abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_152912835
The Capital of the World:



<plaatjes in ieder geval tijdelijk weg>
(thnx to wytze voor deze guide)



Hotels in NYC

Hotel Carter

http://www.carterhotel.com/

Goedkoop hotel met zeer gunstige ligging, 150 m van times square. W 43rd st. 7 ave - 8 ave. Hotel heeft de benodigde basics, en de bedden zijn zeer aangenaam. De kamers zien er wel wat oud uit, en de badkamer glimt niet, maar daar is de prijs dat ook naar. Er is een tv in de kamer maar je kan daar haast nix op ontvangen. (eigen ervaring)

The New Yorker

http://www.newyorkerhotel.com/

Centraal gelegen, ruime kamers maar niet supernieuw.

Hotel Pennsylvania

http://www.hotelpenn.com/

Goede ervaringen, na de renovatie mooier dan New Yorker Hotel.

Milford Plaza

http://www.milfordplaza.com

Ongeveer 1300 kamer, en kost ongeveer 100 dollar per nacht. Er schijnen veel stewardessen te slapen! Hebben ook een eigen reisburo, die korting kan regelen!

Southgate Suite Hotel

Southgate Suite Hotel, 371 Seventh Avenue.

Grote kamers, enorm bed met dito tv (met goede ontvangst.. plus game mogelijkheden). Kamers $ 189,- .. luxe entree, netjes, perfect. Enig nadeel vond ik de piepkleine badkamertjes. Damn, nu ben ik niet dik, maar enigszins gezette mensen hebben een probleem!

Novotel

http://www.novotel.com/novotel/index.html

Ik ben in het Novotel geweest. Het ligt vlakbij Time Square en Central Park. Kwaliteit van het ontbijt e.d. weet ik niet. Ze hebben in ieder geval wel een restaurant waar je kan ontbijten. Ook een winkeltje waar je de krant kan kopen en wat snoep. Onze kamer had uitzicht op Time Square. Kamer was groot genoeg, net zoals de douche. TV m�t HBO! Receptie werden we goed geholpen. Tevens een fitnissruimte en computer met internet. En een servicebalie waar je kan reserveren voor bustours e.d.

Website vermeld volgende prijs: Price of rooms* : 199 USD >> 359 USD. Wellicht dat het met arrangementen anders ligt. Ik was tevreden en geef het hotel een 8.

Uitgaan

Webster Hall
Grote Club waar veel grote namen hebben gestaan. 19 to Enter 21 to drink. Entree $10 Dollar voor mannen. Vrouwen gratis.
Capaciteit 2500 Mensen
http://www.websterhall.com

Cream NYC
Exclusieve Club. VIP gasten moeten 21 zijn. Verder staat er niks bij Capaciteit ongeveer 1000 mensen.
http://www.creamnyc.com

quote:
Afgelopen keer naar een nieuwe club geweest in Meatpacking district, Tanjune. Erg goed bevallen, supersfeer en dat mis ik toch vaak in deze 'High-profile' clubs. Verder:

- Cain (Chelsea): Ook een hele ontspannen sfeer, maar zeker de moeite waard. Eigenlijk voornamelijk tafels, maar dat doet de sfeer hier juist goed (mijn favoriet)
- Bungalow 8: Enige die ik echt nog moet zien, standaard hang-out voor wat bekende mensen en aapjes kijken is altijd leuk. Waarschijnlijk moeilijkste deur van het lijstje, zie het als een uitdaging
- Marquee (Chelsea): Glitter & Glamour, zit vlakbij Cain en Pink Elephant
- Pink Elephant (Chelsea): Goeie club, onmogelijk deurbeleid, de reden waarom ik na 1 keer niet meer terug ben geweest
- Tanjune (Meatpacking): Nieuwe tent, trekt direct een hoop mensen! Is me erg goed bevallen, mijn nummer 2 na Cain door de relaxte sfeer, maar wel een tough door
- Milk & Honey: Goeie cocktails, enorm aparte ervaring (google maar even). Ik heb het nummer ergens nog liggen, zonder nummer geen entree
- Crobar: Grote tent, mooie aankleding, maar mij iets te massaal
- PM (Meatpacking): Iets makkelijker binnen komen, leuk publiek, minder flashy (meatpacking)
- 230 Fifth: Grootste rooftop van NY, prachtig uitzicht, helaas slechte cocktails, leuk voor een vroege borrel met mooi weer
- Gansevoort Hotel Rooftop (Meatpacking): Wederom rooftop, midden in meatpacking dus goed om door te gaan naar Tanjune/PM

Nou ja, dit zijn wel aardig de 'hotspots' van NY op het moment, hoewel ik er ongetwijfeld nog genoeg mis. Bij alle clubs eigenlijk lastig binnenkomen, dus zorgen dat je op de lijst staat (een telefoontje van tevoren is voldoende). Als je alleen met je vriendinnetje bent, komt het vervolgens wel goed. Anders zorgen voor even aantal mannen en vrouwen, tenzij je je credit card wilt trekken en een tafel met een hoop flessen drank betaalt, dan kom je ook wel makkelijk binnen. Dat laatste klinkt heel erg duur, maar valt vaak nog wel mee. Als je alleen met kerels gaat drinken, kom je bij Marquees weg voor 120 dollar de neus, zit je met een beetje mazzel wel naast een celebrity, heb je een relaxte tafel met bediening en genoeg drank om je te misdragen (maar let wel, bouncers zijn niet lief in NY).
Korting

New York City Pass
Voor een vast bedrag mag je met die pass gratis in alle grote attracties van New York. Het scheelt een hoop geld, en vaak ook wachttijden. Bij benadering zijn de prijzen:

1 dag $69
2 dagen $99
3 dagen $125
7 dagen $165

Klik hier om de pas aan te vragen, actuele prijzen te bekijken en van kortingen op de hoogte te blijven.

Studenten korting

Met je OV en studentenpas verschillende kortingen!

Internetkorting

Als je, 30 dagen voor vertrek, hier je gegevens invult:

Krijg je een kortingskaart van $20, te besteden aan eten of ESPN-artikelen en een koeltasje. Daarnaast krijg je een gamecard met 40 punten erop, waarmee je in de ESPNZONE spelletjes kunt spelen (boxen enzo).
Toch mooi een keer goedkoop eten of een leuk T-shirt voor nop!

Bezienswaardigheden

Restaurants/eetgelegenheden:
• B.B. King Blues Club & Grill
• Hard Rock Cafe
• Cold Stone Creamery
• Juniors Restaurant
• Planet Hollywood (Prijzen zijn redelijk)
• Station (Metro Bedford Av, probeer de truffel Mac 'n Cheese for brunch/lunch)

Musea:
• American Museum of the Moving Image (Museum over o.a. films)
• Museum of Television & Radio (Museum over TV enz)
• Solomon R. Guggenheim Museum (Bekendste museum van NY)
• South Street Seaport Museum (Hier liggen mooie ouder handelschepen)
• Statue of Liberty and Ellis Island Immigration Museum (Vrijheidsbeeld en een interessant museum met aantal NL'rs in NY)
• Intrepid Sea, Air & Space Museum (Hier ligt een groot vliegdekschip)

• Winkels/warenhuizen:
• Bloomingdales (Groot warenhuis, wat duurder dan Macy's)
• Macy*s Herald Square Visitors Center (Grootste warenhuis ter wereld, dus wel de moeite waard lijkt me)
Woodbury Common Premium Outlets/ Short Line/ Coach USA Bus (Kledingwinkel met interessant lage prijzen)
• Manhattan Mall (Groot winkelcentrum met glazen liften)
Century 21 Department Store (Kledingwinkel met interessant lage prijzen.
• Jersey Garden vlakbij Newark airport (230 outlet winkels onder 1 dak, directe busverbinding vanuit Manhattan)

Dierentuinen:
• Bronx Zoo (Grootste dierentuin ter wereld, zo vermeld de site, wel een bezoek waard lijkt me)
• Central Park Zoo (Andere grote dierentuin)

Stadstoertjes:
• Circle Line Sightseeing Cruises (Zoals eerder aangegeven in dit topic: DE boottrip, met name de 3 uurs versie)
• Gray Line New York (Toer met dubbeldekker door de stad en rijdt langs de bezienswaardigheden)
• Helicopter Flight Services Inc. (Met de helicopter over en rond Manhattan vliegen)
• Liberty Helicopter Tours (Met de helicopter over en rond Manhattan vliegen)
• New York Water Taxi (Boot met typisch taxi uiterlijk die je rond Manhattan vaart)
• New York Visions Sightseeing Tours (Een bus die je door verschillende wijken kan rijden en langs de bekendste bezienswaardigheden rijdt.
On Location Tours (Movie, serie en nog wat tours met een bus, misschien wel leuk. Er stond ergens Sopranos tour)
• New York Skyride (IMAX idee, maar dan een soort virtuele tour door de stad, volgens mij wel leuk)

Gebouwen te bezichtigen:
• Carnegie Hall Tours (Hele grote operazaal, misschien ff kort een kijkje nemen)
• Empire State Building Observation Deck (Spreekt voor zich)
• Madison Square Garden, All Access Tour (Is wel interessant volgens mij, oude bokswedstrijden, basketballstadion enz. Leuk om op foto vast te leggen)
• NBC Experience Store (Kunnen ze je met blue sceen projecteren als gast bij Jay Leno en dat op foto zetten, leuk voor thuis)
NBC Studio Tour (Alle grote studios van de TV in de VS, je kunt misschien nog een stukje zien van iets in pre-productie)
• Rockefeller Center Tour (volgens mij wel interessant, misschien dat iemand er wat meer over kan vertellen)
• Tour at Lincoln Center (Groot opera gebouw ofzo, misschien leuk om ff bij de stoppen)
• United Nations Tour (Bij iedereen wel bekend, misschien ff een kijkje nemen)
• Grand Central Station (heel groot trein/metrostation)
• Times Square (adembenemend!)
• Ground Zero (spreekt voor zich)
• Yankee Stadium

Wijken/Parken:
• Little Italy (Pizza)
• Chinatown (Ook lekker eten)
• Central Park (spreekt ook voor zich)
• Battery Park ( rustig parkje op het punte van Manhattan met uitzicht over de zee)
• Bushwick (afstappen metro Jefferson St voor supertoffe graffiti op elke straathoek)
• Williamsburg (toen Manhattan te duur werd, werd er massaal uitgeweken naar Williamsburg, het resultaat is een toffe hipsterwijk vol met leuke bars, winkeltjes etc.)

Misschien dat mensen ook tegenvallers/afrader kunnen aangeven (op deze lijst).
Over het algemeen zou je kunnen zeggen dat daar waar allerlei biowinkels etc te vinden zijn, de local hipsters er een leuke buurt van gemaakt hebben, met doorgaans veel kunst/boetiekjes/winkeltjes.

Vervoer

Subway
Het slimste en snelste is met de metro, brengt je bijna overal voor weinig geld.
7-day fun pass: 29 dollar. Mag je een week lang met de metro/bus (geen express-bus)
Zie voor meer info: http://www.mta.info/metrocard/mcgtreng.htm

Taxi
En dan zijn er ook nog taxis, wat iedereen minstens 1 keer gedaan moet hebben!
Initial fare.............$2.50
Each 1/5 mile (4 blocks).$0.30
Each 1 minute idle.......$0.20
Night surcharge..........$0.50 (after 8pm until 6am)
Additional riders........FREE

Luchthavens in New York

Manieren om er te komen:
JFK
Newark
La Guardia

de nieuwe termijn voor paspoort 6 maanden (was 3) en het visum mbt biometrische kenmkerken

Vliegtickets van en naar New York

www.skybreakers.nl
www.ebookers.nl
www.dreizen.nl
www.cheaptickets.nl
www.americanairlines.com
www.klm.nl
www.expedia.nl
www.vliegwinkel.nl
www.continental.com
www.delta.com
www.unitedairlines.nl
www.opodo.com
vliegtickets.pagina.nl

Foto's New York van FOK users!

MaxMark
Kre$J
Jaguarized
Keijs
mr.Marcus
Cidex
renz0r
WooZ
mechatronics
jakkeluchtgitaar
Dennisskyscrapers 1
Dennisskyscrapers 2
Dennisskyscrapers 3
Dennisskyscrapers 4
Dr_Evil
Dr_Evil 2
Dr_Evil 3
miss_sly
edsuit
Max-Westerman

quote:
2s.gif Op vrijdag 9 mei 2014 02:04 schreef Seven. het volgende:
Bushwick graffiti
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]

Pier Williamsburg (op heldere dagen de hele westkant van Manhattan goed te zien)
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Reviews van hotels in New York

www.tripadvisor.com

Meeting in New York

New York (mini)meet

Vorige NYC topics

New York City Part I
New York City Part II
New York City Part III
New York City Part IV
New York City Part V
New York City Part VI
New York City Part VII
New York City Part VIII
New York City Part IX
New York City Part IIV
New York City Part XVI
New York City Part XIX
New York City Part XX
New York City Part XXI
New York City Part XXII
New York City Part XXIII
New York City Part XXIV
New York City Part XXV
New York City Part XXVI
New York City Part XXVII
New York City Part XXVIII
New York City Part XXIX
New York City Part XXX
New York City Part XXXII
New York City Part XXXIII
New York City Part XXXIV
New York City part XXXV
New York City part XXIX
New York City part XL
New York City Part XLI
New York City Part XLII
New York City Part XLVIII
New York City Part XLIX

Deze OP is hier te vinden
pi_152912945
Als ik wolkenkrabbers wil zien ga ik wel naar Rotterdam.
lekker faxen heel de dag echt genot
  zondag 24 mei 2015 @ 13:16:32 #3
304004 KaBuf
#teamfriet
pi_152913073
quote:
1s.gif Op zondag 24 mei 2015 13:09 schreef wolfrolf het volgende:
Als ik wolkenkrabbers wil zien ga ik wel naar Rotterdam.
Ok.
Please consider the environment before printing this post.
Op zaterdag 27 mei 2017 00:36 schreef d4v1d het volgende:
Kabuf is af en toe best een prima kerel.
  zondag 24 mei 2015 @ 13:41:37 #4
73683 leolinedance
Voor Rood-Wit gezongen
pi_152913655
quote:
1s.gif Op zondag 24 mei 2015 13:09 schreef wolfrolf het volgende:
Als ik wolkenkrabbers wil zien ga ik wel naar Rotterdam.
sukkel :')
pi_152914216
quote:
1s.gif Op zondag 24 mei 2015 13:09 schreef wolfrolf het volgende:
Als ik wolkenkrabbers wil zien ga ik wel naar Rotterdam.
"Manhattan aan de Maas"

:') :') :') :')
pi_152915471
Net even zitten kijken voor2016 tickets... rond de 525 bij Air Berlin. Verschillende data. Zelfs in de schoolvakanties.
Be brave. Be kind.
  zondag 24 mei 2015 @ 14:53:26 #7
50634 Houniet
ik ruik vet lekker
pi_152915642
quote:
0s.gif Op zondag 24 mei 2015 14:48 schreef Esje-lief het volgende:
Net even zitten kijken voor2016 tickets... rond de 525 bij Air Berlin. Verschillende data. Zelfs in de schoolvakanties.
Ze zijn nog top ook.
Op zaterdag 10 juni 2023 14:52 schreef GGMM het volgende:
Eigenlijk is elke prijs die in het voetbal gewonnen wordt terug te leiden naar het Ajax-DNA
pi_152915936
quote:
14s.gif Op zondag 24 mei 2015 14:53 schreef Houniet het volgende:

[..]

Ze zijn nog top ook.
Zeker weten... Ik vond ze fijner als Delta.
Be brave. Be kind.
pi_152974819
De transfer van JFK naar Manhattan, regelen we die best op voorhand of wat raden de ervaren ratten hier aan?
pi_152975681
quote:
0s.gif Op dinsdag 26 mei 2015 14:41 schreef ridsel het volgende:
De transfer van JFK naar Manhattan, regelen we die best op voorhand of wat raden de ervaren ratten hier aan?
ik regel bij aankomst gewoon altijd vervoer
Als ik op JFK aankom gewoon taxi, en ga ik via newark dan ga ik met de trein naar Manhattan.
pi_152975866
quote:
1s.gif Op dinsdag 26 mei 2015 15:07 schreef Max-Westerman het volgende:

[..]

ik regel bij aankomst gewoon altijd vervoer
Als ik op JFK aankom gewoon taxi, en ga ik via newark dan ga ik met de trein naar Manhattan.
Had gelezen dat de taxi aan de dure kant was, daarom op zoek nog de verschillende mogelijkheden.
  dinsdag 26 mei 2015 @ 16:02:14 #12
219590 oompaloompa
doompadeedee
pi_152977828
quote:
0s.gif Op dinsdag 26 mei 2015 14:41 schreef ridsel het volgende:
De transfer van JFK naar Manhattan, regelen we die best op voorhand of wat raden de ervaren ratten hier aan?
Ik zou gewoon de trein pakken, behalve als je koffer echt loeizwaar is.

Is sneller dan de taxi en goedkoper dan de taxi.
Op dinsdag 1 november 2016 00:05 schreef JanCees het volgende:
De polls worden ook in 9 van de 10 gevallen gepeild met een meerderheid democraten. Soms zelf +10% _O-
pi_152978634
De gewone train dan of is dat die airtrain?
pi_152990838
quote:
0s.gif Op dinsdag 26 mei 2015 14:41 schreef ridsel het volgende:
De transfer van JFK naar Manhattan, regelen we die best op voorhand of wat raden de ervaren ratten hier aan?
Ik ben nu 3 keer naar New York geweest en ben op 3 verschillende manieren naar Manhattan gegaan:
- 1e keer met de taxi (kwam aan op Newark). Kost behoorlijk wat (was 80 dollar dacht ik), wel heel cool om met een taxi in Manhattan aan te komen en het is erg relaxed na een lange vlucht.
- 2e keer (vloog toen wel op JFK) van tevoren een shuttlebusticket geregeld. Leuke prijs, was iets van 30 dollar voor een retour. Bus gaat om de 20 / 30 minuten ofzo. Rit naar Manhattan duurt wel vrij lang (anderhalf uur ofzo), maar op zich ook wel relaxed. Hier de tickets geregeld: http://www.nycairporter.com/
- 3e keer met de trein gegaan (ook vanaf JFK). Eerst Airtrain naar Jamaica station, daarna de trein (LIRR) genomen naar Penn station. Kostte echt 3 keer niks en ging enorm snel (zo'n 45 minuten). Had op heenweg ook nog geen zware koffer, dus dat scheelde. Verder reisde ik niet in de spits, dat was ook een voordeel denk ik. Voordeel was ook dat ik in New Yorker hotel zat, wat 2 minuten lopen is van Penn station.
The best thing that you can do in life is follow your heart. Take risks.
Don't just take the safe and easy choices because you're afraid of what might happen.
Don't have any regrets and know that everything happens for a reason.
  dinsdag 26 mei 2015 @ 21:54:34 #15
194695 franklop
Fran knock
pi_152990982
Taxi is leuk om meegemaakt te hebben. Maar beste is gewoon met ov
Cancellara; "Tweede worden is gemakkelijker dan eerste worden"
FOK!sport *O* ✩ ✩ ✩ Ajax O+
pi_152991032
quote:
0s.gif Op dinsdag 26 mei 2015 16:02 schreef oompaloompa het volgende:

[..]

Ik zou gewoon de trein pakken, behalve als je koffer echt loeizwaar is.

Is sneller dan de taxi en goedkoper dan de taxi.
Dit is ook mijn advies.
Terug naar JFK (bij mijn 3e keer naar New York) heb ik overigens wel de taxi genomen. Had geen zin in de trein + mijn koffer was heel zwaar + het was spitstijd (waardoor ik vreesde voor een bomvolle trein) en ik wilde mijn NY trip gewoon super relaxed en cool afsluiten.
The best thing that you can do in life is follow your heart. Take risks.
Don't just take the safe and easy choices because you're afraid of what might happen.
Don't have any regrets and know that everything happens for a reason.
  dinsdag 26 mei 2015 @ 21:58:12 #17
219590 oompaloompa
doompadeedee
pi_152991150
quote:
0s.gif Op dinsdag 26 mei 2015 16:21 schreef ridsel het volgende:
De gewone train dan of is dat die airtrain?
Woops had deze post gemist omdat er geen quote popup kwam.

Ik bedoelde de airtrain naar Jamaica station en dan de LIRR die MissJ ook genomen had.
Op dinsdag 1 november 2016 00:05 schreef JanCees het volgende:
De polls worden ook in 9 van de 10 gevallen gepeild met een meerderheid democraten. Soms zelf +10% _O-
pi_152991867
quote:
0s.gif Op dinsdag 26 mei 2015 21:58 schreef oompaloompa het volgende:

[..]

Woops had deze post gemist omdat er geen quote popup kwam.

Ik bedoelde de airtrain naar Jamaica station en dan de LIRR die MissJ ook genomen had.
Wat een gezeul met je koffer lijkt me dat, vond dat vanaf Newark met de Airtrain al vervelend. Een flat rate taxi vanaf JFK kost je zeker meer, maar het is wel relaxer bij je hotel komen en het is een mooie rit richting de stad.
“Rather than love, than money, than fame, give me truth.”
  dinsdag 26 mei 2015 @ 22:19:06 #19
219590 oompaloompa
doompadeedee
pi_152992165
quote:
0s.gif Op dinsdag 26 mei 2015 22:13 schreef Jor_Dii het volgende:

[..]

Wat een gezeul met je koffer lijkt me dat, vond dat vanaf Newark met de Airtrain al vervelend. Een flat rate taxi vanaf JFK kost je zeker meer, maar het is wel relaxer bij je hotel komen en het is een mooie rit richting de stad.
Ik kwam met de Amtrak van Philly dus had al wat trein er op zitten. Mijn koffer was ook niet heel zwaar, en ik vond het de tijdsbesparing, geldbesparing, en meer ruimte meer dan waard, maar die voorkeuren kunnen nogal persoonlijk zijn dus ik zou nooit claimen dat voor iedereen de trein altijd de beste optie is.
Op dinsdag 1 november 2016 00:05 schreef JanCees het volgende:
De polls worden ook in 9 van de 10 gevallen gepeild met een meerderheid democraten. Soms zelf +10% _O-
pi_152992265
quote:
0s.gif Op dinsdag 26 mei 2015 22:13 schreef Jor_Dii het volgende:

[..]

Wat een gezeul met je koffer lijkt me dat, vond dat vanaf Newark met de Airtrain al vervelend. Een flat rate taxi vanaf JFK kost je zeker meer, maar het is wel relaxer bij je hotel komen en het is een mooie rit richting de stad.
Vanaf Newark kun je ook heel makkelijk met een shuttlebus. Kost weinig, gaat elk kwartier. Dan kom je aan ter hoogte van Port Authority, dus middenin Manhattan. Vanaf daar evt nog een stukje taxi / metro / lopen naar je hotel. :)
pi_152992557
quote:
0s.gif Op dinsdag 26 mei 2015 22:13 schreef Jor_Dii het volgende:

[..]

Wat een gezeul met je koffer lijkt me dat, vond dat vanaf Newark met de Airtrain al vervelend. Een flat rate taxi vanaf JFK kost je zeker meer, maar het is wel relaxer bij je hotel komen en het is een mooie rit richting de stad.
Met de taxi naar Manhattan is inderdaad een hele mooie rit. Het moment dat je de skyline van Manhattan ziet O+ _O_
The best thing that you can do in life is follow your heart. Take risks.
Don't just take the safe and easy choices because you're afraid of what might happen.
Don't have any regrets and know that everything happens for a reason.
pi_152995019
Wij hebben toen de shuttle vanaf JFK naar Manhattan genomen, die je ook gewoon afzette bij je hotel. Was echt heel goedkoop. Via viator volgens mij.
pi_153000302
quote:
0s.gif Op dinsdag 26 mei 2015 22:26 schreef MissJ het volgende:

[..]

Met de taxi naar Manhattan is inderdaad een hele mooie rit. Het moment dat je de skyline van Manhattan ziet O+ _O_
Dit inderdaad _O_
PSN: Metal_Akilla
pi_153007140
Zou OV afraden, met 2 koffers door die smalle metropoortjes was voor mij geen pretje.
Taxi heeft flat rate van 52 dollar.. Dus als je met meerdere personen bent is dat het zeker waard :)
Buy it, use it, break it, fix it,
Trash it, change it, mail - upgrade it,
Charge it, point it, zoom it, press it,
Snap it, work it, quick - erase it,
pi_153011516
quote:
0s.gif Op woensdag 27 mei 2015 14:19 schreef Agiath het volgende:
Zou OV afraden, met 2 koffers door die smalle metropoortjes was voor mij geen pretje.
Taxi heeft flat rate van 52 dollar.. Dus als je met meerdere personen bent is dat het zeker waard :)
of ipv de metro, de trein (LIRR) pakken, dan hoef je nergens door smalle poortjes.
The best thing that you can do in life is follow your heart. Take risks.
Don't just take the safe and easy choices because you're afraid of what might happen.
Don't have any regrets and know that everything happens for a reason.
  woensdag 27 mei 2015 @ 16:43:33 #26
219590 oompaloompa
doompadeedee
pi_153011647
quote:
0s.gif Op woensdag 27 mei 2015 14:19 schreef Agiath het volgende:
Zou OV afraden, met 2 koffers door die smalle metropoortjes was voor mij geen pretje.
Taxi heeft flat rate van 52 dollar.. Dus als je met meerdere personen bent is dat het zeker waard :)
Ik heb geen poortje gezien met het ov
Op dinsdag 1 november 2016 00:05 schreef JanCees het volgende:
De polls worden ook in 9 van de 10 gevallen gepeild met een meerderheid democraten. Soms zelf +10% _O-
pi_153012686
quote:
0s.gif Op dinsdag 26 mei 2015 22:26 schreef MissJ het volgende:

[..]

Met de taxi naar Manhattan is inderdaad een hele mooie rit. Het moment dat je de skyline van Manhattan ziet O+ _O_
Je hebt alleen wel het idee in een derde wereldland te zijn beland.

Wat een bende tot aan Manhattan.
Charity is injurious unless it helps the recipient to become independent of it.
Socialisten vechten allang niet meer tegen het kapitalisme maar tegen de realiteit.
pi_153048869
quote:
0s.gif Op woensdag 27 mei 2015 17:24 schreef Rockefellow het volgende:

[..]

Je hebt alleen wel het idee in een derde wereldland te zijn beland.

Wat een bende tot aan Manhattan.
Dat vond ik ook zeg, die Airtrain was gewoon relaxed.
Ik bij Jamaica station even sfeer proeven met alleen handbagage (koffer was kwijt). Toen leek het s avonds al een jungle daar.
Toen in de metro een hele drukke neger en geen toerist meer te zien.
Maar in Manhattan was de sfeer gelijk fantastisch :)
Hell To The Liars
  zaterdag 30 mei 2015 @ 00:47:49 #29
23267 Roel_Jewel
Gobbledigook
pi_153092658
Vanavond week NYC in september geboekt. Gekozen voor Avalon Hotel. Centraal gelegen en prima reviews. M'n vriendin is al vijf keer in NYC geweest, ik nog nooit. Ben erg benieuwd.

Praktische vraag: ik heb hier een mifi liggen. Kan ik in NYC een prepaid sim met paar GB data scoren of is dat lastig?
pi_153092782
quote:
1s.gif Op zaterdag 30 mei 2015 00:47 schreef Roel_Jewel het volgende:
Vanavond week NYC in september geboekt. Gekozen voor Avalon Hotel. Centraal gelegen en prima reviews. M'n vriendin is al vijf keer in NYC geweest, ik nog nooit. Ben erg benieuwd.

Praktische vraag: ik heb hier een mifi liggen. Kan ik in NYC een prepaid sim met paar GB data scoren of is dat lastig?
Kan wel (bij AT&T geloof ik), maar misschien is dit ook een optie?
https://www.prepaidzero.com/product-category/usa/
  zaterdag 30 mei 2015 @ 01:01:13 #31
219590 oompaloompa
doompadeedee
pi_153092793
quote:
1s.gif Op zaterdag 30 mei 2015 00:47 schreef Roel_Jewel het volgende:
Vanavond week NYC in september geboekt. Gekozen voor Avalon Hotel. Centraal gelegen en prima reviews. M'n vriendin is al vijf keer in NYC geweest, ik nog nooit. Ben erg benieuwd.

Praktische vraag: ik heb hier een mifi liggen. Kan ik in NYC een prepaid sim met paar GB data scoren of is dat lastig?
waarom prepaid en niet gewoon 1-maandabonnement met 3-4 gig voor 60ig dollar?
Op dinsdag 1 november 2016 00:05 schreef JanCees het volgende:
De polls worden ook in 9 van de 10 gevallen gepeild met een meerderheid democraten. Soms zelf +10% _O-
  zaterdag 30 mei 2015 @ 01:05:45 #32
23267 Roel_Jewel
Gobbledigook
pi_153092848
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 mei 2015 01:01 schreef oompaloompa het volgende:

[..]

waarom prepaid en niet gewoon 1-maandabonnement met 3-4 gig voor 60ig dollar?
Da's ook prima, zolang ik er niet langer dan paar weken/maand aan vastzit. Kan ik gewoon lokaal regelen, neem ik aan?
  zaterdag 30 mei 2015 @ 01:06:26 #33
23267 Roel_Jewel
Gobbledigook
pi_153092856
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 mei 2015 01:00 schreef Tourniquet het volgende:

[..]

Kan wel (bij AT&T geloof ik), maar misschien is dit ook een optie?
https://www.prepaidzero.com/product-category/usa/
Thnx, ga ik ff bekijken.
  zaterdag 30 mei 2015 @ 01:07:06 #34
219590 oompaloompa
doompadeedee
pi_153092865
quote:
14s.gif Op zaterdag 30 mei 2015 01:05 schreef Roel_Jewel het volgende:

[..]

Da's ook prima, zolang ik er niet langer dan paar weken/maand aan vastzit. Kan ik gewoon lokaal regelen, neem ik aan?
Yeap, ik heb zelf t-mobile, betaal 50 dollar + tax per maand voor 1 gig op 4g, daarna langzamer netwerk en onbepaald bellen + sms. Als je er veel gebruik van maakt zou ik voor 3g gaan die is volgens mij 60 dollar. Je verlengt gewoon per maand, zodra je stopt met betalen houdt het op na je maand afgelopen is.
Op dinsdag 1 november 2016 00:05 schreef JanCees het volgende:
De polls worden ook in 9 van de 10 gevallen gepeild met een meerderheid democraten. Soms zelf +10% _O-
  ESF Reporter zaterdag 30 mei 2015 @ 06:55:08 #35
87554 Cee
Welluk?
pi_153094239
In NYC zelf is er al veel gratis wifi, zelfs midden in Central Park. Er zijn Starbucksen en andere shops en hotels genoeg die het aanbieden. Ik weet niet of je echt in iedere uithoek ter allen tijden per sé wil kunnen internetten en veel ter plekke wil streamen maar als dat niet het geval is zou ik de kosten besparen.
pi_153094653
Ik vond in de omgeving van Times Square (daar was ik voornamelijk) de 4G nogal tegenvallen, vond ik wel apart. Liep met streaming radio rond (voor het Nederlandse voetbal) maar die trok 256 kb/s niet hoor
Hell To The Liars
  ESF Reporter zaterdag 30 mei 2015 @ 08:59:46 #37
87554 Cee
Welluk?
pi_153094753
Nee, voor (al wandelend of niet) streamen moet je het niet doen maar voor die aantal keren per dag dat je even het thuisfront jaloers wil whatsappen/facebooken of iets dergelijks. :P Dan zijn er genoeg gelegenheden.
pi_153094800
Prepaid koop ik meestal welke in bij aankomst activeer. 30 euro met 500mb en 100 bel minuten. Voldoende om 7 dagen te overleven in combi met wifi
Hooray for boobies!
pi_153095088
Ik had Readysim.com gebruikt! Onbeperkt bellen en smsen en 2 gb internet voor iets van 35 euro!
Liefde is... samen zeehondjes doodknuppelen..
  zaterdag 30 mei 2015 @ 11:02:46 #40
50634 Houniet
ik ruik vet lekker
pi_153096482
quote:
1s.gif Op zaterdag 30 mei 2015 06:55 schreef Cee het volgende:
In NYC zelf is er al veel gratis wifi, zelfs midden in Central Park. Er zijn Starbucksen en andere shops en hotels genoeg die het aanbieden. Ik weet niet of je echt in iedere uithoek ter allen tijden per sé wil kunnen internetten en veel ter plekke wil streamen maar als dat niet het geval is zou ik de kosten besparen.
Wat dacht je van alle metro-stations.
Op zaterdag 10 juni 2023 14:52 schreef GGMM het volgende:
Eigenlijk is elke prijs die in het voetbal gewonnen wordt terug te leiden naar het Ajax-DNA
pi_153098122
Ik ben vanwege werk begin Augustus in Boston, vlieg echter terug vanuit New York. In totaal waarschijnlijk ongeveer 10 dagen in New York, precieze planning staat nog niet vast. Heeft iemand nog tips voor dagjes uit vanuit New York? Zit er over na te denken ook Washington te bezoeken.
You don't need a weatherman to know which way the wind blows.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Album top 100 2024
  zaterdag 30 mei 2015 @ 12:26:40 #42
194695 franklop
Fran knock
pi_153098177
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 mei 2015 12:23 schreef Felagund het volgende:
Ik ben vanwege werk begin Augustus in Boston, vlieg echter terug vanuit New York. In totaal waarschijnlijk ongeveer 10 dagen in New York, precieze planning staat nog niet vast. Heeft iemand nog tips voor dagjes uit vanuit New York? Zit er over na te denken ook Washington te bezoeken.
Persoonlijk vind ik 1 dag Washington wel weinig, maar zeker wel aan te raden om heen te gaan. Philadelphia is misschien ook nog wel leuk om heen te gaan en vrij dichtbij (ca 2,5 uur met bus)
Cancellara; "Tweede worden is gemakkelijker dan eerste worden"
FOK!sport *O* ✩ ✩ ✩ Ajax O+
pi_153102299
quote:
14s.gif Op zaterdag 30 mei 2015 12:26 schreef franklop het volgende:

[..]

Persoonlijk vind ik 1 dag Washington wel weinig, maar zeker wel aan te raden om heen te gaan. Philadelphia is misschien ook nog wel leuk om heen te gaan en vrij dichtbij (ca 2,5 uur met bus)
Philadelphia is een goed idee. Ik heb ook in principe genoeg dagen om wat langer in Washington te verblijven. Zit er ook aan te denken om ook naar de Niagara Falls te gaan, maar ik weet niet of dat nog indrukwekkend is als je Victoria Falls al gezien hebt. :+
You don't need a weatherman to know which way the wind blows.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Album top 100 2024
  zaterdag 30 mei 2015 @ 15:23:22 #44
219590 oompaloompa
doompadeedee
pi_153102342
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 mei 2015 15:21 schreef Felagund het volgende:

[..]

Philadelphia is een goed idee. Ik heb ook in principe genoeg dagen om wat langer in Washington te verblijven. Zit er ook aan te denken om ook naar de Niagara Falls te gaan, maar ik weet niet of dat nog indrukwekkend is als je Victoria Falls al gezien hebt. :+
Doe mij een reminder quote als je besluit naar Philly te gaan, woon daar nu een jaar dus heb wel goede tips. Verhuis alleen voordat jij er zou zijn dus kan je geen tour aanbieden :'(

Vond Niagra falls niet echt de moeite waard, tbh, zou daar dnek ik alleen heen gaan als je in Toronto zit omdat het dan niet ver reizen is. Is gewoon heel veel water wat indrukwekkend en leuk is voor misschien 5 minuten, maar dan ben je er eigenlijk wel klaar mee :P
Op dinsdag 1 november 2016 00:05 schreef JanCees het volgende:
De polls worden ook in 9 van de 10 gevallen gepeild met een meerderheid democraten. Soms zelf +10% _O-
  zaterdag 30 mei 2015 @ 15:23:37 #45
194695 franklop
Fran knock
pi_153102346
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 mei 2015 15:21 schreef Felagund het volgende:

[..]

Philadelphia is een goed idee. Ik heb ook in principe genoeg dagen om wat langer in Washington te verblijven. Zit er ook aan te denken om ook naar de Niagara Falls te gaan, maar ik weet niet of dat nog indrukwekkend is als je Victoria Falls al gezien hebt. :+
Kan ik ook niet over oordelen, want ik heb enkel de Niagara Falls gezien :P
Cancellara; "Tweede worden is gemakkelijker dan eerste worden"
FOK!sport *O* ✩ ✩ ✩ Ajax O+
  zaterdag 30 mei 2015 @ 15:29:01 #46
143586 sproetjes
ignorance is bliss
pi_153102481
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 mei 2015 15:23 schreef oompaloompa het volgende:

[..]

Doe mij een reminder quote als je besluit naar Philly te gaan, woon daar nu een jaar dus heb wel goede tips. Verhuis alleen voordat jij er zou zijn dus kan je geen tour aanbieden :'(

Vond Niagra falls niet echt de moeite waard, tbh, zou daar dnek ik alleen heen gaan als je in Toronto zit omdat het dan niet ver reizen is. Is gewoon heel veel water wat indrukwekkend en leuk is voor misschien 5 minuten, maar dan ben je er eigenlijk wel klaar mee :P
Ik ga in oktober weer 2 weken naar NY incl 2 dagen naar Philly! Dus kom maar op met die tips :@ :D
pi_153102697
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 mei 2015 15:23 schreef oompaloompa het volgende:

[..]

Doe mij een reminder quote als je besluit naar Philly te gaan, woon daar nu een jaar dus heb wel goede tips. Verhuis alleen voordat jij er zou zijn dus kan je geen tour aanbieden :'(

Vond Niagra falls niet echt de moeite waard, tbh, zou daar dnek ik alleen heen gaan als je in Toronto zit omdat het dan niet ver reizen is. Is gewoon heel veel water wat indrukwekkend en leuk is voor misschien 5 minuten, maar dan ben je er eigenlijk wel klaar mee :P
Bedankt. Ik wil het deze week een beetje plannen (accommodatie e.d.). Niagara Falls skip ik dan waarschijnlijk, vond Victoria Falls trouwens wel indrukwekkend (maar daar kun je dan ook meer dan een kilometer langs lopen).
You don't need a weatherman to know which way the wind blows.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Album top 100 2024
  zaterdag 30 mei 2015 @ 15:56:17 #48
219590 oompaloompa
doompadeedee
pi_153103148
quote:
1s.gif Op zaterdag 30 mei 2015 15:29 schreef sproetjes het volgende:

[..]

Ik ga in oktober weer 2 weken naar NY incl 2 dagen naar Philly! Dus kom maar op met die tips :@ :D
Wat voor dingen vind je tof? Philly is een beetje een rare stad met niet heel veel toeristische dingen, en de toeristische dingen die er zijn, zijn niet heel erg boeiend voor mensen die niet heel veel om Amerikaanse history geven. Je hebt de bel en liberty hall etc wat voor Amerikanen veel betekent maar ik vond dat zelf niet zo heel boeiend.
Wat Philly wel heeft is een hele gezellige en goede eetcultuur, van obscure hole in the wall tentjes tot fancy restaurants.

Mijn favoritie dingen om hier te doen zijn beginnen met een goede brunch (er zijn 3 tenten die echt heel goed zijn, in het weekend wel vaak wachtrijen hebben), daarna door naar 1 van de twee grote park-areas, of naar rittenhouse square, beetje in het gras liggen & mensen kijken, of via south street bridge over de schuylkill river trail wandelen / fietsen naar het art museum (met de rocky steps), daarna lekker eten en in een tof barretje biertjes drinken.

Zoiets is voor mij echt de ultieme dag, maar daar moet je van houden.

Ik was bezig met een lijst, maar zal dat in een nieuwe thread zetten, is niet echt NYC en misschien hebben anderen er ook iets aan, zo wordt het niet onder gesneeuwd wanneer een nieuw deel opent.
Op dinsdag 1 november 2016 00:05 schreef JanCees het volgende:
De polls worden ook in 9 van de 10 gevallen gepeild met een meerderheid democraten. Soms zelf +10% _O-
pi_153111041
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 mei 2015 15:21 schreef Felagund het volgende:

[..]

Philadelphia is een goed idee. Ik heb ook in principe genoeg dagen om wat langer in Washington te verblijven. Zit er ook aan te denken om ook naar de Niagara Falls te gaan, maar ik weet niet of dat nog indrukwekkend is als je Victoria Falls al gezien hebt. :+
Wij zijn net terug van 2 1/2 week oostkust. 5 dagen New York, 1 dag Philly en 6 dagen Washington.

New York was geweldig om al die hectiek van Manhattan eens mee maken en natuurlijk alle bezienswaardigheden te zien, helaas te vroeg voor de One World Observatory.

Daarna de rust in Philly opgezocht. In 1 dag hadden wij daar alles wel gezien, maar zeker een leuke stad. Liberty Bell en Liberty House bezocht en naar de 'Rocky' trappen gelopen. 's Avonds nog een film meegepakt bij de City Hall voor op het plein.

Hierna Memorial Weekend doorgebracht in Washington. Een aantal musea bezocht en alle memorials (Lincoln Memorial _O_) nagelopen. Jammer dat het Capitool helemaal in de steigers stond. Washington kan je ook in minder dagen zien, maar wij hebben lekker de tijd genomen.

Al met al hebben we een heerlijk vakantie gehad.

Als je de Victoria Falls al gezien heb, zal ik er zeker voor kiezen om buiten NY een van deze, of beide, steden te bezoeken ipv de Niagara watervallen.
  zondag 31 mei 2015 @ 00:06:32 #50
219590 oompaloompa
doompadeedee
pi_153115947
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 mei 2015 20:52 schreef Irrem het volgende:
Daarna de rust in Philly opgezocht. In 1 dag hadden wij daar alles wel gezien,
Dat betwijfel ik :P
Op dinsdag 1 november 2016 00:05 schreef JanCees het volgende:
De polls worden ook in 9 van de 10 gevallen gepeild met een meerderheid democraten. Soms zelf +10% _O-
pi_153122892
quote:
0s.gif Op zondag 31 mei 2015 00:06 schreef oompaloompa het volgende:

[..]

Dat betwijfel ik :P
Wat we wilden zien dan ;-)
  zondag 31 mei 2015 @ 14:51:15 #52
219590 oompaloompa
doompadeedee
pi_153126821
Ok Philadelphia thread gemaakt: TRV / Philly

Als je meer van bepaalde dingen wilt weten, vraag maar raak!

edit: misschien mag de link in de OP, philadelphia is vrijwel alleen maarrelevant voor mensen die naar NYC gaan, maar is niet echt geschikt voor deze thread zelf.

[ Bericht 32% gewijzigd door oompaloompa op 31-05-2015 15:24:34 ]
Op dinsdag 1 november 2016 00:05 schreef JanCees het volgende:
De polls worden ook in 9 van de 10 gevallen gepeild met een meerderheid democraten. Soms zelf +10% _O-
pi_153183758
Het heeft lekker veel geregend de afgelopen dagen. Zondag net zoveel als normaal in de hele maand mei geloof ik :') kreeg ook een NL Alert tachtig bericht op mn telefoon als waarschuwing voor flash floods. Gelukkig gistermiddag relatief droog dus nog helemaal van Battery Park naar Times Square kunnen lopen zonder paraplu B-)
2015: &lt;span class="s"&gt;MLA - JFK - PMI&lt;/span&gt;
pi_153395842
Ben alweer (in april voor het laatst geweest :D) aan het kijken voor een volgende trip naar New York en mijn plan is om in november te gaan. Zat even vliegtickets te kijken en man man man, wat een prijsverschil tussen vliegen vanaf Schiphol of Brussel! Wil liefste rechtstreeks vliegen, vanaf Schiphol kost het zo'n 700,- en vanaf Brussel zo'n 450,-!
Iemand wel eens vanaf Brussel gevlogen en was dat wat? Ik woon wel dichterbij Schiphol (met de trein half uur, naar Brussel is dat zo'n 2 uur), dus moet nog even bedenken of het de moeite waard is.
The best thing that you can do in life is follow your heart. Take risks.
Don't just take the safe and easy choices because you're afraid of what might happen.
Don't have any regrets and know that everything happens for a reason.
  dinsdag 9 juni 2015 @ 22:22:04 #55
194695 franklop
Fran knock
pi_153395991
quote:
0s.gif Op dinsdag 9 juni 2015 22:18 schreef MissJ het volgende:
Ben alweer (in april voor het laatst geweest :D) aan het kijken voor een volgende trip naar New York en mijn plan is om in november te gaan. Zat even vliegtickets te kijken en man man man, wat een prijsverschil tussen vliegen vanaf Schiphol of Brussel! Wil liefste rechtstreeks vliegen, vanaf Schiphol kost het zo'n 700,- en vanaf Brussel zo'n 450,-!
Iemand wel eens vanaf Brussel gevlogen en was dat wat? Ik woon wel dichterbij Schiphol (met de trein half uur, naar Brussel is dat zo'n 2 uur), dus moet nog even bedenken of het de moeite waard is.
laatste keer van Brussel gevlogen. Beviel prima
Cancellara; "Tweede worden is gemakkelijker dan eerste worden"
FOK!sport *O* ✩ ✩ ✩ Ajax O+
  ESF Reporter dinsdag 9 juni 2015 @ 22:35:48 #56
87554 Cee
Welluk?
pi_153396507
quote:
0s.gif Op dinsdag 9 juni 2015 22:18 schreef MissJ het volgende:
Ben alweer (in april voor het laatst geweest :D) aan het kijken voor een volgende trip naar New York en mijn plan is om in november te gaan. Zat even vliegtickets te kijken en man man man, wat een prijsverschil tussen vliegen vanaf Schiphol of Brussel! Wil liefste rechtstreeks vliegen, vanaf Schiphol kost het zo'n 700,- en vanaf Brussel zo'n 450,-!
Iemand wel eens vanaf Brussel gevlogen en was dat wat? Ik woon wel dichterbij Schiphol (met de trein half uur, naar Brussel is dat zo'n 2 uur), dus moet nog even bedenken of het de moeite waard is.
Ja hoor, scheelde een hoop geld en ook wat tijd. Maar ik woon ook vlak bij de grens. Brussels Airlines, prima maatschappij ook.
pi_153397223
quote:
1s.gif Op dinsdag 9 juni 2015 22:22 schreef franklop het volgende:

[..]

laatste keer van Brussel gevlogen. Beviel prima
quote:
1s.gif Op dinsdag 9 juni 2015 22:35 schreef Cee het volgende:

[..]

Ja hoor, scheelde een hoop geld en ook wat tijd. Maar ik woon ook vlak bij de grens. Brussels Airlines, prima maatschappij ook.
Ok, mooi ^O^
The best thing that you can do in life is follow your heart. Take risks.
Don't just take the safe and easy choices because you're afraid of what might happen.
Don't have any regrets and know that everything happens for a reason.
pi_153399230
quote:
0s.gif Op dinsdag 9 juni 2015 22:51 schreef MissJ het volgende:

[..]


[..]

Ok, mooi ^O^
Ik raad je wel aan om onwijs vroeg te vertrekken. Wij wonen redelijk in de buurt, zijn ruim op tijd vertrokken en stonden vervolgens twee uur stil zodra we de grens over waren. Uiteindelijk waren we net tien minuten te laat om onze koffers in de checken, 60 minuten voor vertrektijd in plaats van 70 minuten voor vertrektijd, en was het einde verhaal. Aan de balie werd verteld dat ze geen moeite zouden doen om ons te helpen, alleen omboeken naar een andere dag en dat zou bijna 3000 euro extra kosten voor twee personen.
De volgende dag thuis met Brussels airlines gebeld en toen zeiden ze dat we voor 900 euro een dag later hadden kunnen vliegen :{
O en na ons kwam er nog tien tot twintig man voor dezelfde vlucht, allemaal uit de file.

Nu gaan we volgend jaar, nog niet geboekt maar sowieso vanaf Schiphol :')
pi_153405320
Waar moet ik heen?
De Yankees of de Mets?
pi_153406662
quote:
0s.gif Op woensdag 10 juni 2015 11:21 schreef Max-Westerman het volgende:
Waar moet ik heen?
De Yankees of de Mets?
Mets, iets minder commercieel en een leuker stadion. althans dat is mijn mening... ;)
Hooray for boobies!
  woensdag 10 juni 2015 @ 14:10:48 #61
112156 Debsterr
Dino inventor
pi_153409519
quote:
1s.gif Op dinsdag 9 juni 2015 23:57 schreef booo het volgende:

[..]

Ik raad je wel aan om onwijs vroeg te vertrekken. Wij wonen redelijk in de buurt, zijn ruim op tijd vertrokken en stonden vervolgens twee uur stil zodra we de grens over waren. Uiteindelijk waren we net tien minuten te laat om onze koffers in de checken, 60 minuten voor vertrektijd in plaats van 70 minuten voor vertrektijd, en was het einde verhaal. Aan de balie werd verteld dat ze geen moeite zouden doen om ons te helpen, alleen omboeken naar een andere dag en dat zou bijna 3000 euro extra kosten voor twee personen.
De volgende dag thuis met Brussels airlines gebeld en toen zeiden ze dat we voor 900 euro een dag later hadden kunnen vliegen :{
O en na ons kwam er nog tien tot twintig man voor dezelfde vlucht, allemaal uit de file.

Nu gaan we volgend jaar, nog niet geboekt maar sowieso vanaf Schiphol :')
Ach ja, zo hebben wij eens 10 minuten voor de balie koffers ingecheckt voor onze rondreus Amerika vanwege gesloten Schiphol tunnel.. Je moet altijd tijdig vertrekkdn dus :P.
Once in a while, I just wanna dance and feel good
pi_153419881
quote:
1s.gif Op dinsdag 9 juni 2015 23:57 schreef booo het volgende:

[..]

Ik raad je wel aan om onwijs vroeg te vertrekken. Wij wonen redelijk in de buurt, zijn ruim op tijd vertrokken en stonden vervolgens twee uur stil zodra we de grens over waren. Uiteindelijk waren we net tien minuten te laat om onze koffers in de checken, 60 minuten voor vertrektijd in plaats van 70 minuten voor vertrektijd, en was het einde verhaal. Aan de balie werd verteld dat ze geen moeite zouden doen om ons te helpen, alleen omboeken naar een andere dag en dat zou bijna 3000 euro extra kosten voor twee personen.
De volgende dag thuis met Brussels airlines gebeld en toen zeiden ze dat we voor 900 euro een dag later hadden kunnen vliegen :{
O en na ons kwam er nog tien tot twintig man voor dezelfde vlucht, allemaal uit de file.

Nu gaan we volgend jaar, nog niet geboekt maar sowieso vanaf Schiphol :')
Ooh dat komt wel goed bij mij! Ik vertrek altijd extreem op tijd. Sterker nog, ik ga de avond ervoor vaak al naar het vliegveld en slaap dan in een hotel. Ik ga dat sowieso ook doen als ik vanaf Brussel ga vliegen. Zoveel prettiger vind ik. Ik vlieg altijd in de ochtend trouwens, het is dus niet dat ik dan nog een hele dag op het vliegveld moet wachten ofzo.
The best thing that you can do in life is follow your heart. Take risks.
Don't just take the safe and easy choices because you're afraid of what might happen.
Don't have any regrets and know that everything happens for a reason.
pi_153423964
Precies, ik boek altijd het citizen m hotel op schiphol
Hooray for boobies!
pi_153431099
quote:
0s.gif Op woensdag 10 juni 2015 11:21 schreef Max-Westerman het volgende:
Waar moet ik heen?
De Yankees of de Mets?
Ik ben 4 jaar geleden naar de Yankees geweest.
Was echt super!! Zeker een aanrader!

Over de Mets weet ik niks te zeggen.
  donderdag 11 juni 2015 @ 09:56:41 #65
67174 Dos37
Come on Twente
pi_153433233
Ik ben ook bij de Yankees geweest. Ik vond het supertof en heb uberheld Mariano Rivera nog aan het werk gezien.
Premier League toto winnaar 2007-2008 en [b]2008-2009[/b]
Held Blaise NKUFO [b]All time topscoorder in Enschede[/b]
[b]WE WON IT ELEVEN TIMES![/b]
pi_153433839
quote:
0s.gif Op woensdag 10 juni 2015 11:21 schreef Max-Westerman het volgende:
Waar moet ik heen?
De Yankees of de Mets?
Allebei heel tof! Yankees spreken misschien wat meer tot de verbeelding terwijl ik het stadion van de Mets relaxter vond.
pi_153452804
quote:
1s.gif Op woensdag 10 juni 2015 21:52 schreef Spockjuh_ het volgende:
Precies, ik boek altijd het citizen m hotel op schiphol
Citizen M is top! Al twee keer geweest.
The best thing that you can do in life is follow your heart. Take risks.
Don't just take the safe and easy choices because you're afraid of what might happen.
Don't have any regrets and know that everything happens for a reason.
pi_153452872
quote:
0s.gif Op woensdag 10 juni 2015 11:21 schreef Max-Westerman het volgende:
Waar moet ik heen?
De Yankees of de Mets?
Ben bij de Mets geweest. Was echt heel cool. Die sfeer dan. De wedstrijd vond ik vreselijk saai en lang duren :') Maar de sfeer is op en top Amerikaans, lekker met een vette hap en gigantisch grote cola erbij... leuke ervaring!
The best thing that you can do in life is follow your heart. Take risks.
Don't just take the safe and easy choices because you're afraid of what might happen.
Don't have any regrets and know that everything happens for a reason.
pi_153453436
quote:
0s.gif Op donderdag 11 juni 2015 20:59 schreef Iemand91 het volgende:
Je moet vertrouwen hebben in Norwegian Air Shuttle, maar als je dat hebt:[ afbeelding ]

Oslo - New York: ¤259.
Reizen in februari 2016.

Een retourtje naar Oslo is te vinden voor minder dan ¤100.
Al met al voor zo'n ¤350 retour naar New York.
Let wel, bij Norwegian bij deze prijs geen gratis ruimbagage en eten.
Wil je dat wel dan ben je voor het retourtje OSL - JFK -OSL zo'n ¤100 extra kwijt, krijg je ook stoelreservatie erbij.


Meer info hier.

Misschien ook wel leuk voor hier.

[ Bericht 9% gewijzigd door Negentiendertig op 11-06-2015 22:46:28 ]
pi_153521886
Zojuist geboekt... 28 april tot 5 mei! united via brussel.

Goedkope goede hotels iemand?
Be brave. Be kind.
pi_153526480
quote:
0s.gif Op zondag 14 juni 2015 16:01 schreef Esje-lief het volgende:
Zojuist geboekt... 28 april tot 5 mei! united via brussel.

Goedkope goede hotels iemand?
Ik zat twee weken terug in het BPM hotel in Brooklyn. Is goed bevallen, was niet duur, $275 betaald voor drie nachten inclusief voor Amerikaanse begrippen vrij aardig ontbijt. Is dus alleen wel in Brooklyn ;) maar met de R of D train zit je binnen een kwartiertje in downtown Manhattan.
2015: &lt;span class="s"&gt;MLA - JFK - PMI&lt;/span&gt;
pi_153531675
quote:
4s.gif Op zondag 14 juni 2015 18:59 schreef Thetallguy het volgende:
BPM hotel in Brooklyn
Dat klinkt goed! Ik ga het bekijken... Thanks
Be brave. Be kind.
pi_153561477
quote:
0s.gif Op donderdag 11 juni 2015 22:17 schreef MissJ het volgende:

[..]

Ben bij de Mets geweest. Was echt heel cool. Die sfeer dan. De wedstrijd vond ik vreselijk saai en lang duren :') Maar de sfeer is op en top Amerikaans, lekker met een vette hap en gigantisch grote cola erbij... leuke ervaring!
Ik ben in 2013 naar een wedstrijd van de Knicks geweest, dat was ook best wel saai :') (een Amerikaan naast mij zei dat het een geweldige wedstrijd was :') )

Zijn er al FOK!kers in het nieuwe WTC geweest?
pi_153566998
Ik ben ook een keer naar de Mets geweest en dat was inderdaad heel relaxt. Ik snap niet zoveel van de regels (wanneer heeft de ene club nou gewonnen? :? ), maar dat boeit helemaal niet. De sfeer is fantastisch. Het duurt wel uuuuren. Je kunt gerust even weglopen om een pretzel (these pretzels are making me thirsty![/url]) of een hotdog te halen en dan heb je eigenlijk niks gemist. Behalve misschien een keer '!!!MAKE SOME NOISE!!!' dat op alle billboard verschijnt na een mooie actie.

[ Bericht 27% gewijzigd door #ANONIEM op 15-06-2015 23:29:24 ]
pi_153584767
Geef ik al maanden aan iedereen in mijn omgeving de tip om Contempo Design Suites in NY te boeken. Is de website offline en lijkt het er verdomd veel op dat ze gesloten zijn (misschien toch minder legaal dan we dachten)

Eigenlijk gewoon een slechte smoes om hier weer rond te snuffelen.

Ik zag een vraag over Brussel voorbijkomen, wij zijn alle Amerika reizen via Brussel gegaan (vanaf Utrecht) omdat het enorm veel geld scheelde. Beviel prima! Parkeren was er ook veel goedkoper dan op Schiphol. Vliegveld is kleiner en minder modern maar ach.

Algemene NY tip: probeer een Apple Greeter te regelen. Schijnt erg leuk te zijn. Helaas hadden ze voor ons steeds geen gids beschikbaar.
pi_153669214
Ik heb ook nog wel een tip voor een goed hotel. Wij sliepen vorige maand in Cassa Hotel Times Square. Dat ligt niet, zoals de naam doet vermoeden, direct aan Times Square maar op zo'n 10 minuutjes lopen, aan 9th Avenue nabij 38th street.

Wij vonden het een leuke locatie, dichtbij theatre district en metro (Penn station en Port Authority Bus Terminal) maar wel in een rustig buurtje, en dicht bij Hell's Kitchen met veel fijne restaurantjes.

Het hotel was echt top, modern ingericht, schoon, super aardig personeel, prima gratis ontbijt. Op het dak een gaaf dakterras met o.a. een bubbelbad. Niet super goedkoop maar voor NY wel een redelijke prijs (wij hadden via booking.com een deal waarbij het ons iets van 180 euro per nacht kostte).
pi_153676589
Ik heb zelf een AirBnB geboekt in Brooklyn, een hotel is mij te duur.
You don't need a weatherman to know which way the wind blows.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Album top 100 2024
pi_153687402
Ik ben momenteel ook veel op Air BnB aan het rondneuzen. Liefst een eigen plekje en die prijzen zijn ook nog wel te doen, ben maar begonnen met een wishlist!
Omdat ik met mijn nichtje ga, willen we of 2 aparte bedden of een kingsize bed. Dat maakt het wat moeilijker. Maar vind het alleen maar leuk om zo rond te neuzen
Be brave. Be kind.
  maandag 22 juni 2015 @ 13:01:08 #79
143586 sproetjes
ignorance is bliss
pi_153743561
Omdat ik voorbij zag komen dat er meerdere mensen vanuit Brussel vliegen naar NYC.. hoe controleren ze in België? Ik weet dat als t goed is de regels het zelfde zijn, mijn ervaring met schiphol is dat er nauwelijks naar gekeken wordt, maar dat kon ook zijn omdat we technisch gezien vanuit Dublin kwamen vliegen vorig jaar ivm een overstap.
  † In Memoriam † maandag 22 juni 2015 @ 13:15:07 #80
77924 Skaai
I am beyond coffee.
pi_153743972
quote:
1s.gif Op maandag 22 juni 2015 13:01 schreef sproetjes het volgende:
Omdat ik voorbij zag komen dat er meerdere mensen vanuit Brussel vliegen naar NYC.. hoe controleren ze in België? Ik weet dat als t goed is de regels het zelfde zijn, mijn ervaring met schiphol is dat er nauwelijks naar gekeken wordt, maar dat kon ook zijn omdat we technisch gezien vanuit Dublin kwamen vliegen vorig jaar ivm een overstap.
Waar word nauwelijks naar gekeken?
Fat bikers bounce better.
I'm not confused brother! I just took picture of my face, is defo not my confused face!
pi_153768966
AirBnB is in New York 90% van de tijd illegaal he...Just so you know.

Onze appartement bleek ook niet zo legaal te zijn als wij dachten. Appartement was dus niet meer te vinden, ging ik op adres zoeken...eigenaren opgepakt vanwege illegaal onderverhuur. Oeps....En nee wij hadden echt niets door. Stonden op Booking.com etc, op factuur stond netjes Tourist Tax.
  dinsdag 23 juni 2015 @ 12:41:16 #82
262052 TaMieke
Bah-a-la-la-la-la-la
pi_153771862
Ik ben me een beetje in aan het lezen voor een trip(je) naar New York. Maar heb een aantal vragen van te voren.
Ik was aan het denken om 5dagen ofzo te gaan, is dat "voldoende"?
Wat is een beetje een gemiddelde/normale prijs voor een hotel? De tip om vanaf Brussel te vliegen ga ik zeker meenemen en lijkt ook best wat te schelen, dus dat is al top.
En is het beter/goedkoper om de vlucht en hotel apart te boeken of als combi? Bij veel hotels staat ook zoveel km van het centrum, maar wat wordt gezien als het centrum? En wat is een redelijke afstand om vanaf dit centrum te zitten?

Waar moet ik naast vlucht en hotel nog meer aan denken dat we van te voren moeten regelen? Visum is van toepassing toch? Nog andere dingen?

Alvast bedankt. :D
Op woensdag 13 juni 2018 15:27 schreef gcjoel het volgende:
JIj bent raar, dat snap je wel he? :D
  dinsdag 23 juni 2015 @ 12:43:33 #83
415574 boriq
Blacksmith of Rhythm
pi_153771918
quote:
0s.gif Op dinsdag 23 juni 2015 10:30 schreef exode het volgende:
AirBnB is in New York 90% van de tijd illegaal he...Just so you know.

Onze appartement bleek ook niet zo legaal te zijn als wij dachten. Appartement was dus niet meer te vinden, ging ik op adres zoeken...eigenaren opgepakt vanwege illegaal onderverhuur. Oeps....En nee wij hadden echt niets door. Stonden op Booking.com etc, op factuur stond netjes Tourist Tax.
Het blijft een beetje onduidelijk voor mij. Is alleen het verhuren van een compleet appartement 'illegaal' of ook het verhuren van een kamer?

Nog drie nachten slapen en dan mag ik :s)
  dinsdag 23 juni 2015 @ 12:56:13 #84
112156 Debsterr
Dino inventor
pi_153772224
quote:
11s.gif Op dinsdag 23 juni 2015 12:43 schreef boriq het volgende:

[..]

Het blijft een beetje onduidelijk voor mij. Is alleen het verhuren van een compleet appartement 'illegaal' of ook het verhuren van een kamer?

Nog drie nachten slapen en dan mag ik :s)
Wanneer de eigenaar zelf aanwezig is, is het toegestaan volgens mij.
Once in a while, I just wanna dance and feel good
pi_153772424
Als de eigenaar aanwezig is tijdens je verblijf mag het wel. (in principe) Je huurt dan bijvoorbeeld een slaapkamer. Kortom de appartementen zijn eigenlijk allemaal illegaal.

Veel mensen gebruiken gewoon AirBnB in New York. Het is alleen goed om jezelf te realiseren dat het niet mag. Kans op een inval, klagende buren, adres klopt niet, je komt daar aan en de eigenaar weet van niets etc. Je hebt geen poot om op te staan als er iets mis is. Wij waren ook aan het zoeken maar ik wilde het risico niet lopen tijdens mijn vakantie. Achteraf zaten we dus ook illegaal :@ maar hadden dat niet door.

Ik heb ook goede ervaringen met Priceline EN Hotwire in NY. Daarnaast is ingelogd zoeken op Booking.com ook een aanrader. Lang volhouden en je krijgt dan op basis van je cookies een persoonlijke aanbieding. Zo zaten wij 'goedkoop' in St Giles The Court in 2012.
pi_153773148
quote:
0s.gif Op dinsdag 23 juni 2015 12:41 schreef Tyler-Girl het volgende:
Ik ben me een beetje in aan het lezen voor een trip(je) naar New York. Maar heb een aantal vragen van te voren.
Ik was aan het denken om 5dagen ofzo te gaan, is dat "voldoende"?
Wat is een beetje een gemiddelde/normale prijs voor een hotel? De tip om vanaf Brussel te vliegen ga ik zeker meenemen en lijkt ook best wat te schelen, dus dat is al top.
En is het beter/goedkoper om de vlucht en hotel apart te boeken of als combi? Bij veel hotels staat ook zoveel km van het centrum, maar wat wordt gezien als het centrum? En wat is een redelijke afstand om vanaf dit centrum te zitten?

Waar moet ik naast vlucht en hotel nog meer aan denken dat we van te voren moeten regelen? Visum is van toepassing toch? Nog andere dingen?

Alvast bedankt. :D
Ik ben 5 nachten alleen geweest en ik vond het voldoende qua financiën en bezichtigingen. Wel wil ik volgend jaar weer terug om meer van NY en Bv. Washington te zien.
Enige nadeel van een korte reis is de jetlag, tuurlijk NY is 24 uur per dag leuk, maar ik had geen energie meer om s'avonds laat naar American Football te gaan (ook de prijs voor last-minute tickets voor de NY giants was te duur).

Eigenlijk ben ik alleen in Manhattan geweest, en ja er is veel meer in NY.
Maar iedere dag Times Square en rondje door het centrum vond ik prachtig.
Natuurlijk de usual attracties gedaan, maar ik vond het wel best na 5 nachten.

Ik was 1200 euro kwijt aan de reis via tix.nl (combi) en zat in het Yotel, wat ik kan aanraden. Leven was niet heel duur daar, maar toen stond de dollar ook gunstiger.
Esta moet je aanvragen, dat geldt als visum en een creditcard is geen must, maar wel zeer aan te bevelen. Oja, ik ging eind november, die prijs was het laagst. December was stuk duurder.

Qua weer moet je echt geen rekening mee proberen te houden.
Ik kwam aan met min 7 op donderdag en maandag 25 november was het 22 graden haha.
Hell To The Liars
  dinsdag 23 juni 2015 @ 14:11:22 #87
262052 TaMieke
Bah-a-la-la-la-la-la
pi_153773946
quote:
1s.gif Op dinsdag 23 juni 2015 13:41 schreef Droopie het volgende:

[..]

Ik ben 5 nachten alleen geweest en ik vond het voldoende qua financiën en bezichtigingen. Wel wil ik volgend jaar weer terug om meer van NY en Bv. Washington te zien.
Enige nadeel van een korte reis is de jetlag, tuurlijk NY is 24 uur per dag leuk, maar ik had geen energie meer om s'avonds laat naar American Football te gaan (ook de prijs voor last-minute tickets voor de NY giants was te duur).

Eigenlijk ben ik alleen in Manhattan geweest, en ja er is veel meer in NY.
Maar iedere dag Times Square en rondje door het centrum vond ik prachtig.
Natuurlijk de usual attracties gedaan, maar ik vond het wel best na 5 nachten.

Ik was 1200 euro kwijt aan de reis via tix.nl (combi) en zat in het Yotel, wat ik kan aanraden. Leven was niet heel duur daar, maar toen stond de dollar ook gunstiger.
Esta moet je aanvragen, dat geldt als visum en een creditcard is geen must, maar wel zeer aan te bevelen. Oja, ik ging eind november, die prijs was het laagst. December was stuk duurder.

Qua weer moet je echt geen rekening mee proberen te houden.
Ik kwam aan met min 7 op donderdag en maandag 25 november was het 22 graden haha.
Dankje voor de info :) Qua prijs had ik ook wel zoiets in gedachten/lijkt me wel redelijk (weet alleen nog niet wat vriendlief daar van vindt O-) )
Als we zouden gaan wordt het waarschijnlijk eind september/begin oktober, dus voor het weer doe ik het ook niet. Maar die temperatuurverschillen die jij noemt zijn ook wel bizar :o
Op woensdag 13 juni 2018 15:27 schreef gcjoel het volgende:
JIj bent raar, dat snap je wel he? :D
pi_153775107
Tyler, afstand vanaf 'centrum' is leuk, maar als je dichtbij een metro halte zit, ben je lekker mobiel in NY. :) Ik zou sowieso altijd op Manhattan gaan zitten, maar dat is mijn mening...er zijn genoeg mensen die liever minder betalen per nacht en in Brooklyn etc gaan zitten.

Wij zaten de eerste keer NY vlakbij Times Square en waren er 6 volle dagen. Ik zou nu zelf niet meer dichtbij Times Square gaan zitten, maar voor een eerste keer wel een aanrader. Wij vonden 6 dagen fijn, liever nog 7 zelfs. Maar goed NY is verslavend dus je gaat vast nog wel eens terug en terug en terug.

Over Yotel hoor ik ook goede verhalen.

Ik boek nooit combinaties omdat los boeken na leuke zoektochten altijd goedkoper was. In 2010 betaalden wij voor tickets en hotel samen ¤ 1400 voor 2 personen.....Vlogen vanaf Brussel met tussenstop in Zurich (heel onlogisch I Know) en sliepen in The Roosevelt via Priceline.
pi_153776642
quote:
0s.gif Op dinsdag 23 juni 2015 14:53 schreef exode het volgende:
Tyler, afstand vanaf 'centrum' is leuk, maar als je dichtbij een metro halte zit, ben je lekker mobiel in NY. :) Ik zou sowieso altijd op Manhattan gaan zitten, maar dat is mijn mening...er zijn genoeg mensen die liever minder betalen per nacht en in Brooklyn etc gaan zitten.

Inderdaad, dat met de metro ben je overal snel klopt wel.
Maar ik ben een keer een station ingelopen op maandagochtend, daar was ik binnen 2 minuten weer pleitte, druk echt niet normaal. (Terwijl ik bij houseparties me gewoon door 10.000 man naar voren wurm.)
Yotel zat bij het port authority terminal (heeft slechte naam, maar dat viel reuze mee) en buiten de spits kom je overal.
Op zondagochtend rijden ze alleen niet zo vaak

en inderdaad NYC is verslavend, alleen even hopen dat de dollar instort.
Hoewel de euro voorlopig ook niet sterk lijkt te worden.
Hell To The Liars
pi_153777443
Ik zit zelf het liefste dichtbij Greenwich Village overigens. Ons favoriete wijkje in NY. Laatste keer om de hoek van Union Square dat was een toplocatie wat ons betreft. Metro in de buurt en loopafstand van Greenwich en Union Square was ook gewoon leuk met een kopje koffie.
  dinsdag 23 juni 2015 @ 17:22:47 #91
143586 sproetjes
ignorance is bliss
pi_153780082
quote:
7s.gif Op maandag 22 juni 2015 13:15 schreef Skaai het volgende:

[..]

Waar word nauwelijks naar gekeken?
Ja excuses :') heb mn post ge-edit maar t onderwerp eruit gehaald haha.
Heb t over invoeren en max bedragen -> controles daarop
pi_153780217
quote:
1s.gif Op dinsdag 23 juni 2015 17:22 schreef sproetjes het volgende:

[..]

Ja excuses :') heb mn post ge-edit maar t onderwerp eruit gehaald haha.
Heb t over invoeren en max bedragen -> controles daarop
Valt meestal wel mee, vergelijkbaar met Schiphol en andere grote Europese luchthavens. Of je koffer moet uitpuilen van de Macbooks zodat het er al direct doorheen zichtbaar is.

Overigens kunnen ze ook als je een overstap in Dublin hebt zien dat je niet uit Europa komt vliegen ;) De labels aan je koffer hebben voor Europese vluchten altijd een groene rand, kom je uit een bestemming buiten Europa dan is de rand gewoon wit. Ook als je dan in een terminal voor Europese vluchten oid aankomt is toch zichtbaar dat je van buiten de EU-komt.
2015: &lt;span class="s"&gt;MLA - JFK - PMI&lt;/span&gt;
pi_153861227
Ben ik eindelijk op tijd door de wachtrij heen voor Jimmy Fallon tickets, zijn er geen opnames in de week dat ik er ben :'( -O-
pi_153862199
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 juni 2015 17:12 schreef Max-Westerman het volgende:
Ben ik eindelijk op tijd door de wachtrij heen voor Jimmy Fallon tickets, zijn er geen opnames in de week dat ik er ben :'( -O-
bummer :')
lekker faxen heel de dag echt genot
  maandag 6 juli 2015 @ 23:13:44 #95
22794 Enchanter
Right you are Ken!!!
pi_154129538
Ik ga in november een weekendje (vrijdag heen , maandag terug) met m'n vriendin naar New York.
Zijn een paar jaar terug al een keer 4 dagen geweest. Dus we hebben het één en ander al gedaan en gezien. (Vrijheidsbeeld , Rockefeller , NY Knicks , die kerk , etc etc)
We willen in ider geval de Brooklyn bridge over , naar Littly Italy en China town.
Maar zijn er nog meer dingen waar we echt naar toe moeten ?
Een basketwedstrijd hoeft niet , heb de Yankees 2 jaar terug al in Florida gezien en honkbal is na darten en biljarten toch wel de meeste saaie sport die er is
Maar is zo een New York pass wat.
Alvast bedankt
Ik ben inmiddels overleden
  dinsdag 7 juli 2015 @ 00:55:21 #96
415574 boriq
Blacksmith of Rhythm
pi_154132424
Het is al weer een week geleden, maar ik heb het geluk gehad om bij een opname van The Daily Show aanwezig te kunnen zijn. Die ticketsystemen zijn inderdaad één grote bullshit-praktijk, dus moet je het geluk hebben dat er één of twee kaartjes uiteindelijk overblijven of er mensen afzeggen.
Daardoor kon ik 29 juni naar de opname met Taylor Schilling (OITNB) en ik kan zo'n opname (ondanks het lange wachten) iedereen aanraden! :)

Ik stond er om 12:15 (kaartjes weggeven begon om 14:30) en was nummer 75, er is in de studio ruimte voor een ruime 125 man.


De studio vanaf de voorste rij :)


Verder was New York natuurlijk fantastisch voor een eerste keer :D
pi_154135127
Wat gaaf Boriq! Hoe heb je de stad verder ervaren?
pi_154138975
quote:
6s.gif Op maandag 6 juli 2015 23:13 schreef Enchanter het volgende:
Ik ga in november een weekendje (vrijdag heen , maandag terug) met m'n vriendin naar New York.
Zijn een paar jaar terug al een keer 4 dagen geweest. Dus we hebben het één en ander al gedaan en gezien. (Vrijheidsbeeld , Rockefeller , NY Knicks , die kerk , etc etc)
We willen in ider geval de Brooklyn bridge over , naar Littly Italy en China town.
Maar zijn er nog meer dingen waar we echt naar toe moeten ?
Een basketwedstrijd hoeft niet , heb de Yankees 2 jaar terug al in Florida gezien en honkbal is na darten en biljarten toch wel de meeste saaie sport die er is
Maar is zo een New York pass wat.
Alvast bedankt
Een Newyorkpass voor 2 volle dagen lijkt me zonde en veel gejaag denk ik omdat je het geld eruit moet halen.
Maar dat kub je beter voor jezelf uitrekenen
  dinsdag 7 juli 2015 @ 13:57:59 #99
22794 Enchanter
Right you are Ken!!!
pi_154141114
quote:
1s.gif Op dinsdag 7 juli 2015 12:19 schreef Max-Westerman het volgende:

[..]

Een Newyorkpass voor 2 volle dagen lijkt me zonde en veel gejaag denk ik omdat je het geld eruit moet halen.
Maar dat kub je beter voor jezelf uitrekenen
Ja , moet precies nog even kijken wat we precies willen gaan doen.
Ik ben inmiddels overleden
  dinsdag 7 juli 2015 @ 16:38:27 #100
392670 Strell
smosmos
pi_154145274
http://www.yelp.com/biz/mermaid-oyster-bar-new-york-2

Deze tent _O_

Op maandag hebben ze heel de avond oesters voor 1$, en nog van kwaliteit ook.
Verder leuke tent om een biertje/wijntje te drinken. Tijdens happy hour allemaal heel goed betaalbaar.

Voor betaalbare comedy:

https://www.ucbtheatre.com/ Is een theater(school), dus studenten die performen. Kost geen drol, drank heel betaalbaar. En humor prima.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')