quote:Op zondag 8 maart 2009 19:50 schreef Cyberia18 het volgende:
Maaskant met een objectieve (kuch*kuch) wedstrijdanalyse:
http://video.eredivisielive.nl/license.php?ProductID=20651
Zou hij ook zoveel drinken?quote:Op zondag 8 maart 2009 19:54 schreef Keltie het volgende:
Maaskant is een knuppel
Zou zo maar familie van D-K kunnen zijn
Gewoon, omdat het kanquote:Op zondag 8 maart 2009 19:55 schreef Dirk-Kuijt het volgende:
Waarom moet een jood wederom een feyenoord tpoipc openen?
quote:Op zondag 8 maart 2009 19:46 schreef Happel het volgende:
[..]
Hij heb zijn nek gebroken en is helaas overleden.
Goed dat je zo reageert maar ik vond deze zwaar onder de maat.quote:
Ja daar kan die jdus leonardo nog wat van leren.quote:Op zondag 8 maart 2009 20:01 schreef denthemen het volgende:
Wijnaldum weet al wel hoe hij zijn goal hoort te vieren, met de fans!
Sowieso echt een nuchtere jongen volgens mij.quote:Op zondag 8 maart 2009 20:01 schreef denthemen het volgende:
Wijnaldum weet al wel hoe hij zijn goal hoort te vieren, met de fans!
Er zijn gelukkig nog spelers die wel begrijpen hoe het is om voor Feijenoord te spelen. Tomasson is er net zo een.quote:Op zondag 8 maart 2009 20:01 schreef denthemen het volgende:
Wijnaldum weet al wel hoe hij zijn goal hoort te vieren, met de fans!
Ga slapen, joh. Niemand zit te wachten op die quasi-grappige opmerkingen van je.quote:Op zondag 8 maart 2009 20:03 schreef Dirk-Kuijt het volgende:
[..]
Ja daar kan die jdus leonardo nog wat van leren.
De reacties zijn altijd zo mooi als ze van ons verloren hebben, al valt dat nu nog wat tegen.quote:Op zondag 8 maart 2009 20:00 schreef Irrem het volgende:
8 maart 2009
NAC - f'noord 1-2
NAC is vanmiddag tegen een lompe en onnodige 1-2 nederlaag tegen de droeftoeters uit zuid opgelopen
Na een terechte 1-0 ruststand (pingel Gorter), was NAC in de 2e helft volledig onzichtbaar en gaf het zo de niet bijster ballende r'dammers de kans om terug te komen in de wedstrijd.
Goddammit...![]()
aldus de rat![]()
Maar wel vreselijk irritant dat die scheidsrechter zich nog liet intimideren ook.quote:Op zondag 8 maart 2009 20:17 schreef Juk het volgende:
Wijnaldum speelde weer goed vandaag
Heerlijk ook die frustratie van NAC bij die cornervlag.
Dus DK, ga maar weer met je lego spelen.quote:Ook gaan we ervan uit dat je niet onnodig kwetsend, schokkend of storend gedrag vertoont
Ik denk dat we een redelijke kans maken.quote:Op zondag 8 maart 2009 20:21 schreef Jorwol het volgende:
Dus, hoe hard gaan we verliezen van PSV?
PSV draait niet top nee, maar winnen gaan we echt niet.quote:Op zondag 8 maart 2009 20:22 schreef Crane het volgende:
[..]
Ik denk dat we een redelijke kans maken.
Waarom niet? PSV ligt ons altijd goed (zelfs in de seizoenen dat ze domineren in de eredivisie), we spelen thuis, wij komen steeds meer in vorm en PSV heeft mentaal opnieuw een flinke klap gehad vandaag.quote:Op zondag 8 maart 2009 20:23 schreef Jorwol het volgende:
[..]
PSV draait niet top nee, maar winnen gaan we echt niet.
In de blesure tijd ..quote:Op zondag 8 maart 2009 20:28 schreef Happel het volgende:
Ik denk dat we er met moeite een gelijkspel uit weten te halen.
Nou nou, straks maar eens extra douchen zeg...quote:Op zondag 8 maart 2009 20:43 schreef Rots het volgende:
Hoe durft een Ajacied het nieuwe topic te openen.![]()
Was de eerste helft ook onzichtbaar, maar de tweede helft deed ie het goed.quote:Op zondag 8 maart 2009 20:05 schreef heiden6 het volgende:
Die dekselse Wijnaldum, wat een geweldenaar!
Vind 't wel een compliment dat een Ajacied daar de moeite voor neemt en niet eens een troll-topicnaam erin zet..quote:Op zondag 8 maart 2009 20:46 schreef denthemen het volgende:
[..]
Nou nou, straks maar eens extra douchen zeg...
Ik heb wel wat beters te doen dan de internet held uit te hangenquote:Op zondag 8 maart 2009 20:55 schreef Jorwol het volgende:
[..]
Vind 't wel een compliment dat een Ajacied daar de moeite voor neemt en niet eens een troll-topicnaam erin zet..
Vandaag al bij Ado, vorige week in Utrechtquote:Op zondag 8 maart 2009 20:59 schreef Dirk-Kuijt het volgende:
Iemand btw Edwin Evers dit weekend gehoord met: rapapapaapapaapannekoek? Hoezo gejat?
Feyenoordquote:Op zondag 8 maart 2009 20:44 schreef Dirk-Kuijt het volgende:
PSV gaat eraan@
Grappie joh, goed idd dat je geen troll-tt plaatst.quote:Op zondag 8 maart 2009 20:46 schreef denthemen het volgende:
[..]
Nou nou, straks maar eens extra douchen zeg...
TVP's worden verwijderd, dit soort tvp's niet..quote:Op zondag 8 maart 2009 22:11 schreef Rots het volgende:
[..]
Grappie joh, goed idd dat je geen troll-tt plaatst.
Gitaarsnaar het enige wat jij hier altijd zegt is Feyenoord![]()
is een verkapte tvp ja. Problemen mee?quote:Op zondag 8 maart 2009 22:11 schreef Rots het volgende:
[..]
Grappie joh, goed idd dat je geen troll-tt plaatst.
Gitaarsnaar het enige wat jij hier altijd zegt is Feyenoord![]()
ow nou, ik post idd niet echt inhoudelijk hoor, omdat het meeste wat hier gepost wordt meestal open deuren intrappen is en meestal mijn mening al door een ander is verkondigd.quote:Op zondag 8 maart 2009 22:27 schreef Rots het volgende:
Nee geen problemen mee hoor. Vind het alleen raar dat ik altijd van jou Feyenoordzie, en verder nooit inhoudelijke posts ofzo. Maar moet jij weten.
http://www.fr12.nl/nieuws(...)-studio-voetbal.htmlquote:Jorien van den Herik geeft verklaring in Studio Voetbal
Jorien van den Herik geeft straks in Studio Voetbal een uitgebreide verklaring over Feyenoord, dit meldde Jack van Gelder. Wat hij precies gaat zeggen is nog onduidelijk. Dit is de eerste keer, na zijn vertrek bij Feyenoord, dat hij in de media weer iets van zich laat horen.
Het is ook nog niet bekend of hij dit zelf in de uitzending doet.
Kan je weer een topic openen.quote:Op zondag 8 maart 2009 22:45 schreef Dirk-Kuijt het volgende:
Jorien![]()
Hopelijk meld hij dat hij terug komt!
En was dit al bekend ?quote:Stuk steen oorzaak blessure Timmer
Het slechte veld van De Graafschap heeft doelman Henk Timmer van Feyenoord opgebroken. De 37-jarige keeper van de Rotterdamse ploeg ontbrak zondag in de uitwedstrijd tegen NAC Breda (1-2) door een knieblessure.
Die had hij volgens zijn trainer Leon Vlemmings opgelopen in de uitwedstrijd van twee weken geleden tegen de Superboeren (0-2).
Opvallend genoeg wasTimmer, die na dit seizoen weg moet uit De Kuip, vorige week in de thuiswedstrijd tegen Vitesse (2-2) nog wel gewoon van de partij bij Feyenoord.
,,Op het veld van De Graafschap is in het doelgebied voor de wedstrijd een kruiwagen met zand gestort,’’ legde Vlemmings in Breda uit.
,,Daarin zaten nota bene stenen, glas en kastanjes. Henk is tijdens de wedstrijd op een steen gevallen. Daaraan hield hij een dikke knie over. Door aangepast te trainen, kon hij blijven meedoen. Afgelopen zaterdag kreeg hij echter een reactie in die knie, waardoor hij tegen NAC niet kon spelen. Jammer.’’
Rob van Dijk (40) toonde zich voor de vijfde keer dit seizoen, inclusief de UEFA Cup, een goede vervanger van Timmer. De laatste is waarschijnlijk wel weer hersteld voor de komende thuiswedstrijd zondag tegen PSV. Ook Diego Biseswar, die eveneens tegen NAC ontbrak wegens een knieblessure, is voor dat duel vrijwel zeker weer speelklaar.
Verdediger Kevin Hofland, die in Breda uitviel met een hoofdblessure, vormt voor de wedstrijd tegen de Eindhovenaren een twijfelgeval.
Bron: AD.nl
Inderdaad zeg, die kale knikker heb ons achtergelaten met een enorme puinhoop...quote:
Denk het wel!quote:Op zondag 8 maart 2009 22:51 schreef Joeriii het volgende:
Gokje: Hij zal wel ook gaan investeren in Feyenoord?
Juist het tegenovergestelde denk ik.quote:Op zondag 8 maart 2009 22:51 schreef Joeriii het volgende:
Gokje: Hij zal wel ook gaan investeren in Feyenoord?
Een dergelijke persoonlijkheid zou ik wel graag zien bij Feyenoord. Die Gudde moet echt optiefen in elk geval.quote:Op zondag 8 maart 2009 23:05 schreef Happel het volgende:
Jorien hoeft zijn kop niet meer te laten zien bij Feijenoord. Mocht hij dat wel doen dan stomp ik hem persoonlijk het Maasgebouw weer uit.
Dat sowieso. GLK hoeft zijn kop echter nooit meer te laten zien bij Feijenoord, de paljas.quote:Op zondag 8 maart 2009 23:17 schreef Crane het volgende:
[..]
Een dergelijke persoonlijkheid zou ik wel graag zien bij Feyenoord. Die Gudde moet echt optiefen in elk geval.
Het is erg jammer dat ie de teugels toen los heeft gelaten.quote:Op zondag 8 maart 2009 23:37 schreef Happel het volgende:
[..]
Dat sowieso. GLK hoeft zijn kop echter nooit meer te laten zien bij Feijenoord, de paljas.
Kan je ook uitleggen waarom of is dat weer zoiets 'wat je gewoon moet begrijpen'? Ik heb altijd met verbazing staan kijken hoe een paar capuchonnetjes bij het Maasgebouw even dachten te konden uitleggen wat er precies mis is gegaan met de strategische leiding van een groot bedrijf als Feyenoord.quote:Op zondag 8 maart 2009 23:37 schreef Happel het volgende:
[..]
Dat sowieso. GLK hoeft zijn kop echter nooit meer te laten zien bij Feijenoord, de paljas.
Hij heeft kneuzen als Gullit en Wotte alle vrijheid gegeven, een fatale fout. Dat was de basis van de enorme problemen waar we op dit moment mee kampen, ondanks dat hij dat zelf ontkent. Daar komt het 11 % rente-verhaal nog bij.quote:Op maandag 9 maart 2009 00:08 schreef TC03 het volgende:
[..]
Kan je ook uitleggen waarom of is dat weer zoiets 'wat je gewoon moet begrijpen'? Ik heb altijd met verbazing staan kijken hoe een paar capuchonnetjes bij het Maasgebouw even dachten te konden uitleggen wat er precies mis is gegaan met de strategische leiding van een groot bedrijf als Feyenoord.Hopelijk kan jij wat meer inzicht bieden.
Dat is waar ja, Wotte en Gullit.quote:Op maandag 9 maart 2009 00:27 schreef Crane het volgende:
[..]
Hij heeft kneuzen als Gullit en Wotte alle vrijheid gegeven, een fatale fout. Dat was de basis van de enorme problemen waar we op dit moment mee kampen, ondanks dat hij dat zelf ontkent. Daar komt het 11 % rente-verhaal nog bij.
Kan het er niet mee oneens zijn.quote:Feyenoord is zichzelf door Tomasson
Op het lopende, volledig naar de vaantjes geholpen seizoen van Feyenoord zijn al vele analyses losgelaten.
Geen goede trainer, geen geld, vervelend publiek, luie spelers, gebrek aan kwaliteit, slecht bestuur en dat komt dan allemaal ook nog eens samen in een versleten, totaal niet op deze tijd toegesneden Kuip.
Het kwam in gevarieerde cocktails voorbij. Het was ook allemaal een beetje waar. Maar al het chagrijn kwam voort uit één en dezelfde frustratie; Feyenoord speelde niet goed genoeg en won te weinig. Als zoiets te lang duurt, deugt er van niets en niemand helemaal niks meer. Dan vellen de freelance rechters van door de media aangestuurde voetbalrechtbanken hun vonnissen. Er móeten namelijk vonnissen geveld worden, want volgende week is er wéér een wedstrijd.
In dat circus moet er ten minste één keer per week afgerekend worden. We doen er vrolijk aan mee. In de wedstrijd NAC-Feyenoord, het duel dat ze in Breda per se willen winnen óók omdat NAC in de Kuip nooit wint, werd al dat opportunisme door slechts één speler belachelijk gemaakt; Jon Dahl Tomasson. Zijn aanwezigheid maakte het verschil, niet alleen door zijn winnende treffer.
Tussen 28 september en 1 februari was de Deen geblesseerd. Hij had diverse kwaaltjes, had ongenoegen met Gertjan Verbeek over de revalidatie, zat misschien ook slecht in zijn vel en werd vijftien competitiewedstrijden node gemist. Van de 45 beschikbare punten verspeelde Feyenoord er zonder hem maar liefst 29. In Breda werd zichtbaar waarom.
Hij coacht zijn collega’s, helpt de jonge Wijnaldum als hij staat te klieren bij een cornervlag, hij bewerkt de scheidsrechter, hij provoceert tegenstanders, ondersteunt de ook al zo jonge Pattinama en maakt op een belangrijk moment de winnende treffer. Door Tomasson ziet heel Feyenoord er ineens weer uit als, ja, eigenlijk als Feyenoord.
Eens, Tomasson is datgene wat Feyenoord nodig heeft. Ik ben zelf benieuwd wat een Landzaat gaat toevoegen - meer rust en beter georganiseerd aanvallend voetbal? Zo niet dan kan je hem maar beter lozen.quote:Op maandag 9 maart 2009 00:36 schreef TC03 het volgende:
[..]
Dat is waar ja, Wotte en Gullit.
[..]
Kan het er niet mee oneens zijn.
Lozen nadat je 1,4 miljoen (ofzeu) hebt betaald?quote:Op maandag 9 maart 2009 00:42 schreef Hamilcar het volgende:
[..]
Eens, Tomasson is datgene wat Feyenoord nodig heeft. Ik ben zelf benieuwd wat een Landzaat gaat toevoegen - meer rust en beter georganiseerd aanvallend voetbal? Zo niet dan kan je hem maar beter lozen.
dit jaar 2x gewonnen van nac, ik zeg een dvdtje makenquote:Op zondag 8 maart 2009 20:13 schreef Luni het volgende:
[..]
De reacties zijn altijd zo mooi als ze van ons verloren hebben, al valt dat nu nog wat tegen.
Ja, waarna ze ons in de (eventuele) play-offs 2 keer vernederen.quote:Op maandag 9 maart 2009 01:04 schreef Schiedammert het volgende:
[..]
dit jaar 2x gewonnen van nac, ik zeg een dvdtje maken![]()
plee offs haal je toch niet en al is het maar om die ratten tot op het bot te ziekenquote:Op maandag 9 maart 2009 01:05 schreef Crane het volgende:
[..]
Ja, waarna ze ons in de (eventuele) play-offs 2 keer vernederen.Néh doe maar niet.
![]()
Nou, Fer als verdedigende middenvelder vind ik geen succes. En zolang Van Bronckhorst als linksback moet fungeren moet daar een plek opgevuld worden.quote:Op maandag 9 maart 2009 00:42 schreef Hamilcar het volgende:
[..]
Eens, Tomasson is datgene wat Feyenoord nodig heeft. Ik ben zelf benieuwd wat een Landzaat gaat toevoegen - meer rust en beter georganiseerd aanvallend voetbal? Zo niet dan kan je hem maar beter lozen.
Nou nou, niet overdrijven.quote:Op maandag 9 maart 2009 01:19 schreef heiden6 het volgende:
Bahía wordt trouwens met de week beter.
quote:
Ik vind hem op zich een prima speler om bij de selectie te hebben.quote:Op maandag 9 maart 2009 01:19 schreef heiden6 het volgende:
Bahía wordt trouwens met de week minder slecht.
quote:Op maandag 9 maart 2009 01:14 schreef Rots het volgende:
Wist je nog niet dat Schiedammert anti-fey was?
Hij heeft cultheldpotentie.quote:Op maandag 9 maart 2009 01:25 schreef Rots het volgende:
Met Bahia, de Rots van Rio, moet je niet fokken. Hij kan ziek goed koppen en verdedigend staat ie laatste tijd ook zn mannetje.
De held.
Tomasson brengt 1000x meer dan Makaay. Hij is veel meer aanwezig, houdt zich veel meer bezig met zijn medespelers, en wil ook nog wel eens een doelpuntje maken. En verlies aan kwaliteiten, sja, nog goed genoeg voor de Nederlandse top en ook zeker goed genoeg voor Feyenoord. Hij maakte toch maar weer ff die 1-2 vandaag, vond het bepaald geen intikker. Hij heeft geen 1000 kansen nodig zoals Makaay, en hij is ook niet zo extreem afhankelijk van de aanvoer. Volgens mij staat hij nu op 6 goals in anderhalve wedstrijd, terwijl Makaay op 8 uit 26 staatquote:Op maandag 9 maart 2009 00:51 schreef DatMeenJeNiet het volgende:
Jon Dahl.Heerlijk hoe hij zijn verlies aan echte kwaliteiten compenseert met 300 % inzet.
Heb ook enorm genoten om precies wat er in dat laatste stukje tekst staat.
Er is trouwens ook geen speler die mooier juicht in mijn ogen. Heerlijk altijd die passie die hij met zijn zwaaiende/slaande armen uitstraalt. (Zie Dortmund, vandaag..)
De rots van Rio niet??quote:Op maandag 9 maart 2009 09:58 schreef dill het volgende:
[..]
Als iemand dat niet heeft, is hij het wel
Maak ik nu aan heel veel illusies een einde?quote:
sinds Kuyt weg is, mis ik wel zo'n type spelert.quote:Op maandag 9 maart 2009 10:38 schreef dill het volgende:
[..]
Maak ik nu aan heel veel illusies een einde?![]()
Voor die vacature is uitstraling vereist. Jammer dat Bahia er zijn beroep van heeft gemaakt zonder ook maar enige vorm van uitstraling op het veld te staan.
Dat is inderdaad onbegrijpelijk, voor dat geld hadden ze nog wel een jonge spits met potentie kunnen halen.quote:Op maandag 9 maart 2009 11:58 schreef Palmboom313 het volgende:
Makaay weg voor 5 miljoenWaarom is hij niet verkocht zeg ...
Makaay wilde zelf niet.quote:Op maandag 9 maart 2009 11:59 schreef thewishmaster het volgende:
[..]
Dat is inderdaad onbegrijpelijk, voor dat geld hadden ze nog wel een jonge spits met potentie kunnen halen.
bij studio ajax zei Sjek (kale knikker) dat er in de winter een bod van 5 miljoen op Makaay was door Monaco alleen wilde Makaay zelf nie.quote:
Dat is zonde voor Feyenoord, want het verschil tussen de Makaay die Ajax in de CL de das omdeed en de huidige Makaay is wel heel erg groot.quote:
die 5 miljoen hadden we goed kunnen gebruiken, maar als hij niet wil houdt het op natuurlijkquote:Op maandag 9 maart 2009 12:03 schreef gitaarsnaar het volgende:
[..]
bij studio ajax zei Sjek (kale knikker) dat er in de winter een bod van 5 miljoen op Makaay was door Monaco alleen wilde Makaay zelf nie.
Pff.. Dit gelul toch altijdquote:Op maandag 9 maart 2009 12:05 schreef Rots het volgende:
Wtf, in de winter een bod van 5 miljoen. Waarom wist niemand hier wat van af? Tyfusmakaay![]()
Beter komt Roma in de zomer nog met zo'n bod.![]()
Volgens mij is'ie voor z'n gezin ook juist terug naar Nederland gekomen?quote:Op maandag 9 maart 2009 12:06 schreef thewishmaster het volgende:
Makaay zal wel geen zin gehad hebben om met zijn gezin weer te verhuizen voor anderhalf seizoen ofzo.
quote:Hofland na hoofdletsel onzeker voor PSV-thuis
Feyenoord moet de komende dagen afwachten of het gebruik kan maken van Kevin Hofland. De geroutineerde verdediger kwam zondag lelijk ten val tegen NAC Breda en hield daaraan volgens RTV Rijnmond een lichte hersenschudding over.
Interim-trainer Leon Vlemmings nam na afloop van de wedstrijd al enige vrees weg door te stellen dat Hofland het goed maakte. Wel maakte de 29-jarige verdediger na afloop de gang naar de neuroloog, die een lichte hersenschudding constateerde.
Hofland en Feyenoord moeten deze week afwachten hoe het herstel verloopt. Het is nog onzeker of de speler over zes dagen in actie komt als PSV in De Kuip de tegenstander is. Tegen NAC trad Kelvin Leerdam op als vervanger van Hofland.
quote:Van den Herik doorbreekt stilzwijgen
Jorien van den Herik is niet te spreken over de berichtgeving van de afgelopen dagen. Feyenoord heeft acuut geld moeten lenen om de salarissen voor dit seizoen nog te kunnen betalen en de miljoenschuld is inmiddels opgelopen tot 21 miljoen euro. De actuele problemen zouden nog voortvloeien uit de periode-Van den Herik (1992-2006), zeggen de huidige beleidsmakers van de club uit Rotterdam-Zuid.
"Sinds de zomer van 2005 zijn we erin geslaagd de schuld van toen te halveren", liet financieel directeur Onno Jacobs eerder deze week optekenen. "Bovendien was de club destijds gefinancierd met risicovolle, kortlopende leningen tegen rentes van soms wel twaalf procent. Nu betalen we gemiddeld zes procent, een marktconforme rente. Er zitten geen lijken meer in de kast. De mega-claim van de belastingdienst ter grootte van 13 miljoen euro, is dankzij de schikking van afgelopen zomer verleden."
Van den Herik is het niet eens met de gedane uitlatingen en bijt van zich af. Dat deed hij zondagavond via een verklaring in het tv-programma Studio Voetbal. Het standpunt van de Sliedrechtenaar is door AD/Sportwereld op papier gezet.
Verklaring
Als verklaring voor de bijzonder zorgelijke financiële omstandigheden bij Feyenoord wordt bij herhaling, doch zeer ten onrechte (waardoor ik mij helaas genoodzaakt voel te reageren), gewezen op de last van de schuldpositie in de jaren 2005/2006 en de soms hoge rente die daarvoor moest worden betaald.
Er wordt, bij de verdediging van het nieuwe beleid na mijn periode, echter voorbij gegaan aan de vermogenspositie zijnde het saldo van schulden en bezittingen. Deze was per 30 juni 2006 positief. Op dat tijdstip stonden er tegenover de schulden dus meer bezittingen.
Uit cijfers door Feyenoord verspreid, werd het seizoen per 30 juni 2006 afgesloten met een netto winst van 3.144.000 miljoen euro. Er was geen sprake van een negatief eigen vermogen. Een sluitende begroting voor het seizoen 2006/2007 had voor een verder financieel herstel moeten zorgen.
De totale balanswaarde van de spelersgroep bedroeg 14 miljoen per 30 juni 2006. Dat is ongeveer het bedrag waarvoor aan het eind van het seizoen 2006/2007 Royston Drenthe werd verkocht.
Hieruit blijkt ook in financieel opzicht het belang om structureel in de jeugdopleiding te investeren. Ook vandaag is dit nog steeds zichtbaar en waardoor – verstandig of onverstandig - kon worden besloten om talentenpools op te zetten.
De door mij midden ’80 jaren verstrekte leningen werden in delen vanaf begin jaren’90 terug betaald en uiteindelijk in 2004/2005 in z’n geheel afgelost. Het rente percentage dat daarbij in die jaren werd gehanteerd bedroeg Euribor plus 2%. Gemiddeld kwam dit neer op een rente percentage van 5%.
Terwijl ik de eerste opzet van de voetbalacademie zelf heb voorgeschoten kon ik de verdere uitbouw daarvan niet meer zelf financieren, ook omdat de eerste leningen (zie hierboven) nog niet waren afgelost. Mijn bedrijf dat de risicovolle financiering in Afrika overnam verkreeg voor de verdere financiering een lening van 9,4%.
Om fiscale redenen – er moet immers altijd een zakelijk belang worden aangetoond omdat dit soort financieringen anders worden aangemerkt als ‘’niet core business’’, waardoor aandeelhouders inkomstenbelasting moeten betalen - werd er bovenop de 9.4% banklening een toeslag berekend. Dit werd bepaald op 2.6% resulterend in een door te berekenen rente van totaal dus: 12%. De toeslag van 2.6% mag dan ook niet als woekerrente worden betiteld.
Trouwens als Feyenoord elders een lening tegen een lager rente percentage had kunnen afsluiten, was dit beslist gedaan.
Niet onbelangrijk: tijdens mijn voorzitterschap is nooit 1 euro rente in rekening gebracht en is er ook geen aflossing aan Feyenoord betaald! Ik wist, als zakenman, dat zich altijd een betere situatie zou aandienen ten bate van Feyenoord. De nieuwe leiders, die toegaven aan de emotie, hebben mij die mogelijkheid ontnomen. In die situatie – er zijn grenzen aan wat er van mij mocht worden verwacht – paste geen liefdadigheid meer. Iets dat onder normale omstandigheden wel zou zijn gebeurd.
Voor de vordering vanwege de door mij voorgeschoten juridische kosten inzake de zg. Fiod affaire wordt thans een rentepercentage berekend gelijk aan de wettelijke rente.
Er wordt thans door Feyenoord aangegeven dat er sprake is van een groot negatief eigen vermogen. Daarnaast is ook de exploitatie verre van sluitend en is er sprake van een negatieve kasstroom.
Dat moet op zich al grote zorgen baren, maar ook de gevolgen van de financiële crisis zullen ook in het voetbal steeds meer merkbaar worden en dus komt het vooral aan op de kwaliteit van de leiding met daarin naast de technische leiding een financieel expert die wel het métier kent, zowel nationaal als internationaal. Leiding die in staat moet zijn om met de nuchterheid van een ondernemer met de beschikbare geldmiddelen maximaal te presteren. In dat kader past geen regeling met de Belastingdienst zonder deze niet eerst aan de Wet te hebben getoetst.
8 maart 2009
Jorien Van den Herik
quote:REACTIE ERIC GUDDE NAAR AANLEIDING VERKLARING JORIEN VAN DEN HERIK
Feyenoords Algemeen Directeur Eric Gudde: ‘Feyenoord heeft geen behoefte punt voor punt in te gaan op zaken die de heer Van den Herik zondagavond via een verklaring naar buiten bracht naar aanleiding van een interview j.l. zaterdag van onze financieel directeur in het AD.
In het bewuste verklarende krantenartikel waarop Van den Herik nu reageert is een volledig kloppend beeld neergezet van de huidige financiële situatie bij Feyenoord, alsmede van de ontwikkeling en ontstaansgeschiedenis van de financiële positie. Alle door ons genoemde cijfers zijn gecontroleerd, vastgesteld en goedgekeurd door een (extern) accountantsbureau.
De timing van zijn kritiek bevreemdt mij. Hij zal er zijn redenen voor hebben om pas nu met zijn verklaring naar buiten te komen, maar wij stellen vast dat Van den Herik reageert op cijfers die inmiddels meer dan een half jaar geleden al naar buiten zijn gebracht via het jaarverslag. Een verslag dat overigens voor het eerst in de geschiedenis van de club als brochure werd uitgegeven in het kader van de door de huidige directie nagestreefde openheid en transparantie.
Het streven van de huidige directie naar de supporters en de media toe open te zijn, was ook jongstleden zaterdag de reden voor de nadere uitleg (in het AD) over de huidige financiële situatie en hoe het zo ver is gekomen. Bewust, om niemand onnodig te beschadigen, is in dat artikel slechts cijfermatig teruggekeken zonder dat Feyenoord daarbij namen noemde of schuldigen aan wees. Noch van trainers, noch van stafleden of toenmalige bestuurders.
Feyenoord gaat over tot de orde van de dag. Dit betekent voor de clubleiding hard werken aan het verder gezond maken van de club en voor het elftal een goed vervolg geven aan het sportieve succes van afgelopen zondag. Om de kans hierop zo groot mogelijk te laten zijn, is de club gebaat bij rust.’
Rotterdam, 9-3-2009
quote:Op maandag 9 maart 2009 12:05 schreef Rots het volgende:
Wtf, in de winter een bod van 5 miljoen. Waarom wist niemand hier wat van af? Tyfusmakaay![]()
Beter komt Roma in de zomer nog met zo'n bod.![]()
quote:Op maandag 19 januari 2009 12:35 schreef dill het volgende:
Makaay kon 2 maanden geleden gewoon vertrekken maar is ondanks al het gezeik toch gebleven.
Past niet in het rijtje Bosvelt Gyan etc..quote:
meer in het rijtje Gibbs, Leonard, etc.quote:Op maandag 9 maart 2009 13:36 schreef Thunder0x het volgende:
[..]
Past niet in het rijtje Bosvelt Gyan etc..
dan is er aardig wat veranderd sinds ik geen wedstrijden meer ziequote:Maar! ik vind bahia ook best goed spelen, je wilt als spits echt niet tegen die gast voetballen, zit zwaar irritant er kort op en maakt steeds irritantje overtredingen. Word je echt gek van als spits
quote:Op maandag 9 maart 2009 13:42 schreef TJDoornbos het volgende:
Tomasson en Wijnaldum zijn de ware helden!
quote:Rotterdam de Tofste
je one-liners zijn van hoog niveau, TJquote:Mario Been is de redder van Zuid
Ik wist er in ieder geval niet van af, dill.quote:
jemig jij moet wat te zeiken over mij hebben héquote:Op maandag 9 maart 2009 13:44 schreef Ruud het volgende:
[..]
[..]
[..]
je one-liners zijn van hoog niveau, TJ
Happel en consorten zouden dat wel gezegd hebben.quote:Op maandag 9 maart 2009 13:46 schreef Rots het volgende:
[..]
Ik wist er in ieder geval niet van af, dill.
Maargoed, ik had er geen traan om gelaten als Makaay voor 5 miljoen weg was gegaan, en we een talentje hadden aangetrokken. Dus het is bullshit dat iedereen hier dan zou zeggen oh Makaay die rat verlaat een zinkend schip blabla.
Je vergeet je uitroepteken.quote:Op maandag 9 maart 2009 13:50 schreef TJDoornbos het volgende:
[..]
jemig jij moet wat te zeiken over mij hebben hé
geef ik een compliment, is het weer niet goed...quote:Op maandag 9 maart 2009 13:50 schreef TJDoornbos het volgende:
[..]
jemig jij moet wat te zeiken over mij hebben hé
quote:Volgens zaakwaarnemer Rob Jansen is het niet waar dat AS Monaco tijdens de afgelopen winterstop een bod op Roy Makaay (foto) heeft gedaan. Tegenover ELF Voetbal stelt Jansen: ‘Absolute onzin, volledig uit de lucht gegrepen. Er heeft zich gedurende de afgelopen winterstop geen enkele club voor Makaay gemeld.’
Zondagavond kwam Hugo Borst tijdens Studio Voetbal met het nieuws dat de Franse club vier miljoen euro zou hebben geboden voor de aanvalsleider van Feyenoord. Volgens de columnist en anaylitcus had Makaay echter geen zin meer in een buitenlands avontuur.
Jansen kan die laatste opmerking van Borst wel beamen. ‘Ook komende zomer hoeft niemand zich in Rotterdam te melden voor Makaay. Hij wil gewoon bij Feyenoord blijven.’ (LvS)
Joeppie.quote:Op maandag 9 maart 2009 14:39 schreef gitaarsnaar het volgende:
http://www.sportweek.nl/v(...)y_uit_lucht_gegrepen
[..]
quote:Lurling niet rouwig om rampseizoen Feyenoord
Geschreven op 2009-03-09 om 14:42 | Aantal keer bekeken: 1539 | Aantal reacties: 31 | Bron: FCUpdate
Het komt niet meer goed tussen Feyenoord en Anthony Lurling. Sinds zijn mislukte avontuur in de Kuip wordt de aanvaller steevast uitgefloten door het Rotterdamse legioen en ook Lurlings liefde voor Feyenoord is volledig bekoeld. Hij vond het dan ook extra jammer, dat hij zondag tegen Feyenoord in de laatste minuut een enorme kans op de gelijkmaker liet liggen. Zijn volley zeilde net voorlangs.
"Tja, ik raakte 'm prima. Dat die bal dan naast gaat, is voor mij extra balen. Ik verlies liever van FC Den Bosch of van SC Heerenveen dan van deze tegenstander", zegt Lurling in BN/ De Stem. De aanvaller maakt er geen geheim van dat hij Feyenoord, dat een rampseizoen doormaakte, weinig goeds gunt. "Ik ben er niet rouwig om dat ze zo slecht presteren. Des te zuurder is het om onnodig van ze te verliezen. In de eerste helft speelden we heel agressief, gaven we nauwelijks iets weg. Na rust konden we dat niet meer brengen. Hoe zoiets kan, is moeilijk aan te geven."
Door de zege van Feyenoord is het verschil tussen beide teams op de ranglijst geslonken tot acht punten. NAC Breda staat zevende, Feyenoord tiende.
echt serieus als ik 1 van de 13 spelers in het veld was gisteren had ik hem zijn enkel gebroken!quote:
En dan zou ik juichend zijn opgesprongen. Met z'n schijnheilige janksmoel.quote:Op maandag 9 maart 2009 16:10 schreef TJDoornbos het volgende:
[..]
echt serieus als ik 1 van de 13 spelers in het veld was gisteren had ik hem zijn enkel gebroken!
ja wasquote:Op maandag 9 maart 2009 16:35 schreef DatMeenJeNiet het volgende:
Lurling was toch wel een Feyenoorder ofniet?
Net zo min als Harry de griek......... Dat had hij met die aktie tegen Kalou in friesland al verneuktquote:Op maandag 9 maart 2009 16:35 schreef DatMeenJeNiet het volgende:
Lurling was toch wel een Feyenoorder ofniet?
Je raakte um, gelukkig, niet prima, anders had het wel een doelpunt geweest Lulring!quote:"Tja, ik raakte 'm prima.
Hij heeft het shirt mogen dragen, maar is het nooit geweest!!quote:Op maandag 9 maart 2009 16:35 schreef DatMeenJeNiet het volgende:
Lurling was toch wel een Feyenoorder ofniet?
Volendam thuisquote:Op maandag 9 maart 2009 16:54 schreef Pizzakoppo het volgende:
Goede aankoop die Tomasson, hoeveel punten heeft ie al gewonnen voor Feyenoord, 3 of 4?
geen idee, maar met 61 goals doet ie het toch aardig bij onsquote:Op maandag 9 maart 2009 16:54 schreef Pizzakoppo het volgende:
Goede aankoop die Tomasson, hoeveel punten heeft ie al gewonnen voor Feyenoord, 3 of 4?
Hij heeft net zo veel goals gemaakt als Cvitanich, alleen hij kostte een stuk minder en had er minder wedstrijden voor nodig.quote:Op maandag 9 maart 2009 16:54 schreef Pizzakoppo het volgende:
Goede aankoop die Tomasson, hoeveel punten heeft ie al gewonnen voor Feyenoord, 3 of 4?
Ik zou willen dat wij die topper Sulejmani hadden.quote:Op maandag 9 maart 2009 17:04 schreef heiden6 het volgende:
[..]
Hij heeft net zo veel goals gemaakt als Cvitanich, alleen hij kostte een stuk minder en had er minder wedstrijden voor nodig.
quote:Op maandag 9 maart 2009 17:02 schreef Ruud het volgende:
[..]
geen idee, maar met 61 goals doet ie het toch aardig bij ons
Scoorde twee keer tegen de joden, dan ben je in principe al binnen voor de rest van het seizoen....quote:Op maandag 9 maart 2009 16:54 schreef Pizzakoppo het volgende:
Goede aankoop die Tomasson, hoeveel punten heeft ie al gewonnen voor Feyenoord, 3 of 4?
Juweeltjes.quote:
Je moet me wel hebben de laatste tijd, zit je wat dwars?quote:Op maandag 9 maart 2009 13:52 schreef TC03 het volgende:
[..]
Happel en consorten zouden dat wel gezegd hebben.
Ik twijfelde al tussen Fer en Nieveld, allebei zo'n aparte neus.quote:
omdat hij van mening is dat je bij de capuchon dragende iq en hersenloze supporters hoort misschien, anders zou ik het ook niet wetenquote:Op maandag 9 maart 2009 18:00 schreef Happel het volgende:
[..]
Je moet me wel hebben de laatste tijd, zit je wat dwars?
5 t/m 8 is maar play offs dus wel hopen dat Beker finale Twente - Herenveen wordt. Dan is 9 ook nog genoeg wat al een stuk makkelijker is.quote:Op maandag 9 maart 2009 18:29 schreef Rots het volgende:
Nieveld is die rechter op de foto. Fer naast Wijnaldum, wat een schatjes toch ook.![]()
Wel vreemd Schiedammert dat je de "play-offs" een sprookje noemt terwijl we er maar 5 punten vanaf staan. Denk dat we vooral op Utrecht moeten letten, die krijgen nog een zwaar programma en staan maar 7 punten voor op ons.
Utrecht
15 mrt '09, 14:30 FC Utrecht AZ
22 mrt '09, 14:30 FC Volendam FC Utrecht
4 apr '09, 18:45 FC Utrecht FC Groningen
11 apr '09, 19:45 PSV FC Utrecht
19 apr '09, 14:30 FC Utrecht SC Heerenveen
26 apr '09, 14:30 Vitesse FC Utrecht
3 mei '09, 14:30 FC Utrecht Feyenoord
10 mei '09, 14:30 Heracles Almelo FC Utrecht
Ze halen tot ons max. 6 punten zou je zeggen, maarja dat is het beste scenario.
Heeft NAC ook nog een lastig programma? Dat verschil is ook niet echt groot. Utrecht kunnen we nog wel voorbij gaan denk ik.quote:Op maandag 9 maart 2009 18:35 schreef Rots het volgende:
Tja, die bekerfinale verwacht ik eigenlijk wel. Maar je weet het nooit natuurlijk.. Utrecht en NEC moeten we allebei voorbij kunnen als ze in deze vorm blijven. En wij natuurlijk de stijgende lijn voortzetten, het liefst al tegen PSV.
Nou ik denk dat Ajax en PSV niet in de Play-ofs komen. Bekerfinale Twente - Herenveen. Dan is 6-9 play offs. Enige team die dan lastig zal zijn is Groningen.quote:Op maandag 9 maart 2009 18:35 schreef DonRaja het volgende:
5t/m8? zul je zien dat we het met veel pijn en moeite alsnog halen en dan klop krijgen van groningen/psv/ajax vul maar een playoff drama-tegenstander in...
voor alle duidelijkheid, de plee offs halen noem ik een sprookje, niet de plee offs zelf hequote:Op maandag 9 maart 2009 18:29 schreef Rots het volgende:
Nieveld is die rechter op de foto. Fer naast Wijnaldum, wat een schatjes toch ook.![]()
Wel vreemd Schiedammert dat je de "play-offs" een sprookje noemt terwijl we er maar 5 punten vanaf staan. Denk dat we vooral op Utrecht moeten letten hopen, die krijgen nog een zwaar programma en staan maar 7 punten voor op ons.
Utrecht
15 mrt '09, 14:30 FC Utrecht AZ
22 mrt '09, 14:30 FC Volendam FC Utrecht
4 apr '09, 18:45 FC Utrecht FC Groningen
11 apr '09, 19:45 PSV FC Utrecht
19 apr '09, 14:30 FC Utrecht SC Heerenveen
26 apr '09, 14:30 Vitesse FC Utrecht
3 mei '09, 14:30 FC Utrecht Feyenoord
10 mei '09, 14:30 Heracles Almelo FC Utrecht
Ze halen tot ons max. 6 punten zou je zeggen, maarja dat is het beste scenario.
Volendam uit is echt zo'n wedstrijd die je kan verliezen. Kunstgras, ze zijn zelf lekker bezig en met de 5-0 thuis in het achterhoofd zie ik ze Volendam nog wel onderschatten ook, zelfs als je dik klop krijgt in Alkmaar.quote:Op maandag 9 maart 2009 19:01 schreef Schiedammert het volgende:
[..]
voor alle duidelijkheid, de plee offs halen noem ik een sprookje, niet de plee offs zelf he![]()
gelukkig is ons programma ook niet zo zwaar he![]()
psv thuis
az uit
volendam uit
heracles thuis
twente thuis
ado uit
utrecht uit
roda thuis
als het ff tegenzit halen wij tot utrecht ook maar 6 punten
van psv, az en twente ga je naar mijn inzien van verliezen, dan blijven tot utrecht volendam, heracles en ado de ploegen waar je van zou kunnen winnen, maar wat je niet zomaar doet, zeker niet dit seizoen
Die conclusie trok ik ook uit zijn posts, ja. Jammer.quote:Op maandag 9 maart 2009 18:22 schreef Schiedammert het volgende:
[..]
omdat hij van mening is dat je bij de capuchon dragende iq en hersenloze supporters hoort misschien, anders zou ik het ook niet weten
Rechter is Leerdam (maar Leerdam gelukkig geen rechterquote:Op maandag 9 maart 2009 18:29 schreef Rots het volgende:
Nieveld is die rechter op de foto. Fer naast Wijnaldum, wat een schatjes toch ook.![]()
Wel vreemd Schiedammert dat je de "play-offs" een sprookje noemt terwijl we er maar 5 punten vanaf staan. Denk dat we vooral op Utrecht moeten letten hopen, die krijgen nog een zwaar programma en staan maar 7 punten voor op ons.
Utrecht
15 mrt '09, 14:30 FC Utrecht AZ
22 mrt '09, 14:30 FC Volendam FC Utrecht
4 apr '09, 18:45 FC Utrecht FC Groningen
11 apr '09, 19:45 PSV FC Utrecht
19 apr '09, 14:30 FC Utrecht SC Heerenveen
26 apr '09, 14:30 Vitesse FC Utrecht
3 mei '09, 14:30 FC Utrecht Feyenoord
10 mei '09, 14:30 Heracles Almelo FC Utrecht
Ze halen tot ons max. 6 punten zou je zeggen, maarja dat is het beste scenario.
Stond hier gisteren ook, maar toen was je waarschijnlijk te dronken.quote:Op maandag 9 maart 2009 19:19 schreef Dirk-Kuijt het volgende:
Op verschillende sites lees ik dat HSV El Ahmadi van de zomer over wilt nemen.
Pff die Kale, gebruikt de huidige situatie mooi om z'n eigen falen te verbloemen. Mensen vergeten snel, te snel. Nu hoor je overal weer Jorien dit, Jorien dat. Die Derksen vooropquote:Op maandag 9 maart 2009 19:10 schreef Happel het volgende:
[..]
Die conclusie trok ik ook uit zijn posts, ja. Jammer.
Dat verhaal van die kale was ook weer een mooi staaltje van hoe veeg ik mijn straatje schoon. Hij vergeet voor het gemak dat we destijds onder curatele stonden.
quote:Op maandag 9 maart 2009 17:05 schreef Crane het volgende:
[..]
Ik zou willen dat wij die topper Sulejmani hadden.Die 16 miljoen is geen geld voor zo'n geweldige en rendabele speler.
Nou bieden ze 15 miljoen dan zou ik er toch heel hard over nadenken. Ik zou hem eigenlijk gewoon verkopen. Ook al krijgen we 30-60 miljoen. Kan dit mooi gebruikt worden om de schuld af te lossen.quote:Op maandag 9 maart 2009 19:23 schreef Happel het volgende:
[..]
Stond hier gisteren ook, maar toen was je waarschijnlijk te dronken.![]()
Feijenoord moet proberen hem te houden. Zou zonde zijn om nu al weg te doen.
Lijkt mij welquote:Op maandag 9 maart 2009 19:31 schreef LitmanenAFCA het volgende:
15 miljoen voor El Ahmadi lijkt me niet dat HSV dit gaat betalen.
Zoals hij gisteren speelde in ieder geval niet. Legt op het moment teveel risico in zijn spel en lijd veel balverlies.quote:
Als ze hem willen kopen mag ik aannemen dat ze dat wel moeten betalen. Het is nogal kort door de bocht hem puur op dit seizoen te beoordelen terwijl iedereen heeft gezien wat hij kan. Niet alleen bij Twente maar ook bij vlagen dit seizoen.quote:Op maandag 9 maart 2009 19:39 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
Nou waarom, omdat hij zo'n denderend seizoen speelt zeker.
Ik denk dat als je 10 miljoen kan krijgen voor El Ahmadi moet je hem gewoon heel snel verkopen. Feyenoord heeft belangrijkere posities om te verbeteren.quote:Op maandag 9 maart 2009 19:50 schreef Juk het volgende:
[..]
Als ze hem willen kopen mag ik aannemen dat ze dat wel moeten betalen. Het is nogal kort door de bocht hem puur op dit seizoen te beoordelen terwijl iedereen heeft gezien wat hij kan. Niet alleen bij Twente maar ook bij vlagen dit seizoen.
Hij is pas 23, hem nu verkopen met een marginale winst lijkt me niet verstandig. Ik denk dat hij een belangrijke speler kan worden de komende jaren.
Mee eens, dat is niet alleen een zeer hoog rendement, maar ook gewoon een prima bedrag.quote:Op maandag 9 maart 2009 19:52 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
Ik denk dat als je 10 miljoen kan krijgen voor El Ahmadi moet je hem gewoon heel snel verkopen. Feyenoord heeft belangrijkere posities om te verbeteren.
die derksen verdedigd die kale al jaren, hij moet gewoon lekker zijn muil houden en die kale moet gewoon lekker wegblijvenquote:Op maandag 9 maart 2009 19:23 schreef Staanplaats het volgende:
[..]
Pff die Kale, gebruikt de huidige situatie mooi om z'n eigen falen te verbloemen. Mensen vergeten snel, te snel. Nu hoor je overal weer Jorien dit, Jorien dat. Die Derksen voorop
Jorien is nog altijd de kiem van deze hele tyfuszooi.
Zijn contract hoeft van mij niet verlengd te worden.quote:Lucius hoorde nog niets van Feyenoord
Theo Lucius heeft nog geen duidelijkheid over zijn toekomst bij Feyenoord. De verdediger is in het bezit van een aflopend contract, maar over een nieuwe verbintenis is nog altijd niet gesproken.
Feyenoord heeft in het contract van Lucius wel een optie genomen om het contract met één jaar te verlengen. "We hebben nog geen afspraak gemaakt om over mijn toekomst te praten", zegt Lucius in Sportweek. "De bal ligt nu bij Feyenoord. Voor mij is het vooral afwachten op dit moment."
Mochten de Rotterdammers besluiten het contract van de Brabander niet te verlengen, dan is hij niet van plan de voetballerij vaarwel te zeggen. "Ik houd alle opties open. Ik ben pas 32 en kan nog zeker drie jaar mee."
die drie jaar die hij nog meekan (vooral volgens zichzelf denk ik) mag hij lekker ergens anders gaan voetballen jaquote:Op maandag 9 maart 2009 20:01 schreef Palmboom313 het volgende:
[..]
Zijn contract hoeft van mij niet verlengd te worden.
FC Den Boschquote:Op maandag 9 maart 2009 20:06 schreef Schiedammert het volgende:
die drie jaar die hij nog meekan (vooral volgens zichzelf denk ik) mag hij lekker ergens anders gaan voetballen ja
Dus tekent ie volgende maand bij.quote:Op maandag 9 maart 2009 20:28 schreef heiden6 het volgende:
Het contract van Lucius verlengen zou getuigen van een totaal gebrek aan ambitie.
Vraag is natuurlijk wel wie ze er voor terug gaan halen. Als daar al sprake van zou zijn. Net als vorig jaar is het namelijk niet mogelijk iedereen weg te doen. Er is namelijk geen geld om even vier a vijf versterkingen te halen.quote:Op maandag 9 maart 2009 20:28 schreef heiden6 het volgende:
Het contract van Lucius verlengen zou getuigen van een totaal gebrek aan ambitie.
quote:Op maandag 9 maart 2009 20:59 schreef Happel het volgende:
[..]
Vraag is natuurlijk wel wie ze er voor terug gaan halen. Als daar al sprake van zou zijn. Net als vorig jaar is het namelijk niet mogelijk iedereen weg te doen. Er is namelijk geen geld om even vier a vijf versterkingen te halen.
quote:Biseswar voetbalt het liefst in De Kuip
Diego Biseswar heeft nog altijd geen besluit genomen over zijn toekomst bij Feyenoord. De aanvaller kan zijn aflopende contract verlengen, maar wil zijn opties openhouden. Deze maand zal Biseswar echter de knoop doorhakken, verwacht zijn zaakwaarnemer Jeroen Hoogewerf in Sportweek. Volgens Hoogewerf is de kans aanwezig dat Biseswar in Rotterdam-Zuid blijft. "Diego moet eerst beslissen of hij weg wil bij Feyenoord. Hij heeft niet het idee dat hij daar is uitgeleerd. Hij wil voetballen, het liefst in De Kuip. Feyenoord is nog steeds prioriteit nummer één voor hem."
Dit seizoen is de amsterdammers een van de smaakmakers bij Feyenoord. Dit leverde hem al de nodige interesse van clubs ook. Psv en Fc Twente zochten onder andere al contact met Biseswar. Hoogewerf rekent er niet op dat Nederlandse clubs een kans maken. "Laat ik het zo zeggen: Diego gaat niet zo snel naar een andere club in Nederland."
Volgens Hoogewerf wacht Biseswar met het tekenen van een nieuw contract, omdat hij onzeker is over zijn speelkansen bij Feyenoord, volgend seizoen. "Diego twijfelt niet aan de trainer en de club, maar wél aan zijn eigen positie. Als-ie de garantie heeft dat hij aan spelen blijft toekomen, tekent hij vandaag nog. Maar garanties krijg je nou eenmaal niet in het voetbal."
Er is toch nog helemaal niet bekend of de investeerders daadwerkelijk van plan zijn iets te investeren in Feijenoord? Ze hebben nu, voor zover ik weet, een gesprek gehad met de club. Daar zal vast interessante informatie uit voortgekomen zijn. Verder is er nog geen sprake van een investering in de club.quote:Op maandag 9 maart 2009 21:01 schreef Palmboom313 het volgende:
[..]
Die 30 miljoen dan. Of is dat geld er in de zomerstop nog niet
Ergens lijkt het me wel dat als ze het willen doen, ze het nu moeten doen. Anders ben je gewoon weer een seizoen aan het verklotenquote:Op maandag 9 maart 2009 21:03 schreef Happel het volgende:
[..]
Er is toch nog helemaal niet bekend of de investeerders daadwerkelijk van plan zijn iets te investeren in Feijenoord? Ze hebben nu, voor zover ik weet, een gesprek gehad met de club. Daar zal vast interessante informatie uit voortgekomen zijn. Verder is er nog geen sprake van een investering in de club.
Denk dat het ook nog wel een tijdje op zich laat wachten, als het sowieso al gaat gebeuren. Heb er eerlijk gezegd niet zo een vertrouwen in dat het goed komt.
dat komt gewoon rond hoor, gegarandeerdquote:Op maandag 9 maart 2009 21:03 schreef Happel het volgende:
[..]
Er is toch nog helemaal niet bekend of de investeerders daadwerkelijk van plan zijn iets te investeren in Feijenoord? Ze hebben nu, voor zover ik weet, een gesprek gehad met de club. Daar zal vast interessante informatie uit voortgekomen zijn. Verder is er nog geen sprake van een investering in de club.
Denk dat het ook nog wel een tijdje op zich laat wachten, als het sowieso al gaat gebeuren. Heb er eerlijk gezegd niet zo een vertrouwen in dat het goed komt.
Het zal wel de pessimist in mij zijn, die verwacht dat het niet rond komt. Maar het is inderdaad wat Ursel zegt. Als ze het willen, dan moet het nu.quote:Op maandag 9 maart 2009 21:23 schreef Schiedammert het volgende:
[..]
dat komt gewoon rond hoor, gegarandeerd
quote:Rode cijfers dreigen voor De Kuip
ROTTERDAM - Stadion Feijenoord dreigt in de rode cijfers te raken. Het gebrek aan concerten en de slechte prestaties van Feyenoord veroorzaken een forse financiële tegenvaller, zegt stadiondirecteur Jan van Merwijk.
afbeelding vergroten De Rotterdamse Kuip.
Gisteren liet de band U2 weten later dit jaar in de Amsterdam Arena op te treden, en niet in De Kuip. Daarmee is de laatste optie uit de concertagenda voor 2009 geschrapt. Eerder viel een gepland dancefestival al af vanwege vergunningsproblemen en zagen onder meer Bløf en Frans Bauer af van een Kuipconcert. ,,Organisatoren houden de hand op de knip in deze economische crisis,’’ zegt Van Merwijk.
Ook de prestaties van vaste bespeler Feyenoord zorgen voor een tegenvaller. De club werd in een vroeg stadium uitgeschakeld in het bekertoernooi en de UEFA Cup. Dat betekent minder wedstrijden en dus minder inkomsten voor het stadion. Van Merwijk: ,,De sportieve crisis helpt inderdaad ook niet mee. Hopelijk haalt Feyenoord nog de play-offs, zodat er deze zomer nog wat extra wedstrijden zijn.’’
De exacte omvang van het verlies staat nog niet vast. Maar dat er een slechte periode aanbreekt voor het uit 1937 stammende stadion, staat vast. Van Merwijk: ,,Afgelopen jaren maakten we winst. We kunnen het verlies wel opvangen, maar het moet niet elk jaar zo gaan.’’
Het stadion profileerde zich de laatste jaren juist weer als concertlocatie. Dat bleef niet onopgemerkt. Het management van U2 ging zelfs naar de Kuip om de mogelijkheden te bekijken, maar koos uiteindelijk toch voor de Arena. Van Merwijk: ,,De band had een optie, maar die werd later ingetrokken.
In de Arena kan zo’n band vijfduizend kaarten meer verkopen. Met het nieuwe stadion draaien we dat om. Dan kunnen wij meer tickets kwijt.’’ De nieuwe Kuip moet in 2017 af zijn.
Nou ik denk eerder dat vrij snel rond komt, duidelijkheid zou erg handig zijn voor Been en Beenhakker. Anders moeten ze spelers gaan contracteren die een maand later al overbodig zijn omdat er dan ineens geld is.quote:Op maandag 9 maart 2009 21:03 schreef Happel het volgende:
[..]
Denk dat het ook nog wel een tijdje op zich laat wachten, als het sowieso al gaat gebeuren.
Waar komt dat bericht vandaan? De nieuwe Kuip moet toch in 2016 af zijn?quote:Op maandag 9 maart 2009 21:29 schreef Happel het volgende:
[..]
Het zal wel de pessimist in mij zijn, die verwacht dat het niet rond komt. Maar het is inderdaad wat Ursel zegt. Als ze het willen, dan moet het nu.
[..]
het moet eens afgelopen zijn met jou en je pessimismequote:Op maandag 9 maart 2009 21:29 schreef Happel het volgende:
[..]
Het zal wel de pessimist in mij zijn, die verwacht dat het niet rond komt.
Gebeurd niet.quote:Op maandag 9 maart 2009 21:54 schreef Schiedammert het volgende:
[..]
het moet eens afgelopen zijn met jou en je pessimisme
AD.quote:Op maandag 9 maart 2009 21:38 schreef Dirk-Kuijt het volgende:
[..]
Waar komt dat bericht vandaan? De nieuwe Kuip moet toch in 2016 af zijn?
Interessant, ben benieuwd.quote:Op maandag 9 maart 2009 22:05 schreef Cyberia18 het volgende:
Weet niet of het hier al gepost is maar morgen komt het AD met een opmerkelijke uitkomst van het onderzoek naar de cijfers onder Jorien Van den Herik. Het AD heeft de cijfers van dat jaar bij de Kamer van Koophandel vandaag opgevraagd en hieruit blijkt dat deze behoorlijk afwijken van de gegeven cijfers door Jorien.
Bron: Sport 1 United/Chris Nijnatten
Zal niet echt een vernieuwend artikel worden.quote:Op maandag 9 maart 2009 22:05 schreef Cyberia18 het volgende:
Weet niet of het hier al gepost is maar morgen komt het AD met een opmerkelijke uitkomst van het onderzoek naar de cijfers onder Jorien Van den Herik. Het AD heeft de cijfers van dat jaar bij de Kamer van Koophandel vandaag opgevraagd en hieruit blijkt dat deze behoorlijk afwijken van de gegeven cijfers door Jorien.
Bron: Sport 1 United/Chris Nijnatten
Nee, maar het zou definitief een vrijbrief kunnen zijn om die kale voor altijd uit de buurt van de Kuip te slaan.quote:Op maandag 9 maart 2009 22:08 schreef Happel het volgende:
[..]
Zal niet echt een vernieuwend artikel worden.
zondagquote:Op maandag 9 maart 2009 21:58 schreef Happel het volgende:
[..]
Gebeurd niet.
Wanneer gaan we trouwens weer bier drinken?
eindelijk zeg je eens wat zinnigsquote:Op maandag 9 maart 2009 22:08 schreef Crane het volgende:
[..]
Nee, maar het zou definitief een vrijbrief kunnen zijn om die kale voor altijd uit de buurt van de Kuip te slaan.
ik nietquote:Op maandag 9 maart 2009 22:18 schreef Sloggi het volgende:
Ben benieuwd wie nu de waarheid spreekt in de kwestie. Gek genoeg heb ik eerlijk gezegd meer vertrouwen in VD Herik.
Hugo Borst had afgelopen vrijdag nog een aantal van de investeerders gesrken en volgens hem komt het goed, waar ja, wat zijn zijn woorden waard.quote:Op maandag 9 maart 2009 21:03 schreef Happel het volgende:
[..]
Er is toch nog helemaal niet bekend of de investeerders daadwerkelijk van plan zijn iets te investeren in Feijenoord? Ze hebben nu, voor zover ik weet, een gesprek gehad met de club. Daar zal vast interessante informatie uit voortgekomen zijn. Verder is er nog geen sprake van een investering in de club.
Denk dat het ook nog wel een tijdje op zich laat wachten, als het sowieso al gaat gebeuren. Heb er eerlijk gezegd niet zo een vertrouwen in dat het goed komt.
Zeker, hij heeft de club ook van de ondergang gered, waar ik hem dankbaar voor ben, maar hij heeft de club ook achter gelaten met een schuld van 35 miljoen!quote:Op maandag 9 maart 2009 22:44 schreef Dirk-Kuijt het volgende:
[..]
Een echte leider! Man met charisma.
Drank maakt meer kapot........................quote:Op maandag 9 maart 2009 22:46 schreef Happel het volgende:
[..]
Let niet op hem, heeft een klap van de molen gehad.
quote:Cijferstrijd Van den Herik en Feyenoord
Door SJOERD MOSSOU
ROTTERDAM - Jorien van den Herik was zondagavond opeens terug in de schijnwerpers. In Studio Voetbal gaf de oud-voorzitter van Feyenoord een verklaring af, waarin hij de confrontatie zocht met de huidige directie van de Rotterdamse club.
Die clubleiding schilderde de financiële gevolgen van zijn bewind op onjuiste wijze af, zo betoogt Van den Herik.
De vraag wie gelijk heeft in die discussie, lijkt op het eerste oog niet zo moeilijk na te gaan. De officiële jaarcijfers van Van den Heriks laatste seizoen 2005-06 zijn eenvoudig terug te vinden. Ga naar de website van de Kamer van Koophandel, zoek op ‘Feyenoord Rotterdam’ en print tegen een kleine betaling de gegevens uit die je nodig hebt.
Van de afgelopen jaren zijn die jaarcijfers ook via de officiële website van Feyenoord simpel terug te vinden. Gratis. Ze zijn openbaar voor wie ze maar wil lezen.
Afgelopen week moest de huidige directie van Feyenoord diep door het stof, gezien het pijnlijke begrotingstekort (zo’n drie miljoen euro) en de tot 21 miljoen euro gegroeide schuld. Financieel directeur Onno Jacobs gaf zaterdag openheid van zaken in deze krant, door te stellen dat Feyenoord als gevolg van een sportief rampseizoen ‘een kleinere broek’ aan moet. ,,Dit zijn pijnlijke cijfers,’’ aldus Jacobs.
Zijn aansluitende boodschap luidde, kort samengevat: Feyenoord heeft acute problemen, maar zo erg als een paar jaar geleden is het niet. Destijds, kort voor Van den Heriks vertrek in december 2006, kampte Feyenoord met een rentedragende schuld van 35,3 miljoen euro. ,,Bovendien was de club destijds gefinancierd met risicovolle, kortlopende leningen tegen rentes van soms wel twaalf procent,’’ zei Jacobs.
Dat interview verleidde Van den Herik zondag tot een reactie. De oud-voorzitter begon zijn statement door te wijzen op de vermogenspositie van Feyenoord destijds, medio 2006. ,,Er wordt bij de verdediging van het nieuwe beleid () voorbij gegaan aan de vermogenspositie, zijnde het saldo van schulden en bezittingen,’’ stelt Van den Herik. ,,Deze was per 30 juni 2006 positief.’’
Curieus is dat het tegenovergestelde blijkt uit de jaarcijfers 2005-06, zoals gedeponeerd bij de Kamer van Koophandel. Daarin staat letterlijk: ,,Het eigen vermogen is verbeterd van 2,9 miljoen euro negatief per 30 juni 2005 tot 0,6 miljoen euro negatief per 30 juni 2006.’’ Met andere woorden: Feyenoord kampte in juni 2006 nog wel degelijk met een negatief eigen vermogen.
Daarnaast komt ook de zondag door Van den Herik genoemde netto winst niet overeen met de officiële jaarcijfers. De oud-voorzitter stelt dat het seizoen per 30 juni 2006 werd afgesloten met ‘een netto winst van 3.144.000 euro’. In de gedeponeerde cijfers blijkt die lager: 2.330.000 euro. Een verschil van zo’n 800.000 euro.
Even verderop zegt Van den Herik in zijn statement: ,,De totale balanswaarde van de spelersgroep bedroeg 14 miljoen per 30 juni 2006.’’ Ook dat klopt volgens de jaarcijfers niet. De selectie van destijds stond voor 7,89 miljoen in de boeken, bijna de helft minder. Deze boekwaarde is niet te verwarren met de - in de regel fictieve - marktwaarde van een spelersgroep. De boekwaarde wordt bepaald aan de hand van betaalde transferbedragen en de loopduur van de diverse contracten.
Grote vraag blijft hoe dit kan. Is de oud-voorzitter simpelweg slordig geweest met zijn verklaring, al dan niet gestuurd door emotie? Goochelt Van den Herik bewust met cijfers om beter voor de dag te komen? Of is hier gewoonweg sprake van een verschil in interpretatie?
Van den Herik antwoordt in een eerste reactie, via e-mail: ,,Bij de in de verklaring genoemde bedragen heb ik mij gebaseerd op de interne financiële gegevens die aan de Raad van Commissarissen werden verstrekt ten behoeve van de vaststelling van de jaarrekening. Het is mij niet bekend op welke wijze en door wie uiteindelijk in 2007 de jaarrekening werd vastgesteld. Ik was toen al lang uit beeld. Ook mijn handtekening staat niet onder het jaarverslag.’’
Van den Herik zegt zich daarmee te beroepen op de cijfers die hij tijdens zijn bewind onder ogen heeft gekregen. ,,Ook in het concept accountantsverslag van Pricewaterhouse Coopers Nederland,’’ schrijft Van den Herik, ,,wordt gesproken over een netto winst na belasting van 3.144.000 euro en een eigen vermogen per 30 juni 2006 van positief 240.000 euro.’’
Bij de presentatie van de uiteindelijke jaarcijfers, in januari 2007, was de voorzitter vertrokken. ,,De mogelijke verschuivingen in zowel de balans en/of de verlies- en winstrekening hebben echter niet meer onder mijn verantwoordelijkheid plaatsgevonden,’’ aldus Van den Herik. ,,Hetgeen derhalve ook geldt voor de uiteindelijke vaststelling van de jaarrekening.’’
Onbeantwoord blijft de vraag hoe dergelijke verschillen hebben kunnen ontstaan. Immers: Van den Herik was tijdens het boekjaar 2005-06 in functie als president-commissaris. De jaarcijfers vormen slechts een formele weergave van de financiële huishouding in die betreffende periode, getoetst door een accountant.
Van den Herik: ,,Zoals ik u geprobeerd heb uit te leggen is dat voor mij onmogelijk te beantwoorden. Het komt regelmatig voor dat er om moverende redenen wijzigingen worden aangebracht ten behoeve van de bij de Kamer van Koophandel te deponeren jaarcijfers. Ik heb aan de bespreking van de jaarcijfers niet deelgenomen en weet ook niet de redenen voor de aangebrachte wijzigingen. Ik heb mij gebaseerd op in mijn bezit zijnde gegevens. Zoals ook voor alle andere zaken, kan ik niet verantwoordelijk worden gehouden voor besluiten van derden en wijzigingen die na mijn vertrek hebben plaatsgevonden.’’
Zouden de verschillen voort kunnen komen uit de rente die uw bedrijf uiteindelijk rekende over de lening voor de voetbalacademie in Afrika? Is deze rente uiteindelijk hoger vastgesteld dan in de cijfers die u destijds heeft gezien?
,,In de jaarcijfers en accountantsverslagen is altijd van hetzelfde percentage (12%) uitgegaan en werd als zodanig ieder jaar in het jaarverslag vermeld. Ook ditmaal.’’
Waarom kwam u juist zondag met een verklaring, na ruim twee jaar in de luwte?
,,Het bij herhaling onterecht verwijzen naar de last van de schuldpositie in de jaren 2005/2006 en de soms hoge rente die daarvoor moest worden betaald. Het artikel in uw krant van afgelopen zaterdag was voor mij de druppel die de emmer deed overlopen. Daarbij komt dat ik mij heb gehouden om geen commentaar te leveren op zaken die in het jubileumjaar - wat een feest had moeten worden - hebben plaatsgevonden. Op die zaken geef ik ook nu nog geen commentaar. Mijn verklaring is overigens geen reden om mij vrij te pleiten voor fouten die er in de periode van mijn 15 jaar voorzitterschap hebben plaatsgevonden. Ik heb daar de afgelopen jaren in de luwte voldoende over na kunnen denken. De conclusie is dat verreweg de meeste fouten zijn gemaakt in de periode na het presidentieel bestuursmodel, dus na 2002. Dat had mij niet mogen gebeuren.’’
Feyenoord wil niet inhoudelijk reageren op de verklaring van Van den Herik. De club verwijst naar de verklaring van directeur Eric Gudde op de officiële website. Die valt onder andere ook hier te lezen.
Het statement van Van den Herik is hier te vinden.
quote:Mijn verklaring is overigens geen reden om mij vrij te pleiten voor fouten die er in de periode van mijn 15 jaar voorzitterschap hebben plaatsgevonden. Ik heb daar de afgelopen jaren in de luwte voldoende over na kunnen denken. De conclusie is dat verreweg de meeste fouten zijn gemaakt in de periode na het presidentieel bestuursmodel, dus na 2002. Dat had mij niet mogen gebeuren.’’
GKL mag van mij terug komen maar dan zonder zijn boot!quote:Op dinsdag 10 maart 2009 08:55 schreef Keltie het volgende:
Wel netjes dat'ie toch ook hand in eigen boezem steekt.
[..]
Slory kan dus met pensioen!quote:Tim Vincken heeft maandagavond een grote stap richting zijn rentree bij Feyenoord gezet. De aanvaller speelde voor het eerst sinds lange tijd meer dan een helft mee in het duel tussen Jong Feyenoord en Jong Fc Twente.
Vincken, die wegens zijn blessures op 22 aaril 2007 zijn laatste wedstrijd voor de Rotterdammers speelde, doorstond het uur zonder problemen. "Het is uitstekend gegaan met hem", zegt Jong Feyenoord-trainer Alex Pastoor op de clubsite. "We gaan steeds een stapje verder in zijn traject."
zeg maar dat niet te hardquote:
Mulder in de goal en Van Dijk 2de man. Prima idee. En dit seizoen gewoon Timmer 5de keeper maken en Van Dijk in het doel met Darley als 2de man.quote:Bij elke uittrap van Rob van Dijk zongen de supporters van Nac zondagmiddag massaal ‘opa, opa, opa. De Brabantse pogingen om hem uit zijn concentratie te halen, gingen echter volledig langs hem heen. ,,Ik had ergens in de tweede helft pas in de gaten dat ze het over mij hadden,’’ lachte de 40-jarige Feyenoord-doelman na afloop.
Van Dijk is niet zo snel meer uit zijn evenwicht te brengen. Het maakt de ervaren Voorhouter, die pas een paar uur voor het cruciale duel in Breda hoorde dat hij de geblesseerde Henk Timmer moest vervangen, tot een ideale stand-in. ,,Ik denk inderdaad niet ‘o jee, als dat maar goed gaat’, als ik ’s ochtends hoor dat ik moet spelen.’’
Niet alleen in mentaal opzicht is de ijzig kalme Van Dijk - foutloos tegen Nac - geknipt voor zijn taak, ook fysiek kan hij het niveau nog aan. ,,Dit geeft wel voldoening,’’ sprak hij na de zwaarbevochten 2-1 overwinning. ,,Het was heerlijk om weer eens te spelen. Als je dan ook nog wint, is het helemaal geweldig. Dat smaakt naar meer.’’
Aan Van Dijk zal het niet liggen. Feyenoord haalde hem afgelopen zomer transfervrij op bij Sc Heerenveen. ‘Rob gaat ons een jaar helpen,’ sprak toenmalig technisch directeur Peter Bosz destijds. Maar Van Dijk had toen al niet het idee dat hij aan zijn laatste seizoen als voetbalprof was begonnen. ,,Natuurlijk schiet wel even door je hoofd dat Nac-uit je laatste wedstrijd kan zijn. Het is nu maart en in juli loopt mijn contract af, dus weet je het nooit. Maar ik heb het idee dat ik nog een jaar doorkan. Waarom niet? Stoppen kan altijd nog wel.’’
Met 40 jaar en 52 dagen stelde hij zijn record als oudste Feyenoorder aller tijden - Willem van Hanegem is met 39 jaar en 83 dagen tweede op die lijst - zondag weer wat scherper. Om Jan Jongbloed (zie graphic) als oudste eredivisiespeler te achterhalen, heeft hij nog even te gaan. ,,Hij was 44. Ik ga er niet vanuit dat ik dat haal. Maar ik voel me fit. Het gaat me nog makkelijk af, dan is het zonde om te stoppen.’’
Het liefst blijft hij in Rotterdam. ,,Het ligt er natuurlijk aan wat Feyenoord wil, maar ik ben er wel voor in. Nee, daar heb ik nog niet over gesproken met de clubleiding. Ik denk niet dat de prioriteiten van Mario Been en Leo Beenhakker bij een tweede keeper liggen. Ze zullen eerst kijken hoe ze de rest van het team kunnen opbouwen.’’
Zelf zou hij het geen rare gedachte vinden als Feyenoord toch weer bij hem uit zou komen. Een opvolger voor de vertrekkende Henk Timmer is niet zo eenvoudig te vinden, weet Van Dijk. En waarom zou je hem niet als ervaren rot achter een talent als Darley of Erwin Mulder laten keepen?
,,Ze zullen toch een keer voor de leeuwen geworpen moeten worden. Voor Erwin Mulder zou het een optie kunnen zijn. Hij als eerste keeper en daarachter een ervaren man die het eventueel kan overnemen. Maar dat ligt helemaal aan wat de club wil. En ook aan de financiën, denk ik. Wil je een goede keeper van 27, 28 jaar, dan zit je in de duurste categorie, want die zijn lastig te vinden. Noem jij maar iemand van die leeftijd die speelt in Nederland. Dat is heel moeilijk. Vorm en Velthuizen zijn prima keepers, maar ook zij zijn nog hartstikke jong.’’
In de nieuwe lichting heeft Van Dijk wel vertrouwen. ,,Er komt een aantal goede keepers aan. Maar tussen die jongens en de oudere mannen zit wel een gat. Dat is ook de reden dat veel keepers van mijn generatie nog altijd actief zijn.’’
heeft iemand een GIFje van zijn actiequote:Erwin Mulder is door de KNVB voor twee duels geschorst. De doelman van Excelsior heeft het schikkingsvoorstel geaccepteerd dat hij kreeg na zijn rode kaart in de uitwedstrijd tegen TOP Oss. Mulder was het aanvankelijk niet eens met zijn rode kaart en zei direct na afloop van dat duel dat hij de kaart aan zou vechten. Arjan van Dijk zal door de schorsing van Mulder de komende duels onder de lat staan bij Excelsior.
http://www.jupilerleague.nl/video/5377.phpquote:Op dinsdag 10 maart 2009 10:58 schreef TJDoornbos het volgende:
[..]
heeft iemand een GIFje van zijn actie
wat Dill zegtquote:Op dinsdag 10 maart 2009 12:37 schreef TJDoornbos het volgende:
[..]
Wijnaldum, Biseswar, Pedro, Janota en Vincken kunnen daar dus waarom Slory behouden?
quote:Op dinsdag 10 maart 2009 12:37 schreef TJDoornbos het volgende:
[..]
Wijnaldum, Biseswar, Pedro, Janota en Vincken kunnen daar dus waarom Slory behouden?
Slory heeft 2 dingen bewezen, 1ste is het amper kunnen scoren en het 2de is dat die net als Vincken redelijk blessure-gevoelig isquote:Op dinsdag 10 maart 2009 12:43 schreef TC03 het volgende:
[..]
Pedro, Janota en Vincken hebben alleen minder bewezen dan Slory.
Ten tweede ben je inderdaad een beetje simpel.
quote:Op dinsdag 10 maart 2009 12:48 schreef TJDoornbos het volgende:
[..]
Slory heeft 2 dingen bewezen, 1ste is het amper kunnen scoren en het 2de is dat die net als Vincken redelijk blessure-gevoelig is
quote:Op dinsdag 10 maart 2009 12:48 schreef TJDoornbos het volgende:
[..]
Vincken redelijk blessure-gevoelig is
Er moet toch iemand zijn die naast makaay wereldkansen missenquote:Op dinsdag 10 maart 2009 12:37 schreef TJDoornbos het volgende:
[..]
Wijnaldum, Biseswar, Pedro, Janota en Vincken kunnen daar dus waarom Slory behouden?
onder zijn boot bedoel je zekerquote:Op dinsdag 10 maart 2009 10:03 schreef TJDoornbos het volgende:
[..]
GKL mag van mij terug komen maar dan zonder zijn boot!
dat staat er toch niet? Dan bedoel ik het ook niet!quote:Op dinsdag 10 maart 2009 14:21 schreef Schiedammert het volgende:
[..]
onder zijn boot bedoel je zeker
Hahahaquote:Op dinsdag 10 maart 2009 15:18 schreef TJDoornbos het volgende:
[..]
dat staat er toch niet? Dan bedoel ik het ook niet!
oh damnquote:
je neemt dit topic forum wel erg serieusquote:Op dinsdag 10 maart 2009 15:18 schreef TJDoornbos het volgende:
[..]
dat staat er toch niet? Dan bedoel ik het ook niet!
wat een heldquote:
Tuurlijk zou het geweldig zijn om play offs te halen. Of het lukt... inderdaad eerder ten koste van Utrecht dan ten koste van NEC. Utrecht heeft nog ongeveer net zo' n zwaar programma als Feyenoord voor de boeg.quote:Op dinsdag 10 maart 2009 17:34 schreef Rots het volgende:
Ik heb niks gemist in dit topic zo te zien.![]()
Ten eerste is Slory een held, hij is ziek snel en zeker te gebruiken bij Feyenoord1. Ten tweede dacht ik dat je het halen van de play-offs bedoelde Schiedammert.Maargoed, mochten we de play-offs halen dan krijgen we echt niet zulke moeilijke tegenstanders imo. Laten we er vanuit gaan dat Twente of Heerenveen de beker wint, mogen wij dus 9e worden. Dit word denk ik plaats 5-9:
5 Heerenveen
6 Groningen
7 NAC
8 NEC
9 Feyenoord
Groningen is te kloppen.En welke mongool over "we worden toch weggespeeld in de UEFA-cup" begon snapt het niet helemaal. Dit betekent extra inkomsten, dus extra aankopen in de zomerstop, mits de investeerders komen, waardoor we gaan vlammen in de UEFA-cup.
![]()
![]()
Heerlijk die naïeviteit. Je ziet het erg rooskleurig allemaal.quote:Op dinsdag 10 maart 2009 17:34 schreef Rots het volgende:
Ik heb niks gemist in dit topic zo te zien.![]()
Ten eerste is Slory een held, hij is ziek snel en zeker te gebruiken bij Feyenoord1. Ten tweede dacht ik dat je het halen van de play-offs bedoelde Schiedammert.Maargoed, mochten we de play-offs halen dan krijgen we echt niet zulke moeilijke tegenstanders imo. Laten we er vanuit gaan dat Twente of Heerenveen de beker wint, mogen wij dus 9e worden. Dit word denk ik plaats 5-9:
5 Heerenveen
6 Groningen
7 NAC
8 NEC
9 Feyenoord
Groningen is te kloppen.En welke mongool over "we worden toch weggespeeld in de UEFA-cup" begon snapt het niet helemaal. Dit betekent extra inkomsten, dus extra aankopen in de zomerstop, mits de investeerders komen, waardoor we gaan vlammen in de UEFA-cup.
![]()
![]()
Komen Twente en Herenveen in de berkerfinale en zitten ze bij de beste 4 dan gaat de play offs tussen plaats 6tm/9 en niet 5tm/9. Dus dan zou het zoals jij het steltquote:Op dinsdag 10 maart 2009 17:34 schreef Rots het volgende:
Ik heb niks gemist in dit topic zo te zien.![]()
Ten eerste is Slory een held, hij is ziek snel en zeker te gebruiken bij Feyenoord1. Ten tweede dacht ik dat je het halen van de play-offs bedoelde Schiedammert.Maargoed, mochten we de play-offs halen dan krijgen we echt niet zulke moeilijke tegenstanders imo. Laten we er vanuit gaan dat Twente of Heerenveen de beker wint, mogen wij dus 9e worden. Dit word denk ik plaats 5-9:
5 Heerenveen
6 Groningen
7 NAC
8 NEC
9 Feyenoord
Groningen is te kloppen.En welke mongool over "we worden toch weggespeeld in de UEFA-cup" begon snapt het niet helemaal. Dit betekent extra inkomsten, dus extra aankopen in de zomerstop, mits de investeerders komen, waardoor we gaan vlammen in de UEFA-cup.
![]()
![]()
Ach een beetje hoop mogen we wel houden toch?quote:Op dinsdag 10 maart 2009 17:46 schreef Happel het volgende:
[..]
Heerlijk die naïeviteit. Je ziet het erg rooskleurig allemaal.
beide al uitgeschakeld toch?quote:Op dinsdag 10 maart 2009 17:49 schreef Palmboom313 het volgende:
[..]
Wint herenveen of twente uefa cup
Tja, een paar Europese wedstrijden levert toch weer wat geld op, en dan kun je weer verder bouwen. Het zou toch wat zijn als een groot deel van de clubs uit de eredivisie niet meer mee zou doen omdat ze toch geen kampioen worden.quote:Op dinsdag 10 maart 2009 17:42 schreef Ruud het volgende:
[..]
je neemt dit topic forum wel erg serieus![]()
[..]
wat een held![]()
we worden toch weggespeeld in de UEFA-cup
Goed nieuwsquote:ROTTERDAM - Pierre van Hooijdonk heeft dinsdag aan Mario Been laten weten, dat hij niet als assistent-trainer gaat werken bij Feyenoord.
Pierre van Hooijdonk. FOTO ANP
Been treedt volgend seizoen aan als hoofdcoach en had Van Hooijdonk benaderd om samen met Leon Vlemmings zijn assistent te zijn.
De voormalig topschutter van Feyenoord had het verzoek al enkele weken in beraad. Uiteindelijk is hij tot de conclusie gekomen om de baan niet te accepteren. Momenteel volgt Van Hooijdonk de trainerscursus in Zeist.
Zijn plannen om trainer te worden blijven overeind. Op dit moment paste een intensieve baan als die van assistent bij Feyenoord niet in zijn andere bezigheden.
AD
dan ben je niet goed wijsquote:Op dinsdag 10 maart 2009 15:18 schreef TJDoornbos het volgende:
[..]
dat staat er toch niet? Dan bedoel ik het ook niet!
Vorm, Krul, Veldhuizen 1 van die 3 komt echt wel anders hadden ze het contract van Timmer wel verlengd.quote:Op dinsdag 10 maart 2009 18:04 schreef heiden6 het volgende:
Is er iemand die de eerste divisie een beetje volgt, en weet hoe het gaat met Erwin Mulder? Ben wel erg benieuwd of hij een echte kans krijgt volgend seizoen, aangezien we toch echt een goede vervanger voor Timmer moeten hebben.
Alleen Twente en PSV zijn nog echt lastig, de rest moet allemaal te winnen zijn.quote:Op dinsdag 10 maart 2009 18:06 schreef TC03 het volgende:
Play-offs zijn gewoon haalbaar, maar vijf punten achterstand. Je moet er gewoon voor gaan.
Twente in Play-offs dat gaat niet gebeuren hoor.quote:Op dinsdag 10 maart 2009 18:43 schreef Sloggi het volgende:
[..]
Alleen Twente en PSV zijn nog echt lastig, de rest moet allemaal te winnen zijn.
Ik heb het over de competitie?quote:Op dinsdag 10 maart 2009 18:49 schreef Palmboom313 het volgende:
[..]
Twente in Play-offs dat gaat niet gebeuren hoor.
oke competitiequote:Op dinsdag 10 maart 2009 18:52 schreef Sloggi het volgende:
O ja, we moeten ook nog tegen AZ. Die is ook nog wel een klein beetje lastig.
optimisme viert weer hoogtijquote:Op dinsdag 10 maart 2009 18:54 schreef Palmboom313 het volgende:
Twente en PSV thuis gelijkspelletje moet wel lukken.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |