Fuuquote:
Je zat te azen vriend, genoeg tijd gehad om er één te bedenken lijkt mijquote:Op vrijdag 18 februari 2011 22:06 schreef Eenskijken het volgende:
[..]
Fuueerste keer dat ik een nieuw deel open. En moest nog een titel verzinnen.
Ik denk niet dat we die meer krijgen...quote:
Dan kan ik het bijna niet meer zienquote:Op vrijdag 18 februari 2011 22:11 schreef pberends het volgende:
[..]
Ik denk niet dat we die meer krijgen...
[ afbeelding ]
Klopt. De eerste keer was al niet geweldig, maar toen had hij het gelijk dat Boskamp naast hem zat.quote:Op vrijdag 18 februari 2011 22:33 schreef RandyMcRanderson het volgende:
Pijnlijk moment dat verhaal van Gijp over de vierde man wat dit keer compleet doodsloeg.
Nee klopt, leek Grendizer wel.quote:
Ja, ik kreeg plaatsvervangende schaamte.quote:Op vrijdag 18 februari 2011 22:33 schreef RandyMcRanderson het volgende:
Pijnlijk moment dat verhaal van Gijp over de vierde man wat dit keer compleet doodsloeg.
Ja je kon zien dat hij dat verhaal echt ingestudeerd had en dat hij ging staan enzo. Maar niemand vond het grappig en toen hij klaar was wist hij zich geen houding meer te geven. Ontzettend genant.quote:Op vrijdag 18 februari 2011 22:38 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
Ja, ik kreeg plaatsvervangende schaamte.²
Je omschrijft het precies zoals ik het voelde, exact.quote:Op vrijdag 18 februari 2011 22:43 schreef RandyMcRanderson het volgende:
[..]
Ja je kon zien dat hij dat verhaal echt ingestudeerd had en dat hij ging staan enzo. Maar niemand vond het grappig en toen hij klaar was wist hij zich geen houding meer te geven. Ontzettend genant.
Gijpie is nog steeds een heldquote:Op vrijdag 18 februari 2011 22:53 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
Je omschrijft het precies zoals ik het voelde, exact.
Hij valt zo langzamerhand van zijn voetstukje.²
onzin, hij staat nog steeds ver boven iedereen. bij mij heeft ie nog genoeg krediet in ieder geval!quote:Op vrijdag 18 februari 2011 22:53 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
Je omschrijft het precies zoals ik het voelde, exact.
Hij valt zo langzamerhand van zijn voetstukje.²
Ja, ik ook hoor. Maar het klonk wel leuk.quote:Op vrijdag 18 februari 2011 22:55 schreef Eenskijken het volgende:
[..]
onzin, hij staat nog steeds ver boven iedereen. bij mij heeft ie nog genoeg krediet in ieder geval!
en over de knuffel van Sjekquote:Op vrijdag 18 februari 2011 23:14 schreef Eenskijken het volgende:
ze hadden het meer over arsenal barca moeten hebben
Als je een beetje kritisch bent, moet je constateren dat Gijp niet echt uit de verf kwam vanavond.quote:Op vrijdag 18 februari 2011 23:04 schreef msnk het volgende:
Kennelijk ben ik de enige hier die René grappig vond
Ja wth, Arsenal - Barca kwam niet eens aan bod.quote:Op zaterdag 19 februari 2011 00:58 schreef Caspervw het volgende:
Jammer dat de Champions League totaal niet is besproken, is dat om de Europa League meer te promoten omdat ze daar van de rechten hebben?
Doe geen moeite.quote:Op zaterdag 19 februari 2011 01:45 schreef Littlerabbit het volgende:
Ik moest al na 15 minuten onverwachts weg. Morgen maar ff de herhaling opzoeken.
En de mogelijkheid op herhalingen.quote:Op zaterdag 19 februari 2011 00:58 schreef Caspervw het volgende:
Jammer dat de Champions League totaal niet is besproken, is dat om de Europa League meer te promoten omdat ze daar van de rechten hebben?
Ik zie het nu ook op mijn iPad, kutzooi.quote:Op vrijdag 18 februari 2011 22:11 schreef pberends het volgende:
[..]
Ik denk niet dat we die meer krijgen...
[ afbeelding ]
Vond ik niet.quote:Op vrijdag 18 februari 2011 23:48 schreef Ronaldsen het volgende:
[..]
Als je een beetje kritisch bent, moet je constateren dat Gijp niet echt uit de verf kwam vanavond.
Hij kan beter niet te veel grappen vantevoren instuderen. Dan krijg je een beetje het Tijl effect
Mwa er zaten weinig momenten in die je over een maand nog herinnerd maar ik vond het toch een degelijke aflevering hoorquote:
Poeh dat wordt weer een hoop borsthaar en een hoop getrap. Eigenlijk moet Derksen zeggen dat hij Erik een geweldige jongen vind die hij nooit wat aan zou doen. Ik bedoel Erik doet en zegt altijd het tegenovergestelde, dus misschien laat hij zichzelf dan wel verdwijnen.quote:
Het is maar net wat je verwachtingen zijn. Sommige stellen die namelijk absurd hoog.quote:Op zaterdag 19 februari 2011 14:46 schreef S0nic het volgende:
Ik heb deze aflevering niet kunnen gezien, maar ik heb blijkbaar niks gemist?
Lulde zich er prachtig uit door te stellen dat hij dacht dat het toch echt anders was zoals alleen hij dat kanquote:Op zaterdag 19 februari 2011 17:53 schreef Toad het volgende:
Prachtig dat ze Gijp 10 minuten laten doorpraten over de 4e man en hem er dan even op wijzen dat het gewoon een scheidsrechter is.
Afzeiken is wel weer erg overdreven. Gewoon een iets mindere aflevering, maar zeker wel vermakelijkquote:Op zaterdag 19 februari 2011 12:05 schreef msnk het volgende:
[..]
Vond ik niet.
En altijd improviseren? Alsof iedereen dat zomaar kan.
Lekker makkelijk weer hoor afzeiken
quote:Op zaterdag 19 februari 2011 19:16 schreef Ronaldsen het volgende:
[..]
Afzeiken is wel weer erg overdreven. Gewoon een iets mindere aflevering, maar zeker wel vermakelijk
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.AFC AJAX
Eens. Gijp had niet echt z'n dag afgelopen vrijdag. Kan een keer gebeuren natuurlijk.quote:Op vrijdag 18 februari 2011 23:48 schreef Ronaldsen het volgende:
[..]
Als je een beetje kritisch bent, moet je constateren dat Gijp niet echt uit de verf kwam vanavond.
Hij kan beter niet te veel grappen vantevoren instuderen. Dan krijg je een beetje het Tijl effect
beetje hetze tegen Van den Boog, Genee zijn column in het AD gaat er ook elke keer over, overkill.quote:Op zondag 20 februari 2011 12:47 schreef Halcon het volgende:
[..]
Eens. Gijp had niet echt z'n dag afgelopen vrijdag. Kan een keer gebeuren natuurlijk.
Verder interesseert dat geneuzel over Ajax me niet echt. Als er wat nieuws is, dan is het leuk om te horen, maar dat is al een tijdje niet meer het geval.
Inderdaad, als er geen nieuwe ontwikkelingen worden aangehaald, dan wordt het vermoeiend. Net zoals het gezeur van Van Hanegem over Feyenoord.quote:Op zondag 20 februari 2011 12:59 schreef macca728 het volgende:
[..]
beetje hetze tegen Van den Boog, Genee zijn column in het AD gaat er ook elke keer over, overkill.
Omg , is dat serieus waar?quote:Op zondag 20 februari 2011 18:39 schreef msnk het volgende:
Zou leuk zijn als ze het morgen ook hierover hebben Dit is epic, misschien telefonisch contact met Adrie
Iemand zei dat er ook geklapt werd voor een 4e man ergens, maar ik heb geen idee meer bij welke wedstrijd dat wasquote:Op zondag 20 februari 2011 18:45 schreef LudoSanders het volgende:
Manolev met een assist. Winst Excelsior. Stijn Stijnen verhaal. Genoeg ingrediënten voor een topshow.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt..
President Camacho
TV series: Boardwalk Empire | Burn Notice | Dexter | Game of Thrones | Impractical Jokers | Luther | Sherlock | Sons of Anarchy
Hij gaf een hoop goede voorzetten vandaag.quote:Op zondag 20 februari 2011 21:48 schreef maril het volgende:
Mag ik trouwens hier zeggen dat ik fan wordt van Manolev. wat een werker
Wut.quote:Op maandag 21 februari 2011 13:30 schreef msnk het volgende:
Tyfstraal s op dan als het je niets boeit
Donder eens op met je overkill aanquote:Op maandag 21 februari 2011 12:22 schreef BansheeBoy het volgende:
Ok, wedden dat Gijp weer met een van zijn stokpaardjes komt:
- Manolev
- 4de man
- Maar Johan
- Hamstrings
- Kleine mannetje
- Gullit²
Ja, ongetwijfeld. Maar die Gijp, je kunt gewoon niet naar hem luisteren zonder te lachen. Al leest hij voor uit een VWO schoolboek.quote:Op maandag 21 februari 2011 13:45 schreef CaptainCookie het volgende:
[..]
Donder eens op met je overkill aan-smileys zeg. Tering
.
Denk het ookquote:Op maandag 21 februari 2011 14:35 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
Ja, ongetwijfeld. Maar die Gijp, je kunt gewoon niet naar hem luisteren zonder te lachen. Al leest hij voor uit een VWO schoolboek.
Ik ben volwassen.²
Ik studeerquote:Op maandag 21 februari 2011 14:54 schreef BansheeBoy het volgende:
Smoofie, in al jouw volwassenheid, zit je nou op school? Of heb je een verse kantoorbaan?
Ook 1500 netto in de maand?²
quote:Op maandag 21 februari 2011 14:54 schreef BansheeBoy het volgende:
Smoofie, in al jouw volwassenheid, zit je nou op school? Of heb je een verse kantoorbaan?
Ook 1500 netto in de maand?²
Ok, respect.quote:
Neequote:Op maandag 21 februari 2011 15:08 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
Ok, respect.
Heb je geen problemen met de verleidelijkheid van Fok? M.a.w.: ben je gedisciplineerd genoeg om van Fok! af te blijven wanneer je moet blokken?²
Slimme boy dus.quote:Op maandag 21 februari 2011 15:11 schreef Smoofie het volgende:
[..]
Nee. Nooit gehad, VWO was zó makkelijk dat ik nooit discpline heb geleerd voor huiswerk
²
Nee joh, VWO is overrated. Je moet gewoon kunnen denken en begrijpenquote:
V.d. Linden zal wel niet meer komen omdat V.d. Gijp dat blijkbaar niet meer wil, en Genee was er ook niet erg enthousiast over achteraf.quote:Op maandag 21 februari 2011 13:35 schreef Nieuwschierig het volgende:
Alleen Schelvis leverde heel af en toe een journalistieke bijdrage. Een die gebaseerd is op hoor en wederhoor.
Gijp en Derksen weer hun vaste retoriek. Bah.
Vergeleken met de uitzending met Frenk vd Linden (die een professional is in het onderuit halen van vastgeroeste stellingen) was dit 10x oninteressanter.
Waar haal je deze wijsheid vandaan, vraag ik me dan af.quote:Op maandag 21 februari 2011 16:31 schreef Knurft-Zork3 het volgende:
[..]
V.d. Linden zal wel niet meer komen omdat V.d. Gijp dat blijkbaar niet meer wil, en Genee was er ook niet erg enthousiast over achteraf.
quote:Op maandag 21 februari 2011 16:31 schreef Knurft-Zork3 het volgende:
[..]
V.d. Linden zal wel niet meer komen omdat V.d. Gijp dat blijkbaar niet meer wil, en Genee was er ook niet erg enthousiast over achteraf.
Waar zijn deze uitspraken gedaan?quote:Op maandag 21 februari 2011 16:31 schreef Knurft-Zork3 het volgende:
[..]
V.d. Linden zal wel niet meer komen omdat V.d. Gijp dat blijkbaar niet meer wil, en Genee was er ook niet erg enthousiast over achteraf.
Klopt, al moet hij niet meer doen alsof hij nog nooit voetbal heeft gekeken. Zodat hij op ALLES verbaasd kan reageren inclusief de tegenspraak, maar voor de rest vond ik het hem ook prima doen hoor.quote:Op maandag 21 februari 2011 13:35 schreef Nieuwschierig het volgende:
Alleen Schelvis leverde heel af en toe een journalistieke bijdrage. Een die gebaseerd is op hoor en wederhoor.
Gijp en Derksen weer hun vaste retoriek. Bah.
Vergeleken met de uitzending met Frenk vd Linden (die een professional is in het onderuit halen van vastgeroeste stellingen) was dit 10x oninteressanter.
Dat is inderdaad een techniek van hem die hij ook in zijn andere interviews veel toepast. Je hebt gelijk dat je dat niet eeuwig vol kunt houden.quote:Op maandag 21 februari 2011 16:44 schreef Littlerabbit het volgende:
[..]
Klopt, al moet hij niet meer doen alsof hij nog nooit voetbal heeft gekeken. Zodat hij op ALLES verbaasd kan reageren inclusief de tegenspraak, maar voor de rest vond ik het hem ook prima doen hoor.
En terecht! overigens durf ik te wedden dat Dijkstra er wel wat goeds in weet te vinden, omdat Derksen het veroordeeldquote:Op maandag 21 februari 2011 17:12 schreef Dj_Day-V het volgende:
Zit al klaar voor het Toivonen bashen van Johan
Als ze het voor de miljardste keer weer over 'Van den Boog' of 'Bas Dost is een topper' gaan hebben lijkt me zelfs die show van jou een beter alternatief.quote:Op maandag 21 februari 2011 16:28 schreef RandyMcRanderson het volgende:
Als Gijpie weer een ingestudeerd verhaal over een vierde danwel vijfde man op gaat zitten dreunen zettik um op iCarly.
Dijkstra doet er beter aan zo min mogelijk te spreken...quote:Op maandag 21 februari 2011 17:17 schreef Littlerabbit het volgende:
[..]
En terecht! overigens durf ik te wedden dat Dijkstra er wel wat goeds in weet te vinden, omdat Derksen het veroordeeld
Van der Gijp zit volgens mij niet te wachten op clowneske of dominante types, want dan sneeuwt hij zelf onder.quote:Op maandag 21 februari 2011 16:31 schreef Knurft-Zork3 het volgende:
[..]
V.d. Linden zal wel niet meer komen omdat V.d. Gijp dat blijkbaar niet meer wil, en Genee was er ook niet erg enthousiast over achteraf.
Ik vind Dijkstra juist een prima gast.quote:Op maandag 21 februari 2011 18:09 schreef Ofyles2 het volgende:
[..]
Dijkstra doet er beter aan zo min mogelijk te spreken...
Inderdaadquote:Op maandag 21 februari 2011 18:17 schreef Morendo het volgende:
[..]
Ik vind Dijkstra juist een prima gast.
Dus?quote:Op maandag 21 februari 2011 18:21 schreef Falco het volgende:
"Is toch lekker joh, even iemand op zijn teentjes trappen, beetje sarren moet toch kunnen", aldus Jakhals Dijkstra over Toivonen.
dutch?quote:Op maandag 21 februari 2011 20:28 schreef Ajacied422 het volgende:
en dan zeiden die psvsupporters van niet dat wat toivonen deed
Hij raakte weer zijn directe tegenstander, dit keer vloog hij er alleen langsquote:Op maandag 21 februari 2011 20:42 schreef Dj_Day-V het volgende:
[..]
Ik bedoel de voorzet van de Toivonen goal
jelly?quote:Op maandag 21 februari 2011 20:48 schreef GGMM het volgende:
Eindhoven de voetbalhoofdstad van Nederland.
Hij zei weer iets negatiefs over Ajax...quote:Op maandag 21 februari 2011 20:48 schreef nubreektmijnklomp het volgende:
Johan derksen lult weer eens een hoop onzin over Ajax. Ook niet voor het eerst
Niet eens negatief, gewoon onzin.quote:Op maandag 21 februari 2011 20:49 schreef Dj_Day-V het volgende:
[..]
Hij zei weer iets negatiefs over Ajax...
Qua prijzen over de laatste 10 jaar is het helaas wel een beetje zo. Maar die hegemonie komt binnenkort wel tot een einde, als het al niet beeindigd is.quote:Op maandag 21 februari 2011 20:48 schreef GGMM het volgende:
Eindhoven de voetbalhoofdstad van Nederland.
Aan politiek doen we niet.quote:Op maandag 21 februari 2011 20:51 schreef Son-Of-A-Gun het volgende:
Is het Rutte bash kwartiertje al begonnen?
Want met penalties en vrije trappen naai je geen kaarten aan?quote:Op maandag 21 februari 2011 20:52 schreef nubreektmijnklomp het volgende:
Waarom vergelijken mensen Toivonen allemaal met Suarez? Toivonen is een kaartennaaier, Suarez was gewoon een lul met penalties en vrije trappen schwalberen.
Wat een kutclub is dat PSV ook als je dit weer hoort
Kortgezegd, Suarez kon het wélquote:Op maandag 21 februari 2011 20:52 schreef nubreektmijnklomp het volgende:
Waarom vergelijken mensen Toivonen allemaal met Suarez? Toivonen is een kaartennaaier, Suarez was gewoon een lul met penalties en vrije trappen schwalberen.
Wat een kutclub is dat PSV ook als je dit weer hoort
Ja want als iemand langs hem rende en zijn shirtje net raakte op springen met 2 beentjes en schreeuwen deed hij nooooooooooooiittttttt....quote:Op maandag 21 februari 2011 20:52 schreef nubreektmijnklomp het volgende:
Waarom vergelijken mensen Toivonen allemaal met Suarez? Toivonen is een kaartennaaier, Suarez was gewoon een lul met penalties en vrije trappen schwalberen.
Wat een kutclub is dat PSV ook als je dit weer hoort
Klopt, Ajax heeft Suarez dit gedrag iig nog een beetje afgeleerd.quote:Op maandag 21 februari 2011 20:52 schreef nubreektmijnklomp het volgende:
Wat een kutclub is dat PSV ook als je dit weer hoort
Niet zoals dit duwtje.quote:Op maandag 21 februari 2011 20:53 schreef Dj_Day-V het volgende:
[..]
Want met penalties en vrije trappen naai je geen kaarten aan?
Bij Suarez was tenminste iedereen het er over eens dat het achterlijk was. Behalve Jol maar die mocht toch niemandquote:Op maandag 21 februari 2011 20:53 schreef GGMM het volgende:
[..]
Klopt, Ajax heeft Suarez dit gedrag iig nog een beetje afgeleerd.
o god, hij probeert nóg grappiger uit de hoek te komenquote:Op maandag 21 februari 2011 20:53 schreef Morendo het volgende:
[..]
Jane Hoe, voetbalprogramma aan het kijken?
Dat zou mooi zijnquote:Op maandag 21 februari 2011 20:54 schreef Paul-89 het volgende:
En uiteindelijk staat Ola met de schaal.
Probeer je nu een wij-zij verhaal ervan te maken?quote:Op maandag 21 februari 2011 20:54 schreef JaneDoe het volgende:
[..]
o god, hij probeert nóg grappiger uit de hoek te komen
Als je alles wat goed ging laat zien heb je alleen die schoten van die hongaar van julliequote:Op maandag 21 februari 2011 20:56 schreef Dj_Day-V het volgende:
Lekker alle foutjes laten zienWaar zijn ze mee bezig?
Dat is Vi tegenwoordig, ik heb nog niet veel meer dan gezeik gehoord.quote:Op maandag 21 februari 2011 20:56 schreef Dj_Day-V het volgende:
Lekker alle foutjes laten zienWaar zijn ze mee bezig?
PSV bashen.quote:Op maandag 21 februari 2011 20:56 schreef Dj_Day-V het volgende:
Lekker alle foutjes laten zienWaar zijn ze mee bezig?
Zo voelt het nou als ajaciedquote:Op maandag 21 februari 2011 20:56 schreef Dj_Day-V het volgende:
Lekker alle foutjes laten zienWaar zijn ze mee bezig?
was leuker geweest als je em zelf had bedachtquote:Op maandag 21 februari 2011 20:56 schreef Morendo het volgende:
[..]
Probeer je nu een wij-zij verhaal ervan te maken?![]()
Ga koken mens.
Op zondag avond altijd 50 minuten lang en dan nog 5 minuten over andere zaken.. Studio Ajaxquote:Op maandag 21 februari 2011 20:57 schreef Karzai het volgende:
Wanneer krijgen we weer is wat over Ajax er is nou wel genoeg gepraat over de provincie
Ze gaan gewoon lekker door iddquote:Op maandag 21 februari 2011 20:56 schreef Dj_Day-V het volgende:
Lekker alle foutjes laten zienWaar zijn ze mee bezig?
Vind het ook niks inderdaad..quote:Op maandag 21 februari 2011 20:58 schreef ikweethetookniet het volgende:
Erik Dijkstra
zelfingenomen mannetje met grote bek zonder verstand
Het is niet de eerste keer dat Toivonen zich misdraagt.quote:Op maandag 21 februari 2011 20:58 schreef patrickpsv het volgende:
[..]
Ze gaan gewoon lekker door iddHoe de media zoiets kleins kan uitvergroten zeg
Was het ook.quote:Op maandag 21 februari 2011 20:59 schreef patrickpsv het volgende:
Johan doet alsof het schandelijk was
Ja en Jan Wouters die iemand een gebroken kaak bezorgd als er geen bal in de buurt komt vind hij het geweldig en zo "ging het vroeger"..quote:Op maandag 21 februari 2011 20:59 schreef patrickpsv het volgende:
Johan doet alsof het schandelijk was
Je bent toch niet veel gewend als je dit al misdragen vind, kijk maar eens rond bij andere internationale competitiesquote:Op maandag 21 februari 2011 20:59 schreef Gramulanion het volgende:
[..]
Het is niet de eerste keer dat Toivonen zich misdraagt.
Als anderen het ook doen is het goed.quote:Op maandag 21 februari 2011 21:00 schreef patrickpsv het volgende:
[..]
Je bent toch niet veel gewend als je dit al misdragen vind, kijk maar eens rond bij andere internationale competities
De timing kon niet beter. Laten ze er maar lekker over doorhakken.quote:Op maandag 21 februari 2011 21:00 schreef Morpheus2002 het volgende:
Toivonen krijgt de volgende wedstrijden iig niks meer mee en wss een rode kaart
Dan missen we hem tegen Excelsior, die winnen we dan nooitquote:Op maandag 21 februari 2011 21:01 schreef Karzai het volgende:
Zeker Toivonen staat op scherp die kan niks meer flikken tegen Ajax, dankjewel Johan
dat hoor je mij nergens zeggen, het is niet goed, maar zeker niet schandelijkquote:Op maandag 21 februari 2011 21:01 schreef Gramulanion het volgende:
[..]
Als anderen het ook doen is het goed.
Als je even terug zou lezen zie je dat ik dat ook niet goed vond, vond niemand. MAar dat was een andere categorie EN daar moedigde de club het niet aan.quote:Op maandag 21 februari 2011 21:01 schreef patrickpsv het volgende:
[..]
En suarez vond je geweldig zeker
ik zeg nergens dat ik het goedkeur, ik zeg alleen dat het enorm overdreven word.quote:Op maandag 21 februari 2011 21:03 schreef nubreektmijnklomp het volgende:
[..]
Als je even terug zou lezen zie je dat ik dat ook niet goed vond, vond niemand. MAar dat was een andere categorie EN daar moedigde de club het niet aan.
tijd voor navullingquote:Op maandag 21 februari 2011 21:02 schreef BansheeBoy het volgende:
Zo, de noten zijn achterover geslagen.²
Doet hij geregeld.quote:Op maandag 21 februari 2011 21:05 schreef RandyMcRanderson het volgende:
Als die Derksen zo'n pursenelity is moet hij de sponsors onder uit de zak geven als ze nog aan het programma verbonden zijn en niet een half jaar later.
jij zit em gewoon keihard te verdedigen met je gekleurde brilletje, als je een man bent zeg je gewoon dat Toivonen een onsportieve klootzak isquote:Op maandag 21 februari 2011 21:04 schreef patrickpsv het volgende:
[..]
ik zeg nergens dat ik het goedkeur, ik zeg alleen dat het enorm overdreven word.
Onbegrijpelijk!quote:
Als jij VI langer dan een week had gekeken dan wist je dat hij dat altijd heeft gedaan, en nu met GIlette nog steeds doet.quote:Op maandag 21 februari 2011 21:05 schreef RandyMcRanderson het volgende:
Als die Derksen zo'n pursenelity is moet hij de sponsors onder uit de zak geven als ze nog aan het programma verbonden zijn en niet een half jaar later.
Inderdaad de hele verdediging van Ajax had er moeten staanquote:Op maandag 21 februari 2011 21:06 schreef Littlerabbit het volgende:
[..]
Onbegrijpelijk!Ze hebben geen kans weggegeven tegen Vvv. Ik had op zijn minst de hele laatste linie van Ajax verwacht!
Niet echt veel bijzonders. Gijp gooide er weer wat pogingen tot humor tussen, lukt hem steeds minder heb ik het idee.quote:Op maandag 21 februari 2011 21:06 schreef Smoofie het volgende:
Banshee, heb ik wat gemist 1e 20 min? Ik had tentamen =/
Die gatenkaas? Het is dat ajax altijd een goede voorhoede heeft anders zie je hoe slecht de verdediging, anders ga nog maar eens Dinamo kiev - ajax terug kijkenquote:Op maandag 21 februari 2011 21:07 schreef Karzai het volgende:
[..]
Inderdaad de hele verdediging van Ajax had er moeten staan
Okequote:Op maandag 21 februari 2011 21:08 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
Niet echt veel bijzonders. Gijp gooide er weer wat pogingen tot humor tussen, lukt hem steeds minder heb ik het idee.²
Toen verdedigde Emanuelson als een F-pupil, Verthongen en Alderweireld zijn bazen.quote:Op maandag 21 februari 2011 21:09 schreef Geo3kant het volgende:
[..]
Die gatenkaas? Het is dat ajax altijd een goede voorhoede heeft anders zie je hoe slecht de verdediging, anders ga nog maar eens Dinamo kiev - ajax terug kijken(ze maakte alleen het niet af om dat stekelenburg gewoon wereldtop is)
Real - Ajax net zo.quote:Op maandag 21 februari 2011 21:09 schreef Geo3kant het volgende:
[..]
Die gatenkaas? Het is dat ajax altijd een goede voorhoede heeft anders zie je hoe slecht de verdediging, anders ga nog maar eens Dinamo kiev - ajax terug kijken(ze maakte alleen het niet af om dat stekelenburg gewoon wereldtop is)
Roda speelde geweldig tegen Groningen.quote:
Vind hem op 't moment verreweg de beste Nederlandse keeper..quote:Op maandag 21 februari 2011 21:10 schreef RandyMcRanderson het volgende:
Stekelenburg wereldtop, dat vind ik nogal een aanname.
Grappenmakerquote:Op maandag 21 februari 2011 21:09 schreef Geo3kant het volgende:
[..]
Die gatenkaas? Het is dat ajax altijd een goede voorhoede heeft anders zie je hoe slecht de verdediging, anders ga nog maar eens Dinamo kiev - ajax terug kijken(ze maakte alleen het niet af om dat stekelenburg gewoon wereldtop is)
Dat wordt hij hoe dan ook, dat zie je aan alles.quote:Op maandag 21 februari 2011 21:10 schreef RandyMcRanderson het volgende:
Stekelenburg wereldtop, dat vind ik nogal een aanname.
Dat wil nog niet zeggen dat hij wereldtop is. Pieters is ook een van de betere Nederlandse backs...quote:Op maandag 21 februari 2011 21:11 schreef -_Guitarist_- het volgende:
[..]
Vind hem op 't moment verreweg de beste Nederlandse keeper..
Zo klink je net als BSBquote:Op maandag 21 februari 2011 21:11 schreef Sportex het volgende:
[..]
Dat wordt hij hoe dan ook, dat zie je aan alles.
Ik zeg juist dat ik het niet goedkeur, leer eens lezenquote:Op maandag 21 februari 2011 21:06 schreef Karzai het volgende:
[..]
jij zit em gewoon keihard te verdedigen met je gekleurde brilletje, als je een man bent zeg je gewoon dat Toivonen een onsportieve klootzak is
Ken sowieso niet veel betere keepers dan hij op 't momentquote:Op maandag 21 februari 2011 21:11 schreef Halcon het volgende:
[..]
Dat wil nog niet zeggen dat hij wereldtop is. Pieters is ook een van de betere Nederlandse backs...
Ja maar Pieters staat niet elke wedstrijd in de eredivisie, europa league EN champions league te schitteren laat staan wat Stekelenburg op het WK heeft laten zien..quote:Op maandag 21 februari 2011 21:11 schreef Halcon het volgende:
[..]
Dat wil nog niet zeggen dat hij wereldtop is. Pieters is ook een van de betere Nederlandse backs...
hij heeft ons 120 min lang op de been gehouden tegen Spanjequote:Op maandag 21 februari 2011 21:10 schreef RandyMcRanderson het volgende:
Stekelenburg wereldtop, dat vind ik nogal een aanname.
Romige imitatie.quote:Op maandag 21 februari 2011 21:13 schreef DrDentz het volgende:
[..]
Je ziet toch dat die boy wereldtop wordt.²
quote:Op maandag 21 februari 2011 21:13 schreef DrDentz het volgende:
[..]
Je ziet toch dat die boy wereldtop wordt.²
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |