O die van Clipse, had ik over gelezen. Over Travis Scott. Nog niet gehoordquote:
Idd ben wel benieuwd, complete productie weer door Pharrell Williams en wat leuke appearances zoals John Legend en Kendrick Lamar. Trailer voor het nieuwe album is ook wel grappig maar die lead single ("Ace Trumpets") vond ik niet geweldig.quote:Op donderdag 19 juni 2025 21:53 schreef Borrelnootje00 het volgende:
[..]
O die van Clipse, had ik over gelezen. Over Travis Scott. Nog niet gehoord
O dit vind ik wel nicequote:Op donderdag 19 juni 2025 22:11 schreef 2dope het volgende:
[..]
Idd ben wel benieuwd, complete productie weer door Pharrell Williams en wat leuke appearances zoals John Legend en Kendrick Lamar. Trailer voor het nieuwe album is ook wel grappig maar die lead single ("Ace Trumpets") vond ik niet geweldig.
Bekijk deze YouTube-video
https://en.wikipedia.org/wiki/Let_God_Sort_Em_Out
Morgen NPR Tiny Desk, ben benieuwdquote:
En dan 6.5 van Pitch fork, geen idee wat voor clueless mensen daarvoor schrijvenquote:
Pusha en vooral Malice komen heel sterk over. Pharell producties laten hen af en toe een beetje in de steek. Mocht wel iets rauwe. Maar 6.5 is wel heel laag. Top 3 album dit jaar momenteel.quote:Op maandag 14 juli 2025 10:03 schreef MMaRsu het volgende:
[..]
En dan 6.5 van Pitch fork, geen idee wat voor clueless mensen daarvoor schrijven
Ik vind het sowieso een 9! Een enkel nummer iets iets minder. Maar voor de rest zeker vuurquote:Op maandag 14 juli 2025 10:13 schreef dimmak het volgende:
[..]
Pusha en vooral Malice komen heel sterk over. Pharell producties laten hen af en toe een beetje in de steek. Mocht wel iets rauwe. Maar 6.5 is wel heel laag. Top 3 album dit jaar momenteel.
wel leuk maar moet een beetje wennen aan de moderne hiphopquote:Op maandag 18 augustus 2025 21:15 schreef Borrelnootje00 het volgende:
Bekijk deze YouTube-video
Ook een nieuw album van Paul Wall.
Nou je kan hem wel zien als een oudgediende inmiddels en zijn sound heeft wel een oldskool geluid vind ik zelfquote:Op woensdag 20 augustus 2025 20:45 schreef Karzai het volgende:
[..]
wel leuk maar moet een beetje wennen aan de moderne hiphop
wat is dit voor AI meuk dan? Er is weinig 'old skool 90s' aan in ieder gevalquote:Op zaterdag 17 januari 2026 20:31 schreef Karzai het volgende:
mooie set van snoop![]()
Bekijk deze YouTube-video
klonk wel goed met een slokje opquote:Op zondag 18 januari 2026 09:55 schreef Gehenna het volgende:
[..]
wat is dit voor AI meuk dan? Er is weinig 'old skool 90s' aan in ieder geval
Enkele tracks klinken wel lekker moet ik zeggen (die eerst met name), ik schaam me bijna om het te zeggen want het is allemaal AI... Vooral gedurfd dat ze gewoon klakkeloos het Wu-Tang merk gebruiken voor zowel de titel als de afbeelding. Toen ik dat plaatje voor 't eerst zag dacht ik Ghostface te herkennen en ging ik op zoek naar Inspectah Deck - toen keek ik beter, ook gewoon AI lol.quote:
ben het met je eensquote:Op vrijdag 13 februari 2026 22:20 schreef 2dope het volgende:
[..]
Enkele tracks klinken wel lekker moet ik zeggen (die eerst met name), ik schaam me bijna om het te zeggen want het is allemaal AI... Vooral gedurfd dat ze gewoon klakkeloos het Wu-Tang merk gebruiken voor zowel de titel als de afbeelding. Toen ik dat plaatje voor 't eerst zag dacht ik Ghostface te herkennen en ging ik op zoek naar Inspectah Deck - toen keek ik beter, ook gewoon AI lol.
Mocht dit "album" populair worden zal DMCA wel aangetrapt worden
Wie komt er in Paradiso? Het linkje wat je deelt werkt niet trouwens, je linkt naar een specifiek bericht in je eigen inbox, dat kunnen anderen (gelukkig) niet zienquote:Op vrijdag 13 februari 2026 22:26 schreef Karzai het volgende:
[..]
ben het met je eens
line up in paradiso dan zie je het live
https://mail.google.com/m(...)CdGddlMBfWCbxdkNLPTp
okay ik weet niet waar je op doelt maar ik geef je een nieuw linkjequote:Op vrijdag 13 februari 2026 22:32 schreef 2dope het volgende:
[..]
Wie komt er in Paradiso? Het linkje wat je deelt werkt niet trouwens, je linkt naar een specifiek bericht in je eigen inbox, dat kunnen anderen (gelukkig) niet zien
Ik zou wel willenquote:Op vrijdag 27 februari 2026 13:32 schreef MMaRsu het volgende:
Gaan er nog peeps naar Freddie Gibbs in de 013 op 30 maart??
Ja klopt ga alleen wel in mn eentjequote:Op vrijdag 27 februari 2026 13:34 schreef Borrelnootje00 het volgende:
[..]
Ik zou wel willenmaar jij wel dus, veel plezier alvast
komt wel goed.
Ja, jammer is dat maar ze missen watquote:Op vrijdag 27 februari 2026 13:37 schreef MMaRsu het volgende:
[..]
Ja klopt ga alleen wel in mn eentjegeen vd homies hebben iets met Freddie en dan willen ze niet mee ach ja
Ik vond het een prima show met Havoc als hoogtepun en Meth als goede tweede. Ik vond het geluid alleen wel echt heel slecht.quote:Op dinsdag 3 maart 2026 08:50 schreef dimmak het volgende:
Dikke show hoor. Meth was er voor de verandering ook eens bij. En Young Dirty Bastard was erbij om zijn vader te vervangen. Daardoor heb ik meteen alle leden (behalve ODB natuurlijk) wel eens live gezien.
Ja klopt. Het scheelde nog waar je je in de zaal bevond, maar geluids was ondermaats. Dat was eigenlijk ook niet anders met de New York State of Mind show in Ziggo Dome.quote:Op dinsdag 3 maart 2026 13:36 schreef Document1 het volgende:
[..]
Ik vond het een prima show met Havoc als hoogtepun en Meth als goede tweede. Ik vond het geluid alleen wel echt heel slecht.
Ik vond het erg tof, maar idd het geluid. Jammer, Ziggo kan wel beter.quote:Op dinsdag 3 maart 2026 13:36 schreef Document1 het volgende:
[..]
Ik vond het een prima show met Havoc als hoogtepun en Meth als goede tweede. Ik vond het geluid alleen wel echt heel slecht.
Ik heb genoten hoor. Super om ze gewoon, bijna, allemaal bij elkaar te zien. De laatste keer dat ik dat had was in de 90s denk ik. Is het hier iemand gelukt een shirt in zijn of haar maat te kopen? Ik stond in de rij voor een pet maar toen werd al vrij snel gezegd dat alle normale maten op waren. Wel beter want er was opeens geen rij meer.quote:Op woensdag 4 maart 2026 09:36 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Ik vond het erg tof, maar idd het geluid. Jammer, Ziggo kan wel beter.
Ja, maar ik liep al vrij vroeg naar binnen en toen was er ook nog geen rij. Dus ik heb een shirt kunnen scoren.quote:Op woensdag 4 maart 2026 10:22 schreef Document1 het volgende:
[..]
Ik heb genoten hoor. Super om ze gewoon, bijna, allemaal bij elkaar te zien. De laatste keer dat ik dat had was in de 90s denk ik. Is het hier iemand gelukt een shirt in zijn of haar maat te kopen? Ik stond in de rij voor een pet maar toen werd al vrij snel gezegd dat alle normale maten op waren. Wel beter want er was opeens geen rij meer.
Ik heb bewust een keer geen merchandise gekocht (heb nog een oud Wu shirt en ben net terug van een reis) en exact zoals verwacht nu al spijt.quote:Op woensdag 4 maart 2026 10:22 schreef Document1 het volgende:
[..]
Ik heb genoten hoor. Super om ze gewoon, bijna, allemaal bij elkaar te zien. De laatste keer dat ik dat had was in de 90s denk ik. Is het hier iemand gelukt een shirt in zijn of haar maat te kopen? Ik stond in de rij voor een pet maar toen werd al vrij snel gezegd dat alle normale maten op waren. Wel beter want er was opeens geen rij meer.
Zure Ajacied op Insta.quote:Do a proper soundcheck before performing. We paid enough for it I assume. Show was "OK" at best. Nice tour down memory lane though...
Ronduit schandaligquote:Op woensdag 4 maart 2026 09:13 schreef dimmak het volgende:
[..]
Ja klopt. Het scheelde nog waar je je in de zaal bevond, maar geluids was ondermaats. Dat was eigenlijk ook niet anders met de New York State of Mind show in Ziggo Dome.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |