was ze een stuk positiever, nu valt ze echt weer terug in het gezanik.
Denk dat iedere moeder op het geluid ligt van kinderen die s nachts jammeren, heel herkenbaar.quote:Op dinsdag 1 juli 2025 20:15 schreef Miepje77 het volgende:
[..]
Mijn kind wordt bijna 7 en als hij geluid maakt in zijn slaap als jammeren oid dan ben ik direct klaarwakker. Dus ja, je kunt echt een soort trauma oplopen
Dat dus, en heel toevallig haalt ze het nu weer aan nu het boek uit is. Je hoort haar er verder nooit meer overquote:Op dinsdag 1 juli 2025 20:36 schreef LeSage het volgende:
[..]
Een échte huil baby zorgt wel voor zo’n trauma hoor.
Er zijn baby’s die 24/7 huilen. Ik geloof echt wel dat je daar 2 jaar later nog steeds een paniek gevoel van krijgt.
Bij Debbie geloof ik het alleen niet nee.
Heel erg tokkie dit. Laatst was ze mensen belachelijk aan het maken die in reacties op haar, spelfouten maakten, terwijl als zij er op aangesproken wordt ze ook helemaal flipt.quote:Op woensdag 2 juli 2025 00:05 schreef Earring het volgende:
En wat een taal gebruikt DBM op threads zeg. Iemand zei iets over haar dochterTJE begrijp ik en dan is het een mongool en fucking dit en tering dat. Vreselijk wat een niveau. En dan mag dat threads daar misschien om bekend staan maar blijf daar dan lekker weg!
Ik lees af en toe en heb geen account daar gelukkig
Bij dit kind voel ik er een schrik gevoel bij. Bij mijn andere kind heb ik dit niet. Het voelt echt anders voor mij.quote:Op woensdag 2 juli 2025 00:27 schreef Henrike het volgende:
[..]
Denk dat iedere moeder op het geluid ligt van kinderen die s nachts jammeren, heel herkenbaar.
Ik had ook een huilbaby maar na verloop van tijd ging dit gelukkig beter.
Werd wel altijd wakker van ieder kikje.
Ook als het haarzelf aan gaat.quote:Op dinsdag 1 juli 2025 23:06 schreef JaNeeDan het volgende:
[..]
Judith pocht. Alles wat haar zoon doet is geweldig, uitzonderlijk, fantastisch. Zij plaatst hem op zo’n voetstuk dat het ongezond wordt.
Eens, ook zij doet alles geweldig. Het probleem is alleen dat ze een kind heeft wat opgroeit met het idee dat hij de allerbeste is, dat zijn autonome keuzes altijd goed zijn. Ik zie vooral een kind wat niet begrensd en beschermd wordt. Dat kan nog heel lastig voor hem gaan worden.quote:
Wat ik me vooral afvroeg is of het wel vanuit de arfid van het meisje komt (sorry, ik weet dat het niet aardig is maar dit is ook een diagnose waar ik twijfels bij heb), of dat het gewoon van de warmte was. Want dan eten de meeste mensen toch minder? En dan ook nog delen dat je je kind een klysma gaat geven omdat ze verstopt zit. Waaaarom moet dat online, het arme meisje…quote:Op woensdag 2 juli 2025 07:34 schreef Aardbeienyoghurt het volgende:
Vond t wel grappig: dbm schrijft zelf dat ze veel minder eet door de warmte (en wacht op een eetbui?) maar is totaal in paniek als haar kind (met Arfid, is dat vastgesteld?) minder eet met de warmte. Ik snap dat als je kind Arfid heeft, je alert bent op eten maar kan ze dan echt niet logisch nadenken?
En wat ze dan in reacties schrijft vind ik helemaal schokkend: ‘we hebben geleerd het los te laten’. Volgens mij heeft ze dat juist niet geleerd(?). Anders schrijf je dat toch niet zo op Theeads.
😂😂😂😂 ( is dit echt?)quote:Op dinsdag 1 juli 2025 23:51 schreef Huisopdehoek het volgende:
Wel fijn dat B van zijn tante een Squla boekje over rekenen kreeg, en niet weer een Engels (of misschien nu wel Spaans) boek over de geschiedenis van de mummies/de ondergang van het het Romeinse rijk/de mental load van vrouwelijke neanderthalers.
Ja dit is precies m’n punt!!! Als dbm zelf minder honger heeft door de warmte (just like me en heel veel andere mensen) dan is het ook niet zo gek als je dochter opeens minder eet met warmte. En ze schrijft erover alsof ze de dokter zelf isquote:Op woensdag 2 juli 2025 07:41 schreef Danielle_ het volgende:
[..]
Wat ik me vooral afvroeg is of het wel vanuit de arfid van het meisje komt (sorry, ik weet dat het niet aardig is maar dit is ook een diagnose waar ik twijfels bij heb), of dat het gewoon van de warmte was. Want dan eten de meeste mensen toch minder? En dan ook nog delen dat je je kind een klysma gaat geven omdat ze verstopt zit. Waaaarom moet dat online, het arme meisje…
Thanx voor de tip maar what the piep is dat voor mens zeg? Wel knap dat ze een selfmade miljonair is (als dat klopt maar ik weet niet maar haar voornamen en de manier waarop te praat doen mij vermoeden dat ze van goed huize komt) maar wat een type zeg en ook hoe ze praat. Maar ze woont niet meer in The Big Apple? Iemand enig idee waarom ziet meer?quote:Op dinsdag 1 juli 2025 23:02 schreef AppelsEieren het volgende:
Laatst werd ze hier getipt en nu volg ik haar ook @:CelineCharlotte
Ze staat zo ver van mijn werkelijkheid af dat ik het echt heeeeerlijk kijken vind.
Vertrokken naar hotel met airco 3 straten verderop voor 1 nachtje met kind.
Besteld via flitsdienst even een pak luiers en billen doekjes.
Maar vooral haar uitleg over die flits bezorger. Echt genieten.
Heeft dat meisje t zelfde als haar broer? Minder eten is minder toiletgang. Je gaat toch niet zelf dokteren met een klysma? Ik zou eerst roosvice lax of zo proberen. En anders toch via de huisarts?quote:Wat ik me vooral afvroeg is of het wel vanuit de arfid van het meisje komt (sorry, ik weet dat het niet aardig is maar dit is ook een diagnose waar ik twijfels bij heb), of dat het gewoon van de warmte was. Want dan eten de meeste mensen toch minder? En dan ook nog delen dat je je kind een klysma gaat geven omdat ze verstopt zit. Waaaarom moet dat online, het arme meisje…
Ik kijk daar af en toe en het (taal)niveau is daar bij veel schrijvers erg laag.quote:Op woensdag 2 juli 2025 00:05 schreef Earring het volgende:
En wat een taal gebruikt DBM op threads zeg. Iemand zei iets over haar dochterTJE begrijp ik en dan is het een mongool en fucking dit en tering dat. Vreselijk wat een niveau. En dan mag dat threads daar misschien om bekend staan maar blijf daar dan lekker weg!
Ik lees af en toe en heb geen account daar gelukkig
Daarom is Peppi minder gaan werken, dan heeft hij minder stress en krijgen ze wel een huis (en waarschijnlijk nog wat extra toeslagen).quote:Op woensdag 2 juli 2025 00:15 schreef Lampje88 het volgende:
[..]
Ik denk dat sanne een baby toch wel heel veel gedoe vind als ze alleen is. Dat "luizen leventje" van op de bank/bed hangen kan eigenlijk niet meer. En dan is het nu nog geen ondernemende peuter die ze bijna niet binnen kán houden.. ze gaat op beeld alleen de deur uit als hij erbij is
Het alleen ergens naartoe gaan kan wel een hele hoge drempel zijn, ja. Daarbij vindt ze het waarschijnlijk te spannend om alleen met Mijan ergens naartoe te gaan.. of het is de nieuwe omgeving die haar tegenhoudt etc.quote:Op woensdag 2 juli 2025 00:03 schreef Dievanhiernaast het volgende:
Ik begrijp bij Sanneke gewoon niet wat haar tegenhoud om er op uit te gaan. Hoort dat bij haar autisme? (Oprechte vraag, ik ken een aantal mensen met autisme die hebben daar geen last van, maar niet alle autisme is natuurlijk hetzelfde). Even de ; het waait in hellevoetsluis grapjes buiten beschouwing gelaten.
Ik ben ook geen type dat met een baby naar het strand gaat (nu hou ik ook echt niet van liggen braden op t strand), maar ik ging er met de baby's wel altijd op uit, rondje door een park, naar een speeltuin samen op de schommel ofzo (oke, niet als t 35 graden was, want dan ga ik kapot). Ik denk echt dat zij iemand nodig heeft die zegt: kom, we gaan ff lekker naar het bos. Als het droog is kan dat prima met zo'n wagen.
Toen ze net was bevallen straalde Sanneke echt en was ze een stuk positiever, nu valt ze echt weer terug in het gezanik.
Maar je woont op een vakantiepark/camping. Dan zijn daar autovrije/luwe straatjes, paatjes, vast wel een speeltuintje her en der.quote:Op woensdag 2 juli 2025 07:59 schreef Hocuspocus2 het volgende:
[..]
Het alleen ergens naartoe gaan kan wel een hele hoge drempel zijn, ja. Daarbij vindt ze het waarschijnlijk te spannend om alleen met Mijan ergens naartoe te gaan.. of het is de nieuwe omgeving die haar tegenhoudt etc.
Ik herken het wel van mezelf. Maar ik probeerde het wel. En zeker met deze warmte zou het stukje boerenverstand het overnemen.
Is het niet gewoon gevaarlijk om in die warmte te zitten?
Voor zijn laatste verjaardag kreeg hij 2 boeken in het Engels van haar over geschiedenisdingen. Want daar heeft B interesse in.quote:
Arfid is zeker niet vastgesteld daar. Ja fdoor DBM zelf, maar niet door een professional.quote:Op woensdag 2 juli 2025 07:34 schreef Aardbeienyoghurt het volgende:
Vond t wel grappig: dbm schrijft zelf dat ze veel minder eet door de warmte (en wacht op een eetbui?) maar is totaal in paniek als haar kind (met Arfid, is dat vastgesteld?) minder eet met de warmte. Ik snap dat als je kind Arfid heeft, je alert bent op eten maar kan ze dan echt niet logisch nadenken?
En wat ze dan in reacties schrijft vind ik helemaal schokkend: ‘we hebben geleerd het los te laten’. Volgens mij heeft ze dat juist niet geleerd(?). Anders schrijf je dat toch niet zo op Theeads.
Voor een kind met arfid eet ze te veel.. Zo zegt dbm dat ze geen brood eet maar ook dat ze alleen brood eet.. Gaat ze met 2 kinderen naar de Mac wat vriendje niet lust.. Maar vriendinnetje wel en zie je haar gewoon ijsjes eten en diverse andere dingen..quote:Op woensdag 2 juli 2025 07:41 schreef Danielle_ het volgende:
[..]
Wat ik me vooral afvroeg is of het wel vanuit de arfid van het meisje komt (sorry, ik weet dat het niet aardig is maar dit is ook een diagnose waar ik twijfels bij heb), of dat het gewoon van de warmte was. Want dan eten de meeste mensen toch minder? En dan ook nog delen dat je je kind een klysma gaat geven omdat ze verstopt zit. Waaaarom moet dat online, het arme meisje…
Eens. Hoe deed ze alles voor haar diagnose? Zij vindt het gewoon wel prima en handig dat ze zich kan verschuilen achter autisme. En dat het kindje zo rustig is snap ik ook wel. Hij is niks anders gewend dan bovenop z’n moeder of op de bank liggen.quote:Op woensdag 2 juli 2025 08:16 schreef Ballerina888 het volgende:
Ik vind het veel te makkelijk om dit op haar autisme tr schuiven. Sanneke is gewoon verschrikkelijk lui.
Nee, volgens mij niet. Door haar autisme.quote:Op woensdag 2 juli 2025 08:43 schreef Post-its het volgende:
Heeft sanneke eigenlijk een rijbewijs? Peppi werkt nu op loopafstand zei ze, dus dat zou betekenen dat ze een auto tot haar beschikking heeft en daardoor makkelijker ergens naar toe kan gaan.
Oké, ik stond veel te snel klaar met mijn oordeel. Net even in de reels van @CelineCharlotte gedoken en het lijkt me wel een leuke vrouw. Knap wat ze allemaal al heeft bereikt en dat ze al heel wat dromen heeft doen uitkomen.quote:Op woensdag 2 juli 2025 07:52 schreef proud_mami het volgende:
[..]
Thanx voor de tip maar what the piep is dat voor mens zeg? Wel knap dat ze een selfmade miljonair is (als dat klopt maar ik weet niet maar haar voornamen en de manier waarop te praat doen mij vermoeden dat ze van goed huize komt) maar wat een type zeg en ook hoe ze praat. Maar ze woont niet meer in The Big Apple? Iemand enig idee waarom ziet meer?
Edit: het appartement werd te klein in New York zag ik staan in een story. Ik weet niet hoor maar ik zag een hartstikke groot appartement, iig leek de huiskamer groot.
Nee, heeft ze niet. Dat heeft ze ook al eens als excuus gebruikt. Zij denkt gewoon altijd in problemen, nooit in mogelijkheden.quote:Op woensdag 2 juli 2025 08:43 schreef Post-its het volgende:
Heeft sanneke eigenlijk een rijbewijs? Peppi werkt nu op loopafstand zei ze, dus dat zou betekenen dat ze een auto tot haar beschikking heeft en daardoor makkelijker ergens naar toe kan gaan.
Ze heeft geen rijbewijs.quote:Op woensdag 2 juli 2025 08:43 schreef Post-its het volgende:
Heeft sanneke eigenlijk een rijbewijs? Peppi werkt nu op loopafstand zei ze, dus dat zou betekenen dat ze een auto tot haar beschikking heeft en daardoor makkelijker ergens naar toe kan gaan.
Niks. Het CB weet toch niet wat jij thuis wel of niet met je kind doet?quote:Op woensdag 2 juli 2025 09:25 schreef Henrike het volgende:
Eigenlijk is het heel triest wat er bij Sanneke gebeurd. Haar kind kan zich op deze manier niet optimaal ontwikkelen.
Hij ligt nooit lekker vrij op een kleed met uitdagingen qua speelgoed.
Ze gaan er niet mee zwemmen, niet mee wandelen, niet mee fietsen enz.
Kinderboerderij , lekker in de wandelwagen.
Hoe leert zo'n kindje dan de wereld verkennen?
Ik vrees dat hij straks voor alles bang is en achter gaat lopen in zijn ontwikkeling.
Als je altijd op je moeder ligt leer je niet kruipen , zitten en staan.
Wat zal een CB hier mee doen? Adviseren?
deze dame is geen millionaire... volledig fake gedoe, en schone schijn net als veel business influencers/coaches.quote:Op woensdag 2 juli 2025 07:52 schreef proud_mami het volgende:
[..]
Thanx voor de tip maar what the piep is dat voor mens zeg? Wel knap dat ze een selfmade miljonair is (als dat klopt maar ik weet niet maar haar voornamen en de manier waarop te praat doen mij vermoeden dat ze van goed huize komt) maar wat een type zeg en ook hoe ze praat. Maar ze woont niet meer in The Big Apple? Iemand enig idee waarom ziet meer?
Edit: het appartement werd te klein in New York zag ik staan in een story. Ik weet niet hoor maar ik zag een hartstikke groot appartement, iig leek de huiskamer groot.
Ze is ook niet goed in plannen en daar heeft ze zelfs een hele planner voor geschreven.quote:Op woensdag 2 juli 2025 08:47 schreef Huisopdehoek het volgende:
AM ‘is niet goed in haren kammen’
Is dat echt zo moeilijk? Het haar en de staart van L is geen hogere vlechtkunde?
Zeker als je kind ‘haren eet’ zorg je toch dat daar zo min mogelijk gelegenheid voor is, door het uit haar gezicht en mond te houden?
En het mag ook gewoon he, je mag bankhangen met je kind.quote:Op woensdag 2 juli 2025 09:27 schreef Donna het volgende:
[..]
Niks. Het CB weet toch niet wat jij thuis wel of niet met je kind doet?
Hoe warm het ook is, ik heb ook altijd een shirt aan met slapen. Niet iedereen vind het fijn naakt te slapen 😉quote:Op woensdag 2 juli 2025 10:05 schreef IlseMarije het volgende:
Sanneke deelt dat het zo warm is, ze hebben een airco op de slaapkamer maar zag dat ze nog steeds een slaapshirt aanheeft. Het kan natuurlijk dat ze die aangetrokken heeft bij het wakker worden maar ook zo'n airco maakt het toch niet zo koud dat een slaapshirt nodig is? Zag ik op beelden van gisteren en toen gutste het zweet mij van de kop bij het zien daarvan.
quote:Op dinsdag 1 juli 2025 13:38 schreef Dievanhiernaast het volgende:
[..]
Ik pas 10weken (van baby nummer 4 en die buik groeit harder dan ik had verwacht) en heb er ook al last van, dus ik begrijp je helemaal!
Idem! Ik moet echt een shirt aan 🤷quote:Op woensdag 2 juli 2025 10:24 schreef Sushirijst het volgende:
[..]
Hoe warm het ook is, ik heb ook altijd een shirt aan met slapen. Niet iedereen vind het fijn naakt te slapen 😉
Maar dankzij die kritiek wordt haar boek wel sterker. En nu horen we iedere avond al: hoe is t met mijn boek dus dat zal nog even doorgaan deze week.quote:Op woensdag 2 juli 2025 10:33 schreef Harper het volgende:
Oei, Anne krijgt niet graag kritiek van Maarten.
Fijn dat Lot even geen last van haar haar heeft met die strakke staart.
Van haar outfit snap ik weinig. Een (onder)hemd als shirt (oké, het is heel warm) maar wel kniekousen aan.
Maar misschien koos ze het zelf.
Lot is de 5e dochter. AM heeft het veel te druk om haren te kammen, ze moet filmen en koffie drinken.quote:Op woensdag 2 juli 2025 08:47 schreef Huisopdehoek het volgende:
AM ‘is niet goed in haren kammen’
Is dat echt zo moeilijk? Het haar en de staart van L is geen hogere vlechtkunde?
Zeker als je kind ‘haren eet’ zorg je toch dat daar zo min mogelijk gelegenheid voor is, door het uit haar gezicht en mond te houden?
Gek he? Ze gaat prat op het "zooo ervaren moeder" zijn. Maar na 4 dochters met lang haar heeft ze een staart maken nog steeds niet onder controle.quote:Op woensdag 2 juli 2025 10:40 schreef Rimboequeen het volgende:
[..]
Lot is de 5e dochter. AM heeft het veel te druk om haren te kammen, ze moet filmen en koffie drinken.
ze heeft er gewoon geen zin in en weigert om dat toe te geven.quote:Op woensdag 2 juli 2025 10:49 schreef Harper het volgende:
[..]
Gek he? Ze gaat prat op het "zooo ervaren moeder" zijn. Maar na 4 dochters met lang haar heeft ze een staart maken nog steeds niet onder controle.
Maar hoe kan je dat volledig faken? Oprechte vraag, maar ze post(te) bijna dagelijks updates, waarin je bijv haar huis in Amsterdam, huis in Arizona en huis in New York ziet. Zelfs als ze in werkelijkheid maar één van die huizen heeft kun je dat echt niet bekostigen van 3K per maandquote:Op woensdag 2 juli 2025 09:46 schreef okzbow het volgende:
[..]
deze dame is geen millionaire... volledig fake gedoe, en schone schijn net als veel business influencers/coaches.
Dat is niet zo moeilijk hoor... de foto's die ze wel eens post van haar appartementje in Amsterdam zijn gewoon van een klein huisje in nieuw-west ofzo, echt niet voor iemand met veel geld op de bank. Dito voor de zogenaamde foto's van haar huis in NY, dat zijn gewoon foto's van iets waar ze ooit is wezen kijken met een makelaar.quote:Op woensdag 2 juli 2025 11:04 schreef Meke het volgende:
[..]
Maar hoe kan je dat volledig faken? Oprechte vraag, maar ze post(te) bijna dagelijks updates, waarin je bijv haar huis in Amsterdam, huis in Arizona en huis in New York ziet. Zelfs als ze in werkelijkheid maar één van die huizen heeft kun je dat echt niet bekostigen van 3K per maand![]()
Ik denk zéker dat ze dingen wat mooier oppoetst dan het is, en ze verkoopt ook voor een deel gebakken lucht, maar ik geloof wel dat ze dat echt verkoopt in de hoeveelheden die ze noemt, de keuzes die ze maakt en de levensstijl die ze heeft kan bijna niet zonder dat ze echt het geld heeft.
Deze vind ik ook wel tof: https://vriendvandeshow.n(...)e-coaching-industrie , ze is ook best bereid om kritische vragen te beantwoorden.
Dit is puur flauwekul wat jij zegt. Hoe lang volg je haar al?quote:Op woensdag 2 juli 2025 11:13 schreef okzbow het volgende:
[..]
Dat is niet zo moeilijk hoor... de foto's die ze wel eens post van haar appartementje in Amsterdam zijn gewoon van een klein huisje in nieuw-west ofzo, echt niet voor iemand met veel geld op de bank. Dito voor de zogenaamde foto's van haar huis in NY, dat zijn gewoon foto's van iets waar ze ooit is wezen kijken met een makelaar.
Hotel waar ze nu zit voor een nachtje is gewoon een cheap hotelletje, kleine kamer, goedkope badkamer... niets bijzonders.
Nogmaals ik heb veel van dit soort types gezien en ze doen allemaal zichzelf beter voor dan ze zijn... huren een huis voor een weekend en maken foto's alsof ze er wonen... huren een dure auto voor een weekend... en dat soort foto's gebruiken ze dan jaren te pas en te onpas.
Check haar links maar eens... ze heeft helemaal geen bedrijf, ze is puur coach... totale onzin.
denk eens na.... ze verkoopt cursussen en verdient daar een miljoen per jaar mee... cursussen lopen van 150 tot 3000e. No way dat je daar rijk mee wordt, echt niet...quote:Op woensdag 2 juli 2025 11:16 schreef Raradefayee het volgende:
[..]
Dit is puur flauwekul wat jij zegt. Hoe lang volg je haar al?
Ik volg haar niet, maar er zijn genoeg van die (onzin) coaches die genoeg geld verdienden en op insta doet iedereen zich beter voor dan ze zijn en laten mooiere plaatjes zien dan zoals het misschien in werkelijkheid is, omdat dat maakt dat ze volgers genereren.quote:Op woensdag 2 juli 2025 11:13 schreef okzbow het volgende:
[..]
Dat is niet zo moeilijk hoor... de foto's die ze wel eens post van haar appartementje in Amsterdam zijn gewoon van een klein huisje in nieuw-west ofzo, echt niet voor iemand met veel geld op de bank. Dito voor de zogenaamde foto's van haar huis in NY, dat zijn gewoon foto's van iets waar ze ooit is wezen kijken met een makelaar.
Hotel waar ze nu zit voor een nachtje is gewoon een cheap hotelletje, kleine kamer, goedkope badkamer... niets bijzonders.
Nogmaals ik heb veel van dit soort types gezien en ze doen allemaal zichzelf beter voor dan ze zijn... huren een huis voor een weekend en maken foto's alsof ze er wonen... huren een dure auto voor een weekend... en dat soort foto's gebruiken ze dan jaren te pas en te onpas.
Check haar links maar eens... ze heeft helemaal geen bedrijf, ze is puur coach... totale onzin.
En haar crocs zijn te klein zei ze gister.quote:Op woensdag 2 juli 2025 11:00 schreef poohenzo het volgende:
[..]
ze heeft er gewoon geen zin in en weigert om dat toe te geven.
Krijgt Jet nog sandaaltjes voor de komende zomer en vakantie eigenlijk of moet er weer gewacht worden op een samenwerking? Dat arme kind is dol op mode en moet het nu doen met regenlaarzen en crocs. Ik vind het oprecht zielig.
dat is toch verschrikkelijk! kijk als er geen budget is voor nieuwe schoenen en dat je dus even moet wachten is al erg genoeg, maar het geld komt met de bakken binnen daar en dan laat je je dochter die juist zo van mooie kleren houdt lopen op afzichtelijk schoeisel.quote:Op woensdag 2 juli 2025 11:31 schreef Earring het volgende:
[..]
En haar crocs zijn te klein zei ze gister.
Voor een samenwerking is de nieuwe jas voor Juul bij The Stone belangrijker gok ik maar zo.
Ja maar blijkbaar is dat niet haar gedachte ofzo. Ze heeft het nog niet alleen gedaan dus ik denk dat die drempel te hoog is, maar dat is wel een aanname gebaseerd vanuit mijzelf. Even een heel persoonlijk voorbeeld: ik ‘moet’ vanmiddag naar een nieuwe kapper op een plek waar ik nog nooit ben geweest. Ik heb dan zo’n ‘angst’ voor het nieuwe dat ik zelfs denk dat niet gaan beter is. In dit geval ga ik wel, maar er zijn ook genoeg momenten geweest dat ik dan maar niet ging want teveel gedoe en veel te veel paniek van tevoren. Ik vrees dat dat voor haar ook zo werkt bij de gedachte dat ze alleen met Mijan de deur uit gaat? Maar nogmaals, het is wel een aanname.quote:Op woensdag 2 juli 2025 08:08 schreef Huisopdehoek het volgende:
[..]
Maar je woont op een vakantiepark/camping. Dan zijn daar autovrije/luwe straatjes, paatjes, vast wel een speeltuintje her en der.
Dan kun je daar toch, vanaf dat het van het CB ofzo ‘mag’, met hem gaan lopen? En ook voor jezelf, na de bevalling. Keizersnee. Je hoeft de deur maar uit te stappen en je kunt gaan lopen. Frisse lucht voor moeder en kind, beweging, kind ziet ook wat anders dan bank, ouders en bed.
Dat lijkt me best laagdrempelig, je hoeft niet ver weg, niet veel voorbereiding qua ‘wat moeten we allemaal mee’ en als je het eng vindt/moe bent/kind gaat huilen of heeft een volle luier, dan ben je zo weer thuis.
Maar die eerste stap moet wel een keer gezet worden.
Maar ze claimt ook nergens dat ze een bedrijf heeft naast het coachen? En dat coaching heeft zij wel redelijk tot een bedrijf omgezet, dus ik zie ook niet helemaal hoe dat anders is dan een ander bedrijf runnenquote:Op woensdag 2 juli 2025 11:13 schreef okzbow het volgende:
[..]
Dat is niet zo moeilijk hoor... de foto's die ze wel eens post van haar appartementje in Amsterdam zijn gewoon van een klein huisje in nieuw-west ofzo, echt niet voor iemand met veel geld op de bank. Dito voor de zogenaamde foto's van haar huis in NY, dat zijn gewoon foto's van iets waar ze ooit is wezen kijken met een makelaar.
Hotel waar ze nu zit voor een nachtje is gewoon een cheap hotelletje, kleine kamer, goedkope badkamer... niets bijzonders.
Nogmaals ik heb veel van dit soort types gezien en ze doen allemaal zichzelf beter voor dan ze zijn... huren een huis voor een weekend en maken foto's alsof ze er wonen... huren een dure auto voor een weekend... en dat soort foto's gebruiken ze dan jaren te pas en te onpas.
Check haar links maar eens... ze heeft helemaal geen bedrijf, ze is puur coach... totale onzin.
En dat laatste is ze toch ook compleet transparant over? Ze beweert niet dat ze dat nog steeds heeft, dat is ze destijds begonnen en merkte toen dat ze het runnen van een bedrijf leuk vond maar dat hier een max aan zat en heeft toen de stap gemaakt naar coachen.quote:Op woensdag 2 juli 2025 11:27 schreef okzbow het volgende:
[..]
denk eens na.... ze verkoopt cursussen en verdient daar een miljoen per jaar mee... cursussen lopen van 150 tot 3000e. No way dat je daar rijk mee wordt, echt niet...
Heb wat interviews gelezen van haar over de afgelopen jaren, totale onzin en gebakken lucht verkoper (ik maak je business een miljoenen business in 10 weken...).
Misschien leuk om te volgen, maar geloof niet wat je ziet.
Haar mega succesvolle vergaderlocatie-verhuurbedrijf is ook al jaren geleden gestopt....
Daarom draag ik een hemdje 🤣quote:Op woensdag 2 juli 2025 10:24 schreef Sushirijst het volgende:
[..]
Hoe warm het ook is, ik heb ook altijd een shirt aan met slapen. Niet iedereen vind het fijn naakt te slapen 😉
als ze echt gaan rijden op die manage dan verdient het een melding bij de dierenpolitie!quote:Op woensdag 2 juli 2025 11:58 schreef Rimboequeen het volgende:
Ach die arme manegepaarden, demeiden gaan rijden vanmiddag ondanks de hitte. Ik had begrepen dat het vanwege de warmte allemaal geannuleerd was door de manege?
Oh die vrouw, neemt zich de tijd er niet voor.quote:Op woensdag 2 juli 2025 08:47 schreef Huisopdehoek het volgende:
AM ‘is niet goed in haren kammen’
Is dat echt zo moeilijk? Het haar en de staart van L is geen hogere vlechtkunde?
Zeker als je kind ‘haren eet’ zorg je toch dat daar zo min mogelijk gelegenheid voor is, door het uit haar gezicht en mond te houden?
Er is genoeg geld, maar ze vertikt het gewoon!quote:Op woensdag 2 juli 2025 11:48 schreef poohenzo het volgende:
[..]
dat is toch verschrikkelijk! kijk als er geen budget is voor nieuwe schoenen en dat je dus even moet wachten is al erg genoeg, maar het geld komt met de bakken binnen daar en dan laat je je dochter die juist zo van mooie kleren houdt lopen op afzichtelijk schoeisel.
Hier is het nog steeds dik over de dertig graden, onverantwoord als het daar ook zo warm is, om dan te gaan paardrijden.quote:Op woensdag 2 juli 2025 11:58 schreef Rimboequeen het volgende:
Ach die arme manegepaarden, demeiden gaan rijden vanmiddag ondanks de hitte. Ik had begrepen dat het vanwege de warmte allemaal geannuleerd was door de manege?
Ik mag toch hopen dat er iemand op die manege rondloopt die dat tegenhoud.quote:Op woensdag 2 juli 2025 11:58 schreef Rimboequeen het volgende:
Ach die arme manegepaarden, demeiden gaan rijden vanmiddag ondanks de hitte. Ik had begrepen dat het vanwege de warmte allemaal geannuleerd was door de manege?
joh ze geven daar niks om dierenwelzijn (of om de natuur in het algemeen)quote:Op woensdag 2 juli 2025 12:19 schreef Dievanhiernaast het volgende:
[..]
Ik mag toch hopen dat er iemand op die manege rondloopt die dat tegenhoud.
Ik snap ook niet dat AM (en Maarten) het toelaat. Ik had gezegd dat ze thuis moesten blijven omdat het zielig is voor die paarden met dit weer.
Ze gaan om 14u rijden ook, heetste moment van de dag 🤦♀️quote:Op woensdag 2 juli 2025 12:20 schreef poohenzo het volgende:
[..]
joh ze geven daar niks om dierenwelzijn (of om de natuur in het algemeen)
En vergeet niet dat de lessen betaald zijn. ¤25 per kind deelde ze laatst, volgens mij. Dat gaat daar boven het dierenwelzijn, die euro’s die tegen de plinten opklotsen.quote:Op woensdag 2 juli 2025 12:20 schreef poohenzo het volgende:
[..]
joh ze geven daar niks om dierenwelzijn (of om de natuur in het algemeen)
Die bijtring was alleen in gebruik voor een samenwerking denk ik.quote:Op woensdag 2 juli 2025 12:13 schreef miep123456 het volgende:
[..]
Oh die vrouw, neemt zich de tijd er niet voor.
Bijtring had dus ook weinig effect!
Manege zelf is slecht bezig! kun je zien dierenwelzijn staat niet voorop!quote:Op woensdag 2 juli 2025 12:27 schreef Danielle_ het volgende:
[..]
En vergeet niet dat de lessen betaald zijn. ¤25 per kind deelde ze laatst, volgens mij.
Ho ho Guus zit (of misschien zat) bij de natuurwacht he? Dat doen ze bewust heeft AM ooit gezegd. (Omdat ze in de opvoeding niks meegeven over de natuur?)quote:Op woensdag 2 juli 2025 12:20 schreef poohenzo het volgende:
[..]
joh ze geven daar niks om dierenwelzijn (of om de natuur in het algemeen)
Dat hele haren bijten-verhaal was voor de samenwerking volgens mij😂 Lot heeft er een ketting aan over gehouden en dat is het dan.quote:Op woensdag 2 juli 2025 12:28 schreef Huisopdehoek het volgende:
[..]
Die bijtring was alleen in gebruik voor een samenwerking denk ik.
Zoals ze wel met meer dingen doen, lekker uitbesteden want zelf opvoeden is op sommige vlakken veel te veel werk geloof ik.quote:Op woensdag 2 juli 2025 12:32 schreef IlseMarije het volgende:
[..]
Ho ho Guus zit (of misschien zat) bij de natuurwacht he? Dat doen ze bewust heeft AM ooit gezegd. (Omdat ze in de opvoeding niks meegeven over de natuur?)
Nou laat ik het anders duidelijk maken.... ze verdient naar eigen zeggen al sinds 2020 minstens een miljoen per jaar. En woont in Amsterdam op 3 hoog op amper 60m2. Tuurlijk....quote:Op woensdag 2 juli 2025 12:43 schreef Aardbeienyoghurt het volgende:
k vind Celine Charlotte heel leuk om te volgen en vind het hilarisch dat ze in twijfel wordt getrokken 😂 (en triest). Zij komt juist heel transparant over, in tegenstelling tot andere life coaches en oplichters. Volgens mij heeft zij het gewoon heel goed geregeld met haar winst en beleggen
Sommige mensen kunnen niet zonder shirt slapen. En een blote huid is niet per se comfortabeler. Dan blijft het vocht op de huid liggen. Bij een shirt trekt het in het shirt.quote:Op woensdag 2 juli 2025 10:05 schreef IlseMarije het volgende:
Sanneke deelt dat het zo warm is, ze hebben een airco op de slaapkamer maar zag dat ze nog steeds een slaapshirt aanheeft. Het kan natuurlijk dat ze die aangetrokken heeft bij het wakker worden maar ook zo'n airco maakt het toch niet zo koud dat een slaapshirt nodig is? Zag ik op beelden van gisteren en toen gutste het zweet mij van de kop bij het zien daarvan.
Ik was wel een beetje verbaasd dat het een "kind-vrije" bruiloft was.quote:Op woensdag 2 juli 2025 10:19 schreef Dievanhiernaast het volgende:
Hoewel ik een heel bruiloftsweekend nogal pompeus vind, komt de bruiloft van Elise en Wout wel best gemoedelijk over.
Laten we het rusten.. ze verdient ongetwijfeld wat geld maar lang niet het miljoen per jaar waar ze mee pocht.quote:Op woensdag 2 juli 2025 13:07 schreef Aardbeienyoghurt het volgende:
Ze zegt toch zelf ook dat ze op zoek is naar een ander huis (buiten Amsterdam). Maar dit huis had ze nog, raar om er dan niet te gaan zitten. Plus huizen in Amsterdam zijn onbetaalbaar hoor, dus ik denk dat ze best geld heeft
Dat had ik ff gemist, vind ik ook verbazend iddquote:Op woensdag 2 juli 2025 13:12 schreef Harper het volgende:
[..]
Ik was wel een beetje verbaasd dat het een "kind-vrije" bruiloft was.
Oh ik verbaasde me al dat je de kinderen niet zag in de filmpjesquote:Op woensdag 2 juli 2025 13:12 schreef Harper het volgende:
[..]
Ik was wel een beetje verbaasd dat het een "kind-vrije" bruiloft was.
Bij ons werd emdr voor onze zoon afgeraden als wij zelf nog spanning ervaarde tijdens het voorlezen van het verhaal, omdat dan onze spanning overgedragen zou kunnen worden op hem.quote:Op woensdag 2 juli 2025 13:20 schreef Post-its het volgende:
Dbm heeft om 11.50 in de ochtend al de hele middag hoofdpijn omdat haar zoon emdr heeft.
Leeft ze terug in de tijd ofzo?
Ik kwam hier om precies dit te schrijven hahaha. Misschien heeft Friesland wel een andere tijdzone.quote:Op woensdag 2 juli 2025 13:20 schreef Post-its het volgende:
Dbm heeft om 11.50 in de ochtend al de hele middag hoofdpijn omdat haar zoon emdr heeft.
Leeft ze terug in de tijd ofzo?
Vita zei het. Dat hun zoontje bij opa en oma op Mallorca bleef vanwege de "kids-free" bruiloft.quote:Op woensdag 2 juli 2025 13:16 schreef Dievanhiernaast het volgende:
[..]
Dat had ik ff gemist, vind ik ook verbazend idd
Ik snap dat het heftig kan zijn.quote:Op woensdag 2 juli 2025 13:24 schreef Dievanhiernaast het volgende:
[..]
Bij ons werd emdr voor onze zoon afgeraden als wij zelf nog spanning ervaarde tijdens het voorlezen van het verhaal, omdat dan onze spanning overgedragen zou kunnen worden op hem.
Nu heb ik zelf therapie gehad, dus de spanning is er voor mij vanaf en kan het dus neutraal aan hem voorlezen. Ik heb geen last van de emdr van mijn zoon, mijn zoon wel en dat kan echt wel heftig zijn in de dagen erna. Maar de hele dag hoofdpijn omdat hij emdr heeft? Nee.
Dan kan je er toch ook niet goed voor je kind zijn als zijn spanning eruit moet?
Volgens mij zijn mensen best bereid om te twijfelen aan het salarisstrookje. Maar dat zegt je niet. Je zegt dat ze niet in NYC en Arizon gewoond heeft. Dat is toch een compleet andere bewering?quote:Op woensdag 2 juli 2025 13:15 schreef okzbow het volgende:
[..]
Laten we het rusten.. ze verdient ongetwijfeld wat geld maar lang niet het miljoen per jaar waar ze mee pocht.
Ik snap dat wel. Ze hebben allemaal vrij jonge kinderen (bijv. Haar zus en Kaj). Als die allemaal de kinderen meenemen zijn die gasten de hele dag in de weer met de kids, dat redt je ook niet met één nanny.quote:Op woensdag 2 juli 2025 13:25 schreef Harper het volgende:
[..]
Vita zei het. Dat hun zoontje bij opa en oma op Mallorca bleef vanwege de "kids-free" bruiloft.
Dan zullen hun eigen kinderen ook niet overal bij geweest zijn denk ik?
Best apart.
Omdat ze zin had om toch weg te gaan 🫣 Tjaquote:Op woensdag 2 juli 2025 13:45 schreef Rimboequeen het volgende:
Judith (hipenhot) haar vliegreisje vandaag gaat niet door ivm sterfgeval in de familie van haar reisgenoot. Ze heeft een nieuw vliegreisje geboekt en vertrekt morgen met dochter naar Kos. Het is pas haar 6e vakantie dit jaar en haar 5e vliegvakantie.
Ik snap dat wel. Je eigen kinderen horen er natuurlijk gewoon maar ik snap heel goed dat je ervoor kiest om geen andere kinderen op je trouwfeest te willen.quote:Op woensdag 2 juli 2025 13:12 schreef Harper het volgende:
[..]
Ik was wel een beetje verbaasd dat het een "kind-vrije" bruiloft was.
Jet had vanmorgen sneakers aanquote:Op woensdag 2 juli 2025 11:00 schreef poohenzo het volgende:
[..]
ze heeft er gewoon geen zin in en weigert om dat toe te geven.
Krijgt Jet nog sandaaltjes voor de komende zomer en vakantie eigenlijk of moet er weer gewacht worden op een samenwerking? Dat arme kind is dol op mode en moet het nu doen met regenlaarzen en crocs. Ik vind het oprecht zielig.
Bij ons gaan vanmiddag de lessen ook door.quote:Op woensdag 2 juli 2025 11:58 schreef Rimboequeen het volgende:
Ach die arme manegepaarden, demeiden gaan rijden vanmiddag ondanks de hitte. Ik had begrepen dat het vanwege de warmte allemaal geannuleerd was door de manege?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |