FOK!forum / Nieuws & Achtergronden / Oorlog Rusland vs Oekrane #74 Putin madre
Mexicanobakkervrijdag 25 februari 2022 @ 11:30
cooltext405160040893994.png

0LliJV.jpg

Laatste nieuws

quote:
UNHCR: mogelijk 5 miljoen vluchtelingen uit Oekrane
Vanuit Oekrane kan uiteindelijk een vluchtelingenstroom van vijf miljoen mensen ontstaan, zegt de UNHCR. Volgens de VN Vluchtelingenorganisatie kunnen de Oekraners hun land verlaten vanwege tekorten aan brandstof, geld en medische middelen.

De UNHCR denkt dat zeker 100.000 mensen nu al op de vlucht zijn, van wie enkele duizenden inmiddels de grens hebben gepasseerd met buurlanden als Polen, Roemeni en Moldavi.
quote:
VN-bureau: 127 burgerslachtoffers in Oekrane
Volgens het VN-bureau voor de mensenrechten zijn er in Oekrane 127 burgerslachtoffers gevallen door luchtaanvallen en beschietingen. Het gaat om 25 doden en 102 gewonden.

De Oekraense president Zelensky had eerder gemeld dat er 137 "helden" zijn omgekomen in de gevechten met de Russen, onder wie tien militaire officieren. Een adviseur van de president verklaarde dat ongeveer 400 Russische militairen waren gesneuveld.
quote:
Merkel haalt hard uit naar Rusland
Oud-bondskanselier Angela Merkel heeft het Russische geweld in Oekrane scherp veroordeeld. "Deze aanvalsoorlog door Rusland markeert een ingrijpend keerpunt in de geschiedenis van Europa na het einde van de Koude Oorlog", zei Merkel in een interview met het Duitse persbureau DPA. Het is voor het eerst dat ze de publiciteit zoekt na haar vertrek uit de politiek.

"Er is geen enkele rechtvaardiging voor deze flagrante schending van het internationaal recht, ik veroordeel het in de sterkst mogelijke bewoordingen", zegt Merkel. "Mijn gedachten en solidariteit zijn bij het Oekraense volk en de regering onder leiding van president Zelensky in deze verschrikkelijke uren en dagen." De oud-bondskanselier zegt dat ze de sancties van de internationale gemeenschap tegen Rusland volledig steunt.

Poetin had met geen andere wereldleider zo veel contact, ontmoetingen en telefoongesprekken als met zijn generatiegenoot Merkel. Als door allerlei conflicten niemand meer met Poetin wilde praten, deed Merkel dat nog wel. Het was haar overtuiging dat alleen via de dialoog de verhouding met Rusland kan verbeteren. Het hielp daarbij dat de twee elkaars moedertaal spreken. Tijdens Merkels laatste jaren als bondskanselier was het onderlinge wantrouwen tussen haar en Poetin toegenomen, vooral door de situatie rond de Krim.
Meldingen van beschietingen, explosies en Russische troep(en) sinds 10.45 uur

gVw6nn6.jpg

quote:
Slangeneiland: Russian Warship: Go Fuck Yourself

Alle dertien militairen op Oekraens eiland in Zwarte Zee gedood

Alle dertien militairen die dienst hadden op het Oekraense eiland Zmiinyi in de Zwarte Zee zijn door Russische troepen om het leven gebracht. De Oekraense president Volodimir Zelenski zei dat in de nacht van donderdag op vrijdag in een een toespraak tot zijn volk.

Het onherbergzame rotseiland in het westen van de Zwarte Zee, dat ook wel Slangeneiland wordt genoemd, behoort tot Oekrane. De dertien militairen zijn volgens Zelenski een "heldhaftige" dood gestorven en zij krijgen postuum een onderscheiding als "held van Oekrane". Na waarschuwingen van het oorlogsschip dat de dertien zich moesten overgeven vertelden ze de commandant van het schip : Go Fuck Yourself
twitter


Oudere berichten
SPOILER
twitter


[q]Onderminister: 'Russische troepen vandaag aan de rand van Kiev'
Hanna Malyar, de Oekraense onderminister van Defensie, waarschuwt dat Russische troepen vandaag de rand van Kiev zullen bereiken. De Oekraense hoofdstad wordt sinds vanochtend bestookt met raketten, die het voor Russische grondtroepen makkelijker moeten maken om op te rukken.

Volgens Malyar houden Oekraense eenheden voorlopig nog stand, maar voeren Russische troepen vanuit meerdere richtingen aanvallen uit.[/q]

[q]Raketaanvallen volgens Zelensky niet alleen gericht op militaire doelen
Volgens de Oekraense president Volodymyr Zelensky zijn de Russische raketaanvallen van vanochtend niet alleen gericht op militaire doelen. De aanvallen zouden ook gericht zijn op civiele locaties, stelt Zelensky in een tv-toespraak.

De raketaanvallen begonnen volgens de president rond 4.00 uur (lokale tijd). Zelensky zegt dat de Russische troepen in de meeste richtingen met succes zijn tegengehouden. Amerikaanse functionarissen meldden volgens CNN juist dat Russische troepen vanuit Belarus de Oekraense hoofdstad Kiev tot op ruim 30 kilometer zijn genaderd.[/q]

[q]Oekrane: ruim vijftig doden sinds begin van invasie
Volgens de Oekraense minister van Volksgezondheid zijn vandaag zeker 57 Oekraners gedood bij de Russische inval. Bij de beschietingen en bombardementen raakten 169 mensen gewond.

Het Russische leger bestookt nog steeds de regio Donbas, zeggen de Oekraense autoriteiten. Hoeveel slachtoffers er aan Russische zijde zijn gevallen, daar heeft Moskou geen overzicht van gegeven.

Het Kremlin meldt wel dat er een transportvliegtuig is neergestort ten oosten van de grens met Oekrane. Daarbij is een onbekend aantal militairen omgekomen. De oorzaak van de crash is niet bekendgemaakt.[/q]

[q]EU wil duidelijke boodschap afgeven aan Poetin, maar Swiftmaatregel ligt niet op tafel
Vanavond zijn de Europese regeringsleiders bijeen om te praten over een nieuw sanctiepakket voor Rusland. De leiders willen een duidelijke boodschap afgeven aan de Russische president, zei premier Rutte bij aanvang van de top. "Vannacht zal er een pakket komen dat Poetin, de regering en de mensen om hem heen ongenadig hard zal raken."

Volgens de premier zijn de sancties waarover de regeringsleiders zich vanavond buigen "wel ongeveer de zwaarst denkbare":

Toch ziet het ernaar uit dat in dit nieuwe sanctiepakket niet alle kaarten op tafel worden gelegd. Zo is een eventuele uitsluiting van Rusland van het zogeheten Swiftsysteem vanavond niet aan de orde in Brussel, zegt EU-correspondent Sander van Hoorn. Die maatregel zou inhouden dat Rusland geen toegang meer heeft tot het internationale betalingsverkeer. Ook worden aan president Poetin zeer waarschijnlijk geen reisbeperkingen opgelegd.

Deze twee sancties liggen volgens Rutte gevoelig, omdat bijvoorbeeld de Swiftmaatregel ook westerse landen hard zal raken. "Er is discussie over of je dat n moet doen of in een volgend stadium, omdat het ook een enorme impact heeft op onszelf."

De leiders willen vooral Poetin en de mensen om hem heen raken en niet de gewone Russen. Maar ze twijfelen er dus ook nog over of het Poetin moeilijker gemaakt moet worden om naar EU-landen te reizen. Dat zou volgens Rutte namelijk betekenen dat het moeilijk wordt om ooit nog tot een diplomatieke oplossing te komen.

In de loop van komende nacht zal duidelijk worden hoe het nieuwe sanctiepakket eruit ziet.[/q]

[q]Russen rukken op naar hoofdstad Kiev, zware gevechten bij nabijgelegen vliegveld

Russische troepen rukken op naar Kiev. Rusland probeert daarbij aan de rand van de Oekraense hoofdstad een militair vliegveld in te nemen.Om het Hostomel-vliegveld wordt zwaar gevochten.

Enkele tientallen Russische gevechtshelikopters zouden vanuit Belarus naar het vliegveld zijn gevlogen. Ze zouden niet alleen hebben gevochten, maar ook troepen hebben gedropt. Oekrane zegt drie van die helikopters te hebben neergeschoten.

Hostomel ligt ongeveer 25 kilometer ten noordwesten van het centrum van Kiev. Het ligt bovendien een paar kilometer van een snelweg tussen Kiev en Belarus.[/q]

[q]Burgemeester Kiev kondigt avondklok af
De burgemeester van Kiev heeft een avondklok afgekondigd. Inwoners van de Oekraense hoofdstad moeten van 22.00 tot 7.00 uur thuisblijven, melden lokale media.

Burgemeester Vitali Klitsjko voert de avondklok in om de inwoners te beschermen. In en rond Kiev vinden aanvallen door het Russische leger plaats.

Vier metrostations in de stad worden gebruikt als schuilkelders. Tijdens de avondklok rijdt geen openbaar vervoer[/q]

[q]EU werkt volgens bronnen ook aan sancties voor Belarus
De Europese Unie werkt niet alleen aan nieuwe zware sancties voor Rusland, maar wil ook Belarus treffen. De aanval op Oekrane komt immers ook van die zijde, zeggen hooggeplaatste EU-bronnen.

De EU-leiders komen donderdagavond bijeen en willen dan groen licht geven voor ingrijpende extra strafmaatregelen die ook de Russische economie zullen treffen. "Over 99 procent van het voorbereide sanctiepakket is overeenstemming", zegt een ingewijde.

Belarus loopt de laatste jaren steeds meer aan de leiband van Moskou. Rusland posteerde er de afgelopen weken tienduizenden militairen, die nu ook worden ingezet voor de inval in Oekrane.[/q]

[q]Russische troepen bereiken voormalige kernreactor Tsjernobyl
Russische troepen hebben het gebied rondom de voormalige Oekraense kernreactor Tsjernobyl bereikt. Volgens Oekrane kwamen de militairen het land in vanuit Belarus, dat ten noorden van Oekrane ligt. Lokale media melden dat een opslagplek voor kernafval is getroffen door de Russische beschietingen. Volgens een woordvoerder van de Oekraense minister van Binnenlandse Zaken kan er radioactieve straling vrijkomen als er in het gebied wordt geschoten.

Het gebied bij Tsjernobyl is radioactief sinds een kernreactor ontplofte in 1986. Dit werd de grootste kernramp ooit.
De Oekraense president Volodymyr Zelensky noemt de aanval op Tsjernobyl "een oorlogsverklaring aan heel Europa". Zelensky schrijft op Twitter dat "onze verdedigers hun levens geven zodat de tragedie van 1986 zich niet herhaalt".[/q]

mS30ULM.jpg
SPOILER
[quote]Steeds nadrukkelijker wordt de afgelopen dagen gespeculeerd over een ophanden zijnde Russische invasie in Oekrane. Onderhandelingen tussen het Westen en Rusland bleken vruchteloos, terwijl de troepenopbouw doorging.

Moskou wil de garantie dat Oekrane nooit NAVO-lid zal worden. Ook moeten NAVO-troepen worden teruggetrokken uit Oost-Europese landen als Bulgarije en Roemeni. Zonder zulke garanties zal Rusland 'militair-technisch' optreden, zei president Poetin eerder. De NAVO lijkt geenszins van plan toe te geven aan de Russische eisen.

Al wekenlang zijn naar schatting 100.000 Russische manschappen gestationeerd langs de Oekraense grens. Dat komt neer op zo'n 20 tot 25 procent van de landmacht, zegt veiligheidsonderzoeker Danny Pronk van Instituut Clingendael. Op satellietbeelden ziet hij dat er ook veel ondersteunend materieel in het gebied aanwezig is, zoals vrachtwagens en veldhospitalen. Veel 'grondmaterieel' is gebaat bij een bevroren ondergrond, maar de winter in Oekrane is momenteel vrij mild.

Ook is er apparatuur te zien die communicatie kan verstoren. Interessanter is wat er nit zichtbaar is op satellietbeelden, zoals verkennings- en gevechtsvliegtuigen. "Er zijn berichten dat bommenwerpers richting de grens zijn verplaatst. Die bevinden zich binnen bereik, maar zie je niet op foto's."

Daarnaast zijn er in Wit-Rusland een onbekend aantal Russische militairen gestationeerd, formeel bedoeld voor reguliere militaire oefeningen. Zij zouden zich nabij de Oekraense grens bevinden, op zo'n 200 kilometer van de hoofdstad Kiev. Ten zuidwesten van Oekrane zijn al decennialang zo'n 1500 Russische 'vredestroepen' gestationeerd in de afvallige Moldavische regio Transnistri.

De vrees voor een inval is niet alleen gebaseerd op het samentrekken van Russische troepen. Ook andere signalen, zoals een recente grote cyberaanval gericht tegen Oekraense ministeries en het vermeend terughalen van Russisch ambassadepersoneel uit Kiev, baren Oekrane zorgen.

Angst voor 'kleine' aanval

Veiligheidsexpert Pronk vindt dat het meest aannemelijk, mocht het tot een invasie komen. Andere scenario's, zoals het creren van een landverbinding tussen de Donbass en de Krim of een aanval vanuit Transnistri, acht hij minder waarschijnlijk. Een annexatie van de oostelijke helft van het land, tot aan de Dnjepr bij Kiev, is "denkbaar, maar heel erg moeilijk".

In Oekrane bestaat de angst dat een 'kleine' aanval, bijvoorbeeld in de Donbass, door het Westen zal worden gedoogd. Dat leek Biden onlangs te suggeren, waarop de Oekraense president Zelensky twitterde dat er geen "kleine aanvallen" bestaan. "Net zoals er geen 'kleine' slachtoffers bestaan."
[/quote]

Draadje met inschatting kans (Engels): https://twitter.com/DAlperovitch/status/1473362460673515527
Buitenhof over situatie: https://embed.vpro.nl/pla(...)ofile=vpro&sharing=1
Nieuwsuur over situatie: https://nos.nl/nieuwsuur/(...)verleg-over-oekraine
Mogelijk aanvalsplan (Engels): https://www.theguardian.c(...)-in-ukraine-invasion
Interessante beschouwingen over de situatie: https://en.desk-russie.eu/author/francoise-thom.html

mtfBewx.png
Livemaps en nuttige info - linkjes (aanvullen mag!)
Dit is een goede tool om alles op de grond te volgen:
https://liveuamap.com/en

Achtergrond
https://en.wikipedia.org/wiki/Russo-Ukrainian_War
https://nos.nl/collectie/13888-spanning-oekraine

Tijdzones
Eastern European Time (EET), Kyiv: UTC +2
Moscow Standard Time (MSK), Donetsk: UTC +3

twitter


?url=https%3A%2F%2Fi.imgur.com%2FKDj7zER.png

https://twitter.com/JulianRoepcke

[ Bericht 6% gewijzigd door Frutsel op 25-02-2022 12:10:55 ]
#ANONIEMvrijdag 25 februari 2022 @ 11:30
twitter
Zipportalvrijdag 25 februari 2022 @ 11:30
@Lenny_Leonard en ik hadden vrijmibo als TT.

@Frutsel is nu WOEST.
Halconvrijdag 25 februari 2022 @ 11:31
quote:
14s.gif Op vrijdag 25 februari 2022 11:27 schreef Isdatzo het volgende:

[..]
Goed om te zien dat jij nog steeds te vuur en te zwaard Rusland meent te moeten beschermen.
Ik vind het wel een legitieme vraag. Het lijkt immers opgenomen te zijn op 'n plek en moment waar op dat moment normaalgesproken geen Russische tank rond crossten.
falling_awayvrijdag 25 februari 2022 @ 11:31
quote:
1s.gif Op vrijdag 25 februari 2022 11:21 schreef polderturk het volgende:
Echt walgelijk barbaars dit. De tank rijdt een rijdende auto plat. Een bewuste moordaanslag.

[ twitter ]
Die persoon heeft het ook nog overleefd! Ik zag deze video's langskomen op Discord dus kan het hier niet delen. Was ook nog een oud vrouwtje dat uit het wrak werd gehaald.
Mexicanobakkervrijdag 25 februari 2022 @ 11:31
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 februari 2022 11:30 schreef Zipportal het volgende:
@:Lenny_Leonard en ik hadden vrijmibo als TT.

@:Frutsel is nu WOEST.
Dan kaap je het volgende topic maar.
Momovrijdag 25 februari 2022 @ 11:31
quote:
4s.gif Op vrijdag 25 februari 2022 11:30 schreef aloa het volgende:
[ twitter ]
Gaan we nu elke keer posts plaatsen van random Nederlandse twitteraars?
Mr.Sandmanvrijdag 25 februari 2022 @ 11:31
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 februari 2022 11:26 schreef deedeetee het volgende:

[..]
Wat een onzin, dat men het vroeger al deed wil toch niet zeggen dat we dit nu nog steeds moeten doen ? We verzuipen/verbranden toch ook geen heksen meer ? We hangen ook geen kinderen meer op omdat ze een brood hebben gestolen. Oorlog voeren zou tegenwoordig gewoon ook niet meer moeten gebeuren tussen beschaafde en ontwikkelde mensen.
Oorlog voeren is een misdaad tegen de menselijkheid.
Maar dan snap je hopelijk ook dat die oorlogen in het verleden nu nog gevolgen hebben. Zoals een Rusland en de Krim, daar wordt uiteindelijk al letterlijk eeuwen om gevochten. Dat is onmogelijk om te negeren, ze claimen het recht juist o.b.v. het verleden. En wie heeft er gelijk? Als er al iemand gelijk heeft. Je kunt niet opeens een streep trekken en stellen dat de huidige verdeling de definitieve versie is.
#ANONIEMvrijdag 25 februari 2022 @ 11:32
@Mexicanobakker Mag het twitteraccount van Julian Roepke van Bild ook in de OP? Heeft elke keer goede updates.

https://twitter.com/JulianRoepcke

[ Bericht 2% gewijzigd door #ANONIEM op 25-02-2022 11:32:13 ]
Ali_boovrijdag 25 februari 2022 @ 11:32
Met dank aan het Oekrainsche verzet :Y

twitter
Schaamlapvrijdag 25 februari 2022 @ 11:32
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 februari 2022 11:31 schreef Halcon het volgende:

[..]
Ik vind het wel een legitieme vraag. Het lijkt immers opgenomen te zijn op 'n plek en moment waar op dat moment normaalgesproken geen Russische tank rond crossten.
Wedden dat het Kiev is.
westwoodblvdvrijdag 25 februari 2022 @ 11:33
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 februari 2022 11:31 schreef Halcon het volgende:

[..]
Ik vind het wel een legitieme vraag. Het lijkt immers opgenomen te zijn op 'n plek en moment waar op dat moment normaalgesproken geen Russische tank rond crossten.
twitter


Er wordt al in de stad gevochten. Dus kan prima een Rus zijn.
Mr.Sandmanvrijdag 25 februari 2022 @ 11:33
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 februari 2022 11:31 schreef Momo het volgende:

[..]
Gaan we nu elke keer posts plaatsen van random Nederlandse twitteraars?
Ja, het is hier COR niet.
Momovrijdag 25 februari 2022 @ 11:33
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 februari 2022 11:31 schreef Halcon het volgende:

[..]
Ik vind het wel een legitieme vraag. Het lijkt immers opgenomen te zijn op 'n plek en moment waar op dat moment normaalgesproken geen Russische tank rond crossten.
Oh, je hebt toevallig al die posts gemist over dat in het noorden van Kiev al Russische tanks rijden?
EinarBoevrijdag 25 februari 2022 @ 11:33
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 februari 2022 11:26 schreef sp3c het volgende:

[..]
Flikker op joh
Lekker de fakenews gaande houden!
LordVoldermortvrijdag 25 februari 2022 @ 11:33
quote:
4s.gif Op vrijdag 25 februari 2022 11:30 schreef aloa het volgende:
[ twitter ]
Waarom besteden we nog aandacht aan dit soort types?
Isdatzovrijdag 25 februari 2022 @ 11:33
2m ago
10:31
There are several lines from the Kremlin coming in on Reuters:

Putin will meet the UN Security Council today and hold several international phone calls
Russia will impose retaliatory sanctions on western countries
Russia recognises Volodymyr Zelenskiy as president of Ukraine
Sanctions will cause problems but are solvable since the country has reduced its dependence on foreign imports
Russia expects relations with the west to normalise once people understand it was forced to act to protect its security
No comment on the duration of the military operations

:?
Stoorzendertvrijdag 25 februari 2022 @ 11:33
Eigenlijk laat Putin zich wel behoorlijk in de kaarten kijken dat het Russische leger eigenlijk geen zak voorstelt :') Alleen op lange afstand en in de lucht hebben ze nog het voordeel met verouderde rotzooi. En op aantal soldaten natuurlijk
Halconvrijdag 25 februari 2022 @ 11:34
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 februari 2022 11:32 schreef Schaamlap het volgende:

[..]
Wedden dat het Kiev is.
Obolon.

En die tank rijdt daar alleen. De enige zo te zien in heel dat gebied dat je vanaf de rooftop ziet. Wel apart, daar op dat moment een Russische tank, helemaal alleen.
Anton91vrijdag 25 februari 2022 @ 11:35
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 februari 2022 11:31 schreef Momo het volgende:

[..]
Gaan we nu elke keer posts plaatsen van random Nederlandse twitteraars?
Dit lijkt eerder een soort van permanente troll (dat twitter account).
schommelstoelvrijdag 25 februari 2022 @ 11:35
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 februari 2022 11:33 schreef Stoorzendert het volgende:
Eigenlijk laat Putin zich wel behoorlijk in de kaarten kijken dat het Russische leger eigenlijk geen zak voorstelt :') Alleen op lange afstand en in de lucht hebben ze nog het voordeel met verouderde rotzooi. En op aantal soldaten natuurlijk
Ik denk dat Putin dondergoed weet waar hij mee bezig is.
Schaamlapvrijdag 25 februari 2022 @ 11:35
quote:
9s.gif Op vrijdag 25 februari 2022 11:33 schreef Momo het volgende:

[..]
Oh, je hebt toevallig al die posts gemist over dat in het noorden van Kiev al Russische tanks rijden?
Dit zijn allemaal aannames en zo komt fake news de wereld in.

Tank rijdt idd over auto maar bij wie de tank hoort is op dit moment niet bekend.
Maar het bekt tuurlijk wel zo lekker.
HSGvrijdag 25 februari 2022 @ 11:35
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 februari 2022 11:34 schreef Halcon het volgende:

[..]
Obolon.

En die tank rijdt daar alleen. De enige zo te zien in heel dat gebied dat je vanaf de rooftop ziet. Wel apart, daar op dat moment een Russische tank, helemaal alleen.
Dat is inderdaad heel apart. Een Russische tank helemaal alleen die denkt "kom laat ik een auto gaan platrijden".

Ik vraag mij of je ook een "Z" aan de zijkant zag want Russisch materieel hebben allemaal een "Z" aan de zijkant.
phpmystylevrijdag 25 februari 2022 @ 11:35
quote:
7s.gif Op vrijdag 25 februari 2022 11:33 schreef Isdatzo het volgende:
2m ago
10:31
There are several lines from the Kremlin coming in on Reuters:

Putin will meet the UN Security Council today and hold several international phone calls
Russia will impose retaliatory sanctions on western countries
Russia recognises Volodymyr Zelenskiy as president of Ukraine
Sanctions will cause problems but are solvable since the country has reduced its dependence on foreign imports
Russia expects relations with the west to normalise once people understand it was forced to act to protect its security
No comment on the duration of the military operations

:?
Ziet er uit als een handreiking. Of we die moeten aannemen is een tweede.
sp3cvrijdag 25 februari 2022 @ 11:36
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 februari 2022 11:33 schreef westwoodblvd het volgende:

[..]
[ twitter ]

Er wordt al in de stad gevochten. Dus kan prima een Rus zijn.
Dan nog is het een prima vraag natuurlijk
Momovrijdag 25 februari 2022 @ 11:36
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 februari 2022 11:34 schreef Halcon het volgende:

[..]
Obolon.

En die tank rijdt daar alleen. De enige zo te zien in heel dat gebied dat je vanaf de rooftop ziet. Wel apart, daar op dat moment een Russische tank, helemaal alleen.
Ja en daar waren daarvoor ook allemaal video's van dat daar Russische tanks aan het rondrijden zijn :?
Ben je nu selectief aan het kijken?
#ANONIEMvrijdag 25 februari 2022 @ 11:36
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 februari 2022 11:31 schreef Momo het volgende:

[..]
Gaan we nu elke keer posts plaatsen van random Nederlandse twitteraars?
Als het over Rusland gaat :Y
#ANONIEMvrijdag 25 februari 2022 @ 11:36
Frutselvrijdag 25 februari 2022 @ 11:36
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 februari 2022 11:30 schreef Zipportal het volgende:
@:Lenny_Leonard en ik hadden vrijmibo als TT.

@:Frutsel is nu WOEST.
het is nog ochtend dus die TT kan straks pas " Putin aan de VijMiBo "
Halconvrijdag 25 februari 2022 @ 11:36
quote:
7s.gif Op vrijdag 25 februari 2022 11:33 schreef Isdatzo het volgende:
2m ago
10:31
There are several lines from the Kremlin coming in on Reuters:

Putin will meet the UN Security Council today and hold several international phone calls
Russia will impose retaliatory sanctions on western countries
Russia recognises Volodymyr Zelenskiy as president of Ukraine
Sanctions will cause problems but are solvable since the country has reduced its dependence on foreign imports
Russia expects relations with the west to normalise once people understand it was forced to act to protect its security
No comment on the duration of the military operations

:?
De vraag is onder welke voorwaarden en wat ze precies verstaan onder Oekrane.
Stoorzendertvrijdag 25 februari 2022 @ 11:36
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 februari 2022 11:35 schreef schommelstoel het volgende:

[..]
Ik denk dat Putin dondergoed weet waar hij mee bezig is.
Ik denk dat Putin zijn leger een beetje overschat heeft, en de trots van de Oekraners een beetje onderschat heeft. Dit gaan ze natuurlijk wel gewoon winnen, maar niet zoals Putin het zich voorgesteld had denk ik
VacaLocavrijdag 25 februari 2022 @ 11:36
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 februari 2022 11:19 schreef Glazenmaker het volgende: [..] M'n vader was in de koude oorlog verantwoordelijk voor de verdediging van een stukje Duitsland. Hij heeft mij later nog eens meegenomen en laten zien waar ze wat van plan waren. Nooit en te nimmer heb ik hem gehoord over invasieplannen voor Rusland. Dat is de NAVO namelijk helemaal niet van plan en er is ook nooit voor getraind. Meneer de KGB-ambtenaar moet dat ook weten. De NAVO kan zo'n oorlog ook helemaal niet voeren want als een Nederland of een Duitsland nee zegt dan stort de logistiek in en we kunnen al niet eens eens worden over sancties.
Wie had het over Rusland invallen?? Als NATO met Oekrane er bij veel meer economische chantagemiddelen er bij krijgt en een VS dreigt daar wellicht ook mee dan kan dat wel een aanzet zijn voor Poetin om dat te voorkomen. Laten we tevens opletten dat we niet verzanden in een te zwart/witte discussie want juist door mensen als Poetin buiten alle redelijkheid te beschouwen trap je in de valkuil om geschiedenis te herhalen. Het zijn niet zomaar alleen totale gekken die een oorlog beginnen. Maar goed merk al dat lastig is om hier iets aan te stippen zonder dat je weggezet wordt als wappie Forum aanhanger. Die komen echt wel met grotere BZ dan gewoon open speculeren over motieven Poetin

En neemt allemaal niet weg dat ie wmb ter dood veroordeeld mag worden in den haag
sp3cvrijdag 25 februari 2022 @ 11:36
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 februari 2022 11:33 schreef EinarBoe het volgende:

[..]
Lekker de fakenews gaande houden!
Beter dan dat gescheld
Mexicanobakkervrijdag 25 februari 2022 @ 11:36
gf8o2pefhyj81.jpg

Wat vinden jullie hiervan?
slashdotter3vrijdag 25 februari 2022 @ 11:37
Mooie samenvatting van de veldslagen gisteren
Schaamlapvrijdag 25 februari 2022 @ 11:37
quote:
7s.gif Op vrijdag 25 februari 2022 11:35 schreef phpmystyle het volgende:
Russia recognises Volodymyr Zelenskiy as president of Ukraine
Russia recognises Volodymyr Zelenskiy as president of Ukraine

Hier sta ik wel van de kijken ja...
#ANONIEMvrijdag 25 februari 2022 @ 11:37
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 februari 2022 11:33 schreef LordVoldermort het volgende:

[..]
Waarom besteden we nog aandacht aan dit soort types?
Dat is dan ook weer waar :)
#ANONIEMvrijdag 25 februari 2022 @ 11:37
quote:
Oud-bondskanselier Angela Merkel heeft het Russische geweld in Oekrane scherp veroordeeld. "Deze aanvalsoorlog door Rusland markeert een ingrijpend keerpunt in de geschiedenis van Europa na het einde van de Koude Oorlog", zei Merkel in een interview met het Duitse persbureau DPA. Het is voor het eerst dat ze de publiciteit zoekt na haar vertrek uit de politiek.

"Er is geen enkele rechtvaardiging voor deze flagrante schending van het internationaal recht, ik veroordeel het in de sterkst mogelijke bewoordingen", zegt Merkel.
Vindt dat altijd zo'n luie tekst "in de sterkst mogelijke bewoordingen". Die sterke bewoordingen moet je er dan zelf maar bij bedenken. Alsof je een valentijnskaart krijgt met daarop "ik hou van je in de meest romantische verwoordingen"
Zipportalvrijdag 25 februari 2022 @ 11:37
quote:
7s.gif Op vrijdag 25 februari 2022 11:36 schreef Mexicanobakker het volgende:
[ afbeelding ]

Wat vinden jullie hiervan?
Alle Foot Lockers dicht.
Perrinvrijdag 25 februari 2022 @ 11:37
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 februari 2022 11:36 schreef Stoorzendert het volgende:

[..]
Ik denk dat Putin zijn leger een beetje overschat heeft, en de trots van de Oekraners een beetje onderschat heeft. Dit gaan ze natuurlijk wel gewoon winnen, maar niet zoals Putin het zich voorgesteld had denk ik
En de vraag is wat 'winnen' precies inhoudt. Alle steden kapot schieten? Proberen heel Oekraine bezet te houden met zware verliezen?
Momovrijdag 25 februari 2022 @ 11:37
quote:
4s.gif Op vrijdag 25 februari 2022 11:36 schreef aloa het volgende:

[..]
Als het over Rusland gaat :Y
Ik kijk er erg naar uit om te zien wat Gerda uit Hoogeveen of Hans uit Delft ervan vinden.
miss_slyvrijdag 25 februari 2022 @ 11:37
quote:
7s.gif Op vrijdag 25 februari 2022 11:33 schreef Isdatzo het volgende:
2m ago
10:31
There are several lines from the Kremlin coming in on Reuters:

Putin will meet the UN Security Council today and hold several international phone calls
Russia will impose retaliatory sanctions on western countries
Russia recognises Volodymyr Zelenskiy as president of Ukraine
Sanctions will cause problems but are solvable since the country has reduced its dependence on foreign imports
Russia expects relations with the west to normalise once people understand it was forced to act to protect its security
No comment on the duration of the military operations

:?
het vergedrukte is niet het enige vage in deze statements.
Ik vind hier weer een enorme narcistische arrogantie uit spreken.
Ronald-Koemanvrijdag 25 februari 2022 @ 11:37
quote:
7s.gif Op vrijdag 25 februari 2022 11:36 schreef Mexicanobakker het volgende:
[ afbeelding ]

Wat vinden jullie hiervan?
Ruis. Afleiding.
HSGvrijdag 25 februari 2022 @ 11:37
quote:
7s.gif Op vrijdag 25 februari 2022 11:36 schreef Mexicanobakker het volgende:
[ afbeelding ]

Wat vinden jullie hiervan?
Godsamme is dit serieus? :{ :{ :{ :')
EinarBoevrijdag 25 februari 2022 @ 11:37
quote:
7s.gif Op vrijdag 25 februari 2022 11:36 schreef Mexicanobakker het volgende:
[ afbeelding ]

Wat vinden jullie hiervan?
Fake.
schommelstoelvrijdag 25 februari 2022 @ 11:37
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 februari 2022 11:31 schreef Momo het volgende:

[..]
Gaan we nu elke keer posts plaatsen van random Nederlandse twitteraars?
Je hebt wel door dat je zelf ook net tweets plaatste waar wel eventuele twijfel bij is of het nodig is om hier te plaatsen ;)

Niet met twee maten meten eh.
Je eigen "grappige" tweet plaatsen maar commentaar op anderen die je niet aanstaan is niet echt neutraal modden.

:D
falling_awayvrijdag 25 februari 2022 @ 11:37
Hier de video van de auto waar die tank overheen was gereden met de overlevende erin.. kan ik die ook hier embedden?

https://i.imgur.com/xHVV8on.mp4
SoldMayorvrijdag 25 februari 2022 @ 11:38
Vind het maar apart dat er blijkbaar hier en daar groepjes Russische soldaten in Kiev rond lopen terwijl je nergens echt het Oekraense leger ziet. Je zou verwachten dat dat de Russen niet zomaar de hoofdstad van je land binnen kunnen rijden.
sp3cvrijdag 25 februari 2022 @ 11:38
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 februari 2022 11:36 schreef Halcon het volgende:

[..]
De vraag is onder welke voorwaarden en wat ze precies verstaan onder Oekrane.
zonder leger
nooit in de NAVO
Punt drie weet ik niet meer
Mexicanobakkervrijdag 25 februari 2022 @ 11:38
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 februari 2022 11:37 schreef EinarBoe het volgende:

[..]
Fake.
Er is vast een debiel die dit echt geplaatst heeft hoor, of het met een 'hilarische kwinkslag' is, dat zou kunnen.
WhateverWhatevervrijdag 25 februari 2022 @ 11:38
quote:
1s.gif Op vrijdag 25 februari 2022 11:21 schreef polderturk het volgende:
Echt walgelijk barbaars dit. De tank rijdt een rijdende auto plat. Een bewuste moordaanslag.

[ twitter ]
Gewoon genocide :r
Cheeseburgertvrijdag 25 februari 2022 @ 11:38
quote:
7s.gif Op vrijdag 25 februari 2022 11:36 schreef Mexicanobakker het volgende:
[ afbeelding ]

Wat vinden jullie hiervan?
Breaking news, random twitter idiot tweet idiot tweets
deedeeteevrijdag 25 februari 2022 @ 11:38
quote:
14s.gif Op vrijdag 25 februari 2022 11:31 schreef Mr.Sandman het volgende:

[..]
Maar dan snap je hopelijk ook dat die oorlogen in het verleden nu nog gevolgen hebben. Zoals een Rusland en de Krim, daar wordt uiteindelijk al letterlijk eeuwen om gevochten. Dat is onmogelijk om te negeren, ze claimen het recht juist o.b.v. het verleden. En wie heeft er gelijk? Als er al iemand gelijk heeft. Je kunt niet opeens een streep trekken en stellen dat de huidige verdeling de definitieve versie is.
Dat ben ik met je eens, daarom heb ik ook geen begrip voor de bemoeienis omdat er nu een oorlog gaande is om een gebied dat vroeger gewoon wl bij Rusland hoorde. Ben er een voorstander van om het ze zelf daar te laten uitzoeken in de hoop dat t dan snel geregeld is.

Heb er trouwens echt geen woorden voor dat Rusland z te keer gaat hoor. Maar je volk aanmoedigen om met molotovcocktails te gaan gooien is ook echt helemaal niks.
icecreamfarmer_NLvrijdag 25 februari 2022 @ 11:38
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 februari 2022 11:38 schreef SoldMayor het volgende:
Vind het maar apart dat er blijkbaar hier en daar groepjes Russische soldaten in Kiev rond lopen terwijl je nergens echt het Oekraense leger ziet. Je zou verwachten dat dat de Russen niet zomaar de hoofdstad van je land binnen kunnen rijden.
Ja het is allemaal nogal onzichtbaar.
sp3cvrijdag 25 februari 2022 @ 11:38
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 februari 2022 11:37 schreef schommelstoel het volgende:

[..]
Je hebt wel door dat je zelf ook net tweets plaatste waar wel eventuele twijfel bij is of het nodig is om hier te plaatsen ;)

Niet met twee maten meten eh.
Je eigen "grappige" tweet plaatsen maar commentaar op anderen die je niet aanstaan is niet echt neutraal modden.

:D
Mom is van ESF

Meen ik
Halconvrijdag 25 februari 2022 @ 11:38
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 februari 2022 11:36 schreef Momo het volgende:

[..]
Ja en daar waren daarvoor ook allemaal video's van dat daar Russische tanks aan het rondrijden zijn :?
Ben je nu selectief aan het kijken?
Neuh. Ik kijk naar dat filmpje waar die auto wordt geplet.
Mr.Sandmanvrijdag 25 februari 2022 @ 11:38
quote:
7s.gif Op vrijdag 25 februari 2022 11:36 schreef Mexicanobakker het volgende:
[ afbeelding ]

Wat vinden jullie hiervan?
Irrelevant en offtopic.
Momovrijdag 25 februari 2022 @ 11:39
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 februari 2022 11:37 schreef schommelstoel het volgende:

[..]
Je hebt wel door dat je zelf ook net tweets plaatste waar wel eventuele twijfel bij is of het nodig is om hier te plaatsen ;)

Niet met twee maten meten eh.
Je eigen "grappige" tweet plaatsen maar commentaar op anderen die je niet aanstaan is niet echt neutraal modden.

:D
Ik mod hier niet hoor, domme posts van willekeurige mensen vind ik minder relevant dan wat een CNN uitzend. Maar ga je gang hoor met posten van allerlei domme tweets.
Starhoppervrijdag 25 februari 2022 @ 11:39
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 februari 2022 11:38 schreef SoldMayor het volgende:
Vind het maar apart dat er blijkbaar hier en daar groepjes Russische soldaten in Kiev rond lopen terwijl je nergens echt het Oekraense leger ziet. Je zou verwachten dat dat de Russen niet zomaar de hoofdstad van je land binnen kunnen rijden.
Waar? Op Maidan nog geen Rus te zien hoor. Ook geen Oekrains leger trouwens :T
Zipportalvrijdag 25 februari 2022 @ 11:39
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 februari 2022 11:38 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]
Er is vast een debiel die dit echt geplaatst heeft hoor
6218b1d18c089-boosterwappie.gif
Schaamlapvrijdag 25 februari 2022 @ 11:39
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 februari 2022 11:37 schreef falling_away het volgende:
Hier de video van de auto waar die tank overheen was gereden met de overlevende erin.. kan ik die ook hier embedden?

https://i.imgur.com/xHVV8on.mp4
Vind dit nog steeds bizar dat ie nog leeft...
Stoorzendertvrijdag 25 februari 2022 @ 11:39
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 februari 2022 11:37 schreef Perrin het volgende:

[..]
En de vraag is wat 'winnen' precies inhoudt. Alle steden kapot schieten? Proberen heel Oekraine bezet te houden met zware verliezen?
Het doel is een pro-russische regering. Dus dat is winnen voor Putin. Wat daarna komt weet alleen Putin. Misschien verwacht 'ie dat hij daarna 30 miljoen man met geweld onder de knoet kan houden. Ik weet het niet
297534vrijdag 25 februari 2022 @ 11:39
quote:
7s.gif Op vrijdag 25 februari 2022 11:36 schreef Mexicanobakker het volgende:
[ afbeelding ]

Wat vinden jullie hiervan?
Het lijkt mij dat 99% van dit soort dingen wordt gepost door populistisch rechts om BLM e.d. in een kwaad daglicht te zetten.
Starhoppervrijdag 25 februari 2022 @ 11:39
quote:
7s.gif Op vrijdag 25 februari 2022 11:36 schreef Mexicanobakker het volgende:
[ afbeelding ]

Wat vinden jullie hiervan?
Er is maar 1 reactie mogelijk: :')
EinarBoevrijdag 25 februari 2022 @ 11:39
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 februari 2022 11:38 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]
Er is vast een debiel die dit echt geplaatst heeft hoor, of het met een 'hilarische kwinkslag' is, dat zou kunnen.
Dat is waar, er is vast een idioot zo idioot.
schommelstoelvrijdag 25 februari 2022 @ 11:39
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 februari 2022 11:36 schreef Stoorzendert het volgende:

[..]
Ik denk dat Putin zijn leger een beetje overschat heeft, en de trots van de Oekraners een beetje onderschat heeft. Dit gaan ze natuurlijk wel gewoon winnen, maar niet zoals Putin het zich voorgesteld had denk ik
Heb je ook wel weer een punt.
Putin zijn ego en trots overstijgen waarschijnlijk zijn beeld op realiteit.
Zipportalvrijdag 25 februari 2022 @ 11:40
quote:
84s.gif Op vrijdag 25 februari 2022 11:39 schreef Starhopper het volgende:

[..]
Er is maar 1 reactie mogelijk: :')
Jouw UI. :')
xminatorvrijdag 25 februari 2022 @ 11:40
quote:
7s.gif Op vrijdag 25 februari 2022 11:36 schreef Mexicanobakker het volgende:
[ afbeelding ]

Wat vinden jullie hiervan?
Dit is toch ook hetgeen wat de EU endorsed? Want ze hebben nog geen sancties genomen tegen Rusland totdat BLM blijkbaar.
Ali_boovrijdag 25 februari 2022 @ 11:40
quote:
7s.gif Op vrijdag 25 februari 2022 11:36 schreef Mexicanobakker het volgende:
[ afbeelding ]

Wat vinden jullie hiervan?
Gewoon negeren en geen aandacht geven
westwoodblvdvrijdag 25 februari 2022 @ 11:40
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 februari 2022 11:36 schreef sp3c het volgende:

[..]
Dan nog is het een prima vraag natuurlijk
Ja, zeker, maar evenmin onwaarschijnlijk of onmogelijk dat het wel een Rus is.
Halconvrijdag 25 februari 2022 @ 11:40
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 februari 2022 11:36 schreef VacaLoca het volgende:

[..]


En neemt allemaal niet weg dat ie wmb ter dood veroordeeld mag worden in den haag
De leden van het kabinet Balkenende II ook dan? Voor hun aandeel in de invasie in Irak.
sp3cvrijdag 25 februari 2022 @ 11:40
quote:
7s.gif Op vrijdag 25 februari 2022 11:36 schreef Mexicanobakker het volgende:
[ afbeelding ]

Wat vinden jullie hiervan?
Niet super rullevant
Archievrijdag 25 februari 2022 @ 11:40
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 februari 2022 11:35 schreef Schaamlap het volgende:

[..]
Dit zijn allemaal aannames en zo komt fake news de wereld in.

Tank rijdt idd over auto maar bij wie de tank hoort is op dit moment niet bekend.
Maar het bekt tuurlijk wel zo lekker.
twitter


Als je onder deze tweet leest, dan lijkt het een Rus die een tankwagen gejat heeft....
Friday12vrijdag 25 februari 2022 @ 11:40
quote:
7s.gif Op vrijdag 25 februari 2022 11:36 schreef Mexicanobakker het volgende:
[ afbeelding ]

Wat vinden jullie hiervan?
Die maloot naar rusland sturen :r
EinarBoevrijdag 25 februari 2022 @ 11:40
quote:
1s.gif Op vrijdag 25 februari 2022 11:40 schreef xminator het volgende:

[..]
Dit is toch ook hetgeen wat de EU endorsed? Want ze hebben nog geen sancties genomen tegen Rusland totdat BLM blijkbaar.
Hahahaha!
polderturkvrijdag 25 februari 2022 @ 11:40
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 februari 2022 11:38 schreef WhateverWhatever het volgende:

[..]
Gewoon genocide :r
En dan zitten ze te liegen dat Oekraene een genocide uitvoert in Donbass.
Starhoppervrijdag 25 februari 2022 @ 11:41
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 februari 2022 11:40 schreef Zipportal het volgende:

[..]
Jouw UI. :')
Mooi he O+
Halconvrijdag 25 februari 2022 @ 11:41
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 februari 2022 11:37 schreef Schaamlap het volgende:

[..]
Russia recognises Volodymyr Zelenskiy as president of Ukraine

Hier sta ik wel van de kijken ja...
De vraag is wat de Russen onder Oekrane verstaan en welke voorwaarden Zelenskiy mee krijgt. Wat mij betreft wel 'n signaal dat de Russen best willen praten.
Mr.Sandmanvrijdag 25 februari 2022 @ 11:41
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 februari 2022 11:38 schreef deedeetee het volgende:

Ben er een voorstander van om het ze zelf daar te laten uitzoeken in de hoop dat t dan snel geregeld is.

Je zou kunnen zeggen dat ze precies dat nu aan het doen zijn.
Opnaarutrechtvrijdag 25 februari 2022 @ 11:42
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 februari 2022 11:40 schreef polderturk het volgende:

[..]
En dan zitten ze te liegen dat Oekraene een genocide uitvoert in Donbass.
Hoe is de berichtgeving in Turkije trouwens? Gisteren las ik dat een Turks vrachtschip zou zijn gebombardeerd.
ikbennieuwopfokvrijdag 25 februari 2022 @ 11:42
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 februari 2022 11:41 schreef Halcon het volgende:

[..]
De vraag is wat de Russen onder Oekrane verstaan en welke voorwaarden Zelenskiy mee krijgt. Wat mij betreft wel 'n signaal dat de Russen best willen praten.
Ik denk dat Putin inmiddels ook de foto van de hont gezien heeft :Y
Halconvrijdag 25 februari 2022 @ 11:42
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 februari 2022 11:38 schreef sp3c het volgende:

[..]
zonder leger
nooit in de NAVO
Punt drie weet ik niet meer
Geen wapens daar stallen?
sp3cvrijdag 25 februari 2022 @ 11:42
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 februari 2022 11:40 schreef westwoodblvd het volgende:

[..]
Ja, zeker, maar evenmin onwaarschijnlijk of onmogelijk dat het wel een Rus is.
Zegt toch ook niemand?

Het ziet er ook wat boos uit maar het is geen oorlogsmisdaad of genocide ofzo zoals hierboven gesuggereerd werd ... ook geen poging tot moord nee

Althans, niet per definitie
Frutselvrijdag 25 februari 2022 @ 11:42
quote:
7s.gif Op vrijdag 25 februari 2022 11:36 schreef Mexicanobakker het volgende:
[ afbeelding ]

Wat vinden jullie hiervan?
Walgelijk - en ook liever niet in dit topic
Mexicanobakkervrijdag 25 februari 2022 @ 11:42
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 februari 2022 11:39 schreef EinarBoe het volgende:

[..]
Dat is waar, er is vast een idioot zo idioot.
Ik vind het wel een hele pijnlijke poging tot false flag/humor/trollen hoor. Dat mensen dit soort situaties misbruiken voor dit soort walgelijke onzin.
westwoodblvdvrijdag 25 februari 2022 @ 11:43
twitter


Ben het hier wel roerend mee eens. Het tijdperk van naviteit moet over zijn voor het Westen. Tijd om flink te investeren in defensie en paraatheid. NAVO-troepen mobiliseren in de Baltische Staten, Polen, Slowakije, Hongarije, Roemeni. Deze man is tot alles in staat en art. 5 van de NAVO is een wassen neus als je pas in staat bent iets terug te doen als de Russen al in Tallinn en Riga staan.
THEFXRvrijdag 25 februari 2022 @ 11:43
Mr.Sandmanvrijdag 25 februari 2022 @ 11:43
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 februari 2022 11:42 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]
Ik vind het wel een hele pijnlijke poging tot false flag/humor/trollen hoor. Dat mensen dit soort situaties misbruiken voor dit soort walgelijke onzin.
Stop het te verspreiden dan? :') De tyfus zeg.
sp3cvrijdag 25 februari 2022 @ 11:43
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 februari 2022 11:42 schreef Halcon het volgende:

[..]
Geen wapens daar stallen?
Als ik het goed begrijp moet de hele krijgsmacht wieberen daar

Demilitariseren zegen ze steeds
_The_General_vrijdag 25 februari 2022 @ 11:44
https://twitter.com/beni33a/status/1497147819194527752
westwoodblvdvrijdag 25 februari 2022 @ 11:44
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 februari 2022 11:42 schreef sp3c het volgende:

[..]
Zegt toch ook niemand?

Het ziet er ook wat boos uit maar het is geen oorlogsmisdaad of genocide ofzo zoals hierboven gesuggereerd werd ... ook geen poging tot moord nee

Althans, niet per definitie
Ik heb het toch ook geen 'genocide' genoemd? Probeer alleen maar aan te geven dat het plausibel is dat het om een Russische tank gaat.
Mexicanobakkervrijdag 25 februari 2022 @ 11:44
quote:
10s.gif Op vrijdag 25 februari 2022 11:43 schreef Mr.Sandman het volgende:

[..]
Stop het te verspreiden dan? :') De tyfus zeg.
Ik ben blij dat we allemaal zo eensgezind zijn. O+
Halconvrijdag 25 februari 2022 @ 11:44
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 februari 2022 11:40 schreef Archie het volgende:

[..]
[ twitter ]

Als je onder deze tweet leest, dan lijkt het een Rus die een tankwagen gejat heeft....
Omdat iemand dat onder die tweet plaatst?
sp3cvrijdag 25 februari 2022 @ 11:45
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 februari 2022 11:44 schreef westwoodblvd het volgende:

[..]
Ik heb het toch ook geen 'genocide' genoemd? Probeer alleen maar aan te geven dat het plausibel is dat het om een Russische tank gaat.
Nee iemand, weet niet meer wie, die termen zag ik langskomen iig
EinarBoevrijdag 25 februari 2022 @ 11:45
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 februari 2022 11:42 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]
Ik vind het wel een hele pijnlijke poging tot false flag/humor/trollen hoor. Dat mensen dit soort situaties misbruiken voor dit soort walgelijke onzin.
Ja, maar compassie + gevoel voor humor en trollend rechts gaan heel erg slecht samen. Je ziet het ook al met de infantiele opmerkingen over Rob Jetten (hahaha, hij is homo), Kajsa Ollongren (een vrouw, daar is onze bejaarde hypochonder Poetin toch niet bang voor!!), enzovoorts.
Mr.Sandmanvrijdag 25 februari 2022 @ 11:45
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 februari 2022 11:44 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]
Ik ben blij dat we allemaal zo eensgezind zijn. O+
Our lives matter! :P
Momovrijdag 25 februari 2022 @ 11:46
twitter
Glazenmakervrijdag 25 februari 2022 @ 11:46
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 februari 2022 11:36 schreef VacaLoca het volgende:

[..]
Wie had het over Rusland invallen?? Als NATO met Oekrane er bij veel meer economische chantagemiddelen er bij krijgt en een VS dreigt daar wellicht ook mee dan kan dat wel een aanzet zijn voor Poetin om dat te voorkomen. Laten we tevens opletten dat we niet verzanden in een te zwart/witte discussie want juist door mensen als Poetin buiten alle redelijkheid te beschouwen trap je in de valkuil om geschiedenis te herhalen. Het zijn niet zomaar alleen totale gekken die een oorlog beginnen. Maar goed merk al dat lastig is om hier iets aan te stippen zonder dat je weggezet wordt als wappie Forum aanhanger. Die komen echt wel met grotere BZ dan gewoon open speculeren over motieven Poetin

En neemt allemaal niet weg dat ie wmb ter dood veroordeeld mag worden in den haag
Er is niks mis met motieven bespreken, maar doen alsof propaganda uit het Kremlin de waarheid is is onzin. Doen alsof economische dwerg Oekrane nou net nodig was voor de twee grootste en rijkste economien ter wereld om Rusland onder druk te kunnen zetten is onzin.

Doen alsof de NAVO een agressieve organisatie is gericht op het omverwerpen van Rusland ook. Dat laatste kun je zien aan de bijbehorende propaganda uit Rusland.
-Ze bouwen een raketschild waardoor onze nucleaire bommen niet meer werken!!! Pak een wereldbol erbij en je ziet dat dat ding helemaal niet gaat werken tegen Russische raketten.
-Ze zetten allemaal troepen aan onze grens!!! Waar gaat het over? Een paar duizend man lichte infanterie die daar voornamelijk dienen als levend schild. Als Rusland daadwerkelijk de Baltische staten aanvalt is de strijd binnen een paar uur gestreden. Ondertussen hebben ze zelf Kaliningrad in het hart van Europa bomvol zwaar wapentuig gezet.
Mexicanobakkervrijdag 25 februari 2022 @ 11:46
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 februari 2022 11:45 schreef EinarBoe het volgende:

[..]
Ja, maar compassie + gevoel voor humor en trollend rechts gaan heel erg slecht samen. Je ziet het ook al met de infantiele opmerkingen over Rob Jetten (hahaha, hij is homo), Kajsa Ollongren (een vrouw, daar is onze bejaarde hypochonder Poetin toch niet bang voor!!), enzovoorts.
Dat plaatje van de vrouwelijke ministers van defensie vond ik ook echt hi-la-risch ja.
jeroen25vrijdag 25 februari 2022 @ 11:46
quote:
10s.gif Op vrijdag 25 februari 2022 11:45 schreef Mr.Sandman het volgende:

[..]
Our lives matter! :P
Racist!
Archievrijdag 25 februari 2022 @ 11:46
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 februari 2022 11:44 schreef Halcon het volgende:

[..]
Omdat iemand dat onder die tweet plaatst?
Kijk de filmpjes onder de tweet zou ik zeggen. Staat zelfs een filmpje hoe de bestuurder uit de auto wordt bevrijd.
Zipportalvrijdag 25 februari 2022 @ 11:46
POLL
Ali_boovrijdag 25 februari 2022 @ 11:47
twitter
schommelstoelvrijdag 25 februari 2022 @ 11:47
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 februari 2022 11:42 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]
Ik vind het wel een hele pijnlijke poging tot false flag/humor/trollen hoor. Dat mensen dit soort situaties misbruiken voor dit soort walgelijke onzin.
Wat ook walgelijk is, is dat Tiktokkers Oekrane nu ook misbruiken voor geld.

Live stream op TikTok met luchtalarm en snikkende mensen op de achtergrond en hopen op donaties.

Bij sommigen is het geluid zo slecht er onder geplaatst.
En nog stinken er kijkers in en geven geld.

Gister stuk of 10 van die stream tegen gekomen.
Mexicanobakkervrijdag 25 februari 2022 @ 11:47
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 februari 2022 11:45 schreef EinarBoe het volgende:

[..]
Ja, maar compassie + gevoel voor humor en trollend rechts gaan heel erg slecht samen. Je ziet het ook al met de infantiele opmerkingen over Rob Jetten (hahaha, hij is homo), Kajsa Ollongren (een vrouw, daar is onze bejaarde hypochonder Poetin toch niet bang voor!!), enzovoorts.
Er zijn ook genoeg van die gekkies die denken dat Rusland 'ons eindelijk komt bevrijden van de EU'.

Zelden zo gelachen.
TigerXtrmvrijdag 25 februari 2022 @ 11:47
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 februari 2022 11:46 schreef Momo het volgende:
[ twitter ]
Bazen _O_
xminatorvrijdag 25 februari 2022 @ 11:47
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 februari 2022 11:46 schreef Momo het volgende:
[ twitter ]
Poeh poeh wat dapper zeg van die kneuzenkermis.
Nobervrijdag 25 februari 2022 @ 11:47
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 februari 2022 11:46 schreef Momo het volgende:
[ twitter ]
Oftewel het EU wil geen woorden maar daden?
MichaelScottvrijdag 25 februari 2022 @ 11:48
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 februari 2022 11:46 schreef Zipportal het volgende:
[poll=3765]
Dat geld hebben we straks nog hard nodig met de gestegen gasprijzen.
Halconvrijdag 25 februari 2022 @ 11:48
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 februari 2022 11:46 schreef Archie het volgende:

[..]
Kijk de filmpjes onder de tweet zou ik zeggen. Staat zelfs een filmpje hoe de bestuurder uit de auto wordt bevrijd.
Dat is ook gewoon met mensen schrijven.
Benselvrijdag 25 februari 2022 @ 11:48
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 februari 2022 11:42 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]
Ik vind het wel een hele pijnlijke poging tot false flag/humor/trollen hoor. Dat mensen dit soort situaties misbruiken voor dit soort walgelijke onzin.
Als het al false flag/trollen is, want er zijn echt mensen die zo extreem denken
Jed1Gamvrijdag 25 februari 2022 @ 11:48
Vermoeiend nepnieuws en die 3 wappies die het topic vervuilen.
crystal_methvrijdag 25 februari 2022 @ 11:49
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 februari 2022 11:43 schreef westwoodblvd het volgende:
[ twitter ]

Ben het hier wel roerend mee eens. Het tijdperk van naviteit moet over zijn voor het Westen. Tijd om flink te investeren in defensie en paraatheid. NAVO-troepen mobiliseren in de Baltische Staten, Polen, Slowakije, Hongarije, Roemeni. Deze man is tot alles in staat en art. 5 van de NAVO is een wassen neus als je pas in staat bent iets terug te doen als de Russen al in Tallinn en Riga staan.
Hij suggereert dat de NAVO nu zwakker staat dan ten tijde van Schmidt en Kohl, toen we tegenover de USSR en het Warshaw pact stonden?
Scrummievrijdag 25 februari 2022 @ 11:49
twitter
Cheeseburgertvrijdag 25 februari 2022 @ 11:49
quote:
MUMBAI — India is exploring ways to set up a rupee payment mechanism for trade with Russia to soften the blow on New Delhi of Western sanctions imposed on Russia after its invasion of Ukraine, government and banking sources said.

https://financialpost.com(...)nctions-blow-sources
India :')
Zipportalvrijdag 25 februari 2022 @ 11:50
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 februari 2022 11:49 schreef Cheeseburgert het volgende:

[..]
India :')
Lekker op de straat poepen.
HSGvrijdag 25 februari 2022 @ 11:50
quote:
10s.gif Op vrijdag 25 februari 2022 11:46 schreef jeroen25 het volgende:

[..]
Racist!
All lives matter.
Halconvrijdag 25 februari 2022 @ 11:50
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 februari 2022 11:49 schreef Scrummie het volgende:
[ twitter ]
Denk dat binnen 'n paar dagen ze wel gaan praten. Als Oekrane de wapens neerlegt, moet Rusland dat natuurlijk ook doen. Dan heb je al 'n wapenstilstand.
#ANONIEMvrijdag 25 februari 2022 @ 11:50
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 februari 2022 11:49 schreef Cheeseburgert het volgende:

[..]
India :')
Het oude axis of evil is terug. Wij goedzakken hebben echt een probleem nu we schurkenstaten niet kunnen vernietigen.
Toby56vrijdag 25 februari 2022 @ 11:50
quote:
7s.gif Op vrijdag 25 februari 2022 11:35 schreef phpmystyle het volgende:

[..]
Ziet er uit als een handreiking. Of we die moeten aannemen is een tweede.
Mocht het geen fake news zijn:

Tot nu toe is nagenoeg iedere zogenaamde 'handreiking' een leugen gebleken. Allemaal met de bedoeling om een oorlog mogelijk te maken.
Volledig negeren zou mijn advies zijn.
Halconvrijdag 25 februari 2022 @ 11:50
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 februari 2022 11:49 schreef Cheeseburgert het volgende:

[..]
India :')
Ach, ten tijde van de Iran-sancties werkten ook allerlei landen daar omheen. Zo gaat dat nu eenmaal. Die sancties zijn meer iets voor de bhne.
Claudia_xvrijdag 25 februari 2022 @ 11:50
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 februari 2022 11:46 schreef Zipportal het volgende:
[poll=3765]
Gisteren meteen gedaan. Er was aan het einde van de dag al 500k binnen.
Momovrijdag 25 februari 2022 @ 11:51
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 februari 2022 11:49 schreef Cheeseburgert het volgende:

[..]
India :')
Wordt wat in de toekomst een blok Rusland-China-India
Anton91vrijdag 25 februari 2022 @ 11:51
quote:
Misschien beter onder een spoiler? 18+
pokkerdepokvrijdag 25 februari 2022 @ 11:51
ligt het aan mij, of is dit een beetje een slappe invatie? gaat helemaal niet zo goed. je bent toch de VS gewend, die gewoon in twee dagen een land volledig wegvaagd..
Mexicanobakkervrijdag 25 februari 2022 @ 11:51
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 februari 2022 11:49 schreef Cheeseburgert het volgende:

[..]
India :')
Schijtland.
Halconvrijdag 25 februari 2022 @ 11:51
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 februari 2022 11:50 schreef Confetti het volgende:

[..]
Het oude axis of evil is terug. Wij goedzakken hebben echt een probleem nu we schurkenstaten niet kunnen vernietigen.
Er is een speciaal betalingssysteem waarmee Europese bedrijven de Amerikaanse sancties kunnen omzeilen. Dit systeem heet Instex. Instex richt zich momenteel op producten die het belangrijkst zijn voor de Iraanse bevolking , zoals medicijnen, medische hulpmiddelen en agrarische levensmiddelen.

https://www.kvk.nl/advies(...)zakendoen-met-/iran/
Mexicanobakkervrijdag 25 februari 2022 @ 11:52
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 februari 2022 11:51 schreef Momo het volgende:

[..]
Wordt wat in de toekomst een blok Rusland-China-India
Maar India is normaal toch niet zo anti-westers?
Halconvrijdag 25 februari 2022 @ 11:52
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 februari 2022 11:51 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]
Schijtland.
Google eens op Instex :)
Ali_boovrijdag 25 februari 2022 @ 11:52
Dat zal echt helpen

twitter
westwoodblvdvrijdag 25 februari 2022 @ 11:52
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 februari 2022 11:49 schreef crystal_meth het volgende:

[..]
Hij suggereert dat de NAVO nu zwakker staat dan ten tijde van Schmidt en Kohl, toen we tegenover de USSR en het Warshaw pact stonden?
Het is een zij, en we hebben inderdaad niet meer de paraatheid die we in de jaren 80 hadden. Kijk alleen maar naar het Nederlandse leger.
crystal_methvrijdag 25 februari 2022 @ 11:52
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 februari 2022 11:52 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]
Maar India is normaal toch niet zo anti-westers?
India koopt wapens van Rusland
Catatafishhvrijdag 25 februari 2022 @ 11:52
Lavrov wil praten als Oekrane stopt met terugschieten. Heb je niets aan dus.
ikbennieuwopfokvrijdag 25 februari 2022 @ 11:53
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 februari 2022 11:50 schreef Confetti het volgende:

[..]
Het oude axis of evil is terug. Wij goedzakken hebben echt een probleem nu we schurkenstaten niet kunnen vernietigen.
Wat heeft India nou weer gedaan? Die geven alleen om oorlog met Pakistan.
Momovrijdag 25 februari 2022 @ 11:53
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 februari 2022 11:52 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]
Maar India is normaal toch niet zo anti-westers?
Ben benieuwd welke kant die vooral op gaan in de toekomst.
Lurfvrijdag 25 februari 2022 @ 11:53
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 februari 2022 11:50 schreef Halcon het volgende:

[..]
Denk dat binnen 'n paar dagen ze wel gaan praten. Als Oekrane de wapens neerlegt, moet Rusland dat natuurlijk ook doen. Dan heb je al 'n wapenstilstand.
Waarom? Dat werkte ook zo goed bij het inleveren van hun kernwapens, zoals is gebleken. Rusland zegt wat op dit moment goed is voor Rusland. Het is salamitactiek. Niks meer, niks minder.
Toby56vrijdag 25 februari 2022 @ 11:53
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 februari 2022 11:52 schreef Catatafishh het volgende:
Lavrov wil praten als Oekrane stopt met terugschieten. Heb je niets aan dus.
Ik mag hopen dat de Oekraners Lavrov raken.
Tocadiscovrijdag 25 februari 2022 @ 11:53
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 februari 2022 11:51 schreef Halcon het volgende:

[..]
Er is een speciaal betalingssysteem waarmee Europese bedrijven de Amerikaanse sancties kunnen omzeilen. Dit systeem heet Instex. Instex richt zich momenteel op producten die het belangrijkst zijn voor de Iraanse bevolking , zoals medicijnen, medische hulpmiddelen en agrarische levensmiddelen.

https://www.kvk.nl/advies(...)zakendoen-met-/iran/
En dat werd nauwelijks gebruikt omdat zo'n beetje elk serieus bedrijf dat in het buitenland actief is doorgaans veel meer geld in de VS verdiende als in Iran en dus niet het risico op Amerikaanse sancties wilde lopen.
Salinavrijdag 25 februari 2022 @ 11:53
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 februari 2022 11:51 schreef Momo het volgende:

[..]
Wordt wat in de toekomst een blok Rusland-China-India
India en China zijn ook niet echt bevriend hoor. Dacht ik.
Hebben vooral zakendeals met Rusland.
Jed1Gamvrijdag 25 februari 2022 @ 11:54
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 februari 2022 11:51 schreef pokkerdepok het volgende:
ligt het aan mij, of is dit een beetje een slappe invatie? gaat helemaal niet zo goed. je bent toch de VS gewend, die gewoon in twee dagen een land volledig wegvaagd..
Vraag me ook af of die manschappen zo gemotiveerd zijn om hun broeders af te knallen.
Guanabanavrijdag 25 februari 2022 @ 11:54
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 februari 2022 11:46 schreef Zipportal het volgende:
[poll=3765]
Weet nog niet, vooralsnog doe ik alleen aan lege UI-symboliek.
Frutselvrijdag 25 februari 2022 @ 11:54
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 februari 2022 11:52 schreef Catatafishh het volgende:
Lavrov wil praten als Oekrane stopt met terugschieten. Heb je niets aan dus.
Prima idee, als Rusland zich heeft teruggetrokken tot eigen grondgebied, hoeft Oekrane niet meer te schieten en kunnen ze gaan praten :)
Mexicanobakkervrijdag 25 februari 2022 @ 11:54
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 februari 2022 11:52 schreef crystal_meth het volgende:

[..]
India koopt wapens van Rusland
Oh ja die zullen ongetwijfeld andere belangen hebben ja, dat is wel de standaard.
MichaelScottvrijdag 25 februari 2022 @ 11:54
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 februari 2022 11:52 schreef Ali_boo het volgende:
Dat zal echt helpen

[ twitter ]
Als Rusland gewoon een wet aanneemt dat ze Den Haag binnenvallen bij een rechtszaak tegen een van hun soldaten dan komt het goed.
jeroen25vrijdag 25 februari 2022 @ 11:55
quote:
7s.gif Op vrijdag 25 februari 2022 11:50 schreef HSG het volgende:

[..]
All lives matter.
Triggered!
Mexicanobakkervrijdag 25 februari 2022 @ 11:55
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 februari 2022 11:52 schreef Halcon het volgende:

[..]
Google eens op Instex :)
En nu?
heywooduvrijdag 25 februari 2022 @ 11:55
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 februari 2022 11:52 schreef Ali_boo het volgende:
Dat zal echt helpen

[ twitter ]
Want het ICC kan beter zelf met z'n rechters naar Oekrane gaan om te vechten? Dit is precies wat ze moeten doen.
Catatafishhvrijdag 25 februari 2022 @ 11:55
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 februari 2022 11:53 schreef Toby56 het volgende:

[..]
Ik mag hopen dat de Oekraners Lavrov raken.
Weet niet of daar veel homo's zijn
Drizzt_DoUrdenvrijdag 25 februari 2022 @ 11:56
quote:
7s.gif Op vrijdag 25 februari 2022 11:50 schreef HSG het volgende:

[..]
All lives matter.
No lives matter 8-) \m/
Halconvrijdag 25 februari 2022 @ 11:56
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 februari 2022 11:53 schreef Lurf het volgende:

[..]
Waarom? Dat werkte ook zo goed bij het inleveren van hun kernwapens, zoals is gebleken. Rusland zegt wat op dit moment goed is voor Rusland. Het is salamitactiek. Niks meer, niks minder.
Wat is het alternatief? Ze gewoon door laten knokken tot er eentje klaar is?
sp3cvrijdag 25 februari 2022 @ 11:56
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 februari 2022 11:51 schreef Momo het volgende:

[..]
Wordt wat in de toekomst een blok Rusland-China-India
ik zie China en India eerder op elkaar schieten dan dat ze met Rusland een blok gaan vormen tegen wat dan ook
Ali_boovrijdag 25 februari 2022 @ 11:56
He he daar zijn ze dan eindelijk, beter laat dan nooit

twitter
miss_slyvrijdag 25 februari 2022 @ 11:56
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 februari 2022 11:52 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]
Maar India is normaal toch niet zo anti-westers?
Is dit anti-westers, of is dit zorgen voor hun eigen hachje?
Zoals de EU zich ook in bochten wringt om vooral zelf niet te veel te lijden onder de sancties?
-_Guitarist_-vrijdag 25 februari 2022 @ 11:56
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 februari 2022 11:56 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:

[..]
No lives matter 8-) \m/
\m/
pokkerdepokvrijdag 25 februari 2022 @ 11:57
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 februari 2022 11:54 schreef Jed1Gam het volgende:

[..]
Vraag me ook af of die manschappen zo gemotiveerd zijn om hun broeders af te knallen.
die doen vast wel wat ze bevolen wordt. zo is de soldaat.
Catatafishhvrijdag 25 februari 2022 @ 11:57
quote:
6s.gif Op vrijdag 25 februari 2022 11:54 schreef Frutsel het volgende:

[..]
Prima idee, als Rusland zich heeft teruggetrokken tot eigen grondgebied, hoeft Oekrane niet meer te schieten en kunnen ze gaan praten :)
Ja uiteraard.
Toby56vrijdag 25 februari 2022 @ 11:57
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 februari 2022 11:52 schreef Ali_boo het volgende:
Dat zal echt helpen

[ twitter ]
Milosevic en Karadzic mochten ook nog even genieten van hun grote successen.
Toch was het niet verkeerd om ze in Den Haag te zien zitten. Hoewel ze een grote bek hadden, zaten ze er bepaald niet voor hun plezier.
Claudia_xvrijdag 25 februari 2022 @ 11:57
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 februari 2022 11:54 schreef Guanabana het volgende:

[..]
Weet nog niet, vooralsnog doe ik alleen aan lege UI-symboliek.
En Fok'ers doneren massaal hun tijd en expertise door Oekrane van strategische adviezen te voorzien.
Salinavrijdag 25 februari 2022 @ 11:57
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 februari 2022 11:56 schreef miss_sly het volgende:

[..]
Is dit anti-westers, of is dit zorgen voor hun eigen hachje?
Dat laatste. Puur zakelijk.
Claudia_xvrijdag 25 februari 2022 @ 11:57
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 februari 2022 11:57 schreef Salina het volgende:

[..]
Dat laatste. Puur zakelijk.
Ik denk dat het een retorische vraag was. :+
sp3cvrijdag 25 februari 2022 @ 11:58
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 februari 2022 11:51 schreef pokkerdepok het volgende:
ligt het aan mij, of is dit een beetje een slappe invatie? gaat helemaal niet zo goed. je bent toch de VS gewend, die gewoon in twee dagen een land volledig wegvaagd..
Irak invasie duurde toch ook nog ruim een maand hoor

qua PR zijn de Amerikanen wel beter
BehoorlijkKritischvrijdag 25 februari 2022 @ 11:58
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 februari 2022 11:57 schreef Toby56 het volgende:

[..]
Milosevic en Karadzic mochten ook nog even genieten van hun grote successen.
Toch was het niet verkeerd om ze in Den Haag te zien zitten. Hoewel ze een grote bek hadden, zaten ze er bepaald niet voor hun plezier.
Alsof Putin ooit in Den Haag zal worden berecht :')
HSGvrijdag 25 februari 2022 @ 11:58
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 februari 2022 11:56 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:

[..]
No lives matter 8-) \m/
Nothing else matter. ;)
Catatafishhvrijdag 25 februari 2022 @ 11:58
quote:
88s.gif Op vrijdag 25 februari 2022 11:56 schreef sp3c het volgende:

[..]
ik zie China en India eerder op elkaar schieten dan dat ze met Rusland een blok gaan vormen tegen wat dan ook
Er is al een handelsblok dus waarom niet nog meer

https://en.m.wikipedia.org/wiki/BRICS
Discombobulatevrijdag 25 februari 2022 @ 11:58
Ik vraag me af of Poetin bereidt is de strijd te verliezen. Gewoon berhaupt. Of dat ie echt volslagen gek geworden is. Dit kan echt zo kneiter uit de hand lopen.
Ufopiloot51vrijdag 25 februari 2022 @ 11:58
Kunnen we niet alle Russische nukes met drones plat bombarderen?
Schaamlapvrijdag 25 februari 2022 @ 11:58
quote:
14s.gif Op vrijdag 25 februari 2022 11:54 schreef MichaelScott het volgende:

[..]
Als Rusland gewoon een wet aanneemt dat ze Den Haag binnenvallen bij een rechtszaak tegen een van hun soldaten dan komt het goed.
Grappig. Die wet heeft de USA namelijk wel.
Salinavrijdag 25 februari 2022 @ 11:59
quote:
88s.gif Op vrijdag 25 februari 2022 11:56 schreef sp3c het volgende:

[..]
ik zie China en India eerder op elkaar schieten dan dat ze met Rusland een blok gaan vormen tegen wat dan ook
Wat nog niet zo lang geleden ook daadwerkelijk gebeurde natuurlijk.

https://en.wikipedia.org/(...)0%93India_skirmishes
crystal_methvrijdag 25 februari 2022 @ 11:59
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 februari 2022 11:51 schreef pokkerdepok het volgende:
ligt het aan mij, of is dit een beetje een slappe invatie? gaat helemaal niet zo goed. je bent toch de VS gewend, die gewoon in twee dagen een land volledig wegvaagd..
Die begonnen met een dagenlange air war voordat ze de eerste troepen naar binnen stuurden.
Salinavrijdag 25 februari 2022 @ 11:59
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 februari 2022 11:57 schreef Claudia_x het volgende:

[..]
Ik denk dat het een retorische vraag was. :+
Extra bevestiging kan nooit kwaad, toch?

:+ :@
Toby56vrijdag 25 februari 2022 @ 11:59
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 februari 2022 11:58 schreef BehoorlijkKritisch het volgende:

[..]
Alsof Putin ooit in Den Haag zal worden berecht :')
Het maakt niet uit.
Helemaal niets doen is het andere uiterste.

Ik heb geen glazen bol.
Ik hoop alleen maar dat het enorm slecht voor hem afloopt.
In Den Haag, Moskou of dood vriezen op Nova Zembla.
Dat maakt me allemaal geen zak uit.
BehoorlijkKritischvrijdag 25 februari 2022 @ 11:59
quote:
88s.gif Op vrijdag 25 februari 2022 11:56 schreef sp3c het volgende:

[..]
ik zie China en India eerder op elkaar schieten dan dat ze met Rusland een blok gaan vormen tegen wat dan ook
China en Rusland zijn ook geen lange termijn vrienden. China vindt het prachtig dat Rusland zichzelf aan het verzwakken is via deze hetze tegen het Westen. Dat is echt de enige reden dat ze Rusland 'steunen'.
pokkerdepokvrijdag 25 februari 2022 @ 12:00
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 februari 2022 11:59 schreef crystal_meth het volgende:

[..]
Die begonnen met een dagenlange air war voordat ze de eerste troepen naar binnen stuurden.
precies. hebben ook zo'n vliegveld helemaal niet nodig
Alouluvrijdag 25 februari 2022 @ 12:00
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 februari 2022 11:51 schreef pokkerdepok het volgende:
ligt het aan mij, of is dit een beetje een slappe invatie? gaat helemaal niet zo goed. je bent toch de VS gewend, die gewoon in twee dagen een land volledig wegvaagd..
Klopt. Maar de strijd is nog niet gestreden. Maar loopt alles behalve vlekkeloos idd. Alle communicatie ook nog intact bijv, apart. Sowieso wordt Russische leger en zeker voetsoldaat overschat.
EinarBoevrijdag 25 februari 2022 @ 12:00
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 februari 2022 11:52 schreef Ali_boo het volgende:
Dat zal echt helpen

[ twitter ]
Waarom zou het niet helpen?
LitmanenAFCAvrijdag 25 februari 2022 @ 12:01
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 februari 2022 11:58 schreef Discombobulate het volgende:
Ik vraag me af of Poetin bereidt is de strijd te verliezen. Gewoon berhaupt. Of dat ie echt volslagen gek geworden is. Dit kan echt zo kneiter uit de hand lopen.
Gisteren meerdere users zien posten dan Poetin uiterst betrouwbaar is en nooooooit een NATO land zal aanvallen.
Momovrijdag 25 februari 2022 @ 12:01
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 februari 2022 11:58 schreef Ufopiloot51 het volgende:
Kunnen we niet alle Russische nukes met drones plat bombarderen?
Dan zijn ze bang dat het uit de hand loopt en Rusland met nucleaire bommen gaat lopen strooien. Of zoiets...
Lurfvrijdag 25 februari 2022 @ 12:01
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 februari 2022 11:56 schreef Halcon het volgende:

[..]
Wat is het alternatief? Ze gewoon door laten knokken tot er eentje klaar is?
Ik weet het niet. Maar afgaan op wat Rusland zegt is, wat ons tot hier gebracht heeft. Je kunt ze simpelweg niet meer op hun woord geloven. Uiteindelijk is het de afweging van de Oekraners wat het nu waard is, maar ik zou er ook niet op ingaan zonder concrete terugtrekking van troepen door de Russen.
Catatafishhvrijdag 25 februari 2022 @ 12:01
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 februari 2022 12:00 schreef EinarBoe het volgende:

[..]
Waarom zou het niet helpen?
Rusland erkent ze niet. Maar dat zijn meer landen. En dat wil niet zeggen natuurlijk dat je het (onderzoeken) maar moet laten.
EinarBoevrijdag 25 februari 2022 @ 12:01
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 februari 2022 11:56 schreef Halcon het volgende:

[..]
Wat is het alternatief? Ze gewoon door laten knokken tot er eentje klaar is?
Het alternatief is de oorlog niet verliezen zodat je niet als verliezer aan de onderhandelingstafel hoeft aan te schuiven.
miss_slyvrijdag 25 februari 2022 @ 12:01
quote:
14s.gif Op vrijdag 25 februari 2022 11:56 schreef Ali_boo het volgende:
He he daar zijn ze dan eindelijk, beter laat dan nooit

[ twitter ]
Pfff, ik vind dit toch wel heftig.
Jed1Gamvrijdag 25 februari 2022 @ 12:01
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 februari 2022 11:57 schreef pokkerdepok het volgende:

[..]
die doen vast wel wat ze bevolen wordt. zo is de soldaat.
Mwhaah, zonder echte visie blijft het moraal niet zo hoog, zelfs soldaten zijn geen robots. Ze doen het dan enkel omdat het hun baan is, een tegenslag komt dan harder aan. Sta je dan tegenover een burger/amateur met een wapen.
XSbigvrijdag 25 februari 2022 @ 12:01
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 februari 2022 11:58 schreef Discombobulate het volgende:
Ik vraag me af of Poetin bereidt is de strijd te verliezen. Gewoon berhaupt. Of dat ie echt volslagen gek geworden is. Dit kan echt zo kneiter uit de hand lopen.
Ik heb mezelf ook al lichtjes voorbereid op een scenario waarin Rusland overal uitgesloten wordt en Poetin dan denkt ‘fuck it’. Een nucleaire oorlog zal dan de laatste optie zijn.
pokkerdepokvrijdag 25 februari 2022 @ 12:01
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 februari 2022 12:00 schreef Aloulu het volgende:

[..]
Klopt. Maar de strijd is nog niet gestreden. Maar loopt alles behalve vlekkeloos idd. Alle communicatie ook nog intact bijv, apart. Sowieso wordt Russische leger en zeker voetsoldaat overschat.
ja we zulen zien. oekraine stelt ook niet veel voor natuurlijk.
WhateverWhatevervrijdag 25 februari 2022 @ 12:01
He, offline?

Isdatzovrijdag 25 februari 2022 @ 12:01
quote:
14s.gif Op vrijdag 25 februari 2022 11:56 schreef Ali_boo het volgende:
He he daar zijn ze dan eindelijk, beter laat dan nooit

[ twitter ]
Dat jij nu pas ergens een tweet tegenkomt betekent niet dat heel Oekrane al twee dagen op hun gat zit he
Halconvrijdag 25 februari 2022 @ 12:02
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 februari 2022 11:59 schreef BehoorlijkKritisch het volgende:

[..]
China en Rusland zijn ook geen lange termijn vrienden. China vindt het prachtig dat Rusland zichzelf aan het verzwakken is via deze hetze tegen het Westen. Dat is echt de enige reden dat ze Rusland 'steunen'.
Dat was toch al gaande.
Ali_boovrijdag 25 februari 2022 @ 12:02
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 februari 2022 11:57 schreef Toby56 het volgende:

[..]
Milosevic en Karadzic mochten ook nog even genieten van hun grote successen.
Toch was het niet verkeerd om ze in Den Haag te zien zitten. Hoewel ze een grote bek hadden, zaten ze er bepaald niet voor hun plezier.
Kan je het echt een straf noemen om in Den Haag veroordeelt te woorden voor je oorlogsmisdaden
murpvrijdag 25 februari 2022 @ 12:02
quote:
https://www.skylinewebcam(...)v/maidan-square.html
EinarBoevrijdag 25 februari 2022 @ 12:02
quote:
1s.gif Op vrijdag 25 februari 2022 12:01 schreef Catatafishh het volgende:

[..]
Rusland erkent ze niet. Maar dat zijn meer landen. En dat wil niet zeggen natuurlijk dat je het (onderzoeken) maar moet laten.
Als er oorlogsmisdadigers worden gedentificeerd kunnen ze gewoon in het buitenland worden opgepakt. Dat betekent dat je enorm beperkt wordt in je bewegingsvrijheid voor de rest van je leven, als generaal of hooggeplaatste Rus.
Halconvrijdag 25 februari 2022 @ 12:03
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 februari 2022 12:01 schreef EinarBoe het volgende:

[..]
Het alternatief is de oorlog niet verliezen zodat je niet als verliezer aan de onderhandelingstafel hoeft aan te schuiven.
Dan zal Oekrane toch de nodige hulp moeten krijgen. En die gaan ze niet krijgen. In elk geval niet de hulp die ze nodig hebben.
pokkerdepokvrijdag 25 februari 2022 @ 12:03
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 februari 2022 12:01 schreef Jed1Gam het volgende:

[..]
Mwhaah, zonder echte visie blijft het moraal niet zo hoog, zelfs soldaten zijn geen robots. Ze doen het dan enkel omdat het hun baan is, een tegenslag komt dan harder aan.
als ze verliezen zijn ze wel dood. dat motiveert.
EinarBoevrijdag 25 februari 2022 @ 12:04
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 februari 2022 12:03 schreef Halcon het volgende:

[..]
Dan zal Oekrane toch de nodige hulp moeten krijgen. En die gaan ze niet krijgen. In elk geval niet de hulp die ze nodig hebben.
Volgens mij hebben ze de oorlog nog niet verloren en hebben wij niet de informatie of inzicht om in te kunnen schatten hoe dit zich over de lange termijn gaat ontwikkelen. Dus alles wat er na je 'dan' staat is speculatief.
Ufopiloot51vrijdag 25 februari 2022 @ 12:04
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 februari 2022 12:01 schreef Momo het volgende:

[..]
Dan zijn ze bang dat het uit de hand loopt en Rusland met nucleaire bommen gaat lopen strooien. Of zoiets...
Dat kan niet als we al hun nukes plat bombarderen. Ik neem aan dat we weten waar ze liggen met alle satellieten enzo.
Candymannetjevrijdag 25 februari 2022 @ 12:05
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 februari 2022 09:56 schreef Frutsel het volgende:

[..]
Ja je kan er afspraken over maken maar die worden toch gebroken.
Zoals het inleveren van de nukes door de Oekrane in ruil voor grenserkenningen van Rusland.
Ja beide partijen maken zich daar schuldig aan.
En de bevolking is weer de Sjaak.
Halconvrijdag 25 februari 2022 @ 12:05
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 februari 2022 12:04 schreef EinarBoe het volgende:

[..]
Volgens mij hebben ze de oorlog nog niet verloren en hebben wij niet de informatie of inzicht om in te kunnen schatten hoe dit zich over de lange termijn gaat ontwikkelen. Dus alles wat er na je 'dan' staat is speculatief.
Of dat Russische leger overschat wordt of niet, het is veel en veel sterker dan dat van Oekrane.
Candymannetjevrijdag 25 februari 2022 @ 12:06
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 februari 2022 09:57 schreef JeMoeder het volgende:

[..]
Beetje whattaboutism he.
Doe een ander niet aan wat je zelf ook niet aangedaan wilt worden.
Zoiets lijkt mij.
Benselvrijdag 25 februari 2022 @ 12:06
quote:
15s.gif Op vrijdag 25 februari 2022 11:57 schreef Claudia_x het volgende:

[..]
En Fok'ers doneren massaal hun tijd en expertise door Oekrane van strategische adviezen te voorzien.
yes, zie vorige topics, mijn advies om de russen op eigen grondgebied te raken zijn wel opgevolgd |:)
Claudia_xvrijdag 25 februari 2022 @ 12:06
Ik zocht gisteren even op hoe oud Poetin is. 69 jaar dus. Die man kan er niet vanuit gaan dat hij nog veel tijd heeft.

Gisteren was ik kritisch t.a.v. de sancties van de EU, die ik niet zwaar genoeg vond. Vandaag ben ik dat nog steeds, maar ik heb meer begrip voor politici en diplomaten die de lange termijn in het vizier houden. Er komt een periode na Poetin, er is een jonge generatie Russen die een andere koers wil, de diverse landen in Oost-Europa willen soeverein zijn. Er is veel om hoop uit te putten. Maar de relatie met Rusland is zo zwaar beschadigd dat ik mag hopen dat Europa afhankelijkheid nu gaat afbouwen en defensie serieuzer gaat nemen.
polderturkvrijdag 25 februari 2022 @ 12:07
De persoon in de platgereden auto is gered. Een wonder.

twitter
Ali_boovrijdag 25 februari 2022 @ 12:07
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 februari 2022 12:01 schreef miss_sly het volgende:

[..]
Pfff, ik vind dit toch wel heftig.
Ik zou nu niet in de schoenen van een Oekrainer willen zitten

twitter
ipa84vrijdag 25 februari 2022 @ 12:07
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 februari 2022 12:05 schreef Halcon het volgende:

[..]
Of dat Russische leger overschat wordt of niet, het is veel en veel sterker dan dat van Oekrane.
Ik vond dit wel een erg interessant twitterdraadje over het Russische leger.
twitter
Ronald-Koemanvrijdag 25 februari 2022 @ 12:08
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 februari 2022 12:07 schreef polderturk het volgende:
De persoon in de platgereden auto is gered. Een wonder.

[ twitter ]
Je liep achter en je blijft maar achter lopen. Knap.
WhateverWhatevervrijdag 25 februari 2022 @ 12:08
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 februari 2022 12:07 schreef Ali_boo het volgende:

[..]
Ik zou nu niet in de schoenen van een Oekrainer willen zitten

[ twitter ]
Doe maar!
crystal_methvrijdag 25 februari 2022 @ 12:08
Zijn alle Russische troepen Oekraine binnengetrokken, of staan de meeste nog steeds aan de grens?
Momovrijdag 25 februari 2022 @ 12:08
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 februari 2022 12:06 schreef Claudia_x het volgende:
Ik zocht gisteren even op hoe oud Poetin is. 69 jaar dus. Die man kan er niet vanuit gaan dat hij nog veel tijd heeft.

Gisteren was ik kritisch t.a.v. de sancties van de EU die ik niet zwaar genoeg vond. Vandaag ben ik dat nog steeds, maar ik heb meer begrip voor politici en diplomaten die de lange termijn in het vizier houden. Er komt een periode na Poetin, er is een jonge generatie Russen die een andere koers wil, de diverse landen in Oost-Europa willen soeverein zijn. Er is veel om hoop uit te putten. Maar de relatie met Rusland is zo zwaar beschadigd dat ik mag hopen dat Europa afhankelijkheid nu gaat afbouwen en defensie serieuzer gaat nemen.
Ik ben wel positief over jonge Russen. Zoals ik gisteren een jonge rus zag zeggen, mensen boven de 40 jaar kijken naar de TV daar, jonge mensen zitten online en krijgen meer mee wat er echt gebeurd.
Candymannetjevrijdag 25 februari 2022 @ 12:09
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 februari 2022 09:59 schreef sp3c het volgende:

[..]
Maar waarom zou de NAVO specifiek raketten in Oekrane willen zetten?
Omdat ze dat in bijna alle landen doen rondom Rusland.
TheVulturevrijdag 25 februari 2022 @ 12:09
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 februari 2022 11:52 schreef Catatafishh het volgende:
Lavrov wil praten als Oekrane stopt met terugschieten. Heb je niets aan dus.
Je walst een land binnen en geeft dan aan dat je wel wil praten als mensen ophouden zich te verdedigen in hun eigen land _O-
EinarBoevrijdag 25 februari 2022 @ 12:09
twitter


Van dit soort tragische berichten zou ik er liever meer zien hier, dan het stokerige gehits van wat zolderkamerhelden die vinden dat Oekrane niet genoeg zijn best doet om te mogen bestaan.

FMbxd7GWYAEfJDB?format=jpg&name=900x900

Dit, hierboven, is wat er gaande is momenteel. Dit is iemands leven. Dit is een echt persoon, in een echte wereld, in een echte oorlog.
Momovrijdag 25 februari 2022 @ 12:09
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 februari 2022 12:08 schreef crystal_meth het volgende:
Zijn alle Russische troepen Oekraine binnengetrokken, of staan de meeste nog steeds aan de grens?
Analisten hadden het er gisteren over dat ongeveer de helft van de 150.000 Russen dicht bij de grens nu in Oekraine zijn.
Halconvrijdag 25 februari 2022 @ 12:10
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 februari 2022 12:07 schreef ipa84 het volgende:

[..]
Ik vond dit wel een erg interessant twitterdraadje over het Russische leger.
[ twitter ]
Daarom denk ik dat ze ook helemaal niet op een jarenlange bezetting mikken. Da's niet vol te houden en haalt weinig als je fikse weerstand ondervindt onder de bevolking van het land dat je bezet.
EinarBoevrijdag 25 februari 2022 @ 12:11
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 februari 2022 12:05 schreef Halcon het volgende:

[..]
Of dat Russische leger overschat wordt of niet, het is veel en veel sterker dan dat van Oekrane.
Maar het Russische leger is niet in zijn geheel daar, en ook afhankelijk van veel logistieke ondersteuning die aangevoerd moet worden. En in dat opzicht is Oekrane wel in het voordeel, want die zijn in zijn geheel aanwezig en hebben ook alle middelen al ter plaatse.
Stoorzendertvrijdag 25 februari 2022 @ 12:11
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 februari 2022 12:08 schreef crystal_meth het volgende:
Zijn alle Russische troepen Oekraine binnengetrokken, of staan de meeste nog steeds aan de grens?
Van wat ik gisteren begreep zijn er zo'n 80 bataljons aanwezig in Oekrane. Dat vertaald naar ongeveer 60.000 man. Volgens deze getallen zouden er dus nog zo'n 100k langs de grens staan
pokkerdepokvrijdag 25 februari 2022 @ 12:11
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 februari 2022 12:08 schreef Momo het volgende:

[..]
Ik ben wel positief over jonge Russen. Zoals ik gisteren een jonge rus zag zeggen, mensen boven de 40 jaar kijken naar de TV daar, jonge mensen zitten online en krijgen meer mee wat er echt gebeurd.
ik zag gisteren nog een russische youtuber huilend uitleggen dat ie geen idee heeft wat er nou echt gebeurt. ze geloven de westerse media ook niet, dat is er wel ingeramd door de russische media.
Frutselvrijdag 25 februari 2022 @ 12:12
Wat laatste nieuws toegevoegd aan de OP - als iemand meer nuttige linkjes heeft (die voor langere tijd van belang kunnen zijn) gewoon even de TS vragen (of n van ons)
Ali_boovrijdag 25 februari 2022 @ 12:12
quote:
7s.gif Op vrijdag 25 februari 2022 12:01 schreef Isdatzo het volgende:

[..]
Dat jij nu pas ergens een tweet tegenkomt betekent niet dat heel Oekrane al twee dagen op hun gat zit he
Waar zijn de tanks, straaljagers, leger raketafweersystemen ect?
sp3cvrijdag 25 februari 2022 @ 12:12
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 februari 2022 12:09 schreef Candymannetje het volgende:

[..]
Omdat ze dat in bijna alle landen doen rondom Rusland.
er staan in geen enkel land rondom Rusland langeafstandsraketten van de NAVO volgens mij
JeMoedervrijdag 25 februari 2022 @ 12:12
twitter
Toby56vrijdag 25 februari 2022 @ 12:12
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 februari 2022 12:08 schreef Momo het volgende:

[..]
Ik ben wel positief over jonge Russen. Zoals ik gisteren een jonge rus zag zeggen, mensen boven de 40 jaar kijken naar de TV daar, jonge mensen zitten online en krijgen meer mee wat er echt gebeurd.
En er is ook een verschil tussen stad en platteland.
(Een tikje generaliserend gesteld, maar het conservatieve gedachtengoed is op het platteland veel meer terug te vinden. Zoals een maat van me ooit zei (hij is een paar keer op 'trektocht' (huhu) geweest door Rusland): ontzettend aardige en gastvrije mensen, maar ze zijn er ook van overtuigd dat de rest van Europa nooit is bevrijd en nog steeds door de Nazi's wordt geregeerd.)
Halconvrijdag 25 februari 2022 @ 12:12
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 februari 2022 12:11 schreef pokkerdepok het volgende:

[..]
ik zag gisteren nog een russische youtuber huilend uitleggen dat ie geen idee heeft wat er nou echt gebeurt. ze geloven de westerse media ook niet, dat is er wel ingeramd door de russische media.
Westerse media zijn natuurlijk ook niet gebarsten van hun eerste leugen.
pokkerdepokvrijdag 25 februari 2022 @ 12:12
en als putin vertrekt installeert ie natuurlijk wel eerst een opvolger. dat heeft hij al eerder zo gedaan.
HSGvrijdag 25 februari 2022 @ 12:13
Het westen heeft Rusland gewoon uitgedaagd en dit is de prijs die je moet betalen.
Jed1Gamvrijdag 25 februari 2022 @ 12:13
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 februari 2022 12:09 schreef EinarBoe het volgende:
[ twitter ]

Van dit soort tragische berichten zou ik er liever meer zien hier, dan het stokerige gehits van wat zolderkamerhelden die vinden dat Oekrane niet genoeg zijn best doet om te mogen bestaan.

[ afbeelding ]

Dit, hierboven, is wat er gaande is momenteel. Dit is iemands leven. Dit is een echt persoon, in een echte wereld, in een echte oorlog.
Collega van mijn vrouw, familie zit in Kiev. Vannacht een bom afgegaan in hun buurt, pa mag het land niet uit want onder 60. Bizarre shit.
Ronzzvrijdag 25 februari 2022 @ 12:13
quote:
7s.gif Op vrijdag 25 februari 2022 12:13 schreef HSG het volgende:
Het westen heeft Rusland gewoon uitgedaagd en dit is de prijs die je moet betalen.
Andersom bedoel je.
pokkerdepokvrijdag 25 februari 2022 @ 12:13
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 februari 2022 12:12 schreef Halcon het volgende:

[..]
Westerse media zijn natuurlijk ook niet gebarsten van hun eerste leugen.
nee, maar je kan wel gewoon de juiste informatie vinden.
Stoorzendertvrijdag 25 februari 2022 @ 12:13
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 februari 2022 12:12 schreef Ali_boo het volgende:

[..]
Waar zijn de tanks, straaljagers, leger raketafweersystemen ect?
Kaput. En zoveel straaljagers hebben ze niet
polderturkvrijdag 25 februari 2022 @ 12:14
Mathijs Bouman heeft 100% gelijk. Dan gaan we het maar voelen in onze portemonnee. Kan me geen flikker schelen.

We moeten bij onze politici eisen dat we geen liter gas meer importeren uit Rusland.

twitter
Ali_boovrijdag 25 februari 2022 @ 12:14
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 februari 2022 12:06 schreef Claudia_x het volgende:
Ik zocht gisteren even op hoe oud Poetin is. 69 jaar dus. Die man kan er niet vanuit gaan dat hij nog veel tijd heeft.

Gisteren was ik kritisch t.a.v. de sancties van de EU, die ik niet zwaar genoeg vond. Vandaag ben ik dat nog steeds, maar ik heb meer begrip voor politici en diplomaten die de lange termijn in het vizier houden. Er komt een periode na Poetin, er is een jonge generatie Russen die een andere koers wil, de diverse landen in Oost-Europa willen soeverein zijn. Er is veel om hoop uit te putten. Maar de relatie met Rusland is zo zwaar beschadigd dat ik mag hopen dat Europa afhankelijkheid nu gaat afbouwen en defensie serieuzer gaat nemen.
69 is vrij jong voor een wereldlijder , google eens de leeftijd van de president van de vrije wereld ;)
Lyrebirdvrijdag 25 februari 2022 @ 12:14
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 februari 2022 12:06 schreef Claudia_x het volgende:
Ik zocht gisteren even op hoe oud Poetin is. 69 jaar dus. Die man kan er niet vanuit gaan dat hij nog veel tijd heeft.

Gisteren was ik kritisch t.a.v. de sancties van de EU, die ik niet zwaar genoeg vond. Vandaag ben ik dat nog steeds, maar ik heb meer begrip voor politici en diplomaten die de lange termijn in het vizier houden. Er komt een periode na Poetin, er is een jonge generatie Russen die een andere koers wil, de diverse landen in Oost-Europa willen soeverein zijn. Er is veel om hoop uit te putten. Maar de relatie met Rusland is zo zwaar beschadigd dat ik mag hopen dat Europa afhankelijkheid nu gaat afbouwen en defensie serieuzer gaat nemen.
Je hebt wel een punt. Er is hoop voor de toekomst. Ik kan het in ieder geval altijd goed met Russische studenten vinden.
sp3cvrijdag 25 februari 2022 @ 12:14
quote:
7s.gif Op vrijdag 25 februari 2022 12:13 schreef HSG het volgende:
Het westen heeft Rusland gewoon uitgedaagd en dit is de prijs die je moet betalen.
voorlopig betalen alleen de Russen en de Oekrainers die prijs
Halconvrijdag 25 februari 2022 @ 12:14
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 februari 2022 12:13 schreef pokkerdepok het volgende:

[..]
nee, maar je kan wel gewoon de juiste informatie vinden.
Soms moet je wel heel goed zoeken.
Ulxvrijdag 25 februari 2022 @ 12:14
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 februari 2022 12:10 schreef Halcon het volgende:

[..]
Daarom denk ik dat ze ook helemaal niet op een jarenlange bezetting mikken. Da's niet vol te houden en haalt weinig als je fikse weerstand ondervindt onder de bevolking van het land dat je bezet.
Maar hoe voorkom je dan weer zoiets als 2014? Marionetten zullen niet bepaald populair zijn bij de bevolking.
Niavrijdag 25 februari 2022 @ 12:14
JohnnyFD en Bald and Bankrupt met een update:

Calandvrijdag 25 februari 2022 @ 12:14
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 februari 2022 11:47 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]
Er zijn ook genoeg van die gekkies die denken dat Rusland 'ons eindelijk komt bevrijden van de EU'.

Zelden zo gelachen.
Ik vind het eigenlijk wel prettig dat de rechtsgekkies inclusief Baudet daar kleur mee bekennen. Nu is fout in de oorlog zijn daadwerkelijk weer een keuze en kunnen we het beestje bij de naam noemen.
Halconvrijdag 25 februari 2022 @ 12:14
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 februari 2022 12:14 schreef polderturk het volgende:
Mathijs Bouman heeft 100% gelijk. Dan gaan we het maar voelen in onze portemonnee. Kan me geen flikker schelen.

We moeten bij onze politici eisen dat we geen liter gas meer importeren uit Rusland.

[ twitter ]
Het staat je vrij om thuis het gas dicht te zetten h.
Tocadiscovrijdag 25 februari 2022 @ 12:14
quote:
88s.gif Op vrijdag 25 februari 2022 12:14 schreef sp3c het volgende:

[..]
voorlopig betalen alleen de Russen en de Oekrainers die prijs
Nouja, de benzine is toch weer een paar cent duurder geworden h.
Perrinvrijdag 25 februari 2022 @ 12:15
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 februari 2022 12:07 schreef ipa84 het volgende:

[..]
Ik vond dit wel een erg interessant twitterdraadje over het Russische leger.
[ twitter ]
Dit is zo'n beetje hoe het hopelijk gaat uitpakken.
Houtenbeenvrijdag 25 februari 2022 @ 12:15
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 februari 2022 12:14 schreef polderturk het volgende:
Mathijs Bouman heeft 100% gelijk. Dan gaan we het maar voelen in onze portemonnee. Kan me geen flikker schelen.

We moeten bij onze politici eisen dat we geen liter gas meer importeren uit Rusland.

[ twitter ]
_O- _O-
Salinavrijdag 25 februari 2022 @ 12:15
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 februari 2022 12:14 schreef Ali_boo het volgende:

wereldlijder
Wel de bedoeling dat ie uiteindelijk gaat lijden, inderdaad.
#ANONIEMvrijdag 25 februari 2022 @ 12:16
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 februari 2022 12:07 schreef ipa84 het volgende:

[..]
Ik vond dit wel een erg interessant twitterdraadje over het Russische leger.
[ twitter ]
Tja, laten we het hopen.

Ben er zelf eerder bang voor dat er straks een pro-Russische regering wordt genstalleerd en we een langdurige burgeroorlog krijgen.
Halconvrijdag 25 februari 2022 @ 12:16
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 februari 2022 12:14 schreef Ulx het volgende:

[..]
Maar hoe voorkom je dan weer zoiets als 2014? Marionetten zullen niet bepaald populair zijn bij de bevolking.
Voor zo ver ik nu heb gelezen, accepteren ze dat de huidige president blijft zitten.
pokkerdepokvrijdag 25 februari 2022 @ 12:16
quote:
daar zat ik ook op te wachten
polderturkvrijdag 25 februari 2022 @ 12:16
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 februari 2022 12:14 schreef Halcon het volgende:

[..]
Het staat je vrij om thuis het gas dicht te zetten h.
Goed voorstel. Ga ik gelijk doen. Ik ga met een lekker dikke trui lopen.
Stoorzendertvrijdag 25 februari 2022 @ 12:16
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 februari 2022 12:14 schreef Halcon het volgende:

[..]
Het staat je vrij om thuis het gas dicht te zetten h.
Nee dat zet zoden aan de dijk. Ik ben het met @polderturk eens. Dichtdraaien die kraan! Ondanks dat ik dat ook in mijn portemonnee ga voelen
Immerdebestebobvrijdag 25 februari 2022 @ 12:17
quote:
Dat Bald nog niet een keer is omgekomen is sowieso een wonder. En ook Corona ging net goed.
Candymannetjevrijdag 25 februari 2022 @ 12:17
quote:
88s.gif Op vrijdag 25 februari 2022 12:12 schreef sp3c het volgende:

[..]
er staan in geen enkel land rondom Rusland langeafstandsraketten van de NAVO volgens mij
In Incilik lagen atoomwapens, die zijn weg gehaald toen de coup tegen Erdogan werd gepleegd.
Isdatzovrijdag 25 februari 2022 @ 12:17
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 februari 2022 12:12 schreef Ali_boo het volgende:

[..]
Waar zijn de tanks, straaljagers, leger raketafweersystemen ect?
Straaljagers hadden ze amper, maar het leger vecht wel degelijk: verschillende Russische vliegtuigen en helikopters neergehaald, legio beelden van uitgebrande Russische tanks en artillerie, het militaire vliegveld ten NW van Kiev weer terugveroverd, etc.
Halconvrijdag 25 februari 2022 @ 12:17
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 februari 2022 12:16 schreef polderturk het volgende:

[..]
Goed voorstel. Ga ik gelijk doen. Ik ga met een lekker dikke trui lopen.
De daad bij het woord voegen.
Tocadiscovrijdag 25 februari 2022 @ 12:17
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 februari 2022 12:16 schreef Halcon het volgende:

[..]
Voor zo ver ik nu heb gelezen, accepteren ze dat de huidige president blijft zitten.
En waarom zouden ze die niet afzetten als die zich als een pro-Russische marionet gaat gedragen?
Ferdiivrijdag 25 februari 2022 @ 12:17
quote:
1s.gif Op vrijdag 25 februari 2022 12:14 schreef Caland het volgende:

[..]
Ik vind het eigenlijk wel prettig dat de rechtsgekkies inclusief Baudet daar kleur mee bekennen. Nu is fout in de oorlog zijn daadwerkelijk weer een keuze en kunnen we het beestje bij de naam noemen.
Kunnen we die gekkies niet als nsbers het land uitjagen?
Stoorzendertvrijdag 25 februari 2022 @ 12:17
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 februari 2022 12:16 schreef polderturk het volgende:

[..]
Goed voorstel. Ga ik gelijk doen. Ik ga met een lekker dikke trui lopen.
Niet nodig. De lente komt eraan
HeatWavevrijdag 25 februari 2022 @ 12:18
Bald O+. Al jaren trouwe kijker van al zijn videos. Johnny FD is een beetje een grifter, met zijn "get rich quick" dingen..
Halconvrijdag 25 februari 2022 @ 12:18
UEFA has ordered Russian and Ukrainian football teams to play at neutral venues in any competitions organized by the European football governing body “until further notice.”
sp3cvrijdag 25 februari 2022 @ 12:18
quote:
9s.gif Op vrijdag 25 februari 2022 12:14 schreef Tocadisco het volgende:

[..]
Nouja, de benzine is toch weer een paar cent duurder geworden h.
ja verdomme
1120858945apache-flying-skills-gif.gif
Perrinvrijdag 25 februari 2022 @ 12:18
quote:
7s.gif Op vrijdag 25 februari 2022 12:17 schreef Isdatzo het volgende:

[..]
Straaljagers hadden ze amper, maar het leger vecht wel degelijk: verschillende Russische vliegtuigen en helikopters neergehaald, legio beelden van uitgebrande Russische tanks en artillerie, het militaire vliegveld ten NW van Kiev weer terugveroverd, etc.
Ja ze doen het verstandig. In het open veld een conventionele oorlog voeren is niet de verstandigste aanpak.
polderturkvrijdag 25 februari 2022 @ 12:18
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 februari 2022 12:17 schreef Stoorzendert het volgende:

[..]
Niet nodig. De lente komt eraan
Zet jij ook de verwarming uit?
Laten we een actie beginnen.

#TurnOffTheGasForUkraine
Korenfokvrijdag 25 februari 2022 @ 12:19
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 februari 2022 11:39 schreef 297534 het volgende:

[..]
Het lijkt mij dat 99% van dit soort dingen wordt gepost door populistisch rechts om BLM e.d. in een kwaad daglicht te zetten.
klopt en de gene die het post, wil ook afleiden van het onderwerp in deze topics.
RetepVvrijdag 25 februari 2022 @ 12:19
quote:
1s.gif Op vrijdag 25 februari 2022 11:21 schreef polderturk het volgende:
Echt walgelijk barbaars dit. De tank rijdt een rijdende auto plat. Een bewuste moordaanslag.

[ twitter ]
Helemaal mee eens.

Aan de andere kant is het oorlog, en er is nog nooit een oorlog in de hele geschiedenis geweest waar losgeslagen soldaten niet nodeloos op burgers los gingen, al was het alleen maar om een voorbeeld te stellen.

Dus als het hier ooit oorlog wordt: doe niet zo stom als die man, soldaten zijn onredelijk, punt. Blijf altijd uit hun zicht.

Voor de rest is dit een keiharde oorlogsmisdaad en is er in theorie de mogelijkheid om de tankcommandant voor de internationale rechtbank te slepen. Moet je hem wel eerst vinden, natuurlijk. En het ueberhaupt natuurlijk ook nog eerst zien te overleven.

De man heeft het overleefd, dus hij heeft veel geluk gehad.

twitter
westwoodblvdvrijdag 25 februari 2022 @ 12:19
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 februari 2022 12:12 schreef JeMoeder het volgende:
[ twitter ]
Dan zijn we ze hier kwijt. Ik zou er voor tekenen.
sp3cvrijdag 25 februari 2022 @ 12:20
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 februari 2022 12:17 schreef Candymannetje het volgende:

[..]
In Incilik lagen atoomwapens, die zijn weg gehaald toen de coup tegen Erdogan werd gepleegd.
raketten of bommen?
Straatcommando.vrijdag 25 februari 2022 @ 12:20
Misschien dat het westen nu een keer wakker wordt met die vreemde houding de afgelopen decennia. De wereld is geen kinderspeelplaats. Niet alles is met woorden op te lossen, defensie is geen vies woord of asset om dom geweld te gebruiken.

En vooral, wordt eens zelfredzaam ipv altijd maar de weg van de minste weerstand/kosten te zoeken.
Halconvrijdag 25 februari 2022 @ 12:20
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 februari 2022 12:17 schreef Tocadisco het volgende:

[..]
En waarom zouden ze die niet afzetten als die zich als een pro-Russische marionet gaat gedragen?
Dus geen regime change, omdat het huidige regime zich toch wel zo gaat gedragen als het toekomstige regime na een hypothetische regime change.

Nah.

Denk eerder dat je dan moet denken in voorwaarden die gelden voor Oekrane. Ook kun je je afvragen wat de Russen verstaan onder Oekrane. Kan natuurlijk best Oekrane minus die separistische gebieden zijn, aangezien ze die al hebben erkend als onafhankelijk.
KingRadlervrijdag 25 februari 2022 @ 12:20
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 februari 2022 12:16 schreef polderturk het volgende:

[..]
Goed voorstel. Ga ik gelijk doen. Ik ga met een lekker dikke trui lopen.
Gas heb je helemaal niet nodig thuis.
Warme trui aan, electrische kachel, koud douchen.
Inductie koken.
Ali_boovrijdag 25 februari 2022 @ 12:20
quote:
7s.gif Op vrijdag 25 februari 2022 12:17 schreef Isdatzo het volgende:

[..]
Straaljagers hadden ze amper, maar het leger vecht wel degelijk: verschillende Russische vliegtuigen en helikopters neergehaald, legio beelden van uitgebrande Russische tanks en artillerie, het militaire vliegveld ten NW van Kiev weer terugveroverd, etc.
Je zou best wel eens gelijk kunnen hebben

twitter
NecSpeNecMetuvrijdag 25 februari 2022 @ 12:21
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 februari 2022 12:20 schreef Straatcommando. het volgende:
Misschien dat het westen nu een keer wakker wordt met die vreemde houding de afgelopen decennia. De wereld is geen kinderspeelplaats. Niet alles is met woorden op te lossen, defensie is geen vies woord of asset om dom geweld te gebruiken.

En vooral, wordt eens zelfredzaam ipv altijd maar de weg van de minste weerstand/kosten te zoeken.
Eens. Beter laat dan nooit.
Niavrijdag 25 februari 2022 @ 12:21
quote:
1s.gif Op vrijdag 25 februari 2022 12:17 schreef Immerdebestebob het volgende:

[..]
Dat Bald nog niet een keer is omgekomen is sowieso een wonder. En ook Corona ging net goed.
Ik dacht dat Bald terug was naar de UK. Rot dat de jongens er nu middenin zitten, maar hoe vaak zal je zo'n situatie nog meemaken in je leven?
Tocadiscovrijdag 25 februari 2022 @ 12:21
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 februari 2022 12:20 schreef Halcon het volgende:

[..]
Dus geen regime change, omdat het huidige regime zich toch wel zo gaat gedragen als het toekomstige regime na een hypothetische regime change.

Nah.

Denk eerder dat je dan moet denken in voorwaarden die gelden voor Oekrane. Ook kun je je afvragen wat de Russen verstaan onder Oekrane. Kan natuurlijk best Oekrane minus die separistische gebieden zijn, aangezien ze die al hebben erkend als onafhankelijk.
Ik betwijfel of betogers en/of gewapende milities zich door een stukje semantiek (hij is niet afgezet dus technisch gezien geen regime change) laten tegenhouden :D.
WhateverWhatevervrijdag 25 februari 2022 @ 12:21
Oekraense piloot is nationale held, krijgt titel ‘Ghost Of Kyiv’ en dit is waarom

Ghost of Kyiv _O_
Isdatzovrijdag 25 februari 2022 @ 12:22
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 februari 2022 12:20 schreef Straatcommando. het volgende:
Misschien dat het westen nu een keer wakker wordt met die vreemde houding de afgelopen decennia. De wereld is geen kinderspeelplaats. Niet alles is met woorden op te lossen, defensie is geen vies woord of asset om dom geweld te gebruiken.

En vooral, wordt eens zelfredzaam ipv altijd maar de weg van de minste weerstand/kosten te zoeken.
Ja maar als we wederzijds afhankelijk van elkaar zijn dan worden we vanzelf vriendjes!!!11
Ali_boovrijdag 25 februari 2022 @ 12:22
quote:
1s.gif Op vrijdag 25 februari 2022 12:17 schreef Immerdebestebob het volgende:

[..]
Dat Bald nog niet een keer is omgekomen is sowieso een wonder. En ook Corona ging net goed.
Bald is een kat met 7 levens , die krijgen ze niet zomaar klein :Y)
xminatorvrijdag 25 februari 2022 @ 12:22
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 februari 2022 12:06 schreef Claudia_x het volgende:
Ik zocht gisteren even op hoe oud Poetin is. 69 jaar dus. Die man kan er niet vanuit gaan dat hij nog veel tijd heeft.

Gisteren was ik kritisch t.a.v. de sancties van de EU, die ik niet zwaar genoeg vond. Vandaag ben ik dat nog steeds, maar ik heb meer begrip voor politici en diplomaten die de lange termijn in het vizier houden. Er komt een periode na Poetin, er is een jonge generatie Russen die een andere koers wil, de diverse landen in Oost-Europa willen soeverein zijn. Er is veel om hoop uit te putten. Maar de relatie met Rusland is zo zwaar beschadigd dat ik mag hopen dat Europa afhankelijkheid nu gaat afbouwen en defensie serieuzer gaat nemen.
Denk je serieus dat dit allemaal uit de mouw van Poetin alleen komt?

Soms denk ik ook, had ik maar ook een plaat voor mijn kop. Het leven was dan iets mooier geweest.
JeMoedervrijdag 25 februari 2022 @ 12:22
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 februari 2022 12:21 schreef Nia het volgende:

[..]
Ik dacht dat Bald terug was naar de UK. Rot dat de jongens er nu middenin zitten, maar hoe vaak zal je zo'n situatie nog meemaken in je leven?
Ik dacht dat hij probeerde terug te gaan. Weet niet of dat gelukt is. JohnnyFD is helemaal genaaid want net woning in Kiev gekocht.
ipa84vrijdag 25 februari 2022 @ 12:22
quote:
1s.gif Op vrijdag 25 februari 2022 12:16 schreef Heph844 het volgende:

[..]
Tja, laten we het hopen.

Ben er zelf eerder bang voor dat er straks een pro-Russische regering wordt genstalleerd en we een langdurige burgeroorlog krijgen.
Dat zal wel gaan gebeuren waarschijnlijk. Het is gewoon te hopen dat het Rusland heel veel gaat kosten om dat voor elkaar te krijgen en zo te houden. Dan heb je grote kans dat Rusland onder druk van sancties en internationaal gezien worden als paria dat Poetin van binnenuit afgezet wordt. De geruchten gaan dat hij behoorlijk ziek is.
twitter
Momovrijdag 25 februari 2022 @ 12:23
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 februari 2022 12:20 schreef Straatcommando. het volgende:
Misschien dat het westen nu een keer wakker wordt met die vreemde houding de afgelopen decennia. De wereld is geen kinderspeelplaats. Niet alles is met woorden op te lossen, defensie is geen vies woord of asset om dom geweld te gebruiken.

En vooral, wordt eens zelfredzaam ipv altijd maar de weg van de minste weerstand/kosten te zoeken.
Eens we zijn vervreemd van het concept oorlog of gevaar. Poetin gaat echt niet stoppen door praatjes of sancties. Ben bang dat de NATO toch militair moet ingrijpen om dit te stoppen. Want het stopt ook niet bij Oekraine waarschijnlijk.
Perrinvrijdag 25 februari 2022 @ 12:23
quote:
Sprekende titel.
Gunnervrijdag 25 februari 2022 @ 12:23
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 februari 2022 12:14 schreef polderturk het volgende:
Mathijs Bouman heeft 100% gelijk. Dan gaan we het maar voelen in onze portemonnee. Kan me geen flikker schelen.

We moeten bij onze politici eisen dat we geen liter gas meer importeren uit Rusland.

[ twitter ]
De inhoudsmaat voor gas drukt men niet uit in liters.
Tocadiscovrijdag 25 februari 2022 @ 12:23
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 februari 2022 12:22 schreef ipa84 het volgende:

[..]
Dat zal wel gaan gebeuren waarschijnlijk. Het is gewoon te hopen dat het Rusland heel veel gaat kosten om dat voor elkaar te krijgen en zo te houden. Dan heb je grote kans dat Rusland onder druk van sancties en internationaal gezien worden als paria dat Poetin van binnenuit afgezet wordt. De geruchten gaan dat hij behoorlijk ziek is.
[ twitter ]
Hoop dat het heel veel pijn doet.
#ANONIEMvrijdag 25 februari 2022 @ 12:23
quote:
9s.gif Op vrijdag 25 februari 2022 11:37 schreef Momo het volgende:

[..]
Ik kijk er erg naar uit om te zien wat Gerda uit Hoogeveen of Hans uit Delft ervan vinden.
Beetje hetzelfde als wat je hier op FOK doet dus.
TheVulturevrijdag 25 februari 2022 @ 12:23
quote:
1s.gif Op vrijdag 25 februari 2022 12:22 schreef xminator het volgende:

[..]
Denk je serieus dat dit allemaal uit de mouw van Poetin alleen komt?

Soms denk ik ook, had ik maar ook een plaat voor mijn kop. Het leven was dan iets mooier geweest.
Poetin en een clubje van jaknikkers om 'm heen, die groep is denk ik niet groter dan een man of 10, de rest is puur uitvoerend uit angst dat ze zelf worden vermoord.
NightDancertvrijdag 25 februari 2022 @ 12:24
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 februari 2022 12:16 schreef Stoorzendert het volgende:

[..]
Nee dat zet zoden aan de dijk. Ik ben het met @:Polderturk eens. Dichtdraaien die kraan! Ondanks dat ik dat ook in mijn portemonnee ga voelen
Eens, elke economische lijn met Rusland moet worden verbroken, dus ook swift afsluiten. Verder al het vliegverkeer van- en naar Rusland stoppen, het luchtruim voor Russische vliegtuigen sluiten in Europa en alle Russische tegoeden in Europa in beslag nemen. Geen enkel economisch middel mag worden ontzien.

Verder Rusland van elk sportevenement weren inclusief Russische clubs.
Mexicanobakkervrijdag 25 februari 2022 @ 12:24
quote:
2s.gif Op vrijdag 25 februari 2022 12:23 schreef Gunner het volgende:

[..]
De inhoudsmaat voor gas drukt men niet uit in liters.
Dus WE voldoen al!

ERG MOOI
Candymannetjevrijdag 25 februari 2022 @ 12:24
quote:
88s.gif Op vrijdag 25 februari 2022 12:20 schreef sp3c het volgende:

[..]
raketten of bommen?
Geen idee wat ze precies hadden.
Ik bedoelde ook niet specifiek raketten maar militaire basissen.
Dat had ik wat duidelijker moeten vermelden.
Als je zo vlak aan de grens zit heb je geen lange afstand raketten nodig lijkt mij.
Misschien wat kruisraketten ofzo.
Niavrijdag 25 februari 2022 @ 12:24
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 februari 2022 12:22 schreef Ali_boo het volgende:

[..]
Bald is een kat met 7 levens , die krijgen ze niet zomaar klein :Y)
Zijn video's zijn een genot om naar te kijken. Hij is een soort Michael Palin.
ondeugendvrijdag 25 februari 2022 @ 12:24
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 februari 2022 12:09 schreef EinarBoe het volgende:
[ twitter ]

Van dit soort tragische berichten zou ik er liever meer zien hier, dan het stokerige gehits van wat zolderkamerhelden die vinden dat Oekrane niet genoeg zijn best doet om te mogen bestaan.

[ afbeelding ]

Dit, hierboven, is wat er gaande is momenteel. Dit is iemands leven. Dit is een echt persoon, in een echte wereld, in een echte oorlog.
Elke dode is ook iemands kind.
Ook Russische moeders huilen.

Beetje empathisch vermogen is wel een pr inderdaad
RetepVvrijdag 25 februari 2022 @ 12:25
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 februari 2022 12:20 schreef Straatcommando. het volgende:
Misschien dat het westen nu een keer wakker wordt met die vreemde houding de afgelopen decennia. De wereld is geen kinderspeelplaats. Niet alles is met woorden op te lossen, defensie is geen vies woord of asset om dom geweld te gebruiken.

En vooral, wordt eens zelfredzaam ipv altijd maar de weg van de minste weerstand/kosten te zoeken.
Dit is het nieuwe Woke.

Eerst het Woke dat iedereen een individu is en een eigen lotsbestemming moet hebben.

En nu het Woke dat de wereld een gevaarlijke plaats is waarin je jezelf met woorden, foto's en stijl niet overeind kan houden.

Woke 2.0:reality
Homeyvrijdag 25 februari 2022 @ 12:25
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 februari 2022 12:14 schreef polderturk het volgende:
Mathijs Bouman heeft 100% gelijk. Dan gaan we het maar voelen in onze portemonnee. Kan me geen flikker schelen.

We moeten bij onze politici eisen dat we geen liter gas meer importeren uit Rusland.

[ twitter ]
Nee, de belasting op energie, hoogste van heel Europa, moet fors omlaag. Dat is de boodschap voor Den Haag.
#ANONIEMvrijdag 25 februari 2022 @ 12:25
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 februari 2022 12:20 schreef Straatcommando. het volgende:
Misschien dat het westen nu een keer wakker wordt met die vreemde houding de afgelopen decennia. De wereld is geen kinderspeelplaats. Niet alles is met woorden op te lossen, defensie is geen vies woord of asset om dom geweld te gebruiken.

En vooral, wordt eens zelfredzaam ipv altijd maar de weg van de minste weerstand/kosten te zoeken.
Laf leiderschap heeft dit veroorzaakt. Putin is een alpha mannetje die keihard is en niets ontziend te werk gaat.
Stoorzendertvrijdag 25 februari 2022 @ 12:26
Oude Soviet rotzooi :') _O-

https://twitter.com/ahmedbabaad21/status/1497170287963615233
Schaamlapvrijdag 25 februari 2022 @ 12:26
quote:
88s.gif Op vrijdag 25 februari 2022 12:14 schreef sp3c het volgende:

[..]
voorlopig betalen alleen de Russen en de Oekrainers die prijs
Dat klopt ook weer.
En over een paar maanden is iedereen dit weer vergeten. Zo gaat het in deze wereld.
sp3cvrijdag 25 februari 2022 @ 12:26
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 februari 2022 12:26 schreef Schaamlap het volgende:

[..]
Dat klopt ook weer.
En over een paar maanden is iedereen dit weer vergeten. Zo gaat het in deze wereld.
jij misschien
pokkerdepokvrijdag 25 februari 2022 @ 12:27
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 februari 2022 12:20 schreef Straatcommando. het volgende:
Misschien dat het westen nu een keer wakker wordt met die vreemde houding de afgelopen decennia. De wereld is geen kinderspeelplaats. Niet alles is met woorden op te lossen, defensie is geen vies woord of asset om dom geweld te gebruiken.

En vooral, wordt eens zelfredzaam ipv altijd maar de weg van de minste weerstand/kosten te zoeken.
het westen kan juist alles diplomatiek proberen op te lossen, omdat als ze los gaan, er niets op aarde is dat ze niet makkelijk aan kunnen.
RetepVvrijdag 25 februari 2022 @ 12:27
quote:
Het heldenvereringspropagandahandboek is ook weer uit de kast gehaald, zie ik.

Naja, wat had ik ook anders verwacht.
Anton91vrijdag 25 februari 2022 @ 12:27
quote:
Het leger van Oekrane heeft naar eigen zeggen twintig Russische tanks vernietigd ten noordoosten van de hoofdstad Kiev. De gevechten waren volgens de zegslieden in de streek van Tsjernihiv, ruim 100 kilometer van Kiev.

In Kiev wordt de komst van Russische troepen angstig afgewacht. Eerder op de dag was er een melding van als Oekraense soldaten verklede Russische 'saboteurs' in een wijk in het noorden van de stad. Er is zo ook angst voor de 'vijfde colonne' en mensen horen schietpartijen. Er zijn veel zwaarbewapende patrouilles op staat maar verder vrijwel niemand. De bevolking is opgeroepen ondergronds dekking te zoeken tegen luchtaanvallen of raketten.

Als Russische troepen de stad inrijden wordt de bevolking opgeroepen met Oekraense vlaggen de straat op te gaan en zich zo op te stellen dat Russische militaire voertuigen er niet door kunnen. Burgers wordt met klem gevraagd wel de bezetters de weg te versperren, maar niet met ze in gevecht te gaan, want dat doet het leger.
https://www.ad.nl/buitenl(...)n-uit-kiev~a169a24f/
Ali_boovrijdag 25 februari 2022 @ 12:27
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 februari 2022 12:24 schreef Nia het volgende:

[..]
Zijn video's zijn een genot om naar te kijken. Hij is een soort Michael Palin.
Zijn interacties met de lokale babuskas *;
RAVWvrijdag 25 februari 2022 @ 12:27
https://www.nu.nl/291624/(...)sschip-val-dood.html

jammer dat ze nu allemaal dood zijn
Stoorzendertvrijdag 25 februari 2022 @ 12:28
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 februari 2022 12:24 schreef ondeugend het volgende:

[..]
Elke dode is ook iemands kind.
Ook Russische moeders huilen.

Beetje empathisch vermogen is wel een pr inderdaad
Voor Russische soldaten welke tegen een burgermilitie gaan vechten heb ik net wat minder respect voor
Claudia_xvrijdag 25 februari 2022 @ 12:28
quote:
9s.gif Op vrijdag 25 februari 2022 12:22 schreef Isdatzo het volgende:

[..]
Ja maar als we wederzijds afhankelijk van elkaar zijn dan worden we vanzelf vriendjes!!!11
Zo raar is dat idee niet. Een land in isolatie kan veel hardnekkiger aan eigen (verwerpelijke) denkbeelden vasthouden dan een land dat handel drijft en in contact komt met andere culturen en ideen. Het is een eeuwig dilemma of je landen met autocratische regimes moet boycotten of juist moet proberen om banden aan te halen.

Het moge duidelijk zijn dat de strategie bij Poetin niet heeft gewerkt, maar dat wil niet zeggen dat we op de lange termijn zullen concluderen dat het bij Rusland niet heeft gewerkt.
Anton91vrijdag 25 februari 2022 @ 12:28
https://www.telegraaf.nl/(...)ij-haas-zeer-ongewis

quote:
BARCELONA - Haas-teambaas Gnther Steiner kan niet garanderen dat Nikita Mazepin (22) komend seizoen nog uitkomt in de Formule 1.

Haas is van oorsprong een Amerikaanse renstal, maar het Russische bedrijf Uralkali is sinds vorig jaar de titelsponsor. Haas rijdt sindsdien ook in Russische kleuren rond. Dmitry Mazepin, de vader van coureur Nikita, is mede-eigenaar van het bedrijf. Mazepin senior onderhoudt nauwe banden met het Kremlin en was eerder deze week nog aanwezig bij een vergadering met president Poetin.

Op vrijdag reed Haas rond in een compleet witte auto, tijdens de derde testdag in Barcelona. De renstal besloot alle verwijzingen naar Rusland en Uralkali te verwijderen. „Dit was de juiste beslissing om te nemen. We hebben nu een statement gemaakt en moeten komende week naar alle juridische zaken kijken”, aldus Steiner.

Haas niet in gevaar
De Duitser kan naar eigen zeggen nog niet stellen of Mazepin door kan als coureur naast Mick Schumacher. „Er zijn geen garanties, we moeten zien hoe de situatie zich gaat ontwikkelen. Wij zijn niet de enige partij, natuurlijk. Er zijn overheden bij betrokken, daar hebben wij geen invloed op. We moeten komende week alles goed bekijken.”

Bij het verbreken van de banden met Uralkali zegt Steiner dat de nabije toekomst van Haas niet in gevaar is. Hij had donderdag al uitvoerig overleg met teameigenaar Gene Haas. „Financieel gezien is onze situatie ok. Dit heeft geen effect op de manier hoe we het team komend seizoen runnen.”
Immerdebestebobvrijdag 25 februari 2022 @ 12:28
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 februari 2022 12:24 schreef Nia het volgende:

[..]
Zijn video's zijn een genot om naar te kijken. Hij is een soort Michael Palin.
Genoeg scherven om weer mooie Sovjet Mosaics van te maken ;(
Vis1980vrijdag 25 februari 2022 @ 12:28
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 februari 2022 12:07 schreef Ali_boo het volgende:

[..]
Ik zou nu niet in de schoenen van een Oekrainer willen zitten

[ twitter ]
Lekkere eerlijk zo'n onderhandeling. Dat Putin maar een langzame, pijnlijke dood mag sterven.
Red_85vrijdag 25 februari 2022 @ 12:28
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 februari 2022 12:25 schreef Homey het volgende:

[..]
Nee, de belasting op energie, hoogste van heel Europa, moet fors omlaag. Dat is de boodschap voor Den Haag.
Exact.

Rutte en kaag spinnen hier ook garen bij. Over de rug van putin. Met het vingertje wijzen maar intussen wel lachen om die inkomsten....

Ratten.
miss_slyvrijdag 25 februari 2022 @ 12:31
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 februari 2022 12:20 schreef Straatcommando. het volgende:
Misschien dat het westen nu een keer wakker wordt met die vreemde houding de afgelopen decennia. De wereld is geen kinderspeelplaats. Niet alles is met woorden op te lossen, defensie is geen vies woord of asset om dom geweld te gebruiken.

En vooral, wordt eens zelfredzaam ipv altijd maar de weg van de minste weerstand/kosten te zoeken.
Hoe vaak moet een Putin laten zien dat hij een onbetrouwbare partner is in alles voor we met hem helemaal geen handel meer drijven of verdragen sluiten?