Samenvatting persconferentie Mark Rutte om 13.00 op 22 juli
• Rond half elf vandaag is de trein in Kharkiv aangekomen, deze trein bevatte ook de zwarte dozen die gisteren zijn overgedragen • Slachtoffers worden naar Eindhoven gevlogen. Niet alle lichamen worden tegelijk vervoerd, maar in groepjes voor optimaal onderzoek en identificatie • Vanuit Eindhoven worden de slachtoffers naar de Korporaal van Oudheusdenkazerne in Hilversum gebracht voor identificatie • Zodra een lichaam geïdentificeerd is worden eerst nabestaanden geïnformeerd voor er iets anders gebeurd • Dit proces kan weken, zelfs maanden duren • Rutte geeft aan dat hij via de EU eenzijdig druk wil uitoefenen op Rusland omtrent de situatie in Oost-Oekraïne. Wat betreft sancties liggen in principe alle opties op tafel • De hoeveelheid lichamen is nog onbevestigd, berichten variëren tussen 200 en 280 geborgen lichamen
De zwarte dozen zijn overgedragen aan Nederlandse onderzoekers, die ze naar Londen zullen sturen voor het onderzoek.
Screenshot uit video van de Buk luchtafweerinstallatie enkele uren voor de fatale beschieting
De separatisten overhandigen de zwarte dozen over aan de Maleisiërs:
Igor Bezler
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Actueel: Livestream NPO 1 (NOS): http://www.npo.nl/live
Situatie vlucht MH17: Passagiersvlucht MH17 van Malaysia Airlines vertrok donderdag 17 juli om 12:15 Nederlandse tijd van Schiphol Airport Amsterdam richting Kuala Lumpur. Het toestel (een Boeing 777) verdween van de radar boven de Krim om 16:15 Nederlandse tijd volgens de Oekraïense luchtverkeersleiding. Niet veel later werd bekend dat het toestel was neergestort, waarbij alle 298 inzittende zijn omgekomen. Naar verluid is het toestel uit de lucht geschoten door een raket.
Op donderdag 17 juli 2014 18:42 schreef yvonne het volgende: Geen persoonsgegeven, je blurt maar - Geen foto's van lijken Commentaar in feedback. Lijken kun je fijn achter een spoiler of via een linkje doen, doei.
Verder: De passagierslijst hierboven is met expliciete toestemming van Yvonne geplaatst, waarschuwing blijft verder van kracht. Grappen kunnen in ONZ (incl. 'toch wel dichtbij' onzin), samenzweringstheorieën kunnen naar TRU/BNW, klachten naar Feedback.
Samenvatting:
• Vlucht MH17 is even na 5 uur op 17 juli (lokale tijd) neergestort. Wraktstukken en lichamen liggen over een gebied van 10-15 km verspreid. • Hoewel nog niet officieel bevestigd, wijst alles op dat het vliegtuig is neergehaald met een raket vanaf de grond • Veel landen leggen de schuld bij pro-Russische separatisten in Oekraïne • Rusland legt de schuld bij de Oekraïense overheid • Nederland wacht verdere berichtgeving af voordat een schuldige wordt aangewezen, maar Rutte beloofde dat de daders vervolgd en berecht zullen worden. • Obama wijst geen schuldige aan, maar maakt duidelijk dat alles lijkt te wijzen op de schuld van de rebellen, en dat dergelijke wapens en training daarvoor alleen mogelijk zouden zijn met Russische inbreng • Separatisten bezetten de crashsite en weigeren/limiteren toegang voor de onafhankelijke onderzoekers • Bovendien zouden de rebellen lichamen en ander bewijsmateriaal hebben weggehaald • De zwarte dozen zouden in handen van de rebellen zijn • Ruim 200 lichamen zijn op dit moment geborgen en geplaatst in een trein met koelwagons. Deze trein is momenteel onderweg naar Donetsk, zonder de OVSE en de andere experts. Verwacht wordt dat de trein hierna naar Kharkiv gaat. • Bij de VN Veiligheidsraad ligt een voorbeeldresolutie klaar die alle landen oproept volledig mee te werken aan de berging van slachtoffers en verder onderzoek. Minister Timmermans is aanwezig bij de Veiligheidsraad. • De zwarte dozen zijn door de separatisten aan de Maleisiërs overhandigd.
Overige feiten/speculaties
• Het raketsysteem zou een BUK missile system zijn. Een raket van dit systeem vliegt met ruim Mach 3 en heeft een maximaal hoogtebereik van ongeveer 25 km.
• MH17 vloog op 33000 ft (ong. 10 km). Dit deel van het luchtruim was veilig verklaard door zowel IATA als ICAO
• Malaysia Airlines stelt per direct $5000 per passagier aan de nabestaanden beschikbaar voor directe kosten, de volledige schadevergoeding volgt. Het eerder geplande transport van nabestaanden naar de crashsite is afgelast wegens de gespannen situatie.
• Onder de slachtoffers bevonden zich minimaal 6 wetenschappers en experts die onderweg waren naar Melbourne voor een conferentie over HIV/AIDS. Ook oud-president van de International AIDS Society, Joep Lange, is één van de slachtoffers
Toespraak Minister Timmermans bij de VN Veiligheidsraad
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Toespraak Koning Willem-Alexander
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Video's van lokale bewoners van de crashsite
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Gerieflijke groeten, ChevyCaprice Moderator DIG Russell-supporter (LET'S GO GEORGE!) F1 Watcher 🇺🇦 Fight Fight Fight! 🇺🇦
The difference between the three Abrahamic religions: - Christianity mumbling to the ceiling, - Judaism mumbling to the wall, - Islam mumbling to the floor.
Niet alles op de wereld is plug and play. Maar goed als jij het allemaal zo goed weet, bied je aan bij zo'n bedrijf, kun je vast bakken met geld mee verdienen.
Ook bekend als Leo (58), Vrachtwagenchauffeur uit Zaltbommel Do nothing.....and apply!
vroeger was de voice recorder gewoon een bandje.. bij veel vliegtuigen nog steeds.. kun je gewoon langs een recorder halen hoor.. moet je alleen wel nog zo'n ding uit de jaren 80-90 hebben staan
Any previously enabled store events for this user, including notifications to other users, may fail to fire
Black box zie ik gewoon als een soort van een harde schijf . Wellicht speciale apparatuur nodig om data uit te lezen, maar het moet niet al te lastig zijn voor de specialisten.
Dat uitlezen alleen zal niet zo lang duren. Maar ze zullen ook de integriteit van die data moeten controleren, vergelijken met de andere vluchtrecorder(s) en dan moet die data ook nog juist geïnterpreteerd worden. Om maar wat te noemen. Daarna zullen ze afwachten wat onderzoek van de wrakstukken en radargegevens oplevert en er zullen nog wel een hoop meer dingen zijn die ik niet weet.
Op dinsdag 22 juli 2014 17:47 schreef Fapsalon het volgende: heeft iemand toevallig de persconferentie van beroepscrimineel Borodai al met ondertiteling?
On behalf of the American people, I extend our deepest condolences to the people of the Netherlands as they mourn the loss of so many family and friends.
No words can adequately express the sorrow the world feels over this loss. It is made more acute by the deep ties of friendship between our two countries
Bound by that friendship, we will not rest until we are certain that justice is done.
Mee eens... Ik vind het ook onbegrijpelijk dat de rol van Oekraïne in deze zaak gewoon onder de tafel wordt geschoven. Het gaat om 2 partijen die er de oorzaak van zijn dat deze tragedie heeft plaatsgevonden. Maar dat wil men hier liever niet horen.....
Dat uitlezen alleen zal niet zo lang duren. Maar ze zullen ook de integriteit van die data moeten controleren, vergelijken met de andere vluchtrecorder(s) en dan moet die data ook nog juist geïnterpreteerd worden. Om maar wat te noemen. Daarna zullen ze afwachten wat onderzoek van de wrakstukken en radargegevens oplevert en er zullen nog wel een hoop meer dingen zijn die ik niet weet.
Ja, om juiste conclusies te trekken. Maar niemand houdt hen tegen om die audiobestanden op youtube te slingeren.
Black box zie ik gewoon als een soort van een harde schijf . Wellicht speciale apparatuur nodig om data uit te lezen, maar het moet niet al te lastig zijn voor de specialisten.
Wist ik maar hoe dat moest, dan zou ik een vermogen verdienen. Denk dat jij ze jou maar eens moet bellen, dan weten we morgen wie het gedaan heeft.
Mee eens... Ik vind het ook onbegrijpelijk dat de rol van Oekraïne in deze zaak gewoon onder de tafel wordt geschoven. Het gaat om 2 partijen die er de oorzaak van zijn dat deze tragedie heeft plaatsgevonden. Maar dat wil men hier liever niet horen.....
Meer dan 2 zelfs. Waarom was dat luchtruim nog open? Waarom vloog MA daar nog steeds?
When I get sad, I stop being sad and just be awesome instead.
vroeger was de voice recorder gewoon een bandje.. bij veel vliegtuigen nog steeds.. kun je gewoon langs een recorder halen hoor.. moet je alleen wel nog zo'n ding uit de jaren 80-90 hebben staan
Daarna moet alles nog geanalyseerd worden, dat gebeurd deels ook handmatig, als in, door mensen.
Ook bekend als Leo (58), Vrachtwagenchauffeur uit Zaltbommel Do nothing.....and apply!
Mee eens... Ik vind het ook onbegrijpelijk dat de rol van Oekraïne in deze zaak gewoon onder de tafel wordt geschoven. Het gaat om 2 partijen die er de oorzaak van zijn dat deze tragedie heeft plaatsgevonden. Maar dat wil men hier liever niet horen.....
Heeft niks met willen horen te maken maar meer met het feit dat het onzin is. Ze hadden ook gewoon niet kunnen schieten als ze wisten dat ze hun doel niet konden identificeren maar ze schoten toch. Dat er uberhaupt mensen zijn die de schuld ook bij een andere partij wil leggen ontgaat mij helemaal, volgens die logica zou je kunnen zeggen dat wanneer 2 drugdealers in dispuut zijn met elkaar en vervolgens 1 van die 2 drugsdealers in het donker iemand neerschiet, denkend dat het de andere drugdealer is, je ze alle 2 voor moord moet vervolgen, donder toch gauw een eind op man.
Meer dan 2 zelfs. Waarom was dat luchtruim nog open? Waarom vloog MA daar nog steeds?
Omdat Oekraïne het niet gesloten heeft, en ze vlogen daar omdat er geen aanwijzing was dat mensen met kennis en bezit van apparatuur van die precisie op zulke hoogte burgerluchtvaart neer zou gaan halen.
'And I called your name, like an addicted to cocaine calls for the stuff he'd rather blame'
Meer dan 2 zelfs. Waarom was dat luchtruim nog open? Waarom vloog MA daar nog steeds?
Dat vraag ik me dus ook af. Maar wat me nog meer bezig houdt is : waarom willen zo veel mensen zich niet ook met die vraag bezig houden en roepen ze ipv daarvan om sancties terwijl er nog zoveel niet duidelijk is ?
Op dinsdag 22 juli 2014 17:53 schreef asco het volgende: Wat is de wereld toch een bende geworden. Voor een groot deel overigens aan internet te danken. Niet mee eens? Denk dan nog maar eens goed na.
Het is te danken aan de mensheid en aan het mens zijn. Internet en wapens zijn geen schuldigen.
Meer dan 2 zelfs. Waarom was dat luchtruim nog open? Waarom vloog MA daar nog steeds?
waarom daar gevlogen werd is inmiddels al 10x uitgelegd. De reden dat het luchtruim open was... tja... mischien omdat het gewoon één grote puinhoop is in dat land? Ze zullen het iig niet bewust hebben gedaan zodat dat vliegtuig neergehaald kon worden
Op dinsdag 22 juli 2014 17:53 schreef asco het volgende: Wat is de wereld toch een bende geworden. Voor een groot deel overigens aan internet te danken. Niet mee eens? Denk dan nog maar eens goed na.
internet doesn't kill people. people kill people.
[b]Op dinsdag 10 februari 2004 14:36 schreef Malawi het volgende:[/b] Het in den oren stoppen van kiwi's is dus een probaat tijgeraanvalafweermiddel
Op dinsdag 22 juli 2014 17:53 schreef asco het volgende: Wat is de wereld toch een bende geworden. Voor een groot deel overigens aan internet te danken. Niet mee eens? Denk dan nog maar eens goed na.
Dan zou het dus geen bende geweest zijn voor dat het internet bestond. Dat was het wel.
Op dinsdag 22 juli 2014 17:53 schreef asco het volgende: Wat is de wereld toch een bende geworden. Voor een groot deel overigens aan internet te danken. Niet mee eens? Denk dan nog maar eens goed na.
Internet staat juist toe dat conflicten wereldwijd bij de gewone mens kenbaar gemaakt worden, vooral in het geval van landen die onderdrukt worden en waar staatsmedia alles ontkennen.
Dat vraag ik me dus ook af. Maar wat me nog meer bezig houdt is : waarom willen zo veel mensen zich niet ook met die vraag bezig houden en roepen ze ipv daarvan om sancties terwijl er nog zoveel niet duidelijk is ?
Omdat Rusland sowieso een kwalijke rol speelt in Oekraine.
Op dinsdag 22 juli 2014 17:53 schreef asco het volgende: Wat is de wereld toch een bende geworden. Voor een groot deel overigens aan internet te danken. Niet mee eens? Denk dan nog maar eens goed na.
Je hebt de jaren 80 en 90 niet meegemaakt? Was gezellig hoor, in de Balkan.
Ook bekend als Leo (58), Vrachtwagenchauffeur uit Zaltbommel Do nothing.....and apply!
Dat vraag ik me dus ook af. Maar wat me nog meer bezig houdt is : waarom willen zo veel mensen zich niet ook met die vraag bezig houden en roepen ze ipv daarvan om sancties terwijl er nog zoveel niet duidelijk is ?
Omdat dat van ondergeschikt belang is op dit moment, ten eerste omdat het luchtruim nu toch dicht is en ten tweede omdat de focus daar nu nog niet ligt, dat kan later nog. Het is ook wel apart dat een groepje seperatisten, die volgens Poetin geen steun vanuit Rusland krijgen, opeens met dat soort apparatuur klaar staat.
Heeft niks met willen horen te maken maar meer met het feit dat het onzin is. Ze hadden ook gewoon niet kunnen schieten als ze wisten dat ze hun doel niet konden identificeren maar ze schoten toch. Dat er uberhaupt mensen zijn die de schuld ook bij een andere partij wil leggen ontgaat mij helemaal, volgens die logica zou je kunnen zeggen dat wanneer 2 drugdealers in dispuut zijn met elkaar en vervolgens 1 van die 2 drugsdealers in het donker iemand neerschiet, denkend dat het de andere drugdealer is, je ze alle 2 voor moord moet vervolgen, donder toch gauw een eind op man.
Niet voor jou hoor, blijf jij maar lekker achter je betonnen muur zitten. Ik bekijk graag een zaak van uit verschillende hoeken.
Ja, zo kan ik het ook. Zullen we het sterrenstof dan maar uiteindelijk de schuld geven?
Oh dus jij wilt gevangenisstraffen gaan uitdelen aan revolvers? Het zijn altijd mensen die de fouten maken en niet de materialen, en aangezien het te debiel is om over te discussiëren ga ik het hierbij laten.
Ik maak al alles mee sinds de jaren '70. Die conflicten zijn uiteindelijk allemaal opgelost. Dan zie ik nu niet meer gebeuren.
Dat hebben we jarenlang ook gedacht van de koude oorlog, niemand verwachte in de jaren '70 de val van de berlijnse muur. Zolang er gepraat wordt, zijn er mogelijkheden.
Ook bekend als Leo (58), Vrachtwagenchauffeur uit Zaltbommel Do nothing.....and apply!
En dat ligt aan het internet? Dat mag je wel even uitleggen. Bovendien is alles echt niet koek en ei in de Balkan...
Door internet komt er nooit meer rust, nergens. Overal zal het blijven broeien en nieuwe brandhaarden zijn zo ontstaan. En dan heb ik het nog niet over wat het met het menselijk brein doet. Nee, ben online sinds '95 maar ik ben bang dat we beter af waren geweest zonder.
Afgestudeerd in de filosofie, is die man. Vreemde studiekeuze.
Keuze..? Die man is 47, in die tijd werd zijn opleiding bepaald door de Sovjet-Unie (communistisch) die gaf je geen keuze.. Destijds werd je leven "ingericht" van je geboorte tot de dood..
One good thing about music: When it hits, you feel no pain, So hit me with music.. Bob Marley
Door internet komt er nooit meer rust, nergens. Overal zal het blijven broeien en nieuwe brandhaarden zijn zo ontstaan. En dan heb ik het nog niet over wat het met het menselijk brein doet. Nee, ben online sinds '95 maar ik ben bang dat we beter af waren geweest zonder.
Het grote boze internet.
[b]Op dinsdag 10 februari 2004 14:36 schreef Malawi het volgende:[/b] Het in den oren stoppen van kiwi's is dus een probaat tijgeraanvalafweermiddel
Omdat Oekraïne het niet gesloten heeft, en ze vlogen daar omdat er geen aanwijzing was dat mensen met kennis en bezit van apparatuur van die precisie op zulke hoogte burgerluchtvaart neer zou gaan halen.
waarom daar gevlogen werd is inmiddels al 10x uitgelegd. De reden dat het luchtruim open was... tja... mischien omdat het gewoon één grote puinhoop is in dat land? Ze zullen het iig niet bewust hebben gedaan zodat dat vliegtuig neergehaald kon worden
Een puinhoop dus.... En net zo hebben de separatisten zonder het te weten een burgervliegtuig neergehaald. Dit soort tragedies komen nu eenmaal voort uit oorlogssituaties. Ik wil het niet goed praten hoor. Mijn zoon heeft een goeie kennis wiens oom en tante met 2 kinderen in dat vliegtuig zaten. Maar ik vind het allemaal zo eenzijdig worden én ik heb ook geen hoge dunk van de regering van Oekraïne.
Op dinsdag 22 juli 2014 18:01 schreef Snoepje5 het volgende: Op CNN weer een raket bij een ander vliegtuig dat vanuit amerika halverwege voor turkije terug naar parijs is gevlogen?
link?
[b]Op dinsdag 10 februari 2004 14:36 schreef Malawi het volgende:[/b] Het in den oren stoppen van kiwi's is dus een probaat tijgeraanvalafweermiddel
Op dinsdag 22 juli 2014 18:01 schreef Snoepje5 het volgende: Op CNN weer een raket bij een ander vliegtuig dat vanuit amerika halverwege voor turkije terug naar parijs is gevlogen?
Op dinsdag 22 juli 2014 18:01 schreef Snoepje5 het volgende: Op CNN weer een raket bij een ander vliegtuig dat vanuit amerika halverwege voor turkije terug naar parijs is gevlogen?
Wat hoor jij over een raket? Ik zie alleen een vliegtuig wat onderweg was naar Israël wat halverwege teruggekeerd is omdat de situatie daar niet veilig is.
Door internet komt er nooit meer rust, nergens. Overal zal het blijven broeien en nieuwe brandhaarden zijn zo ontstaan. En dan heb ik het nog niet over wat het met het menselijk brein doet. Nee, ben online sinds '95 maar ik ben bang dat we beter af waren geweest zonder.
Maar waarom ontstaan die brandhaarden? Omdat mensen ontevreden zijn over hun situatie. Het internet staat alleen toe dat deze mensen zich verenigen met hun medeslachtoffers, hun doelen aan andere partijen kenbaar maken en zich kunnen oprichten tegen hun onderdrukker/aanvaller/etc.
Wat hoor jij over een raket? Ik zie alleen een vliegtuig wat onderweg was naar Israël wat halverwege teruggekeerd is omdat de situatie daar niet veilig is.
En er was een raket afgevuurd in de buurt van het vliegtuig.
maar zal wel niet op het vliegtuig gericht zijn geweest.
Nieuwe sancties voor Rusland, en dan straks gaan janken dat er geen gas geleverd meer wordt. 'De ramp mag niet gebruikt worden voor politieke doeleinden' werd hard door de Europese leiders geroepen
ja. Bijzonder dat die man dan toch zo'n beroep kiest. Zijn expertise ligt in etnische conflicten, lees ik op wiki. Wat dat betreft zit ie wel in de juiste regio.
ja. Bijzonder dat die man dan toch zo'n beroep kiest. Zijn expertise ligt in etnische conflicten, lees ik op wiki. Wat dat betreft zit ie wel in de juiste regio.
Heb je mn quote gezien?
One good thing about music: When it hits, you feel no pain, So hit me with music.. Bob Marley
Op dinsdag 22 juli 2014 18:06 schreef Sylv3se het volgende: Nieuwe sancties voor Rusland, en dan straks gaan janken dat er geen gas geleverd meer wordt. 'De ramp mag niet gebruikt worden voor politieke doeleinden' werd hard door de Europese leiders geroepen
Dat stoort mij inderdaad ook een beetje. Timmermans natuurlijk zelf voorop met het aanhalen van de sancties. "Despicable".
"Ik vind Marcellis wel zo iemand die er op zijn 28e achter komt dat hij eigenlijk linksbenig is." - Tim86 "Marcellis legt ze zo op de stropdas. Mits ze een stropdas van 8 meter aan zouden hebben." - Toefjes kortom:
Op dinsdag 22 juli 2014 18:06 schreef Sylv3se het volgende: Nieuwe sancties voor Rusland, en dan straks gaan janken dat er geen gas geleverd meer wordt. 'De ramp mag niet gebruikt worden voor politieke doeleinden' werd hard door de Europese leiders geroepen
Hoe stellen de Europese leiders zich de sancties dan voor?
Op dinsdag 22 juli 2014 18:06 schreef Sylv3se het volgende: Nieuwe sancties voor Rusland, en dan straks gaan janken dat er geen gas geleverd meer wordt. 'De ramp mag niet gebruikt worden voor politieke doeleinden' werd hard door de Europese leiders geroepen
Die uitspraak vond ik meteen al lachwekkend. Ach ja... politici.....
Wat is daar raar aan? Is gewoon een Amerikaanse uitdrukking. Dat er het woordje god in staat doet er niks aan af dat het gewoon een gelukstoewensing is.
De U.S is de propaganda machines in iedere geval hard in aan het spinnen. Hoe ongelofelijk triest is journalisme in de U.S, tering.
''Without self knowledge, without understanding the working and functions of his machine, man cannot be free, he cannot govern himself and he will always remain a slave.''
Wat is daar raar aan? Is gewoon een Amerikaanse uitdrukking. Dat er het woordje god in staat doet er niks aan af dat het gewoon een gelukstoewensing is.
Ja, echt wel Waardeloze opmerking derhalve.
The difference between the three Abrahamic religions: - Christianity mumbling to the ceiling, - Judaism mumbling to the wall, - Islam mumbling to the floor.
Op dinsdag 22 juli 2014 18:11 schreef Bredemug het volgende: De U.S is de propaganda machines in iedere geval hard in aan het spinnen. Hoe ongelofelijk triest is journalisme in de U.S, tering.
Op dinsdag 22 juli 2014 18:10 schreef ikbeneenkiwi het volgende: Ik heb nog een oude houtkachel staan. Straks maar even een paar bomen kappen, voor als het gas op is.
In Duitsland ligt ook maar een heel miniem gasnet hier en daar
One good thing about music: When it hits, you feel no pain, So hit me with music.. Bob Marley
Op dinsdag 22 juli 2014 18:10 schreef ikbeneenkiwi het volgende: Ik heb nog een oude houtkachel staan. Straks maar even een paar bomen kappen, voor als het gas op is.
Op dinsdag 22 juli 2014 18:11 schreef Bredemug het volgende: De U.S is de propaganda machines in iedere geval hard in aan het spinnen. Hoe ongelofelijk triest is journalisme in de U.S, tering.
Op dinsdag 22 juli 2014 18:11 schreef Bredemug het volgende: De U.S is de propaganda machines in iedere geval hard in aan het spinnen. Hoe ongelofelijk triest is journalisme in de U.S, tering.
Op dinsdag 22 juli 2014 18:10 schreef ikbeneenkiwi het volgende: Ik heb nog een oude houtkachel staan. Straks maar even een paar bomen kappen, voor als het gas op is.
Ik ga het voor de zekerheid voor 5 jaar vastzetten bij mijn energieleverancier
Op dinsdag 22 juli 2014 18:11 schreef Bredemug het volgende: De U.S is de propaganda machines in iedere geval hard in aan het spinnen. Hoe ongelofelijk triest is journalisme in de U.S, tering.
Op dinsdag 22 juli 2014 18:06 schreef Sylv3se het volgende: Nieuwe sancties voor Rusland, en dan straks gaan janken dat er geen gas geleverd meer wordt. 'De ramp mag niet gebruikt worden voor politieke doeleinden' werd hard door de Europese leiders geroepen
Je snapt hopelijk toch wel dat die mogelijkheid ingecalculeerd is? En dat het 't laatste redmiddel is van Putin om nog sterkere sancties te weerhouden? Als Rusland die stap neemt dan is het einde verhaal v.d. Russische economie.
Op dinsdag 22 juli 2014 18:11 schreef Bredemug het volgende: De U.S is de propaganda machines in iedere geval hard in aan het spinnen. Hoe ongelofelijk triest is journalisme in de U.S, tering.
er is niet eens een schuldig aangewezen. Alleen wat vermoedens. Putin als schuldig aanwijzen
I had a splitting headache.From which the future's made. † Ryan Dunn (June 11, 1977 – June 20, 2011) It's funny. All you have to do is say something nobody understands and they'll do practically anything you want them to. VIVA LA ASSANGE¡
Op dinsdag 22 juli 2014 18:11 schreef Bredemug het volgende: De U.S is de propaganda machines in iedere geval hard in aan het spinnen. Hoe ongelofelijk triest is journalisme in de U.S, tering.
Op dinsdag 22 juli 2014 18:11 schreef Bredemug het volgende: De U.S is de propaganda machines in iedere geval hard in aan het spinnen. Hoe ongelofelijk triest is journalisme in de U.S, tering.
Altijd mooi, denk je weer het , op Fok! veel te veel gebruikte, woordje propaganda te gebruiken en nogwel in combinatie met US en dan faal je zo hard. Dit zijn UK bladen, tabloids wel te verstaan.
Je snapt hopelijk toch wel dat die mogelijkheid ingecalculeerd is? En dat het 't laatste redmiddel is van Putin om nog sterkere sancties te weerhouden? Als Rusland die stap neemt dan is het einde verhaal v.d. Russische economie.
''Without self knowledge, without understanding the working and functions of his machine, man cannot be free, he cannot govern himself and he will always remain a slave.''
Een conflict is altijd kostbaar. Maar in dit geval zal het voor de ene partij beduidend veel meer kosten dan voor de andere. Punt is wel inderdaad; hoeveel is de decadente Europeaan op te geven voor dit conflict?
Altijd mooi, denk je weer het , op Fok! veel te veel gebruikte, woordje propaganda te gebruiken en nogwel in combinatie met US en dan faal je zo hard. Dit zijn UK bladen, tabloids wel te verstaan.
Ik sla alles op wat ik vind en post niet alleen hier, dus foutje kan gebeuren. Maar waar het om gaat is dat ze specifiek Putin als de duivel neerzetten. Zegt toch genoeg.
''Without self knowledge, without understanding the working and functions of his machine, man cannot be free, he cannot govern himself and he will always remain a slave.''
Op dinsdag 22 juli 2014 18:11 schreef Bredemug het volgende: De U.S is de propaganda machines in iedere geval hard in aan het spinnen. Hoe ongelofelijk triest is journalisme in de U.S, tering.
Dit is echt om te kotsen hoor, te walgelijk voor woorden.
[deedeetee logica] Ja, echt smerig hadden de seperatisten niet het vliegtuig uit de lucht geschoten dan waren deze er nooit geweest dus ook de seperatisten zijn schuldig aan deze tabloid koppen. [/deedeetee logica]
Dit is echt om te kotsen hoor, te walgelijk voor woorden.
Waarom? Naar alle waarschijnlijkheid is die raket afgevuurd door Russische separatisten en is die door ome Poetin geleverd. Dat het nog niet 100% vaststaat is van later zorg.
Waarom? Naar alle waarschijnlijkheid is die raket afgevuurd door Russische separatisten en is die door ome Poetin geleverd. Dat het nog niet 100% vaststaat is van later zorg.
ALS het een raket was. Kon ook bom in de cockpit zelf zitten. Wie heeft er het meest baat bij deze situatie denk je? Denk je echt dat de separatisten zo fucking dom zijn om een commercieel vliegtuig neer te halen?
''Without self knowledge, without understanding the working and functions of his machine, man cannot be free, he cannot govern himself and he will always remain a slave.''
ALS het een raket was. Kon ook bom in de cockpit zelf zitten. Wie heeft er het meest baat bij deze situatie denk je? Denk je echt dat de separatisten zo fucking dom zijn om een commercieel vliegtuig neer te halen?
ALS het een raket was. Kon ook bom in de cockpit zelf zitten. Wie heeft er het meest baat bij deze situatie denk je? Denk je echt dat de separatisten zo fucking dom zijn om een commercieel vliegtuig neer te halen?
Op dinsdag 22 juli 2014 18:17 schreef Bredemug het volgende: Denk je echt dat de separatisten zo fucking dom zijn om een commercieel vliegtuig neer te halen?
Ja. Zonder enige twijfel. Heb je die kerels gezien man
[b]Op dinsdag 10 februari 2004 14:36 schreef Malawi het volgende:[/b] Het in den oren stoppen van kiwi's is dus een probaat tijgeraanvalafweermiddel
propaganda stroomt van alle kanten, de gemiddelde mens is echt wel in staat om al die informatie redelijk te interpreteren natuurlijk, tenzij je hersenen in je onderbuik zitten
ALS het een raket was. Kon ook bom in de cockpit zelf zitten. Wie heeft er het meest baat bij deze situatie denk je? Denk je echt dat de separatisten zo fucking dom zijn om een commercieel vliegtuig neer te halen?
Ik sla alles op wat ik vind en post niet alleen hier, dus foutje kan gebeuren. Maar waar het om gaat is dat ze specifiek Putin als de duivel neerzetten. Zegt toch genoeg.
Als je niet eens weet van wat voor 'kranten' je plaatjes plaatst houdt het dan lekker achterwege. Deze tabloids zijn van gehalte RT.com en hun lezers hebben geen propaganda nodig om mensen over 1 kam te scheren en de vinger naar Putin te wijzen. Maar je dacht wel weer even lekker te scoren of niet
Gast voor die buk systeem heb je een team van complete professionals nodig. Denk je echt dat zo een domme sepera. zoiets kan handelen?
''Without self knowledge, without understanding the working and functions of his machine, man cannot be free, he cannot govern himself and he will always remain a slave.''
ALS het een raket was. Kon ook bom in de cockpit zelf zitten. Wie heeft er het meest baat bij deze situatie denk je? Denk je echt dat de separatisten zo fucking dom zijn om een commercieel vliegtuig neer te halen?
Precies wat je zegt, zo stom. Als ze geweten hadden wat ze deden, was het een vliegtuig vol Oekraïnse militairen geweest.
Ook bekend als Leo (58), Vrachtwagenchauffeur uit Zaltbommel Do nothing.....and apply!
ALS het een raket was. Kon ook bom in de cockpit zelf zitten. Wie heeft er het meest baat bij deze situatie denk je? Denk je echt dat de separatisten zo fucking dom zijn om een commercieel vliegtuig neer te halen?
Als je nu dit nog post dan loop je 3 dagen achter, nou vooruit 2.
ALS het een raket was. Kon ook bom in de cockpit zelf zitten. Wie heeft er het meest baat bij deze situatie denk je? Denk je echt dat de separatisten zo fucking dom zijn om een commercieel vliegtuig neer te halen?
Waar baseer je op dat het een raket was? Dit is een information war, propaganda stijl dat in de jaren 80 ook gebeurde met toen de U.S een iraans commercieel vliegtuig neerhaalde met 250/300 mensen dood. Zelfde stijl van propaganda.
''Without self knowledge, without understanding the working and functions of his machine, man cannot be free, he cannot govern himself and he will always remain a slave.''
Waarom? Naar alle waarschijnlijkheid is die raket afgevuurd door Russische separatisten en is die door ome Poetin geleverd. Dat het nog niet 100% vaststaat is van later zorg.
Daar gaat het niet om, het gaat om de manier waarop slachtoffers worden uitgebuit voor sensatie doeleinden.
Hangt ervan af welke definitie je daaraan hangt, ik bestempel de voorkeur voor een ander land nou niet meteen als landverrader, sowieso omdat ik zijn nationaliteit niet ken en hij dus best Russisch kan zijn
Op dinsdag 22 juli 2014 18:11 schreef Bredemug het volgende: De U.S is de propaganda machines in iedere geval hard in aan het spinnen. Hoe ongelofelijk triest is journalisme in de U.S, tering.
ALS het een raket was. Kon ook bom in de cockpit zelf zitten. Wie heeft er het meest baat bij deze situatie denk je? Denk je echt dat de separatisten zo fucking dom zijn om een commercieel vliegtuig neer te halen?
Ik denk dat ze wel zo dom zijn ja. Duur foutje.
"Niet-wielrenners. De leegheid van die levens schokt me." - T. Krabbé
Als je het nieuws had gevolgd, had je dit geweten.. laatste bewijs is o.a. fotomateriaal van de wrakstukken dat is bestudeerd en waarop te zien is dat het een raket is geweest.
En natuurlijk die oliedomme tweet van de separatistenleider die meteen nadat het gebeurd was heel stoer verkondigde dat ze een vliegtuig uit de lucht hadden geknald
Ook echt een bom in de cockpit zelf, die piloten dachten zeker dat het ze nooit zou lukken om het vliegtuig zelfstandig in de grond te boren en ze er dus een bom voor nodig hadden
I had a splitting headache.From which the future's made. † Ryan Dunn (June 11, 1977 – June 20, 2011) It's funny. All you have to do is say something nobody understands and they'll do practically anything you want them to. VIVA LA ASSANGE¡
ALS het een raket was. Kon ook bom in de cockpit zelf zitten. Wie heeft er het meest baat bij deze situatie denk je? Denk je echt dat de separatisten zo fucking dom zijn om een commercieel vliegtuig neer te halen?
Als ze het gedaan hebben kun je wellicht idd van domheid of eerder een vreselijke fout maken spreken. Het lijkt me idg wel duidelijk dat dit nooit hun opzet kan zijn geweest. Zoó dom zijn ze echt niet. Wie er baat bij heeft is nu wel duidelijk : Oekraïne en Amerika, en dat over de lijken van de slachtoffers heen. Ik vind het een treurige zaak dat zoveel mensen er in mee gaan en niet ff verder door denken.
Gast voor die buk systeem heb je een team van complete professionals nodig. Denk je echt dat zo een domme sepera. zoiets kan handelen?
Denk je echt dat Rusland niet allang experts meegestuurd heeft toen ze die BUK gaven?
Edit: En dat je een opleiding nodig hebt om zo'n ding GOED te bedienen is tot daar aan toe, maar wie zegt er dat je na twee dagen opleiding niet en raket kan afvuren?
hmm ja dat is wel vreemd. Ben benieuwd of ze nog wat van de piloten terug vinden. dat zou dan een hoop bewijs kunnen zijn
Vanmorgen je berichtje al even gequote in topic #95 omdat ik dacht iets over de piloot gelezen te hebben. Heb het stukje teruggevonden.
"Meanwhile, local residents and emergency workers recounted the horrific scenes that befell them when MH17 crashed from the sky into their already war-torn home in eastern Ukraine. Hospital workers described a child's body, clothed in a bloody green T-shirt, that was brought to a local morgue after falling into a dirt field. Others told of a pilot still strapped into his cockpit seat, who was found in a local village." Bron: http://online.wsj.com/art(...)rash-site-1405849163
Dan nog baseer je nog alles op bullshit, er is NUL fysiek bewijs dat het een raket was, de enige die dit hard schreeuwen is het westen. Noem het een ''cold war'', ''demonization war'' ''profit war'' maakt geen neuk uit want feit blijft dat er veel mis aan deze hele incident.
Ik blijf gewoon bij mijn standpunt dat deze hele geval een herhaling is van.
''Without self knowledge, without understanding the working and functions of his machine, man cannot be free, he cannot govern himself and he will always remain a slave.''
Wie er baat bij heeft is nu wel duidelijk : Oekraïne en Amerika, en dat over de lijken van de slachtoffers heen. Ik vind het een treurige zaak dat zoveel mensen er in mee gaan en niet ff verder door denken.
Beter kan je je nuchtere verstand gebruiken. Mensen die te ver doordenken krijgen over het algemeen last van een op hol geslagen fantasie en het resultaat zijn de meest debiele complottheorieën.
Er is een reden waarom ze zeggen dat als je het verleden bestudeert, je komt te weten hoe het heden werkt.
''Without self knowledge, without understanding the working and functions of his machine, man cannot be free, he cannot govern himself and he will always remain a slave.''
Als ze het gedaan hebben kun je wellicht idd van domheid of eerder een vreselijke fout maken spreken. Het lijkt me idg wel duidelijk dat dit nooit hun opzet kan zijn geweest. Zoó dom zijn ze echt niet. Wie er baat bij heeft is nu wel duidelijk : Oekraïne en Amerika, en dat over de lijken van de slachtoffers heen. Ik vind het een treurige zaak dat zoveel mensen er in mee gaan en niet ff verder door denken.
Als jij zelf zulke domme redenatie toepast moet je niet klagen dat andere mensen niet verder door denken analoog aan jou, de meeste mensen kunnen niet op zo'n laag niveau denken.
Denk je echt dat Rusland niet allang experts meegestuurd heeft toen ze die BUK gaven?
Edit: En dat je een opleiding nodig hebt om zo'n ding GOED te bedienen is tot daar aan toe, maar wie zegt er dat je na twee dagen opleiding niet en raket kan afvuren?
Raket afvuren zullen ze best gekund hebben, maar iets zegt mij dat ze onvoldoende kennis hadden, of ontbrekende apparatuur, om een vliegtuig te kunnen herkennen..
Op dinsdag 22 juli 2014 18:11 schreef Bredemug het volgende: De U.S is de propaganda machines in iedere geval hard in aan het spinnen. Hoe ongelofelijk triest is journalisme in de U.S, tering.
Er is een reden waarom ze zeggen dat als je het verleden bestudeert, je komt te weten hoe het heden werkt.
Niet gaan terugkrabbelen nu
The difference between the three Abrahamic religions: - Christianity mumbling to the ceiling, - Judaism mumbling to the wall, - Islam mumbling to the floor.
Genoeg fysiek bewijst die dat aangeeft ja, 3 topic reeksen terug aangegeven.
''Without self knowledge, without understanding the working and functions of his machine, man cannot be free, he cannot govern himself and he will always remain a slave.''
De politie begeleidt vanaf woensdag de transporten van lichamen van de omgekomen passagiers. De eerste lichamen worden woensdag op Eindhoven Airport verwacht. De lijkkisten gaan daarvandaan naar de Korporaal van Oudheusdenkazerne in Hilversum. De politie zal de transporten begeleiden voor een vlotte doorgang, maar ook om de verplaatsing waardig te laten verlopen. (ANP)
Op dinsdag 22 juli 2014 18:27 schreef Bredemug het volgende: Dan nog baseer je nog alles op bullshit, er is NUL fysiek bewijs dat het een raket was, de enige die dit hard schreeuwen is het westen. Noem het een ''cold war'', ''demonization war'' ''profit war'' maakt geen neuk uit want feit blijft dat er veel mis aan deze hele incident.
Ik blijf gewoon bij mijn standpunt dat deze hele geval een herhaling is van.
We baseren ons op de gepresenteerde feiten, met name het interview met een seperatist die heeft toegegeven dat ze per ongeluk een verkeerd vliegtuig hebben neergehaald. Dat jij hier met je haat gevoelens niet mee om kan gaan verandert dit gegeven niet.
We baseren ons op de gepresenteerde feiten, met name het interview met een seperatist die heeft toegegeven dat ze per ongeluk een verkeerd vliegtuig hebben neergehaald. Dat jij hier met je haat gevoelens niet mee om kan gaan verandert dit gegeven niet.
Tering jij moet nodig political ponerology lezen, weet jij wel hoe information war werkt. Godverdomme zeg.
''Without self knowledge, without understanding the working and functions of his machine, man cannot be free, he cannot govern himself and he will always remain a slave.''
''Without self knowledge, without understanding the working and functions of his machine, man cannot be free, he cannot govern himself and he will always remain a slave.''
Jij lijkt me zo'n type die alle informatie weg zet als propaganda etc., behalve als het in je eigen straatje te pas komt..
Onzin.
''Without self knowledge, without understanding the working and functions of his machine, man cannot be free, he cannot govern himself and he will always remain a slave.''
Persconferenties worden vaak voortijdig aangekondigd zodat netwerken er (indien gewenst) tijd voor in kunnen ruimen in hun uitzendschema. Is in Nederland niet anders als Rutte of Opstelte een persco geeft.
Leuk voor je vrienden in BNW. En nu fysiek bewijs, en anders wegwezen.
Tuurlijk joh dat heb je binnen 2 minuten gelezen, flikker een eind op joh.
''Without self knowledge, without understanding the working and functions of his machine, man cannot be free, he cannot govern himself and he will always remain a slave.''
Tering jij moet nodig political ponerology lezen, weet jij wel hoe information war werkt. Godverdomme zeg.
Ik hoef geen boeken te lezen om informatie te kunnen interpreteren, jij zit hier lekker alle feiten te negeren en fantaseert er een onzin-situatie bij, zal een goed boek zijn
The difference between the three Abrahamic religions: - Christianity mumbling to the ceiling, - Judaism mumbling to the wall, - Islam mumbling to the floor.
Persconferenties worden vaak voortijdig aangekondigd zodat netwerken er (indien gewenst) tijd voor in kunnen ruimen in hun uitzendschema. Is in Nederland niet anders als Rutte of Opstelte een persco geeft.
Dat is zo.. maar ik ben bang dat het wel een uur of 12 word... dat doet NL niet zomaar...
One good thing about music: When it hits, you feel no pain, So hit me with music.. Bob Marley
Er is een reden waarom ze zeggen dat als je het verleden bestudeert, je komt te weten hoe het heden werkt.
Want er is idd nog nooit een vliegtuig uit de lucht geschoten
Op dinsdag 1 november 2016 00:05 schreef JanCees het volgende: De polls worden ook in 9 van de 10 gevallen gepeild met een meerderheid democraten. Soms zelf +10% _O-
Op dinsdag 22 juli 2014 18:11 schreef Bredemug het volgende: De U.S is de propaganda machines in iedere geval hard in aan het spinnen. Hoe ongelofelijk triest is journalisme in de U.S, tering.
Ze kunnen haar beter gelijk aannemen bij Boulevard.. zelfde niveau. Maar ze zullen er wel heel hypocriet schande van spreken.. ik zie de schijnheilig smoel van Albert Verlinde of dat debiele neefje van hem al voor me..
Want er is idd nog nooit een vliegtuig uit de lucht geschoten
Dat zegt niemand, het gaat er hierom dat er geen fysiek bewijs is dat het een raket was.
''Without self knowledge, without understanding the working and functions of his machine, man cannot be free, he cannot govern himself and he will always remain a slave.''
Volgens het juichaapje in Brussel is de lijst met sancties tegen personen die kunnen profiteren van de annexatie in Oost-Oekraine uitgebreid. Dit betreft dan vooral personen in de nabije kring van Putin.
Overige sancties zoals economische en financiele zijn voorbereid zodat regeringsleiders deze meteen in werking kunnen zetten als Rusland niet meewerkt met o.a. het veiligstellen van het crashgebied en andere zaken (ws. niet stopt met wapenleveranties aan de rebellen e.d.)
De Verenigde Staten geven later vandaag informatie vrij over de omstandigheden waaronder de Boeing van Malaysia Airlines is neergehaald boven Oekraïne. Dat heeft het Witte Huis bekendgemaakt.(ANP)
Nee, nergens voor nodig ook. Doe maar gewoon bewijs van een iets algemener geaccepteerde nieuwssite. Er was genoeg, dus zo moeilijk kan dat niet zijn.
Als je niet bereid bent voor informatie zeg dan gelijk niks. Jij bent degene die vroeg om informatie over wat ik zei, je gaf mijn bord terug zonder er wat uit te eten. Zeik dan niet als het niet in jou subjectieve wereld past. Want nu geef je een argument wat gebaseerd is op wat jij persoonlijk fijner vind om te lezen in plaats van open minded te zijn voor alle bronnen. Dat is als je de waarheid wilt weten, anders boeit het niet echt en kan je elk zender wel aanzetten.
''Without self knowledge, without understanding the working and functions of his machine, man cannot be free, he cannot govern himself and he will always remain a slave.''
Als je niet bereid bent voor informatie zeg dan gelijk niks. Jij bent degene die vroeg om informatie over wat ik zei, je gaf mijn bord terug zonder er wat uit te eten. Zeik dan niet als het niet in jou subjectieve wereld past. Want nu geef je een argument wat gebaseerd is op wat jij persoonlijk fijner vind om te lezen in plaats van open minded te zijn voor alle bronnen. Dat is als je de waarheid wilt weten, anders boeit het niet echt en kan je elk zender wel aanzetten.
Vooral omdat het jouw waarheid is natuurlijk.
[b]Op dinsdag 10 februari 2004 14:36 schreef Malawi het volgende:[/b] Het in den oren stoppen van kiwi's is dus een probaat tijgeraanvalafweermiddel
Als je niet bereid bent voor informatie zeg dan gelijk niks. Jij bent degene die vroeg om informatie over wat ik zei, je gaf mijn bord terug zonder er wat uit te eten. Zeik dan niet als het niet in jou subjectieve wereld past. Want nu geef je een argument wat gebaseerd is op wat jij persoonlijk fijner vind om te lezen in plaats van open minded te zijn voor alle bronnen. Dat is als je de waarheid wilt weten, anders boeit het niet echt en kan je elk zender wel aanzetten.
Gut, staat het hek nou alweer open?
Opinion is the medium between knowledge and ignorance (Plato)
Als jij op Fok! zit met een text-to-speak programma omdat je blind bent dan niet nee.
goeie argument. 10/10 , zou voor je stemmen.
''Without self knowledge, without understanding the working and functions of his machine, man cannot be free, he cannot govern himself and he will always remain a slave.''
Mensen Bredemug gewoon negeren die is door de Russen ingehuurd, net zoals Isrëal studenten inzet om hun acties goed te praten op internationale fora: http://www.cnet.com/news/(...)ers-and-facebookers/
Is toch duidelijk, komt alleen maar onzin informatie uit. Duidelijk onderdeel van de Russische oorlogs propaganda.
Dat heb ik niet gezegd. Dat zeg jij. MIjn punt is dat je niet achter de waarheid kan komen zonder elk standpunt te bestuderen.
''Without self knowledge, without understanding the working and functions of his machine, man cannot be free, he cannot govern himself and he will always remain a slave.''
ALS het een raket was. Kon ook bom in de cockpit zelf zitten. Wie heeft er het meest baat bij deze situatie denk je? Denk je echt dat de separatisten zo fucking dom zijn om een commercieel vliegtuig neer te halen?
Nogal mosterd (weinig tijd overdag want de werkweek is weer begonnen), maar allemachtig, wat ben ik opgelucht dat na al die dagen van ontmoedigend wachten, de lichamen nu eindelijk naar huis komen. Juichen zou ongepast zijn, maar ergens voelt het toch zo.
Nu de spulletjes nog.
== houdt van sterke anekdotes voor op feesten en partijen == --- Ga van dat gas af! - Laat Groningen niet zakken --- Don't give up Andro: https://www.youtube.com/watch?v=VjEq-r2agqc O+ *O* ESF-gekkie: justice for Elvana en justice for Keiino :'( *O*
Op dinsdag 22 juli 2014 18:41 schreef Andromache het volgende: Nogal mosterd (weinig tijd overdag want de werkweek is weer begonnen), maar allemachtig, wat ben ik opgelucht dat na al die dagen van ontmoedigend wachten, de lichamen nu eindelijk naar huis komen. Juichen zou ongepast zijn, maar ergens voelt het toch zo.
Nu de spulletjes nog.
Ze liggen ook op zo'n fijne lugubere plek... (Tankfabriek)
Begin dit jaar is er juist een overeenkomst tussen China en Rusland gesloten om meer gaslevering mogelijk te maken. De russen zagen de bui al hangen.
== houdt van sterke anekdotes voor op feesten en partijen == --- Ga van dat gas af! - Laat Groningen niet zakken --- Don't give up Andro: https://www.youtube.com/watch?v=VjEq-r2agqc O+ *O* ESF-gekkie: justice for Elvana en justice for Keiino :'( *O*
Op dinsdag 22 juli 2014 18:44 schreef Buitendam het volgende: 60% van de federale inkomsten in Rusland is gas. Je kunt ze dus snoeihard raken, maar dan moet je het gezamenlijk doen én een alternatief hebben.
Erg kort door de bocht, maar op lange termijn niet ondenkelijk.
Weet ik jongens, doe maar rustig. Maar net zoals wij onszelf minder direct afhankelijk van Rusland willen maken, zal Rusland dat andersom waarschijnlijk ook willen.
Opinion is the medium between knowledge and ignorance (Plato)
''Without self knowledge, without understanding the working and functions of his machine, man cannot be free, he cannot govern himself and he will always remain a slave.''
Onzin. De primaire verantwoordelijkheid draagt degene die het bevel om te vuren heeft gegeven. Wie de wapens heeft geleverd, het luchtruim niet heeft gesloten, het vluchtpad heeft bepaald, de trekker heeft overgehaald, die komen allemaal daarna.
Nee, het luchtruim had gesloten moeten zijn. Er zijn in de weken ervoor 2 vliegtuigen in dat gebied neergehaald, het risico was onacceptabel hoog. Dit is de verantwoordelijkheid van kiev, die waarschijnlijk bewust burgervliegtuigen doordat gebied lieten vliegen. In kiev zullen de champagneflessen ongetwijfeld geopend zijn op het presidentieel paleis na het neerhalen van mh17.
Stel dat mh17 is neergehaald door de separatisten, is het hoogstens een ongeluk. Ik zou in dat geval ook niet inzienhoe je dit zou kunnen kwantificeren als "terroristische daad"
Ze werden op hetzelfde soort treinstellen geladen als dat ze in de 2e wereldoorlog hadden en ze worden naar een plek gereden wat iets weg heeft van een concentratiekamp.
Ze werden op hetzelfde soort treinstellen geladen als dat ze in de 2e wereldoorlog hadden en ze worden naar een plek gereden wat iets weg heeft van een concentratiekamp.
Nou en, ze komen terug. Ze kunnen moeilijk even een paleisje uit de grond stampen hè.
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
Hoe gaat dat in zijn werk eigenlijk qua vervoer? Worden ze uit de zakken gehaald en in een andere vriezer gedaan of vliegen ze ongekoeld terug naar NL?
Nee, het luchtruim had gesloten moeten zijn. Er zijn in de weken ervoor 2 vliegtuigen in dat gebied neergehaald, het risico was onacceptabel hoog. Dit is de verantwoordelijkheid van kiev, die waarschijnlijk bewust burgervliegtuigen doordat gebied lieten vliegen. In kiev zullen de champagneflessen ongetwijfeld geopend zijn op het presidentieel paleis na het neerhalen van mh17.
Stel dat mh17 is neergehaald door de separatisten, is het hoogstens een ongeluk. Ik zou in dat geval ook niet inzienhoe je dit zou kunnen kwantificeren als "terroristische daad"
Zelfs als Kiev de boel zo geregeld had dat dat vliegtuig daar vloog, zijn het nog steeds de separatisten die schoten, dus de separatisten die schuldig zijn. Punt.
Nee, het luchtruim had gesloten moeten zijn. Er zijn in de weken ervoor 2 vliegtuigen in dat gebied neergehaald, het risico was onacceptabel hoog. Dit is de verantwoordelijkheid van kiev, die waarschijnlijk bewust burgervliegtuigen doordat gebied lieten vliegen. In kiev zullen de champagneflessen ongetwijfeld geopend zijn op het presidentieel paleis na het neerhalen van mh17.
Stel dat mh17 is neergehaald door de separatisten, is het hoogstens een ongeluk. Ik zou in dat geval ook niet inzienhoe je dit zou kunnen kwantificeren als "terroristische daad"
Er is ook niemand die zal betwisten dat het luchtruim gesloten had moeten zijn, maar dat maakt de Oekraïense regering nog geen dader. Als ik iemand doodsla met een tafelpoot is dat ook niet de verantwoordelijkheid van de regering via de wapenwet. Daarom zeg ik steeds: gedeelde verantwoordelijkheid, maar het niet sluiten van het luchtruim is niet het grootste kwaad. Dat is namelijk het naar beneden halen van een passagiersvliegtuig.
Geweldig inderdaad. Zal Rusland op de langere termijn ook zeker wat aan hebben, een islamitische staat met nukes. Een alliantie die enkel rust op een gemeenschappelijke vijand maar wat betreft ideologie/religie ongelooflijk ver uit elkaar staan.
Op dinsdag 22 juli 2014 18:47 schreef ThePlaneteer het volgende: Ik wil bredemug niet verdedigen,aar het is wel zo dat wij wel erg makkelijk de westerse media volgen...
Als ze in Rusland alles verdraaien ben je er wel gauw klaar mee, toch?
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
Nee, het luchtruim had gesloten moeten zijn. Er zijn in de weken ervoor 2 vliegtuigen in dat gebied neergehaald, het risico was onacceptabel hoog. Dit is de verantwoordelijkheid van kiev, die waarschijnlijk bewust burgervliegtuigen doordat gebied lieten vliegen. In kiev zullen de champagneflessen ongetwijfeld geopend zijn op het presidentieel paleis na het neerhalen van mh17.
Stel dat mh17 is neergehaald door de separatisten, is het hoogstens een ongeluk. Ik zou in dat geval ook niet inzienhoe je dit zou kunnen kwantificeren als "terroristische daad"
Wat een onzin. Natuurlijk is Poetin de eind verantwoordelijke...
Ze werden op hetzelfde soort treinstellen geladen als dat ze in de 2e wereldoorlog hadden en ze worden naar een plek gereden wat iets weg heeft van een concentratiekamp.
Nee... het is van na de oorlog... is allemaal sovjet spul daar.. Het communisme is er niet meer, maar de resten wel...
One good thing about music: When it hits, you feel no pain, So hit me with music.. Bob Marley
Nou en, ze komen terug. Ze kunnen moeilijk even een paleisje uit de grond stampen hè.
Ik doe ook nergens mijn beklag, ik kleur alleen in hoe het eruit ziet dus waarom je denkt dat ik verwacht dat ze in een paleis worden geplaatst ontgaat mij even.
Hoe gaat dat in zijn werk eigenlijk qua vervoer? Worden ze uit de zakken gehaald en in een andere vriezer gedaan of vliegen ze ongekoeld terug naar NL?
Ze lagen al dagen in de zomerhitte in dat veld, en de koeling van die trein is ook nog even uitgevallen. Ik neem aan dat ze de vriezer in gaan ja.
[b]Op dinsdag 10 februari 2004 14:36 schreef Malawi het volgende:[/b] Het in den oren stoppen van kiwi's is dus een probaat tijgeraanvalafweermiddel
Ze werden op hetzelfde soort treinstellen geladen als dat ze in de 2e wereldoorlog hadden en ze worden naar een plek gereden wat iets weg heeft van een concentratiekamp.
Ik doe ook nergens mijn beklag, ik kleur alleen in hoe het eruit ziet dus waarom je denkt dat ik verwacht dat ze in een paleis worden geplaatst ontgaat mij even.
Het klonk afkeurend.
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
Ja gas + olie, ik doelde erop dat de gas export klein is in vergelijking met de olie.
Oké.
Anyway, grote staatsbedrijven als Gazprom harkt 60% van het BBP binnen door export van energie. Je kunt er gif op innemen dat men de energieexport en de alternatieven bespreekt wanneer er collectief wordt gestopt met het afnemen van energievoorzieningen in Rusland.
Beter kan je je nuchtere verstand gebruiken. Mensen die te ver doordenken krijgen over het algemeen last van een op hol geslagen fantasie en het resultaat zijn de meest debiele complottheorieën.
Ik gebruik nu juist mijn nuchtere verstand. Ik heb er geen behoefte aan om het (voor)oordeel van anderen te omhelzen.
Stel dat het een bom in de cockpit was, kan je die informatie dan uit de zwarte dozen halen? of is dat onmogelijk? Hetzelfde geldt voor een raket. Zou je tussen de twee dan kunnen zien wat wat is via de zwarte doos?
''Without self knowledge, without understanding the working and functions of his machine, man cannot be free, he cannot govern himself and he will always remain a slave.''
Er is ook niemand die zal betwisten dat het luchtruim gesloten had moeten zijn, maar dat maakt de Oekraïense regering nog geen dader. Als ik iemand doodsla met een tafelpoot is dat ook niet de verantwoordelijkheid van de regering via de wapenwet. Daarom zeg ik steeds: gedeelde verantwoordelijkheid, maar het niet sluiten van het luchtruim is niet het grootste kwaad. Dat is namelijk het naar beneden halen van een passagiersvliegtuig.
Zoals gezegd ,als dit al door de separatisten gedaan is, is het eenongeluk. Zij hadden in tegenstelling tot kiev namelijk geen enkel motief.ik zou zeggen, een berisping van degene die op de knop heeft gedrukt en excuses. De rol van kiev is veel kwalijker en wordt door de westerse leiders maar al te gemakkelijk weggewimpeld.
Nee, het luchtruim had gesloten moeten zijn. Er zijn in de weken ervoor 2 vliegtuigen in dat gebied neergehaald, het risico was onacceptabel hoog. Dit is de verantwoordelijkheid van kiev, die waarschijnlijk bewust burgervliegtuigen doordat gebied lieten vliegen. In kiev zullen de champagneflessen ongetwijfeld geopend zijn op het presidentieel paleis na het neerhalen van mh17.
Stel dat mh17 is neergehaald door de separatisten, is het hoogstens een ongeluk. Ik zou in dat geval ook niet inzienhoe je dit zou kunnen kwantificeren als "terroristische daad"
Niet mee eens. De dader is diegene die de trekker overhaalde. Ook in landen waar wapens vrij verkrijgbaar zijn.
Nee, het luchtruim had gesloten moeten zijn. Er zijn in de weken ervoor 2 vliegtuigen in dat gebied neergehaald, het risico was onacceptabel hoog. Dit is de verantwoordelijkheid van kiev, die waarschijnlijk bewust burgervliegtuigen doordat gebied lieten vliegen. In kiev zullen de champagneflessen ongetwijfeld geopend zijn op het presidentieel paleis na het neerhalen van mh17.
Stel dat mh17 is neergehaald door de separatisten, is het hoogstens een ongeluk. Ik zou in dat geval ook niet inzienhoe je dit zou kunnen kwantificeren als "terroristische daad"
Een vliegtuig expres neerhalen, hoe noem je dat dan wel?
Op dinsdag 22 juli 2014 18:49 schreef Bredemug het volgende: Stel dat het een bom in de cockpit was, kan je die informatie dan uit de zwarte dozen halen? of is dat onmogelijk? Hetzelfde geldt voor een raket. Zou je tussen de twee dan kunnen zien wat wat is via de zwarte doos?
Misschien, misschien niet. Maar zo niet, dan moeten de wrakstukken uitsluitsel bieden, aangezien een explosie van binnenuit hele andere sporen nalaat dan een explosie van buitenaf.
Op dinsdag 22 juli 2014 18:49 schreef Bredemug het volgende: Stel dat het een bom in de cockpit was, kan je die informatie dan uit de zwarte dozen halen? of is dat onmogelijk? Hetzelfde geldt voor een raket. Zou je tussen de twee dan kunnen zien wat wat is via de zwarte doos?
Bekijk de foto's van de wrakstukken eens. Een explosie binnen of een explosie buiten is nogal een verschil.
[b]Op dinsdag 10 februari 2004 14:36 schreef Malawi het volgende:[/b] Het in den oren stoppen van kiwi's is dus een probaat tijgeraanvalafweermiddel
Hoe gaat dat in zijn werk eigenlijk qua vervoer? Worden ze uit de zakken gehaald en in een andere vriezer gedaan of vliegen ze ongekoeld terug naar NL?
Tja ik vind het ook geen slechte oplossing hoor.. maar het is wel typerend...
Ze gaan vanuit de zakken in kisten (die zijn leeg meegenomen) Ik neem aan dat er koelzeecontainers aan boord hebben geladen... (zonder containers was 1 vliegtuig wel genoeg geweest denk ik...)
One good thing about music: When it hits, you feel no pain, So hit me with music.. Bob Marley
Op dinsdag 22 juli 2014 18:49 schreef Bredemug het volgende: Stel dat het een bom in de cockpit was, kan je die informatie dan uit de zwarte dozen halen? of is dat onmogelijk? Hetzelfde geldt voor een raket. Zou je tussen de twee dan kunnen zien wat wat is via de zwarte doos?
Een bom in de cockpit die ontploft boven het gebied van de separatisten, die heel toevallig ook nog eens melding maken van het neerhalen van een vliegtuig.
Zoals gezegd ,als dit al door de separatisten gedaan is, is het eenongeluk. Zij hadden in tegenstelling tot kiev namelijk geen enkel motief.ik zou zeggen, een berisping van degene die op de knop heeft gedrukt en excuses. De rol van kiev is veel kwalijker en wordt door de westerse leiders maar al te gemakkelijk weggewimpeld.
Als de daders idd direct hun excuses zouden hebben gemaakt etc, zou het een ander verhaal geworden zijn dan het nu is.
Er is ook niemand die zal betwisten dat het luchtruim gesloten had moeten zijn, maar dat maakt de Oekraïense regering nog geen dader. Als ik iemand doodsla met een tafelpoot is dat ook niet de verantwoordelijkheid van de regering via de wapenwet. Daarom zeg ik steeds: gedeelde verantwoordelijkheid, maar het niet sluiten van het luchtruim is niet het grootste kwaad. Dat is namelijk het naar beneden halen van een passagiersvliegtuig.
Als je bewust een oud omaatje een hoek om stuurt, waar je weet dat er iemand met een tafelpoot staat om de eerste de beste dood te slaan ben je wel degelijk schuldig. Zoek maar eens wat jurisprudentie hierover op.
Misschien, misschien niet. Maar zo niet, dan moeten de wrakstukken uitsluitsel bieden, aangezien een explosie van binnenuit hele andere sporen nalaat dan een explosie van buitenaf.
Volgens mij zijn alle partijen incl de Russen het er wel over eens dat het een raket is geweest. Alleen de wie en waarom wordt betwist.
Ook bekend als Leo (58), Vrachtwagenchauffeur uit Zaltbommel Do nothing.....and apply!
Live from Chicago Well behaved women rarely make history Op dinsdag 29 oktober 2013 16:10 schreef _Ophelia_ het volgende: PS de AKQSC-cliffhangerkoningin en ongekroond kampioene al dan niet verwacht goede aflopen. ;)
Op dinsdag 22 juli 2014 18:49 schreef Bredemug het volgende: Stel dat het een bom in de cockpit was, kan je die informatie dan uit de zwarte dozen halen? of is dat onmogelijk? Hetzelfde geldt voor een raket. Zou je tussen de twee dan kunnen zien wat wat is via de zwarte doos?
Dat weet ik niet precies. Maar de kansen op een bom zijn gezien de uitstekende beveiliging op Schiphol wel uitermate klein.
Een bom in de cockpit die ontploft boven het gebied van de separatisten, die heel toevallig ook nog eens melding maken van het neerhalen van een vliegtuig.
Een bom in de cockpit slaat helemaal nergens op, niet eens stel dat, gewoon onzin idd.
Hoe gaat dat in zijn werk eigenlijk qua vervoer? Worden ze uit de zakken gehaald en in een andere vriezer gedaan of vliegen ze ongekoeld terug naar NL?
Ze worden uit de zakken gehaald, in kisten geplaatst. Deze worden gekoeld/bevroren naar Nederland gevlogen. Waarnaar ze eigenlijk alleen nog maar gekoeld gaan worden tot ze begraven zullen worden door hun dierbaren.
Als je bewust een oud omaatje een hoek om stuurt, waar je weet dat er iemand met een tafelpoot staat ben je wel degelijk schuldig. Zoek maar eens wat jurisprudentie hierover op.
Nee, dan ben je hooguit medeschuldig. En ik ken genoeg jurisprudentie over daderschap, dat krijg je met een rechtenstudie.
Op dinsdag 22 juli 2014 18:49 schreef Bredemug het volgende: Stel dat het een bom in de cockpit was, kan je die informatie dan uit de zwarte dozen halen? of is dat onmogelijk? Hetzelfde geldt voor een raket. Zou je tussen de twee dan kunnen zien wat wat is via de zwarte doos?
Een bom in de cockpit is net zo plausibel als het bestaan van god. En als je wil weten waarom:
Alleen de piloten komen in de cockpit, deze mannen/vrouwen kunnen geheel op eigen kracht een vliegtuig de grond in boren en behoeven geen extra hulpmiddelen, maar stel nou dat je met een leuk samenzweringsplot aan wil komen:
Op wrakstukken is inslag te zien, de gaten tonen aan dat de inslag van buiten naar binnen is geschied en niet van binnen naar buiten.
Als de daders idd direct hun excuses zouden hebben gemaakt etc, zou het een ander verhaal geworden zijn dan het nu is.
Natuurlijk niet. Dan zijn letterlijk alle troeven van Rusland in een klap weg. Bewijs wegmoffelen en om bewijzen vragen. Komen er bewijzen: ontkennen. Het moet ten alle tijden een welles-nietes spel blijven tot de gemoederen bedaren.
Zoals gezegd ,als dit al door de separatisten gedaan is, is het eenongeluk. Zij hadden in tegenstelling tot kiev namelijk geen enkel motief.ik zou zeggen, een berisping van degene die op de knop heeft gedrukt en excuses. De rol van kiev is veel kwalijker en wordt door de westerse leiders maar al te gemakkelijk weggewimpeld.
Als je bewust een oud omaatje een hoek om stuurt, waar je weet dat er iemand met een tafelpoot staat om de eerste de beste dood te slaan ben je wel degelijk schuldig. Zoek maar eens wat jurisprudentie hierover op.
Maar er is een verschil tussen iemand erheen sturen, of de weg niet afzetten.
De schutters zijn schuldig, zo eenvoudig is het. Of ze nu raakten wat ze wilden raken of niet.
Opinion is the medium between knowledge and ignorance (Plato)
Dat weet ik niet precies. Maar de kansen op een bom zijn gezien de uitstekende beveiliging op Schiphol wel uitermate klein.
Voor zover ik weet is het een israeli's bedrijf dat voor de beveiliging zorgt op schiphol(tenzij dat veranderd is). Perfect zou ik het niet noemen.
''Without self knowledge, without understanding the working and functions of his machine, man cannot be free, he cannot govern himself and he will always remain a slave.''
Ook die worden gecontroleerd. Het is al eerder fout gegaan omdat dat niet gebeurde, dus die beveiliging is ook aangescherpt. Daarnaast is het in mijn ogen een beetje overbodig om het risico te lopen met een bom als je aan de knoppen zit. Dan kun je je vliegtuig ook gewoon uit de lucht laten vallen.
Als je bewust een oud omaatje een hoek om stuurt, waar je weet dat er iemand met een tafelpoot staat om de eerste de beste dood te slaan ben je wel degelijk schuldig. Zoek maar eens wat jurisprudentie hierover op.
En die persoon met die tafelpoot komt er mee weg want hij verwachtte een downie ipv een oma
Het merendeel van de lichamen van de slachtoffers komt snel naar Nederland. Maar bij Torez en Grabovo, bij de rampplek, wacht nog veel meer werk. Daar liggen de persoonlijke spullen en brokstukken die moeten worden onderzocht.
Yup, want puur omdat het Israeli's is doet af aan de kwaliteit van het geleverde werk, toch?
Ze hebben niet bepaald een goede trackrecord qua veiligheid. Daarom zeg ik dat het niet perfect/uitstekend is.
''Without self knowledge, without understanding the working and functions of his machine, man cannot be free, he cannot govern himself and he will always remain a slave.''
Kan je niet bedenken dat er ook een nabestaande hier op kan klikken? Om maar even wat te noemen..
Als een nabestaande klikt op een plaatje met als url A-creepy-walk-in-the-night-reveals-gruesome-scenes-from-the-Malaysian-plane-shot-down heeft hij dat goed recht. Denk dat de meesten het niet doen.