FOK!forum / Lifestyle / [Het grote afval topic] #29 |||-||| Weekend night at the bar |||-|||
Qweazaterdag 31 januari 2015 @ 20:07
vcyl9w.jpg

Welkom!
Welkom in 'Het grote afval topic', waar iedereen welkom is. Of je nou begint met een BMI van 40+ of alleen de vakantie kilo's kwijt wilt, of je nou afvalt terwijl je hard sport of terwijl je op de bank zit te chillen. Hier kun je het allemaal bespreken.

Vele wegen leiden naar Rome. Kies de manier die het best bij jou past maar hou wel je gezondheid in acht. Crashdiëten zijn niet gezond. Het gaat om een verandering van je eetpatroon en levensstijl. Één die blijvend is. Diëten werkt niet. Zodra je op gewicht bent ga je weer eten als voor je dieet en kom je weer aan -> Jojo effect. Dat is iets wat je kosten wat kost wilt vermijden!

Verschillende soorten diëten
Online wordt je dood gegooid met site’s / mensen die claimen hét dieet te hebben gevonden waardoor je afvalt. Atkins, Sonja Bakker, Paelo, Dr. Frank, Protislank,Low carb, Ziekenhuisdieet, Weight-watchers, Cambrdige, Modifast, slimfast, ect ect. De één nog debieler dan de ander. Vrijwel al deze diëten kun je scharen onder “crash dieet”. Je hoeft niet koolhydraat arm te eten om af te vallen. Je hoeft niet te leven op puur en enkel shakes om af te vallen. Het enige dat je moet doen is meer verbranden dan dat je binnen krijgt! Zo simpel is het. Daar is helemaal geen dieet voor nodig.

Kilocalorieën bijhouden
De handigste manier om af te vallen is om te weten wat je naar binnen werkt aan kilocalorieën. Dit doe je door ze te tellen. My Fitness Pal is daar ontzettend handig voor.

Maar, hoe weet ik dan hoeveel kilocalorieën ik moet eten :?
Door je Basaal metabolisme in rust en met eventuele activiteit te berekenen. Dat kun je hier doen. Daar ga je ongeveer 400 a 500 kcal onder zitten per dag. Dan val je op een verantwoorde rustige manier af.

15yc1l1.jpg

Fabels
Er zijn ontzettend veel fabels voor wat betreft afvallen. Hieronder kun je er een aantal vinden:

Het is goed om zo min mogelijk vet te eten
-Neen. Vetten zijn juist goed voor je en je hebt vetten nodig. Het verstandig op te letten welke soorten vet je tot je neemt. onverzadigde vetten hebben de voorkeur.

Een vitamine pil volstaat om een portie groente te vervangen
-Neen. Groentes bevatten niet alleen vitamines maar nog veel meer andere stoffen die je lichaam nodig heeft. Je kan een vitamine pil wel bij supplementeren maar nooit gebruiken als vervanging voor je groentes!

Koolhydraten zijn dikmakers!
-Neen. Teveel kcal’s maken dik. Een bepaalde voedingsstof maakt niet dik. Wel is het zo dat de enkelvoudige koolhydraten (snoep, koek, gebak, ect) schommelingen veroorzaken in je bloedsuikerspiegel waardoor je honger krijgt.

Fruit mag je onbeperkt eten
-Neen. Ook fruit bevat kilocalorieën. De ene fruitsoort wat meer dan de ander. Een grote banaan heeft bijvoorbeeld ongeveer 150 kcal terwijl een mandarijn er 25 heeft. Bottom line, fruit bevat ook kilocalorieën en van een teveel aan kilocalorieën kom je aan. Fruit is overigens wel een ontzettende goede keuze bij zoete trek!

Superfoods zijn gezonder!
-Neen.Omdat bepaalde fruitsoorten veel antioxidanten bevatten zouden ze veel gezonder zijn. Dit is onzin. Wetenschappers zeggen dat de gezonde werking van fruit komt door de combinatie van stoffen die in fruit zitten, niet alleen door antioxidanten.

Elke soort fruit heeft een eigen combinatie van gezonde stoffen. Juist door te variëren zorg je dat je al die stoffen binnen krijgt.

Daarnaast betaal je je compleet scheel voor de “superfoods” en “superfruits”. Zonde van je geld dus.

2wfmhs0.jpg

Eiwitten
Eiwitten zijn belangrijk als je spieren wilt opbouwen! Eiwitten zijn de bouwstenen van je spieren. Online is er veel discussie over hoeveel eiwitten je nou wel of niet moet hebben. Een teveel aan eiwitten zou slecht zijn voor je nieren. Dit is niet bewezen. Als je aan krachttraining doet en spieren wilt aanzetten dan is 2g eiwitten per kilogram lichaamsgewicht een mooi uitgangspunt.

Haal je eiwitten het liefst uit voedsel. Red je dat niet supplementeer dan bij met whey. Maar leef niet alleen op poeders! Als je whey gebruikt neem deze dan het liefst voor en/of na de training

Om spiermassa te winnen moet je dus meer eiwitten naar binnen werken dan dat je lichaam nodig heeft.

Doe je niet aan krachttraining en/of sport dan is de semi vuistregel 0.8g á 1g eiwitten per kilogram lichaamsgewicht.

Er wordt beweerd dat je lichaam maar 25 a 30g eiwit per keer kan opnemen. Dit is onzin. Dit zou betekenen dat je maar een stukje kipfilet van tussen de 100 en 130 gram bij elke maaltijd zou kunnen nemen omdat je lichaam dan de “grens” heeft bereikt. Hoe je lichaam eiwitten verteert, en de hoeveelheid die je lichaam per maaltijd aankan, is afhankelijk van hoeveel je weegt en hoe hard je traint. Hoe meer je weegt, des te meer je nodig hebt; hoe harder je traint, hoe meer je nodig hebt.

De OP van Topicreeks: Bodybuilding topic heeft veel informatie die interessant is voor de krachtsporters onder ons.

2ef6i5s.jpg

Macronutriënten
Het verdiepen in macronutriënten is voor de (kracht)sporters onder ons ook geen overbodige luxe. Macronutriënten zijn voedingsstoffen die in grote hoeveelheden voorkomen:

• Koolhydraten
• Eiwitten
• Vetten

Informatie over macronutriënten kun je hier, hier en hier (hier wordt ook ingegaan op meal timing) vinden.

Meedoen?
Begin gewoon met posten. Je krijgt vanzelf vragen over wat je wilt, enz. De meeste mensen posten regelmatig lijstje in het volgende format:
• O - Ontbijt
• T - Tussendoortje
• L - Lunch
• D - Diner
• S - Sport
Meestal krijg je vanzelf opmerkingen/complimenten op je lijstje. Heb je specifieke dingen je wilt weten, zet die er dan even bij als vraag :Y.

33orwqv.jpg

Heb je je doel bereikt?
Zelfs als je al klaar bent met afvallen maar andere tips wilt geven, ondersteunen of gewoon je eigen ervaringen en prestaties wilt delen ben je hier van harte welkom! O+
CrunchySelfzaterdag 31 januari 2015 @ 20:08
Ok, die TT is best wel goed ja :)
Qweazaterdag 31 januari 2015 @ 20:08
quote:
7s.gif Op zaterdag 31 januari 2015 20:08 schreef CrunchySelf het volgende:
Ok, die TT is best wel goed ja :)
Ik ben goed :+
CrunchySelfzaterdag 31 januari 2015 @ 20:09
quote:
6s.gif Op zaterdag 31 januari 2015 20:08 schreef Qwea het volgende:

[..]

Ik ben goed :+
Zonet vond je jezelf al gaaf, nu goed. Whats next? :+
Qweazaterdag 31 januari 2015 @ 20:13
quote:
7s.gif Op zaterdag 31 januari 2015 20:09 schreef CrunchySelf het volgende:

[..]

Zonet vond je jezelf al gaaf, nu goed. Whats next? :+
epic. Ik ben epic. En awesome natuurlijk.
Qweazaterdag 31 januari 2015 @ 20:14
http://www.spreadshirt.co(...)2358#/detail/9122358

Hebben
CrunchySelfzaterdag 31 januari 2015 @ 20:14
quote:
14s.gif Op zaterdag 31 januari 2015 20:13 schreef Qwea het volgende:

[..]

epic. Ik ben epic. En awesome natuurlijk.
:') And i'm mister wonderfull.
CrunchySelfzaterdag 31 januari 2015 @ 20:16
quote:
Zou die mij ook staan? :+
Qweazaterdag 31 januari 2015 @ 20:19
quote:
7s.gif Op zaterdag 31 januari 2015 20:16 schreef CrunchySelf het volgende:

[..]

Zou die mij ook staan? :+
Vast wel! Gewoon doen joh, past prima bij je make-up
Qweazaterdag 31 januari 2015 @ 20:20
quote:
7s.gif Op zaterdag 31 januari 2015 20:14 schreef CrunchySelf het volgende:

[..]

:') And i'm mister wonderfull.
Oh is that right?
CrunchySelfzaterdag 31 januari 2015 @ 20:21
quote:
14s.gif Op zaterdag 31 januari 2015 20:19 schreef Qwea het volgende:

[..]

Vast wel! Gewoon doen joh, past prima bij je make-up
Je zou raar opzien bij de meet _O-

Staan wel goede teksten tussen :D
CrunchySelfzaterdag 31 januari 2015 @ 20:22
quote:
14s.gif Op zaterdag 31 januari 2015 20:20 schreef Qwea het volgende:

[..]

Oh is that right?
Last time I checked :Y
Qweazaterdag 31 januari 2015 @ 20:48
quote:
7s.gif Op zaterdag 31 januari 2015 20:21 schreef CrunchySelf het volgende:

[..]

Je zou raar opzien bij de meet _O-

Staan wel goede teksten tussen :D
Kun je me vegen hoor.
Lonaazaterdag 31 januari 2015 @ 20:54
Tapas *O*
Qweazaterdag 31 januari 2015 @ 20:58
Lekker!!!
La_Tramposazaterdag 31 januari 2015 @ 20:59
Over de stappenteller; Nee, die heb ik niet ;) Maar per doos moesten we 120 treden op en 120 treden af (in beide flats 4 verdiepingen). Ik gok dat ik tussen de 20 en 40 keer op en neer gelopen ben, dus 3000-5000 traptreden, waarvan de helft met bepakking, moet zeker wel zijn gelukt.
Mijn benen zijn kapot in ieder geval, hopelijk herstellen ze nog een beetje. Net een groot bord pasta op, nu aan de hangop voor de eiwitten ;)
CrunchySelfzaterdag 31 januari 2015 @ 21:25
quote:
0s.gif Op zaterdag 31 januari 2015 20:59 schreef La_Tramposa het volgende:
Over de stappenteller; Nee, die heb ik niet ;) Maar per doos moesten we 120 treden op en 120 treden af (in beide flats 4 verdiepingen). Ik gok dat ik tussen de 20 en 40 keer op en neer gelopen ben, dus 3000-5000 traptreden, waarvan de helft met bepakking, moet zeker wel zijn gelukt.
Mijn benen zijn kapot in ieder geval, hopelijk herstellen ze nog een beetje. Net een groot bord pasta op, nu aan de hangop voor de eiwitten ;)
Dat is inderdaad een goede workout :D
Myraelazaterdag 31 januari 2015 @ 21:35
quote:
Wat een achterlijke prijs voor een simpel shirtje.
Myraelazaterdag 31 januari 2015 @ 21:35
Ik heb vandaag nieuwe topjes gekocht, zonder te passen in de winkel. En ze zitten allemaal leuk. O+ Zo fijn.
Qweazaterdag 31 januari 2015 @ 22:00
quote:
11s.gif Op zaterdag 31 januari 2015 21:35 schreef Myraela het volgende:

[..]

Wat een achterlijke prijs voor een simpel shirtje.
Maar hij is keicool
Artoozaterdag 31 januari 2015 @ 23:30
quote:
14s.gif Op zaterdag 31 januari 2015 19:55 schreef Qwea het volgende:

[..]

Ooh hey, Je O/L.. daarna ging je hardlopen. Hoelang zit daar tussen? Ik heb echt als ik er niet minimaal 3u tussenlaat dat ik het praktisch uitkots :{ Dat is zo niet handig.
Ik ben ongeveer anderhalf uur na die maaltijd gaan hardlopen. Het viel niet zo zwaar, heb er helemaal geen last van gehad. Als ik te lang wacht na het eten krijg ik juist ontzettend honger/een slap gevoel als ik een tijdje aan het lopen ben.

quote:
14s.gif Op zaterdag 31 januari 2015 19:54 schreef Qwea het volgende:

[..]

Heb je nog mudmaster train hardloop tips? :D
Ehm ... Ja, krachttraining naast het lopen, denk ik? Ik heb zelf nooit zo'n race gedaan dus ik zou het eerlijk gezegd niet weten. Maar ik denk dat je wel goed zit wanneer je werkt aan kracht vanwege de obstakels en zo.
Bla_Bla_Blazondag 1 februari 2015 @ 07:32
quote:
17s.gif Op zaterdag 31 januari 2015 21:35 schreef Myraela het volgende:
Ik heb vandaag nieuwe topjes gekocht, zonder te passen in de winkel. En ze zitten allemaal leuk. O+ Zo fijn.
Altijd fijn :Y
La_Tramposazondag 1 februari 2015 @ 07:50
Mudmasters moet je vooral niet te serieus nemen volgens mij :o en als je ziek wordt erna meteen naar de dokter want die modder schijnt nogal eens vervuild te zijn..
Qweazondag 1 februari 2015 @ 07:55
quote:
0s.gif Op zondag 1 februari 2015 07:50 schreef La_Tramposa het volgende:
Mudmasters moet je vooral niet te serieus nemen volgens mij :o en als je ziek wordt erna meteen naar de dokter want die modder schijnt nogal eens vervuild te zijn..
Wat? Grapje, right?
La_Tramposazondag 1 februari 2015 @ 08:08
quote:
1s.gif Op zondag 1 februari 2015 07:55 schreef Qwea het volgende:

[..]

Wat? Grapje, right?
Nee, google maar. Maar ik ben naar mijn wedstrijdje, dagdag!
Qweazondag 1 februari 2015 @ 08:16
Succes!
Artoozondag 1 februari 2015 @ 11:09
quote:
0s.gif Op zondag 1 februari 2015 08:08 schreef La_Tramposa het volgende:

[..]

Nee, google maar. Maar ik ben naar mijn wedstrijdje, dagdag!
Veel succes :)
CrunchySelfzondag 1 februari 2015 @ 11:33
Mogguh :O

Mijn biertolerantie is weg :{

Lijstje van vandaag:
- O: 4 happen cruesli, toen de bak weggeflikkerd want vond het eigenlijk niet lekker.
- L: iets met brood, kipfilet, kaas.
- T: Kwark, mandarijnen.
- D: Geen idee
- T: Kwark?
sandertjuhzondag 1 februari 2015 @ 11:34
quote:
0s.gif Op zondag 1 februari 2015 08:08 schreef La_Tramposa het volgende:

[..]

Nee, google maar. Maar ik ben naar mijn wedstrijdje, dagdag!
Succes!
sandertjuhzondag 1 februari 2015 @ 11:35
Q, is er nog wat van die taart over??? :D
Artoozondag 1 februari 2015 @ 11:47
Vandaag toch een gezonde dag... Dude en ik zouden naar een verjaardag, maar hij kwam er gisteravond 20 minuten voor hij werd opgehaald achter dat hij moest werken :') Inmiddels is 'ie nog steeds niet terug dus ik denk dat ik geen taart ga eten vandaag ;(
Bla_Bla_Blazondag 1 februari 2015 @ 11:57
o: kwark met notenmix en wheycrunchydingetjes
t: vergeten
l: pannekoekjes van cocosmeel
t: cashews
t2: gekookt ei
d: spaghetti met bospadestoelensaus, kip en brocolli
s: vanavond ff beetje iets doen
Bla_Bla_Blazondag 1 februari 2015 @ 11:59
ow en mudmasters, lijkt me wel erg vet, maar ik denk dat ik halverwege dood zou gaan. Tja geen idee, kracht en conditie lijkt me een vereiste...
Qweazondag 1 februari 2015 @ 12:32
quote:
0s.gif Op zondag 1 februari 2015 11:35 schreef sandertjuh het volgende:
Q, is er nog wat van die taart over??? :D
:@ :@ :@

Ik heb 7 stukken gehad _O-
Qweazondag 1 februari 2015 @ 12:33
quote:
7s.gif Op zondag 1 februari 2015 11:33 schreef CrunchySelf het volgende:
Mogguh :O

Mijn biertolerantie is weg :{

Lijstje van vandaag:
- O: 4 happen cruesli, toen de bak weggeflikkerd want vond het eigenlijk niet lekker.
- L: iets met brood, kipfilet, kaas.
- T: Kwark, mandarijnen.
- D: Geen idee
- T: Kwark?
Weinig eiwitten :o
Qweazondag 1 februari 2015 @ 12:33
quote:
0s.gif Op zondag 1 februari 2015 11:59 schreef Bla_Bla_Bla het volgende:
ow en mudmasters, lijkt me wel erg vet, maar ik denk dat ik halverwege dood zou gaan. Tja geen idee, kracht en conditie lijkt me een vereiste...
Ja die heb ik beide wel :P Had al wel door dat je schoenen echt kei goed moeten vastzitten want ik had er gisteren 1 vast in de modder zitten :')
Bla_Bla_Blazondag 1 februari 2015 @ 12:55
ja zo lullig als je met 1 schoen verder moet :P
Lonaazondag 1 februari 2015 @ 12:57
quote:
0s.gif Op zondag 1 februari 2015 11:47 schreef Artoo het volgende:
Vandaag toch een gezonde dag... Dude en ik zouden naar een verjaardag, maar hij kwam er gisteravond 20 minuten voor hij werd opgehaald achter dat hij moest werken :') Inmiddels is 'ie nog steeds niet terug dus ik denk dat ik geen taart ga eten vandaag ;(
Geen taart. ;(

Maak thuis iets wat lijkt op taart! :9
CrunchySelfzondag 1 februari 2015 @ 12:57
quote:
14s.gif Op zondag 1 februari 2015 12:33 schreef Qwea het volgende:

[..]

Weinig eiwitten :o
O ja. Die shake nog in de avond. :Y

Niet optimaal, maar 3 volkoren met kipfilet, 1kg kwark en Whey is ook weer niet overdreven weinig :)
Lonaazondag 1 februari 2015 @ 12:58
En goedemorgen. Ik heb asociaal lang in bed gelegen met lief en dat was fijn. *)

Lijstje:
O: Smoothie met banaan, spinazie, kiwi
L: 100 gram gekruide kipfilet, misschien een gebakken ei dat nog over is.
D: Beef stroganoff met champignons, biefstuk, griekse yoghurt, boontjes. Zonder pasta. Denk ik.
T: Dunno, something.

Beweging: 0. Helemaal NIKS. :D
Qweazondag 1 februari 2015 @ 13:03
quote:
0s.gif Op zondag 1 februari 2015 12:55 schreef Bla_Bla_Bla het volgende:
ja zo lullig als je met 1 schoen verder moet :P
Pretty much
Artoozondag 1 februari 2015 @ 13:06
quote:
2s.gif Op zondag 1 februari 2015 12:57 schreef Lonaa het volgende:

[..]

Geen taart. ;(

Maak thuis iets wat lijkt op taart! :9
Applecrumble, misschien, straks? :D
Lonaazondag 1 februari 2015 @ 13:07
quote:
0s.gif Op zondag 1 februari 2015 13:06 schreef Artoo het volgende:

[..]

Applecrumble, misschien, straks? :D
Ja! :D
douche-eendjezondag 1 februari 2015 @ 14:09
O: standyoghurt met muesli en wat honing. Banaan.
S: Hardlopen *O*
L: 3 speltboterhammen met kaas. Rode kool salade
T: Fruit
D: Wraps met vulling van zuurkool, mango en vleesvervanger. Daar een groene salade bij.
T: nog geen idee :)

En vandaag voor het eerst sinds uhm, heel lang :P , weer gesport. Heerlijk! Had een Evyles gedaan, een met 2-2-4-3-3 minuten hardlopen. Ging wel redelijk goed, kon de minuten goed uitlopen. Daarna wel duidelijk een lijf wat een beetje schrok van de activiteit... Maar toen ik ooit, langlanglang gelden begon met hardlopen hield ik het nog geen minuut vol.
Lonaazondag 1 februari 2015 @ 14:38
Qwea, waar blijft de wheypoeder?!
La_Tramposazondag 1 februari 2015 @ 14:51
Hardloopwedstrijd ging boven verwachting goed, 4.46 per km over 16.1 km. Maar nu mag ik nog de vloerdelen eruit halen in de gang, houdt dit weekend ooit op? :P één voordeel, vanavond wel vreten voor het leven, als mijn maag tenminste weer bekomen is..
Lonaazondag 1 februari 2015 @ 14:52
Vreten voor het leven is awesome. Wat wordt het?
Artoozondag 1 februari 2015 @ 15:18
quote:
0s.gif Op zondag 1 februari 2015 14:51 schreef La_Tramposa het volgende:
Hardloopwedstrijd ging boven verwachting goed, 4.46 per km over 16.1 km. Maar nu mag ik nog de vloerdelen eruit halen in de gang, houdt dit weekend ooit op? :P één voordeel, vanavond wel vreten voor het leven, als mijn maag tenminste weer bekomen is..
OMG, wat snel :D Goed zeg!
Artoozondag 1 februari 2015 @ 15:20
Also lijstje!

O/L: 2 gekookte eieren en een banaan (helaas, beperkte keuze bij dude in huis)
B: Een half uur aan verschillende korte workout filmpjes, met focus op explosieve kracht in de benen
T: Smoothie van 3 handen verse spinazie, 1 peer, water en 1 tl honing
D: ? Dunno, @ the parents
T: APPLECRUMBLE :9~
Lonaazondag 1 februari 2015 @ 15:29
quote:
0s.gif Op zondag 1 februari 2015 15:20 schreef Artoo het volgende:
Also lijstje!

O/L: 2 gekookte eieren en een banaan (helaas, beperkte keuze bij dude in huis)
B: Een half uur aan verschillende korte workout filmpjes, met focus op explosieve kracht in de benen
T: Smoothie van 3 handen verse spinazie, 1 peer, water en 1 tl honing
D: ? Dunno, @ the parents
T: APPLECRUMBLE :9~
Geen crubmel?
La_Tramposazondag 1 februari 2015 @ 15:50
quote:
2s.gif Op zondag 1 februari 2015 14:52 schreef Lonaa het volgende:
Vreten voor het leven is awesome. Wat wordt het?
Tja dat is de vraag! Misschien uit eten bij de japanner..
Qweazondag 1 februari 2015 @ 15:57
quote:
2s.gif Op zondag 1 februari 2015 14:38 schreef Lonaa het volgende:
Qwea, waar blijft de wheypoeder?!
Heb je die nou nog niet?! Mijn zus heeft een cd die ik heb gestuurd ook nog niet :{ Sanger jij al wel je poeder?

Duurde bij Sander en La_tramposa ook eeeeeeeuwen geloof ik.
Lonaazondag 1 februari 2015 @ 15:57
quote:
14s.gif Op zondag 1 februari 2015 15:57 schreef Qwea het volgende:

[..]

Heb je die nou nog niet?! Mijn zus heeft een cd die ik heb gestuurd ook nog niet :{ Sanger jij al wel je poeder?

Duurde bij Sander en La_tramposa ook eeeeeeeuwen geloof ik.
Woon dan ook niet in zo een uithoek.
Qweazondag 1 februari 2015 @ 15:58
quote:
0s.gif Op zondag 1 februari 2015 14:51 schreef La_Tramposa het volgende:
Hardloopwedstrijd ging boven verwachting goed, 4.46 per km over 16.1 km. Maar nu mag ik nog de vloerdelen eruit halen in de gang, houdt dit weekend ooit op? :P één voordeel, vanavond wel vreten voor het leven, als mijn maag tenminste weer bekomen is..
Damn girl! Dat is een knappe tijd!
Qweazondag 1 februari 2015 @ 15:59
quote:
2s.gif Op zondag 1 februari 2015 15:57 schreef Lonaa het volgende:

[..]

Woon dan ook niet in zo een uithoek.
Ja zelf!
Lonaazondag 1 februari 2015 @ 16:00
quote:
14s.gif Op zondag 1 februari 2015 15:59 schreef Qwea het volgende:

[..]

Ja zelf!
Touche.
Qweazondag 1 februari 2015 @ 16:02
Ja hoi. Kan iedereen die evt wil komen naar de meet op 04-04 mij even een PM doen met zijn/haar 06? Dan kan ik een groepsapp maken :P
Lonaazondag 1 februari 2015 @ 16:05
quote:
14s.gif Op zondag 1 februari 2015 16:02 schreef Qwea het volgende:
Ja hoi. Kan iedereen die evt wil komen naar de meet op 04-04 mij even een PM doen met zijn/haar 06? Dan kan ik een groepsapp maken :P
Ja hoi. Je hebt m'n 06 al.
Qweazondag 1 februari 2015 @ 16:05
quote:
2s.gif Op zondag 1 februari 2015 16:05 schreef Lonaa het volgende:

[..]

Ja hoi. Je hebt m'n 06 al.
Ja hoi, no shit sherlock
CrunchySelfzondag 1 februari 2015 @ 16:06
quote:
2s.gif Op zondag 1 februari 2015 16:05 schreef Lonaa het volgende:

[..]

Ja hoi. Je hebt m'n 06 al.
Dit. Ik doe dingen niet dubbel hoor :{w
Lonaazondag 1 februari 2015 @ 16:07
quote:
10s.gif Op zondag 1 februari 2015 16:05 schreef Qwea het volgende:

[..]

Ja hoi, no shit sherlock
Ja hoi, vraag er dan niet om.
CrunchySelfzondag 1 februari 2015 @ 16:07
Hy19gxo.jpg

_O_
Lonaazondag 1 februari 2015 @ 16:07
quote:
JA HOU DAAR MEE OP JA.
CrunchySelfzondag 1 februari 2015 @ 16:15
quote:
2s.gif Op zondag 1 februari 2015 16:07 schreef Lonaa het volgende:

[..]

JA HOU DAAR MEE OP JA.
Sorry ;(

Maar hij is lekker :D
Lonaazondag 1 februari 2015 @ 16:19
quote:
1s.gif Op zondag 1 februari 2015 16:15 schreef CrunchySelf het volgende:

[..]

Sorry ;(

Maar hij is lekker :D
JAHA! EN IK HEB M NIET
CrunchySelfzondag 1 februari 2015 @ 16:20
quote:
2s.gif Op zondag 1 februari 2015 16:19 schreef Lonaa het volgende:

[..]

JAHA! EN IK HEB M NIET
Wil je een stukje? Heb nog wel wat over, je moet deze eigenlijk echt proeven.
Lonaazondag 1 februari 2015 @ 16:23
quote:
1s.gif Op zondag 1 februari 2015 16:20 schreef CrunchySelf het volgende:

[..]

Wil je een stukje? Heb nog wel wat over, je moet deze eigenlijk echt proeven.
}:|
CrunchySelfzondag 1 februari 2015 @ 16:25
quote:
2s.gif Op zondag 1 februari 2015 16:23 schreef Lonaa het volgende:

[..]

}:|
Sorry ik hou op :Y
Qweazondag 1 februari 2015 @ 16:26
quote:
1s.gif Op zondag 1 februari 2015 16:15 schreef CrunchySelf het volgende:

[..]

Sorry ;(

Maar hij is lekker :D
Told ya!

Ik wil volgende week een bounty taart maken. Cheesecake. Ik had zelf als volgt bedacht :

Bodem van bastogne koekjes. Dan roomkaas met kokos snippers erdoor en kleine chocolade stukjes door de cheese. Dan over de cheese cacao met chocolade schaafsel. En dan bounty bars erop.
Qweazondag 1 februari 2015 @ 16:27
Oh hey Crunch? Niet te lang laten staan die taart. Die bodem wordt na 2 dagen echt vies zacht en de slagroom zuur :Y
Qweazondag 1 februari 2015 @ 16:28
Ik twijfel tussen AGV of soep met pistoletjes #firstworldproblems.

Ik heb eigk in beide geen zin maar ik weet niks anders :')
CrunchySelfzondag 1 februari 2015 @ 16:29
quote:
14s.gif Op zondag 1 februari 2015 16:26 schreef Qwea het volgende:

[..]

Told ya!

Ik wil volgende week een bounty taart maken. Cheesecake. Ik had zelf als volgt bedacht :

Bodem van bastogne koekjes. Dan roomkaas met kokos snippers erdoor en kleine chocolade stukjes door de cheese. Dan over de cheese cacao met chocolade schaafsel. En dan bounty bars erop.
Ik hou niet van bounty, maar hij klinkt wel lekker :9

quote:
14s.gif Op zondag 1 februari 2015 16:27 schreef Qwea het volgende:
Oh hey Crunch? Niet te lang laten staan die taart. Die bodem wordt na 2 dagen echt vies zacht en de slagroom zuur :Y
Nope, ik wou morgen de laatste mensen een stukje voeren en dan flikker ik hem weg. Ik hou het keurig bij dat ene stukje van zonet, hoop ik :P
CrunchySelfzondag 1 februari 2015 @ 16:30
quote:
14s.gif Op zondag 1 februari 2015 16:28 schreef Qwea het volgende:
Ik twijfel tussen AGV of soep met pistoletjes #firstworldproblems.

Ik heb eigk in beide geen zin maar ik weet niks anders :')
Pannenkoeken / Rijst, kip, wokgroente?
Lonaazondag 1 februari 2015 @ 16:32
Dat bountyding ljkt me awesome.

Kokos :9
sandertjuhzondag 1 februari 2015 @ 16:33
Tering maak eens zo'n taart voor mij gekkies! Ik wil ook! *;
Qweazondag 1 februari 2015 @ 16:34
quote:
7s.gif Op zondag 1 februari 2015 16:30 schreef CrunchySelf het volgende:

[..]

Pannenkoeken / Rijst, kip, wokgroente?
Al gehad gisteren en pannenkoeken, meh.
Qweazondag 1 februari 2015 @ 16:34
quote:
0s.gif Op zondag 1 februari 2015 16:33 schreef sandertjuh het volgende:
Tering maak eens zo'n taart voor mij gekkies! Ik wil ook! *;
Of je maakt zelf
CrunchySelfzondag 1 februari 2015 @ 16:34
quote:
0s.gif Op zondag 1 februari 2015 16:33 schreef sandertjuh het volgende:
Tering maak eens zo'n taart voor mij gekkies! Ik wil ook! *;
Ik kan dus totaal niet koken/bakken ofzo en het is mij gelukt *O*

Vond het zelfs leuk, moet niet gekker worden :P
Qweazondag 1 februari 2015 @ 16:34
quote:
2s.gif Op zondag 1 februari 2015 16:32 schreef Lonaa het volgende:
Dat bountyding ljkt me awesome.

Kokos :9
Ja, mij dus ook :P Maar even zien of hij lekker is Donderdag/vrijdag
CrunchySelfzondag 1 februari 2015 @ 16:35
quote:
9s.gif Op zondag 1 februari 2015 16:34 schreef Qwea het volgende:

[..]

Al gehad gisteren en pannenkoeken, meh.
Wij hebben rollade :D Idee?
Qweazondag 1 februari 2015 @ 16:35
quote:
7s.gif Op zondag 1 februari 2015 16:29 schreef CrunchySelf het volgende:

[..]

Ik hou niet van bounty, maar hij klinkt wel lekker :9

[..]

Nope, ik wou morgen de laatste mensen een stukje voeren en dan flikker ik hem weg. Ik hou het keurig bij dat ene stukje van zonet, hoop ik :P
Wegflikkeren is zonde :o ding kost bijna 11 euro! Deel hem dan uit ergens :o
Qweazondag 1 februari 2015 @ 16:36
quote:
7s.gif Op zondag 1 februari 2015 16:35 schreef CrunchySelf het volgende:

[..]

Wij hebben rollade :D Idee?
om 16:35 _O- ik wil graag om 18u eten :P Ja ik weet het, ik ben fucking moeilijk en aan het zeiken. IK WEET HET VAN MEZELF. Het is zo'n dag :{
CrunchySelfzondag 1 februari 2015 @ 16:36
quote:
14s.gif Op zondag 1 februari 2015 16:35 schreef Qwea het volgende:

[..]

Wegflikkeren is zonde :o ding kost bijna 11 euro! Deel hem dan uit ergens :o
11,66 ja :X

Goed idee, werk kan het wel :)
sandertjuhzondag 1 februari 2015 @ 16:37
quote:
3s.gif Op zondag 1 februari 2015 16:34 schreef Qwea het volgende:

[..]

Of je maakt zelf
Ik kan niet koken :6
CrunchySelfzondag 1 februari 2015 @ 16:37
quote:
14s.gif Op zondag 1 februari 2015 16:36 schreef Qwea het volgende:

[..]

om 16:35 _O- ik wil graag om 18u eten :P Ja ik weet het, ik ben fucking moeilijk en aan het zeiken. IK WEET HET VAN MEZELF. Het is zo'n dag :{
Kan perfect, 90 min in oven. Zit er nu in :)

To state the obvious:
STOP DAN MET ZEIKEN!

:)
Qweazondag 1 februari 2015 @ 16:37
quote:
0s.gif Op zondag 1 februari 2015 16:37 schreef sandertjuh het volgende:

[..]

Ik kan niet koken :6
Tijd om het te leren, vriend :Y)
Qweazondag 1 februari 2015 @ 16:38
quote:
7s.gif Op zondag 1 februari 2015 16:36 schreef CrunchySelf het volgende:

[..]

11,66 ja :X

Goed idee, werk kan het wel :)
Ja, dat zeg ik. Beter dan mee naar het werk. Want dat is echt kei zonde :Y

En ja, ik zal stoppen met zeiken ;(
CrunchySelfzondag 1 februari 2015 @ 16:39
quote:
14s.gif Op zondag 1 februari 2015 16:38 schreef Qwea het volgende:

[..]

Ja, dat zeg ik. Beter dan mee naar het werk. Want dat is echt kei zonde :Y

En ja, ik zal stoppen met zeiken ;(
Klopt :Y

^O^
CrunchySelfzondag 1 februari 2015 @ 16:49
Klote taart ;( Nu last van m'n maag :')
Qweazondag 1 februari 2015 @ 16:53
quote:
7s.gif Op zondag 1 februari 2015 16:49 schreef CrunchySelf het volgende:
Klote taart ;( Nu last van m'n maag :')
_O- _O- _O-
La_Tramposazondag 1 februari 2015 @ 16:56
quote:
14s.gif Op zondag 1 februari 2015 15:57 schreef Qwea het volgende:

[..]

Heb je die nou nog niet?! Mijn zus heeft een cd die ik heb gestuurd ook nog niet :{ Sanger jij al wel je poeder?

Duurde bij Sander en La_tramposa ook eeeeeeeuwen geloof ik.
Naar mij heb je niets opgestuurd, mijn vriend heeft tonnen whey mocht ik dat willen proberen. Zou misschien wel goed zijn om dat nu te nemen, maar bleh moet er eigenlijk niet aan denken.
Qweazondag 1 februari 2015 @ 16:59
quote:
1s.gif Op zondag 1 februari 2015 16:56 schreef La_Tramposa het volgende:

[..]

Naar mij heb je niets opgestuurd, mijn vriend heeft tonnen whey mocht ik dat willen proberen. Zou misschien wel goed zijn om dat nu te nemen, maar bleh moet er eigenlijk niet aan denken.
Maraca was dat dan? Men ik haal jullie altijd door elkaar :')

Waarom flikker je niet een scoop in een smoothie? Proef je er niks van :P
CrunchySelfzondag 1 februari 2015 @ 17:02
quote:
14s.gif Op zondag 1 februari 2015 16:53 schreef Qwea het volgende:

[..]

_O- _O- _O-
Ik lijd pijn en jij lacht mij uit? :(
Qweazondag 1 februari 2015 @ 17:21
quote:
7s.gif Op zondag 1 februari 2015 17:02 schreef CrunchySelf het volgende:

[..]

Ik lijd pijn en jij lacht mij uit? :(
Misschien moet je als trootst nog een stukkie nemen!
CrunchySelfzondag 1 februari 2015 @ 17:22
quote:
10s.gif Op zondag 1 februari 2015 17:21 schreef Qwea het volgende:

[..]

Misschien moet je als trootst nog een stukkie nemen!
Goed plan :D
Artoozondag 1 februari 2015 @ 19:21
OMG GUYS die taart! Awesome!

Ik at bij mijn ouders en ze hadden tiramisu als toetje. Dat kon ik echt niet weerstaan :P
sangerzondag 1 februari 2015 @ 20:50
quote:
1s.gif Op zondag 1 februari 2015 07:55 schreef Qwea het volgende:

[..]

Wat? Grapje, right?
De neef van mijn maatje heeft hem een aantal keer gedaan. Zal eens aan hem vragen voor je :)

BTW; hoe download je vanaf die link die je gaf? Krijg wel een linkje, maar hij start geen download op?
sangerzondag 1 februari 2015 @ 20:54
quote:
14s.gif Op zondag 1 februari 2015 15:57 schreef Qwea het volgende:

[..]

Heb je die nou nog niet?! Mijn zus heeft een cd die ik heb gestuurd ook nog niet :{ Sanger jij al wel je poeder?

Duurde bij Sander en La_tramposa ook eeeeeeeuwen geloof ik.
Nog niets gezien hier :N

Hoe heb je het verstuurd?
fluitbekzeenaald2.0zondag 1 februari 2015 @ 20:54
quote:
1s.gif Op zondag 1 februari 2015 07:55 schreef Qwea het volgende:

[..]

Wat? Grapje, right?
http://m.ad.nl/ad/m/nl/10(...)eel-been-kwijt.dhtml
sangerzondag 1 februari 2015 @ 20:55
quote:
14s.gif Op zondag 1 februari 2015 16:02 schreef Qwea het volgende:
Ja hoi. Kan iedereen die evt wil komen naar de meet op 04-04 mij even een PM doen met zijn/haar 06? Dan kan ik een groepsapp maken :P
Check :)
sangerzondag 1 februari 2015 @ 21:00
quote:
Dat komt niet zozeer door de modder an sich zo te zien... Daarnaast is een snijwond in een warm lichaal met vuiligheid altijd levensgevaarlijk. In tropische landen kun je aan een simpel schrammetje overlijden....
Qweazondag 1 februari 2015 @ 21:14
quote:
Wat de neuk :o
Artoozondag 1 februari 2015 @ 21:23
Dat is wel vette pech, damn :{
sangerzondag 1 februari 2015 @ 21:42
Ik ben dit weekend overigens lui geweest :')

Beide dagen voor mijn doen laat uit bed, gisteren thuis aan het werk geweest en auto van vrouw moeten maken. En vandaag had O+ al plannen dus ik was thuis met de kids. Oftewel, hele week geen sportschool gezien ;(

Nog een vraag die mij te binnen schoot. Veranderen de kcal van een product door bereiding? Bv. een ei heeft rauw 91 kcal, wordt dit meer als je het bakt (zonder boter/olie)?
Artoozondag 1 februari 2015 @ 21:57
Als je er niets aan toevoegt, dan lijkt me dat niet nee.
Lonaazondag 1 februari 2015 @ 21:58
Ik ga mee met Artoo. Volgens mij kan het wel minder worden? Tenminste, volgens mij had ik ooit ergens gelezen dat geroosterd brood minder kcal bevat dan gewoon brood?
Lonaazondag 1 februari 2015 @ 21:58
Oh, nevermind 'Het is een fabel dat een geroosterde boterham minder calorieën bevat dan een gewone snee brood. '
Lonaazondag 1 februari 2015 @ 21:58
Het leek me ook raar op zich, maar ooit heb ik dit ergens opgeslagen :P
Artoozondag 1 februari 2015 @ 21:59
quote:
2s.gif Op zondag 1 februari 2015 21:58 schreef Lonaa het volgende:
Oh, nevermind 'Het is een fabel dat een geroosterde boterham minder calorieën bevat dan een gewone snee brood. '
Het bevat (goh) minder vocht dan een gewone snee brood. That's all :)
sangerzondag 1 februari 2015 @ 21:59
Dat leek mij ook. Maar als ik opzoek wat een uitsmijter gebakken zonder boter of olie aan kcal is en een ei volgens de verpakking rijmt dat niet. Dacht er laatst al aan, maar nu pas weer :')

En door een combinatie van ingredienten? Als een soort van (chemische) reactie.
sangerzondag 1 februari 2015 @ 22:00
quote:
0s.gif Op zondag 1 februari 2015 21:59 schreef Artoo het volgende:

[..]

Het bevat (goh) minder vocht dan een gewone snee brood. That's all :)
Dus er zitten wel meer kcal in per 100 gram dan.
Lonaazondag 1 februari 2015 @ 22:01
quote:
0s.gif Op zondag 1 februari 2015 22:00 schreef sanger het volgende:

[..]

Dus er zitten wel meer kcal in per 100 gram dan.
Ja. Is dus iets voedzamer per 100 gram.
Artoozondag 1 februari 2015 @ 22:02
quote:
0s.gif Op zondag 1 februari 2015 22:00 schreef sanger het volgende:

[..]

Dus er zitten wel meer kcal in per 100 gram dan.
Omdat het water er uit is, heb je meer brood nodig om aan 100g te komen. Dus automatisch meer kcal. Ja.
La_Tramposazondag 1 februari 2015 @ 22:12
quote:
0s.gif Op zondag 1 februari 2015 21:00 schreef sanger het volgende:

[..]

Dat komt niet zozeer door de modder an sich zo te zien... Daarnaast is een snijwond in een warm lichaal met vuiligheid altijd levensgevaarlijk. In tropische landen kun je aan een simpel schrammetje overlijden....
http://www.ad.nl/ad/nl/10(...)oor-Mudrunners.dhtml

;)
Qweazondag 1 februari 2015 @ 22:16
quote:
0s.gif Op zondag 1 februari 2015 21:42 schreef sanger het volgende:
Ik ben dit weekend overigens lui geweest :')

Beide dagen voor mijn doen laat uit bed, gisteren thuis aan het werk geweest en auto van vrouw moeten maken. En vandaag had O+ al plannen dus ik was thuis met de kids. Oftewel, hele week geen sportschool gezien ;(

Nog een vraag die mij te binnen schoot. Veranderen de kcal van een product door bereiding? Bv. een ei heeft rauw 91 kcal, wordt dit meer als je het bakt (zonder boter/olie)?
Ze gaan uit van veel boter. Ik doe ei en boter los invoeren.
Qweazondag 1 februari 2015 @ 22:17
quote:
:{
sangerzondag 1 februari 2015 @ 22:19
quote:
1s.gif Op zondag 1 februari 2015 22:16 schreef Qwea het volgende:

[..]

Ze gaan uit van veel boter. Ik doe ei en boter los invoeren.
In MFP heb je bv ook zonder boter of olie en dan is het toch beduidend meer dan een ei gekookt bv. Maar goed, was even nieuwsgierig :P
sangerzondag 1 februari 2015 @ 22:21
quote:
Dacht dat het alleen in Biddinghuizen was... Die kende ik niet :o
sangerzondag 1 februari 2015 @ 22:23
quote:
0s.gif Op zondag 1 februari 2015 22:02 schreef Artoo het volgende:

[..]

Omdat het water er uit is, heb je meer brood nodig om aan 100g te komen. Dus automatisch meer kcal. Ja.
Maar als je het gewoon houdt bij dezelfde hoeveelheid onbereid als bereid dus niet :)
Qweazondag 1 februari 2015 @ 22:29
quote:
0s.gif Op zondag 1 februari 2015 22:19 schreef sanger het volgende:

[..]

In MFP heb je bv ook zonder boter of olie en dan is het toch beduidend meer dan een ei gekookt bv. Maar goed, was even nieuwsgierig :P
Ik voer het echt als een gekookt ei in. Ei is ei.

Maar mfp klopt ook geen reet van want er staan 900 gekookte eieren in met 900 verschillende voedingswaardes :P
Lonaazondag 1 februari 2015 @ 22:31
quote:
1s.gif Op zondag 1 februari 2015 22:29 schreef Qwea het volgende:

[..]

Ik voer het echt als een gekookt ei in. Ei is ei.

Maar mfp klopt ook geen reet van want er staan 900 gekookte eieren in met 900 verschillende voedingswaardes :P
Ja maar ik wil dat het klopt. ;(
sangerzondag 1 februari 2015 @ 22:35
quote:
2s.gif Op zondag 1 februari 2015 22:31 schreef Lonaa het volgende:

[..]

Ja maar ik wil dat het klopt. ;(
Ja ik ook :P
Qweazondag 1 februari 2015 @ 22:39
quote:
2s.gif Op zondag 1 februari 2015 22:31 schreef Lonaa het volgende:

[..]

Ja maar ik wil dat het klopt. ;(
dan kijk je op de verpakking?
CrunchySelfmaandag 2 februari 2015 @ 07:54
Einen wunderschönen guten morgen :D Weekend weer voorbij, we mogen weer werken *O*

Lijstje voor vandaag. Zonder m'n avondeten, zal AGV worden.
SPOILER: MFP Rapport
rUoCg0j.png
Myraelamaandag 2 februari 2015 @ 08:21
Vandaag begonnen met een super lekkere smoothie. :D Kokosmelk, mango en passievrucht. Mango gisteren in blokjes in de vriezer gedaan. Dan krijg je een lekker koude en dikkere smoothie. :9~
CrunchySelfmaandag 2 februari 2015 @ 08:30
Mango :9
sangermaandag 2 februari 2015 @ 08:52
Mogguhhhh....... File.........

Ga dus te laat komen voor training :')

Lijstje :
O: 3 volkoren, 1 kipfilet, 1 smeerkaas, 1 gebraden gehakt
L: door locatie bestelde broodjes, hoop bruin en wat mager beleg
D: pasta uit de oven
T: kwark, best veel denk ik.
S: hangt er vanaf of ik nog met auto van vrouw aan de gang moet

Ben mijn T vergeten mee te nemen helaas.
Qweamaandag 2 februari 2015 @ 08:52
Lijstje :

O: Bak kwark, 4x spelt, 2 tonijn, 2 eieren met ham eronder.
S: Leg day maar eens proberen
L: Whey shake, 4x spelt, pindakaas, kaas, kalkoenfilet, rosbief, bak kwark, banaan.
T: Restje pasta met kipfilet en tonijn, paprika, champignons, uitje, bosuitje.
D: Kipfilet, spitskool, aardappelen, griekse yoghurt, jus.
T: 2 handjes walnoten, 1 handje studentenhaver, 1 handje macademia noten. 2 proteine pannenkoeken, 1 roggenbrood kaas, bak kwark met banaan.
IJsdraakjemaandag 2 februari 2015 @ 08:59
Ik weet weer waarom ik een hekel heb aan soja. :')

Vandaag verder planningsloos. Gaat toch wel een standaard dag worden. :+
La_Tramposamaandag 2 februari 2015 @ 09:00
Nog geen lijstje, even kijken wat de dag brengt. Wel balen dat ik geen vriezer heb in deze logeerwoning, geen vruchtjes meer door mijn ontbijt en geen restjes-voorraad :(
Bla_Bla_Blamaandag 2 februari 2015 @ 09:04
qwea heb jij zo'n hoge verbranding of sport je gewoon echt enorm veel dat ze zoveel kunt eten? Ben een beetje jaloers :P

o: 5 lepels kwark/wheycrunch/noten en zadenmix
t1: kwark :') (kon niks anders verzinnen)
l: sportpannekoekjes van body en fit (best lekker)
t2: ei
t3: cashews
t4: ei en banaan
S: uur paardrijden
d: soep en stokbrood
Qweamaandag 2 februari 2015 @ 09:11
Ja hoor, en op het moment dat ik op enter ramde reanimatie oproep weer :') Ik was te ver weg om erop te reageren, maar kolere, dat is al de 7de van dit jaar alleen. Pfff
Qweamaandag 2 februari 2015 @ 09:11
quote:
0s.gif Op maandag 2 februari 2015 09:04 schreef Bla_Bla_Bla het volgende:
qwea heb jij zo'n hoge verbranding of sport je gewoon echt enorm veel dat ze zoveel kunt eten? Ben een beetje jaloers :P

o: 5 lepels kwark/wheycrunch/noten en zadenmix
t1: kwark :') (kon niks anders verzinnen)
l: sportpannekoekjes van body en fit (best lekker)
t2: ei
t3: cashews
t4: ei en banaan
S: uur paardrijden
d: soep en stokbrood
De laatste tijd gaat sporten echt kut :') Dus ik sport niet zoveel momenteel :P
Qweamaandag 2 februari 2015 @ 09:12
En ik kan mijn knie brace niet vinden :( /firstworldproblems
Artoomaandag 2 februari 2015 @ 09:15
Mogguh!
Bla_Bla_Blamaandag 2 februari 2015 @ 09:17
quote:
14s.gif Op maandag 2 februari 2015 09:11 schreef Qwea het volgende:

[..]

De laatste tijd gaat sporten echt kut :') Dus ik sport niet zoveel momenteel :P
maar hoe doe je dat dan, als ik dat eet dan ben ik in no time moddervet -O-
En hoezo gaat t sporten kut
Artoomaandag 2 februari 2015 @ 09:19
Lijstje!

O: 250g magere kwark met peer, kaneel en een tl honing
L: Omelet van 2 eieren met courgette, spinazie en wat grana padano
T: Smoothie van ongezoete sojamelk met banaan en spinazie
A: Daar moet ik nog even over nadenken :P
CrunchySelfmaandag 2 februari 2015 @ 09:22
quote:
14s.gif Op maandag 2 februari 2015 08:52 schreef Qwea het volgende:
Lijstje :

O: Bak kwark, 4x spelt, 2 tonijn, 2 eieren met ham eronder.
S: Leg day maar eens proberen
L: Whey shake, 4x spelt, pindakaas, kaas, kalkoenfilet, rosbief, bak kwark, banaan.
T: Restje pasta met kipfilet en tonijn, paprika, champignons, uitje, bosuitje.
D: Kipfilet, spitskool, aardappelen, griekse yoghurt, jus.
T: 2 handjes walnoten, 1 handje studentenhaver, 1 handje macademia noten. 2 proteine pannenkoeken, 1 roggenbrood kaas, bak kwark met banaan.
En weer een dorp in Afrika zonder eten omdat jij alles al op hebt :( Die arme mensen :X

quote:
14s.gif Op maandag 2 februari 2015 09:11 schreef Qwea het volgende:
Ja hoor, en op het moment dat ik op enter ramde reanimatie oproep weer :') Ik was te ver weg om erop te reageren, maar kolere, dat is al de 7de van dit jaar alleen. Pfff
:X
CrunchySelfmaandag 2 februari 2015 @ 09:26
Ik baal. Want Slimpie niet te vinden in de lokale AH, nu dus met Karvan Cevitam siroop troep voor de kwark. Per 100 ml pure siroop 305 kcal, en 75 g suiker :X

En ja, zonder vind ik het niet te vreten :')

Edit: En tering wat komt daar een zoete geur vanaf :r
sandertjuhmaandag 2 februari 2015 @ 09:29
Slimpie O+

Ik ben m'n oordopjes weer eens vergeten ;( Zo stom met sporten dan
Qweamaandag 2 februari 2015 @ 09:34
quote:
7s.gif Op maandag 2 februari 2015 09:26 schreef CrunchySelf het volgende:
Ik baal. Want Slimpie niet te vinden in de lokale AH, nu dus met Karvan Cevitam siroop troep voor de kwark. Per 100 ml pure siroop 305 kcal, en 75 g suiker :X

En ja, zonder vind ik het niet te vreten :')

Edit: En tering wat komt daar een zoete geur vanaf :r
Had dan een bak optimel kwark meegenomen, slimneus :P

Sorry dorp in afrika.

Ik ga mijn fysio maar eens aan zijn oren trekken of ie me ff snel kan tapen :W
Sarabimaandag 2 februari 2015 @ 09:35
quote:
14s.gif Op maandag 2 februari 2015 08:21 schreef Myraela het volgende:
Vandaag begonnen met een super lekkere smoothie. :D Kokosmelk, mango en passievrucht. Mango gisteren in blokjes in de vriezer gedaan. Dan krijg je een lekker koude en dikkere smoothie. :9~
Lekker tropisch :9
Qweamaandag 2 februari 2015 @ 09:35
quote:
0s.gif Op maandag 2 februari 2015 09:29 schreef sandertjuh het volgende:
Slimpie O+

Ik ben m'n oordopjes weer eens vergeten ;( Zo stom met sporten dan
Ik ga dan serieus niet sporten :@

Wordt nog leuk met de mudmasters :X dan kunnen ze niet mee :(
CrunchySelfmaandag 2 februari 2015 @ 09:38
quote:
1s.gif Op maandag 2 februari 2015 09:34 schreef Qwea het volgende:

[..]

Had dan een bak optimel kwark meegenomen, slimneus :P

Sorry dorp in afrika.

Ik ga mijn fysio maar eens aan zijn oren trekken of ie me ff snel kan tapen :W
Kut, dat was ook wel een optie geweest :')
Myraelamaandag 2 februari 2015 @ 09:39
quote:
7s.gif Op maandag 2 februari 2015 09:26 schreef CrunchySelf het volgende:
Ik baal. Want Slimpie niet te vinden in de lokale AH, nu dus met Karvan Cevitam siroop troep voor de kwark. Per 100 ml pure siroop 305 kcal, en 75 g suiker :X

En ja, zonder vind ik het niet te vreten :')

Edit: En tering wat komt daar een zoete geur vanaf :r
Gooi gewoon fruit in je kwark.
sandertjuhmaandag 2 februari 2015 @ 09:41
quote:
1s.gif Op maandag 2 februari 2015 09:35 schreef Qwea het volgende:

[..]

Ik ga dan serieus niet sporten :@

Wordt nog leuk met de mudmasters :X dan kunnen ze niet mee :(
Was weer veel te gehaast vanmorgen. Ik leg ze ook elke keer weer op een andere plek thuis :+
Als ik ze nu gewoon eens na het sporten in m'n sporttas stop is er niks aan de hand :P Kan ik ze ook niet meer vergeten 8)7
La_Tramposamaandag 2 februari 2015 @ 09:45
quote:
1s.gif Op maandag 2 februari 2015 09:35 schreef Qwea het volgende:

[..]

Ik ga dan serieus niet sporten :@

Wordt nog leuk met de mudmasters :X dan kunnen ze niet mee :(
Het schijnt dat de mudmasters een sociaal evenement is waar mensen ook met elkaar praten en zo :P

Maar is er in jullie sportschool geen muziek dan?

En hardlopen zonder muziek is gewoon een kwestie van wennen, je zult zien dat je dan weer hele andere dingen gaan opvallen. Vooral bij een wedstrijd mis je echt iets als je alleen met je muziek bezig bent..
CrunchySelfmaandag 2 februari 2015 @ 09:46
quote:
14s.gif Op maandag 2 februari 2015 09:39 schreef Myraela het volgende:

[..]

Gooi gewoon fruit in je kwark.
Die had ik al op :P Maar goede voor de toekomst, misschien is dat dan wel te eten zonder toevoegingen :)
Myraelamaandag 2 februari 2015 @ 09:47
quote:
7s.gif Op maandag 2 februari 2015 09:46 schreef CrunchySelf het volgende:

[..]

Die had ik al op :P Maar goede voor de toekomst, misschien is dat dan wel te eten zonder toevoegingen :)
Ik vind van wel in ieder geval, je proeft wel nog steeds de kwark, maar misschien leer je zo wel aan de smaak wennen.
CrunchySelfmaandag 2 februari 2015 @ 09:49
Ik heb altijd de goedkope iPhone dopjes in mijn sporttas als back-up en neem mijn dure dopjes mee (gebruik ik ook op werk).

Wat ik heb met de muziek van de sportschool is dat ik me daarmee lang niet zo goed kan focussen als met eigen dopjes. Ik sluit me dan helemaal af van de buitenwereld en dat is awesome. :D
CrunchySelfmaandag 2 februari 2015 @ 09:49
quote:
14s.gif Op maandag 2 februari 2015 09:47 schreef Myraela het volgende:

[..]

Ik vind van wel in ieder geval, je proeft wel nog steeds de kwark, maar misschien leer je zo wel aan de smaak wennen.
Misschien is het inderdaad gewoon wennen. Zijn meer dingen die ik nooit at, maar nu zelfs lekker ben gaan vinden :)
sandertjuhmaandag 2 februari 2015 @ 10:02
quote:
0s.gif Op maandag 2 februari 2015 09:45 schreef La_Tramposa het volgende:
Het schijnt dat de mudmasters een sociaal evenement is waar mensen ook met elkaar praten en zo

Maar is er in jullie sportschool geen muziek dan?

En hardlopen zonder muziek is gewoon een kwestie van wennen, je zult zien dat je dan weer hele andere dingen gaan opvallen. Vooral bij een wedstrijd mis je echt iets als je alleen met je muziek bezig bent..
Muziek in de sportschool gaat nergens over.. is echte regelrechte troep wat daar gedraaid word. Liever m'n eigen muziek dan. Kan me daar ook beter mee concentreren :D O+
Qweamaandag 2 februari 2015 @ 10:20
quote:
0s.gif Op maandag 2 februari 2015 09:45 schreef La_Tramposa het volgende:

[..]

Het schijnt dat de mudmasters een sociaal evenement is waar mensen ook met elkaar praten en zo :P

Maar is er in jullie sportschool geen muziek dan?

En hardlopen zonder muziek is gewoon een kwestie van wennen, je zult zien dat je dan weer hele andere dingen gaan opvallen. Vooral bij een wedstrijd mis je echt iets als je alleen met je muziek bezig bent..
Ik hou niet van praten en sociaal doen. Ik ben qua sport sowieso een loner. Niet tegen me aan zeiken, gewoon lekker tegen jezelf lullen.

Em ze draaien in mijn gym geen hardcore. En doe oordoppen zijn ideaal om je af te sluiten.
Qweamaandag 2 februari 2015 @ 10:22
Damn mijn leg extension loopt best achter bij de curl :')
Nammiemaandag 2 februari 2015 @ 10:28
quote:
0s.gif Op maandag 2 februari 2015 09:17 schreef Bla_Bla_Bla het volgende:

[..]

maar hoe doe je dat dan, als ik dat eet dan ben ik in no time moddervet -O-
En hoezo gaat t sporten kut
Veel sporten natuurlijk. Als jij heel veel gaat sporten, kan je wss hetzelfde gaan eten qua hoeveelheden.
Nammiemaandag 2 februari 2015 @ 10:34
quote:
7s.gif Op maandag 2 februari 2015 09:49 schreef CrunchySelf het volgende:
Ik heb altijd de goedkope iPhone dopjes in mijn sporttas als back-up en neem mijn dure dopjes mee (gebruik ik ook op werk).

Wat ik heb met de muziek van de sportschool is dat ik me daarmee lang niet zo goed kan focussen als met eigen dopjes. Ik sluit me dan helemaal af van de buitenwereld en dat is awesome. :D
Ik heb echt 3/4 paar iPhone oordopjes en ze liggen overal en nergens. Ideaal dus, vergeet ze nooit. 👻

Ik kan trouwens niet hardlopen zonder muziek, tenzij ik met iemand samen ren.. 😎
CrunchySelfmaandag 2 februari 2015 @ 10:34
quote:
0s.gif Op maandag 2 februari 2015 10:22 schreef Qwea het volgende:
Damn mijn leg extension loopt best achter bij de curl :')
Je bedoelt in gewicht ofzo?
CrunchySelfmaandag 2 februari 2015 @ 10:36
quote:
1s.gif Op maandag 2 februari 2015 10:34 schreef Nammie het volgende:

[..]

Ik heb echt 3/4 paar iPhone oordopjes en ze liggen overal en nergens. Ideaal dus, vergeet ze nooit. 👻

Ik kan trouwens niet hardlopen zonder muziek, tenzij ik met iemand samen ren.. 😎
Uhuh, herkenbaar :'). Alleen heb ik veel liever mijn eigen, veel beter geluid :)
Qweamaandag 2 februari 2015 @ 10:41
quote:
7s.gif Op maandag 2 februari 2015 10:34 schreef CrunchySelf het volgende:

[..]

Je bedoelt in gewicht ofzo?
Ja :') 85 ten opzichte van 65 :')
Qweamaandag 2 februari 2015 @ 10:41
quote:
1s.gif Op maandag 2 februari 2015 10:28 schreef Nammie het volgende:

[..]

Veel sporten natuurlijk. Als jij heel veel gaat sporten, kan je wss hetzelfde gaan eten qua hoeveelheden.
Ik sport niet zoveel hoor
Lonaamaandag 2 februari 2015 @ 10:42
Goedemorgen. Niet zwemmen vandaag of morgen. -O- En alleen een uur baantjes trekken zie ik echt niet zitten.

Wel vandaag 5 of 6 km met de hond en maar wat KT doen dan.

Lijstje:
O: Smoothie, banaan, kiwi, spinazie
L: Brood met tonijnsalade denk ik
D: Soep van pastinaak, kokos en appel
T: Druifjes
Nammiemaandag 2 februari 2015 @ 10:44
quote:
1s.gif Op maandag 2 februari 2015 10:41 schreef Qwea het volgende:

[..]

Ik sport niet zoveel hoor
Hoevaak? 5/6x per week? Dan is het toch niet gek dat je veel meer kunt eten? Dat geldt voor iedereen :)
La_Tramposamaandag 2 februari 2015 @ 10:47
quote:
1s.gif Op maandag 2 februari 2015 10:44 schreef Nammie het volgende:

[..]

Hoevaak? 5/6x per week? Dan is het toch niet gek dat je veel meer kunt eten? Dat geldt voor iedereen :)
Mwah, ik sport ook 5/6 keer per week en ik eet denk ik maximaal 2/3 van wat Qwea eet :P

Ik denk dat het vooral de extra spiermassa is die zij gekweekt heeft, waardoor ze nog steeds meer verbrand dan de gemiddelde vrouw ook al sport ze niet.
Nammiemaandag 2 februari 2015 @ 10:54
quote:
0s.gif Op maandag 2 februari 2015 10:47 schreef La_Tramposa het volgende:

[..]

Mwah, ik sport ook 5/6 keer per week en ik eet denk ik maximaal 2/3 van wat Qwea eet :P

Ik denk dat het vooral de extra spiermassa is die zij gekweekt heeft, waardoor ze nog steeds meer verbrand dan de gemiddelde vrouw ook al sport ze niet.
Ohja prima maar dat kan iedereen dan toch gewoon bereiken door veel te sporten lijkt mij.
La_Tramposamaandag 2 februari 2015 @ 10:57
quote:
1s.gif Op maandag 2 februari 2015 10:54 schreef Nammie het volgende:

[..]

Ohja prima maar dat kan iedereen dan toch gewoon bereiken door veel te sporten lijkt mij.
Hmm nee, het hangt deels van je lichaamsbouw af en het is ook wel iets waar je bewust dingen voor moet doen en laten, wil je echt kilo's spiermassa aankomen. Ik word door het sporten steeds fitter en mijn spieren worden steeds sterker, maar ze nemen niet onwijs toe in omvang of zo. Dat is ook geen doel van mij, daarom eet ik ook geen whey en kilo's kwark en hang ik niet in de gewichten ;)
Qweamaandag 2 februari 2015 @ 10:59
quote:
0s.gif Op maandag 2 februari 2015 09:04 schreef Bla_Bla_Bla het volgende:
qwea heb jij zo'n hoge verbranding of sport je gewoon echt enorm veel dat ze zoveel kunt eten? Ben een beetje jaloers :P

o: 5 lepels kwark/wheycrunch/noten en zadenmix
t1: kwark :') (kon niks anders verzinnen)
l: sportpannekoekjes van body en fit (best lekker)
t2: ei
t3: cashews
t4: ei en banaan
S: uur paardrijden
d: soep en stokbrood
Wat een vaag lijstje btw. Overkill aan eiwitten lijkt het. Uit niet natuurlijke bronnen over het algemeen. Weinig kh, geen groente en eenzijdige vetten
sandertjuhmaandag 2 februari 2015 @ 11:00
Ik moet nog gaan bedenken wat ik als lunch moet gaan eten.. heb geen kipfilet gebakken gisteravond :+

Misschien maar even een bak kwark scoren in de supermarkt straks.
Qweamaandag 2 februari 2015 @ 11:03
quote:
0s.gif Op maandag 2 februari 2015 11:00 schreef sandertjuh het volgende:
Ik moet nog gaan bedenken wat ik als lunch moet gaan eten.. heb geen kipfilet gebakken gisteravond :+

Misschien maar even een bak kwark scoren in de supermarkt straks.
tonijn uit blik? Met salade en brood? Pleur je het allemaal op brood :Y
Lonaamaandag 2 februari 2015 @ 11:04
quote:
1s.gif Op maandag 2 februari 2015 11:03 schreef Qwea het volgende:

[..]

tonijn uit blik? Met salade en brood? Pleur je het allemaal op brood :Y
Dat was ook mijn tactiek voor vanmiddag. :D
Qweamaandag 2 februari 2015 @ 11:04
quote:
0s.gif Op maandag 2 februari 2015 10:57 schreef La_Tramposa het volgende:

[..]

Hmm nee, het hangt deels van je lichaamsbouw af en het is ook wel iets waar je bewust dingen voor moet doen en laten, wil je echt kilo's spiermassa aankomen. Ik word door het sporten steeds fitter en mijn spieren worden steeds sterker, maar ze nemen niet onwijs toe in omvang of zo. Dat is ook geen doel van mij, daarom eet ik ook geen whey en kilo's kwark en hang ik niet in de gewichten ;)
:Y

Alles met goed zijn. Je schema, je rust, je voeding, je sups. Alles. Bij mij is het voor 75% goed. Ik wil naar 85% tweaken :P
Qweamaandag 2 februari 2015 @ 11:06
quote:
2s.gif Op maandag 2 februari 2015 11:04 schreef Lonaa het volgende:

[..]

Dat was ook mijn tactiek voor vanmiddag. :D
Lekker!:

Brood. Tonijn erop. Uitje fruiten, champignons erbij, rode paprika erbij.

Yoghurt(beetje!!) in bakje. Sambal erdoor. Bieslook. Evt drupje honing. Tonijn op brood. Sausje bij paprika shizzle in de pan, roeren, ff bakken, op brood. Eet smakelijk!

_O_
sandertjuhmaandag 2 februari 2015 @ 11:07
quote:
1s.gif Op maandag 2 februari 2015 11:03 schreef Qwea het volgende:

[..]

tonijn uit blik? Met salade en brood? Pleur je het allemaal op brood :Y
Blegh.. tonijn uit blik.. dat moet ik dus echt niet! :r Heb je nog andere ideetjes voor me? :D
Bla_Bla_Blamaandag 2 februari 2015 @ 11:07
quote:
1s.gif Op maandag 2 februari 2015 10:28 schreef Nammie het volgende:

[..]

Veel sporten natuurlijk. Als jij heel veel gaat sporten, kan je wss hetzelfde gaan eten qua hoeveelheden.
ehm ik sport 4 x per week..lijkt mij niet heel weinig
Qweamaandag 2 februari 2015 @ 11:07
quote:
0s.gif Op maandag 2 februari 2015 11:07 schreef sandertjuh het volgende:

[..]

Blegh.. tonijn uit blik.. dat moet ik dus echt niet! :r
Broodje zalm?
sandertjuhmaandag 2 februari 2015 @ 11:08
quote:
1s.gif Op maandag 2 februari 2015 11:07 schreef Qwea het volgende:

[..]

Broodje zalm?
Ook niet.. sorry! Ben een lastige klant he? >:)
La_Tramposamaandag 2 februari 2015 @ 11:09
quote:
0s.gif Op maandag 2 februari 2015 11:07 schreef Bla_Bla_Bla het volgende:

[..]

ehm ik sport 4 x per week..lijkt mij niet heel weinig
Wat doe je qua sport, hoeveel weeg je, en is dat vooral spieren of ook een hoog vetpercentage? Die factoren bepalen allemaal hoeveel je verbruikt.
Qweamaandag 2 februari 2015 @ 11:09
quote:
0s.gif Op maandag 2 februari 2015 11:07 schreef sandertjuh het volgende:

[..]

Blegh.. tonijn uit blik.. dat moet ik dus echt niet! :r Heb je nog andere ideetjes voor me? :D
Pasta kant en klaar van ah :P 450g 110kcal per 100g. Eet je de eiwitten vanaf.

Uitsmijter op brood? Gerookte kipfilet op brood met zelfde sausje als tonijn? En paprika enzulks?
Bla_Bla_Blamaandag 2 februari 2015 @ 11:09
quote:
1s.gif Op maandag 2 februari 2015 10:59 schreef Qwea het volgende:

[..]

Wat een vaag lijstje btw. Overkill aan eiwitten lijkt het. Uit niet natuurlijke bronnen over het algemeen. Weinig kh, geen groente en eenzijdige vetten
weinig KH is ook het idee, probeer wat vet kwijt te raken. En om spierverlies tegen te gaan de overkill aan eiwitten...dacht dat dat een goede manier was. Maar als je tips hebt graag!
Qweamaandag 2 februari 2015 @ 11:09
quote:
0s.gif Op maandag 2 februari 2015 11:08 schreef sandertjuh het volgende:

[..]

Ook niet.. sorry! Ben een lastige klant he? >:)
Kun je bakken op je werk?
Qweamaandag 2 februari 2015 @ 11:10
quote:
0s.gif Op maandag 2 februari 2015 11:09 schreef Bla_Bla_Bla het volgende:

[..]

weinig KH is ook het idee, probeer wat vet kwijt te raken. En om spierverlies tegen te gaan de overkill aan eiwitten...dacht dat dat een goede manier was. Maar als je tips hebt graag!
Lees de OP eens :') serieus.
Myraelamaandag 2 februari 2015 @ 11:10
Gerookte kipfilet op brood, met avocado en rode ui. O+
sandertjuhmaandag 2 februari 2015 @ 11:11
quote:
1s.gif Op maandag 2 februari 2015 11:09 schreef Qwea het volgende:

[..]

Kun je bakken op je werk?
Nee niet bakken.. heb wel een magnetron tot m'n beschikking!
Qweamaandag 2 februari 2015 @ 11:11
quote:
14s.gif Op maandag 2 februari 2015 11:10 schreef Myraela het volgende:
Gerookte kipfilet op brood, met avocado en rode ui. O+
Boks! Zonder advocado :r
La_Tramposamaandag 2 februari 2015 @ 11:11
Mijn lunch wordt 2 boterhammen met kaas en 2 gekookte eieren en een appel. Waarom gek doen als het ook normaal kan :P
CrunchySelfmaandag 2 februari 2015 @ 11:12
quote:
0s.gif Op maandag 2 februari 2015 11:11 schreef La_Tramposa het volgende:
Mijn lunch wordt 2 boterhammen met kaas en 2 gekookte eieren en een appel. Waarom gek doen als het ook normaal kan :P
Ja dit, niet te moeilijk mensen. Ik heb kipfilet en kalkoenfilet, neem niet eens de moeite om er boter op te smeren :P
CrunchySelfmaandag 2 februari 2015 @ 11:12
Maar ik heb HONGER!
CrunchySelfmaandag 2 februari 2015 @ 11:13
quote:
1s.gif Op maandag 2 februari 2015 10:41 schreef Qwea het volgende:

[..]

Ja :') 85 ten opzichte van 65 :')
Maar hoe kan dat gat zo groot worden, je traint ze toch evenveel enzulks?
Qweamaandag 2 februari 2015 @ 11:13
quote:
7s.gif Op maandag 2 februari 2015 11:12 schreef CrunchySelf het volgende:
Maar ik heb HONGER!
IK OOK!

Maar zit cardio te doen :o :(
Qweamaandag 2 februari 2015 @ 11:14
quote:
7s.gif Op maandag 2 februari 2015 11:13 schreef CrunchySelf het volgende:

[..]

Maar hoe kan dat gat zo groot worden, je traint ze toch evenveel enzulks?
I do not know yet. Wordt aan gewerkt :P
Lonaamaandag 2 februari 2015 @ 11:14
Ik ga zo kleine 7 km wandelen. *O*
CrunchySelfmaandag 2 februari 2015 @ 11:14
quote:
1s.gif Op maandag 2 februari 2015 11:13 schreef Qwea het volgende:

[..]

IK OOK!

Maar zit cardio te doen :o :(
;(

Cardio O+ Mits niet te lang.
Myraelamaandag 2 februari 2015 @ 11:14
Ik ga vanmiddag broccolisoep eten. O+ Eerste dag van mijn weekje smoothies en soepjes.

En appel kruimel cheesecake bakken voor de collega's van mijn vriend. :D
La_Tramposamaandag 2 februari 2015 @ 11:14
quote:
2s.gif Op maandag 2 februari 2015 11:14 schreef Lonaa het volgende:
Ik ga zo kleine 7 km wandelen. *O*
In de sneeuwbui? Of is het bij jou droog?
Qweamaandag 2 februari 2015 @ 11:15
quote:
2s.gif Op maandag 2 februari 2015 11:14 schreef Lonaa het volgende:
Ik ga zo kleine 7 km wandelen. *O*
Met sally?

Link en ik trekken ook het bos maar eens in. Kan ik beetje een hardloop route scouten.
CrunchySelfmaandag 2 februari 2015 @ 11:15
quote:
1s.gif Op maandag 2 februari 2015 11:14 schreef Qwea het volgende:

[..]

I do not know yet. Wordt aan gewerkt :P
Makkelijk zulke supporttroepen :D
Lonaamaandag 2 februari 2015 @ 11:16
quote:
0s.gif Op maandag 2 februari 2015 11:14 schreef La_Tramposa het volgende:

[..]

In de sneeuwbui? Of is het bij jou droog?
Hier is het droog. Zelfs een heel klein beetje waterig zonnetje geloof ik.

Indien het gaat sneeuwen, dan ga ik ook. :D
Lonaamaandag 2 februari 2015 @ 11:16
quote:
1s.gif Op maandag 2 februari 2015 11:15 schreef Qwea het volgende:

[..]

Met sally?

Link en ik trekken ook het bos maar eens in. Kan ik beetje een hardloop route scouten.
Ja. Als je een hond hebt is alleen lopen super stom. :')

Heb net een route uitgezet, februari is mijn 100-km-wandel-maand. :)
Qweamaandag 2 februari 2015 @ 11:16
quote:
7s.gif Op maandag 2 februari 2015 11:14 schreef CrunchySelf het volgende:

[..]

;(

Cardio O+ Mits niet te lang.
35 minuten. Ff verzuring eruit fietsen
Bla_Bla_Blamaandag 2 februari 2015 @ 11:16
quote:
1s.gif Op maandag 2 februari 2015 11:10 schreef Qwea het volgende:

[..]

Lees de OP eens :') serieus.
heb ik gedaan, en ook die van het bodybuild topic en ook op het dutch bodybuildforum.

Het advies qua verhouding bij afvallen veelal K/E/V 30/50/20
dus daar probeer ik zo'n beetje rond uit te komen. Ik pakte smorgens meestal brinta wat mijn KH's omhoog gooide en ik haalde mijn eiwit inname niet dus daarom ben ik overgestapt naar kwark met noten smorgens met wat whey spul erin.

Op maandag is qua avondeten btw altijd een beetje ruk aangezien ik pas om half 9 thuis ben en nergens daarvoor tijd heb voor fatsoendelijk avondeten
Qweamaandag 2 februari 2015 @ 11:17
quote:
2s.gif Op maandag 2 februari 2015 11:16 schreef Lonaa het volgende:

[..]

Ja. Als je een hond hebt is alleen lopen super stom. :')

Heb net een route uitgezet, februari is mijn 100-km-wandel-maand. :)
Tof doel!
CrunchySelfmaandag 2 februari 2015 @ 11:17
quote:
2s.gif Op maandag 2 februari 2015 11:16 schreef Lonaa het volgende:
Heb net een route uitgezet, februari is mijn 100-km-wandel-maand.
Dat klinkt veel. Goed doel ^O^
CrunchySelfmaandag 2 februari 2015 @ 11:18
quote:
1s.gif Op maandag 2 februari 2015 11:16 schreef Qwea het volgende:

[..]

35 minuten. Ff verzuring eruit fietsen
Heerlijk :D

Ik wou eigenlijk morgen sporten, maar door al het sportpraat hier krijg ik zin om het vanavond te doen :P Fuck, kon wel eens een gezonde mindset hebben :')
Lonaamaandag 2 februari 2015 @ 11:18
quote:
1s.gif Op maandag 2 februari 2015 11:17 schreef Qwea het volgende:

[..]

Tof doel!
quote:
7s.gif Op maandag 2 februari 2015 11:17 schreef CrunchySelf het volgende:

[..]

Dat klinkt veel. Goed doel ^O^
Ja, vond ik ook wel!

Nou ja, het klinkt veel, maar als ik IEDERE dag zou wandelen, heb ik genoeg aan zo'n 3,5 km per dag. :)
CrunchySelfmaandag 2 februari 2015 @ 11:18
quote:
14s.gif Op maandag 2 februari 2015 11:14 schreef Myraela het volgende:
Ik ga vanmiddag broccolisoep eten. O+ Eerste dag van mijn weekje smoothies en soepjes.

En appel kruimel cheesecake bakken voor de collega's van mijn vriend. :D
Waarom allemaal smoothies/soepjes? Blog?
CrunchySelfmaandag 2 februari 2015 @ 11:19
quote:
2s.gif Op maandag 2 februari 2015 11:18 schreef Lonaa het volgende:

[..]

[..]

Ja, vond ik ook wel!

Nou ja, het klinkt veel, maar als ik IEDERE dag zou wandelen, heb ik genoeg aan zo'n 3,5 km per dag. :)
Dan neem ik mijn woorden terug, wat een kut doel :{w

Nee goed bezig hoor :D
Lonaamaandag 2 februari 2015 @ 11:19
quote:
7s.gif Op maandag 2 februari 2015 11:19 schreef CrunchySelf het volgende:

[..]

Dan neem ik mijn woorden terug, wat een kut doel :{w

Nee goed bezig hoor :D
;(
Qweamaandag 2 februari 2015 @ 11:20
Aaaaaaaight! Verzuring eruit fietsen en aangezien de fysio boven zit mag hij mooi ff mijn rug en kuiten masseren! O+ fysio O+
Qweamaandag 2 februari 2015 @ 11:20
quote:
2s.gif Op maandag 2 februari 2015 11:18 schreef Lonaa het volgende:

[..]


[..]

Ja, vond ik ook wel!

Nou ja, het klinkt veel, maar als ik IEDERE dag zou wandelen, heb ik genoeg aan zo'n 3,5 km per dag. :)
Dan nog :D
La_Tramposamaandag 2 februari 2015 @ 11:20
quote:
0s.gif Op maandag 2 februari 2015 11:20 schreef Qwea het volgende:
Aaaaaaaight! Verzuring eruit fietsen en aangezien de fysio boven zit mag hij mooi ff mijn rug en kuiten masseren! O+ fysio O+
Dat zou ik nu ook wel willen :o Of nouja, stiekem ook niet want waarschijnlijk zou ik het uitschreeuwen :P
Lonaamaandag 2 februari 2015 @ 11:21
quote:
1s.gif Op maandag 2 februari 2015 11:20 schreef Qwea het volgende:

[..]

Dan nog :D
Ja, het is wel IEDERE DAG. En als je dat niet wil, zoals ik gisteren, moet je het toch compenseren. :P

Ben benieuwd hoe het me af gaat.
CrunchySelfmaandag 2 februari 2015 @ 11:22
quote:
2s.gif Op maandag 2 februari 2015 11:21 schreef Lonaa het volgende:

[..]

Ja, het is wel IEDERE DAG. En als je dat niet wil, zoals ik gisteren, moet je het toch compenseren. :P

Ben benieuwd hoe het me af gaat.
Maar je gaat meerdere keren per dag met Sally uit toch? Dus al die 3.5 km hoeft ook niet in 1 keer :)
La_Tramposamaandag 2 februari 2015 @ 11:22
quote:
2s.gif Op maandag 2 februari 2015 11:21 schreef Lonaa het volgende:

[..]

Ja, het is wel IEDERE DAG. En als je dat niet wil, zoals ik gisteren, moet je het toch compenseren. :P

Ben benieuwd hoe het me af gaat.
Ik vind het ook knap als het je lukt, er zijn maanden dat dat mij hardlopend niet lukt en ik loop toch wel zo'n 4 keer per week :o Ga je dan ook af en toe een lange tocht van 20 km doen of zo?

Edit: als je zoals Crunchy zegt alle kleine stukjes meetelt zal het misschien wel meevallen idd..
Lonaamaandag 2 februari 2015 @ 11:22
Oke, tot straks kindertjes. Lief spelen he?
CrunchySelfmaandag 2 februari 2015 @ 11:23
quote:
2s.gif Op maandag 2 februari 2015 11:22 schreef Lonaa het volgende:
Oke, tot straks kindertjes. Lief spelen he?
Nee, mep iedereen de tent uit.
Lonaamaandag 2 februari 2015 @ 11:23
quote:
0s.gif Op maandag 2 februari 2015 11:22 schreef La_Tramposa het volgende:

[..]

Ik vind het ook knap als het je lukt, er zijn maanden dat dat mij hardlopend niet lukt en ik loop toch wel zo'n 4 keer per week :o Ga je dan ook af en toe een lange tocht van 20 km doen of zo?
Weet ik niet. Ik heb eigenlijk nooit langer gelopen dan 7 km (op puur wandelen dan. Denk dat ik tijdens m'n werk vrijdag bijv. met gemak 10 km heb gelopen).

Ik wil het wel steeds meer uitbouwen. :Y
Bla_Bla_Blamaandag 2 februari 2015 @ 11:23
leuk doel :) ben benieuwd of het lukt!
Myraelamaandag 2 februari 2015 @ 11:24
quote:
7s.gif Op maandag 2 februari 2015 11:18 schreef CrunchySelf het volgende:

[..]

Waarom allemaal smoothies/soepjes? Blog?
Vind het gewoon leuk om eens te proberen.
Lonaamaandag 2 februari 2015 @ 11:24
quote:
0s.gif Op maandag 2 februari 2015 11:22 schreef La_Tramposa het volgende:

[..]

Ik vind het ook knap als het je lukt, er zijn maanden dat dat mij hardlopend niet lukt en ik loop toch wel zo'n 4 keer per week :o Ga je dan ook af en toe een lange tocht van 20 km doen of zo?

Edit: als je zoals Crunchy zegt alle kleine stukjes meetelt zal het misschien wel meevallen idd..
Nah, ik tel alleen de grote ronde met hond mee. :) Dus niet kleine stukjes naar her en der ofzo.
CrunchySelfmaandag 2 februari 2015 @ 11:24
quote:
14s.gif Op maandag 2 februari 2015 11:24 schreef Myraela het volgende:

[..]

Vind het gewoon leuk om eens te proberen.
A zo. Smoothies zijn gaaf :Y
Myraelamaandag 2 februari 2015 @ 11:25
quote:
7s.gif Op maandag 2 februari 2015 11:24 schreef CrunchySelf het volgende:

[..]

A zo. Smoothies zijn gaaf :Y
Soepjes ook. O+

En het zijn gewoon gevulde smoothies en soepen, het is geen detox met alleen maar puur fruit en groenten.
CrunchySelfmaandag 2 februari 2015 @ 11:26
quote:
14s.gif Op maandag 2 februari 2015 11:25 schreef Myraela het volgende:

[..]

Soepjes ook. O+

En het zijn gewoon gevulde smoothies en soepen, het is geen detox met alleen maar puur fruit en groenten.
True :Y

Ja daar dacht ik namelijk aan, er is ook z'n dieet waar mensen daar compleet op leven.
CrunchySelfmaandag 2 februari 2015 @ 11:27
Fuck it, ik ga mijn lunch nu eten.
Qweamaandag 2 februari 2015 @ 11:47
quote:
0s.gif Op maandag 2 februari 2015 11:16 schreef Bla_Bla_Bla het volgende:

[..]

heb ik gedaan, en ook die van het bodybuild topic en ook op het dutch bodybuildforum.

Het advies qua verhouding bij afvallen veelal K/E/V 30/50/20
dus daar probeer ik zo'n beetje rond uit te komen. Ik pakte smorgens meestal brinta wat mijn KH's omhoog gooide en ik haalde mijn eiwit inname niet dus daarom ben ik overgestapt naar kwark met noten smorgens met wat whey spul erin.

Op maandag is qua avondeten btw altijd een beetje ruk aangezien ik pas om half 9 thuis ben en nergens daarvoor tijd heb voor fatsoendelijk avondeten
quote:
De verhouding koolhydraten/eiwitten/vetten 'regel' is als je wilt aankomen 50/30/20 en 33/33/33 als je wilt afvallen.
Overigens is dat een advies. 50% eiwitten is idioot :') Hoeveel weeg je? Hoeveel g eiwitten neem je per dag? 50%, tering dat ik nog meer dan dat ik neem :')
CrunchySelfmaandag 2 februari 2015 @ 11:53
quote:
14s.gif Op maandag 2 februari 2015 11:47 schreef Qwea het volgende:

[..]

[..]

Overigens is dat een advies. 50% eiwitten is idioot :') Hoeveel weeg je? Hoeveel g eiwitten neem je per dag? 50%, tering dat ik nog meer dan dat ik neem :')
Vandaag zonder D zit ik op 37% KH, 8% Vet en 55% Eiwitten *)
Qweamaandag 2 februari 2015 @ 11:54
quote:
0s.gif Op maandag 2 februari 2015 11:20 schreef La_Tramposa het volgende:

[..]

Dat zou ik nu ook wel willen :o Of nouja, stiekem ook niet want waarschijnlijk zou ik het uitschreeuwen :P
Heeeeerlijk is dat. Blauwe plekken alles
Qweamaandag 2 februari 2015 @ 11:55
quote:
7s.gif Op maandag 2 februari 2015 11:53 schreef CrunchySelf het volgende:

[..]

Vandaag zonder D zit ik op 37% KH, 8% Vet en 55% Eiwitten *)
Je bent een man en eet meer _O-
CrunchySelfmaandag 2 februari 2015 @ 11:56
quote:
1s.gif Op maandag 2 februari 2015 11:55 schreef Qwea het volgende:

[..]

Je bent een man en eet meer _O-
Ik eet 2000 kcal, jij eet meer :6

Maar is de verhouding daarom anders?
Qweamaandag 2 februari 2015 @ 11:56
quote:
7s.gif Op maandag 2 februari 2015 11:53 schreef CrunchySelf het volgende:

[..]

Vandaag zonder D zit ik op 37% KH, 8% Vet en 55% Eiwitten *)
die hele verhouding van bla bla is ook te eenzijdig en uit balans :o

Doe je krachttraining bla bla?
CrunchySelfmaandag 2 februari 2015 @ 11:57
Trouwens Q was je nog aangekomen door het opeten van die oreo taart :P?
Qweamaandag 2 februari 2015 @ 11:57
quote:
7s.gif Op maandag 2 februari 2015 11:56 schreef CrunchySelf het volgende:

[..]

Ik eet 2000 kcal, jij eet meer :6

Maar is de verhouding daarom anders?
Tuurlijk. 40% van 2000kcal is anders dan 40% van 3000 :P
CrunchySelfmaandag 2 februari 2015 @ 11:58
quote:
1s.gif Op maandag 2 februari 2015 11:57 schreef Qwea het volgende:

[..]

Tuurlijk. 40% van 2000kcal is anders dan 40% van 3000 :P
Sorry ;( *Gaat in hoekje zitten*
Qweamaandag 2 februari 2015 @ 11:58
quote:
7s.gif Op maandag 2 februari 2015 11:57 schreef CrunchySelf het volgende:
Trouwens Q was je nog aangekomen door het opeten van die oreo taart :P?
Jup :Y maar dat is er ws morgen weer af hoor :D
CrunchySelfmaandag 2 februari 2015 @ 11:59
quote:
1s.gif Op maandag 2 februari 2015 11:58 schreef Qwea het volgende:

[..]

Jup :Y maar dat is er ws morgen weer af hoor :D
_O-
Bla_Bla_Blamaandag 2 februari 2015 @ 11:59
quote:
1s.gif Op maandag 2 februari 2015 11:56 schreef Qwea het volgende:

[..]

die hele verhouding van bla bla is ook te eenzijdig en uit balans :o

Doe je krachttraining bla bla?
Ja 3x per week
Qweamaandag 2 februari 2015 @ 12:01
quote:
0s.gif Op maandag 2 februari 2015 11:59 schreef Bla_Bla_Bla het volgende:

[..]

Ja 3x per week
Hoe zwaar ben je? Hoeveel kcal eet je?
Qweamaandag 2 februari 2015 @ 12:03
Ey crunch bevalt je lijstje nog? Of ben je al kwark moe? :P heb jij btw shrugs in je schema?
sandertjuhmaandag 2 februari 2015 @ 12:03
Ik kom gemiddeld uit op 40/40/20 denk ik. Voer het nu wel in op myfitnesspal maar ook dat is niet helemaal correct omdat je af en toe zoveel keuze hebt :+

Gemiddeld kom ik uit op 160-200 gram eiwit op een dag, met 63 kg en 4 keer per week KT een mooi gemiddelde denk ik zo.
Bla_Bla_Blamaandag 2 februari 2015 @ 12:04
quote:
1s.gif Op maandag 2 februari 2015 12:01 schreef Qwea het volgende:

[..]

Hoe zwaar ben je? Hoeveel kcal eet je?
ik weeg 63 kilo en eet ongeveer 1300 kcal op ene niet sportdag en rond de 1700 op een wel sportdag
Qweamaandag 2 februari 2015 @ 12:05
quote:
0s.gif Op maandag 2 februari 2015 12:04 schreef Bla_Bla_Bla het volgende:

[..]

ik weeg 63 kilo en eet ongeveer 1300 kcal op ene niet sportdag en rond de 1700 op een wel sportdag
1300?????????? :') crashdieet much?
Bla_Bla_Blamaandag 2 februari 2015 @ 12:06
nou dat valt wel mee hoor...ik eet echt niet weinig, sterker nog, ik denk dat ik tegenwoordig meer eet dan normaal, alleen anders

En daarbij komt, als het echt zo' crashdieet was zou ik wel sneller afvallen :P
Qweamaandag 2 februari 2015 @ 12:06
:') oke wat jij wil.
CrunchySelfmaandag 2 februari 2015 @ 12:08
quote:
0s.gif Op maandag 2 februari 2015 12:03 schreef Qwea het volgende:
Ey crunch bevalt je lijstje nog? Of ben je al kwark moe? :P heb jij btw shrugs in je schema?
I'm loving it. Zeker niet kwark moe, spul bevalt me eigenlijk prima. Goed vullend enz.

Maar meer eten is nog steeds kut. Ik ga kijken als ik wel structureel gewicht verlies, anders ga ik je slaan.

Shrugs, nee. Maar wat lijkt dat een simpele oefening :P
IJsdraakjemaandag 2 februari 2015 @ 12:08
quote:
0s.gif Op maandag 2 februari 2015 12:04 schreef Bla_Bla_Bla het volgende:

[..]

ik weeg 63 kilo en eet ongeveer 1300 kcal op ene niet sportdag en rond de 1700 op een wel sportdag
Da's niet veel.
Bla_Bla_Blamaandag 2 februari 2015 @ 12:09
quote:
0s.gif Op maandag 2 februari 2015 12:06 schreef Qwea het volgende:
:') oke wat jij wil.
ey, je kunt wel een :') smiley posten bij alles wat niet volgens de qwea wijzer gaat, maar niet iedereen kan van die hoeveelheden eten als jij he.

je zou ook gewoon tips kunnen geven zodat het wat minder eenzijdig is oid...om maar een positieve manier te benoemen :P
sandertjuhmaandag 2 februari 2015 @ 12:10
quote:
0s.gif Op maandag 2 februari 2015 12:09 schreef Bla_Bla_Bla het volgende:

[..]

ey, je kunt wel een :') smiley posten bij alles wat niet volgens de qwea wijzer gaat, maar niet iedereen kan van die hoeveelheden eten als jij he.

je zou ook gewoon tips kunnen geven zodat het wat minder eenzijdig is oid...om maar een positieve manier te benoemen :P
Hoe ziet je dagelijkse lijstje er uit?
Bla_Bla_Blamaandag 2 februari 2015 @ 12:10
quote:
0s.gif Op maandag 2 februari 2015 12:08 schreef IJsdraakje het volgende:

[..]

Da's niet veel.
nee, het is niet heel veel, maar als ik hiermee als zo goed als niet afval, dan kun je het toch echt geen crashdieet noemen. Niet ieder lijf werkt hetzelfde
Bla_Bla_Blamaandag 2 februari 2015 @ 12:13
quote:
0s.gif Op maandag 2 februari 2015 12:10 schreef sandertjuh het volgende:

[..]

Hoe ziet je dagelijkse lijstje er uit?
O: 5 lepels kwark met een flinkhe hand notenen zadenmix en een hand whey crunch OF brinta
t: 5 lepels kwark
L: tonijn met sla/ komkommer en 2 eieren OF 3 pannekoekjes OF 2 sneeen brood met pindakaas OF 3 gebakken eieren met tomaat
t1: handje cashews
t2: kwark OF ei OF fruit
D: normaal avondeten A/V/G of wereld gerecht of pasta oid
CrunchySelfmaandag 2 februari 2015 @ 12:14
Wat is je BMR bla bla?
IJsdraakjemaandag 2 februari 2015 @ 12:15
quote:
0s.gif Op maandag 2 februari 2015 12:10 schreef Bla_Bla_Bla het volgende:

[..]

nee, het is niet heel veel, maar als ik hiermee als zo goed als niet afval, dan kun je het toch echt geen crashdieet noemen. Niet ieder lijf werkt hetzelfde
Heb je het al eens geprobeerd met meer eten? En dan met nuttige calorieën uiteraard, niet met zooi.

En als we dan toch aan het analyseren slaan: hoeveel is een lepel? Hoe ziet normaal avondeten er voor jou uit?
Qweamaandag 2 februari 2015 @ 12:17
quote:
0s.gif Op maandag 2 februari 2015 12:09 schreef Bla_Bla_Bla het volgende:

[..]

ey, je kunt wel een :') smiley posten bij alles wat niet volgens de qwea wijzer gaat, maar niet iedereen kan van die hoeveelheden eten als jij he.

je zou ook gewoon tips kunnen geven zodat het wat minder eenzijdig is oid...om maar een positieve manier te benoemen :P
Nee sorry. Want je bent van mening dat je geen crash dieet volgt....prima maar dam ga ik mijn tijd niet aan tips voor je verdoen.
Myraelamaandag 2 februari 2015 @ 12:19
1300 valt echt wel mee als je 63 kilo weegt.
Sarabimaandag 2 februari 2015 @ 12:31
quote:
14s.gif Op maandag 2 februari 2015 12:19 schreef Myraela het volgende:
1300 valt echt wel mee als je 63 kilo weegt.
Ik snap het ook even niet, waarom de lijstjes van bv Lonaa dan wel voldoende zijn en die komen op 1400kcal uit voor iemand die bijna 2x zoveel weegt.
Qweamaandag 2 februari 2015 @ 12:32
quote:
14s.gif Op maandag 2 februari 2015 12:19 schreef Myraela het volgende:
1300 valt echt wel mee als je 63 kilo weegt.
Met 3x in de week krachttraining? :D
Qweamaandag 2 februari 2015 @ 12:33
quote:
1s.gif Op maandag 2 februari 2015 12:31 schreef Sarabi het volgende:

[..]

Ik snap het ook even niet, waarom de lijstjes van bv Lonaa dan wel voldoende zijn en die komen op 1400kcal uit voor iemand die bijna 2x zoveel weegt.
Die vind ik ook weinig. En dat weet ze. Ik ga niet blijven hameren bij iedereen hoor. :P Men bepaald zelf wat ze ermee doen met mijn opmerkingen. Ik ben geen fucking kinderjuf ofzo.
Qweamaandag 2 februari 2015 @ 12:36
quote:
7s.gif Op maandag 2 februari 2015 12:08 schreef CrunchySelf het volgende:

[..]

I'm loving it. Zeker niet kwark moe, spul bevalt me eigenlijk prima. Goed vullend enz.

Maar meer eten is nog steeds kut. Ik ga kijken als ik wel structureel gewicht verlies, anders ga ik je slaan.

Shrugs, nee. Maar wat lijkt dat een simpele oefening :P
Slaan is goed :Y) Waarom is meer eten kut? :D
Bla_Bla_Blamaandag 2 februari 2015 @ 12:39
quote:
7s.gif Op maandag 2 februari 2015 12:14 schreef CrunchySelf het volgende:
Wat is je BMR bla bla?
1373
Qweamaandag 2 februari 2015 @ 12:39
quote:
0s.gif Op maandag 2 februari 2015 12:39 schreef Bla_Bla_Bla het volgende:

[..]

1373
Ja in pure rust ja. En dus rond de 2000kcal met 3x per week sport. Ergo, je moet 1600 kcal gaan eten!
Myraelamaandag 2 februari 2015 @ 12:40
quote:
14s.gif Op maandag 2 februari 2015 12:32 schreef Qwea het volgende:

[..]

Met 3x in de week krachttraining? :D
Op die dagen eet ze ook meer, 4 dagen in de week 1700 kcal, 3 dagen in de week 1300 kcal. Der enige fout is dat ze denkt dat der lichaam op rustdagen niet nodig heeft wat ze op sportdagen nodig heeft.
Bla_Bla_Blamaandag 2 februari 2015 @ 12:40
quote:
14s.gif Op maandag 2 februari 2015 12:39 schreef Qwea het volgende:

[..]

Ja in pure rust ja. En dus rond de 2000kcal met 3x per week sport. Ergo, je moet 1600 kcal gaan eten!
ja maar als ik op de dagen dat ik sport 1700 kcal eet dan is dat toch goed..ik schreef nl dat ik op de dagen dat ik niet sport 1300 eet en op de dagen dat ik wel sport 1700 eet :)
Qweamaandag 2 februari 2015 @ 12:41
quote:
14s.gif Op maandag 2 februari 2015 12:40 schreef Myraela het volgende:

[..]

Op die dagen eet ze ook meer, 4 dagen in de week 1700 kcal, 3 dagen in de week 1300 kcal. Der enige fout is dat ze denkt dat der lichaam op rustdagen niet nodig heeft wat ze op sportdagen nodig heeft.
Ja, dus slaat die 1300 helemaal nergens op. Want je moet juist fatsoenlijk eten op rustdagen. Dat is nog belangrijker dan eten op de sportdagen zelf.

En afgezien daarvan is haar menu gewoon echt ruk. Eiwitten uit poeders en shizzle. Amper KH's.. ect.
Bla_Bla_Blamaandag 2 februari 2015 @ 12:42
quote:
14s.gif Op maandag 2 februari 2015 12:41 schreef Qwea het volgende:

[..]

Ja, dus slaat die 1300 helemaal nergens op. Want je moet juist fatsoenlijk eten op rustdagen. Dat is nog belangrijker dan eten op de sportdagen zelf.

En afgezien daarvan is haar menu gewoon echt ruk. Eiwitten uit poeders en shizzle. Amper KH's.. ect.
eiwitten uit poeders? ik eet 1x per dag whey crunch een handje! dat is veel minder dan de 30 gram die ze als portie aangeven...dat is alles wat ik aan poeders gebruik momenteel

maar nogmaals, ik sta open voor tips..maar dit zijn geen tips die je geeft ;)
Qweamaandag 2 februari 2015 @ 12:43
quote:
0s.gif Op maandag 2 februari 2015 12:40 schreef Bla_Bla_Bla het volgende:

[..]

ja maar als ik op de dagen dat ik sport 1700 kcal eet dan is dat toch goed..ik schreef nl dat ik op de dagen dat ik niet sport 1300 eet en op de dagen dat ik wel sport 1700 eet :)
;(

Oke, ik zal het 1x uitleggen.

Je lichaam heeft op rustdagen EVENVEEL zo niet MEER nodig om te herstellen en sterker te worden. Dus hoe in godsnaam eet je op rustdagen 1300. Als je in absolute rust al meer nodig hebt dan 1300?

En waaaaaaarom eet je zo onwijs eenzijdig. En dat van "ik heb maandag geen tijd om te koken" is kul. Dan kook je de dag ervoor en warm je het op desnoods :)
Bla_Bla_Blamaandag 2 februari 2015 @ 12:45
quote:
14s.gif Op maandag 2 februari 2015 12:43 schreef Qwea het volgende:

[..]

;(

Oke, ik zal het 1x uitleggen.

Je lichaam heeft op rustdagen EVENVEEL zo niet MEER nodig om te herstellen en sterker te worden. Dus hoe in godsnaam eet je op rustdagen 1300. Als je in absolute rust al meer nodig hebt dan 1300?

En waaaaaaarom eet je zo onwijs eenzijdig. En dat van "ik heb maandag geen tijd om te koken" is kul. Dan kook je de dag ervoor en warm je het op desnoods :)
ja prima joh...op andere plaatsten op internet roepen ze het tegenovergestelde van wat jij hier zegt...en aangezien jij volgens mij vooral heel graag heel hard roept en weinig aan verdere onderbouwing doet heb ik daar verder niet zo heel erg veel aan.
Qweamaandag 2 februari 2015 @ 12:47
quote:
0s.gif Op maandag 2 februari 2015 12:42 schreef Bla_Bla_Bla het volgende:

[..]

eiwitten uit poeders? ik eet 1x per dag whey crunch een handje! dat is veel minder dan de 30 gram die ze als portie aangeven...dat is alles wat ik aan poeders gebruik momenteel

maar nogmaals, ik sta open voor tips..maar dit zijn geen tips die je geeft ;)
quote:
0s.gif Op maandag 2 februari 2015 09:04 schreef Bla_Bla_Bla het volgende:
qwea heb jij zo'n hoge verbranding of sport je gewoon echt enorm veel dat ze zoveel kunt eten? Ben een beetje jaloers :P

o: 5 lepels kwark/wheycrunch/noten en zadenmix
t1: kwark :') (kon niks anders verzinnen)
l: sportpannekoekjes van body en fit (best lekker)
t2: ei
t3: cashews
t4: ei en banaan
S: uur paardrijden
d: soep en stokbrood
5 lepels kwark is geen ontbijt. Met whey crunch.. is poeder. Dan als L sportpannenkoeken, dat is a) geen normale L en is weer in de catagorie poeders. ".......Onze Sports Pancakes bevatten whey eiwitten" Jeej, poeders.

Dan haal je het uit ei en kwark. Niks mis mee, maar het is zo ontzettend eenzijdig, ook de rest van je lijstje.
Qweamaandag 2 februari 2015 @ 12:47
quote:
0s.gif Op maandag 2 februari 2015 12:45 schreef Bla_Bla_Bla het volgende:

[..]

ja prima joh...op andere plaatsten op internet roepen ze het tegenovergestelde van wat jij hier zegt...en aangezien jij volgens mij vooral heel graag heel hard roept en weinig aan verdere onderbouwing doet heb ik daar verder niet zo heel erg veel aan.
Dan doe je toch gewoon lekker wat jezelf wilt? Fine by me *O* I don't care.
Bla_Bla_Blamaandag 2 februari 2015 @ 12:50
quote:
14s.gif Op maandag 2 februari 2015 12:47 schreef Qwea het volgende:

[..]

[..]

5 lepels kwark is geen ontbijt. Met whey crunch.. is poeder. Dan als L sportpannenkoeken, dat is a) geen normale L en is weer in de catagorie poeders. ".......Onze Sports Pancakes bevatten whey eiwitten" Jeej, poeders.

Dan haal je het uit ei en kwark. Niks mis mee, maar het is zo ontzettend eenzijdig, ook de rest van je lijstje.
5 lepels kwark krijg ik met moeite weg, ik kan gewoonweg niet in 1x meer eten..ja niet iedereen eet zo enorm veel.
die pannekoeken is als afwisseling omdat me anders de tonijn enzo de neus uitkomen binnen de korste keren..niks mis met afwisseling lijkt me..maar ik snap je punt van de poeders, vandaar ook dat ik gister de pannoekoeken van kokosmeel hebt geprobeerd die overigens niet te vreten waren.

de rest is redelijk eenzijdig ja..omdat ik op het werk zit en ik niet zo goed weet wat ik nog meer zou kunnen meenemen wat lekker blijft
CrunchySelfmaandag 2 februari 2015 @ 12:51
quote:
14s.gif Op maandag 2 februari 2015 12:36 schreef Qwea het volgende:

[..]

Slaan is goed :Y) Waarom is meer eten kut? :D
Godsamme :')

Omdat dat ik bang ben dat ik weer groei :P

quote:
0s.gif Op maandag 2 februari 2015 12:39 schreef Bla_Bla_Bla het volgende:

[..]

1373
Ok, dat is zonder sport. Dus met een paar sporten per week ligt je behoefte per dag hoger.

quote:
0s.gif Op maandag 2 februari 2015 12:45 schreef Bla_Bla_Bla het volgende:

[..]

ja prima joh...op andere plaatsten op internet roepen ze het tegenovergestelde van wat jij hier zegt...en aangezien jij volgens mij vooral heel graag heel hard roept en weinig aan verdere onderbouwing doet heb ik daar verder niet zo heel erg veel aan.
Drie dagen na het trainen is je lichaam nog aan het herstellen. Het hele principe van bijv. KT is dat je je spieren kapot maakt, zodat wanneer ze herstellen ze groter/sterker worden. Voor dit herstellen heeft het lichaam wel bouwstoffen nodig, denk hierbij aan eiwitten/kh/vet enz. Vandaar dat het belangrijk is ook op rustdagen goed te eten.

Kijk bijv. eens naar dit linkje : http://www.sportja.nl/herstel-jij-genoeg-na-een-training/ Dan zie je het effect van compensatie en zulks.

Het is niet erg om op een rustdag ietsjes minder te eten, maar je week gemiddelde zou ik persoonlijk hoger inzetten.
Qweamaandag 2 februari 2015 @ 12:52
quote:
7s.gif Op maandag 2 februari 2015 12:51 schreef CrunchySelf het volgende:

[..]

Godsamme :')

Omdat dat ik bang ben dat ik weer groei :P
Hoevaak hebben mijn lijstjes je laten groeien? :Y) Maar ik snap het wel hoor :Y Was ik ook vet bang voor :Y

Ik twijfel of ik nu die kokos taart ga maken :')
Maracamaandag 2 februari 2015 @ 12:52
Woei, net een paar jumping jacks gedaan en verga niet van de pijn. Beter nog, voel niks _O_ Denk dat ik (voorzichtig) weer kan beginnen met hardlopen O+
CrunchySelfmaandag 2 februari 2015 @ 12:53
quote:
0s.gif Op maandag 2 februari 2015 12:50 schreef Bla_Bla_Bla het volgende:
de rest is redelijk eenzijdig ja..omdat ik op het werk zit en ik niet zo goed weet wat ik nog meer zou kunnen meenemen wat lekker blijft
Denk eens aan het volgende:
- Gekookte eieren;
- Handje nootjes;
- Fruit;
- Koude pasta;
- Koude pannenkoeken (bijv met eiwitten of havermout);
- Kwark;

Niet dat ik dat allemaal neem, want ik eet elke dag bijna hetzelfde simpele recept ;)
Bla_Bla_Blamaandag 2 februari 2015 @ 12:53
quote:
7s.gif Op maandag 2 februari 2015 12:51 schreef CrunchySelf het volgende:

[..]

Godsamme :')

Omdat dat ik bang ben dat ik weer groei :P

[..]

Ok, dat is zonder sport. Dus met een paar sporten per week ligt je behoefte per dag hoger.

[..]

Drie dagen na het trainen is je lichaam nog aan het herstellen. Het hele principe van bijv. KT is dat je je spieren kapot maakt, zodat wanneer ze herstellen ze groter/sterker worden. Voor dit herstellen heeft het lichaam wel bouwstoffen nodig, denk hierbij aan eiwitten/kh/vet enz. Vandaar dat het belangrijk is ook op rustdagen goed te eten.

Kijk bijv. eens naar dit linkje : http://www.sportja.nl/herstel-jij-genoeg-na-een-training/ Dan zie je het effect van compensatie en zulks.

Het is niet erg om op een rustdag ietsjes minder te eten, maar je week gemiddelde zou ik persoonlijk hoger inzetten.
thnx! ik ga even kijken.
Bla_Bla_Blamaandag 2 februari 2015 @ 12:54
quote:
7s.gif Op maandag 2 februari 2015 12:53 schreef CrunchySelf het volgende:

[..]

Denk eens aan het volgende:
- Gekookte eieren;
- Handje nootjes;
- Fruit;
- Koude pasta;
- Koude pannenkoeken (bijv met eiwitten of havermout);
- Kwark;

Niet dat ik dat allemaal neem, want ik eet elke dag bijna hetzelfde simpele recept ;)
maar..behalve de koude pasta heb je alle onderdelen in mijn lijstjes voorbij zien komen :Y
CrunchySelfmaandag 2 februari 2015 @ 12:55
quote:
14s.gif Op maandag 2 februari 2015 12:52 schreef Qwea het volgende:

[..]

Hoevaak hebben mijn lijstjes je laten groeien? :Y) Maar ik snap het wel hoor :Y Was ik ook vet bang voor :Y

Ik twijfel of ik nu die kokos taart ga maken :')
Goed punt :P

Niet doen :N :P
CrunchySelfmaandag 2 februari 2015 @ 12:55
quote:
0s.gif Op maandag 2 februari 2015 12:54 schreef Bla_Bla_Bla het volgende:

[..]

maar..behalve de koude pasta heb je alle onderdelen in mijn lijstjes voorbij zien komen :Y
Dan heb ik niet goed opgelet :)
CrunchySelfmaandag 2 februari 2015 @ 12:59
quote:
0s.gif Op maandag 2 februari 2015 12:52 schreef Maraca het volgende:
Woei, net een paar jumping jacks gedaan en verga niet van de pijn. Beter nog, voel niks _O_ Denk dat ik (voorzichtig) weer kan beginnen met hardlopen O+
Waarom was jij uit de running (hehe)?
Maracamaandag 2 februari 2015 @ 13:14
quote:
7s.gif Op maandag 2 februari 2015 12:59 schreef CrunchySelf het volgende:

[..]

Waarom was jij uit de running (hehe)?
Shin Splint ;( Kreeg vanmorgen nog een mailtje van mijn log dat ik al 30 dagen niet heb gelopen :'(
Lonaamaandag 2 februari 2015 @ 13:16
quote:
1s.gif Op maandag 2 februari 2015 12:31 schreef Sarabi het volgende:

[..]

Ik snap het ook even niet, waarom de lijstjes van bv Lonaa dan wel voldoende zijn en die komen op 1400kcal uit voor iemand die bijna 2x zoveel weegt.
Laat mij er toch eens buiten Sarabi. Teringjantje.
Lonaamaandag 2 februari 2015 @ 13:18
Zo, dat was de eerste 6,7 van 100. :D Lekker gewandeld, anderhalf uur over gedaan dus prima.

Nu heb ik HONGER dus ik ga lunchen met tonijn :9 en brood :9
sandertjuhmaandag 2 februari 2015 @ 13:22
Het zijn 2 italiaanse bollen geworden met filet. Daarnaast maar even een bak optimel kwark meegenomen voor het sporten straks. Anders is een aardig gerelateerd brood dagje :+

Heb even de optimel kwark vergeleken met de magere kwark van de appie zelf en qua KH zijn ze precies hetzelfde. Alleen heeft de optimel kwark maar de helft hoeveelheid aan eiwitten in vergelijk met de normale magere kwark.
Qweamaandag 2 februari 2015 @ 13:26
quote:
0s.gif Op maandag 2 februari 2015 12:52 schreef Maraca het volgende:
Woei, net een paar jumping jacks gedaan en verga niet van de pijn. Beter nog, voel niks _O_ Denk dat ik (voorzichtig) weer kan beginnen met hardlopen O+
*O* jumping jacks. Doe je ook burpees? Ik HAAT burpees :')

Hardlopen O+ Zelf of met evy?

quote:
0s.gif Op maandag 2 februari 2015 13:14 schreef Maraca het volgende:

[..]

Shin Splint ;( Kreeg vanmorgen nog een mailtje van mijn log dat ik al 30 dagen niet heb gelopen :'(
*boks* herkenbaar. Hier ook nog steeds met vlagen. Morgen weer fysio.

quote:
2s.gif Op maandag 2 februari 2015 13:18 schreef Lonaa het volgende:
Zo, dat was de eerste 6,7 van 100. :D Lekker gewandeld, anderhalf uur over gedaan dus prima.

Nu heb ik HONGER dus ik ga lunchen met tonijn :9 en brood :9
PICS VAN JE BROOD
Qweamaandag 2 februari 2015 @ 13:27
quote:
0s.gif Op maandag 2 februari 2015 13:22 schreef sandertjuh het volgende:
Het zijn 2 italiaanse bollen geworden met filet. Daarnaast maar even een bak optimel kwark meegenomen voor het sporten straks. Anders is een aardig gerelateerd brood dagje :+

Heb even de optimel kwark vergeleken met de magere kwark van de appie zelf en qua KH zijn ze precies hetzelfde. Alleen heeft de optimel kwark maar de helft hoeveelheid aan eiwitten in vergelijk met de normale magere kwark.
Klopt. 4/5 ten opzichte van 8/9 ;(
Lonaamaandag 2 februari 2015 @ 13:30
quote:
14s.gif Op maandag 2 februari 2015 13:26 schreef Qwea het volgende:

[..]

PICS VAN JE BROOD
TE VEEL WERK.

Tonijn, griekse yoghurt, augurk, bosui, dille, peterselie NOM
Qweamaandag 2 februari 2015 @ 13:31
quote:
2s.gif Op maandag 2 februari 2015 13:30 schreef Lonaa het volgende:

[..]

TE VEEL WERK.

Tonijn, griekse yoghurt, augurk, bosui, dille, peterselie NOM
Oi! Augurk :o

Ik heb alles behalve peterselie :o

*maakt*
Lonaamaandag 2 februari 2015 @ 13:32
quote:
14s.gif Op maandag 2 februari 2015 13:31 schreef Qwea het volgende:

[..]

Oi! Augurk :o

Ik heb alles behalve peterselie :o

*maakt*
Augurk + tonijn = epic.
Ui + tonijn = epic.

:9

Mais + tonijn ook, trouwens.
Maracamaandag 2 februari 2015 @ 13:33
quote:
14s.gif Op maandag 2 februari 2015 13:26 schreef Qwea het volgende:

[..]

*O* jumping jacks. Doe je ook burpees? Ik HAAT burpees :')

Hardlopen O+ Zelf of met evy?

[..]

*boks* herkenbaar. Hier ook nog steeds met vlagen. Morgen weer fysio.

[..]

PICS VAN JE BROOD
Burpees ken ik niet dus nee. En ik loop met Evy.. want die is tenminste fier op mij :Y Ga vanmiddag proberen te lopen en als het niet gaat dan maak ik ook een afspraak met de fysio. Dan is er meer aan de hand.
Qweamaandag 2 februari 2015 @ 13:39
quote:
2s.gif Op maandag 2 februari 2015 13:32 schreef Lonaa het volgende:

[..]

Augurk + tonijn = epic.
Ui + tonijn = epic.

:9

Mais + tonijn ook, trouwens.
Daaaaaamn hij is awesome. Heb nog 2 witte bollen ook, flikker daar ook nog wat op :9
Qweamaandag 2 februari 2015 @ 13:39
quote:
0s.gif Op maandag 2 februari 2015 13:33 schreef Maraca het volgende:

[..]

Burpees ken ik niet dus nee. En ik loop met Evy.. want die is tenminste fier op mij :Y Ga vanmiddag proberen te lopen en als het niet gaat dan maak ik ook een afspraak met de fysio. Dan is er meer aan de hand.
_O- "doorzetten nu! Komaan!.. Ik ben fier op je!" _O-
Lonaamaandag 2 februari 2015 @ 13:41
quote:
1s.gif Op maandag 2 februari 2015 13:39 schreef Qwea het volgende:

[..]

Daaaaaamn hij is awesome. Heb nog 2 witte bollen ook, flikker daar ook nog wat op :9
Witte bollen O+
Qweamaandag 2 februari 2015 @ 13:41
quote:
2s.gif Op maandag 2 februari 2015 13:41 schreef Lonaa het volgende:

[..]

Witte bollen O+
Met kaas, hagelslag, jam of pindakaas O+ liefst kaas en hagelslag :9
Lonaamaandag 2 februari 2015 @ 13:42
quote:
1s.gif Op maandag 2 februari 2015 13:41 schreef Qwea het volgende:

[..]

Met kaas, hagelslag, jam of pindakaas O+ liefst kaas en hagelslag :9
Hahaha. Ja, met kaas. O+ Zoet hoeft van mij niet zo.

Of leverworst! Of rosbief! :9
Lonaamaandag 2 februari 2015 @ 13:42
Eigenlijk heb ik gewoon zin in leverworst en rosbief. :')
Lonaamaandag 2 februari 2015 @ 13:42
En kaas.
sandertjuhmaandag 2 februari 2015 @ 13:42
2 Italiaanse bollen volgens myfitnesspal toch 460 kcal :+ :')
94 gram aan KH o|O
Qweamaandag 2 februari 2015 @ 13:49
quote:
2s.gif Op maandag 2 februari 2015 13:42 schreef Lonaa het volgende:
Eigenlijk heb ik gewoon zin in leverworst en rosbief. :')
Kaas, beetje honing mosterd erop, ff in de magnetron of oven zodat de kaas smelt, beleggen met rosbief en een uitje :9 ooh en peper.
Qweamaandag 2 februari 2015 @ 13:49
quote:
0s.gif Op maandag 2 februari 2015 13:42 schreef sandertjuh het volgende:
2 Italiaanse bollen volgens myfitnesspal toch 460 kcal :+ :')
94 gram aan KH o|O
De tering, 230 per bol :D _O-
Qweamaandag 2 februari 2015 @ 13:50
Ooooh of philadelphia, gerookte zalm, wat bieslook en wat rucola :o
sandertjuhmaandag 2 februari 2015 @ 13:55
quote:
14s.gif Op maandag 2 februari 2015 13:49 schreef Qwea het volgende:

[..]

De tering, 230 per bol :D _O-
Kan ze wel hebben maar het is aardig wat idd! O-)
CrunchySelfmaandag 2 februari 2015 @ 13:55
Ik heb weer honger ;(
Qweamaandag 2 februari 2015 @ 13:56
quote:
7s.gif Op maandag 2 februari 2015 13:55 schreef CrunchySelf het volgende:
Ik heb weer honger ;(
Echt honger honger? Of ik verveel me/heb dorst/ben moe honger?
Qweamaandag 2 februari 2015 @ 13:57
quote:
0s.gif Op maandag 2 februari 2015 13:55 schreef sandertjuh het volgende:

[..]

Kan ze wel hebben maar het is aardig wat idd! O-)
Ja :P ex filet toch?
Qweamaandag 2 februari 2015 @ 13:57
vol