SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.I hate to advocate drugs, alcohol, violence, or insanity to anyone, but they've always worked for me.
Tuurlk nietquote:Op vrijdag 18 november 2022 21:12 schreef michaelmoore het volgende:
on their way to Crimea
[ twitter ]
quote:
Nah, dat "ze zitten volledig vast" horen we om de haverklap. Ergens hoor ik dat weer graag, want dan komt er vaak ineens out of the blue een onverwachte doorbraak en worden er weer 1000km2s vrijgemaakt van Russen.quote:Op vrijdag 18 november 2022 20:59 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]
Ja het is een patstelling nu, Rusland bezet nog steeds 20% van Oekrane maar staat vast.
Oekrane heeft veel terugveroverd maar staat ook vast. Rusland vernietigt veel energiestructuur zodat de oekrainse burgers meer vluchten en de winter slecht ingaan.
Ik zou toch pleiten voor een staakt het vuren maar wel met vn bescherming van de burgers.
Het Kherson offensief werd ook al mislukt verklaard door de riazopjes van deze reeksquote:Op vrijdag 18 november 2022 21:26 schreef bleiblei het volgende:
[..]
Nah, dat "ze zitten volledig vast" horen we om de haverklap. Ergens hoor ik dat weer graag, want dan komt er vaak ineens out of the blue een onverwachte doorbraak en worden er weer 1000km2s vrijgemaakt van Russen.
toch gaat ukraine niet overgeven , soldaten blijven steeds harder door vechten , snachts , tussen de liniesquote:Op vrijdag 18 november 2022 21:26 schreef Discombobulate het volgende:
Kiev zit morgen helemaal in het donker en de kou. Elektriciteitsnetwerk gaat volledig uit.
Ja, en dat is dus het patroon. Gebeurt er weer iets tofs, domineert dat weer dagen de newcycle, wordt het weer stil, komen de "eigenlijk moeten ze maar gaan onderhandelen, want het zit muurvastquote:Op vrijdag 18 november 2022 21:26 schreef bleiblei het volgende:
[..]
Nah, dat "ze zitten volledig vast" horen we om de haverklap. Ergens hoor ik dat weer graag, want dan komt er vaak ineens out of the blue een onverwachte doorbraak en worden er weer 1000km2s vrijgemaakt van Russen.
Ja en vooral de "staakt het vuren". Iedereen beseft dat een staakt het vuren de Russen ruimte geeft om.weer op te bouwen. Terwijl het juist de Oekraeners zijn die de uitputtingsslag verrekte goed vol weten te houden. Indrukwekkend om te zien vanaf de zijlijn. Die volhardendheid. En niet alleen van de overheid en/of het leger maar van het hele land.quote:Op vrijdag 18 november 2022 21:28 schreef Mortaxx het volgende:
[..]
Het Kherson offensief werd ook al mislukt verklaard door de riazopjes van deze reeks
Oekrainers zijn sterk en goed voorbereid. Die komen wel een aantal dagen zonder stroom door. Alles beter dan toegeven aan een Russische dictatuur. In tegenstelling tot de gemobiliseerde russen die in "tentjes" van plastic folie of onbeschermd in de loopgraven dood vriezen.quote:Op vrijdag 18 november 2022 21:26 schreef Discombobulate het volgende:
Kiev zit morgen helemaal in het donker en de kou. Elektriciteitsnetwerk gaat volledig uit.
Het is niet alleen de Gerald Ford:quote:Op vrijdag 18 november 2022 21:12 schreef michaelmoore het volgende:
on their way to Crimea
[ twitter ]
Meanwhile, in Russia:quote:Participating flattops include the US Navy's USS George H.W. Bush and Gerald R. Ford, the service's newest supercarrier, the British Royal Navy's HMS Queen Elizabeth, France's Charles De Gaulle, and Italy's ITS Cavour.
9 dagen geleden hebben ze dat hele gebied tot en met Kherson nog veroverd. Nu moeten ze dat mijnvrij maken, onderzoek laten doen naar gepleegde oorlogsmisdadenquote:Op vrijdag 18 november 2022 21:33 schreef ExTec het volgende:
[..]
Ja, en dat is dus het patroon. Gebeurt er weer iets tofs, domineert dat weer dagen de newcycle, wordt het weer stil, komen de "eigenlijk moeten ze maar gaan onderhandelen, want het zit muurvast" weer uit het houtwerk zetten, en dan gebeurt er weer iets tofs, repeat.
, bewoners voorzien van het nodige om de winter door te komen, van alles te herstellen.quote:Murders, torture and looting. Suffering and pain. Such are the gifts of the "Russian world"
In betere tijdenquote:Op vrijdag 18 november 2022 21:39 schreef Barbusse het volgende:
[..]
Het is niet alleen de Gerald Ford:
5 NATO carrier strike groups, including the US Navy's newest supercarrier, are patrolling waters around Europe
[..]
Meanwhile, in Russia:
[ afbeelding ]![]()
Ja, das war einmalquote:Op vrijdag 18 november 2022 21:41 schreef Starhopper het volgende:
[..]
In betere tijden
[ afbeelding ]
quote:
Een paar dagen? De hele winter zul je bedoelen.quote:Op vrijdag 18 november 2022 21:37 schreef Starhopper het volgende:
[..]
Oekrainers zijn sterk en goed voorbereid. Die komen wel een aantal dagen zonder stroom door. Alles beter dan toegeven aan een Russische dictatuur. In tegenstelling tot de gemobiliseerde russen die in "tentjes" van plastic folie of onbeschermd in de loopgraven dood vriezen.
Slava Ukraini!
Nee.quote:Op vrijdag 18 november 2022 21:48 schreef Discombobulate het volgende:
[..]
Een paar dagen? De hele winter zul je bedoelen.
Ja tof allemaal, zeker.quote:Op vrijdag 18 november 2022 21:33 schreef ExTec het volgende:
[..]
Ja, en dat is dus het patroon. Gebeurt er weer iets tofs, domineert dat weer dagen de newcycle, wordt het weer stil, komen de "eigenlijk moeten ze maar gaan onderhandelen, want het zit muurvast" weer uit het houtwerk zetten, en dan gebeurt er weer iets tofs, repeat.
Er zal nog een hoop ellende gevonden worden ben ik bang. Ik zat gisteren naar deze podcast te luisteren waar ze het hadden over een concentratiekamp wat in Donetsk staat.quote:
Nouja, de Russen denken dat dit gaat helpen:quote:Op vrijdag 18 november 2022 21:54 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]
Ja tof allemaal, zeker.
Alleen gaan er binnenkort (en ik denk pas het voorjaar) nog eens 250k die kant op, goed getraind of niet er zal weer een bak bloed vloeien.
Het is beter dat Oekrane ze het land uitschopt maar dat lijkt niet te lukken.
Dan hoop ik eerder dat de navo boots on ground zet.
Dus ook de Russen houden rekening met grote verliezen en zijn nu de grenzen van waar ze begonnen waren aan het versterken.quote:Britse geheime dienst: ‘Russen versterken linies ver achter front’
Russische troepen in het bezette Oekrane zijn bezig hun linies te versterken, maar deels ver van het front. De versterkingen zijn tot 60 kilometer achter de huidige frontlijn. De Russen houden klaarblijkelijk rekening met verdere grotere doorbraken van het Oekraense leger, meldt de geheime dienst van het Britse ministerie van Defensie in zijn dagelijkse inschatting van het verloop van de oorlog.
Waaron krijg ik een dejavu? Euromaidan 8 jaar geledenquote:
Ze zitten binnen. De Russen vriezen dood in de open lucht. En met IR camera's op drones is een vuurtje maken ook geen echte optie.quote:Op vrijdag 18 november 2022 21:48 schreef Discombobulate het volgende:
[..]
Een paar dagen? De hele winter zul je bedoelen.
Wat ze natuurlijk massaal wel gaan doen want niemand gaat ze zeggen dat dat gevaarlijk is.quote:Op vrijdag 18 november 2022 22:08 schreef Ulx het volgende:
[..]
Ze zitten binnen. De Russen vriezen dood in de open lucht. En met IR camera's op drones is een vuurtje maken ook geen echte optie.
Is dat zo?quote:Op vrijdag 18 november 2022 21:54 schreef Lospedrosa het volgende:
Alleen gaan er binnenkort (en ik denk pas het voorjaar) nog eens 250k die kant op, goed getraind of niet er zal weer een bak bloed vloeien.
En als ze dat wel te horen krijgen hebben ze schijt want anders vriezen ze dood. Tis of doodvriezen of een bommetje koppen.quote:Op vrijdag 18 november 2022 22:10 schreef Barbusse het volgende:
[..]
Wat ze natuurlijk massaal wel gaan doen want niemand gaat ze zeggen dat dat gevaarlijk is.
Een bom koppen is minder lang lijden natuurlijk.quote:Op vrijdag 18 november 2022 22:13 schreef Starhopper het volgende:
[..]
En als ze dat wel te horen krijgen hebben ze schijt want anders vriezen ze dood. Tis of doodvriezen of een bommetje koppen.
Het Russische leger heeft tot nu toe drie zware nederlagen geleden. De slag om Kyiv, in augustus en Kherson. Verder is de brug gemold, Snake Island weer teruggepakt en ligt de Moskva op de bodem van de Zwarte Zee Het gaat gewoon gestaag door.quote:Op vrijdag 18 november 2022 21:54 schreef Lospedrosa het volgende:
Het is beter dat Oekrane ze het land uitschopt maar dat lijkt niet te lukken.
Beter een vuurtje maken dusquote:Op vrijdag 18 november 2022 22:14 schreef -_Guitarist_- het volgende:
[..]
Een bom koppen is minder lang lijden natuurlijk.
En bij deze 3 nederlagen blijft het niet.quote:Op vrijdag 18 november 2022 22:14 schreef Ulx het volgende:
[..]
Het Russische leger heeft tot nu toe drie zware nederlagen geleden. De slag om Kyiv, in augustus en Kherson. Verder is de brug gemold, Snake Island weer teruggepakt en ligt de Moskva op de bodem van de Zwarte Zee Het gaat gewoon gestaag door.
.
Ja aan beide kanten en bij de oekrainse burgers, weet niet of je dat leuk vind?quote:
Dat zijn idd successen en niemand had gedacht dat Oekrane Rusland zo hard kon aanpakken.quote:Op vrijdag 18 november 2022 22:14 schreef Ulx het volgende:
[..]
Het Russische leger heeft tot nu toe drie zware nederlagen geleden. De slag om Kyiv, in augustus en Kherson. Verder is de brug gemold, Snake Island weer teruggepakt en ligt de Moskva op de bodem van de Zwarte Zee Het gaat gewoon gestaag door.
.
Nieuwe mobilisatie ronde in rus gaan geruchten over, niets concreetsquote:Op vrijdag 18 november 2022 22:17 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]
Ja aan beide kanten en bij de oekrainse burgers, weet niet of je dat leuk vind?
Tenzij de 500 T14's en de superieure reservetroepen ineens binnenv.....ach laat ook maarquote:Op vrijdag 18 november 2022 22:17 schreef Starhopper het volgende:
[..]
En bij deze 3 nederlagen blijft het niet.
Er zijn op het moment ook nog tienduizenden Oekrainers in opleiding en zullen de komende maanden gaan deelnemen aan het front. En als je het hebt over burgers mobiliseren dan heeft Oekraine ook nog genoeg mogelijkheden.quote:Op vrijdag 18 november 2022 21:54 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]
Ja tof allemaal, zeker.
Alleen gaan er binnenkort (en ik denk pas het voorjaar) nog eens 250k die kant op, goed getraind of niet er zal weer een bak bloed vloeien.
Het is beter dat Oekrane ze het land uitschopt maar dat lijkt niet te lukken.
Dan hoop ik eerder dat de navo boots on ground zet.
Ikheb begrepen dat Erdogan de steun aan Poetin wil opzeggen als ie niet in gesprek gaat met USA over Ukrainequote:Op vrijdag 18 november 2022 21:39 schreef Barbusse het volgende:
[..]
Het is niet alleen de Gerald Ford:
5 NATO carrier strike groups, including the US Navy's newest supercarrier, are patrolling waters around Europe
[..]
Meanwhile, in Russia:
[ afbeelding ]![]()
Als je in 1 keer dood bent ja. Aangezien ik genoeg beelden heb gezien van Russen die hun teammaten gewoon aan hun lot overlieten is de kans op urenlang creperen best...euh...groot.quote:Op vrijdag 18 november 2022 22:14 schreef -_Guitarist_- het volgende:
[..]
Een bom koppen is minder lang lijden natuurlijk.
Hou op met me hoorquote:Op vrijdag 18 november 2022 22:19 schreef Ulx het volgende:
[..]
Tenzij de 500 T14's en de superieure reservetroepen ineens binnenv.....ach laat ook maar
Ja leuk, om 250k Russen te doden kost je ong veer zo’n 250k dode Oekraners.quote:Op vrijdag 18 november 2022 22:20 schreef Joppiez het volgende:
[..]
Er zijn op het moment ook nog tienduizenden Oekrainers in opleiding en zullen de komende maanden gaan deelnemen aan het front. En als je het hebt over burgers mobiliseren dan heeft Oekraine ook nog genoeg mogelijkheden.
Wat ik denk wat er gaat gebeuren is dat Oekraine en Rusland komende maanden niet significant veel terrein zullen winnen maar dat die 250k langzaam maar zeker gedecimeerd wordt. Zo veel mogelijk Russische soldaten elimineren is de route naar vrede, want Rusland stopt pas wanneer het te veel pijn doet.
Oohja! Snel toegeven aan Poetin! Stel je voor dat er nog meer burgers vermoord worden.quote:Op vrijdag 18 november 2022 22:17 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]
Ja aan beide kanten en bij de oekrainse burgers, weet niet of je dat leuk vind?
Rusland is een terroristische staat.quote:Op vrijdag 18 november 2022 21:26 schreef Discombobulate het volgende:
Kiev zit morgen helemaal in het donker en de kou. Elektriciteitsnetwerk gaat volledig uit.
Dat gebeurt dan toch wel , dan heeft ie helemaal de smaak te pakkenquote:Op vrijdag 18 november 2022 22:25 schreef Starhopper het volgende:
[..]
[..]
Oohja! Snel toegeven aan Poetin! Stel je voor dat er nog meer burgers vermoord worden.
Pure strategie he. Straks komt ie met 500 Armata's en 250k goed getrainde elitetroepenquote:Op vrijdag 18 november 2022 22:19 schreef Ulx het volgende:
[..]
Tenzij de 500 T14's en de superieure reservetroepen ineens binnenv.....ach laat ook maar
Gast, er is nogal wat veranderd, sinds die tijd.quote:Op vrijdag 18 november 2022 22:24 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]
Ja leuk, om 250k Russen te doden kost je ong veer zo’n 250k dode Oekraners.
Zo gaat dat in oorlog. En waar gaat het dan nog om?
Dit is het nieuwe westfront (ww1)
https://nl.m.wikipedia.org/wiki/Westfront_(Eerste_Wereldoorlog)
7,9miljoen tegen 5,8 miljoen doden over een paar meter terrein winst.
Het gaat niet hard genoeg.quote:Op vrijdag 18 november 2022 22:25 schreef Starhopper het volgende:
[..]
Oohja! Snel toegeven aan Poetin! Stel je voor dat er nog meer burgers vermoord worden.
het westen en NATO kan niet toestaan dat Poetin verder gaat, dus MOETEN we hem stoppenquote:Op vrijdag 18 november 2022 22:24 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]
Ja leuk, om 250k Russen te doden kost je ong veer zo’n 250k dode Oekraners.
Zo gaat dat in oorlog. En waar gaat het dan nog om?
Dit is het nieuwe westfront (ww1)
https://nl.m.wikipedia.org/wiki/Westfront_(Eerste_Wereldoorlog)
7,9miljoen tegen 5,8 miljoen doden over een paar meter terrein winst.
Dit met ww1 vergelijken is wel beetje vergezocht. Het is geen trench warfare. En nee trenches op je verdedigingslinie is niet het zelfde als trench warfare zoals in ww1.quote:Op vrijdag 18 november 2022 22:24 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]
Ja leuk, om 250k Russen te doden kost je ong veer zo’n 250k dode Oekraners.
Zo gaat dat in oorlog. En waar gaat het dan nog om?
Dit is het nieuwe westfront (ww1)
https://nl.m.wikipedia.org/wiki/Westfront_(Eerste_Wereldoorlog)
7,9miljoen tegen 5,8 miljoen doden over een paar meter terrein winst.
Nadruk op “WE”quote:Op vrijdag 18 november 2022 22:27 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
het westen en NATO kan niet toestaan dat Poetin verder gaat, dus MOETEN we hem stoppen
w hebben geen keus
Euroasia , herstellen van het Sovjet grondgebied en verder
En dat kost doden maar vooral aan Russische kant. Dat moeten we maar accepteren. Fijn dat je het met mij eens bent.quote:Op vrijdag 18 november 2022 22:27 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]
Het gaat niet hard genoeg.
Wij moeten nu opstaan en naar Moskou marcheren.
nuke them NOWquote:Op vrijdag 18 november 2022 22:30 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]
Nadruk op “WE”
Wat doen we hier nog?
Laten we onze kloffies oppakken en laten zien wie de baas is.
Polen had dan ook gewoon een artikel 5 moeten zijn. Ook al was het misschien een Oekrainse raket. Dit was DE kans om als NATO de Russen naar de tering te schieten. Never waste a good crisis.quote:Op vrijdag 18 november 2022 22:30 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]
Nadruk op “WE”
Wat doen we hier nog?
Laten we onze kloffies oppakken en laten zien wie de baas is.
Nee dat is net zo zwak als dat Russische tv programma.quote:
jij bedoelt de 2.000.000 getrainde Russiache supersoldatenquote:Op vrijdag 18 november 2022 22:19 schreef Ulx het volgende:
[..]
Tenzij de 500 T14's en de superieure reservetroepen ineens binnenv.....ach laat ook maar
Ok, rambo.quote:Op vrijdag 18 november 2022 22:30 schreef Lospedrosa het volgende:
Laten we onze kloffies oppakken en laten zien wie de baas is.
Als hij het zegt moet het wel waar zijn.quote:Op vrijdag 18 november 2022 22:44 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
jij bedoelt de 2.000.000 getrainde Russiache supersoldaten
die zijn er wel ergens zegt men
[ twitter ]
En dan? Mij knallen zelfs die gemobiliseerde opa’s af.quote:Op vrijdag 18 november 2022 22:30 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]
Nadruk op “WE”
Wat doen we hier nog?
Laten we onze kloffies oppakken en laten zien wie de baas is.
Heeft ie vast van Rob de Wijkquote:Op vrijdag 18 november 2022 22:45 schreef Ulx het volgende:
[..]
Als hij het zegt moet het wel waar zijn.
Dan zou Derde Wereldoorlog uitbreken als dat wel gebeurde.quote:Op vrijdag 18 november 2022 22:33 schreef Starhopper het volgende:
[..]
Polen had dan ook gewoon een artikel 5 moeten zijn. Ook al was het misschien een Oekrainse raket. Dit was DE kans om als NATO de Russen naar de tering te schieten. Never waste a good crisis.
Gemiste kans dit
quote:Op vrijdag 18 november 2022 22:33 schreef Starhopper het volgende:
[..]
Polen had dan ook gewoon een artikel 5 moeten zijn. Ook al was het misschien een Oekrainse raket. Dit was DE kans om als NATO de Russen naar de tering te schieten. Never waste a good crisis.
Gemiste kans dit
Ik denk dat Poetin niet wil escaleren.quote:Op vrijdag 18 november 2022 22:54 schreef Misrer1972 het volgende:
[..]
Dan zou Derde Wereldoorlog uitbreken als dat wel gebeurde.
Daarom.... hij is erg bang voor ons.quote:Op vrijdag 18 november 2022 22:55 schreef Ulx het volgende:
[..]
Ik denk dat Poetin niet wil escaleren.
Neehoor. In een weekje Poetin op de knieen7quote:Op vrijdag 18 november 2022 22:54 schreef Misrer1972 het volgende:
[..]
Dan zou Derde Wereldoorlog uitbreken als dat wel gebeurde.
Ga je dan zelf ook lekker vechten? Oorlogshitser.quote:Op vrijdag 18 november 2022 22:33 schreef Starhopper het volgende:
[..]
Polen had dan ook gewoon een artikel 5 moeten zijn. Ook al was het misschien een Oekrainse raket. Dit was DE kans om als NATO de Russen naar de tering te schieten. Never waste a good crisis.
Gemiste kans dit
Volgens mij is oorlog voor jou net zoiets als je in films ziet. Pam pam pam! Hahahaha jij bent dood.quote:Op vrijdag 18 november 2022 22:59 schreef Starhopper het volgende:
[..]
Neehoor. In een weekje Poetin op de knieen7
Lees je post nu eens na een tijdje terug, niet zo geslaagd denk ik zo? Denk even na voor je wat post...quote:Op vrijdag 18 november 2022 22:33 schreef Starhopper het volgende:
[..]
Polen had dan ook gewoon een artikel 5 moeten zijn. Ook al was het misschien een Oekrainse raket. Dit was DE kans om als NATO de Russen naar de tering te schieten. Never waste a good crisis.
Gemiste kans dit
Nou ik denk dat echt niet dat kan gebeuren, verder is hij onberekenbaar wat hij gaat doen.... Hij is heel goed in om de schuld in Oekrane en ons te schuiven. Meestal ontkent hij alles, waarom? Omdat hij heel erg in zichzelf gelooft dat hij de oorlog kan winnen, maar de realiteit is anders dat hij gehoopt had. Hij is een strateeg zoals een schaker is, zowel defensief en aanval. Maar hij gaat echt de oorlog verliezen, wat het voor hem een groot gezichtsverlies oplevert. Hij blufte vaak over dat hij nucleaire wapens zou gaan gebruiken als een troef dat hij er mee kan winnen, maar durft echt niet om aan rode knop te drukken.quote:Op vrijdag 18 november 2022 22:59 schreef Starhopper het volgende:
[..]
Neehoor. In een weekje Poetin op de knieen7
Natuurlijk niet, Rusland biedt dan namelijk direct een staakt-het-vuren aan omdat het anders alleen maar escaleert. De Poetinisten zeggen dat namelijk heel vaak.quote:Op vrijdag 18 november 2022 23:06 schreef Discombobulate het volgende:
[..]
Volgens mij is oorlog voor jou net zoiets als je in films ziet. Pam pam pam! Hahahaha jij bent dood.
Oorlog met de NAVO zou vreselijk zijn voor iedereen. Zit het niet zo op te geilen joh.
Ja. Dat afknallen van Russen had ik misschien anders moeten verwoorden. Maar bemoeienis van de NATO zou juist heel veel onnodige doden schelen. Poetin is dan heel snel terug in zn hok.quote:Op vrijdag 18 november 2022 23:08 schreef Straatcommando. het volgende:
[..]
Lees je post nu eens na een tijdje terug, niet zo geslaagd denk ik zo? Denk even na voor je wat post joh.
Denk juist het omgekeerde, dan geef je een Rusland een vrijbrief om juist wel andere landen te bombarderen en verder te escaleren als een blinde kip. Al hoop je natuurlijk dat het zo snel mogelijk over is als je ziet hoe die mensen in Oekraine er onder lijden...quote:Op vrijdag 18 november 2022 23:13 schreef Starhopper het volgende:
[..]
Ja. Dat afknallen van Russen had ik misschien anders moeten verwoorden. Maar bemoeienis van de NATO zou juist heel veel onnodige doden schelen. Poetin is dan heel snel terug in zn hok.
Bewijs dat maar.quote:Op vrijdag 18 november 2022 22:24 schreef Lospedrosa het volgende:
Ja leuk, om 250k Russen te doden kost je ong veer zo’n 250k dode Oekraners.
Nukes!quote:
Dat denk ik ook. Dan gooit Rusland er alles en iedereen tegenaan.quote:Op vrijdag 18 november 2022 23:15 schreef Momo het volgende:
[..]
Denk juist het omgekeerde, dan geef je een Rusland een vrijbrief om juist wel andere landen te bombarderen en verder te escaleren als een blinde kip. Al hoop je natuurlijk dat het zo snel mogelijk over is als je ziet hoe die mensen in Oekraine er onder lijden...
dat geloof ik niet, russen die geen zin hebben om te vechten en met 50 man in een tentenkamp slapen en hun tank ot personal carrier in de steeek laten en vluchten of getrainde ukrainers die in clubjes van 10 man in het bos slapen en via starlink instructies krijgen en alles weten waar ze heen moetenquote:Op vrijdag 18 november 2022 22:24 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]
Ja leuk, om 250k Russen te doden kost je ong veer zo’n 250k dode Oekraners.
Het lijkt wel of je hiervan gaat genieten.quote:Op vrijdag 18 november 2022 21:26 schreef Discombobulate het volgende:
Kiev zit morgen helemaal in het donker en de kou. Elektriciteitsnetwerk gaat volledig uit.
Goddommequote:
Zelfs de Britse en Amerikaanse inlichtingendiensten geven aan dat het verliesratio ongeveer 1:7 is in deze oorlog. Dus je hebt naar 35K nodig om 250.009 Orcs te mollen.quote:Op vrijdag 18 november 2022 22:24 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]
Ja leuk, om 250k Russen te doden kost je ong veer zo’n 250k dode Oekraners.
Zo gaat dat in oorlog. En waar gaat het dan nog om?
Dit is het nieuwe westfront (ww1)
https://nl.m.wikipedia.org/wiki/Westfront_(Eerste_Wereldoorlog)
7,9miljoen tegen 5,8 miljoen doden over een paar meter terrein winst.
En telkens als Oekrane een succes boekt reageert Rusland met een golf kruisraketten op steden.quote:Op vrijdag 18 november 2022 21:33 schreef ExTec het volgende:
[..]
Ja, en dat is dus het patroon. Gebeurt er weer iets tofs, domineert dat weer dagen de newcycle, wordt het weer stil, komen de "eigenlijk moeten ze maar gaan onderhandelen, want het zit muurvast" weer uit het houtwerk zetten, en dan gebeurt er weer iets tofs, repeat.
"We zullen ze er wel even uitgooien en er met de blanke klewang op ingaan!"quote:Op vrijdag 18 november 2022 22:47 schreef Nebelwerfer het volgende:
[..]
En dan? Mij knallen zelfs die gemobiliseerde opa’s af.
We moeten dit verstandig aanpakken. Kunnen we niet met zijn allen doneren voor een tank voor @:achja?
Kwaliteit, geen kwantiteit! We zijn geen Russen. Alleen het beste !
Shut up and f*cking GO !
Geen idee wat die vakjargon betekend, maar ik zie nu allemaal Rambo taferelen (of fury op zo 1 kruising gezien de tank).quote:Op zaterdag 19 november 2022 08:20 schreef AchJa het volgende:
[..]
"We zullen ze er wel even uitgooien en er met de blanke klewang op ingaan!"
Telkens als Oekraine een stad niet veroverd, reageert Rusland met een golf van verkrachtingen, vermikkingen in de steden.quote:Op zaterdag 19 november 2022 08:04 schreef jeroen25 het volgende:
[..]
En telkens als Oekrane een succes boekt reageert Rusland met een golf kruisraketten op steden.
Jacometti...quote:Op zaterdag 19 november 2022 09:05 schreef Nebelwerfer het volgende:
Geen idee wat die vakjargon betekend, maar ik zie nu allemaal Rambo taferelen (of fury op zo 1 kruising gezien de tank).
Ik leg alvast een 10tje in !
https://nl.m.wikipedia.org/wiki/Johan_Henri_Azon_Jacomettiquote:Nadat de Duitsers op 12 mei 1940 tot op de Grebbeberg waren doorgedrongen, organiseerde Jacometti een tegenaanval die hij persoonlijk leidde. Jacometti was in de veronderstelling dat het maar om weinig Duitsers ging. Hij zei: "We zullen ze er wel even uitgooien en er met de blanke klewang op ingaan" en ging met ongeveer 40 man in de aanval. Dat was een misvatting, er bevonden zich veel meer Duitsers dan waar Jacometti rekening mee hield. Ook was de tegenstoot niet goed gecordineerd met andere Nederlandse troepen, waardoor de groep van Jacometti ook nog door eigen troepen onder vuur werd genomen.
Niet echt voor winnaars lees ik vluchtig.quote:Op zaterdag 19 november 2022 09:22 schreef AchJa het volgende:
[..]
Jacometti...
[..]
https://nl.m.wikipedia.org/wiki/Johan_Henri_Azon_Jacometti
Klewang:
[ afbeelding ]
https://www.hemabond.nl/m(...)lands-blank-wapen-2/
Klewang vechten ftw!![]()
Ik had mijn klewang voor deze oorlog aan mijn oude studenten weerbaarheid gedoneerd, dus ik sta nu met lege handenquote:Op zaterdag 19 november 2022 09:22 schreef AchJa het volgende:
[..]
Jacometti...
[..]
https://nl.m.wikipedia.org/wiki/Johan_Henri_Azon_Jacometti
Klewang:
[ afbeelding ]
https://www.hemabond.nl/m(...)lands-blank-wapen-2/
Klewang vechten ftw!![]()
Welk dilemma? Ik zie em nietquote:Op zaterdag 19 november 2022 09:18 schreef Korenfok het volgende:
[..]
Telkens als Oekraine een stad niet veroverd, reageert Rusland met een golf van verkrachtingen, vermikkingen in de steden.
Hmmmm je zou bijna denken dat er een ethisch dillema is voor Oekraine.
Damn, eeuwig zonde.quote:Op zaterdag 19 november 2022 09:30 schreef nixxx het volgende:
Ik had mijn klewang voor deze oorlog aan mijn oude studenten weerbaarheid gedoneerd, dus ik sta nu met lege handen
Daar hebben ze helemaal niet de middelen voor. En voor zover ze die wel hebben zal de NAVO die gewoon heel snel kapot maken. Als de NAVO ook maar 10% van haar aanvalskracht inzet weet Rusland niet wat het overkomt.quote:Op vrijdag 18 november 2022 23:15 schreef Momo het volgende:
[..]
Denk juist het omgekeerde, dan geef je een Rusland een vrijbrief om juist wel andere landen te bombarderen en verder te escaleren als een blinde kip. Al hoop je natuurlijk dat het zo snel mogelijk over is als je ziet hoe die mensen in Oekraine er onder lijden...
alle raketten opquote:Op zaterdag 19 november 2022 09:27 schreef Nebelwerfer het volgende:
Maar wie weet als eerdaags echt iedereen zijn kruit verschoten heeft.
Vinden ze die filmpjes niet vaak op telefoons van uitgeschakelde Russen?quote:Op zaterdag 19 november 2022 04:32 schreef AnneX het volgende:
Afgezien van alle ellende, begrijp ik niet dat de filmpjes van Russische soldaten in erbarmelijke omstandigheden als outfit, kleding en uitrusting zomaar op internet kunnen verschijnen.
In the middle of nowhere in een bos bijv. Is er electriciteit om mobieltjes op te laden? Hebben ze connectie met westerse providers? Gaat dat in het geheim?
Wordt de electronica niet afgenomen door de officieren?
Het was geen antieke Hembrug, gewoon geen plek meer voor.. en zij gebruiken het bij CT.quote:
Rusland is gigantisch groot en kan veel schade aanrichten in Europese steden voordat de Navo het land heeft uitgeschakeld.quote:Op zaterdag 19 november 2022 09:38 schreef Nielsch het volgende:
[..]
Daar hebben ze helemaal niet de middelen voor. En voor zover ze die wel hebben zal de NAVO die gewoon heel snel kapot maken. Als de NAVO ook maar 10% van haar aanvalskracht inzet weet Rusland niet wat het overkomt.
Ah okee, dan valt het mee. Ik dacht een echte KNIL klewang.quote:Op zaterdag 19 november 2022 09:56 schreef nixxx het volgende:
[..]
Het was geen antieke Hembrug, gewoon geen plek meer voor.. en zij gebruiken het bij CT.
https://www.hssk.nl/ceremoniele-optredens
De oorloghitsers aan de zijlijn vinden dat prima blijkbaar.quote:Op vrijdag 18 november 2022 22:24 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]
Ja leuk, om 250k Russen te doden kost je ong veer zo’n 250k dode Oekraners.
Zo gaat dat in oorlog. En waar gaat het dan nog om?
Dit is het nieuwe westfront (ww1)
https://nl.m.wikipedia.org/wiki/Westfront_(Eerste_Wereldoorlog)
7,9miljoen tegen 5,8 miljoen doden over een paar meter terrein winst.
De trollen ook. Want overwinning van rus betekent immers dat er ladingen mensen verdwijnen, in martelkamers eindigen.quote:Op zaterdag 19 november 2022 11:04 schreef weetjewel5 het volgende:
[..]
De oorloghitsers aan de zijlijn vinden dat prima blijkbaar.
Westerse wereld: "Oekrane mag zichzelf verdedigen tegen de martelende, verkrachtende, en moordende legers van Rusland"quote:Op zaterdag 19 november 2022 11:04 schreef weetjewel5 het volgende:
[..]
De oorloghitsers aan de zijlijn vinden dat prima blijkbaar.
Oh ja, dat is een mogelijk antwoord.quote:Op zaterdag 19 november 2022 09:49 schreef Pleun2011 het volgende:
[..]
Vinden ze die filmpjes niet vaak op telefoons van uitgeschakelde Russen?
Top show!!quote:Op zaterdag 19 november 2022 11:26 schreef michaelmoore het volgende:
https://twitter.com/i/bro(...)-waarschijnlijk.html
Rusland staat met de rug tegen de muur
quote:
Jij vindt dat dus prima.quote:Op zaterdag 19 november 2022 11:04 schreef weetjewel5 het volgende:
[..]
De oorloghitsers aan de zijlijn vinden dat prima blijkbaar.
Yep.quote:Op zaterdag 19 november 2022 11:09 schreef Slayage het volgende:
Voorbereidingen voor een nieuw offensief?
[ twitter ]
Ja. Gisteren al gezien. Boel gehoest en gesnotter ook.quote:
quote:
toch verbijsterend hoe snel het normale leven, aan de oppervlakte in ieder geval, zich weer hersteld.quote:
De graffiti-spuiters die deze trein onder handen hebben genomen, wil ik in Nederland ook welquote:Op zaterdag 19 november 2022 11:50 schreef la_perle_rouge het volgende:
[..]
[ twitter ]
Zien we die trein nu van de andere kant of hebben ze hem onderweg even overgeschilderd?
Ja, dat hoorde ik in de podcast https://www.bnr.nl/podcas(...)t-dachau-van-donetsk die @ipa84 ons aanbeviel ook: zodra het maar even kan gaan restaurants en caf’s weer open, wat kapot is wordt zo snel mogelijk hersteld. En als er hout, kozijnen o.i.d. tussen de wrakstukken ligt, verzamelen ze dat om zich er mee warm te kunnen stoken.quote:Op zaterdag 19 november 2022 11:52 schreef Shotty het volgende:
[..]
toch verbijsterend hoe snel het normale leven, aan de oppervlakte in ieder geval, zich weer hersteld.
Is ook een anderequote:Op zaterdag 19 november 2022 11:57 schreef Momo het volgende:
1420 ook weer on a roll. De andere van dit soort YouTubers zijn al lang vertrokken, maar hij blijft dapper doorgaan!
Het is wel gefilmd van andere kant maar of het zelfde trein is durf ik niet te zeggen. Dan hebben ze ene kant onder handen genomen en de andere niet.quote:Op zaterdag 19 november 2022 11:50 schreef la_perle_rouge het volgende:
[..]
[ twitter ]
Zien we die trein nu van de andere kant of hebben ze hem onderweg even overgeschilderd?
Nouja, dan is nog steeds de cameraman heel dapper.quote:Op zaterdag 19 november 2022 12:02 schreef ExTec het volgende:
[..]
Is ook een andere
De originele auteur loopt nu in rotterdam rond. Lijkt er op dat zijn cameraman het werk aan het voortzetten is.
Daar zitten wel een paar goede Russen tussen. Ook tussen het groepje jongeren zit wel iemand die heel zorgvuldig zijn woorden kiest...quote:Op zaterdag 19 november 2022 11:57 schreef Momo het volgende:
1420 ook weer on a roll. De andere van dit soort YouTubers zijn al lang vertrokken, maar hij blijft dapper doorgaan!
Die gozer die geen tv kijkt maar precies het propaganda riedeltje opdreuntquote:Op zaterdag 19 november 2022 11:57 schreef Momo het volgende:
1420 ook weer on a roll. De andere van dit soort YouTubers zijn al lang vertrokken, maar hij blijft dapper doorgaan!
Maar hopen dat hij op de begane grond woont.quote:Op zaterdag 19 november 2022 12:29 schreef michaelmoore het volgende:
Dugin die gaat ook naar de gulag binnenkort , zijn verdriet over het verlies van zijn rotte dochter is in zijn bol geslagen
[ twitter ]
Is dat een gewoonte van de laatste tijd, met datums bij inslagen staan?quote:Op zaterdag 19 november 2022 12:28 schreef Anton91 het volgende:
[ twitter ]
De lokale Donbass reporter is terug.
Wat een god deze man. Heeft er helemaal geen zin in.quote:Op zaterdag 19 november 2022 12:28 schreef Anton91 het volgende:
[ twitter ]
De lokale Donbass reporter is terug.
Goh, daar zou ik als Sabreur ook nog wel mee uit de voeten kunnen. Beetje brede kling, maar verder..quote:Op zaterdag 19 november 2022 09:58 schreef Perrin het volgende:
Op marktplaats staan ze ook vrij veel.
Poetin die hecht meer aan het leven dan zijn trouwe volgelingen die erop vertrouwen dat alle Russen naar de hemel gaan, hetgeen ik betwijfelquote:Op vrijdag 18 november 2022 22:55 schreef Ulx het volgende:
[..]
Ik denk dat Poetin niet wil escaleren.
Verwende sneeuwflokjes.quote:
Mij ook, totdat het dat niet meer isquote:Op zaterdag 19 november 2022 13:29 schreef la_perle_rouge het volgende:
Lijkt mij wel hl optimistisch…
Zelfs Mark Milley zegt dat het zeer onwaarschijnlijk is dat Oekrane nog de Krim terug gaat krijgen inclusief delen van het andere bezette gebied.quote:Op zaterdag 19 november 2022 13:29 schreef la_perle_rouge het volgende:
Lijkt mij wel hl optimistisch…
Rusland was zelf ook nooit overtuigd van die nep-annexaties. De Krim is wel buiten elke redelijke twijfel in hun ogen Rusland.quote:Op zaterdag 19 november 2022 13:29 schreef la_perle_rouge het volgende:
[ twitter ]Lijkt mij wel hl optimistisch…
Op de korte termijn, dat zei hij.quote:Op zaterdag 19 november 2022 13:37 schreef Discombobulate het volgende:
[..]
Zelfs Mark Milley zegt dat het zeer onwaarschijnlijk is dat Oekrane nog de Krim terug gaat krijgen inclusief delen van het andere bezette gebied.
Wel tof. tot dat je je bedenkt dat Darth vader nog ergere dingen doet dan lenin ooit gedaan heeftquote:
Waarom zou de VS dat doen? Om Poetin te redden?quote:Op zaterdag 19 november 2022 13:39 schreef Confetti het volgende:
[..]
Rusland was zelf ook nooit overtuigd van die nep-annexaties. De Krim is wel buiten elke redelijke twijfel in hun ogen Rusland.
Ik denk dat er dan krachten loskomen om dat te verdedigen die we nog niet hebben gezien in deze oorlog.
Vermoedelijk heeft de VS al haar veto hierover uitgesproken. Niet alles kan.
Noeks, WO3, natuurlijk.quote:Op zaterdag 19 november 2022 13:45 schreef Ulx het volgende:
[..]
Waarom zou de VS dat doen? Om Poetin te redden?
Rond minuut 24, politicle it’s possiblequote:Op zaterdag 19 november 2022 13:37 schreef Discombobulate het volgende:
[..]
Zelfs Mark Milley zegt dat het zeer onwaarschijnlijk is dat Oekrane nog de Krim terug gaat krijgen inclusief delen van het andere bezette gebied.
Ze willen wel wanhopig graag onderhandelen, is het niet.quote:Op zaterdag 19 november 2022 14:28 schreef Ulx het volgende:
[ twitter ]
Zonder elektriciteit of zonder Russen? Zonder Russen!
Makkelijke keuze idd. Rot op, Russen.quote:Op zaterdag 19 november 2022 14:28 schreef Ulx het volgende:
[ twitter ]
Zonder elektriciteit of zonder Russen? Zonder Russen!
Is dit een ongeluk of door een raketaanval?quote:
Met elektriciteit aan de onderhandelingstafel is natuurlijk de beste optie.quote:Op zaterdag 19 november 2022 14:28 schreef Ulx het volgende:
[ twitter ]
Zonder elektriciteit of zonder Russen? Zonder Russen!
Waarmee willen de Russen dreigen als de stroom al is uitgeschakeld?quote:Op zaterdag 19 november 2022 14:34 schreef HowardRoark het volgende:
Met elektriciteit aan de onderhandelingstafel is natuurlijk de beste optie.
Ja, ik weet zeker dat de gemiddelde oekrainer genocide prima vind, zolang ze hun iphone maar op kunnen laden.quote:Op zaterdag 19 november 2022 14:34 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Is dit een ongeluk of door een raketaanval?
[..]
Met elektriciteit aan de onderhandelingstafel is natuurlijk de beste optie.
Goed punt.quote:Op zaterdag 19 november 2022 14:46 schreef Papierversnipperaar het volgende:
Er kan toch altijd gepraat worden? Er zijn mensen die denken dat dat alleen kan samen met een staakt het vuren, maar dat hoeft helemaal niet.
Je bent uiteindelijk natuurlijk snel uitgepraat als de imperialistische varkens eigenlijk gewoon vinden dat je maar moet tekenen bij het kruisje.quote:Op zaterdag 19 november 2022 14:46 schreef Papierversnipperaar het volgende:
Er kan toch altijd gepraat worden? Er zijn mensen die denken dat dat alleen kan samen met een staakt het vuren, maar dat hoeft helemaal niet.
Ja, mensen zijn het vaak oneens met elkaar. Ik denk dat Milley veel en veel meer credits heeft dan hij.quote:Op zaterdag 19 november 2022 14:47 schreef polderturk het volgende:
Voormalig 3-sterrengeneraal Ben Hodges is het oneens met commandant der strijdkrachten van de VS generaal Milley.
[ twitter ]
En zonder Russen (in Oekrane)!quote:Op zaterdag 19 november 2022 14:34 schreef HowardRoark het volgende:
Met elektriciteit aan de onderhandelingstafel is natuurlijk de beste optie.
En Oekrane wil natuurlijk geen enkele invloed van Rusland meer hebben in hun land, een klein compromis kan later weer grote gevolgen hebben.quote:Op zaterdag 19 november 2022 14:52 schreef ExTec het volgende:
[..]
Je bent uiteindelijk natuurlijk snel uitgepraat als de imperialistische varkens eigenlijk gewoon vinden dat je maar moet tekenen bij het kruisje.
En dat is nog los van dat we allemaal weten dat:quote:Op zaterdag 19 november 2022 14:54 schreef Momo het volgende:
[..]
En Oekrane wil natuurlijk geen enkele invloed van Rusland meer hebben in hun land, een klein compromis kan later weer grote gevolgen hebben.
Als Ukraire zig zou overgeven dan gaat Poetin verder met de Baltische staten , dan Bulgarijequote:Op zaterdag 19 november 2022 14:56 schreef ExTec het volgende:
[..]
En dat is nog los van dat we allemaal weten dat:
- een verdrag met rus is het papier waarop het staat niet waard
- het aangegrepen gaat worden om posities te versterken, om daarna gewoon fijntjes verder te gaan
Tuurlijk kan en mag er gepraat worden, maar als er 0 common ground is, ben je gewoon heel snel klaar.
Zijn blik doet me denken aan de blik van de hoofdrolspeler van de Sovjet tweede wereldoorlog film, kom en zie, 1985. https://www.google.com/se(...)412&bih=869&dpr=1.75quote:Op zaterdag 19 november 2022 14:26 schreef Perrin het volgende:
De blik van een kind uit Kherson.
[ afbeelding ]
(foto Andrs Hajd D)
En daarom ben je niet snel klaar met deze oorlog. Duurt nog wel tot de laatste Rus of Oekraner dood is.quote:Op zaterdag 19 november 2022 14:56 schreef ExTec het volgende:
Tuurlijk kan en mag er gepraat worden, maar als er 0 common ground is, ben je gewoon heel snel klaar.
quote:Op zaterdag 19 november 2022 15:13 schreef Discombobulate het volgende:
[..]
En daarom ben je niet snel klaar met deze oorlog. Duurt nog wel tot de laatste Rus of Oekraner dood is.
Rusland kan zich gewoon terugtrekken achter de grenzen van 1991.quote:Op zaterdag 19 november 2022 15:13 schreef Discombobulate het volgende:
[..]
En daarom ben je niet snel klaar met deze oorlog. Duurt nog wel tot de laatste Rus of Oekraner dood is.
Nou, dan gaan ze scrabbelen totdat Ukraine gewonnen heeft.quote:Op zaterdag 19 november 2022 14:52 schreef ExTec het volgende:
[..]
Je bent uiteindelijk natuurlijk snel uitgepraat als de imperialistische varkens eigenlijk gewoon vinden dat je maar moet tekenen bij het kruisje.
quote:Talking at a news conference with Belarus President Alexander Lukashenko following talks between the two allies, Mr Putin said: "These military exercises, drills, are purely defensive and are not a threat to any other country.
"They were planned and all the objectives of these drills have been achieved."
."quote:Mr Putin added that Russia is open to discussions with the US and other Western allies but said he is "demanding" a return to the NATO agreement signed in 1997 with Russia following the Cold War.
"The US and other partners are not accepting these demands or initiatives at the moment," he said.
Advertisement
"We've also talked about certain ideas that were put forward, ideas of transparency and limiting certain types of weapons.
"Russia is open to these discussions
Zou mooi zijn wanneer Oekrane bij machte is om honderden kilometers in Rusland dergelijke aanvallen te plegen.quote:Op zaterdag 19 november 2022 15:35 schreef la_perle_rouge het volgende:
Het fikt goed. [ twitter ]sabotage? [ twitter ]
Daarom denk ik ook eerder sabotage. Een raket of drone over andere landen heen meer dan 600 km verderop lijkt me een te groot waagstuk.quote:Op zaterdag 19 november 2022 15:49 schreef mcmlxiv het volgende:
[..]
Zou mooi zijn wanneer Oekrane bij machte is om honderden kilometers in Rusland dergelijke aanvallen te plegen.
Koffie kan, thee kan, alles kan.quote:Op zaterdag 19 november 2022 15:15 schreef Ulx het volgende:
[..]
[..]
Rusland kan zich gewoon terugtrekken achter de grenzen van 1991.
Behalve Wim Kanquote:Op zaterdag 19 november 2022 16:25 schreef Discombobulate het volgende:
[..]
Koffie kan, thee kan, alles kan.
quote:Op zaterdag 19 november 2022 16:25 schreef Discombobulate het volgende:
[..]
Koffie kan, thee kan, alles kan.
Wel heel mooi hoe generaal Milley in deze persconferentie zegt:quote:Op zaterdag 19 november 2022 11:26 schreef michaelmoore het volgende:
https://twitter.com/i/bro(...)-waarschijnlijk.html
Rusland staat met de rug tegen de muur
“Mkay”quote:Op zaterdag 19 november 2022 17:01 schreef capricia het volgende:
[..]
"Russia is hurting really bad."[/b]
Yes, we kan.quote:
Goed voor het moraal ookquote:Op zaterdag 19 november 2022 15:23 schreef oheng het volgende:
Omg hoe de russische gemobiliseerden worden uitgerust, echt maatwerk hoor haha.
lolol wat een leger. Wat een land.
Ik vraag me af wat want de Britten hebben sinds ergens de jaren '90 al geen fatsoenlijke luverd meer...quote:
Een aardig artikel maar ze doen mij net wat te makkelijk over de Link-16, dat is niet een kwestie van een UTP inpluggen en gaan. Dat is een aardig complex systeem.quote:Op donderdag 17 november 2022 17:12 schreef Richestorags het volgende:
Artikel over de inzet van NASAMS in Oekrane.
https://eurasiantimes.com(...)h-100-precision/?amp
@:AchJa mag het duiden van mij
Nice, geen eigen radar meer nodig.quote:Op zaterdag 19 november 2022 17:46 schreef AchJa het volgende:
[..]
Een aardig artikel maar ze doen mij net wat te makkelijk over de Link-16, dat is niet een kwestie van een UTP inpluggen en gaan. Dat is een aardig complex systeem.
Jawel, Link-16 is prima voor de algehele SA en voorwaarschuwing maar je kunt het niet gebruiken als vuurleiding, daar is het te onnauwkeurig voor, dus je moet nog steeds een radar bij je wapensysteem zelf hebben.quote:
Ah jammer. Dat zou wel luxe zijn als je betrouwbaar geheel zonder eigen radar kon fungeren.quote:Op zaterdag 19 november 2022 17:53 schreef AchJa het volgende:
[..]
Jawel, Link-16 is prima voor de algehele SA en voorwaarschuwing maar je kunt het niet gebruiken als vuurleiding, daar is het te onnauwkeurig voor, dus je moet nog steeds een radar bij je wapensysteem zelf hebben.
Maar Wil wel, want Wil wil wel.quote:
Zit die niet al in de AMRAAM? Die is fire-and-forget. Of vermindert dat de afstand die de raket kan afleggen?quote:Op zaterdag 19 november 2022 17:53 schreef AchJa het volgende:
[..]
Jawel, Link-16 is prima voor de algehele SA en voorwaarschuwing maar je kunt het niet gebruiken als vuurleiding, daar is het te onnauwkeurig voor, dus je moet nog steeds een radar bij je wapensysteem zelf hebben.
In je tweet staat Oekraense BMP?quote:Op zaterdag 19 november 2022 18:17 schreef Slayage het volgende:
Briljante camouflage van de Ruskis![]()
[ twitter ]
Nee, dat werkt alleen als de raket is afgeschoten. Het gaat om het bewaken van het luchtruim en de toekenning van doelen.quote:Op zaterdag 19 november 2022 18:14 schreef Ulx het volgende:
[..]
Zit die niet al in de AMRAAM? Die is fire-and-forget. Of vermindert dat de afstand die de raket kan afleggen?
Nee, de AMRAAM is niet Fire and Forget. Op een bepaalde afstand (geclassificeerde gegevens) van het doel gaat de eigen interne radar zijn werk doen, in het traject daarvoor heeft het missile sturing nodig van een externe radar.quote:Op zaterdag 19 november 2022 18:14 schreef Ulx het volgende:
Zit die niet al in de AMRAAM? Die is fire-and-forget. Of vermindert dat de afstand die de raket kan afleggen?
Kniesoortjequote:Op zaterdag 19 november 2022 18:19 schreef SillyWalks het volgende:
[..]
In je tweet staat Oekraense BMP?
RUSRAAM, dat is pas link spulquote:Op zaterdag 19 november 2022 18:14 schreef Ulx het volgende:
[..]
Zit die niet al in de AMRAAM? Die is fire-and-forget. Of vermindert dat de afstand die de raket kan afleggen?
Ah, ok. Ik lees het net inderdaad.quote:Op zaterdag 19 november 2022 18:26 schreef AchJa het volgende:
[..]
Nee, de AMRAAM is niet Fire and Forget. Op een bepaalde afstand (geclassificeerde gegevens) van het doel gaat de eigen interne radar zijn werk doen, in het traject daarvoor heeft het missile sturing nodig van een externe radar.
Sabotage is better. Aanvallen vanuit Oekrane legitimeert de Russische invasie enkel meer.quote:Op zaterdag 19 november 2022 15:49 schreef mcmlxiv het volgende:
[..]
Zou mooi zijn wanneer Oekrane bij machte is om honderden kilometers in Rusland dergelijke aanvallen te plegen.
Milley zei ook dat de kans 0 is dat Oekrane het op korte termijn terugveroverd, die resterende 20%.quote:Op zaterdag 19 november 2022 17:01 schreef capricia het volgende:
[..]
Wel heel mooi hoe generaal Milley in deze persconferentie zegt:
"The probability of Russia achieving its strategic objectives of conquering Ukraine, of overrunning Ukraine, is close to 0." "I don't see it happening, militarily." Russia currently occupies about 20% (900km x 80km deep) of the country.
Gen. Milley: "Russia is on its back." "Russia is hurting really bad."
Als dat niet kan dan doen ze het toch op de middellange termijn? Het is niet zo alsof er een landjepik variant van de five second rule bestaat waarbij je het na een jaar niet meer mag bevrijden als iemand het veroverd heeft.quote:Op zaterdag 19 november 2022 19:12 schreef Discombobulate het volgende:
[..]
Milley zei ook dat de kans 0 is dat Oekrane het op korte termijn terugveroverd, die resterende 20%.
Je hebt gelijk. De kans is groter dat Rusland het op geeft. Dit trekken ze niet nog een jaar.quote:Op zaterdag 19 november 2022 19:12 schreef Discombobulate het volgende:
[..]
Milley zei ook dat de kans 0 is dat Oekrane het op korte termijn terugveroverd, die resterende 20%.
Ja dat is dus de vraag. Oorlog laat zich heel slecht voorspellen op lange termijn.quote:Op zaterdag 19 november 2022 19:22 schreef Tocadisco het volgende:
[..]
Als dat niet kan dan doen ze het toch op de middellange termijn? Het is niet zo alsof er een landjepik variant van de five second rule bestaat waarbij je het na een jaar niet meer mag bevrijden als iemand het veroverd heeft.
2 Belgen ontsnappen uit de gevangenis. Ze moeten 5 muren over klimmen, na de 4e muur zegt er een: "Ik ben moe, ik ga terug."quote:Op zaterdag 19 november 2022 19:22 schreef Tocadisco het volgende:
[..]
Als dat niet kan dan doen ze het toch op de middellange termijn? Het is niet zo alsof er een landjepik variant van de five second rule bestaat waarbij je het na een jaar niet meer mag bevrijden als iemand het veroverd heeft.
Denk dat Poetin dat niet kan accepteren, dus wordt het gewoon vechten tot de laatste Rus en Oekraner. Iraanse BM's moeten ook nog binnenkomen en wbt de NAVO heeft het vooralsnog alleen nog maar defensief spul gestuurd.quote:Op zaterdag 19 november 2022 19:23 schreef Papierversnipperaar het volgende:
[..]
Je hebt gelijk. De kans is groter dat Rusland het op geeft. Dit trekken ze niet nog een jaar.
Ik denk dat die BM's achteraan in de rij moeten aansluiten achter de Syrische versterkingen en de Afghaanse commando's.quote:Op zaterdag 19 november 2022 19:25 schreef Discombobulate het volgende:
[..]
Denk dat Poetin dat niet kan accepteren, dus wordt het gewoon vechten tot de laatste Rus en Oekraner. Iraanse BM's moeten ook nog binnenkomen en wbt de NAVO heeft het vooralsnog alleen nog maar defensief spul gestuurd.
Als die beschadigde tanks niet gerepareerd kunnen worden heeft Ukraine toch nog 577 tanks erbij gekregen.quote:Op zaterdag 19 november 2022 19:23 schreef polderturk het volgende:
Rusland visueel bijna 1500 tanks verloren.
Een wereldrecord?
[ twitter ]
Nou ja die drones hadden ze ook razendsnel.quote:Op zaterdag 19 november 2022 19:27 schreef Tocadisco het volgende:
[..]
Ik denk dat die BM's achteraan in de rij moeten aansluiten achter de Syrische versterkingen en de Afghaanse commando's.
Ik denk niet dat Putin dat lang overleeft.quote:Op zaterdag 19 november 2022 19:25 schreef Discombobulate het volgende:
[..]
Denk dat Poetin dat niet kan accepteren, dus wordt het gewoon vechten tot de laatste Rus en Oekraner. Iraanse BM's moeten ook nog binnenkomen en wbt de NAVO heeft het vooralsnog alleen nog maar defensief spul gestuurd.
En wat hebben die nu uiteindelijk voor een effect gehad buiten een hoop kapotte energie infrastructuur? Het heeft ze niet bijster veel geholpen op het slagveld.quote:Op zaterdag 19 november 2022 19:27 schreef Discombobulate het volgende:
[..]
Nou ja die drones hadden ze ook razendsnel.
Ja, maar nu zitten de Israli's er tussen. Ik geeft die raketten niet zo veel kans.quote:Op zaterdag 19 november 2022 19:27 schreef Discombobulate het volgende:
[..]
Nou ja die drones hadden ze ook razendsnel.
Rusland heeft dus zelf geen vertrouwen in een militaire overwinning.quote:Op zaterdag 19 november 2022 19:29 schreef Tocadisco het volgende:
[..]
En wat hebben die nu uiteindelijk voor een effect gehad buiten een hoop kapotte energie infrastructuur? Het heeft ze niet bijster veel geholpen op het slagveld.
Tja, ach, boeiend.quote:Op zaterdag 19 november 2022 19:28 schreef Papierversnipperaar het volgende:
[..]
Ik denk niet dat Putin dat lang overleeft.
Die hebben wel degelijk significant effect gehad. Zoals ook het Britste min def laatst zei. Nu misschien minder, maar desalniettemin.quote:Op zaterdag 19 november 2022 19:29 schreef Tocadisco het volgende:
[..]
En wat hebben die nu uiteindelijk voor een effect gehad buiten een hoop kapotte energie infrastructuur? Het heeft ze niet bijster veel geholpen op het slagveld.
Zit al knap veel roest op... Ligt er vast al een tijdje.quote:Op zaterdag 19 november 2022 18:32 schreef Hyperdude het volgende:
[ twitter ]
Krukas even richten en weer gaan!
Ik kan nergens vinden dat hij dat laatst heeft gezegd?quote:Op zaterdag 19 november 2022 19:33 schreef Discombobulate het volgende:
[..]
Die hebben wel degelijk significant effect gehad. Zoals ook het Britste min def laatst zei. Nu misschien minder, maar desalniettemin.
bm's?quote:Op zaterdag 19 november 2022 19:25 schreef Discombobulate het volgende:
[..]
Denk dat Poetin dat niet kan accepteren, dus wordt het gewoon vechten tot de laatste Rus en Oekraner. Iraanse BM's moeten ook nog binnenkomen en wbt de NAVO heeft het vooralsnog alleen nog maar defensief spul gestuurd.
Washington Postquote:Iran will help Russia build drones for Ukraine war, Western officials say
Moscow and Tehran are said to agree on a plan to assemble Iranian-designed weapons on Russian soil
After weeks of savaging Ukrainian cities with Iranian-made drones, Moscow has quietly reached an agreement with Tehran to begin manufacturing hundreds of unmanned weaponized aircraft on Russian soil, according to new intelligence seen by U.S. and other Western security agencies.
Russian and Iranian officials finalized the deal during a meeting in Iran in early November, and the two countries are moving rapidly to transfer designs and key components that could allow production to begin within months, three officials familiar with the matter said in interviews.
The agreement, if fully realized, would represent a further deepening of a Russian-Iranian alliance that already has provided crucial support for Moscow’s faltering military campaign in Ukraine, the officials said. By acquiring its own assembly line, Russia could dramatically increase its stockpile of relatively inexpensive but highly destructive weapons systems that, in recent weeks, have changed the character of the nine-month-old Ukrainian conflict.
Russia has deployed more than 400 Iranian-made attack drones against Ukraine since August, intelligence officials say, with many of the aircraft used in strikes against civilian infrastructure targets such as power plants. After being forced to abandon Ukrainian territory its forces captured early in the war, Moscow has shifted to a strategy of relentless air assaults on Ukrainian cities, using a combination of cruise missiles and self-detonating drones packed with explosives to knock out electricity and running water for millions of people.
For Moscow, the agreement could fill a critical need for precision-guided munitions, which are in short supply after nine months of fighting. The arrangement also offers substantial economic and political benefits for Iran, the officials say. While Tehran has sought to portray itself as neutral in the Ukraine conflict, the appearance of Iranian-made drones over Ukrainian cities has triggered threats of new economic sanctions from Europe. Iran’s leaders may believe that they can avert new sanctions if the drones are physically assembled in Russia, the officials said.
Details of the Iran-Russia deal were finalized in the early November meeting, which involved a team of Russian defense-industry negotiators who traveled to Tehran to work out the logistics, according to security officials from two countries that monitored the events. The officials agreed to discuss the matter on the condition that their identities and nationalities not be revealed, citing the need to protect sensitive and ongoing intelligence-collection efforts.
A separate delegation headed by Russian Security Council Secretary Nikolai Patrushev traveled to Tehran on Nov. 9, to discuss, among other topics, economic sanctions and other “Western interference” in their governments’ affairs, according to state-run Russian and Iranian news media.
One of the officials briefed on the secret agreement described an aggressive effort by both countries to facilitate production of Iranian-designed drones inside Russia.
“It is proceeding quickly from decision-making to implementation,” the official said. “It is moving fast and it has lot of steam.”
Multiple NATO countries, including the United States, also have seen the intelligence, but government officials declined to discuss the details. The White House declined to comment on the specific report of Russian-Iranian collaboration.
But National Security Council spokesperson Adrienne Watson said in a statement to The Post: “Iran and Russia can lie to the world, but they can’t hide the facts: Tehran is helping kill Ukrainian civilians through the provision of weapons and assisting Russia in its operations. It’s another sign of how isolated both Iran and Russia are.”
“The United States — with allies and partners — is pursuing all means to expose, deter, and confront Iran’s provision of these munitions and Russia’s use of them against the Ukrainian people. We will continue to provide Ukraine with the critical security assistance it needs to defend itself, including air defense systems,” Watson added.
A spokesman for the Russian Embassy in Washington referred reporters to the Russian Federation’s Ministry of Defense, which did not reply to a request for comment.
Iran’s U.N. mission in New York, in response to questions about the reported technology-sharing arrangement, declined to address the specific allegations. But a spokesman acknowledged that Iran and Russia have “maintained bilateral defense, scientific, and research cooperation, that predates the start of the Ukrainian conflict.”
While Tehran has publicly declared its neutrality in the conflict, Iran has “prioritized increasing defense cooperation with other countries” in the two years since the expiration of a U.N. resolution restricting Iran’s ability to sell arms, said Mahdi Nourian, the mission’s minister-counselor.
“Following the alleged claims of using Iranian drones in the Ukraine conflict, Iran has requested a joint expert meeting with Ukraine authorities to consider such allegations,” Nourian said. “Significant steps have been taken so far in the collaborative dialogue between Iranian and Ukrainian defense experts, and it will continue to clear up any misunderstanding on this matter.”
Ukrainian President Volodymyr Zelensky has harshly criticized Iran’s decision to supply arms to Russia and called for new sanctions against the Islamic republic. “Its complicity in Russian terror must be punished,” he said in a televised speech Nov. 6.
After previously denying that it has supplied drones or missiles to Russia, an Iranian spokesman earlier this month acknowledged that Tehran had sold some of its drones to Moscow, but did so before the start of the Russian invasion of Ukraine on Feb. 24. That claim has come under question following independent examinations of downed drones recovered inside Ukraine. Some of the drones contained Iranian parts stamped with a manufacture date of February 2022, casting doubt on whether the aircraft could have been assembled, shipped to Russia and deployed before the war started.
Iran has a long record of supplying weapons to pro-Tehran militia groups, and also for helping key allies begin indigenous production of Iranian-designed missiles and drones. Among the past beneficiaries are governments and Shiite militias in Lebanon, Yemen and Syria, said Michael Knights, a Middle East military and security specialist with the Washington Institute for Near East Policy.
“In this case, Iran is acting as a design bureau for a great power,” Knights said. “Iran’s economical design and half-century of covert procurement of Western technology is being married to the industrial scale of a great power — Russia. That will have benefits for both Russia and Iran.”
Russia already possesses an array of unarmed aerial vehicles, or UAVs, which are used mainly for surveillance and artillery spotting. But Moscow has not invested in large fleets of armed drones of the type that U.S. forces have routinely used in military campaigns in Afghanistan and the Middle East. After expending thousands of its precision-guided missiles in strikes against Ukraine, Russia has turned increasingly to its Iranian partner for attack drones that Knights describes as “the wave of the future: cheap, fast and good enough.”
Russian factories previously carried out minor alterations to some of the drones purchased from Iran, changing, for example, the nomenclature and color scheme so they better resemble Russian munitions. But until now there has been no indigenous production of Iranian-designed UAVs on Russian soil, according to the security officials briefed on the new technology-sharing arrangement.
The officials said it was unclear what kind of assistance Tehran is seeking from Moscow in return, beyond money and the advantages that come from a strengthened alliance with Iran’s powerful northern neighbor. In the past, Russia has provided Iran with a surveillance satellite to allow it to spy on its neighbors, as well as key components for the Bushehr nuclear power plant. Western news outlets have reported that Iran may be seeking additional nuclear help in exchange for its assistance with Russia’s military campaign.
“What is the ‘ask?’ We’re not sure,” one of the officials said. “Clearly the Russians are offering diplomatic and economic assistance. They’re also aware of the international pressure on Iran, and they want to help mitigate that.”
A key question, weapons experts say, is whether Russia can acquire or manufacture the kinds of electronics and optical systems that enable Iran’s drones to successfully conduct precision strikes over long distances. Economic sanctions imposed against Iran and Russia have severely restricted the sale of sensitive technology to both countries, including electronic guidance systems.
Independent analysis of Iranian drones recovered from Ukraine’s battlefield has revealed the extent of Iran’s continued reliance on foreign countries for key components. An October report based on examinations of three types of Iranian-built drones — the Mohajer-6, Shahed-131 and Shahed-136 — identified the existence of engine parts and electronics built by U.S., German and Chinese firms, according to the Institute for Science and International Security, a Washington-based nonprofit that conducted the analysis.
While it is unclear precisely how Iran obtained the parts, Tehran has a long history of circumventing international sanctions meant to disrupt work on weapons systems as well as its nuclear power facilities, the report said.
The pending expiration next year of a U.N. embargo on Iranian ballistic missile sales could given Tehran an additional boost as a weapons merchant, meaning it “will be free to continue to sell its weapons to Russia and others,” the report said.
quote:
Nog eenmaal en dan is het scheepsrecht...quote:
quote:Op donderdag 17 november 2022 20:13 schreef ExTec het volgende:
Meestal doe je lappen tekst tussen spoiler tags, anders moet je veel scrollen
Wat win ik dan?quote:Op zaterdag 19 november 2022 20:07 schreef AchJa het volgende:
Nog eenmaal en dan is het scheepsrecht...
Hoop mensen vinden het vervelend om veel te moeten scrollen. Voordat de OP ingekort werd, werd daar dus ook over geklaagd.quote:Sinds wanneer is die regel verzonnen?
Alsof de kolenvloot van 120 jaar geleden aan de horizon komt.quote:Op vrijdag 18 november 2022 21:41 schreef Starhopper het volgende:
[..]
In betere tijden
[ afbeelding ]
Aan de andere kant, een keertje door een degelijk stuk scrollen is beter dan door die velen pagina’s aan gewauwel van sommigenquote:Op zaterdag 19 november 2022 20:13 schreef ExTec het volgende:
[..]
Wat win ik dan?
[..]
Hoop mensen vinden het vervelend om veel te moeten scrollen. Voordat de OP ingekort werd, werd daar dus ook over geklaagd.
Een smiley naar keuze.quote:
Bij de OP heb ik daar wel enigszins beeld bij als die per deel uitgebreider gaat worden. Voor de rest niet.quote:Hoop mensen vinden het vervelend om veel te moeten scrollen. Voordat de OP ingekort werd, werd daar dus ook over geklaagd.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Wikipagina van die schuit is ook lachen. Alsof de CIA continu loopt te klooien, of Johnny English.quote:Op zaterdag 19 november 2022 20:13 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
Alsof de kolenvloot van 120 jaar geleden aan de horizon komt.
Dr is zo’n vent op bnr en die leest de hele dag alle Oekraners nieuws en media.quote:
Stel je eens voor dat die mensen iets zouden moeten lezen. Informatie tot zich zouden moeten nemen! Misschien kan er een handige knop in het forum worden gentroduceerd: ga direct naar het invoerveld.quote:Op zaterdag 19 november 2022 20:13 schreef ExTec het volgende:
[..]
Wat win ik dan?
[..]
Hoop mensen vinden het vervelend om veel te moeten scrollen. Voordat de OP ingekort werd, werd daar dus ook over geklaagd.
oke?quote:Op zaterdag 19 november 2022 21:18 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]
Dr is zo’n vent op bnr en die leest de hele dag alle Oekraners nieuws en media.
Die zei al dat het in Oekrane voornamelijk over dieren ging, en vnl die wasbeer.
Ik zie al voor me dat Pakistan de VS gaat helpen met het bouwen van drones.quote:
Dat filmpje stopt net als er een granaat word gedroptquote:Op zaterdag 19 november 2022 21:33 schreef 3rr0r het volgende:
Langer proberen te rennen dan de drone aan batterijtijd heeft
https://www.reddit.com/r/(...)ng_russian_soldiers/
quote:
Ik word liever niet gemarteld door de VS dan wel door Rusland hahahah!quote:US will now take our industry.
We are done.
quote:Op zaterdag 19 november 2022 22:03 schreef oheng het volgende:
[..]
Wat is dat nou voor strategie![]()
Dat is niet hoe je een oorlog wint, stelletje randdebielen.
Mooie opwarmertje. Dat wordt nog lang doorploeteren met al die conscripts uitschakelen.quote:Op zaterdag 19 november 2022 21:20 schreef polderturk het volgende:
10.000 dode Russen bij Bakhmut.
Russen willen Bakhmut pers veroveren.
Gaat ze niet lukken. Als het ze lukt worden ze er na 2 maanden uitgekegeld.
[ twitter ]
Je kan hem geen ongelijk geven. Ik zou ook zoiets doen als ik Poetin was als ik geen opties meer heb op het slagveld.quote:
Het heeft alleen totaal geen effect.quote:Op zaterdag 19 november 2022 22:44 schreef Discombobulate het volgende:
[..]
Je kan hem geen ongelijk geven. Ik zou ook zoiets doen als ik Poetin was als ik geen opties meer heb op het slagveld.
Dat heeft het zeker wel. Duitsland heeft al gezegd dat het te duur wordt tegen de VS en dat ze moeten voorsorteren op onderhandelingen. De VS heeft dat ook al gezegd op de achtergrond.quote:Op zaterdag 19 november 2022 23:21 schreef Wantie het volgende:
[..]
Het heeft alleen totaal geen effect.
Jawel hoor. Een hoop mensen geven hem ongelijk. En waarom "zou jij ook zoiets doen?" Haat jij de Oekraners net zo erg? Ik vind het nogal vreemd dat je de keuze maakt om een volk af te maken, waarbij je een rits morele en juridische grenzen overgaat, terwijl je (veel makkelijker) een einde kunt maken aan het conflict. Of grenzen consolideren, terugtrekken naar beter gebied, onderhandelen, etcquote:Op zaterdag 19 november 2022 22:44 schreef Discombobulate het volgende:
[..]
Je kan hem geen ongelijk geven. Ik zou ook zoiets doen als ik Poetin was als ik geen opties meer heb op het slagveld.
Allemaal off topic.quote:Op zaterdag 19 november 2022 23:29 schreef Discombobulate het volgende:
[..]
Dat heeft het zeker wel. Duitsland heeft al gezegd dat het te duur wordt tegen de VS en dat ze moeten voorsorteren op onderhandelingen. De VS heeft dat ook al gezegd op de achtergrond.
Oh ja? Waar hebben ze dat gezegd?quote:Op zaterdag 19 november 2022 23:29 schreef Discombobulate het volgende:
[..]
Dat heeft het zeker wel. Duitsland heeft al gezegd dat het te duur wordt tegen de VS en dat ze moeten voorsorteren op onderhandelingen. De VS heeft dat ook al gezegd op de achtergrond.
Zou het daar echt zo erg zijn? We zien van veel zaken beelden, alleen van dit bijna niks. Toch?quote:Op zaterdag 19 november 2022 21:20 schreef polderturk het volgende:
10.000 dode Russen bij Bakhmut.
Russen willen Bakhmut pers veroveren.
Gaat ze niet lukken. Als het ze lukt worden ze er na 2 maanden uitgekegeld.
[ twitter ]
Rus doet nu al maanden aanvallen. Onsuccesvol. Er is geen tijd om lijken te bergen.quote:Op zaterdag 19 november 2022 23:55 schreef opgebaarde het volgende:
[..]
Zou het daar echt zo erg zijn? We zien van veel zaken beelden, alleen van dit bijna niks. Toch?
Het is niet alleen fysiek oorlog, maar qua media is er ook een oorlog gaande. We zijn het misschien vergeten maar de oekrainse overheid bepaalt welk nieuws wanneer naar buiten komt en we worden elke dag gevoed met leuke muzikale filmpjes van Russen in het nauw. We kregen zelfs beelden vanuit de lucht en POV te zien hoe zes Russen die zich net hebben overgegeven om het leven komen door hun debiele compagnon. Als we ondanks berichten van iets toch geen beelden zien, dan vind ik dat opvallend. Kan de claim natuurlijk nog steeds kloppenquote:Op zondag 20 november 2022 00:06 schreef ExTec het volgende:
[..]
Rus doet nu al maanden aanvallen. Onsuccesvol. Er is geen tijd om lijken te bergen.
Hoe denk jij dat het er uit ziet?
Deze zag ik toevallig gister nog.quote:Op zaterdag 19 november 2022 23:55 schreef opgebaarde het volgende:
[..]
Zou het daar echt zo erg zijn? We zien van veel zaken beelden, alleen van dit bijna niks. Toch?
Nee, ze hebben gezegd dat ze vol blijven houden.quote:Op zaterdag 19 november 2022 23:29 schreef Discombobulate het volgende:
[..]
Dat heeft het zeker wel. Duitsland heeft al gezegd dat het te duur wordt tegen de VS en dat ze moeten voorsorteren op onderhandelingen. De VS heeft dat ook al gezegd op de achtergrond.
Ja, het Kremlin verteld de waarheid.quote:Op zondag 20 november 2022 00:14 schreef opgebaarde het volgende:
[..]
Het is niet alleen fysiek oorlog, maar qua media is er ook een oorlog gaande. De oekrainse overheid bepaalt wat er naar buiten komt en we worden elke dag gevoed gevoed met leuke muzikale filmpjes van Russen in het nauw. We kregen zelfs beelden vanuit de lucht en POV te zien hoe zes Russen die zich net hebben overgegeven om het leven komen door hun debiele compagnon. Als we ondanks berichten van iets toch geen beelden zien, dan is dat opvallend.
Ok sorryquote:Op zondag 20 november 2022 00:16 schreef Papierversnipperaar het volgende:
[..]
Ja, het Kremlin verteld de waarheid.
Dus er vinden geen gevechtshandelingen plaats rond bakhmut? Oekraine bedenkt dat maar?quote:Op zondag 20 november 2022 00:14 schreef opgebaarde het volgende:
We zijn het misschien vergeten maar de oekrainse overheid bepaalt welk nieuws wanneer naar buiten komt en we worden elke dag gevoed met leuke muzikale filmpjes van Russen in het nauw. We kregen zelfs beelden vanuit de lucht en POV te zien hoe zes Russen die zich net hebben overgegeven om het leven komen door hun debiele compagnon.
Zijn dit niet van die vacuumbommen?quote:
Hoe kom je daarbij dan?quote:Op zondag 20 november 2022 00:51 schreef Starhopper het volgende:
[..]
Zijn dit niet van die vacuumbommen?
??quote:Op zondag 20 november 2022 00:51 schreef Starhopper het volgende:
[..]
Zijn dit niet van die vacuumbommen?
Het feit dat je 24/7 hier zit maakt je niet de leider h die wel even uit gaat maken wat een ander post of wil lezen.quote:Op zaterdag 19 november 2022 20:13 schreef ExTec het volgende:
[..]
Wat win ik dan?
[..]
Hoop mensen vinden het vervelend om veel te moeten scrollen. Voordat de OP ingekort werd, werd daar dus ook over geklaagd.
Jup. Dat inderdaadquote:Op zondag 20 november 2022 00:22 schreef ExTec het volgende:
[..]
Dus er vinden geen gevechtshandelingen plaats rond bakhmut? Oekraine bedenkt dat maar?
Ook goed
quote:Op zondag 20 november 2022 08:36 schreef xpompompomx het volgende:
Hier gaat een boel niet goed:
[ twitter ]
quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |