abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  Overall beste user 2022 woensdag 6 november 2013 @ 17:28:46 #1
3928 Ulx
you aint no punk you punk
pi_132969076
quote:
VN onderzoekt Zwarte Piet
Het Nederlandse Sinterklaasfeest is momenteel onderwerp van een onderzoek van de Verenigde Naties. Een mensenrechtencommissie probeert uit te zoeken of Zwarte Piet een 'racistisch stereotype' is. Dat schrijft NRC.

Het onderzoek werd gestart nadat vier mensenrechtenrapporteurs van de VN informatie hadden ontvangen over Zwarte Piet. Volgens die informatie is Zwarte Piet 'in de kern racistisch'. De rapporteurs stuurden als reactie op de informatie begin dit jaar een brief aan Nederland waarin gesteld dat het Sinterklaasfeest niet opgenomen kan worden op de UNESCO-lijst voor immaterieel erfgoed zolang ‘betrokken gemeenschappen’ er hun goedkeuring niet aan hebben gegeven.

Die 'betrokken gemeenschappen' zijn groepen als Zwarte Piet is Racisme en de Surinaamse commissie voor herstelbetalingen. Die laatste groep eist geld van Nederland vanwege het slavernijverleden. De VN zal deze 'betrokken groepen' horen over de kwestie Zwarte Piet. De verwachting is dat deze groepen sterk afwijzend tegenover Zwarte Piet staan en mogelijk zelfs een financiële genoegdoening zullen eisen wegens geleden immateriële schade.

De discussie over Zwarte Piet is sinds enige jaren een jaarlijks terugkerend ritueel geworden, maar dit jaar woedt de discussie feller dan ooit. Gisteren lieten Sinterklaasorganisaties al weten zich in januari te gaan beraden op het toekomstige uiterlijk van Zwarte Piet. Dat leidde tot een paar positieve reacties, maar ook tot verbijstering en zelfs woede.
quote:
Dit jaar kan wel eens het laatste jaar zijn waarin Sinterklaas wordt gevierd. De Verenigde Naties willen namelijk niet alleen Zwarte Piet verbieden, maar het volledige Sinterklaasfeest.

Professor Verene Shepherd van de VN doet namelijk onderzoek naar ons Snieklaasfeest. Als hoofd van deze onderzoekscommissie bezoekt zij dit jaar ons land om het feest mee te maken. Als het aan haar ligt, zal het echter de laatste keer zijn dat de goedheiligman zijn verjaardag viert.

Het VN-onderzoek is nog lang niet afgerond, maar toch wil Shepherd al haar conclusies trekken. "De werkgroep kan niet begrijpen waarom Nederlanders niet inzien dat dit een terugkeer naar de slavernij is en dat in de 21ste eeuw dit feest moet stoppen", aldus de professor.

Niemand minder dan Mark Rutte zal het feest een halt moeten toeroepen. "De premier heeft de macht om dit te veranderen en om zijn invloed uit te oefenen op de groep die deze gewoonte in stand houdt."
VN wil Sintfeest volledig verbieden

quote:
VN-onderzoeker wil af van de Sint

Het hoofd van de werkgroep van de VN die onderzoek doet naar Zwarte Piet, vindt dat het Sinterklaasfeest in Nederland moet worden afgeschaft. In een interview met het programma EenVandaag zegt Verene Shepherd dat ze het een terugkeer vindt naar de slavernij.

Shepherd komt uit Jamaica. "Als ik, als zwart persoon, in Nederland zou wonen, zou ik me er tegen verzetten", aldus Shepherd. Ze vindt het beledigend. "Wij gaan toch ook niet de straat op en zeggen; dit is hoe alle blanke mensen eruit zien."

Oproep aan Rutte
Ze roept premier Rutte in het interview op om een einde te maken aan het Sinterklaasfeest. "De premier kan invloed uitoefenen op de groeperingen die de gewoonte in stand houden", aldus Shepherd. Wat haar betreft houden we het in Nederland bij de kerstman. "Waarom moeten er twee Santa Clauses zijn. Wat is er mis met één Santa Claus."

In het kader van het onderzoek bezoekt de werkgroep binnenkort Nederland om het Sinterklaasfeest mee te maken. Shepherd benadrukt dat het om haar persoonlijke mening gaat en dat ze nader onderzoek zal doen.
quote:
Kamer mengt zich in debat Sint

Een Kamerdelegatie die op bezoek is bij de Verenigde Naties in New York, wil een gesprek met de Jamaicaanse VN-functionaris Verene Shepherd, die gezegd heeft Nederland afmoet van het Sinterklaasfeest. In een interview met EenVandaag zegt ze dat ze het feest beschouwt als een terugkeer naar de tijden van de slavernij.

Shepherd is het hoofd van de VN-werkgroep die onderzoek doet naar de Nederlandse traditie. Zij zegt dat ze op persoonlijke titel spreekt, nog voor de werkgroep aan het werk is gegaan.

Opheldering
Het CDA-Kamerlid Madeleine van Toorenburg, die deel uitmaakt van de Kamerdelegatie, zei in het Radio 1 Journaal dat ze geschrokken is van de uitspraak en dat ze die ook "een beetje bizar" vindt.

Van Toorenburg vindt dat Shepherd als voorzitter van de werkgroep niet met zulke uitspraken vooruit mag lopen op het werk van haar commissie. Het afschaffen van het Sinterklaasfeest vindt ze een onzinnige opmerking.

Overigens is het onduidelijk of Shepherd op dit moment in New York is, en of de Kamerdelegatie haar te spreken krijgt.

Oproep
Shepherd doet in het interview een oproep aan premier Rutte om een eind te maken aan het Sinterklaasfeest. Wat haar betreft houdt Nederland het bij de kerstman.

Nog voor de huidige discussie over Sinterklaas en Zwarte Piet losbarstte, schreef 'Hoofdpiet' Erik van Muiswinkel in een opiniërend stuk over het Sinterklaasfeest "dat het wel vaststaat dat zwarte piet een vrolijk relikwie is uit racistische tijden".

Voor Van Muiswinkel is het afschaffen van het Sinterklaasfeest of van Zwarte Piet geen optie, maar wat hem betreft mag Piet wat minder zwart en wat minder knecht worden.
quote:
Nederland hoeft absoluut niet te vrezen voor een serieus signaal van de Verenigde Naties tegen het sinterklaasfeest. Dat zegt Marc Jacobs, de Belgische vertegenwoordiger van Unesco.

Volgens hem bekleedt Verene Shepherd, die namens de VN kritiek uitte op Sinterklaas, geen enkele serieuze positie bij de VN. 'Ze is slechts een consultant die de naam van de VN misbruikt om een eigen agenda in de media te brengen,' aldus Jacobs.

Consultants
'Alle heisa die de Jamaicaanse Shepherd heeft veroorzaakt met haar brief is niet meer dan een slechte zet in een spel van pressiegroepen in Nederland', zegt de Belg. 'De vier ondertekenaars van die brief behoren helemaal niet tot de bevoegde organen van Unesco, maar gebruikten papier met het briefhoofd van 'de Verenigde Naties', eigenlijk het Hoog Commissariaat van de Mensenrechten. Het zijn een soort consultants die een vooronderzoek voor eigen gebruik doen, maar dan wel quasi-officieel vragen stellen aan de Nederlandse Staat.'

Klik hier voor de rest v/h artikel
Hier verder.
I hate to advocate drugs, alcohol, violence, or insanity to anyone, but they've always worked for me.
  Overall beste user 2022 woensdag 6 november 2013 @ 17:31:06 #2
3928 Ulx
you aint no punk you punk
pi_132969202
Uit blijk van goede wil hebben de Propieten aangeboden de blijkbaar racistische oorringen van de Pieten te verwijderen. Hopelijk zijn de antipieten hiermee tevreden en zullen ze het kinderfeest niet verpesten.
I hate to advocate drugs, alcohol, violence, or insanity to anyone, but they've always worked for me.
pi_132969345
Ben nu al benieuwd wat er volgend jaar zogenaamd weer niet zal deugen aan het feest volgens de anti-Sint-gekkies. In elk geval kunnen ze weer trots op zichzelf zijn met het weer verder vernaggelen van een kinderfeest.
"Bijna niemand durft de islam te bekritiseren en te bespotten zoals dat met het christendom werd en wordt gedaan, terwijl daar gezien het totalitaire en onderdrukkende karakter van de islam toch alle reden toe is." ~ H.Heeresma
pi_132969346
Deel 31 :'(
pi_132969441
Mijn 1e sinterklaascadeautje is gekocht en we zijn ' pas' bij het 31e deeltje. Heb ik goed gedaan dit jaar.
Steun het Kiva Fok! team!
http://www.kiva.org/team/fok
  Overall beste user 2022 woensdag 6 november 2013 @ 17:36:51 #6
3928 Ulx
you aint no punk you punk
pi_132969446
quote:
14s.gif Op woensdag 6 november 2013 17:34 schreef Ferdo het volgende:
Ben nu al benieuwd wat er volgend jaar zogenaamd weer niet zal deugen aan het feest volgens de anti-Sint-gekkies. In elk geval kunnen ze weer trots op zichzelf zijn met het weer verder vernaggelen van een kinderfeest.
Waarschijnlijk komen ze weer aan met dezelfde non-argumenten.
I hate to advocate drugs, alcohol, violence, or insanity to anyone, but they've always worked for me.
pi_132969486
quote:
0s.gif Op woensdag 6 november 2013 17:36 schreef Ulx het volgende:

[..]

Waarschijnlijk komen ze weer aan met dezelfde non-argumenten.
Maar waarom vindt men het ook nog nodig om toe te geven aan die dwazen?
"Bijna niemand durft de islam te bekritiseren en te bespotten zoals dat met het christendom werd en wordt gedaan, terwijl daar gezien het totalitaire en onderdrukkende karakter van de islam toch alle reden toe is." ~ H.Heeresma
  Overall beste user 2022 woensdag 6 november 2013 @ 17:37:51 #8
3928 Ulx
you aint no punk you punk
pi_132969490
quote:
9s.gif Op woensdag 6 november 2013 17:34 schreef Tem het volgende:
Deel 31 :'(
Not counting de andere twee of drie reeksen. Het totaal zal wel rond de zeventig-tachtig liggen.
I hate to advocate drugs, alcohol, violence, or insanity to anyone, but they've always worked for me.
  Overall beste user 2022 woensdag 6 november 2013 @ 17:39:31 #9
3928 Ulx
you aint no punk you punk
pi_132969555
quote:
0s.gif Op woensdag 6 november 2013 17:37 schreef Ferdo het volgende:

[..]

Maar waarom vindt men het ook nog nodig om toe te geven aan die dwazen?
Zodat ze nu hun hoofd houden en het niet gaan flikken om te rellen bij de intocht. Doen ze dat wel, hoeft dat comitee absoluut geen compromissen meer te maken want ze blijven toch wel rellen. Doet men het niet, dan is er niks aan de hand.
I hate to advocate drugs, alcohol, violence, or insanity to anyone, but they've always worked for me.
pi_132969668
quote:
0s.gif Op woensdag 6 november 2013 17:39 schreef Ulx het volgende:

[..]

Zodat ze nu hun hoofd houden en het niet gaan flikken om te rellen bij de intocht. Doen ze dat wel, hoeft dat comitee absoluut geen compromissen meer te maken want ze blijven toch wel rellen. Doet men het niet, dan is er niks aan de hand.
Dat stadium waren we toch al voorbij? Dat Quinsy-geval probeerde dat ook al eens.
"Bijna niemand durft de islam te bekritiseren en te bespotten zoals dat met het christendom werd en wordt gedaan, terwijl daar gezien het totalitaire en onderdrukkende karakter van de islam toch alle reden toe is." ~ H.Heeresma
pi_132969726
quote:
0s.gif Op woensdag 6 november 2013 17:37 schreef Ulx het volgende:

[..]

Not counting de andere twee of drie reeksen. Het totaal zal wel rond de zeventig-tachtig liggen.
Klopt, een tijdlang liep hier een algemene reeks en een reeks over het vermeende VN-verbod van het feest.
"Bijna niemand durft de islam te bekritiseren en te bespotten zoals dat met het christendom werd en wordt gedaan, terwijl daar gezien het totalitaire en onderdrukkende karakter van de islam toch alle reden toe is." ~ H.Heeresma
pi_132969763
Steun het Kiva Fok! team!
http://www.kiva.org/team/fok
  Overall beste user 2022 woensdag 6 november 2013 @ 17:47:55 #13
3928 Ulx
you aint no punk you punk
pi_132969905
Mogen zwarte vrouwen eigenlijk rode lippenstift dragen?.
I hate to advocate drugs, alcohol, violence, or insanity to anyone, but they've always worked for me.
pi_132970182
quote:
0s.gif Op woensdag 6 november 2013 17:31 schreef Ulx het volgende:
Uit blijk van goede wil hebben de Propieten aangeboden de blijkbaar racistische oorringen van de Pieten te verwijderen. Hopelijk zijn de antipieten hiermee tevreden en zullen ze het kinderfeest niet verpesten.
Net even op hun Facebook site gekeken maar het weglaten van de oorbellen vinden ze geen echte verandering en geen concessie. Ze gaan door.
PWBF
  woensdag 6 november 2013 @ 17:55:25 #15
241662 Jian
Well, well, well
pi_132970250
quote:
:D
  Overall beste user 2022 woensdag 6 november 2013 @ 17:56:34 #16
3928 Ulx
you aint no punk you punk
pi_132970292
quote:
1s.gif Op woensdag 6 november 2013 17:53 schreef Nielsch het volgende:

[..]

Net even op hun Facebook site gekeken maar het weglaten van de oorbellen vinden ze geen echte verandering en geen concessie. Ze gaan door.
Nou, als het niets uitmaakt voor ze kunnen die oorringen gewoon worden gedragen.
I hate to advocate drugs, alcohol, violence, or insanity to anyone, but they've always worked for me.
  woensdag 6 november 2013 @ 17:59:09 #17
241662 Jian
Well, well, well
pi_132970412
quote:
0s.gif Op woensdag 6 november 2013 17:56 schreef Ulx het volgende:

[..]

Nou, als het niets uitmaakt voor ze kunnen die oorringen gewoon worden gedragen.
Het zou wel een heerlijke reactie zijn: "Wat, okee, dan niet"
  Overall beste user 2022 woensdag 6 november 2013 @ 18:01:49 #18
3928 Ulx
you aint no punk you punk
pi_132970513
quote:
10s.gif Op woensdag 6 november 2013 17:59 schreef Jian het volgende:

[..]

Het zou wel een heerlijke reactie zijn: "Wat, okee, dan niet"
Tja, er is geen enkel bewijs dat die hele Zwarte Piet bedoeld is als een racistisch opzetje om negers in een kwaad daglicht te stellen. Dan doe je een kleine concessie uit de goedheid van je hart en krijg je alsnog commentaar.
I hate to advocate drugs, alcohol, violence, or insanity to anyone, but they've always worked for me.
pi_132970565
quote:
0s.gif Op woensdag 6 november 2013 17:56 schreef Ulx het volgende:

[..]

Nou, als het niets uitmaakt voor ze kunnen die oorringen gewoon worden gedragen.
Ze hadden sowieso geen concessie moeten doen. Beetje dom.
  Overall beste user 2022 woensdag 6 november 2013 @ 18:11:42 #20
3928 Ulx
you aint no punk you punk
pi_132970849
quote:
0s.gif Op woensdag 6 november 2013 18:03 schreef Lavenderr het volgende:

[..]

Ze hadden sowieso geen concessie moeten doen. Beetje dom.
Welnee. De organisatie toont vanaf de hoorzitting de goede wil al. De burgemeester heeft een gesprek aangeboden.

En vervolgens blijken de antipieten gewoon een stel compromisloze militanten te zijn die gewoon spugen op een aanbod om een van de aanstootgevende issues op te lossen.

Nu kun je ze met reden het bos in sturen. Zeker als ze de intocht gaan verpesten voor de kinderen.
I hate to advocate drugs, alcohol, violence, or insanity to anyone, but they've always worked for me.
pi_132971587
quote:
1s.gif Op woensdag 6 november 2013 17:53 schreef Nielsch het volgende:

[..]

Net even op hun Facebook site gekeken maar het weglaten van de oorbellen vinden ze geen echte verandering en geen concessie. Ze gaan door.
Riiiight. Eerst een prent maken waarin de oorringen als een van de belangrijke kritiekpunten worden genoemd, en dan nou zeggen dat het "géén" concessie en "géén echte" verandering is. :')

Daarbij zijn de oorringen nou net een van de weinige punten (samen met de lippenstift) die alleen als blackface-stereotype verklaard kunnen worden en niet op een van de onschuldige verklaringen terug te voeren zijn.

Echt, ze bewijzen hiermee definitief hun eigen achterlijkheid. Totaal niet serieus te nemen. :)

[ Bericht 6% gewijzigd door #ANONIEM op 06-11-2013 18:34:15 ]
  Overall beste user 2022 woensdag 6 november 2013 @ 18:43:34 #22
3928 Ulx
you aint no punk you punk
pi_132971916
quote:
0s.gif Op woensdag 6 november 2013 18:33 schreef Igen het volgende:

[..]

Riiiight. Eerst een prent maken waarin de oorringen als een van de belangrijke kritiekpunten worden genoemd, en dan nou zeggen dat het "géén" concessie en "géén echte" verandering is. :')

Daarbij zijn de oorringen nou net een van de weinige punten (samen met de lippenstift) die alleen als blackface-stereotype verklaard kunnen worden en niet op een van de onschuldige verklaringen terug te voeren zijn.

Echt, ze bewijzen hiermee definitief hun eigen achterlijkheid. Totaal niet serieus te nemen. :)
Heel waar.
I hate to advocate drugs, alcohol, violence, or insanity to anyone, but they've always worked for me.
pi_132972085
quote:
0s.gif Op woensdag 6 november 2013 18:33 schreef Igen het volgende:

[..]

Riiiight. Eerst een prent maken waarin de oorringen als een van de belangrijke kritiekpunten worden genoemd, en dan nou zeggen dat het "géén" concessie en "géén echte" verandering is. :')

Daarbij zijn de oorringen nou net een van de weinige punten (samen met de lippenstift) die alleen als blackface-stereotype verklaard kunnen worden en niet op een van de onschuldige verklaringen terug te voeren zijn.

Echt, ze bewijzen hiermee definitief hun eigen achterlijkheid. Totaal niet serieus te nemen. :)
Erg jammer dat ze dat wel doen en nog steeds met ze in gesprek zijn.
  woensdag 6 november 2013 @ 18:50:25 #24
261030 Heufd
schouders, knie en teen.
pi_132972154
Ach, het is een begin.
pi_132972219
quote:
0s.gif Op woensdag 6 november 2013 18:33 schreef Igen het volgende:

[..]

Riiiight. Eerst een prent maken waarin de oorringen als een van de belangrijke kritiekpunten worden genoemd, en dan nou zeggen dat het "géén" concessie en "géén echte" verandering is. :')

Daarbij zijn de oorringen nou net een van de weinige punten (samen met de lippenstift) die alleen als blackface-stereotype verklaard kunnen worden en niet op een van de onschuldige verklaringen terug te voeren zijn.

Echt, ze bewijzen hiermee definitief hun eigen achterlijkheid. Totaal niet serieus te nemen. :)
Dat dus. De totale ontmaskering van de tegenstanders als racistische sinterklaasverbiedende haatdragende terroristische extremisten is een feit.

[ Bericht 2% gewijzigd door #ANONIEM op 06-11-2013 18:53:16 ]
  woensdag 6 november 2013 @ 18:57:29 #26
261030 Heufd
schouders, knie en teen.
pi_132972393
quote:
0s.gif Op woensdag 6 november 2013 18:33 schreef Igen het volgende:

[..]

Riiiight. Eerst een prent maken waarin de oorringen als een van de belangrijke kritiekpunten worden genoemd, en dan nou zeggen dat het "géén" concessie en "géén echte" verandering is. :')
Over welke prent gaat dit?
pi_132972455
quote:
1s.gif Op woensdag 6 november 2013 18:57 schreef Heufd het volgende:

[..]

Over welke prent gaat dit?
Deze: http://zwartepietisracisme.tumblr.com/image/31847465250
  woensdag 6 november 2013 @ 19:06:45 #28
261030 Heufd
schouders, knie en teen.
pi_132972733
quote:
Oké, het is wél een concessie en wél een echte verandering, maar je kunt toch niet ontkennen dat het maar een kleine verandering is en maar één onderdeel van de vele kritiekpunten. Natuurlijk laten de tegenstanders het daar niet bij zitten. Maakt ze niet meteen haatdragende extremisten :')
  woensdag 6 november 2013 @ 19:07:14 #29
39333 Zelva
Fortunate observer of time
pi_132972753
quote:
0s.gif Op woensdag 6 november 2013 17:31 schreef Ulx het volgende:
Uit blijk van goede wil hebben de Propieten aangeboden de blijkbaar racistische oorringen van de Pieten te verwijderen. Hopelijk zijn de antipieten hiermee tevreden en zullen ze het kinderfeest niet verpesten.
Welnee, die gaan zelfs nog door als Piet helemaal geschrapt is. Dan is de herinnering aan het verleden met Zwarte Piet argument genoeg om het hele Sinterklaasfeest te verbannen.
pi_132972893
quote:
0s.gif Op woensdag 6 november 2013 19:07 schreef Zelva het volgende:

[..]

Welnee, die gaan zelfs nog door als Piet helemaal geschrapt is. Dan is de herinnering aan het verleden met Zwarte Piet argument genoeg om het hele Sinterklaasfeest te verbannen.
Daarom hadden ze ook geen duimbreed toe moeten geven. Als je eenmaal begint met concessies is het eind zoek.
pi_132972894
quote:
1s.gif Op woensdag 6 november 2013 19:06 schreef Heufd het volgende:

[..]

Oké, het is wél een concessie en wél een echte verandering, maar je kunt toch niet ontkennen dat het maar een kleine verandering is en maar één onderdeel van de vele kritiekpunten. Natuurlijk laten de tegenstanders het daar niet bij zitten. Maakt ze niet meteen haatdragende extremisten :')
Dat maakt het ze ook niet, dat waren/zijn ze al.
pi_132972914
quote:
1s.gif Op woensdag 6 november 2013 19:06 schreef Heufd het volgende:

[..]

Oké, het is wél een concessie en wél een echte verandering, maar je kunt toch niet ontkennen dat het maar een kleine verandering is en maar één onderdeel van de vele kritiekpunten. Natuurlijk laten de tegenstanders het daar niet bij zitten. Maakt ze niet meteen haatdragende extremisten :')
Natuurlijk wel. Die mensen zijn uit op de vernietiging van Sinterklaasfeest.
pi_132972989
quote:
1s.gif Op woensdag 6 november 2013 19:06 schreef Heufd het volgende:

[..]

Oké, het is wél een concessie en wél een echte verandering, maar je kunt toch niet ontkennen dat het maar een kleine verandering is en maar één onderdeel van de vele kritiekpunten. Natuurlijk laten de tegenstanders het daar niet bij zitten. Maakt ze niet meteen haatdragende extremisten :')
Met hun totaal overtrokken inzet om zo'n beetje elk stofdeeltje dat op Zwarte Piet neerdwarrelt als racistisch neer te zetten is het inderdaad maar één van de vele kritiekpunten. Maar als je het even nuchter bekijkt dan is het wel een van de meest overtuigende.

En ik ga ze absoluut geen haatdragende extremisten noemen. Veel te veel eer voor ze. Het is eerder een gebrek aan kennis en inzicht. Beste zou zijn om gewoon met een zucht je hoofd te schudden en verder te gaan met de orde van de dag.

[ Bericht 4% gewijzigd door #ANONIEM op 06-11-2013 19:12:30 ]
  woensdag 6 november 2013 @ 19:12:50 #34
261030 Heufd
schouders, knie en teen.
pi_132973030
quote:
1s.gif Op woensdag 6 november 2013 19:10 schreef Scorpie het volgende:

[..]

Natuurlijk wel. Die mensen zijn uit op de vernietiging van Sinterklaasfeest.
Alleen op het aanpassen van Zwarte Piet. Waaruit blijkt dat ze het hele Sinterklaasfeest willen vernietigen?
  woensdag 6 november 2013 @ 19:16:35 #35
39333 Zelva
Fortunate observer of time
pi_132973206
quote:
1s.gif Op woensdag 6 november 2013 19:12 schreef Heufd het volgende:

[..]

Alleen op het aanpassen van Zwarte Piet. Waaruit blijkt dat ze het hele Sinterklaasfeest willen vernietigen?
Omdat het kan. En we gaan toegeven.
pi_132974851
quote:
1s.gif Op woensdag 6 november 2013 19:10 schreef Scorpie het volgende:

[..]

Natuurlijk wel. Die mensen zijn uit op de vernietiging van Sinterklaasfeest.
Als het "hen" lukt. Dan is het terecht vernietigd.
Kennelijk blaast een klein groepje even en het feest is voorgoed verdwenen.
Goed zo dan....... die flauwekul werd dan niet door grote groepen mensen gedragen.

Gelukkig ligt het niet zo.!
Een massa Nederlanders wilt gewoon sinterklaas vieren en opvoeren.~
Er valt niks te vernietigen. Dat dit mogelijk is, is paniekerig of extremistisch gezeur van zeurpieten
pi_132976462
Heeft iemand al iets kunnen vinden over slaven die oorringen droegen? Ik kom niet verder nog dan dit

Uit "Color Struck: Essays on Race and Ethnicity in Global Perspective (Google eBoek)".
pi_132976731
quote:
1s.gif Op woensdag 6 november 2013 20:24 schreef poemojn het volgende:
Heeft iemand al iets kunnen vinden over slaven die oorringen droegen? Ik kom niet verder nog dan dit
[ afbeelding ]
In ieder geval lijken ze gedragen te worden door mensen die voor financiële compensatie vanwege de slavernij ijveren:



[ Bericht 0% gewijzigd door #ANONIEM op 06-11-2013 20:30:02 ]
pi_132976864
Maar misschien dat het niet leuk is als een man ze draagt. Alhoewel dat in een maatschappij met vrouwenemancipatie en metrosexualiteit toch eigenlijk zou moeten kunnen. Maar soit, Zwarte Piet zonder van die oorringen kan best.

[ Bericht 7% gewijzigd door #ANONIEM op 06-11-2013 20:36:48 ]
pi_132977884


Tja.
pi_132977958
Dit komt uit de blog van iemand die Zwarte Piet als racistisch ziet http://www.ninsee.nl/webl(...)tionale-Hitlergroet-
quote:
Het zwarte piettepakje is wel iets uit de Middeleeuwen. Het werd toen door zogenaamde pages gedragen.
Dit waren knechten van rijkere mensen. De gouden oorringen van de zwarte pieten zijn niet wat veel mensen denken
afkomstig van de Moren. Maar komen van de schilderijen uit de middeleeuwen waarop europese kunstenaars de Moren afbeeldden, zij kwamen weer op dat idee van de oorringen door de verhalen over noord-afrikaanse piraten die wel oorringen droegen.
Dus dan toch net als bij onze vissers als vergoeding voor de evt begrafenis?
Conclusie dan, oorbellen vanwege karikatuur/stereotype: ja, maar racistisch slavernijsymbool: nee.
pi_132978147
quote:
1s.gif Op woensdag 6 november 2013 20:55 schreef poemojn het volgende:
Dit komt uit de blog van iemand die Zwarte Piet als racistisch ziet http://www.ninsee.nl/webl(...)tionale-Hitlergroet-

[..]

Dus dan toch net als bij onze vissers als vergoeding voor de evt begrafenis?
Mensen die op hun blog Hitler en dit soort foto's erbij halen om Zwarte Piet zwart te maken.

Hoe ver ga je?
pi_132978196
Tsja. NiNsee heeft als doel om Nederland meer bekend te maken met het slavernijverleden. Lijkt me van hen uit gezien dan een goede bron.
pi_132978241
quote:
Met de erfenis van Nederlands slavernijverleden en het racisme dat hieruit wortel schoot in gedachten, is het niet zo moeilijk voor te stellen dat het zien van een zwarte piet vergelijkbaar is met een hitlergroet. Het is niet een pijnlijk iets maar doet je wel meteen terugdenken aan de grote misdaden tegen de menselijkheid.
Ja joh.
pi_132978374
quote:
0s.gif Op woensdag 6 november 2013 18:01 schreef Ulx het volgende:

[..]

Tja, er is geen enkel bewijs dat die hele Zwarte Piet bedoeld is als een racistisch opzetje om negers in een kwaad daglicht te stellen. Dan doe je een kleine concessie uit de goedheid van je hart en krijg je alsnog commentaar.
Die concessie was ook wel Koefnoensiaans. Hoe verzinnen ze het in Amsterdam. :D
pi_132978760
quote:
0s.gif Op woensdag 6 november 2013 21:02 schreef Dutchguy het volgende:

[..]

Die concessie was ook wel Koefnoensiaans. Hoe verzinnen ze het in Amsterdam. :D
Ik vind het juist een van de zinvolste dingen die ik in tijden heb gehoord. De oorbellen komen niet van de Moren, niet van het roet van de schoorsteen en ook niet van de demonentraditie. Ze zijn duidelijk uitsluitend onderdeel van het racistische stereotype (mijn posts #38 en #39 moet je niet heel serieus nemen) en het is dus een heel goed idee om juist op dit punt iets te veranderen. ^O^

Vergelijk het maar met Sjors en Sjimmie, daar is uiteindelijk Sjimmie ook gewoon een, hoe zeg je het politiek correct, gebleven, maar de racistisch-stereotype kantjes zijn er wel vanaf gehaald.

[ Bericht 8% gewijzigd door #ANONIEM op 06-11-2013 21:09:28 ]
pi_132979375
quote:
0s.gif Op woensdag 6 november 2013 20:59 schreef DrMabuse het volgende:

[..]

Ja joh.
Maar verder hebben de tegenstanders niets dan fatsoenlijke argumenten. Ahum. Kuch.
  woensdag 6 november 2013 @ 21:22:05 #48
39333 Zelva
Fortunate observer of time
pi_132979568
quote:
0s.gif Op woensdag 6 november 2013 20:59 schreef DrMabuse het volgende:

[..]

Ja joh.
The Godwin Award 2013 goes to...
  woensdag 6 november 2013 @ 21:22:10 #49
137134 Iblardi
Non semper idem
pi_132979575
Die gouden oorringen zijn al terug te vinden in de verhalen over Afrikaanse "goudrijken" in de verslagen over de Portugese ontdekkingsreizen naar Senegal en Gambia in de 15e eeuw, waar ze worden gedragen door hovelingen en andere vrije lieden:
quote:
Gomes questioned the negroes as to the road which led to the countries containing gold, and asked who were their rulers. They said that the king's name was Bormelli, and that the whole land of the negroes on the right bank of the river was under his dominion and that he lived in the city of Kukia. They said further that he was lord of all the mines, and that he had before the door of the court of his palace a mass of gold just as it was taken from the earth, so large that twenty men could scarcely move it. The king always fastened his horse to it, and kept it, not for its value, but on account of its size. The nobles of his court wore in their noses and ears ornaments of gold. They said also that the parts to the west were full of gold-mines, and that the men who went into the pits to get the gold did not live long, on account of the impure air. The gold sand was afterwards given to women to wash the gold from it.

...

Those who lived on this river used very large canoes, each carrying from thirty to forty men, who rowed standing, without rowlocks. They had their ears pierced, and wore in them a variety of gold rings; both the men and the women also had the cartilage of their noses pierced and a ring passed through, like buffaloes in Italy, but these they took off when they ate.

E. Prestage, The Portuguese pioneers (Londen, 1933), pp. 134-135 en pp. 181-182.
pi_132979795
quote:
0s.gif Op woensdag 6 november 2013 21:22 schreef Iblardi het volgende:
Die gouden oorringen zijn al terug te vinden in de verhalen over Afrikaanse "goudrijken" in de verslagen over de Portugese ontdekkingsreizen naar Senegal en Gambia in de 15e eeuw, waar ze worden gedragen door hovelingen en andere vrije lieden:

[..]

Ja en? Het bewijst niks.

Kijk, ik heb ook een Antilliaanse huisgenoot gehad die elke dag kipkluifjes at, maar dat wil nog niet zeggen dat het stereotype van negers die altijd kip eten niet racistisch is.
  Moderator woensdag 6 november 2013 @ 21:47:00 #51
14679 crew  sp3c
Geef me die goud!!!
pi_132981176
quote:
0s.gif Op woensdag 6 november 2013 21:22 schreef Iblardi het volgende:
Die gouden oorringen zijn al terug te vinden in de verhalen over Afrikaanse "goudrijken" in de verslagen over de Portugese ontdekkingsreizen naar Senegal en Gambia in de 15e eeuw, waar ze worden gedragen door hovelingen en andere vrije lieden:

[..]

"en andere vrije lieden" is interessant hier
Op zondag 8 december 2013 00:01 schreef Karina het volgende:
Dat gaat me te diep sp3c, daar is het te laat voor.
pi_132983596
Dus de conclusie is dat hierdoor (het weglaten van de oorbellen) swarte piet meer op een slaaf lijkt dan voorheen :{w
There is only one religion
  woensdag 6 november 2013 @ 23:02:06 #53
39333 Zelva
Fortunate observer of time
pi_132985618
quote:
0s.gif Op woensdag 6 november 2013 22:24 schreef Dance99Vv het volgende:
Dus de conclusie is dat hierdoor (het weglaten van de oorbellen) swarte piet meer op een slaaf lijkt dan voorheen :{w
Dus moet Piet helemaal weg, waarna we dan gaan voor het compleet afschaffen van Sinterklaas omdat er in het festijn geen plaats is voor kleurlingen en dat is discriminatie.
pi_132987840
Dit pdf'je gaat niet over Zwarte Piet, slavernij of Suriname, maar geeft wel een beeld van de armoede waarin de gemiddelde Nederlander rond 1840-1850 leefde. De rijkdom vd grachtengordel vormde ook in eigen land een groot contrast met de leefomstandigheden van de meeste inwoners.
http://www.albertusperk.n(...)nd%20anno%201850.pdf
Vond ik leuk voor de context.
pi_132989263
"Niet-wielrenners. De leegheid van die levens schokt me." - T. Krabbé
  Moderator donderdag 7 november 2013 @ 00:35:30 #56
14679 crew  sp3c
Geef me die goud!!!
pi_132989441
ziet er goed uit!



:')
:'):')
Op zondag 8 december 2013 00:01 schreef Karina het volgende:
Dat gaat me te diep sp3c, daar is het te laat voor.
pi_132990280
quote:
1s.gif Op woensdag 6 november 2013 23:52 schreef poemojn het volgende:
Dit pdf'je gaat niet over Zwarte Piet, slavernij of Suriname, maar geeft wel een beeld van de armoede waarin de gemiddelde Nederlander rond 1840-1850 leefde. De rijkdom vd grachtengordel vormde ook in eigen land een groot contrast met de leefomstandigheden van de meeste inwoners.
http://www.albertusperk.n(...)nd%20anno%201850.pdf
Vond ik leuk voor de context.
Oh ja, dat werkje over Sinterklaas waar Quibus zijn claim op baseert, was uit die tijd. Hoezo cadeautjes door de schoorsteen? Hoezo een schoorsteen?
Onderschat nooit de kracht van domme mensen in grote groepen!
Der Irrsinn ist bei Einzelnen etwas Seltenes - aber bei Gruppen, Parteien, Völkern, Zeiten die Regel. (Friedrich Nietzsche)
pi_132991614
Dit feest is niets anders dan de verheerlijking van de hebberigheid van de NL kinderen, walgelijk.
pi_132991660
quote:
0s.gif Op donderdag 7 november 2013 03:32 schreef Za het volgende:
Dit feest is niets anders dan de verheerlijking van de hebberigheid van de NL kinderen, walgelijk.
Nog zo'n gek. :')
Radical islam is the snake in the grass.
Moderate islam is the grass that hides the snake.
pi_132991774
quote:
0s.gif Op donderdag 7 november 2013 03:40 schreef Hathor het volgende:

[..]

Nog zo'n gek. :')
Jij denkt dat het de kindertjes te doen is om de prachtige traditie, het feest dat van vader op zoon is overgegaan, de Sint met zijn Pieten de intocht, de liedjes etc?

Probeer het eens uit, geef ze allemaal dit jaar eens niks, laat louter de Sint opdraven met zijn Pieten en kijk dan of de kindertjes evengoed zo van dit geweldige feest genieten, of dat hun enige motivatie in dit gehele abjecte gedoe hebzucht is.
  donderdag 7 november 2013 @ 05:04:28 #61
150517 SpecialK
No hesitation, no delay.
pi_132991833
quote:
Oke. Waar kijk ik naar.
There are no things, but as a consequence there are as many things as we like
pi_132992088
quote:
14s.gif Op woensdag 6 november 2013 17:34 schreef Ferdo het volgende:
Ben nu al benieuwd wat er volgend jaar zogenaamd weer niet zal deugen aan het feest volgens de anti-Sint-gekkies. In elk geval kunnen ze weer trots op zichzelf zijn met het weer verder vernaggelen van een kinderfeest.
In ieder geval nooit met het feit dat het verhaal rond Sinterklaas is ontstaan door imperialisme (in die tijd heerste het Byzantijnse rijk wat verantwoordelijk was voor slavernij en onderdrukking) Stapje voor stapje breekt men een traditie af zodat er langzaam maar zeker steeds meer verzet zal ontstaan. Conclusie: men ontketent langzaam maar zeker een revolutie. Aanvallen op Sinterklaas zijn maar een klein gedeelte (rookverbod, epd, vingerafdrukken, camera's, jsf waren ook al voorbij gekomen de afgelopen jaren, de systematiek die gaande is)
pi_132992148
Ik voorzie een strijd tussen de flanken.
Op maandag 3 februari 2014 08:10 schreef Enchanter het volgende:[/b]
In discussie gaan met Koos Vogels :') , een grotere mongool is er niet :r
pi_132992465
quote:
0s.gif Op donderdag 7 november 2013 07:30 schreef Synthercell het volgende:

[..]

In ieder geval nooit met het feit dat het verhaal rond Sinterklaas is ontstaan door imperialisme (in die tijd heerste het Byzantijnse rijk wat verantwoordelijk was voor slavernij en onderdrukking) Stapje voor stapje breekt men een traditie af zodat er langzaam maar zeker steeds meer verzet zal ontstaan. Conclusie: men ontketent langzaam maar zeker een revolutie. Aanvallen op Sinterklaas zijn maar een klein gedeelte (rookverbod, epd, vingerafdrukken, camera's, jsf waren ook al voorbij gekomen de afgelopen jaren, de systematiek die gaande is)
Ja precies. Allemaal de schuld van Fred Teeven.
pi_132993317
quote:
1s.gif Op woensdag 6 november 2013 19:06 schreef Heufd het volgende:

[..]

Oké, het is wél een concessie en wél een echte verandering, maar je kunt toch niet ontkennen dat het maar een kleine verandering is en maar één onderdeel van de vele kritiekpunten. Natuurlijk laten de tegenstanders het daar niet bij zitten. Maakt ze niet meteen haatdragende extremisten :')
Maar wel tot onbetrouwbare, compromisloze en trieste figuren.
"Oh shut up, silly woman," said the reptile with a grin
"You knew damn well I was a snake before you took me in."
pi_132993342
quote:
0s.gif Op donderdag 7 november 2013 03:32 schreef Za het volgende:
Dit feest is niets anders dan de verheerlijking van de hebberigheid van de NL kinderen, walgelijk.
Dan vier je het niet.
"Oh shut up, silly woman," said the reptile with a grin
"You knew damn well I was a snake before you took me in."
pi_132993510
quote:
0s.gif Op donderdag 7 november 2013 07:30 schreef Synthercell het volgende:

[..]

In ieder geval nooit met het feit dat het verhaal rond Sinterklaas is ontstaan door imperialisme (in die tijd heerste het Byzantijnse rijk wat verantwoordelijk was voor slavernij en onderdrukking) Stapje voor stapje breekt men een traditie af zodat er langzaam maar zeker steeds meer verzet zal ontstaan. Conclusie: men ontketent langzaam maar zeker een revolutie. Aanvallen op Sinterklaas zijn maar een klein gedeelte (rookverbod, epd, vingerafdrukken, camera's, jsf waren ook al voorbij gekomen de afgelopen jaren, de systematiek die gaande is)
Vergeet het rood van Sinterklaas' kleding niet! Dat, gecombineerd met het zwart van Piet is allemaal onderdeel van het onderbewuste sturen dat de samenzweerders doen. Je ziet ook al dat dat de antipieters regelmatig met nazivergelijkingen komen. Als je dat weer combineert met het rood en zwart kun je maar tot één conclusie komen: Hitler is niet dood! Hij is een pensionado die een week of drie per jaar hierheen komt om al rijdend op zijn schimmel dit deel van zijn rijk te inspecteren!

Zo, nu kan deze reeks naar BNW. Mods, schopje please? :+
pi_132993898
quote:
0s.gif Op donderdag 7 november 2013 01:12 schreef Kees22 het volgende:

[..]

Oh ja, dat werkje over Sinterklaas waar Quibus zijn claim op baseert, was uit die tijd. Hoezo cadeautjes door de schoorsteen? Hoezo een schoorsteen?
hoezo cadeautjes is de beste vraag ;) een schoorsteen hadden ze wel. Als je een plaggenhut wilde bouwen mocht die blijven staan als je hem in een nacht bouwde en er de volgende ochtend rook uit de schoorsteen kwam.
  donderdag 7 november 2013 @ 10:12:38 #69
261030 Heufd
schouders, knie en teen.
pi_132994562
Net of je kan polderen als het om racisme gaat.
pi_132994578
quote:
7s.gif Op donderdag 7 november 2013 09:16 schreef Serieus_Persoon het volgende:

[..]

Dan vier je het niet.
Maar val dan niet degenen lastig die het wel gewoon willen vieren.
"Bijna niemand durft de islam te bekritiseren en te bespotten zoals dat met het christendom werd en wordt gedaan, terwijl daar gezien het totalitaire en onderdrukkende karakter van de islam toch alle reden toe is." ~ H.Heeresma
pi_132994660
quote:
0s.gif Op donderdag 7 november 2013 10:12 schreef Heufd het volgende:
Net of je kan polderen als het om racisme gaat.
Je kan je inderdaad niet polderen met extremisten zoals Quinsy.
"Oh shut up, silly woman," said the reptile with a grin
"You knew damn well I was a snake before you took me in."
pi_132994882
quote:
7s.gif Op donderdag 7 november 2013 09:16 schreef Serieus_Persoon het volgende:

[..]

Dan vier je het niet.
Opmerking van de dag ^O^

wel sneu voor de kinderen
  donderdag 7 november 2013 @ 10:28:51 #73
261030 Heufd
schouders, knie en teen.
pi_132994929
Wel tekenend voor het gebrek aan begrip dat er is voor de tegenstanders van Zwarte Piet. Geen oorringen, daar moet je het dan maar mee doen.
pi_132995063
quote:
0s.gif Op donderdag 7 november 2013 10:28 schreef Heufd het volgende:
Wel tekenend voor het gebrek aan begrip dat er is voor de tegenstanders van Zwarte Piet. Geen oorringen, daar moet je het dan maar mee doen.
Ja, gelukkig is er wel begrip aan de andere kant, door mensen die Sinterklaas vieren systematisch weg te zetten als nazi's en racisten. Daarmee open je inderdaad het dialoog wel.
pi_132995080
quote:
7s.gif Op donderdag 7 november 2013 09:16 schreef Serieus_Persoon het volgende:

[..]

Dan vier je het niet.
Zo, en weer terug d'r hok in.
  donderdag 7 november 2013 @ 10:41:49 #76
261030 Heufd
schouders, knie en teen.
pi_132995338
quote:
7s.gif Op donderdag 7 november 2013 10:33 schreef Scorpie het volgende:

[..]

Ja, gelukkig is er wel begrip aan de andere kant, door mensen die Sinterklaas vieren systematisch weg te zetten als nazi's en racisten. Daarmee open je inderdaad het dialoog wel.
Eens. Dat gevoel wordt wel goed geduid in dit stukje van Eddy Terstal.

http://www.groene.nl/artikel/het-verpieterde-debat
  donderdag 7 november 2013 @ 10:41:59 #77
241662 Jian
Well, well, well
pi_132995345
quote:
0s.gif Op donderdag 7 november 2013 04:22 schreef Za het volgende:

[..]

Jij denkt dat het de kindertjes te doen is om de prachtige traditie, het feest dat van vader op zoon is overgegaan, de Sint met zijn Pieten de intocht, de liedjes etc?

Probeer het eens uit, geef ze allemaal dit jaar eens niks, laat louter de Sint opdraven met zijn Pieten en kijk dan of de kindertjes evengoed zo van dit geweldige feest genieten, of dat hun enige motivatie in dit gehele abjecte gedoe hebzucht is.
Kleine hypocriete, kapitalistische zwijntjes dat het zijn met hun "gefakte" rode wangetjes van opwinding tijdens de intocht :(
pi_132995465
quote:
0s.gif Op donderdag 7 november 2013 10:41 schreef Jian het volgende:

[..]

Kleine hypocriete, kapitalistische zwijntjes dat het zijn met hun "gefakte" rode wangetjes van opwinding tijdens de intocht :(
Vieze Westerse kapitalisten ben je vergeten ;) Za is vooral anti-Westers.
pi_132995721
quote:
0s.gif Op donderdag 7 november 2013 10:28 schreef Heufd het volgende:
Wel tekenend voor het gebrek aan begrip dat er is voor de tegenstanders van Zwarte Piet. Geen oorringen, daar moet je het dan maar mee doen.
Tekenend voor de houding van Quinsy en co. dat ze hier niet mee akkoord gaan.
"Oh shut up, silly woman," said the reptile with a grin
"You knew damn well I was a snake before you took me in."
pi_132996405
quote:
0s.gif Op donderdag 7 november 2013 10:28 schreef Heufd het volgende:
Wel tekenend voor het gebrek aan begrip dat er is voor de tegenstanders van Zwarte Piet. Geen oorringen, daar moet je het dan maar mee doen.
Iedere concessie om dit "probleem" op te lossen is er eigenlijk één teveel, dus klagen moeten Quinsy en die andere figuren zeker niet gaan doen.
"Bijna niemand durft de islam te bekritiseren en te bespotten zoals dat met het christendom werd en wordt gedaan, terwijl daar gezien het totalitaire en onderdrukkende karakter van de islam toch alle reden toe is." ~ H.Heeresma
pi_132997073
quote:
0s.gif Op donderdag 7 november 2013 04:22 schreef Za het volgende:

[..]

Jij denkt dat het de kindertjes te doen is om de prachtige traditie, het feest dat van vader op zoon is overgegaan, de Sint met zijn Pieten de intocht, de liedjes etc?

Probeer het eens uit, geef ze allemaal dit jaar eens niks, laat louter de Sint opdraven met zijn Pieten en kijk dan of de kindertjes evengoed zo van dit geweldige feest genieten, of dat hun enige motivatie in dit gehele abjecte gedoe hebzucht is.
Doe es niet zo gefrustreerd joh, er is helemaal niemand die jou dwingt om sinterklaas te vieren. Je doet bovendien of het feest door de kinderen zelf geimplementeerd is om volwassenen te dwingen elk jaar een lading speelgoed te kopen, het is gewoon een speeltje van de commercie, net zoals al die andere evenementen die bedoelt zijn om jou je portemonee te doen trekken. Maar ik hoor het al, jij bent zo'n krent die elk dubbeltje eerst 6 keer omdraait voordat je het uitgeeft, en dat je dat dan ook nog eens moet uitgeven aan die verdraaide hebzuchtige kleine bastaardjes en niet eens aan jezelf steekt natuuurlijk extra hard.
Radical islam is the snake in the grass.
Moderate islam is the grass that hides the snake.
pi_132999334
quote:
0s.gif Op donderdag 7 november 2013 11:09 schreef Ferdo het volgende:

[..]

Iedere concessie om dit "probleem" op te lossen is er eigenlijk één teveel, dus klagen moeten Quinsy en die andere figuren zeker niet gaan doen.
En dat is ook meteen waarom de concessie nooit gedaan had moeten worden. Nu denken die zwakzinnigen dat ze nog een punt hebben ook. Logisch gevolg is dan ook dat ze nu juist niet stoppen, maar volle pijp doorgaan. Iedereen die weleens een kind of zelfs een hond heefft opgevoed had dat zelf kunnen bedenken...

[ Bericht 0% gewijzigd door IntensiveGary op 07-11-2013 12:37:36 ]
pi_132999680
quote:
0s.gif Op donderdag 7 november 2013 04:22 schreef Za het volgende:

[..]

Jij denkt dat het de kindertjes te doen is om de prachtige traditie, het feest dat van vader op zoon is overgegaan, de Sint met zijn Pieten de intocht, de liedjes etc?

Probeer het eens uit, geef ze allemaal dit jaar eens niks, laat louter de Sint opdraven met zijn Pieten en kijk dan of de kindertjes evengoed zo van dit geweldige feest genieten, of dat hun enige motivatie in dit gehele abjecte gedoe hebzucht is.
Jij doet het vast heel leuk op feestjes.
  Overall beste user 2022 donderdag 7 november 2013 @ 12:29:57 #84
3928 Ulx
you aint no punk you punk
pi_132999697
quote:
0s.gif Op donderdag 7 november 2013 10:28 schreef Heufd het volgende:
Wel tekenend voor het gebrek aan begrip dat er is voor de tegenstanders van Zwarte Piet. Geen oorringen, daar moet je het dan maar mee doen.
Nee hoor. De tegenstanders komen zelf aan met het argument dat die oorringen heel erg racistisch zouden zijn. Al hun argumenten worden van tafel geveeg tijdens de hoorzitting (logisch, want die hadden geen onderbouwing).
En als blijk van goede wil doet de organisatie alsnog die zogenaamde racistische oorringen in de ban. Waarom gaan tegenstanders dan alsnog klagen? Logen ze over het racistische gehalte van die oorringen of zo?
I hate to advocate drugs, alcohol, violence, or insanity to anyone, but they've always worked for me.
pi_133001125
quote:
0s.gif Op donderdag 7 november 2013 12:20 schreef IntensiveGary het volgende:

[..]

En dat is ook meteen waarom de concessie nooit gedaan had moeten worden. Nu denken die zwakzinnigen dat ze nog een punt hebben ook. Logisch gevolg is dan ook dat ze nu juist niet stoppen, maar volle pijp doorgaan. Iedereen die weleens een kind of zelfs een hond heefft opgevoed had dat zelf kunnen bedenken...
Dit dus. Oerstom, die concessie.
pi_133001140
quote:
0s.gif Op donderdag 7 november 2013 04:22 schreef Za het volgende:

[..]

Jij denkt dat het de kindertjes te doen is om de prachtige traditie, het feest dat van vader op zoon is overgegaan, de Sint met zijn Pieten de intocht, de liedjes etc?

Probeer het eens uit, geef ze allemaal dit jaar eens niks, laat louter de Sint opdraven met zijn Pieten en kijk dan of de kindertjes evengoed zo van dit geweldige feest genieten, of dat hun enige motivatie in dit gehele abjecte gedoe hebzucht is.
Jij bent echt gek.
Hebzucht.... kinderen.... sinterklaasfeest.

dat je het uit je strot krijgt.
pi_133001160
quote:
0s.gif Op donderdag 7 november 2013 10:53 schreef Serieus_Persoon het volgende:

[..]

Tekenend voor de houding van Quinsy en co. dat ze hier niet mee akkoord gaan.
Extremisten zijn het. Allemaal.
pi_133001377
Overigens staat die Anouk FB pagina vol met intolerante tegenstanders van Zwarte Piet. Ze ontstijgen zelf nauwelijks het niveau van racistische voorstanders van ZP. Zelden zo hard gelachen om een tentoonstelling van collectieve domheid samenkomend op 1 FB pagina.
  Overall beste user 2022 donderdag 7 november 2013 @ 13:25:22 #89
3928 Ulx
you aint no punk you punk
pi_133001788
Moet je de FB pagina van Guilly Koster (die bolle met zijn Anne Frank vergelijking) eens zien.
I hate to advocate drugs, alcohol, violence, or insanity to anyone, but they've always worked for me.
pi_133001898
'Ja en al die voorstanders van ZP zijn gewoon racistisch en willen iedereen het land uit hebben, WAAR IS HUN RESPECT!? ALS HET JE NIET BEVALT DONDER JE MAAR OP VAN DE FB VAN ANOUK!! TOLERANTIE!! RESPECT!!'

[ Bericht 2% gewijzigd door #ANONIEM op 07-11-2013 13:28:22 ]
pi_133002179
'Ja maar het is nu eenmaal zo dat Sinterklaas op een paard zit en dus gezag uitvoert over de Zwarte Pieten en dus is dat discriminatie het is nu eenmaal zo vieze kut racisten!! Argh!! Jullie moeten allemaal opdonderen en komen nog wel aan de beurt!'

Hou op, ik kom niet meer bij van het lachen.
pi_133003093
Maak je je er nog steeds druk om, Scorpie?
Op maandag 3 februari 2014 08:10 schreef Enchanter het volgende:[/b]
In discussie gaan met Koos Vogels :') , een grotere mongool is er niet :r
  donderdag 7 november 2013 @ 14:08:18 #93
261030 Heufd
schouders, knie en teen.
pi_133003399
quote:
0s.gif Op donderdag 7 november 2013 12:29 schreef Ulx het volgende:

[..]

Nee hoor. De tegenstanders komen zelf aan met het argument dat die oorringen heel erg racistisch zouden zijn. Al hun argumenten worden van tafel geveeg tijdens de hoorzitting (logisch, want die hadden geen onderbouwing).
En als blijk van goede wil doet de organisatie alsnog die zogenaamde racistische oorringen in de ban. Waarom gaan tegenstanders dan alsnog klagen? Logen ze over het racistische gehalte van die oorringen of zo?
Omdat het niet genoeg is.
pi_133003451
quote:
1s.gif Op donderdag 7 november 2013 14:08 schreef Heufd het volgende:

[..]

Omdat het niet genoeg is.
Dat zeg ik. Terroristische extremisten. Ze zijn uit op de vernietiging van Sinterklaas.
pi_133003466
quote:
0s.gif Op donderdag 7 november 2013 13:59 schreef KoosVogels het volgende:
Maak je je er nog steeds druk om, Scorpie?
Moet toch wat doen, de hele wereld gaat naar de klote en wat doe jij? HELEMAAL NIKS KOOS.
pi_133003570
quote:
8s.gif Op donderdag 7 november 2013 14:09 schreef Scorpie het volgende:

[..]

Moet toch wat doen, de hele wereld gaat naar de klote en wat doe jij? HELEMAAL NIKS KOOS.
Dacht dat de discussie allang dood was.
Op maandag 3 februari 2014 08:10 schreef Enchanter het volgende:[/b]
In discussie gaan met Koos Vogels :') , een grotere mongool is er niet :r
  donderdag 7 november 2013 @ 14:12:03 #97
261030 Heufd
schouders, knie en teen.
pi_133003575
quote:
7s.gif Op donderdag 7 november 2013 14:09 schreef Scorpie het volgende:

[..]

Dat zeg ik. Terroristische extremisten. Ze zijn uit op de vernietiging van Sinterklaas.
Ze zijn uit op de aanpassing van Zwarte Piet.
pi_133003652
quote:
1s.gif Op donderdag 7 november 2013 14:12 schreef Heufd het volgende:

[..]

Ze zijn uit op de aanpassing van Zwarte Piet.
Vandaar de rechtszaak die aangespannen is door Quinsy en co om Zwarte Piet te verbieden bij de intocht in Amsterdam. Dat is puur voor de aanpassing.

[ Bericht 4% gewijzigd door #ANONIEM op 07-11-2013 14:17:00 ]
pi_133003795
We zeggen volgend jaar gewoon dat de Sint is overleden aan kanker.
Op maandag 3 februari 2014 08:10 schreef Enchanter het volgende:[/b]
In discussie gaan met Koos Vogels :') , een grotere mongool is er niet :r
pi_133003817
quote:
0s.gif Op donderdag 7 november 2013 14:18 schreef KoosVogels het volgende:
We zeggen volgend jaar gewoon dat de Sint is overleden aan kanker.
Eerder gelyncht door een menigte woedende ZP-slaven.
pi_133003898
quote:
7s.gif Op donderdag 7 november 2013 14:18 schreef Scorpie het volgende:

[..]

Eerder gelyncht door een menigte woedende ZP-slaven.
De woedende menigte bestaat vooralsnog enkel uit pro-Zwart Piet figuren. Een donkere dame aanvallen tijdens de pro-Piet demonstratie, mensen bedreigen die gekleurde Pieten wilden gebruiken tijdens de optocht.

Ja, men heeft zich weer van de beste kant laten zien.
Op maandag 3 februari 2014 08:10 schreef Enchanter het volgende:[/b]
In discussie gaan met Koos Vogels :') , een grotere mongool is er niet :r
pi_133003921
quote:
1s.gif Op donderdag 7 november 2013 14:12 schreef Heufd het volgende:

[..]

Ze zijn uit op de aanpassing van Zwarte Piet.
Nee, dat zijn ze niet.
pi_133003926
quote:
10s.gif Op donderdag 7 november 2013 14:21 schreef KoosVogels het volgende:

[..]

De woedende menigte bestaat vooralsnog enkel uit pro-Zwart Piet figuren. Een donkere dame aanvallen tijdens de pro-Piet demonstratie, mensen bedreigen die gekleurde Pieten wilden gebruiken tijdens de optocht.

Ja, men heeft zich weer van de beste kant laten zien.
Daarom ben ik benieuwd wat de rechtszaak van morgen ons gaat brengen. Kijken hoeveel figuren gaan ontsporen van de tegenstanders. Smullen geblazen.
  Overall beste user 2022 donderdag 7 november 2013 @ 14:25:02 #104
3928 Ulx
you aint no punk you punk
pi_133003998
quote:
1s.gif Op donderdag 7 november 2013 14:08 schreef Heufd het volgende:

[..]

Omdat het niet genoeg is.
Ow ja. De zak van Sinterklaas in van jute. Zulke zakken gebruikte men vroeger om spullen van de West naar Nederland te brengen. Kortom, de zak van Sinterklaas is ook een symbool van racisme en slavernij. Volgens jaar gaan we over op plastic tassen.
I hate to advocate drugs, alcohol, violence, or insanity to anyone, but they've always worked for me.
  donderdag 7 november 2013 @ 14:25:31 #105
261030 Heufd
schouders, knie en teen.
pi_133004016
quote:
0s.gif Op donderdag 7 november 2013 14:22 schreef IntensiveGary het volgende:

[..]

Nee, dat zijn ze niet.
Leg eens uit wat ze allemaal nog meer van plan zijn.
pi_133004038
quote:
0s.gif Op donderdag 7 november 2013 14:25 schreef Ulx het volgende:

[..]

Ow ja. De zak van Sinterklaas in van jute. Zulke zakken gebruikte men vroeger om spullen van de West naar Nederland te brengen. Kortom, de zak van Sinterklaas is ook een symbool van racisme en slavernij. Volgens jaar gaan we over op plastic tassen.
Vergeet niet de gymschoenen van Piet. Die worden gemaakt door kindertjes in arme landen die ook symbool staan voor de hedendaagse slavernij. Dit is een directe uiting van de minachting van blanke Nederlanders jegens gekleurde mensen en staat symbool voor racisme.
pi_133004043
quote:
1s.gif Op donderdag 7 november 2013 14:25 schreef Heufd het volgende:

[..]

Leg eens uit wat ze allemaal nog meer van plan zijn.
Ik heb wel iets beters te doen dan tegen een muur lullen.
  donderdag 7 november 2013 @ 14:27:18 #108
261030 Heufd
schouders, knie en teen.
pi_133004069
quote:
0s.gif Op donderdag 7 november 2013 14:26 schreef IntensiveGary het volgende:

[..]

Ik heb wel iets beters te doen dan tegen een muur lullen.
Sterk.
pi_133004071
quote:
6s.gif Op donderdag 7 november 2013 14:22 schreef Scorpie het volgende:

[..]

Daarom ben ik benieuwd wat de rechtszaak van morgen ons gaat brengen. Kijken hoeveel figuren gaan ontsporen van de tegenstanders. Smullen geblazen.
Weinig, vermoed ik. Die hebben zich tot dusver kalm gehouden.

Het zijn de voorstanders van Zwarte Piet die door het lint gingen.
Op maandag 3 februari 2014 08:10 schreef Enchanter het volgende:[/b]
In discussie gaan met Koos Vogels :') , een grotere mongool is er niet :r
pi_133004093
quote:
1s.gif Op donderdag 7 november 2013 14:25 schreef Heufd het volgende:

[..]

Leg eens uit wat ze allemaal nog meer van plan zijn.
Je kijkt even over mijn post over die rechtszaak heen ofzo? Of ben je gewoon blind?
  donderdag 7 november 2013 @ 14:28:09 #111
261030 Heufd
schouders, knie en teen.
pi_133004096
Leuk trouwens, dat geridiculiseer van jullie.
pi_133004117
quote:
1s.gif Op donderdag 7 november 2013 14:27 schreef KoosVogels het volgende:

[..]

Weinig, vermoed ik. Die hebben zich tot dusver kalm gehouden.

Het zijn de voorstanders van Zwarte Piet die door het lint gingen.
Bij de vorige afwijzing zijn anders ook klappen gevallen. Ik verwacht nu minimaal K1 fightstyle actie.
  Overall beste user 2022 donderdag 7 november 2013 @ 14:28:58 #113
3928 Ulx
you aint no punk you punk
pi_133004131
quote:
10s.gif Op donderdag 7 november 2013 14:21 schreef KoosVogels het volgende:

[..]

De woedende menigte bestaat vooralsnog enkel uit pro-Zwart Piet figuren. Een donkere dame aanvallen tijdens de pro-Piet demonstratie, mensen bedreigen die gekleurde Pieten wilden gebruiken tijdens de optocht.

Ja, men heeft zich weer van de beste kant laten zien.
Ik vind het vergelijken van het vieren van Sinterklaas met de holocaust nou eerder een uiting van woede. En dat was tijdens een hoorzitting en dus voorbereid.
Dat vind ik eigenlijk enger en bozer overkomen dan een paar idioten die zonder even na te denken maar wat brullen als ze op een of ander veldje staan.
I hate to advocate drugs, alcohol, violence, or insanity to anyone, but they've always worked for me.
pi_133004152
quote:
0s.gif Op donderdag 7 november 2013 14:28 schreef Heufd het volgende:
Leuk trouwens, dat geridiculiseer van jullie.
Ja, want men heeft ook echt valide argumenten ofzo. We kunnen ook heel veel doen met de hele Holocaust vergelijking en het feit dat elke blanke Nederlander een racist is. Maar hey, laat ons je vooral niet beletten om inhoudelijk de zaak te behandelen.
  Overall beste user 2022 donderdag 7 november 2013 @ 14:30:19 #115
3928 Ulx
you aint no punk you punk
pi_133004171
Is dat kort geding morgen?
I hate to advocate drugs, alcohol, violence, or insanity to anyone, but they've always worked for me.
pi_133004176
quote:
1s.gif Op donderdag 7 november 2013 14:27 schreef Heufd het volgende:

[..]

Sterk.
Meer is er bij jou niet nodig. Het dringt toch niet door.
  donderdag 7 november 2013 @ 14:30:54 #117
261030 Heufd
schouders, knie en teen.
pi_133004196
quote:
7s.gif Op donderdag 7 november 2013 14:28 schreef Scorpie het volgende:

[..]

Je kijkt even over mijn post over die rechtszaak heen ofzo? Of ben je gewoon blind?
De rechtszaak om Zwarte Piet in huidige vorm te verbieden?
pi_133004244
quote:
1s.gif Op donderdag 7 november 2013 14:30 schreef Heufd het volgende:

[..]

De rechtszaak om Zwarte Piet in huidige vorm te verbieden?
Om ZP te weren van de Sinterklaasintocht ja. Dus geen aanpassingen, geen veranderingen, gewoon keihard afschaffen en verbieden.
pi_133004256
quote:
0s.gif Op donderdag 7 november 2013 14:28 schreef Ulx het volgende:

[..]

Ik vind het vergelijken van het vieren van Sinterklaas met de holocaust nou eerder een uiting van woede. En dat was tijdens een hoorzitting en dus voorbereid.
Dat vind ik eigenlijk enger en bozer overkomen dan een paar idioten die zonder even na te denken maar wat brullen als ze op een of ander veldje staan.
Het ging ook niet om dat brullen, maar om het uitschelden van die dame. Oh, en niet te vergeten die hersenlozen die een organisatie bedreigde omdat ze gekleurde Pieten wilde gebruiken tijdens een intocht.

Zo'n achterlijke Holocaust-vergelijking lach ik alleen maar om.
Op maandag 3 februari 2014 08:10 schreef Enchanter het volgende:[/b]
In discussie gaan met Koos Vogels :') , een grotere mongool is er niet :r
pi_133004264
quote:
0s.gif Op donderdag 7 november 2013 14:30 schreef Ulx het volgende:
Is dat kort geding morgen?
Yep. De stichting Slavernijverleden, degenen die de rechtszaak hebben opgestart, willen geld zien omdat het een dure zaak is.
  Overall beste user 2022 donderdag 7 november 2013 @ 14:33:30 #121
3928 Ulx
you aint no punk you punk
pi_133004295
quote:
1s.gif Op donderdag 7 november 2013 14:30 schreef Heufd het volgende:

[..]

De rechtszaak om Zwarte Piet in huidige vorm te verbieden?
Het gaat toch om de intocht?
I hate to advocate drugs, alcohol, violence, or insanity to anyone, but they've always worked for me.
  Overall beste user 2022 donderdag 7 november 2013 @ 14:34:47 #122
3928 Ulx
you aint no punk you punk
pi_133004346
quote:
1s.gif Op donderdag 7 november 2013 14:32 schreef KoosVogels het volgende:

[..]

Het ging ook niet om dat brullen, maar om het uitschelden van die dame. Oh, en niet te vergeten die hersenlozen die een organisatie bedreigde omdat ze gekleurde Pieten wilde gebruiken tijdens een intocht.

Zo'n achterlijke Holocaust-vergelijking lach ik alleen maar om.
Ow. Het uitschelden van één persoon is heel erg maar het beledigen van hele groepen is om te lachen? Wat is dan je issue met het zogenaamde beledigende karakter van Zwarte Piet?
I hate to advocate drugs, alcohol, violence, or insanity to anyone, but they've always worked for me.
pi_133004444
quote:
0s.gif Op donderdag 7 november 2013 14:34 schreef Ulx het volgende:

[..]

Ow. Het uitschelden van één persoon is heel erg maar het beledigen van hele groepen is om te lachen? Wat is dan je issue met het zogenaamde beledigende karakter van Zwarte Piet?
Mijn issue? Waar de neuk heb je het over?

Zo'n stomme vergelijking is inderdaad lachwekkend. Mensen bedreigen vanwege gekleurde Pietjes is geschift.
Op maandag 3 februari 2014 08:10 schreef Enchanter het volgende:[/b]
In discussie gaan met Koos Vogels :') , een grotere mongool is er niet :r
  donderdag 7 november 2013 @ 14:39:17 #124
261030 Heufd
schouders, knie en teen.
pi_133004505
Veel mensen hier zijn echt bang dat het afschaffen van Zwarte Piet de bijl aan de stam van Nederlandse folklore is hè?
pi_133004532
quote:
1s.gif Op donderdag 7 november 2013 14:37 schreef KoosVogels het volgende:

[..]

Mijn issue? Waar de neuk heb je het over?

Zo'n stomme vergelijking is inderdaad lachwekkend. Mensen bedreigen vanwege gekleurde Pietjes is geschift.
Net zo geschift als mensen voor 'racistische nazi's die de Holocaust vieren met Sinterklaas' uitmaken bedoel je?
pi_133004534
quote:
0s.gif Op donderdag 7 november 2013 14:39 schreef Heufd het volgende:
Veel mensen hier zijn echt bang dat het afschaffen van Zwarte Piet de bijl aan de stam van Nederlandse folklore is hè?
Niet voor andere mensen denken.
pi_133004558
quote:
0s.gif Op donderdag 7 november 2013 14:39 schreef Heufd het volgende:
Veel mensen hier zijn echt bang dat het afschaffen van Zwarte Piet de bijl aan de stam van Nederlandse folklore is hè?
Make up your mind, willen ze nou wel of niet Piet afschaffen? Je draait meer en harder dan Wouter Bos in zijn gloriedagen.
  Overall beste user 2022 donderdag 7 november 2013 @ 14:43:03 #128
3928 Ulx
you aint no punk you punk
pi_133004650
quote:
1s.gif Op donderdag 7 november 2013 14:37 schreef KoosVogels het volgende:

[..]

Mijn issue? Waar de neuk heb je het over?

Zo'n stomme vergelijking is inderdaad lachwekkend. Mensen bedreigen vanwege gekleurde Pietjes is geschift.
Maar waarom vergoeilijk je opzettelijk beledigende uitspraken van iemand die deze van te voren al heeft geformuleerd terwijl je het in een opwelling uitschelden van iemand zo vreselijk lijkt te vinden? Ik volg die gedachtengang niet.
I hate to advocate drugs, alcohol, violence, or insanity to anyone, but they've always worked for me.
  donderdag 7 november 2013 @ 14:43:40 #129
261030 Heufd
schouders, knie en teen.
pi_133004673
quote:
10s.gif Op donderdag 7 november 2013 14:40 schreef Scorpie het volgende:

[..]

Make up your mind, willen ze nou wel of niet Piet afschaffen? Je draait meer en harder dan Wouter Bos in zijn gloriedagen.
Zwarte Piet in de huidige vorm moet afgeschaft worden. In aangepaste vorm mag hij blijven. Duidelijk?
pi_133004731
quote:
0s.gif Op donderdag 7 november 2013 14:43 schreef Ulx het volgende:

[..]

Maar waarom vergoeilijk je opzettelijk beledigende uitspraken van iemand die deze van te voren al heeft geformuleerd terwijl je het in een opwelling uitschelden van iemand zo vreselijk lijkt te vinden? Ik volg die gedachtengang niet.
Omdat ik zo'n domme vergelijking een stuk minder erg vindt dan het praktisch aanvallen van een onschuldige vrouw en het bedreigen van organisatoren.

Waarom wil jij het niet over die zaken hebben, maar uitsluitend over die holocaust-shit?
Op maandag 3 februari 2014 08:10 schreef Enchanter het volgende:[/b]
In discussie gaan met Koos Vogels :') , een grotere mongool is er niet :r
pi_133004744
Is dit nou ook racistisch?
Ons soort mensen, trapt reeds jaren blij van zin, het vuile plebs de modder in.
Ons soort mensen, steunpilaar van vaderland en koningin.
pi_133004769
quote:
1s.gif Op donderdag 7 november 2013 14:43 schreef Heufd het volgende:

[..]

Zwarte Piet in de huidige vorm moet afgeschaft worden. In aangepaste vorm mag hij blijven. Duidelijk?
"Moet" en "mag" nog wel. Hoe haal je het in je hoofd. :D
  Overall beste user 2022 donderdag 7 november 2013 @ 14:47:01 #133
3928 Ulx
you aint no punk you punk
pi_133004813
quote:
0s.gif Op donderdag 7 november 2013 14:39 schreef Heufd het volgende:
Veel mensen hier zijn echt bang dat het afschaffen van Zwarte Piet de bijl aan de stam van Nederlandse folklore is hè?
Weet ik veel. Het gaat mij erom dat het bezopen is dat iemand die ergens aanstoot aan wil nemen zijn of haar wil tot wet weet te krijgen door het gebruik van leugens, beledigingen en het spelen op emoties. Vooral als hij al van alle kanten te horen krijgt dat het niet als een belediging bedoeld is.

Als negers nou niet mee mochten doen aan Sinterklaas kan ik het standpunt wel begrijpen. Maar dit is gewoon jammeren om het jammeren.
I hate to advocate drugs, alcohol, violence, or insanity to anyone, but they've always worked for me.
  donderdag 7 november 2013 @ 14:47:57 #134
261030 Heufd
schouders, knie en teen.
pi_133004842
quote:
0s.gif Op donderdag 7 november 2013 14:45 schreef IntensiveGary het volgende:

[..]

"Moet" en "mag" nog wel. Hoe haal je het in je hoofd. :D
Dat is de hele tijd al de insteek geweest van de actie hoor. Ik zeg hier echt niets nieuws of geks.
  donderdag 7 november 2013 @ 14:48:50 #135
261030 Heufd
schouders, knie en teen.
pi_133004873
quote:
7s.gif Op donderdag 7 november 2013 14:45 schreef Skv het volgende:
Is dit nou ook racistisch?
[ afbeelding ]
Nee.
  Overall beste user 2022 donderdag 7 november 2013 @ 14:48:55 #136
3928 Ulx
you aint no punk you punk
pi_133004877
quote:
1s.gif Op donderdag 7 november 2013 14:43 schreef Heufd het volgende:

[..]

Zwarte Piet in de huidige vorm moet afgeschaft worden. In aangepaste vorm mag hij blijven. Duidelijk?
Ze passen hem toch aan? Hij is al jaren geen domkop meer. Sinterklaas maakt duidelijk dat hij niet zonder Piet kan. Hij draagt geen oorringen meer.

Wat is het issue nu nog? Wat moet allemaal weg aan Zwarte Piet zonder dat hij geen Zwarte Piet meer zal zijn?
I hate to advocate drugs, alcohol, violence, or insanity to anyone, but they've always worked for me.
  Overall beste user 2022 donderdag 7 november 2013 @ 14:50:00 #137
3928 Ulx
you aint no punk you punk
pi_133004923
quote:
1s.gif Op donderdag 7 november 2013 14:47 schreef Heufd het volgende:

[..]

Dat is de hele tijd al de insteek geweest van de actie hoor. Ik zeg hier echt niets nieuws of geks.
Nee. Het ging om de intocht. Die wil men stoppen.
I hate to advocate drugs, alcohol, violence, or insanity to anyone, but they've always worked for me.
pi_133005077
quote:
0s.gif Op donderdag 7 november 2013 14:50 schreef Ulx het volgende:

[..]

Nee. Het ging om de intocht. Die wil men stoppen.
Heel simpel: 't feestje moet stuk. Verder denk ik dat men zich een beetje vergist heeft in de tegenstand. Normaal krimpt 'de Nederlander' van schaamte ineen als de racismekaart getrokken wordt. Nu gebeurde dat een keertje niet.
  donderdag 7 november 2013 @ 15:00:38 #139
261030 Heufd
schouders, knie en teen.
pi_133005315
quote:
0s.gif Op donderdag 7 november 2013 14:53 schreef IntensiveGary het volgende:

[..]

Heel simpel: 't feestje moet stuk. Verder denk ik dat men zich een beetje vergist heeft in de tegenstand. Normaal krimpt 'de Nederlander' van schaamte ineen als de racismekaart getrokken wordt. Nu gebeurde dat een keertje niet.
Waar haal jij toch de hele tijd het idee vandaan dat het hele feest stuk moet? Volgens mij zie je spoken.
pi_133005455
quote:
1s.gif Op donderdag 7 november 2013 15:00 schreef Heufd het volgende:

[..]

Waar haal jij toch de hele tijd het idee vandaan dat het hele feest stuk moet? Volgens mij zie je spoken.
Niet in één keer, althans. :')

Maar zeg nou zelf, Zwarte Piet aanvallen omdat hij, héél gek, zwart is is natuurlijk wel een béétje de plank finaal misslaan. En laat die nou nét een onlosmakelijk deel van het Sinterklaasfeest vormen. Als je dat eruit probeert te slopen ben je toch op zijn minst wel een béétje het Sinterklaasfeest aan het slopen.
"Bijna niemand durft de islam te bekritiseren en te bespotten zoals dat met het christendom werd en wordt gedaan, terwijl daar gezien het totalitaire en onderdrukkende karakter van de islam toch alle reden toe is." ~ H.Heeresma
  Overall beste user 2022 donderdag 7 november 2013 @ 15:04:41 #141
3928 Ulx
you aint no punk you punk
pi_133005475
quote:
1s.gif Op donderdag 7 november 2013 15:00 schreef Heufd het volgende:

[..]

Waar haal jij toch de hele tijd het idee vandaan dat het hele feest stuk moet? Volgens mij zie je spoken.
Nou ja. Het begint er anders aardig op te lijken. Men vergelijkt het met de holocaust. Men weigert de aanpassingen die men al gedaan heeft. Men spant rechtzaken aan tegen het vieren. Etc. Etc.

Dan wek je de indruk dat je het feestje kapot wilt maken.
I hate to advocate drugs, alcohol, violence, or insanity to anyone, but they've always worked for me.
pi_133005538
quote:
1s.gif Op donderdag 7 november 2013 15:00 schreef Heufd het volgende:

[..]

Waar haal jij toch de hele tijd het idee vandaan dat het hele feest stuk moet? Volgens mij zie je spoken.
De enigen die spoken zien zijn de tegenstanders...
pi_133005584
quote:
0s.gif Op donderdag 7 november 2013 14:45 schreef IntensiveGary het volgende:

[..]

"Moet" en "mag" nog wel. Hoe haal je het in je hoofd heufd. :D
Nou, als je rest van zn posts ziet :')
"Oh shut up, silly woman," said the reptile with a grin
"You knew damn well I was a snake before you took me in."
pi_133005638
quote:
0s.gif Op donderdag 7 november 2013 15:06 schreef IntensiveGary het volgende:

[..]

De enigen die spoken zien zijn de tegenstanders...
Ja, van die witte spoken, met puntmutsen. :')
"Bijna niemand durft de islam te bekritiseren en te bespotten zoals dat met het christendom werd en wordt gedaan, terwijl daar gezien het totalitaire en onderdrukkende karakter van de islam toch alle reden toe is." ~ H.Heeresma
  donderdag 7 november 2013 @ 15:09:18 #145
261030 Heufd
schouders, knie en teen.
pi_133005655
quote:
0s.gif Op donderdag 7 november 2013 15:04 schreef Ulx het volgende:

[..]

Nou ja. Het begint er anders aardig op te lijken. Men vergelijkt het met de holocaust. Men weigert de aanpassingen die men al gedaan heeft. Men spant rechtzaken aan tegen het vieren. Etc. Etc.

Dan wek je de indruk dat je het feestje kapot wilt maken.
Men weigert de aanpassingen die gedaan worden omdat het niet eens in de buurt komt van wat wordt verlangd.
pi_133005706
quote:
1s.gif Op donderdag 7 november 2013 15:09 schreef Heufd het volgende:

[..]

Men weigert de aanpassingen die gedaan worden omdat het niet eens in de buurt komt van wat wordt verlangd.
Dat heet nou een "compromis"

Lastig he :')

Maar nee hoor...voor de huilebalken is het alles of niets :r
"Oh shut up, silly woman," said the reptile with a grin
"You knew damn well I was a snake before you took me in."
  Overall beste user 2022 donderdag 7 november 2013 @ 15:11:58 #147
3928 Ulx
you aint no punk you punk
pi_133005763
quote:
1s.gif Op donderdag 7 november 2013 15:09 schreef Heufd het volgende:

[..]

Men weigert de aanpassingen die gedaan worden omdat het niet eens in de buurt komt van wat wordt verlangd.
Wat wil men dan?
I hate to advocate drugs, alcohol, violence, or insanity to anyone, but they've always worked for me.
pi_133005765
quote:
1s.gif Op donderdag 7 november 2013 15:09 schreef Heufd het volgende:

[..]

Men weigert de aanpassingen die gedaan worden omdat het niet eens in de buurt komt van wat wordt verlangd.
Krijsend geëist, bedoel je. Die bovendien hun hand ernstig hebben overspeeld. Jammer dat ze nu alsnog een vinger hebben gekregen. Ze hadden beter de vlakke hand kunnen krijgen.
  donderdag 7 november 2013 @ 15:12:17 #149
241662 Jian
Well, well, well
pi_133005777
quote:
7s.gif Op donderdag 7 november 2013 14:45 schreef Skv het volgende:
Is dit nou ook racistisch?
[ afbeelding ]
Neuh, maar als je er oorbellen in hangt wordt het natuurlijk al snel een ander verhaal.
  donderdag 7 november 2013 @ 15:14:09 #150
241662 Jian
Well, well, well
pi_133005859
quote:
1s.gif Op donderdag 7 november 2013 14:45 schreef KoosVogels het volgende:

[..]

Omdat ik zo'n domme vergelijking een stuk minder erg vindt dan het praktisch aanvallen van een onschuldige vrouw en het bedreigen van organisatoren.

Waarom wil jij het niet over die zaken hebben, maar uitsluitend over die holocaust-shit?
Een incident, een paar korte lontjes die in 1e instantie dachten dat die mevrouw anti-ZP was, ja want dat was wel degelijk de aanleiding! Niet ok natuurlijk, maar wat is daar zo heel, heel verschrikkelijk aan, even los van de opruiende verhalen van sommige journalisten en BN-ers.....
  Overall beste user 2022 donderdag 7 november 2013 @ 15:14:18 #151
3928 Ulx
you aint no punk you punk
pi_133005866
quote:
0s.gif Op donderdag 7 november 2013 15:12 schreef IntensiveGary het volgende:

[..]

Krijsend geëist, bedoel je. Die bovendien hun hand ernstig hebben overspeeld. Jammer dat ze nu alsnog een vinger hebben gekregen. Ze hadden beter de vlakke hand kunnen krijgen.
De enige vinger die ze kregen was een middelvinger. Mij maakt het geen moer uit of een Piet oorbellen draagt of niet, Het viel me toch al nooit op.
I hate to advocate drugs, alcohol, violence, or insanity to anyone, but they've always worked for me.
pi_133005944
quote:
0s.gif Op donderdag 7 november 2013 15:11 schreef Ulx het volgende:

[..]

Wat wil men dan?
Dat Zwarte Piet blauw, groen, rood, geel, grijs, paars of diarreekleurig wordt natuurlijk, what else...
"Bijna niemand durft de islam te bekritiseren en te bespotten zoals dat met het christendom werd en wordt gedaan, terwijl daar gezien het totalitaire en onderdrukkende karakter van de islam toch alle reden toe is." ~ H.Heeresma
  donderdag 7 november 2013 @ 15:16:49 #153
261030 Heufd
schouders, knie en teen.
pi_133005977
quote:
0s.gif Op donderdag 7 november 2013 15:11 schreef Ulx het volgende:

[..]

Wat wil men dan?
Onder andere weg met het kroeshaar, de rode lippen en de zwarte schmink.
  Overall beste user 2022 donderdag 7 november 2013 @ 15:17:15 #154
3928 Ulx
you aint no punk you punk
pi_133005991
quote:
1s.gif Op donderdag 7 november 2013 15:16 schreef Heufd het volgende:

[..]

Onder andere weg met het kroeshaar, de rode lippen en de zwarte schmink.
Kortom: Weg met Zwarte Piet.
I hate to advocate drugs, alcohol, violence, or insanity to anyone, but they've always worked for me.
pi_133006012
quote:
1s.gif Op donderdag 7 november 2013 15:16 schreef Heufd het volgende:

[..]

Onder andere weg met het kroeshaar, de rode lippen en de zwarte schmink.
Onder andere...Dus eigenlijk nog meer??
"Oh shut up, silly woman," said the reptile with a grin
"You knew damn well I was a snake before you took me in."
pi_133006053
quote:
1s.gif Op donderdag 7 november 2013 15:16 schreef Heufd het volgende:

[..]

Onder andere weg met het kroeshaar, de rode lippen en de zwarte schmink.
Kortom, elk idee wegnemen dat Zwarte Piet zwart is. _O-
"Bijna niemand durft de islam te bekritiseren en te bespotten zoals dat met het christendom werd en wordt gedaan, terwijl daar gezien het totalitaire en onderdrukkende karakter van de islam toch alle reden toe is." ~ H.Heeresma
pi_133006066
quote:
1s.gif Op donderdag 7 november 2013 15:16 schreef Heufd het volgende:

[..]

Onder andere weg met het kroeshaar, de rode lippen en de zwarte schmink.
En daarna nog geld ook?
pi_133006103
quote:
0s.gif Op donderdag 7 november 2013 15:19 schreef Lavenderr het volgende:

[..]

En daarna nog geld ook?
Voor de juiste prijs mag Zwarte Piet zwart blijven. Al helemaal als we het zwart betalen. :Y
"Bijna niemand durft de islam te bekritiseren en te bespotten zoals dat met het christendom werd en wordt gedaan, terwijl daar gezien het totalitaire en onderdrukkende karakter van de islam toch alle reden toe is." ~ H.Heeresma
  Overall beste user 2022 donderdag 7 november 2013 @ 15:21:10 #159
3928 Ulx
you aint no punk you punk
pi_133006147
quote:
1s.gif Op donderdag 7 november 2013 15:16 schreef Heufd het volgende:

[..]

Onder andere weg met het kroeshaar, de rode lippen en de zwarte schmink.
Okay. Doen we dat. Maar dan laten we deze blonde hulpjes met een zwaar surinaams accent praten. En ze spreken de Sint aan met "baas" of "witte meester".

Is dat een idee?
I hate to advocate drugs, alcohol, violence, or insanity to anyone, but they've always worked for me.
  Overall beste user 2022 donderdag 7 november 2013 @ 15:22:37 #160
3928 Ulx
you aint no punk you punk
pi_133006229
quote:
0s.gif Op donderdag 7 november 2013 15:19 schreef Ferdo het volgende:

[..]

Voor de juiste prijs mag Zwarte Piet zwart blijven. Al helemaal als we het zwart betalen. :Y
Gaat Ghana akkoord met het betalen van wiedergutmachung? De Ghanezen haalden de slaven tenslotte uit de rimboe. Nederlanders kwamen de havensteden niet uit.
I hate to advocate drugs, alcohol, violence, or insanity to anyone, but they've always worked for me.
  donderdag 7 november 2013 @ 15:27:08 #161
241662 Jian
Well, well, well
pi_133006392
quote:
1s.gif Op donderdag 7 november 2013 15:16 schreef Heufd het volgende:

[..]

Onder andere weg met het kroeshaar, de rode lippen en de zwarte schmink.
We willen niet af van Zwarte Piet ..... :')

Hij moet straks een spijkerbroek dragen, een t-shirt met Amnesty International op de borst, een honkbalpetje met "Against Racism" en hij mag niet zwart of bruin zijn en om alle associaties met Zwarte Piet dan echt te voorkomen noemen we hem Karel, ... voor de rest willen we dus echt niet af van Zwarte Piet
pi_133006572
quote:
0s.gif Op donderdag 7 november 2013 15:19 schreef Lavenderr het volgende:

[..]

En daarna nog geld ook?
Vanzelfsprekend :D
pi_133006708
quote:
0s.gif Op donderdag 7 november 2013 15:16 schreef Ferdo het volgende:
Dat Zwarte Piet blauw, groen, rood, geel, grijs, paars of diarreekleurig wordt natuurlijk, what else...
Volgens dezen en genen is dat geen oplossing:
quote:
Het idee van gekleurde pieten dat nu ook aan bijna elke column wordt toegevoegd, gaat volgens voormalige vice-premier Maxime Verhagen helemaal niks veranderen aan hoe mensen met de figuur of de kritiek op de figuur zullen omgaan. Het is dus geen oplossing maar een manier om diepere discussies uit de weg te gaan. Daarom begrijp ik dan ook niet waarom men roetvegen blijft voorstellen terwijl iedereen weet dat dat ook niks verandert. Meegaan met een achteraf bedachte smoesje om de kleur van Zwarte Piet te verklaren geeft niet aan dat men serieus werk wil maken van de rol die Zwarte Piet speelt in onze omgang met diversiteit en verschil. Het is dan ook een snelle oplossing om, zoals Halsema schrijft, niet naar onze geschiedenis te hoeven kijken.
(http://www.roetinheteten.(...)-gezet-in-medialand/) geschreven door Quinsy Gario op 16 oktober.
  Overall beste user 2022 donderdag 7 november 2013 @ 15:37:10 #164
3928 Ulx
you aint no punk you punk
pi_133006781
quote:
10s.gif Op donderdag 7 november 2013 15:35 schreef Shodan het volgende:

[..]

Geen oplossing:
Dat het geen oplossing is is logisch. Want Gario maakt de fout te beweren dat Zwarte Piet een negerslaaf is. Dat was hij nooit.
I hate to advocate drugs, alcohol, violence, or insanity to anyone, but they've always worked for me.
pi_133006814
quote:
10s.gif Op donderdag 7 november 2013 15:35 schreef Shodan het volgende:

[..]

Geen oplossing:

[..]

(http://www.roetinheteten.(...)-gezet-in-medialand/) geschreven door Quinsy Gario op 16 oktober.
Oh gequinsygario dus :W .
pi_133006851
quote:
10s.gif Op donderdag 7 november 2013 15:35 schreef Shodan het volgende:

[..]

Volgens dezen en genen is dat geen oplossing:

[..]

(http://www.roetinheteten.(...)-gezet-in-medialand/) geschreven door Quinsy Gario op 16 oktober.
Oftewel: het is niet goed, óf het deugt niet. :')

Gewoon dus geen aandacht meer besteden aan die idioot.
"Bijna niemand durft de islam te bekritiseren en te bespotten zoals dat met het christendom werd en wordt gedaan, terwijl daar gezien het totalitaire en onderdrukkende karakter van de islam toch alle reden toe is." ~ H.Heeresma
  donderdag 7 november 2013 @ 15:44:34 #167
261030 Heufd
schouders, knie en teen.
pi_133007140
quote:
0s.gif Op donderdag 7 november 2013 15:27 schreef Jian het volgende:

[..]

We willen niet af van Zwarte Piet ..... :')

Hij moet straks een spijkerbroek dragen, een t-shirt met Amnesty International op de borst, een honkbalpetje met "Against Racism" en hij mag niet zwart of bruin zijn en om alle associaties met Zwarte Piet dan echt te voorkomen noemen we hem Karel, ... voor de rest willen we dus echt niet af van Zwarte Piet
Nee, dat hoeft allemaal niet. Geruststelling voor jou!
pi_133007148
quote:
10s.gif Op donderdag 7 november 2013 15:35 schreef Shodan het volgende:

(http://www.roetinheteten.(...)-gezet-in-medialand/) geschreven door Quinsy Gario op 16 oktober.
Wow, dat stuk. Wat een haat, verpakt als roep om emancipatie.
  Overall beste user 2022 donderdag 7 november 2013 @ 15:46:52 #169
3928 Ulx
you aint no punk you punk
pi_133007242
quote:
1s.gif Op donderdag 7 november 2013 15:44 schreef Heufd het volgende:

[..]

Nee, dat hoeft allemaal niet. Geruststelling voor jou!
Zwarte Piet moet wel blank zijn?
I hate to advocate drugs, alcohol, violence, or insanity to anyone, but they've always worked for me.
  donderdag 7 november 2013 @ 15:48:34 #170
241662 Jian
Well, well, well
pi_133007321
Alles in het leven is volgens meneer Quinsy bepaald door huidskleur, overal waar deze gefrustreerde man kijkt ziet hij racisme en doordat hij zo gebiologeerd is door huidskleur en racisme is hij niet meer in staat om naar andere (vaak meer voor de hand liggende) verklaringen te kijken ..... en zo lopen er nog een paar rond, op zich jammer dat ze zoveel aandacht krijgen.
  donderdag 7 november 2013 @ 15:57:19 #171
241662 Jian
Well, well, well
pi_133007676
quote:
1s.gif Op donderdag 7 november 2013 15:44 schreef Heufd het volgende:

[..]

Nee, dat hoeft allemaal niet. Geruststelling voor jou!
Och, geruststelling, als ik me druk moest maken over elke wens/eis van elk wereldvreemd splintergroeperinkje in Nederland of daarbuiten, dan deed ik geen oog meer dicht, gelukkig valt dat alleszins mee.
pi_133007761
quote:
0s.gif Op donderdag 7 november 2013 15:48 schreef Jian het volgende:
Alles in het leven is volgens meneer Quinsy bepaald door huidskleur, overal waar deze gefrustreerde man kijkt ziet hij racisme en doordat hij zo gebiologeerd is door huidskleur en racisme is hij niet meer in staat om naar andere (vaak meer voor de hand liggende) verklaringen te kijken ..... en zo lopen er nog een paar rond, op zich jammer dat ze zoveel aandacht krijgen.
Maar ondertussen wel van de witte man vreten. Een dag eerlijk werk heeft 'ie nog niet verricht. Als je zijn bio bekijkt zie je alleen maar stichtingen, gesubsidieerde podia en ander opvreetwerk. Uitvreter met een grote bek is het.
pi_133007849
Mooi hoe een handvol trolls (Quincy en Co.) een heel volk overstuur kunnen maken.
Op maandag 3 februari 2014 08:10 schreef Enchanter het volgende:[/b]
In discussie gaan met Koos Vogels :') , een grotere mongool is er niet :r
  Overall beste user 2022 donderdag 7 november 2013 @ 16:02:19 #174
3928 Ulx
you aint no punk you punk
pi_133007877
quote:
10s.gif Op donderdag 7 november 2013 16:01 schreef KoosVogels het volgende:
Mooi hoe een handvol trolls (Quincy en Co.) een heel volk overstuur kunnen maken.
Dat is mooi?

Het enige wat hem gelukt is, is vrijwel de gehele bevolking, ongeacht huidskleur, geloof of politieke overtuiging, te verenigen.
I hate to advocate drugs, alcohol, violence, or insanity to anyone, but they've always worked for me.
pi_133007960
quote:
10s.gif Op donderdag 7 november 2013 16:01 schreef KoosVogels het volgende:
Mooi hoe een handvol trolls (Quincy en Co.) een heel volk overstuur kunnen maken.
Was het maar een trolletje... De man is overtuigd van zijn eigen gelijk.

Jammer dat we deze aanvallen tolereren. Alleen dat toont al aan dat 'ie ongelijk heeft. Wat mij betreft gaat 'ie bij Scheveningen de grens over. Zwem maar lekker terug naar Sint Maarten.
pi_133007991
quote:
0s.gif Op donderdag 7 november 2013 16:02 schreef Ulx het volgende:

[..]

Dat is mooi?
Sorry, je hebt gelijk. Het is eerder nogal triest. Je maakt je kwaad omdat zes mensen het Sinterklaasfeest af willen schaffen.
Op maandag 3 februari 2014 08:10 schreef Enchanter het volgende:[/b]
In discussie gaan met Koos Vogels :') , een grotere mongool is er niet :r
pi_133008194
quote:
1s.gif Op donderdag 7 november 2013 16:04 schreef KoosVogels het volgende:

[..]

Sorry, je hebt gelijk. Het is eerder nogal triest. Je maakt je kwaad omdat zes mensen het Sinterklaasfeest af willen schaffen.
Nee, omdat die 'zes' mensen uitstekend de weg weten in het medialandschap en zo een heleboel kabaal maken, waarna er een heleboel mensen op de bandwagon sprongen. En als er niet zo'n brede tegenbeweging was ontstaan hadden ze hun zin nog gekregen ook.
  Overall beste user 2022 donderdag 7 november 2013 @ 16:11:18 #178
3928 Ulx
you aint no punk you punk
pi_133008276
quote:
1s.gif Op donderdag 7 november 2013 16:04 schreef KoosVogels het volgende:

[..]

Sorry, je hebt gelijk. Het is eerder nogal triest. Je maakt je kwaad omdat zes mensen het Sinterklaasfeest af willen schaffen.
Neuh, ik maak me er eerder zorgen over dat een paar mensen iedereen die ooit een keer Sinterklaas heeft gevierd voor nazi uitmaken . Dat vervolgens met keiharde leugens proberen te bewijzen en als men daar doorheen prikt weigeren om valide argumenten te geven.

En als men dan een handreiking doet gaat men nog even lekker de militant uithangen en janken dat het niet genoeg is.

De blinde haat die van die figuren afkomt doet mij heel erg schrikkken. Vergeleken daarbij is Geert Wilders bijna een imam.
I hate to advocate drugs, alcohol, violence, or insanity to anyone, but they've always worked for me.
pi_133008283
quote:
0s.gif Op donderdag 7 november 2013 16:09 schreef IntensiveGary het volgende:

[..]

Nee, omdat die 'zes' mensen uitstekend de weg weten in het medialandschap en zo een heleboel kabaal maken, waarna er een heleboel mensen op de bandwagon sprongen. En als er niet zo'n brede tegenbeweging was ontstaan hadden ze hun zin nog gekregen ook.
Ik heb er al twee weken niks meer over gelezen, maar jullie blijven je opwindend. Krijg vooral het idee dat jullie het opzoeken. Wat is het? Krijg je een lekker gevoelletje in je buik van dat gezanik van Quincy en Co.?
Op maandag 3 februari 2014 08:10 schreef Enchanter het volgende:[/b]
In discussie gaan met Koos Vogels :') , een grotere mongool is er niet :r
pi_133008338
quote:
1s.gif Op donderdag 7 november 2013 16:11 schreef KoosVogels het volgende:

[..]

Ik heb er al twee weken niks meer over gelezen, maar jullie blijven je opwindend. Krijg vooral het idee dat jullie het opzoeken. Wat is het? Krijg je een lekker gevoelletje in je buik van dat gezanik van Quincy en Co.?
Lulkoek Koos. Ga ff iemand anders trollen :D
  Overall beste user 2022 donderdag 7 november 2013 @ 16:13:12 #181
3928 Ulx
you aint no punk you punk
pi_133008340
quote:
1s.gif Op donderdag 7 november 2013 16:11 schreef KoosVogels het volgende:

[..]

Ik heb er al twee weken niks meer over gelezen, maar jullie blijven je opwindend. Krijg vooral het idee dat jullie het opzoeken. Wat is het? Krijg je een lekker gevoelletje in je buik van dat gezanik van Quincy en Co.?
Yep. Ik vind het gewoon leuk om de nikkertjes de plaats te wijzen. En helaas mag dat niet met de zweep, dus dan maar zo.
I hate to advocate drugs, alcohol, violence, or insanity to anyone, but they've always worked for me.
pi_133008354
quote:
0s.gif Op donderdag 7 november 2013 16:11 schreef Ulx het volgende:

[..]

Neuh, ik maak me er eerder zorgen over dat een paar mensen iedereen die ooit een keer Sinterklaas heeft gevierd voor nazi uitmaken . Dat vervolgens met keiharde leugens proberen te bewijzen en als men daar doorheen prikt weigeren om valide argumenten te geven.

En als men dan een handreiking doet gaat men nog even lekker de militant uithangen en janken dat het niet genoeg is.

De blinde haat die van die figuren afkomt
doet mij heel erg schrikkken. Vergeleken daarbij is Geert Wilders bijna een imam.
Ik heb vaak Sinterklaas gevierd (nu niet meer) en speel volgende week Zwarte Piet tijdens onze intocht. Waarom moet ik lachen om zo'n flapdrol die mij uitmaakt voor nazi en loop jij al 86 topic erover te janken?
Op maandag 3 februari 2014 08:10 schreef Enchanter het volgende:[/b]
In discussie gaan met Koos Vogels :') , een grotere mongool is er niet :r
  Overall beste user 2022 donderdag 7 november 2013 @ 16:14:07 #183
3928 Ulx
you aint no punk you punk
pi_133008379
quote:
1s.gif Op donderdag 7 november 2013 16:13 schreef KoosVogels het volgende:
Waarom moet ik lachen om zo'n flapdrol die mij uitmaakt voor nazi en loop jij al 86 topic erover te janken?
Omdat jij een übermensch bent?
I hate to advocate drugs, alcohol, violence, or insanity to anyone, but they've always worked for me.
pi_133008388
quote:
1s.gif Op donderdag 7 november 2013 16:13 schreef KoosVogels het volgende:

[..]

Ik heb vaak Sinterklaas gevierd (nu niet meer) en speel volgende week Zwarte Piet tijdens onze intocht. Waarom moet ik lachen om zo'n flapdrol die mij uitmaakt voor nazi en loop jij al 86 topic erover te janken?
Jij bent nu eenmaal een veel beter mens dan heel veel anderen. Dat weet je toch!? ;)
pi_133008398
quote:
0s.gif Op donderdag 7 november 2013 16:13 schreef IntensiveGary het volgende:

[..]

Lulkoek Koos. Ga ff iemand anders trollen :D
Ik troll niet. De discussie is allang verdreven naar de uithoeken van de media.
Op maandag 3 februari 2014 08:10 schreef Enchanter het volgende:[/b]
In discussie gaan met Koos Vogels :') , een grotere mongool is er niet :r
pi_133008450
quote:
1s.gif Op donderdag 7 november 2013 16:14 schreef KoosVogels het volgende:

[..]

Ik troll niet. De discussie is allang verdreven naar de uithoeken van de media.
Hou toch op. :D
pi_133008455
quote:
0s.gif Op donderdag 7 november 2013 16:14 schreef Ulx het volgende:

[..]

Omdat jij een übermensch bent?
Maar waarom maak jij je kwaad als een of andere malloot jou een nazi noemt? Je weet toch wie het roept?

Snap niet goed waarom je je daar 231 topics druk over loopt te maken.
Op maandag 3 februari 2014 08:10 schreef Enchanter het volgende:[/b]
In discussie gaan met Koos Vogels :') , een grotere mongool is er niet :r
  Overall beste user 2022 donderdag 7 november 2013 @ 16:16:35 #188
3928 Ulx
you aint no punk you punk
pi_133008466
quote:
1s.gif Op donderdag 7 november 2013 16:14 schreef KoosVogels het volgende:

[..]

Ik troll niet. De discussie is allang verdreven naar de uithoeken van de media.
Nou, ik keek gisteren toch op de voorpagina van het Parool en daar stond een aardig stuk tekst over oorringen.

Dus helaas voor je heb je een beetje ongelijk.
I hate to advocate drugs, alcohol, violence, or insanity to anyone, but they've always worked for me.
pi_133008500
quote:
0s.gif Op donderdag 7 november 2013 16:16 schreef IntensiveGary het volgende:

[..]

Hou toch op. :D
Ja, als je Google Nieuws af blijft speuren naar Sint en Piet, kom je ongetwijfeld nog artikelen tegen.
Op maandag 3 februari 2014 08:10 schreef Enchanter het volgende:[/b]
In discussie gaan met Koos Vogels :') , een grotere mongool is er niet :r
pi_133008510
quote:
1s.gif Op donderdag 7 november 2013 16:16 schreef KoosVogels het volgende:

[..]

Maar waarom maak jij je kwaad als een of andere malloot jou een nazi noemt? Je weet toch wie het roept?

Snap niet goed waarom je je daar 231 topics druk over loopt te maken.
Gil dat nu eens naar de pro-kant?
  Overall beste user 2022 donderdag 7 november 2013 @ 16:17:38 #191
3928 Ulx
you aint no punk you punk
pi_133008511
quote:
1s.gif Op donderdag 7 november 2013 16:16 schreef KoosVogels het volgende:

[..]

Maar waarom maak jij je kwaad als een of andere malloot jou een nazi noemt? Je weet toch wie het roept?

Snap niet goed waarom je je daar 231 topics druk over loopt te maken.
Om jou te trollen natuurlijk. Waarom doe jij zo moeilijk al 39262 topics lang? Waarom reageer je zo fel op mensen die hun mening geven?
I hate to advocate drugs, alcohol, violence, or insanity to anyone, but they've always worked for me.
pi_133008526
quote:
1s.gif Op donderdag 7 november 2013 16:17 schreef KoosVogels het volgende:

[..]

Ja, als je Google Nieuws af blijft speuren naar Sint en Piet, kom je ongetwijfeld nog artikelen tegen.
Neger, wat? :D
pi_133008558
quote:
0s.gif Op donderdag 7 november 2013 16:16 schreef Ulx het volgende:

[..]

Nou, ik keek gisteren toch op de voorpagina van het Parool en daar stond een aardig stuk tekst over oorringen.

Dus helaas voor je heb je een beetje ongelijk.
Parool is een Amsterdamse krant. Het blijft een lokale kwestie.
Op maandag 3 februari 2014 08:10 schreef Enchanter het volgende:[/b]
In discussie gaan met Koos Vogels :') , een grotere mongool is er niet :r
pi_133008585
quote:
1s.gif Op donderdag 7 november 2013 16:18 schreef KoosVogels het volgende:

[..]

Parool is een Amsterdamse krant. Het blijft een lokale kwestie.
Pssst, alles in NL draait om Amsterdam. De rest hangt er sowieso maar een beetje bij.
pi_133008600
quote:
0s.gif Op donderdag 7 november 2013 16:17 schreef IntensiveGary het volgende:

[..]

Gil dat nu eens naar de pro-kant?
Dat doe ik toch ook? Jullie vormen het pro-kamp.
Op maandag 3 februari 2014 08:10 schreef Enchanter het volgende:[/b]
In discussie gaan met Koos Vogels :') , een grotere mongool is er niet :r
pi_133008628
quote:
0s.gif Op donderdag 7 november 2013 16:17 schreef Ulx het volgende:

[..]

Om jou te trollen natuurlijk. Waarom doe jij zo moeilijk al 39262 topics lang? Waarom reageer je zo fel op mensen die hun mening geven?
Waarom reageer jij zo fel op mensen die hun mening geven?
Op maandag 3 februari 2014 08:10 schreef Enchanter het volgende:[/b]
In discussie gaan met Koos Vogels :') , een grotere mongool is er niet :r
  donderdag 7 november 2013 @ 16:20:28 #197
241662 Jian
Well, well, well
pi_133008629
quote:
10s.gif Op donderdag 7 november 2013 16:01 schreef KoosVogels het volgende:
Mooi hoe een handvol trolls (Quincy en Co.) een heel volk overstuur kunnen maken.
Dat moet jij toch herkennen Koos, als onze blonde leider weer eens zijn mond open doet moet jij bijkans aan de zuurstof en voer je hem in elk topic te pas en te onpas op, dus over overstuur gesproken ...

Maar ik ben blij dat dit volk eindelijk een keer zegt; Ho, zo is het genoeg en nu opdonderen met je Calimero-gehuil! :)
pi_133008630
quote:
1s.gif Op donderdag 7 november 2013 16:19 schreef KoosVogels het volgende:

[..]

Dat doe ik toch ook? Jullie vormen het pro-kamp.
Anti, vergeef me de typo :)
  Moderator donderdag 7 november 2013 @ 16:20:37 #199
14679 crew  sp3c
Geef me die goud!!!
pi_133008635
Koosvogels is netzo goed een vervelende troll jongens, zit niet zo te happen iedere keer
Op zondag 8 december 2013 00:01 schreef Karina het volgende:
Dat gaat me te diep sp3c, daar is het te laat voor.
pi_133008654
quote:
0s.gif Op donderdag 7 november 2013 16:19 schreef IntensiveGary het volgende:

[..]

Pssst, alles in NL draait om Amsterdam. De rest hangt er sowieso maar een beetje bij.
Parool opende ermee. De meeste kranten duwden het weg in een hoekje.
Op maandag 3 februari 2014 08:10 schreef Enchanter het volgende:[/b]
In discussie gaan met Koos Vogels :') , een grotere mongool is er niet :r
  Overall beste user 2022 donderdag 7 november 2013 @ 16:21:20 #201
3928 Ulx
you aint no punk you punk
pi_133008669
quote:
1s.gif Op donderdag 7 november 2013 16:18 schreef KoosVogels het volgende:

[..]

Parool is een Amsterdamse krant. Het blijft een lokale kwestie.
Klopt. Ik woon ook in Amsterdam. Jij ook? Of bemoei jij je met zaken waar je geen zicht op hebt?
I hate to advocate drugs, alcohol, violence, or insanity to anyone, but they've always worked for me.
pi_133008677
quote:
0s.gif Op donderdag 7 november 2013 16:20 schreef sp3c het volgende:
Koosvogels is netzo goed een vervelende troll jongens, zit niet zo te happen iedere keer
Daarom lach ik ook om 'm ;)
pi_133008692
quote:
0s.gif Op donderdag 7 november 2013 16:20 schreef sp3c het volgende:
Koosvogels is netzo goed een vervelende troll jongens, zit niet zo te happen iedere keer
Klopt. We willen hier maar een geluid horen.

Nietwaar, Zwarte Piet?
Op maandag 3 februari 2014 08:10 schreef Enchanter het volgende:[/b]
In discussie gaan met Koos Vogels :') , een grotere mongool is er niet :r
  Overall beste user 2022 donderdag 7 november 2013 @ 16:22:20 #204
3928 Ulx
you aint no punk you punk
pi_133008700
quote:
1s.gif Op donderdag 7 november 2013 16:20 schreef KoosVogels het volgende:

[..]

Waarom reageer jij zo fel op mensen die hun mening geven?
Omdat ze hun mening als feit presenteren. En als ik vraag om met bewijzen te komen krijg ik die niet.
I hate to advocate drugs, alcohol, violence, or insanity to anyone, but they've always worked for me.
pi_133008704
Koos is ons eigen Gouden Pietje.
pi_133008728
quote:
0s.gif Op donderdag 7 november 2013 16:21 schreef Ulx het volgende:

[..]

Klopt. Ik woon ook in Amsterdam. Jij ook? Of bemoei jij je met zaken waar je geen zicht op hebt?
Ach, die provincialen hebben verder toch geen flikker te doen. Als journo voor het plaatselijke sufferdje moet je toch wat als je uitgeschreven bent over de foutgeparkeerde SRV-wagen ;)
pi_133008733
Koos , ben je het ooit wel met iemand eens?
pi_133008736
quote:
0s.gif Op donderdag 7 november 2013 16:22 schreef Ulx het volgende:

[..]

Omdat ze hun mening als feit presenteren. En als ik vraag om met bewijzen te komen krijg ik die niet.
Beide kanten presenteren hun mening als feit. So what?
Op maandag 3 februari 2014 08:10 schreef Enchanter het volgende:[/b]
In discussie gaan met Koos Vogels :') , een grotere mongool is er niet :r
  donderdag 7 november 2013 @ 16:23:25 #209
241662 Jian
Well, well, well
pi_133008744
quote:
1s.gif Op donderdag 7 november 2013 16:11 schreef KoosVogels het volgende:

[..]

Ik heb er al twee weken niks meer over gelezen, maar jullie blijven je opwindend. Krijg vooral het idee dat jullie het opzoeken. Wat is het? Krijg je een lekker gevoelletje in je buik van dat gezanik van Quincy en Co.?
Net als dat er op FOK in deze topicreeks "nog geen 2 tegenstanders rondlopen ", trollebollie van me O+
pi_133008778
quote:
0s.gif Op donderdag 7 november 2013 16:23 schreef IntensiveGary het volgende:

[..]

Ach, die provincialen hebben verder toch geen flikker te doen. Als journo voor het plaatselijke sufferdje moet je toch wat als je uitgeschreven bent over de foutgeparkeerde SRV-wagen ;)
Zit het je zo dwars wat ik hier post?
Op maandag 3 februari 2014 08:10 schreef Enchanter het volgende:[/b]
In discussie gaan met Koos Vogels :') , een grotere mongool is er niet :r
  Moderator donderdag 7 november 2013 @ 16:24:44 #211
14679 crew  sp3c
Geef me die goud!!!
pi_133008806
zoveel post je helemaal niet, denk niet dat iemand dat echt heel erg dwars zit
Op zondag 8 december 2013 00:01 schreef Karina het volgende:
Dat gaat me te diep sp3c, daar is het te laat voor.
  donderdag 7 november 2013 @ 16:24:50 #212
241662 Jian
Well, well, well
pi_133008813
quote:
0s.gif Op donderdag 7 november 2013 16:20 schreef sp3c het volgende:
Koosvogels is netzo goed een vervelende troll jongens, zit niet zo te happen iedere keer
Ja, ja, we weten, maar we vergeven het hem :Y
pi_133008824
quote:
0s.gif Op donderdag 7 november 2013 16:23 schreef Jian het volgende:

[..]

Net als dat er op FOK in deze topicreeks "nog geen 2 tegenstanders rondlopen ", trollebollie van me O+
Er hangen geen users rond van het kaliber Quincy nee, dat klopt.
Op maandag 3 februari 2014 08:10 schreef Enchanter het volgende:[/b]
In discussie gaan met Koos Vogels :') , een grotere mongool is er niet :r
pi_133008872
quote:
1s.gif Op donderdag 7 november 2013 16:24 schreef KoosVogels het volgende:

[..]

Zit het je zo dwars wat ik hier post?
Wat een zelfoverschatting :D Klein veertje wil ik je wel tussen de billetjes stoppen; je bezorgt me op deze druilerige donderdagmiddag een glimlach op de snuit met je posts. Niets meer, niets minder ;)
  Moderator donderdag 7 november 2013 @ 16:26:27 #215
14679 crew  sp3c
Geef me die goud!!!
pi_133008889
wel hoor, ik heb zelfs mensen die keihard stellen dat heel het sinterklaasfeest afgeschaft moet worden langs zien komen
Op zondag 8 december 2013 00:01 schreef Karina het volgende:
Dat gaat me te diep sp3c, daar is het te laat voor.
  Moderator donderdag 7 november 2013 @ 16:26:44 #216
14679 crew  sp3c
Geef me die goud!!!
pi_133008903
bekende trolletjes natuurlijk maar dat is Gario ook
Op zondag 8 december 2013 00:01 schreef Karina het volgende:
Dat gaat me te diep sp3c, daar is het te laat voor.
  Overall beste user 2022 donderdag 7 november 2013 @ 16:28:02 #217
3928 Ulx
you aint no punk you punk
pi_133008966
quote:
1s.gif Op donderdag 7 november 2013 16:23 schreef KoosVogels het volgende:

[..]

Beide kanten presenteren hun mening als feit. So what?
Misschien, maar de klagende partij - de antipieten dus- moet het bewijs leveren. Dat doet men consequent niet. Men roept alleen dat oorringen en jute zakken en lippenstift racistisch is.

En dat is zo jammer. Ik toon namelijk oprechte interesse in de geschiedenis van onze zwartjes. Misschien wel teveel.
I hate to advocate drugs, alcohol, violence, or insanity to anyone, but they've always worked for me.
pi_133009018
quote:
0s.gif Op donderdag 7 november 2013 16:26 schreef sp3c het volgende:
wel hoor, ik heb zelfs mensen die keihard stellen dat heel het sinterklaasfeest afgeschaft moet worden langs zien komen
En dat waren niet gewoon trolls.

Ik heb ze niet gezien, eerlijk gezegd. Al moet ik bekennen dat ik deze reeks nu zelden lees.
Op maandag 3 februari 2014 08:10 schreef Enchanter het volgende:[/b]
In discussie gaan met Koos Vogels :') , een grotere mongool is er niet :r
  Moderator donderdag 7 november 2013 @ 16:29:18 #219
14679 crew  sp3c
Geef me die goud!!!
pi_133009019
zijn die jute zakken nu ook al een probleem?
Op zondag 8 december 2013 00:01 schreef Karina het volgende:
Dat gaat me te diep sp3c, daar is het te laat voor.
  Overall beste user 2022 donderdag 7 november 2013 @ 16:30:58 #220
3928 Ulx
you aint no punk you punk
pi_133009086
quote:
0s.gif Op donderdag 7 november 2013 16:29 schreef sp3c het volgende:
zijn die jute zakken nu ook al een probleem?
Yep. Zag ik langskomen. Die werden gebruikt om koffie van de plantages te transporteren. Dus slavernijsymbool.
I hate to advocate drugs, alcohol, violence, or insanity to anyone, but they've always worked for me.
  donderdag 7 november 2013 @ 16:31:00 #221
241662 Jian
Well, well, well
pi_133009088
quote:
0s.gif Op donderdag 7 november 2013 16:29 schreef sp3c het volgende:
zijn die jute zakken nu ook al een probleem?
geduld ....
  Moderator donderdag 7 november 2013 @ 16:31:29 #222
14679 crew  sp3c
Geef me die goud!!!
pi_133009103
quote:
1s.gif Op donderdag 7 november 2013 16:29 schreef KoosVogels het volgende:

[..]

En dat waren niet gewoon trolls.
quote:
0s.gif Op donderdag 7 november 2013 16:26 schreef sp3c het volgende:
bekende trolletjes natuurlijk maar dat is Gario ook
quote:
Ik heb ze niet gezien, eerlijk gezegd. Al moet ik bekennen dat ik deze reeks nu zelden lees.
hoe weet je dan dat het er maar 2 zijn?

kun je eigenlijk dus gewoon niet weten
Op zondag 8 december 2013 00:01 schreef Karina het volgende:
Dat gaat me te diep sp3c, daar is het te laat voor.
pi_133009124
quote:
0s.gif Op donderdag 7 november 2013 16:31 schreef sp3c het volgende:

[..]

[..]

[..]

hoe weet je dan dat het er maar 2 zijn?

kun je eigenlijk dus gewoon niet weten
Hulde.
pi_133009170
quote:
1s.gif Op donderdag 7 november 2013 16:13 schreef KoosVogels het volgende:

[..]

Ik heb vaak Sinterklaas gevierd (nu niet meer) en speel volgende week Zwarte Piet tijdens onze intocht. Waarom moet ik lachen om zo'n flapdrol die mij uitmaakt voor nazi en loop jij al 86 topic erover te janken?
Eigenlijk ben je dus een racist koos. Altijd al geweten dat je fout zou zijn geweest in de oorlog.
pi_133009177
quote:
0s.gif Op donderdag 7 november 2013 16:30 schreef Ulx het volgende:

[..]

Yep. Zag ik langskomen. Die werden gebruikt om koffie van de plantages te transporteren. Dus slavernijsymbool.
Ben je nu serieus? :D Hebbie daar een bronnetje van? Niet om je af te vallen, maar dat wil er echt niet in bij me :D
pi_133009196
quote:
0s.gif Op donderdag 7 november 2013 16:31 schreef sp3c het volgende:

[..]


[..]


[..]

hoe weet je dan dat het er maar 2 zijn?

kun je eigenlijk dus gewoon niet weten
Ik vroeg een week of wat geleden aan Jian of hij twee users kon noemen die het feest echt af willen schaffen. Dat kon of wilde hij toen niet.
Op maandag 3 februari 2014 08:10 schreef Enchanter het volgende:[/b]
In discussie gaan met Koos Vogels :') , een grotere mongool is er niet :r
pi_133009231
quote:
10s.gif Op donderdag 7 november 2013 16:33 schreef Scorpie het volgende:

[..]

Eigenlijk ben je dus een racist koos. Altijd al geweten dat je fout zou zijn geweest in de oorlog.
Ik ben soms best racistisch ja.
Op maandag 3 februari 2014 08:10 schreef Enchanter het volgende:[/b]
In discussie gaan met Koos Vogels :') , een grotere mongool is er niet :r
  Overall beste user 2022 donderdag 7 november 2013 @ 16:36:43 #228
3928 Ulx
you aint no punk you punk
pi_133009278
quote:
0s.gif Op donderdag 7 november 2013 16:33 schreef IntensiveGary het volgende:

[..]

Ben je nu serieus? :D Hebbie daar een bronnetje van? Niet om je af te vallen, maar dat wil er echt niet in bij me :D
Ik zag het langskomen op FB een week of wat geleden. Er stonden nog wat dingen bij die men als racistische propaganda afdeed. Als ik het plaatje weer tegenkom post ik het hier wel even.
I hate to advocate drugs, alcohol, violence, or insanity to anyone, but they've always worked for me.
pi_133009291
De jute zak

pi_133009342
quote:
0s.gif Op donderdag 7 november 2013 16:37 schreef DrMabuse het volgende:
De jute zak

[ afbeelding ]
Die dus.
pi_133009348
Moet er nog steeds hard om lachen die prent.
  Moderator donderdag 7 november 2013 @ 16:41:01 #232
14679 crew  sp3c
Geef me die goud!!!
pi_133009439
quote:
1s.gif Op donderdag 7 november 2013 16:34 schreef KoosVogels het volgende:

[..]

Ik vroeg een week of wat geleden aan Jian of hij twee users kon noemen die het feest echt af willen schaffen. Dat kon of wilde hij toen niet.
bijna elk deel wel minstens 1 denk ik

deel 1
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 oktober 2013 14:22 schreef polderturk het volgende:
Ze hebben helemaal gelijk. Het Nederlands sinterklaasfeest heeft een racistische oorsprong. Een blanke slavendrijver met 100 zwarte slaven. Het verwijst naar de meest afschuwelijke en gruwelijke periode uit de geschiedenis van de mensheid. Miljoenen donkere Afrikanen zijn eeuwenlang vermoord, verkracht, gedeporteerd en gedwongen te werken in verschrikkelijke omstandigheden. Stel je voor als dit de Europese bevolking was overkomen. Stel we zouden een kinderfeest hebben met een Hitler en zijn 80 Joodse slaven. Zouden we dat accepteren?
deel 31
quote:
0s.gif Op donderdag 7 november 2013 03:32 schreef Za het volgende:
Dit feest is niets anders dan de verheerlijking van de hebberigheid van de NL kinderen, walgelijk.
Op zondag 8 december 2013 00:01 schreef Karina het volgende:
Dat gaat me te diep sp3c, daar is het te laat voor.
pi_133009441
quote:
0s.gif Op donderdag 7 november 2013 16:36 schreef Ulx het volgende:

[..]

Ik zag het langskomen op FB een week of wat geleden. Er stonden nog wat dingen bij die men als racistische propaganda afdeed. Als ik het plaatje weer tegenkom post ik het hier wel even.
quote:
0s.gif Op donderdag 7 november 2013 16:37 schreef DrMabuse het volgende:
De jute zak

[ afbeelding ]
Godverdomme, zelfs de zak is fout. :+ Meesterlijk. Dit verzin je toch niet? :D
pi_133009450
Twee voor de prijs van 1.

  Overall beste user 2022 donderdag 7 november 2013 @ 16:42:22 #235
3928 Ulx
you aint no punk you punk
pi_133009498
Echt een geweldig plaatje. . Bij die hoorzitting bulderde die bolle trouwens nog dat de cadeautjes niet vies waren en dat dat dus betekent dat Piet niet zwart is van de roet en dus een negerslaaf moet voorstellen.

:D

Die hoorzitting was gewoon beter dan Jiskefet.
I hate to advocate drugs, alcohol, violence, or insanity to anyone, but they've always worked for me.
  Overall beste user 2022 donderdag 7 november 2013 @ 16:45:36 #236
3928 Ulx
you aint no punk you punk
pi_133009605
quote:
0s.gif Op donderdag 7 november 2013 16:41 schreef DrMabuse het volgende:
Twee voor de prijs van 1.

[ afbeelding ]
Het verschil is dat deze afbeelding duidelijk wel is bedoeld om te beledigen.
I hate to advocate drugs, alcohol, violence, or insanity to anyone, but they've always worked for me.
pi_133010057
quote:
0s.gif Op donderdag 7 november 2013 16:41 schreef sp3c het volgende:

[..]

bijna elk deel wel minstens 1 denk ik

deel 1

[..]

deel 31

[..]

Was dat nou zo moeilijk?

Nu neem ik Polderturk niet heel serieus, maar goed.
Op maandag 3 februari 2014 08:10 schreef Enchanter het volgende:[/b]
In discussie gaan met Koos Vogels :') , een grotere mongool is er niet :r
  Moderator donderdag 7 november 2013 @ 16:59:03 #238
14679 crew  sp3c
Geef me die goud!!!
pi_133010105
quote:
1s.gif Op donderdag 7 november 2013 16:57 schreef KoosVogels het volgende:

[..]

Was dat nou zo moeilijk?
euh .... nee?
als het moeilijk was had ik er de moeite niet voor genomen

quote:
Nu neem ik Polderturk niet heel serieus, maar goed.
nee dat zeg ik

quote:
0s.gif Op donderdag 7 november 2013 16:26 schreef sp3c het volgende:
bekende trolletjes natuurlijk maar dat is Gario ook
Op zondag 8 december 2013 00:01 schreef Karina het volgende:
Dat gaat me te diep sp3c, daar is het te laat voor.
  Overall beste user 2022 donderdag 7 november 2013 @ 17:04:06 #239
3928 Ulx
you aint no punk you punk
pi_133010305
Ik vraag me af of het wel echt getroll is. Het is een makkelijk excuus om je mening te kunnen veranderen zodat je alsnog gelijk kijgt zonder toe te moeten geven dat je initieel fout zat..
I hate to advocate drugs, alcohol, violence, or insanity to anyone, but they've always worked for me.
  donderdag 7 november 2013 @ 17:04:17 #240
241662 Jian
Well, well, well
pi_133010312
quote:
1s.gif Op donderdag 7 november 2013 16:57 schreef KoosVogels het volgende:

[..]

Was dat nou zo moeilijk?

Nu neem ik Polderturk niet heel serieus, maar goed.
Hah, je beweerde dat het er in de hele reeks geen vijf waren en toen je daarna zei; "noem er dan 2", was mijn antwoord; Als ik ze noem, beken je dan je ongelijk, waarop je antwoord lafjes was: "Wie weet"
pi_133010397
quote:
10s.gif Op donderdag 7 november 2013 17:04 schreef Jian het volgende:

[..]

Hah, je beweerde dat het er in de hele reeks geen vijf waren en toen je daarna zei; "noem er dan 2", was mijn antwoord; Als ik ze noem, beken je dan je ongelijk, waarop je antwoord lafjes was: "Wie weet"
Volgens mij heb ik sp3c in deze dan ook 'gelijk' gegeven.

Nu vind ik twee nog weinig indrukwekkend, gezien de felheid van het debat.
Op maandag 3 februari 2014 08:10 schreef Enchanter het volgende:[/b]
In discussie gaan met Koos Vogels :') , een grotere mongool is er niet :r
  donderdag 7 november 2013 @ 17:10:20 #242
241662 Jian
Well, well, well
pi_133010535
quote:
1s.gif Op donderdag 7 november 2013 17:06 schreef KoosVogels het volgende:

[..]

Volgens mij heb ik sp3c in deze dan ook 'gelijk' gegeven.

Ja, wat had je dan willen doen, het nog steeds ontkennen, alhoewel je natuurlijk niet kon nalaten alsnog een "maar" te plaatsen :)
  Moderator donderdag 7 november 2013 @ 17:12:00 #243
14679 crew  sp3c
Geef me die goud!!!
pi_133010591
quote:
1s.gif Op donderdag 7 november 2013 17:06 schreef KoosVogels het volgende:

[..]

Volgens mij heb ik sp3c in deze dan ook 'gelijk' gegeven.
nee je vroeg me of het moeilijk was om de een of andere reden :?

quote:
Nu vind ik twee nog weinig indrukwekkend, gezien de felheid van het debat.
nou dit is niet alles he, jij vroeg er 2 dus kreeg je er 2
Op zondag 8 december 2013 00:01 schreef Karina het volgende:
Dat gaat me te diep sp3c, daar is het te laat voor.
  donderdag 7 november 2013 @ 17:14:52 #244
241662 Jian
Well, well, well
pi_133010689
Nog een beetje stemmingmakerij, we zijn er nog lang niet .....

http://www.spitsnieuws.nl(...)om-zwarte-piet-debat
  Moderator donderdag 7 november 2013 @ 17:17:32 #245
14679 crew  sp3c
Geef me die goud!!!
pi_133010778
Anouk plaatst die dreigtweeters tenminste gewoon online met voor en achternaam O+ _O_
Op zondag 8 december 2013 00:01 schreef Karina het volgende:
Dat gaat me te diep sp3c, daar is het te laat voor.
  Overall beste user 2022 donderdag 7 november 2013 @ 17:26:03 #246
3928 Ulx
you aint no punk you punk
pi_133011029
quote:
10s.gif Op donderdag 7 november 2013 17:14 schreef Jian het volgende:
Nog een beetje stemmingmakerij, we zijn er nog lang niet .....

http://www.spitsnieuws.nl(...)om-zwarte-piet-debat
Zodanige bedreigingen dat je niet naar een debat durft te gaan of je naam in de krant te zetten. Maar geen woord over een aangifte? En de naam van de sprekers was wel bekend via de website?

Wazig en warrig. Nou ja, het zal wel.
I hate to advocate drugs, alcohol, violence, or insanity to anyone, but they've always worked for me.
  donderdag 7 november 2013 @ 17:31:08 #247
241662 Jian
Well, well, well
pi_133011213
Dit is ook wel een aardige verklaring voor het fenomeen Zwarte Piet, arme blanke christenslaafjes .....

Liever Zwarte Piet dan Zwarte Piraat

Van Zwarte Piraat naar Zwarte Piet

Zwarte Piraat was in de 16e-17e eeuw een Moorse zeerover uit Noord-Afrika die blanke schepelingen roofde en ze als christenslaaf verkocht in de Islamitische kalifaten. Als de geschiedenis van de piraterij in de Middellandse-Zee in relatie tot het Sinterklaasfeest wordt vergeleken, zijn er relevante overeenkomsten.

Sinterklaas is de beschermheilige of schutspatroon van de zeevaarders. De zeevaarders en vissers zochten bescherming bij Sint Nicolaas tegen weer en wind en piraterij.

Zwarte Piet verbeeldt de gekerstende Zwarte Piraat, die de mensenkinderen niet meer rooft en ze tot christenslaaf maakt. Zwarte Piraat was een mensenrover en slavenhandelaar op de Middellandse-Zee. Nu is hij Zwarte Piet. Zijn zak verbeeldt het roven van mensenkinderen. Zijn roe is het zwaard. Hij dringt het huis (schip) binnen. Als Zwarte Piet deelt hij nu snoep en kadootjes uit; het tegenovergestelde van dat wat hij als Zwarte Piraat deed.


http://www.duic.nl/nieuws(...)uis-na-bedreigingen/
  donderdag 7 november 2013 @ 17:31:57 #248
241662 Jian
Well, well, well
pi_133011241
quote:
0s.gif Op donderdag 7 november 2013 17:26 schreef Ulx het volgende:

[..]

Zodanige bedreigingen dat je niet naar een debat durft te gaan of je naam in de krant te zetten. Maar geen woord over een aangifte? En de naam van de sprekers was wel bekend via de website?

Wazig en warrig. Nou ja, het zal wel.
Ik stelde niet voor niets, "stemmingmakerij"
pi_133011345
quote:
0s.gif Op donderdag 7 november 2013 17:10 schreef Jian het volgende:

[..]

Ja, wat had je dan willen doen, het nog steeds ontkennen, alhoewel je natuurlijk niet kon nalaten alsnog een "maar" te plaatsen :)
Vergeet niet dat ik eerst om vijf namen vroeg.
Op maandag 3 februari 2014 08:10 schreef Enchanter het volgende:[/b]
In discussie gaan met Koos Vogels :') , een grotere mongool is er niet :r
  donderdag 7 november 2013 @ 17:37:50 #250
241662 Jian
Well, well, well
pi_133011443
quote:
6s.gif Op donderdag 7 november 2013 17:35 schreef KoosVogels het volgende:

[..]

Vergeet niet dat ik eerst om vijf namen vroeg.
Dat zei ik dus reeds en ook die zijn er ...
pi_133011541
quote:
6s.gif Op donderdag 7 november 2013 17:35 schreef KoosVogels het volgende:

[..]

Vergeet niet dat ik eerst om vijf namen vroeg.
Misbaksel :D
  Moderator donderdag 7 november 2013 @ 18:07:05 #252
14679 crew  sp3c
Geef me die goud!!!
pi_133012331
vijf zal ook wel lukken gok ik maar ik vraag me af of het punt niet al gemaakt is
Op zondag 8 december 2013 00:01 schreef Karina het volgende:
Dat gaat me te diep sp3c, daar is het te laat voor.
pi_133012959
Koos is mooi aan het trollen :D
  donderdag 7 november 2013 @ 18:33:11 #254
241662 Jian
Well, well, well
pi_133013287
quote:
0s.gif Op donderdag 7 november 2013 18:24 schreef Scorpie het volgende:
Koos is mooi aan het trollen :D
Zeker weten, eigenlijk staat ie gewoon aan onze kant, hij heeft net onder een andere naam Anouk op haar FB pagina helemaal de tering gescholden!
  Trouwste user 2022 donderdag 7 november 2013 @ 20:22:09 #255
7889 tong80
Spleenheup
pi_133018228
Zwarte Piet heeft dit jaar 'een grotere keuze in de kleur van de lippenstift ' en er zal 'een variatie van zwarte haren' te zien zijn. Dat heeft de Stichting Sinterklaas Intocht donderdag laten weten. Het zijn kleine aanpassingen die de organisatie heeft aangebracht om tegenstanders van Zwarte Piet tegemoet te komen. Eerder werd al bekend dat de pieten geen gouden oorringen zullen dragen.

De organisatie had donderdag met burgemeester Eberhard van der Laan van Amsterdam en enkele bezwaarmakers overleg over de eventuele aanpassingen. De bezwaarmakers vinden het fenomeen Zwarte Piet discriminerend.

De discussie over Zwarte Piet gaat vrijdag verder bij de voorzieningenrechter in Amsterdam. Enkele tegenstanders willen op deze manier alsnog de sinterklaasintocht in de hoofdstad zonder zwarte pieten afdwingen.

De intocht in Amsterdam is gepland op zondag 17 november.

:D :D :D

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
pi_133018333
Zo, genoeg tegemoetkomingen.
pi_133018444
Wat een arremoe.
"Niet-wielrenners. De leegheid van die levens schokt me." - T. Krabbé
  Trouwste user 2022 donderdag 7 november 2013 @ 20:28:05 #258
7889 tong80
Spleenheup
pi_133018527
quote:
0s.gif Op donderdag 7 november 2013 20:26 schreef marcodej het volgende:
Wat een arremoe.
Ik lach me kapot :D

De triestheid. :D

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
pi_133018670
quote:
0s.gif Op donderdag 7 november 2013 20:22 schreef tong80 het volgende:
Zwarte Piet heeft dit jaar 'een grotere keuze in de kleur van de lippenstift ' en er zal 'een variatie van zwarte haren' te zien zijn. Dat heeft de Stichting Sinterklaas Intocht donderdag laten weten. Het zijn kleine aanpassingen die de organisatie heeft aangebracht om tegenstanders van Zwarte Piet tegemoet te komen. Eerder werd al bekend dat de pieten geen gouden oorringen zullen dragen.

De organisatie had donderdag met burgemeester Eberhard van der Laan van Amsterdam en enkele bezwaarmakers overleg over de eventuele aanpassingen. De bezwaarmakers vinden het fenomeen Zwarte Piet discriminerend.

De discussie over Zwarte Piet gaat vrijdag verder bij de voorzieningenrechter in Amsterdam. Enkele tegenstanders willen op deze manier alsnog de sinterklaasintocht in de hoofdstad zonder zwarte pieten afdwingen.

De intocht in Amsterdam is gepland op zondag 17 november.

:D :D :D

:P
:') te sneu
  Trouwste user 2022 donderdag 7 november 2013 @ 20:33:57 #260
7889 tong80
Spleenheup
pi_133018840
quote:
0s.gif Op donderdag 7 november 2013 20:30 schreef Lavenderr het volgende:

[..]

:') te sneu
Het wordt echt Jiskefet of Koefnoen. :D

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  donderdag 7 november 2013 @ 20:34:20 #261
306109 francoisdublanc
Urgent en At your service
pi_133018857
Ik vraag me af wat er zou gebeuren als er nu besloten zou worden dat sinterklaas niet meer gevierd mag worden. Oprechte boosheid? Stakingen? _O_
  Trouwste user 2022 donderdag 7 november 2013 @ 20:35:09 #262
7889 tong80
Spleenheup
pi_133018914
Straks slaat Bram nog op de vlugt. :D

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  Trouwste user 2022 donderdag 7 november 2013 @ 20:36:39 #263
7889 tong80
Spleenheup
pi_133018999
quote:
0s.gif Op donderdag 7 november 2013 20:34 schreef sonnyspek het volgende:
Ik vraag me af wat er zou gebeuren als er nu besloten zou worden dat sinterklaas niet meer gevierd mag worden. Oprechte boosheid? Stakingen? _O_
Koos als Sinterklaas.

Die be staat ook niet.

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  donderdag 7 november 2013 @ 20:38:50 #264
306109 francoisdublanc
Urgent en At your service
pi_133019126
Wat moet ik mij voorstellen bij een andere soort kleur haar? Grijs? Wit? Roze?
  Trouwste user 2022 donderdag 7 november 2013 @ 20:42:04 #265
7889 tong80
Spleenheup
pi_133019322
quote:
0s.gif Op donderdag 7 november 2013 20:38 schreef sonnyspek het volgende:
Wat moet ik mij voorstellen bij een andere soort kleur haar? Grijs? Wit? Roze?
De Kale-Piet.

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
pi_133019492
Dus Quinsy en Verene hebben wat gemeen, begrijp ik uit te OP?
  donderdag 7 november 2013 @ 20:46:29 #267
156145 Lucifer_Doosje
Licht ontvlambaar
pi_133019598
Eigenlijk moeten ze dit jaar zwarte piet ook echt pikzwart schminken met vuurrode lippenstift. Niet dat bruine wat ze de laatste jaren hadden. De tyfus voor die racisme jankerds :r
Op zaterdag 26 juli 2008 11:43 schreef Kali-Mist1 het volgende:
lucifer FTW!!!!
pi_133020044
quote:
0s.gif Op donderdag 7 november 2013 20:38 schreef sonnyspek het volgende:
Wat moet ik mij voorstellen bij een andere soort kleur haar? Grijs? Wit? Roze?
zoiets denk ik
  Trouwste user 2022 donderdag 7 november 2013 @ 21:26:07 #269
7889 tong80
Spleenheup
pi_133021687
quote:
1s.gif Op donderdag 7 november 2013 20:54 schreef poemojn het volgende:

[..]

zoiets denk ik
[ afbeelding ]
De Dikke-Piet. _O_

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
pi_133021752
Elvis Piet is wel een held.
Op maandag 3 februari 2014 08:10 schreef Enchanter het volgende:[/b]
In discussie gaan met Koos Vogels :') , een grotere mongool is er niet :r
pi_133021949
quote:
1s.gif Op donderdag 7 november 2013 20:54 schreef poemojn het volgende:

[..]

zoiets denk ik
[ afbeelding ]
Bestaat idd al jaren.
pi_133024175
Dacht eerst dat het een grap was. Maar iemand ergens gelooft in onderhandelen met spiegeltjes en kraaltjes

[ Bericht 4% gewijzigd door Manono op 07-11-2013 22:28:30 ]
Jusqu'ici tout va bien...
  donderdag 7 november 2013 @ 22:42:42 #273
39333 Zelva
Fortunate observer of time
pi_133025672
quote:
De bezwaarmakers vinden het fenomeen Zwarte Piet discriminerend.
Nou ook nog discriminerend :')

Want mensen met een bruine huidskleur mogen geen Zwarte Piet spelen of zo?
pi_133027464
quote:
11s.gif Op donderdag 7 november 2013 22:14 schreef Manono het volgende:
Dacht eerst dat het een grap was. Maar iemand ergens gelooft in onderhandelen met spiegeltjes en kraaltjes

volgens mij is dat een rechtstreeks gevolg van de manier waarop het "debat" is geopend. Als onderhandeling vanuit een extreem standpunt, niet als verzoek vanwege empathische/sociale redenen.
pi_133027998
quote:
1s.gif Op donderdag 7 november 2013 23:18 schreef poemojn het volgende:

[..]

volgens mij is dat een rechtstreeks gevolg van de manier waarop het "debat" is geopend. Als onderhandeling vanuit een extreem standpunt, niet als verzoek vanwege empathische/sociale redenen.
Debat extreem geopend, ok.. leg eens uit als je wilt?
Jusqu'ici tout va bien...
pi_133029894
quote:
0s.gif Op donderdag 7 november 2013 23:32 schreef Manono het volgende:Debat extreem geopend, ok.. leg eens uit als je wilt?
ik zocht het interview terug waarin hij vertelde hoe hij op zwarte piet is racisme is gekomen, dat was bedoeld als stelling om stevig aandacht te trekken, mensen te raken in iets waar ze aan gehecht zijn om zo het gesprek te brengen op onderwerpen als racisme en slavernij. Dat deed hij eerst op meer onopvallende manieren, zoals http://m.youtube.com/watch?v=l3PJ23WK0ss maar toen dat niet zo uitpakte als hij wilde heeft hij de toon extremer/steviger aangezet.
pi_133030360
quote:
1s.gif Op donderdag 7 november 2013 09:45 schreef poemojn het volgende:

[..]

hoezo cadeautjes is de beste vraag ;) een schoorsteen hadden ze wel. Als je een plaggenhut wilde bouwen mocht die blijven staan als je hem in een nacht bouwde en er de volgende ochtend rook uit de schoorsteen kwam.
Waar heb je dat nou weer vandaan??
Onderschat nooit de kracht van domme mensen in grote groepen!
Der Irrsinn ist bei Einzelnen etwas Seltenes - aber bei Gruppen, Parteien, Völkern, Zeiten die Regel. (Friedrich Nietzsche)
pi_133030495
quote:
1s.gif Op vrijdag 8 november 2013 00:18 schreef poemojn het volgende:

[..]

ik zocht het interview terug waarin hij vertelde hoe hij op zwarte piet is racisme is gekomen, dat was bedoeld als stelling om stevig aandacht te trekken, mensen te raken in iets waar ze aan gehecht zijn om zo het gesprek te brengen op onderwerpen als racisme en slavernij. Dat deed hij eerst op meer onopvallende manieren, zoals http://m.youtube.com/watch?v=l3PJ23WK0ss maar toen dat niet zo uitpakte als hij wilde heeft hij de toon extremer/steviger aangezet.
Performancekunstenaar, dat was hij toch?
Dan was het dus een soort 5-december-grap? En we zijn er collectief ingetuind?

Haha! En volgend jaar iets anders bedenken!
Onderschat nooit de kracht van domme mensen in grote groepen!
Der Irrsinn ist bei Einzelnen etwas Seltenes - aber bei Gruppen, Parteien, Völkern, Zeiten die Regel. (Friedrich Nietzsche)
pi_133032505
Verkleurde lippen is geen goed teken voor iemands gezondheid, dus waarom moet de lipkleur anders of mogen Zwarte Pietjes geen gezonde mensen zijn ? ;(
"You can call me Susan if it makes you happy"
pi_133032876
En vandaag dient dan het beroep bij de voorzieningenrechter...
“To destroy a people you must first sever their roots.”
pi_133033153
quote:
0s.gif Op vrijdag 8 november 2013 00:38 schreef Kees22 het volgende:

[..]

Waar heb je dat nou weer vandaan??
ik heb het ergens anders gelezen maar hier bijv zie je het ook: http://www.verreverwanten(...)urkazernes/1845.html en http://henrycustor.plazilla.com/armoede-in-de-veenkolonien
En hier een beschrijving van iemand uit eigen ervaring ermee http://inenomassen.nl/emmer_afscheidenveen.html

[ Bericht 10% gewijzigd door poemojn op 08-11-2013 09:35:09 ]
pi_133034892
Gewoon die racisten die er over lopen te zeiken het land uit trappen als ze geen enkel respect hebben voor de plaatselijke cultuur.
Durf kritiek te geven en te discusseren, maar doe het altijd met respect.
  vrijdag 8 november 2013 @ 09:58:54 #283
176450 Kaneelstokje
Archbishop of Banterbury
pi_133034975
quote:
1s.gif Op donderdag 7 november 2013 20:54 schreef poemojn het volgende:

[..]

zoiets denk ik
[ afbeelding ]
He, de enige vrouw in dat gezelschap moet natuurlijk weer roze in haar pakje hebben. De patriarchie slaat weer toe!
Emotionele exclusiviteit monogamie-adept
  FOK!-Schrikkelbaas vrijdag 8 november 2013 @ 10:42:11 #284
862 Arcee
Look closer
pi_133035857
quote:
Veel belangstelling rechtszaak Zwarte Piet


Er is veel publieke belangstelling voor de rechtszaak rond Zwarte Piet, die vandaag dient voor de voorzieningenrechter in Amsterdam. Zeker 40 sympathisanten zijn afgekomen op de zaak, die door enkele tegenstanders van Zwarte Piet is aangespannen.

De tegenstanders willen afdwingen dat de sinterklaasintocht in Amsterdam zonder zwarte pieten wordt gehouden. De intocht staat gepland voor 17 november.

Uit een gesprek van het intochtcomité met tegenstanders kwam eerder deze week de handreiking dat zwarte pieten zelf hun kleur lippenstift en hun haardracht mogen kiezen. Ook de gouden oorringen zijn afgeschaft. Degenen die nu de rechtszaak hebben aangespannen, deden niet aan dat gesprek mee.

Bron: Volkskrant
Never in the entire history of calming down did anyone ever calm down after being told to calm down.
pi_133036562
Op maandag 3 februari 2014 08:10 schreef Enchanter het volgende:[/b]
In discussie gaan met Koos Vogels :') , een grotere mongool is er niet :r
pi_133036572
Je moet er niet aan denken dat ze ook nog gelijk krijgen he
"Oh shut up, silly woman," said the reptile with a grin
"You knew damn well I was a snake before you took me in."
pi_133036618
quote:
Overdreven jankerd die de publiciteit zoekt.
"Oh shut up, silly woman," said the reptile with a grin
"You knew damn well I was a snake before you took me in."
pi_133036667
quote:
7s.gif Op vrijdag 8 november 2013 11:03 schreef Serieus_Persoon het volgende:

[..]

Overdreven jankerd die de publiciteit zoekt.
Die Zwarte Piet van de VN kreeg ook al bedreigingen uit ons prachtige land.

Nederland _O_
Op maandag 3 februari 2014 08:10 schreef Enchanter het volgende:[/b]
In discussie gaan met Koos Vogels :') , een grotere mongool is er niet :r
pi_133036680
quote:
Ik moest lachen.
pi_133036803
quote:
0s.gif Op vrijdag 8 november 2013 11:05 schreef KoosVogels het volgende:

[..]

Die Zwarte Piet van de VN kreeg ook al bedreigingen uit ons prachtige land.

Nederland _O_
Overdreven jankwijf die de publiciteit zocht.
"Oh shut up, silly woman," said the reptile with a grin
"You knew damn well I was a snake before you took me in."
pi_133036827
quote:
7s.gif Op vrijdag 8 november 2013 11:08 schreef Serieus_Persoon het volgende:

[..]

Overdreven jankwijf die de publiciteit zocht.
En die negerin die werd aangevallen en uitgescholden op het Malieveld.

Nederland _O_
Op maandag 3 februari 2014 08:10 schreef Enchanter het volgende:[/b]
In discussie gaan met Koos Vogels :') , een grotere mongool is er niet :r
pi_133036931
quote:
10s.gif Op vrijdag 8 november 2013 11:09 schreef KoosVogels het volgende:

[..]

En die negerin die werd aangevallen en uitgescholden op het Malieveld.

Nederland _O_
Dat is een oude Haagse traditie.
pi_133036932
Generaliseren.

Koos, _O_.
pi_133036934
quote:
10s.gif Op vrijdag 8 november 2013 11:09 schreef KoosVogels het volgende:

[..]

En die negerin die werd aangevallen en uitgescholden op het Malieveld.

Nederland _O_
Papoea's zijn geen negers.,
"Oh shut up, silly woman," said the reptile with a grin
"You knew damn well I was a snake before you took me in."
pi_133036955
quote:
7s.gif Op vrijdag 8 november 2013 11:12 schreef Serieus_Persoon het volgende:

[..]

Papoea's zijn geen negers.,
Organisatie van intocht bedreigen omdat ze gekleurde Pietjes wilde gebruiken.

Nederland _O_
Op maandag 3 februari 2014 08:10 schreef Enchanter het volgende:[/b]
In discussie gaan met Koos Vogels :') , een grotere mongool is er niet :r
pi_133036967
quote:
0s.gif Op vrijdag 8 november 2013 11:12 schreef DrMabuse het volgende:

[..]

Dat is een oude Haagse traditie.
Iedereen wordt aangevallen in Den Haag
"Oh shut up, silly woman," said the reptile with a grin
"You knew damn well I was a snake before you took me in."
pi_133036979
quote:
9s.gif Op vrijdag 8 november 2013 11:12 schreef Specularium het volgende:
Generaliseren.

Koos, _O_.
Saaie user worden na 'promotie' tot mod.

Specularium _O_
Op maandag 3 februari 2014 08:10 schreef Enchanter het volgende:[/b]
In discussie gaan met Koos Vogels :') , een grotere mongool is er niet :r
pi_133036984
quote:
7s.gif Op vrijdag 8 november 2013 11:13 schreef Serieus_Persoon het volgende:

[..]

Iedereen wordt aangevallen in Den Haag
Wij zijn geen racist.

Iedereen krijgt een kans.
pi_133037053
quote:
10s.gif Op vrijdag 8 november 2013 11:13 schreef KoosVogels het volgende:

[..]

Organisatie van intocht bedreigen omdat ze gekleurde Pietjes wilde gebruiken.

Nederland _O_
Ze hebben zelf gekleurde Pietjes.
"Oh shut up, silly woman," said the reptile with a grin
"You knew damn well I was a snake before you took me in."
pi_133037574
quote:
10s.gif Op vrijdag 8 november 2013 11:13 schreef KoosVogels het volgende:

[..]

Organisatie van intocht bedreigen omdat ze gekleurde Pietjes wilde gebruiken.

Nederland _O_
Vreselijk inderdaad :r
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')