abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_197441153


Houd minimaal 1.5 meter afstand met anderen buiten je huishouden in alle gevallen.

Vragen over je eigen gezondheid: huisarts of GGD
Andere vragen: 0800-1351 (08:00-22:00)

Bij klachten, blijf thuis, en laat je testen!
Om een afspraak te maken voor een Coronatest bel je tussen 08:00 en 20:00 met 0800-1202.
Je kunt ook online een afspraak maken voor een Coronatest via https://coronatest.nl/, hier heb je wel een DigiD voor nodig.


Helpen?
https://www.extrahandenvoordezorg.nl/
https://www.rodekruis.nl/hulp-in-nederland/ready2help/

Nederland:
RIVM Rijksinstituut voor Volksgezondheid en Milieu - actuele informatie
Covid dashboard
Voor de dagrapporten van ziekenhuisopnames: MedischInfo
Zie ook BD Dataplan voor allerlei cijfers en statistieken, bv. per veiligheidsregio of gemeente
Reconstructie NRC
De Groene: Hoe Nederland werd overvallen door het virus

Internationaal:
ECDC European Centre for Disease Prevention and Control
WHO World Health Organisation
Overzicht WHO
Overzicht Worldometers
Overzicht BNO News
Spreadsheet met cijfers die user joyvke tot 15apr20 bijhield
Wikipedia
Dhr.John Campbell met een dagelijkse update
Dit doet corona met je, als je pech hebt.

Wetenschap:
Alle artikelen over Covid zijn gratis te lezen op de financial times
Wetenschappelijk Covid19 HUB voor publicaties (dus voor wetenschappelijk geinteresseerden)
Universiteitsindex Leiden
De wetenschappelijke basis achter het Nederlandse coronabeleid (RIVM)
• Artikelen over effect van maatregelen zoals restaurants, winkels, scholen sluiten etc.:
Nature1,Nature2,JKMS,The Lancet,Science Magazine
• Artikelen over (niet-)medische mondkapjes:
University of Tokyo,PubMed/

Vaccinaties :

https://ourworldindata.org/covid-vaccinations
• Hugo de Jonge heeft gezegd dat wij in Nederland 8 januari beginnen met vaccinaties
Volgorde vaccinaties Nederland (voorlopig?)
Coronavirus Vaccine Tracker
Vaccinatie tegen het coronavirus - Rijksoverheid
Bestelde vacccins door Nederland (wanneer)
Bestelde vacccins door Nederland (financieel)
• Wetenschappelijk onderzoek van resultaten bij deze vaccins:
Phase 1/2 Study Pfizer, Phase 1/2 Study Pfizer,Phase 2/3 Pfizer
Phase 1 Moderna,Phase 3 Moderna
Phase 1/2 Oxford,Phase 2/3 Oxford
• Hier de protocollen van:
Oxford/AstraZeneca, Pfizer, Moderna en Johnson&Johnson (Janssen).

Oversterfte met als oorzaak griep (2018) en Covid-19 (2020)


Heb ik covid, verkoudheid of griep? (laat je sowieso testen!)
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Dagcijfers :
• RIVM deelt alleen weekcijfers op dinsdag, al updaten ze wel hun database elke dag om 15:15
• Op twitter zijn er een aantal mensen gelukkig die grafieken en kaartjes maken van de dagcijfers, ziekenhuiscijfers, mobiliteit, verpleeghuizen etc. hier zijn er een aantal
Thom-Ivar voor dagcijfers en kaartjes elke dag op provincie en gemeente
Yorick Bleijenberg voor ziekenhuiscijfers, verpleeghuiscijfers, mobiliteitsplaatjes, nivel peildata, verdeling naar leeftijd etc.
Edwin Veldhuizen voor snelle dagcijfers naar gemeente
Marino van Zelst voor de snelste landelijke cijfers elke dag en wetenschappelijke duiding
𝓢tephan Okhuijsen de man achter Datagraver, met databases voor coronacijfers
Corona-patiënten op de Nederlandse IC's lcps
Stichting NICE: Huidige ziekenhuisopnames(en IC-opnames)
Uitleg verschillende manieren van tellen van LCPS, RIVM, NICE
Datagraver, zelf grafieken maken

Gedragsregels in dit topic:
• Dit is een serieus subforum, ONZ is een deur verder
• Bij nieuws: graag een bron
• Geen opruiende berichten
• Speel de bal, niet de persoon. Geen termen als muilkorven/deugers/wappies etc.
• WO2 referenties zijn niet grappig
• Volg de aanwijzingen van de moderatie op
• Ga niet teveel off-topic of op sc modus

Gelieve Trouw, NRC en Volkskrant niet geheel te citeren. Een link en de header (dat dik gedrukte deel) mag wel. Of zeg het in je eigen woorden, met een link erbij.
pi_197441160
quote:
1s.gif Op zaterdag 16 januari 2021 10:58 schreef Zwansen het volgende:

[..]

Maar die situaties zijn toch totaal onvergelijkbaar? Zoals ik begreep was er rond de kerst toch nog heel veel open in Engeland? Zij zaten dus al op een redelijke piek toen de gemuteerde variant erbij kwam.
Het is vooral een cijfermatige kwestie waardoor er zoveel zorg is. De R waarde in Nederland wordt geschat op ongeveer 0,9 op dit moment en de schattingen zijn dat de Britse variant een 0,4-0,5 hogere besmettingsgraad heeft. Dus als die de overhand krijgt zijn we nogal de pineut want dat zijn veel striktere maatregelen nodig om de boel beheersbaar te houden.

Wat kun je dan nu het beste doen? Zorgen dat de besmettingsgraad sneller af neemt zodat je meer marge hebt. Bovendien is het voordeel van strengere maatregelen dat je opmars van de Britse variant wat kunt vertragen. De grote onbekende is hoe wijd verspreid die al is. We denken 3-5% maar pas over 1-2 weken weten we meer als de uitkomsten van de onderzoeken bekend zijn.

Uiteindelijk denk ik ook dat hier het kabinet weinig keuze heeft. Doe je niets en loopt de boel de komende weken op dat zit je tot tenminste mei-juni vast en doe je wel wat extra dan beperk je zo veel mogelijk de schade totdat de kwetsbare groepen beter beschermd zijn en heb je als 'bonus' een kans dat de besmettingsgraad op korte termijn sneller terugloopt wat een betere uitgangssituatie oplevert.
  zaterdag 16 januari 2021 @ 11:06:13 #3
445514 DonDruiper
FOK!off met je popup a(i)ds.
pi_197441174
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 januari 2021 10:55 schreef Faraday01 het volgende: [..] De berichten uit Engeland en recenter ook Ierland geven zeker aanleiding tot zorg
En als je al geen zorgen had, dan zorgt de media daar wel voor. Als je alle berichten leest kan iedereen z'n kistje alvast bestellen.
Zuiger van het FOK!-OMT
pi_197441181
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 januari 2021 11:06 schreef DonDruiper het volgende:

[..]

En als je al geen zorgen had, dan zorgt de media daar wel voor. Als je alle berichten leest kan iedereen z'n kistje alvast bestellen.
Daar is een eenvoudige oplossing voor: niet alle berichten lezen.
I make it a thing, to glance in window panes and look pleased with myself.
pi_197441201
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 januari 2021 11:06 schreef DonDruiper het volgende:

[..]

En als je al geen zorgen had, dan zorgt de media daar wel voor. Als je alle berichten leest kan iedereen z'n kistje alvast bestellen.
Mwah, dat ligt er maar aan welke media je volgt, denk ik. Als Volkskrantlezer zie ik weinig berichtgeving die mij de angst om het hart doet slaan.
pi_197441203
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 januari 2021 11:01 schreef Tijger_m het volgende: [..] Volgens mij doen ze dat helemaal niet en als je de verspreiding na de kerst periode ziet, met name in de gebieden die voor de kerst al in Tier 4 zaten daar is dat ook nogal onwaarschijnlijk. Slecht een deel van het VK viel onder soepelere regels.


Zo zag de "lockdown" er in (inmiddels rampgebied) London uit, dan mag het toch niet verbazen dat het aantal besmettingen de hoogte in schiet?
“[i]Waat ein waer, waat ein waer[/i]” zei Mien taege Bair en Bair neukdje Mien door ut banksjtil haer.
pi_197441211
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 januari 2021 10:50 schreef Qarrad het volgende:

[..]

Dat is dan wel heel leuk! O+ Ik merk ook echt een schifting in mensen uit je omgeving die extra moeite doen of andersom jij voor hen waardoor alles toch nog leuk wordt en de rest.
Ik had hier overheen gelezen, maar inderdaad! En deze lockdown heb ik het spel Mastermind herontdekt. O+
I make it a thing, to glance in window panes and look pleased with myself.
pi_197441226
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 januari 2021 11:08 schreef DDDDDaaf het volgende:

[..]

[ afbeelding ]

Zo zag de "lockdown" er in (inmiddels rampgebied) London uit, dan mag het toch niet verbazen dat het aantal besmettingen de hoogte in schiet?
Engeland is wel wat groter dan London, he?
pi_197441229
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 januari 2021 11:08 schreef Claudia_x het volgende:

[..]

Ik had hier overheen gelezen, maar inderdaad! En deze lockdown heb ik het spel Mastermind herontdekt. O+
Oh...wow, da's een blast from the past :D
pi_197441262
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 januari 2021 11:06 schreef DonDruiper het volgende:

[..]

En als je al geen zorgen had, dan zorgt de media daar wel voor. Als je alle berichten leest kan iedereen z'n kistje alvast bestellen.
Paniekerige verslaggeving en Gommers, Kuipers, van Dissel, Osterhaus en al die ontelbare andere experts die "Weltuntergangsstimmung" mogen verbreiden in bijv. talkshows leveren kijkcijfers en dus advertentieverkopen op...
“[i]Waat ein waer, waat ein waer[/i]” zei Mien taege Bair en Bair neukdje Mien door ut banksjtil haer.
pi_197441292
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 januari 2021 11:10 schreef Tijger_m het volgende:

[..]

Oh...wow, da's een blast from the past :D
Wij (mijn neven/nichten en ik) speelden het vroeger in de ziekenhuiskantine als onze ouders bij oma op bezoek waren. Ik houd niet zo van spellen omdat ik niet tegen de mazzelfactor kan, maar die is in Mastermind gelukkig beperkt.
I make it a thing, to glance in window panes and look pleased with myself.
pi_197441298
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 januari 2021 11:09 schreef Tijger_m het volgende:

[..]

Engeland is wel wat groter dan London, he?
Klopt, maar London is het rampgebied. Ik kan me amper voorstellen dat het op het platteland net zo rampzalig gesteld is op het moment. Grote steden zijn nu eenmaal een brandhaard qua besmettingen.
“[i]Waat ein waer, waat ein waer[/i]” zei Mien taege Bair en Bair neukdje Mien door ut banksjtil haer.
pi_197441310
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 januari 2021 11:14 schreef Claudia_x het volgende:

[..]

Wij (mijn neven/nichten en ik) speelden het vroeger in de ziekenhuiskantine als onze ouders bij oma op bezoek waren. Ik houd niet zo van spellen omdat ik niet tegen de mazzelfactor kan, maar die is in Mastermind gelukkig beperkt.
Ik kan het mij nog wel vaag herinneren..nu moet ik het opzoeken! En mischien kopen! :D

Edit: Opgezocht en ik weet het weer :)

[ Bericht 8% gewijzigd door #ANONIEM op 16-01-2021 11:16:44 ]
pi_197441327
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 januari 2021 11:15 schreef Tijger_m het volgende:

[..]

Ik kan het mij nog wel vaag herinneren..nu moet ik het opzoeken! En mischien kopen! :D
Dit is de moderne uitvoering:



Die is best lelijk, maar na de lockdown kun je met vijf spelers spelen, schijnbaar. Wij hadden vroeger deze:

I make it a thing, to glance in window panes and look pleased with myself.
  zaterdag 16 januari 2021 @ 11:17:01 #15
78780 deedeetee
rustig doorgaan met ademhalen
pi_197441337
quote:
1s.gif Op zaterdag 16 januari 2021 10:18 schreef AlwaysHappy het volgende:

[..]

Steeds open en dicht is ook niet goed voor de mentaliteit. Voor kinderen is dat al helemaal lastig. Mogen ze eindelijk weer naar school; is het een paar weken later weer anders. Dat moet je niet willen. Ook niet bepaald eerlijk naar een cultuur sector. Of de winkels. Of de horeca. Reis sector. Als ze er voor kiezen om scholen te openen, sluiten, openen, sluiten etc komen die sectoren echt nooit meer aan de beurt om te heropenen.
Dat ben ik niet met je eens. Door alles maar maanden dicht te houden vererger je de frustratie van iedereen maar. En dan gaan mensen/jeugd juist risico's nemen.
Ga fietsen jij !! ikke niet hoor..
pi_197441357
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 januari 2021 11:08 schreef Claudia_x het volgende:

[..]

Ik had hier overheen gelezen, maar inderdaad! En deze lockdown heb ik het spel Mastermind herontdekt. O+
"Malefitz" (of barricade, zoals het in Nederland blijkbaar genoemd wordt) is ook erg leuk. En dat zeg ik, terwijl ik bordspellen (en kaartspellen) eigenlijk doodsaai en vervelend vind. :P
“[i]Waat ein waer, waat ein waer[/i]” zei Mien taege Bair en Bair neukdje Mien door ut banksjtil haer.
pi_197441390
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 januari 2021 11:17 schreef deedeetee het volgende:

[..]

Dat ben ik niet met je eens. Door alles maar maanden dicht te houden vererger je de frustratie van iedereen maar. En dan gaan mensen/jeugd juist risico's nemen.
Het "kip zonder kop" beleid is funest voor de geloofwaardigheid van en het draagvlak voor de maatregelen.
“[i]Waat ein waer, waat ein waer[/i]” zei Mien taege Bair en Bair neukdje Mien door ut banksjtil haer.
pi_197441400
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 januari 2021 11:16 schreef Claudia_x het volgende:

[..]

Dit is de moderne uitvoering:

[ afbeelding ]

Die is best lelijk, maar na de lockdown kun je met vijf spelers spelen, schijnbaar. Wij hadden vroeger deze:

[ afbeelding ]
Ik zou zeker retro gaan :Y
Leuk spel.
And the young, they can lose hope cause they can't see beyond today,. ..
The wisdom that the old can't give away
pi_197441401
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 januari 2021 11:17 schreef DDDDDaaf het volgende:

[..]

"Malefitz" (of barricade, zoals het in Nederland blijkbaar genoemd wordt) is ook erg leuk. En dat zeg ik, terwijl ik bordspellen (en kaartspellen) eigenlijk doodsaai en vervelend vind. :P
Dat doet een belletje rinkelen! Wij hadden vroeger deze variant:



Ik maak vooral puzzels. Verder heb ik in de kerstvakantie ons huis in Minecraft nagebouwd. :')
I make it a thing, to glance in window panes and look pleased with myself.
pi_197441452
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 januari 2021 11:20 schreef miss_sly het volgende:

[..]

Ik zou zeker retro gaan :Y
Leuk spel.
Eens, retro ook voor mij :)
pi_197441490
Sta me bij, sinds gisteren als corona sceptici positief getest.

Klachten:

Verkouden
Spierpijn
Koorts
Hoofdpijn.


Kortom, valt reuze mee :).

pi_197441513
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 januari 2021 11:17 schreef DDDDDaaf het volgende:

[..]

"Malefitz" (of barricade, zoals het in Nederland blijkbaar genoemd wordt) is ook erg leuk. En dat zeg ik, terwijl ik bordspellen (en kaartspellen) eigenlijk doodsaai en vervelend vind. :P
Die heb ik vroeger ook gespeeld. :D

Jaren later nog een keer op een spelletjesavond en toen had iemand deze ook meegenomen. Alleen de meesten kenden het niet dus ik won vrij makkelijk. Wat eigenlijk wel raar is aangezien het heel makkelijk te begrijpen is.
pi_197441515
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 januari 2021 11:27 schreef JosMert het volgende:
Sta me bij, sinds gisteren als corona sceptici positief getest.

Klachten:

Verkouden
Spierpijn
Koorts
Hoofdpijn.

Kortom, valt reuze mee :).

[ link | afbeelding ]
Waar ben je besmet geraakt? Of geen idee? De klachten blijven hopelijk zo licht.
pi_197441539
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 januari 2021 11:17 schreef deedeetee het volgende:

[..]

Dat ben ik niet met je eens. Door alles maar maanden dicht te houden vererger je de frustratie van iedereen maar. En dan gaan mensen/jeugd juist risico's nemen.
Zal voor iedereen anders zijn denk ik ^O^ Dat maakt het ook zo lastig. Er is niet een juiste aanpak; voor iedere persoon zal dat anders zijn.
pi_197441542
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 januari 2021 11:27 schreef JosMert het volgende:
Sta me bij, sinds gisteren als corona sceptici positief getest.

Klachten:

Verkouden
Spierpijn
Koorts
Hoofdpijn.

Kortom, valt reuze mee :).

[ link | afbeelding ]
Nou denk ik ook wel dat het meevalt, maar volgens mij schommelt het beeld van corona nogal per dag. Dus vandaag kun je je goed voelen en morgen juist heel erg slecht.

Maar sterkte ermee!
pi_197441545
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 januari 2021 11:28 schreef mir1986 het volgende:

[..]

Waar ben je besmet geraakt? Of geen idee? De klachten blijven hopelijk zo licht.
Vriendin werkt in de zorg. Was 50% van personeel en ouderen al besmet. Ging rond daar. Nu ik dus ook.
pi_197441556
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 januari 2021 11:27 schreef JosMert het volgende:
Sta me bij, sinds gisteren als corona sceptici positief getest.

Klachten:

Verkouden
Spierpijn
Koorts
Hoofdpijn.


Kortom, valt reuze mee :).

[ link | afbeelding ]
Hopelijk blijven je klachten licht! Beterschap sowieso :*
pi_197441569
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 januari 2021 11:30 schreef Anton91 het volgende:

[..]

Nou denk ik ook wel dat het meevalt, maar volgens mij schommelt het beeld van corona nogal per dag. Dus vandaag kun je je goed voelen en morgen juist heel erg slecht.

Maar sterkte ermee!
Het is heel apart om te hebben. Het is gevoel en kriebel in je neus die weer niet met een normale verkoudheid is te vergelijken.
Nu gaat mijn lichaam lekker antistoffen aanmaken :)
pi_197441573
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 januari 2021 11:27 schreef JosMert het volgende:
Sta me bij, sinds gisteren als corona sceptici positief getest.

Klachten:

Verkouden
Spierpijn
Koorts
Hoofdpijn.

Kortom, valt reuze mee :).

[ link | afbeelding ]
Je bent een scepticus, dus het zal vast bij een griepje blijven. Beterschap!
I make it a thing, to glance in window panes and look pleased with myself.
  zaterdag 16 januari 2021 @ 11:32:07 #30
38559 WheeledWarrior
More than meets the eye
pi_197441575
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 januari 2021 11:27 schreef JosMert het volgende:
Sta me bij, sinds gisteren als corona sceptici positief getest.

Klachten:

Verkouden
Spierpijn
Koorts
Hoofdpijn.


Kortom, valt reuze mee :).

[ link | afbeelding ]
Oh goddamnit.

Beterschap man!!
pi_197441586
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 januari 2021 11:31 schreef JosMert het volgende:

[..]

Het is heel apart om te hebben. Het is gevoel en kriebel in je neus die weer niet met een normale verkoudheid is te vergelijken.
Nu gaat mijn lichaam lekker antistoffen aanmaken :)
Dus de hele dag niezen? :9
En is wel goed voor de groepsimmuniteit!
pi_197441613
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 januari 2021 11:08 schreef DDDDDaaf het volgende:

[..]

[ afbeelding ]


Zo zag de "lockdown" er in (inmiddels rampgebied) London uit, dan mag het toch niet verbazen dat het aantal besmettingen de hoogte in schiet?
Precies, ik begrijp echt geen moer van de paniek vanuit de media momenteel. In de UK hebben ze alles losgelaten voor Kerst, gek dat dan de cijfers de lucht in knallen. Om daar je beleid op af te stemmen vind ik te bizar voor woorden. Ik zit bijna een jaar thuis en ik denk dat velen met mij inmiddels helemaal klaar zijn met deze paniekerige bewegingen.
pi_197441616
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 januari 2021 11:32 schreef Anton91 het volgende:

[..]

Dus de hele dag niezen? :9
En is wel goed voor de groepsimmuniteit!
Zolang hij maar niet dit topic onder niest, dan zijn we meteen allemaal besmet ;( :+
pi_197441627
Waar kan ik voor Nederland goede dagteller vinden van aantal vaccinaties?

Bloomberg noemt nu 40k voor Nederland maar zag gister ergens 55k voorbij komen.
pi_197441628
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 januari 2021 11:34 schreef AlwaysHappy het volgende:

[..]

Zolang hij maar niet dit topic onder niest, dan zijn we meteen allemaal besmet ;( :+
Ik wil ook best mijn steentje bijdragen aan groepsimmuniteit hoor :9
pi_197441640
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 januari 2021 11:35 schreef VacaLoca het volgende:
Waar kan ik voor Nederland goede dagteller vinden van aantal vaccinaties?

Bloomberg noemt nu 40k voor Nederland maar zag gister ergens 55k voorbij komen.
https://ourworldindata.org/covid-vaccinations
Lijkt betrouwbaar en geeft ook 55k aan (als je cumulative uitvinkt)
pi_197441641
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 januari 2021 11:31 schreef Claudia_x het volgende:

[..]

Je bent een scepticus, dus het zal vast bij een griepje blijven. Beterschap!
Vriendin heeft exact dezelfde klachten en is alweer beter en klachtenvrij :).
Van de ggd mocht ze weer gaan werken na 24 uur klachtenvrij.
pi_197441655
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 januari 2021 11:34 schreef byah het volgende:

[..]

Precies, ik begrijp echt geen moer van de paniek vanuit de media momenteel. In de UK hebben ze alles losgelaten voor Kerst, gek dat dan de cijfers de lucht in knallen. Om daar je beleid op af te stemmen vind ik te bizar voor woorden. Ik zit bijna een jaar thuis en ik denk dat velen met mij inmiddels helemaal klaar zijn met deze paniekerige bewegingen.
*zucht*...Nee, ze hebben niet alles losgelaten en de kaart die documenteerde hoe snel B117 zich in het VK verspreidde is waarom men gealarmeerd is over die variant.

[ Bericht 1% gewijzigd door #ANONIEM op 16-01-2021 11:37:32 ]
pi_197441656
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 januari 2021 11:30 schreef AlwaysHappy het volgende:

[..]

Zal voor iedereen anders zijn denk ik ^O^ Dat maakt het ook zo lastig. Er is niet een juiste aanpak; voor iedere persoon zal dat anders zijn.
En dus scholen zo veel mogelijk open. Helemaal eens ^O^
pi_197441671
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 januari 2021 11:36 schreef Tijger_m het volgende:

[..]

*zucht*...Nee, ze hebben niet alles losgelaten en de kaart die documenteerde hoe snel B117 zich in het VK verspreidde is waarom men gealarmeerd is over die variant.
Het verspreidde zich snel door het gebrek aan maatregelen, beetje kip-ei verhaal is dit aan het worden
pi_197441686
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 januari 2021 11:38 schreef byah het volgende:

[..]

Het verspreidde zich snel door het gebrek aan maatregelen, beetje kip-ei verhaal is dit aan het worden
Nogmaals, dat is niet waar en het gaat specifiek over hoe snel B117 zich verspreidde en de reguliere vorm van covid verdrong.
pi_197441714
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 januari 2021 11:30 schreef JosMert het volgende:

[..]

Vriendin werkt in de zorg. Was 50% van personeel en ouderen al besmet. Ging rond daar. Nu ik dus ook.
Ah kijk, zo komt het dus binnen bij huishoudens!

Beterschap, ik hoop dat het zo voor je blijft als het nu is ^O^
And the young, they can lose hope cause they can't see beyond today,. ..
The wisdom that the old can't give away
pi_197441720
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 januari 2021 11:39 schreef Tijger_m het volgende:

[..]

Nogmaals, dat is niet waar en het gaat specifiek over hoe snel B117 zich verspreidde en de reguliere vorm van covid verdrong.
Maar had iemand het er niet over dat met die B117 variant de ziekenhuis opnames 40% minder waren? Geen idee of dat klopt.
pi_197441737
twitter


CORRED

@Zipportal
VBL SC influencer
Left, right, behind
pi_197441768
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 januari 2021 11:35 schreef Anton91 het volgende:

[..]

Ik wil ook best mijn steentje bijdragen aan groepsimmuniteit hoor :9
Heb je adres gedm’t ;)
pi_197441783
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 januari 2021 11:39 schreef Tijger_m het volgende:

[..]

Nogmaals, dat is niet waar en het gaat specifiek over hoe snel B117 zich verspreidde en de reguliere vorm van covid verdrong.
Nou moet je ook niet doen alsof ze in Engeland in december niets hebben versoepeld. Ja er is een gevaarlijke variant, ja die heeft ook wel de ruimte gekregen.
'Cause it's easier to fly
Than to face another night
In Southern Sun
And your love is all around
pi_197441791
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 januari 2021 11:41 schreef Anton91 het volgende:

[..]

Maar had iemand het er niet over dat met die B117 variant de ziekenhuis opnames 40% minder waren? Geen idee of dat klopt.
Dat lijkt mij een broodje aap verhaal, de B.1.1.7 variant verspreid zich 70% sneller maar de effecten qua ziektebeeld zijn exact gelijk voor zover men weet tot dusverre aan de "gewone" covid variant.
pi_197441799
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 januari 2021 11:43 schreef JosMert het volgende:

[..]

Heb je adres gedm’t ;)
Die FOK COR meeting maar even niet bij jou thuis doen vandaag :D
pi_197441809
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 januari 2021 11:39 schreef Tijger_m het volgende:

[..]

Nogmaals, dat is niet waar en het gaat specifiek over hoe snel B117 zich verspreidde en de reguliere vorm van covid verdrong.
Onderbouw eens, met net zoveel zekerheid als je dat nu zegt.
pi_197441828
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 januari 2021 11:39 schreef Tijger_m het volgende:

[..]

Nogmaals, dat is niet waar en het gaat specifiek over hoe snel B117 zich verspreidde en de reguliere vorm van covid verdrong.
ik ontken niet dat er een mutatie is, want dit is al de zoveelste mutatie. Het stoort mij dat er nog steeds niet is aangetoond dat deze mutatie sneller verspreid door gebrek aan maatregelen of door een andere reden.
pi_197441839
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 januari 2021 11:43 schreef Da_Sandman het volgende:

[..]

Nou moet je ook niet doen alsof ze in Engeland in december niets hebben versoepeld. Ja er is een gevaarlijke variant, ja die heeft ook wel de ruimte gekregen.
In bepaalde delen van Engeland was er een minder streng regime. In andere delen was dat al Tier 4 voor de Kerst. De verspreiding van B.1.1.7 ging als een lopend vuurtje ook in gebieden die al onder Tier 4 zaten.
pi_197441843
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 januari 2021 11:45 schreef MoreDakka het volgende:

[..]

Onderbouw eens, met net zoveel zekerheid als je dat nu zegt.
https://www.ft.com/content/a0bef737-c763-447a-b1f3-0649dc5989a0
pi_197441862
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 januari 2021 11:27 schreef JosMert het volgende:
Sta me bij, sinds gisteren als corona sceptici positief getest.

Klachten:

Verkouden
Spierpijn
Koorts
Hoofdpijn.

Kortom, valt reuze mee :).

[ link | afbeelding ]
:M
pi_197441898
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 januari 2021 11:48 schreef MoreDakka het volgende:

[..]

Paywall.
Dan zoek je het via Google en daarmee omzeil je de paywall :P
pi_197441944
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 januari 2021 05:22 schreef Oliver23 het volgende:
Diederik Gommers zegt gewoon even tussen neus en lippen door gisteren bij Op1, dat de lockdown in Nederland weleens tot de zomer kan duren ... .....
Gelukkig is Gommers geen beleidsmaker, en neemt hij die beslissingen niet.
Anders hadden we vanaf dag 1 in de zwaarste lockdown gezeten.

quote:
1s.gif Op zaterdag 16 januari 2021 08:14 schreef capricia het volgende:
Ja. Het leven is wel beperkt zo. Zeker als je alleen woont.
Moedeloos kun je er van worden.

Tot de zomer... Hoe dan?
Heb het al eerder gezegd, bij mij is de koek echt wel op over 2 maanden. Tot de zomer ga ik niet trekken, dan ga ik wel een ander plan trekken. Als het zo ver gaat komen.

quote:
0s.gif Op zaterdag 16 januari 2021 10:47 schreef Claudia_x het volgende:

[..]

In Amsterdam gaan veel kinderen uit groep 8 beperkt naar school. Ook gaat groep drie op sommige scholen binnenkort herstarten. Verder zie ik veel kinderen op initiatief van de ouders in groepjes bijeenkomen. Dat lijkt mij het doel van de huidige sluiting voorbijschieten. Dan kun je misschien beter het basisonderwijs heropenen met kleinere bezetting.

Mijn dochter was gisteren jarig. Ze is om 9 uur toegezongen door vriendinnen via Zoom. Later in de ochtend sprak ze haar twee leerkrachten in een feestelijke bijeenkomst. 's Middags kwam ze met haar eigen klas virtueel samen en werd ze toegezongen. Later in de middag zong de klas van mijn zoon voor haar. Opa en oma kwamen even langs. Ze heeft de leukste verjaardag ooit gehad, zegt ze. :s)
Wat leuk allemaal in deze tijd, en natuurlijk gefeliciteerd met je dochter *O* *O*
wegmetdetestwet.nl / wegmetdetestmaatschappij.nl voor een gratis subdomain DM me.
pi_197441952
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 januari 2021 11:44 schreef Tijger_m het volgende:

[..]

Dat lijkt mij een broodje aap verhaal, de B.1.1.7 variant verspreid zich 70% sneller maar de effecten qua ziektebeeld zijn exact gelijk voor zover men weet tot dusverre aan de "gewone" covid variant.
Vind het toch wel lastig om te geloven. Toen die variant net gesignaleerd was kwamen er horror verhalen dat de R niet onder de 1 te krijgen is en als een tsunami ons zal overspoelen. 40-70% besmettelijker. Maar dan zou het reproductienummer volgens mij niet onder de 1 te krijgen zijn en inmiddels lijkt zelfs in London het reproductiegetal al onder 1 te liggen.

Ierland werd er ook bij gehaald en veel mensen dachten dat het ook vanwege die nieuwe variant was dat de cases zo snel stegen, maar zelfs de WHO gelooft dat inmiddels in Ierland niet meer.
pi_197441958
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 januari 2021 11:49 schreef Tijger_m het volgende:

[..]

Dan zoek je het via Google en daarmee omzeil je de paywall :P
quote:
Computer modelling suggests that it is 70 per cent more transmissible than other Sars-Cov-2 strains circulating in the UK and raises the R value — the average number of people to whom someone with Covid-19 passes the infection — by 0.4, which makes the pandemic far harder to control without stringent lockdown measures.
pi_197442021
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 januari 2021 11:46 schreef Tijger_m het volgende:

[..]

In bepaalde delen van Engeland was er een minder streng regime. In andere delen was dat al Tier 4 voor de Kerst. De verspreiding van B.1.1.7 ging als een lopend vuurtje ook in gebieden die al onder Tier 4 zaten.
Je denkt niet dat de Engelse variant al lang en breed aanwezig was toen eind november ineens van alles mogelijk werd?
'Cause it's easier to fly
Than to face another night
In Southern Sun
And your love is all around
pi_197442041
quote:
6s.gif Op zaterdag 16 januari 2021 11:41 schreef Caland het volgende:
[ twitter ]

CORRED

@:zipportal
:')

Vast ook allemaal van die virusontkenners

[ Bericht 3% gewijzigd door #ANONIEM op 16-01-2021 11:55:45 ]
pi_197442053
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 januari 2021 11:49 schreef Tijger_m het volgende:

[..]

Dan zoek je het via Google en daarmee omzeil je de paywall :P
Of je installeert :7
https://github.com/iamadamdev/bypass-paywalls-chrome
wegmetdetestwet.nl / wegmetdetestmaatschappij.nl voor een gratis subdomain DM me.
pi_197442079
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 januari 2021 11:40 schreef miss_sly het volgende:

[..]

Ah kijk, zo komt het dus binnen bij huishoudens!

Beterschap, ik hoop dat het zo voor je blijft als het nu is ^O^
Ja. Sinds woensdag klachten. En wordt met de dag al minder.
Milde griep voelt het bij mij :)
  zaterdag 16 januari 2021 @ 11:57:00 #63
401485 Molo
Völlig losgelöst
pi_197442084
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 januari 2021 11:16 schreef Claudia_x het volgende:

[..]

Dit is de moderne uitvoering:

[ afbeelding ]

Die is best lelijk, maar na de lockdown kun je met vijf spelers spelen, schijnbaar. Wij hadden vroeger deze:

[ afbeelding ]
Jaaaaaa, die oude hadden wij ook, met de James Bond achtige meneer erop _O- _O_

Ik heb laatst het Risk spel vanuit de nalatenschap van mijn vader gekregen, die van vroeger. Heerlijk, gespeeld in de kerstvakantie, supertof
Kamtsjatka _O_
Oh how you'd have a happy life, if you did the things you like
  zaterdag 16 januari 2021 @ 12:02:35 #65
401485 Molo
Völlig losgelöst
pi_197442209
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 januari 2021 11:51 schreef _serial_ het volgende:

[..]

Gelukkig is Gommers geen beleidsmaker, en neemt hij die beslissingen niet.
Anders hadden we vanaf dag 1 in de zwaarste lockdown gezeten.
[..]

Heb het al eerder gezegd, bij mij is de koek echt wel op over 2 maanden. Tot de zomer ga ik niet trekken, dan ga ik wel een ander plan trekken. Als het zo ver gaat komen.
[..]

Wat leuk allemaal in deze tijd, en natuurlijk gefeliciteerd met je dochter *O* *O*
Moeten we GGZ crisisdienst op je afsturen of bedoel je wat anders met je plan?
Oh how you'd have a happy life, if you did the things you like
pi_197442273
quote:
1s.gif Op zaterdag 16 januari 2021 12:02 schreef Molo het volgende:

[..]

Moeten we GGZ crisisdienst op je afsturen of bedoel je wat anders met je plan?
Nee hoor. Dan vertrek ik toch echt naar een zonnig eiland. En ga ik werken vanaf daar.
wegmetdetestwet.nl / wegmetdetestmaatschappij.nl voor een gratis subdomain DM me.
pi_197442312
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 januari 2021 12:05 schreef _serial_ het volgende:

[..]

Nee hoor. Dan vertrek ik toch echt naar een zonnig eiland. En ga ik werken vanaf daar.
Ik blijf juist in Nederland, mocht het zo ver komen dan houdt het voor mij ook op. Geen afstand en mondkapjes meer voor mij en ik ga gewoon weer bij klanten op bezoek. :)
pi_197442355
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 januari 2021 12:07 schreef MoreDakka het volgende:

[..]

Ik blijf juist in Nederland, mocht het zo ver komen dan houdt het voor mij ook op. Geen afstand en mondkapjes meer voor mij en ik ga gewoon weer bij klanten op bezoek. :)
Het zou voor mij dan ook meteen de hoognodige vakantie worden, bv 3 dagen werken 4 dagen vrij.
Toch dagen zat.

Maargoed dat is nu nog even koffiedik kijken, maar als ze echt van plan zijn de boel tot de zomer dicht te houden, wordt de overweging steeds makkelijker.
wegmetdetestwet.nl / wegmetdetestmaatschappij.nl voor een gratis subdomain DM me.
  zaterdag 16 januari 2021 @ 12:09:33 #69
78780 deedeetee
rustig doorgaan met ademhalen
pi_197442361
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 januari 2021 11:20 schreef DDDDDaaf het volgende:

[..]

Het "kip zonder kop" beleid is funest voor de geloofwaardigheid van en het draagvlak voor de maatregelen.
Kip zonder kop betekend iets heel anders.
Maar door blijven gaan met een lock down ongeacht de gevolgen voor een zeer grote groep mensen is ook niet erg geloofwaardig en daar kon het draagvlak wel een helemaal voor verdwijnen. Kijk maar naar Italië waar gisteren de restaurants langer open bleven. Ik zie het nut niet van het langer alles dicht houden als duidelijk is dat veel mensen gewoon zat zijn om braaf alleen thuis te blijven. In een restaurant waar men zich aan de regels houdt zit je dan veiliger dan met zijn allen ergens bij iemand thuis.
https://nos.nl/artikel/23(...)pen-uit-protest.html
Ga fietsen jij !! ikke niet hoor..
pi_197442392
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 januari 2021 12:09 schreef _serial_ het volgende:

[..]

Het zou voor mij dan ook meteen de hoognodige vakantie worden, bv 3 dagen werken 4 dagen vrij.
Toch dagen zat.

Maargoed dat is nu nog even koffiedik kijken, maar als ze echt van plan zijn de boel tot de zomer dicht te houden, wordt de overweging steeds makkelijker.
Wat mij betreft verdwijnen de meeste maatregelen als een groot gedeelte van de ouderen ingeent zijn. Waarschijnlijk ergens in maart. En of de overheid het daar nu mee eens is of niet is voor mij niet relevant ;)
  zaterdag 16 januari 2021 @ 12:13:48 #71
401485 Molo
Völlig losgelöst
pi_197442436
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 januari 2021 12:05 schreef _serial_ het volgende:

[..]

Nee hoor. Dan vertrek ik toch echt naar een zonnig eiland. En ga ik werken vanaf daar.
Wel het betere plan dan ja :D
Oh how you'd have a happy life, if you did the things you like
pi_197442437
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 januari 2021 11:27 schreef JosMert het volgende:
Sta me bij, sinds gisteren als corona sceptici positief getest.

Klachten:

Verkouden
Spierpijn
Koorts
Hoofdpijn.

Kortom, valt reuze mee :).

[ link | afbeelding ]
Natuurlijke vaccinatie, congrats :P Je hoeft niet eens een oorlog te voeren voor je prik :P
#WeesGeenWhales
  zaterdag 16 januari 2021 @ 12:15:04 #73
401485 Molo
Völlig losgelöst
pi_197442467
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 januari 2021 12:11 schreef MoreDakka het volgende:

[..]

Wat mij betreft verdwijnen de meeste maatregelen als een groot gedeelte van de ouderen ingeent zijn. Waarschijnlijk ergens in maart. En of de overheid het daar nu mee eens is of niet is voor mij niet relevant ;)
Eens

Risicogroepen gevaccineerd is leven weer los laten gaan
Oh how you'd have a happy life, if you did the things you like
pi_197442527
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 januari 2021 12:07 schreef MoreDakka het volgende:

[..]

Ik blijf juist in Nederland, mocht het zo ver komen dan houdt het voor mij ook op. Geen afstand en mondkapjes meer voor mij en ik ga gewoon weer bij klanten op bezoek. :)
Mijn man mag niet eens bij klanten op bezoek van het bedrijf waarvoor hij werkt. En de meeste klanten willen ook niemand op locatie. Het is niet dat je dit allemaal zelf in de hand hebt.
And the young, they can lose hope cause they can't see beyond today,. ..
The wisdom that the old can't give away
pi_197442543
quote:
1s.gif Op zaterdag 16 januari 2021 12:15 schreef Molo het volgende:

[..]

Eens

Risicogroepen gevaccineerd is leven weer los laten gaan
Zo sta ik er ook in ja. Mits de zorg het dan gewoon weer aan kan, maar ik schat dat dat geen probleem gaat zijn als het grootste deel van de risico groepen gevaccineerd is.

[ Bericht 0% gewijzigd door #ANONIEM op 16-01-2021 12:20:11 ]
pi_197442584
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 januari 2021 12:11 schreef MoreDakka het volgende:

[..]

Wat mij betreft verdwijnen de meeste maatregelen als een groot gedeelte van de ouderen ingeent zijn. Waarschijnlijk ergens in maart. En of de overheid het daar nu mee eens is of niet is voor mij niet relevant ;)
Ik kan mij daar helemaal in vinden als onderdeel van het FOK! OMT
16 maart?
wegmetdetestwet.nl / wegmetdetestmaatschappij.nl voor een gratis subdomain DM me.
pi_197442603
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 januari 2021 12:17 schreef miss_sly het volgende:

[..]

Mijn man mag niet eens bij klanten op bezoek van het bedrijf waarvoor hij werkt. En de meeste klanten willen ook niemand op locatie. Het is niet dat je dit allemaal zelf in de hand hebt.
Het hangt van de klanten af. Sommige daarvan zitten nu ook met de handen in het haar en kunnen niet veel anders dan of nu de stekker eruit trekken of in maart er nog wat van proberen te maken. Andere opties zijn er gewoon niet meer, pandemie of niet. Het verschil met nu is dat het vaccineren eindelijk begonnen is en er dus licht aan het einde van de tunnel is.
pi_197442612
quote:
Nee deze is inmiddels al weer oud.
'Cause it's easier to fly
Than to face another night
In Southern Sun
And your love is all around
  zaterdag 16 januari 2021 @ 12:23:32 #80
9001 Gunner
#teamkroegenlos
pi_197442618
Ik krijg steeds meer en meer het idee dat Gommers en Kuipers hun eigen agenda hebben om belangrijk te blijven. Elke dag of een bericht de media in slingeren vaak met dikke bak onheil en 's avonds even bij Jinek of bij Op1 aanschuiven. :r
Where law ends, tyrrany begins.
  Redactie Frontpage / Spellchecker zaterdag 16 januari 2021 @ 12:24:10 #81
13151 crew  Rewimo
Nederduitse/Mevrouw qltel
pi_197442630
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 januari 2021 11:34 schreef AlwaysHappy het volgende:

Zolang hij maar niet dit topic onder niest, dan zijn we meteen allemaal besmet ;( :+
Mondkapjes op tijdens het FOK!ken dus |:)
Most people don't listen with the intention to understand, they listen with the intention to reply.
<a href="http://bijenzonderzorgen.nl/" target="_blank" rel="nofollow">http://bijenzonderzorgen.nl/</a> beslist geen BIJ-zaak!
pi_197442641
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 januari 2021 11:27 schreef JosMert het volgende:
Sta me bij, sinds gisteren als corona sceptici positief getest.

Klachten:

Verkouden
Spierpijn
Koorts
Hoofdpijn.


Kortom, valt reuze mee :).

[ link | afbeelding ]
Hopelijk blijft het daarbij.
Er is een topic waar je de voortgang van de ziekte met ons kunt delen.
zeer vocale Trump hater - VEM2012
pi_197442651
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 januari 2021 12:05 schreef _serial_ het volgende:

[..]

Nee hoor. Dan vertrek ik toch echt naar een zonnig eiland. En ga ik werken vanaf daar.
Heb zelf in de 2e helft van maart vrij genomen, eens zien hoe de vlag er dan bij hangt. Als we dan nog niet een hapje in een restaurant mogen eten... Test in de snuit en gaan met die banaan. Laptopje mee, mocht er iets misgaan waardoor het terugreizen niet direct lukt. Mark z'n adviesjes en morele preken moeten we maar even voor kennisgeving aannemen.
pi_197442653
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 januari 2021 12:22 schreef MoreDakka het volgende:

[..]

Het hangt van de klanten af. Sommige daarvan zitten nu ook met de handen in het haar en kunnen niet veel anders dan of nu de stekker eruit trekken of in maart er nog wat van proberen te maken. Andere opties zijn er gewoon niet meer, pandemie of niet. Het verschil met nu is dat het vaccineren eindelijk begonnen is en er dus licht aan het einde van de tunnel is.
Ik ben het relatief vaak oneens met je, maar ik hoop wel dat je bedrijf het red, kut tijd dit :'(
pi_197442663
quote:
Hier kun je wat meer in depth het verhaal daarover lezen, het is blijkbaar nog niet zo duidelijk als sommigen denken.

https://www.sciencemag.or(...)ire-updated-vaccines
pi_197442685
quote:
2s.gif Op zaterdag 16 januari 2021 12:25 schreef AlwaysHappy het volgende:

[..]

Ik ben het relatief vaak oneens met je, maar ik hoop wel dat je bedrijf het red, kut tijd dit :'(
Bedankt voor het medeleven :)

Maar ik sta er nog niet zo slecht voor als sommige van mijn (vroegere) klanten, het feit dat ik in de zomer heel wat klaar heb kunnen krijgen heeft me gered. Nu leef ik nog een maandje of drie daarvan plus het steunpakket van de overheid.

Te veel klagen wil ik daarom niet, heel veel mensen met kleine bedrijven staan er veel slechter voor ;(
pi_197442707
Goed nieuws voor de mensen waaronder moi die Corona hebben gehad of hebben.

Je bent volgens recente studies beter immuun dan mensen die een vaccin hebben gehad:

https://www.newstalk.com/(...)nated-people-1133149

Bron
pi_197442782
Interessant en realistisch verhaal van Marcel Levi, de Nederlandse directeur van de University College London Hospitals: https://www.parool.nl/wer(...)ttps%3A%2F%2Ft.co%2F

Blijft een zorgwekkende situatie met de Britse variant. Maar uiteindelijk is er geen sprake geweest van 'code zwart, Bergamo, keuzes van leven of dood op basis van leeftijd' en al die andere scenario's. Ook gaat de 'oude' variant nog volop rond. Toch goed om te weten. Zorgwekkend, ja. Hel en verdoemenis, nee.
pi_197442831
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 januari 2021 12:33 schreef Vasilevski het volgende:
Interessant en realistisch verhaal van Marcel Levi, de Nederlandse directeur van de University College London Hospitals: https://www.parool.nl/wer(...)ttps%3A%2F%2Ft.co%2F

Blijft een zorgwekkende situatie met de Britse variant. Maar uiteindelijk is er geen sprake geweest van 'code zwart, Bergamo, keuzes van leven of dood op basis van leeftijd' en al die andere scenario's. Ook gaat de 'oude' variant nog volop rond. Toch goed om te weten. Zorgwekkend, ja. Hel en verdoemenis, nee.
Code zwart wordt tegenwoordig verhuld in woorden als 'medische triage'. Het is logisch dat die medische triage strenger wordt, zoals hier, als alles overloopt. Achteraf zal hopelijk nog onderzocht worden of opname van bejaarden echt 'zinloos' was of dat ze wel een redelijke kans hadden gehad.
pi_197442873
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 januari 2021 12:36 schreef Confetti het volgende:

[..]

Code zwart wordt tegenwoordig verhuld in woorden als 'medische triage'. Het is logisch dat die medische triage strenger wordt, zoals hier, als alles overloopt. Achteraf zal hopelijk nog onderzocht worden of opname van bejaarden echt 'zinloos' was of dat ze wel een redelijke kans hadden gehad.
Code zwart is medische triage.
  zaterdag 16 januari 2021 @ 12:42:20 #91
487228 Draak31
Een jonge frisse vent
pi_197442944
quote:
19s.gif Op zaterdag 16 januari 2021 12:23 schreef Gunner het volgende:
Ik krijg steeds meer en meer het idee dat Gommers en Kuipers hun eigen agenda hebben om belangrijk te blijven. Elke dag of een bericht de media in slingeren vaak met dikke bak onheil en 's avonds even bij Jinek of bij Op1 aanschuiven. :r
Inderdaad. Egoïstisch kutvolk is het. Gommers is echt om te kotsen. Dit gaat allemaal om aandacht.
pi_197443030
Die twee zijn inderdaad wel heel erg in zichzelf gaan geloven
Op dinsdag 23 april 2024 10:41 schreef Solotovski het volgende:
Jij bent het zonnetje!!!
pi_197443056
https://www.ad.nl/video/g(...)f-verwachten~p192007

Is dat een filmpje van gisteren? Want dan is Gommers onjuistheden aan het verspreiden over de Briste mutatie en Ierland :') Die gigantische stijging komt niet door de Briste mutatie en hij heeft het wel constant over Britse mutatie, Ierland en de angst voor die mutatie :')

quote:
De Wereldgezondheidsorganisatie (WHO) stelt dat de lakse regels tijdens de kerstperiode verantwoordelijk zijn voor de spectaculaire toename van de coronacijfers in Ierland. ,,De nieuwe varianten van het virus waren niet de drijfveer voor de nieuwe transmissie, maar wel de versoepelingen”, klinkt het bij de WHO.

Lange tijd was Ierland een van de landen die het virus goed onder controle kon houden, maar dat is intussen niet meer het geval. ,,Ierland kent een van de meest acute stijgingen van alle landen ter wereld”, vertelt Mike Ryan, hoofd-directeur van het WHO Health Emergency Programma.

Ierland versoepelde in december de maatregelen: mensen mochten thuis meer gasten ontvangen en de restaurants openden opnieuw de deuren. ,,De nieuwe varianten van het coronavirus waren dus niet de drijfveer voor een nieuwe transmissie, maar wel de versoepelingen tijdens de kerstperiode”, aldus Ryan. ,,Er waren meer sociale contacten en de afstandsregels werden minder gevolgd.”

Ook Maria Van Kerkhove, epidemioloog bij de WHO, wijst erop dat de versoepelingen in Ierland hebben gezorgd voor een “bijna verticale exponentiële groei” van de cijfers. ,,Het aantal contacten dat mensen hadden met bijvoorbeeld hun familie nam aanzienlijk toe”, aldus Van Kerkhove.
https://www.ad.nl/binnenl(...)ronavaccin~a6eabd3b/
  zaterdag 16 januari 2021 @ 12:49:39 #94
131800 Tarado
capô de fusca
pi_197443078
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 januari 2021 12:11 schreef MoreDakka het volgende:

[..]

Wat mij betreft verdwijnen de meeste maatregelen als een groot gedeelte van de ouderen ingeent zijn. Waarschijnlijk ergens in maart. En of de overheid het daar nu mee eens is of niet is voor mij niet relevant ;)
ga je dan je biertje voor een dichte kroeg drinken?
pi_197443087
Bij Gommers past maar 1 ding bij deze mediageile man.

Deze column:
  zaterdag 16 januari 2021 @ 12:51:48 #96
487228 Draak31
Een jonge frisse vent
pi_197443125
Zwangere vrouwen bang maken, liegen over de britse variant, het houd maar niet op. Gommers zegt alles om in de spotlight te blijven.
pi_197443130
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 januari 2021 12:48 schreef Anton91 het volgende:
https://www.ad.nl/video/g(...)f-verwachten~p192007

Is dat een filmpje van gisteren? Want dan is Gommers onjuistheden aan het verspreiden over de Briste mutatie en Ierland :') Die gigantische stijging komt niet door de Briste mutatie en hij heeft het wel constant over Britse mutatie, Ierland en de angst voor die mutatie :')
[..]

https://www.ad.nl/binnenl(...)ronavaccin~a6eabd3b/
Rutte heeft dus gewoon Fakenieuws staat verspreiden op de persconferentie!
pi_197443144
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 januari 2021 12:52 schreef byah het volgende:

[..]

Rutte heeft dus gewoon Fakenieuws staat verspreiden op de persconferentie!
Ja, jammerlijk.
pi_197443194
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 januari 2021 12:52 schreef byah het volgende:

[..]

Rutte heeft dus gewoon Fakenieuws staat verspreiden op de persconferentie!
Toen was er misschien nog niet zoveel over bekend. Maar als Gommers dit gisteren zei, dan is dat natuurlijk al een stuk later.
pi_197443200
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 januari 2021 12:48 schreef Anton91 het volgende:
https://www.ad.nl/video/g(...)f-verwachten~p192007

Is dat een filmpje van gisteren? Want dan is Gommers onjuistheden aan het verspreiden over de Briste mutatie en Ierland :') Die gigantische stijging komt niet door de Briste mutatie en hij heeft het wel constant over Britse mutatie, Ierland en de angst voor die mutatie :')
[..]

https://www.ad.nl/binnenl(...)ronavaccin~a6eabd3b/
Ja daar is ook waar ik een beetje bang voor ben.
Wij hadden strenge lockdown vanaf voor de kerstperiode, dat is wellicht onze redding geweest.

Want wij stonden op 14-12 op ruim 12K besmettingen p/d als er toen niet ingegrepen was zou dat met het R getal van ruim boven de 1 snel verdubbelen naar 24K

We mogen in onze handjes klappen dat we nu omlaag gaan.
Ik sta er dan ook echt achter dat we nog even lockdown doen, maar daar mogen van mij best kleine versoepelingen plaatsvinden, zoals winkels.
wegmetdetestwet.nl / wegmetdetestmaatschappij.nl voor een gratis subdomain DM me.
  zaterdag 16 januari 2021 @ 12:55:50 #101
487409 Dazalbest
Het gaat zoals het gaat
pi_197443212
Iemand hier al meer betrouwbare informatie over?

twitter
  Moderator zaterdag 16 januari 2021 @ 12:56:39 #102
236264 crew  capricia
pi_197443231
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 januari 2021 12:55 schreef Dazalbest het volgende:
Iemand hier al meer betrouwbare informatie over?

[ twitter ]
Is al een paar keer besproken. Waren broze 90+ers, begreep ik.
"People that use Fiat currency as a store of value.
There is a name for it:
We call them Poor"
pi_197443245
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 januari 2021 12:55 schreef Dazalbest het volgende:
Iemand hier al meer betrouwbare informatie over?

[ twitter ]
Ja:

quote:
Doctors in Norway have been told to conduct more thorough evaluations of very frail elderly patients in line to receive the Pfizer BioNTec vaccine against covid-19, following the deaths of 23 patients shortly after receiving the vaccine.

“It may be a coincidence, but we aren’t sure,” Steinar Madsen, medical director of the Norwegian Medicines Agency (NOMA), told The BMJ. “There is no certain connection between these deaths and the vaccine.”

https://www.bmj.com/content/372/bmj.n149
pi_197443253
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 januari 2021 12:55 schreef Dazalbest het volgende:
Iemand hier al meer betrouwbare informatie over?

[ twitter ]
Ziet er uit als een lekker betrouwbare site :')
“Rather than love, than money, than fame, give me truth.”
pi_197443276
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 januari 2021 12:55 schreef Dazalbest het volgende:
Iemand hier al meer betrouwbare informatie over?

[ twitter ]
Ja ze hebben daar ook zeer terminale en mensen in de bijna allerlaatste fase ook een vaccin gegeven.

Waarschijnlijk was een beetje koorts ook al helaas fataal geweest voor deze mensen.

Je kunt je afvragen of ze daar als een gek zijn gaan prikken, niemand overslaan, maar niet gedetailleerd naar de medische conditie hebben gekeken van deze mensen.

Wel de reden dat ze de waarschuwing hebben uitgestuurd om het in andere landen wel naar die condities te kijken.
wegmetdetestwet.nl / wegmetdetestmaatschappij.nl voor een gratis subdomain DM me.
pi_197443290
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 januari 2021 12:55 schreef _serial_ het volgende:

[..]

Ja daar is ook waar ik een beetje bang voor ben.
Wij hadden strenge lockdown vanaf voor de kerstperiode, dat is wellicht onze redding geweest.

Want wij stonden op 14-12 op ruim 12K besmettingen p/d als er toen niet ingegrepen was zou dat met het R getal van ruim boven de 1 snel verdubbelen naar 24K

We mogen in onze handjes klappen dat we nu omlaag gaan.
Ik sta er dan ook echt achter dat we nog even lockdown doen, maar daar mogen van mij best kleine versoepelingen plaatsvinden, zoals winkels.
Ja op zich was dat inderdaad net op tijd en dat de lockdown nog even verlengd word oke, maar niet vanwege de angst vanuit Ierland en helemaal niet zoals Gommers de woorden lockdown en zomer in een zin durft te noemen :')

Dat we tot 9 februari verlengen is nog redelijk oke, maar we moeten voor die tijd ook een keer realistisch kijken naar Engeland (London), Ierland en hoe ernstig het allemaal wel niet precies is. Want volgens mij word dat op dit moment een beetje overschat.
  zaterdag 16 januari 2021 @ 13:00:01 #107
487409 Dazalbest
Het gaat zoals het gaat
pi_197443291
Haha ja daarom vraag ik hier of er betrouwbare info gevonden is al en sorry zit niet 24/7 in dit topic, lees wel veel mee maar had het zelf nog niet voorbij zien komen.... :+
pi_197443361
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 januari 2021 12:59 schreef Anton91 het volgende:

[..]

Dat we tot 9 februari verlengen is nog redelijk oke, maar we moeten voor die tijd ook een keer realistisch kijken naar Engeland (London), Ierland en hoe ernstig het allemaal wel niet precies is. Want volgens mij word dat op dit moment een beetje overschat.
Kijk ik snap de agenda van Gommers en Kuipers, die kijken naar hun ziekenhuizen
Die zijn als de dood dat die situatie uit England daar ook hier gaat komen.

En de paniek die uitgeroepen wordt in England moet je natuurlijk wel naar kijken, en onderzoeken.

Maar ondertussen komen er steeds meer verhalen dat een groot deel van de besmettingen voorkomt uit gedrag.

Eens dat we niet achterover moeten leunen en niets doen, maar helemaal in de paniekmodus en alle deuren acuut dichtlassen is wat mij betreft echt nog een beetje doorgeslagen.
wegmetdetestwet.nl / wegmetdetestmaatschappij.nl voor een gratis subdomain DM me.
pi_197443466
Ik vind het juist wel fijn dat ze wat voorzichtiger zijn nu. Er waren ook veel onderzoeken te vinden die claimden dat de UK variant veel besmettelijker zou zijn. De situatie van vorig jaar wil ik het liefst voorkomen in de toekomst....dat we het niet serieus genoeg nemen en het vervolgens ontploft.

Het helpt dat de UK variant niet de enige reden is waarom ze nu niet versoepelen. Als we op het punt komen dat de cijfers echt hard dalen....en ze zouden dan alsnog niet versoepelen uit angst voor die variant dan zou ik er wel wat anders in staan. Ze hebben nu best de tijd om te onderzoeken met welke mutaties we echt op moeten passen.
pi_197443575
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 januari 2021 12:55 schreef Dazalbest het volgende:
Iemand hier al meer betrouwbare informatie over?

[ twitter ]
Die mensen waren sowieso binnen één maand al overleden. Je stoot je arm en het is gebeurt, zo broos waren deze mensen waarschijnlijk.
A Robin Redbreast in a Cage Puts all Heaven in a Rage.
pi_197443591
quote:
2s.gif Op zaterdag 16 januari 2021 13:09 schreef AlwaysHappy het volgende:
Ik vind het juist wel fijn dat ze wat voorzichtiger zijn nu. Er waren ook veel onderzoeken te vinden die claimden dat de UK variant veel besmettelijker zou zijn. De situatie van vorig jaar wil ik het liefst voorkomen in de toekomst....dat we het niet serieus genoeg nemen en het vervolgens ontploft.

Het helpt dat de UK variant niet de enige reden is waarom ze nu niet versoepelen. Als we op het punt komen dat de cijfers echt hard dalen....en ze zouden dan alsnog niet versoepelen uit angst voor die variant dan zou ik er wel wat anders in staan. Ze hebben nu best de tijd om te onderzoeken met welke mutaties we echt op moeten passen.
Dat is redelijk bewezen dat de Britse variant veel besmettelijker is. Ongeveer 70% meer. Niet dodelijker maar dat was de Amerikaanse variant die in Juni vorig jaar opdook ook niet, het virus lijkt zich vooral te muteren om zich sneller te kunnen verspreiden tot op heden.
pi_197443596
Britse variant rukt op in Nederland: ’Het gaat snel’


Vergeef mij dat ik een beetje sceptisch ben, maar als je nu al 2-5 % van de besmettingen hebt, praat je over serieuze aantallen, dat zijn er 2000+ per week. Dan is het gewoon al wijdverspreid, en dat is echt niet vanaf gisteren ineens spontaan ontstaan, dat is al veel langer aan de gang.
wegmetdetestwet.nl / wegmetdetestmaatschappij.nl voor een gratis subdomain DM me.
pi_197443629
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 januari 2021 13:15 schreef _serial_ het volgende:
Britse variant rukt op in Nederland: ’Het gaat snel’


Vergeef mij dat ik een beetje sceptisch ben, maar als je nu al 2-5 % van de besmettingen hebt, praat je over serieuze aantallen, dat zijn er 2000+ per week. Dan is het gewoon al wijdverspreid, en dat is echt niet vanaf gisteren ineens spontaan ontstaan, dat is al veel langer aan de gang.
Moeilijk definitief te zeggen maar de snelheid waarmee de Britse variant in het VK de reguliere covid variant wegdrukte was volgens mij vergelijkbaar.

[ Bericht 0% gewijzigd door #ANONIEM op 16-01-2021 13:17:14 ]
pi_197443642
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 januari 2021 13:04 schreef _serial_ het volgende:
Maar ondertussen komen er steeds meer verhalen dat een groot deel van de besmettingen voorkomt uit gedrag.
Vriend van mij woont in Engeland. Nou, iedereen leefde daar alsof er geen corona was. Had nog foto's gezien van de terrassen, amper 1,5-meter, mensen bezoeken elkaar in groepen, etc. Enige waaraan je herkende dat er een pandemie was was de ober die een mondkapje droeg. We doen alsof Engeland er goed mee omgaat, maar het tegendeel is echt waar. Je krijgt dat echt pas mee als je kennissen hebt die er wonen ipv onze media.

Ik ben echt niet zo heel erg bang voor de Engelse variant als ik weet hoe men zich in Engeland gedragen heeft. Bovendien gingen ze ook pas 4 januari in lockdown meen ik. Sure, het zal wel besmettelijker zijn, maar ik verwacht dat we het met deze maatregelen ook aardig onder controle kunnen krijgen.
A Robin Redbreast in a Cage Puts all Heaven in a Rage.
pi_197443646
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 januari 2021 13:15 schreef _serial_ het volgende:
Britse variant rukt op in Nederland: ’Het gaat snel’


Vergeef mij dat ik een beetje sceptisch ben, maar als je nu al 2-5 % van de besmettingen hebt, praat je over serieuze aantallen, dat zijn er 2000+ per week. Dan is het gewoon al wijdverspreid, en dat is echt niet vanaf gisteren ineens spontaan ontstaan, dat is al veel langer aan de gang.
Gelukkig dalen de besmettingen elke dag
  zaterdag 16 januari 2021 @ 13:19:25 #117
131800 Tarado
capô de fusca
pi_197443665
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 januari 2021 13:15 schreef _serial_ het volgende:
Britse variant rukt op in Nederland: ’Het gaat snel’


Vergeef mij dat ik een beetje sceptisch ben, maar als je nu al 2-5 % van de besmettingen hebt, praat je over serieuze aantallen, dat zijn er 2000+ per week. Dan is het gewoon al wijdverspreid, en dat is echt niet vanaf gisteren ineens spontaan ontstaan, dat is al veel langer aan de gang.
lijkt me ook maar gaat dat ons nog veel problemen opleveren ondanks de lockdown?
pi_197443667
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 januari 2021 13:15 schreef Tijger_m het volgende:

[..]

Dat is redelijk bewezen dat de Britse variant veel besmettelijker is. Ongeveer 70% meer. Niet dodelijker maar dat was de Amerikaanse variant die in Juni vorig jaar opdook ook niet, het virus lijkt zich vooral te muteren om zich sneller te kunnen verspreiden tot op heden.
Zo lang je gewoon contactmomenten verminderd maakt het niet uit of het virus 70, 200 of 3400% besmettelijker is. Afstand houden.
A Robin Redbreast in a Cage Puts all Heaven in a Rage.
pi_197443676
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 januari 2021 13:17 schreef Discombobulate het volgende:

[..]

Vriend van mij woont in Engeland. Nou, iedereen leefde daar alsof er geen corona was. Had nog foto's gezien van de terrassen, amper 1,5-meter, mensen bezoeken elkaar in groepen, etc. Enige waaraan je herkende dat er een pandemie was was de ober die een mondkapje droeg. We doen alsof Engeland er goed mee omgaat, maar het tegendeel is echt waar. Je krijgt dat echt pas mee als je kennissen hebt die er wonen ipv onze media.

Ik ben echt niet zo heel erg bang voor de Engelse variant als ik weet hoe men zich in Engeland gedragen heeft. Bovendien gingen ze ook pas 4 januari in lockdown meen ik. Sure, het zal wel besmettelijker zijn, maar ik verwacht dat we het met deze maatregelen ook aardig onder controle kunnen krijgen.
Ja dat is ook wat ik meekreeg uit England. Daar waren de kroegen gewoon open met kerst, enige voorwaarde was dat je een flinke maaltijd erbij kocht.

Ja draag mij maar weg dan...
wegmetdetestwet.nl / wegmetdetestmaatschappij.nl voor een gratis subdomain DM me.
pi_197443700
En dan zijn Engeland en Ierland het argument om een avondklok in te willen voeren.
Belachelijk!
Beste Vakantieman, dat kan toch zomaar niet?!
Go hard or go home
  zaterdag 16 januari 2021 @ 13:22:42 #121
131800 Tarado
capô de fusca
pi_197443721
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 januari 2021 13:21 schreef Noek het volgende:
En dan zijn Engeland en Ierland het argument om een avondklok in te willen voeren.
Belachelijk!
Beste Vakantieman, dat kan toch zomaar niet?!
ik heb ook nog geen sterke argumenten voor gezien
pi_197443731
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 januari 2021 13:16 schreef Tijger_m het volgende:

[..]

Moeilijk definitief te zeggen maar de snelheid waarmee de Britse variant in het VK de reguliere covid variant wegdrukte was volgens mij vergelijkbaar.
Nogmaals: denk je niet dat de Britse variant niet al rondging in Engeland ten tijde van de versoepelingen?
'Cause it's easier to fly
Than to face another night
In Southern Sun
And your love is all around
pi_197443772
En dit helpt nog steeds niet:
https://www.thesun.co.uk/(...)ers-tube-covid-rise/

Maar goed dat ze het luchtruim sluiten met Portugal.
Go hard or go home
pi_197443781
200 keer aangetroffen met deze maatregelen valt gewoon enorm mee... In mijn ogen zou het dan echt niet nog strenger hoeven.

Denk ook niet dat die avondklok er daadwerkelijk komt, D66 kan hier nu wel voor blijven liggen nu het kabinet toch al gevallen is.
Op maandag voel ik me als Robinson Crusoë: Op zoek naar Vrijdag!
Het leven is als Lucille Werner: het kan raar lopen!
pi_197443799
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 januari 2021 13:23 schreef Da_Sandman het volgende:

[..]

Nogmaals: denk je niet dat de Britse variant niet al rondging in Engeland ten tijde van de versoepelingen?
Dat kan toch bijna niet anders?
wegmetdetestwet.nl / wegmetdetestmaatschappij.nl voor een gratis subdomain DM me.
pi_197443809
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 januari 2021 13:23 schreef Da_Sandman het volgende:

[..]

Nogmaals: denk je niet dat de Britse variant niet al rondging in Engeland ten tijde van de versoepelingen?
Alleen waarom 'verdringt' de Britse variant de eerste. Enige wat ik nog niet gelezen heb.
stupidity has become as common as common sense was before
pi_197443822
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 januari 2021 13:25 schreef TheVulture het volgende:
200 keer aangetroffen met deze maatregelen valt gewoon enorm mee... In mijn ogen zou het dan echt niet nog strenger hoeven.

Denk ook niet dat die avondklok er daadwerkelijk komt, D66 kan hier nu wel voor blijven liggen nu het kabinet toch al gevallen is.
De vraag is of een demissionair kabinet überhaupt wel bevoegd is om een geheel nieuwe maatregel, een avondklok in te voeren. Zeker als de Tweede Kamer er geen steun voor geeft.
Check my youtube channel with the best music and road movies: http://www.youtube.com/user/StarmanFR
pi_197443869
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 januari 2021 13:28 schreef StarmanFR het volgende:

[..]

De vraag is of een demissionair kabinet überhaupt wel bevoegd is om een geheel nieuwe maatregel, een avondklok in te voeren. Zeker als de Tweede Kamer er geen steun voor geeft.
Ze hebben evenveel mogelijkheden als een gewoon kabinet.

Maar het valt inderdaad bij de steun, en die motie was bijna unaniem aangenomen in november om hem niet in te voeren.

Alleen CDA/CU/VVD steunde de motie van Wilders destijds niet

wegmetdetestwet.nl / wegmetdetestmaatschappij.nl voor een gratis subdomain DM me.
  zaterdag 16 januari 2021 @ 13:32:45 #129
346939 Janneke141
Green, green grass of home
pi_197443906
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 januari 2021 13:28 schreef StarmanFR het volgende:

[..]

De vraag is of een demissionair kabinet überhaupt wel bevoegd is om een geheel nieuwe maatregel, een avondklok in te voeren. Zeker als de Tweede Kamer er geen steun voor geeft.
Maakt geen bal uit. Als de kamer in meerderheid voor is kun je het invoeren en anders niet. Demissionair of niet is daarvoor niet relevant.

Alleen wordt de kans dat (leden van) coalitiepartijen tegenstemmen iets groter, omdat het kabinet toch al gevallen is.
Opinion is the medium between knowledge and ignorance (Plato)
pi_197443955
twitter

*O*
Voor altijd in Lockdown
pi_197443974
Tot
quote:
1s.gif Op zaterdag 16 januari 2021 13:35 schreef Houtenbeen het volgende:
[ twitter ]
*O*
Voor altijd in Lockdown
Tot het voorjaar van 2032 kan ook
Op dinsdag 23 april 2024 10:41 schreef Solotovski het volgende:
Jij bent het zonnetje!!!
pi_197443988
quote:
1s.gif Op zaterdag 16 januari 2021 13:35 schreef Houtenbeen het volgende:
[ twitter ]
*O*
Voor altijd in Lockdown
Weet je wat ook kan, hij kan ook níét voor een lockdown tot aan de zomer zorgen. Dat kan ook.
I'll give you something to do
  zaterdag 16 januari 2021 @ 13:40:16 #133
487228 Draak31
Een jonge frisse vent
pi_197444027
Ik denk dat ondernemers het bloed van die man wel kunnen drinken. Als ik maar weer in de spotlights sta. Hij verzint en verzint maar door om relevant te blijven.

[ Bericht 5% gewijzigd door miss_sly op 16-01-2021 13:53:33 ]
pi_197444037
quote:
1s.gif Op zaterdag 16 januari 2021 13:35 schreef Houtenbeen het volgende:
[ twitter ]
*O*
Voor altijd in Lockdown
Ik word echt zo moe van die dagelijkse bommetjes van Gommers en Kuipers... Die zitten ook echt veel teveel in de media. Werk gewoon door in de relatieve anonimiteit...
Op maandag voel ik me als Robinson Crusoë: Op zoek naar Vrijdag!
Het leven is als Lucille Werner: het kan raar lopen!
pi_197444043
quote:
13s.gif Op zaterdag 16 januari 2021 13:40 schreef Draak31 het volgende:
Ik denk dat ondernemers het bloed van die man wel kunnen drinken. Als ik maar weer in de spotlights sta. Hij verzint en verzint maar door om relevant te blijven.
Want er is geen pandemie gaande of zo...

[ Bericht 1% gewijzigd door miss_sly op 16-01-2021 13:53:52 ]
zeer vocale Trump hater - VEM2012
  zaterdag 16 januari 2021 @ 13:41:57 #136
233102 cherrycoke
"Fear is a weapon."
pi_197444048
"I wear the mask to protect the city… but the city is what made the mask." – Batman
pi_197444057
Het is te merken dat het bizar druk is op de IC kuch kuch.

Gommers Kuipers en van Dissel komen zo bizar vaak in het nieuws. Man man man.
pi_197444064
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 januari 2021 13:37 schreef galantis het volgende:

[..]

Weet je wat ook kan, hij kan ook níét voor een lockdown tot aan de zomer zorgen. Dat kan ook.
Nee, daar kan hij niet voor zorgen.
Hij kan de besmettingen niet sturen.
zeer vocale Trump hater - VEM2012
pi_197444074
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 januari 2021 13:42 schreef Noordzijde het volgende:
Het is te merken dat het bizar druk is op de IC kuch kuch.

Gommers Kuipers en van Dissel komen zo bizar vaak in het nieuws. Man man man.
Ik begrijp de relatie niet?
zeer vocale Trump hater - VEM2012
pi_197444093
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 januari 2021 13:41 schreef TheVulture het volgende:

[..]

Ik word echt zo moe van die dagelijkse bommetjes van Gommers en Kuipers... Die zitten ook echt veel teveel in de media. Werk gewoon door in de relatieve anonimiteit...
Ze ruiken echt wel dat we het einde van de crisis naderen, die willen hun momentjes nog even pakken.

Los daarvan roepen ze ook best zinnige dingen. Zolang ze het binnen hun eigen vakgebied houden. In dat filmpje zegt hij dat het kán. Dat is natuurlijk ook zo. Het kán. Geen zekerheid verder. Ook in Duitsland gokken ze dat het tot zeker het voorjaar gaat duren.

Ik hoop natuurlijk dat we niet nog zo lang in lockdown zitten. Ben het best wel zat.
  zaterdag 16 januari 2021 @ 13:45:54 #141
487409 Dazalbest
Het gaat zoals het gaat
pi_197444115
Ik denk dat het zorgpersoneel wel blij is dat ze door hen worden vertegenwoordigd..... en zo heeft elke groep hun eigen belangen....
  zaterdag 16 januari 2021 @ 13:46:44 #142
229532 Twiitch
Speelt met zichzelf
pi_197444128
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 januari 2021 13:41 schreef TheVulture het volgende:

[..]

Ik word echt zo moe van die dagelijkse bommetjes van Gommers en Kuipers... Die zitten ook echt veel teveel in de media. Werk gewoon door in de relatieve anonimiteit...
Ik vind het echt een walgelijke uitspraak puur bedoelt zodat meneer weer ergens op een voorpagina kan staan.
pi_197444151
quote:
2s.gif Op zaterdag 16 januari 2021 13:44 schreef AlwaysHappy het volgende:

[..]

Ze ruiken echt wel dat we het einde van de crisis naderen, die willen hun momentjes nog even pakken.

Los daarvan roepen ze ook best zinnige dingen. Zolang ze het binnen hun eigen vakgebied houden. In dat filmpje zegt hij dat het kán. Dat is natuurlijk ook zo. Het kán. Geen zekerheid verder. Ook in Duitsland gokken ze dat het tot zeker het voorjaar gaat duren.

Ik hoop natuurlijk dat we niet nog zo lang in lockdown zitten. Ben het best wel zat.
Maar hij vertelt het toch vrij genuanceerd: hij hoort dat Merkel denkt over een lockdown tot de zomer, vraagt zich af hoe ze daarbij komt, ziet wat er over het Kanaal gebeurt en vreest dat ze wel eens gelijk kan krijgen, met de kanttekening dat ze over het water versoepelingen voor de kerst hadden en daardoor nu een stijging...
zeer vocale Trump hater - VEM2012
pi_197444172
quote:
13s.gif Op zaterdag 16 januari 2021 13:46 schreef Twiitch het volgende:

[..]

Ik vind het echt een walgelijke uitspraak puur bedoelt zodat meneer weer ergens op een voorpagina kan staan.
Nee, nu.nl maakt er een clickbait van.
zeer vocale Trump hater - VEM2012
pi_197444185
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 januari 2021 13:47 schreef Wantie het volgende:

[..]

Maar hij vertelt het toch vrij genuanceerd: hij hoort dat Merkel denkt over een lockdown tot de zomer, vraagt zich af hoe ze daarbij komt, ziet wat er over het Kanaal gebeurt en vreest dat ze wel eens gelijk kan krijgen, met de kanttekening dat ze over het water versoepelingen voor de kerst hadden en daardoor nu een stijging...
Ja. Daarom snap ik de kritiek in dit geval ook niet helemaal.
pi_197444192
quote:
Bleek volgens mij te gaan om stokoude personen.
zeer vocale Trump hater - VEM2012
pi_197444202
Ik snap dat gehaat op Gommers niet.
De man staat aan top van het pijnpunt waar deze crisis om draait. Niet zo vreemd dat hij zijn mening dus verkondigt. Dat doet hij in mijn ogen ook nog eens heel genuanceerd. De presentatoren proberen hem uitspraken te ontlokken (waar hij meestal langs probeert te manoeuvreren) en vervolgens trekken journalisten er één zinnetje uit en maken daar een kop van met prachtig verhaal erbij. En dan is Gommers ineens de paniekzaaier?! Heel vreemd.
pi_197444212
quote:
2s.gif Op zaterdag 16 januari 2021 13:49 schreef AlwaysHappy het volgende:

[..]

Ja. Daarom snap ik de kritiek in dit geval ook niet helemaal.
Die lezen alleen het Twitter bericht denk ik.
zeer vocale Trump hater - VEM2012
pi_197444224
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 januari 2021 13:51 schreef Mammietje het volgende:
Ik snap dat gehaat op Gommers niet.
De man staat aan top van het pijnpunt waar deze crisis om draait. Niet zo vreemd dat hij zijn mening dus verkondigt. Dat doet hij in mijn ogen ook nog eens heel genuanceerd. De presentatoren proberen hem uitspraken te ontlokken (waar hij meestal langs probeert te manoeuvreren) en vervolgens trekken journalisten er één zinnetje uit en maken daar een kop van met prachtig verhaal erbij. En dan is Gommers ineens de paniekzaaier?! Heel vreemd.
De man krijgt nog kritiek als 'ie het alfabet op zou lezen.
'Cause it's easier to fly
Than to face another night
In Southern Sun
And your love is all around
pi_197444232
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 januari 2021 13:45 schreef Dazalbest het volgende:
Ik denk dat het zorgpersoneel wel blij is dat ze door hen worden vertegenwoordigd..... en zo heeft elke groep hun eigen belangen....
Ja, ik heb Arie en die wordt al jaren uitgekotst door iedereen. :D
Terwijl Arie in het echt een heel aangenaam mens is maar dat is Diederik denk ik ook.
Overkill in deze tijd gaat niet snel voor je werken. Mensen willen goed nieuws horen.
Go hard or go home
pi_197444260
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 januari 2021 13:51 schreef Mammietje het volgende:
Ik snap dat gehaat op Gommers niet.
De man staat aan top van het pijnpunt waar deze crisis om draait. Niet zo vreemd dat hij zijn mening dus verkondigt. Dat doet hij in mijn ogen ook nog eens heel genuanceerd. De presentatoren proberen hem uitspraken te ontlokken (waar hij meestal langs probeert te manoeuvreren) en vervolgens trekken journalisten er één zinnetje uit en maken daar een kop van met prachtig verhaal erbij. En dan is Gommers ineens de paniekzaaier?! Heel vreemd.
Het gaat niet om de persoon, maar wel om alleen maar bang-maak-verhalen (om te blijven benadrukken dat er een crisis is). Dat effect is na een jaar gewoon uitgewerkt, dus zul je met een ander verhaal dan 'de bedden liggen vol / de nieuwe variant is gevaarlijk / etc' moeten komen.
pi_197444269
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 januari 2021 13:54 schreef Piles het volgende:

[..]

Het gaat niet om de persoon, maar wel om alleen maar bang-maak-verhalen (om te blijven benadrukken dat er een crisis is). Dat effect is na een jaar gewoon uitgewerkt, dus zul je met een ander verhaal dan 'de bedden liggen vol / de nieuwe variant is gevaarlijk / etc' moeten komen.
Als het nog altijd relevant is zie ik niet in waarom.
'Cause it's easier to fly
Than to face another night
In Southern Sun
And your love is all around
pi_197444281
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 januari 2021 13:53 schreef Noek het volgende:
Ja, ik heb Arie en die wordt al jaren uitgekotst door iedereen.
Terwijl Arie in het echt een heel aangenaam mens is maar dat is Diederik denk ik ook.
Overkill in deze tijd gaat niet snel voor je werken. Mensen willen goed nieuws horen.
Of gewoon zoals JaapGod en niet teveel paniek veroorzaken. Alhoewel Anders Tegnell nog beter zou zijn _O_
pi_197444289
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 januari 2021 13:54 schreef Piles het volgende:

[..]

Het gaat niet om de persoon, maar wel om alleen maar bang-maak-verhalen (om te blijven benadrukken dat er een crisis is). Dat effect is na een jaar gewoon uitgewerkt, dus zul je met een ander verhaal dan 'de bedden liggen vol / de nieuwe variant is gevaarlijk / etc' moeten komen.
Maar hoe zijn feiten meteen bang-maak verhalen?
pi_197444298
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 januari 2021 13:55 schreef Da_Sandman het volgende:

[..]

Als het nog altijd relevant is zie ik niet in waarom.
Omdat het vrij zinloos is als het (shockeffect) niet meer werkt. Dan wordt het een herhaling van zetten, waar niemand meer naar luistert. En levert het dus ook niks op (qua gedrag bij mensen).
pi_197444311
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 januari 2021 13:56 schreef Piles het volgende:

[..]

Omdat het vrij zinloos is als het (shockeffect) niet meer werkt. Dan wordt het een herhaling van zetten, waar niemand meer naar luistert. En levert het dus ook niks op.
Moet 'ie dan gaan liegen?
'Cause it's easier to fly
Than to face another night
In Southern Sun
And your love is all around
pi_197444313
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 januari 2021 13:54 schreef Piles het volgende:

[..]

Het gaat niet om de persoon, maar wel om alleen maar bang-maak-verhalen (om te blijven benadrukken dat er een crisis is). Dat effect is na een jaar gewoon uitgewerkt, dus zul je met een ander verhaal dan 'de bedden liggen vol / de nieuwe variant is gevaarlijk / etc' moeten komen.
Mja.. of hij heeft er meer kijk op dan jij en maakt zich oprecht zorgen. :{
pi_197444328
quote:
7s.gif Op zaterdag 16 januari 2021 13:56 schreef AlwaysHappy het volgende:

[..]

Maar hoe zijn feiten meteen bang-maak verhalen?
In dit geval zijn het geen feiten maar bange onderbuikgevoelens. Dat ze uit kunnen monden in feiten staat helemaal nog niet vast.
Ik vond het anders toch ook wel een stevige uitspraak waar niet goed over na is gedacht.
  Moderator zaterdag 16 januari 2021 @ 13:59:05 #159
236264 crew  capricia
pi_197444364
Bizar dat mensen vinden dat een Gommers zijn mond moet houden. De beste man heeft evenveel recht op vrijheid van meningsuiting als een Willem Engel, dunkt me.
"People that use Fiat currency as a store of value.
There is a name for it:
We call them Poor"
pi_197444382
quote:
1s.gif Op zaterdag 16 januari 2021 13:59 schreef capricia het volgende:
Bizar dat mensen vinden dat een Gommers zijn mond moet houden. De beste man heeft evenveel recht op vrijheid van meningsuiting als een Willem Engel, dunkt me.
Ja maar die moet helemaal zijn mond houden.
pi_197444387
Ja, ik snap ook wel dat die man (meestal) gelijk heeft (feitelijk) |:( En dat ie niet moet liegen.

Maar het doel van die mediaoptredens is toch mensen duidelijk maken dat het virus nog niet weg is, en dat je dus je gedrag (nog steeds) moet aanpassen. Zodat de zorg niet overbelast raakt.

Als die boodschap niet meer werkt, moet je toch een andere strategie gaan bedenken. Anders luisteren mensen niet meer naar je, en verandert gedrag niet. Dat is wat ik bedoel.
pi_197444391
quote:
1s.gif Op zaterdag 16 januari 2021 13:59 schreef capricia het volgende:
Bizar dat mensen vinden dat een Gommers zijn mond moet houden. De beste man heeft evenveel recht op vrijheid van meningsuiting als een Willem Engel, dunkt me.
Nu is het verschil wel dat Willem Engel (gelukkig) nergens aan een tv tafel verschijnt.
'Cause it's easier to fly
Than to face another night
In Southern Sun
And your love is all around
pi_197444403
quote:
1s.gif Op zaterdag 16 januari 2021 13:57 schreef Vliegbaard het volgende:

[..]

In dit geval zijn het geen feiten maar bange onderbuikgevoelens. Dat ze uit kunnen monden in feiten staat helemaal nog niet vast.
Ik vond het anders toch ook wel een stevige uitspraak waar niet goed over na is gedacht.
Hij zegt dat het kán gebeuren. Dat is een feit. Het kan. En dat hij bang is dat de ziekenhuizen het drukker krijgen vind ik ook geen paniek zaaien. De situatie in ziekenhuizen is ook gewoon ernstig.
  zaterdag 16 januari 2021 @ 14:02:07 #164
9001 Gunner
#teamkroegenlos
pi_197444436
quote:
1s.gif Op zaterdag 16 januari 2021 13:59 schreef capricia het volgende:
Bizar dat mensen vinden dat een Gommers zijn mond moet houden. De beste man heeft evenveel recht op vrijheid van meningsuiting als een Willem Engel, dunkt me.
Ik zeg niet dat ie z'n mond moet houden maar ik observeer wel dat je hem wekelijks meermaals in de diverse populaire praatprogramma's ziet. Zo zijn er meer hoor, maar ik vraag me af of dat echt nodig is.
Where law ends, tyrrany begins.
  zaterdag 16 januari 2021 @ 14:02:55 #165
487228 Draak31
Een jonge frisse vent
pi_197444455
Ik las vanochtend iets over de WHO die zei dat de spike in engeland niet komt door de variant maar omdat alles open was met kerst. Heeft iemand die link nog?
pi_197444465
twitter


Prima daling op zowel IC, als verpleegafdelingen _O_
pi_197444475
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 januari 2021 14:01 schreef AlwaysHappy het volgende:

[..]

Hij zegt dat het kán gebeuren. Dat is een feit. Het kan. En dat hij bang is dat de ziekenhuizen het drukker krijgen vind ik ook geen paniek zaaien. De situatie in ziekenhuizen is ook gewoon ernstig.
Tot zover ben ik het helemaal met 'm eens.

Wat je er aan moet doen qua maatregelen, daar verschil ik van mening over met Gommers/Kuipers etc :P
  Moderator zaterdag 16 januari 2021 @ 14:03:32 #168
236264 crew  capricia
pi_197444477
quote:
19s.gif Op zaterdag 16 januari 2021 14:02 schreef Gunner het volgende:

[..]

Ik zeg niet dat ie z'n mond moet houden maar ik observeer wel dat je hem wekelijks meermaals in de diverse populaire praatprogramma's ziet. Zo zijn er meer hoor, maar ik vraag me af of dat echt nodig is.
Dan kijk je geen tv.
Doe ik ook bijna niet. Ik kijk hier. _O_
"People that use Fiat currency as a store of value.
There is a name for it:
We call them Poor"
pi_197444492
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 januari 2021 13:57 schreef Da_Sandman het volgende:

[..]

Moet 'ie dan gaan liegen?
Hij moet gewoon zijn mond houden en gaan werken, ze zijn toch zo druk.

Elke dag die negatieve opmerkingen :r, 90% van de Nederlanders doet zijn best. 5% ook, maar lukt wat minder.

Nu moeten we weer bang zijn voor de Britse variant. Flikker die grens dan dicht voor gewone burgers.
Nee, dat doen we pas als het weer veel te laat is...
pi_197444495
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 januari 2021 14:02 schreef Draak31 het volgende:
Ik las vanochtend iets over de WHO die zei dat de spike in engeland niet komt door de variant maar omdat alles open was met kerst. Heeft iemand die link nog?
Dat was Ierland

quote:
De Wereldgezondheidsorganisatie (WHO) stelt dat de lakse regels tijdens de kerstperiode verantwoordelijk zijn voor de spectaculaire toename van de coronacijfers in Ierland. ,,De nieuwe varianten van het virus waren niet de drijfveer voor de nieuwe transmissie, maar wel de versoepelingen”, klinkt het bij de WHO.

Lange tijd was Ierland een van de landen die het virus goed onder controle kon houden, maar dat is intussen niet meer het geval. ,,Ierland kent een van de meest acute stijgingen van alle landen ter wereld”, vertelt Mike Ryan, hoofd-directeur van het WHO Health Emergency Programma.

Ierland versoepelde in december de maatregelen: mensen mochten thuis meer gasten ontvangen en de restaurants openden opnieuw de deuren. ,,De nieuwe varianten van het coronavirus waren dus niet de drijfveer voor een nieuwe transmissie, maar wel de versoepelingen tijdens de kerstperiode”, aldus Ryan. ,,Er waren meer sociale contacten en de afstandsregels werden minder gevolgd.”

Ook Maria Van Kerkhove, epidemioloog bij de WHO, wijst erop dat de versoepelingen in Ierland hebben gezorgd voor een “bijna verticale exponentiële groei” van de cijfers. ,,Het aantal contacten dat mensen hadden met bijvoorbeeld hun familie nam aanzienlijk toe”, aldus Van Kerkhove.
https://www.ad.nl/binnenl(...)ronavaccin~a6eabd3b/
pi_197444497
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 januari 2021 14:01 schreef AlwaysHappy het volgende:

[..]

Hij zegt dat het kán gebeuren. Dat is een feit. Het kan. En dat hij bang is dat de ziekenhuizen het drukker krijgen vind ik ook geen paniek zaaien. De situatie in ziekenhuizen is ook gewoon ernstig.
Maar in dan zijdelings even te zeggen dat een lockdown misschien tot de zomer mogelijk is, had hij wellicht toch even binnensmonds moeten houden. Ik ging er overigens gewoon vanaf het begin af aan al van uit dat we tot april binnen zaten. Maar dit is wel heel erg voor zijn beurt spreken naar mijn idee. En na het bewust slopen van de vaccinatie strategie neem al die man niet meer serieus.
  zaterdag 16 januari 2021 @ 14:04:16 #172
3778 popje
Watishetnutvaneenondertitel?
pi_197444499
Yeah! Goede ontwikkelingen qua ziekenhuis cijfers :-)
Het leven is een groot feest, en jij bent ook uitgenodigd!
pi_197444512
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 januari 2021 14:03 schreef Oliver23 het volgende:
[ twitter ]

Prima daling op zowel IC, als verpleegafdelingen _O_
Ik blijf twijfelen aan de betrouwbaarheid van deze cijfers.
stupidity has become as common as common sense was before
pi_197444516
quote:
1s.gif Op zaterdag 16 januari 2021 14:03 schreef capricia het volgende:

[..]

Dan kijk je geen tv.
Doe ik ook bijna niet. Ik kijk hier. _O_
De kranten staan ook dagelijks vol met uitspraken met bangmakerij. Prima, maar handel er ook naar.
pi_197444519
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 januari 2021 14:04 schreef ootjekatootje het volgende:

[..]

Hij moet gewoon zijn mond houden en gaan werken, ze zijn toch zo druk.

Elke dag die negatieve opmerkingen :r, 90% van de Nederlanders doet zijn best. 5% ook, maar lukt wat minder.

Nu moeten we weer bang zijn voor de Britse variant. Flikker die grens dan dicht voor gewone burgers.
Nee, dat doen we pas als het weer veel te laat is...
Ja ok misschien moet je ff bakkie pleur pakken en lekker naar de sneeuw kijken. Word je kalm van.
'Cause it's easier to fly
Than to face another night
In Southern Sun
And your love is all around
pi_197444528
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 januari 2021 14:04 schreef ootjekatootje het volgende:

[..]

Hij moet gewoon zijn mond houden en gaan werken, ze zijn toch zo druk.

Denk dat Gommers meer uren werkt dan de gemiddelde Nederlander.
“Rather than love, than money, than fame, give me truth.”
pi_197444534
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 januari 2021 14:03 schreef Piles het volgende:

[..]

Tot zover ben ik het helemaal met 'm eens.

Wat je er aan moet doen qua maatregelen, daar verschil ik van mening over met Gommers/Kuipers etc :P
Ik weet niet precies welke maatregelen hij wil. Een avondklok? Ja, daar ben ik het ook niet mee eens. Ik zie liever gewoon betere handhaving van de huidige maatregelen. Wellicht mensen meer motiveren om juist buiten af te spreken i.p.v. daar zo'n verbod op te leggen waardoor je iedereen onbewust naar binnen verplaatst. Niet alleen maar denken in ''sluiten''/''meer beperkingen'', maar mensen ook wat opties geven zonder af te wijken van de grote basis maatregelen.
pi_197444542
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 januari 2021 14:05 schreef Da_Sandman het volgende:

[..]

Ja ok misschien moet je ff bakkie pleur pakken en lekker naar de sneeuw kijken. Word je kalm van.
Hier geen sneeuw te bekennen ;(
  Moderator zaterdag 16 januari 2021 @ 14:06:22 #179
5428 crew  miss_sly
pi_197444546
quote:
Toch maar goed eigenlijk dat onze maatregelen niet versoepeld werden in december en de horeca niet open ging. Dan hadden we wellicht ook dergelijke taferelen hier gehad.
And the young, they can lose hope cause they can't see beyond today,. ..
The wisdom that the old can't give away
  Moderator zaterdag 16 januari 2021 @ 14:06:36 #180
236264 crew  capricia
pi_197444553
quote:
1s.gif Op zaterdag 16 januari 2021 14:04 schreef Vliegbaard het volgende:

[..]

Maar in dan zijdelings even te zeggen dat een lockdown misschien tot de zomer mogelijk is, had hij wellicht toch even binnensmonds moeten houden. Ik ging er overigens gewoon vanaf het begin af aan al van uit dat we tot april binnen zaten. Maar dit is wel heel erg voor zijn beurt spreken naar mijn idee. En na het bewust slopen van de vaccinatie strategie neem al die man niet meer serieus.
Waarom moet ie zijn mond daarover houden? Hij mag zeggen wat ie wil. Het is vervolgens aan jou en mij om zelf te bepalen wat je met die info doet.
Echt te gek voor woorden dat als zijn mening jou niet bevalt, je vindt dat ie het maar binnensmonds moet houden.
"People that use Fiat currency as a store of value.
There is a name for it:
We call them Poor"
pi_197444556
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 januari 2021 14:05 schreef Da_Sandman het volgende:

[..]

Ja ok misschien moet je ff bakkie pleur pakken en lekker naar de sneeuw kijken. Word je kalm van.
Wat denk je dat ik doe?
pi_197444561
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 januari 2021 14:05 schreef ootjekatootje het volgende:

[..]

De kranten staan ook dagelijks vol met uitspraken met bangmakerij. Prima, maar handel er ook naar.
Ehm.... misschien is het je ontgaan, maar we zitten in een lockdown....
pi_197444562
quote:
2s.gif Op zaterdag 16 januari 2021 14:05 schreef AlwaysHappy het volgende:

[..]

Ik weet niet precies welke maatregelen hij wil. Een avondklok? Ja, daar ben ik het ook niet mee eens. Ik zie liever gewoon betere handhaving van de huidige maatregelen. Wellicht mensen meer motiveren om juist buiten af te spreken i.p.v. daar zo'n verbod op te leggen waardoor je iedereen onbewust naar binnen verplaatst. Niet alleen maar denken in ''sluiten''/''meer beperkingen'', maar mensen ook wat opties geven zonder af te wijken van de grote basis maatregelen.
Exact ^O^
pi_197444572
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 januari 2021 14:05 schreef Jor_Dii het volgende:

[..]

Denk dat Gommers meer uren werkt dan de gemiddelde Nederlander.
Persoonlijk denk ik dat hij ook best riantelijk beloond wordt voor de keren dat hij op komt draven in talkshows.
  zaterdag 16 januari 2021 @ 14:07:25 #185
346939 Janneke141
Green, green grass of home
pi_197444575
quote:
1s.gif Op zaterdag 16 januari 2021 13:59 schreef capricia het volgende:
Bizar dat mensen vinden dat een Gommers zijn mond moet houden. De beste man heeft evenveel recht op vrijheid van meningsuiting als een Willem Engel, dunkt me.
Maar met die vrijheid komt ook verantwoordelijkheid. Gezien het belang van zijn functie zou hij best wat voorzichter mogen zijn.

Zijn visie is behoorlijk eenzijdig. Dat mag ook als vakexpert, maar dan zou hij wat verder weg moeten blijven van de invloed die dat heeft op de gehele samenleving. Dat is aan de beleidsmakers - en dat is hij dus niet. Zijn woorden veroorzaken onrust, of dat nu terecht is of niet, en daar moet hij zich bewust van zijn.
Opinion is the medium between knowledge and ignorance (Plato)
pi_197444581
quote:
1s.gif Op zaterdag 16 januari 2021 14:06 schreef capricia het volgende:

[..]

Waarom moet ie zijn mond daarover houden? Hij mag zeggen wat ie wil. Het is vervolgens aan jou en mij om zelf te bepalen wat je met die info doet.
Echt te gek voor woorden dat als zijn mening jou niet bevalt, je vindt dat ie het maar binnensmonds moet houden.
Zijn mening staat bijna dagelijks in blokletters op de voorpagina... das wat anders dan in een interview je mening geven.
  zaterdag 16 januari 2021 @ 14:07:46 #187
9001 Gunner
#teamkroegenlos
pi_197444584
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 januari 2021 14:06 schreef Mammietje het volgende:

[..]

Ehm.... misschien is het je ontgaan, maar we zitten in een lockdown....
Kom op we zitten helemaal niet in een lockdown. we kunnen alleen neit naar een winkel, restaurant of kroeg maar voor de rest kan alles. je kan zelfs naar het buitenland vliegen als je wil. wat voor lockdown is dat dan volgens jou?

Heb je wel eens gezien hoe druk het op de weg is, of bij kantoren.

quote:
0s.gif Op zaterdag 16 januari 2021 14:05 schreef Jor_Dii het volgende:

[..]

Denk dat Gommers meer uren werkt dan de gemiddelde Nederlander.
Dat geloof ik ook zeker, en respect daarvoor. Nog meer redenen om niet 's avonds nog eens aan te schuiven bij Eva of Welmoed. Neem lekker je rust ofzo.
Where law ends, tyrrany begins.
pi_197444594
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 januari 2021 14:06 schreef miss_sly het volgende:

[..]

Toch maar goed eigenlijk dat onze maatregelen niet versoepeld werden in december en de horeca niet open ging. Dan hadden we wellicht ook dergelijke taferelen hier gehad.
Dat ligt eraan hoe ze de horeca openen. Vooral buiten horeca zou misschien best een goede oplossing zijn.
pi_197444595
quote:
2s.gif Op zaterdag 16 januari 2021 14:05 schreef AlwaysHappy het volgende:

[..]

Ik weet niet precies welke maatregelen hij wil. Een avondklok? Ja, daar ben ik het ook niet mee eens. Ik zie liever gewoon betere handhaving van de huidige maatregelen. Wellicht mensen meer motiveren om juist buiten af te spreken i.p.v. daar zo'n verbod op te leggen waardoor je iedereen onbewust naar binnen verplaatst. Niet alleen maar denken in ''sluiten''/''meer beperkingen'', maar mensen ook wat opties geven zonder af te wijken van de grote basis maatregelen.
En de boete voor mensen die bij een feest zijn moet echt fors omhoog. Voor de organisatoren graag een gevangenisstraf.
stupidity has become as common as common sense was before
pi_197444603
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 januari 2021 14:07 schreef Anton91 het volgende:

[..]

Persoonlijk denk ik dat hij ook best riantelijk beloond wordt voor de keren dat hij op komt draven in talkshows.
Jij denkt dat Gommers daar voor het geld zit?
“Rather than love, than money, than fame, give me truth.”
  zaterdag 16 januari 2021 @ 14:09:02 #191
346939 Janneke141
Green, green grass of home
pi_197444610
quote:
19s.gif Op zaterdag 16 januari 2021 14:07 schreef Gunner het volgende:

[..]

Kom op we zitten helemaal niet in een lockdown. we kunnen alleen neit naar een winkel, restaurant of kroeg maar voor de rest kan alles.

Heb je wel eens gezien hoe druk het op de weg is, of bij kantoren.
Krijgen we dit weer. We mogen op dit moment eten, slapen, werken en boodschappen doen en voor de rest ligt alles stil. Hoe je het noemt is een kwestie van semantiek, maar suggereren dat het leven gewoon doorgaat is nogal bezijden de realiteit.
Opinion is the medium between knowledge and ignorance (Plato)
pi_197444614
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 januari 2021 14:06 schreef Mammietje het volgende:

[..]

Ehm.... misschien is het je ontgaan, maar we zitten in een lockdown....
Ja, en als het aan die brulapen ligt, duurt dat tot april inclusief een avondklok. Ik vind dat veel te ver gaan, eerst die grenzen dicht.
  zaterdag 16 januari 2021 @ 14:09:16 #193
487228 Draak31
Een jonge frisse vent
pi_197444617
quote:
Thanks!
pi_197444641
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 januari 2021 14:08 schreef Jor_Dii het volgende:

[..]

Jij denkt dat Gommers daar voor het geld zit?
Waarom niet? Hij heeft nu de kans en de aandacht is op o.a. Gommers gevestigd. Nu is hij relevant... over 3 jaar niet meer.
pi_197444653
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 januari 2021 14:09 schreef ootjekatootje het volgende:

[..]

Ja, en als het aan die brulapen ligt, duurt dat tot april inclusief een avondklok. Ik vind dat veel te ver gaan, eerst die grenzen dicht.
Grenzen zullen niet dicht gaan, een lockdown tor April is nog allerminst zeker gezien de cijfers.
“Rather than love, than money, than fame, give me truth.”
  Moderator zaterdag 16 januari 2021 @ 14:11:11 #196
236264 crew  capricia
pi_197444654
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 januari 2021 14:07 schreef ootjekatootje het volgende:

[..]

Zijn mening staat bijna dagelijks in blokletters op de voorpagina... das wat anders dan in een interview je mening geven.
Dan neem je andere media tot je, of geen, als de huidige media je niet bevalt.
Maar iemand monddood willen maken omdat de media er teveel aandacht aan geeft, is echt te gek voor woorden.
Dat zie je zelf toch ook wel?
"People that use Fiat currency as a store of value.
There is a name for it:
We call them Poor"
  zaterdag 16 januari 2021 @ 14:11:17 #197
9001 Gunner
#teamkroegenlos
pi_197444656
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 januari 2021 14:09 schreef Janneke141 het volgende:

[..]

Krijgen we dit weer. We mogen op dit moment eten, slapen, werken en boodschappen doen en voor de rest ligt alles stil. Hoe je het noemt is een kwestie van semantiek, maar suggereren dat het leven gewoon doorgaat is nogal bezijden de realiteit.
Dat is niet m'n punt, ik dacht dat dat wel duidelijk was. Een echt lockdown is in mijn ogen wat anders.
Where law ends, tyrrany begins.
pi_197444672
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 januari 2021 14:06 schreef miss_sly het volgende:

[..]

Toch maar goed eigenlijk dat onze maatregelen niet versoepeld werden in december en de horeca niet open ging. Dan hadden we wellicht ook dergelijke taferelen hier gehad.
Daar waren de cijfers dan ook niet naar.
Geen idee hoe ze daar waren?
Go hard or go home
pi_197444684
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 januari 2021 14:09 schreef Janneke141 het volgende:

[..]

Krijgen we dit weer. We mogen op dit moment eten, slapen, werken en boodschappen doen en voor de rest ligt alles stil. Hoe je het noemt is een kwestie van semantiek, maar suggereren dat het leven gewoon doorgaat is nogal bezijden de realiteit.
We mogen ook niet sporten, leren, vermaken of samenkomen.
pi_197444696
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 januari 2021 14:10 schreef Anton91 het volgende:

[..]

Waarom niet? Hij heeft nu de kans en de aandacht is op o.a. Gommers gevestigd. Nu is hij relevant... over 3 jaar niet meer.
Mwa ik vind dat je de professional Gommers dan echt zwaar tekort doet. Die man heeft overduidelijk het beste met Nederland voor en zit daar niet voor eigen gewin. Sterker nog, ik denk dat hij onbedoeld een beetje in die rol is gekomen juist vanwege de media.
“Rather than love, than money, than fame, give me truth.”
pi_197444701
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 januari 2021 14:12 schreef ootjekatootje het volgende:

[..]

We mogen ook niet sporten, leren, vermaken of samenkomen.
Woord voor woord onzin.
pi_197444710
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 januari 2021 13:53 schreef Noek het volgende:

[..]

Ja, ik heb Arie en die wordt al jaren uitgekotst door iedereen. :D
Terwijl Arie in het echt een heel aangenaam mens is maar dat is Diederik denk ik ook.
Overkill in deze tijd gaat niet snel voor je werken. Mensen willen goed nieuws horen.
Ik denk dat het ook een hele fijne vent is, en in de eerste golf was het ook goed dat hij er was om te vertellen hoe het er echt aan toeging en hoe gevaarlijk de situatie was. Zeker omdat er in Nederland op dat moment nog heel veel gerelativeerd werd, en Rutte en van Dissel nog op de lijn zaten van 'gecontroleerd rond laten gaan'. Waardoor sommige mensen zelfs bewust risico's gingen nemen want 'Rutte hep gezegd dat we het allemaal snel motte krijge'.

Alleen op een gegeven moment wordt het teveel en is hij ineens bijna het nationale geweten. En komt hij ook met uitspraken die niet meer houdbaar zijn. Al zit er inderdaad ook wel verschil tussen wat hij zegt en de kop die de journalist er dan van maakt. Maar het zou de voorkeur verdienen als hij zich niet meer uitspreekt over welke lockdowns er wanneer moeten komen, want dan neigt het wel echt naar bangmakerij.

Veel mensen volgen het niet zo actief en niet met zoveel verschillende bronnen, die kijken gewoon dagelijks het Journaal en dan een talkshow. En dan wordt zo iemand geloofd voornamelijk omdat hij in zijn dagelijks leven een witte jas draagt. Is allemaal leuk en aardig en hij hoeft ook niet gemuilkorfd te worden of zo (behalve in de winkel natuurlijk!) maar dat geeft wel een probleem in de hele perceptie rond het virus.

Ik weet niet of het in Nederland al eens gepeild is, maar b.v. in Engeland bleek uit peilingen dat mensen hun eigen overlijdenskans op corona schromelijk overschatten, en ook het totaal aantal doden door corona:



https://fullfact.org/heal(...)covid-19-has-killed/

In augustus dacht de helft van de Britten dat corona 1% van de Britse bevolking had uitgeroeid. En veel mensen dachten dat corona 5% tot zelfs wel 50% van de bevolking had uitgeroeid, dus miljoenen tot tientallen miljoenen doden alleen al in Engeland in augustus (in werkelijkheid 2 miljoen wereldwijd nu).

Het is maar een voorbeeld, en dat is natuurlijk niet de schuld van Gommers of andere mensen die op tv de worst-case-scenario's uitleggen. Maar het geeft wel te denken over hoe het constant benadrukken van die scenario's een totaal vertekend beeld van de werkelijkheid geeft.

De mensen die op tv zitten zijn vaak mensen uit een geneeskunde- of bèta-achtergrond met een betrekkelijk smal specialisme die niet na lijken te denken over wat hun optredens gevoelsmatig doen met mensen die op hun expertise aangewezen zijn om zich een mening te vormen.
pi_197444711
quote:
1s.gif Op zaterdag 16 januari 2021 14:11 schreef capricia het volgende:

[..]

Dan neem je andere media tot je, of geen, als de huidige media je niet bevalt.
Maar iemand monddood willen maken omdat de media er teveel aandacht aan geeft, is echt te gek voor woorden.
Dat zie je zelf toch ook wel?
Ja, zal ff een Chinese krant gaan lezen... of een Russische. Ik hoef niet dagelijks geconfronteerd te worden met de mening van iemand die maar over de beddencapaciteit gaat van een ziekenhuis.
pi_197444713
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 januari 2021 14:12 schreef ootjekatootje het volgende:

[..]

We mogen ook niet sporten, leren, vermaken of samenkomen.
Sporten kan buiten, leren kan op afstand, vermaken kan mits je je thuis kunt vermaken en samenkomen met max 2 gasten.
“Rather than love, than money, than fame, give me truth.”
  Moderator zaterdag 16 januari 2021 @ 14:14:27 #205
5428 crew  miss_sly
pi_197444719
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 januari 2021 14:08 schreef Anton91 het volgende:

[..]

Dat ligt eraan hoe ze de horeca openen. Vooral buiten horeca zou misschien best een goede oplossing zijn.
Zeker, dadelijk als het weer lekker weer is.
Ik denk dat buiten onder de terraswarmer met z'n allen en een afdak, lekker dicht bij elkaar, niet echt een verbetering is tov binnen op een beetje afstand met wat ventilatie.
And the young, they can lose hope cause they can't see beyond today,. ..
The wisdom that the old can't give away
pi_197444721
quote:
19s.gif Op zaterdag 16 januari 2021 14:07 schreef Gunner het volgende:

[..]

Kom op we zitten helemaal niet in een lockdown. we kunnen alleen neit naar een winkel, restaurant of kroeg maar voor de rest kan alles. je kan zelfs naar het buitenland vliegen als je wil. wat voor lockdown is dat dan volgens jou?

Heb je wel eens gezien hoe druk het op de weg is, of bij kantoren.

Heb je wel gezien hoe ontzettend gesloten sommigen zaken en/of sectoren zijn?
Omdat we kunnen vliegen zitten we niet in een lockdown. :D
Go hard or go home
  Moderator zaterdag 16 januari 2021 @ 14:15:17 #207
5428 crew  miss_sly
pi_197444730
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 januari 2021 14:07 schreef ootjekatootje het volgende:

[..]

Zijn mening staat bijna dagelijks in blokletters op de voorpagina... das wat anders dan in een interview je mening geven.
En die mening staat op de voorpagina omdat hij iedereen opbelt om zijn mening door te drukken, of omdat hij wordt benaderd om zijn mening te geven? Ik denk het laatste.
And the young, they can lose hope cause they can't see beyond today,. ..
The wisdom that the old can't give away
pi_197444735
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 januari 2021 14:14 schreef Jor_Dii het volgende:

[..]

Sporten kan buiten, leren kan op afstand, vermaken kan mits je je thuis kunt vermaken en samenkomen met max 2 gasten.
Ja zwemles in de badkuip boven...
pi_197444758
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 januari 2021 14:13 schreef Mammietje het volgende:

[..]

Woord voor woord onzin.
Ok, wat kan een kind van zes nu doen? Wat die al niet vanaf 14 december doet?
pi_197444763
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 januari 2021 14:13 schreef Jor_Dii het volgende:

[..]

Mwa ik vind dat je de professional Gommers dan echt zwaar tekort doet. Die man heeft overduidelijk het beste met Nederland voor en zit daar niet voor eigen gewin. Sterker nog, ik denk dat hij onbedoeld een beetje in die rol is gekomen juist vanwege de media.
Ergens snap ik dat wel en ik denk dat hij het beste met Nederland voor heeft. Maar ik denk dat hij wel te vaak paniek creëert en hij zou er zelf ook voor kunnen kiezen om niet telkens in de media te verschijnen.
pi_197444770
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 januari 2021 14:15 schreef miss_sly het volgende:

[..]

En die mening staat op de voorpagina omdat hij iedereen opbelt om zijn mening door te drukken, of omdat hij wordt benaderd om zijn mening te geven? Ik denk het laatste.
Schoenmaker blijf bij je leest.
  zaterdag 16 januari 2021 @ 14:17:09 #212
9001 Gunner
#teamkroegenlos
pi_197444773
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 januari 2021 14:14 schreef Noek het volgende:

[..]

Heb je wel gezien hoe ontzettend gesloten sommigen zaken en/of sectoren zijn?
Omdat we kunnen vliegen zitten we niet in een lockdown. :D
Je kan me uitlachen wat je wil maar een lockdown is alles dichtgooien. Grenzen zijn open etc etc. Heb je die discussie gemist wellicht over die britse variant en de vluchten vanuit het VK? blijkbaar.
Where law ends, tyrrany begins.
pi_197444778
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 januari 2021 14:16 schreef Anton91 het volgende:

[..]

Ergens snap ik dat wel en ik denk dat hij het beste met Nederland voor heeft. Maar ik denk dat hij wel te vaak paniek creëert en hij zou er zelf ook voor kunnen kiezen om niet telkens in de media te verschijnen.
Dit inderdaad
  Moderator zaterdag 16 januari 2021 @ 14:17:34 #214
5428 crew  miss_sly
pi_197444779
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 januari 2021 14:12 schreef Noek het volgende:

[..]

Daar waren de cijfers dan ook niet naar.
Geen idee hoe ze daar waren?
Dat weet ik zo ook niet. De cijfers waren er zeker ook niet naar, en toch waren er best veel mensen die wel een versoepeling wilden. Een heropening van in ieder geval de restaurants, onder voorwaarden, bijvoorbeeld. En begrijpelijk, dat willen we eigenlijk allemaal wel, maar misschien zijn we toch door het oog van de naald gekropen.
And the young, they can lose hope cause they can't see beyond today,. ..
The wisdom that the old can't give away
pi_197444780
woensdag 28 oktober 2020 15:54 schreef Kyran het volgende:[/b]
Even screenshot gemaakt van dit moment. Predator en sorry zeggen
pi_197444788
quote:
1s.gif Op zaterdag 16 januari 2021 14:06 schreef capricia het volgende:

[..]

Waarom moet ie zijn mond daarover houden? Hij mag zeggen wat ie wil. Het is vervolgens aan jou en mij om zelf te bepalen wat je met die info doet.
Echt te gek voor woorden dat als zijn mening jou niet bevalt, je vindt dat ie het maar binnensmonds moet houden.
Waarom hij zijn mond erover moet houden? Omdat de goedlachse dokter een graag geziene gast is in de talkshows en de mening van het volk toch aardig weet te beïnvloeden. Dat weet hij zelf dondersgoed want hij zit bijna dagelijks wel ergens zijn mening te verkondigen. Na het vaccinatiedebacle waarin hij, samen met kuipers, eigenhandig de strategie omgooit omdat hij zijn zin een dag ervoor niet kreeg, vind ik best wel stuitend. Er spelen meer belangen waar hij om het moment van die uitspraak geen rekening hoeft te houden omdat dat zijn vakgebied niet is. Hij roept nu bijna eigenhandig opentornen lockdown tot de zomer.
Daar mag je van alles van vinden, ik vind het gewoon niet heel handig.

[ Bericht 0% gewijzigd door Vliegbaard op 16-01-2021 14:28:13 ]
pi_197444798
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 januari 2021 14:13 schreef Mammietje het volgende:

[..]

Woord voor woord onzin.
Nee hoor, er zijn heel veel mensen die hun sport niet kunnen uitoefenen. Of hun werk. :')


Mijn zaak zit in een lockdown want er mag nog geen vreemde naar mijn toilet waar ik voor betaal. Dat is bepaald door de overheid en dat is een lockdown, een gedwongen sluiting en/of beperking.
En ik ben inmiddels al meerdere malen gecontroleerd ook. Het gevoel van vrijheid is hier wel weg, hoor.
Go hard or go home
pi_197444799
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 januari 2021 14:16 schreef Anton91 het volgende:

[..]

Ergens snap ik dat wel en ik denk dat hij het beste met Nederland voor heeft. Maar ik denk dat hij wel te vaak paniek creëert en hij zou er zelf ook voor kunnen kiezen om niet telkens in de media te verschijnen.
Hij is nou eenmaal het boegbeeld geworden, lastig om daar dan maar afstand van te doen denk ik.
“Rather than love, than money, than fame, give me truth.”
pi_197444820
quote:
Hmm benieuwd hoe het zich gaat ontwikkelen de komende weken..
“Rather than love, than money, than fame, give me truth.”
pi_197444839
quote:
1s.gif Op zaterdag 16 januari 2021 14:11 schreef capricia het volgende:

[..]

Dan neem je andere media tot je, of geen, als de huidige media je niet bevalt.
Maar iemand monddood willen maken omdat de media er teveel aandacht aan geeft, is echt te gek voor woorden.
Dat zie je zelf toch ook wel?
Niemand heeft het hier over monddood maken. Dat jij dat eruit haalt vind ik minstens zo lachwekkend.
  zaterdag 16 januari 2021 @ 14:21:26 #221
68638 Zwansen
He is so good it is scary...
pi_197444851
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 januari 2021 14:16 schreef ootjekatootje het volgende:

[..]

Ok, wat kan een kind van zes nu doen? Wat die al niet vanaf 14 december doet?
Voetballen en kickboksen (die trainingen gaan hier tenminste gewoon door), buitenspelen met vriendjes, binnenspelen met en bij vriendjes, op de iPad, naar het strand, naar een bos, etc.

Wat wil een 6-jarige nog meer?
pi_197444854
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 januari 2021 14:16 schreef Anton91 het volgende:

[..]

Ergens snap ik dat wel en ik denk dat hij het beste met Nederland voor heeft. Maar ik denk dat hij wel te vaak paniek creëert en hij zou er zelf ook voor kunnen kiezen om niet telkens in de media te verschijnen.
Duss.... iedereen die B117 als gevaar ziet, moet niet meer op tv verschijnen omdat ze paniek veroorzaken?
Hmm.... en als ze dat zouden doen, dan kunnen we zeggen dat het allemaal wel mee zal vallen want anders waren er wel meer die ervoor gewaarschuwd hadden? :?
pi_197444858
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 januari 2021 14:14 schreef Jor_Dii het volgende:

[..]

Sporten kan buiten, leren kan op afstand, vermaken kan mits je je thuis kunt vermaken en samenkomen met max 2 gasten.
Vermaken kan zelfs solo. Nadeel is dat je er blind van kan worden.
pi_197444866
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 januari 2021 14:18 schreef Jor_Dii het volgende:

[..]

Hij is nou eenmaal het boegbeeld geworden, lastig om daar dan maar afstand van te doen denk ik.
Denk je niet dat het zijn ego ook wel streelt? Weinig mensen die in zijn schoenen met 2 benen op de grond blijven. Ik acht de kans vrij groot dat hij naast een maatschappelijk belang ook een eigen belang nastreeft. Ach, dat hebben we overigens 2 weken terug wel kunnen zien.
  Moderator zaterdag 16 januari 2021 @ 14:22:48 #225
5428 crew  miss_sly
pi_197444871
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 januari 2021 14:16 schreef ootjekatootje het volgende:

[..]

Ok, wat kan een kind van zes nu doen? Wat die al niet vanaf 14 december doet?
Buiten sporten ^O^
Dus voetbaltraining, hockeytraining, paardrijden, atletiek.
En natuurlijk wandelen met ouders en buiten spelen met leeftijdsgenoten.
And the young, they can lose hope cause they can't see beyond today,. ..
The wisdom that the old can't give away
pi_197444883
quote:
1s.gif Op zaterdag 16 januari 2021 14:21 schreef Zwansen het volgende:

[..]
Wat wil een 6-jarige nog meer?
Goed punt, wel goed om kinderen eens te laten zien wat er nog meer is naast de binnenspeeltuinen, bioscopen en ander soort “luxe” uitjes die heel normaal zijn geworden de laatste jaren.
“Rather than love, than money, than fame, give me truth.”
pi_197444893
quote:
1s.gif Op zaterdag 16 januari 2021 14:22 schreef Vliegbaard het volgende:

[..]

Denk je niet dat het zijn ego ook wel streelt? Weinig mensen die in zijn schoenen met 2 benen op de grond blijven. Ik acht de kans vrij groot dat hij naast een maatschappelijk belang ook een eigen belang nastreeft. Ach, dat hebben we overigens 2 weken terug wel kunnen zien.
Achja, het is maar hoe druk je je er over kunt maken wat mij betreft.
“Rather than love, than money, than fame, give me truth.”
pi_197444896
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 januari 2021 14:18 schreef Noek het volgende:

[..]

Nee hoor, er zijn heel veel mensen die hun sport niet kunnen uitoefenen. Of hun werk. :')


Mijn zaak zit in een lockdown want er mag nog geen vreemde naar mijn toilet waar ik voor betaal. Dat is bepaald door de overheid en dat is een lockdown, een gedwongen sluiting en/of beperking.
En ik ben inmiddels al meerdere malen gecontroleerd ook. Het gevoel van vrijheid is hier wel weg, hoor.
Dat ontken ik ook niet, je weet dat ik dat echt wel een probleem vind.
Maar de dingen die Ootje noemt, zijn voor Ootje geen probleem.
Ootje kan gewoon sporten, al is het niet in de sportschool.
pi_197444899
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 januari 2021 14:22 schreef miss_sly het volgende:

[..]

Buiten sporten ^O^
Dus voetbaltraining, hockeytraining, paardrijden, atletiek.
En natuurlijk wandelen met ouders en buiten spelen met leeftijdsgenoten.
Ik zie hier, op een afstandje, achtereenvolgens mensen te paard, te fiets en te voet langskomen. In een sneeuwstorm. En dan zeggen dat er geen vermaak is! Ik vermaak mij kostelijk :D
pi_197444918
Inmiddels is bij 200 mensen in Nederland de Britse variant vastgesteld.

https://www.nu.nl/coronav(...)1#coral_talk_wrapper
pi_197444931
Er liggen nu 2365 mensen met corona in het ziekenhuis (gisteren: 2474), van wie 671 op de IC (gisteren: 690), meldt het Landelijk Coördinatiecentrum Patiënten Spreiding (LCPS).

Keurige daling!

- 19 op IC
- 109 op verpleegafdelingen
  Moderator zaterdag 16 januari 2021 @ 14:26:23 #232
5428 crew  miss_sly
pi_197444942
quote:
19s.gif Op zaterdag 16 januari 2021 14:17 schreef Gunner het volgende:

[..]

Je kan me uitlachen wat je wil maar een lockdown is alles dichtgooien. Grenzen zijn open etc etc. Heb je die discussie gemist wellicht over die britse variant en de vluchten vanuit het VK? blijkbaar.
Dit is een semantische discussie. Je hebt verschillende soorten en gradaties van lockdowns, en we hebben hier echt wel een lockdown. Dat het nog strikter kan, is zeker waar, maar dat betekent niet dat wat we nu hier hebben moet worden gereduceerd tot 'eigenlijk is er niet zoveel aan de hand'. Dat is er natuurlijk wel. Er is geen normaal onderwijs, alle binnensporten zijn gecanceld voor alle leeftijden, sportscholen zijn dicht, niet essentiele winkels zijn dicht, alle horeca is gesloten, er wordt massaal thuisgewerkt, er zijn geen evenementen, musea zijn op slot, pretparken en dierentuinen idem.

Is het de lockdown aller lockdowns? Nee.
Is er een lockdown met alle gevolgen van dien? Zeker wel.
And the young, they can lose hope cause they can't see beyond today,. ..
The wisdom that the old can't give away
pi_197444949
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 januari 2021 14:25 schreef Noordzijde het volgende:
Er liggen nu 2365 mensen met corona in het ziekenhuis (gisteren: 2474), van wie 671 op de IC (gisteren: 690), meldt het Landelijk Coördinatiecentrum Patiënten Spreiding (LCPS).

Keurige daling!

- 19 op IC
- 109 op verpleegafdelingen
Lekker hoor
Op dinsdag 23 april 2024 10:41 schreef Solotovski het volgende:
Jij bent het zonnetje!!!
  zaterdag 16 januari 2021 @ 14:28:05 #234
9001 Gunner
#teamkroegenlos
pi_197444963
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 januari 2021 14:26 schreef miss_sly het volgende:
maar dat betekent niet dat wat we nu hier hebben moet worden gereduceerd tot 'eigenlijk is er niet zoveel aan de hand'
Nee, maar dat doe ik ook absoluut niet ;)
Verder helemaal met je eens.
Where law ends, tyrrany begins.
pi_197444971
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 januari 2021 14:21 schreef Mammietje het volgende:

[..]

Duss.... iedereen die B117 als gevaar ziet, moet niet meer op tv verschijnen omdat ze paniek veroorzaken?
Hmm.... en als ze dat zouden doen, dan kunnen we zeggen dat het allemaal wel mee zal vallen want anders waren er wel meer die ervoor gewaarschuwd hadden? :?
Nja, hij moet in principe doen wat hij zelf wil. Dat is iedereen zijn/haar recht, maar dan mogen we er ook kritiek op hebben.

In een filmpje dat ik vandaag postte hier, gaf ik ook aan dat iets bijvoorbeeld niet klopt. Hij is een voorbeeld en is onderdeel of persoon die altijd uitgenodigd wordt door het OMT, maar zat te een beeld te schetsen over Ierland en de Engelse variant terwijl de Engelse variant dus helemaal niet verantwoordelijk is voor de stijging in Ierland.

Hij heeft ook in het verleden wel eens aantal keren een flinke draai gemaakt wat betreft de situatie (versoeplen/strengere regels) en daarmee creëert hij gewoon paniek.
pi_197444993
quote:
1s.gif Op zaterdag 16 januari 2021 14:21 schreef Zwansen het volgende:

[..]

Voetballen en kickboksen (die trainingen gaan hier tenminste gewoon door), buitenspelen met vriendjes, binnenspelen met en bij vriendjes, op de iPad, naar het strand, naar een bos, etc.

Wat wil een 6-jarige nog meer?
Ik snap die ouders indd ook allemaal niet die maar klagen over dat hun kinderen zoooo graag naar school willen en zich stierlijk vervelen. Of zullen dat dezelfde ouders zijn die bijvoorbaat al zeggen dat hun kind iets niet lusten, je dat kind het alsnog geeft, blijkt het lekker te vinden, en bij het 5e hapje de moeder zegt ; maar dat lust je toch niet? Waarna het kind het "ineens" vies vindt?
Hoezo zouden kinderen zich moet vervelen in deze tijden? Ik denk gewoon stiekem dat het vooral de ouders zelf zijn die hun koters niet de hele dag om zich willen hebben.
pi_197444994
Ik heb straks 6 maanden mijn pand op slot gehad en het feit dat ik gewoon kan vliegen, helpt niks aan mijn gevoel dat ik beperkt ben. Vliegen... as if. :')
Go hard or go home
pi_197445007
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 januari 2021 14:28 schreef Anton91 het volgende:
terwijl de Engelse variant dus helemaal niet verantwoordelijk is voor de stijging in Ierland.
O, dit is dus de kern van je post.

En daar heb je ook een bron van?
pi_197445034
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 januari 2021 14:28 schreef Anton91 het volgende:

[..]

Nja, hij moet in principe doen wat hij zelf wil. Dat is iedereen zijn/haar recht, maar dan mogen we er ook kritiek op hebben.

In een filmpje dat ik vandaag postte hier, gaf ik ook aan dat iets bijvoorbeeld niet klopt. Hij is een voorbeeld en is onderdeel of persoon die altijd uitgenodigd wordt door het OMT, maar zat te een beeld te schetsen over Ierland en de Engelse variant terwijl de Engelse variant dus helemaal niet verantwoordelijk is voor de stijging in Ierland.

Hij heeft ook in het verleden wel eens aantal keren een flinke draai gemaakt wat betreft de situatie (versoeplen/strengere regels) en daarmee creëert hij gewoon paniek.
Daarnaast gaat hij op een stoel zitten die helemaal de zijne niet is en die hij over moet laten aan anderen.
pi_197445036
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 januari 2021 14:24 schreef Mammietje het volgende:

[..]

Dat ontken ik ook niet, je weet dat ik dat echt wel een probleem vind.
Maar de dingen die Ootje noemt, zijn voor Ootje geen probleem.
Ootje kan gewoon sporten, al is het niet in de sportschool.
Het gaat om kinderen, die normaal turnen of zwemmen. Of dansen, bij toneel zitten en muziek spelen.

Lekker makkelijk, ja pak de bal maar en ga buiten spelen. De topoplossingen voor kinderen in de grote steden.

Zelfs de bieb is dicht.
pi_197445044
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 januari 2021 14:29 schreef hyviiee het volgende:

Ik denk gewoon stiekem dat het vooral de ouders zelf zijn die hun koters niet de hele dag om zich willen hebben.
Dat is toch ook de hel?
Vond jouw moeder vroeger vast ook. 24/7 zo'n vraagteken naast je is gewoon slopend.
Go hard or go home
pi_197445045
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 januari 2021 14:30 schreef luxerobots het volgende:

[..]

O, dit is dus de kern van je betoog.

En daar heb je ook een bron van?
Ja, kijk even terug in het topic.
pi_197445053
quote:
1s.gif Op zaterdag 16 januari 2021 14:31 schreef Vliegbaard het volgende:

[..]

Daarnaast gaat hij op een stoel zitten die helemaal de zijne niet is en die hij over moet laten aan anderen.
Aan wie precies dan?
  Moderator zaterdag 16 januari 2021 @ 14:32:37 #244
5428 crew  miss_sly
pi_197445057
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 januari 2021 14:28 schreef Anton91 het volgende:

[..]

Nja, hij moet in principe doen wat hij zelf wil. Dat is iedereen zijn/haar recht, maar dan mogen we er ook kritiek op hebben.

In een filmpje dat ik vandaag postte hier, gaf ik ook aan dat iets bijvoorbeeld niet klopt. Hij is een voorbeeld en is onderdeel of persoon die altijd uitgenodigd wordt door het OMT, maar zat te een beeld te schetsen over Ierland en de Engelse variant terwijl de Engelse variant dus helemaal niet verantwoordelijk is voor de stijging in Ierland.

Hij heeft ook in het verleden wel eens aantal keren een flinke draai gemaakt wat betreft de situatie (versoeplen/strengere regels) en daarmee creëert hij gewoon paniek.
Persoonlijk kan ik me zomaar voorstellen dat de situatie in Ierland genuanceerder is en een combinatie van versoepelingen en de Britse variant. Want die heel steile stijging is toch wel erg heftig voor de gewone variant, lijkt me.
And the young, they can lose hope cause they can't see beyond today,. ..
The wisdom that the old can't give away
pi_197445068
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 januari 2021 14:30 schreef luxerobots het volgende:

[..]

O, dit is dus de kern van je post.

En daar heb je ook een bron van?
quote:
De Wereldgezondheidsorganisatie (WHO) stelt dat de lakse regels tijdens de kerstperiode verantwoordelijk zijn voor de spectaculaire toename van de coronacijfers in Ierland. ,,De nieuwe varianten van het virus waren niet de drijfveer voor de nieuwe transmissie, maar wel de versoepelingen”, klinkt het bij de WHO.

Lange tijd was Ierland een van de landen die het virus goed onder controle kon houden, maar dat is intussen niet meer het geval. ,,Ierland kent een van de meest acute stijgingen van alle landen ter wereld”, vertelt Mike Ryan, hoofd-directeur van het WHO Health Emergency Programma.

Ierland versoepelde in december de maatregelen: mensen mochten thuis meer gasten ontvangen en de restaurants openden opnieuw de deuren. ,,De nieuwe varianten van het coronavirus waren dus niet de drijfveer voor een nieuwe transmissie, maar wel de versoepelingen tijdens de kerstperiode”, aldus Ryan. ,,Er waren meer sociale contacten en de afstandsregels werden minder gevolgd.”

Ook Maria Van Kerkhove, epidemioloog bij de WHO, wijst erop dat de versoepelingen in Ierland hebben gezorgd voor een “bijna verticale exponentiële groei” van de cijfers. ,,Het aantal contacten dat mensen hadden met bijvoorbeeld hun familie nam aanzienlijk toe”, aldus Van Kerkhove.
https://www.ad.nl/binnenl(...)ronavaccin~a6eabd3b/

Als zelfs de WHO al met zo'n snel oordeel komt moet je het toch wel vrij bont hebben gemaakt ;)
pi_197445071
Ik heb gelukkig kinderen (jonge mannen) die gek zouden worden als ik 24u naast hen zou zitten maar echt alle begrip voor ouders met jonge kinderen. Daarbij zijn kinderen kuddedieren, op een klein FOK!kertje na. Kinderen bloeien, leren en spelen graag samen. Zo is de natuur.
Go hard or go home
  Moderator zaterdag 16 januari 2021 @ 14:34:18 #247
5428 crew  miss_sly
pi_197445082
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 januari 2021 14:29 schreef Noek het volgende:
Ik heb straks 6 maanden mijn pand op slot gehad en het feit dat ik gewoon kan vliegen, helpt niks aan mijn gevoel dat ik beperkt ben. Vliegen... as if. :')
Het is voor jou en anderen in jouw situatie echt keihard en heel zwaar. En ik hoop echt dat dat een beetje wordt opgevangen en dat je dadelijk nog verder kunt en dit te boven komt.
And the young, they can lose hope cause they can't see beyond today,. ..
The wisdom that the old can't give away
pi_197445083
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 januari 2021 14:31 schreef ootjekatootje het volgende:

[..]

Het gaat om kinderen, die normaal turnen of zwemmen. Of dansen, bij toneel zitten en muziek spelen.

Lekker makkelijk, ja pak de bal maar en ga buiten spelen. De topoplossingen voor kinderen in de grote steden.

Zelfs de bieb is dicht.
Het leven is niet zoals we gewend waren, klopt!
Je kan ook in mogelijkheden denken.
pi_197445102
quote:
10s.gif Op zaterdag 16 januari 2021 14:31 schreef Noek het volgende:

[..]

Dat is toch ook de hel?
Vond jouw moeder vroeger vast ook. 24/7 zo'n vraagteken naast je is gewoon slopend.
Misschien, als je dat vindt, een reden om of geen kinderen te nemen of iig geen huis vol kinderen te nemen
  Moderator zaterdag 16 januari 2021 @ 14:35:30 #250
5428 crew  miss_sly
pi_197445103
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 januari 2021 14:33 schreef Anton91 het volgende:

[..]

[..]

https://www.ad.nl/binnenl(...)ronavaccin~a6eabd3b/

Als zelfs de WHO al met zo'n snel oordeel komt moet je het toch wel vrij bont hebben gemaakt ;)
Niet voor het een of ander, maar het oordeel van de WHO wordt ook alleen maar gewaardeerd als het het oordeel is dat veel mensen willen horen.
And the young, they can lose hope cause they can't see beyond today,. ..
The wisdom that the old can't give away
pi_197445110
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 januari 2021 14:32 schreef Mammietje het volgende:

[..]

Aan wie precies dan?
Een viroloog/microbioloog. Wie is Gommers om te zeggen dat het Britse virus hiernopeens voor horror taferelen gaat zorgen?
pi_197445115
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 januari 2021 14:31 schreef ootjekatootje het volgende:

[..]

Zelfs de bieb is dicht.
Hoezo de bieb is dicht? Hier kan je van te voren je boeken reserveren en daarna naar de bieb om de boeken op te halen..
pi_197445118
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 januari 2021 14:35 schreef hyviiee het volgende:

[..]

Misschien, als je dat vindt, een reden om of geen kinderen te nemen of iig geen huis vol kinderen te nemen
Ja, hele goede reden maar zo is het leven hè. Niet alle dagen zijn een waar feest, ook je kinderen niet.
Go hard or go home
pi_197445123
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 januari 2021 14:34 schreef Mammietje het volgende:

[..]

Het leven is niet zoals we gewend waren, klopt!
Je kan ook in mogelijkheden denken.
Moet je tegen Gommers zeggen _O-
pi_197445128
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 januari 2021 14:36 schreef hyviiee het volgende:

[..]

Hoezo de bieb is dicht? Hier kan je van te voren je boeken reserveren en daarna naar de bieb om de boeken op te halen..
Hier niet
pi_197445132
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 januari 2021 14:35 schreef miss_sly het volgende:

[..]

Niet voor het een of ander, maar het oordeel van de WHO wordt ook alleen maar gewaardeerd als het het oordeel is dat veel mensen willen horen.
Is toch vrij makkelijk te onderbouwen doormiddel van sequencing? Daarnaast zullen ze ook wel meer data hebben dan dat er beschikbaar is voor ons of Gommers.
  Moderator zaterdag 16 januari 2021 @ 14:37:22 #257
5428 crew  miss_sly
pi_197445134
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 januari 2021 14:35 schreef hyviiee het volgende:

[..]

Misschien, als je dat vindt, een reden om of geen kinderen te nemen of iig geen huis vol kinderen te nemen
Ik heb er maar één, maar zowel zij als wij zouden graag zien dat ze weer naar school kan ^O^
En dan hebben wij het gemakkelijk, ze is al 11, leert zelfstandig en kan veel zelf. We hoeven er dus niet 24/7 naast te zitten en alles uit te leggen.
And the young, they can lose hope cause they can't see beyond today,. ..
The wisdom that the old can't give away
pi_197445135
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 januari 2021 14:34 schreef Mammietje het volgende:

[..]

Het leven is niet zoals we gewend waren, klopt!
Je kan ook in mogelijkheden denken.
Doe ik ook. Risicogroepen isoleren en vaccineren. Scherpere keuzes in ziekenhuis. Accepteren dat we niet iedereen kunnen redden van corona. Meer onderzoek doen naar de verspreiding, en daarop acteren.
Daarmee kan grotendeels een einde komen aan de enorme maatschappelijke gevolgen die we nu veroorzaken met doorgeslagen maatregelen.
pi_197445136
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 januari 2021 14:35 schreef miss_sly het volgende:

[..]

Niet voor het een of ander, maar het oordeel van de WHO wordt ook alleen maar gewaardeerd als het het oordeel is dat veel mensen willen horen.
Daar gaat het niet zozeer om, het is eerder dat de hypothese dat de Britse variant voor die stijging heeft gezorgd weer een deuk opgelopen heeft. En vergeet niet dat angst daarvoor op dit moment het debat over scholen domineert.
pi_197445147
quote:
1s.gif Op zaterdag 16 januari 2021 14:36 schreef Vliegbaard het volgende:

[..]

Een viroloog/microbioloog. Wie is Gommers om te zeggen dat het Britse virus hiernopeens voor horror taferelen gaat zorgen?
KAN gaan zorgen, godsamme mensen lezen echt alleen wat ze willen lezen he. Als ze niet waarschuwen en het loopt onverhoopt uit de hand staan de beste stuurlui weer aan wal om te roepen: “hadden jullie dit niet aan zien komen?!”
“Rather than love, than money, than fame, give me truth.”
  Moderator zaterdag 16 januari 2021 @ 14:38:53 #261
5428 crew  miss_sly
pi_197445153
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 januari 2021 14:37 schreef Anton91 het volgende:

[..]

Is toch vrij makkelijk te onderbouwen doormiddel van sequencing? Daarnaast zullen ze ook wel meer data hebben dan dat er beschikbaar is voor ons of Gommers.
Of niet.
Als de WHO zegt dat mondkapjes een belangrijk middel zijn tegen verspreiding, weet de WHO ineens niet meer waar ze over praten.
And the young, they can lose hope cause they can't see beyond today,. ..
The wisdom that the old can't give away
  zaterdag 16 januari 2021 @ 14:39:01 #262
454292 Koffieplanter
Straight Cash Homie
pi_197445155
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 januari 2021 14:08 schreef Jor_Dii het volgende:

[..]

Jij denkt dat Gommers daar voor het geld zit?
Dat weet ik wel zeker. Gommers schetst in iedere talkshow, in iedere krant, in ieder radioprogramma een doemscenario, puur voor eigen gewin en uit zelfbelang, zodat hij de dag erna wederom de trip naar Hilversum kan maken om nóg een keer een nachtmerrie op tafel te leggen. De derde golf! Code zwart! Britse variant! Puur uit ijdelheid gooit hij vervolgens de meest gore onzin over tafel om relevant te zijn en te blijven. Maar oh, wat is hij sympathiek. Waar hij ondertussen, in tijden van een zogenaamd medische crisis, de tijd vandaan haalt om al die mediaoptredens te realiseren blijft een raadsel. Dit is zijn moment en kans op faam en dat realiseert hij zich uitstekend.
Put these foolish ambitions to rest.
  zaterdag 16 januari 2021 @ 14:39:24 #263
49501 4-elements
Arrectis Auribus
pi_197445168
Blij om te zien dat ook anderen hier een beetje moe worden van de paniekzaaierij van onder meer Gommers. Lijkt er voorlopig juist op dat de Britse variant niet zo eng is als werd gezegd. En ik heb het al eerder gezegd: als die variant écht zo veel besmettelijker is, dan zouden we 'm hier al veel meer aantreffen.
That's history. I say history because it happened in the past.
Murray Walker
pi_197445180
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 januari 2021 14:38 schreef Jor_Dii het volgende:

[..]

KAN gaan zorgen, godsamme mensen lezen echt alleen wat ze willen lezen he. Als ze niet waarschuwen en het loopt onverhoopt uit de hand staan de beste stuurlui weer aan wal om te roepen: “hadden jullie dit niet aan zien komen?!”
Oh nee dat ene woordje neemt natuurlijk alle nuance uit zijn verhaal weg.
pi_197445183
quote:
1s.gif Op zaterdag 16 januari 2021 14:36 schreef Vliegbaard het volgende:

[..]

Een viroloog/microbioloog. Wie is Gommers om te zeggen dat het Britse virus hiernopeens voor horror taferelen gaat zorgen?
Aaah ja..... Die gasten die hier ook vergruist worden omdat ze paniek zaaien en 'zo nodig hun mening moeten verkondigen".
Gommers zit in het OMT en is op de hoogte van wat deze virologen/microbiologen voorspellen en is degene die de horror taferelen letterlijk op moet vangen. Misschien mag hij dan ook zijn mening daarover uiten. :{
pi_197445189
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 januari 2021 14:39 schreef 4-elements het volgende:
Blij om te zien dat ook anderen hier een beetje moe worden van de paniekzaaierij van onder meer Gommers. Lijkt er voorlopig juist op dat de Britse variant niet zo eng is als werd gezegd. En ik heb het al eerder gezegd: als die variant écht zo veel besmettelijker is, dan zouden we 'm hier al veel meer aantreffen.
Als we versoepelen zullen we hem dan ook veel veel meer aantreffen
  Moderator zaterdag 16 januari 2021 @ 14:41:06 #267
5428 crew  miss_sly
pi_197445206
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 januari 2021 14:37 schreef MoreDakka het volgende:

[..]

Daar gaat het niet zozeer om, het is eerder dat de hypothese dat de Britse variant voor die stijging heeft gezorgd weer een deuk opgelopen heeft. En vergeet niet dat angst daarvoor op dit moment het debat over scholen domineert.
En daarom wordt er nu onderzoek gedaan, in ons eigen land. Zodat we een onderbouwde beslissing kunnen nemen hierover.
And the young, they can lose hope cause they can't see beyond today,. ..
The wisdom that the old can't give away
pi_197445220
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 januari 2021 14:35 schreef hyviiee het volgende:

[..]

Misschien, als je dat vindt, een reden om of geen kinderen te nemen of iig geen huis vol kinderen te nemen
Dat is geen goed argument, he?
pi_197445221
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 januari 2021 14:41 schreef miss_sly het volgende:

[..]

En daarom wordt er nu onderzoek gedaan, in ons eigen land. Zodat we een onderbouwde beslissing kunnen nemen hierover.
En dus is gras groen. Wat wil je nou eigenlijk zeggen :?
pi_197445237
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 januari 2021 14:33 schreef Anton91 het volgende:

[..]

[..]

https://www.ad.nl/binnenl(...)ronavaccin~a6eabd3b/

Als zelfs de WHO al met zo'n snel oordeel komt moet je het toch wel vrij bont hebben gemaakt ;)
Nou, WHO noemt de nieuwe variant niet 'de drijfveer', maar dat is nog iets anders dan wat jij eerder stelde, namelijk dat de nieuwe variant helemaal niet verantwoordelijk is voor de stijging.

En goed, we hebben ook nog ander nieuws:

Parool: Ierland opeens koploper in besmettingen
De Ierse premier Micheál Martin wijst vooral naar de nieuwe Britse coronavariant: “Deze heeft een beduidende impact op het aantal besmettingen.”
pi_197445245
Gommers is vast de eerste die ook zegt dat het goed gaat in de ziekenhuizen. Hij was nl in de 1e golf de eerste die zei dat we meer konden versoepelen. Wellicht buiten zn boekje maar hij werkt 2 kanten op.
Go hard or go home
pi_197445250
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 januari 2021 14:40 schreef Mammietje het volgende:

[..]

Aaah ja..... Die gasten die hier ook vergruist worden omdat ze paniek zaaien en 'zo nodig hun mening moeten verkondigen".
Gommers zit in het OMT en is op de hoogte van wat deze virologen/microbiologen voorspellen en is degene die de horror taferelen letterlijk op moet vangen. Misschien mag hij dan ook zijn mening daarover uiten. :{
Iedereen mag zijn mening uiten wat mij betreft. Of ze slim zijn of niet mag ik op mijn beurt ook wat van zeggen.

Wie zijn kop boven het maaiveld uit steekt..... in Gommers zijn geval wordt hij op een troon boven het maaiveld gestoken. Maar als Gommers ergens wat van mag vinden mogen anderen dat ook. En vervolgens mogen anderen daar op hun beurt ook weer wat van vinden.
pi_197445253
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 januari 2021 14:41 schreef miss_sly het volgende:

[..]

En daarom wordt er nu onderzoek gedaan, in ons eigen land. Zodat we een onderbouwde beslissing kunnen nemen hierover.
Ben overigens wel benieuwd hoeveel extra besmettingen, en hoeveel met de britse variant ze vinden.
Na maandag zou het testen van Lansingerland grotendeels klaar moeten zijn.

Maar tot nu is het aantal niet enorm groot vergeleken met andere gemeentes met dezelfde omvang.
wegmetdetestwet.nl / wegmetdetestmaatschappij.nl voor een gratis subdomain DM me.
pi_197445258
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 januari 2021 14:38 schreef miss_sly het volgende:

[..]

Of niet.
Als de WHO zegt dat mondkapjes een belangrijk middel zijn tegen verspreiding, weet de WHO ineens niet meer waar ze over praten.
Waaruit is ooit gebleken in de situatie waarin wij ze gebruiken dat ze helpen? Misschien helpen ze wel, maar ik vind de impact sowieso niet groot genoeg in de publieke ruimte. Misschien valt er wel meer te winnen in de huiselijke sfeer en dat is ook iets wat de WHO heeft geadviseerd met kerst. Maar dat hebben we niet gedaan. Maar daar valt wel meer winst uit te behalen.

https://www.standard.co.u(...)-advice-b339421.html
quote:
The World Health Organisation (WHO) is urging people in Europe to wear face masks during family gatherings at Christmas to prevent a resurgence of Covid-19 in the new year.
Vluchtig contact zoals in een supermarkt wordt ook niet gezien als risicovol door het RIVM dacht ik.
pi_197445264
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 januari 2021 14:42 schreef luxerobots het volgende:

[..]

Nou, WHO noemt de nieuwe variant niet 'de drijfveer', maar dat is nog iets anders dan wat jij eerder stelde, namelijk dat de nieuwe variant helemaal niet verantwoordelijk is voor de stijging.

En goed, we hebben ook nog ander nieuws:

Parool: Ierland opeens koploper in besmettingen
De Ierse premier Micheál Martin wijst vooral naar de nieuwe Britse coronavariant: “Deze heeft een beduidende impact op het aantal besmettingen.”
Je kon daar met kerst in een restaurant eten.
Ze zitten nu gewoon hun eigen foute beslissingen te maskeren.
Go hard or go home
  zaterdag 16 januari 2021 @ 14:44:31 #276
454292 Koffieplanter
Straight Cash Homie
pi_197445267
Wat me nog het meest stoort aan Gommers is dat hij plots de ingeving heeft gekregen het landelijke beleid te gaan bepalen. Doe maar even niet zwanger worden, doe maar even niet verkiezingen houden. Mens, ga je ziekenhuisbedjes verzorgen.
Put these foolish ambitions to rest.
pi_197445269
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 januari 2021 14:42 schreef luxerobots het volgende:

[..]

Nou, WHO noemt de nieuwe variant niet 'de drijfveer', maar dat is nog iets anders dan wat jij eerder stelde, namelijk dat de nieuwe variant helemaal niet verantwoordelijk is voor de stijging.

En goed, we hebben ook nog ander nieuws:

Parool: Ierland opeens koploper in besmettingen
De Ierse premier Micheál Martin wijst vooral naar de nieuwe Britse coronavariant: “Deze heeft een beduidende impact op het aantal besmettingen.”
Dat bulletin van de WHO is nieuwer dan dat bericht, en die zijn natuurlijk wat deskundiger dan de premier.

Zie je echt niet het patroon van regeringsleiders die constant wijzen op die Britse variant zonder enige onderbouwing?
pi_197445270
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 januari 2021 14:42 schreef luxerobots het volgende:

[..]

Nou, WHO noemt de nieuwe variant niet 'de drijfveer', maar dat is nog iets anders dan wat jij eerder stelde, namelijk dat de nieuwe variant helemaal niet verantwoordelijk is voor de stijging.

En goed, we hebben ook nog ander nieuws:

Parool: Ierland opeens koploper in besmettingen
De Ierse premier Micheál Martin wijst vooral naar de nieuwe Britse coronavariant: “Deze heeft een beduidende impact op het aantal besmettingen.”
Kortom, er gaan weer eens mensen aan de haal met een uitspraak die ze goed uitkomt om verontwaardigd en boos te zijn.
  Moderator zaterdag 16 januari 2021 @ 14:45:38 #279
5428 crew  miss_sly
pi_197445282
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 januari 2021 14:41 schreef MoreDakka het volgende:

[..]

En dus is gras groen. Wat wil je nou eigenlijk zeggen :?
Dat we niet louter op het WHO afgaan, maar op eigen onderzoek. En dat me dat verstandig lijkt. Dat de WHO niet gevolgd moet worden als het mensen past wat er wordt gezegd, en niet als het niet past. Dat eigen onderzoek tot een beslissing over de situatie in ons land zal kunnen leiden.
And the young, they can lose hope cause they can't see beyond today,. ..
The wisdom that the old can't give away
  Moderator zaterdag 16 januari 2021 @ 14:45:45 #280
236264 crew  capricia
pi_197445287
quote:
1s.gif Op zaterdag 16 januari 2021 14:20 schreef Vliegbaard het volgende:

[..]

Niemand heeft het hier over monddood maken. Dat jij dat eruit haalt vind ik minstens zo lachwekkend.
Mooi.
Fijn om te lezen dat jij ook helemaal achter zijn vrijheid van meningsuiting staat. Zodat dat beste man niets binnensmonds hoeft te houden van je. ^O^
"People that use Fiat currency as a store of value.
There is a name for it:
We call them Poor"
  zaterdag 16 januari 2021 @ 14:46:02 #281
85331 zalkc
AKA Coracle
pi_197445295
Ik hoop dat de cijfers weer gaan stijgen vandaag. Als we toch tot de zomer in Lockdown moeten heeft het toch geen zin meer en kun je het beter de vrije loop laten. Blijkbaar helpt geen enkele maatregel en zijn we defacto verdoemd.
Jahaaa.. Mijn mening verandert vaak. Niet dat ik niet weet wat ik zeg. Maar ik houd mij liever niet vast aan oude denkbeelden als nieuwe beter zijn...
  Moderator zaterdag 16 januari 2021 @ 14:46:54 #282
5428 crew  miss_sly
pi_197445313
quote:
1s.gif Op zaterdag 16 januari 2021 14:43 schreef Vliegbaard het volgende:

[..]

Iedereen mag zijn mening uiten wat mij betreft. Of ze slim zijn of niet mag ik op mijn beurt ook wat van zeggen.

Wie zijn kop boven het maaiveld uit steekt..... in Gommers zijn geval wordt hij op een troon boven het maaiveld gestoken. Maar als Gommers ergens wat van mag vinden mogen anderen dat ook. En vervolgens mogen anderen daar op hun beurt ook weer wat van vinden.
Ik vraag me af wat je ervan vindt als Gommers dadelijk als een van de eersten weer zal zeggen dat het goed gaat en er wat versoepeld kan worden. Zoals hij dat al eerder heeft gedaan. Mag hij dan wél zijn mening komen geven?
And the young, they can lose hope cause they can't see beyond today,. ..
The wisdom that the old can't give away
  Moderator zaterdag 16 januari 2021 @ 14:46:56 #283
214736 crew  dick_laurent
Dick Laurent Is Dead
pi_197445314
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 januari 2021 14:46 schreef zalkc het volgende:
Ik hoop dat de cijfers weer gaan stijgen vandaag. Als we toch tot de zomer in Lockdown moeten heeft het toch geen zin meer en kun je het beter de vrije loop laten. Blijkbaar helpt geen enkele maatregel en zijn we defacto verdoemd.
Jij bent wel echt een 'het glas is half vol' typje, niet? ;)
  Moderator zaterdag 16 januari 2021 @ 14:47:38 #284
5428 crew  miss_sly
pi_197445333
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 januari 2021 14:43 schreef _serial_ het volgende:

[..]

Ben overigens wel benieuwd hoeveel extra besmettingen, en hoeveel met de britse variant ze vinden.
Na maandag zou het testen van Lansingerland grotendeels klaar moeten zijn.

Maar tot nu is het aantal niet enorm groot vergeleken met andere gemeentes met dezelfde omvang.
Ik ben ook heel benieuwd wat daar uit komt. En de extra testen op de andere locaties waar deze variant is vastgesteld.
And the young, they can lose hope cause they can't see beyond today,. ..
The wisdom that the old can't give away
pi_197445338
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 januari 2021 14:45 schreef miss_sly het volgende:

[..]

Dat we niet louter op het WHO afgaan
Dat doet niemand.
pi_197445342
quote:
1s.gif Op zaterdag 16 januari 2021 14:45 schreef capricia het volgende:

[..]

Mooi.
Fijn om te lezen dat jij ook helemaal achter zijn vrijheid van meningsuiting staat. Zodat dat beste man niets binnensmonds hoeft te houden van je. ^O^
Dat hoeft hij ook niet. Ik zeg alleen dat hij het beter binnensmonds had kunnen houden. Dat is slechts mijn mening. Ook met het verkondigen van een mening moet je wel nadenken over de mogelijke gevolgen en de lading van je mening. Mijn mening telt in dit geval een pak minder dan die van Gommers. Maar dat maakt het nog steeds geen handige uitspraak.
pi_197445359
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 januari 2021 14:42 schreef luxerobots het volgende:

[..]

Nou, WHO noemt de nieuwe variant niet 'de drijfveer', maar dat is nog iets anders dan wat jij eerder stelde, namelijk dat de nieuwe variant helemaal niet verantwoordelijk is voor de stijging.

En goed, we hebben ook nog ander nieuws:

Parool: Ierland opeens koploper in besmettingen
De Ierse premier Micheál Martin wijst vooral naar de nieuwe Britse coronavariant: “Deze heeft een beduidende impact op het aantal besmettingen.”
Leuk allemaal, maar de eerste case van die mutant is pas op eerste kerstdag aangetroffen. Dan krijg je echt niet zo'n gigantische spike als ze beweren dat die mutatie er mede verantwoordelijk voor is dat het zo gigantisch mis is gegaan.

Ze zullen ook niet zomaar openlijk toegeven dat zij fout zaten.
  zaterdag 16 januari 2021 @ 14:49:11 #288
85331 zalkc
AKA Coracle
pi_197445360
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 januari 2021 14:46 schreef dick_laurent het volgende:

[..]

Jij bent wel echt een 'het glas is half vol' typje, niet? ;)
Half vol vs half leeg is een trendindicatie.
Half vol = Glas is halverwege gevuld in een stijgende lijn.
Half leeg = Glas is halverwege gevuld in een dalende lijn.
Jahaaa.. Mijn mening verandert vaak. Niet dat ik niet weet wat ik zeg. Maar ik houd mij liever niet vast aan oude denkbeelden als nieuwe beter zijn...
pi_197445369
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 januari 2021 14:46 schreef miss_sly het volgende:

[..]

Ik vraag me af wat je ervan vindt als Gommers dadelijk als een van de eersten weer zal zeggen dat het goed gaat en er wat versoepeld kan worden. Zoals hij dat al eerder heeft gedaan. Mag hij dan wél zijn mening komen geven?
Die mening moet hij dan lekker bij het OMT ventileren. Laat Gommers zich vooral eerst maar eens druk maken om zijn eigen bedden.
  Moderator zaterdag 16 januari 2021 @ 14:50:45 #290
214736 crew  dick_laurent
Dick Laurent Is Dead
pi_197445394
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 januari 2021 14:49 schreef zalkc het volgende:

[..]

Half vol vs half leeg is een trendindicatie.
Half vol = Glas is halverwege gevuld in een stijgende lijn.
Half leeg = Glas is halverwege gevuld in een dalende lijn.
Reacties: Het is een uitspraak die aangeeft hoe je naar dingen kijkt in het leven. Het glas is halfvol: je kijkt naar wat je nog hebt / de mogelijkheden / optimistich Het glas is half leeg: je kijkt naar wat je kwijt bent / de onmogelijkheden / pessimistisch Waar alles om draait in het leven is hoe je het bekijkt.

Doe ermee wat je wilt ^O^
pi_197445399
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 januari 2021 14:46 schreef dick_laurent het volgende:

[..]

Jij bent wel echt een 'het glas is half vol' typje, niet? ;)
Ik hou wel van zulke types. O+
Go hard or go home
pi_197445405
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 januari 2021 13:42 schreef Wantie het volgende:

[..]

Nee, daar kan hij niet voor zorgen.
Hij kan de besmettingen niet sturen.
Serieus? Hij=het virus.
I'll give you something to do
pi_197445423
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 januari 2021 14:50 schreef dick_laurent het volgende:

[..]

Reacties: Het is een uitspraak die aangeeft hoe je naar dingen kijkt in het leven. Het glas is halfvol: je kijkt naar wat je nog hebt / de mogelijkheden / optimistich Het glas is half leeg: je kijkt naar wat je kwijt bent / de onmogelijkheden / pessimistisch Waar alles om draait in het leven is hoe je het bekijkt.

Doe ermee wat je wilt ^O^
Proost! (Met een halfvol glas.) B:)B
  Moderator zaterdag 16 januari 2021 @ 14:52:25 #294
5428 crew  miss_sly
pi_197445431
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 januari 2021 14:50 schreef dick_laurent het volgende:

[..]

Reacties: Het is een uitspraak die aangeeft hoe je naar dingen kijkt in het leven. Het glas is halfvol: je kijkt naar wat je nog hebt / de mogelijkheden / optimistich Het glas is half leeg: je kijkt naar wat je kwijt bent / de onmogelijkheden / pessimistisch Waar alles om draait in het leven is hoe je het bekijkt.

Doe ermee wat je wilt ^O^
Ik vind zijn reactie anders ook wel heel erg goed :Y
And the young, they can lose hope cause they can't see beyond today,. ..
The wisdom that the old can't give away
  zaterdag 16 januari 2021 @ 14:52:39 #295
85331 zalkc
AKA Coracle
pi_197445436
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 januari 2021 14:50 schreef dick_laurent het volgende:

[..]

Reacties: Het is een uitspraak die aangeeft hoe je naar dingen kijkt in het leven. Het glas is halfvol: je kijkt naar wat je nog hebt / de mogelijkheden / optimistich Het glas is half leeg: je kijkt naar wat je kwijt bent / de onmogelijkheden / pessimistisch Waar alles om draait in het leven is hoe je het bekijkt.

Doe ermee wat je wilt ^O^
Daarmee haal je het feitelijke en figuurlijke door elkaar.
Jahaaa.. Mijn mening verandert vaak. Niet dat ik niet weet wat ik zeg. Maar ik houd mij liever niet vast aan oude denkbeelden als nieuwe beter zijn...
  Moderator zaterdag 16 januari 2021 @ 14:54:31 #296
214736 crew  dick_laurent
Dick Laurent Is Dead
pi_197445482
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 januari 2021 14:52 schreef zalkc het volgende:

[..]

Daarmee haal je het feitelijke en figuurlijke door elkaar.
Okeh.

  Moderator zaterdag 16 januari 2021 @ 14:54:57 #297
5428 crew  miss_sly
pi_197445487
quote:
1s.gif Op zaterdag 16 januari 2021 14:49 schreef Vliegbaard het volgende:

[..]

Die mening moet hij dan lekker bij het OMT ventileren. Laat Gommers zich vooral eerst maar eens druk maken om zijn eigen bedden.
Ik denk dat zijn waarschuwingen precies daarom zijn: zorgen dat er niet meer bedden nodig gaan zijn dan hij kan vullen.
And the young, they can lose hope cause they can't see beyond today,. ..
The wisdom that the old can't give away
  zaterdag 16 januari 2021 @ 14:55:59 #298
85331 zalkc
AKA Coracle
pi_197445506
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 januari 2021 14:54 schreef miss_sly het volgende:

[..]

Ik denk dat zijn waarschuwingen precies daarom zijn: zorgen dat er niet meer bedden nodig gaan zijn dan hij kan vullen.
Maar daaruit blijkt ook dat hij geen vertrouwen in het vaccin heeft.,
Jahaaa.. Mijn mening verandert vaak. Niet dat ik niet weet wat ik zeg. Maar ik houd mij liever niet vast aan oude denkbeelden als nieuwe beter zijn...
pi_197445524
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 januari 2021 14:55 schreef zalkc het volgende:

[..]

Maar daaruit blijkt ook dat hij geen vertrouwen in het vaccin heeft.,
Volgens mij staat dat er wel los van, want het vaccin kan wel goed werken, maar we krijgen gewoon niet zoveel in het begin.
  Moderator zaterdag 16 januari 2021 @ 14:58:28 #300
5428 crew  miss_sly
pi_197445556
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 januari 2021 14:55 schreef zalkc het volgende:

[..]

Maar daaruit blijkt ook dat hij geen vertrouwen in het vaccin heeft.,
Vind je? Ik denk dat hij heel veel vertrouwen heeft in het vaccin, maar ook realistisch genoeg is om te zien dat het nog even duurt voor we voldoende mensen hebben gevaccineerd om uit de problemen te geraken. En die tijd moeten we zien door te komen zonder een code zwart en een echte ramp in de zorg. Het piepte en kraakte nu, maar was net aan te doen. Ik denk niet dat we een situatie willen waarin het echt uit elkaar spat.
And the young, they can lose hope cause they can't see beyond today,. ..
The wisdom that the old can't give away
  Moderator zaterdag 16 januari 2021 @ 14:58:34 #301
236264 crew  capricia
pi_197445558
quote:
1s.gif Op zaterdag 16 januari 2021 14:49 schreef Vliegbaard het volgende:

[..]

Die mening moet hij dan lekker bij het OMT ventileren. Laat Gommers zich vooral eerst maar eens druk maken om zijn eigen bedden.
De beste man mag dat gewoon overal ventileren.
"People that use Fiat currency as a store of value.
There is a name for it:
We call them Poor"
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')