Zal wel eens zo'n tjappie op instructie vragen, ik train alleen.quote:Op donderdag 26 juli 2012 19:04 schreef Panzermaus het volgende:
[..]
Ik zou het gewoon proberen en dan LIGHT WEIGHT BUDDY, kun je ook alvast een beetje bekend worden met de techniek en het kan juist bevorderlijk zijn voor je herstel.
[..]
Dit inderdaad, sowieso die kwark naar 'voor het slapen' etc. Of gewoon dit gaan doen.
[..]
Het water en de Nibbits geven samen met Panda-pindakaas het effect van een goede dbol/test-fiets. En wanneer je niet snel genoeg aankomt is het antwoord heel simpel, gewoon nog meer melk toevoegen.
Maargoed dat je erbij hebt gezet dat er foto's aankwamen, en dat je niet de laatste als eerste deed. Gadverdamme wat ziet dat er ranzig uitquote:Op donderdag 26 juli 2012 19:24 schreef Yuri_Boyka het volgende:
[..]
Op internet of in de winkel. Het zijn vaak health winkels of natuur winkels.
Potje ziet er zo uit:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Maar kunnen er ook anders uitzien.
Hahaha, het lijkt inderdaad op alsof je veel pinda's ophebt en je tegelijkertijd een soort van spetterpoep hebt.quote:Op donderdag 26 juli 2012 19:28 schreef Vinniiee het volgende:
[..]
Zal wel eens zo'n tjappie op instructie vragen, ik train alleen.
[..]
Maargoed dat je erbij hebt gezet dat er foto's aankwamen, en dat je niet de laatste als eerste deed. Gadverdamme wat ziet dat er ranzig uit
Volgens stereo moet je het op je banaan smeren.quote:Op donderdag 26 juli 2012 19:31 schreef Yuri_Boyka het volgende:
Maar het is echt fucking lekker, ik bik het vaak met kleine lepeltjes aangezien ik geen brood eet.![]()
Pedo.quote:Op donderdag 26 juli 2012 19:40 schreef Snakey het volgende:
[..]
Volgens stereo moet je het op je banaan smeren.
Ziet er lekker uit, ik moet ook maar eens zo'n George Foreman ding aanschaffen.quote:Op donderdag 26 juli 2012 18:10 schreef Yuri_Boyka het volgende:
Zijn er nog mensen hier die toevallig ook al kipburgers gemaakt hebben?
Ik had ze laatst dus gemaakt via deze manier en ik heb nog nooit zoiets lekkers gegeten.
Ik ga ook zo; hopen dat ze de airco goed aan hebben staan.quote:Op donderdag 26 juli 2012 19:54 schreef SunTzu het volgende:
Net getraind pff ben half man half waterval.
Is echt lekker. Ik heb zelf een Tefal grill en die volstaat prima. Je kan ze vast ook wel in de grillpan doen. Zelf heb ik geen buffalo wings Tabasco maar Hot sauce, lekker scherp.quote:Op donderdag 26 juli 2012 19:50 schreef seto het volgende:
[..]
Ziet er lekker uit, ik moet ook maar eens zo'n George Foreman ding aanschaffen.
Ivoniso deed het wel eens. Weet niet meer goed hoe hij het deed...quote:Op donderdag 26 juli 2012 19:52 schreef ZuidGrens het volgende:
Zijn er hier mensen die wel eens twee trainingen op één dag doen/gedaan hebben? Morgen de hele dag vrij, pas 's avonds om 20.30 uur 'verplichtingen' en verder weinig plannen, en aangezien ik weinig getraind heb de laatste tijd omdat ik op vakantie was zit ik eraan te denken om twee keer te gaan, maar heb er geen ervaring mee.
Je hebt je zin jijquote:
Je bent niet in Jamaica zo te lezenquote:Op donderdag 26 juli 2012 22:15 schreef Levolution het volgende:
[..]
Je hebt je zin jij, ik zit op een fucking eilandje zonder sportschool.
![]()
Ik moest een traantje wegpinken toen ik mijn lieve vriend 'de squat' miste, terwijl ik langs het strand wandelde en het wegzakkende zand onder mijn voeten het me enigszins zwaar maakte. Maar na deze week zit ik elders met een sportschool; ik heb al binnen gekeken, zag meteen een dikke poster van Jay Cutler hangen.
Ook kan ik de volle melk van hier erg aanraden, smaakt op de één of andere manier veel beter dan de volle melk in NL die eigenlijk net zo smaakloos is als halfvolle melk.
Tot slot ben ik hier niet meer de kleinste met mijn 1,78m, integendeel, ik heb al een ventje gehad die mij aan het miren was en van wie ik moest flexen, hij kon niet van me afblijven en hij zei geen 'no homo' dus ik werd een beetje ongemakkelijk.
Niet mauwen. Doe ik ook zo vaak. Schoten kunnen wel wat minder gaan hehe. Overigens een tip: schaf beta alanine aan. Krijg het zelf waarschijnlijk zondag of maandag binnen. Gaat verzuring tegen en bevordert herstel. Fietser die ik ken was ook heel tevreden erover.quote:Op donderdag 26 juli 2012 22:13 schreef Tito_Makani het volgende:
Voetballen en squatten op een dag gaat niet samen
'k denk ook wel dat je een eind kan komen, al is het verre van ideaal.quote:Op vrijdag 27 juli 2012 07:49 schreef Yuri_Boyka het volgende:
Nouja je zou je verbazen maar ik kwam laatst een YouTuber tegen die ook veganist is en wel groot was. Ik zal hem vanmiddag wel proberen op te zoeken.
quote:Op vrijdag 27 juli 2012 01:31 schreef Ethanolic het volgende:
Mensen die pics van me maken op het strand
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |