quote:Arctic Monkeys is een Britse indie-rockband uit Sheffield, Engeland en actief sinds 2002. De band bestaat uit zanger/gitarist Alex Turner, gitarist Jamie Cook, bassist Nick O'Malley en drummer Matthew Helders. Tot 2006 was Andy Nicholson bassist van de band.
In 2004 en 2005 kreeg de band bekendheid door het verspreiden van hun demo's via het internet. Dit zorgde voor een mediahype rondom Arctic Monkeys en maakte hun debuutalbum Whatever People Say I Am, That’s What I’m Not in 2006 het best verkopende debuut ooit in het Verenigd Koninkrijk. Evenals het album bereikten de singles "I Bet You Look Good On The Dancefloor" en "When The Sun Goes Down" de nummer 1-positie in het land. Een jaar later volgde het tweede album Favourite Worst Nightmare, met leadsingle "Brianstorm". In 2009 verscheen het derde album Humbug, geproduceerd door Josh Homme en James Ford.
De band werd op hun debuutalbum gekenmerkt door hun snelle, agressieve post-punk en Turner's teksten die gebaseerd waren op eigen observaties en ervaringen in Sheffield. Met de komst van hun twee laatste albums evolueerde het geluid meer richting psychedelische- en alternatieve rock.
Ik wou dat shirt toen ook kopen, maar die was in mijn maat uitverkocht. Toen heb ik maar dat shirt met dat vage monster gekocht, die ik achteraf ook toffer vind!quote:
quote:Op donderdag 8 april 2010 20:46 schreef AMDB het volgende:
Dit is toch dat topic waar die uitgebreide concertverslagen komen?
quote:Op maandag 5 april 2010 16:12 schreef Aisumasen het volgende:
Dat zien we nooit meer....te-rug.
Ze kunnen alleen maar hoogtepunten schrappen.quote:Op donderdag 8 april 2010 20:58 schreef Aisumasen het volgende:
Ach welja, na het schrappen van live-hoogtepunten "Dangerous Animals" en "Potion Approaching", waarom niet ook de andere schrappen...
Ik ben er neutraal over. Ze zouden wel wat meer variërend kunnen zijn met openers.quote:Op donderdag 8 april 2010 20:51 schreef Arn0 het volgende:
Hmm, interessant: Ze hebben gisteren terug geopend met Dance Little Liar. Fire and the Thud zit nog wel in de setlist doch, maar Secret Door is uit de setlist.
Jawel.. In de Humbug gig in London. En dan paste het natuurlijk wel als openerquote:Op donderdag 8 april 2010 21:18 schreef CatsInTheWell het volgende:
Beter dan My Propeller in ieder geval (weet niet of die ooit setopener is geweest)
En bij vele festivals deze zomer. Het was onder andere de opener van Lowlands, wat ik een waardig hoogtepunt vond. Ik vind het een fantastische opener.quote:Op donderdag 8 april 2010 21:23 schreef Arn0 het volgende:
[..]
Jawel.. In de Humbug gig in London. En dan paste het natuurlijk wel als opener![]()
Verder vind ik het wel jammer dat Secret Door eruit is ja, had toch gedacht dat ze Fire and the Thud er eerder zouden uitgooien. Maar misschien is deze setlist een experiment, zoals wel vaker.
Ik heb dat t-shirt ook twee jaar geleden gekocht en kreeg ook een extra shirt. Een zwart t-shirt met de olijfgroene letters Favourite Worst Nightmare, in XL? Die kreeg ik tenminste, nog nooit aangehad.quote:Op donderdag 8 april 2010 19:09 schreef MilanILF het volgende:
Mijn FWN pinguin shirt bleek veel vetter te zijn dan gedacht. Op de foto grijs, maar in het echt donkergroen.
EN er was iets fout gegaan, dus hadden ze er 2 gestuurd in plaats van 1 en ik had maar 1x betaald
Edit: Dit is alweer bijna 2 jaar geleden.
quote:Op donderdag 8 april 2010 20:46 schreef AMDB het volgende:
Dit is toch dat topic waar die uitgebreide concertverslagen komen?
Ik had een paar zitten kloten met uitchecken, kijken hoe het eruit zag, daarom heb ik gewoon 2 keer een S gekregenquote:Op donderdag 8 april 2010 23:20 schreef tim. het volgende:
[..]
Ik heb dat t-shirt ook twee jaar geleden gekocht en kreeg ook een extra shirt. Een zwart t-shirt met de olijfgroene letters Favourite Worst Nightmare, in XL? Die kreeg ik tenminste, nog nooit aangehad.
tvp
quote:
quote:Op vrijdag 9 april 2010 18:31 schreef Arn0 het volgende:
[..]
![]()
Normaal heb ik het niet zo voor digitale downloads maar tja, een kwaliteitsupgrade..
Eens. De opnames kwamen precies 2 jaar te laat. Ok, misschien maar een half jaar te laat.quote:Op vrijdag 9 april 2010 20:07 schreef CatsInTheWell het volgende:
Ik vind At The Apollo eigenlijk niet eens zo heel erg goed. Natuurlijk, ze spelen Nettles en andere toffe nummers die je tegenwoordig niet meer hoort, maar ze zijn erg vermoeid (logisch, laatste optreden van de tour) en het spettert niet echt naar mijn mening.
Vind ik ook, vind het vooral heel monotoon ofzo. Vooral Alex komt niet lekker uit de verf.quote:Op vrijdag 9 april 2010 20:07 schreef CatsInTheWell het volgende:
Ik vind At The Apollo eigenlijk niet eens zo heel erg goed. Natuurlijk, ze spelen Nettles en andere toffe nummers die je tegenwoordig niet meer hoort, maar ze zijn erg vermoeid (logisch, laatste optreden van de tour) en het spettert niet echt naar mijn mening.
Toch vind ik 'm prachtig om te kijken, veel leuker dan andere concertregistraties. Ook vooral omdat de focus op de band ligt en hij prachtig gefilmd is. Het einde met If You Were There, Beware vind ik echt geweldigquote:Op vrijdag 9 april 2010 20:07 schreef CatsInTheWell het volgende:
Ik vind At The Apollo eigenlijk niet eens zo heel erg goed. Natuurlijk, ze spelen Nettles en andere toffe nummers die je tegenwoordig niet meer hoort, maar ze zijn erg vermoeid (logisch, laatste optreden van de tour) en het spettert niet echt naar mijn mening.
Die had ik meteen al toen de dvd uitkwam. Naast de fysieke versie uiteraard,quote:Op vrijdag 9 april 2010 18:27 schreef Aisumasen het volgende:
Voor de nerds onder ons: Warp Films heeft "Live At The Apollo" beschikbaar gemaakt als digitale download, en ook in hogere kwaliteit dan de DVD.
http://www.warpfilmstore.(...)pollo.aspx?pageid=85
Setlist is niet veranderd tov de vorige gig. Alhoewel het hier in dit topic nog niet vermeldt was: Ze hebben 505 & Nettles omgewisseld in de setlist.quote:Alex was definitely under the influence, and by the time of the show he managed to find some sort of drug that made his voice sound about 5 pitches higher, it was pretty disappointing. The sound mix was great, everything sounded in it's place and you could hear Alex perfectly. I just wish he had cared enough to make it worth it, but he didn't. Not only was his voice funky, but he was also over the place, forgetting words, letting his guitar go out of tune (Fire & The Thud was a painful start), and not always switching guitar effects between songs (I heard an interesting version of My Propeller)
Wil jij zeggen dat Jimi Hendrix niet op die lijst thuis zou horen? Vanaf nu neem ik NIKS, maar dan ook NIKS, van wat jij hier post nog serieusquote:Op zondag 11 april 2010 21:51 schreef Arn0 het volgende:
Weet niet wat er erger is: Die lijst of het feit dat iemand zich afvroeg waarom Jimmy () Hendrix er niet opstond.
Ben je nu aan het trollen? Zonder PI ben ik in de warquote:Op zondag 11 april 2010 22:56 schreef AMDB het volgende:
[..]
Wil jij zeggen dat Jimi Hendrix niet op die lijst thuis zou horen? Vanaf nu neem ik NIKS, maar dan ook NIKS, van wat jij hier post nog serieus![]()
![]()
Het gaat om de gitaristen van de afgelopen 30 jaar. Hendrix is er al sinds 1970 niet meer.quote:Op zondag 11 april 2010 22:56 schreef AMDB het volgende:
[..]
Wil jij zeggen dat Jimi Hendrix niet op die lijst thuis zou horen? Vanaf nu neem ik NIKS, maar dan ook NIKS, van wat jij hier post nog serieus![]()
![]()
Typisch iets voor mij om dat van de afgelopen 30 jaar niet mee te krijgenquote:Op zondag 11 april 2010 23:02 schreef portie het volgende:
[..]
Het gaat om de gitaristen van de afgelopen 30 jaar. Hendrix is er al sinds 1970 niet meer.
Jij was er nog niet eens bij toen de echt interessante dingen gebeurde met de meisjesquote:Op maandag 12 april 2010 02:41 schreef Aisumasen het volgende:
Cliffhanger: Hoe loopt het af met Arno en de mysterieuze Kroatische meisjes? Wordt vervolgd.
`quote:Op maandag 12 april 2010 02:41 schreef Aisumasen het volgende:
Ok, ik denk dat dit het moment is voor het langverwachte, allesomvattende, onthutsende verslag over het legendarische weekend in Londen: "Arno and the Arctic Adventure".
Vrijdagochtend kwam ik aan in Londen. De uren daarvoor had ik besteed aan het boeken van een terugvlucht, 2 nachten extra hotelkamer, en alle andere logistieke en financiele klappen die de last minute aankondiging van een of ander speciaal concert teweeg hadden gebracht. Ik kon toen maar één ding denken: "Damn you, Arctic Monkeys!".
Ik had een hotel voor de eerste nacht, nabij Earl's Court. Handig voor de terugreis vanaf de Royal Albert Hall. Het beviel perfect, maar dat mocht ook wel... Het bed was zacht, en de douch werkte goed. Het zijn details die je toch even wilt meepikken. Conclusie van dit verhaal was dat ik te lui was om vroeg uit te checken en op dé dag van Arctic Monkeys op zoek naar een andere hotelkamer te moeten. Ter plekke 2 nachten bijgeboekt. Essentieel onderdeel van dit verhaal.
Die avond zag ik de rentree van de legendarische Noel Gallagher in de Royal Albert Hall. Ik had zitplaatsen, en kon zo alvast goed de prachtige zaal verkennen voor de 2de avond met Arctic Monkeys. Voorprogramma Plan B was sucky sucky, wat deels te verklaren was door de tijdens het voorprogramma voor een kwart gevulde zaal. Terwijl tijdens het hoofdprogramma om mij heen de dronken Engelsen over elkaar heenvielen en meelalden als een spreekkoor, speelde de meester zelf klassieker na klassieker. Na hoogtepunt "Talk Tonight" kwam zelfs "Digsy's Dinner" langs. Goed, ik post dit natuurlijk niet voor niets. Matt en Alex waren die avond aanwezig in de zaal, samen met Miles.
[ afbeelding ]
Cliffhanger: Hoe loopt het af met Arno en de mysterieuze Kroatische meisjes? Wordt vervolgd.
Hij wacht op de ware.quote:Op maandag 12 april 2010 08:54 schreef MilanILF het volgende:
En van wie Aisumasen zwanger geraakt, die avond? Was het Alex? Matt? Of Miles?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Dat was ook soort van onderdeel van een grap, aangezien ik het wel weer zie gebeuren dat dit het laatste deel van het verslag wasquote:Op maandag 12 april 2010 08:36 schreef AMDB het volgende:
[..]
`
Wauw, dat moet wel de slechtste cliffhanger ooit zijn. Als naar een serie kijken en iemand na de intro aflevering aan een cliff zien hangen zonder te weten wie die persoon is en hoe hij daar komt. Slecht.
Haha, laatst ook al.quote:
Ik vind zijn manier van kleur geven bij bijvoorbeeld "Cornerstone" en "Secret Door" echt de shit, en een main-riff als die van FA (is overigens makkelijker te spelen dan Vader Jakob) is ook fantistisch, maar dat hij in zo'n lijst zit is echtquote:Op zondag 11 april 2010 21:12 schreef Aisumasen het volgende:
Jamie is door BBC 6 Music's The Axe Factor gekozen tot één van de 40 beste gitaristen van de afgelopen 30 jaar. Wat we van deze lijst moeten vinden laat ik maar even in het midden...
http://www.bbc.co.uk/6music/events/theaxefactor/
Indrukwekkende solo ook, naast zijn naam in die lijst...Anti-klacht: Demo-versie "Fake Tales"
.
quote:Op maandag 12 april 2010 13:08 schreef Arn0 het volgende:
Ik vind het rocksterren-gedoe wel grappig maar het moet imo niet de gig verpesten. Het verslag dat ik onlangs postte, dat Alex stoned was, vind ik gewoon erg jammer.
Iedereen heeft wel eens een mindere dag, zeker na al dat touren. Het grappige is dat een dronken Alex anno 2010 nog meer interactief is dan alle optredens in 2006 bij elkaar, en toen hoorde ik niemand klagenquote:Op maandag 12 april 2010 13:08 schreef Arn0 het volgende:
Ik vind het rocksterren-gedoe wel grappig maar het moet imo niet de gig verpesten. Het verslag dat ik onlangs postte, dat Alex stoned was, vind ik gewoon erg jammer.
Wtfquote:
Sowieso is hij bijna altijd dronken. In A'dam iig welquote:Op maandag 12 april 2010 14:45 schreef Aisumasen het volgende:
[..]
Iedereen heeft wel eens een mindere dag, zeker na al dat touren. Het grappige is dat een dronken Alex anno 2010 nog meer interactief is dan alle optredens in 2006 bij elkaar, en toen hoorde ik niemand klagen!
Maar hij smasht toch niet z'n Jazzmaster hè?
Jawel. Zie ook dat andere filmpje.quote:Op maandag 12 april 2010 14:45 schreef Aisumasen het volgende:
[..]
Maar hij smasht toch niet z'n Jazzmaster hè?
Waarom kijk je dan ook naar MTV..quote:Op maandag 12 april 2010 20:28 schreef Aisumasen het volgende:
Zag net de clip voor "My Propeller" voor de 2de keer, op een digitaal kanaal van MTV. Ze hadden niet meer moeite genomen dan een ripje van YouTube te pakken. Is het nu al zo ver?
Geniaal dat Alex zo wordt opgetild als een klein kind.quote:
* AMDB doet een vreugdedansjequote:Op dinsdag 13 april 2010 10:25 schreef Arn0 het volgende:
Yes, eindelijk, een bootlegVan de 11 april show
Jawel maar hij doet het niet goed.quote:Op maandag 12 april 2010 14:45 schreef Aisumasen het volgende:
[..]
Maar hij smasht toch niet z'n Jazzmaster hè?
Ik zou het gewoon opgeven, niemand begrijpt jou te ver doorgedachte grappenquote:Op dinsdag 13 april 2010 16:08 schreef Aisumasen het volgende:
Nee, maakte een grapje dat ze die oude instrumenten dus niet meer nodig hebben.
quote:Op maandag 12 april 2010 08:36 schreef AMDB het volgende:
Wauw, dat moet wel de slechtste cliffhanger ooit zijn. Als naar een serie kijken en iemand na de intro aflevering aan een cliff zien hangen zonder te weten wie die persoon is en hoe hij daar komt. Slecht.
quote:Op maandag 12 april 2010 12:08 schreef Aisumasen het volgende:
Dat was ook soort van onderdeel van een grap, aangezien ik het wel weer zie gebeuren dat dit het laatste deel van het verslag was.
Hahaha, wie nietquote:Op dinsdag 13 april 2010 16:23 schreef Arn0 het volgende:
[..]
[..]
![]()
Is er iemand trouwens al eens in Cafe Weber Lux in Amsterdam geweest?![]()
[ afbeelding ]
quote:Op dinsdag 13 april 2010 15:36 schreef CatsInTheWell het volgende:
[..]
Zou ook wel een [ afbeelding ] willen.
quote:Op dinsdag 13 april 2010 16:26 schreef Aisumasen het volgende:
[..]
Hahaha, wie niet? Daar was ook de afterparty na afloop van de gig in de Melkweg begin 2007. Zijn overigens 2 kroegen, naast elkaar in de Marnixstraat.
http://blogs.pitch.com/wa(...)_at_liberty_hall.phpquote:The light show was throbbing and electric. At various points, it was the only thing keeping my attention. For a band of which I own every album, this was a pretty disappointing show, with the exception of the aforementioned rocking songs, and a "Red Right Hand" cover that kicked ass. Honestly, I spent the better part of the latter half of the Arctic Monkey's set hanging out in Liberty Hall's foyer shooting the shit with various people, and not a single one of us were even slightly interested in any of the songs being played 50 yards from us.
En waarom is dit de schuld van de band?quote:Honestly, I spent the better part of the latter half of the Arctic Monkey's set hanging out in Liberty Hall's foyer shooting the shit with various people, and not a single one of us were even slightly interested in any of the songs being played 50 yards from us.
Het lijkt net alsof Jamie en Alex het per ongeluk heel erg upfuckenquote:Op dinsdag 13 april 2010 13:40 schreef Aisumasen het volgende:
Haha!
Heb net even door "The View From The Afternoon" geskipt, om te luisteren of ze het originele arrangement nog verder de verdoemenis ingeholpen hadden, maar die performance moet een grap zijn... Tenenkommend... Na de break spelen Jamie en Alex het uitwisselende gitaar-riffje volledig door elkaar.
En de naam onder de foto van Matt. "Matthew Elders."quote:Op dinsdag 13 april 2010 18:50 schreef Xrenity het volgende:
[..]
http://blogs.pitch.com/wa(...)_at_liberty_hall.php
hmm
...quote:Nick,
Your review was spot on! Even the people I was with said that if we had paid actual money to see them (we didn't) we would have been very disappointed...seriously the band, especially Alex Turner, had a look on their faces that looked like they wanted to be anywhere than Lawrence. Completely overrated live...and "No Fake Tales of San Francisco" or "Mardy Bum"...I call Shennigans!!!!
echt hilarischquote:Op dinsdag 13 april 2010 13:40 schreef Aisumasen het volgende:
Haha!
Heb net even door "The View From The Afternoon" geskipt, om te luisteren of ze het originele arrangement nog verder de verdoemenis ingeholpen hadden, maar die performance moet een grap zijn... Tenenkommend... Na de break spelen Jamie en Alex het uitwisselende gitaar-riffje volledig door elkaar.
Nu dus! Ze gaan Joining the Dots spelenquote:Op dinsdag 13 april 2010 16:54 schreef Arn0 het volgende:
[..]
Vond het wel grappig om te lezen dat ze echt bandjes maken voor de uitgenodigden van de after-party.
Overigens vanavond om 9 uur Nederlandse tijd terug een radio-sessie op Z104.5 The Edge. Zal wel niet veel speciaals zijn maar goed, een radiosessie meer of minder kan geen kwaad
Sfeer en de veel hogere energie (vooral in eind 2005/2006). Maar ik luister ook enkel zeer af en toe goed gemixte radio-opnames, publieksopnames heb ik helemaal niets mee. De reden dat ik "Terror Pocket" nooit op m'n iPod heb gezet. "Ach, binnenkort toch wel een studio-versie"quote:Op dinsdag 13 april 2010 20:52 schreef Merkie het volgende:
Waarom luisteren jullie eigenlijk naar die live-opnames? De studio-versies hebben toch altijd een betere kwaliteit. Filmpjes kan ik nog wel begrijpen, maar live-opnames kunnen mij nooit zo bekoren.
Tof!quote:Op maandag 12 april 2010 17:37 schreef Aisumasen het volgende:
Super-tof: Andere shots uit de fotosessies voor het artwork van de eerste single en het debuutalbum: http://www.studiowolkowicz.com/commissions/arctic-monkeys/
Het muzikale leven als niet-audiofiel is fijnquote:Op dinsdag 13 april 2010 22:47 schreef Aisumasen het volgende:
[..]
Sfeer en de veel hogere energie (vooral in eind 2005/2006). Maar ik luister ook enkel zeer af en toe goed gemixte radio-opnames, publieksopnames heb ik helemaal niets mee. De reden dat ik "Terror Pocket" nooit op m'n iPod heb gezet. "Ach, binnenkort toch wel een studio-versie".
Oeh, ik zie ze nu pas. Fantastische foto's, krijg er for some reason wel erg nostalgische gevoelens van (en dat terwijl ik de foto's nog niet eerder gezien had). Mán, wat vond ik deze band tof in die tijd (en nu nog steeds wel heur).quote:Op maandag 12 april 2010 17:37 schreef Aisumasen het volgende:
Super-tof: Andere shots uit de fotosessies voor het artwork van de eerste single en het debuutalbum: http://www.studiowolkowicz.com/commissions/arctic-monkeys/
quote:Op zondag 4 april 2010 18:52 schreef Arn0 het volgende:
Zouden ze misschien bij de Pioneertown gig ook enkel Humbug-era nummers spelen? Klinkt aannemelijk.
http://www.mydesert.com/a(...)set-for-Arctic-blastquote:You've been touring in support of “Humbug” since January 2009. Are you bringing in any new material into the act?
We just recorded a bunch of B-sides the other week because we kind of ran out of tunes. A song called “Joining the Dots” is one of those we've been playing in the live show and it's been getting a pretty good response. The other week we did a show where we just played the whole of “Humbug” and a few B-sides. We really enjoyed getting to play it. I think we're going to try to play a lot of it in Pioneertown because that's the idea, coming around full circle.
There are some old Grateful Dead-type dancers at Pappy's that could justify you doing “I Bet You Look Good on the Dancefloor” from your first album.
We usually keep that one in there. (But,) I want to do most of the record that came from there.
Ja zoiets wisten we ongeveer wel jaquote:Op zondag 18 april 2010 22:18 schreef Irien het volgende:
In het Belgische blad Humo stond week bij de korte muzieknieuwtjes dat ze meteen na hun Amerikaanse tournee weer de studio induiken voor opnames voor een nieuw album. Weer met Josh Homme achter de knoppen... Of is dat hier oud nieuws? Hard werkende band iig.... en zal in dat geval nog wel even duren voor ze weer naar NL komen...
Ja, dat zei Alex ook. Ze zouden beiden graag terug met elkaar werken maar Josh is "a busy man" oid.quote:Op zondag 18 april 2010 22:41 schreef Merkie het volgende:
Lijkt me sowieso stug aangezien Josh aan het einde van de zomer weer gaat touren met QOTSA.
quote:Op zondag 18 april 2010 22:57 schreef Aisumasen het volgende:
Oh, haha, hou het allemaal niet zo in de gaten.
Heb wel met de bezoekers te doen...
...omdat het de gig in Shepherds Bush's nooit zal kunnen overtreffenquote:
Josh Homme speelde mee op de toegift.quote:Brianstorm
Circus
Still Take You Home
Potion Approaching
Red Right Hand
My Propeller
Crying Lightning
Nettles
Cornerstone
View From The Afternoon
Dancefloor
Fire And The Thud
Do Me A Favour
If You Were There, Beware
Joining The Dots
Fluorescent Adolescent
505
-
Dance Little Liar
Pretty Visitors
Pretty Visitors is als 'gewoon' een zwakke afsluiter, maar met Josh erbij maakt het een geweldige en speciale verrassing. Ik zou het bij zo'n gelegenheid iig fantastisch vindenquote:Op maandag 19 april 2010 15:26 schreef Aisumasen het volgende:
Snap er ook niets van dat ze die paar "Humbug"-nummers die live écht goed werken skippen. Nou ja, In ieder geval zit "Potion Approaching" er in. "Pretty Visitors" is een zwakke afsluiter inderdaad, als opener had ik het misschien nog wel eens live willen horen. Maar de live-set mist echt een aantal dingen op dit moment.
quote:Op maandag 19 april 2010 20:44 schreef hallo-daar het volgende:
Ein-de-lijk heb ik de 'legendarische' Cornerstone preview gevonden!!![]()
![]()
quote:Op dinsdag 20 april 2010 00:03 schreef Aisumasen het volgende:
[..]
. HMH avond 1. Nooit online verschenen, die had ik toen nog mooi weten te fixen
.
Ik vind hem een goede producer, daar niet van. Maar hij moet dan ook gewoon produceren en niet on-stage komen bij een Arctic Monkeys gigquote:
Inderdaad. Luister eens Kyuss of de eerste QotSA platen.quote:Op dinsdag 20 april 2010 22:50 schreef Aisumasen het volgende:
Ok, ik geef eerlijk toe dat ik Josh Homme als muzikant (en zeker Them Crooked Vultures) lichtelijk overschat vind, maar je moet wel weten dat hij zo veel meer is dan alleen TCV-frontman.
Dank jequote:
Om eerlijk te zijn: ja. Ik vind de normale live versie beter. Verder ken ik buiten TCV Josh Homme inderdaad niet, dus zal ik er ook geen commentaar op geven. Maar tja, van mij had hij zeker niet op het podium gemoeten. Of misschien wel, maar dan in de plaats van John Ashton ofzo.quote:Op dinsdag 20 april 2010 22:50 schreef Aisumasen het volgende:
Dus je hebt liever dat ze voor de 100ste keer die songs spelen zoals ze altijd gespeeld worden, in plaats van dat zo'n grote naam als Josh Homme, nota bene producer van hun album, op het podium meezingt?
Ok, ik geef eerlijk toe dat ik Josh Homme als muzikant (en zeker Them Crooked Vultures) lichtelijk overschat vind, maar je moet wel weten dat hij zo veel meer is dan alleen TCV-frontman.
Ik zal er zeker eens naar luisteren, jaquote:Op dinsdag 20 april 2010 22:53 schreef CatsInTheWell het volgende:
[..]
Inderdaad. Luister eens Kyuss of de eerste QotSA platen.
Alsof Alex' arme vocals dat aan zouden kunnen.quote:Op dinsdag 20 april 2010 22:57 schreef Merkie het volgende:
Ik had het pas echt vet gevonden als Josh met AM bijv. Millionaire zou spelen (openingstrack SFTD).
Tof!quote:Op dinsdag 20 april 2010 23:11 schreef Arn0 het volgende:
[..]
Ik zal er zeker eens naar luisteren, ja
Hmm. Goed punt. Ik denk dat z'n stembanden zouden brekenquote:Op woensdag 21 april 2010 01:20 schreef CatsInTheWell het volgende:
[..]
Alsof Alex' arme vocals dat aan zouden kunnen.![]()
Wat maakt dat nu weer uitquote:Op dinsdag 20 april 2010 22:55 schreef Arn0 het volgende:
[..]
Dank je![]()
[..]
Om eerlijk te zijn: ja. Ik vind de normale live versie beter. Verder ken ik buiten TCV Josh Homme inderdaad niet, dus zal ik er ook geen commentaar op geven. Maar tja, van mij had hij zeker niet op het podium gemoeten. Of misschien wel, maar dan in de plaats van John Ashton ofzo.
Het was verdomme een domper dat ik daar niet bij was. De twee grootste muzikale helden van het afgelopen decennium bij elkaar op het podium (Alex en Jack).quote:Op woensdag 21 april 2010 08:58 schreef Aisumasen het volgende:
[..]
Vonden jullie het ook een grote domper dat Matt en Jack White meededen met de surprise-gig van The Last Shadow Puppets op Glastonbury, omdat het wat ongeoefend klonk?
Als Do Me A Favour daar ook bij mag, count me in. Hoe harder ze klinken, hoe beter.quote:Op woensdag 21 april 2010 01:21 schreef Merkie het volgende:
[..]
Hmm. Goed punt. Ik denk dat z'n stembanden zouden breken.
Meer mensen hier die Brianstorm - This House Is A Circus - What If You Were Right The First Time als een drieluik zien en de liedjes oneindig vaak achter elkaar kunnen beluisteren in deze volgorde?
Ik begrijp heus wel waarom iedereen enthousiast is, maar ik zie hem zeker niet als dé Josh Homme. Ik vind het niet erg dat hij het podium opging maar ook niet bijzonder speciaal.quote:Op woensdag 21 april 2010 08:58 schreef Aisumasen het volgende:
[..]
Wat maakt dat nu weer uit? Ik snap echt niet wat het punt is, het is niet alsof Lars Ulrich het podium op kwam om de drums van Matt over te nemen, waardoor je daardoor een fatsoenlijke versie van "The View From The Afternoon" gemist hebt, ofzo
.
De producer en mede-inspirator van dit hele project komt tijdens een privé-feestje op de plek waar het is ontstaan het podium op om met gepaste trots in de toegift 2 songs mee te zingen: Super. Al was hij alleen het podium opgekomen voor het intro van "Dangerous Animals"! Het is dé Josh Homme op het podium met Arctic Monkeys, dat is genoeg. Het was veel erger geweest als hij de show had gestolen.
Vonden jullie het ook een grote domper dat Matt en Jack White meededen met de surprise-gig van The Last Shadow Puppets op Glastonbury, omdat het wat ongeoefend klonk?
Neequote:Op woensdag 21 april 2010 12:49 schreef Arn0 het volgende:
[..]
Ik begrijp heus wel waarom iedereen enthousiast is, maar ik zie hem zeker niet als dé Josh Homme. Ik vind het niet erg dat hij het podium opging maar ook niet bijzonder speciaal.
Maar ik geef toe: Het is tof dat net hij in net deze venue op het podium komt. Maar voor mij moet het nietKan toch?
Al laat 'ie alleen maar scheten; daar gaat het niet omquote:Op dinsdag 20 april 2010 22:52 schreef Merkie het volgende:
Ik vind het niet erg als Homme meespeelt, alleen nu zingt 'ie alleen een beetje mee waardoor het niet echt veel toevoegt.
Ik vind trouwens zijn zang bij Pretty Visitors een vette toevoegingquote:
Het optreden was niet in SF.. Waar haal je dat vandaan?quote:Op donderdag 22 april 2010 23:14 schreef TC03 het volgende:
Hmm, denk het niet aangezien het optreden in SF plaats vond. Dan spelen ze Fake Tales natuurlijk wel.
Oh ik las verkeerd.quote:Op donderdag 22 april 2010 23:17 schreef Arn0 het volgende:
[..]
Het optreden was niet in SF.. Waar haal je dat vandaan?
Wel een geweldige plek voor een optredenquote:Op donderdag 22 april 2010 23:24 schreef Aisumasen het volgende:
Valt mee mee dat de boel daar overeind is gebleven.
Ik wilde in eerste instantie precies hetzelfde zeggenquote:Op donderdag 22 april 2010 23:40 schreef Merkie het volgende:
Ik denk eerder dat het gewoon The View From The Afternoon was ipv Fake Tales.
Toch weer typisch dat in een tweedewereld land een AM-concert ineens chaotisch verloopt. Als ik een band zou hebben zou ik zulke gekke landen gewoon altijd mijden. [..]
Vraag me af hoe de kwaliteit op de DVD promo is..quote:Op maandag 12 april 2010 20:30 schreef Arn0 het volgende:
[..]
Waarom kijk je dan ook naar MTV..Heb trouwens de My Propeller clip nergens nog in echt hoge kwaliteit gezien, de hoogste kwaliteit dat ik heb is een resolutie van 704×432.
Ja, zover was ik ook al jaquote:
Ja, een toernooi mag voor mij welquote:Op zaterdag 24 april 2010 14:31 schreef hallo-daar het volgende:
En we moeten nog een toernooi doen. Als we dat nog voor de zomer willen doen moeten we opschieten. En anders doen we het gewoon net na de zomer.
quote:'He's the coolest man on the planet and he calls me sir'
Name Steve Baker
Job English and drama teacher, formerly of Stocksbridge high school, Sheffield
Pupil, 1997-2002 Alex Turner, singer, Arctic Monkeys
I remember a parents' evening Mrs Turner came to. She sat down and said: "Oh, Mr Baker, I've had nothing but criticism all night, and everyone's told me to come and see you." And I said: "Mrs Turner, don't worry, he's going to be all right."
There are teachers who look at pupils, check their book to see how often they've handed homework in, and make judgments on that. With Alex, I knew this was someone unconventional, a little bit different, with a brightness and a cleverness that would serve him well. He had a very original sense of humour, as you'd expect, but he was always quite reserved. I remember giving a class a bollocking once, and he was sitting there like Gromit from Wallace and Gromit – mute, but with these incredibly expressive raised eyebrows, as if he was saying sarcastically: "Ooooh – we've really cocked it up now."
Alex was never particularly vocal, but you could sense when some pieces of poetry moved him. One day, I read out a John Cooper Clarke poem, I Wanna Be Yours. I thought I'd risk doing it in John Cooper Clarke's drawling style, and if the class thought I was a prat, sod it. Some years later, Alex interviewed John Cooper Clarke for Mojo, and he said he'd sat there in class that day, thinking: "Wow!" It's always nice when people remember you fondly, but to think you might have helped someone by passing on a love of language – that means a hell of a lot.
I can't point to any one piece of Alex's work and say that's where his talent was, mainly because he was incredibly laid-back, which is why poor Mrs Turner was tearing her hair out. But he was very good at drama – at projects requiring him to pretend he was in the Amazon jungle, or a shop steward in a town threatened by a bypass, daft stuff like that. I've got a video of the last day of term, with him in the role of a teacher who gets killed. He's standing there in a blue Stocksbridge polo shirt, drinking tea with poison in it. I'd make thousands from that, but it's staying firmly locked away.
I played in a staff band at an end-of-term gig. You can imagine what the kids thought: a 45-year-old geography teacher on guitar, a 35-year-oldmusic teacher on drums, and me out front on vocals. When school started back after summer, there were all these kids who had formed new bands. I reckon they thought they couldn't look as idiotic as Mr Baker.
Later, when someone told me Alex had a band, I found their website and sent a message saying: "Well done lads, I always thought you'd do something creative." I got an email back that began: "Hello sir." Six weeks later, Alex got voted Coolest Man on the Planet by the NME, so ever since, I've started all my training sessions with the words: "The coolest man on the planet calls me sir."
They sent me two tickets to a gig at the Leadmill. I'll never forget that night; my 12-year-old son bouncing off to the front on a sea of bodies and me, a man in his early 40s, standing at the back with my pint shaking, and thinking: "God, that's Alex Turner."
Een e-mail versturen doen ze vast wel. Dat internetgebeuren ging denk ik over MySpace e.d.quote:Op maandag 26 april 2010 14:03 schreef Xrenity het volgende:
Dacht dat ze niks van internet wistenOf zou het management dat doorgespeeld hebben?
Maar leuk verhaal inderdaad
Pannen zijn er om gewijzigd te worden, bedoel je daarmee dat ze eerder of later dan 3 maanden weer aan de bak gaan?quote:Op zondag 25 april 2010 23:21 schreef Aisumasen het volgende:
Plannen zijn er om gewijzigd te worden, denk niet dat ze zich daar zo strikt aan houden. En het is ook weer niet alsof deze periode erg lang geduurd heeft (9 maanden met veel pauzes). Ik vind het oprecht jammer dat ze in deze "Humbug"-periode zo voorspelbaar zijn geworden. Het lijkt nu helemaal wel alsof ze hun plezier hebben verloren. In 2006/2007 waren ze natuurlijk ook geen showmannen, maar hadden toen tenminste een onweerstaanbare urgentie en energie op het podium.
Nu ben je natuurlijk minder flexibel als je een groot team om je heen hebt, maar het is duidelijk dat ze weinig plezier meer beleven aan de optredens (overigens absoluut niet het geval in Londen, een unicum), dus waarom niet wat meer uitdaging en variatie? Eind 2007 leken ze zich in zo'n zelfde schuitje te zitten, en toen hadden ze de perfecte oplossing: Langere sets, wat oude nummers in de ijskast, veel nieuwe songs live, B-kanten...
Ik heb vannacht al een top 25 gemaakt omdat ik niet kon slapenquote:Op zondag 25 april 2010 21:25 schreef Arn0 het volgende:
Op zich zijn lijstjes wel leuk ja.. Misschien eenzelfde soort systeem als het FOK beste artiesten allertijden tournament? Dat je enkel een 10, 20, 25, 50 of 100 kan posten. Zodat de #1 van een top 10 toch evenveel doorweegt als de #1 van een top 100.
Die gast zegt dat hij hun site heeft opgezocht en toen heeft gemailt.quote:Op maandag 26 april 2010 14:30 schreef TC03 het volgende:
[..]
Een e-mail versturen doen ze vast wel. Dat internetgebeuren ging denk ik over MySpace e.d.
Mja, als je al die verhalen leest van de Amerikaanse tour die ze net hebben voltooid.. Klinkt niet echt positief. Of als je The View From The Afternoon hoort op die bootleg, lijkt het alsof ze er gewoon niet om geven af en toe.quote:Op maandag 26 april 2010 15:09 schreef hallo-daar het volgende:
[..]
Pannen zijn er om gewijzigd te worden, bedoel je daarmee dat ze eerder of later dan 3 maanden weer aan de bak gaan?
En hoe kom je er bij dat ze minder lol beleven aan optredens dan eerst? Ze zeggen nota bene zelf dat ze nu meer plezier hebben, beter spelen etc. terwijl ze eind-2007 bijvoorbeeld verschrikkelijk vonden. Dit is iets wat jij ook weet. Alles in 2006/2007 leek 'energieker' omdat het ook energieker was, je kan moeilijk als Jamie of Matt-zijnde als een beest losgaan op "Cornerstone" oid. Matt heeft zelf ooit in een interview gezegd dat "Secret Door" zijn favoriete nummer van "Humbug" was, dat is nou ook niet echt een technische/energieke uitdaging voor hem. Energiek hoeft dus niet perse goed of leuk te zijn voor de heren in deze context. Wat betreft de setlist ben ik het wel met je eens maar daar kiezen ze vast ook wel bewust voor; Je weet hoe enthousiast ze zijn over hun laatste album en waarom zouden ze dan oude b-sides spelen? Verder snap ik niet echt wat je bedoelt met "voorspelbaar". Je kan merken dat ze bij een gig als Reading 2006 meer lol beleefden dan bij Reading 2009 omdat het zo 'speciaal' voor hen was, dit is logisch, maar overall vinden ze optreden tegenwoordig leuker, volgens mij.
Positieve reviews qua enthousiasme etc. hebben ze nooit echt gehad. Tegenwoordig minder dan vroeger omdat er minder engergiek beukwerk in de setlist zit, maar dat zegt niks over het plezier van de band zelf. En shit als in The View doen ze volgens mij gewoon om het publiek verrassen. Natuurlijk zijn ze aan het einde van de tour minder enthousiast dan aan het begin. Ze zijn sowieso een beetje 'lui'. Mochten ze net zoveel touren als in 2007 zouden ze net als toen figuurlijk doodgaan, daar brengen songs van "Humbug" geen verandering in. Maar ze zeggen niet zo maar dat ze de optredens van nu leuker vinden.. We weten niks zeker, natuurlijkquote:Op maandag 26 april 2010 16:21 schreef Arn0 het volgende:
[..]
Mja, als je al die verhalen leest van de Amerikaanse tour die ze net hebben voltooid.. Klinkt niet echt positief. Of als je The View From The Afternoon hoort op die bootleg, lijkt het alsof ze er gewoon niet om geven af en toe.
Ik wil het wel organiseren ja, als jij excel uitlegt. Is zo'n lijstjessysteem zoals eerder beschreven ook gemakkelijk in excel te berekenen?quote:Op maandag 26 april 2010 20:57 schreef AMDB het volgende:
Even dat jullie het weten, ik heb het te druk om deze keer een verkiezing te doenIk kan natuurlijk wel uitleggen hoe je makkelijk wat scores in excel kunt uitrekenen, als er mensen interesse in hebben om op te zetten.
Daar moet ik even over nadenken. Het is dan gewoon altijd dat nummer 1 bv. 100 punten krijgt?quote:Op maandag 26 april 2010 21:18 schreef Arn0 het volgende:
[..]
Ik wil het wel organiseren ja, als jij excel uitlegt. Is zo'n lijstjessysteem zoals eerder beschreven ook gemakkelijk in excel te berekenen?
Ja hoor:) Zolang er maar een trend in die getallen zit kun je die punten heel makkelijk toekennen. Komt nog wel wat handmatig werk bij kijken maar stukken minder dan alles zelf tellenquote:Op maandag 26 april 2010 21:31 schreef Arn0 het volgende:
Ja, maar als iemand een top 10 post krijgt de #2 90 punten terwijl bij een top 100 de #2 99 punten krijgt. Tenminste, zo denk ik toch dat het het eerlijkste is. Is dat ook mogelijk dan?
Oké, dan is het goedquote:Op maandag 26 april 2010 21:33 schreef AMDB het volgende:
[..]
Ja hoor:) Zolang er maar een trend in die getallen zit kun je die punten heel makkelijk toekennen. Komt nog wel wat handmatig werk bij kijken maar stukken minder dan alles zelf tellen
quote:Op maandag 26 april 2010 22:18 schreef AMDB het volgende:
Ik zeg alle nummers. excl. covers en niet-gereleased.
Voor zover ik weet zijn er geen covers gereleased.quote:Op maandag 26 april 2010 23:20 schreef Arn0 het volgende:
Waarom geen covers? Bij het Beatles en het Bob Dylan tournament bijvoorbeeld deden die wel mee. Ik vind dat het wel een onderdeel van het repertoire is. Zeker degene die ook gereleased zijn.
Red Right Hand?quote:Op dinsdag 27 april 2010 01:14 schreef TC03 het volgende:
[..]
Voor zover ik weet zijn er geen covers gereleased.
Maar deden "Soldier Of Love", "Lend Me Your Comb", "I'll Be On My Way", etc. ook meequote:Op maandag 26 april 2010 23:20 schreef Arn0 het volgende:
Waarom geen covers? Bij het Beatles en het Bob Dylan tournament bijvoorbeeld deden die wel mee. Ik vind dat het wel een onderdeel van het repertoire is. [..]
Leuk verhaal. Verder wel ironisch dat hij moet melden dat hij veel geld zou kunnen verdienen met het verkopen van privé-opnames, en dat uit goed fatsoen niet doet, maar aan de andere kant wel zijn verhaal verkoopt. Geen kritiek verder.quote:
Ja, precies. Denk dat ze dat vooral zeiden om dat eeuwige MySpace-geratel in die tijd te ontzenuwen. Als een bekende iets mailt aan het management, wordt dat vast wel doorgespeeldquote:Op maandag 26 april 2010 14:30 schreef TC03 het volgende:
[..]
Een e-mail versturen doen ze vast wel. Dat internetgebeuren ging denk ik over MySpace e.d.
The Sherrif (nog altijd crewlid) onderhield helemaal in het begin hun eerste website, en al die berichten kwamen natuurlijk rechtstreeks bij de band aan. In de loop van 2005 waren ze zo groot geworden dat het onwaarschijnlijk is dat ze nog hun eigen mailtjes beantwoordden, maar nogmaals: Dat werd echt wel doorgespeeld.quote:Op maandag 26 april 2010 16:16 schreef Arn0 het volgende:
Tja, iemand zal een site voor ze gemaakt hebben en een contact e-mail adres erop hebben gezet wellicht? De mail zou in oktober '05 verstuurd zijn geweest, klinkt dus niet zo ongeloofwaardig.
Tuurlijk, hebben we de vorige keer ook zo gedaan. Al zal "When The Sun Goes Down" natuurlijk altijd "Scummy" blijvenquote:Op dinsdag 27 april 2010 01:31 schreef Arn0 het volgende:
Ja, dat lijkt me wel duidelijk dat die twee mee doen. En wat te denken van verschillende versies van nummers? Ik denk dat het het handigste is om verschillende versies gewoon als 1 nummer te beschouwen.
Ligt er aan wat je van ze vraagt, maar je kunt het veel beter rechtstreeks aan het management richten. Aan gratis promo's kunnen ze je niet helpenquote:Op dinsdag 27 april 2010 01:51 schreef Arn0 het volgende:
Het zou tof zijn moest Domino mijn mailtjes beantwoorden
Ik vroeg of ze een radiostation toestemming konden geven oude akoestische sessies te heruitzendenquote:Op dinsdag 27 april 2010 01:59 schreef Aisumasen het volgende:
Ligt er aan wat je van ze vraagt, maar je kunt het veel beter rechtstreeks aan het management richten. Aan gratis promo's kunnen ze je niet helpen.
Love Machine, You Know I'm No Good, Diamonds Are Forever etc. toch ook niet?quote:Op dinsdag 27 april 2010 01:21 schreef Aisumasen het volgende:
[..]
Maar deden "Soldier Of Love", "Lend Me Your Comb", "I'll Be On My Way", etc. ook mee? Eenmalige radio-curositeiten als "Love Machine" en "You Know I'm No Good" zijn natuurlijk geen onderdeel van het repertoire.
Maar als we echt willen muggenziften: Van de covers zijn alleen "Take It Or Leave It" en "The Lovers" nooit op CD uitgebracht.
Het was een Secret Door-filmpje ja, maar op de site kan je de SD-filmpjes niet allemaal terugkijken.quote:Op dinsdag 27 april 2010 19:30 schreef CatsInTheWell het volgende:
Zo, Alex kleedt zich wel spectaculair zeg.
Belangrijker: weet iemand welke versie ik bedoel als ik het over het 'uitgerekte einde van Cornerstone' heb? Ik dacht dat ze die tijdens een Secret Door-filmpje ofzo deden, nog voordat Humbug uitgekomen was.
Het geinige is dat je dat de vorige keer vroeg, precies nadat hij opnieuw gepost wasquote:Op dinsdag 27 april 2010 19:30 schreef CatsInTheWell het volgende:
Zo, Alex kleedt zich wel spectaculair zeg.
Belangrijker: weet iemand welke versie ik bedoel als ik het over het 'uitgerekte einde van Cornerstone' heb? Ik dacht dat ze die tijdens een Secret Door-filmpje ofzo deden, nog voordat Humbug uitgekomen was.
Nope! Maar bedankt anyway.quote:Op dinsdag 27 april 2010 19:34 schreef hallo-daar het volgende:
Weet je zeker dat je deze niet bedoelt?
Ik bedoel niet deze.quote:Op dinsdag 27 april 2010 19:40 schreef Aisumasen het volgende:
[..]
Het geinige is dat je dat de vorige vroeg, precies nadat hij opnieuw gepost was. (Na de grote web-kraak van mijn kant, was-ie een lange tijd verdwenen van internet. Hij is ook nooit 'officieel' op de site gezet.) Of bedoel je de beelden van de mix-sessie, waarbij Alex steeds dichterbij komt
?
quote:Op zaterdag 20 februari 2010 14:32 schreef Aisumasen het volgende:
[..] Vind sowieso dat bij de studio-opname "Cornerstone" wat kansen zijn laten liggen. Riep al sinds de allereerste (per ongeluk verschenen) preview van bijna een half jaar voor release van het album dat het de gedoodverfde single-kandidaat was. Maar ik had het toch wat anders in gedachten. Die geforceerde majeur-toon in de coupletten werkt niet zo goed, en die harmonieën uit één van de video-dagboeken (die Alex en Matt 'live' zingen) hadden verdomme de brug moeten vormen! Die hele Phil Spector-vibe hoor je niet terug op de plaat, wat eeuwige zonde is. Live slaat het in ieder geval helemaal dood.
Ik vind hem live juist fantastisch! De partij van Cookquote:Op dinsdag 27 april 2010 19:54 schreef CatsInTheWell het volgende:
Ja, die was het, bedankt!Inderdaad een gemiste kans, de studioversie werkt wel (vind het sowieso één van de beste Monkeys-nummers), maar live komt-ie nét niet tot zijn recht.
Hij is zeker erg mooi live, alleen komt de climax net niet goed tot z'n recht (vind ik).quote:Op dinsdag 27 april 2010 21:27 schreef hallo-daar het volgende:
[..]
Ik vind hem live juist fantastisch! De partij van Cook![]()
Ik heb die zes uitgelekte bestanden van jouw kraak bewaard en net opgezocht: die 'Cornerstone'-preview waar jij zo gek op bent (bestand heet 'marks test') is de audio van dit door hallo-daar genoemde filmpje. Dat lijkt op een Secret Door-filmpje. Of bedoel je iets anders met 'officieel'?quote:Op dinsdag 27 april 2010 19:40 schreef Aisumasen het volgende:
[..]
Het geinige is dat je dat de vorige keer vroeg, precies nadat hij opnieuw gepost was. (Na de grote web-kraak van mijn kant, was-ie een lange tijd verdwenen van internet. Hij is ook nooit 'officieel' op de site gezet.) Of bedoel je de beelden van de mix-sessie, waarbij Alex steeds dichterbij komt
?
Die 'marks test' is exact dat filmpje. En het was inderdaad waarschijnlijk de bedoeling om het als Secret Door-filmpje te gebruiken, maar deze 'test van Mark'quote:Op dinsdag 27 april 2010 22:33 schreef tim. het volgende:
[..]
Ik heb die zes uitgelekte bestanden van jouw kraak bewaard en net opgezocht: die 'Cornerstone'-preview waar jij zo gek op bent (bestand heet 'marks test') is de audio van dit door hallo-daar genoemde filmpje. Dat lijkt op een Secret Door-filmpje. Of bedoel je iets anders met 'officieel'?
Ahaquote:Op dinsdag 27 april 2010 02:14 schreef Arn0 het volgende:
[..]
Ik vroeg of ze een radiostation toestemming konden geven oude akoestische sessies te heruitzenden
Ah, het Nederlandse Kink FM? Okéquote:Op donderdag 29 april 2010 17:44 schreef Aisumasen het volgende:
Ja, en die wordt dus heruitgezonden door Kink FM.
Hoe komt de uploader dan aan dat filmpje met 'marks test'? Niet zo interessant allemaal maar ik wil het wetenquote:Op donderdag 29 april 2010 17:23 schreef Aisumasen het volgende:
[..]
Die 'marks test' is exact dat filmpje. En het was inderdaad waarschijnlijk de bedoeling om het als Secret Door-filmpje te gebruiken, maar deze 'test van Mark'is nooit op de site verschenen. Die snippet van de repetitie van "Pretty Visitors" is dat ook nooit, dacht ik.
[..]
Als je nieuws wilt: Er is een bootleg van goede kwaliteit verschenen op het internet, van de 22 november gig vorig jaar. Inclusief de Fluorescent Adolescent/Mardy Bum encorequote:Op vrijdag 7 mei 2010 00:48 schreef hallo-daar het volgende:
Ik dacht WOOH, nieuws. Maar goed. Wel leuk dat 'ie z'n eigen shirt aan heeft op die foto.
Misschien snap ik niet wat je precies bedoelt, maar de uploader van dat filmpje op YouTube heeft waarschijnlijk net zoals ik die filmpjes die nooit online hadden mogen komen bewaard, en nu opnieuw geuploadquote:Op vrijdag 30 april 2010 00:58 schreef tim. het volgende:
[..]
Hoe komt de uploader dan aan dat filmpje met 'marks test'? Niet zo interessant allemaal maar ik wil het weten.
Ik dacht dat die serie uit korte muziekjes bestond, niet uit video? Ik heb toentertijd een aantal wav'jes (o.i.d) gedownload, maar er waren dus ook filmpjesquote:Op maandag 10 mei 2010 21:29 schreef Aisumasen het volgende:
[..]
Misschien snap ik niet wat je precies bedoelt, maar de uploader van dat filmpje op YouTube heeft waarschijnlijk net zoals ik die filmpjes die nooit online hadden mogen komen bewaard, en nu opnieuw geupload?
Ok, voordat het nog onduidelijker wordt begin ik bij het beginquote:Op maandag 10 mei 2010 21:57 schreef tim. het volgende:
[..]
Ik dacht dat die serie uit korte muziekjes bestond, niet uit video? Ik heb toentertijd een aantal wav'jes (o.i.d) gedownload, maar er waren dus ook filmpjes.
Toch ook potentiële setlists? Daar ben ik wel nieuwsgierig naar.quote:Op maandag 10 mei 2010 22:49 schreef Aisumasen het volgende:
[..]
Ok, voordat het nog onduidelijker wordt begin ik bij het begin. Toen in juni de hype-machine rondom "Humbug" op gang kwam werden de 'secret door'-filmpjes geïntroduceerd op de toen vernieuwde Arctic Monkeys-site, aansluitend op de "The View From..."-filmpjes waarop al een tijdje fragmenten van nieuwe nummers te horen waren. Die filmpjes werden door The Sheriff (Mark) gemonteerd en online gezet. Hij had blijkbaar al een heleboel ruwe edits gemaakt en alvast online in de wachtrij gezet, want toen het eerste filmpje online stond, kon ik via een achterdeur op die pagina een stuk of 7 andere filmpjes downloaden. Repetitie-demo's, live-fragmenten en studio-demo's, de meeste van "Pretty Visitors", maar ook "Cornerstone", wat zeker niet de bedoeling was om 2 maanden voor release te verschijnen. Toen ik de filmpjes eenmaal hier en op andere sites publiceerde, duurde het zo'n uurtje voordat alles op slot zat.
't is me wat.
De betreffende penalty:quote:Arctic Monkeys will be at Bramall Lane on Thursday night, as the Meadowhall League Cup Final between Packhorse Inn and Royal Earl takes centre stage, kick-off 7.30pm.
Jamie Cook, the Monkeys Lead Guitarist has been penciled in to start for Packhorse after scoring the winning penalty in the semi-final shootout against Sharrow FC.
Jamie's fellow band members will in the crowd cheering him on, before they begin preparations for their forthcoming tours.
Admission for the game is £5 (adults) and £2 (concessions).
Wat een topwijf is het toch ookquote:Op woensdag 12 mei 2010 23:31 schreef Aisumasen het volgende:
Barre tijden voor een beetje nieuws... "Femke Halsema luistert graag naar Arctic Monkeys", aldus het Algemeen Dagblad.
Heb je al poules gemaakt dan?quote:Op woensdag 12 mei 2010 23:34 schreef Arn0 het volgende:
Dan vond ik dit nieuws toch net iets interessanter;
[..]
De betreffende penalty:
http://www.flickr.com/photos/27724894@N05/4451597964/
En het tournament: Sorry, maar ik ben druk geweest. Op zich is het topic openen niet zoveel werk maar ik weet niet of ik vooralsnog genoeg tijd heb ik al de stemmen te tellen en wil geen half werk verrichten
quote:Op dinsdag 11 mei 2010 16:20 schreef hallo-daar het volgende:
[..]
Toch ook potentiële setlists? Daar ben ik wel nieuwsgierig naar.
quote:Op dinsdag 23 juni 2009 15:12 schreef Aisumasen het volgende:LOL! Zie mij gewoon inbreken op die shit. Dit is vast niet de bedoeling, maar here you go:
Gedeelte "Pretty Visitors" studio-versie?
"Pretty Visitors" repetitiedemo
"Pretty Visitors" soundcheck
"Crying Lightning" soundcheck
"Cornerstone" repetitiedemo + studio
Setlists? + "Pretty Visitors" studio-fragment
Grab them while you can...
Van elke periode (met uitzondering van de laatste op de lijst) 6/7 songs, die ze allemaal tijdens de eerste optredens na de afronding van het album live hebben gespeeld. (Al werden "Dance Little Liar" en "Cornerstone" pas later toegevoegd.) Allemaal, behalve... "Ritz" en "Dancing Shoes"quote:Setlist:
Crying Lightning
My Propeller
Dangerous Animals
Pretty Visitors
Dance Little Liar
Secret Door
Cornerstone
"Brian"
"FLO"
"505"
"DMAF"
"Circus"
If You Were There, Beware
"View"
"Dancefloor"
"S T Y H"
"Leave B4"
Dancing Shoes
"Ritz"
"DaFrame2R"
Wederom dus "Ritz" en "Dancing Shoes" op de lijst, die we helaas geen enkele keer hebben mogen horen tijdens de "Humbug"-optredens. En da's geinig, want wat ik de laatste keren bij de optredens écht miste was de spirit van het debuutalbum. En ik kan best begrijpen waarom Alex "Fake Tales" op dit moment niet meer wilt zingen, ik dacht bij mijzelf dat het geen goede keuze was om (exact die 2!) live-monsters "From The Ritz To The Rubble" en "Dancing Shoes" volledig te negeren. Lijkt er dus niet op dat de band anno 2008/2009 zo dwars tegenover die songs stond...quote:Do Me A Favour
"Circus"
"Dancefloor"
Dancing Shoes
Pretty Visitors
"Leave Before"
Brianstorm
"Still Take"
"View"
"Ritz"
If You Were There, Beware
Crying Lightning
"Fluorescent"
505
Secret Door
Ritz werd in Juli nog live gespeeld, en volgens mij ook nog wel begin Augustus.quote:Op donderdag 13 mei 2010 00:32 schreef Aisumasen het volgende:
Wederom dus "Ritz" en "Dancing Shoes" op de lijst, die we helaas geen enkele keer hebben mogen horen tijdens de "Humbug"-optredens. En da's geinig, want wat ik de laatste keren bij de optredens écht miste was de spirit van het debuutalbum. En ik kan best begrijpen waarom Alex "Fake Tales" op dit moment niet meer wilt zingen, ik dacht bij mijzelf dat het geen goede keuze was om (exact die 2!) live-monsters "From The Ritz To The Rubble" en "Dancing Shoes" volledig te negeren. Lijkt er dus niet op dat de band anno 2008/2009 zo dwars tegenover die songs stond...
quote:Op donderdag 13 mei 2010 18:36 schreef Aisumasen het volgende:
Vrees dat je moet wachten op de tour voor het nieuwe album, en dat kan eind 2010 zijn, maar ook eind 2011... Gelukkig hebben we de opnames nog.
Oh ja, die heb ik al eens gedownload jaquote:Op donderdag 13 mei 2010 19:05 schreef Aisumasen het volgende:
Als je Arctic Monkeys op hun hoogtepun wilt zien, moet je de TV-registratie van Glastonbury 2007 eens bekijken.
quote:En ik zou willen dat ik de B-kanten ook nog niet zou kennen, je hebt nog een mooie ontdekking te gaan!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |