Filmpje hebben ze van FOK!?quote:Op vrijdag 4 november 2011 20:36 schreef johannes_vermeer het volgende:
Dit gebeurde in de wedstrijd tussen Afhaalchinees en Cpt.
Duidelijk een belchinees lijkt mij.
quote:
quote:Op vrijdag 4 november 2011 23:21 schreef Veerboot het volgende:
[..]Sterker trouwens: de redactie gebruikt het ook als een soort van archief voor als ze eens een oud momentje terug willen zoeken, vertelde de eindredacteur me onlangs.
Waar lees je dat? Is het weer ergens opnieuw in het nieuws ofzo?quote:Op vrijdag 4 november 2011 23:28 schreef Paul-89 het volgende:
Ik hoor nu pas dat er een cd komt van Johan en Wilfred met Oranje-hits.![]()
lachen tochquote:Op vrijdag 4 november 2011 23:39 schreef zlakto het volgende:
Het is wel leuk dat ze die televizierring gewonnen hebben, maar het echte is er wel een beetje vanaf. Johan zit overal op televisie, en zit te cashen bij een louche maatschappij, en als die cd echt komt wordt het allemaal wel heel commercieel.
jij kent mensen daar? Kan je niet eens regelen dat er een afvaardiging van FOK erheen kan ofzo? Lijkt me wel leukquote:Op vrijdag 4 november 2011 23:21 schreef Veerboot het volgende:
[..]Sterker trouwens: de redactie gebruikt het ook als een soort van archief voor als ze eens een oud momentje terug willen zoeken, vertelde de eindredacteur me onlangs.
Ah, eens even checken of ik dat straks terug kan luisteren. Toen ik vorige maand dus bij Johan Derksen op audiëntie mocht, vertelde hij me al wel dat hij de week erna naar zo'n producer moest voor een stemtestquote:Op vrijdag 4 november 2011 23:39 schreef Paul-89 het volgende:
Genee net bij 3fm, zijn deze week ook al in de studio geweest.
Worden 11 meezingers.![]()
En Genee verbaasde zich tijdens het repeteren/zingen over het enthousiasme van Derksen, Johan had stiekem zelfs al staan meezingen toen Genee bloed,zweet en tranen aan het inzingen was.quote:Op vrijdag 4 november 2011 23:42 schreef Veerboot het volgende:
[..]
Ah, eens even checken of ik dat straks terug kan luisteren. Toen ik vorige maand dus bij Johan Derksen op audiëntie mocht, vertelde hij me al wel dat hij de week erna naar zo'n producer moest voor een stemtest
Ze zitten volgens mij redelijk vol qua publiek. Je kunt je nu geloof ik niet eens meer aanmelden. Wordt dus lastig vrees ik, zeker met een grote groep.quote:Op vrijdag 4 november 2011 23:42 schreef Eenskijken het volgende:
[..]
jij kent mensen daar? Kan je niet eens regelen dat er een afvaardiging van FOK erheen kan ofzo? Lijkt me wel leuk![]()
Weet ik niet eigenlijk. VI oranje was vorig jaar echt het hoogtepunt, maar ik vrees dat ze nu wel een beetje doorslaan. Zoals het eerst commercieel was, maakte dat het programma juist bijzonder, het had wel iets unieks.quote:
Waait wel weer over ...quote:Op vrijdag 4 november 2011 23:47 schreef zlakto het volgende:
[..]
Weet ik niet eigenlijk. VI oranje was vorig jaar echt het hoogtepunt, maar ik vrees dat ze nu wel een beetje doorslaan. Zoals het eerst commercieel was, maakte dat het programma juist bijzonder, het had wel iets unieks.
Nu zit Johan bij spuiten en slikken, en is hij altijd op TV. Verder hoert hij zich uit voor een of andere energiemaatschappij. Dat snap ik wel voor dat geld, maar zijn image wordt nu wel heel erg ongeloofwaardig. Die CD vind ik ook nergens op slaan trouwens, dan word je echt een clown.
Dit is trouwens voor het eerst dat ik iets negatiefs zeg over VI
Ik wel eigenlijk. De GAMMA dugout was een sponsor voor het programma VI, en niet om de zakken van JD persoonlijk te vullen. Verder deed Johan niet mee aan de gamma dugout (behalve om het een beetje af te zeiken dan), en had de gamma dugout nog enige link met voetbal.quote:Op vrijdag 4 november 2011 23:52 schreef Van_Poppel het volgende:
Ik zie eerlijk gezegd niet het verschil tussen een Gamma-dugout en een spotje bij de NEM...
Jij maakt een denkfout: Johan was altijd al op tv. ik heb hier zelfs nog een interview uit 2008 van tv gelderland door een of andere nobody uit de provincie.quote:Op vrijdag 4 november 2011 23:47 schreef zlakto het volgende:
[..]
Weet ik niet eigenlijk. VI oranje was vorig jaar echt het hoogtepunt, maar ik vrees dat ze nu wel een beetje doorslaan. Zoals het eerst commercieel was, maakte dat het programma juist bijzonder, het had wel iets unieks.
Nu zit Johan bij spuiten en slikken, en is hij altijd op TV.
Eens. Is dit het begin van het einde?quote:Op zaterdag 5 november 2011 00:32 schreef DrDentzz het volgende:
Hij gaat gewoon muziek van Merle Haggard verkrachten. Dit kan niet waar zijn, de Johan die ik in de jaren dacht te hebben leren kennen vindt dit ronduit smakeloos en ordinair. Gijp is de enige verstandige in dat bericht.
Zoals zijn vrouw van de trap gooien? *quote:Op zaterdag 5 november 2011 02:05 schreef DrDentzz het volgende:
De man heeft in z'n leven tot nu toe louter verstandige beslissingen genomen.
Maar dat was een interview over voetbal neem ik aan? Hij mag van mij best bij best zijn mening geven over de plaatselijke linksback zoals hij altijd zegt, maar als hij overal leuk gaat zitten doen en/of gaat zitten cashen, word je toch een beetje ongeloofwaardig vrees ik. Die CD zie ik ook helemaal niet zitten, dan word je echt een clownquote:Op zaterdag 5 november 2011 00:21 schreef Trekrecord het volgende:
[..]
Jij maakt een denkfout: Johan was altijd al op tv. ik heb hier zelfs nog een interview uit 2008 van tv gelderland door een of andere nobody uit de provincie.
Luister alsjeblieft naar René, tering nu al plaatsvervangende schaamtequote:"We wilden ook één nummer maken met René, dat hij alleen maar zegt: 'laat toch gaan joh!'. Maar dat wil hij niet. Hij raadt het ons ook af hieraan te beginnen."
goede grapquote:Op zaterdag 5 november 2011 02:23 schreef Specularium het volgende:
[..]
Zoals zijn vrouw van de trap gooien? *
*-dit betreft slechts een suggestie
Ja dames en heren, hij is niet dood: Fritz Korbach!quote:Op zaterdag 5 november 2011 02:23 schreef Specularium het volgende:
[..]
Zoals zijn vrouw van de trap gooien? *
*-dit betreft slechts een suggestie
Precies, lekker laten doen waar hij zin in heeft. Mensen hiet met allerlei adviezen wat hij wel/niet moet doen.quote:Op zaterdag 5 november 2011 02:05 schreef DrDentzz het volgende:
Aan de andere kant, wat zijn wij voor een blagen om Johan te vertellen wat hij wel en niet moet doen? De man heeft in z'n leven tot nu toe louter verstandige beslissingen genomen.
quote:2029
VOETBAL INTERNATIONAL
3,1 6,5 466.000
Valt wel mee toch, Voice is op vrijdag ook altijd, rond de 500000 schommelt het toch wel vakerquote:Op zaterdag 5 november 2011 11:02 schreef FireFox1 het volgende:
Kijkcijfers beginnen te droppen nu René langer afwezig blijkt te zijn...
[..]
Dat hoor ik elke week, maar volgens mij waren de kijkcijfers vrijwel even hoog/laag ten tijde van Gijp, maar met met minder concurrentie op andere zenders.quote:Op zaterdag 5 november 2011 11:02 schreef FireFox1 het volgende:
Kijkcijfers beginnen te droppen nu René langer afwezig blijkt te zijn...
[..]
Dit was al aangekondigd toen Gijp nog aan tafel zat, iig dat ze het hoogst waarschijnlijk gingen doen. En fuck wat wordt er toch altijd een hoop gezeikt in dit topicquote:Op zaterdag 5 november 2011 02:04 schreef Symer het volgende:
[..]
Eens. Is dit het begin van het einde?
Ze hadden die ring nooit moeten winnen
Of misschien komt het door teveel onzin als reclames, Televizierring en een cd.quote:Op zaterdag 5 november 2011 11:02 schreef FireFox1 het volgende:
Kijkcijfers beginnen te droppen nu René langer afwezig blijkt te zijn...
[..]
Ik hoop het wel. Er wachten circa 500.000 mensen op zijn terugkeer.quote:Op zaterdag 5 november 2011 11:09 schreef macca728 het volgende:
Denk niet dat Rene nog terugkomt zo.
Uhm waarom niet?quote:Op zaterdag 5 november 2011 11:14 schreef ClapClapYourHands het volgende:
Mja al die PSV-ers en Twentenaren durfden niet te kijken gister
En Alkmaar heeft geen fans, dus dat was goed op te vangenquote:Op zaterdag 5 november 2011 11:14 schreef ClapClapYourHands het volgende:
Mja al die PSV-ers en Twentenaren durfden niet te kijken gister
Cijfers zijn gewoon normaal hoorquote:Op zaterdag 5 november 2011 11:02 schreef FireFox1 het volgende:
Kijkcijfers beginnen te droppen nu René langer afwezig blijkt te zijn...
[..]
quote:Op zaterdag 5 november 2011 11:09 schreef macca728 het volgende:
[..]
Of misschien komt het door teveel onzin als reclames, Televizierring en een cd.
Denk niet dat Rene nog terugkomt zo.
Je bent fanboy of je bent het niet!quote:Op zaterdag 5 november 2011 11:43 schreef Jmsls het volgende:
Alle mensen die JD nu blijven beschermen
Zijn pessimistische imago van vroeger is helemaal verdwenen en elke week doet ie wel iets geks
Afgelopen maandag was het nog bijna een record, met ruim 800kquote:Op zaterdag 5 november 2011 11:02 schreef FireFox1 het volgende:
Kijkcijfers beginnen te droppen nu René langer afwezig blijkt te zijn...
[..]
Vroeger was er ook wat meer spanning tussen Derksen en Genee. Het lijkt nu alsof ze meer naar elkaar toe getrokken zijnquote:Op zaterdag 5 november 2011 11:40 schreef andre347 het volgende:
Was weer niet een geweldige aflevering. Sowieso mist die seizoen iets. Rene natuurlijk maar eigenlijk nog wat. Vorig seizoen keek ik echt uit naar een aflevering. Dit seizoen kijk ik alleen als ik er echt tijd voor heb.
Het is echt vreselijk, ze hebben een soort vi parodie gemaakt onder de naam 'johan weet het beter'quote:Op vrijdag 4 november 2011 22:39 schreef Type-R het volgende:
Net mini-preview van Derksen reclame bij Pownews, het zag er pijnlijk slecht uit.
link?quote:Op zaterdag 5 november 2011 11:55 schreef Ronaldsen het volgende:
[..]
Het is echt vreselijk, ze hebben een soort vi parodie gemaakt onder de naam 'johan weet het beter'
En dan zegt ie zo ineens in de camera 'ik zeg doen'
![]()
![]()
Mijn johan wat doe je
Effe pownews checken op uitzendinggemist.nl van gisterenquote:
Thanks.quote:Op zaterdag 5 november 2011 12:00 schreef Ronaldsen het volgende:
[..]
Effe pownews checken op uitzendinggemist.nl van gisteren
Ergens rond minuut 8 ofzo
Het is maar heel kort, maar je snapt meteen het idee van de commercial.
Echt zooooo niet grappig
Ergens houdt Johan D. ook ontzettend van smartlappen. Amerikaanse smartlappen, wel te verstaan.quote:Op zaterdag 5 november 2011 11:56 schreef J2T het volgende:
Ook grappig dat hij Genee altijd belachelijk maakt met zijn liefde voor de smartlappen.
Hij wil ook niet dat mensen hem gaan zien als een karikatuur of als een clown maar doet wel mee aan zo'n carnavals album. Ik vind JD echt de grootste baas die er maar is, maar zelfs ik vind dit te ver gaan. Leg de focus alsjeblieft op het voetbal en niet op dit soort circus schnabbels.
Welk boek, dat boek met al die columns? Dat zijn gewoon allemaal stukjes uit de viquote:Op zaterdag 5 november 2011 18:39 schreef no1uknow het volgende:
Vandaag het boek van Derksen gekocht, ben benieuwd.
Niks mis mee met Everse...nu Derksen tegenwoordig zo hip en vrolijk is, moet er iemand de cynische zeikerd uithangen.quote:Op zondag 6 november 2011 18:38 schreef tjoptjop het volgende:
Weer Everse? Tjonge, de gastenpool droogt nu toch wel erg op
Nee, hij heeft geen stropdas om en in Oudewater rijdt geen metro .quote:
Klopt, maar Hilbert was wel grappigquote:Op zondag 6 november 2011 18:56 schreef Type-R het volgende:
Die look-a-like speurtocht wordt nu saai. Niet iedere baby-boomer met lang haar en snor is JD.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |