FOK!forum / Sport Algemeen / [Bodybuilding] (#240) Waar we dirty cutten
Luchtkokerdinsdag 24 juli 2012 @ 21:15
2utrudi.png

"Keep your purpose in mind, simply go to the gym and do your workout. Do it well and don't worry what other people are doing. Confidence will grow as you achieve." - Arnold Schwarzenegger

SPOILER: Algemeen
Als je besluit echt wat aan je lichaam te willen doen raad ik een ieder aan om het thuistrainen te vergeten. De middelen die je hebt zijn te beperkt, en zullen al snel niet genoeg zijn. Naar de sportschool dus! :P

Verwacht niet dat je na 2 maanden eruit ziet als onze grote vriend Arnold Schwarzenegger. Dit heeft allemaal veel tijd nodig, denk hierbij echt aan jaren!

Hou in het achterhoofd dat een mooi lichaam opbouwen niet alleen lukt met trainen. Voeding en rust zijn even belangrijk! Als 1 van deze 3 niet in orde is, haal je simpelweg bij lange na niet eruit wat erin zit.

Grof gezegd zijn er 2 redenen waarom mensen gaan trainen. Ze willen of gewicht verliezen, of juist massa aanzetten. Tuurlijk zijn er combinaties hiervan, maar dit is voor de meeste toch de eerste drijfveer.

Als wilt afvallen, ga je niet meteen met zware gewichten slepen. Cardio (lopen, roeien en fietsen) zal dan je eerste behoefte zijn. Dit in een rustig tempo, en minimaal een 1/2 uur. Echter is het aan te raden al redelijk ook met wat gewichten te gaan trainen. Dit omdat hoe meer spiermassa je hebt, hoe sneller je verbranding werken en hoe sneller je dus vetten kwijt raakt. Sluit echter wel je training af met een 1/2 uur (of meer) aan cardio erna.

Wil je massa aanzetten, dan gaan we niets met cardio doen, maar meteen met gewichten trainen. Korte en zware trainingen zijn het meest effectief dan.

Concentreer je altijd op één van bovenstaande redenen. Het is nutteloos om spieren aan te willen zetten en tegelijkertijd te willen afvallen. Voor het eerste is een calorieoverschot noodzakelijk, voor het tweede een calorietekort. Daarom is het verstandig in de wintermaanden flink te trainen/eten om spiermassa aan te zetten, en tegen de zomer d.m.v. cardio vet te verbranden (en zo weinig mogelijk spiermassa te verliezen).

Het is raadzaam je trainingen niet te lang te laten duren. Op het moment dat de intensiteit van je training drastisch daalt, betekent dit dat de catabole (spierafbrekende) hormonen in een overschot voorkomen ten opzichte van de anabole (spieropbouwende) hormonen. De meeste mensen zouden het bij maximaal 4-5 kwartier moeten houden; echter een goede conditie (fitness-level) verhoogt deze tijdsduur en dat is natuurlijk ook gewoon te trainen :).

Keep in mind dat er geen standaard training bestaat voor iedereen. De trainingsbehoefte verschilt per individu en daar zal men zelf door praktijkervaring achter moeten komen.

Allereerst kan je je wel gaan oriënteren op wat je min of meer nodig hebt aan de hand van je lichaamsbouw. Er bestaan 3 types lichaamsbouw:

• Ectomorph (slanke bouw, hoge verbranding)
• Mesomorph (gespierde bouw, middel verbranding)
• Endomorph (stevige bouw, trage verbranding)

Kijk hier om uit te zoeken wat jij precies bent en waarin je in eerste instantie aan moet denken als je begint met training. http://www.bodybuilding.com/fun/becker3.htm

Overigens behoort niemand echt tot 1 van de hoofdtypes lichaamsbouw. Iedereen is een unieke combinatie tussen bovenstaande typen.

Ook het type sportschool waar je wilt gaan trainen biedt stof tot nadenken.

Je hebt aan de ene kant die mooie moderne sportscholen, met apparaten die op luchtdruk werken en zich met jouw pasje zich instellen op het gewicht wat jij moet doen die dag. Bij deze sportschool is er vaak geen mogelijkheid tot (of is het zelfs verboden) het doen van sommige "echte" bodybuild oefeningen zoals squats, uitstappen, deadlifts ed. Ook gaan de losse gewichten vaak niet zwaarder dan 30kg. Publiek is vaak een beetje, eh, trendy als 't ware. De sfeer is hierbij vaak zoiets van "Zie mij in m'n nieuwe dure trainingsoutfit de huppelkut uithangen." :{

Aan de andere kant heb je de old school sportscholen. Veel zwaar gewicht ipv hypermodern spul. Het publiek is hier degenen die echt willen trainen en groeien. Voor een beginner kunnen een aantal grote jongens van 120kg die zwaar aan 't trainen zijn imponerend overkomen, maar als je verder kijkt dan je neus lang is merk je dat de sfeer stukken gemoedelijker en behulpzamer is dan die "moderne" sportscholen.

En hier zijn dus ook weer tussenvormen in. :)
SPOILER: Trainingsmethoden
Wat krachtsport aangaat zijn er eigenlijk 2 theorieën over training, of beter gezegd; de supercompensatie:

Single factor theory: fatigue (belasting) over 1 workout
Dual factor theory: fatigue over meerdere workouts

In het eerste geval heb je dus een training, waarin een spier belast wordt, waarna hij herstelt en er supercompensatie optreedt. Op dat moment doe je een nieuwe training.
Bij dual factor draait het om fatigue over meerdere trainingen. Je werkt progressief in elke training zodat je je lichaam steeds zwaarder belast (loading). Op het randje van overtraining doe je een deload week (lager volume).

In het bodybuilding is single factor training overweldigend in de meerderheid. Men traint elke spiergroep 1x per week en bouwt zo meer spiermassa op. In de overige krachtsporten (sprinten, gewichtheffen etc) volgt men voornamelijk het dual factor principe.

Elk van beide heeft voor- en nadelen. Het is dus aan jezelf om te bepalen op wat voor manier je traint. Het is niet zo dat je van single factor training alleen gespierd wordt en van dual factor alleen sterk; er zijn genoeg bodybuilders die sterker zijn dan de gemiddelde powerlifter en omgekeerd zijn er genoeg powerlifters die gespierder zijn dan de gemiddelde bodybuilder.
Kortgezegd kan je je training zo simpel of ingewikkeld maken als je zelf wilt :).

Meer informatie over (met name) dual factor training en/of vragen zijn altijd welkom, google ook eens op "dual factor training" of "fitness fatigue model".
SPOILER: Oefeningen
"Help! Er zijn 1001 verschillende oefeningen te doen in de sportschool, waar moet ik in hemelsnaam beginnen?!"

Sportscholen hebben hiervoor vaak speciale beginnersschema's waarin je elke training je hele lichaam traint. Dit is op zich een redelijke manier om met training in contact te komen, maar ikzelf (LedZep) ben niet zo'n fan van deze methoden omdat ze veel spiergroepen isoleren in plaats van de grote compoundoefeningen (die je de meeste massa opleveren).

Als je al wat langer traint ben je zelf in staat om een geheel eigen schema op te stellen wat aansluit bij jouw behoefte.

Vergeet niet je gehele lichaam te trainen. Dus ook benen en rug. Hieronder gemakshalve een quote van mij uit een ander topic:

[quote]
MrJ schreef op 28 april 2003 @ 16:54:

Yep.

1 spiergroep trainen is niet goed. Of je traint je gehele lichaam, of je traint niet.

Er zijn zat mensen die alleen in de sportschool aan hun borst+schouders+armen+buik werken, terwijl ze vergeten dat een goede rug, traps, onderarmen, bovenbenen en kuiten o zo belangrijk zijn.

Dit omdat het a) voor een betere lichaamsdoorbloeding zorgt en b) het er simpelweg niet uitziet.

Beetje nette voorkant, maar geen wijde rug en goede benen waardoor het totaalplaatje simpelweg een lachertje wordt.

Ook de lichaamshouding is bij die mensen totaal fout. De armen gaan naar binnen staan (aaphouding) omdat er geen rug en traps getraind wordt om het geheel weer naar achteren te corrigeren.
[/quote]

Een goed trainingsschema bestaat voor een groot gedeelte uit de grote compound oefeningen zoals squats, deadlifts, bench press, overhead presses, bent over rows etc. De rest van je trainingsschema kan je opvullen met andere (zoals isolatie) oefeningen.
SPOILER: Voeding
Alles staat of valt met voeding. Of je nu wilt afvallen of massa wilt winnen, voeding is de sleutel tot succes.

De volgende voedingsstoffen kan je grofweg onderscheiden:

• (Complexe) Koolhydraten.
Dit is de energiebron van je lichaam. Koolhydraten leveren in eerste instantie de energie voor je spiercellen om de training te kunnen doorstaan. Deze haal je onder andere uit Brinta, havermout, (zilvervlies)rijst, (volkoren)pasta etc.
• Eiwitten.
Eiwitten bestaan uit aminozuren, dit zijn de bouwstenen van je lichaam. Eiwitten haal je ondermeer uit vis, wit vlees (kip, kalkoen), kwark, eieren (duh) etc.
• Vetten.
Vetten zijn één van de belangrijkste bouwstoffen van het lichaam. Zowel verzadigde als onverzadigde vetten kan je zonder problemen (veel) consumeren.
Transvetzuren kan je maar beter wel zo veel mogelijk mijden, deze zijn zeer slecht voor je hart- en bloedvaten en je algemene gestel. Je vindt ze onder andere in koekjes, taart e.d.

Let vooral op je eiwitinname!
Om spiermassa te winnen moet je dus meer eiwitten naar binnen werken dan dat je lichaam nodig heeft. Het evenwichtspunt tussen te weinig eiwitten waarbij je lichaam zich in de catabole fase (spierafbrekend), of genoeg eiwitten waarbij je lichaam zich in de anabole fase (spieropbouwend) bevind is je 'proteine turn over point' genaamd.

Zorg er dus voor deze weegschaal naar de goede kant doorslaat! Minimaal 2 gram eiwitten per kg lichaamsgewicht per dag is een mooie basic regel.

Als je wilt aankomen dien je hoog in je voedingsstoffen te zitten. Daarvoor geldt gemiddeld genomen een minimum van 500 kcal boven je dagelijkse behoefte. Ectomorphe mensen kunnen echter maar beter een stuk meer eten – mits clean food kan je dit zelfs uitbouwen tot 2000-2500kcal boven je behoefte (mits een goed trainingsschema en een fucked up metabolisme :P).

Wil je afvallen, ga je grofweg gezegd koolhydraten voor eiwitten en vetten vervangen (minder kcals) om zodoende zo'n 500kcals onder je dagelijks verbruik te komen. Maar dan wel met veel eiwitten om spiermassaverlies tegen te gaan.

De verhouding koolhydraten/eiwitten/vetten 'regel' is als je wilt aankomen 50/30/20 en 33/33/33 als je wilt afvallen.

Direct na het trainen is het aan te raden om een zgn 'post workout shake' tot je te nemen. Je lichaam is op dat moment in catabole fase, en schreeuwt als het ware om voeding. Je lichaam op dat moment van snelle energie (dextrose) en snelle eiwitten zoals whey voorzien is bijna een must.

Deze shake maak je gemakshalve thuis al klaar, en werk je in de kleedkamer naar binnen. Hoe de samenstelling er precies uit dient te zien verschilt per individu, maar laat er zeker 30gram dextrose en 50gram eiwitten in voorkomen op zo'n 1/2 liter water/melk. Whey eiwitten zijn snel opneembaar en worden het meest gebruikt hiervoor. Eventueel kan je caseïne (traag opneembaar) ook nog toevoegen.
SPOILER: Rust
Rust is de tweede sleutel tot succes. Je spieren groeien na een prikkel (de training) wanneer er ná die prikkel een rustperiode wordt ingelast. Over de lengte van die rust wordt veel geroepen, maar dit is voor ieder persoon verschillend én hangt af van de intensiteit (% van je 1 Rep Max op een lift), het volume (totaal gewicht) van je trainingen én de vraag of je tot failure traint.

Wanneer je elke set doorgaat tot je het gewicht niet meer omhoog krijgt (concentric failure) krijgen zowel de spieren als je CZS (centraal zenuwstelsel) een grote opdonder. Voor de laatste heeft dan zeker 6 dagen nodig om volledig te herstellen.

Wanneer je daarentegen altijd 1 à 2 reps onder failure blijft en het volume van je trainingen beperkt houdt, kan je een spier veel vaker belasten. Dit zelfs tot 4-6 keer per week (en in extreme gevallen nog vaker, zoals bv. olympisch gewichtheffers doen)

Het hangt dus volledig van je eigen trainingsmethode af hoelang je recupereert, en je zult ook zelf moeten uitvinden wat voor jou de beste manier is.
SPOILER: Supplementatie
Buiten voeding gebruiken mensen die al een tijdje trainen supplementatie als aanvulling op hun voeding. Dit kan variëren van eiwitten in de vorm van aminozuren, wat creatine voor het uithoudingsvermogen tot een GABA wat voor een diepe nachtrust een hogere testosteron spiegel zorgt.

Supplementen zijn overal te koop en niet illegaal. Voor sommige is het aan te raden deze niet langer dan 8 weken achterelkaar te gebruiken om gewenning te voorkomen, andere supplementen kunnen gewoon het hele jaar door worden gebruikt.

Tegen de tijd dat je een jaartje serieus traint heb je in principe zelf al redelijk wat kennis vergaart over dit onderwerp zodat je zelf wel in staat bent een keuze te maken wat je wilt gaan proberen. Combinaties van supplementen zijn altijd aan te raden. De nieuwste generatie supplementen is trouwens al vaak een combinatie van het een en ander. Creatine met amino's en een revolutionaire nieuwe transportmethode schreeuwen je vanaf de stellingen toe. Trial and error geldt hiervoor. Wat voor de 1 lekker aanslaat, zal voor de ander geen resultaten brengen.

Verwacht er dus geen wonderen van, je gaat vaak wel een stuk vooruit, maar je wordt niet in 1x super gespierd ofzo. :)

Persoonlijk vind ik eiwitsupplementatie meer onder het kopje voeding vallen, dan supplementatie, maar dat is mijn (Mr.J) persoonlijke mening.
SPOILER: Vitamines en mineralen
"Een uitgebalanceerde en evenwichtige voeding behoeft geen verdere extra ondersteuning" is vaak te horen uit de monden van mensen die een bodybuilder een handje vol pillen ziet wegwerken bij een maaltijd. Helaas vergeten deze mensen dat een lichaam van een bodybuilder totaal andere behoeftes heeft dan die van een niet bodybuilder/sporter.

Vitamines in grote hoeveelheden zoals Vitamine B en Vitamine C zijn nodig en niet schadelijk in hoge (lees: hoog, niet extreem hoog ;) ) hoeveelheden (ze zijn nl. in water oplosbaar, in tegenstelling tot Vitamine A en Vitamine D. Met vitamine A is overdosering snel mogelijk en gevaarlijk; Voor vitamine D zijn er steeds meer aanwijzingen dat suppletie (bij voorkeur in D3 vorm) de kans op allerlei ziekten en aandoeningen verkleint). Mineralen zoals magnesium en zink zijn ook bijna onmisbaar voor velen. ZMA is hiervoor een veelgebruikt supplement.

Zeer uitgebreide info hierover:
http://www.bodybuilding.com/fun/catvit1.htm
http://www.bodybuilding.com/fun/catvit2.htm

Met diezelfde auteur heb ik onderstaand schema samengesteld:
http://home.kpn.nl/geem0008//vitaminesmineralen.doc
SPOILER: Steroiden
Als iemand wilt gaan gebruiken doe dan de moeite jezelf goed in te lezen in de materie, het zijn namelijk medicijnen die je overgedoseerd gaat gebruiken ten behoeve van cosmetische doeleiden.

Hier op FOK is geen ruimte tot educatie op dit punt, ik raad iedereen dan ook aan in deze subsectie goed de sticky topics door te lezen. http://forum.dutchbodybuilding.com/f10/

Educate yourself before you medicate yourself!
SPOILER: Handige en informatieve linkjes
Geen idee wat er allemaal precies voor info te vinden is, maar met wat zoekwerk kan je er denk ik wel wat relevante info vinden. :P
http://bodybuilding.pagina.nl

Officiële site van de internationale bodybuild federatie. Niet zoveel spannends te vinden op wat foto sessies na.
http://www.ifbb.com

Zeer groot en uitgebreid informatief forum:
http://www.bodybuilding.com/forum

Groot en informatief Nederlandstalig forum. De meeste 'stamgasten' uit dit topic zijn daar ook te vinden. De supermoderators zijn heel toffe gasten! :7
http://forum.dutchbodybuilding.com

Deze mag niet ontbreken in dit rijtje. :)
http://www.getbig.com

Specifieke voeding FAQ:
http://bodybuilding.about.com/library/weekly/aa020403a.htm

Nog een voeding pagina:
http://www.getbig.com/articles/bottom.htm

Site met oefeningen in animated .gif:
http://exrx.net/Exercise.html

Uitleg type spiervezels:
http://fitnessnet.nl/phpBB2/viewtopic.php?t=8532

Vitamines en mineralen info:
http://forum.dutchbodybuilding.com/showthread.php?t=4010

Site waar artikelen door diverse mensen worden gepubliceerd:
http://www.t-nation.com
SPOILER: Blessures
Schouderblessure.

Ik schrijf dit stukje uit ervaring die ik opdeed nadat ik een aantal keren bij een sportfysiotherapeute ben geweest i.v.m. toenemende schouderklachten. Steken in m'n schoudergewricht bij het er afhalen van een belasting.
Dit zijn overigens puur tips om het schoudergewricht te ontlasten tijdens het trainen, het soepel te maken, en zo impingements (inklemmingen) te voorkomen.

Iedere blessure is anders uiteraard dus blijf niet te lang zelf door dokteren!

Door je schoudergewricht lopen zenuwen en pezen die je door overbelasting, of eenzijdig trainen van je schouders kunt gaan irriteren. Dat irriteren kan bijv. uitmonden in pijn bij het dippen of bankdrukken, maar naarmate het erger wordt kan het zelfs uitstralen naar bijv. je armen.

Bij mij gebeurde dat omdat ik 2x per week ging bankdrukken, en daarnaast ook nog dipte en incline presses deed. Maar uiteindelijk heb ik dus daarvoor ook eigenlijk nooit echt pijnvrij m’n schouders kunnen trainen totdat ik toepaste wat ik leerde van deze fysiotherapeute.

Tip 1. Stop met dippen.
Tip2. Alle schouderoefeningen die je doet, doen met je schouders "laag" dus ze laten hangen aan je traps. Dit forceren en constant in de gaten houden.
Tip 3. Maximaal 1 schouderdag per week aanhouden en i.p.v. dippen eventueel incline press.
Tip 4. Zowel voorkant, zijkant als achterkant van je schouders trainen. Vaak wordt de achterkant vergeten waardoor je schouderinstabiliteit kunt krijgen. Achterkant altijd als eerste trainen.
Tip 5. Opwarmen met shoulder dislocators. Ook voor het bankdrukken.
Tip6. Rotator cuff oefeningen doen.

Bedenk ook dat bankdrukken een last is voor je schouders en je ook hier je schouders laag moet houden.

Als je weer gaat dippen, dan altijd met een "aangespannen" schoudergewricht dippen, en niet in je schouders gaan hangen.
Ook wanneer je jezelf uitrekt door ergens aan te gaan hangen, altijd met aangespannen schouders.

Oefening voor thuis om meer bewegingsvrijheid in je schoudergewricht te krijgen:

Ga op je zij op bed liggen, en wel met je bovenlichaam goed boven op je schouder. Zodat je schouder in het matras drukt. Zo, dat daar het drukpunt zit. Dan je bovenarm 90 graden t.o.v. je lichaam op bed leggen, en je onderarm 90graden omhoog in de lucht laten steken. Nu breng je met je andere hand de handpalm van de recht opstaande arm naar het bed toe tot je niet verder kan. Rustig met beleid opbouwen uiteraard, en concentreren dat je de draaiende beweging uit je schouder haalt.

http://eld.physics.leidenuniv.nl/~raymond/public/oefening.bmp

4 of 5 Setjes van 10, elke dag.

Na een aantal dagen kun je al zover komen dat je met de opstaande handpalm het bed aan kan raken.

Geschreven door RamondK

SPOILER: FAQ
- Ik wil beginnen: hoe vind ik een goede sportschool?
Let erop dat er een squat rack (niet alleen een Smith Machine), dumbbells tot minimaal 30kg (gevordenen hebben meer nodig) en losse barbells aanwezig zijn.

- Jullie zeggen dat ik ook moet squatten, bankdrukken en deadliften, maar bij mij op de sportschool kan/mag dat niet.
Zeg je abonnement op en zoek een andere sportschool.

- Ik wil graag sneller sterker en breder worden: wat moet ik doen?
Allereerst: leest de OP goed en helemaal door. Verder: post je eet- en trainingsschema, dan kunnen de ervaren mensen hier je persoonlijk advies geven.
SPOILER: Ter afsluiting nog een aantal foto's van de top 3 van de Mr. Olympia 2011
1.1 Phil Heath
mr-olympia-2011-phil-heath-bodybuilding.jpg

1.2 Jay Cutler
SuWKk.jpg

1.3 Kai Greene
Un9eo.jpg

En 2 van (volgens kenners ;) ) de beste bodybuilder aller tijden; Arnold Schwarzenegger.

m7.jpg

m8.jpg

vo97bs.jpg
* Deze openingspost is ooit gestart door Mr.J op GoT. Na 2 jaar in deze vorm te zijn gebruikt heeft LedZep deze uitgebreid en waar nodig verbeterd. :), na nog eens 2 jaar heeft CarbonC een kleine revisie/uitbreiding/update doorgevoerd. In 2011 heeft Yuri_Boyka de OP onderverdeeld in spoilers.

De OP staat hier 8-)

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
    _  _ | |                                     | | _  _
   | || || |                                     | || || |
 =H| || || |========nnnn=============nnnn========| || || |H=
   |_||_|| |        |  |             |  |        | ||_||_|
         |_|        /  |             |  \        |_|
                   |   |             |   |
                   \   (_   /~~~\   _)   /
                    \    \ ( '_' ) /    /
                     \    )\  =  /(    /
                      \   (_)   (_)   /
                       \ /   ~~~   \ /
                       (             )
                        \           /
                         \         /
                          )==(O)==(
                         /         \
                        /____/ \____\
                        /   /   \   \
                       /   /     \   \
                      (   )      (   )
                      |   |      |   |
                      |   |      |   |
                      |___|      |___|
                      (___)      (___)
============================================================


[ Bericht 0% gewijzigd door Snakey op 26-07-2012 10:00:00 ]
Luchtkokerdinsdag 24 juli 2012 @ 21:15
Op verzoek. :)
drumstickNLdinsdag 24 juli 2012 @ 21:16
{dagboek}

Vond het vandaag zelfs met de airco aan nogal warm in de gym. Misschien moet het ff wennen maar was al aan het zweten voor de warming up.
Panzermausdinsdag 24 juli 2012 @ 21:18
Ik leef al de hele dag op twee bolletjes kaas, twee ham/kaas-croissants, aardbeimilkshake, een pak mango/zuiveldrink, multivit-capsule, wheyshake met 0.6 liter halfvolle melk, 500 gram magere kwark. Soms heb je dat.
Tito_Makanidinsdag 24 juli 2012 @ 21:20
Toch maar een keukenweegschaal aanschaffen :P

Als ik van de 45g uitga op de brinta doos zit ik nu rond de 3200 calorieen (80kg 1.90m) moest ivm boksen altijd in een gewichtsklasse blijven van 70-75. Dit probleem heb ik nu niet meer. Als ik wat verder ben met SS ga ik wel naar de 3500~
Tito_Makanidinsdag 24 juli 2012 @ 21:21
quote:
14s.gif Op dinsdag 24 juli 2012 21:16 schreef drumstickNL het volgende:
{dagboek}

Vond het vandaag zelfs met de airco aan nogal warm in de gym. Misschien moet het ff wennen maar was al aan het zweten voor de warming up.
Als je een vetverbrander als dexaprine gebruikt dan zweet je met dit weer echt watervallen
Toverbal0dinsdag 24 juli 2012 @ 21:21
quote:
2s.gif Op dinsdag 24 juli 2012 21:15 schreef Luchtkoker het volgende:
Op verzoek. :)
_O_ ^O^

quote:
14s.gif Op dinsdag 24 juli 2012 21:16 schreef drumstickNL het volgende:
{dagboek}

Vond het vandaag zelfs met de airco aan nogal warm in de gym. Misschien moet het ff wennen maar was al aan het zweten voor de warming up.
Hier ook. En wij hebben niet eens airco, alleen in de andere zaal waar alle huisvrouwtjes op de fiets zitten :r
VASNDdinsdag 24 juli 2012 @ 21:40
quote:
14s.gif Op dinsdag 24 juli 2012 21:16 schreef drumstickNL het volgende:
{dagboek}

Vond het vandaag zelfs met de airco aan nogal warm in de gym. Misschien moet het ff wennen maar was al aan het zweten voor de warming up.
Same. Airco en plakzak.
THEFXRdinsdag 24 juli 2012 @ 21:44
quote:
9s.gif Op dinsdag 24 juli 2012 21:40 schreef VASND het volgende:

[..]

Same. Airco en plakzak.
icepack doet wonderen voor je zak!
ChesterPerrydinsdag 24 juli 2012 @ 21:46
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 juli 2012 21:44 schreef THEFXR het volgende:

[..]

icepack doet wonderen voor je zak!
_O-

Vandaag die deadlift eindelijk uitgevoerd, voelt goed aan in me schouders, zit wel met een probleem dat de stang de hele tijd tegen me leuter krijg doe ik iets verkeerd:?
Luchtkokerdinsdag 24 juli 2012 @ 21:57
Deadlift in je schouders? Je bedoelt je traps hoop ik..

264px-Trapezius.png
Snakeydinsdag 24 juli 2012 @ 22:00
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 juli 2012 21:46 schreef ChesterPerry het volgende:

[..]

_O-

Vandaag die deadlift eindelijk uitgevoerd, voelt goed aan in me schouders, zit wel met een probleem dat de stang de hele tijd tegen me leuter krijg doe ik iets verkeerd:?
Je tilt waarschijnlijk de bar veel te ver omhoog. Dan ga je inderdaad je schouders voelen, en langs je piel wrijven. De meeste mensen houden de bar onder hun pielemuis, dus gewoon (actief) laten hangen. Of je hebt korte armpjes. :+

Of een lange piel natuurlijk. :')

[ Bericht 6% gewijzigd door Snakey op 24-07-2012 22:17:45 ]
Poidertjedinsdag 24 juli 2012 @ 22:17
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 juli 2012 21:21 schreef Tito_Makani het volgende:

[..]

Als je een vetverbrander als dexaprine gebruikt dan zweet je met dit weer echt watervallen
Geen last van. Of ik doe niet goed mijn best :')
Wel zweten... Maar geen watervallen.
ChesterPerrydinsdag 24 juli 2012 @ 22:18
quote:
2s.gif Op dinsdag 24 juli 2012 21:57 schreef Luchtkoker het volgende:
Deadlift in je schouders? Je bedoelt je traps hoop ik..

[ afbeelding ]
Ja die dingentjes bedoel ik.

quote:
2s.gif Op dinsdag 24 juli 2012 22:00 schreef Snakey het volgende:

[..]

Je tilt waarschijnlijk de bar veel te ver omhoog. Dan ga je inderdaad je schouders voelen, en langs je piel wrijven. De meeste mensen houden de bar onder hun pielemuis, dus gewoon (actief) laten hangen. Of je hebt korte armpjes. :+
Zal het donderdag weer is proberen, bedankt voor je feedbackje
ChesterPerrydinsdag 24 juli 2012 @ 22:28
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 juli 2012 21:21 schreef Toverbal0 het volgende:

[..]

_O_ ^O^

[..]

Hier ook. En wij hebben niet eens airco, alleen in de andere zaal waar alle huisvrouwtjes op de fiets zitten :r
Wij ook niet in de gym, gelukkig kan een grote garagedeur open, respect voor de moslims trouwens vandaag _O_ , zweten als een oester met conditie/bokszaktraining en daarna alleen je mond even mogen spoelen :{ ik heb volgens mij 2 bidons na binnen gegooit na de training :P
Sapstengeldinsdag 24 juli 2012 @ 22:44
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 juli 2012 22:28 schreef ChesterPerry het volgende:

[..]

Wij ook niet in de gym, gelukkig kan een grote garagedeur open, respect voor de moslims trouwens vandaag _O_ , zweten als een oester met conditie/bokszaktraining en daarna alleen je mond even mogen spoelen :{ ik heb volgens mij 2 bidons na binnen gegooit na de training :P
is gewoon IF joh die Ramadan.
Push.dinsdag 24 juli 2012 @ 22:57
Toevallig duursporters aanwezig, bijv. roeiers, die ervaring hebben met beta-alanine als supplement.
MrGumawoensdag 25 juli 2012 @ 01:16
quote:
2s.gif Op dinsdag 24 juli 2012 21:57 schreef Luchtkoker het volgende:
Deadlift in je schouders? Je bedoelt je traps hoop ik..

[ afbeelding ]
Ik voel 'et ook aan de achterkant van m'n bovenbenen.
Poppihollawoensdag 25 juli 2012 @ 01:31
quote:
0s.gif Op woensdag 25 juli 2012 01:16 schreef MrGuma het volgende:

[..]

Ik voel 'et ook aan de achterkant van m'n bovenbenen.
Dat is bon, chef.
Luchtkokerwoensdag 25 juli 2012 @ 01:53
quote:
0s.gif Op woensdag 25 juli 2012 01:16 schreef MrGuma het volgende:

[..]

Ik voel 'et ook aan de achterkant van m'n bovenbenen.
Tuurlijk. En in je onderrug, dit, dat. Daar hoor je het te voelen. Niet in je schouders :')
mtchel112woensdag 25 juli 2012 @ 09:19
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 juli 2012 22:28 schreef ChesterPerry het volgende:

[..]

Wij ook niet in de gym, gelukkig kan een grote garagedeur open, respect voor de moslims trouwens vandaag _O_ , zweten als een oester met conditie/bokszaktraining en daarna alleen je mond even mogen spoelen :{ ik heb volgens mij 2 bidons na binnen gegooit na de training :P
Waar train je?
16meterwoensdag 25 juli 2012 @ 09:31
kom laten we nu gaan zeggen tegen elkaar waar we squat voelen
Catch_mewoensdag 25 juli 2012 @ 10:04
ik voel squats in mijn pens, gr gr
Snakeywoensdag 25 juli 2012 @ 10:57
Ik hiero:

Deadlift-Muscles-Worked.jpg
kevin_woensdag 25 juli 2012 @ 11:26
Voor mensen die nog een goede Bicep oefening zoeken: incline dumbbell curl met dropsets. Zet je bankje op 60 graden ongeveer en branden maar. Ik had echt het gevoel alsof mijn biceps en mijn voorarmen gingen ontploffen, zo strak stond het. Nu 2-3 uur later voel ik het nog. ^O^
RaymondKwoensdag 25 juli 2012 @ 11:27
quote:
0s.gif Op woensdag 25 juli 2012 11:26 schreef kevin_ het volgende:
Voor mensen die nog een goede Bicep oefening zoeken: incline dumbbell curl met dropsets. Zet je bankje op 60 graden ongeveer en branden maar. Ik had echt het gevoel alsof mijn biceps en mijn voorarmen gingen ontploffen, zo strak stond het. Nu 2-3 uur later voel ik het nog. ^O^
Moet je voor de gein eens echt zwaar, rustig en goed 21-en met een easycurll bar, en daar dan ook nog eens een dropset van maken
Dan weet je echt ff niet meer hoe je het hebt.
Snakeywoensdag 25 juli 2012 @ 11:30
quote:
0s.gif Op woensdag 25 juli 2012 11:27 schreef RaymondK het volgende:

[..]

Moet je voor de gein eens echt zwaar, rustig en goed 21-en met een easycurll bar, en daar dan ook nog eens een dropset van maken
Dan weet je echt ff niet meer hoe je het hebt.
Dat doe ik met enige regelmaat. Dan kan je amper de bar nog terug leggen en MOET je je armen effe ergens op leggen om bij te komen. Kut dat kan zeer doen. :')
RaymondKwoensdag 25 juli 2012 @ 11:32
quote:
10s.gif Op woensdag 25 juli 2012 11:30 schreef Snakey het volgende:

[..]

Dat doe ik met enige regelmaat. Dan kan je amper de bar nog terug leggen en MOET je je armen effe ergens op leggen om bij te komen. Kut dat kan zeer doen. :')
jah heheha. Ik heb daarna dan altijd dat ik m'n armen niet verder meer kan strekken dan pak hem beet 150 graden. En soms zo erg dat het zuur in m'n mond staat :')
21-en is echt de beste bicep killer.
kevin_woensdag 25 juli 2012 @ 11:36
quote:
0s.gif Op woensdag 25 juli 2012 11:27 schreef RaymondK het volgende:

[..]

Moet je voor de gein eens echt zwaar, rustig en goed 21-en met een easycurll bar, en daar dan ook nog eens een dropset van maken
Dan weet je echt ff niet meer hoe je het hebt.
Even wat YouTube filmpjes gezien, maar die ziet er ook goed uit. ^O^
DjMarkwoensdag 25 juli 2012 @ 11:38
quote:
0s.gif Op woensdag 25 juli 2012 11:27 schreef RaymondK het volgende:

[..]

Moet je voor de gein eens echt zwaar, rustig en goed 21-en met een easycurll bar, en daar dan ook nog eens een dropset van maken
Dan weet je echt ff niet meer hoe je het hebt.
easycurl moet je vooral niet gebruiken als je biceps wilt trainen.
De draai in je pols/onderarm zorgt ervoor dat je je onderarmen meer mee laat helpen, en je biceps dus minder zwaar belast worden.
ez-curl dus niet gebruiken voor biceps, tenzij je echt last van je polsen krijgt met een rechte stang.
RaymondKwoensdag 25 juli 2012 @ 11:39
quote:
0s.gif Op woensdag 25 juli 2012 11:36 schreef kevin_ het volgende:

[..]

Even wat YouTube filmpjes gezien, maar die ziet er ook goed uit. ^O^
ja je pompt eerst je biceps vol letterlijk door kwart curlls, dan de boventste kwart curls, en dan volledige.
Nou je verkijkt je er zo op wat je d'r aan kan hangen.
Ik doe ze nu met 15kg aan beide kanten op een easycrul barr van 15kg, maar een andere gast die ook best aan de maat is kan het nog niet eens 1 setje met 2x 5kg schijven d'r op hhhehe. Probeer maar eens ^O^ Zonder cheat beweging uiteraard. ;) en flink je biceps knijpen boven in.
RaymondKwoensdag 25 juli 2012 @ 11:40
quote:
0s.gif Op woensdag 25 juli 2012 11:38 schreef DjMark het volgende:

[..]

easycurl moet je vooral niet gebruiken als je biceps wilt trainen.
De draai in je pols/onderarm zorgt ervoor dat je je onderarmen meer mee laat helpen, en je biceps dus minder zwaar belast worden.
ez-curl dus niet gebruiken voor biceps, tenzij je echt last van je polsen krijgt met een rechte stang.
true, maar het ligt er maar helemaal aan waar je hem pakt natuurlijk. Als ik gewoon m'n armen recht naar beneden heb hangen zit ik kwa steek bijna naast het schuine van de easycurll
'k gebruik ook wel eens de rechte korte stang. Je kan het ook met dumbles doen
RaymondKwoensdag 25 juli 2012 @ 11:42


[ Bericht 100% gewijzigd door RaymondK op 25-07-2012 11:42:53 ]
Schadenfreudewoensdag 25 juli 2012 @ 11:46
Ik heb bij bicep curls altijd het probleem dat de spieren in m'n onderarm zo strak staan dat ik nauwelijks nog de dumbbell vast kan houden waardoor ik het gevoel heb dat ik mijn biceps niet maximaal kan belasten. Maar dit is dus redelijk normaal?
ChesterPerrywoensdag 25 juli 2012 @ 11:47
quote:
2s.gif Op woensdag 25 juli 2012 01:53 schreef Luchtkoker het volgende:

[..]

Tuurlijk. En in je onderrug, dit, dat. Daar hoor je het te voelen. Niet in je schouders :')
Bedoelde ook die dingen bovenop je schouders
RaymondKwoensdag 25 juli 2012 @ 11:47
quote:
0s.gif Op woensdag 25 juli 2012 11:46 schreef Schadenfreude het volgende:
Ik heb bij bicep curls altijd het probleem dat de spieren in m'n onderarm zo strak staan dat ik nauwelijks nog de dumbbell vast kan houden waardoor ik het gevoel heb dat ik mijn biceps niet maximaal kan belasten. Maar dit is dus redelijk normaal?
Misschien knijp je te hard in de dumble
Snakeywoensdag 25 juli 2012 @ 11:48
quote:
0s.gif Op woensdag 25 juli 2012 11:46 schreef Schadenfreude het volgende:
Ik heb bij bicep curls altijd het probleem dat de spieren in m'n onderarm zo strak staan dat ik nauwelijks nog de dumbbell vast kan houden waardoor ik het gevoel heb dat ik mijn biceps niet maximaal kan belasten. Maar dit is dus redelijk normaal?
Je knijpt te hard, of je hebt je polsen richting je onderarmen gebogen waardoor er spanning op je onderarmen komt. Je zal altijd wat spanning voelen natuurlijk, maar ze mogen er niet strak van komen te staan.

Probeer dus niet te hard te knijpen en/of je polsen recht te houden.
Snakeywoensdag 25 juli 2012 @ 12:05
Ik zie het best veel trouwens, als mensen hun biceps trainen met een bar dat je eerst de polsen (handen) een stukje omhoog ziet komen, en dan pas hun onderarmen. Je zet daarmee een hoop spanning op je onderarmen welke je wegneemt van je biceps.
kidkash19woensdag 25 juli 2012 @ 12:58
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 juli 2012 21:21 schreef Toverbal0 het volgende:

[..]

_O_ ^O^

[..]

Hier ook. En wij hebben niet eens airco, alleen in de andere zaal waar alle huisvrouwtjes op de fiets zitten :r
Ook geen airco en vind het heerlijk, lekker zweten en je grens verleggen. Gisteren ook strength & Conditioning gedaan weer op het veld, heerlijk zonder shirt helemaal zeiknat zijn aan het eind
Sapstengelwoensdag 25 juli 2012 @ 13:00
quote:
0s.gif Op woensdag 25 juli 2012 11:26 schreef kevin_ het volgende:
Voor mensen die nog een goede Bicep oefening zoeken: incline dumbbell curl met dropsets. Zet je bankje op 60 graden ongeveer en branden maar. Ik had echt het gevoel alsof mijn biceps en mijn voorarmen gingen ontploffen, zo strak stond het. Nu 2-3 uur later voel ik het nog. ^O^
Ja! Die doe ik sinds kort ook altijd, hele arm verstijfd :P .
xSanjaywoensdag 25 juli 2012 @ 13:20
f165e1d2.png

:')

EDIT: schijnt iemand te zijn die gewond is geraakt in Irak, en eindelijk weer kon lopen na 15 operaties :\.

[ Bericht 20% gewijzigd door xSanjay op 25-07-2012 13:31:13 ]
Tito_Makaniwoensdag 25 juli 2012 @ 14:12
quote:
1s.gif Op woensdag 25 juli 2012 13:20 schreef xSanjay het volgende:
[ afbeelding ]

:')

EDIT: schijnt iemand te zijn die gewond is geraakt in Irak, en eindelijk weer kon lopen na 15 operaties :\.
;(

Had gisteren 6-7 uur geslapen in plaats van 8-9 en dat merk je gelijk in je lifts
setowoensdag 25 juli 2012 @ 14:30
Dat is wel weer overdreven, ik merk het pas als ik maar 3-4 uur heb geslapen die nacht.
Sapstengelwoensdag 25 juli 2012 @ 14:32
quote:
1s.gif Op woensdag 25 juli 2012 13:20 schreef xSanjay het volgende:
[ afbeelding ]

:')

EDIT: schijnt iemand te zijn die gewond is geraakt in Irak, en eindelijk weer kon lopen na 15 operaties :\.
Of dat is gewoon getroll. Sowieso Amerikanen :') . "oh hij heeft voor ons land gevochten in Irak, dan heb ik niks gezegd".

Okay, na een operatie kun je geen beenspieren trainen, dat snap ik. Maar dat overdreven patriottisme :') .
Toverbal0woensdag 25 juli 2012 @ 15:21
Ik vind 21-en ook erg goed. Als het rustig bij het dumbel rack is doe ik ook deze: Ik begin met een zwaar gewicht, doe daar 6-8 reps mee, gelijk terug leggen en 2kg lichter, weer 8 reps, terug leggen, 3 kg lichter, en 10-12 reps, ga zo maar door totdat je bij de 2kg dumbels komt. Je krijgt ze echt niet meer omhoog. Heerlijk gevoel. ^O^
duncannnwoensdag 25 juli 2012 @ 16:09
Die schouderoefening van Raymond in de OP, hoor je de rek aan de achterkant van je schouder te voelen?
Zithwoensdag 25 juli 2012 @ 16:38
quote:
0s.gif Op woensdag 25 juli 2012 16:09 schreef duncannn het volgende:
Die schouderoefening van Raymond in de OP, hoor je de rek aan de achterkant van je schouder te voelen?
je trapeziums? ja

edit: oh wacht, de bar en niet de 'spierpijn'... ehhh nee.
Tito_Makaniwoensdag 25 juli 2012 @ 17:48
Ik ben nu bijna klaar met het lezen van Starting Strength maar er staat niks in over cutten. Moet je dat pas doen als je klaar bent met SS? Ik heb nu geen idee wanneer ik moet cutten en wil er straks niet uit zien als een papzak die heel veel kan tillen ;(
fathankwoensdag 25 juli 2012 @ 18:00
quote:
0s.gif Op woensdag 25 juli 2012 14:32 schreef Sapstengel het volgende:

[..]

Of dat is gewoon getroll. Sowieso Amerikanen :') . "oh hij heeft voor ons land gevochten in Irak, dan heb ik niks gezegd".

Okay, na een operatie kun je geen beenspieren trainen, dat snap ik. Maar dat overdreven patriottisme :') .
nee dat overdreven pacifisme hier in neerlands word je vrolijk :r
Zithwoensdag 25 juli 2012 @ 18:12
quote:
0s.gif Op woensdag 25 juli 2012 17:48 schreef Tito_Makani het volgende:
Ik ben nu bijna klaar met het lezen van Starting Strength maar er staat niks in over cutten. Moet je dat pas doen als je klaar bent met SS? Ik heb nu geen idee wanneer ik moet cutten en wil er straks niet uit zien als een papzak die heel veel kan tillen ;(
SS is een programma om sterk mee te worden. Om sterk te worden moet je veel eten.
Ethanolicwoensdag 25 juli 2012 @ 18:13
quote:
0s.gif Op woensdag 25 juli 2012 14:32 schreef Sapstengel het volgende:

[..]

Of dat is gewoon getroll. Sowieso Amerikanen :') . "oh hij heeft voor ons land gevochten in Irak, dan heb ik niks gezegd".

Okay, na een operatie kun je geen beenspieren trainen, dat snap ik. Maar dat overdreven patriottisme :') .
Waar komt dit nou inene vandaan? :') Je hoeft in dit topic geen statement te maken over jouw kijk op de Amerikaanse patriottisme. Het is gewoon knap dat hij dit bereikt, evenals dat het knap is hoe die Rus zonder armen traint.
Panzermauswoensdag 25 juli 2012 @ 18:25
Ik wil weer trainen. Net uit frustratie 20 pullups eruit gebang'd in de deurpost, maar heb nu kloppende oren. Meh.
Ethanolicwoensdag 25 juli 2012 @ 18:35
quote:
9s.gif Op woensdag 25 juli 2012 18:25 schreef Panzermaus het volgende:
Ik wil weer trainen. Net uit frustratie 20 pullups eruit gebang'd in de deurpost, maar heb nu kloppende oren. Meh.
Ik ga vanavond weer een late night gym sessietje pakken.
mtchel112woensdag 25 juli 2012 @ 18:59
Iemand nog een weegschaal kopen (0,01-200gr) geen idee waarom ik m heb besteld, maar heb m niet nodig :')
16meterwoensdag 25 juli 2012 @ 19:01
hoe duur? is 't een beetje een degelijk ding?
ZuidGrenswoensdag 25 juli 2012 @ 19:22
quote:
99s.gif Op woensdag 25 juli 2012 11:32 schreef RaymondK het volgende:

[..]

jah heheha. Ik heb daarna dan altijd dat ik m'n armen niet verder meer kan strekken dan pak hem beet 150 graden. En soms zo erg dat het zuur in m'n mond staat :')
21-en is echt de beste bicep killer.
Ga ik eens doen dan. Mijn triceps lopen veel- en veel te hard voor op mijn biceps. Erg vervelend.
Edit: mijn biceps lopen veel en veel te hard achter op mijn triceps, zo kan ik het beter verwoorden.

[ Bericht 6% gewijzigd door ZuidGrens op 25-07-2012 19:28:00 ]
setowoensdag 25 juli 2012 @ 19:54
Liever dat dan dat je triceps onderontwikkeld zijn brah.
ZuidGrenswoensdag 25 juli 2012 @ 20:11
quote:
7s.gif Op woensdag 25 juli 2012 19:54 schreef seto het volgende:
Liever dat dan dat je triceps onderontwikkeld zijn brah.
Sowieso. Triceps is toch ook 60 % van de massa van je arm of zo? Hoop curl-boys hebben dat nog niet door volgens mij...
mtchel112woensdag 25 juli 2012 @ 23:01
quote:
0s.gif Op woensdag 25 juli 2012 19:01 schreef 16meter het volgende:
hoe duur? is 't een beetje een degelijk ding?
Zal wel fotos maken, is klein en simpel.
Past denk ik door de brievenbus. 5 exclusief ofzo
Neraicedonderdag 26 juli 2012 @ 01:59
Zo. Vandaag voor 't eerst bij de sportschool geweest. Staat een veelvoud aan apparaten, maar ik kan gelukkig wel gewoon ook squatten, deadliften en benchpressen etcetera. Begeleider had het er wel constant over dat dat traditionele oefeningen zijn en dat de focus meer moet liggen op oefeningen die meerdere spiergroepen tegelijk trainen, weet niet in hoeverre dat klopt. Ga nu ff het een en ander lezen zodat ik goed voorbereid kan gaan trainen :)
setodonderdag 26 juli 2012 @ 02:00
Maar die traditionele oefeningen trainen juist meerdere spiergroepen tegelijk.
Zithdonderdag 26 juli 2012 @ 02:00
quote:
0s.gif Op donderdag 26 juli 2012 01:59 schreef Neraice het volgende:
Zo. Vandaag voor 't eerst bij de sportschool geweest. Staat een veelvoud aan apparaten, maar ik kan gelukkig wel gewoon ook squatten, deadliften en benchpressen etcetera. Begeleider had het er wel constant over dat dat traditionele oefeningen zijn en dat de focus meer moet liggen op oefeningen die meerdere spiergroepen tegelijk trainen, weet niet in hoeverre dat klopt. Ga nu ff het een en ander lezen zodat ik goed voorbereid kan gaan trainen :)
Ja, als je meerdere spieren tegelijk wilt trainen kun je maar beter niet squatten of deadliften.
Sapstengeldonderdag 26 juli 2012 @ 02:03
BP, SQ en DL zijn juist de drie grootste compound oefeningen, dwz dat die meerdere spiergroepen aanspreken.
setodonderdag 26 juli 2012 @ 02:03
Ik ben gelukkig niet de enige nachtbraker op het moment.
Neraicedonderdag 26 juli 2012 @ 02:04
Mja, ik weet het ook allemaal nog niet zo goed. Geloof sowieso niet al te veel van wat al die begeleiders te zeggen hebben.
Sapstengeldonderdag 26 juli 2012 @ 02:05
quote:
17s.gif Op donderdag 26 juli 2012 02:03 schreef seto het volgende:
Ik ben gelukkig niet de enige nachtbraker op het moment.
Ik slaap van 04:00 tot 13:00 ofzo nu het vakantie is :') . iig als ik de volgende dag geen dingen ga doen, zoals morgen.
setodonderdag 26 juli 2012 @ 02:06
quote:
0s.gif Op donderdag 26 juli 2012 02:04 schreef Neraice het volgende:
Mja, ik weet het ook allemaal nog niet zo goed. Geloof sowieso niet al te veel van wat al die begeleiders te zeggen hebben.
Meeste snappen er ook niet zoveel van, mij werd verteld dat ik het beste pas na 8 maanden trainen deadlifts kon doen.
Neraicedonderdag 26 juli 2012 @ 02:07
quote:
0s.gif Op donderdag 26 juli 2012 02:06 schreef seto het volgende:

[..]

Meeste snappen er ook niet zoveel van, mij werd verteld dat ik het beste pas na 8 maanden trainen deadlifts kon doen.
Ach, zolang ik de oefeningen kan doen die ik zelf kies geloof ik 't allemaal wel.
RaymondKdonderdag 26 juli 2012 @ 07:18
quote:
0s.gif Op woensdag 25 juli 2012 16:09 schreef duncannn het volgende:
Die schouderoefening van Raymond in de OP, hoor je de rek aan de achterkant van je schouder te voelen?
Ja dat klopt. Niet door een pijngrens heen duwen, maar er tegenaan. Zodat je langzaam je spieren wat oprekt.
Het doel is spieren rond je schoudergewricht soepeler te maken he, waardoor je uiteindelijk meer ruimte creert bij een goede houding.

Ik hoop dat het plaatje genoeg zegt, want momenteel is er iets fout gegaan in de wijziging van de tekst waardoor de uitleg een beetje vreemd en incompleet begint.
Wat er dus hoort te staan vanaf waar ik de oefening aanhaal is:

"
Ga op je zij op bed liggen, en wel met je bovenlichaam goed boven op je schouder. Zodat je schouder in het matras drukt. Zo, dat daar het drukpunt zit. Dan je bovenarm 90 graden t.o.v. je lichaam op bed leggen, en je onderarm 90graden omhoog in de lucht laten steken. Nu breng je met je andere hand de handpalm van de recht opstaande arm naar het bed toe tot je niet verder kan. Rustig met beleid opbouwen uiteraard, en concentreren dat je de draaiende beweging uit je schouder haalt.
"
De eerste paar regels zijn wegggevallen maar juist zo belangrijk. Dat je op je schouder ligt en die draaiende beweging vanuit je schouder maakt.

Ik vroeg Snakey om het te wijzigen, maar ik zal het nogeens op nieuw vragen ;-)

[ Bericht 3% gewijzigd door RaymondK op 26-07-2012 07:55:25 ]
#ANONIEMdonderdag 26 juli 2012 @ 07:23
quote:
1s.gif Op woensdag 25 juli 2012 23:01 schreef mtchel112 het volgende:

[..]

Zal wel fotos maken, is klein en simpel.
Past denk ik door de brievenbus. 5 exclusief ofzo
Ik heb deze een tijdje geleden gekocht bij DX.
Lekker zuinig, werkt perfect!
Ook handig voor de broodmachine om alles af te wegen.
http://bit.ly/NvZqGn

[ Bericht 9% gewijzigd door #ANONIEM op 26-07-2012 07:30:09 ]
RaymondKdonderdag 26 juli 2012 @ 07:40
quote:
0s.gif Op donderdag 26 juli 2012 07:23 schreef ZetaOS het volgende:

[..]

Ik heb deze een tijdje geleden gekocht bij DX.
Lekker zuinig, werkt perfect!
Ook handig voor de broodmachine om alles af te wegen.
http://bit.ly/NvZqGn
thanks! momenteel heb ik deze en werkt uitstekend. 1348004904_keukenweegs-tristar-kw-2431-kw-2431.jpg maar om bijvoorbeeld gist of zout af te wegen voor de ingredienten van je brood kun je geen Hysterese gebruiken. Die van jouw lijkt me wat nauwkeuriger, alleen z'n max is maar weer 500gram zag ik.

Daar past m'n avondeten dan weer niet op :Y)

[ Bericht 1% gewijzigd door RaymondK op 26-07-2012 07:53:04 ]
RaymondKdonderdag 26 juli 2012 @ 08:21
't begint nou trouwens een beetje irritant te worden.
Bij m'n tijdelijke sportschool hier zijn ze duidelijk niks gewent w.b.t. DL-en squatten.
Elke keer als ik ga staan squatten komen d'r een paar trainers kijken uit nieuwsgierigheid :')
1x is leuk, maar niet de hele tijd zeg. 8)7

Blijkt dat ik en nog een ex-powerlifter als enige een beetje serieus zwaar gaan kwa gewicht, en that's it...
Verder wordt er nauwlijks gesquat en al helemaal niet ge dl't daar _O-

[ Bericht 3% gewijzigd door RaymondK op 26-07-2012 08:44:32 ]
#ANONIEMdonderdag 26 juli 2012 @ 08:43
quote:
0s.gif Op donderdag 26 juli 2012 07:40 schreef RaymondK het volgende:

[..]

thanks! momenteel heb ik deze en werkt uitstekend. [ afbeelding ] maar om bijvoorbeeld gist of zout af te wegen voor de ingredienten van je brood kun je geen Hysterese gebruiken. Die van jouw lijkt me wat nauwkeuriger, alleen z'n max is maar weer 500gram zag ik.

Daar past m'n avondeten dan weer niet op :Y)
Die van mij is perfect voor het afwegen van scoops Whey en zo, je avond eten pas daar wat lastig op.
O,ja ik gebruik de mijne ook altidj om post af te wegen :P
RaymondKdonderdag 26 juli 2012 @ 08:46
quote:
0s.gif Op donderdag 26 juli 2012 08:43 schreef ZetaOS het volgende:

[..]

Die van mij is perfect voor het afwegen van scoops Whey en zo, je avond eten pas daar wat lastig op.
O,ja ik gebruik de mijne ook altidj om post af te wegen :P
:+ Laat hem maar niet in je auto liggen, want die dingen zijn eigenlijk om snuifie snuif mee af te wegen.
Wordt je aangehouden, "ja neeee, daar weeg ik m'n shakies mee af agent" O-)
uhu uhu

[ Bericht 2% gewijzigd door RaymondK op 26-07-2012 08:52:11 ]
mtchel112donderdag 26 juli 2012 @ 08:57
Zolang de agenten geen drugs vinden moeten ze hun luie mond maar houden,
RaymondKdonderdag 26 juli 2012 @ 09:04
quote:
0s.gif Op donderdag 26 juli 2012 08:57 schreef mtchel112 het volgende:
Zolang de agenten geen drugs vinden moeten ze hun luie mond maar houden,
hehe. Wat is die poederaanslag dan meneer? Dat is whey, hier proef maar
duncannndonderdag 26 juli 2012 @ 09:54
quote:
0s.gif Op donderdag 26 juli 2012 07:18 schreef RaymondK het volgende:

[..]

Ja dat klopt. Niet door een pijngrens heen duwen, maar er tegenaan. Zodat je langzaam je spieren wat oprekt.
Het doel is spieren rond je schoudergewricht soepeler te maken he, waardoor je uiteindelijk meer ruimte creert bij een goede houding.

Ik wist niet zeker of het dezelfde was, maar ja dus. Kreeg gister dus precies dezelfde oefening van mn fysio.

Ik heb van't wedstrijdroeien peesschede ontstekingen gekregen in beide ringvingers, dus kan bepaalde oefeningen niet aangezien mijn vingers dat gewoon echt niet trekken. Handchirurg zei een tot anderhalf (!!!!) jaar geen extreme kracht uitoefenen, maar na 1 jaar zo min mogenlijk doen is 't nog steeds net zo erg. Volgende week cortisone spuitjes, dan 3 weken rust. Daarna eindelijk beginnen met SS!
RaymondKdonderdag 26 juli 2012 @ 10:00
quote:
0s.gif Op donderdag 26 juli 2012 09:54 schreef duncannn het volgende:

[..]

Ik wist niet zeker of het dezelfde was, maar ja dus. Kreeg gister dus precies dezelfde oefening van mn fysio.

Ik heb van't wedstrijdroeien peesschede ontstekingen gekregen in beide ringvingers, dus kan bepaalde oefeningen niet aangezien mijn vingers dat gewoon echt niet trekken. Handchirurg zei een tot anderhalf (!!!!) jaar geen extreme kracht uitoefenen, maar na 1 jaar zo min mogenlijk doen is 't nog steeds net zo erg. Volgende week cortisone spuitjes, dan 3 weken rust. Daarna eindelijk beginnen met SS!
"halfwaardetijd" van gewrichten is 180dagen. Trigger je dus binnen die tijd weer dezelfde plek door een verkeerde beweging of overbelasting of zo, dan heb je de kans dat je weer helemaal op nieuwe mag beginnen met tellen.

maar shit joh, in je hand nog wel. En je ringvingers vast tapen aan je andere vingers? Is dat wat?
Of met weight hooks trainen zodat het niet onnodig aan je vingers hangt?
Misschien dat roeien toch maar ff afzweren hoe moeilijk ook. Dat lijkt me niet gezond voor jouw vingers dan dat trekken aan de pedels.

Maar handchirurgie is echt een vak appart trouwens, dus ik denk dat die man wel weet waar die over praat ;-)

Als die cortisone is ingespoten, dan niet opeens weer gaan trainen he omdat het wel gaat. ;)

[ Bericht 2% gewijzigd door RaymondK op 26-07-2012 10:08:49 ]
Luchtkokerdonderdag 26 juli 2012 @ 10:12
Mijn sportschool verandert zijn naam naar Sports&Leisure Fitness... dan weet je het al :')
RaymondKdonderdag 26 juli 2012 @ 10:13
quote:
2s.gif Op donderdag 26 juli 2012 10:12 schreef Luchtkoker het volgende:
Mijn sportschool verandert zijn naam naar Sports&Leisure Fitness... dan weet je het al :')
30 spinning fietsen, 10 stairmasters, en 20 skippyballen d'r bij? :+
Luchtkokerdonderdag 26 juli 2012 @ 10:15
quote:
11s.gif Op donderdag 26 juli 2012 10:13 schreef RaymondK het volgende:

[..]

30 spinning fietsen, 10 stairmasters, en 20 skippyballen d'r bij?
In die lijn moet je wel denken. ;( En alle Technogym machines vernieuwen, tientallen duizenden euro's investeren in nieuwe versies van apparaten die er al staan en nauwelijks gebruikt worden, maar ondertussen een squatrack aanschaffen, ho maar...
fathankdonderdag 26 juli 2012 @ 10:18
quote:
2s.gif Op donderdag 26 juli 2012 10:15 schreef Luchtkoker het volgende:

[..]

In die lijn moet je wel denken. ;( En alle Technogym machines vernieuwen, tientallen duizenden euro's investeren in nieuwe versies van apparaten die er al staan en nauwelijks gebruikt worden, maar ondertussen een squatrack aanschaffen, ho maar...
Andere gym zoeken.
Panzermausdonderdag 26 juli 2012 @ 10:21
Daar sta je dan in je tanktop met je testpiek-induced boner.

YveAP.jpg

Change of plans, ik ga bij iemand anders pompen. Surprise visits. _O_
Snakeydonderdag 26 juli 2012 @ 10:21
quote:
2s.gif Op donderdag 26 juli 2012 10:15 schreef Luchtkoker het volgende:

[..]

In die lijn moet je wel denken. ;( En alle Technogym machines vernieuwen, tientallen duizenden euro's investeren in nieuwe versies van apparaten die er al staan en nauwelijks gebruikt worden, maar ondertussen een squatrack aanschaffen, ho maar...
Is het een franchise?
Luchtkokerdonderdag 26 juli 2012 @ 10:22
quote:
14s.gif Op donderdag 26 juli 2012 10:18 schreef fathank het volgende:

[..]

Andere gym zoeken.
Yep, het enige rationele om te doen. Probleem is dat ik er inmiddels zoveel vrienden heb zitten, bijna iedereen ken, het personeel verder heel aardig is en de locatie echt ideaal is. :')

Alternatieven zijn doorgaans redelijk ver weg, wat voor mij geen probleem is (auto) maar mijn trainingsmaat, die geen beschikking heeft tot geautomatiseerd vervoer, trekt het niet, en terecht. Hem in de steek laten voor alleen een squatrack vind ik het ook weer niet waard.

Dilemma's, dilemma's. ;(
quote:
7s.gif Op donderdag 26 juli 2012 10:21 schreef Snakey het volgende:

[..]

Is het een franchise?
Nope.
duncannndonderdag 26 juli 2012 @ 10:26
quote:
0s.gif Op donderdag 26 juli 2012 10:00 schreef RaymondK het volgende:

[..]

"halfwaardetijd" van gewrichten is 180dagen. Trigger je dus binnen die tijd weer dezelfde plek door een verkeerde beweging of overbelasting of zo, dan heb je de kans dat je weer helemaal op nieuwe mag beginnen met tellen.

maar shit joh, in je hand nog wel. En je ringvingers vast tapen aan je andere vingers? Is dat wat?
Of met weight hooks trainen zodat het niet onnodig aan je vingers hangt?
Misschien dat roeien toch maar ff afzweren hoe moeilijk ook. Dat lijkt me niet gezond voor jouw vingers dan dat trekken aan de pedels.

Maar handchirurgie is echt een vak appart trouwens, dus ik denk dat die man wel weet waar die over praat ;-)

Als die cortisone is ingespoten, dan niet opeens weer gaan trainen he omdat het wel gaat. ;)
Straps zijn 't enige dat een beetje helpt, maar ik heb de neiging om te hard te knijpen en dan gaat het meteen al mis.

Ik ga inderdaad niet meteen weer beginnen, maar ik ben het inmiddels ook wel echt zat. Zit er al 2 jaar mee en het is net zo erg als in het begin. Heb van Mei '11 tot Maart '12 echt volledige rust gehad. Rechter vinger is aan geopereerd, maar nog steeds auw.
Snakeydonderdag 26 juli 2012 @ 10:29
quote:
2s.gif Op donderdag 26 juli 2012 10:22 schreef Luchtkoker het volgende:

Nope.

Dan doe ze het goed blijkbaar. Zelfs de David Lloyd waar ik zit kan niks betalen op het moment. Wat nieuwe apparatuur en sommige reparaties betreft dan.
Luchtkokerdonderdag 26 juli 2012 @ 10:55
quote:
0s.gif Op donderdag 26 juli 2012 10:29 schreef Snakey het volgende:

[..]

Dan doe ze het goed blijkbaar. Zelfs de David Lloyd waar ik zit kan niks betalen op het moment. Wat nieuwe apparatuur en sommige reparaties betreft dan.
Ja, volgens mij lopen de zaken wel aardig. Ze zijn dan ook wel een stelletje uitbuiters, het daluren abbo (mag je alleen doordeweeks 08:00 - 17:00) kost al ¤40,- per 4 weken (niet eens per volle maand). :')
fathankdonderdag 26 juli 2012 @ 11:03
quote:
2s.gif Op donderdag 26 juli 2012 10:55 schreef Luchtkoker het volgende:

[..]

Ja, volgens mij lopen de zaken wel aardig. Ze zijn dan ook wel een stelletje uitbuiters, het daluren abbo (mag je alleen doordeweeks 08:00 - 17:00) kost al ¤40,- per 4 weken (niet eens per volle maand). :')
Auw :X.

Als ik de in mn volgende huis de ruimte heb komt er echt een powerrack. Helaas nu geen plek voor (of ik moet de inloopkast van vriendinlief opofferen :P)
Seksgod_beta_v1donderdag 26 juli 2012 @ 11:23
Ik lijk geen stap verder te komen de laatste tijd. Dat is vervelend want ik moet nog wel en kilootje of wat winnen.

Heb er aan zitten denken het splitschema tijdelijk in te ruilen voor fullbody 3 x weeks, ter afwisseling.

Zijn hier mensen die zo trainen? En zo ja, hoe ziet een training eruit bij jullie?

Vermeld er ook bij dat ik relatief zwaar werk doe en op mijn 32e minder minder snel herstel dan vroeger.

Alvast bedankt.

Ps. Voorlopig doel is zsm 4 a 5 kilo, zo schoon mogelijk.
BeamofLightdonderdag 26 juli 2012 @ 11:25
quote:
0s.gif Op donderdag 26 juli 2012 11:23 schreef Seksgod_beta_v1 het volgende:
Ik lijk geen stap verder te komen de laatste tijd. Dat is vervelend want ik moet nog wel en kilootje of wat winnen.

Heb er aan zitten denken het splitschema tijdelijk in te ruilen voor fullbody 3 x weeks, ter afwisseling.

Zijn hier mensen die zo trainen? En zo ja, hoe ziet een training eruit bij jullie?

Vermeld er ook bij dat ik relatief zwaar werk doe en op mijn 32e minder minder snel herstel dan vroeger.

Alvast bedankt.

Ps. Voorlopig doel is zsm 4 a 5 kilo, zo schoon mogelijk.
Eten eten eten en trainig compleet omgooien I say.

Incline, decline etc erbij eraf.

Week rust inlassen
fathankdonderdag 26 juli 2012 @ 11:28
quote:
0s.gif Op donderdag 26 juli 2012 11:23 schreef Seksgod_beta_v1 het volgende:
Ik lijk geen stap verder te komen de laatste tijd. Dat is vervelend want ik moet nog wel en kilootje of wat winnen.

Heb er aan zitten denken het splitschema tijdelijk in te ruilen voor fullbody 3 x weeks, ter afwisseling.

Zijn hier mensen die zo trainen? En zo ja, hoe ziet een training eruit bij jullie?

Vermeld er ook bij dat ik relatief zwaar werk doe en op mijn 32e minder minder snel herstel dan vroeger.

Alvast bedankt.

Ps. Voorlopig doel is zsm 4 a 5 kilo, zo schoon mogelijk.
Meer eten :P.
Seksgod_beta_v1donderdag 26 juli 2012 @ 11:28
quote:
0s.gif Op donderdag 26 juli 2012 07:18 schreef RaymondK het volgende:

[..]

Ja dat klopt. Niet door een pijngrens heen duwen, maar er tegenaan. Zodat je langzaam je spieren wat oprekt.
Het doel is spieren rond je schoudergewricht soepeler te maken he, waardoor je uiteindelijk meer ruimte creert bij een goede houding.

Ik hoop dat het plaatje genoeg zegt, want momenteel is er iets fout gegaan in de wijziging van de tekst waardoor de uitleg een beetje vreemd en incompleet begint.
Wat er dus hoort te staan vanaf waar ik de oefening aanhaal is:

"
Ga op je zij op bed liggen, en wel met je bovenlichaam goed boven op je schouder. Zodat je schouder in het matras drukt. Zo, dat daar het drukpunt zit. Dan je bovenarm 90 graden t.o.v. je lichaam op bed leggen, en je onderarm 90graden omhoog in de lucht laten steken. Nu breng je met je andere hand de handpalm van de recht opstaande arm naar het bed toe tot je niet verder kan. Rustig met beleid opbouwen uiteraard, en concentreren dat je de draaiende beweging uit je schouder haalt.
"
De eerste paar regels zijn wegggevallen maar juist zo belangrijk. Dat je op je schouder ligt en die draaiende beweging vanuit ar ik zal het nogeens op nieuw vr
Geen filmpje?
RaymondKdonderdag 26 juli 2012 @ 11:30
quote:
1s.gif Op donderdag 26 juli 2012 11:28 schreef Seksgod_beta_v1 het volgende:

[..]

Geen filmpje?
Ja dat zou ik eigenlijk moeten maken he. Ken nog veel meer oefeningen om je bovenlichaam "los" te krijgen.
ik ga d'r ff over nadenken over een yt kanaaltje.

In de OP staat i.i.g. een plaatje
duncannndonderdag 26 juli 2012 @ 11:32
Seksgod_beta_v1donderdag 26 juli 2012 @ 11:32
quote:
14s.gif Op donderdag 26 juli 2012 11:28 schreef fathank het volgende:

[..]

Meer eten :P.
Ja dat weet ik :D

Daarom zeg ik erbij: zo schoon mogelijk. Ben bezig weer meer te gaan eten, maar ben een hoop overtollig vet kwijt en dat mag wegblijven.

Maar is absoluut waar wat je zegt.

Rustweek net gehad :)

Trainingsschema omgooien dus. Maar splitschema behouden en focus op andere oefeningen?

Ik maak me beetje zorgen om hersteltijd nl.
RaymondKdonderdag 26 juli 2012 @ 11:32
quote:
Hij lijkt me teveel op z'n rug te liggen en niet op z'n schouder. Daarom moet je het op bed doen, en veel meer 'op" je schouder liggen, met je schouder in het matras gedrukt. Dan kom je echt niet zo gemakkelijk zover als hij doet. Athans ik niet de eerste keer.
Nu had ik toen ook wel echt een probleem.

[ Bericht 3% gewijzigd door RaymondK op 26-07-2012 11:41:29 ]
Seksgod_beta_v1donderdag 26 juli 2012 @ 11:34
quote:
0s.gif Op donderdag 26 juli 2012 11:30 schreef RaymondK het volgende:

[..]

Ja dat zou ik eigenlijk moeten maken he. Ken nog veel meer oefeningen om je bovenlichaam "los" te krijgen.
ik ga d'r ff over nadenken over een yt kanaaltje.

In de OP staat i.i.g. een plaatje
Ik ben zeer geinteresseerd iig :)
Luchtkokerdonderdag 26 juli 2012 @ 11:48
quote:
0s.gif Op donderdag 26 juli 2012 11:23 schreef Seksgod_beta_v1 het volgende:
Ik lijk geen stap verder te komen de laatste tijd. Dat is vervelend want ik moet nog wel en kilootje of wat winnen.

Heb er aan zitten denken het splitschema tijdelijk in te ruilen voor fullbody 3 x weeks, ter afwisseling.

Zijn hier mensen die zo trainen? En zo ja, hoe ziet een training eruit bij jullie?

Vermeld er ook bij dat ik relatief zwaar werk doe en op mijn 32e minder minder snel herstel dan vroeger.

Alvast bedankt.

Ps. Voorlopig doel is zsm 4 a 5 kilo, zo schoon mogelijk.
Als je helemaal niet aankomt, ook geen vet dus, dan zit je waarschijnlijk op/onder je onderhoud. Waarschijnlijk ligt het aan je voeding.
da_unfuckwithabledonderdag 26 juli 2012 @ 11:50
quote:
2s.gif Op donderdag 26 juli 2012 10:12 schreef Luchtkoker het volgende:
Mijn sportschool verandert zijn naam naar Sports&Leisure Fitness... dan weet je het al :')
Sport & Fitness <> Sports & Leisure Fitness...wut?
16meterdonderdag 26 juli 2012 @ 11:51
quote:
0s.gif Op donderdag 26 juli 2012 11:23 schreef Seksgod_beta_v1 het volgende:
Ik lijk geen stap verder te komen de laatste tijd. Dat is vervelend want ik moet nog wel en kilootje of wat winnen.

Heb er aan zitten denken het splitschema tijdelijk in te ruilen voor fullbody 3 x weeks, ter afwisseling.

Zijn hier mensen die zo trainen? En zo ja, hoe ziet een training eruit bij jullie?

Vermeld er ook bij dat ik relatief zwaar werk doe en op mijn 32e minder minder snel herstel dan vroeger.

Alvast bedankt.

Ps. Voorlopig doel is zsm 4 a 5 kilo, zo schoon mogelijk.
je eet niet goed of te weinig
setodonderdag 26 juli 2012 @ 11:56
eat-more-chicken.jpg
Luchtkokerdonderdag 26 juli 2012 @ 12:02
quote:
0s.gif Op donderdag 26 juli 2012 11:50 schreef da_unfuckwithable het volgende:

[..]

Sport & Fitness <> Sports & Leisure Fitness...wut?
Nee. Zat eerst bij SIS Sports in Haven. Was eerst 2b fit, daarna overgenomen door de oude eigenaren, hebben ze weer SIS genoemd. Die mensen kwamen echter niet uit 036 maar uit Oss ofzo, dus ze zijn daar weer verder gegaan in de branche. Ze bleven wel eigenaar maar een van de investeerders is nu eigenlijk gewoon de baas. Die mailde gister:
quote:
Doordat wij 100% verbonden zijn aan de budo sportschool Sports&Leisure op de 2e verdieping, zal de naam SIS Sports verdwijnen. Als tussenfase hebben wij de naam SIS Sports&Leisure gekozen om uiteindelijk Sports&Leisure Fitness en Budo Sports te voeren.
:')

Echt onzin, ze switchen dus van naam, maar eerst nog even naar een andere naam omdat de schok anders te groot is ofzo? :?
Snakeydonderdag 26 juli 2012 @ 12:04
quote:
2s.gif Op donderdag 26 juli 2012 12:02 schreef Luchtkoker het volgende:

Echt onzin, ze switchen dus van naam, maar eerst nog even naar een andere naam omdat de schok anders te groot is ofzo? :?
Ik denk dat er achter de schermen wat meer aan de gang is.
Seksgod_beta_v1donderdag 26 juli 2012 @ 12:06
quote:
2s.gif Op donderdag 26 juli 2012 11:48 schreef Luchtkoker het volgende:

[..]

Als je helemaal niet aankomt, ook geen vet dus, dan zit je waarschijnlijk op/onder je onderhoud. Waarschijnlijk ligt het aan je voeding.
Eten kan vast nog wel beter, maar ik vermoed dat ik ook weer effe toe ben aan anders trainen, vandaar mn vraag over fullbody schemas :)
da_unfuckwithabledonderdag 26 juli 2012 @ 12:06
quote:
2s.gif Op donderdag 26 juli 2012 12:02 schreef Luchtkoker het volgende:

[..]

Nee. Zat eerst bij SIS Sports in Haven. Was eerst 2b fit, daarna overgenomen door de oude eigenaren, hebben ze weer SIS genoemd. Die mensen kwamen echter niet uit 036 maar uit Oss ofzo, dus ze zijn daar weer verder gegaan in de branche. Ze bleven wel eigenaar maar een van de investeerders is nu eigenlijk gewoon de baas. Die mailde gister:

[..]

:')

Echt onzin, ze switchen dus van naam, maar eerst nog even naar een andere naam omdat de schok anders te groot is ofzo? :?
makes sense..... :')

*gaat verder met trainen bij de chillste sportschool in 036*
Luchtkokerdonderdag 26 juli 2012 @ 12:12
quote:
1s.gif Op donderdag 26 juli 2012 12:06 schreef Seksgod_beta_v1 het volgende:

[..]

Eten kan vast nog wel beter, maar ik vermoed dat ik ook weer effe toe ben aan anders trainen, vandaar mn vraag over fullbody schemas :)
Af en toe anders trainen is verfrissend en voornamelijk mentaal belangrijk denk ik. Als je echter zo goed als geen gains maakt (ook niet in vet) dan valt het te wijten aan je voeding. Kan je nog zo anders gaan trainen, maar zolang je in een deficiëntie traint, zal de situatie niet verbeteren.
quote:
0s.gif Op donderdag 26 juli 2012 12:06 schreef da_unfuckwithable het volgende:

[..]

makes sense..... :')

*gaat verder met trainen bij de chillste sportschool in 036*
;(

wouldjoininaheartbeat/10
Keroldonderdag 26 juli 2012 @ 12:57
Beachboys zostraks in de gym, lekker alleen borst biceps en buik :').
Snakeydonderdag 26 juli 2012 @ 13:00
We zijn nu 's morgens met een man of 3 (incl. moi) die serieus aan het trainen zijn. Ik hoop dat dat na de vakantietijd ook zo blijft, maar dat zal wel ijdele hoop zijn.
Zithdonderdag 26 juli 2012 @ 13:03
quote:
1s.gif Op donderdag 26 juli 2012 12:06 schreef Seksgod_beta_v1 het volgende:

[..]

Eten kan vast nog wel beter, maar ik vermoed dat ik ook weer effe toe ben aan anders trainen, vandaar mn vraag over fullbody schemas :)
het is eten.
16meterdonderdag 26 juli 2012 @ 13:03
wie komt xtje mee traine in 030

zoek nog een trainings maat, maar bij mij in de sportschool doet niemand anders rows, deadlift en squat.

+ dit:

quote:
0s.gif Op donderdag 26 juli 2012 13:03 schreef Zith het volgende:

[..]

het is eten.
Snakeydonderdag 26 juli 2012 @ 13:06
quote:
0s.gif Op donderdag 26 juli 2012 13:03 schreef 16meter het volgende:
wie komt xtje mee traine in 030

zoek nog een buddy, maar bij mij in de sportschool doet niemand anders rows, deadlift en squat.

+ dit:

[..]

Jammer dat ik bijna geen NL klanten meer heb. Toen scheurde ik nog wel eens door NL. Nu kom ik bijna het kantoor niet meer uit.

Maar anders zou ik het zeker een keer gedaan hebben.
Keroldonderdag 26 juli 2012 @ 13:06
quote:
1s.gif Op donderdag 26 juli 2012 12:06 schreef Seksgod_beta_v1 het volgende:

[..]

Eten kan vast nog wel beter, maar ik vermoed dat ik ook weer effe toe ben aan anders trainen, vandaar mn vraag over fullbody schemas :)
Hoeveel zit je onder je onderhoud?
16meterdonderdag 26 juli 2012 @ 13:08
quote:
7s.gif Op donderdag 26 juli 2012 13:06 schreef Snakey het volgende:

[..]

Jammer dat ik bijna geen NL klanten meer heb. Toen scheurde ik nog wel eens door NL. Nu kom ik bijna het kantoor niet meer uit.

Maar anders zou ik het zeker een keer gedaan hebben.
Jammer, ouwe reus. ^O^
Yamchadonderdag 26 juli 2012 @ 13:10
Waar train je in 030 16meter?
Sapstengeldonderdag 26 juli 2012 @ 13:17
quote:
0s.gif Op donderdag 26 juli 2012 12:57 schreef Kerol het volgende:
Beachboys zostraks in de gym, lekker alleen borst biceps en buik :').
Hier zit zo'n beachboy juicehead. Heeft mij uitvoerig verteld over z'n cycle.

Gast heeft het verder alleen over chicks playen en uitgaan. Doet 3x per week borst en 3x per week biceps. Ik heb hem in de 5 maanden dat ik er fitness ongeveer 2 keer rug zien doen (lat pulldown, cable rows) en geen enkele keer benen.

Lijkt ook precies op die ene foto, van die gast die blijkbaar soldaat was. Die van "Friends don't let friends skip leg day".
Snakeydonderdag 26 juli 2012 @ 13:19
quote:
0s.gif Op donderdag 26 juli 2012 13:08 schreef 16meter het volgende:

[..]

Jammer, ouwe reus. ^O^
DL en squat is met mij niet heel interessant natuurlijk. Dan wordt het een schouderoefening om de platen er telkens op en af te halen. :D
Keroldonderdag 26 juli 2012 @ 13:22
quote:
0s.gif Op donderdag 26 juli 2012 13:17 schreef Sapstengel het volgende:

[..]

Hier zit zo'n beachboy juicehead. Heeft mij uitvoerig verteld over z'n cycle.

Gast heeft het verder alleen over chicks playen en uitgaan. Doet 3x per week borst en 3x per week biceps. Ik heb hem in de 5 maanden dat ik er fitness ongeveer 2 keer rug zien doen (lat pulldown, cable rows) en geen enkele keer benen.

Lijkt ook precies op die ene foto, van die gast die blijkbaar soldaat was. Die van "Friends don't let friends skip leg day".
Teeeeering. En het is zeker ook nog een ecto?

Echt hekel aan zulke mensen :').
Seksgod_beta_v1donderdag 26 juli 2012 @ 13:22
quote:
2s.gif Op donderdag 26 juli 2012 12:12 schreef Luchtkoker het volgende:

[..]

Af en toe anders trainen is verfrissend en voornamelijk mentaal belangrijk denk ik. Als je echter zo goed als geen gains maakt (ook niet in vet) dan valt het te wijten aan je voeding. Kan je nog zo anders gaan trainen, maar zolang je in een deficiëntie traint, zal de situatie niet verbeteren.

Nou ja, er zijn periodiek wel gains, maar dan weer een tijd niks. En dat "verbaast" me omdat ik feitelijk nog 11 kilo lichter ben dan 2 jaar geleden.

Sinds april weer serieus bezig (dwz consistent trainen met aandacht voor randzaken) en in die tijd mss 4 kilo gewonnen. Wel ook vet kwijtgeraakt ib die tijd.

Wellicht houdt het ook verband met e wisselende intensiteit van het werk dat ik doe.

Nou ja, ga de komende 8 weken mn dieet nog wat ehhh afscherpen :P

We komen er hoe dan ook wel weer.

Thanks.
Seksgod_beta_v1donderdag 26 juli 2012 @ 13:27
quote:
0s.gif Op donderdag 26 juli 2012 13:06 schreef Kerol het volgende:

[..]

Hoeveel zit je onder je onderhoud?
Calorieeen tellen is geen doen ivm werk. Er zijn dagen en weken dat ik werk als een kampslaaf, er zijn dagen en weken dat ik weinig meer doe dan rondwandelen.

Dus dat vind ik moeilijk. Sowieso heb ik nu teveel aan mn kop om daar serieus werk van te maken. Heb het in een grijs verleden wel gedaan, maar zoals wel meer dingen.... Ook langzaam dood laten bloeden :@
Seksgod_beta_v1donderdag 26 juli 2012 @ 13:29
Maar zou ik wel moeten doen ja... Beetje meer inzichy en controle is de moeite wel waard. Gewoon 1000 kcal extra op zware dagen, kijken wat er gebeurt.
BeamofLightdonderdag 26 juli 2012 @ 13:35
quote:
0s.gif Op donderdag 26 juli 2012 12:57 schreef Kerol het volgende:
Beachboys zostraks in de gym, lekker alleen borst biceps en buik :').
Wat lul je nou. Ik doe zo vaak op een dag borst, biceps en buik.
Zithdonderdag 26 juli 2012 @ 13:35
quote:
0s.gif Op donderdag 26 juli 2012 13:35 schreef BeamofLight het volgende:

[..]

Wat lul je nou. Ik doe zo vaak op een dag borst, biceps en buik.
lol
Sapstengeldonderdag 26 juli 2012 @ 13:38
quote:
0s.gif Op donderdag 26 juli 2012 13:22 schreef Kerol het volgende:

[..]

Teeeeering. En het is zeker ook nog een ecto?

Echt hekel aan zulke mensen :').
Hij is opzich wel breed, qua bovenlichaam dan. Als je alleen zijn onderlichaam zou zien, zou je denken dat het een meisje van 15 is.
16meterdonderdag 26 juli 2012 @ 13:39
quote:
7s.gif Op donderdag 26 juli 2012 13:19 schreef Snakey het volgende:

[..]

DL en squat is met mij niet heel interessant natuurlijk. Dan wordt het een schouderoefening om de platen er telkens op en af te halen. :D
ik ben niet echt sterk, dat scheelt :')
quote:
0s.gif Op donderdag 26 juli 2012 13:38 schreef Sapstengel het volgende:

[..]

Hij is opzich wel breed, qua bovenlichaam dan. Als je alleen zijn onderlichaam zou zien, zou je denken dat het een meisje van 15 is.
vaak hebben die gasten zo'n platte rug en geen lats :')

dan maken die grote armen en chest ook niet meer uit.
BeamofLightdonderdag 26 juli 2012 @ 13:52
quote:
0s.gif Op donderdag 26 juli 2012 13:39 schreef 16meter het volgende:

[..]

ik ben niet echt sterk, dat scheelt :')

[..]

vaak hebben die gasten zo'n platte rug en geen lats :')

dan maken die grote armen en chest ook niet meer uit.

Dit dus. Of niet zo zeer een platte rug. Een schouders naar voren getrokken, bol-achtige rug. Raar iig. Daarom grappig om ze recht in het gezicht uit te lachen.
Luchtkokerdonderdag 26 juli 2012 @ 13:54
quote:
0s.gif Op donderdag 26 juli 2012 13:39 schreef 16meter het volgende:

[..]

ik ben niet echt sterk, dat scheelt :')

[..]

vaak hebben die gasten zo'n platte rug en geen lats :')

dan maken die grote armen en chest ook niet meer uit.

Real talk. Tot een jaartje of wat terug was mijn beste mattie mijn 'voorbeeld' wat trainen betreft. Esthetisch fysiek, dit dat. Nu zie ik in dat zijn fysiek eigenlijk voornamelijk wordt gemaakt door zijn overtrainde pecs en lage bf. :') En als ik vakantiefoto's etc terug zie denk ik echt "do you even lats brah?". (sowieso denk ik nu 'wat een ecto')
16meterdonderdag 26 juli 2012 @ 13:54
Hahaha. Ik lach niemand in z'n gezicht uit, ze zoeken het maar uit, maar het doet me altijd wel gniffelen.
Seksgod_beta_v1donderdag 26 juli 2012 @ 13:56
Veel gasten hebben van die naar voren hangende schouders.
Sapstengeldonderdag 26 juli 2012 @ 14:00
quote:
2s.gif Op donderdag 26 juli 2012 13:54 schreef Luchtkoker het volgende:

[..]

Real talk. Tot een jaartje of wat terug was mijn beste mattie mijn 'voorbeeld' wat trainen betreft. Esthetisch fysiek, dit dat. Nu zie ik in dat zijn fysiek eigenlijk voornamelijk wordt gemaakt door zijn overtrainde pecs en lage bf. :') En als ik vakantiefoto's etc terug zie denk ik echt "do you even lats brah?". (sowieso denk ik nu 'wat een ecto')
Sowieso als ik terug kijk naar gasten die ik "vroeger" breed vond, denk ik nu "wat een skinny gasten" en "do you even shrugs" etc.

Gewoon die male model/calvin klein look toch, laag BF, pecs, abs en biceps.
16meterdonderdag 26 juli 2012 @ 14:01
2pac vond ik altijd een zieke motherfucker, back in the day. Als ik nu zo'n clippie van hem zie... :') Did he even lift?
Vinniieedonderdag 26 juli 2012 @ 14:12
Zo, hier ook maar even melden en volgen.

Ben sinds gisteren gestart met een FB-schema, maar om te beginnen kan ik al niet squatten ivm blessure.

Ben btw echt een slappe grasspriet, dus ik probeer nu veel te eten en ook sterker te worden. Ter indicatie, ik ben 1,82 en 59,2 kg :') :X

Squat 3*15 > legg press 3*15 40kg
Bent over row 3*15 15kg
Bench press 3*15 15kg
Pull down 3*15 30kg als ik het goed onthouden heb
Militaire press 3*15 niet gedaan
Seated low row 3*15 30kg
Barbell curl 3*15 10kg
Push down 3*15 10kg
Calf raises 3*15 30kg

:') :') :') :') :')

Duuusss _O- Iemand nog tips? :P
Luchtkokerdonderdag 26 juli 2012 @ 14:14
Met wat voor blessure kan je niet squatten maar wel leg pressen?

Verder doe je eigenlijk een full body schema wat bestaat uit een zootje bij elkaar geraapte (semi)isolatie oefeningen ipv enkele grote compounds. Als je serieus resultaten wilt boeken, lees je dan eens goed in en ga iets als Starting Strength doen.
Vinniieedonderdag 26 juli 2012 @ 14:22
Onderrug heb ik last van. Met leg press merk ik (tot op heden :') ) niks.

Gevonden op bodybuildforum, zal eens gaan lezen :Y
Zithdonderdag 26 juli 2012 @ 14:24
quote:
0s.gif Op donderdag 26 juli 2012 14:12 schreef Vinniiee het volgende:
Zo, hier ook maar even melden en volgen.

Ben sinds gisteren gestart met een FB-schema, maar om te beginnen kan ik al niet squatten ivm blessure.

Ben btw echt een slappe grasspriet, dus ik probeer nu veel te eten en ook sterker te worden. Ter indicatie, ik ben 1,82 en 59,2 kg :') :X

Squat 3*15 > legg press 3*15 40kg
Bent over row 3*15 15kg
Bench press 3*15 15kg
Pull down 3*15 30kg als ik het goed onthouden heb
Militaire press 3*15 niet gedaan
Seated low row 3*15 30kg
Barbell curl 3*15 10kg
Push down 3*15 10kg
Calf raises 3*15 30kg

:') :') :') :') :')

Duuusss _O- Iemand nog tips? :P
Hoe lang ben je daarmee bezig en... wat eet je?
Luchtkokerdonderdag 26 juli 2012 @ 14:25
Ah oke. Dan is het inderdaad begrijpelijk.

Koop of "koop" ergens het boek Starting Strength van Mark Rippetoe. Lees deze goed door. Volg dit een half jaartje á een jaartje, eet er goed (dus góed, wordt behandeld in het boek) bij, lees jezelf goed in en dan ben je over een jaar wat vrijwel iedereen (buiten de bodybuilding community) buff vindt.

Succes en welkom. :)
fathankdonderdag 26 juli 2012 @ 14:25
Te veel herhalingen.
Tito_Makanidonderdag 26 juli 2012 @ 14:32
Zit er aan te denken om ook van die handschoenen te gaan dragen. Mijn handen doen echt zeer bij de laatste reps deadlift. Of krijg ik vanzelf genoeg eelt op mijn handen?
RaymondKdonderdag 26 juli 2012 @ 14:33
quote:
0s.gif Op donderdag 26 juli 2012 14:32 schreef Tito_Makani het volgende:
Zit er aan te denken om ook van die handschoenen te gaan dragen. Mijn handen doen echt zeer bij de laatste reps deadlift. Of krijg ik vanzelf genoeg eelt op mijn handen?
Je krijgt vanzelf genoeg eelt op je handen
Luchtkokerdonderdag 26 juli 2012 @ 14:37
quote:
0s.gif Op donderdag 26 juli 2012 14:32 schreef Tito_Makani het volgende:
Zit er aan te denken om ook van die handschoenen te gaan dragen. Mijn handen doen echt zeer bij de laatste reps deadlift. Of krijg ik vanzelf genoeg eelt op mijn handen?
Wat je zou kunnen proberen zijn grip pads van XXL-nutrition oid. Kosten echt geen fluit (2 euro): http://www.xxlnutrition.nl/rubber-grip-pads/xxl-nutrition

Gebruik ik zelf bij een aantal oefeningen, zoals bij de V-bar (close grip) lat pulldown. Die V-bar die wij hebben is echt zeer ruw, en ik doe die oefening als 4e oid, dus tegen die tijd is mijn eelt sowieso al wat geirriteerd/gevoelig. Geweldige uitkomst. Zijn eigenlijk gewoon rubberen matjes.

Ik weet niet hoeveel je deadlift, bij beestige hoeveelheden zullen rubberen matjes van ¤2 waarschijnlijk niet voldoen, maar dit is een makkelijke en goedkopere uitkomst dan handschoentjes, die je alleen bij de oefeningen kan toepassen waar het nodig is. Kan je alsnog gewoon je eeltjes kweken, maar op het moment dat je het écht niet meer uithoudt, gewoon die grippers erbij pakken. :)
BeamofLightdonderdag 26 juli 2012 @ 14:42
Ghehe bankdrukken met 15 kilo. De stang alleen is al zwaarder.
RaymondKdonderdag 26 juli 2012 @ 14:47
quote:
2s.gif Op donderdag 26 juli 2012 14:37 schreef Luchtkoker het volgende:

[..]

Wat je zou kunnen proberen zijn grip pads van XXL-nutrition oid. Kosten echt geen fluit (2 euro): http://www.xxlnutrition.nl/rubber-grip-pads/xxl-nutrition

Gebruik ik zelf bij een aantal oefeningen, zoals bij de V-bar (close grip) lat pulldown. Die V-bar die wij hebben is echt zeer ruw, en ik doe die oefening als 4e oid, dus tegen die tijd is mijn eelt sowieso al wat geirriteerd/gevoelig. Geweldige uitkomst. Zijn eigenlijk gewoon rubberen matjes.

Ik weet niet hoeveel je deadlift, bij beestige hoeveelheden zullen rubberen matjes van ¤2 waarschijnlijk niet voldoen, maar dit is een makkelijke en goedkopere uitkomst dan handschoentjes, die je alleen bij de oefeningen kan toepassen waar het nodig is. Kan je alsnog gewoon je eeltjes kweken, maar op het moment dat je het écht niet meer uithoudt, gewoon die grippers erbij pakken. :)
Kijk dat is nou interessant
Luchtkokerdonderdag 26 juli 2012 @ 14:54
Ze zijn btw niet van rubber (itt wat de naam doet vermoeden) maar van een soort spons materiaal. Een beetje kunsstof ofzo.

Ze gaan verder lekker lang mee, ik zit nu aan m'n 2e paar. Vanaf ¤50 kan je ze als goodie kiezen (krijg je ze nog gratis ook), dus had m'n oude aan m'n trainingsmaat gegeven die zijne kwijt was geraakt :') Die zijn inmiddels een jaar oud en zijn nog steeds in prima conditie. Echt geweldige dingen imo.
mtchel112donderdag 26 juli 2012 @ 15:01
quote:
0s.gif Op donderdag 26 juli 2012 14:12 schreef Vinniiee het volgende:
Zo, hier ook maar even melden en volgen.

Ben sinds gisteren gestart met een FB-schema, maar om te beginnen kan ik al niet squatten ivm blessure.

Ben btw echt een slappe grasspriet, dus ik probeer nu veel te eten en ook sterker te worden. Ter indicatie, ik ben 1,82 en 59,2 kg :') :X

Squat 3*15 > legg press 3*15 40kg
Bent over row 3*15 15kg
Bench press 3*15 15kg
Pull down 3*15 30kg als ik het goed onthouden heb
Militaire press 3*15 niet gedaan
Seated low row 3*15 30kg
Barbell curl 3*15 10kg
Push down 3*15 10kg
Calf raises 3*15 30kg

:') :') :') :') :')

Duuusss _O- Iemand nog tips? :P
40 kg legpress :p

1,82 en 60 kilo is erg mager, maar zie dit als een kans om groot te worden.

Volle melk, broodjes pindakaas, zolang je maar veel kcals eet en zwaar traint
16meterdonderdag 26 juli 2012 @ 16:10
quote:
0s.gif Op donderdag 26 juli 2012 14:12 schreef Vinniiee het volgende:
Zo, hier ook maar even melden en volgen.

Ben sinds gisteren gestart met een FB-schema, maar om te beginnen kan ik al niet squatten ivm blessure.

Ben btw echt een slappe grasspriet, dus ik probeer nu veel te eten en ook sterker te worden. Ter indicatie, ik ben 1,82 en 59,2 kg :') :X

Squat 3*15 > legg press 3*15 40kg
Bent over row 3*15 15kg
Bench press 3*15 15kg
Pull down 3*15 30kg als ik het goed onthouden heb
Militaire press 3*15 niet gedaan
Seated low row 3*15 30kg
Barbell curl 3*15 10kg
Push down 3*15 10kg
Calf raises 3*15 30kg

:') :') :') :') :')

Duuusss _O- Iemand nog tips? :P
Misschien is Starting Strength wat voor je.
Yuri_Boykadonderdag 26 juli 2012 @ 17:10
Hallo lieve vriendjes,

Ik was geband en zou nog 20 dagen moeten maar ik heb een vervroegde vrijlating gehad. O+

/dagboek modus aan

SPOILER
Progress is goed, word elke dag leaner en leaner. Fast nog steeds op dezelfde manier. ^O^

Nog een menstruatie foto. Ik heb een stukje territorium van mijn moeder afgepakt.

LgLrU.jpg

Die natuurlijke pindkaas (kun je halen bij de natuurwinkel) is echt goddelijk lekker en zoveel pinda stukjes. :9~ Tevens gluten vrij, tarwe vrij, zuivel vrij, geen toegevoegde suikers, geen toegevoegd zout en dus 100% pinda.

Per 100gr. 579 Kcal, 29,6gr E, 11,6gr. K, 46gr V. Verder Vitamine E en Magnesium.

Als je mijn tips niet waardeert bok je maar op. >:)
/dagboekmodus uit

Hoe gaat het met de rest?

Ik merk zelf dat ik met dit warme weer het eten moeilijker naar binnen krijg.
16meterdonderdag 26 juli 2012 @ 17:14
Net iets in m'n onderrug gesnapt tijdens het squatten, ondanks lichte pijn tijdens de eerste setjes ging ik door, totdat ik keihard faalde bij de laatste set. Ik zakte en kon geen cm meer naar boven komen, moest toen onder de bar wegkruipen. Zoiets gebeurde eht voor het eerst, stond er ook wel van te kijken...

Waren niet eens zware setjes.. :')

Hopelijk trekt die shit snel bij.
Yuri_Boykadonderdag 26 juli 2012 @ 17:16
quote:
0s.gif Op donderdag 26 juli 2012 17:14 schreef 16meter het volgende:
Net iets in m'n onderrug gesnapt tijdens het squatten, ondanks lichte pijn tijdens de eerste setjes ging ik door, totdat ik keihard faalde bij de laatste set. Ik zakte en kon geen cm meer naar boven komen, moest toen onder de bar wegkruipen. Zoiets gebeurde eht voor het eerst, stond er ook wel van te kijken...

Waren niet eens zware setjes.. :')

Hopelijk trekt die shit snel bij.
YOU SNAPPED YOUR SHIT UP. :D

Komt goed, ik blijf de squat op de één of andere manier altijd eng vinden voor mij onderrug. 8)7
Snakeydonderdag 26 juli 2012 @ 17:30
quote:
0s.gif Op donderdag 26 juli 2012 17:14 schreef 16meter het volgende:
Net iets in m'n onderrug gesnapt tijdens het squatten, ondanks lichte pijn tijdens de eerste setjes ging ik door, totdat ik keihard faalde bij de laatste set. Ik zakte en kon geen cm meer naar boven komen, moest toen onder de bar wegkruipen. Zoiets gebeurde eht voor het eerst, stond er ook wel van te kijken...

Waren niet eens zware setjes.. :')

Hopelijk trekt die shit snel bij.
Eh, ik heb zoiets ook een keer gehad. Gestopt met squaten en ben seated rows gaan doen. Toen snapte whatever fout zat weer goed. :D
Yamchadonderdag 26 juli 2012 @ 17:38
Seated rows genezen kanker heb ik gelezen.
SunTzudonderdag 26 juli 2012 @ 17:42
quote:
17s.gif Op donderdag 26 juli 2012 17:10 schreef Yuri_Boyka het volgende:
Hallo lieve vriendjes,

Ik was geband en zou nog 20 dagen moeten maar ik heb een vervroegde vrijlating gehad. O+

/dagboek modus aan

SPOILER
Progress is goed, word elke dag leaner en leaner. Fast nog steeds op dezelfde manier. ^O^

Nog een menstruatie foto. Ik heb een stukje territorium van mijn moeder afgepakt.

[ afbeelding ]

Die natuurlijke pindkaas (kun je halen bij de natuurwinkel) is echt goddelijk lekker en zoveel pinda stukjes. :9~ Tevens gluten vrij, tarwe vrij, zuivel vrij, geen toegevoegde suikers, geen toegevoegd zout en dus 100% pinda.

Per 100gr. 579 Kcal, 29,6gr E, 11,6gr. K, 46gr V. Verder Vitamine E en Magnesium.

Als je mijn tips niet waardeert bok je maar op. >:)
/dagboekmodus uit

Hoe gaat het met de rest?

Ik merk zelf dat ik met dit warme weer het eten moeilijker naar binnen krijg.
Ik heb al 2 dagen niet getraind omdat ik aan het water lag beetje zwemmen enz. Vanavond toch maar weer trainen oppakken.
Snakeydonderdag 26 juli 2012 @ 17:45
quote:
0s.gif Op donderdag 26 juli 2012 17:38 schreef Yamcha het volgende:
Seated rows genezen kanker heb ik gelezen.
Nee, alleen pleuris en tiefus. En kijk maar, niemand die seated rows doet heeft 1 van de 2.

Squats voorkomen kanker. :)
mister_popcorndonderdag 26 juli 2012 @ 17:50
quote:
0s.gif Op donderdag 26 juli 2012 17:14 schreef 16meter het volgende:
Net iets in m'n onderrug gesnapt tijdens het squatten, ondanks lichte pijn tijdens de eerste setjes ging ik door, totdat ik keihard faalde bij de laatste set. Ik zakte en kon geen cm meer naar boven komen, moest toen onder de bar wegkruipen. Zoiets gebeurde eht voor het eerst, stond er ook wel van te kijken...

Waren niet eens zware setjes.. :')

Hopelijk trekt die shit snel bij.
scary shit rite thur.

Had t ook n keer, maar ik kwam nog wel omhoog; was ook mijn boxershort die knapte en niet mijn rug, bleek achteraf ...
Yuri_Boykadonderdag 26 juli 2012 @ 18:10
Zijn er nog mensen hier die toevallig ook al kipburgers gemaakt hebben?

Ik had ze laatst dus gemaakt via deze manier en ik heb nog nooit zoiets lekkers gegeten.

Keroldonderdag 26 juli 2012 @ 18:15
quote:
0s.gif Op donderdag 26 juli 2012 13:35 schreef BeamofLight het volgende:

[..]

Wat lul je nou. Ik doe zo vaak op een dag borst, biceps en buik.
Lol, toch niet elke keer dat je gaat ;)
Vinniieedonderdag 26 juli 2012 @ 18:25
quote:
0s.gif Op donderdag 26 juli 2012 14:24 schreef Zith het volgende:

[..]

Hoe lang ben je daarmee bezig en... wat eet je?
Hoe lang in de zin van tijdsduur of sinds wanneer? Tijd heb ik niet bij gehouden, ik denk uur en een kwartier met ~minuutje pauze tussendoor.

Wat ik eet, pfoe.
ontbijt: 0,5L kwark
10 uur: 1 boterham met kaas & banaan & 0,25L kwark
lunch: 4 boterhammen met kaas/ham = tosti
15 uur: Meestal niks, moet ik nog wat voor verzinnen
avondeten: verschil, ik ben een vleesliefhebber en geen groenteliefhebber
quote:
2s.gif Op donderdag 26 juli 2012 14:25 schreef Luchtkoker het volgende:
Ah oke. Dan is het inderdaad begrijpelijk.

Koop of "koop" ergens het boek Starting Strength van Mark Rippetoe. Lees deze goed door. Volg dit een half jaartje á een jaartje, eet er goed (dus góed, wordt behandeld in het boek) bij, lees jezelf goed in en dan ben je over een jaar wat vrijwel iedereen (buiten de bodybuilding community) buff vindt.

Succes en welkom. :)
Ik zal eens op zoek gaan. Heb jij hem toevallig digitaal?

quote:
0s.gif Op donderdag 26 juli 2012 14:42 schreef BeamofLight het volgende:
Ghehe bankdrukken met 15 kilo. De stang alleen is al zwaarder.
I know, ik voelde me een behoorlijke knuppel :') Wel op Smith Machine, het voelde niet als 15kg.
Zelfde geldt voor BOR's, voelde ik me ook een knuppel :')

Achja, ergens moet je beginnen.
quote:
1s.gif Op donderdag 26 juli 2012 15:01 schreef mtchel112 het volgende:

[..]

40 kg legpress :p

1,82 en 60 kilo is erg mager, maar zie dit als een kans om groot te worden.

Volle melk, broodjes pindakaas, zolang je maar veel kcals eet en zwaar traint
Kan wel meer, maar niet 3*15
Als ik het goed heb onthouden kon ik 3*8*60 of 3*10*60

Wat eten betreft, zie hierboven.
quote:
0s.gif Op donderdag 26 juli 2012 16:10 schreef 16meter het volgende:

[..]

Misschien is Starting Strength wat voor je.
Werd al genoemd, ga ik naar kijken.

Iemand toevallig tips voor morgenavond? Aangezien ik natuurlijk niet dat boek voor morgen gevonden en doorgelezen heb :P
16meterdonderdag 26 juli 2012 @ 18:33
Meeeer eten dude. Lijkt me amper 2000 kcal wat je daar noemt.
Vinniieedonderdag 26 juli 2012 @ 18:35
Probleem is wat :') Want ik vreet niet zo snel.
Snakeydonderdag 26 juli 2012 @ 18:36
quote:
0s.gif Op donderdag 26 juli 2012 18:25 schreef Vinniiee het volgende:

Iemand toevallig tips voor morgenavond? Aangezien ik natuurlijk niet dat boek voor morgen gevonden en doorgelezen heb :P
Je hoeft niet een heel boek te lezen. Lees deze en klaar. http://startingstrength.w(...)of_Starting_Strength
Snakeydonderdag 26 juli 2012 @ 18:37
quote:
0s.gif Op donderdag 26 juli 2012 18:35 schreef Vinniiee het volgende:
Probleem is wat :') Want ik vreet niet zo snel.
Als je voller wil worden en sterker zal je wel moeten. Maar begin dan met veel melk te drinken, dat is wat makkelijker.
Vinniieedonderdag 26 juli 2012 @ 18:42
quote:
7s.gif Op donderdag 26 juli 2012 18:36 schreef Snakey het volgende:

[..]

Je hoeft niet een heel boek te lezen. Lees deze en klaar. http://startingstrength.w(...)of_Starting_Strength
Oke thanks, ga ik daar mee beginnen :)
quote:
0s.gif Op donderdag 26 juli 2012 18:37 schreef Snakey het volgende:

[..]

Als je voller wil worden en sterker zal je wel moeten. Maar begin dan met veel melk te drinken, dat is wat makkelijker.
I know, ik eet nu ook al meer dan voorheen. Ja ik at nog minder :')

Maar voor lunch, 2 boterhammen met weet ik veel, bak kwark + melk = beter dan wat ik had? Want dat doe ik dat voortaan :P
Stereotomydonderdag 26 juli 2012 @ 18:45
Ditch de kwark overdag, drink meer melk. Van kwark raak je te gauw vol en bij jou zijn kcals nu veel belangrijker dan een overdosis eiwit.
Snakeydonderdag 26 juli 2012 @ 18:45
quote:
0s.gif Op donderdag 26 juli 2012 18:42 schreef Vinniiee het volgende:

[..]

Oke thanks, ga ik daar mee beginnen :)

[..]

I know, ik eet nu ook al meer dan voorheen. Ja ik at nog minder :')

Maar voor lunch, 2 boterhammen met weet ik veel, bak kwark + melk = beter dan wat ik had? Want dat doe ik dat voortaan :P
Je kunt het best je dagelijkse calorieen intake gaan bijhouden. Dan weet je zeker dat je niet te weinig eet. Maar ook met de kwark eet je nog veel te weinig.
Vinniieedonderdag 26 juli 2012 @ 18:47
Thanks mannen. Ik zal het eens bij gaan houden :Y
Op zoek naar beleg met veel kcal dus
16meterdonderdag 26 juli 2012 @ 18:55
pindakaas
Vinniieedonderdag 26 juli 2012 @ 18:59
Okie, gaan we dat morgen eens opsmeren.

Ik zie trouwens deadlift/squat staan, beide niet echt slim om te doen met een onderrugblessure.
Yuri_Boykadonderdag 26 juli 2012 @ 18:59
Bij voorkeur natuurlijke pindakaas, is beter.
Yuri_Boykadonderdag 26 juli 2012 @ 19:00
En veeeel lekkerder.
Vinniieedonderdag 26 juli 2012 @ 19:03
Waar kan ik dat krijgen? Kan me niet herinneren dat we hier een natuurwinkel oid hebben.
Panzermausdonderdag 26 juli 2012 @ 19:04
quote:
0s.gif Op donderdag 26 juli 2012 18:59 schreef Vinniiee het volgende:
Okie, gaan we dat morgen eens opsmeren.

Ik zie trouwens deadlift/squat staan, beide niet echt slim om te doen met een onderrugblessure.
Ik zou het gewoon proberen en dan LIGHT WEIGHT BUDDY, kun je ook alvast een beetje bekend worden met de techniek en het kan juist bevorderlijk zijn voor je herstel.

quote:
0s.gif Op donderdag 26 juli 2012 18:45 schreef Stereotomy het volgende:
Ditch de kwark overdag, drink meer melk. Van kwark raak je te gauw vol en bij jou zijn kcals nu veel belangrijker dan een overdosis eiwit.
Dit inderdaad, sowieso die kwark naar 'voor het slapen' etc. Of gewoon dit gaan doen.

quote:
14s.gif Op woensdag 21 december 2011 11:15 schreef Panzermaus het volgende:
Vandaag, lang geleden dat ik het op deze manier in kaart heb gebracht.

O: banaan, [600 ml halfvolle melk, 15 gr cacaopoeder, 30 gr whey, 2.5 gr creatine monohydrate], 2x grof volkoren pindakaas, multi-capsule
T: 1x ontbijtkoekreep
L1: 2x grof volkoren kipfilet, 2x grof volkoren pindakaas
T: 1x zakje Nibbits
L2: 2x grof volkoren kipfilet, 600 ml halfvolle melk
L3: 2x grof volkoren kipfilet, 2x grof volkoren pindakaas
D1: veel, van alles wat + 2x magere yoghurt
D2: [600 ml halfvolle melk, 15 gr cacaopoeder, 30 gr whey, 2.5 gr creatine monohydrate], banaan
D3: 500 gr magere kwark, 2x visolie-capsule
WATER: 6x 500 ml kraanwater over de gehele dag
Het water en de Nibbits geven samen met Panda-pindakaas het effect van een goede dbol/test-fiets. En wanneer je niet snel genoeg aankomt is het antwoord heel simpel, gewoon nog meer melk toevoegen.
Oswald_Montecristodonderdag 26 juli 2012 @ 19:11
quote:
14s.gif Op donderdag 26 juli 2012 19:04 schreef Panzermaus het volgende:

[..]

Ik zou het gewoon proberen en dan LIGHT WEIGHT BUDDY, kun je ook alvast een beetje bekend worden met de techniek en het kan juist bevorderlijk zijn voor je herstel.

[..]

Dit inderdaad, sowieso die kwark naar 'voor het slapen' etc. Of gewoon dit gaan doen.

[..]

Het water en de Nibbits geven samen met Panda-pindakaas het effect van een goede dbol/test-fiets. En wanneer je niet snel genoeg aankomt is het antwoord heel simpel, gewoon nog meer melk toevoegen.
Helaes is Panda pindakaas uit de schappen gehaald.
Sapstengeldonderdag 26 juli 2012 @ 19:12
Lekker uurtje beuken en zo bezweet naar de kleedkamer lopen dat het bijna lijkt alsof je in het zwembad bent gevallen.
Panzermausdonderdag 26 juli 2012 @ 19:21
quote:
0s.gif Op donderdag 26 juli 2012 19:11 schreef Oswald_Montecristo het volgende:

[..]

Helaes is Panda pindakaas uit de schappen gehaald.
kutzooi
Yuri_Boykadonderdag 26 juli 2012 @ 19:24
quote:
0s.gif Op donderdag 26 juli 2012 19:03 schreef Vinniiee het volgende:
Waar kan ik dat krijgen? Kan me niet herinneren dat we hier een natuurwinkel oid hebben.
Op internet of in de winkel. Het zijn vaak health winkels of natuur winkels.

Potje ziet er zo uit:

1FzM3.jpg
YIcsC.jpg

Maar kunnen er ook anders uitzien.
Yuri_Boykadonderdag 26 juli 2012 @ 19:24
Je ziet de olie erop staan vaak, moet je gewoon even doorroeren.
Vinniieedonderdag 26 juli 2012 @ 19:28
quote:
14s.gif Op donderdag 26 juli 2012 19:04 schreef Panzermaus het volgende:

[..]

Ik zou het gewoon proberen en dan LIGHT WEIGHT BUDDY, kun je ook alvast een beetje bekend worden met de techniek en het kan juist bevorderlijk zijn voor je herstel.

[..]

Dit inderdaad, sowieso die kwark naar 'voor het slapen' etc. Of gewoon dit gaan doen.

[..]

Het water en de Nibbits geven samen met Panda-pindakaas het effect van een goede dbol/test-fiets. En wanneer je niet snel genoeg aankomt is het antwoord heel simpel, gewoon nog meer melk toevoegen.
Zal wel eens zo'n tjappie op instructie vragen, ik train alleen.
quote:
14s.gif Op donderdag 26 juli 2012 19:24 schreef Yuri_Boyka het volgende:

[..]

Op internet of in de winkel. Het zijn vaak health winkels of natuur winkels.

Potje ziet er zo uit:

[ afbeelding ]
[ afbeelding ]

Maar kunnen er ook anders uitzien.
Maargoed dat je erbij hebt gezet dat er foto's aankwamen, en dat je niet de laatste als eerste deed. Gadverdamme wat ziet dat er ranzig uit _O-
Yuri_Boykadonderdag 26 juli 2012 @ 19:31
quote:
0s.gif Op donderdag 26 juli 2012 19:28 schreef Vinniiee het volgende:

[..]

Zal wel eens zo'n tjappie op instructie vragen, ik train alleen.

[..]

Maargoed dat je erbij hebt gezet dat er foto's aankwamen, en dat je niet de laatste als eerste deed. Gadverdamme wat ziet dat er ranzig uit _O-
Hahaha, het lijkt inderdaad op alsof je veel pinda's ophebt en je tegelijkertijd een soort van spetterpoep hebt. :D

Maar het is echt fucking lekker, ik bik het vaak met kleine lepeltjes aangezien ik geen brood eet. :P

Een mooi voorbeeld trouwens, ik lustte nooit pindakaas en vond het altijd stinken. Gewoon leren eten die handel! Hetzelfde met kwark.
Vinniieedonderdag 26 juli 2012 @ 19:37
Zaterdag maar eens op zoek gaan dan. :P
Snakeydonderdag 26 juli 2012 @ 19:40
quote:
14s.gif Op donderdag 26 juli 2012 19:31 schreef Yuri_Boyka het volgende:

Maar het is echt fucking lekker, ik bik het vaak met kleine lepeltjes aangezien ik geen brood eet. :P

Volgens stereo moet je het op je banaan smeren. :P
Yuri_Boykadonderdag 26 juli 2012 @ 19:41
quote:
10s.gif Op donderdag 26 juli 2012 19:40 schreef Snakey het volgende:

[..]

Volgens stereo moet je het op je banaan smeren. :P
Pedo. :{w
setodonderdag 26 juli 2012 @ 19:50
quote:
0s.gif Op donderdag 26 juli 2012 18:10 schreef Yuri_Boyka het volgende:
Zijn er nog mensen hier die toevallig ook al kipburgers gemaakt hebben?

Ik had ze laatst dus gemaakt via deze manier en ik heb nog nooit zoiets lekkers gegeten.

Ziet er lekker uit, ik moet ook maar eens zo'n George Foreman ding aanschaffen.
ZuidGrensdonderdag 26 juli 2012 @ 19:52
Zijn er hier mensen die wel eens twee trainingen op één dag doen/gedaan hebben? Morgen de hele dag vrij, pas 's avonds om 20.30 uur 'verplichtingen' en verder weinig plannen, en aangezien ik weinig getraind heb de laatste tijd omdat ik op vakantie was zit ik eraan te denken om twee keer te gaan, maar heb er geen ervaring mee.
setodonderdag 26 juli 2012 @ 19:53
Ga lekker op het strand liggen ofzo, laatste dag van mooie weer morgen.
SunTzudonderdag 26 juli 2012 @ 19:54
Net getraind pff ben half man half waterval.
drumstickNLdonderdag 26 juli 2012 @ 19:55
quote:
0s.gif Op donderdag 26 juli 2012 19:54 schreef SunTzu het volgende:
Net getraind pff ben half man half waterval.
Ik ga ook zo; hopen dat ze de airco goed aan hebben staan.
Yuri_Boykadonderdag 26 juli 2012 @ 19:55
quote:
0s.gif Op donderdag 26 juli 2012 19:50 schreef seto het volgende:

[..]

Ziet er lekker uit, ik moet ook maar eens zo'n George Foreman ding aanschaffen.
Is echt lekker. Ik heb zelf een Tefal grill en die volstaat prima. Je kan ze vast ook wel in de grillpan doen. Zelf heb ik geen buffalo wings Tabasco maar Hot sauce, lekker scherp.
mister_popcorndonderdag 26 juli 2012 @ 21:10
quote:
0s.gif Op donderdag 26 juli 2012 19:52 schreef ZuidGrens het volgende:
Zijn er hier mensen die wel eens twee trainingen op één dag doen/gedaan hebben? Morgen de hele dag vrij, pas 's avonds om 20.30 uur 'verplichtingen' en verder weinig plannen, en aangezien ik weinig getraind heb de laatste tijd omdat ik op vakantie was zit ik eraan te denken om twee keer te gaan, maar heb er geen ervaring mee.
Ivoniso deed het wel eens. Weet niet meer goed hoe hij het deed...

Als ik 't zou doen, dan in de ochtend squats en in de namiddag armen of borst / schouders.
Denk dat rug sowieso uitgesloten is, en deads misschien / waarschijnlijk te zwaar.

En goed vreten, écht goed vreten. Geen gezever met n handje noten of n halve liter melk, maar echt bulken, je verbrandt alleen 1500 - 2000 kcal aan trenen.

Oh, en natuurlijk niet veel woeste plannen hebben voor de avond (bier / drugs / weinig slaap), want anders is 't toch (groten)deels voor niets geweest.

Succes!
Yuri_Boykadonderdag 26 juli 2012 @ 21:17
nvm

[ Bericht 94% gewijzigd door Yuri_Boyka op 26-07-2012 21:24:19 ]
Yuri_Boykadonderdag 26 juli 2012 @ 21:44
Lol, misschien kun je ook je achterhoofd trainen. :') :D

v6Svc.jpg
Awesome_donderdag 26 juli 2012 @ 21:55
Deadliftende Nederlandse zwemsters nu op 3 :D!
Tito_Makanidonderdag 26 juli 2012 @ 22:13
Voetballen en squatten op een dag gaat niet samen ;(
ChesterPerrydonderdag 26 juli 2012 @ 22:14
Honger na een training ook niet ;(
Levolutiondonderdag 26 juli 2012 @ 22:15
quote:
0s.gif Op donderdag 26 juli 2012 21:10 schreef mister_popcorn het volgende:
-
Je hebt je zin jij :{w , ik zit op een fucking eilandje zonder sportschool. :'(

Ik moest een traantje wegpinken toen ik mijn lieve vriend 'de squat' miste, terwijl ik langs het strand wandelde en het wegzakkende zand onder mijn voeten het me enigszins zwaar maakte. Maar na deze week zit ik elders met een sportschool; ik heb al binnen gekeken, zag meteen een dikke poster van Jay Cutler hangen.

Ook kan ik de volle melk van hier erg aanraden, smaakt op de één of andere manier veel beter dan de volle melk in NL die eigenlijk net zo smaakloos is als halfvolle melk.

Tot slot ben ik hier niet meer de kleinste met mijn 1,78m, integendeel, ik heb al een ventje gehad die mij aan het miren was en van wie ik moest flexen, hij kon niet van me afblijven en hij zei geen 'no homo' dus ik werd een beetje ongemakkelijk.
ChesterPerrydonderdag 26 juli 2012 @ 22:18
quote:
0s.gif Op donderdag 26 juli 2012 22:15 schreef Levolution het volgende:

[..]

Je hebt je zin jij :{w , ik zit op een fucking eilandje zonder sportschool. :'(

Ik moest een traantje wegpinken toen ik mijn lieve vriend 'de squat' miste, terwijl ik langs het strand wandelde en het wegzakkende zand onder mijn voeten het me enigszins zwaar maakte. Maar na deze week zit ik elders met een sportschool; ik heb al binnen gekeken, zag meteen een dikke poster van Jay Cutler hangen.

Ook kan ik de volle melk van hier erg aanraden, smaakt op de één of andere manier veel beter dan de volle melk in NL die eigenlijk net zo smaakloos is als halfvolle melk.

Tot slot ben ik hier niet meer de kleinste met mijn 1,78m, integendeel, ik heb al een ventje gehad die mij aan het miren was en van wie ik moest flexen, hij kon niet van me afblijven en hij zei geen 'no homo' dus ik werd een beetje ongemakkelijk.
Je bent niet in Jamaica zo te lezen
Push.donderdag 26 juli 2012 @ 22:22
quote:
0s.gif Op donderdag 26 juli 2012 22:13 schreef Tito_Makani het volgende:
Voetballen en squatten op een dag gaat niet samen ;(
Niet mauwen. Doe ik ook zo vaak. Schoten kunnen wel wat minder gaan hehe. Overigens een tip: schaf beta alanine aan. Krijg het zelf waarschijnlijk zondag of maandag binnen. Gaat verzuring tegen en bevordert herstel. Fietser die ik ken was ook heel tevreden erover.
Ethanolicvrijdag 27 juli 2012 @ 01:31
Mensen die pics van me maken op het strand :')
RaymondKvrijdag 27 juli 2012 @ 07:37
Gisteren weer een heerlijke schouderdag gehad, kom ik een engels gastje tegen die ik een week of 6 geleden hielp met z'n techniek bij bend over rows. Die jongen was echt broodmager, kon 6 weken terug echt m'n duim en wijsvinger om z'n bicep doen volgens mij, en bij alle oefeningen zat i te trillen. Nu zag het er toch wel wat beter uit, en dat zei ik hem ook.
Ik vroeg hem hoe het ging met z'n oefeningen, en hij begon over mij, hoe lang ik trainde, en of ik naturel trainde _O_
'k heb het weer leren waarderen door jullie ;)

Toen ik over z'n eten begon vertelde hij dat i "Veganist" is. Eerst gingen mijn gedachten over vegetariër, en dacht ik "oke, das kut, dan moet je alles zonder vlees doen", maar langzaam drong tot me door dat i dus ook geen melk dronk, geen eieren at enz enz.
Hij had een eigen dieet opgesteld met uiteraard kg's noten e.d. maar hij zat nu toch te twijfelen of i toch niet vlees moest gaan eten.
't enige wat ik kon zeggen dat als i echt groot wilde worden hij toch echt niet zonder vlees en de rest kan, maar goed, ik weet z'n doelen niet.
Ik vroeg hem of hij mijn eet schema wilde, maar dat i daar waarschijnlijk niet vrolijk van ging worden :')
Zat ik dan met m'n 4,5kg vlees per week. :@

Maargoed voorlopig groeide die dus wel, en vond ik het best bijzonder eigenlijk dat veganist gedoe. 'k kon alleen niet goed achterhalen waarom nou geen melk en eieren enzo. Vlees was zielig voor de dieren, maar de rest :?

[ Bericht 0% gewijzigd door RaymondK op 27-07-2012 09:20:04 ]
Yuri_Boykavrijdag 27 juli 2012 @ 07:49
Nouja je zou je verbazen maar ik kwam laatst een YouTuber tegen die ook veganist is en wel groot was. Ik zal hem vanmiddag wel proberen op te zoeken.
RaymondKvrijdag 27 juli 2012 @ 07:50
quote:
1s.gif Op vrijdag 27 juli 2012 07:49 schreef Yuri_Boyka het volgende:
Nouja je zou je verbazen maar ik kwam laatst een YouTuber tegen die ook veganist is en wel groot was. Ik zal hem vanmiddag wel proberen op te zoeken.
'k denk ook wel dat je een eind kan komen, al is het verre van ideaal.
ben benieuwd ja.
RaymondKvrijdag 27 juli 2012 @ 07:51
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 juli 2012 01:31 schreef Ethanolic het volgende:
Mensen die pics van me maken op het strand :')
^O^
Yuri_Boykavrijdag 27 juli 2012 @ 07:54
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 juli 2012 07:50 schreef RaymondK het volgende:

[..]

'k denk ook wel dat je een eind kan komen, al is het verre van ideaal.
ben benieuwd ja.
Er gaat niets boven vlees en vis natuurlijk. Het hele veganistische en vegetarische idee is ook raar. Vooral als je weet dat dat het basis voedsel was in de tijd dat wij nog jagers waren.
RaymondKvrijdag 27 juli 2012 @ 07:56
quote:
1s.gif Op vrijdag 27 juli 2012 07:54 schreef Yuri_Boyka het volgende:

[..]

Er gaat niets boven vlees en vis natuurlijk. Het hele veganistische en vegetarische idee is ook raar. Vooral als je weet dat dat het basis voedsel was in de tijd dat wij nog jagers waren.
ja precies.
'k zat verder al veel te lang te lullen voor mijn doen, dus ik kwam d'r niet meer aan toe om nou die veganistisch gedachtengang uit hem te krijgen, maar ik begrijp het ook niet zo goed wat daar nou achter zit.
Yuri_Boykavrijdag 27 juli 2012 @ 08:04
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 juli 2012 07:56 schreef RaymondK het volgende:

[..]

ja precies.
'k zat verder al veel te lang te lullen voor mijn doen, dus ik kwam d'r niet meer aan toe om nou die veganistisch gedachtengang uit hem te krijgen, maar ik begrijp het ook niet zo goed wat daar nou achter zit.
Ik denk dat het vooral te maken heeft met het 'zielig' vinden doordat de dieren niet zelf kunnen beslissen of dat ze dood willen of niet, zoiets ofzo.
RaymondKvrijdag 27 juli 2012 @ 09:32
Hey Snakey.
Ik probeerde gisteren die achterkant schouders m.b.v. oly stang achter je kont, maar ik had het gevoel dat ik totaal geen ROM had bij die oefening. Ik voelde hem ook niet echt bij m'n schouders, maar meer m'n armen had ik het gevoel. Het is best moeilijk om je te concentreren op je schouders bij die oefening.
'k zal het nog eens een keer doen.
Kont zit wel in de weg bij die oefening idd. :X
Levolutionvrijdag 27 juli 2012 @ 09:37
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 juli 2012 01:31 schreef Ethanolic het volgende:
Mensen die pics van me maken op het strand :')
Cougars die je uitgebreid uitchecken op het strand.
setovrijdag 27 juli 2012 @ 09:40
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 juli 2012 07:37 schreef RaymondK het volgende:
Ik vroeg hem hoe het ging met z'n oefeningen, en hij begon over mij, hoe lang ik trainde, en of ik naturel trainde _O_
'k heb het weer leren waarderen door jullie ;)
:D
NaRRaToRvrijdag 27 juli 2012 @ 09:53
quote:
0s.gif Op donderdag 26 juli 2012 18:10 schreef Yuri_Boyka het volgende:
Zijn er nog mensen hier die toevallig ook al kipburgers gemaakt hebben?

Ik had ze laatst dus gemaakt via deze manier en ik heb nog nooit zoiets lekkers gegeten.

ik heb al wel meer lekkere recepten gezien op dat kanaal. maar ik ben nog nergens gemalen kip/kalkoen tegen gekomen in de schappen.

Aangezien je ze al eens gemaakt hebt, waar heb je die gemalen kip/kalkoen gehaald of heb je het zelf door de maler gehaald?
#ANONIEMvrijdag 27 juli 2012 @ 10:14
quote:
0s.gif Op donderdag 26 juli 2012 13:03 schreef 16meter het volgende:
wie komt xtje mee traine in 030

zoek nog een trainings maat, maar bij mij in de sportschool doet niemand anders rows, deadlift en squat.

+ dit:

[..]

Utrecht ja hoor wil best een keer met je mee trainen.
Leer ik tenminste nog eens wat.
kevin_vrijdag 27 juli 2012 @ 10:28
Deze oefening vanochtend proberen te doen, maar ik kwam niet verder dan halverwege... :D :')


http://www.t-nation.com/f(...)_be_like_donald_duck

Het is trouwens voor het verbeteren van je houding.

[ Bericht 14% gewijzigd door kevin_ op 27-07-2012 10:36:42 ]
RaymondKvrijdag 27 juli 2012 @ 10:45
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 juli 2012 10:28 schreef kevin_ het volgende:
Deze oefening vanochtend proberen te doen, maar ik kwam niet verder dan halverwege... :D :')


http://www.t-nation.com/f(...)_be_like_donald_duck

Het is trouwens voor het verbeteren van je houding.
Kwestie van blijven proberen. Ik kon het eerst ook niet.
En de beweging uit je abs halen, niet uit het slingeren ;)
Uiteindelijk moet je ook wel een beetje momentum hebben om helemaal boven te komen, maar die kun je dus opbouwen in het begin v.d. beweging.
Stereotomyvrijdag 27 juli 2012 @ 10:52
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 juli 2012 07:37 schreef RaymondK het volgende:
Gisteren weer een heerlijke schouderdag gehad, kom ik een engels gastje tegen die ik een week of 6 geleden hielp met z'n techniek bij bend over rows. Die jongen was echt broodmager, kon 6 weken terug echt m'n duim en wijsvinger om z'n bicep doen volgens mij, en bij alle oefeningen zat i te trillen. Nu zag het er toch wel wat beter uit, en dat zei ik hem ook.
Ik vroeg hem hoe het ging met z'n oefeningen, en hij begon over mij, hoe lang ik trainde, en of ik naturel trainde _O_
'k heb het weer leren waarderen door jullie ;)

Toen ik over z'n eten begon vertelde hij dat i "Veganist" is. Eerst gingen mijn gedachten over vegetariër, en dacht ik "oke, das kut, dan moet je alles zonder vlees doen", maar langzaam drong tot me door dat i dus ook geen melk dronk, geen eieren at enz enz.
Hij had een eigen dieet opgesteld met uiteraard kg's noten e.d. maar hij zat nu toch te twijfelen of i toch niet vlees moest gaan eten.
't enige wat ik kon zeggen dat als i echt groot wilde worden hij toch echt niet zonder vlees en de rest kan, maar goed, ik weet z'n doelen niet.
Ik vroeg hem of hij mijn eet schema wilde, maar dat i daar waarschijnlijk niet vrolijk van ging worden :')
Zat ik dan met m'n 4,5kg vlees per week. :@

Maargoed voorlopig groeide die dus wel, en vond ik het best bijzonder eigenlijk dat veganist gedoe. 'k kon alleen niet goed achterhalen waarom nou geen melk en eieren enzo. Vlees was zielig voor de dieren, maar de rest :?
Geinig :D

Je hebt geen zieke hoeveelheden eiwit nodig om ueberhaupt te groeien in combinatie met krachttraining, zeker als beginner niet. Die beginners die 3-4 gram eiwit per kg lichaamsgewicht naar binnen stouwen zijn niet goed snik. Het minimum voor hun lichamen ligt veel lager dan dat.

Misschien at hij wel soja? Momenteel zijn er alleen anecdotaal en enkele case studies van onwaarschijnlijke hoeveelheden soja die estrogene effecten bij mannen veroorzaakt. Normale consumptie schijnt onschadelijk te zijn. Maar als hij (bio) vlees wil eten, des te beter natuurlijk.
fathankvrijdag 27 juli 2012 @ 10:53
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 juli 2012 10:52 schreef Stereotomy het volgende:

[..]

Geinig :D

Je hebt geen zieke hoeveelheden eiwit nodig om ueberhaupt te groeien in combinatie met krachttraining, zeker als beginner niet. Die beginners die 3-4 gram eiwit per kg lichaamsgewicht naar binnen stouwen zijn niet goed snik. Het minimum voor hun lichamen ligt veel lager dan dat.

Misschien at hij wel soja? Momenteel zijn er alleen anecdotaal en enkele case studies van onwaarschijnlijke hoeveelheden soja die estrogene effecten bij mannen veroorzaakt. Normale consumptie schijnt onschadelijk te zijn. Maar als hij (bio) vlees wil eten, des te beter natuurlijk.
3-4 gram eiwit per kg, hoe erg moet dat wel niet stinken op de plee :P.
Ethanolicvrijdag 27 juli 2012 @ 10:55
quote:
14s.gif Op vrijdag 27 juli 2012 10:53 schreef fathank het volgende:

[..]

3-4 gram eiwit per kg, hoe erg moet dat wel niet stinken op de plee :P.
En hoe groot zal de kans op nierstenen zijn :')
16metervrijdag 27 juli 2012 @ 10:56
deal Zeta, zoek maar een mooie gym uit

quote:
14s.gif Op vrijdag 27 juli 2012 10:53 schreef fathank het volgende:

[..]

3-4 gram eiwit per kg, hoe erg moet dat wel niet stinken op de plee :P.
hoeft niet per se te stinken, eet ook 3g per kg, nergens last van
RaymondKvrijdag 27 juli 2012 @ 10:57
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 juli 2012 10:52 schreef Stereotomy het volgende:

[..]

Geinig :D

Je hebt geen zieke hoeveelheden eiwit nodig om ueberhaupt te groeien in combinatie met krachttraining, zeker als beginner niet. Die beginners die 3-4 gram eiwit per kg lichaamsgewicht naar binnen stouwen zijn niet goed snik. Het minimum voor hun lichamen ligt veel lager dan dat.

Misschien at hij wel soja? Momenteel zijn er alleen anecdotaal en enkele case studies van onwaarschijnlijke hoeveelheden soja die estrogene effecten bij mannen veroorzaakt. Normale consumptie schijnt onschadelijk te zijn. Maar als hij (bio) vlees wil eten, des te beter natuurlijk.
ja soja, kokosmelk, rijst alle noten die je maar kon bedenken. Opzich had hij z'n huiswerk best behoorlijk gedaan _O_
Al popte z'n ogen zowat uit z'n oogkassen toen hij vroeg over m'n kcal en ik zei dat ik op 3500-3800kcal in de cut zit
en dat ik toen ik nog wielrende er bij, op 4200 zat. _O-

[ Bericht 1% gewijzigd door RaymondK op 27-07-2012 11:08:52 ]
duncannnvrijdag 27 juli 2012 @ 11:10
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 juli 2012 10:14 schreef ZetaOS het volgende:

[..]

Utrecht ja hoor wil best een keer met je mee trainen.
Leer ik tenminste nog eens wat.
Jij zit bij de Fit4Free in amstelveen he? Is dat een beetje wat?
Ethanolicvrijdag 27 juli 2012 @ 11:11
Wie zit waar in Utreg?
16metervrijdag 27 juli 2012 @ 11:20
ik train in nieuwegein
#ANONIEMvrijdag 27 juli 2012 @ 11:24
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 juli 2012 11:10 schreef duncannn het volgende:

[..]

Jij zit bij de Fit4Free in amstelveen he? Is dat een beetje wat?
Ja, de Gym is wel mooi, super airco..het is zelfs koud binnen.
TRX is zelfs aanwezig.

Maar vergis je niet het is niet de ideale gym.
Er mist veel, te beginnen met het Squat rek :(

Squatten moet ik altijd stiekem doen, het mag daar eigenlijk niet.
Ja dat lees je goed Squatten mag niet.
Zo wie zo traint niemand zijn benen daar, ze kijken altijd of ze water zien branden als ik benen train.

Personeel is niet veel slimmer dan de schoonmaak aldaar.
1 jongen die daar traint, zie ik elke training biceps doen, uiteraard verkeerd, benen zo dun, oh zo dun.
De kennis betreft voeding en training is bij het personeel dus waardeloos.

De Pullups bar is niet hoog genoeg, zodat ik met mijn voeten de grond raak bij been liften bijvoorbeeld.

Prijs is natuurlijk wel ideaal,
Toch in Dec als ik daar een jaar heb gezeten ga ik kijken of er een betaalbaar alternatief te vinden is.
Allsports met zijn oude rotzooi, slechte parking, uit de hoogte gevallen personeel en premium prijzen valt zo wie zo af.
Ethanolicvrijdag 27 juli 2012 @ 11:26
sowieso Zeta :P

en waarom zou je benen trainen, je voetbalt toch/??
duncannnvrijdag 27 juli 2012 @ 11:43
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 juli 2012 11:24 schreef ZetaOS het volgende:

[..]

Ja, de Gym is wel mooi, super airco..het is zelfs koud binnen.
TRX is zelfs aanwezig.

Maar vergis je niet het is niet de ideale gym.
Er mist veel, te beginnen met het Squat rek :(

Squatten moet ik altijd stiekem doen, het mag daar eigenlijk niet.
Ja dat lees je goed Squatten mag niet.
Zo wie zo traint niemand zijn benen daar, ze kijken altijd of ze water zien branden als ik benen train.

Personeel is niet veel slimmer dan de schoonmaak aldaar.
1 jongen die daar traint, zie ik elke training biceps doen, uiteraard verkeerd, benen zo dun, oh zo dun.
De kennis betreft voeding en training is bij het personeel dus waardeloos.

De Pullups bar is niet hoog genoeg, zodat ik met mijn voeten de grond raak bij been liften bijvoorbeeld.

Prijs is natuurlijk wel ideaal,
Toch in Dec als ik daar een jaar heb gezeten ga ik kijken of er een betaalbaar alternatief te vinden is.
Allsports met zijn oude rotzooi, slechte parking, uit de hoogte gevallen personeel en premium prijzen valt zo wie zo af.
Ja alles in Amstelveen is te duur, ik ga nu zelf naar Science Park voor 12 euro de maand (studentenprijs), 3 squatrekken, compounds worden geadviseerd, personeel goed. Maar 't is uur met OV of 45 minuten fietsen. Viel wel mee toen ik college had in amsterdam, maar op een vrije dag...
16metervrijdag 27 juli 2012 @ 11:47
niet mogen squatten in een gym _O_

hoe verzin je het..
da_unfuckwithablevrijdag 27 juli 2012 @ 12:44
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 juli 2012 11:47 schreef 16meter het volgende:
niet mogen squatten in een gym _O_

hoe verzin je het..
gevaarlijke dinge man
Panzermausvrijdag 27 juli 2012 @ 12:56
Stiekem weet ik zelf dat ik eigenlijk wel voor zo'n look wil gaan.

Screen%20Shot%202012-07-27%20at%2012.53.46%20PM.png

Zo dik is het bij mij gewoon niet en het heeft iets 'monsterlijks', en als je de rest van die gast ziet, man man man.

http://bodyspace.bodybuilding.com/Kirill9/ (is ook die gast uit dat tribute-filmpje dat ik hier eerder postte)

Juiced as fuk wel natuurlijk. Wat vinden jullie ^ hiervan? :)
ZuidGrensvrijdag 27 juli 2012 @ 12:57
Hmm, ik dacht altijd dat mijn sportschool een beetje triest was qua publiek (veel huisvrouwen en ecto's) maar de serieuzere gasten die er rondlopen squatten en deadliften wel allemaal. Benen hebben wel een lage prioriteit hier, al zijn er natuurlijk genoeg jongens die dat wel doen.
ZuidGrensvrijdag 27 juli 2012 @ 12:58
quote:
10s.gif Op vrijdag 27 juli 2012 12:56 schreef Panzermaus het volgende:
Stiekem weet ik zelf dat ik eigenlijk wel voor zo'n look wil gaan.

[ afbeelding ]

Zo dik is het bij mij gewoon niet en het heeft iets 'monsterlijks', en als je de rest van die gast ziet, man man man.

http://bodyspace.bodybuilding.com/Kirill9/ (is ook die gast uit dat tribute-filmpje dat ik hier eerder postte)

Juiced as fuk wel natuurlijk. Wat vinden jullie ^ hiervan? :)
Die rug :9~ (full-homo)
Panzermausvrijdag 27 juli 2012 @ 12:59
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 juli 2012 12:58 schreef ZuidGrens het volgende:

[..]

Die rug :9~ (full-homo)

Ik word altijd hard bij 2:10 en vanaf daar die double bi's pose. En dat terwijl ik toch echt echt hetero ben. _O_

nee geen zyzz, gewoon ongelukkige titel van filmpje, is goed fysiek
kevin_vrijdag 27 juli 2012 @ 13:01
36 uur gevast en gister nog 12 uur lang gewerkt (schoonmaken) en vanochtend nog een goede training gehad ook. Ik ga nog steeds omhoog in reps en gewicht en val nog steeds zichtbaar vet af. Zelfs een pr met dips vandaag (+18kg tussen mijn benen 10x 7x 7x) Dus net was het tijd voor eten:

29qjvnk.png

Begin: 11 uur
Eind: 12.50 uur.
Resultaat: veel koud sweet en ik ben zwanger.
Ook weer eens brood gegeten na 3-4 weken geen brood gegeten te hebben.

Heerlijk. :9
IF. O+
RaymondKvrijdag 27 juli 2012 @ 13:03
magnesium moet 2g zijn mag ik hopen?
Push.vrijdag 27 juli 2012 @ 13:04
Is dit je enige maaltijd? Dan eet je gem. maar 2000 kcal per dag, lijkt me weinig om op te groeien. Wel respect. Zou het zelf niet kunnen, en willen, denk ik.
ZuidGrensvrijdag 27 juli 2012 @ 13:05
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 juli 2012 13:04 schreef Push. het volgende:
Is dit je enige maaltijd? Dan eet je gem. maar 2000 kcal per dag, lijkt me weinig om op te groeien. Wel respect. Zou het zelf niet kunnen, en willen, denk ik.
Dit inderdaad.
Stereotomyvrijdag 27 juli 2012 @ 13:06
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 juli 2012 13:04 schreef Push. het volgende:
Is dit je enige maaltijd? Dan eet je gem. maar 2000 kcal per dag, lijkt me weinig om op te groeien. Wel respect. Zou het zelf niet kunnen, en willen, denk ik.
Hij wil vet verliezen, dus netto energiedeficientie.
kevin_vrijdag 27 juli 2012 @ 13:07
quote:
12s.gif Op vrijdag 27 juli 2012 13:03 schreef RaymondK het volgende:
magnesium moet 2g zijn mag ik hopen?
Servings verneukt daar :D. Maar dat is 200mg. Ik haal al ongeveer 500 uit mijn voeding. Het is ook meer om het teveel aan calcium op te vangen.

quote:
0s.gif Op vrijdag 27 juli 2012 13:04 schreef Push. het volgende:
Is dit je enige maaltijd? Dan eet je gem. maar 2000 kcal per dag, lijkt me weinig om op te groeien. Wel respect. Zou het zelf niet kunnen, en willen, denk ik.
Ben vet aan het verliezen inderdaad, maar ik groei nog steeds (8 maanden bezig). Ik doe ook niet altijd een vast van 36 uur, maar meestal 20 uur. 1 of 2 maaltijden meestal in een tijdsbestek van 1-4 uur.
RaymondKvrijdag 27 juli 2012 @ 13:09
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 juli 2012 13:07 schreef kevin_ het volgende:

[..]

Servings verneukt daar :D. Maar dat is 200mg. Ik haal al ongeveer 500 uit mijn voeding. Het is ook meer om het teveel aan calcium op te vangen.

[..]

Ben vet aan het verliezen inderdaad, maar ik groei nog steeds (8 maanden bezig). Ik doe ook niet altijd een vast van 36 uur, maar meestal 20 uur.
man ik vind het knap.
ik zou na 6 uur een ambulance nodig hebben :o
of op z'n minst zwaar staan te shaken tijdens een training.
kevin_vrijdag 27 juli 2012 @ 13:12
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 juli 2012 13:09 schreef RaymondK het volgende:

[..]

man ik vind het knap.
ik zou na 6 uur een ambulance nodig hebben :o
of op z'n minst zwaar staan te shaken tijdens een training.
Je went er behoorlijk snel aan. :)

Echt de vorige weken al een stuk op 6 collega's gehad die bang zijn dat ik een eetstoornis heb :D. En constant maar zeggen dat ik elke 2-3 uur moet eten anders vreet mijn lichaam mijn spieren op....
Zithvrijdag 27 juli 2012 @ 13:58
quote:
1s.gif Op vrijdag 27 juli 2012 07:49 schreef Yuri_Boyka het volgende:
Nouja je zou je verbazen maar ik kwam laatst een YouTuber tegen die ook veganist is en wel groot was. Ik zal hem vanmiddag wel proberen op te zoeken.
mja, als je de RawBrahs bedoelt, dat zijn gewoon commerciele marketeers die zich volspuiten.
Luchtkokervrijdag 27 juli 2012 @ 14:00
of Scooby :') Die trouwens volgens mij geen veganist is, maar wel echt zo'n geitenharen wollen sokken guy.
Yamchavrijdag 27 juli 2012 @ 14:03
Scooby is n baas.
RaymondKvrijdag 27 juli 2012 @ 14:13
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 juli 2012 14:03 schreef Yamcha het volgende:
Scooby is n baas.
ja, wel zo gay als de nete volgens mij, maar idd. die snapt het wel ja.
16metervrijdag 27 juli 2012 @ 14:20
quote:
10s.gif Op vrijdag 27 juli 2012 12:56 schreef Panzermaus het volgende:
Stiekem weet ik zelf dat ik eigenlijk wel voor zo'n look wil gaan.

[ afbeelding ]

Zo dik is het bij mij gewoon niet en het heeft iets 'monsterlijks', en als je de rest van die gast ziet, man man man.

http://bodyspace.bodybuilding.com/Kirill9/ (is ook die gast uit dat tribute-filmpje dat ik hier eerder postte)

Juiced as fuk wel natuurlijk. Wat vinden jullie ^ hiervan? :)
Topfysiek natuurlijk.. maar als je op de fiets gaat is er sowieso veel meer mogelijk.

quote:
0s.gif Op vrijdag 27 juli 2012 13:09 schreef RaymondK het volgende:

[..]

man ik vind het knap.
ik zou na 6 uur een ambulance nodig hebben :o
of op z'n minst zwaar staan te shaken tijdens een training.
nee hoor

je went er binnen een week of 2 aan

Ik was ook van dat soort uitspraken, maar ben tot nu toe heel tevreden met IF. Val na/tijdens het trainen heb je juist het minst honger. :)
Stereotomyvrijdag 27 juli 2012 @ 14:24
Kwestie van gewenning inderdaad. :)

Vind het zelf ook makkelijker vol te houden als je druk bent door de dag heen, ipv zittend achter een computerscherm dingen zit te doen of zit te studeren oid.

Your mileage may vary. w/
RaymondKvrijdag 27 juli 2012 @ 14:30
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 juli 2012 14:20 schreef 16meter het volgende:

[..]

Topfysiek natuurlijk.. maar als je op de fiets gaat is er sowieso veel meer mogelijk.

[..]

nee hoor

je went er binnen een week of 2 aan

Ik was ook van dat soort uitspraken, maar ben tot nu toe heel tevreden met IF. Val na/tijdens het trainen heb je juist het minst honger. :)
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 juli 2012 14:24 schreef Stereotomy het volgende:
Kwestie van gewenning inderdaad. :)

Vind het zelf ook makkelijker vol te houden als je druk bent door de dag heen, ipv zittend achter een computerscherm dingen zit te doen of zit te studeren oid.

Your mileage may vary. w/
Toch blijf ik d'r bij dat het sterk afhangt van je lichaam.
Ik zet niet heel makkelijk vet aan, en val makkelijk vet af. Toch kan ik echt wel te fatsig worden als ik door blijf kanen.
Ik heb het dan ook niet nodig verder, maar iets in me zegt dat m'n gains compleet verdampen als ik dat ga doen.
Als ik bijvoorbeeld een keer een maaltijd oversla, of een dag echt teweinig eet, laten we zeggen 1000kcal te weinig, dan sta ik de dag erna gewoon serieus minder "vol" en is m'n kracht compleet weg. Dat kan dan wel eens 2 of 3 dagen duren voor m'n energie dan weer "normaal" op peil is. Ookal engorge ik mezelf dan tussendoor weer als een wilde.
Zou dat echt puur gewenning zijn?
SunTzuvrijdag 27 juli 2012 @ 14:41
Dat zonnen is wel goed om droger te worden brah's.
setovrijdag 27 juli 2012 @ 14:42
Ga zodadelijk ook even op het strand liggen, laatste dag van het warme weer.
16metervrijdag 27 juli 2012 @ 14:51
quote:
6s.gif Op vrijdag 27 juli 2012 14:41 schreef SunTzu het volgende:
Dat zonnen is wel goed om droger te worden brah's.
btje alcohol dr bij om extra vocht af te drijve
gr gr
CarbonCvrijdag 27 juli 2012 @ 14:55
quote:
1s.gif Op vrijdag 27 juli 2012 07:54 schreef Yuri_Boyka het volgende:

[..]

Er gaat niets boven vlees en vis natuurlijk. Het hele veganistische en vegetarische idee is ook raar. Vooral als je weet dat dat het basis voedsel was in de tijd dat wij nog jagers waren.
Niet om een hele discussie hier te starten, maar ik ben flexitarier; eet niet al te veel vlees. Vegetarisch BB-en is nog wel te doen, Veganistisch wordt wel erg lastig.
CarbonCvrijdag 27 juli 2012 @ 14:56
quote:
0s.gif Op donderdag 26 juli 2012 21:55 schreef Awesome_ het volgende:
Deadliftende Nederlandse zwemsters nu op 3 :D!
:O zie ik regelmatig IRL.
ZuidGrensvrijdag 27 juli 2012 @ 14:59
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 juli 2012 14:42 schreef seto het volgende:
Ga zodadelijk ook even op het strand liggen, laatste dag van het warme weer.
Laatste dag om te shinen dus
BeamofLightvrijdag 27 juli 2012 @ 14:59
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 juli 2012 14:59 schreef ZuidGrens het volgende:

[..]

Laatste dag om te shinen dus
Nee joh. Sauna is de plek.
CarbonCvrijdag 27 juli 2012 @ 15:00
quote:
0s.gif Op donderdag 26 juli 2012 10:29 schreef Snakey het volgende:

[..]

Dan doe ze het goed blijkbaar. Zelfs de David Lloyd waar ik zit kan niks betalen op het moment. Wat nieuwe apparatuur en sommige reparaties betreft dan.
Het is (bijna) overal kut op het moment, al zou een high-end sportschool er misschien meer last van hebben. Verder: als je je als sportschool niet positief kunt onderscheiden heb je een probleem in de huidige markt.
ZuidGrensvrijdag 27 juli 2012 @ 15:00
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 juli 2012 14:59 schreef BeamofLight het volgende:

[..]

Nee joh. Sauna is de plek.
Hier in de sauna alleen maar verlepte huisvrouwen, helaas.

Maar ik ga straks gewoon weer trainen, lekker man. Wel rond een uurtje of 17.30, vind het nu nog iets te warm.
CarbonCvrijdag 27 juli 2012 @ 15:02
Ben druk, dus kan even niet alles lezen, maar m.b.t. cardio:
- half uurtje cross-trainer is >650Kcal (volgens het apparaat);
- met Spinning is niets mis, best kans op mooie vrouwen daar (tenzij je in zo'n bejaarden wellnesscenter zit), al is buiten fietsen natuurlijk veel leuker om te doen.
Kerolvrijdag 27 juli 2012 @ 15:03
Hmm bij mij is half uurtje cross trainer 470 cal ong en dan zit ik op een gemiddelde van 12.5 km/h. Standje 16 trouwens. Dan lijkt 650 me wel erg hoog? Doe je op stand 30 ofzo? :P
Zithvrijdag 27 juli 2012 @ 15:05
Of hij is zwaarder dan jij bent.
CarbonCvrijdag 27 juli 2012 @ 15:07
cardio instelling (LifeFitness); dan gaat ie naar 80% van je theoretische HRmax (220 - je leeftijd) en dan past hij de instelling aan zodanig dat je HR daar ongeveer op blijft.
CarbonCvrijdag 27 juli 2012 @ 15:08
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 juli 2012 15:05 schreef Zith het volgende:
Of hij is zwaarder dan jij bent.
96kg, 80% HRmax is bij mij 143 of zo (maar ik ben dan ook de op-een-na oudste lul in dit topic).
Kerolvrijdag 27 juli 2012 @ 15:20
88 hier maar dan zal dat het wel zijn :P
Snakeyvrijdag 27 juli 2012 @ 15:36
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 juli 2012 15:08 schreef CarbonC het volgende:

[..]

96kg, 80% HRmax is bij mij 143 of zo (maar ik ben dan ook de op-een-na oudste lul in dit topic).
Ik zit volgens die berekening op 138 HRmax. 98 kilo.
Snakeyvrijdag 27 juli 2012 @ 15:37
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 juli 2012 15:02 schreef CarbonC het volgende:
Ben druk, dus kan even niet alles lezen, maar m.b.t. cardio:
- half uurtje cross-trainer is >650Kcal (volgens het apparaat);
Daar kom ik ook wel bij in de buurt.

quote:
- met Spinning is niets mis, best kans op mooie vrouwen daar (tenzij je in zo'n bejaarden wellnesscenter zit), al is buiten fietsen natuurlijk veel leuker om te doen.
Altijd op de fiets achter de dame met de lekkerste kont gaan zitten, trap je je longen er vanzelf uit. :P
Luchtkokervrijdag 27 juli 2012 @ 15:44
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 juli 2012 14:24 schreef Stereotomy het volgende:
Kwestie van gewenning inderdaad. :)

Vind het zelf ook makkelijker vol te houden als je druk bent door de dag heen, ipv zittend achter een computerscherm dingen zit te doen of zit te studeren oid.

Your mileage may vary. w/
Yep, exact omgekeerd bij mij namelijk. Als ik rondloop en druk ben krijg ik juist meer trek. Als ik gewoon achter m'n computer zit op een bureaustoel kan ik m'n honger makkelijk onderdrukken. :)
da_unfuckwithablevrijdag 27 juli 2012 @ 15:46
Ok. Ik neem twee weken off. Ben overtraind denk ik.
Stereotomyvrijdag 27 juli 2012 @ 15:46
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 juli 2012 15:46 schreef da_unfuckwithable het volgende:
Ok. Ik neem twee weken off. Ben overtraind denk ik.
Hoe voel je je? :)
Luchtkokervrijdag 27 juli 2012 @ 15:46
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 juli 2012 15:46 schreef da_unfuckwithable het volgende:
Ok. Ik neem twee weken off. Ben overtraind denk ik.
Tja. Pussies will pussy, ectos will ecto, betas will beta.
ZuidGrensvrijdag 27 juli 2012 @ 15:47
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 juli 2012 15:46 schreef da_unfuckwithable het volgende:
Ok. Ik neem twee weken off. Ben overtraind denk ik.
Wanneer je je vermoeid voelt moet je gewoon even kappen. Echte bodybuilders doen volgens mij ook wel eens een paar dagen niks. Niets mis mee.
da_unfuckwithablevrijdag 27 juli 2012 @ 15:54
quote:
10s.gif Op vrijdag 27 juli 2012 15:46 schreef Luchtkoker het volgende:

[..]

Tja. Pussies will pussy, ectos will ecto, betas will beta.
Healthcentres gonna healthcentre *trollface*

quote:
0s.gif Op vrijdag 27 juli 2012 15:47 schreef ZuidGrens het volgende:

[..]

Wanneer je je vermoeid voelt moet je gewoon even kappen. Echte bodybuilders doen volgens mij ook wel eens een paar dagen niks. Niets mis mee.
Vermoeidheid, kleine pijntjes en heb geen zin meer in m'n work outs. Ik pak het weer op als ik terug ben van vakantie.
Yuri_Boykavrijdag 27 juli 2012 @ 16:09
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 juli 2012 09:53 schreef NaRRaToR het volgende:

[..]

ik heb al wel meer lekkere recepten gezien op dat kanaal. maar ik ben nog nergens gemalen kip/kalkoen tegen gekomen in de schappen.

Aangezien je ze al eens gemaakt hebt, waar heb je die gemalen kip/kalkoen gehaald of heb je het zelf door de maler gehaald?
Je kan het gewoon bij de supermarkt halen, ik ben toevallig naar de AH XL geweest omdat je daar alles hebt, maar ik kan mij voorstellen dat de kipgehakt overal te vinden is.
Snakeyvrijdag 27 juli 2012 @ 16:13
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 juli 2012 16:09 schreef Yuri_Boyka het volgende:

[..]

Je kan het gewoon bij de supermarkt halen, ik ben toevallig naar de AH XL geweest omdat je daar alles hebt, maar ik kan mij voorstellen dat de kipgehakt overal te vinden is.
Met een kleine blender kun je zelf gehakt maken van kip en kalkoen.
Yuri_Boykavrijdag 27 juli 2012 @ 16:16
quote:
14s.gif Op vrijdag 27 juli 2012 16:13 schreef Snakey het volgende:

[..]

Met een kleine blender kun je zelf gehakt maken van kip en kalkoen.
Mijn ma wou al zo'n gehaktmolen halen. :')
mister_popcornvrijdag 27 juli 2012 @ 16:17
quote:
10s.gif Op vrijdag 27 juli 2012 15:54 schreef da_unfuckwithable het volgende:

[..]

Healthcentres gonna healthcentre *trollface*

[..]

Vermoeidheid, kleine pijntjes en heb geen zin meer in m'n work outs. Ik pak het weer op als ik terug ben van vakantie.
Goed moment om ff te pauzeren dan. Als 't in de kop niet meer wil dan houdt sowieso alles op.
kidkash19vrijdag 27 juli 2012 @ 16:17
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 juli 2012 15:02 schreef CarbonC het volgende:
Ben druk, dus kan even niet alles lezen, maar m.b.t. cardio:
- half uurtje cross-trainer is >650Kcal (volgens het apparaat);
- met Spinning is niets mis, best kans op mooie vrouwen daar (tenzij je in zo'n bejaarden wellnesscenter zit), al is buiten fietsen natuurlijk veel leuker om te doen.
Prowler, prowler, prowler :P Nothing compares :D
da_unfuckwithablevrijdag 27 juli 2012 @ 16:21
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 juli 2012 16:17 schreef mister_popcorn het volgende:

[..]

Goed moment om ff te pauzeren dan. Als 't in de kop niet meer wil dan houdt sowieso alles op.
Ja man, liften is voor 50% mentaal. Als je jezelf niet meer tot t uiterste kan pushen kan je net zo goed niet gaan imo.
ZuidGrensvrijdag 27 juli 2012 @ 16:31
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 juli 2012 16:09 schreef Yuri_Boyka het volgende:

[..]

Je kan het gewoon bij de supermarkt halen, ik ben toevallig naar de AH XL geweest omdat je daar alles hebt, maar ik kan mij voorstellen dat de kipgehakt overal te vinden is.
Kipgehakt hebben ze inderdaad vrijwel overal.

Bij mijn supermarkt zijn de biefstukken nu 1+1 gratis, vanavond lekker eten met wat sla, stokbrood, noten en tomaten. Heerlijk.

Maar eerst even zweten in de gym.
setovrijdag 27 juli 2012 @ 17:06
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 juli 2012 14:59 schreef ZuidGrens het volgende:

[..]

Laatste dag om te shinen dus
Dikke fail. Kom daar aan, is het al zwaar bewolkt en later begon het te regenen :P
Neraicevrijdag 27 juli 2012 @ 17:11
Iemand hier die traint in Alkmaar of omgeving?
ZuidGrensvrijdag 27 juli 2012 @ 17:43
Godverdomme, ik stond net voor een gesloten deur. En niks op de site of zo, gewoon eerder dichtgegooid ivm met het weer denk ik. Klootzakken.
Snakeyvrijdag 27 juli 2012 @ 18:02
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 juli 2012 17:43 schreef ZuidGrens het volgende:
Godverdomme, ik stond net voor een gesloten deur. En niks op de site of zo, gewoon eerder dichtgegooid ivm met het weer denk ik. Klootzakken.
Daar heb ik zo'n bloedhekel aan. In Spanje een keer gehad. Ben je er mentaal helemaal klaar voor, hele workout ondeerweg 3x door je hoofd laten gaan, doelen in je hoofd, kan je niks doen. -O-
drumstickNLvrijdag 27 juli 2012 @ 18:03
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 juli 2012 17:43 schreef ZuidGrens het volgende:
Godverdomme, ik stond net voor een gesloten deur. En niks op de site of zo, gewoon eerder dichtgegooid ivm met het weer denk ik. Klootzakken.
Balen man; en nu?
setovrijdag 27 juli 2012 @ 18:05
Ik denk dat hij er nog steeds staat.
Snakeyvrijdag 27 juli 2012 @ 18:12
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 juli 2012 18:05 schreef seto het volgende:
Ik denk dat hij er nog steeds staat.
Deadliftend in een poging het gebouw om te gooien.
ZuidGrensvrijdag 27 juli 2012 @ 18:16
quote:
11s.gif Op vrijdag 27 juli 2012 18:03 schreef drumstickNL het volgende:

[..]

Balen man; en nu?
Nu thuis maar een beetje push-ups doen en morgen vragen wat er nou precies aan de hand was...
Toverbal0vrijdag 27 juli 2012 @ 18:19
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 juli 2012 18:16 schreef ZuidGrens het volgende:

[..]

Nu thuis maar een beetje push-ups doen en morgen vragen wat er nou precies aan de hand was...
Ga buiten wat doen man! soort intervall/bootcamp weet ik het iets.. doe ik ook wel eens, lekker man ^O^

Gooi die frustratie eruit!!
16metervrijdag 27 juli 2012 @ 19:03
pull-ups, dips, push-ups, tabata squats, jump squats

full body workout voor thuis jonge!
Neraicevrijdag 27 juli 2012 @ 19:19
Zo voor de tweede keer richting sportschool, ben benieuwd wat de begeleider me gaat vertellen :P
Toverbal0vrijdag 27 juli 2012 @ 19:21
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 juli 2012 19:19 schreef Neraice het volgende:
Zo voor de tweede keer richting sportschool, ben benieuwd wat de begeleider me gaat vertellen :P
Allemaal onzin ;)
Yuri_Boykavrijdag 27 juli 2012 @ 19:22
Welke oefening is echt killer voor je triceps, ik heb alleen dumbels en een olmypische stang.
Awesome_vrijdag 27 juli 2012 @ 19:22
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 juli 2012 19:22 schreef Yuri_Boyka het volgende:
Welke oefening is echt killer voor je triceps, ik heb alleen dumbels en een olmypische stang.
Skullchrushers O+
Kerolvrijdag 27 juli 2012 @ 19:23
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 juli 2012 19:22 schreef Yuri_Boyka het volgende:
Welke oefening is echt killer voor je triceps, ik heb alleen dumbels en een olmypische stang.
Dippiesss. Met gewicht op je benen.
Toverbal0vrijdag 27 juli 2012 @ 19:25
Ik doe ook wel eens triceps pushdown, die voel ik ook altijd wel goed, na de dips uiteraard. ^O^
Neraicevrijdag 27 juli 2012 @ 19:26
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 juli 2012 19:21 schreef Toverbal0 het volgende:

[..]

Allemaal onzin ;)
Ach, het zal vast niet allemaal onzin zijn, maar veel wel ja. Hoop gewoon dat ze me zometeen wel gewoon mijn eigen schema's laten volgen :P
Yuri_Boykavrijdag 27 juli 2012 @ 19:26
Dips doe ik al maar zijn nog lastig. Voor die skullcrushers heb ik dan deze nodig toch:

http://www.fitness-seller.nl/olympische-eco-curlstang/

Toverbal0vrijdag 27 juli 2012 @ 19:27
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 juli 2012 19:26 schreef Neraice het volgende:

[..]

Ach, het zal vast niet allemaal onzin zijn, maar veel wel ja. Hoop gewoon dat ze me zometeen wel gewoon mijn eigen schema's laten volgen :P
Tuurlijk, waarom niet, of zit je ook op zo`n gym waar je niet mag squaten?
Toverbal0vrijdag 27 juli 2012 @ 19:28
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 juli 2012 19:26 schreef Yuri_Boyka het volgende:
Dips doe ik al maar zijn nog lastig. Voor die skullcrushers heb ik dan deze nodig toch:

http://www.fitness-seller.nl/olympische-eco-curlstang/
Kan, ik heb ze nog nooit geprobeerd met een oly stang, maar moet me geen probleem lijken denk ik
Neraicevrijdag 27 juli 2012 @ 19:29
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 juli 2012 19:27 schreef Toverbal0 het volgende:

[..]

Tuurlijk, waarom niet, of zit je ook op zo`n gym waar je niet mag squaten?
Jawel, die heeft ie me zelfs nog uitgelegd en laten doen de eerste keer nadat ik erom vroeg. Was wel met een soort koeienbel ipv stang, weet niet of dat uitmaakt?
Yuri_Boykavrijdag 27 juli 2012 @ 19:30
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 juli 2012 19:28 schreef Toverbal0 het volgende:

[..]

Kan, ik heb ze nog nooit geprobeerd met een oly stang, maar moet me geen probleem lijken denk ik
Die draai is volgens mij wel belangrijk.
Dobbsvrijdag 27 juli 2012 @ 19:30
Hoi, nieuw hier, ik lees nu een aantal dagen mee.

In verband met de vakantie zit ik een tijdje bij mijn ouders thuis en om me hier te vermaken heb ik een maand abonnement op SportCity genomen met een vriend. Ik had al een tijdje niet gesport en na de eerste training, waarin ik maar wat aanklootte met de apparaten, had ik gruwelijke spierpijn en dus was het tijd om het serieus aan te gaan pakken.

Als beginner zijnde wil ik Starting Strength gaan volgen. Nu blijkt al dat SportCity geen squatrack heeft, heel fijn, maar als ik weer terug naar mijn studentenkamer ga, neem ik een abonnement op het universitaire sportcentrum en daar hebben ze wel alles wat nodig is. Ik probeer nu de techniek onder de knie te krijgen van de oefeningen die ik wel kan doen.

Verder heb ik me ingelezen over voeding en ben ik daar mee bezig. Ik heb nu een paar dagen calorieën geteld en het blijkt dat ik normaal te veel koolhydraten binnen krijg en veel te weinig eiwitten, genoeg te verbeteren dus. Beetje irritant dat mijn ouders weer terug zijn van vakantie, nu heb ik minder invloed op het eten.

Nog een vraagje trouwens. Ik ga morgenochtend om half negen weer trainen, wat is nu slim om te doen met ontbijten? Sowieso moet er genoeg tijd tussen mijn ontbijt en het sporten zitten omdat ik anders over mijn nek ga, maar kan ik het best gewoon ontbijten met complexe koolhydraten en eiwitten?
Toverbal0vrijdag 27 juli 2012 @ 19:32
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 juli 2012 19:29 schreef Neraice het volgende:

[..]

Jawel, die heeft ie me zelfs nog uitgelegd en laten doen de eerste keer nadat ik erom vroeg. Was wel met een soort koeienbel ipv stang, weet niet of dat uitmaakt?
Geen idee wat je bedoeld met een koeienbel, maar gewoon oly stang in je nek, en diep gaan, dat is het enigste :)

quote:
0s.gif Op vrijdag 27 juli 2012 19:30 schreef Yuri_Boyka het volgende:

[..]

Die draai is volgens mij wel belangrijk.
Ik zeg het, nog nooit gedaan omdat ik gewoon die EZ bar heb, maar ik denk dat het net zo iets als curls met een EZ of oly..
Yuri_Boykavrijdag 27 juli 2012 @ 19:34
Ik ga die EZ maar bestellen dan.
MrGumavrijdag 27 juli 2012 @ 19:41
Tegenwoordig, als ik buiten loop en ik zie van die dikke mensen lopen met zakken chips of een pizza halen voel ik een soort afkeer tegen ze. Zo'n gevoel van 'ze zijn te zwak om af te vallen, waardeloos'.

Hebben jullie dit gevoel ook wel eens?
16metervrijdag 27 juli 2012 @ 19:45
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 juli 2012 19:22 schreef Yuri_Boyka het volgende:
Welke oefening is echt killer voor je triceps, ik heb alleen dumbels en een olmypische stang.
close grip bench press mattie, die elleboogjes naar binnen houden

probeer daar eens een dropsetje mee, FEEL THE BURN
Yuri_Boykavrijdag 27 juli 2012 @ 19:47
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 juli 2012 19:45 schreef 16meter het volgende:

[..]

close grip bench press mattie, die elleboogjes naar binnen houden

probeer daar eens een dropsetje mee, FEEL THE BURN
Cool, ik probeer dat wel eerst voordat ik die 60 e'tjes uit ga geven.
Neraicevrijdag 27 juli 2012 @ 19:48
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 juli 2012 19:32 schreef Toverbal0 het volgende:

[..]

Geen idee wat je bedoeld met een koeienbel, maar gewoon oly stang in je nek, en diep gaan, dat is het enigste :)

[..]

Ik zeg het, nog nooit gedaan omdat ik gewoon die EZ bar heb, maar ik denk dat het net zo iets als curls met een EZ of oly..
Deze oefening was het: http://krachttrainingonli(...)n-geweldige-oefening

Hij noemde het een squat iig :P

Iemand anders moet ff nieuw topic maken ik weet geen TT :P