Ik vind hem live juist fantastisch! De partij van Cookquote:Op dinsdag 27 april 2010 19:54 schreef CatsInTheWell het volgende:
Ja, die was het, bedankt!Inderdaad een gemiste kans, de studioversie werkt wel (vind het sowieso één van de beste Monkeys-nummers), maar live komt-ie nét niet tot zijn recht.
Hij is zeker erg mooi live, alleen komt de climax net niet goed tot z'n recht (vind ik).quote:Op dinsdag 27 april 2010 21:27 schreef hallo-daar het volgende:
[..]
Ik vind hem live juist fantastisch! De partij van Cook![]()
Ik heb die zes uitgelekte bestanden van jouw kraak bewaard en net opgezocht: die 'Cornerstone'-preview waar jij zo gek op bent (bestand heet 'marks test') is de audio van dit door hallo-daar genoemde filmpje. Dat lijkt op een Secret Door-filmpje. Of bedoel je iets anders met 'officieel'?quote:Op dinsdag 27 april 2010 19:40 schreef Aisumasen het volgende:
[..]
Het geinige is dat je dat de vorige keer vroeg, precies nadat hij opnieuw gepost was. (Na de grote web-kraak van mijn kant, was-ie een lange tijd verdwenen van internet. Hij is ook nooit 'officieel' op de site gezet.) Of bedoel je de beelden van de mix-sessie, waarbij Alex steeds dichterbij komt
?
Die 'marks test' is exact dat filmpje. En het was inderdaad waarschijnlijk de bedoeling om het als Secret Door-filmpje te gebruiken, maar deze 'test van Mark'quote:Op dinsdag 27 april 2010 22:33 schreef tim. het volgende:
[..]
Ik heb die zes uitgelekte bestanden van jouw kraak bewaard en net opgezocht: die 'Cornerstone'-preview waar jij zo gek op bent (bestand heet 'marks test') is de audio van dit door hallo-daar genoemde filmpje. Dat lijkt op een Secret Door-filmpje. Of bedoel je iets anders met 'officieel'?
Ahaquote:Op dinsdag 27 april 2010 02:14 schreef Arn0 het volgende:
[..]
Ik vroeg of ze een radiostation toestemming konden geven oude akoestische sessies te heruitzenden
Ah, het Nederlandse Kink FM? Okéquote:Op donderdag 29 april 2010 17:44 schreef Aisumasen het volgende:
Ja, en die wordt dus heruitgezonden door Kink FM.
Hoe komt de uploader dan aan dat filmpje met 'marks test'? Niet zo interessant allemaal maar ik wil het wetenquote:Op donderdag 29 april 2010 17:23 schreef Aisumasen het volgende:
[..]
Die 'marks test' is exact dat filmpje. En het was inderdaad waarschijnlijk de bedoeling om het als Secret Door-filmpje te gebruiken, maar deze 'test van Mark'is nooit op de site verschenen. Die snippet van de repetitie van "Pretty Visitors" is dat ook nooit, dacht ik.
[..]
Als je nieuws wilt: Er is een bootleg van goede kwaliteit verschenen op het internet, van de 22 november gig vorig jaar. Inclusief de Fluorescent Adolescent/Mardy Bum encorequote:Op vrijdag 7 mei 2010 00:48 schreef hallo-daar het volgende:
Ik dacht WOOH, nieuws. Maar goed. Wel leuk dat 'ie z'n eigen shirt aan heeft op die foto.
Misschien snap ik niet wat je precies bedoelt, maar de uploader van dat filmpje op YouTube heeft waarschijnlijk net zoals ik die filmpjes die nooit online hadden mogen komen bewaard, en nu opnieuw geuploadquote:Op vrijdag 30 april 2010 00:58 schreef tim. het volgende:
[..]
Hoe komt de uploader dan aan dat filmpje met 'marks test'? Niet zo interessant allemaal maar ik wil het weten.
Ik dacht dat die serie uit korte muziekjes bestond, niet uit video? Ik heb toentertijd een aantal wav'jes (o.i.d) gedownload, maar er waren dus ook filmpjesquote:Op maandag 10 mei 2010 21:29 schreef Aisumasen het volgende:
[..]
Misschien snap ik niet wat je precies bedoelt, maar de uploader van dat filmpje op YouTube heeft waarschijnlijk net zoals ik die filmpjes die nooit online hadden mogen komen bewaard, en nu opnieuw geupload?
Ok, voordat het nog onduidelijker wordt begin ik bij het beginquote:Op maandag 10 mei 2010 21:57 schreef tim. het volgende:
[..]
Ik dacht dat die serie uit korte muziekjes bestond, niet uit video? Ik heb toentertijd een aantal wav'jes (o.i.d) gedownload, maar er waren dus ook filmpjes.
Toch ook potentiële setlists? Daar ben ik wel nieuwsgierig naar.quote:Op maandag 10 mei 2010 22:49 schreef Aisumasen het volgende:
[..]
Ok, voordat het nog onduidelijker wordt begin ik bij het begin. Toen in juni de hype-machine rondom "Humbug" op gang kwam werden de 'secret door'-filmpjes geïntroduceerd op de toen vernieuwde Arctic Monkeys-site, aansluitend op de "The View From..."-filmpjes waarop al een tijdje fragmenten van nieuwe nummers te horen waren. Die filmpjes werden door The Sheriff (Mark) gemonteerd en online gezet. Hij had blijkbaar al een heleboel ruwe edits gemaakt en alvast online in de wachtrij gezet, want toen het eerste filmpje online stond, kon ik via een achterdeur op die pagina een stuk of 7 andere filmpjes downloaden. Repetitie-demo's, live-fragmenten en studio-demo's, de meeste van "Pretty Visitors", maar ook "Cornerstone", wat zeker niet de bedoeling was om 2 maanden voor release te verschijnen. Toen ik de filmpjes eenmaal hier en op andere sites publiceerde, duurde het zo'n uurtje voordat alles op slot zat.
't is me wat.
De betreffende penalty:quote:Arctic Monkeys will be at Bramall Lane on Thursday night, as the Meadowhall League Cup Final between Packhorse Inn and Royal Earl takes centre stage, kick-off 7.30pm.
Jamie Cook, the Monkeys Lead Guitarist has been penciled in to start for Packhorse after scoring the winning penalty in the semi-final shootout against Sharrow FC.
Jamie's fellow band members will in the crowd cheering him on, before they begin preparations for their forthcoming tours.
Admission for the game is £5 (adults) and £2 (concessions).
Wat een topwijf is het toch ookquote:Op woensdag 12 mei 2010 23:31 schreef Aisumasen het volgende:
Barre tijden voor een beetje nieuws... "Femke Halsema luistert graag naar Arctic Monkeys", aldus het Algemeen Dagblad.
Heb je al poules gemaakt dan?quote:Op woensdag 12 mei 2010 23:34 schreef Arn0 het volgende:
Dan vond ik dit nieuws toch net iets interessanter;
[..]
De betreffende penalty:
http://www.flickr.com/photos/27724894@N05/4451597964/
En het tournament: Sorry, maar ik ben druk geweest. Op zich is het topic openen niet zoveel werk maar ik weet niet of ik vooralsnog genoeg tijd heb ik al de stemmen te tellen en wil geen half werk verrichten
quote:Op dinsdag 11 mei 2010 16:20 schreef hallo-daar het volgende:
[..]
Toch ook potentiële setlists? Daar ben ik wel nieuwsgierig naar.
quote:Op dinsdag 23 juni 2009 15:12 schreef Aisumasen het volgende:LOL! Zie mij gewoon inbreken op die shit. Dit is vast niet de bedoeling, maar here you go:
Gedeelte "Pretty Visitors" studio-versie?
"Pretty Visitors" repetitiedemo
"Pretty Visitors" soundcheck
"Crying Lightning" soundcheck
"Cornerstone" repetitiedemo + studio
Setlists? + "Pretty Visitors" studio-fragment
Grab them while you can...
Van elke periode (met uitzondering van de laatste op de lijst) 6/7 songs, die ze allemaal tijdens de eerste optredens na de afronding van het album live hebben gespeeld. (Al werden "Dance Little Liar" en "Cornerstone" pas later toegevoegd.) Allemaal, behalve... "Ritz" en "Dancing Shoes"quote:Setlist:
Crying Lightning
My Propeller
Dangerous Animals
Pretty Visitors
Dance Little Liar
Secret Door
Cornerstone
"Brian"
"FLO"
"505"
"DMAF"
"Circus"
If You Were There, Beware
"View"
"Dancefloor"
"S T Y H"
"Leave B4"
Dancing Shoes
"Ritz"
"DaFrame2R"
Wederom dus "Ritz" en "Dancing Shoes" op de lijst, die we helaas geen enkele keer hebben mogen horen tijdens de "Humbug"-optredens. En da's geinig, want wat ik de laatste keren bij de optredens écht miste was de spirit van het debuutalbum. En ik kan best begrijpen waarom Alex "Fake Tales" op dit moment niet meer wilt zingen, ik dacht bij mijzelf dat het geen goede keuze was om (exact die 2!) live-monsters "From The Ritz To The Rubble" en "Dancing Shoes" volledig te negeren. Lijkt er dus niet op dat de band anno 2008/2009 zo dwars tegenover die songs stond...quote:Do Me A Favour
"Circus"
"Dancefloor"
Dancing Shoes
Pretty Visitors
"Leave Before"
Brianstorm
"Still Take"
"View"
"Ritz"
If You Were There, Beware
Crying Lightning
"Fluorescent"
505
Secret Door
Ritz werd in Juli nog live gespeeld, en volgens mij ook nog wel begin Augustus.quote:Op donderdag 13 mei 2010 00:32 schreef Aisumasen het volgende:
Wederom dus "Ritz" en "Dancing Shoes" op de lijst, die we helaas geen enkele keer hebben mogen horen tijdens de "Humbug"-optredens. En da's geinig, want wat ik de laatste keren bij de optredens écht miste was de spirit van het debuutalbum. En ik kan best begrijpen waarom Alex "Fake Tales" op dit moment niet meer wilt zingen, ik dacht bij mijzelf dat het geen goede keuze was om (exact die 2!) live-monsters "From The Ritz To The Rubble" en "Dancing Shoes" volledig te negeren. Lijkt er dus niet op dat de band anno 2008/2009 zo dwars tegenover die songs stond...
quote:Op donderdag 13 mei 2010 18:36 schreef Aisumasen het volgende:
Vrees dat je moet wachten op de tour voor het nieuwe album, en dat kan eind 2010 zijn, maar ook eind 2011... Gelukkig hebben we de opnames nog.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |