http://sporza.be/cm/sporz(...)_Vandenbempt_StijnenKeeper van Club brugge , Stijn Stijnen , is naar het B-elftal gestuurd vanwege anoniem internetfora te bestoken. Heeft verscheidene accounts gemaakt op het club forum en schreef van alles goed over Stijn stijnen en bashte op zijn concurrenten :p
Zijn naam was "frigo" op het clubforum.
Check zijn reacties :p
http://img576.imageshack.us/img576/1773/stijnstijnenp1.pnghttp://img809.imageshack.us/img809/1521/stijnstijnenp2.pnghttp://img403.imageshack.us/img403/1949/stijnstijnenp3.pngvoorbeeldje van een reactie :
"De waarheid achter stijn zijn ruzie met sonck en de uithaal van sonck richting stijn is dit : stijn heeft na gent ( 6-2 ) sonck verbaal keihard aangepakt , reden : sonck was bij elke tegengoal de ploeg en trainer aan het uitlachen en domme opmerkingen te maken . dit was al een tijdje bezig en de bom is toen ontploft ,stijn heeft hem toen in zijn gezicht afgemaakt ! RESPECT STIJN (buiging) BRON :
VANMORGEN AAN STIJNEN ZELF GEVRAAGD"
Hoe zielig haha