abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_202912380


[Afbeelding: @MadMaster ]
[OP-tekst: @Mexicanobakker)

Nederland is tot op het bot verdeeld. Wie had dat kunnen bedenken, begin 2020. Twee kampen lijnrecht tegenover elkaar, en dat terwijl ze eigenlijk bijna hetzelfde willen. Nouja, ze willen het allebei net op een andere manier. De een wil terug naar het oude normaal. Precies zoals het in 2019 was. Sommige anderen vinden het inmiddels ook allemaal wel overdreven, maar kunnen er wel mee leven dat het zo is gegaan. En dan heb je nog mensen die het eigenlijk ten zeerste toejuichen. De grote vraag is: Wanneer is het voorbij? Blijft de tweedeling ook de komende tijd zo groot? Of zal het vanzelf rustiger worden?

Jullie hadden het waarschijnlijk al door, maar ik heb het natuurlijk over de verrassende nummer 1 van vorig jaar, Danny Vera! Hij won verrassend de strijd van Queen. Zal dat dit jaar weer gebeuren? Spannend. Als hij weer wint weet ik niet wat de gevolgen zullen worden. Protesterende menigtes voor het Top 2000 Café? Zo erg dat heel Beeld en Geluid dicht moet? Misschien verliest Studio 21 ook wel al zijn omzet. Starten jullie alvast de inzamelingsactie op?

Ja, zoals jullie wel merken was het opnieuw een bijzonder jaar. Je las het vaak. 2020 was een kutjaar, maar 2021 zou GEWELDIG worden. Een beetje naief, nietwaar? Alsof Corona ineens een vakantie naar de Spaanse costa ging boeken op 1 januari 2021. De eerste periode was echt aanmodderen, manmanman. Avondklokje hier, dichte horeca daar. Het was zo saai dat de debatten in Den Haag het hoogtepunt van de week werden. Jeetje, wat een hoop flaters van ONS kabinet. Of nouja, ONS ex-kabinet. Of nouja, ONS nog-altijd-demissionair kabinet. We kunnen wel spreken over de puinhopen van. Maar goed, laten we dit niet te veel POL laten worden, hier gaan we het vast nog uitgebreid over hebben.

Gelukkig was er eind juni ineens heel veel mogelijk. Lekker feesten. Eindelijk weer uitgaan. Muziek. Weetikwat. Nouja twee weekjes en toen gingen de besmettingscijfers nog harder omhoog dan de nummers van George Michael en ABBA de afgelopen jaren. Was dit dan het einde van het feest? Nou, gelukkig lijkt het inmiddels redelijk weer hersteld. Wie weet komt er nog wel een concertbonus!

Leuke dingen dit jaar? Ja, het ESF ging eindelijk door. Velen van ons waren erbij. En ook leuk, er werd gewonnen door een act die rawck speelt, aldus Daniel Dekker. Daar gaan we dus nog jaren van genieten tijdens de Top 2000. Italië, trouwens. De Spelen gingen ook door. Zonder publiek, maar met quarantaines. De 100 meter was het hoogtepunt. Wie won er ook alweer? Oja, Italië. Het EK was ook een leuke rubriek met Engelse tokkies die helemaal leip gingen. Ik moet wel even nadenken wie de finale ook alweer won. Zou het Italië kunnen zijn?

Met deze statistiek in het achterhoofd lijkt het me wel duidelijk. Dit jaar wordt Con te Partiro de nummer 1 in de Top 2000. Of misschien Max. Past hopelijk nog goed bij de uiteindelijke winnaar van het wereldkampioenschap autorijden. Ja, want dat wordt toch wel weer fenomenaal he, die Top 2000. Queen, Danny Vera, Paolo Conte, zij mogen het uitmaken in een prachtige lijst. 2000 liedjes om het jaar af te sluiten, toch wel het ultieme genot!

Radio 2 Top 2000: Editie 2021
Voor de 23e keer gaan we op reis door het muzikaal landschap. Er is in die tijd veel gebeurd, in 1999 waren acts als Metallica nog taboe, nu domineren dat soort acts de bovenste regionen. Het evenement is groter dan ooit, goede marketing van Radio 2 wel. Hierdoor is het wel weer spannend welk lobbyclubje dit jaar weer een plaat hoog weet te krijgen. Zoals ik vorig jaar al zei, de 2000 meest voor gelobbyde platen aller tijden, en toch klinken ze af en toe best wel lekker!

Wat kunnen wij doen?
Helemaal niets. Zoals ik zei, Nederland is tot op het bot verdeeld en het gaat helemaal mis in Den Haag, maar toch stemmen we ELKE KEER weer op dezelfde poppetjes. Nouja, hier en daar een keer een frisse wind tegenover het liedjeskartel.
We kunnen er wel weer met zijn allen over klagen. En op zich een keer op andere liedjes stemmen. Zoals elk jaar wil ik met stemtips komen van artiesten die er bijna uitvallen, maar dit jaar staat er onderin weinig met maar 1 nummer. Het kartel heeft gewonnen.

Ik ga voor twee extremen: Ray Charles is de eerste. Staat er nog maar 1x in. Voor zo'n grote naam is dat best weinig, maar hij staat ook nog eens op 1941 met Georgia on my Mind. Het zou toch zonde zijn als ie eruit valt, dan kunnen we nooit meer lachen om Weet je wat Doris Day, of over het feit of ie misschien over de Kaukasus zingt.

Mijn tweede stemtip is Niall Horan. Dit wil waarschijnlijk niemand Horan, aangezien hij zijn nummers recent heeft opgenomen, maar Nice to Meet Ya is echt een heerlijk nummer. George Michael had hem kunnen maken. Ian Brown zou toch juichend op de banken moeten staan voor dit genot. Misschien wel het beste popnummer van de laatste jaren, maar we zullen het wel weer met de twaalfde Sheeran moeten doen, want hij staat op 1967.

Oja, en blijven stemmen op Hall en Oates, anders liggen ze er weer uit. Dat jullie het weten.

Wanneer?
Het ies tredisie om te eindigen op 31 december, middernacht met Bohemian Rhapsody. Soms wordt deze traditie verbroken, dan is de wereld te klein. Ooit was de muzikale marathon 144 uur, maar tegenwoordig moet er ook ruimte zijn voor Echoes, de Pokemon Theme Song in volledige versie, dronken gewauwel van Ruud de Wild, reclames over Café Weltschmerz, het Gijs-alarm en natuurlijk de Wals van Van Inkel. Zodoende is het nu 168 uur.

OVERZICHTEN/LIJSTJES:

De Top 2000 lijst van 2021 online: https://www.pino112.nl/top2000/jaar.php

De Top 2000 lijst van 2021 in Excel-formaat (incl. uitzendschema per dag/uur): Klik hier voor de Top 2000 in Excel-formaat

Presentatie

00.00 - 02.00 uur - Jeroen van Inkel
02.00 - 04.00 uur - Rick van Velthuysen
04.00 - 06.00 uur - Frank van ‘t Hof
06.00 - 08.00 uur - Carolien Borgers
08.00 - 10.00 uur - Jan-Willem Roodbeen & Jeroen Kijk in de Vegte
10.00 - 12.00 uur - Bart Arens
12.00 - 14.00 uur - Annemieke Schollaardt
14.00 - 16.00 uur - Gijs Staverman
16.00 - 18.00 uur - Ruud de Wild
18.00 - 20.00 uur - Wouter van der Goes
20.00 - 22.00 uur - Emmely de Wilt
22.00 - 00.00 uur - Giel Beelen

NPO RADIO 2 op Instagram
NPO RADIO 2 op Twitter
TOP 2000 op Facebook

Kabelfrequenties in de verschillende steden: http://www.frequenties.net/station/radio-2

FM-etherfrequenties
Friesland: 88.0 MHz en 92.9 MHz
Groningen: 88.0 MHz
Drenthe: 88.0 MHz
Overijssel: 88.0 MHz en 104.6 MHz
Gelderland: 88.2 MHz, 92.6 MHz en 104.6 MHz
Flevoland: 88.0 MHz en 92.6 MHz
Utrecht: 92.6 MHz
Noord-Holland: 92.6 MHz en 92.9 MHz
Zuid-Holland: 92.6 MHz
Zeeland: 92.6 MHz en 97.8 MHz
Noord-Brabant: 88.2 MHz en 92.6 MHz
Limburg: 88.2 MHz, 93.4 MHz en 97.2 MHz

Luisteren via internet: http://icecast.omroep.nl/radio2-bb-mp3

*G* *G* *O* *G* *O* *G* *G*

De Top 2000 in beeld
Cultura 24 NPO 1 Extra:
Vorig jaar zagen we hier zoomers. Ook wat FOK!kers waren op de zoom te zien, zoals U hieronder kunt bewonderen. Dit jaar heb ik vermoedens van een café dat weer open gaat. Wel met QR-code hopelijk. Dan zien we tenminste minder huismoeders die alleen losgaan op André Hazes. ERG MOOI.

Nederland 3
Diep in de nacht. Daar kijkt dus eigenlijk niemand naar.

Website
http://www.nporadio2.nl/top2000/home

Etalagekanalen
Tevens vind je de Top 2000 dit jaar vast weer op de etalagekanalen van UPC (UPC bestaat toch helemaal niet meer joh, dit gedeelte is ook jaren niet fatsoenlijk aangepast hahaha), Ziggo (kanaal 13), Delta en Caiway, waar men NPO 2 Extra of NPO 3 Extra of wat het ook is 1 op 1 naar omzet!

Geen idee welke providers er nu nog zijn, maar je zoekt zelf maar even voor je eigen provider waar het zit. Of je vraagt het even in het topic, als het rustig is heb je kans op een antwoord.

*O* *O* *G* *G* *G* *O* *O*

*G* *G* *O* *G* *O* *G* *G*

Vanaf wanneer stemmen? Meestal eind november/begin december pas. Ruim de tijd!

Voor uitgebreide statistieken:
https://pino112.nl/top2000/
Pino, held! _O_

*O* *G* *O* *G* *O* *G* *O*

Spotify: Voor degene die de allereerste Top 2000 qua songs via Spotify wil terugluisteren van #2000 naar #1:
Spotify - De allereerste Top 2000 (1999)

Verder zijn er diverse andere versies van de Top 2000 op Spotify te vinden.

Staat ie in de top 2000? https://staatieindetop2000.nporadio2.nl/danny-vera/roller-coaster
GENOT.
De nieuwe site gaat vast midden december een keer live.

De Top 2000 op FOK! door de jaren heen
Topicreeks: Top 2000 Editie 2010 & 2011
Topicreeks: Top 2000 Editie 2012
Topicreeks: Top 2000 Editie 2013
Topicreeks: Top 2000 Editie 2014
Topicreeks: Top 2000 Editie 2015
Topicreeks: Top 2000 Editie 2016
Topicreeks: Top 2000 Editie 2017
Topicreeks: Top 2000 Editie 2018
Topicreeks: Top 2000 Editie 2019
Topicreeks: Top 2000 Editie 2020

Nog wat classics:
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
NSFW in de Zoom:
SPOILER: NSFW!
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
FOKkers in beeld

SPOILER: PippenScottie
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILER: Dagoduck
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILER: Aoibhin
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILER: ArnieAlberts
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
De lijst door de jaren heen:


@Cassa95 onderzocht: Veranderingen in de Keuzelijst
@Cassa95 onderzocht: Analyse nieuwe binnenkomers 2021
@peaceman rekende uit: Onze Eigen FOK!-lijst!


Tom en Manon is de nieuwe rage van de Top2000
Niemand weet wie het zijn maar toch hebben we het erover.
  woensdag 29 december 2021 @ 22:48:59 #2
280416 Whiskers2009
Maak dat de kat wijs!!
pi_202912387
Duurde lang :{w
"He who gives up freedom for safety deserves neither" Benjamin Franklin
pi_202912392
originele van no doubt etc
"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."
  woensdag 29 december 2021 @ 22:49:06 #4
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_202912396
Duurde lang @Piebe
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
pi_202912397
Like Franky said I did it my waaayyy *O* *G* *O*
"Ik dit niet meer, Ik dit nooit meer
Ik niet meer kan, Niet meer ik
Dit niet meer, Ik niet meer" - Strani
pi_202912398
Dit is wel een fijn nummer 8-)

Motor aan en gaan.....
Haters can be so lame and vicious
Hating on me because I'm ambitious
They sound like they need lots of love, lots of love
That's why I'm sending them hugs and kisses
  woensdag 29 december 2021 @ 22:49:18 #7
49501 4-elements
Arrectis Auribus
pi_202912405
quote:
7s.gif Op woensdag 29 december 2021 22:47 schreef essnhills het volgende:

[..]
Ik kom niet uit het oosten van het land
Dan.. dan.. weet ik het ook niet meer...
That's history. I say history because it happened in the past.
Murray Walker
pi_202912409
quote:
5s.gif Op woensdag 29 december 2021 22:48 schreef Kopiko het volgende:

[..]
Familieleden van Suzan & Freek.
Nog nooit van gehoord, dus dat lijkt mij sterk.
You don't need a weatherman to know which way the wind blows.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Album top 100 2024
  woensdag 29 december 2021 @ 22:49:21 #9
131644 Wickedangel
Na mij de zondvloed
pi_202912410
quote:
_O-
Erst kommt das Fressen und dann kommt die Moral
pi_202912411
Deze clip herinner ik me nog. Die gast op de vlucht, voor niks.
Kwam 30 keer per dag op The Box
Wir tanzen im viereck
Wir tanzen konzentriert
pi_202912413
I just wanna live while I'm alive *O* *G* *O*
"Ik dit niet meer, Ik dit nooit meer
Ik niet meer kan, Niet meer ik
Dit niet meer, Ik niet meer" - Strani
  woensdag 29 december 2021 @ 22:49:26 #12
473584 Gretzl
Bij nader inzien altijd 8eraf
pi_202912415
quote:
0s.gif Op woensdag 29 december 2021 22:46 schreef Strani het volgende:

[..]
Hoeveel van de laatste 20 edities heb jij gezien? :D
Allemaal, kijk sinds 2001.

Ik vind een Joan Franka, een Hind, een Glennis Grace of een Treble een stuk leuker dan Anouk hoor.

Over De Toppers, 3J's en Sieneke moet ik nog even nadenken :P

quote:
0s.gif Op woensdag 29 december 2021 22:46 schreef Fred_B het volgende:
Calm After The Storm > Arcade > Birds > De rest van NL op het ESF deze eeuw
Ik heb Arcade en Calm After the Storm ook op #1 en #2, daarna komt Joan
Bloodbuzz Ohio: Geert wilde heel graag The National éindelijk in de Top 2000 hebben | Concert stats | Last.fm
Do whatever the TV tells us
Stay inside our rosy-minded fuzz
So worry not, all things are well
  woensdag 29 december 2021 @ 22:49:26 #13
308538 Piebe
Van alle markten thuis.
pi_202912417
Ik had lapo *O*
Ja ja
pi_202912420
quote:
6s.gif Op woensdag 29 december 2021 22:49 schreef MTheBassman het volgende:
originele van no doubt etc
Talk Talk.
You don't need a weatherman to know which way the wind blows.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Album top 100 2024
pi_202912425
Ik vind dit zoooo slecht..... -O-
And everything under the sun is in tune
But the sun is eclipsed by the moon.
And Prince is still here!
pi_202912426
Bon Jovi wilde een hit en kreeg er één.
De Sahara is zonder meer erg droog.
  woensdag 29 december 2021 @ 22:49:49 #17
473584 Gretzl
Bij nader inzien altijd 8eraf
pi_202912431
In het foute uur kan ik hier nog wel eens van genieten. Maar Bon Jovi is snel overkill :P
Bloodbuzz Ohio: Geert wilde heel graag The National éindelijk in de Top 2000 hebben | Concert stats | Last.fm
Do whatever the TV tells us
Stay inside our rosy-minded fuzz
So worry not, all things are well
pi_202912434
quote:
1s.gif Op woensdag 29 december 2021 22:49 schreef OscarMopperkont het volgende:
Dit is wel een fijn nummer 8-)

Motor aan en gaan.....
Ja op de fiets komt dit nummer toch iets minder aan
  Redactie Frontpage woensdag 29 december 2021 @ 22:49:55 #19
407027 crew  LTVDK
Kazaamdavu
pi_202912438
My heart is like an open highway *G*
Op maandag 24 augustus 2015 11:34 schreef Yasmin23 het volgende:
Als je maar genoeg moeite doet past alles.
_____
TV / Het post-apocalyptische/dystopische film topic
  FOK!fotograaf woensdag 29 december 2021 @ 22:49:57 #20
842 Zorro
Z
pi_202912440
Ok, best leuk van Bongiovi
Un dann rettet kein Kavallerie,
keine Zorro kümmert sich dodrömm.
Dä piss höchstens e " Zet " en der Schnie
pi_202912441
quote:
0s.gif Op woensdag 29 december 2021 22:49 schreef 4-elements het volgende:

[..]
Dan.. dan.. weet ik het ook niet meer...
West-Friesland jonguhhhh :7

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
"Ik dit niet meer, Ik dit nooit meer
Ik niet meer kan, Niet meer ik
Dit niet meer, Ik niet meer" - Strani
pi_202912444
Frankie die I dit it my way zegt komt morgenavond, dus staat gelukkig wel hoger dan deze
Remember the jester that showed you tears
The script for tears
pi_202912446
Dit is niet het beste nummer van Jon Bovi
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
  woensdag 29 december 2021 @ 22:50:08 #24
488763 Starflyer
Flies to the stars
pi_202912447
quote:
0s.gif Op woensdag 29 december 2021 22:47 schreef 0108daniel het volgende:
Wie zijn Tom en Manon?
Ik zie al de hele avond die namen voorbij komen.
Iemand weet waar dat over ging?
Manon wilde ook via de app op TV ten huwelijk gevraagd worden. Tom deed dat en de rest haakte er op in.
No Dyson Barrier is going to stop me!
UI: FlippingCoin in ONZ / Ik bepaal hier welk dier jij bent
  woensdag 29 december 2021 @ 22:50:15 #25
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_202912448
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
pi_202912449
"Kip, het meest veelzijdige stukje kaars, vet!"
pi_202912455
"Kip, het meest veelzijdige stukje kaars, vet!"
pi_202912459
quote:
7s.gif Op woensdag 29 december 2021 22:49 schreef Gretzl het volgende:

[..]
Allemaal, kijk sinds 2001.

Ik vind een Joan Franka, een Hind, een Glennis Grace of een Treble een stuk leuker dan Anouk hoor.

Over De Toppers, 3J's en Sieneke moet ik nog even nadenken :P
[..]
Ik heb Arcade en Calm After the Storm ook op #1 en #2, daarna komt Joan
Joan faalde helaas jammerlijk op het ESF, vooral door de slechte begeleiding. Dat was natuurlijk gewoon een finale liedje.
De Sahara is zonder meer erg droog.
pi_202912462
A
quote:
1s.gif Op woensdag 29 december 2021 22:49 schreef Piebe het volgende:
Ik had lapo *O*
*G*

Alleen nieuw topic duurde lang *O*
"Ik dit niet meer, Ik dit nooit meer
Ik niet meer kan, Niet meer ik
Dit niet meer, Ik niet meer" - Strani
pi_202912466
quote:
10s.gif Op woensdag 29 december 2021 22:49 schreef essnhills het volgende:

[..]
West-Friesland jonguhhhh :7

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
al een hele verbetering maar eigenlijk ook weer niet :P
"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."
  woensdag 29 december 2021 @ 22:50:40 #31
267549 n00biedoobiedoo
Speaking In Thongs
pi_202912469
Beetje gejat van Policy of Truth
Was er al eens een link gelegd tussen Froger's "Een zingende merel, de geur van de zee" en MEROL's "Hou je bek en bef me", of moet het weer eens van deze eeuwige puber komen?
pi_202912470
quote:
0s.gif Op woensdag 29 december 2021 22:49 schreef ok01 het volgende:

[..]
Ja op de fiets komt dit nummer toch iets minder aan
Nou zo is dat!

Bikerforlife 8-)
Haters can be so lame and vicious
Hating on me because I'm ambitious
They sound like they need lots of love, lots of love
That's why I'm sending them hugs and kisses
  woensdag 29 december 2021 @ 22:50:42 #33
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_202912474
quote:
6s.gif Op woensdag 29 december 2021 22:49 schreef Zorro het volgende:
Ok, best leuk van Bongiovi
En de rest van de band dan?
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
pi_202912475
quote:
0s.gif Op woensdag 29 december 2021 22:49 schreef Ondeugend_is_woedend het volgende:
Ik vind dit zoooo slecht..... -O-
heerlijk toch

Lekker meebrullen
"Ik dit niet meer, Ik dit nooit meer
Ik niet meer kan, Niet meer ik
Dit niet meer, Ik niet meer" - Strani
  woensdag 29 december 2021 @ 22:51:07 #35
131644 Wickedangel
Na mij de zondvloed
pi_202912482
quote:
0s.gif Op woensdag 29 december 2021 22:50 schreef Mexicanobakker het volgende:
Dit is niet het beste nummer van Jon Bovi
Nee. Dat is Bad medicine. Misschien. Lekker om mee te brullen iig.
Erst kommt das Fressen und dann kommt die Moral
pi_202912485
quote:
6s.gif Op woensdag 29 december 2021 22:50 schreef n00biedoobiedoo het volgende:
Beetje gejat van Policy of Truth
Nooit gehoord, maar nu je het zegt :o
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
  woensdag 29 december 2021 @ 22:51:10 #37
181667 Strani
Beroemde influencer
pi_202912486
quote:
7s.gif Op woensdag 29 december 2021 22:49 schreef Gretzl het volgende:

[..]
Allemaal, kijk sinds 2001.

Ik vind een Joan Franka, een Hind, een Glennis Grace of een Treble een stuk leuker dan Anouk hoor.

Over De Toppers, 3J's en Sieneke moet ik nog even nadenken :P
[..]
Ik heb Arcade en Calm After the Storm ook op #1 en #2, daarna komt Joan
Wil jij alsjeblieft alsjeblieft alsjeblieft eens in de ESF-SC komen posten dat Joan Franka en Treble beter waren dan Anouk? Ik heb wel weer eens zin in een rel.
Op 02-02-2020 20:20:20 schreef Strani iets
2006 Time Person of the Year
pi_202912487
quote:
6s.gif Op woensdag 29 december 2021 22:50 schreef MTheBassman het volgende:

[..]
al een hele verbetering maar eigenlijk ook weer niet :P
:P
"Ik dit niet meer, Ik dit nooit meer
Ik niet meer kan, Niet meer ik
Dit niet meer, Ik niet meer" - Strani
  FOK!fotograaf woensdag 29 december 2021 @ 22:51:13 #39
842 Zorro
Z
pi_202912489
quote:
6s.gif Op woensdag 29 december 2021 22:50 schreef Dagoduck het volgende:

[..]
En de rest van de band dan?
Die moesten toch altijd alleen maar doen wat hij zei.
Un dann rettet kein Kavallerie,
keine Zorro kümmert sich dodrömm.
Dä piss höchstens e " Zet " en der Schnie
  woensdag 29 december 2021 @ 22:51:17 #40
308538 Piebe
Van alle markten thuis.
pi_202912494
Kopen / huren / lenen mensen speciaal instrumenten om zogenaamd mee te spelen op de zoom :?
Ja ja
  woensdag 29 december 2021 @ 22:51:20 #41
49501 4-elements
Arrectis Auribus
pi_202912495
quote:
10s.gif Op woensdag 29 december 2021 22:49 schreef essnhills het volgende:

[..]
West-Friesland jonguhhhh :7

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Mijn topografische kennis is zo slecht nog niet, geen zorgen.
That's history. I say history because it happened in the past.
Murray Walker
pi_202912499
Plaspauze
"Ik dit niet meer, Ik dit nooit meer
Ik niet meer kan, Niet meer ik
Dit niet meer, Ik niet meer" - Strani
pi_202912504
Ik vind dit nummer zo mooi. O+

Jullie mogen allemaal haten :{w
-XOXO-
pi_202912506
quote:
0s.gif Op woensdag 29 december 2021 22:50 schreef Gale_Boetticher het volgende:
Frankie die I dit it my way zegt komt morgenavond, dus staat gelukkig wel hoger dan deze
Hét crematie nummer
Wir tanzen im viereck
Wir tanzen konzentriert
  woensdag 29 december 2021 @ 22:51:39 #45
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_202912507
Waarom zijn Ouboter en Hendrix niet omgedraaid. Dan had ik wat langer pauze om bier te halen enzo.
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
pi_202912508
En dan dit er achteraan.... :')
Haters can be so lame and vicious
Hating on me because I'm ambitious
They sound like they need lots of love, lots of love
That's why I'm sending them hugs and kisses
pi_202912513
Zoooo dan over muzikaal behang gesproken

Zou Giel weer gaan janken?
"Kip, het meest veelzijdige stukje kaars, vet!"
pi_202912514
Word altijd zo ongemakkelijk van deze
Remember the jester that showed you tears
The script for tears
pi_202912515
Ben er weer.

Benieuwd wat de mening van FOK! is over dit nummer.
Koel en donker bewaren
pi_202912516
Ik heb hier niet zoveel tegen.
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
pi_202912519
zou Giel weer gaan grienen?
Wir tanzen im viereck
Wir tanzen konzentriert
  Moderator woensdag 29 december 2021 @ 22:51:50 #52
198822 crew  Rellende_Rotscholier
Robbertje matten met de wouten
pi_202912523
MUTE
Het blijft toch een merkwaardige sport hè, dat wielrennen.
  woensdag 29 december 2021 @ 22:51:54 #53
267549 n00biedoobiedoo
Speaking In Thongs
pi_202912525
Ik moet denken aan Henry van Loon bij de Roast van Giel Beelen
Was er al eens een link gelegd tussen Froger's "Een zingende merel, de geur van de zee" en MEROL's "Hou je bek en bef me", of moet het weer eens van deze eeuwige puber komen?
pi_202912527
quote:
6s.gif Op woensdag 29 december 2021 22:51 schreef Dagoduck het volgende:
Waarom zijn Ouboter en Hendrix niet omgedraaid. Dan had ik wat langer pauze om bier te halen enzo.
manipulatie
"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."
pi_202912529
Oh ja, dit bestaat ook.
De Sahara is zonder meer erg droog.
pi_202912531
quote:
0s.gif Op woensdag 29 december 2021 22:51 schreef essnhills het volgende:
Plaspauze
Laat Patricia het niet horen
Haters can be so lame and vicious
Hating on me because I'm ambitious
They sound like they need lots of love, lots of love
That's why I'm sending them hugs and kisses
  Redactie Sport / Supervogel woensdag 29 december 2021 @ 22:52:02 #57
270182 crew  Pino112
Pino van Luna O+
pi_202912533
Koel en donker bewaren
pi_202912534
Toevallig wel dat dit tijdens de shift van Giel is.
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
  Redactie Frontpage woensdag 29 december 2021 @ 22:52:07 #60
407027 crew  LTVDK
Kazaamdavu
pi_202912536
Dit ken ik niet, had ook niet gehoeven eigenlijk
Op maandag 24 augustus 2015 11:34 schreef Yasmin23 het volgende:
Als je maar genoeg moeite doet past alles.
_____
TV / Het post-apocalyptische/dystopische film topic
  woensdag 29 december 2021 @ 22:52:09 #61
131644 Wickedangel
Na mij de zondvloed
pi_202912537
GOD STA ME BIJ.
Erst kommt das Fressen und dann kommt die Moral
  woensdag 29 december 2021 @ 22:52:20 #62
473584 Gretzl
Bij nader inzien altijd 8eraf
pi_202912544
Typisch dat Ouboter voorbij komt in de Giel-uren :P

Bloodbuzz Ohio: Geert wilde heel graag The National éindelijk in de Top 2000 hebben | Concert stats | Last.fm
Do whatever the TV tells us
Stay inside our rosy-minded fuzz
So worry not, all things are well
  Redactie Sport / Supervogel woensdag 29 december 2021 @ 22:52:27 #63
270182 crew  Pino112
Pino van Luna O+
pi_202912549
Godverdomme.
pi_202912552
quote:
0s.gif Op woensdag 29 december 2021 22:51 schreef Mexicanobakker het volgende:
Ik heb hier niet zoveel tegen.
Nee, ik ook niet. Niet geheel mijn smaak, maar zit tenminste nog wel een daadwerkelijke boodschap achter i.p.v. een rijmelarij van likmevesje.
You don't need a weatherman to know which way the wind blows.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Album top 100 2024
  woensdag 29 december 2021 @ 22:52:31 #65
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_202912553
quote:
1s.gif Op woensdag 29 december 2021 22:51 schreef Piebe het volgende:
Kopen / huren / lenen mensen speciaal instrumenten om zogenaamd mee te spelen op de zoom :?
Zullen wel instrumenten van familieleden zijn. En meespelen met een nummer waarvan je niet weet hoe je hem moet spelen blijft kut _O-
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
pi_202912555
ik vind dit nog best mee vallen eerlijk gezegd.
"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."
pi_202912556
quote:
1s.gif Op woensdag 29 december 2021 22:50 schreef Starflyer het volgende:

[..]
Manon wilde ook via de app op TV ten huwelijk gevraagd worden. Tom deed dat en de rest haakte er op in.
Waren ze in beeld?
Via die berichtjes die in beeld komen kan iedereen Tom en Manon zijn.
  woensdag 29 december 2021 @ 22:52:43 #68
476022 PzKpfw
Devon 'No Limits'
pi_202912560
Ik schakel net (weer) in. Is dit emo-radio?
Als iedereen aan zichzelf denkt wordt er aan iedereen gedacht.
Op 't randje en erover.
Op fietsen zonder bende kwam'm zie schooieren um spek
  woensdag 29 december 2021 @ 22:52:43 #69
181667 Strani
Beroemde influencer
pi_202912561
quote:
0s.gif Op woensdag 29 december 2021 22:51 schreef Guanabana het volgende:
Ben er weer.

Benieuwd wat de mening van FOK! is over dit nummer.
Muzikaal niet helemaal voor mij maar qua tekst en emotie heftig.
Op 02-02-2020 20:20:20 schreef Strani iets
2006 Time Person of the Year
pi_202912562
quote:
7s.gif Op woensdag 29 december 2021 22:52 schreef Gretzl het volgende:
Typisch dat Ouboter voorbij komt in de Giel-uren :P

[ afbeelding ]
Ja, reeds gedeeld enzo
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
pi_202912563
quote:
0s.gif Op woensdag 29 december 2021 22:50 schreef essnhills het volgende:

[..]
heerlijk toch

Lekker meebrullen
Alleen met veel veel drank in de mik....
Nuchter trek ik Bon Jovi niet.
And everything under the sun is in tune
But the sun is eclipsed by the moon.
And Prince is still here!
  woensdag 29 december 2021 @ 22:52:52 #72
280416 Whiskers2009
Maak dat de kat wijs!!
pi_202912565
Ik vind dit echt niks :N
"He who gives up freedom for safety deserves neither" Benjamin Franklin
pi_202912568
Ik heb hier ooit op gestemd :Y
-XOXO-
pi_202912572
quote:
0s.gif Op woensdag 29 december 2021 22:52 schreef Mexicanobakker het volgende:
Toevallig wel dat dit tijdens de shift van Giel is.
Illuminati manipulatie
Haters can be so lame and vicious
Hating on me because I'm ambitious
They sound like they need lots of love, lots of love
That's why I'm sending them hugs and kisses
  woensdag 29 december 2021 @ 22:53:00 #75
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_202912573
quote:
0s.gif Op woensdag 29 december 2021 22:51 schreef Mexicanobakker het volgende:
Ik heb hier niet zoveel tegen.
Haha.
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
pi_202912574
hier op haten, met tranen in je ogen :')
Wir tanzen im viereck
Wir tanzen konzentriert
  woensdag 29 december 2021 @ 22:53:00 #77
49501 4-elements
Arrectis Auribus
pi_202912576
Mag er best in staan. Zou het zelf niet zo snel opzetten, dat dan weer niet.
That's history. I say history because it happened in the past.
Murray Walker
  Redactie Frontpage woensdag 29 december 2021 @ 22:53:00 #78
407027 crew  LTVDK
Kazaamdavu
pi_202912577
Ok, dit is gewoon kut
Op maandag 24 augustus 2015 11:34 schreef Yasmin23 het volgende:
Als je maar genoeg moeite doet past alles.
_____
TV / Het post-apocalyptische/dystopische film topic
  Moderator woensdag 29 december 2021 @ 22:53:07 #79
355459 crew  noodgang
noodgang
pi_202912579
Staat dit er echt nog in ja? :')
pi_202912584
quote:
0s.gif Op woensdag 29 december 2021 22:52 schreef Felagund het volgende:

[..]
Nee, ik ook niet. Niet geheel mijn smaak, maar zit tenminste nog wel een daadwerkelijke boodschap achter i.p.v. een rijmelarij van likmevesje.
Smoor is wat meer zuchtmeisje-ish, dus dat waardeer ik meer.
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
pi_202912593
quote:
0s.gif Op woensdag 29 december 2021 22:51 schreef Guanabana het volgende:
Ben er weer.

Benieuwd wat de mening van FOK! is over dit nummer.
Ik heb er dus helemaal niets tegen, eigenlijk.
"Bijna niemand durft de islam te bekritiseren en te bespotten zoals dat met het christendom werd en wordt gedaan, terwijl daar gezien het totalitaire en onderdrukkende karakter van de islam toch alle reden toe is." ~ H.Heeresma
  woensdag 29 december 2021 @ 22:53:30 #82
280416 Whiskers2009
Maak dat de kat wijs!!
pi_202912598
quote:
0s.gif Op woensdag 29 december 2021 22:52 schreef Ondeugend_is_woedend het volgende:

[..]
Alleen met veel veel drank in de mik....
Nuchter trek ik Bon Jovi niet.
}:| :( o|O
"He who gives up freedom for safety deserves neither" Benjamin Franklin
pi_202912599
quote:
1s.gif Op woensdag 29 december 2021 22:52 schreef OscarMopperkont het volgende:

[..]
Illuminati manipulatie
"Kip, het meest veelzijdige stukje kaars, vet!"
  woensdag 29 december 2021 @ 22:53:33 #84
473584 Gretzl
Bij nader inzien altijd 8eraf
pi_202912600
Nog steeds wel genietbaar, maar Maaike heeft veel mooiere nummers gemaakt die het grote publiek nauwelijks kent.

Zoals Wattendag O+ en Doe Mij Maar Het Verdriet O+
Bloodbuzz Ohio: Geert wilde heel graag The National éindelijk in de Top 2000 hebben | Concert stats | Last.fm
Do whatever the TV tells us
Stay inside our rosy-minded fuzz
So worry not, all things are well
  woensdag 29 december 2021 @ 22:53:49 #85
476022 PzKpfw
Devon 'No Limits'
pi_202912607
Ik heb voor het eerst deze editie een plaatje gemute. Het lijkt meer op praten met een deuntje eronder dan daadwerkelijk zingen.
Als iedereen aan zichzelf denkt wordt er aan iedereen gedacht.
Op 't randje en erover.
Op fietsen zonder bende kwam'm zie schooieren um spek
pi_202912608
Ik weet nooit helemaal wat ik ervan vind. Maar denk dat de irritatie/cringe/ongemakkelijkheid toch overheerst.
Koel en donker bewaren
  woensdag 29 december 2021 @ 22:53:51 #87
80382 manny
30 is best veel
pi_202912609
proberen is de eerste stap naar falen
een cafe zonder Hazes, is geen kroeg
  woensdag 29 december 2021 @ 22:53:54 #88
308538 Piebe
Van alle markten thuis.
pi_202912610
quote:
10s.gif Op woensdag 29 december 2021 22:50 schreef essnhills het volgende:
A
[..]
*G*

Alleen nieuw topic duurde lang *O*
Oh ja dat is de regel, toch? :@
Ja ja
  woensdag 29 december 2021 @ 22:53:58 #89
181667 Strani
Beroemde influencer
pi_202912611
Weten mensen die dit affikken eigenlijk naar aanleiding van wat dit geschreven is?
Op 02-02-2020 20:20:20 schreef Strani iets
2006 Time Person of the Year
pi_202912613
quote:
7s.gif Op woensdag 29 december 2021 22:53 schreef Gretzl het volgende:
Nog steeds wel genietbaar, maar Maaike heeft veel mooiere nummers gemaakt die het grote publiek nauwelijks kent.

Zoals Wattendag O+ en Doe Mij Maar Het Verdriet O+
Smoor O+
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
pi_202912618
quote:
0s.gif Op woensdag 29 december 2021 22:53 schreef LTVDK het volgende:
Ok, dit is gewoon kut
aan wie denk je nu?
Wir tanzen im viereck
Wir tanzen konzentriert
pi_202912621
quote:
0s.gif Op woensdag 29 december 2021 22:51 schreef datismijnmening het volgende:
Ik vind dit nummer zo mooi. O+

Jullie mogen allemaal haten :{w
Dat is jouw mening
"Ik dit niet meer, Ik dit nooit meer
Ik niet meer kan, Niet meer ik
Dit niet meer, Ik niet meer" - Strani
pi_202912623
quote:
0s.gif Op woensdag 29 december 2021 22:53 schreef Strani het volgende:
Weten mensen die dit affikken eigenlijk naar aanleiding van wat dit geschreven is?
Lijkt me wel toch. Maar is het dan per se beter?
Koel en donker bewaren
pi_202912627
Het huppelt maar door.
De Sahara is zonder meer erg droog.
  woensdag 29 december 2021 @ 22:54:30 #95
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_202912628
quote:
6s.gif Op woensdag 29 december 2021 22:53 schreef Isorden het volgende:

[..]
[ afbeelding ]
Ze heeft het dit nummer nog gespeeld op de uitvaart van prins Friso. Koninklijke loeminadie?!
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
  woensdag 29 december 2021 @ 22:54:36 #96
280416 Whiskers2009
Maak dat de kat wijs!!
pi_202912631
quote:
0s.gif Op woensdag 29 december 2021 22:53 schreef Strani het volgende:
Weten mensen die dit affikken eigenlijk naar aanleiding van wat dit geschreven is?
Wat maakt dat uit dan?
"He who gives up freedom for safety deserves neither" Benjamin Franklin
  woensdag 29 december 2021 @ 22:54:38 #97
181667 Strani
Beroemde influencer
pi_202912632
quote:
0s.gif Op woensdag 29 december 2021 22:54 schreef Guanabana het volgende:

[..]
Lijkt me wel toch?
Ik begin het te betwijfelen :o
Op 02-02-2020 20:20:20 schreef Strani iets
2006 Time Person of the Year
  woensdag 29 december 2021 @ 22:54:42 #98
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_202912634
OP NAAR BNW
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
  FOK!fotograaf woensdag 29 december 2021 @ 22:54:43 #99
842 Zorro
Z
pi_202912636
quote:
0s.gif Op woensdag 29 december 2021 22:53 schreef Strani het volgende:
Weten mensen die dit affikken eigenlijk naar aanleiding van wat dit geschreven is?
Maakt dat wat uit in je mening of je het mooi vindt klinken?
Un dann rettet kein Kavallerie,
keine Zorro kümmert sich dodrömm.
Dä piss höchstens e " Zet " en der Schnie
  woensdag 29 december 2021 @ 22:54:44 #100
488763 Starflyer
Flies to the stars
pi_202912637
quote:
0s.gif Op woensdag 29 december 2021 22:52 schreef 0108daniel het volgende:

[..]
Waren ze in beeld?
Via die berichtjes die in beeld komen kan iedereen Tom en Manon zijn.
Nee. Misschien komt dat nog. Manon zou in de wachtrij op Zoom zitten.
No Dyson Barrier is going to stop me!
UI: FlippingCoin in ONZ / Ik bepaal hier welk dier jij bent
pi_202912640
Maaike zo zacht als cacaoboter
Remember the jester that showed you tears
The script for tears
  woensdag 29 december 2021 @ 22:54:53 #102
476022 PzKpfw
Devon 'No Limits'
pi_202912641
Is het al voorbij?
Als iedereen aan zichzelf denkt wordt er aan iedereen gedacht.
Op 't randje en erover.
Op fietsen zonder bende kwam'm zie schooieren um spek
pi_202912642
quote:
0s.gif Op woensdag 29 december 2021 22:54 schreef Strani het volgende:

[..]
Ik begin het te betwijfelen :o
Had ge-edit :P
Koel en donker bewaren
  Redactie Frontpage woensdag 29 december 2021 @ 22:54:56 #104
407027 crew  LTVDK
Kazaamdavu
pi_202912643
quote:
0s.gif Op woensdag 29 december 2021 22:54 schreef EDMAN- het volgende:

[..]
aan wie denk je nu?
Aan niemand?
Op maandag 24 augustus 2015 11:34 schreef Yasmin23 het volgende:
Als je maar genoeg moeite doet past alles.
_____
TV / Het post-apocalyptische/dystopische film topic
pi_202912648
quote:
0s.gif Op woensdag 29 december 2021 22:54 schreef Strani het volgende:

[..]
Ik begin het te betwijfelen :o
Ze was geslaagd voor haar rijexamen?
Wir tanzen im viereck
Wir tanzen konzentriert
  Redactie Frontpage woensdag 29 december 2021 @ 22:55:13 #106
407027 crew  LTVDK
Kazaamdavu
pi_202912651
Dit is echt zo'n plaat die speciaal gemaakt is voor begrafenissen
Op maandag 24 augustus 2015 11:34 schreef Yasmin23 het volgende:
Als je maar genoeg moeite doet past alles.
_____
TV / Het post-apocalyptische/dystopische film topic
  Redactie Sport woensdag 29 december 2021 @ 22:55:15 #107
274204 crew  Mexicanobakker
pi_202912653
Dit is toch wel 10x mooier dan Kensington of Bankzitters.
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
  woensdag 29 december 2021 @ 22:55:17 #108
181667 Strani
Beroemde influencer
pi_202912656
quote:
1s.gif Op woensdag 29 december 2021 22:54 schreef Whiskers2009 het volgende:

[..]
Wat maakt dat uit dan?
Nou ja dat is dan wellicht persoonlijk maar als ik weet dat er zoiets heftigs achter zit en ik het liedje alsnog weinig aan vind zou ik dat wel wat diplomatieker brengen.
Op 02-02-2020 20:20:20 schreef Strani iets
2006 Time Person of the Year
  woensdag 29 december 2021 @ 22:55:26 #109
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_202912661
quote:
0s.gif Op woensdag 29 december 2021 22:53 schreef Strani het volgende:
Weten mensen die dit affikken eigenlijk naar aanleiding van wat dit geschreven is?
Nee.

Nu wel.

Mening niet veranderd.
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
pi_202912662
Och Sanne jij ook?
-XOXO-
  FOK!fotograaf woensdag 29 december 2021 @ 22:55:41 #111
842 Zorro
Z
pi_202912672
quote:
0s.gif Op woensdag 29 december 2021 22:55 schreef Mexicanobakker het volgende:
Dit is toch wel 10x mooier dan Kensington of Bankzitters.
Daar valt weinig tegenin te brengen.
Un dann rettet kein Kavallerie,
keine Zorro kümmert sich dodrömm.
Dä piss höchstens e " Zet " en der Schnie
  woensdag 29 december 2021 @ 22:55:43 #112
476022 PzKpfw
Devon 'No Limits'
pi_202912674
Oude boter is zuur toch?
Als iedereen aan zichzelf denkt wordt er aan iedereen gedacht.
Op 't randje en erover.
Op fietsen zonder bende kwam'm zie schooieren um spek
pi_202912676
Een EER dat hij het mag draaien :')
Koel en donker bewaren
  Redactie Frontpage woensdag 29 december 2021 @ 22:55:51 #114
407027 crew  LTVDK
Kazaamdavu
pi_202912679
quote:
0s.gif Op woensdag 29 december 2021 22:53 schreef Strani het volgende:
Weten mensen die dit affikken eigenlijk naar aanleiding van wat dit geschreven is?
Nee, is dat belangrijk?
Op maandag 24 augustus 2015 11:34 schreef Yasmin23 het volgende:
Als je maar genoeg moeite doet past alles.
_____
TV / Het post-apocalyptische/dystopische film topic
  Moderator woensdag 29 december 2021 @ 22:55:53 #115
355459 crew  noodgang
noodgang
pi_202912681
quote:
0s.gif Op woensdag 29 december 2021 22:55 schreef Mexicanobakker het volgende:
Dit is toch wel 10x mooier dan Kensington of Bankzitters.
Je legt de lat nu ook niet heel hoog hè :P
  woensdag 29 december 2021 @ 22:55:56 #116
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_202912685
Ik heb ook helemaal geen gevoel in mijn lijf, sorry.
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
pi_202912686
:')
-XOXO-
pi_202912687
Giel, je zit bij Radio 2, niet radio 538
"Ik dit niet meer, Ik dit nooit meer
Ik niet meer kan, Niet meer ik
Dit niet meer, Ik niet meer" - Strani
  Redactie Sport woensdag 29 december 2021 @ 22:56:07 #119
274204 crew  Mexicanobakker
pi_202912688
quote:
0s.gif Op woensdag 29 december 2021 22:55 schreef Guanabana het volgende:
Een EER dat hij het mag draaien :')
Ach, als hij het een mooi liedje vindt, prima joh.
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
pi_202912690
*O* *O* *O*
-XOXO-
pi_202912692
Hey Joe _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_
"Kip, het meest veelzijdige stukje kaars, vet!"
  woensdag 29 december 2021 @ 22:56:18 #122
473584 Gretzl
Bij nader inzien altijd 8eraf
pi_202912698
quote:
10s.gif Op woensdag 29 december 2021 22:55 schreef datismijnmening het volgende:
Och Sanne jij ook?
_O-
Bloodbuzz Ohio: Geert wilde heel graag The National éindelijk in de Top 2000 hebben | Concert stats | Last.fm
Do whatever the TV tells us
Stay inside our rosy-minded fuzz
So worry not, all things are well
  woensdag 29 december 2021 @ 22:56:24 #123
131644 Wickedangel
Na mij de zondvloed
pi_202912699
*O* *O* *O* *O*
Erst kommt das Fressen und dann kommt die Moral
pi_202912701
*O* *O*
De Sahara is zonder meer erg droog.
  woensdag 29 december 2021 @ 22:56:27 #125
280416 Whiskers2009
Maak dat de kat wijs!!
pi_202912702
quote:
0s.gif Op woensdag 29 december 2021 22:55 schreef PzKpfw het volgende:
Oude boter is zuur toch?
Rans
"He who gives up freedom for safety deserves neither" Benjamin Franklin
  FOK!fotograaf woensdag 29 december 2021 @ 22:56:33 #126
842 Zorro
Z
pi_202912706
He Joep waar je heen met dat schietgeweer in je handen he?
Un dann rettet kein Kavallerie,
keine Zorro kümmert sich dodrömm.
Dä piss höchstens e " Zet " en der Schnie
  woensdag 29 december 2021 @ 22:56:36 #127
488763 Starflyer
Flies to the stars
pi_202912709
Jimi _O_ _O_
No Dyson Barrier is going to stop me!
UI: FlippingCoin in ONZ / Ik bepaal hier welk dier jij bent
  woensdag 29 december 2021 @ 22:56:39 #128
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_202912712
Gaat ie door het intro heenlullen, het mooiste deel van het nummer :')
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
  woensdag 29 december 2021 @ 22:56:41 #129
476022 PzKpfw
Devon 'No Limits'
pi_202912714
En weer door met echte muziek _O_
Als iedereen aan zichzelf denkt wordt er aan iedereen gedacht.
Op 't randje en erover.
Op fietsen zonder bende kwam'm zie schooieren um spek
  woensdag 29 december 2021 @ 22:56:44 #130
49501 4-elements
Arrectis Auribus
pi_202912716
Joe schoot iemand neer, Maaike maakte er een liedje over. Toch?
That's history. I say history because it happened in the past.
Murray Walker
pi_202912717
Hey Joe O+ O+
Een van de eerste nummers die ik ooit op de bas kon spelen
  woensdag 29 december 2021 @ 22:56:47 #132
280416 Whiskers2009
Maak dat de kat wijs!!
pi_202912719
Veel beter dit *O*
"He who gives up freedom for safety deserves neither" Benjamin Franklin
pi_202912721
quote:
0s.gif Op woensdag 29 december 2021 22:56 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]
Ach, als hij het een mooi liedje vindt, prima joh.
Dat mag, maar er zit wel een soort heilig ontzag omheen bij dat nummer dat ik een beetje cringe vind.
Koel en donker bewaren
pi_202912723
Ohja dit ken ik wel
"Ik dit niet meer, Ik dit nooit meer
Ik niet meer kan, Niet meer ik
Dit niet meer, Ik niet meer" - Strani
  woensdag 29 december 2021 @ 22:56:55 #135
476022 PzKpfw
Devon 'No Limits'
pi_202912725
quote:
1s.gif Op woensdag 29 december 2021 22:56 schreef Whiskers2009 het volgende:

[..]
Rans
?
Als iedereen aan zichzelf denkt wordt er aan iedereen gedacht.
Op 't randje en erover.
Op fietsen zonder bende kwam'm zie schooieren um spek
pi_202912730
Dit is toch wel een geweldige van ons Jimi
Haters can be so lame and vicious
Hating on me because I'm ambitious
They sound like they need lots of love, lots of love
That's why I'm sending them hugs and kisses
  FOK!fotograaf woensdag 29 december 2021 @ 22:56:59 #137
842 Zorro
Z
pi_202912731
quote:
6s.gif Op woensdag 29 december 2021 22:56 schreef Dagoduck het volgende:
Gaat ie door het intro heenlullen, het mooiste deel van het nummer :')
Het blijft wel Giel
Un dann rettet kein Kavallerie,
keine Zorro kümmert sich dodrömm.
Dä piss höchstens e " Zet " en der Schnie
pi_202912737
quote:
0s.gif Op woensdag 29 december 2021 22:56 schreef 4-elements het volgende:
Joe schoot iemand neer, Maaike maakte er een liedje over. Toch?
was het in ieder geval niet de deputy?
"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."
  Redactie Sport woensdag 29 december 2021 @ 22:57:06 #139
274204 crew  Mexicanobakker
pi_202912738
quote:
1s.gif Op woensdag 29 december 2021 22:55 schreef noodgang het volgende:

[..]
Je legt de lat nu ook niet heel hoog hè :P
Het krijgt wel dezelfde kritiek, een beetje zoals Bruce Springsteen ook door het halve topic kapot geveegd wordt.

Ik vind het ook zeker niet het beste liedje in de top 2000, maar het is tenminste puur en niet overgeproduceerd.
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
  woensdag 29 december 2021 @ 22:57:14 #140
103590 dvdfreak
geen dvdfreak maar kc27
pi_202912742
beste nr van jimi
  woensdag 29 december 2021 @ 22:57:16 #141
473584 Gretzl
Bij nader inzien altijd 8eraf
pi_202912743
quote:
10s.gif Op woensdag 29 december 2021 22:51 schreef Strani het volgende:

[..]
Wil jij alsjeblieft alsjeblieft alsjeblieft eens in de ESF-SC komen posten dat Joan Franka en Treble beter waren dan Anouk? Ik heb wel weer eens zin in een rel.
Is goed, ga het proberen te onthouden voor april komend jaar. Als ik niet kom opdagen stuur je maar een pm ter herinnering :)
Bloodbuzz Ohio: Geert wilde heel graag The National éindelijk in de Top 2000 hebben | Concert stats | Last.fm
Do whatever the TV tells us
Stay inside our rosy-minded fuzz
So worry not, all things are well
  woensdag 29 december 2021 @ 22:57:17 #142
267549 n00biedoobiedoo
Speaking In Thongs
pi_202912744
Was er al eens een link gelegd tussen Froger's "Een zingende merel, de geur van de zee" en MEROL's "Hou je bek en bef me", of moet het weer eens van deze eeuwige puber komen?
  woensdag 29 december 2021 @ 22:57:33 #143
476022 PzKpfw
Devon 'No Limits'
pi_202912753
Als iedereen aan zichzelf denkt wordt er aan iedereen gedacht.
Op 't randje en erover.
Op fietsen zonder bende kwam'm zie schooieren um spek
  woensdag 29 december 2021 @ 22:57:39 #144
181667 Strani
Beroemde influencer
pi_202912755
quote:
7s.gif Op woensdag 29 december 2021 22:57 schreef Gretzl het volgende:

[..]
Is goed, ga het proberen te onthouden voor april komend jaar. Als ik niet kom opdagen stuur je maar een pm ter herinnering :)
Deal :7
Op 02-02-2020 20:20:20 schreef Strani iets
2006 Time Person of the Year
  woensdag 29 december 2021 @ 22:57:39 #145
49501 4-elements
Arrectis Auribus
pi_202912756
quote:
6s.gif Op woensdag 29 december 2021 22:57 schreef MTheBassman het volgende:

[..]
was het in ieder geval niet de deputy?
But I did not shot the deputy.
That's history. I say history because it happened in the past.
Murray Walker
pi_202912758
Ik vind eigenlijk diverse andere nummers van Jimi leuker, maar deze mag er ook zeker zijn.
De Sahara is zonder meer erg droog.
  woensdag 29 december 2021 @ 22:57:41 #147
131644 Wickedangel
Na mij de zondvloed
pi_202912760
quote:
6s.gif Op woensdag 29 december 2021 22:57 schreef MTheBassman het volgende:

[..]
was het in ieder geval niet de deputy?
_O-
Erst kommt das Fressen und dann kommt die Moral
  woensdag 29 december 2021 @ 22:57:48 #148
473584 Gretzl
Bij nader inzien altijd 8eraf
pi_202912764
quote:
0s.gif Op woensdag 29 december 2021 22:50 schreef Fred_B het volgende:

[..]
Joan faalde helaas jammerlijk op het ESF, vooral door de slechte begeleiding. Dat was natuurlijk gewoon een finale liedje.
Ja, nog steeds een super leuk liedje. Met iets meer ervaring had ze het ver kunnen schoppen!
Bloodbuzz Ohio: Geert wilde heel graag The National éindelijk in de Top 2000 hebben | Concert stats | Last.fm
Do whatever the TV tells us
Stay inside our rosy-minded fuzz
So worry not, all things are well
  woensdag 29 december 2021 @ 22:57:49 #149
308538 Piebe
Van alle markten thuis.
pi_202912765
Jimi Hendrix denkt dat we allemaal slechthorend zijn :P
Ja ja
  woensdag 29 december 2021 @ 22:57:59 #150
473584 Gretzl
Bij nader inzien altijd 8eraf
pi_202912773
Bloodbuzz Ohio: Geert wilde heel graag The National éindelijk in de Top 2000 hebben | Concert stats | Last.fm
Do whatever the TV tells us
Stay inside our rosy-minded fuzz
So worry not, all things are well
pi_202912778
Zit Giel nou gewoon een random gitaar te verneuken? :')
pi_202912779
Denk dat AATW (Origineel van Ome Bob)

Toch mn favo Jimi is
"Kip, het meest veelzijdige stukje kaars, vet!"
  woensdag 29 december 2021 @ 22:58:10 #153
280416 Whiskers2009
Maak dat de kat wijs!!
pi_202912781
quote:
0s.gif Op woensdag 29 december 2021 22:56 schreef PzKpfw het volgende:

[..]
?
Bederf van vet, rans of ranzig is een manier van bederf van vet. De smaak en geur van ranzig vet, onder andere veroorzaakt door boterzuur
"He who gives up freedom for safety deserves neither" Benjamin Franklin
  woensdag 29 december 2021 @ 22:58:32 #154
476022 PzKpfw
Devon 'No Limits'
pi_202912798
Als iedereen aan zichzelf denkt wordt er aan iedereen gedacht.
Op 't randje en erover.
Op fietsen zonder bende kwam'm zie schooieren um spek
  woensdag 29 december 2021 @ 22:58:36 #155
267549 n00biedoobiedoo
Speaking In Thongs
pi_202912801
quote:
0s.gif Op woensdag 29 december 2021 22:58 schreef ok01 het volgende:
Zit Giel nou gewoon een random gitaar te verneuken? :')
Nee, die van Van Inkel
Was er al eens een link gelegd tussen Froger's "Een zingende merel, de geur van de zee" en MEROL's "Hou je bek en bef me", of moet het weer eens van deze eeuwige puber komen?
  FOK!fotograaf woensdag 29 december 2021 @ 22:58:43 #156
842 Zorro
Z
pi_202912804
quote:
0s.gif Op woensdag 29 december 2021 22:58 schreef ok01 het volgende:
Zit Giel nou gewoon een random gitaar te verneuken? :')
Die dingen doen toch niks.
En het is een Strat.
En nog een Squier ook.

Niks aan verloren.
Un dann rettet kein Kavallerie,
keine Zorro kümmert sich dodrömm.
Dä piss höchstens e " Zet " en der Schnie
  woensdag 29 december 2021 @ 22:58:50 #157
49501 4-elements
Arrectis Auribus
pi_202912807
Hierna nog maar 1x Jimi...
That's history. I say history because it happened in the past.
Murray Walker
  woensdag 29 december 2021 @ 22:59:01 #158
181667 Strani
Beroemde influencer
pi_202912813
quote:
0s.gif Op woensdag 29 december 2021 22:58 schreef ok01 het volgende:
Zit Giel nou gewoon een random gitaar te verneuken? :')
Misschien is die gitaar wel vreemdgegaan of is Giel mishandeld door die gitaar? Niet oordelen zonder de achtergrond te kennen hè :N
Op 02-02-2020 20:20:20 schreef Strani iets
2006 Time Person of the Year
pi_202912816
quote:
6s.gif Op woensdag 29 december 2021 22:58 schreef n00biedoobiedoo het volgende:

[..]
Nee, die van Van Inkel
Ah dan is het goed
  woensdag 29 december 2021 @ 22:59:08 #160
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_202912817
Heeey Joe _O_
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
pi_202912819
quote:
0s.gif Op woensdag 29 december 2021 22:58 schreef 4-elements het volgende:
Hierna nog maar 1x Jimi...
Wel z'n beste
Remember the jester that showed you tears
The script for tears
pi_202912820
quote:
0s.gif Op woensdag 29 december 2021 22:57 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]
Het krijgt wel dezelfde kritiek, een beetje zoals Bruce Springsteen ook door het halve topic kapot geveegd wordt.

Ik vind het ook zeker niet het beste liedje in de top 2000, maar het is tenminste puur en niet overgeproduceerd.
Ik zou die commentaren niet te letterlijk nemen hè :P

Het is meer typen wat je anders hardop zou zeggen, bijvoorbeeld als Bruce voor de 15e keer komt van “och nee, daar heb je die lul ook weer.”
De Sahara is zonder meer erg droog.
  FOK!fotograaf woensdag 29 december 2021 @ 22:59:20 #163
842 Zorro
Z
pi_202912821
quote:
0s.gif Op woensdag 29 december 2021 22:58 schreef 4-elements het volgende:
Hierna nog maar 1x Jimi...
Dat kan alleen maar All Along The Watchtower zijn.
Un dann rettet kein Kavallerie,
keine Zorro kümmert sich dodrömm.
Dä piss höchstens e " Zet " en der Schnie
  Moderator woensdag 29 december 2021 @ 22:59:23 #164
355459 crew  noodgang
noodgang
pi_202912825
quote:
0s.gif Op woensdag 29 december 2021 22:57 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]
Het krijgt wel dezelfde kritiek, een beetje zoals Bruce Springsteen ook door het halve topic kapot geveegd wordt.

Ik vind het ook zeker niet het beste liedje in de top 2000, maar het is tenminste puur en niet overgeproduceerd.
Ja, eens hoor, had ergens in het onderste kwart prim passend gevonden
pi_202912826
quote:
10s.gif Op woensdag 29 december 2021 22:59 schreef Strani het volgende:

[..]
Misschien is die gitaar wel vreemdgegaan of is Giel mishandeld door die gitaar? Niet oordelen zonder de achtergrond te kennen hè :N
Fair enough
pi_202912829
Wel echt een legende, die Sjimmie
das einzige erleuchtenden an religion ist ein brennende tempel bei nacht
  woensdag 29 december 2021 @ 22:59:31 #167
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_202912830
Origineel natuurlijk van, ja van wie eigenlijk.
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
  woensdag 29 december 2021 @ 23:00:01 #168
267549 n00biedoobiedoo
Speaking In Thongs
pi_202912845
quote:
6s.gif Op woensdag 29 december 2021 22:59 schreef Dagoduck het volgende:
Origineel natuurlijk van, ja van wie eigenlijk.
The Leaves toch?
Was er al eens een link gelegd tussen Froger's "Een zingende merel, de geur van de zee" en MEROL's "Hou je bek en bef me", of moet het weer eens van deze eeuwige puber komen?
pi_202912846
537 Like The Way I Do Melissa Etheridge *O* *O* *O*
536 Unfinished Sympathy Massive Attack *O* *O*
535 Wrong Novastar :)
534 Little Lies Fleetwood Mac O+ O+
533 Breaking The Habit Linkin Park *O* *O* *O*
532 Liefs Uit Londen Bløf :)
531 Wild Horses The Rolling Stones O+ O+
530 Time To Say Goodbye Andrea Bocelli & S. Brightman :)
529 Paradise Coldplay :r
528 Demons Imagine Dragons :r
527 War Kensington :r
526 Hoe Het Danst Borsato, v. Buuren & Michelle :r
525 Why Tell Me Why Anita Meyer *O* *O* *O* *O*
"Kip, het meest veelzijdige stukje kaars, vet!"
  woensdag 29 december 2021 @ 23:00:12 #170
181667 Strani
Beroemde influencer
pi_202912849
Eigenlijk zou de reclame tijdens de Top 2000 ook door de luisteraars gekozen moeten worden.
Op 02-02-2020 20:20:20 schreef Strani iets
2006 Time Person of the Year
pi_202912850
Uur hierna is bijzonder matig
pi_202912853
Bolsjanaro is een traditioneel kruidengeneesmiddel
"Ik dit niet meer, Ik dit nooit meer
Ik niet meer kan, Niet meer ik
Dit niet meer, Ik niet meer" - Strani
  woensdag 29 december 2021 @ 23:00:39 #173
476022 PzKpfw
Devon 'No Limits'
pi_202912861
Weer die reclames op een veel te hoog volume :')
Als iedereen aan zichzelf denkt wordt er aan iedereen gedacht.
Op 't randje en erover.
Op fietsen zonder bende kwam'm zie schooieren um spek
  woensdag 29 december 2021 @ 23:00:47 #174
267549 n00biedoobiedoo
Speaking In Thongs
pi_202912870
Ik denk dat ik nog nooit in mijn leven zo blij ga worden Why tell me why te horen
Was er al eens een link gelegd tussen Froger's "Een zingende merel, de geur van de zee" en MEROL's "Hou je bek en bef me", of moet het weer eens van deze eeuwige puber komen?
pi_202912871
537 Like The Way I Do Melissa Etheridge :)
536 Unfinished Sympathy Massive Attack O+ O+
535 Wrong Novastar ^O^
534 Little Lies Fleetwood Mac :{
533 Breaking The Habit Linkin Park :{
532 Liefs Uit Londen Bløf :Y
531 Wild Horses The Rolling Stones :s)
530 Time To Say Goodbye Andrea Bocelli & S. Brightman :N
529 Paradise Coldplay :N
528 Demons Imagine Dragons :N
527 War Kensington :N
526 Hoe Het Danst Borsato, v. Buuren & Michelle :r
525 Why Tell Me Why Anita Meyer :{
Remember the jester that showed you tears
The script for tears
pi_202912872
537 Like The Way I Do Melissa Etheridge *O* *O* *O*
536 Unfinished Sympathy Massive Attack :?
535 Wrong Novastar :?
534 Little Lies Fleetwood Mac :)
533 Breaking The Habit Linkin Park :?
532 Liefs Uit Londen Bløf :?
531 Wild Horses The Rolling Stones :?
530 Time To Say Goodbye Andrea Bocelli & S. Brightman :')
529 Paradise Coldplay :')
528 Demons Imagine Dragons :') :') :') :')
527 War Kensington :N :N
526 Hoe Het Danst Borsato, v. Buuren & Michelle _O- _O- _O-
525 Why Tell Me Why Anita Meyer :?

Nou, ik denk dat ik weet wanneer ik effe ga douchen.
"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."
  woensdag 29 december 2021 @ 23:01:01 #177
476022 PzKpfw
Devon 'No Limits'
pi_202912874
quote:
0s.gif Op woensdag 29 december 2021 23:00 schreef ok01 het volgende:
Uur hierna is bijzonder matig
Maar straks Anita Meyer *O* *O*
Als iedereen aan zichzelf denkt wordt er aan iedereen gedacht.
Op 't randje en erover.
Op fietsen zonder bende kwam'm zie schooieren um spek
pi_202912878
quote:
0s.gif Op woensdag 29 december 2021 22:59 schreef ok01 het volgende:

[..]
Ah dan is het goed
You don't need a weatherman to know which way the wind blows.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Album top 100 2024
  woensdag 29 december 2021 @ 23:01:11 #179
280416 Whiskers2009
Maak dat de kat wijs!!
pi_202912883
quote:
6s.gif Op woensdag 29 december 2021 23:00 schreef n00biedoobiedoo het volgende:
Ik denk dat ik nog nooit in mijn leven zo blij ga worden Why tell me why te horen
:D _O-
"He who gives up freedom for safety deserves neither" Benjamin Franklin
pi_202912891
526 :r
  woensdag 29 december 2021 @ 23:01:19 #181
49501 4-elements
Arrectis Auribus
pi_202912892
Komend uur biedt vrij weinig om te blijven. Ik ga mijn bed maar eens opzoeken, iets met werken morgen en zo. :W
That's history. I say history because it happened in the past.
Murray Walker
pi_202912898
537 Like The Way I Do Melissa Etheridge :?
536 Unfinished Sympathy Massive Attack :?
535 Wrong Novastar :?
534 Little Lies Fleetwood Mac O+ O+
533 Breaking The Habit Linkin Park O+ O+
532 Liefs Uit Londen Bløf O+ O+
531 Wild Horses The Rolling Stones :?
530 Time To Say Goodbye Andrea Bocelli & S. Brightman :) O+
529 Paradise Coldplay :?
528 Demons Imagine Dragons :?
527 War Kensington :?
526 Hoe Het Danst Borsato, v. Buuren & Michelle :?
525 Why Tell Me Why Anita Meyer _O_ *O*
"Ik dit niet meer, Ik dit nooit meer
Ik niet meer kan, Niet meer ik
Dit niet meer, Ik niet meer" - Strani
  Redactie Frontpage woensdag 29 december 2021 @ 23:01:30 #183
407027 crew  LTVDK
Kazaamdavu
pi_202912900
Ik heb al een paar dagen die reclame niet gehoord die me gelijk doet denken aan 'Hey Fransje hier'
Op maandag 24 augustus 2015 11:34 schreef Yasmin23 het volgende:
Als je maar genoeg moeite doet past alles.
_____
TV / Het post-apocalyptische/dystopische film topic
pi_202912903
537 Like The Way I Do Melissa Etheridge :Y
536 Unfinished Sympathy Massive Attack O+ O+
535 Wrong Novastar :?
534 Little Lies Fleetwood Mac O+
533 Breaking The Habit Linkin Park :') ben toch geen 15 meer
532 Liefs Uit Londen Bløf :')
531 Wild Horses The Rolling Stones :?
530 Time To Say Goodbye Andrea Bocelli & S. Brightman :?
529 Paradise Coldplay :r :r
528 Demons Imagine Dragons :r :r :r :r :r
527 War Kensington :r :r :r
526 Hoe Het Danst Borsato, v. Buuren & Michelle :r :r :r
525 Why Tell Me Why Anita Meyer :s) :@
das einzige erleuchtenden an religion ist ein brennende tempel bei nacht
pi_202912907
quote:
0s.gif Op woensdag 29 december 2021 23:00 schreef Strani het volgende:
Eigenlijk zou de reclame tijdens de Top 2000 ook door de luisteraars gekozen moeten worden.
Ik kies voor Bordeel ‘t Hijgend Hert.
De Sahara is zonder meer erg droog.
  woensdag 29 december 2021 @ 23:02:16 #186
280416 Whiskers2009
Maak dat de kat wijs!!
pi_202912922
quote:
0s.gif Op woensdag 29 december 2021 23:01 schreef 4-elements het volgende:
Komend uur biedt vrij weinig om te blijven. Ik ga mijn bed maar eens opzoeken, iets met werken morgen en zo. :W
Melissa!
"He who gives up freedom for safety deserves neither" Benjamin Franklin
pi_202912923
Unfinished Sympathy kennen de meeste mensen hier wel :Y
das einzige erleuchtenden an religion ist ein brennende tempel bei nacht
  woensdag 29 december 2021 @ 23:02:22 #188
311938 Kopiko
We were so happy...
pi_202912927
Eens even kijken...
quote:
537 Like The Way I Do Melissa Etheridge 5
536 Unfinished Sympathy Massive Attack 8,5
535 Wrong Novastar 6,5
534 Little Lies Fleetwood Mac 6
533 Breaking The Habit Linkin Park ?
532 Liefs Uit Londen Bløf 3
531 Wild Horses The Rolling Stones 7
530 Time To Say Goodbye Andrea Bocelli & S. Brightman 5
529 Paradise Coldplay 4
528 Demons Imagine Dragons ? (waarschijnlijk een 1)
527 War Kensington 1
526 Hoe Het Danst Borsato, v. Buuren & Michelle 1
525 Why Tell Me Why Anita Meyer 5
pi_202912937
quote:
0s.gif Op woensdag 29 december 2021 23:02 schreef AlchemistOfSorrows het volgende:
Unfinished Sympathy kennen de meeste mensen hier wel :Y
Stemplaatgenot! ^O^
You don't need a weatherman to know which way the wind blows.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Album top 100 2024
  Redactie Frontpage / Sport woensdag 29 december 2021 @ 23:02:46 #190
426493 crew  PippenScottie
pi_202912938
Jongens, dat laatste half uur. En 2021 was al zo kut
My friends all drive horses
  Moderator woensdag 29 december 2021 @ 23:02:48 #191
18653 crew  D.
pi_202912940
Het Goede Doel gemist -O-
  woensdag 29 december 2021 @ 23:02:57 #192
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_202912941
Hassan _O_
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
pi_202912942
Heel matig uur incoming, dus maar Mathijs & Leo kijken zo. Zie jullie morgen :W
Remember the jester that showed you tears
The script for tears
  woensdag 29 december 2021 @ 23:03:08 #194
311938 Kopiko
We were so happy...
pi_202912947
quote:
0s.gif Op woensdag 29 december 2021 23:02 schreef AlchemistOfSorrows het volgende:
Unfinished Sympathy kennen de meeste mensen hier wel :Y
Duhh!
pi_202912949
quote:
1s.gif Op woensdag 29 december 2021 23:02 schreef PippenScottie het volgende:
Jongens, dat laatste half uur. En 2021 was al zo kut
Gelukkig nog niet de laatste dag van 2021 :Y
das einzige erleuchtenden an religion ist ein brennende tempel bei nacht
pi_202912950
quote:
6s.gif Op woensdag 29 december 2021 23:00 schreef MTheBassman het volgende:

532 Liefs Uit Londen Bløf :?

Zij stuurt me kaarten uit Madrid
En uit Moskou komt een brief

Met de prachtigste verhalen
God wat is ze lief

Gisteren uit Lissabon
ik mis je en een zoen

Vandaag uit Praag een kattenbel, want er is zoveel te doen

En morgen als de postbode mijn huis weer heeft gevonden
Dan stort ze mijn hart vol met alleliefs
Uit Londen O+ O+
"Ik dit niet meer, Ik dit nooit meer
Ik niet meer kan, Niet meer ik
Dit niet meer, Ik niet meer" - Strani
  Redactie Frontpage woensdag 29 december 2021 @ 23:03:14 #197
407027 crew  LTVDK
Kazaamdavu
pi_202912952
Linkin Park denk ik de leukste van komend uur, kan ik gewoon op tijd naar bed dus
Op maandag 24 augustus 2015 11:34 schreef Yasmin23 het volgende:
Als je maar genoeg moeite doet past alles.
_____
TV / Het post-apocalyptische/dystopische film topic
  woensdag 29 december 2021 @ 23:03:19 #198
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_202912953
quote:
1s.gif Op woensdag 29 december 2021 23:02 schreef PippenScottie het volgende:
Jongens, dat laatste half uur. En 2021 was al zo kut
Kunnen we ons mooi voorbereiden op Van Inkelen *O*
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
  woensdag 29 december 2021 @ 23:03:29 #199
311938 Kopiko
We were so happy...
pi_202912957
quote:
0s.gif Op woensdag 29 december 2021 23:02 schreef Gale_Boetticher het volgende:
Heel matig uur incoming, dus maar Mathijs & Leo kijken zo. Zie jullie morgen :W
Is het zó matig dan :?
pi_202912961
quote:
0s.gif Op woensdag 29 december 2021 23:02 schreef D. het volgende:
Het Goede Doel gemist -O-
-O-
"Ik dit niet meer, Ik dit nooit meer
Ik niet meer kan, Niet meer ik
Dit niet meer, Ik niet meer" - Strani
  woensdag 29 december 2021 @ 23:03:38 #201
473584 Gretzl
Bij nader inzien altijd 8eraf
pi_202912963
537 Like The Way I Do Melissa Etheridge ^O^
536 Unfinished Sympathy Massive Attack _O_ _O_ _O_
535 Wrong Novastar O+
534 Little Lies Fleetwood Mac O+
533 Breaking The Habit Linkin Park _O_
532 Liefs Uit Londen Bløf :N
531 Wild Horses The Rolling Stones :)
530 Time To Say Goodbye Andrea Bocelli & S. Brightman :s)
529 Paradise Coldplay :N
528 Demons Imagine Dragons :') :') :')
527 War Kensington :N
526 Hoe Het Danst Borsato, v. Buuren & Michelle :') :r _O-
525 Why Tell Me Why Anita Meyer *O*
Bloodbuzz Ohio: Geert wilde heel graag The National éindelijk in de Top 2000 hebben | Concert stats | Last.fm
Do whatever the TV tells us
Stay inside our rosy-minded fuzz
So worry not, all things are well
  woensdag 29 december 2021 @ 23:03:48 #202
473584 Gretzl
Bij nader inzien altijd 8eraf
pi_202912965
Sifan _O_
Bloodbuzz Ohio: Geert wilde heel graag The National éindelijk in de Top 2000 hebben | Concert stats | Last.fm
Do whatever the TV tells us
Stay inside our rosy-minded fuzz
So worry not, all things are well
  Redactie Frontpage / Sport woensdag 29 december 2021 @ 23:03:48 #203
426493 crew  PippenScottie
pi_202912966
quote:
0s.gif Op woensdag 29 december 2021 23:02 schreef D. het volgende:
Het Goede Doel gemist -O-
Heb je alles geprobeerd om hem wel te horen
My friends all drive horses
  woensdag 29 december 2021 @ 23:03:48 #204
311938 Kopiko
We were so happy...
pi_202912967
quote:
6s.gif Op woensdag 29 december 2021 23:03 schreef Dagoduck het volgende:

[..]
Kunnen we ons mooi voorbereiden op Van Inkelen *O*
Inderdaad _O-
  woensdag 29 december 2021 @ 23:03:55 #205
181667 Strani
Beroemde influencer
pi_202912970
Prima uur om naar bed te gaan. Veel plezier hier nog!
Op 02-02-2020 20:20:20 schreef Strani iets
2006 Time Person of the Year
  woensdag 29 december 2021 @ 23:03:55 #206
49501 4-elements
Arrectis Auribus
pi_202912971
quote:
1s.gif Op woensdag 29 december 2021 23:02 schreef Whiskers2009 het volgende:

[..]
Melissa!
Daar blijf ik niet voor wakker. Sorry :P
That's history. I say history because it happened in the past.
Murray Walker
pi_202912972
quote:
0s.gif Op woensdag 29 december 2021 23:03 schreef essnhills het volgende:

[..]
Zij stuurt me kaarten uit Madrid
En uit Moskou komt een brief

Met de prachtigste verhalen
God wat is ze lief

Gisteren uit Lissabon
ik mis je en een zoen

Vandaag uit Praag een kattenbel, want er is zoveel te doen

En morgen als de postbode mijn huis weer heeft gevonden
Dan stort ze mijn hart vol met alleliefs
Uit Londen O+ O+
Dat kan alleen maar iemand met 3 boosters zijn geweest tegenwoordig :+
Haters can be so lame and vicious
Hating on me because I'm ambitious
They sound like they need lots of love, lots of love
That's why I'm sending them hugs and kisses
  FOK!fotograaf woensdag 29 december 2021 @ 23:04:04 #208
842 Zorro
Z
pi_202912975
quote:
0s.gif Op woensdag 29 december 2021 23:00 schreef ok01 het volgende:
Uur hierna is bijzonder matig
Tijd om even meer op het dartsen te focussen
Un dann rettet kein Kavallerie,
keine Zorro kümmert sich dodrömm.
Dä piss höchstens e " Zet " en der Schnie
pi_202912976
quote:
0s.gif Op woensdag 29 december 2021 23:03 schreef essnhills het volgende:

[..]
Zij stuurt me kaarten uit Madrid
En uit Moskou komt een brief

Met de prachtigste verhalen
God wat is ze lief

Gisteren uit Lissabon
ik mis je en een zoen

Vandaag uit Praag een kattenbel, want er is zoveel te doen

En morgen als de postbode mijn huis weer heeft gevonden
Dan stort ze mijn hart vol met alleliefs
Uit Londen O+ O+
oh nee dit klinkt al niet veelbelovend.
"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."
pi_202912977
quote:
6s.gif Op woensdag 29 december 2021 23:03 schreef Dagoduck het volgende:

[..]
Kunnen we ons mooi voorbereiden op Van Inkelen *O*
Ik ga nog even A gogo terugkijken.
You don't need a weatherman to know which way the wind blows.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Album top 100 2024
pi_202912979
quote:
0s.gif Op woensdag 29 december 2021 23:03 schreef Strani het volgende:
Prima uur om naar bed te gaan. Veel plezier hier nog!
Slaap lekker :W
"Ik dit niet meer, Ik dit nooit meer
Ik niet meer kan, Niet meer ik
Dit niet meer, Ik niet meer" - Strani
  Redactie Sport / Supervogel woensdag 29 december 2021 @ 23:04:17 #212
270182 crew  Pino112
Pino van Luna O+
pi_202912981
quote:
10s.gif Op woensdag 29 december 2021 23:01 schreef LTVDK het volgende:
Ik heb al een paar dagen die reclame niet gehoord die me gelijk doet denken aan 'Hey Fransje hier'
Jeetje dit is lang geleden :D
pi_202912982
quote:
0s.gif Op woensdag 29 december 2021 23:03 schreef Strani het volgende:
Prima uur om naar bed te gaan. Veel plezier hier nog!
Slaap lekker :W
De Sahara is zonder meer erg droog.
pi_202912987
quote:
Hoe kon dat er alsnog inkomen? Vorig jaar ontsprongen we de dans, maar dan komt het het jaar erop alsnog op 526 binnen... -O-
"Bijna niemand durft de islam te bekritiseren en te bespotten zoals dat met het christendom werd en wordt gedaan, terwijl daar gezien het totalitaire en onderdrukkende karakter van de islam toch alle reden toe is." ~ H.Heeresma
pi_202912988
quote:
1s.gif Op woensdag 29 december 2021 23:03 schreef OscarMopperkont het volgende:

[..]
Dat kan alleen maar iemand met 3 boosters zijn geweest tegenwoordig :+
Mooiste nummer van Blof O+ O+
"Ik dit niet meer, Ik dit nooit meer
Ik niet meer kan, Niet meer ik
Dit niet meer, Ik niet meer" - Strani
  Moderator woensdag 29 december 2021 @ 23:04:37 #216
18653 crew  D.
pi_202912991
quote:
0s.gif Op woensdag 29 december 2021 23:03 schreef essnhills het volgende:

[..]
-O-
Volgend jaar maar weer op stemmen :Y
pi_202912992
quote:
6s.gif Op woensdag 29 december 2021 23:04 schreef MTheBassman het volgende:

[..]
oh nee dit klinkt al niet veelbelovend.
Ken je het niet? :o
"Ik dit niet meer, Ik dit nooit meer
Ik niet meer kan, Niet meer ik
Dit niet meer, Ik niet meer" - Strani
  Redactie Frontpage woensdag 29 december 2021 @ 23:04:38 #218
407027 crew  LTVDK
Kazaamdavu
pi_202912993
quote:
14s.gif Op woensdag 29 december 2021 23:04 schreef Pino112 het volgende:

[..]
Jeetje dit is lang geleden :D
Das gewoon goeien handel :Y
Op maandag 24 augustus 2015 11:34 schreef Yasmin23 het volgende:
Als je maar genoeg moeite doet past alles.
_____
TV / Het post-apocalyptische/dystopische film topic
  Moderator woensdag 29 december 2021 @ 23:04:41 #219
355459 crew  noodgang
noodgang
pi_202912995
De eerste vier zijn prima, maar daarna
pi_202912996
quote:
5s.gif Op woensdag 29 december 2021 23:03 schreef Kopiko het volgende:

[..]
Is het zó matig dan :?
Slechtste uur uit de hele lijst durf ik te beweren..
Remember the jester that showed you tears
The script for tears
  woensdag 29 december 2021 @ 23:04:42 #221
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_202912998
Eerste vijf nummers zijn top en dan krijg je de rest _O-
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
  woensdag 29 december 2021 @ 23:04:56 #222
476022 PzKpfw
Devon 'No Limits'
pi_202913003
Welke knappe (vrijgezelle) Fok!ster wil er ondeugend daten?
Als iedereen aan zichzelf denkt wordt er aan iedereen gedacht.
Op 't randje en erover.
Op fietsen zonder bende kwam'm zie schooieren um spek
  woensdag 29 december 2021 @ 23:05:00 #223
473584 Gretzl
Bij nader inzien altijd 8eraf
pi_202913005
quote:
0s.gif Op woensdag 29 december 2021 23:02 schreef Gale_Boetticher het volgende:
Heel matig uur incoming, dus maar Mathijs & Leo kijken zo. Zie jullie morgen :W
Sleep well :W
Bloodbuzz Ohio: Geert wilde heel graag The National éindelijk in de Top 2000 hebben | Concert stats | Last.fm
Do whatever the TV tells us
Stay inside our rosy-minded fuzz
So worry not, all things are well
  woensdag 29 december 2021 @ 23:05:16 #224
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_202913007
quote:
0s.gif Op woensdag 29 december 2021 23:04 schreef PzKpfw het volgende:
Welke knappe (vrijgezelle) Fok!ster wil er ondeugend daten?
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
  woensdag 29 december 2021 @ 23:05:21 #225
473584 Gretzl
Bij nader inzien altijd 8eraf
pi_202913011
Twijfel of ik vannacht een volledige Inkel-sessie meepak of morgen pas. Moet er toch nog eens van komen :P
Bloodbuzz Ohio: Geert wilde heel graag The National éindelijk in de Top 2000 hebben | Concert stats | Last.fm
Do whatever the TV tells us
Stay inside our rosy-minded fuzz
So worry not, all things are well
pi_202913016
quote:
1s.gif Op woensdag 29 december 2021 23:04 schreef Ferdo het volgende:

[..]
Hoe kon dat er alsnog inkomen? Vorig jaar ontsprongen we de dans, maar dan komt het het jaar erop alsnog op 526 binnen... -O-
Daar zat nog een jaar tussen.
De Sahara is zonder meer erg droog.
pi_202913017
"Kip, het meest veelzijdige stukje kaars, vet!"
  woensdag 29 december 2021 @ 23:05:29 #228
488763 Starflyer
Flies to the stars
pi_202913018
Stemlijstgenot *O* *O* *O*

Melissa zo'n 10x live gezien in de afgelopen 30 jaar. En in juli hopelijk weer.

15. Deep Purple - Child In Time (1970)
28. Simon & Garfunkel - The Sound Of Silence (1966)
36. Dire Straits - Telegraph Road (1982)
49. Michael Kiwanuka - Cold Little Heart (Albumversie) (2016)
77. Fleetwood Mac - The Chain (1977)
138. Depeche Mode - Enjoy The Silence (1990)
237. Jimi Hendrix - All Along The Watchtower (1968)
255. Faithless - Insomnia (Albumversie) (1996)
317. Neil Young - Heart Of Gold (1972)
416. Meat Loaf - Bat Out Of Hell (Albumversie) (1977)
417. New Order - Blue Monday (Albumversie) (1983)
488. Cranberries - Linger (1993)
537. Melissa Etheridge - Like The Way I Do (1989)
554. Donna Summer - I Feel Love (1977)
589. Toto - Rosanna (Albumversie) (1982)
762. Radiohead - Exit Music (For A Film) (1997)
769. Righteous Brothers - Unchained Melody (1965)
947. Manic Street Preachers - If You Tolerate This Your Children Will Be Next (1998)
973. Ben E. King - Stand By Me (1987)
1080. Michel Sardou - Les Lacs Du Connemara (1982)
1155. Split Enz - Message To My Girl (1984)
1297. R.E.M. - The One I Love (1987)
1446. Bruce Hornsby & The Range - The Way It Is (1986)
1498. Heart - Crazy On You (1976)
1567. Muddy Waters - Mannish Boy (1955)
1719. Orchestral Manoeuvres In The Dark - Enola Gay (1980)
1878. Tim Hardin - How Can We Hang On To A Dream (1967)
1929. Dr Hook & The Medicine Show - Sylvia's Mother (1972)
- Falco - Der Kommissar (1982)
- Hall & Oates - Maneater (1982)
- Richard Harris - MacArthur Park (1968)
- Long John Baldry - (Walk Me Out In The) Morning Dew (1981)
- Amanda Marshall - Beautiful Goodbye (1996)
- Boston - Amanda (1986)
- Snow Patrol ft. Martha Wainwright - Set The Fire To The Third Bar (2006)
No Dyson Barrier is going to stop me!
UI: FlippingCoin in ONZ / Ik bepaal hier welk dier jij bent
pi_202913020
quote:
0s.gif Op woensdag 29 december 2021 23:04 schreef PzKpfw het volgende:
Welke knappe (vrijgezelle) Fok!ster wil er ondeugend daten?
Ik ben wel een knappe (vrijgezelle) FOK!ster, maar echt niet dat ik naar zo'n datingsite ga
"Ik dit niet meer, Ik dit nooit meer
Ik niet meer kan, Niet meer ik
Dit niet meer, Ik niet meer" - Strani
pi_202913022
quote:
1s.gif Op woensdag 29 december 2021 23:04 schreef Ferdo het volgende:

[..]
Hoe kon dat er alsnog inkomen? Vorig jaar ontsprongen we de dans, maar dan komt het het jaar erop alsnog op 526 binnen... -O-
Vorig jaar stond die er ook al in.
You don't need a weatherman to know which way the wind blows.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Album top 100 2024
  woensdag 29 december 2021 @ 23:05:40 #231
280416 Whiskers2009
Maak dat de kat wijs!!
pi_202913027
Melissa *O* *O* *O*
"He who gives up freedom for safety deserves neither" Benjamin Franklin
  FOK!fotograaf woensdag 29 december 2021 @ 23:05:41 #232
842 Zorro
Z
pi_202913030
quote:
6s.gif Op woensdag 29 december 2021 23:05 schreef Dagoduck het volgende:

[..]
[ afbeelding ]
Fok!STer
Un dann rettet kein Kavallerie,
keine Zorro kümmert sich dodrömm.
Dä piss höchstens e " Zet " en der Schnie
pi_202913031
Is it so hard?


That's what she said
Haters can be so lame and vicious
Hating on me because I'm ambitious
They sound like they need lots of love, lots of love
That's why I'm sending them hugs and kisses
  woensdag 29 december 2021 @ 23:05:46 #234
308538 Piebe
Van alle markten thuis.
pi_202913033
quote:
1s.gif Op woensdag 29 december 2021 23:01 schreef Whiskers2009 het volgende:

[..]
:D _O-
Vergeleken met de drie voorgaande nummers een all time uberclassic
Ja ja
pi_202913040
ook een keer met een vorige band gespeeld btw :Y

also genot *O* *O* *O* *O*
"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."
pi_202913041
Ohhhhh *O* *G* *O* *G* *O*
"Ik dit niet meer, Ik dit nooit meer
Ik niet meer kan, Niet meer ik
Dit niet meer, Ik niet meer" - Strani
  Redactie Sport woensdag 29 december 2021 @ 23:05:57 #237
274204 crew  Mexicanobakker
pi_202913042
quote:
0s.gif Op woensdag 29 december 2021 22:59 schreef Fred_B het volgende:

[..]
Ik zou die commentaren niet te letterlijk nemen hè :P

Het is meer typen wat je anders hardop zou zeggen, bijvoorbeeld als Bruce voor de 15e keer komt van “och nee, daar heb je die lul ook weer.”
Nee akkoord, ik was ook wel weer klaar met Sjors na vandaag.

Ik ben weer bang voor een overdosis Queen, ABBA en Earrings morgen
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
  woensdag 29 december 2021 @ 23:06:06 #238
473584 Gretzl
Bij nader inzien altijd 8eraf
pi_202913044
quote:
5s.gif Op woensdag 29 december 2021 23:03 schreef Kopiko het volgende:

[..]
Duhh!
US hoort in de Top 100 thuis :Y
Bloodbuzz Ohio: Geert wilde heel graag The National éindelijk in de Top 2000 hebben | Concert stats | Last.fm
Do whatever the TV tells us
Stay inside our rosy-minded fuzz
So worry not, all things are well
pi_202913046
quote:
1s.gif Op woensdag 29 december 2021 23:04 schreef Ferdo het volgende:

[..]
Hoe kon dat er alsnog inkomen? Vorig jaar ontsprongen we de dans, maar dan komt het het jaar erop alsnog op 526 binnen... -O-
Echt hè :'(
  Redactie Frontpage woensdag 29 december 2021 @ 23:06:15 #240
407027 crew  LTVDK
Kazaamdavu
pi_202913052
quote:
0s.gif Op woensdag 29 december 2021 23:05 schreef essnhills het volgende:

[..]
Ik ben wel een knappe (vrijgezelle) FOK!ster, maar echt niet dat ik naar zo'n datingsite ga
Jij gaat gewoon hosselen in het T2000 topic :7
Op maandag 24 augustus 2015 11:34 schreef Yasmin23 het volgende:
Als je maar genoeg moeite doet past alles.
_____
TV / Het post-apocalyptische/dystopische film topic
pi_202913056
Baby tell me does she love you like I love *O* *G* *O*
"Ik dit niet meer, Ik dit nooit meer
Ik niet meer kan, Niet meer ik
Dit niet meer, Ik niet meer" - Strani
  Redactie Sport woensdag 29 december 2021 @ 23:06:22 #242
274204 crew  Mexicanobakker
pi_202913061
quote:
1s.gif Op woensdag 29 december 2021 23:04 schreef Ferdo het volgende:

[..]
Hoe kon dat er alsnog inkomen? Vorig jaar ontsprongen we de dans, maar dan komt het het jaar erop alsnog op 526 binnen... -O-
Hoe het Danst? Die stond er toch al in op 370?
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
pi_202913064
*O* *O* *O* *O* *O*
"Kip, het meest veelzijdige stukje kaars, vet!"
  Redactie Frontpage woensdag 29 december 2021 @ 23:06:29 #244
407027 crew  LTVDK
Kazaamdavu
pi_202913070
Deze is best leuk :Y
Op maandag 24 augustus 2015 11:34 schreef Yasmin23 het volgende:
Als je maar genoeg moeite doet past alles.
_____
TV / Het post-apocalyptische/dystopische film topic
pi_202913071
quote:
6s.gif Op woensdag 29 december 2021 23:05 schreef Zorro het volgende:

[..]
Fok!STer
Dago heeft ook vast wel een ster
das einzige erleuchtenden an religion ist ein brennende tempel bei nacht
  woensdag 29 december 2021 @ 23:06:41 #246
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_202913075
quote:
7s.gif Op woensdag 29 december 2021 23:05 schreef Gretzl het volgende:
Twijfel of ik vannacht een volledige Inkel-sessie meepak of morgen pas. Moet er toch nog eens van komen :P
Ik ga naar Sweet Home Alabama naar bed denk ik.
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
  FOK!fotograaf woensdag 29 december 2021 @ 23:06:45 #247
842 Zorro
Z
pi_202913077
quote:
6s.gif Op woensdag 29 december 2021 23:05 schreef MTheBassman het volgende:
ook een keer met een vorige band gespeeld btw :Y

also genot *O* *O* *O* *O*
Wij nog steeds. Wel de akoestieke gitaartjes vervangen door overstuurde distorted gitaren natuurlijk :P
Un dann rettet kein Kavallerie,
keine Zorro kümmert sich dodrömm.
Dä piss höchstens e " Zet " en der Schnie
pi_202913080
quote:
10s.gif Op woensdag 29 december 2021 23:06 schreef LTVDK het volgende:

[..]
Jij gaat gewoon hosselen in het T2000 topic :7
Je moet toch wat nu het in het eckte leven niet zo makkelijk meer gaat
"Ik dit niet meer, Ik dit nooit meer
Ik niet meer kan, Niet meer ik
Dit niet meer, Ik niet meer" - Strani
pi_202913082
Leuke van Anouk dit
-XOXO-
pi_202913083
quote:
10s.gif Op woensdag 29 december 2021 23:06 schreef AlchemistOfSorrows het volgende:

[..]
Dago heeft ook vast wel een ster
maar even naar carglass gaan?
"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."
  woensdag 29 december 2021 @ 23:06:56 #251
308538 Piebe
Van alle markten thuis.
pi_202913086
Liveversie hiervan had toch ooit een eigen notering?
Ja ja
  woensdag 29 december 2021 @ 23:07:08 #252
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_202913098
quote:
6s.gif Op woensdag 29 december 2021 23:05 schreef Zorro het volgende:

[..]
Fok!STer
Wil gewoon deze smileys eens posten ;(

|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
pi_202913100
quote:
10s.gif Op woensdag 29 december 2021 23:06 schreef LTVDK het volgende:

[..]
Jij gaat gewoon hosselen in het T2000 topic :7
Daar is dit
Topic toch voor? :o
Haters can be so lame and vicious
Hating on me because I'm ambitious
They sound like they need lots of love, lots of love
That's why I'm sending them hugs and kisses
  FOK!fotograaf woensdag 29 december 2021 @ 23:07:21 #254
842 Zorro
Z
pi_202913106
quote:
6s.gif Op woensdag 29 december 2021 23:06 schreef Dagoduck het volgende:

[..]
Ik ga naar Sweet Home Alabama naar bed denk ik.
Ga je nou naar Alabama of naar Bed :?
Un dann rettet kein Kavallerie,
keine Zorro kümmert sich dodrömm.
Dä piss höchstens e " Zet " en der Schnie
  woensdag 29 december 2021 @ 23:07:22 #255
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_202913107
quote:
1s.gif Op woensdag 29 december 2021 23:06 schreef Piebe het volgende:
Liveversie hiervan had toch ooit een eigen notering?
Pinkpop?
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
  woensdag 29 december 2021 @ 23:07:29 #256
476022 PzKpfw
Devon 'No Limits'
pi_202913112
quote:
0s.gif Op woensdag 29 december 2021 23:05 schreef essnhills het volgende:

[..]
Ik ben wel een knappe (vrijgezelle) FOK!ster, maar echt niet dat ik naar zo'n datingsite ga
We kunnen de site overslaan. :P
Als iedereen aan zichzelf denkt wordt er aan iedereen gedacht.
Op 't randje en erover.
Op fietsen zonder bende kwam'm zie schooieren um spek
pi_202913113
quote:
1s.gif Op woensdag 29 december 2021 23:07 schreef OscarMopperkont het volgende:

[..]
Daar is dit
Topic toch voor? :o
Ja toch?

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
"Ik dit niet meer, Ik dit nooit meer
Ik niet meer kan, Niet meer ik
Dit niet meer, Ik niet meer" - Strani
  Redactie Sport woensdag 29 december 2021 @ 23:07:30 #258
274204 crew  Mexicanobakker
pi_202913114
quote:
1s.gif Op woensdag 29 december 2021 23:06 schreef Piebe het volgende:
Liveversie hiervan had toch ooit een eigen notering?
Ja, toch blij dat soms foutjes wel worden rechtgezet.
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
pi_202913116
Vrienden ben ik weer vanaf t perron in Elst :W hoop moois gemist damn
Het beste adres voor al uw primeurs!
  woensdag 29 december 2021 @ 23:07:43 #260
267549 n00biedoobiedoo
Speaking In Thongs
pi_202913119
Het einde van het 1e uur van RickvV ziet er wel aantrekkelijk uit, maar hou ik het vol?
Was er al eens een link gelegd tussen Froger's "Een zingende merel, de geur van de zee" en MEROL's "Hou je bek en bef me", of moet het weer eens van deze eeuwige puber komen?
pi_202913121
quote:
6s.gif Op woensdag 29 december 2021 23:06 schreef Dagoduck het volgende:

[..]
Ik ga naar Sweet Home Alabama naar bed denk ik.
Om 5 uur 's ochtends ofzo dus? :P
das einzige erleuchtenden an religion ist ein brennende tempel bei nacht
pi_202913124
*O* *G* *O* *G* *O*
"Ik dit niet meer, Ik dit nooit meer
Ik niet meer kan, Niet meer ik
Dit niet meer, Ik niet meer" - Strani
  Redactie Sport woensdag 29 december 2021 @ 23:07:58 #263
274204 crew  Mexicanobakker
pi_202913126
Ik ga denk ik wat vroeger vandaag, maar ik verwacht morgen een lange nacht te trekken.
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
  woensdag 29 december 2021 @ 23:07:59 #264
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_202913127
quote:
0s.gif Op woensdag 29 december 2021 23:07 schreef essnhills het volgende:

[..]
Ja toch?

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
  woensdag 29 december 2021 @ 23:08:00 #265
473584 Gretzl
Bij nader inzien altijd 8eraf
pi_202913129
Knap van Melissa Etheridge dat ze al sinds 2000 steevast makkelijk in de Top 2000 staat. En nu al jaren stabiel rond plek 600. Zo'n grote fanbase zal ze hier toch niet hebben?
Bloodbuzz Ohio: Geert wilde heel graag The National éindelijk in de Top 2000 hebben | Concert stats | Last.fm
Do whatever the TV tells us
Stay inside our rosy-minded fuzz
So worry not, all things are well
  Redactie Frontpage woensdag 29 december 2021 @ 23:08:13 #266
407027 crew  LTVDK
Kazaamdavu
pi_202913138
quote:
1s.gif Op woensdag 29 december 2021 23:07 schreef OscarMopperkont het volgende:

[..]
Daar is dit
Topic toch voor? :o
Niet??? :o :o :o
Op maandag 24 augustus 2015 11:34 schreef Yasmin23 het volgende:
Als je maar genoeg moeite doet past alles.
_____
TV / Het post-apocalyptische/dystopische film topic
  woensdag 29 december 2021 @ 23:08:15 #267
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_202913139
quote:
0s.gif Op woensdag 29 december 2021 23:07 schreef AlchemistOfSorrows het volgende:

[..]
Om 5 uur 's ochtends ofzo dus? :P
2.10 uur ofzo.
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
  woensdag 29 december 2021 @ 23:08:17 #268
311938 Kopiko
We were so happy...
pi_202913140
quote:
10s.gif Op woensdag 29 december 2021 23:06 schreef LTVDK het volgende:

[..]
Jij gaat gewoon hosselen in het T2000 topic :7
Do the hustle _O_
  Moderator woensdag 29 december 2021 @ 23:08:18 #269
18653 crew  D.
pi_202913141
Verkeerde timing, wederom :Y
  FOK!fotograaf woensdag 29 december 2021 @ 23:08:24 #270
842 Zorro
Z
pi_202913145
quote:
0s.gif Op woensdag 29 december 2021 23:07 schreef Mexicanobakker het volgende:
Ik ga denk ik wat vroeger vandaag, maar ik verwacht morgen een lange nacht te trekken.
Ik wil het niet weten
Un dann rettet kein Kavallerie,
keine Zorro kümmert sich dodrömm.
Dä piss höchstens e " Zet " en der Schnie
  woensdag 29 december 2021 @ 23:08:27 #271
308538 Piebe
Van alle markten thuis.
pi_202913147
quote:
6s.gif Op woensdag 29 december 2021 23:07 schreef Dagoduck het volgende:

[..]
Pinkpop?
Die denk ik ja.
Ja ja
pi_202913155
quote:
0s.gif Op woensdag 29 december 2021 23:07 schreef Mexicanobakker het volgende:
Ik ga denk ik wat vroeger vandaag, maar ik verwacht morgen een lange nacht te trekken.
TMI :{w
Haters can be so lame and vicious
Hating on me because I'm ambitious
They sound like they need lots of love, lots of love
That's why I'm sending them hugs and kisses
pi_202913156
Al weet ik niet of je als man nou zo blij zou moeten zijn als je ze je zomaar ergens mee injecteert, maar ok.
"Ik dit niet meer, Ik dit nooit meer
Ik niet meer kan, Niet meer ik
Dit niet meer, Ik niet meer" - Strani
  woensdag 29 december 2021 @ 23:08:39 #274
476022 PzKpfw
Devon 'No Limits'
pi_202913158
Prima nummer dit, prima plek ook.
Als iedereen aan zichzelf denkt wordt er aan iedereen gedacht.
Op 't randje en erover.
Op fietsen zonder bende kwam'm zie schooieren um spek
  woensdag 29 december 2021 @ 23:08:43 #275
267549 n00biedoobiedoo
Speaking In Thongs
pi_202913161
quote:
7s.gif Op woensdag 29 december 2021 23:08 schreef Gretzl het volgende:
Knap van Melissa Etheridge dat ze al sinds 2000 steevast makkelijk in de Top 2000 staat. En nu al jaren stabiel rond plek 600. Zo'n grote fanbase zal ze hier toch niet hebben?
Jawel, de Lesbische Liga
Was er al eens een link gelegd tussen Froger's "Een zingende merel, de geur van de zee" en MEROL's "Hou je bek en bef me", of moet het weer eens van deze eeuwige puber komen?
  woensdag 29 december 2021 @ 23:08:45 #276
280416 Whiskers2009
Maak dat de kat wijs!!
pi_202913162
quote:
7s.gif Op woensdag 29 december 2021 23:08 schreef Gretzl het volgende:
Knap van Melissa Etheridge dat ze al sinds 2000 steevast makkelijk in de Top 2000 staat. En nu al jaren stabiel rond plek 600. Zo'n grote fanbase zal ze hier toch niet hebben?
Waarom.niet?
"He who gives up freedom for safety deserves neither" Benjamin Franklin
pi_202913163
Even aan m'n posttotaal werken


*O* *G* *O* *G* *O*
Het beste adres voor al uw primeurs!
pi_202913165
quote:
0s.gif Op woensdag 29 december 2021 23:06 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]
Hoe het Danst? Die stond er toch al in op 370?
Oh, blijkbaar ja... Had in dat geval harder weg mogen zakken.
"Bijna niemand durft de islam te bekritiseren en te bespotten zoals dat met het christendom werd en wordt gedaan, terwijl daar gezien het totalitaire en onderdrukkende karakter van de islam toch alle reden toe is." ~ H.Heeresma
  woensdag 29 december 2021 @ 23:08:49 #279
131644 Wickedangel
Na mij de zondvloed
pi_202913166
quote:
7s.gif Op woensdag 29 december 2021 23:08 schreef Gretzl het volgende:
Knap van Melissa Etheridge dat ze al sinds 2000 steevast makkelijk in de Top 2000 staat. En nu al jaren stabiel rond plek 600. Zo'n grote fanbase zal ze hier toch niet hebben?
Stemfraude!
Erst kommt das Fressen und dann kommt die Moral
  woensdag 29 december 2021 @ 23:08:49 #280
473584 Gretzl
Bij nader inzien altijd 8eraf
pi_202913167
quote:
0s.gif Op woensdag 29 december 2021 23:07 schreef Scorpion_17 het volgende:
Vrienden ben ik weer vanaf t perron in Elst :W hoop moois gemist damn
Wat ging je in Elst doen? :D
Bloodbuzz Ohio: Geert wilde heel graag The National éindelijk in de Top 2000 hebben | Concert stats | Last.fm
Do whatever the TV tells us
Stay inside our rosy-minded fuzz
So worry not, all things are well
  Redactie Sport woensdag 29 december 2021 @ 23:08:53 #281
274204 crew  Mexicanobakker
pi_202913168
quote:
1s.gif Op woensdag 29 december 2021 23:08 schreef OscarMopperkont het volgende:

[..]
TMI :{w
Ja verkeerde woordkeus, foutje
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
  woensdag 29 december 2021 @ 23:08:55 #282
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_202913169
quote:
0s.gif Op woensdag 29 december 2021 23:07 schreef Mexicanobakker het volgende:
Ik ga denk ik wat vroeger vandaag, maar ik verwacht morgen een lange nacht te trekken.
Geil.
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
  woensdag 29 december 2021 @ 23:09:05 #283
311938 Kopiko
We were so happy...
pi_202913175
quote:
7s.gif Op woensdag 29 december 2021 23:08 schreef Gretzl het volgende:
Knap van Melissa Etheridge dat ze al sinds 2000 steevast makkelijk in de Top 2000 staat. En nu al jaren stabiel rond plek 600. Zo'n grote fanbase zal ze hier toch niet hebben?
Erg populair bij (nog steeds) erg veel vrouwen :?
  woensdag 29 december 2021 @ 23:09:10 #284
280416 Whiskers2009
Maak dat de kat wijs!!
pi_202913177
quote:
0s.gif Op woensdag 29 december 2021 23:08 schreef essnhills het volgende:
Al weet ik niet of je als man nou zo blij zou moeten zijn als je ze je zomaar ergens mee injecteert, maar ok.
Vrouw :P
"He who gives up freedom for safety deserves neither" Benjamin Franklin
  Redactie Sport woensdag 29 december 2021 @ 23:09:11 #285
274204 crew  Mexicanobakker
pi_202913178
Wanneer is de Pokemon theme song?
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
  woensdag 29 december 2021 @ 23:09:11 #286
473584 Gretzl
Bij nader inzien altijd 8eraf
pi_202913179
*O* *G* *O* *G* *O* *G* *O* *G* *O* *G* *O* *G* *O* *G* *O* *G*
LIKE THE WAY I DOOOOOOOO
Bloodbuzz Ohio: Geert wilde heel graag The National éindelijk in de Top 2000 hebben | Concert stats | Last.fm
Do whatever the TV tells us
Stay inside our rosy-minded fuzz
So worry not, all things are well
pi_202913187
*O* *G* *O* *G* *O*
Het beste adres voor al uw primeurs!
pi_202913189
quote:
5s.gif Op woensdag 29 december 2021 23:08 schreef Kopiko het volgende:

[..]
Do the hustle _O_
totototototodo todo
tototototdodo
"Ik dit niet meer, Ik dit nooit meer
Ik niet meer kan, Niet meer ik
Dit niet meer, Ik niet meer" - Strani
pi_202913190
quote:
0s.gif Op woensdag 29 december 2021 23:08 schreef essnhills het volgende:
Al weet ik niet of je als man nou zo blij zou moeten zijn als je ze je zomaar ergens mee injecteert, maar ok.
Tegenwoordig al helemaal niet :X
Haters can be so lame and vicious
Hating on me because I'm ambitious
They sound like they need lots of love, lots of love
That's why I'm sending them hugs and kisses
pi_202913194
quote:
0s.gif Op woensdag 29 december 2021 23:09 schreef Mexicanobakker het volgende:
Wanneer is de Pokemon theme song?
7 uur 's ochtends 31 dec
"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."
  woensdag 29 december 2021 @ 23:09:41 #291
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_202913196
Rockt wel heerlijk altijd dit nummer.
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
pi_202913197
quote:
0s.gif Op woensdag 29 december 2021 23:09 schreef Mexicanobakker het volgende:
Wanneer is de Pokemon theme song?
Sowieso veel en veel te laat voor t willekeurige k-nummer dat t is
Het beste adres voor al uw primeurs!
  woensdag 29 december 2021 @ 23:09:43 #293
311938 Kopiko
We were so happy...
pi_202913200
quote:
0s.gif Op woensdag 29 december 2021 23:07 schreef Scorpion_17 het volgende:
Vrienden ben ik weer vanaf t perron in Elst :W hoop moois gemist damn
Els - Elser - Elst
pi_202913205
quote:
5s.gif Op woensdag 29 december 2021 23:08 schreef Kopiko het volgende:

[..]
Do the hustle _O_
Ik kan dit dus niet meer zien/horen zonder...

DOE DE SHUFFLE te horen :')
"Kip, het meest veelzijdige stukje kaars, vet!"
  Moderator woensdag 29 december 2021 @ 23:09:55 #295
18653 crew  D.
pi_202913207
quote:
6s.gif Op woensdag 29 december 2021 23:08 schreef Dagoduck het volgende:

[..]
Geil.
Rare smaak heb jij 8-)
  Redactie Frontpage woensdag 29 december 2021 @ 23:09:57 #296
407027 crew  LTVDK
Kazaamdavu
pi_202913208
quote:
7s.gif Op woensdag 29 december 2021 23:08 schreef Gretzl het volgende:
Knap van Melissa Etheridge dat ze al sinds 2000 steevast makkelijk in de Top 2000 staat. En nu al jaren stabiel rond plek 600. Zo'n grote fanbase zal ze hier toch niet hebben?
Heeft ze eigenlijk nog andere hits gehad dan deze?
Op maandag 24 augustus 2015 11:34 schreef Yasmin23 het volgende:
Als je maar genoeg moeite doet past alles.
_____
TV / Het post-apocalyptische/dystopische film topic
  woensdag 29 december 2021 @ 23:09:57 #297
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_202913209
quote:
6s.gif Op woensdag 29 december 2021 23:09 schreef MTheBassman het volgende:

[..]
7 uur 's ochtends 31 dec
Daarna naar bed.
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
pi_202913211
quote:
0s.gif Op woensdag 29 december 2021 23:08 schreef D. het volgende:
Verkeerde timing, wederom :Y
Vandaag is niet je dag denk ik
"Ik dit niet meer, Ik dit nooit meer
Ik niet meer kan, Niet meer ik
Dit niet meer, Ik niet meer" - Strani
  woensdag 29 december 2021 @ 23:10:05 #299
476022 PzKpfw
Devon 'No Limits'
pi_202913215


Om even een gezicht bij de stem te hebben.
Als iedereen aan zichzelf denkt wordt er aan iedereen gedacht.
Op 't randje en erover.
Op fietsen zonder bende kwam'm zie schooieren um spek
  woensdag 29 december 2021 @ 23:10:15 #300
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_202913224
quote:
0s.gif Op woensdag 29 december 2021 23:09 schreef D. het volgende:

[..]
Rare smaak heb jij 8-)
Ik heb geen smaak. Leef in een smakeloos land.
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')