quote:Op donderdag 8 mei 2008 21:46 schreef Dagonet het volgende:
Simpele samenvatting van NWS-FAQ
Generalisaties, stokpaardjes en platitudes hebben we hier allemaal al een keer of honderdduizend gelezen, moslims zijn kut en bush moet dood hebben totaal geen toegevoegde waarde in een discussie meer.
Posts waar je wat meer je best op doet zijn leuker om te maken en ook om te lezen, met van die enge dingen als onderbouwingen enzo.
Open je een topic en c/p je een tekst van een site? Dan ook een link naar de site waar je het vandaan hebt. Niet alleen belangrijk om het artikel op waarde te kunnen schatten door users maar ook omdat er anders veel sneller klachten binnenkomen over plagiaat.
Met alleen een dump van een nieuwsbericht komen topics veel trager en moeilijker op gang, waar wil je naar toe met het topic? Dat kan je best makkelijk sturen en maakt het ook leuker.
quote:Op woensdag 25 juni 2008 18:15 schreef sp3c het volgende:
ik vond dat wel makkelijk?
En zijn wil is wetquote:Op woensdag 25 juni 2008 14:17 schreef sp3c het volgende:
wtf is dit de laatste tijd met die topic titels?!?!?!
we hebben de gebruiker hier altijd wat ruimte gegeven maar volgens mij was het wat teveel ofzo?
het idee van de titel is dat mensen in een oogopslag een beetje kunnen zien wat er aan de hand is zonder het artikel te lezen ... zorg dus dat een en ander met elkaar overeenkomt!
binnenkort ga ik topics sluiten enkel en alleen om de titel
Is al verwijderdquote:Op woensdag 25 juni 2008 19:13 schreef SCH het volgende:
Waarom mag ik niet gewoon verkouden worden en moet ik altijd meteen aids krijgen???
GeenStijl moet zich melden bij politie
what a wonderfull world that would be!quote:
Joh, je had ze in die waan moeten latenquote:
quote:Op woensdag 25 juni 2008 20:41 schreef Elfletterig het volgende:
Verzoek om aanpassing topictitel: [NWS FB] Alleen in naam en omdat het moet
Graag wijzigen in: [NWS FB] Slowchat voor moderators
quote:
Voor elkaarquote:Op woensdag 25 juni 2008 23:48 schreef freako het volgende:
"NL zal een forse prijs moeten betalen voor de slavernij"
Tikfout in topictitel. Zou een mod dat even kunnen fixen?.
Hadden jullie die nu niet gewoon kunnen laten zakken?quote:
no problem...quote:Op donderdag 26 juni 2008 16:49 schreef paddy het volgende:
[..]
Hadden jullie die nu niet gewoon kunnen laten zakken?
Nou ja, bedankt voor het melden
Deze was inderdaad niet duidelijk.quote:Op zaterdag 28 juni 2008 15:23 schreef Elfletterig het volgende:
Alweer een verzoek om wijziging van een topictitel: ALF heeft een brandstichting opgeëist.
Misschien moet er eens een simpele FAQ komen voor het maken van duidelijke topictitels ofzo.
Suggestie: Dierenactivisten stichten brand in Lelystad
Die kan net zo goed opnieuw geopend worden in SHO.quote:Op zondag 29 juni 2008 13:22 schreef Lord_Vetinari het volgende:
Gerard Joling uit het ziekenhuis
Mag deze naar SHO? Dit is geen nieuws...
Is wegquote:Op zondag 29 juni 2008 13:26 schreef gelly het volgende:
racisme
Betogers Curaçao richten zich tegen Nederlanders
Betogers Curaçao richten zich tegen Nederlanders
En dicht, maar meer om de OP.quote:Op zondag 29 juni 2008 15:37 schreef Lord_Vetinari het volgende:
Wilders wil Palestina Etnisch zuiveren (part 2) Is het echt nodig dat hiervan een deel 2 komt? Als ik antisemitische flamewars wil lezen sla ik wel een Völkischer Beobachter of een Stürmer open...
Heb deel 1 gevolgd.. niks bijzonders.quote:Op zondag 29 juni 2008 15:37 schreef Lord_Vetinari het volgende:
Wilders wil Palestina Etnisch zuiveren (part 2) Is het echt nodig dat hiervan een deel 2 komt?
Nogal arrogant van je "Als ik" want wat jij niet wil lezen zal een ander worst wezen indoctrinerend bal gehakt.quote:Als ik antisemitische flamewars wil lezen sla ik wel een Völkischer Beobachter of een Stürmer open...
Achter neergelegd. Weet eerlijk gezegd niet eens waar die gebleven zijnquote:Op zondag 29 juni 2008 19:00 schreef SCH het volgende:
Israëlische bezetters doden een 17-jarige Palestijn
Olmert: twee gevangen soldaten zijn dood
Beetje van die nieuwsdumptopics waarin het middenoostenconflict wellicht door dezelfde users blijft worden uitgemolken. Was er eerder niet ooit zo'n algemene MO-reeks, daar was sp3c toch altijd heel actief en die liep goed? Is die er nog of moet dat worden hervat?
Donequote:Op zondag 29 juni 2008 20:36 schreef Drugshond het volgende:
Amerikaanse financiele meltdown
Bulls, Bears & Bucks #13: Kredietcrisis nog niet over
Kunnen deze 2 bij elkaar... (+300 postings), we maken wel weer een nieuw deeltje aan.
Mja, aan de andere kant scheelt het inderdaad ook weer topics van één pagina.quote:Op dinsdag 1 juli 2008 10:22 schreef Drugshond het volgende:
Centraliseren.... OP deze topics. Neem het laatste topic als heet-hangijzer.
Mja, eigenlijk ben ik niet zo gek met centrale topics. terug vinden gaat dan misschien wel eenvoudiger, maar die centrale topics staan zo onderaan.quote:Op dinsdag 1 juli 2008 12:32 schreef Elfletterig het volgende:
Bedankt voor de aanpassing. Hopelijk draagt het bij aan de duidelijkheid.
quote:Israëlische bezetters schoten zondag een 17-jarige Palestijn dood
Zondag 29 Juni 2008 13:52
JERUZALEM (ANP) - Israël heeft zondag weer drie grensposten geopend voor goederentransporten naar de Gazastrook. Dat heeft een Israëlische functionaris bekendgemaakt.
Woensdag grendelden de joodse bezetters het gebied af, nadat Palestijnen vanuit de Gazastrook raketten hadden afgevuurd op Israël. De raketaanval was een vergelding voor de dood van een leider van de Islamitische Jihad op de Westelijke Jordaanoever door de Israëlische bezetters.
Medio juni kwamen de Israëlische bezetetrs en de verzetsbeweging Hamas een bestand overeen. Hamas zei te stoppen met raketaanvallen uit de Gazastrook, terwijl Israël de toegangen naar het gebied zou openstellen voor goederentransporten.
Israëlische militairen schoten zondag een 17-jarige Palestijn dood op de Westelijke Jordaanoever.
quote:Israël staat weer vervoer naar Gazastrook toe
JERUZALEM - Israël heeft zondag weer drie grensposten geopend voor goederentransporten naar de Gazastrook. Dat heeft een Israëlische functionaris bekendgemaakt.
Woensdag grendelde de joodse staat het gebied af, nadat Palestijnen vanuit de Gazastrook raketten hadden afgevuurd op Israël. De raketaanval was een vergelding voor de dood van een leider van de Islamitische Jihad op de Westelijke Jordaanoever door het Israëlische leger.
Medio juni kwamen Israël en Hamas een bestand overeen. Hamas zei te stoppen met raketaanvallen uit de Gazastrook, terwijl Israël de toegangen naar het gebied zou openstellen voor goederentransporten. De overeenkomst geldt niet voor de Westelijke Jordaanoever.
Israëlische militairen schoten zondag een 17-jarige Palestijn dood op de Westelijke Jordaanoever. De jongen gooide samen met een stel jongeren stenen naar Israëlische soldaten.
Vrijheid is wat anders dan het opschrijven van onwaarheden, of dingen die nog helemaal niet aan de orde zijn.quote:Op dinsdag 1 juli 2008 17:44 schreef Meki het volgende:
Zeg het is hier vrijheid , niet dictatuur he
Dat idee had ik ook al. Misschien kan iemand het IP adres checken?quote:Op dinsdag 1 juli 2008 19:15 schreef Slappy het volgende:
Is PaulusK en clone van Meki?? ze lijken wel verdacht veel op elkaar
Wat bedoel je? Volgens mij heb ik wat ik achter aangegeven heb uiteindelijk toch maar zelf gedaan. Of lees ik ergens overheen?quote:Op dinsdag 1 juli 2008 21:08 schreef SCH het volgende:
Hoe is het met alles dat achter ligt? Laat je het niet verstoffen?
Ik heb er nog geen reactie op gehad. Als je deze bedoelde. Hij zal in ieder geval wel niet voor niets van centraal afgehaald zjnquote:Op zondag 29 juni 2008 19:00 schreef SCH het volgende:
Israëlische bezetters doden een 17-jarige Palestijn
Olmert: twee gevangen soldaten zijn dood
Beetje van die nieuwsdumptopics waarin het middenoostenconflict wellicht door dezelfde users blijft worden uitgemolken. Was er eerder niet ooit zo'n algemene MO-reeks, daar was sp3c toch altijd heel actief en die liep goed? Is die er nog of moet dat worden hervat?
Die heb jij gemist, want staat allang centraalquote:Op dinsdag 1 juli 2008 22:49 schreef SCH het volgende:
Die bedoelde ik inderdaad + de vraag van 11letterig over Zimbabwe.
Sinds wanneer gaan we elkaar met zomaar van iets beschuldigenquote:Op dinsdag 1 juli 2008 19:27 schreef StateOfMind het volgende:
[..]
Dat idee had ik ook al. Misschien kan iemand het IP adres checken?
quote:Op dinsdag 1 juli 2008 23:52 schreef Meki het volgende:
[..]
Sinds wanneer gaan we elkaar met zomaar van iets beschuldigen
Ik ben niet gediend van deze reactie, ik eis dat je deze woorden terug neemt en je excuces aanbiedtquote:Op woensdag 2 juli 2008 00:07 schreef Slappy het volgende:
[..]
Iemand zoals jou valt nou eenmaal op met die achtelijk posts
En aangezien pauluskabouter zelfde soort topics aanmaakte als jou
Zal een tijdje niet postenquote:Op woensdag 2 juli 2008 17:43 schreef StateOfMind het volgende:
Kan iemand de user QuazaRzz in de gaten houden aub? Gezien de manier van posten en de onderwerpen vermoed ik dat hij een kloon van de gisteren gebande PaulusK is.
Donequote:Op woensdag 2 juli 2008 21:00 schreef Oo-blackgirl-oO het volgende:
Kan de titel van mijn zo juist geopende topic verbeterd worden van "Faillissement Genral Motors niet uitgesloten " naar "Faillissement General Motors niet uitgesloten "?
Bij voorbaat dank
Ik snap de beweegredenen van die hele user nietquote:Op vrijdag 4 juli 2008 15:16 schreef Elfletterig het volgende:
Een paar dubbele topics die door Droef51 zijn geopend, zijn gesloten. Zou een merge niet beter zijn?
VVD, PVV openen vrijdenkersexpositie in Kamer .
VVD, PVV openen vrijdenkersexpositie in Kamer (gesloten)
en
Verdonk verliest 5 zetels aan het CDA in de Peiling.
Verdonk verliest 5 zetels aan het CDA in de Peiling (gesloten)
Had geen tijd om het te melden, maar is gisteren al gedaanquote:Op maandag 7 juli 2008 17:53 schreef Wouser het volgende:
'VS Ontwikkelt Taserband'
even tt veranderen naar 'VS Ontwikkelt Taserband'
Moord op 12-jarige meisjes voortaan gesubsidiëerdquote:Nou ik hoop dat jullie dochters lekker ziek worden bmhkanker, epilepsie, verminkt of doodgaan als men dé prik neemt.
quote:Op dinsdag 8 juli 2008 23:18 schreef Lord_Vetinari het volgende:
Vroeger hadden we hier ook mods, die iets deden met FB...
Inderdaad, dat was in de tijd van de goede mods. Lang voor jouw tijd, dusquote:Op woensdag 9 juli 2008 00:02 schreef Drugshond het volgende:
[..]
(zal wel voor mijn tijd zijn geweest)
quote:Op woensdag 9 juli 2008 00:05 schreef Lord_Vetinari het volgende:
Inderdaad, dat was in de tijd van de goede mods. Lang voor jouw tijd, dus
Er worden geen nieuwsberichten zomaar even doorgeschopt. Hij is gesloten nu (zie sluitpost)quote:Op dinsdag 8 juli 2008 19:23 schreef Lord_Vetinari het volgende:
Moord op 12-jarige meisjes voortaan gesubsidiëerd
Kom op, zeg.... Kan deze randmongool niet permanent naar TRU en BNW verbannen worden?
Is weggehaald en voorgelegd aan de FA'squote:Op dinsdag 8 juli 2008 23:18 schreef Lord_Vetinari het volgende:
In het verlengde van de voorgaande:
[..]
Moord op 12-jarige meisjes voortaan gesubsidiëerd
Is verplaatst.quote:Op dinsdag 8 juli 2008 16:39 schreef Lord_Vetinari het volgende:
'Ik blijf hopen dat Wendy en Joyce nog leven'
"Nieuws" is uit 2007
Jajaja, dat zei je vroeger ook al.quote:Op dinsdag 8 juli 2008 23:18 schreef Lord_Vetinari het volgende:
Vroeger hadden we hier ook mods, die iets deden met FB...
Laat hem toch (is wel komisch)... Ik heb eens avatars gehad die nog veel erger waren.quote:Op donderdag 10 juli 2008 10:10 schreef Elfletterig het volgende:
Ik doe mijn beklag over de idioterie (zo noem ik het maar) van Meki:
Wegenbelasting omhoog om chauffeurs te compenseren
Zie ook Mugabe avatar en ondertitel
De duim had een andere mod denk ik al gewijzigd.quote:Op vrijdag 11 juli 2008 11:43 schreef Elfletterig het volgende:
Klassenjustitie: geen straf kinderporno-rechter
ik heb per ongeluk een duim omhoog bij het bericht gezet. Moest een duim omlaag zijn![]()
Is dit te veranderen? Komt zo raar over in de onderwerpenlijst, namelijk.
Aanvullend: ik zie dat er vrijwel tegelijkertijd nog een topic over hetzelfde onderwerp is geopend:
Ex-rechter niet gestraft om kinderporno
Misschien kunnen ze samengevoegd worden?
Bij het bericht zelf staat de duim omlaag, dat heb ik zelf nog veranderd, maar in de onderwerpenlijst staat -ie omhoog. Nou ja, daar lig ik ook niet wakker van...quote:Op vrijdag 11 juli 2008 12:41 schreef paddy het volgende:
De duim had een andere mod denk ik al gewijzigd.
Niet omdat het nou toevallig mijn post is, maar het verdient aanbeveling om in dergelijke gevallen de kwaliteit van de openingspost mee te wegen en om te kijken in welk topic het meest is gepost...quote:Op vrijdag 11 juli 2008 12:41 schreef paddy het volgende:
Qua mergen; Is aangevraagd, maar denk dat men voorstelt het laatste topic te sluiten en verder te gaan met het eerste. Jammer van je OP. Ik wacht dus even af wat een FA gaat beslissen![]()
Op de FP kon ik dan refreshen. Geen idee hoe dat op het forum moetquote:Op vrijdag 11 juli 2008 13:22 schreef Elfletterig het volgende:
[..]
[q]Bij het bericht zelf staat de duim omlaag, dat heb ik zelf nog veranderd, maar in de onderwerpenlijst staat -ie omhoog. Nou ja, daar lig ik ook niet wakker van...
Naar het meer posten van kijk ik niet. Wel naar de OP en die van jou was beterquote:Niet omdat het nou toevallig mijn post is, maar het verdient aanbeveling om in dergelijke gevallen de kwaliteit van de openingspost mee te wegen en om te kijken in welk topic het meest is gepost...
Is ook een idee en heb ik al vaker gedaan, maar meestal willen de users hun naam er ook bij zien. Kan die er altijd nog bij zettenquote:Op vrijdag 11 juli 2008 13:38 schreef sp3c het volgende:
ik ben het op zich wel met elfletterig eens eigenlijk ... maar ik moet weg
anders knip&plak ik zijn OP naar die andere OP als ik terug ben denk ik, lijkt me niet zo problematisch
quote:Op vrijdag 11 juli 2008 14:00 schreef sp3c het volgende:
mjah je hebt wel gelijk
ik maak die andere dicht
zeg was gewoon eeen vraagje en is remlof nieuwsmod danquote:
Laat maar knallen boven de 300+ posts... we maken wel een nieuw deeltje aan.quote:Op zondag 13 juli 2008 09:11 schreef sp3c het volgende:
ik zal het is vragen
edit: trouwens doe maar niet ook, staan al best veel posts in en dan wordt die andere zo'n bende
gewoon geen deel 2 maken
Je bent nu de homo's belachelijk aan het makenquote:Op zondag 13 juli 2008 10:08 schreef Drugshond het volgende:
[..]
Er zitten wat krulspelden en wat komkommer schijfjes in.
quote:Op zondag 13 juli 2008 03:46 schreef remlof het volgende:
Wat is je bron?
quote:Op zondag 13 juli 2008 03:53 schreef remlof het volgende:
Thanks paddy.
quote:
quote:Op zondag 13 juli 2008 10:07 schreef Loedertje het volgende:
[..]
Online kranten, je weet wel , niet de papieren versies maar de digitale.
quote:Op zondag 13 juli 2008 22:07 schreef remlof het volgende:
[..]
Zet die er in het vervolg dan zelf even bij, je vergeet dat chronisch, de volgende keer gooien we je topic gewoon op slot.
quote:Op zondag 13 juli 2008 23:28 schreef Loedertje het volgende:
[..]
[..]
Gooi idd maar gewoon op slot, dat gezever over TT's begint vervelend te worden, maak er een leuk Meki forum van met TT's die iedereen kan waarderen!
Hop.slotje op deze~!
Kreunen en zuchten kan trouwens gewoon in R&P hoor Paddy, zo inspannend is het modwerk hier echt niet dus er zal wel iets anders aan de hand zijn.
quote:Op zondag 13 juli 2008 23:30 schreef remlof het volgende:
Het ging niet over de TT maar over de bronvermelding.
quote:Op zondag 13 juli 2008 23:34 schreef Loedertje het volgende:
Zal allemaal wel maar voor dit soort opmerkingen hebben ze op FOK! de PM uitgevonden.
Als ik een slowchat wilde waarin een FA een mod gaat zitten bedanken dan had ik wel in ONZ o.i.d. gaan zitten.
Daarnaast, ik KAN geen bron toevoegen als er een mod heeft zitten knoeien in een posting (waarin ook nog eens niets te knoeien viel)
Komt er nu een slot aub? Dit topic is geen chatbox.
Je had al een PM gehad (volgens mij meerdere) Die je wel hebt geopend, maar niet op hebt gereageerd. Het is je ook al eerder gezegd in feedback van NWS.quote:Op maandag 14 juli 2008 00:09 schreef remlof het volgende:
[..]
Ze heeft een bron toegevoegd, iets dat jij consequent vergeet, vandaar die "zucht".
En verder kan dit nu inderdaad wel op slot.
Ik geloof niet dat je geheugen zo slecht is dat je het elke keer vergeet.quote:Open je een topic en c/p je een tekst van een site? Dan ook een link naar de site waar je het vandaan hebt. Niet alleen belangrijk om het artikel op waarde te kunnen schatten door users maar ook omdat er anders veel sneller klachten binnenkomen over plagiaat.
Ik heb geen letter aan je post veranderd, maar alleen de bron toegevoegd. met een *zucht* in de wijzigingsgeschiedenis, maar dat heeft niets met je OP te maken.quote:Daarnaast, ik KAN geen bron toevoegen als er een mod heeft zitten knoeien in een posting (waarin ook nog eens niets te knoeien viel)
quote:Nieuw dieptepunt voor dollar
De dollar heeft dinsdag op de valutamarkt een nieuw dieptepunt bereikt ten opzichte van de euro. De Europese eenheidsmunt was 1,6038 dollar. De oude recordstand van de euro was 1,6019 dollar.
Volgens analisten heeft het reddingsplan van de Amerikaanse overheid voor de hypotheekbanken Freddie Mac en Fannie Mae de dollar verder kopje onder geduwd.
Zelfs het nieuws dat het Duitse investeerdersvertrouwen in juli is gekelderd tot het laagste peil in jaren, woog daar niet tegenop, aldus een marktvorser.
Nieuwe OP... nieuwe verwijzing naar Bulls, Bears & Bucks #16: Dollars met sneldrogende inkt en knallen maar.quote:Op dinsdag 15 juli 2008 13:36 schreef sp3c het volgende:
je kan gewoon terugkomen hoor, op klaagbaak is nog wel plek dacht ik
maar wat is het probleem want, ik snap niet zo goed wat je wil dat ik doe?
je weet dat al die cijfertjes me niets boeien
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |