Wat mij betreft heeft deze historicus helemaal gelijk. Propaganda van de nazi's en dat van de PVV tonen veel overeenkomsten. Ze zoeken op dezelfde manier een makkelijke zondebok.quote:De manier waarop de PVV moslims omschrijft, lijkt op de propaganda van de nazi's over joden. Dat constateert de Leidse historicus Bart van der Boom maandag in het NTR-radioprogramma Dichtbij Nederland, meldt de omroep vrijdag.
Van der Boom stelt verder dat de meeste Nederlanders wel wisten dat de nazi's slecht omgingen met joden, maar dat over het algemeen niet bekend was dat ze direct na hun deportatie massaal zouden worden vermoord. Dat gebrek aan kennis was medebepalend voor de houding van Nederlanders in de Tweede Wereldoorlog, betoogt de historicus.
De historicus zegt dat er veel overeenkomsten zijn tussen de PVV- en de nazipropaganda. "Het soort beeld dat de PVV neerzet van moslimkolonisten die het op ons gemunt hebben - en: het is wij of zij - lijkt wel degelijk op de propaganda van de nazi's in de jaren veertig", zegt Van der Boom. "Dat wil niet zeggen dat er weer een Holocaust dreigt. Maar als er één les is die we kunnen leren, dan is het dat we van deze PVV-uitspraken buitengewoon zenuwachtig zouden moeten worden."
Partijleider Geert Wilders heeft talrijke negatieve uitspraken gedaan over moslims, hun geloof en de koran. In 2009 zei hij op de Deense televisie dat alle moslims in Europa die problemen veroorzaken, moeten worden uitgezet. Ook zou de nationaliteit van deze groep moeten worden afgenomen. De omstreden politicus zei dat het gaat om miljoenen mensen. "Het is nog een minderheid, maar zodra ze sterker worden zullen ze van toon veranderen en dan is het te laat om terug te vechten."
Van der Boom won afgelopen jaar de Libris Geschiedenis Prijs met zijn boek Wij Weten Niets van Hun Lot, waarin aan de hand van dagboeken wordt beschreven wat Nederlanders wisten van de jodenvervolging. Het gesprek met Bart van der Boom wordt maandagavond uitgezonden op Radio 5.
PVV- en nazipropaganda vertonen paralellen
Kantoor ook goed?quote:Op maandag 12 augustus 2013 10:02 schreef basvandalen het volgende:
doe ff niet zo idioot zeg
ga lekker in je kelder zitten mafketel
quote:Op maandag 12 augustus 2013 10:02 schreef basvandalen het volgende:
doe ff niet zo idioot zeg
ga lekker in je kelder zitten mafketel
Met "het geloof" bedoel je de islam of geloof in het algemeen? Dat laatste is in elk geval niet zo:quote:Op maandag 12 augustus 2013 10:03 schreef jundo het volgende:
Ik zie de overeenkomst niet zo uit dit bericht. Geert wilders is vooral tegen het geloof en Hitler die zocht een groep om de schuld op de af te schuiven waarom het zo slecht ging in Duitsland.
Hoho, dat was Geert tijdens een vrijgezellenfuif met joods thema.quote:Op maandag 12 augustus 2013 10:09 schreef DroogDok het volgende:
[..]
Met "het geloof" bedoel je de islam of geloof in het algemeen? Dat laatste is in elk geval niet zo:
[ afbeelding ]
Geert Wilders is vooral tegen de Islam als geloof omdat hij het niet eens is met de principes uit de Koran en de radicale die dit voortbrengt. Nederland en Duitsland in die tijd en in deze en Geert Wilders en Hitler zijn op géén manier goed met elkaar te vergelijken. Ik denk bijvoorbeeld dat Geert Wilders een gegronde reden heeft om campagne tegen de Islam te voeren en Hitler dat niet had. Omdat de Islam in wezen een gevaarlijke godsdienst is en de Joden ja die waren gwn rijk en goed in handelen.quote:Op maandag 12 augustus 2013 10:09 schreef DroogDok het volgende:
[..]
Met "het geloof" bedoel je de islam of geloof in het algemeen? Dat laatste is in elk geval niet zo:
[ afbeelding ]
De vergelijking zit hem in het beeld dat Wilders en Hitler schetsen van hun opponenten. Dat staat ook duidelijk te lezen in het bericht.quote:Op maandag 12 augustus 2013 10:20 schreef jundo het volgende:
[..]
Geert Wilders is vooral tegen de Islam als geloof omdat hij het niet eens is met de principes uit de Koran en de radicale die dit voortbrengt. Nederland en Duitsland in die tijd en in deze en Geert Wilders en Hitler zijn op géén manier goed met elkaar te vergelijken. Ik denk bijvoorbeeld dat Geert Wilders een gegronde reden heeft om campagne tegen de Islam te voeren en Hitler dat niet had. Omdat de Islam in wezen een gevaarlijke godsdienst is en de Joden ja die waren gwn rijk en goed in handelen.
Ik ben met je eens dat je Wilders en Hitler niet met elkaar kan vergelijken.quote:Op maandag 12 augustus 2013 10:20 schreef jundo het volgende:
[..]
Geert Wilders is vooral tegen de Islam als geloof omdat hij het niet eens is met de principes uit de Koran en de radicale die dit voortbrengt. Nederland en Duitsland in die tijd en in deze en Geert Wilders en Hitler zijn op géén manier goed met elkaar te vergelijken. Ik denk bijvoorbeeld dat Geert Wilders een gegronde reden heeft om campagne tegen de Islam te voeren en Hitler dat niet had. Omdat de Islam in wezen een gevaarlijke godsdienst is en de Joden ja die waren gwn rijk en goed in handelen.
Het is niet zo maar een vergelijking, je kunt gewoon veel parallellen trekken. Natuurlijk is het geen 1 op 1-kopie, maar die vergelijking mag je best maken.quote:Op maandag 12 augustus 2013 10:29 schreef Kaneelstokje het volgende:
Zelfs een reeks geworden.
Van die slappe vergelijkingen altijd. Is meer een teken dat men geen argumenten meer heeft.
"Ja, maar hij lijkt op Hitler!"
KoosVogels, plz.
Dat is ook één van de hoofdpunten in de discussie, of moslims kwaad in de zin hebben. Gematigde niet maar radicalen wel. En het blijkt verdomd moeilijk omdat van elkaar te onderscheiden. Als je bekijkt wat mensen met elkaar doen vanuit dat geloof is er een terechte reden dat te moeten vrezen en dat dat zich verplaatst naar Nederland. Hitler wist inderdaad een beeld neer te zetten van de Joden net als dat Hitler dat verkondigt over de Islam met het verschil dat het gespuis nu hun eigen verstand kan gebruiken en op basis van vrije informatie een eigen mening kunnen vormen over deze minderheidsgroep. En zo krijg je mensen die voor en tegen Wilders zijn en zijn standpunt.quote:
Natuurlijk lijkt Wilders niet op Hitler. Wilders heeft immers geen snorretje,quote:Op maandag 12 augustus 2013 10:29 schreef Kaneelstokje het volgende:
Zelfs een reeks geworden.
Van die slappe vergelijkingen altijd. Is meer een teken dat men geen argumenten meer heeft.
"Ja, maar hij lijkt op Hitler!"
KoosVogels, plz.
En Hitler was geen indo.quote:Op maandag 12 augustus 2013 10:35 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Natuurlijk lijkt Wilders niet op Hitler. Wilders heeft immers geen snorretje,
Ik heb gewoon een TT gemaakt op basis van een van de laatste postings in het vorige deel.quote:Op maandag 12 augustus 2013 10:36 schreef LXIV het volgende:
Roep je nu op tot het in de gaten houden van Wilders of tot het elimineren van hem?
Haha trucje. Waarheid is hardquote:Op maandag 12 augustus 2013 10:27 schreef DroogDok het volgende:
[..]
Voor de rest is de afkeer van de Islam van Wilders gewoon een trucje om de onderbuik van de kiezer te bespelen om zo aan de macht te kunnen blijven. Net als de rest van zijn retoriek.
Welke waarheid?quote:
De waarheid waar Wilders het niet zo nauw mee neemt bedoel je?quote:
AIVD getipt op dit topic, Koos staat nu onder controle. Als je Koos zijn berichten zo eens doorleest kun je best denken dat je met een compleet gestoorde te maken hebt. Een gevaar voor de samenleving.quote:Op maandag 12 augustus 2013 10:36 schreef LXIV het volgende:
Roep je nu op tot het in de gaten houden van Wilders of tot het elimineren van hem?
Ik denk van alle politici dat geert wilders nog het minst geeft om het bespelen van het lectoraat. Hij doet zich ten eerste niet slim voor, hij zegt gewoon wat m uitkomt en zijn standpunt tegen moslims wordt vooral gevoed door afkeer tegen de Islam en de radicale idioten die het met zich meebrengtquote:Op maandag 12 augustus 2013 10:27 schreef DroogDok het volgende:
[..]
Ik ben met je eens dat je Wilders en Hitler niet met elkaar kan vergelijken.
Voor de rest is de afkeer van de Islam van Wilders gewoon een trucje om de onderbuik van de kiezer te bespelen om zo aan de macht te kunnen blijven. Net als de rest van zijn retoriek.
Nou, nou. Is dat nu wel nodig. Ik houd wel van wat reuring in de keet!quote:Op maandag 12 augustus 2013 10:41 schreef nolamoetblijven het volgende:
[..]
AIVD getipt op dit topic, Koos staat nu onder controle. Als je Koos zijn berichten zo eens doorleest kun je best denken dat je met een compleet gestoorde te maken hebt. Een gevaar voor de samenleving.
quote:Op maandag 12 augustus 2013 10:41 schreef nolamoetblijven het volgende:
[..]
AIVD getipt op dit topic, Koos staat nu onder controle. Als je Koos zijn berichten zo eens doorleest kun je best denken dat je met een compleet gestoorde te maken hebt. Een gevaar voor de samenleving.
Dat moslims relaxte mensen zijn en Wilders een paranoïde clown?quote:Op maandag 12 augustus 2013 10:41 schreef GJonline het volgende:
[..]
Ja koos, dat je waarschijnlijk met een stijfje dit topic hebt geopend.. Wat denk je zelf?
Die Wilders is een gewoon een pluche-plakker eerste klas.quote:Op maandag 12 augustus 2013 10:41 schreef jundo het volgende:
[..]
Ik denk van alle politici dat geert wilders nog het minst geeft om het bespelen van het lectoraat. Hij doet zich ten eerste niet slim voor, hij zegt gewoon wat m uitkomt en zijn standpunt tegen moslims wordt vooral gevoed door afkeer tegen de Islam en de radicale idioten die het met zich meebrengt
Daar is hij juist heel duidelijk inquote:Op maandag 12 augustus 2013 10:46 schreef DroogDok het volgende:
[..]
Die Wilders is een gewoon een pluche-plakker eerste klas.
Hij roept wat mensen willen horen (meer geld naar de zorg, AOW blijft op 65) maar hoe hij dit precies waar gaat maken laat hij in het midden.
Je kunt altijd en overal parallellen trekken. Net als dat je overal correlaties kunt vinden.quote:Op maandag 12 augustus 2013 10:34 schreef robin007bond het volgende:
[..]
Het is niet zo maar een vergelijking, je kunt gewoon veel parallellen trekken. Natuurlijk is het geen 1 op 1-kopie, maar die vergelijking mag je best maken.
Zo doet deze historicus dat ook.
Misschien heeft hij zo'n opplaksnorretje voor thuis.quote:Op maandag 12 augustus 2013 10:35 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Natuurlijk lijkt Wilders niet op Hitler. Wilders heeft immers geen snorretje,
Ik moest lachen. Het is ook zo'n linkse beer. Ik denk dat zijn derde arm ook naar links wijst.quote:Op maandag 12 augustus 2013 10:41 schreef nolamoetblijven het volgende:
[..]
AIVD getipt op dit topic, Koos staat nu onder controle. Als je Koos zijn berichten zo eens doorleest kun je best denken dat je met een compleet gestoorde te maken hebt. Een gevaar voor de samenleving.
Nou vooruit, duidelijk wel, realistisch niet.quote:Op maandag 12 augustus 2013 10:49 schreef GJonline het volgende:
[..]
Daar is hij juist heel duidelijk inDenk maar eens goed na.
Hoho, ik ben weliswaar niet goed bij m'n hoofd, maar links ben ik allerminst. Niet meer althans.quote:Op maandag 12 augustus 2013 10:50 schreef Greyson het volgende:
[..]
Ik moest lachen. Het is ook zo'n linkse beer. Ik denk dat zijn derde arm ook naar links wijst.
Sorry, ik kon het niet laten om daar een grapje over te maken.![]()
Haha. Oké, excuusquote:Op maandag 12 augustus 2013 10:53 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Hoho, ik ben weliswaar niet goed bij m'n hoofd, maar links ben ik allerminst. Niet meer althans.
Hoe kwam het zo dat je opeens het licht zag dan?quote:Op maandag 12 augustus 2013 10:53 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Hoho, ik ben weliswaar niet goed bij m'n hoofd, maar links ben ik allerminst. Niet meer althans.
Door bepaalde lieden word je als nel weggezet als links extremist als je ageert tegen Greet Wilders.quote:Op maandag 12 augustus 2013 10:54 schreef Greyson het volgende:
[..]
Haha. Oké, excuus. Ik dacht altijd van wel.
Goede reactie.quote:Op maandag 12 augustus 2013 10:41 schreef nolamoetblijven het volgende:
[..]
AIVD getipt op dit topic, Koos staat nu onder controle. Als je Koos zijn berichten zo eens doorleest kun je best denken dat je met een compleet gestoorde te maken hebt. Een gevaar voor de samenleving.
Hij heeft een betaalde baan, naar verluidt.quote:Op maandag 12 augustus 2013 10:56 schreef LXIV het volgende:
[..]
Hoe kwam het zo dat je opeens het licht zag dan?
Oké. Je bent dus inderdaad aan het doordraaien.quote:Op maandag 12 augustus 2013 10:53 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Hoho, ik ben weliswaar niet goed bij m'n hoofd, maar links ben ik allerminst. Niet meer althans.
Haha. Dat scheelt inderdaad ja, als je op je loonstrookje ziet hoeveel belasting je mag betalen. Een panacee tegen Linksigheid!quote:Op maandag 12 augustus 2013 11:04 schreef Reya het volgende:
[..]
Hij heeft een betaalde baan, naar verluidt.
Zo'n man is ook niet het probleem, de domme volksmassa is gevaarlijk.quote:Op maandag 12 augustus 2013 11:31 schreef john2406 het volgende:
Jij durft zeg, maar ik zie totaal geen gevaar in die man.
Pim was veel geleerder
Pim was net zo'n volksmenner die op de onderbuik speelde.quote:Op maandag 12 augustus 2013 11:31 schreef john2406 het volgende:
Jij durft zeg, maar ik zie totaal geen gevaar in die man.
Pim was veel geleerder, en volgens mij niet zo voorspelbaar?
Er zijn er heus wel die erdoorheen kijken hoor, en eigenlijk een beetje tegenspraak vind ik helemaal niet verkeerd.quote:Op maandag 12 augustus 2013 11:34 schreef gelly het volgende:
[..]
Zo'n man is ook niet het probleem, de domme volksmassa is gevaarlijk.
Dat stel gezapige kleinburgers?quote:Op maandag 12 augustus 2013 11:34 schreef gelly het volgende:
[..]
Zo'n man is ook niet het probleem, de domme volksmassa is gevaarlijk.
Is dat zo?quote:Op maandag 12 augustus 2013 11:34 schreef remlof het volgende:
[..]
Pim was net zo'n volksmenner die op de onderbuik speelde.
Zijn ze dat niet zelf schuld dan?quote:Op maandag 12 augustus 2013 11:34 schreef gelly het volgende:
[..]
Zo'n man is ook niet het probleem, de domme volksmassa is gevaarlijk.
Hij legt heel bewust een link tussen de islam en straatcriminaliteit door b.v. Marokkaanse bontkraagjes, daar waar die link nauwelijks aanwezig is. Inderdaad voor zijn eigen politieke agenda, steun voor Israel en z'n internationale anti-islam propaganda.quote:Op maandag 12 augustus 2013 11:37 schreef pokkerdepok het volgende:
beetje naief om te denken dat wilders alleen haat op de islam om kiezers te trekken.
Nu zijn de kosten van de beveiliging Wilders niet aan te rekenen vind ik. Dat zijn natuurlijk de dreigers zelf.quote:Op maandag 12 augustus 2013 11:49 schreef fantasyboy het volgende:
Niemand hoeft Wilders te elimineren. Hij heeft zichzelf al helemaal weg ge-elimineerd uit deze wereld.
Hij weet dat een leven buiten de politiek en zonder beveiliging helemaal never nooit meer voor hem mogelijk zal zijn. Dat is ook 1 van de redenen dat hij zich helemaal nergens meer over druk hoeft te maken en volledig los kan gaan met zijn beledigingen tegen de rest van de wereld.
Het maakt voor hem geen zak meer uit, er is geen andere leven voor hem meer mogelijk tot zijn dood. Waar andere politici altijd letten op hun woorden hoeft wilders dat helemaal niet meer. En dan wordt er gezegd dat hij alles durft te zeggen.....
En de belastingbetaler/gemeenschapt betaalt die 10 miljoen beveiliging per jaar wat ik ooit weles gelezen heb op internet.
Hoeveel dacht je dat de belastingbetaler mag betalen voor Brussel?quote:Op maandag 12 augustus 2013 11:49 schreef fantasyboy het volgende:
Niemand hoeft Wilders te elimineren. Hij heeft zichzelf al helemaal weg ge-elimineerd uit deze wereld.
Hij weet dat een leven buiten de politiek en zonder beveiliging helemaal never nooit meer voor hem mogelijk zal zijn. Dat is ook 1 van de redenen dat hij zich helemaal nergens meer over druk hoeft te maken en volledig los kan gaan met zijn beledigingen tegen de rest van de wereld.
Het maakt voor hem geen zak meer uit, er is geen andere leven voor hem meer mogelijk tot zijn dood. Waar andere politici altijd letten op hun woorden hoeft wilders dat helemaal niet meer. En dan wordt er gezegd dat hij alles durft te zeggen.....
En de belastingbetaler/gemeenschapt betaalt die 10 miljoen beveiliging per jaar wat ik ooit weles gelezen heb op internet.
Waarom moet de belastingbetaler dat betalen dan?quote:Op maandag 12 augustus 2013 11:52 schreef robin007bond het volgende:
[..]
Nu zijn de kosten van de beveiliging Wilders niet aan te rekenen vind ik. Dat zijn natuurlijk de dreigers zelf.
Dat geld wat aan brussel wordt betaald heeft ook de nederlander baat bij.quote:Op maandag 12 augustus 2013 11:53 schreef john2406 het volgende:
[..]
Hoeveel dacht je dat de belastingbetaler mag betalen voor Brussel?
Dan verschillen we van mening heb je dat filmpje al een gezien hoeveel auto s dat er staan prive en voor de zaak en hoeveel geld ze voor zo een reisje krijgen daar.quote:Op maandag 12 augustus 2013 11:57 schreef fantasyboy het volgende:
[..]
Dat geld wat aan brussel wordt betaald heeft ook de nederlander baat bij.
De pvv en wilders doet of wij dat geld zomaar weggeven, daar is natuurlijk geen hol van waar.
Die ambtenaren in brussel krijgen maar een fractie van het totale bedrag wat alle lidstaten betalen. Het overgrote deel van het geld heeft te maken met onderwijs, ecnomie, handel enzovoorts in de lidstaten.quote:Op maandag 12 augustus 2013 11:59 schreef john2406 het volgende:
[..]
Dan verschillen we van mening heb je dat filmpje al een gezien hoeveel auto s dat er staan prive en voor de zaak en hoeveel geld ze voor zo een reisje krijgen daar.
Ik heb het al eens een linkje van hier geplaats hoor, toen vielen me de ogen open.
Als dat maar een fractie is wat ik gezien heb dan wil ik de rest helemaal niet weten zeg, hoeveel zal dat dan wel niet zijn.quote:Op maandag 12 augustus 2013 12:02 schreef fantasyboy het volgende:
[..]
Die ambtenaren in brussel krijgen maar een fractie van het totale bedrag wat alle lidstaten betalen. Het overgrote deel van het geld heeft te maken met onderwijs, ecnomie, handel enzovoorts in de lidstaten.
Ja, hoeveel heeft die beveiliging van wilders Nederland dan inmiddels al gekost dan? 5 jaar x 10 miljoen= 50 miljoen euro!!!!!! Het is veel meer in de praktijk. Met dat bedrag hadden heleboel bejaarden geholpen kunnen worden enzovoortsquote:Op maandag 12 augustus 2013 12:03 schreef john2406 het volgende:
[..]
Als dat maar een fractie is wat ik gezien heb dan wil ik de rest helemaal niet weten zeg, hoeveel zal dat dan wel niet zijn.
Ik ga voor Koos Vogels, die engerd.quote:Op maandag 12 augustus 2013 13:25 schreef Merlot het volgende:
Je kunt net zo goed zeggen: "de manier waarop Koos Vogels en andere linkse types de mensen onderverdelen in de Goede Linksen (die de macht moeten hebben) en de Foute Rechtsen (die geelimineerd moeten worden), doet sterk denken aan de manier waarop de nazi's mensen onderverdeelden in Übermenschen (die de macht moeten hebben) en Untermenschen (die gelelimineerd moeten worden)".
..
Als je naar overeenkomsten met de nazi's zoekt, zijn ze altijd wel te vinden.
De vraag is alleen: WAAROM zoekt iemand daar naar?
Naar mijn ervaring, omdat ze zelf niet veel goedfs van plan zijn met de vrijheden van hun medemensen.
Vooral als dat medemensen zijn, die niet precies vinden wat zij zelf vinden.
.
Wie is er hier dus de enge figuur?
Wilders, die niet met de ideologische shit van de Koos Vogelsen van de wereld wenst mee te huilen?
Of Koos Vogels, die kennelijk eist dat iedereen zijn liedje braaf en zonder kritiek met hem meehuilt?
Oordeel zelf.
Dat is absoluut Koos; verder geen moeilijke keuze.quote:Op maandag 12 augustus 2013 13:25 schreef Merlot het volgende:
Je kunt net zo goed zeggen: "de manier waarop Koos Vogels en andere linkse types de mensen onderverdelen in de Goede Linksen (die de macht moeten hebben) en de Foute Rechtsen (die geelimineerd moeten worden), doet sterk denken aan de manier waarop de nazi's mensen onderverdeelden in Übermenschen (die de macht moeten hebben) en Untermenschen (die gelelimineerd moeten worden)".
..
Als je naar overeenkomsten met de nazi's zoekt, zijn ze altijd wel te vinden.
De vraag is alleen: WAAROM zoekt iemand daar naar?
Naar mijn ervaring, omdat ze zelf niet veel goedfs van plan zijn met de vrijheden van hun medemensen.
Vooral als dat medemensen zijn, die niet precies vinden wat zij zelf vinden.
.
Wie is er hier dus de enge figuur?
Wilders, die niet met de ideologische shit van de Koos Vogelsen van de wereld wenst mee te huilen?
Of Koos Vogels, die kennelijk eist dat iedereen zijn liedje braaf en zonder kritiek met hem meehuilt?
Oordeel zelf.
wat een gelul zeg...quote:Op maandag 12 augustus 2013 13:25 schreef Merlot het volgende:
Je kunt net zo goed zeggen: "de manier waarop Koos Vogels en andere linkse types de mensen onderverdelen in de Goede Linksen (die de macht moeten hebben) en de Foute Rechtsen (die geelimineerd moeten worden), doet sterk denken aan de manier waarop de nazi's mensen onderverdeelden in Übermenschen (die de macht moeten hebben) en Untermenschen (die gelelimineerd moeten worden)".
..
Als je naar overeenkomsten met de nazi's zoekt, zijn ze altijd wel te vinden.
De vraag is alleen: WAAROM zoekt iemand daar naar?
Naar mijn ervaring, omdat ze zelf niet veel goedfs van plan zijn met de vrijheden van hun medemensen.
Vooral als dat medemensen zijn, die niet precies vinden wat zij zelf vinden.
.
Wie is er hier dus de enge figuur?
Wilders, die niet met de ideologische shit van de Koos Vogelsen van de wereld wenst mee te huilen?
Of Koos Vogels, die kennelijk eist dat iedereen zijn liedje braaf en zonder kritiek met hem meehuilt?
Oordeel zelf.
Koosje uiteraard.quote:Op maandag 12 augustus 2013 13:25 schreef Merlot het volgende:
Je kunt net zo goed zeggen: "de manier waarop Koos Vogels en andere linkse types de mensen onderverdelen in de Goede Linksen (die de macht moeten hebben) en de Foute Rechtsen (die geelimineerd moeten worden), doet sterk denken aan de manier waarop de nazi's mensen onderverdeelden in Übermenschen (die de macht moeten hebben) en Untermenschen (die gelelimineerd moeten worden)".
..
Als je naar overeenkomsten met de nazi's zoekt, zijn ze altijd wel te vinden.
De vraag is alleen: WAAROM zoekt iemand daar naar?
Naar mijn ervaring, omdat ze zelf niet veel goedfs van plan zijn met de vrijheden van hun medemensen.
Vooral als dat medemensen zijn, die niet precies vinden wat zij zelf vinden.
.
Wie is er hier dus de enge figuur?
Wilders, die niet met de ideologische shit van de Koos Vogelsen van de wereld wenst mee te huilen?
Of Koos Vogels, die kennelijk eist dat iedereen zijn liedje braaf en zonder kritiek met hem meehuilt?
Oordeel zelf.
Wilders is de grote haaizaaier..quote:Op maandag 12 augustus 2013 13:25 schreef Merlot het volgende:
Je kunt net zo goed zeggen: "de manier waarop Koos Vogels en andere linkse types de mensen onderverdelen in de Goede Linksen (die de macht moeten hebben) en de Foute Rechtsen (die geelimineerd moeten worden), doet sterk denken aan de manier waarop de nazi's mensen onderverdeelden in Übermenschen (die de macht moeten hebben) en Untermenschen (die gelelimineerd moeten worden)".
..
Als je naar overeenkomsten met de nazi's zoekt, zijn ze altijd wel te vinden.
De vraag is alleen: WAAROM zoekt iemand daar naar?
Naar mijn ervaring, omdat ze zelf niet veel goedfs van plan zijn met de vrijheden van hun medemensen.
Vooral als dat medemensen zijn, die niet precies vinden wat zij zelf vinden.
.
Wie is er hier dus de enge figuur?
Wilders, die niet met de ideologische shit van de Koos Vogelsen van de wereld wenst mee te huilen?
Of Koos Vogels, die kennelijk eist dat iedereen zijn liedje braaf en zonder kritiek met hem meehuilt?
Oordeel zelf.
Als die vergelijking overdreven / onterecht is noemt men dat een Godwin fallacy. Juist om te voorkomen dat men zulke vergelijkingen niet meer serieus neemt moet je daar terughoudend mee zijn.quote:Op maandag 12 augustus 2013 10:34 schreef robin007bond het volgende:
[..]
Het is niet zo maar een vergelijking, je kunt gewoon veel parallellen trekken. Natuurlijk is het geen 1 op 1-kopie, maar die vergelijking mag je best maken.
Zo doet deze historicus dat ook.
En wat ben jij op dit moment aan het doen?quote:Op maandag 12 augustus 2013 15:44 schreef fantasyboy het volgende:
[..]
Wilders is de grote haaizaaier..
chips etenquote:Op maandag 12 augustus 2013 15:49 schreef ems. het volgende:
[..]
En wat ben jij op dit moment aan het doen?
Je moet vooral uitkijken dat het geen absurde vormen gaat aannemen. Een reductio ad hitlerum zoals "Hitler was vegetarisch, dus vegetarisch zijn is slecht." is natuurlijk belachelijk.quote:Op maandag 12 augustus 2013 15:47 schreef Molurus het volgende:
[..]
Als die vergelijking overdreven / onterecht is noemt men dat een Godwin fallacy. Juist om te voorkomen dat men zulke vergelijkingen niet meer serieus neemt moet je daar terughoudend mee zijn.
Niet dat ik een groot fan ben van Wilders, dat voorop gesteld. Maar in dit geval raakt de vergelijking echt kant noch wal.
Dan had je het ook gekund met een vergelijking met bijvoorbeeld G.W. Bush. Vergelijkingen met Hitler zijn voorbehouden aan figuren zoals idi Amin en Pol Pot. Dat label gebruiken voor polderpolitici zoals Wilders is ronduit waanzin.quote:Op maandag 12 augustus 2013 15:51 schreef robin007bond het volgende:
Desalniettemin moet je wel van de geschiedenis leren. In dit geval vertoont de propaganda van de nazi's overeenkomsten met hoe de PVV politiek bepleit. Het is verder aan mensen zelf om daar hun eigen conclusies aan te verbinden.
Ik zie daar wel meer mogelijkheden hoor...quote:Op maandag 12 augustus 2013 16:00 schreef fantasyboy het volgende:
Even voor de duidelijkheid...
Denken mensen nou echt dat mensen voor Wilders zijn omdat Wilders een groot economische inzicht heeft?
Of stemmen op de PVV omdat Wilders maatschappelijke problemen kan oplossen?
Wilders is op beide terreinen niet al te hoog opgeleid en iedere keer maakt hij daar grote blunders in.
A) mensen stemmen op de PVV om zijn anti buitenlanders politiek/racistische redenen
B) Als protest stem, maar weten ook wel dat wilders helemaal niet de oplossing heeft.
Behalve anti-Joods, natuurlijk. Of anti-christelijk. Of anti-Boeddhistisch. Of anti-Hindoeistisch. Of anti-Vliegend Spaghetti-Monsterisme. Hij is enkel en alleen anti-islam. Dus ga nou niet dit soort rare uitspraken zitten doen, asjeblieft.quote:Op maandag 12 augustus 2013 16:04 schreef Molurus het volgende:
[..]
D) De PVV is als 1 van de weinige partijen uitgesproken anti-religieus.
In mei heeft hij 2/3 van zijn straf erop zitten, komt hij mogelijk vrijquote:Op maandag 12 augustus 2013 16:15 schreef john2406 het volgende:
Wie volgt of heeft gevolgd wat met die persoon gebeurt is wat Pim vermoord heeft?
Hoop dat ik de vraag goed gesteld heb.
Triest als het is, dat is anti-religieuzer dan welke andere partij dan ook.quote:Op maandag 12 augustus 2013 16:11 schreef Lord_Vetinari het volgende:
[..]
Behalve anti-Joods, natuurlijk. Of anti-christelijk. Of anti-Boeddhistisch. Of anti-Hindoeistisch. Of anti-Vliegend Spaghetti-Monsterisme. Hij is enkel en alleen anti-islam. Dus ga nou niet dit soort rare uitspraken zitten doen, asjeblieft.
Wat wil wilders met zijn anti europ politiek bereiken? iedereen in Nederland met een beetje verstand weet dat Nederland niet zonder europa kan en zonder de euro. Zijn hele europa politiek is toch al een fiasco gebleken gezien het feit dat hij voor de verkiezingen alleen maar anti europa gelul uitkraamde zoals het ESM verhaal en vervolgens van 24 naar 15 zetels ging.quote:Op maandag 12 augustus 2013 16:04 schreef Molurus het volgende:
[..]
Ik zie daar wel meer mogelijkheden hoor...
C) De PVV is als 1 van de weinige partijen uitgesproken anti-Europa
D) De PVV is als 1 van de weinige partijen uitgesproken anti-religieus.
De gedachte dat hij stiekem een een soort Hitler is doet me sterk denken aan de discussie omtrent Hans Janmaat. En dat was dan tenminste echt een racist.
Islamofobie uitleggen als racisme is wat mij betreft lachwekkend.
Mijn mening Europa kan niet zonder Nederland !quote:Op maandag 12 augustus 2013 16:31 schreef fantasyboy het volgende:
[..]
Wat wil wilders met zijn anti europ politiek bereiken? iedereen in Nederland met een beetje verstand weet dat Nederland niet zonder europa kan en zonder de euro. Zijn hele europa politiek is toch al een fiasco gebleken gezien het feit dat hij voor de verkiezingen alleen maar anti europa gelul uitkraamde zoals het ESM verhaal en vervolgens van 24 naar 15 zetels ging.
PVV is niet antireligieus. Hoe kom je daar nu weer bij.
Wilders krijgt van joods fascistische groeperingen uit de VS en andere landen bakken vol met geld om door te gaan met zijn anti islam verhaal. Als hij geen islamfoob is doet hij het in ieder geval voor het geld.
Zijn doorgeslagen islamfobie kun je inderdaad uitleggen als een doorgeslagen fobie die tot rascisme en haat leidt. Hij maakt bevolkingsgroepen belachelijk.
De manier waarop wilders bevolkingsgroepen typeert komt ook over bij onze jeugd van 10 jaar. Die horen dat als kind ook al op school en denken dat dit allemaal normaal is in ons land, en de rest kan je zelf wel invullen wat de reacties en gevolgen kunnen zijn.....
Vandaar dat het nu ook economische zo goed gaat met nederland? Economische presteren we volgens de laaste cijfers als 1 van de slechtste in europa...quote:Op maandag 12 augustus 2013 16:35 schreef john2406 het volgende:
[..]
Mijn mening Europa kan niet zonder Nederland !
Dat moet je aan hem vragen.quote:Op maandag 12 augustus 2013 16:31 schreef fantasyboy het volgende:
[..]
Wat wil wilders met zijn anti europ politiek bereiken?
Autoriteitsargument. Grappig hoe vaak in deze context dit argument - geheel vrij van inhoud - wordt gemaakt. Heel verstandig.quote:Op maandag 12 augustus 2013 16:31 schreef fantasyboy het volgende:
iedereen in Nederland met een beetje verstand weet dat Nederland niet zonder europa kan en zonder de euro.
Noem mij een partij die anti-religieuzer is dan de PVV. Ik ken ze niet. Ja, D'66 roept wel eens wat... maar doet dat maar zelden, en het staat helemaal onderaan de prioriteitenlijst.quote:Op maandag 12 augustus 2013 16:31 schreef fantasyboy het volgende:
PVV is niet antireligieus. Hoe kom je daar nu weer bij.
Reality check: het islamitisch geloof is geen ras. Het is een religie die door iedereen, ongeacht ras of nationaliteit, kan worden aangehangen. Als je dat kunt uitleggen als racisme dan zou ik jouw houding ten aanzien van PVV'ers ook kunnen uitleggen als racisme.quote:Op maandag 12 augustus 2013 16:31 schreef fantasyboy het volgende:
Zijn doorgeslagen islamfobie kun je inderdaad uitleggen als een doorgeslagen fobie die tot rascisme en haat leidt. Hij maakt bevolkingsgroepen belachelijk.
Het niveau van je argumenten is voor iemand die pretendeert verstand te hebben stuitend.quote:Op maandag 12 augustus 2013 16:31 schreef fantasyboy het volgende:
De manier waarop wilders bevolkingsgroepen typeert komt ook over bij onze jeugd van 10 jaar.
Jij mag het allemaal stuitend noemen ...het is de keiharde realiteit wat zich in onze maatschappij op dit moment speelt, als jij daar je ogen voor wil sluiten en iets anders wil voorschotelen wat niet strookt met de realiteit...is jou keuze maar niet de realiteit.quote:Op maandag 12 augustus 2013 16:42 schreef Molurus het volgende:
[..]
Dat moet je aan hem vragen.
[..]
Autoriteitsargument. Grappig hoe vaak in deze context dit argument - geheel vrij van inhoud - wordt gemaakt. Heel verstandig.
[..]
Noem mij een partij die anti-religieuzer is dan de PVV. Ik ken ze niet. Ja, D'66 roept wel eens wat... maar doet dat maar zelden, en het staat helemaal onderaan de prioriteitenlijst.
[..]
Reality check: het islamitisch geloof is geen ras. Het is een religie die door iedereen, ongeacht ras of nationaliteit, kan worden aangehangen. Als je dat kunt uitleggen als racisme dan zou ik jouw houding ten aanzien van PVV'ers ook kunnen uitleggen als racisme.
[..]
Het niveau van je argumenten is voor iemand die pretendeert verstand te hebben stuitend.
quote:Op maandag 12 augustus 2013 16:44 schreef fantasyboy het volgende:
[..]
Jij mag het allemaal stuitend noemen ...het is de keiharde realiteit wat zich in onze maatschappij op dit moment speelt, als jij daar je ogen voor wil sluiten en iets anders wil voorschotelen wat niet strookt met de realiteit...is jou keuze maar niet de realiteit.
Wat maakt de PVV precies anti-religieus? Ja, de partij neemt stevig stelling tegen de islam, maar in de praktijk blijft het bij woorden. De PVV maakt zich bijvoorbeeld niet heel hard voor typisch liberale agendapunten zoals de koopzondag of de weigerambtenaar. Sterker, ik meen dat de PVV op dat vlak meer neigt richting een SGP, bang als Wilders is om zijn christelijke stemmers weg te jagen.quote:Op maandag 12 augustus 2013 16:26 schreef Molurus het volgende:
[..]
Triest als het is, dat is anti-religieuzer dan welke andere partij dan ook.
Als er nu een partij op zou staan die alle religies affakkelt dan trekt dat heel veel PVV stemmers weg schat ik.
Zoals gezegd... met haar islamstandpunt is de partij anti-religieuzer dan welke andere partij dan ook. Maar ik daag je uit om een partij te noemen die anti-religieuzer is dan de PVV.quote:Op maandag 12 augustus 2013 16:49 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Wat maakt de PVV precies anti-religieus? Ja, de partij neemt stevig stelling tegen de islam, maar in de praktijk blijft het bij woorden. De PVV maakt zich bijvoorbeeld niet heel hard voor typisch liberale agendapunten zoals de koopzondag of de weigerambtenaar. Sterker, ik meen dat de PVV op dat vlak meer neigt richting een SGP, bang als Wilders is om zijn christelijke stemmers weg te jagen.
Realiteit is ook dat, veel, zo niet alle, allochtonen, doordat ze qua nieuwsverstrekking in een cocoon zitten, in het geheel niet zo gek veel oppikken van wat Wilders twittert of in de TK en op andere podia allemaal beweert, volgens mij. Noch ook zijn ze uitermate geïnteresseerd in de samenleving waarin zij leven. Ja, voor zover het hun economische belang is misschien.quote:Op maandag 12 augustus 2013 16:44 schreef fantasyboy het volgende:
[..]
Jij mag het allemaal stuitend noemen ...het is de keiharde realiteit wat zich in onze maatschappij op dit moment speelt, als jij daar je ogen voor wil sluiten en iets anders wil voorschotelen wat niet strookt met de realiteit...is jou keuze maar niet de realiteit.
Ook de linksen zijn natuurlijk niet meer de linksen van circa 30/40 jaar geleden.quote:Op maandag 12 augustus 2013 13:25 schreef Merlot het volgende:
Je kunt net zo goed zeggen: "de manier waarop Koos Vogels en andere linkse types de mensen onderverdelen in de Goede Linksen (die de macht moeten hebben) en de Foute Rechtsen (die geelimineerd moeten worden), doet sterk denken aan de manier waarop de nazi's mensen onderverdeelden in Übermenschen (die de macht moeten hebben) en Untermenschen (die gelelimineerd moeten worden)".
..
Als je naar overeenkomsten met de nazi's zoekt, zijn ze altijd wel te vinden.
De vraag is alleen: WAAROM zoekt iemand daar naar?
Naar mijn ervaring, omdat ze zelf niet veel goedfs van plan zijn met de vrijheden van hun medemensen.
Vooral als dat medemensen zijn, die niet precies vinden wat zij zelf vinden.
.
Wie is er hier dus de enge figuur?
Wilders, die niet met de ideologische shit van de Koos Vogelsen van de wereld wenst mee te huilen?
Of Koos Vogels, die kennelijk eist dat iedereen zijn liedje braaf en zonder kritiek met hem meehuilt?
Oordeel zelf.
De PVV is niet anti-religieus. Ze zien de islam als politieke beweging.quote:Op maandag 12 augustus 2013 16:52 schreef Molurus het volgende:
[..]
Zoals gezegd... met haar islamstandpunt is de partij anti-religieuzer dan welke andere partij dan ook. Maar ik daag je uit om een partij te noemen die anti-religieuzer is dan de PVV.
D66. En die partij zet haar houding ook daadwerkelijk om in voorstellen.quote:Op maandag 12 augustus 2013 16:52 schreef Molurus het volgende:
[..]
Zoals gezegd... met haar islamstandpunt is de partij anti-religieuzer dan welke andere partij dan ook. Maar ik daag je uit om een partij te noemen die anti-religieuzer is dan de PVV.
Dat doet D66 maar heel sporadisch, en het staat volledig onderaan de prioriteitenlijst. Over het algemeen sneuvelen zulke voorstellen in de onderhandelingen over andere kwesties.quote:Op maandag 12 augustus 2013 16:58 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
D66. En die partij zet haar houding ook daadwerkelijk om in voorstellen.
Gericht anti-religieus is ook anti-religieus, of je dat nu leuk vindt of niet.quote:Op maandag 12 augustus 2013 16:58 schreef KoosVogels het volgende:
Het enige wat de PVV doet is afgeven op de islam. Tegelijkertijd sluit ze haar ogen voor andere religies. Dat kan en mag, maar dat maakt de partij niet anti-religieus, maar enkel anti-islam.
Dat komt goed uit... veruit de meeste religies hebben politieke aspecten. Wat is je punt?quote:Op maandag 12 augustus 2013 16:56 schreef gelly het volgende:
[..]
De PVV is niet anti-religieus. Ze zien de islam als politieke beweging.
Nee, je bent in de war met de VVD.quote:Op maandag 12 augustus 2013 16:59 schreef Molurus het volgende:
[..]
Dat doet D66 maar heel sporadisch, en het staat volledig onderaan de prioriteitenlijst. Over het algemeen sneuvelen zulke voorstellen in de onderhandelingen over andere kwesties.
De SGP en in mindere mate de ChristenUnie moeten ook niks hebben van de islam. Check bijvoorbeeld het programma van de SGP. Die partijen zijn volgens jouw redenering dus anti-religieus?quote:Gericht anti-religieus is ook anti-religieus, of je dat nu leuk vindt of niet.
Dat hebben er volgens mij meerdere gedacht alleen die man kunnen ze niet vervangen die was naar mijn idee Uniek en zou het volgens mij over een andere kam gegooid hebben.quote:Op maandag 12 augustus 2013 16:57 schreef fantasyboy het volgende:
Dit is Wilders en dit is volgens mij een religieuze vertoning..
[ afbeelding ]
Iedereen weet dat wilders een gat in de markt zag toen fortuyn doodging.
Nee.quote:Op maandag 12 augustus 2013 17:03 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Nee, je bent in de war met de VVD.
Sja, de SGP is dan weer heel druk met het promoten van het Christendom en alles dat daarmee samenhangt, dat houdt elkaar min of meer in evenwicht. Dat kun je van de PVV niet echt zeggen.quote:Op maandag 12 augustus 2013 17:03 schreef KoosVogels het volgende:
De SGP en in mindere mate de ChristenUnie moeten ook niks hebben van de islam. Check bijvoorbeeld het programma van de SGP. Die partijen zijn volgens jouw redenering dus anti-religieus?
D66 heeft slechts sporadisch deelgenomen aan regeringen. Vaak onderhandelt zij dus niet over het afschaffen van religieuze regels. Echter, toen D66 lange tijd een machtspositie had, gedurende Paars I en II, maakte Nederland een liberale revolutie door waar de haren van menig christen recht overeind gingen staan.quote:
Je stelt net zelf dat het voldoende is om je te verzetten tegen een religie om het predikaat 'anti-religieus' opgeplakt te krijgen. Volgens die redenering is de SGP dus anti-religieus.quote:Sja, de SGP is dan weer heel druk met het promoten van het Christendom en alles dat daarmee samenhangt, dat houdt elkaar min of meer in evenwicht. Dat kun je van de PVV niet echt zeggen.
Wilders, die in feite vanuit een conservatieve ideologie kritiek geeft op de Islam, gaat ervan uit dat, als een goede conservatief betaamt, een samenleving wordt gemaakt vanuit tradities. De tradities die de Westerse samenleving hebben gevormd komen volgens hem voort uit Joods-Christelijke fundamenten.quote:Op maandag 12 augustus 2013 17:08 schreef Molurus het volgende:
[..]
Nee.
[..]
Sja, de SGP is dan weer heel druk met het promoten van het Christendom en alles dat daarmee samenhangt, dat houdt elkaar min of meer in evenwicht. Dat kun je van de PVV niet echt zeggen.
Overdrijven is ook een vak. Wat heeft D66 nou eigenlijk bereikt op dat punt?quote:Op maandag 12 augustus 2013 17:14 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
D66 heeft slechts sporadisch deelgenomen aan regeringen. Vaak onderhandelt zij dus niet over het afschaffen van religieuze regels. Echter, toen D66 lange tijd een machtspositie had, gedurende Paars I en II, maakte Nederland een liberale revolutie door waar de haren van menig christen recht overeind gingen staan.
Je hoort de PVV eigenlijk nooit over het Christendom of het Jodendom. Verder dan 'de joods-christelijke traditie in stand houden' gaat hij niet. En ik zou dat niet willen uitleggen als een pro-religieuze uitspraak, integendeel.quote:Op maandag 12 augustus 2013 17:14 schreef KoosVogels het volgende:
Je stelt net zelf dat het voldoende is om je te verzetten tegen een religie om het predikaat 'anti-religieus' opgeplakt te krijgen. Volgens die redenering is de SGP dus anti-religieus.
Overigens houdt de PVV bewust het christen- en jodendom uit de wind. Echt anti-religieus is de partij dus niet. Enkel anti-islam. En dat mag.
Ik zou de PVV ook niet willen typeren als een anti-religieuze partij, begrijp me niet verkeerd. Maar voor wie anti-religieuze politiek belangrijk is is de PVV, vrees ik, het beste wat het nederlandse politieke landschap te bieden heeft.quote:Op maandag 12 augustus 2013 17:15 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Wilders, die in feite vanuit een conservatieve ideologie kritiek geeft op de Islam, gaat ervan uit dat, als een goede conservatief betaamt, een samenleving wordt gemaakt vanuit tradities. De tradities die de Westerse samenleving hebben gevormd komen volgens hem voort uit Joods-Christelijke fundamenten.
Hoewel hij zelf, volgens mij, niet gelovig is, kun je niet zeggen dat de PVV per se anti-religieus is dus.
Dit slaat echt als een drol op een drumstel.quote:Op maandag 12 augustus 2013 17:20 schreef Molurus het volgende:
[..]
Maar voor wie anti-religieuze politiek belangrijk is is de PVV, vrees ik, het beste wat het nederlandse politieke landschap te bieden heeft.
Menig christen krijgt nog steeds nachtmerries van Paars.quote:
Jij vindt geen pro-religieuze uitspraak? Het is nota bene een verwijzing naar onze religieuze roots en hij roept op dat we die moeten beschermen, en jij vindt de uitspraak niet pro-religieus?quote:Je hoort de PVV eigenlijk nooit over het Christendom of het Jodendom. Verder dan 'de joods-christelijke traditie in stand houden' gaat hij niet. En ik zou dat niet willen uitleggen als een pro-religieuze uitspraak, integendeel.
Wat heeft D66 nou eigenlijk bereikt op het punt van religie?quote:Op maandag 12 augustus 2013 17:23 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Menig christen krijgt nog steeds nachtmerries van Paars.
Hij heeft het voornamelijk over het behoud van de cultuur. Het wekt bij mij niet de indruk dat Wilders graag wil dat we allemaal op zondag in de kerk zitten.quote:Op maandag 12 augustus 2013 17:23 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Jij vindt geen pro-religieuze uitspraak? Het is nota bene een verwijzing naar onze religieuze roots en hij roept op dat we die moeten beschermen, en jij vindt de uitspraak niet pro-religieus?
Kijk, als je moet terugvallen op ad hominems dan lijkt een discussie mij vrij overbodig.quote:Op maandag 12 augustus 2013 17:23 schreef KoosVogels het volgende:
Kijk, als je het simpelweg niet wilt zien, dan is het ook prima, maar dan lijkt een discussie mij vrij overbodig.
Als je met anti-religieus het tegenwerken van één bepaalde godsdienst bedoelt moet je bij de PVV zijn, anders ben je veel beter af bij D66.quote:Op maandag 12 augustus 2013 17:20 schreef Molurus het volgende:
[..]
Ik zou de PVV ook niet willen typeren als een anti-religieuze partij, begrijp me niet verkeerd. Maar voor wie anti-religieuze politiek belangrijk is is de PVV, vrees ik, het beste wat het nederlandse politieke landschap te bieden heeft.
Ik zou dat persoonlijk graag anders zien.
Zover ik weet heeft D66 op dat punt nog nooit iets interessants bereikt.quote:Op maandag 12 augustus 2013 17:25 schreef remlof het volgende:
[..]
Als je met anti-religieus het tegenwerken van één bepaalde godsdienst bedoelt moet je bij de PVV zijn, anders ben je veel beter af bij D66.
Ik vind eigenlijk dat de overeenkomsten tussen de conservatieve ideologen en de moslims, op immaterieel gebied, voor het oprapen liggen.quote:Op maandag 12 augustus 2013 17:20 schreef Molurus het volgende:
[..]
Ik zou de PVV ook niet willen typeren als een anti-religieuze partij, begrijp me niet verkeerd. Maar voor wie anti-religieuze politiek belangrijk is is de PVV, vrees ik, het beste wat het nederlandse politieke landschap te bieden heeft.
Ik zou dat persoonlijk graag anders zien.
Dat voor religieuzen abortus een heet hangijzer is betekent nog niet dat het standpunt van de PVV religieus gemotiveerd is. Ik kan dat in elk geval nergens uit opmaken.quote:Op maandag 12 augustus 2013 17:28 schreef robin007bond het volgende:
Echt een anti-religieuze partij inderdaad
http://www.ad.nl/ad/nl/45(...)oet-moeilijker.dhtml
Versoepeling abortus-regels, homohuwelijk, euthanasie onder voorwaarden. Zaken die mede mogelijk zijn gemaakt door D66. De partij heeft daarin een cruciale rol gespeeld.quote:Op maandag 12 augustus 2013 17:25 schreef Molurus het volgende:
[..]
Wat heeft D66 nou eigenlijk bereikt op het punt van religie?
Welke partijen wel dan, buiten die met een christelijke identiteit. Een VVD of D66 wil dat evenmin en jankt bovendien niet over onze joods-christelijke cultuur.quote:Hij heeft het voornamelijk over het behoud van de cultuur. Het wekt bij mij niet de indruk dat Wilders graag wil dat we allemaal op zondag in de kerk zitten.
Sorry, ik vind dat je domme gedachtesprongen maakt, enkel omdat je je onder geen beding toe wil geven dat je fout zit.quote:Kijk, als je moet terugvallen op ad
hominems dan lijkt een discussie mij vrij overbodig.
Aangezien het zelf een tamelijk linkse partij is is dat natuurlijk wel de ironie ten top. Dat hij daar door zijn politieke opponenten (Rutte uitgezonderd) nooit op wordt aangesproken is mij een volslagen raadsel. Het is zo makkelijk scoren.quote:Op maandag 12 augustus 2013 17:29 schreef Ryan3 het volgende:
Of beter nog een anti-linksen partij, de linksen zijn de schuld, in zijn ogen, van zo'n beetje alle euvels in deze samenlevingen, waaronder de grootste, in zijn ogen... het feit dat moslims nooit zijn geïntegreerd...
Ik zeg het maar vast: dit soort opmerkingen motiveren mij niet om op je posts te reageren. Daar hou ik dan nu ook mee op.quote:Op maandag 12 augustus 2013 17:32 schreef KoosVogels het volgende:
Sorry, ik vind dat je domme gedachtesprongen maakt, enkel omdat je je onder geen beding toe wil geven dat je fout zit.
Op sociaal-economisch gebied zijn ze opgeschoven naar links.quote:Op maandag 12 augustus 2013 17:33 schreef Molurus het volgende:
[..]
Aangezien het zelf een tamelijk linkse partij is is dat natuurlijk wel de ironie ten top. Dat hij daar door zijn politieke opponenten (Rutte uitgezonderd) nooit op wordt aangesproken is mij een volslagen raadsel. Het is zo makkelijk scoren.
Dat denk ik ook.quote:Op maandag 12 augustus 2013 17:36 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Op sociaal-economisch gebied zijn ze opgeschoven naar links.
In 2004 bij het begin, kun je zo overal na lezen, was het een onvervalste neoliberale partij.
Daar ligt zijn hart ook nog steeds, vermoed ik, alleen electoraal komt dat in de crisis en met een aanhang die daar veel onder te lijden heeft niet goed uit.
Begrijpelijk. Zo kun je immers verdere discussie uit de weg gaan zonder dat je toe hoeft te geven dat je fout zit.quote:Op maandag 12 augustus 2013 17:35 schreef Molurus het volgende:
[..]
Ik zeg het maar vast: dit soort opmerkingen motiveren mij niet om op je posts te reageren. Daar hou ik dan nu ook mee op.
Hoewel hij in zij jeugd, als blaag op de middelbare school, wrs wel links was, zoals veel mensen in die tijd...quote:Op maandag 12 augustus 2013 17:38 schreef robin007bond het volgende:
[..]
Dat denk ik ook.
Wilders zei Thatcher als grootste voorbeeld te zien. Dat zegt wat mij betreft genoeg.
Ach, dat geldt voor meer politici. Pim Fortuyn is zelfs nog actief geweest binnen de PvdA.quote:Op maandag 12 augustus 2013 17:42 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Hoewel hij in zij jeugd, als blaag op de middelbare school, wrs wel links was, zoals veel mensen in die tijd...
Ja, alleen Fortuyn was dat nog als docent sociologie op de Universiteit van Groningen. Hij had een dissertatie geschreven onder Ger Harmsen en gaf later het vak dialectisch materialisme.quote:Op maandag 12 augustus 2013 17:44 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Ach, dat geldt voor meer politici. Pim Fortuyn is zelfs nog actief geweest binnen de PvdA.
Dat jij gewend bent om op die manier te discussieren is niet mijn probleem.quote:Op maandag 12 augustus 2013 17:38 schreef KoosVogels het volgende:
Overigens heb je wel heel lange tenen, maar goed.
Een uitgesproken rechtse partij is het bij mijn weten nooit geweest. De PVV heeft zich altijd geprofileerd als de partij van 'de gewone man', je weet wel... Henk en Ingrid. Dat is niet het soort benadering dat je verwacht van een neoliberale partij.quote:Op maandag 12 augustus 2013 17:36 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Op sociaal-economisch gebied zijn ze opgeschoven naar links.
In 2004 bij het begin, kun je zo overal na lezen, was het een onvervalste neoliberale partij.
Daar ligt zijn hart ook nog steeds, vermoed ik, alleen electoraal komt dat in de crisis en met een aanhang die daar veel onder te lijden heeft niet goed uit.
Optie d) valt al af.quote:Op maandag 12 augustus 2013 16:04 schreef Molurus het volgende:
[..]
Ik zie daar wel meer mogelijkheden hoor...
C) De PVV is als 1 van de weinige partijen uitgesproken anti-Europa
D) De PVV is als 1 van de weinige partijen uitgesproken anti-religieus.
De gedachte dat hij stiekem een een soort Hitler is doet me sterk denken aan de discussie omtrent Hans Janmaat. En dat was dan tenminste echt een racist.
Islamofobie uitleggen als racisme is wat mij betreft lachwekkend.
Dat komt omdat de sociaal-economische kant altijd een beetje buiten de picture is gebleven. Want eigenlijk kennen ze maar 1 belangrijk issue: anti-Islam en in het verlengde anti-links.quote:Op maandag 12 augustus 2013 18:03 schreef Molurus het volgende:
[..]
Een uitgesproken rechtse partij is het bij mijn weten nooit geweest. De PVV heeft zich altijd geprofileerd als de partij van 'de gewone man', je weet wel... Henk en Ingrid. Dat is niet het soort benadering dat je verwacht van een neoliberale partij.
En wie nog in de illusie verkeerde dat de PVV werkelijk rechts is moet toch tot inzicht gekomen zijn toen de PVV zich verzette tegen het verhogen van de AOW leeftijd.
Ik snap niet dat jullie met die gast in discussie blijven gaan.quote:Op maandag 12 augustus 2013 18:01 schreef Molurus het volgende:
[..]
Dat jij gewend bent om op die manier te discussieren is niet mijn probleem.Ik wens je er succes mee.
Zo, jij bent slecht in stijlfiguren.quote:Op zondag 11 augustus 2013 23:54 schreef remlof het volgende:
[..]
Zo, jij bent goed in generaliseren.
Helemaal eens,quote:Op maandag 12 augustus 2013 13:25 schreef Merlot het volgende:
Je kunt net zo goed zeggen: "de manier waarop Koos Vogels en andere linkse types de mensen onderverdelen in de Goede Linksen (die de macht moeten hebben) en de Foute Rechtsen (die geelimineerd moeten worden), doet sterk denken aan de manier waarop de nazi's mensen onderverdeelden in Übermenschen (die de macht moeten hebben) en Untermenschen (die gelelimineerd moeten worden)".
..
Als je naar overeenkomsten met de nazi's zoekt, zijn ze altijd wel te vinden.
De vraag is alleen: WAAROM zoekt iemand daar naar?
Naar mijn ervaring, omdat ze zelf niet veel goedfs van plan zijn met de vrijheden van hun medemensen.
Vooral als dat medemensen zijn, die niet precies vinden wat zij zelf vinden.
.
Wie is er hier dus de enge figuur?
Wilders, die niet met de ideologische shit van de Koos Vogelsen van de wereld wenst mee te huilen?
Of Koos Vogels, die kennelijk eist dat iedereen zijn liedje braaf en zonder kritiek met hem meehuilt?
Oordeel zelf.
Koos heeft geen gedachtegoed.quote:Op maandag 12 augustus 2013 18:45 schreef Oud_student het volgende:
[..]
Helemaal eens,
Je kunt je zelfs afvragen of Koos hier geen oproep heeft geplaatst om Geert te vermoorden en dat is volgens mij een overtreding (misdaad).Dat mods dit toelaten begrijp ik niet.
Koos doet een beroep op het "gesundes Volksempfinden", naar mijn mening is het gedachtengoed van Koos zo mogelijk nog abjecter dan dat van de Nazi's. Het lijkt meer op dat van de DDR
(ik heb Duitsers gesproken die beide regimes hebben meegemaakt en het regime van Hitler prefereerden boven dat van de DDR)
Het idee dat er slechts 1 juiste opvatting is, is niet alleen logisch absurd maar ook uitermate gevaarlijk voor andersdenkenden.
O.quote:Op maandag 12 augustus 2013 19:04 schreef KoosVogels het volgende:
Voor alle duidelijkheid: het is geen oproep van mijn kant om Geert te elimineren. De TT was een grapje naar aanleiding van een post tegen het einde van het eerste deel, waarin een user zich afvroeg wie Wilders gaat 'elimineren'.
Voor de rest klopt het wel aardig dat ik een ziek mannetje ben dat niet spoort, maar dat terzijde.
Waarom? Wat maakte de DDR zo slecht dat het er erger leven is dan in een staat waarin je weet dat er 6 miljoen joden vergast worden?quote:Op maandag 12 augustus 2013 18:45 schreef Oud_student het volgende:
[..]
(ik heb Duitsers gesproken die beide regimes hebben meegemaakt en het regime van Hitler prefereerden boven dat van de DDR)
Ik vermoed dat het voor de gemiddelde Duitser die braaf in de pas liep, ook gewoonweg beter toeven was onder Hitler. Ik sta dus niet echt te kijken van de woorden van die Oost-Duitsers.quote:Op maandag 12 augustus 2013 19:19 schreef _dodecahedron_ het volgende:
[..]
Waarom? Wat maakte de DDR zo slecht dat het er erger leven is dan in een staat waarin je weet dat er 6 miljoen joden vergast worden?
Ligt eraan over welke periode je het hebt van dat 12-jarige bewind van de nazi's, Koos.quote:Op maandag 12 augustus 2013 19:22 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Ik vermoed dat het voor de gemiddelde Duitser die braaf in de pas liep, ook gewoonweg beter toeven was onder Hitler. Ik sta dus niet echt te kijken van de woorden van die Oost-Duitsers.
1933-1942. Voordat het land plat werd gebombardeerd en enkel nog militaire SUV Eden behaalde.quote:Op maandag 12 augustus 2013 19:26 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Ligt eraan over welke periode je het hebt van dat 12-jarige bewind van de nazi's, Koos.
Kennelijk weet jij niet eens wat een stijlfiguur is.quote:Op maandag 12 augustus 2013 18:23 schreef Hyperdude het volgende:
[..]
Zo, jij bent slecht in stijlfiguren.
Nou in 1937 kwam er wel weer een economische crisis aan in nazi-Duitsland, toen was ook al, in 1935, een pakket wetten aangenomen waardoor het voor de Joodse Duitsers iig al wat vervelender werd allemaal, de sociaaldemocraten en communisten waren al eerder aan de beurt gekomen, en vanaf ongeveer 1938 werd voor de goede verstaander het al duidelijk dat in de nabije toekomst wrs wel een oorlogje zou kunnen ontstaan... Okee, in die oorlog die in 1939 begon, ging het aanvankelijk crescendo met de Duitsers, tot 1941 stond men nog wel te juichen, echter toen begon ook operatie Barbarossa, en al in dat najaar zou blijken dat dat allemaal geen picknick was.quote:Op maandag 12 augustus 2013 19:28 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
1933-1942. Voordat het land plat werd gebombardeerd en enkel nog militaire SUV Eden behaalde.
als je stelt dat de pvv de rechtsstaat aan de laars lapt moet je dat ook onderbouwen, dat heb je niet kunnen doen derhalve is je stelling verworpenquote:Op zondag 11 augustus 2013 23:54 schreef skrn het volgende:
[..]
Waaat? Uitspraken gedaan door PVV'ers hebben niks met de PVV te maken?
Ik merk het wel vaker in 'discussies' met PVV'ers. De meest extreme uitspraken van de PVV moet men niet te letterlijk en/of serieus nemen.
Raar.
En voor communisten was het wrs goed toeven in de DDR, die waren lid van de partij en hadden het redelijk goed.quote:Op maandag 12 augustus 2013 19:38 schreef KoosVogels het volgende:
Beste Ryan, ik heb het dan ook over Duitsers die netjes in de pas liepen en de waardering van de nazi's konden dragen.
Het is nogal wiedes dat het voor joden, communisten, sociaal-democraten, homo's, zigeuners, etc, niet bepaald goed toeven was onder nazi-bewind.
Alleen al omdat je niet vanwege je ras of geloof uit de maatschappij werd verwijderd.quote:Op maandag 12 augustus 2013 19:42 schreef Ryan3 het volgende:
Het regime onder de SED was alles behalve benijdenswaardig, toch was dit regime geenszins te vergelijken met het nazi-regime.
Nee, ze vlogen Vietnamese en Cubaanse gastarbeiders in idd, maar die werden wel weer gediscrimineerd door de bevolking, die geen lid was van de SED.quote:Op maandag 12 augustus 2013 19:42 schreef remlof het volgende:
[..]
Alleen al omdat je niet vanwege je ras of geloof uit de maatschappij werd verwijderd.
Dat kan heel goed. Ben minder bekend met de situatie in post-oorlog Duitsland.quote:Op maandag 12 augustus 2013 19:40 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
En voor communisten was het wrs goed toeven in de DDR, die waren lid van de partij en hadden het redelijk goed.
Ja, dat is het ook een beetje in dit topic hè.quote:Op maandag 12 augustus 2013 19:46 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Dat kan heel goed. Ben minder bekend met de situatie in post-oorlog Duitsland.
Discriminatie is overal, helaas. Maar van regeringswege minder rechten (of helemaal geen rechten) toebedeeld krijgen vanwege ja ras, afkomst of geloof gebeurt tegenwoordig alleen nog maar in landen als Israël.quote:Op maandag 12 augustus 2013 19:44 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Nee, ze vlogen Vietnamese en Cubaanse gastarbeiders in idd, maar die werden wel weer gediscrimineerd door de bevolking, die geen lid was van de SED.
Is dat zo?quote:Op maandag 12 augustus 2013 19:50 schreef remlof het volgende:
[..]
Discriminatie is overal, helaas. Maar van regeringswege minder rechten (of helemaal geen) rechten toebedeeld krijgen vanwege ja ras, afkomst of geloof gebeurt tegenwoordig alleen nog maar in landen als Israël.
Niet zo gek dus dat de PVV een zwak voor dat land heeft.
Ik stel dat de PVV radicaal is. Vanwege hun standpunten, ideeën en vooral hoe ze hun maatregelen willen uitvoeren.quote:Op maandag 12 augustus 2013 19:38 schreef Life2.0 het volgende:
[..]
als je stelt dat de pvv de rechtsstaat aan de laars lapt moet je dat ook onderbouwen, dat heb je niet kunnen doen derhalve is je stelling verworpen
ik begrijp dat je nieuw bent met de politiek?
Ik heb nog lange tijd gedacht dat Wilders met opzet door de VVD is 'uitgezet' om wat wind te vangen van de voormalige LPF achterban. Inmiddels lijkt dat me minder waarschijnlijk, maar ik kan het nog steeds niet geheel uitsluiten. Feit is wel dat de VVD mede dankzij Wilders alweer een tijdje mag regeren.quote:Op maandag 12 augustus 2013 18:07 schreef Ryan3 het volgende:
Overigens, kwam hij in, ik meen, 1992 (kan 94 zijn) in de TK voor de VVD, waar hij al snel deel uit ging maken van een groepje rechtse jonge honden binnen de VVD. Nog vlak voordat hij uit de VVD-fractie stapte had hij (met een paar van die jonge honden) een 10 punten programma geschreven voor de VVD, die op viel door een rechtsere koers voor de VVD... (hij schreef ook speeches voor Bolkenstein btw).
Nou ja, die uitslag was sws vreemd natuurlijk, VVD de grootste.quote:Op maandag 12 augustus 2013 20:23 schreef Molurus het volgende:
[..]
Ik heb nog lange tijd gedacht dat Wilders met opzet door de VVD is 'uitgezet' om wat wind te vangen van de voormalige LPF achterban. Inmiddels lijkt dat me minder waarschijnlijk, maar ik kan het nog steeds niet geheel uitsluiten. Feit is wel dat de VVD mede dankzij Wilders alweer een tijdje mag regeren.
Dat is wel heel kort door de bocht hè?quote:Op maandag 12 augustus 2013 19:54 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Is dat zo?
De zwak van PVV voor Israël heeft te maken met de Islam.
Islam is tegen Israël en dus PVV voor Israël.
Dien ten gevolge noemen ze de Islam ook fascistisch.
Nl. fascistisch/nationaalsocialistisch = tegen Joods.
Islam is tegen Joods/Israël en dus is Islam fascistisch.
je kan hooguit beargumenteren dat bepaalde uitspraken van wilders gezien worden als radicaalquote:Op maandag 12 augustus 2013 20:17 schreef skrn het volgende:
[..]
Ik stel dat de PVV radicaal is. Vanwege hun standpunten, ideeën en vooral hoe ze hun maatregelen willen uitvoeren.
Wil dit wel allemaal toelichten, maar iets zegt me dat je daar niet echt geïnteresseerd in bent....
OPEN JE OGENquote:Op maandag 12 augustus 2013 20:43 schreef remlof het volgende:
[..]
Dat is wel heel kort door de bocht hè?
Het is ook kort door de bocht, een echte doordesemde conservatief houdt er geheel andere redeneringen op na, want die moet naast niet veel van Islam niet veel van Joden hebben... dus hoe doe je dat op een rijtje zetten?quote:Op maandag 12 augustus 2013 20:43 schreef remlof het volgende:
[..]
Dat is wel heel kort door de bocht hè?
Alle uitspraken van Wilders zijn radicaal. Hij doet dat bewust. Want hij moet elke dag het nieuws halen met die peroxide kop van hem.quote:Op maandag 12 augustus 2013 20:55 schreef Life2.0 het volgende:
[..]
je kan hooguit beargumenteren dat bepaalde uitspraken van wilders gezien worden als radicaal
maar inderdaad heb ik daar geen interesse in, ik wou gewoon benadrukken dat je loog
Allemaal ja?quote:Op maandag 12 augustus 2013 22:17 schreef fantasyboy het volgende:
[..]
Alle uitspraken van Wilders zijn radicaal. Hij doet dat bewust. Want hij moet elke dag het nieuws halen met die peroxide kop van hem.
legalisering van euthenasiequote:Op maandag 12 augustus 2013 17:26 schreef Molurus het volgende:
[..]
Zover ik weet heeft D66 op dat punt nog nooit iets interessants bereikt.
Serieus ...quote:Op maandag 12 augustus 2013 20:55 schreef Life2.0 het volgende:
[..]
je kan hooguit beargumenteren dat bepaalde uitspraken van wilders gezien worden als radicaal
maar inderdaad heb ik daar geen interesse in, ik wou gewoon benadrukken dat je loog
Wilders is een opportunist, hij weet dat ie geld kan halen bij de joodse lobby en stemmen kan winnen bij het afgeven op de islam. Wat dat betreft is ie niet veel anders dan Mussert van de NSB die z'n geld haalde bij de Duitsers en stemmen probeerde te winnen bij het afgeven op de joden.quote:Op maandag 12 augustus 2013 21:46 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Het is ook kort door de bocht, een echte doordesemde conservatief houdt er geheel andere redeneringen op na, want die moet naast niet veel van Islam niet veel van Joden hebben... dus hoe doe je dat op een rijtje zetten?
Er zijn bij iedereen wel trekjes in die kant te vinden. vind ik hoor, verplicht inenten is er zo eentje en zwakbegaafde is zo een andere ze zijn allemaal wel voorbij gekomen hier met de tijd.quote:Op maandag 12 augustus 2013 23:31 schreef remlof het volgende:
[..]
Wilders is een opportunist, hij weet dat ie geld kan halen bij de joodse lobby en stemmen kan winnen bij het afgeven op de islam. Wat dat betreft is ie niet veel anders dan Mussert van de NSB die z'n geld haalde bij de Duitsers en stemmen probeerde te winnen bij het afgeven op de joden.
Hoewel dat laatste bij de NSB pas kwam toen Mussert zag hoevel succes Hitler daar mee had.
Als dat op mij slaat: Was het maar waar, had ik teminste meer als nou denk ik dan?quote:Op maandag 12 augustus 2013 23:57 schreef Terecht het volgende:
[..]
Ik was al bang dat je door een Joodse lobby betaald werd.
Clown?quote:Op maandag 12 augustus 2013 23:01 schreef Life2.0 het volgende:
[..]
Allemaal ja?
Stuk voor stuk?
Welke definitie van radicaal hang jij aan dan?
Zou dat uitmaken?
Van wie moet dat?
En hoe meer mensen die overeenkomst gaan zien hoe meer verzet tegen de PVV en dus organisatie achter de SP (de oppositie), en daardoor een steeds groter probleem dat groeit (en als de flanken niet groeien groeit 50plus weer enorm, dan kan die partij zelfs een probleem worden als er meer dan 76 zetels worden bereikt) Dat veroorzaakt die historicus (bewust of onbewust) namelijk met deze vergelijking. Deze historicus heeft zich niet diep genoeg in de geschiedenis verdiept, ziet duidelijk niet hoe die organisatie verliep. Eigenlijk is dat raar, juist een historicus zou moeten zien hoe organisatie werkt, want de geschiedenis laat dit vele keren zien.quote:Op maandag 12 augustus 2013 09:55 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Wat mij betreft heeft deze historicus helemaal gelijk. Propaganda van de nazi's en dat van de PVV tonen veel overeenkomsten. Ze zoeken op dezelfde manier een makkelijke zondebok.
Het gevaar is vooral de organisatie die door propaganda en politiek wordt veroorzaakt.quote:In hoeverre vinden jullie de PVV een gevaar? Is de partij fascistisch? Zijn er inderdaad overeenkomsten te vinden tussen de NSDAP en de PVV?
Het aantal zetels is de organisatie die gaande is. Maar nu gaat het om de flanken, dus zal er een fellere strijd gaan ontstaan doordat de flanken de grootste verschillen in standpunten hebben (islam is de duidelijkste, sp is pro en pvv anti)quote:Zoals de TT al suggereert vind ik de PVV eigenlijk gewoon de nazi's van deze tijd en dienen we deze groep goed in de gaten te houden. Gelukkig hebben ze nog geen electoraal succes geboekt, maar het aantal virtuele zetels doet me toch even schrikken.
Orakel Synthercell heeft gesproken. Amen.quote:Het is dit hele syteem wat je doet denken aan nazisme (met al dat rood, wit en zwart in de nieuwbouw en bestrating en autopark en de 'big brother' systemen en nationale politie), juist dat kan weer hetzelfde veroorzaken (en langzaam maar zeker gaat het ook die kant op, en daarom helemaal, omdat er steeds meer verzet tegen dat gevaar zal ontstaan) Gevaar en angst, dit is het hele probleem. Mensen groeperen namelijk als er gevaar dreigt, gaan zich organiseren (dit zie je overal in de natuur, de scholen, kuddes, roedels, etc, samen een groter geheel)
geen argumenten, stelling niet onderbouwd, derhalve verworpenquote:Op dinsdag 13 augustus 2013 09:06 schreef fantasyboy het volgende:
[..]
Clown?
Wilders en de PVV hebben een doelbewuste strategie dat ze constant in het nieuws willen zijn om de kiezers te beinvloeden.
Er is een periode geweest nadat ze met de VVD waren gaan regeren en dagelijks in het nieuws kwamen met uitspraken die de media haalde. Er is in Nederland een media die geilt op Wilders. Als iemand van de VVD PVDA Cda wat roept haalt het heel moeilijk de media. Als Wilders wat roept dan is het gelijk wereldnieuws. De Telegraaf is helemaal een Pvv krantje die daar handig op inspeelt.
Dus hoe radicaler extremer en roepen wat ze denken dat de kiezer wil horen daar heeft Wilders en PVV zich in gespecialiseerd. Laast zag ik iemand op twittter die de PVV aandachtshoeren noemde. Dat kan wel kloppen.
quote:Op maandag 12 augustus 2013 17:32 schreef KoosVogels het volgende:
Versoepeling abortus-regels, homohuwelijk, euthanasie onder voorwaarden. Zaken die mede mogelijk zijn gemaakt door D66. De partij heeft daarin een cruciale rol gespeeld.
Wat heeft dit allemaal met religie te maken?quote:
Dan is geen partij anti-religieus zelfs.quote:Op dinsdag 13 augustus 2013 19:03 schreef Molurus het volgende:
[..]
[..]
Wat heeft dit allemaal met religie te maken?
Dat religieuzen een mening hebben over euthanasie betekent nog niet dat legalisering van euthanasie een anti-religieuze maatregel is. Op die fiets kun je het onderwijzen van evolutie op scholen ook anti-religieus noemen.
Met anti-religieus bedoel ik: kerken belasting laten betaling, afschaffen van subsidies, afschaffen van religieus onderwijs. Dat is anti-religieuze politiek.
En op dat vlak heeft D66 bij mijn weten nog nooit iets bereikt.
Sterker nog, D66 doet (net als jullie twee) keihard mee met het in stand houden van de illusie dat euthanasie, homohuwelijk, abortus en of we wel of niet werken op zondag religieuze vraagstukken zijn. Vraagstukken waarin religie een speciale autoriteit zou hebben. Dat laatste is wat mij betreft klinkklare onzin. En politiek ten aanzien van die vraagstukken kan dan ook nooit worden uitgelegd als anti-religieus.
In die tijd waren de mensen anders ook wel overtuigd dat "de Joden" een gevaar waren. Kijk maar naar de "Fitna" uit 1940:quote:Op maandag 12 augustus 2013 10:20 schreef jundo het volgende:
[..]
Geert Wilders is vooral tegen de Islam als geloof omdat hij het niet eens is met de principes uit de Koran en de radicale die dit voortbrengt. Nederland en Duitsland in die tijd en in deze en Geert Wilders en Hitler zijn op géén manier goed met elkaar te vergelijken. Ik denk bijvoorbeeld dat Geert Wilders een gegronde reden heeft om campagne tegen de Islam te voeren en Hitler dat niet had. Omdat de Islam in wezen een gevaarlijke godsdienst is en de Joden ja die waren gwn rijk en goed in handelen.
Onzin ..quote:Op maandag 12 augustus 2013 10:20 schreef jundo het volgende:
[..]
Geert Wilders is vooral tegen de Islam als geloof omdat hij het niet eens is met de principes uit de Koran en de radicale die dit voortbrengt.
Dat is flauwekul Het zijn juist de christenen die al 500 jaar proberen de wereld te beheersen.quote:. Omdat de Islam in wezen een gevaarlijke godsdienst
zionisme? geert mag veel zijn maar hij is geen jood. zionisme is een joodse ideologie. Probeer dat maar eens te onderbouwen, de link tussen het Zionisme en Geert Wilders.quote:Op donderdag 22 augustus 2013 01:10 schreef Bluesdude het volgende:
[..]
Onzin ..
Geert is een vreemdelingenhater mn mensen van islamitische afkomst, wat ook te maken heeft met zijn zionisme.
[..]
Dat is flauwekul Het zijn juist de christenen die al 500 jaar proberen de wereld te beheersen.
Toch is en was het christendom zelf niet een gevaarlijke godsdienst. Er waren wel christenen die om andere redenen en ook zgn namens god gewelddadig handelden .
Sam van Rooy is medewerker van het studiecentrum van het Vlaams Belang en publicist. Hij is mede-samensteller en auteur van ‘De islam. Kritische essays over een politieke religie’ en van ‘Europa wankelt. De ontvoering van Europa door de EU‘.quote:Op vrijdag 23 augustus 2013 00:18 schreef jundo het volgende:
[..]
zionisme? geert mag veel zijn maar hij is geen jood. zionisme is een joodse ideologie. Probeer dat maar eens te onderbouwen, de link tussen het Zionisme en Geer Wilders.
De islam is overduidelijk wel een gevaarlijke godsdienst want in de Koran staan gewelddadige en vijandige teksten die mensen in staat stellen om zelfmoordaanslagen te plegen en een heilige oorlog te beginnen. Die teksten die in de Koran staat voed de haat jegens de niet gelovigen en het zijn van gematigde moslim betekent dat je een deel van het geloof links laat liggen. Ik heb de bijbel nooit gelezen. christenen dragen ook hun godsdienst uit en proberen dat te verspreiden maar daar hoeft al sinds 500 jaar niet nadrukkelijk bloed meer voor te vloeien.
http://politiek.theposton(...)degelijk-een-ziekte/
Oké, dit is een nutteloze post ik voegde de link toe ter onderbouwing van het argument over de gematigde moslim.quote:Op vrijdag 23 augustus 2013 00:20 schreef arjan1212 het volgende:
[..]
Sam van Rooy is medewerker van het studiecentrum van het Vlaams Belang en publicist. Hij is mede-samensteller en auteur van ‘De islam. Kritische essays over een politieke religie’ en van ‘Europa wankelt. De ontvoering van Europa door de EU‘.
ah oke, zoveel weet ik niet over politiek en het vlaams belang. maar wat hij in schrijft in zijn artikel is wel degelijkquote:Op vrijdag 23 augustus 2013 00:25 schreef arjan1212 het volgende:
Dat is niet nutteloos jongen, weleens van het vlaams belang gehoord ? die partij heette eerst Vlaams Blok, vergelijkbaar met de CD van Janmaat in die tijd..
Het is toch algemeen bekend dat Geert Wilders een fervente aanhanger is van het Joods nationalisme.quote:Op vrijdag 23 augustus 2013 00:18 schreef jundo het volgende:
[..]
zionisme? geert mag veel zijn maar hij is geen jood. zionisme is een joodse ideologie. Probeer dat maar eens te onderbouwen, de link tussen het Zionisme en Geert Wilders.
In de bijbel ook. In een boel hollywoodfilms ook.quote:de Koran staan gewelddadige en vijandige teksten die mensen in staat stellen om zelfmoordaanslagen te plegen en een heilige oorlog te beginnen.
Ga eens wat meer geschiedenis lezenquote:christenen dragen ook hun godsdienst uit en proberen dat te verspreiden maar daar hoeft al sinds 500 jaar niet nadrukkelijk bloed meer voor te vloeien.
En wat is er mis met zwart?quote:Op vrijdag 23 augustus 2013 09:50 schreef GibsonLesPaul88 het volgende:
Stuitende tt. Om over de OP maar te zwijgen.
Iets met de pot verwijt de ketel dat hij zwart ziet.
Om racistisch te zijn (ja, moslims zijn geen ras, maar het is een zeer vergelijkbare afkeer, verder heeft en het vaak genoeg over niet-westerse allochtonen, en is het gros van de PVV-aanhangers daar redelijk generaliserend in als het over moslims en niet-moslims uit niet-westerse landen gaat, behalve misschien Azië), hoef je immers niet meteen NSDAP of KKK-sympathieën te hebben.quote:“Racism is not merely a simplistic hatred. It is, more often, broad sympathy toward some and broader skepticism toward others...”
Ta-Nehisi Coates
Maar de titel van dit topic laat je in stand?quote:Op zaterdag 24 augustus 2013 15:49 schreef Hexagon het volgende:
Even een berg offtopic geblaat weggegooid
Hier ben ik het helemaal mee eens. Mensen niet wijzen op stommiteiten is de nieuwe vorm van politieke correctheid geworden.quote:Op vrijdag 23 augustus 2013 18:14 schreef Kenju het volgende:
Beste definitie van racisme m.i.:
[..]
Om racistisch te zijn (ja, moslims zijn geen ras, maar het is een zeer vergelijkbare afkeer, verder heeft en het vaak genoeg over niet-westerse allochtonen, en is het gros van de PVV-aanhangers daar redelijk generaliserend in als het over moslims en niet-moslims uit niet-westerse landen gaat, behalve misschien Azië), hoef je immers niet meteen NSDAP of KKK-sympathieën te hebben.
Wanneer je structureel dergelijk onderscheidend gedrag vertoont, moet je dat gewoon accepteren en erkennen dat je zo denkt. Maar tegenwoordig lijkt het wel het nieuwe politiek correct om mensen vooral niet op generaliserend gedrag te wijzen. Ook de onzin in termen van beleid mag niet zo genoemd worden. Niet geloven in global warming is een andere mening, en niet het debat ingaan met argumenten is gewoon een andere manier van 'slim debtteren' ipv het debat wijken. De bias van het redelijke. We mogen dingen niet meer stom, dom of onzinnig noemen.
Mein Kampf lijkt meer op iets van de PvdA dan van iets anders.quote:Op maandag 12 augustus 2013 09:55 schreef KoosVogels het volgende:
Wat mij betreft heeft deze historicus helemaal gelijk. Propaganda van de nazi's en dat van de PVV tonen veel overeenkomsten. Ze zoeken op dezelfde manier een makkelijke zondebok.
In hoeverre vinden jullie de PVV een gevaar? Is de partij fascistisch? Zijn er inderdaad overeenkomsten te vinden tussen de NSDAP en de PVV?
Zoals de TT al suggereert vind ik de PVV eigenlijk gewoon de nazi's van deze tijd en dienen we deze groep goed in de gaten te houden. Gelukkig hebben ze nog geen electoraal succes geboekt, maar het aantal virtuele zetels doet me toch even schrikken.
Als bepaalde vergelijkingen mogelijk zijn, waarom het dan afdoen onder het mom van 'òòòò`, dat mag niet, dat is een Godwiiiiiin!!!!'? Falsifieer gewoon een stelling met de kracht van het argument ipv met dit soort dooddoeners. De vergelijking vergt niet het door de PVV oppakken en vergassen van Joden hoor...quote:Op zaterdag 7 september 2013 19:55 schreef manmakker het volgende:
Wie de NSDAP met de PVV vergelijkt heeft overduidelijk gespijbeld tijdens de geschiedenislessen.
Als bepaalde vergelijkingen mogelijk zijn, waarom het dan afdoen onder het mom van 'òòòò`, dat mag niet, dat is een Godwiiiiiin!!!!'? Falsifieer gewoon een stelling met de kracht van het argument ipv met dit soort dooddoeners. De vergelijking vergt niet het door de PVV oppakken en vergassen van Joden hoor... De kolderieke 'argumenten' waarmee CynicusRomanticusRob dit topic omhoog trapt slaan dan ook alles. Sowieso snapt hij niet helemaal hoe het hier op FOK! werkt:quote:Op zaterdag 7 september 2013 19:55 schreef manmakker het volgende:
Wie de NSDAP met de PVV vergelijkt heeft overduidelijk gespijbeld tijdens de geschiedenislessen.
Je postgeschiedenis doet vermoeden dat je nog niet zo lang op FOK!, dus ik zal het je maar even vertellen aangezien het nog niet tot je gekomen was: Dit soort gekscherende, provocerende, snerende, en anderszins aparte titels zijn vrij normaal hier op FOK!. Hoe gekker, hoe beter. Het zegt niets over de mening van degene die het gepost heeft. Vaker zal het juist tegengesteld zijn dan niet.quote:Op zaterdag 7 september 2013 17:39 schreef CynicusRomanticusRob het volgende:
En de titel van je topic zegt ook genoeg. Waarom 'mag' dat wel?
Wie de overeenkomsten tussen de manier van politiek bedrijven en het inspelen op de onderbuik door de PVV en de wijze waarop de vroege NSDAP hetzelfde deed, niet ziet, zou er goed aan doen eens een echt boek over die tijd te lezen.quote:Op zaterdag 7 september 2013 19:55 schreef manmakker het volgende:
Wie de NSDAP met de PVV vergelijkt heeft overduidelijk gespijbeld tijdens de geschiedenislessen.
Ik had het over de ideologie, daar ging de discussie ook over.quote:Op zondag 8 september 2013 00:54 schreef Lord_Vetinari het volgende:
[..]
Wie de overeenkomsten tussen de manier van politiek bedrijven en het inspelen op de onderbuik door de PVV en de wijze waarop de vroege NSDAP hetzelfde deed, niet ziet, zou er goed aan doen eens een echt boek over die tijd te lezen.
Ondertussen al een boek gevonden?quote:Op zondag 8 september 2013 00:54 schreef Lord_Vetinari het volgende:
[..]
Wie de overeenkomsten tussen de manier van politiek bedrijven en het inspelen op de onderbuik door de PVV en de wijze waarop de vroege NSDAP hetzelfde deed, niet ziet, zou er goed aan doen eens een echt boek over die tijd te lezen.
Dat er overeenkomsten zijn, lijkt me evident.quote:
Mussert wordt in de literatuur omschreven als een typische Nederlandse kleinburger, liberaal op materieel vlak, conservatief op immaterieel vlak. In de tijd dat de NSB (1931) werd opgericht, ten einde van de economische malaise na de beurskrach van 1929, liep hij vooral te hoop tegen de democratie en het veelpartijen parlementarisme, dat men decadent en verworden achtte, niet in staat om de gevolgen van de economische malaise op te lossen. Hierin stond hij btw lang niet alleen.quote:Op maandag 12 augustus 2013 23:31 schreef remlof het volgende:
[..]
Wilders is een opportunist, hij weet dat ie geld kan halen bij de joodse lobby en stemmen kan winnen bij het afgeven op de islam. Wat dat betreft is ie niet veel anders dan Mussert van de NSB die z'n geld haalde bij de Duitsers en stemmen probeerde te winnen bij het afgeven op de joden.
Hoewel dat laatste bij de NSB pas kwam toen Mussert zag hoevel succes Hitler daar mee had.
Er bestaat ook een overeenkomst tussen de pvda en Stalin....quote:Op zondag 8 september 2013 12:38 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Dat er overeenkomsten zijn, lijkt me evident.
De PVV probeert de islam neer te zetten als een gevaar. De nazi's deden hetzelfde met het jodendom.
Betekent dit dat de twee partijen hetzelfde zijn? Nee, alleen dat er overeenkomsten bestaan tussen de twee.
Dat had ook wel te maken met de nieuwe koers onder Rost van Tonningen. Openlijk antisemitisme, agressie, het rancuneuze taaltje en de steun aan Mussolini's inval in Abessinië werden te onfatsoenlijk gevonden. De NSB isoleerde zichzelf op die manier.quote:Op zondag 8 september 2013 12:48 schreef Ryan3 het volgende:
De hoogste verkiezingsuitslag die de NSB ooit behaald heeft was in de provinciale staten verkiezingen van (ik meen) 1935 en dat reikte niet verder dan 8%. Nederland was te verzuild om een doorbraak te kunnen bewerkstelligen... Na 1935 kabbelde de aanhang van de NSB dan ook weer snel af.
Ja, hoewel Rost van Tonningen natuurlijk wel de man van de overkant was (de Nederlandse SS, gehuisvest aan de overkant van het NSB-hoofdkwartier in Utrecht)... En volgens mij begon de radicalisering van Rost pas op een later moment, toen de Duitsers Nederland al hadden bezet... dacht ik.quote:Op zondag 8 september 2013 13:18 schreef Nibb-it het volgende:
[..]
Dat had ook wel te maken met de nieuwe koers onder Rost van Tonningen. Openlijk antisemitisme, agressie, het rancuneuze taaltje en de steun aan Mussolini's inval in Abessinië werden te onfatsoenlijk gevonden. De NSB isoleerde zichzelf op die manier.
Bij de Provinciale Staten-verkiezingen van '39 haalden ze nog maar een percentage van een procent of 3,5. De communisten haalden toen 3,2 procent.
De verzuiling zat toen nog stevig in het zadel...quote:In de kerk werd er natuurlijk ook wel even op gewezen dat stemmen op fascisten en communisten niet de bedoeling was - het kostte je je sacramenten.
Fout!quote:Op zaterdag 7 september 2013 21:31 schreef Kenju het volgende:
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 september 2013 17:39 schreef CynicusRomanticusRob het volgende:
En de titel van je topic zegt ook genoeg. Waarom 'mag' dat wel?
Je postgeschiedenis doet vermoeden dat je nog niet zo lang op FOK!, dus ik zal het je maar even vertellen aangezien het nog niet tot je gekomen was: Dit soort gekscherende, provocerende, snerende, en anderszins aparte titels zijn vrij normaal hier op FOK!. Hoe gekker, hoe beter. Het zegt niets over de mening van degene die het gepost heeft. Vaker zal het juist tegengesteld zijn dan niet.
Dat kunnen of willen figuren zoals Koos Vogels en Lord Vetinari niet. Anders verliezen ze hun zondebokje Wilders, die ze net zo hard nodig hebben zoals de nazi's hun zondebokken nodig hadden. Of ze komen erachter dat ze zelf overeenkomsten hebben met Hitler/NSDAP/nazi's.quote:Op zondag 8 september 2013 12:23 schreef manmakker het volgende:
[..]
Ik had het over de ideologie, daar ging de discussie ook over.
Om op jouw punt te komen, ik zie vooralsnog geen knokploegen die communisten klop geven. Laat staan dat ze door de straten marcheren in PVV uniform. Bij deze dus nog een keer het advies om je te verdiepen in de desbetreffende tijd.
Wilders probeert ons te waarschuwen voor de Islam. Churchill deed precies hetzelfde, maar waarschuwde het volk dan voor de nazi's.quote:Op zondag 8 september 2013 12:38 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Dat er overeenkomsten zijn, lijkt me evident.
De PVV probeert de islam neer te zetten als een gevaar. De nazi's deden hetzelfde met het jodendom.
Betekent dit dat de twee partijen hetzelfde zijn? Nee, alleen dat er overeenkomsten bestaan tussen de twee.
quote:Op zondag 8 september 2013 12:38 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Dat er overeenkomsten zijn, lijkt me evident.
De PVV probeert de islam neer te zetten als een gevaar. De nazi's deden hetzelfde met het jodendom.
Betekent dit dat de twee partijen hetzelfde zijn? Nee, alleen dat er overeenkomsten bestaan tussen de twee.
Ja en Nee. Zinloos is het sowieso, want met ouwehoeren wordt toch geen misdaad opgelost. Maar dat er een link is tussen de Marokkaanse berover en islam/sharia is duidelijk. Maar domme mensen zullen dat nooit zien. Ook niet als een Marokkaan het hun vertelt.quote:Op zondag 8 september 2013 13:01 schreef KoosVogels het volgende:
Als een Marokkaan een oud oma'tje berooft, dan is het toch zinloos om te ouwehoeren over de tsunami van islamisering en te waarschuwen voor de sharia?
helemaal niet onder het mom van 'o dat mag niet', lees mijn reactie maar.quote:Op zaterdag 7 september 2013 21:26 schreef Kenju het volgende:
[..]
Als bepaalde vergelijkingen mogelijk zijn, waarom het dan afdoen onder het mom van 'òòòò`, dat mag niet, dat is een Godwiiiiiin!!!!'? Falsifieer gewoon een stelling met de kracht van het argument ipv met dit soort dooddoeners. De vergelijking vergt niet het door de PVV oppakken en vergassen van Joden hoor...
Wie de overeenkomsten tussen de manier van politiek bedrijven en het inspelen op de onderbuik door de PvdA en de wijze waarop de vroege NSDAP hetzelfde deed, niet ziet, zou er goed aan doen eens een echt boek over die tijd te lezen.quote:Op zondag 8 september 2013 00:54 schreef Lord_Vetinari het volgende:
[..]
Wie de overeenkomsten tussen de manier van politiek bedrijven en het inspelen op de onderbuik door de PVV en de wijze waarop de vroege NSDAP hetzelfde deed, niet ziet, zou er goed aan doen eens een echt boek over die tijd te lezen.
Jochie, als jij net zoveel boeken over nazi Duitsland had gelezen als ik, zou je niet zulke stomme opmerkingen maken.quote:
Btw ot; neem jij nog steeds zoveel boeken mee op vakantie, of tegenwoordig ook op de e-reader of tablet?quote:Op zondag 8 september 2013 15:19 schreef Lord_Vetinari het volgende:
[..]
Jochie, als jij net zoveel boeken over nazi Duitsland had gelezen als ik, zou je niet zulke stomme opmerkingen maken.
Beide. Ik heb graag een boek vast. Aardig boek over Eichmann gelezen deze vakantie, niet spectaculair goed, maar redelijk.quote:Op zondag 8 september 2013 15:21 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Btw ot; neem jij nog steeds zoveel boeken mee op vakantie, of tegenwoordig ook op de e-reader of tablet?
Scheelt veel bagage iig,quote:Op zondag 8 september 2013 15:23 schreef Lord_Vetinari het volgende:
[..]
Beide. Ik heb graag een boek vast. Aardig boek over Eichmann gelezen deze vakantie, niet spectaculair goed, maar redelijk.
Nee, een Nederlander. Boek even niet bij de hand.quote:Op zondag 8 september 2013 15:24 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Scheelt veel bagage iig,
...van Cesarani?
O, geschreven na dat boek van Cesarani? (die denk ik ongeveer 8 jaar oud is)quote:Op zondag 8 september 2013 15:27 schreef Lord_Vetinari het volgende:
[..]
Nee, een Nederlander. Boek even niet bij de hand.
Keine Ahnung. Van wanneer is Ceserani?quote:Op zondag 8 september 2013 15:27 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
O, geschreven na dat boek van Ceserani?
8 jaar oud, wacht even, nee 9 jaar oud... de definitieve biografie noemt de Nederlandse ondertitel het...quote:Op zondag 8 september 2013 15:28 schreef Lord_Vetinari het volgende:
[..]
Keine Ahnung. Van wanneer is Ceserani?
Ik zal eens gaan zoeken. Maar dit boek is recenter en handelt meer over Eichmann als ambtenaar. Zijn daden afgezet tegen zijn verdediging in Jeruzalem.quote:Op zondag 8 september 2013 15:30 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
8 jaar oud, wacht even, nee 9 jaar oud... de definitieve biografie noemt de Nederlandse ondertitel het...
Op zich interessant heb er een topic over geopend...
Okee, ben benieuwd.quote:Op zondag 8 september 2013 15:32 schreef Lord_Vetinari het volgende:
[..]
Ik zal eens gaan zoeken. Maar dit boek is recenter en handelt meer over Eichmann als ambtenaar. Zijn daden afgezet tegen zijn verdediging in Jeruzalem.
En dus...... demoniseer jij Melkert en de PvdA ?quote:Op zondag 8 september 2013 14:39 schreef CynicusRomanticusRob het volgende:
[..]
Wie de overeenkomsten tussen de manier van politiek bedrijven en het inspelen op de onderbuik door de PvdA en de wijze waarop de vroege NSDAP hetzelfde deed, niet ziet, zou er goed aan doen eens een echt boek over die tijd te lezen.
Beste voorbeeld vind ik nog altijd Melkert en de demonisering van Pim Fortuyn. Lekker ongegeneerd iemand onterecht zwart maken, zoals de nazi's ook deden.
Het kolderieke van deze stelling gaat enorm ver. KoosVogels elimineert andersdenkenden? Vertel?quote:Op zondag 8 september 2013 14:22 schreef CynicusRomanticusRob het volgende:
[..]
Fout!
Een Koos Vogels heeft een hekel aan PVV, omdat hij gelooft dat het nazi's zijn. Vervolgens hanteert hij zelf een denkwijze van de nazi's, namelijk andersdenkenden elimineren.
En jij denkt dat een dergelijk topic om de titel verwijderd zou worden? Ik weet zeker van niet.quote:Een impressie:
Koos Vogels = Nazi #2 Wie o wie elimineert Voos Kogels?
Vertel, wat is die link precies? In neem aan dat het verder gaat dan dat een Marokkaan waarschijnlijk moslim is. Ik ben benieuwd...quote:Op zondag 8 september 2013 14:31 schreef CynicusRomanticusRob het volgende:
Maar dat er een link is tussen de Marokkaanse berover en islam/sharia is duidelijk.
Die hele term 'onderbuik' is generaal goed geworden juist doordat Fortuyn kwam met het aanspreken op emoties. En de PVV gaat een hele stap verder met allerlei schijnverbanden en het negeren van causaliteiten in het voeren van een degelijk argument. Fortuyn demoniseerde ook de PvdA, net als de PVV. Het gegeven dat jij het hebt over de PvdA terwijl de nadere partijen net zo goed op de LPF in gingen, terwijl Fortuyn dat andersom deed tegen de linkse partijen waardoor mensen zoals jij het steeds hebben over 'linkse partijen' (der VVD heeft meer dan wie dan ook in de regering gezeten, en het CDA heeft de meeste kabinetten gehad. We hebben welgeteld één kabinet gehad dat als links te omschrijven is, en àlle grote immigratiegolven uit zowel de voormalige kolonies als hij het Middellandse Zee gebied zijn onder regeringen gebeurd die rechts van het midden stonden) is veelzeggend.quote:Op zondag 8 september 2013 14:39 schreef CynicusRomanticusRob het volgende:
[..]
Wie de overeenkomsten tussen de manier van politiek bedrijven en het inspelen op de onderbuik door de PvdA en de wijze waarop de vroege NSDAP hetzelfde deed, niet ziet, zou er goed aan doen eens een echt boek over die tijd te lezen.
Beste voorbeeld vind ik nog altijd Melkert en de demonisering van Pim Fortuyn. Lekker ongegeneerd iemand onterecht zwart maken, zoals de nazi's ook deden.
Ik heb er genoeg gelezen. Echter hoef je geen belezen persoon te zijn om te zien dat de vergelijking van jou te simpel is. In elke Nederlandse partij kan je wel iets terugvinden waar de nazi's voorstander van zijn geweest, de PVV is wat dat betreft geen unicum.quote:Op zondag 8 september 2013 15:19 schreef Lord_Vetinari het volgende:
[..]
Jochie, als jij net zoveel boeken over nazi Duitsland had gelezen als ik, zou je niet zulke stomme opmerkingen maken.
Klopt.quote:Op zondag 8 september 2013 14:27 schreef CynicusRomanticusRob het volgende:
[..]
Wilders probeert ons te waarschuwen voor de Islam. Churchill deed precies hetzelfde, maar waarschuwde het volk dan voor de nazi's.
Betekent dit dat Wilders en Churchill hetzelfde zijn? Nee, alleen dat er overeenkomsten bestaan tussen de twee.
Jij mag best PVV stemmen Scorp. No problemo.quote:
Nee, jouw beeld is te simpel. Jij kunt niet verder denken dan knokploegen en marcherende troepen en et in elkaar rammen van tegenstanders. Je kunt genoeg boeken gelezen ebben (tipje: probeer er eens een paar die niet in stripvorm zijn), dat wil niet zeggen dat je ze ook snapt. Of dat je zelfs maar begrijpt wat je leest, blijkbaar. Anders zou je inderdaad inzien dat er subtiele overeenkomsten bestaan tussen de wijze van opereren van de NSDAP in de vroege jaren en het opereren van de PVV. En dat dat op een andere manier is dan wat de normalere partijen in Nederland doen.quote:Op zondag 8 september 2013 15:54 schreef ems. het volgende:
[..]
Ik heb er genoeg gelezen. Echter hoef je geen belezen persoon te zijn om te zien dat de vergelijking van jou te simpel is. In elke Nederlandse partij kan je wel iets terugvinden waar de nazi's voorstander van zijn geweest, de PVV is wat dat betreft geen unicum.
Maargoed, hou jezelf vooral voor dat jij het bij het rechte eind hebt omdat je veel boekjes hebt gelezen. Zo claimde ik ook dat ik meer wist van een onderwerp dan anderen toen ik 14 was
En dat Churchill iets meer een punt had dan Wilders. En ongeveer 300 keer zo intelligent was.quote:Op zondag 8 september 2013 16:31 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Klopt.
Hoewel Churchill geen hele campagne eromheen bouwde.
Het grote verschil is dat Wilders een specifieke bevolkingsgroep als doelwit heeft en daar verschillende militaristische termen (strijd, gevaar, oorlog) niet bij schuwt. Dit zie je de andere partijen niet doen. Verder speelt hij een propagandaspel waarbij hij zich baseert op retoriek van verschillende duidelijke xenofobe bronnen en is het ook een gegeven dat hij vist in de vijver van idiote extremistische geluiden (kopvod) en ook zijn sympathisanten daar heeft zelfs mensen waarmee hij niet geassocieerd wil worden.quote:Op zondag 8 september 2013 15:54 schreef ems. het volgende:
[..]
Ik heb er genoeg gelezen. Echter hoef je geen belezen persoon te zijn om te zien dat de vergelijking van jou te simpel is. In elke Nederlandse partij kan je wel iets terugvinden waar de nazi's voorstander van zijn geweest, de PVV is wat dat betreft geen unicum.
Maargoed, hou jezelf vooral voor dat jij het bij het rechte eind hebt omdat je veel boekjes hebt gelezen. Zo claimde ik ook dat ik meer wist van een onderwerp dan anderen toen ik 14 was
Baseer jij je altijd op aannames? Vandaar.quote:Op zondag 8 september 2013 16:39 schreef Lord_Vetinari het volgende:
[..]
Nee, jouw beeld is te simpel. Jij kunt niet verder denken dan knokploegen en marcherende troepen en et in elkaar rammen van tegenstanders.
Blijkbaar begrijp ik het dan nog net iets beter dan jij. Die vergelijking is prima door te trekken naar andere partijen. Dat jij er anti-wilders retoriek van maakt moet je verder zelf weten maar dat maakt het aanstippen van die overeenkomsten niet bijster relevant.quote:Je kunt genoeg boeken gelezen ebben (tipje: probeer er eens een paar die niet in stripvorm zijn), dat wil niet zeggen dat je ze ook snapt. Of dat je zelfs maar begrijpt wat je leest, blijkbaar. Anders zou je inderdaad inzien dat er subtiele overeenkomsten bestaan tussen de wijze van opereren van de NSDAP in de vroege jaren en het opereren van de PVV. En dat dat op een andere manier is dan wat de normalere partijen in Nederland doen.
Ironisch genoeg is dat precies wat je doet.quote:Alleen vereist dat wat meer dan domweg 1:1 vergelijkingen blaten
Dat er overeenkomsten zijn trek ik dan ook totaal niet in twijfel. Het is de relevantie van die overeenkomsten die sterk overtrokken worden waar ik hoofdpijn van krijg.quote:en vervolgens triomfantelijk kraaien dat het allemaal niet waar is. Helaas voor jou zijn vele historici en andere wetenschappers dezelfde mening toegedaan..
Je snapt mijn punt nog steeds niet, of wil het niet zien.quote:Op zondag 8 september 2013 13:01 schreef KoosVogels het volgende:
Als een Marokkaan een oud oma'tje berooft, dan is het toch zinloos om te ouwehoeren over de tsunami van islamisering en te waarschuwen voor de sharia?
Verder hadden de Duitsers, in hun ogen althans, wel degelijk reden om de joden te haten. Of je dat nu terecht vindt of niet, doet niet terzake. Feit blijft dat Duitsers genoeg reden zagen om joden intens te haten.
Ik snap het heel goed.quote:Op zondag 8 september 2013 19:38 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Je snapt mijn punt nog steeds niet, of wil het niet zien.
Juist en ik snap jou ook wel met je punt dat Wilders blind polariseert, maar dat doe jij precies hetzelfde door hem als nazi weg te zetten en zijn volger als nazis.quote:Op zondag 8 september 2013 19:45 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Ik snap het heel goed.
Volgens jou waren joden lieve, goed geïntegreerde mensen. Dat terwijl Marokkanen overlast veroorzaken en mensen in elkaar beuken.
Daarom is er volgens jou geen vergelijking te maken.
Maar ik vrees dat jij mijn punt dan niet snapt.
Neuh.quote:Op zondag 8 september 2013 19:52 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Juist en ik snap jou ook wel met je punt dat Wilders blind polariseert, maar dat doe jij precies hetzelfde door hem als nazi weg te zetten en zijn volger als nazis.
Exact, want mensen met dit soort vergelijkingen en oproepen zorgen er juist voor dat het gaat escaleren.quote:Op zondag 8 september 2013 19:59 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Neuh.
Ik constateer slechts dat Wilders moslims op dezelfde manier 'framed' als de nazi's deden met joden.
Ik heb het niet over treinen en kampen ofzo.
Maar ik snap best dat die vergelijking jou ongemakkelijk maakt.
Misschien moet je je wat meer verdiepen in het vooroorlogse Duitsland.quote:Op zondag 8 september 2013 20:01 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Exact, want mensen met dit soort vergelijkingen en oproepen zorgen er juist voor dat het gaat escaleren.
Ik heb Wilders nog niet horen roepen 'wie elimineert dat stuk stront op de scooter die die oma heeft gerooft'. Athans, niet openbaar.
quote:Op zondag 8 september 2013 20:03 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Misschien moet je je wat meer verdiepen in het vooroorlogse Duitsland.
Dan begrijp ik niet goed dat je geen gelijkenissen ziet tussen de door de nazi's gebruikte retoriek en die van Wilders en consorten.quote:Op zondag 8 september 2013 20:05 schreef Red_85 het volgende:
[..]![]()
Dude, ik doe zowat niet anders. Ik ben inmiddels de wereldoorlogen niet als 2 entiteiten gaan zien, maar als 2 delen van een oorlog. En ik weet ook van de spanningen die in de vroege 19de eeuw aan de grondslag 14-18 hebben gelegen.
Neuh, dat zit wel goed Koosje.
Wat is je punt? Hij benoemd wat punten, die andere politieke partijen niet willen benoemen en stelt af en toe wat vragen. Voor de rest blaft hij alleen maar en bijt niet. Hij roept niet op tot geweld, heeft geen stormafdeling en loopt niet te marcheren door Amsterdam Nieuw West met 100.000 man.quote:Op zondag 8 september 2013 20:08 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Dan begrijp ik niet goed dat je geen gelijkenissen ziet tussen de door de nazi's gebruikte retoriek en die van Wilders en consorten.
Of je wilt het niet zien. Dat kan natuurlijk ook.
Hij zet moslims neer als een gevaar die stiekem het westen willen onderwerpen. Als een vijfde colonne dus.quote:Op zondag 8 september 2013 20:11 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Wat is je punt? Hij benoemd wat punten, die andere politieke partijen niet willen benoemen en stelt af en toe wat vragen. Voor de rest blaft hij alleen maar en bijt niet. Hij roept niet op tot geweld, heeft geen stormafdeling en loopt niet te marcheren door Amsterdam Nieuw West met 100.000 man.
Naja, gezien de doelen van de sharia en de orthodoxe moslims, heeft Wilders een punt. Dat kunnen we niet ontkennen.quote:Op zondag 8 september 2013 20:18 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Hij zet moslims neer als een gevaar die stiekem het westen willen onderwerpen. Als een vijfde colonne dus.
Als Wilders enkel had geroepen dat die scooterklootzakjes een probleem vormen en hard aangepakt moeten worden, dan was er niets aan de hand.
Als je serieus denkt dat 1000 fanatieke moslims de democratie in Nederland omver kunnen werpen dan heb je minachting voor het Nederlandse volk. Wilders is een volksverrader.quote:Op zondag 8 september 2013 21:27 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Naja, gezien de doelen van de sharia en de orthodoxe moslims, heeft Wilders een punt. Dat kunnen we niet ontkennen.
Hmm, als ik nu zie hoe makkelijk vrijheden worden ingeperkt, privacy naar de klote wordt geholpen en alsmaar meer belasting wordt geheven zonder slag of tegenstoot. Dan denk ik inderdaad dat de gemiddelde Nederlander een lafaard is.quote:Op zondag 8 september 2013 21:28 schreef gelly het volgende:
[..]
Als je serieus denkt dat 1000 fanatieke moslims de democratie in Nederland omver kunnen werpen dan heb je minachting voor het Nederlandse volk.
Dat is denk ik jou persoonlijke mening, want hij wil juist zijn eigen volk beschermen. Denk niet dat je dan een verrader van je eigen volk bent.quote:Wilders is een volksverrader.
Hoezo 'verrader' ?quote:Op zondag 8 september 2013 21:28 schreef gelly het volgende:
[..]
Als je serieus denkt dat 1000 fanatieke moslims de democratie in Nederland omver kunnen werpen dan heb je minachting voor het Nederlandse volk. Wilders is een volksverrader.
De historie zit propvol met mensen die het eigen volk willen redden, beschermen, vrijheid en welvaart willen geven..... maar ineens met de bezetters gingen heulen.quote:Op zondag 8 september 2013 21:35 schreef Red_85 het volgende:
Dat is denk ik jou persoonlijke mening, want hij wil juist zijn eigen volk beschermen. Denk niet dat je dan een verrader van je eigen volk bent.
Welke grote vijand wil nu Moskou veroveren dan? Wat is je context?quote:Op zondag 8 september 2013 21:41 schreef Bluesdude het volgende:
[..]
De historie zit propvol met mensen die het eigen volk willen redden, beschermen, vrijheid en welvaart willen geven..... maar ineens met de bezetters gingen heulen.
In Nederland kennen we de patriotten van de 18e eeuw die knechtjes werden van Napoleon en de NSB was nog niet eens zo lang geleden.
Ik gaf beschrijvingen van landverraad in Nederland uit het verledenquote:Op zondag 8 september 2013 21:43 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Welke grote vijand wil nu Moskou veroveren dan? Wat is je context?
Vaderlandsliefde is inderdaad op verschillende manieren in te vullen. Kan per persoon iets heel anders betekenen. Ik denk dat zowel Wilders als Marijnissen zichzelf een patriot vinden, al heeft die eerste moeite om iets positiefs te zeggen waar hij zelf niets mee te maken heeft. Ik weet niet wat een goede term voor zoiemand is. 'Egocentrist' dekt de lading slechts gedeeltelijk. Inderdaad ziet hij zijn eigen ideeën als de norm. Maar iets wat anderen hebben gedaan, zal hij nooit aanspreken, ook hele simpele zaken als bijv. het Nederlands elftal.quote:Op zondag 8 september 2013 21:41 schreef Bluesdude het volgende:
[..]
De historie zit propvol met mensen die het eigen volk willen redden, beschermen, vrijheid en welvaart willen geven..... maar ineens met de bezetters gingen heulen.
In Nederland kennen we de patriotten van de 18e eeuw die knechtjes werden van Napoleon en de NSB was nog niet eens zo lang geleden.
Wilders als landverrader beschouwen is ook weer te veel van het goede. Doe dat maar niet'.
Discriminerend volksmennertje is mooi genoeg voor hem
Leugenaar.quote:Op zondag 8 september 2013 15:34 schreef Bluesdude het volgende:
[..]
En dus...... demoniseer jij Melkert en de PvdA ?
Melkert heeft Fortuyn niet gedemoniseerd. Hooguit iets recht-toe-recht-aan geroepen.
Maar Fortuyn was daar beter in....hij had meer demonisatietalent .
Nooit van machinegeweren gehoord? Moet jij dan eens zien hoe bang het Nederlands volk gaat worden. En mocht je 1000 fanatieke moslims niet genoeg vinden, hoeveel dan wel?quote:Op zondag 8 september 2013 21:28 schreef gelly het volgende:
[..]
Als je serieus denkt dat 1000 fanatieke moslims de democratie in Nederland omver kunnen werpen dan heb je minachting voor het Nederlandse volk. Wilders is een volksverrader.
Ik vind 1000 fanatieke PVV'ers nog veel enger.quote:Op maandag 9 september 2013 00:30 schreef CynicusRomanticusRob het volgende:
[..]
Nooit van machinegeweren gehoord? Moet jij dan eens zien hoe bang het Nederlands volk gaat worden. En mocht je 1000 fanatieke moslims niet genoeg vinden, hoeveel dan wel?
EN ik vind 1000 remloffen nog veel enger.quote:Op maandag 9 september 2013 00:44 schreef remlof het volgende:
[..]
Ik vind 1000 fanatieke PVV'ers nog veel enger.
Die zijn veel te versplinterd om de 1000 op de been te krijgen.quote:Op maandag 9 september 2013 00:30 schreef CynicusRomanticusRob het volgende:
[..]
Nooit van machinegeweren gehoord? Moet jij dan eens zien hoe bang het Nederlands volk gaat worden. En mocht je 1000 fanatieke moslims niet genoeg vinden, hoeveel dan wel?
Ja, we hebben gezien waar dat toe leidt met de polder-taqiyya.quote:Op maandag 9 september 2013 00:52 schreef CynicusRomanticusRob het volgende:
Anti-PVVers mogen zich eens eerst verdiepen in de Islam voordat ze hun domme mening verkondigen over Wilders/PVV.
Ik pis niet door brievenbussen hoor.quote:Op maandag 9 september 2013 00:51 schreef CynicusRomanticusRob het volgende:
[..]
EN ik vind 1000 remloffen nog veel enger.
als er 2 extremisten met machinegeweren word gezien, dan rukt de aivd , politie, enz massaal uitquote:Op maandag 9 september 2013 00:30 schreef CynicusRomanticusRob het volgende:
[..]
Nooit van machinegeweren gehoord? Moet jij dan eens zien hoe bang het Nederlands volk gaat worden. En mocht je 1000 fanatieke moslims niet genoeg vinden, hoeveel dan wel?
Maar jij hebt geen problemen met 1000 machinegeweren in de handen van 1000 fanatiek moslims.quote:Op maandag 9 september 2013 00:59 schreef remlof het volgende:
[..]
Ik pis niet door brievenbussen hoor.
Het is niet reeel , dat gaat gewoon niet gebeuren, zodra er een paar rondlopen, komt justitie gelijk in actiequote:Op maandag 9 september 2013 01:01 schreef CynicusRomanticusRob het volgende:
[..]
Maar jij hebt geen problemen met 1000 machinegeweren in de handen van 1000 fanatiek moslims.
Niet meer dan met 1000 machinegeweren in de handen van 1000 domme kaalkopjes, nee.quote:Op maandag 9 september 2013 01:01 schreef CynicusRomanticusRob het volgende:
[..]
Maar jij hebt geen problemen met 1000 machinegeweren in de handen van 1000 fanatiek moslims.
Maar als er te veel extremisten zijn, worden het ware No-Go area's. Zoals in Marseille. En op een gegeven moment zijn er meer extremisten dan agenten/AIVDers, en dan gaat het land naar een burgeroorlog.quote:Op maandag 9 september 2013 01:00 schreef arjan1212 het volgende:
[..]
als er 2 extremisten met machinegeweren word gezien, dan rukt de aivd , politie, enz massaal uit
zoals met de hofstad groep
Hoeveel skinheads heb jij in je hele leven gezien ?quote:Op maandag 9 september 2013 01:02 schreef remlof het volgende:
[..]
Niet meer dan met 1000 machinegeweren in de handen van 1000 domme kaalkopjes, nee.
Daarom. Maar met een partij die zich ontwikkeld als de NSDAP deed heb ik wel moeite.quote:Op maandag 9 september 2013 01:02 schreef arjan1212 het volgende:
[..]
Het is niet reeel , dat gaat gewoon niet gebeuren, zodra er een paar rondlopen, komt justitie gelijk in actie
En in hoeveel landen zorgen 1000 domme kaalkopjes al voor een burgeroorlog of terroristische aanslagen of 'gewone' bedreigingen?quote:Op maandag 9 september 2013 01:02 schreef remlof het volgende:
[..]
Niet meer dan met 1000 machinegeweren in de handen van 1000 domme kaalkopjes, nee.
Genoeg, steeds met spandoeken met "eigen volk eerst". Nou dat geteisem is niet mijn volkquote:Op maandag 9 september 2013 01:03 schreef arjan1212 het volgende:
[..]
Hoeveel skinheads heb jij in je hele leven gezien ?
Ze hebben al voor een wereldoorlog en het uitroeien van 6 miljoen joden gezorgd, lijkt me genoeg.quote:Op maandag 9 september 2013 01:04 schreef CynicusRomanticusRob het volgende:
[..]
En in hoeveel landen zorgen 1000 domme kaalkopjes al voor een burgeroorlog of terroristische aanslagen of 'gewone' bedreigingen?
Rusland misschien ?quote:Op maandag 9 september 2013 01:04 schreef CynicusRomanticusRob het volgende:
[..]
En in hoeveel landen zorgen 1000 domme kaalkopjes al voor een burgeroorlog of terroristische aanslagen of 'gewone' bedreigingen?
Met die redenatie is iedere Nederlander een pedofiel. Komt qua percentage nog redelijk overeen ook.quote:Op maandag 9 september 2013 01:04 schreef CynicusRomanticusRob het volgende:
[..]
En in hoeveel landen zorgen 1000 domme kaalkopjes al voor een burgeroorlog of terroristische aanslagen of 'gewone' bedreigingen?
En ik heb moeite met mensen die denken dat er een nieuwe NSDAP aan zou kunnen komen en Wilders dan een nieuwe Hitler zou kunnen zijn. Want mensen die zo dom zijn, kunnen echt in allerlei leugens geloven met alle gevolgen van dien. Daarom zijn 1000 remloffen het engst.quote:Op maandag 9 september 2013 01:04 schreef remlof het volgende:
[..]
Daarom. Maar met een partij die zich ontwikkeld als de NSDAP deed heb ik wel moeite.
Dit is het verleden en ligt achter ons, we leven in het hier en nu. Ik heb het dus over nu. De '1000 kaalkopjes' die een WO en het uitroeien van 6 miljoen joden op hun naam staan zijn nergens meer aan de macht en zijn ook nergens een gevaar.quote:Op maandag 9 september 2013 01:06 schreef remlof het volgende:
[..]
Ze hebben al voor een wereldoorlog en het uitroeien van 6 miljoen joden gezorgd, lijkt me genoeg.
America ziet dat toch anders, moslimsterrorisme staat pas op plaats 2 op nr1 staan de amerikaanse rechtsen.. zoals mcveigh enzquote:Op maandag 9 september 2013 01:13 schreef CynicusRomanticusRob het volgende:
[..]
Dit is het verleden en ligt achter ons, we leven in het hier en nu. Ik heb het dus over nu. De '1000 kaalkopjes' die een WO en het uitroeien van 6 miljoen joden op hun naam staan zijn nergens meer aan de macht en zijn ook nergens een gevaar.
En welke ambassade is onveilig voor mcveigh volgers? of welke cartoons mogen niet gemaakt worden van amerikaanse rechtsen?quote:Op maandag 9 september 2013 01:14 schreef arjan1212 het volgende:
[..]
America ziet dat toch anders, moslimsterrorisme staat pas op plaats 2 op nr1 staan de amerikaanse rechtsen.. zoals mcveigh enz
?quote:Op maandag 9 september 2013 01:10 schreef arjan1212 het volgende:
is er een criminaliteits probleem in Marseille ?
Verdiep je eens in de Islamquote:Op maandag 9 september 2013 01:07 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
Met die redenatie is iedere Nederlander een pedofiel. Komt qua percentage nog redelijk overeen ook.
en dat 'geteisem' dat de sharia in Nederland zou willen invoeren?quote:Op maandag 9 september 2013 01:05 schreef remlof het volgende:
[..]
Genoeg, steeds met spandoeken met "eigen volk eerst". Nou dat geteisem is niet mijn volk
zoals Piet Hein Donner ?quote:Op maandag 9 september 2013 01:22 schreef CynicusRomanticusRob het volgende:
[..]
en dat 'geteisem' dat de sharia in Nederland zou willen invoeren?
bijvoorbeeldquote:Op maandag 9 september 2013 01:26 schreef arjan1212 het volgende:
[..]
zoals Piet Hein Donner ?
http://www.elsevier.nl/Po(...)wil-ELSEVIER090899W/
Dat ook niet.quote:Op maandag 9 september 2013 01:22 schreef CynicusRomanticusRob het volgende:
[..]
en dat 'geteisem' dat de sharia in Nederland zou willen invoeren?
Ook zo'n heerlijke dooddoener.quote:Op maandag 9 september 2013 00:52 schreef CynicusRomanticusRob het volgende:
Anti-PVVers mogen zich eens eerst verdiepen in de Islam voordat ze hun domme mening verkondigen over Wilders/PVV.
Koos ben je toevallig blond?quote:Op maandag 9 september 2013 09:49 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Ook zo'n heerlijke dooddoener.
En ik heb een hakenkruis op m'n arm getatoeëerd.quote:
Hindoeist.quote:Op maandag 9 september 2013 09:56 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
En ik heb een hakenkruis op m'n arm getatoeëerd.
POL / Arnoud van Doorn (ex PVV) richt moslimpartij opquote:Op maandag 9 september 2013 00:52 schreef CynicusRomanticusRob het volgende:
Anti-PVVers mogen zich eens eerst verdiepen in de Islam voordat ze hun domme mening verkondigen over Wilders/PVV.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |