abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_58912617
Deze keuze leek mij toch echt triviaal. Maar toch zie ik vaak de naam van Nistelrooij in de opstellingen terug komen.

Huntelaar scoort aan de lopende band. Scoort al 4 seizoenen lang bijna 30 competitie doelpunten per seizoen + nog een aantal daarbuiten. En dit is echt niet allemaal tegen kleintjes. Hij heeft vaak genoeg beslissende goals tegen sterkere tegenstanders gescoord. Hij had Materazzi in zijn zak toen in die ene CL wedstrijd van Ajax tegen Inter. In de UEFA en CL heeft hij 12 goals in 15 wedstrijden gescoort. In jong oranje 18 goals in 22 wedstrijden. En in het grote Oranje staat hij nu al op 7 goals in 12 wedstrijden waarvan er heleboel wedstrijden waren dat hij even 5min voor tijd invalt. En hoeveel keer op rij heeft hij nu al wel niet gescoort voor Oranje? 3 of 4 keer al?

Vergelijk dat met iemand die al ver over de 30 heen is, het hele seizoen geblesseerd was geweest en nauwelijk wedstrijdritme heeft en laten we eerlijk zijn van Nistelrooij heeft in het Nederlands elftal nooit echt goed gespeeld. Ja ik geef toe dat hij weleens een beslissende goal maakt maar heeft nog nooit het niveau bij zijn clubs kunnen halen. EK2004 was dramatisch. Getuige ook het feit dat van Basten hem daarna niet direct opriep.

Als je deze gegevens even op een rijtje zet dan kan je toch niet anders concluderen dan dat Huntelaar de #1 spits is.
pi_58912753
quote:
Vergelijk dat met iemand die al ver over de 30 heen is,
Hij moet nog 32 worden, is dat dan al ver over de 30 heen?
En spitsen zijn op hun 32e nog steeds goed hoor.

Mits fit dan is Van Nistelrooy gewoon nummer 1 door zijn ervaring.
Hij heeft het zowel bij Manchester als bij Madrid al op het hoogste niveau waargemaakt,
pi_58912763
Ik ga ook nog steeds voor van Nistelrooy.
  maandag 26 mei 2008 @ 09:09:15 #4
4159 GI
Nee ik heet geen JOE
pi_58912788
quote:
tri·vi·aal (bijvoeglijk naamwoord; trivialer, triviaalst; trivialiteit)
1 gewoon
2 (pejoratief) platvloers
3 zonder wezenlijke betekenis

Volgens mij probeer je aan te geven dat het juist niet triviaal is ?
pi_58912823
quote:
Op maandag 26 mei 2008 08:51 schreef dieselnoi het volgende:
En in het grote Oranje staat hij nu al op 7 goals in 12 wedstrijden waarvan er heleboel wedstrijden waren dat hij even 5min voor tijd invalt.
Ik zeg: 85 minuten van Nistelrooij, laatste 5 minuten Huntelaar
  maandag 26 mei 2008 @ 09:22:17 #6
189430 Anonymousz
Bedankt Voor Het Nieuwtje Hans
pi_58913001
Huntelaar natuurlijk
Een Fokker Tijdens Oud & Nieuw: http://nl.tinypic.com/m/jsyaom/4
Een Fokker Tijdens Een Meteoroïd: http://nl.tinypic.com/m/fy3nth/4
Een Fokker Tijdens Het Warme Weer: http://nl.tinypic.com/m/ioiw5e/4
pi_58913019
quote:
Op maandag 26 mei 2008 08:51 schreef dieselnoi het volgende:
Huntelaar scoort aan de lopende band. Scoort al 4 seizoenen lang bijna 30 competitie doelpunten per seizoen + nog een aantal daarbuiten. En dit is echt niet allemaal tegen kleintjes.
Ruud speelt in een van de sterkste competities en scoort daar al jaren aan de lopende band. Huntelaar heeft alleen nog maar in de minder sterke eredivisie gespeeld.
quote:
Hij heeft vaak genoeg beslissende goals tegen sterkere tegenstanders gescoord. Hij had Materazzi in zijn zak toen in die ene CL wedstrijd van Ajax tegen Inter. In de UEFA en CL heeft hij 12 goals in 15 wedstrijden gescoort.
Van Nistelrooy is staat hoog in het rijtje topscorers alle tijden van de Champions League (53 goals), heeft dus al over een veel langere periode laten zien op topniveau te kunnen spelen. Dat telt wel wat zwaarder dan de 2 wedstrijden van Huntelaar in de CL.
quote:
In jong oranje 18 goals in 22 wedstrijden. En in het grote Oranje staat hij nu al op 7 goals in 12 wedstrijden waarvan er heleboel wedstrijden waren dat hij even 5min voor tijd invalt. En hoeveel keer op rij heeft hij nu al wel niet gescoort voor Oranje? 3 of 4 keer al?
Hij scoort goed in het grote Oranje ja, daar kan ik niet omheem. Maar van Nistelrooy staat ook nog altijd met 30 uit 59 interlands boven een moyenne van 0,5 doelpunten per wedstrijd.
quote:
Vergelijk dat met iemand die al ver over de 30 heen is, het hele seizoen geblesseerd was geweest en nauwelijk wedstrijdritme heeft en laten we eerlijk zijn van Nistelrooij heeft in het Nederlands elftal nooit echt goed gespeeld.
Zoals sjimz zei, hij is nog geen 32.
quote:
het hele seizoen geblesseerd was geweest en nauwelijk wedstrijdritme heeft en laten we eerlijk zijn van Nistelrooij heeft in het Nederlands elftal nooit echt goed gespeeld.
Hij heeft dit seizoen nog 16 keer gescoord in 24 wedstrijden, dan ben je niet het hele seizoen geblesseerd. Daarnaast heeft hij ook weer een paar keer gescoord in de CL. Daarnaast heeft Huntelaar ook nog geen wedstrijd echt geschitterd in Oranje. De enige wedstrijd waarin hij echt goed speelde was de wedstrijd tegen Ierland, maar een echt belangrijke interland heeft hij nog niet gespeeld.
quote:
Ja ik geef toe dat hij weleens een beslissende goal maakt maar heeft nog nooit het niveau bij zijn clubs kunnen halen. EK2004 was dramatisch. Getuige ook het feit dat van Basten hem daarna niet direct opriep.
Dat was WK 2006, maar je kunt je afvragen of dat wel alleen aan hem lag. Dat toernooi speelden we sowieso erg matig en er was weinig tot geen aansluiting voor van Nistelrooy.
quote:
Als je deze gegevens even op een rijtje zet dan kan je toch niet anders concluderen dan dat Huntelaar de #1 spits is.
Een spits die jarenlang in de sterkste competities aan de lopende band scoort, veel ervaring heeft en 1 op 2 loopt wissel je toch niet in voor Huntelaar? Als Huntelaar meevoetballend nu zo'n wonder zou zijn geweest dan was het te overwegen, maar Huntelaar is voetballend ook vrij dramatisch net als van Nistelrooy vaak.
pi_58913473
Van the Man natuurlijk

ajax is geen oranje en het EK is geen eredivisie, Huntelaar is wel de beste vervanger
  maandag 26 mei 2008 @ 10:00:10 #9
52871 Blight
Supersized.
pi_58913586
quote:
Op maandag 26 mei 2008 09:06 schreef sjimz het volgende:
Mits fit dan is Van Nistelrooy gewoon nummer 1 door zijn ervaring.
Hij heeft het zowel bij Manchester als bij Madrid al op het hoogste niveau waargemaakt,
Dat, ja. Ik ben een absoluut iemand die overtuigd is van de kwaliteiten van Huntelaar, maar Van Nistelrooij is in Oranje nu nog de nummer een.
I'd like the whole fucking world supersized. Can I have a supersize death, with a coke?
  maandag 26 mei 2008 @ 10:24:49 #10
67174 Dos37
Come on Twente
pi_58914036
Ruud natuurlijk. Kom op is dit een discussie
Premier League toto winnaar 2007-2008 en [b]2008-2009[/b]
Held Blaise NKUFO [b]All time topscoorder in Enschede[/b]
[b]WE WON IT ELEVEN TIMES![/b]
pi_58915132
quote:
Op maandag 26 mei 2008 10:24 schreef Dos37 het volgende:
Ruud natuurlijk. Kom op is dit een discussie
Tjek.
"If you're not a manc, you're a wank"
pi_58915440
Van Nistelrooy, lijkt me duidelijk. Heeft het gewoon op hoger niveau bewezen.

Na het EK kun je beter kiezen voor Huntelaar met het oog op het volgende WK.
AFC Ajax - Manchester United FC - Tottenham Hotspur FC - Roberto Baggio
  maandag 26 mei 2008 @ 11:33:30 #13
34834 MarkNMGN
F E Y E N O O R D
pi_58915528
Ruud.

Slotje.
De nacht verandert iedereen,
kankelul.
  maandag 26 mei 2008 @ 11:59:27 #14
213333 WillieJamal
Rockster eerste klas!
pi_58916032
Erm.. Allebei, duhuh
gewoon 2 spitsen.. Huntelaar en van Nistelrooy
FLÜGGÅƏNK∂¤ČHI¼βØL∫Ên
  maandag 26 mei 2008 @ 12:01:21 #15
146874 DANILXL
timeo danaos et dona ferentes
pi_58916077
quote:
Op maandag 26 mei 2008 11:33 schreef MarkNMGN het volgende:
Ruud.

Slotje.
ruud en robin
2R
woensdag 24 juni 2008 01:51 schreef clumsy_clown het volgende:
Je topics zijn kut. Die klacht bijvoorbeeld, is pure vervuiling.
  maandag 26 mei 2008 @ 12:05:27 #16
95427 Hephaistos.
¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯
pi_58916163
Wat Blawh zegt dus.
  maandag 26 mei 2008 @ 12:09:40 #17
152800 apensnot
Wijs en goor
pi_58916247
Zolang van Basten maar 1 van de 2 volledige vertrouwen geeft.
  maandag 26 mei 2008 @ 12:22:48 #18
10086 Heerlijkheid
gebiedt mij te zeggen
pi_58916546
quote:
Huntelaar is tweede keus

26 mei 2008 om 07:03 door redactie OnsOranje

Klaas-Jan Huntelaar is achter Ruud van Nistelrooy de tweede spits van Oranje. Ondanks zijn enorme doelpuntenproductie in Oranje de laatste interlands.

Ondanks vijf goals in de laatste vier interlands, blijft de Ajax-spits tweede keus voor de spitspositie tijdens het EK.

"We zijn blij met de treffers en de progressie van Huntelaar, maar het is duidelijk dat Ruud van Nistelrooy onze eerste keus is voor de spitspositie."

De aanvaller van Real Madrid - met inmiddels 30 interlanddoelpunten in 59 wedstrijden achter zijn naam - deed zaterdagavond nog niet mee in de oefenwedstrijd tegen Oekraïne (3-0 winst). Van Nistelrooy voegde zich pas later bij het trainingskamp en is nog niet volledig fit.

Donderdag wacht de volgende wedstrijd voor Oranje. In Eindhoven is dan Denemarken de tegenstander.
Bron: OnsOranje.nl
  maandag 26 mei 2008 @ 12:52:11 #19
128959 M0NTANA
Don't fuck with me!
pi_58917239
Blij dat Ruud van Nistelrooij de laatste paar wedstrijden van Real Madrid weer mee kon doen (én scoorde!), want anders was het een heel ander verhaal geworden. Nu gewoon Van Nistelrooij als eerste keuze, maar die moet dan wel presteren, met zo'n uitstekende spits op de bank als concurrent.
I'm Tony Montana! You fuck with me, you fuckin' with da best!
A.F.C. Ajax - Tottenham Hotspur F.C. - S.S. Lazio S.p.A. - Club Atlético de Madrid S.A.D. - R.S.C. Anderlecht
pi_58918644
Het zijn beide natuurlijk technisch zwakke egoistische goaltjesdieven met een zwakke wedstrijdmentaliteit. Maar Van Nistelrooij is zowel qua handelingssnelheid als in de sprint een stuk beter, dus ligt de keus tussen die twee voor de hand. Maar een keuze voor Van Nistelrooij is natuurlijk ook een keuze voor dezelfde aanvallende machteloosheid die we de laatste 8 jaar hebben gezien.
Wees gehoorzaam. Alleen samen krijgen we de vrijheid eronder.
pi_58918696
ruudje, door ervaring op hoog niveau!
Stoer en ruig maar net geen tuig
pi_58918725
quote:
Op maandag 26 mei 2008 11:59 schreef WillieJamal het volgende:
Erm.. Allebei, duhuh
gewoon 2 spitsen.. Huntelaar en van Nistelrooy
Ik zou Marco zijn voeten kussen als hij het lef heeft!
  maandag 26 mei 2008 @ 13:56:44 #23
121310 venomsnake
El Saltador
pi_58918750
Ruud natuurlijk. Die heeft het internationaal bij de grootste clubs bewezen!
"Whatever the mind of man can conceive and believe, it can achieve" Napoleon Hill
  Redactie Games maandag 26 mei 2008 @ 14:00:12 #24
23535 crew  Fathom
LeChuck
pi_58918828
Hoewel ik Huntelaar heel goed vind moet toch Ruud de nummer 1 zijn. Huntelaar moet nog even geduld hebben.
LeChuck: I-- --am your brother!
Guybrush: No! No, that's not true! That's impossible!
LeChuck: Search your feelings, you KNOW it to be true!
Guybrush: Noooooooo!!!!
pi_58919002
quote:
Op maandag 26 mei 2008 09:23 schreef Blawh het volgende:

[..]

Ruud speelt in een van de sterkste competities en scoort daar al jaren aan de lopende band. Huntelaar heeft alleen nog maar in de minder sterke eredivisie gespeeld.
[..]

Van Nistelrooy is staat hoog in het rijtje topscorers alle tijden van de Champions League (53 goals), heeft dus al over een veel langere periode laten zien op topniveau te kunnen spelen. Dat telt wel wat zwaarder dan de 2 wedstrijden van Huntelaar in de CL.
[..]

Hij scoort goed in het grote Oranje ja, daar kan ik niet omheem. Maar van Nistelrooy staat ook nog altijd met 30 uit 59 interlands boven een moyenne van 0,5 doelpunten per wedstrijd.
[..]

Zoals sjimz zei, hij is nog geen 32.
[..]

Hij heeft dit seizoen nog 16 keer gescoord in 24 wedstrijden, dan ben je niet het hele seizoen geblesseerd. Daarnaast heeft hij ook weer een paar keer gescoord in de CL. Daarnaast heeft Huntelaar ook nog geen wedstrijd echt geschitterd in Oranje. De enige wedstrijd waarin hij echt goed speelde was de wedstrijd tegen Ierland, maar een echt belangrijke interland heeft hij nog niet gespeeld.
[..]

Dat was WK 2006, maar je kunt je afvragen of dat wel alleen aan hem lag. Dat toernooi speelden we sowieso erg matig en er was weinig tot geen aansluiting voor van Nistelrooy.
[..]

Een spits die jarenlang in de sterkste competities aan de lopende band scoort, veel ervaring heeft en 1 op 2 loopt wissel je toch niet in voor Huntelaar? Als Huntelaar meevoetballend nu zo'n wonder zou zijn geweest dan was het te overwegen, maar Huntelaar is voetballend ook vrij dramatisch net als van Nistelrooy vaak.
Ik ben het hier allemaal wel mee eens maar tegen een partij als Italië en Frankrijk moet je gewoon scoren en ik zou ze daarom toch graag wel eens beiden zien verschijnen in de basis.
  Redactie Games maandag 26 mei 2008 @ 14:12:46 #26
23535 crew  Fathom
LeChuck
pi_58919126
quote:
Op maandag 26 mei 2008 14:07 schreef Stone2211 het volgende:

[..]

Ik ben het hier allemaal wel mee eens maar tegen een partij als Italië en Frankrijk moet je gewoon scoren en ik zou ze daarom toch graag wel eens beiden zien verschijnen in de basis.
Nadeel is denk ik alleen als je ze beide doet je een beetje 2 dezelfde soort spitsen er in hebt staan. Kun je beter Kuijt/van persie er om heen laten spelen.
LeChuck: I-- --am your brother!
Guybrush: No! No, that's not true! That's impossible!
LeChuck: Search your feelings, you KNOW it to be true!
Guybrush: Noooooooo!!!!
pi_58919197
Al is huntelaar 1 van mijn favoriete spelers, vind ik Ruud gewoon nog beter op dit moment. Al zal dit wel het laatste toernooi zijn waar Ruud de 1e spits is. in 2010 is het de beurt aan Klaas jan
Op dinsdag 1 februari 2011 17:41 schreef ß het volgende:
11% per 25 gram? Dus er zit totaal 74,8% zout in?
pi_58919229
quote:
Op maandag 26 mei 2008 14:12 schreef Fathom het volgende:
Nadeel is denk ik alleen als je ze beide doet je een beetje 2 dezelfde soort spitsen er in hebt staan. Kun je beter Kuijt/van persie er om heen laten spelen.
Kuijt + tweede spits lijkt me ook niet heel verkeerd hoor... ze kunnen elkaar misschien inderdaad wel voor de voeten lopen.
pi_58919549
Beiden niet.
pi_58921229
Roed!
Op woensdag 30 juni 2010 20:32 schreef afcajos het volgende:
Verrassend. Een topic over het regelen van te jonge smatjes en C_N en Lakitu zijn er als de kippen bij.
  maandag 26 mei 2008 @ 16:07:41 #31
164217 Roflbroek
Schwalbe Koning
pi_58921347
Ik zou gewoon voor van Nistelrooij gaan, Nistelrooij heeft een veel grotere status en veel meer ervaring.
I would sooner fail than not be among the greatest.
  maandag 26 mei 2008 @ 19:33:08 #32
189430 Anonymousz
Bedankt Voor Het Nieuwtje Hans
pi_58925108
quote:
Op maandag 26 mei 2008 14:32 schreef Hantuchova80 het volgende:
Beiden niet.
Een Fokker Tijdens Oud & Nieuw: http://nl.tinypic.com/m/jsyaom/4
Een Fokker Tijdens Een Meteoroïd: http://nl.tinypic.com/m/fy3nth/4
Een Fokker Tijdens Het Warme Weer: http://nl.tinypic.com/m/ioiw5e/4
pi_58925617
quote:
Op maandag 26 mei 2008 19:33 schreef Anonymousz het volgende:

[..]


Gelukkig mag iedereen zijn mening geven hé.
  maandag 26 mei 2008 @ 20:06:29 #34
189430 Anonymousz
Bedankt Voor Het Nieuwtje Hans
pi_58925794
quote:
Op maandag 26 mei 2008 19:56 schreef Hantuchova80 het volgende:

[..]

Gelukkig mag iedereen zijn mening geven hé.
Gelukkig wel ja
Een Fokker Tijdens Oud & Nieuw: http://nl.tinypic.com/m/jsyaom/4
Een Fokker Tijdens Een Meteoroïd: http://nl.tinypic.com/m/fy3nth/4
Een Fokker Tijdens Het Warme Weer: http://nl.tinypic.com/m/ioiw5e/4
pi_58926051
quote:
Op maandag 26 mei 2008 09:23 schreef Blawh het volgende:

-knip-
Dat dus
pi_58926107
Van Nistelrooy. Huntelaar is ook wel goed bezig, maar moeten spelen tegen Materazzi is toch heel anders dan tegen Zwaanswijk.
pi_58928913
Huntelaar all the way. Ik vind van Nistelrooy niet echt een spits, eerder een keeper. Hij staat zelden op de goede plek. Dat hij door 3 man wordt beschermd is geen argument, ga dan buiten het strafschopgebied staan en er ontstaat een zee van ruimte waar je in kan duiken, maar daar is hij weer niet snel genoeg voor. Huntelaar staat vrijwel altijd op de goede plek en heeft het echte afmakersinstrict. De nieuwe Kluivert.
Jaja...
pi_58929411
quote:
Op maandag 26 mei 2008 22:23 schreef Tybris het volgende:
Huntelaar all the way. Ik vind van Nistelrooy niet echt een spits, eerder een keeper. Hij staat zelden op de goede plek. Dat hij door 3 man wordt beschermd is geen argument, ga dan buiten het strafschopgebied staan en er ontstaat een zee van ruimte waar je in kan duiken, maar daar is hij weer niet snel genoeg voor. Huntelaar staat vrijwel altijd op de goede plek en heeft het echte afmakersinstrict. De nieuwe Kluivert.
Van Nistelrooy geen echte spits noemen.
Huntelaar met Kluivert vergelijken.
pi_58929468
quote:
Op maandag 26 mei 2008 20:21 schreef NGC4565 het volgende:
Van Nistelrooy. Huntelaar is ook wel goed bezig, maar moeten spelen tegen Materazzi is toch heel anders dan tegen Zwaanswijk.
Tot nu toe heeft Klaas Jan het beter tegen Materazzi dan tegen Zwaanswijk gedaan.
  Moderator maandag 26 mei 2008 @ 23:00:44 #40
819 crew  Gert
spreekt voor zich
pi_58929720
Van Nistelrooy. Die cavia mag invallen als Ruud geblesseerd raakt.
Hoewel: als Kuijt dan niet al speelt op rechts, prefereer ik die nog als invaller
"Those people who think they know everything, are a great annoyance to those of us who do."
pi_58930597
quote:
Op maandag 26 mei 2008 08:51 schreef dieselnoi het volgende:
Huntelaar scoort aan de lopende band. Scoort al 4 seizoenen lang bijna 30 competitie doelpunten per seizoen + nog een aantal daarbuiten. En dit is echt niet allemaal tegen kleintjes. Hij heeft vaak genoeg beslissende goals tegen sterkere tegenstanders gescoord. Hij had Materazzi in zijn zak toen in die ene CL wedstrijd van Ajax tegen Inter.
Huntelaar heeft één keer tegen Materazzi gespeeld en heeft toen geen bal geraakt. Vraag me dus echt af welke CL wedstrijd jij bedoeld .

On topic: Ruud natuurlijk. Speelt elke week in één van de beste competities van de wereld tegen topverdedigers, terwijl Huntelaar nog vaak laat zien dat hij moeite heeft met spelers als Wielaert. Ruud is vooralsnog verder dan Huntelaar. Over twee jaar kan dat wel eens anders zijn, maar op dit moment ga ik voor Ruud.
pi_58930622
quote:
Op maandag 26 mei 2008 22:48 schreef sjimz het volgende:

[..]

Tot nu toe heeft Klaas Jan het beter tegen Materazzi dan tegen Zwaanswijk gedaan.
Oh ja? Welke wedstrijd dan?
pi_58930637
quote:
Op maandag 26 mei 2008 23:34 schreef HeinekenAFCA het volgende:

[..]

Huntelaar heeft één keer tegen Materazzi gespeeld en heeft toen geen bal geraakt. Vraag me dus echt af welke CL wedstrijd jij bedoeld .

On topic: Ruud natuurlijk. Speelt elke week in één van de beste competities van de wereld tegen topverdedigers, terwijl Huntelaar nog vaak laat zien dat hij moeite heeft met spelers als Wielaert. Ruud is vooralsnog verder dan Huntelaar. Over twee jaar kan dat wel eens anders zijn, maar op dit moment ga ik voor Ruud.
Hij kopte toen wel die bal in de rechterbovenhoek en vlak daarna scoorde Rosales de 2-0.
pi_58930654
quote:
Op maandag 26 mei 2008 23:36 schreef VoreG het volgende:

[..]

Hij kopte toen wel die bal in de rechterbovenhoek en vlak daarna scoorde Rosales de 2-0.
Zoek de opstellingen eens op.
pi_58930658
quote:
Op maandag 26 mei 2008 23:35 schreef HeinekenAFCA het volgende:

[..]

Oh ja? Welke wedstrijd dan?
Ajax- Inter ?
pi_58930689
quote:
Op maandag 26 mei 2008 23:36 schreef sjimz het volgende:

[..]

Ajax- Inter ?
Misschien was ik toen te dronken, maar ik heb die wedstrijd geen Materazzi zien lopen.
pi_58930690
quote:
Op maandag 26 mei 2008 23:36 schreef HeinekenAFCA het volgende:

[..]

Zoek de opstellingen eens op.
quote:
Ajax houdt uitzicht op de kwartfinales van de Champions League. Tegen Internazionale werd in eigen huis met 2-2 gelijkgespeeld. Na twintig minuten stonden de Amsterdammers al met twee doelpunten voor. Nadat Klaas-Jan Huntelaar fraai had raak gekopt wist even later ook Mauro Rosales het net te vinden. In het begin van de tweede helft deed Dejan Stankovic namens de Italianen weer iets terug: 2-1. Oud-Feyenoorder Julio Ricardo Cruz schoot beide partijen in de slotfase op gelijke hoogte.
pi_58930720
quote:
Op maandag 26 mei 2008 23:38 schreef HeinekenAFCA het volgende:

[..]

Misschien was ik toen te dronken, maar ik heb die wedstrijd geen Materazzi zien lopen.
Agh jezus, ....

Samuel en Cordoba zijn ook geen slechte verdeigers
pi_58930752
quote:
Op maandag 26 mei 2008 23:38 schreef HeinekenAFCA het volgende:

[..]

Misschien was ik toen te dronken, maar ik heb die wedstrijd geen Materazzi zien lopen.
Jij wint
pi_58930780
quote:
Op maandag 26 mei 2008 23:39 schreef VoreG het volgende:

[..]

Agh jezus, ....

Samuel en Cordoba zijn ook geen slechte verdeigers
Tuurlijk zijn dat geen slechte verdedigers, maar de enige keer dat Huntelaar tegen Materazzi speelde heeft hij geen bal geraakt. Uit in het San Siro, had Materazzi geen kind aan hem.
pi_58930878
quote:
Op maandag 26 mei 2008 23:41 schreef HeinekenAFCA het volgende:

[..]

Tuurlijk zijn dat geen slechte verdedigers, maar de enige keer dat Huntelaar tegen Materazzi speelde heeft hij geen bal geraakt. Uit in het San Siro, had Materazzi geen kind aan hem.
Toen had heel Inter geen kind aan Ajax natuurlijk
pi_58930883
quote:
Op maandag 26 mei 2008 23:34 schreef HeinekenAFCA het volgende:

[..]

Huntelaar heeft één keer tegen Materazzi gespeeld en heeft toen geen bal geraakt. Vraag me dus echt af welke CL wedstrijd jij bedoeld .

On topic: Ruud natuurlijk. Speelt elke week in één van de beste competities van de wereld tegen topverdedigers, terwijl Huntelaar nog vaak laat zien dat hij moeite heeft met spelers als Wielaert. Ruud is vooralsnog verder dan Huntelaar. Over twee jaar kan dat wel eens anders zijn, maar op dit moment ga ik voor Ruud.
On topic: Ruud speelt al 2 jaar niet meer voor het Nederlands Elftal en al een jaar niet meer voor Real Madrid. Hoe goed ben je dan nog? Als je Ruud op basis van ervaring en zijn palmares opstelt kun je net zo goed met Kluivert beginnen. Kwa palmares mag van Nistelrooij nog niet eens Kluiverts schoenen poetsen.

Je moet op nu op dit moment kijken. En dan knalt Huntelaar gewoon even 5 goals in 4 wedstrijden achter elkaar in het Nederlands elftal. Hij schudt zo even 30+ goals per seizoen uit zijn mauw.

En die wedstrijd tegen Inter Milan speelde hij toen niet tegen Materazzi? Maar in ieder geval die Italianen waren na die wedstrijd hardstikke enthousiast over hem. Die Italianen weten echt wel wat een goede voetballer is.
pi_58930945
quote:
Op maandag 26 mei 2008 23:45 schreef dieselnoi het volgende:

[..]

On topic: Ruud speelt al 2 jaar niet meer voor het Nederlands Elftal en al een jaar niet meer voor Real Madrid. Hoe goed ben je dan nog? Als je Ruud op basis van ervaring en zijn palmares opstelt kun je net zo goed met Kluivert beginnen. Kwa palmares mag van Nistelrooij nog niet eens Kluiverts schoenen poetsen.

Je moet op nu op dit moment kijken. En dan knalt Huntelaar gewoon even 5 goals in 4 wedstrijden achter elkaar in het Nederlands elftal. Hij schudt zo even 30+ goals per seizoen uit zijn mauw.

En die wedstrijd tegen Inter Milan speelde hij toen niet tegen Materazzi? Maar in ieder geval die Italianen waren na die wedstrijd hardstikke enthousiast over hem. Die Italianen weten echt wel wat een goede voetballer is.
16 wedstrijden 13 doelpunten dit seizoen.
pi_58931020
quote:
Op maandag 26 mei 2008 23:45 schreef VoreG het volgende:

[..]

Toen had heel Inter geen kind aan Ajax natuurlijk
Dat ook, maar het fabeltje dat Huntelaar goed gepresteerd heeft tegen Materazzi is bij deze uit de wereld geholpen .
pi_58931074
quote:
Op maandag 26 mei 2008 23:45 schreef dieselnoi het volgende:

[..]

On topic: Ruud speelt al 2 jaar niet meer voor het Nederlands Elftal en al een jaar niet meer voor Real Madrid. Hoe goed ben je dan nog? Als je Ruud op basis van ervaring en zijn palmares opstelt kun je net zo goed met Kluivert beginnen. Kwa palmares mag van Nistelrooij nog niet eens Kluiverts schoenen poetsen.

Je moet op nu op dit moment kijken. En dan knalt Huntelaar gewoon even 5 goals in 4 wedstrijden achter elkaar in het Nederlands elftal. Hij schudt zo even 30+ goals per seizoen uit zijn mauw.

En die wedstrijd tegen Inter Milan speelde hij toen niet tegen Materazzi? Maar in ieder geval die Italianen waren na die wedstrijd hardstikke enthousiast over hem. Die Italianen weten echt wel wat een goede voetballer is.
Wat VoreG al zegt (16 wedstrijden en 13 goals) en daarbij komt, moet Huntelaar nu in de basis gezet worden op basis van die ene CL wedstrijd van ruim twee jaar geleden?
pi_58931103
quote:
Op maandag 26 mei 2008 23:52 schreef HeinekenAFCA het volgende:

[..]

Wat VoreG al zegt (16 wedstrijden en 13 goals) en daarbij komt, moet Huntelaar nu in de basis gezet worden op basis van die ene CL wedstrijd van ruim twee jaar geleden?
Waarbij hij niet eens tegen Materazzi speelde!


Die overigens niet eens in de basis komt bij Italië, maar daarhebben we het even neit over.
pi_58931230
Jullie zijn gewoon biased. Wat is dat nou weer voor onzin om te doen alsof Huntelaar helemaal niets kan? Ik wijs jullie er ook op dat van Basten het al is een keer met van Nistelrooij geprobeerd heeft op een toernooi en toen heeft van Nistelrooij gigantisch gefaald. Mede dankzij van Nistelrooij en van Bommel had Oranje zich geblameerd op het WK06. Waarom nou een herhaling? Een ezel stoot zich niet twee keer aan dezelfde steen.
pi_58931270
quote:
Op maandag 26 mei 2008 23:58 schreef dieselnoi het volgende:
Jullie zijn gewoon biased. Wat is dat nou weer voor onzin om te doen alsof Huntelaar helemaal niets kan? Ik wijs jullie er ook op dat van Basten het al is een keer met van Nistelrooij geprobeerd heeft op een toernooi en toen heeft van Nistelrooij gigantisch gefaald. Mede dankzij van Nistelrooij en van Bommel had Oranje zich geblameerd op het WK06. Waarom nou een herhaling? Een ezel stoot zich niet twee keer aan dezelfde steen.
Lazer op man. We doen helemaal niet alsof Huntelaar niets kan. Van Nistelrooy is alleen een spits die het al jarenlang laat zien op topniveau, het is niet meer dan logisch dat hij speel en zo dramatisch was hij niet op het WK06.
  dinsdag 27 mei 2008 @ 00:02:58 #59
13462 BansheeBoy
Assimilatie = Laxatie = Stront
pi_58931337
Ik zou voor Huntelaar kiezen, met hem heb je meer mogelijkheden, en ik vind dat hij voetballend meer toevoegt dan intik-spits van Nistelrooy.

²
Misgun niemand zijn profijt, laat elk op hoope bouwe. Ofschoon wie mij ook benijdt, fortuin moet zijn loop behouden.
Bansheeboy: Fok!ker van de week!
[Without heart we would be mere machines]
Bergkamp, Zlatan, Van Persie, Ziyech, Quaresma
pi_58931382
quote:
Op dinsdag 27 mei 2008 00:02 schreef BansheeBoy het volgende:
Ik zou voor Huntelaar kiezen, met hem heb je meer mogelijkheden, en ik vind dat hij voetballend meer toevoegt dan intik-spits van Nistelrooy.

²
Huntelaar meer voetballende vermogens toekennen dan Van Nistelrooy . Het zijn nota bene dezelde type spelers!

Kunnen we Diba nog naturaliseren?
  dinsdag 27 mei 2008 @ 00:07:27 #61
34834 MarkNMGN
F E Y E N O O R D
pi_58931442
quote:
Op dinsdag 27 mei 2008 00:02 schreef BansheeBoy het volgende:
en ik vind dat hij voetballend meer toevoegt dan intik-spits van Nistelrooy.

²
Dat meen je niet?
De nacht verandert iedereen,
kankelul.
  dinsdag 27 mei 2008 @ 00:14:58 #62
13462 BansheeBoy
Assimilatie = Laxatie = Stront
pi_58931627
quote:
Op dinsdag 27 mei 2008 00:04 schreef VoreG het volgende:

[..]

Huntelaar meer voetballende vermogens toekennen dan Van Nistelrooy . Het zijn nota bene dezelde type spelers!
Zelfde type spelers in grote lijnen, maar ik vind dat Huntelaar buiten het strafschopgebied en in kopduels meer kan betekenen voor Oranje dat van Nistelrooy. Ik vind hem trouwens ook een betere kaatser, stelt zich slimmer op als hij de bal krijgt. Bij van Nistelrooy zie je heel vaak dat als hij de bal ontvangt met een man in zijn rug hij snel gaat liggen, Huntelaar is fysiek sterker.
quote:
Kunnen we Diba nog naturaliseren?
Dat is volgens mij niet nodig, hij heeft een stabiel Nederlands paspoort, ik had stiekem de hoop op een Boulahrouz scenario en dat hij hem toch nog zou oproepen.

²
Misgun niemand zijn profijt, laat elk op hoope bouwe. Ofschoon wie mij ook benijdt, fortuin moet zijn loop behouden.
Bansheeboy: Fok!ker van de week!
[Without heart we would be mere machines]
Bergkamp, Zlatan, Van Persie, Ziyech, Quaresma
  dinsdag 27 mei 2008 @ 00:15:52 #63
56749 BlaZ
Torpitudo peius est quam mors.
pi_58931653
quote:
Op dinsdag 27 mei 2008 00:02 schreef BansheeBoy het volgende:
Ik zou voor Huntelaar kiezen, met hem heb je meer mogelijkheden, en ik vind dat hij voetballend meer toevoegt dan intik-spits van Nistelrooy.

²
Oh Huntelaar kan voetballend meer als Nistelrooy Vind Huntelaar meer te vergelijken met Inzaghi eigenlijk.
Ceterum censeo Turciam delendam esse.
  dinsdag 27 mei 2008 @ 00:21:03 #64
13462 BansheeBoy
Assimilatie = Laxatie = Stront
pi_58931764
quote:
Op dinsdag 27 mei 2008 00:15 schreef BlaZ het volgende:

[..]

Oh Huntelaar kan voetballend meer als Nistelrooy Vind Huntelaar meer te vergelijken met Inzaghi eigenlijk.
Hunterlaar scoort moeilijkere doelpunten dan van Nistelrooy, ook van buiten de 16, van Nistelrooy scoort zelden buiten de keeperbox. Je heb eigenlijk helemaal niets aan hem, hij is niet betrokken bij het spel, hij is pas de allerlaatste pion die hem erin duwt, dát is typisch Inzaghi.

Tevens zie je dat hij altijd laat afweten tegen topverdedigers.

²
Misgun niemand zijn profijt, laat elk op hoope bouwe. Ofschoon wie mij ook benijdt, fortuin moet zijn loop behouden.
Bansheeboy: Fok!ker van de week!
[Without heart we would be mere machines]
Bergkamp, Zlatan, Van Persie, Ziyech, Quaresma
pi_58931773
quote:
Op dinsdag 27 mei 2008 00:14 schreef BansheeBoy het volgende:

[..]

Zelfde type spelers in grote lijnen, maar ik vind dat Huntelaar buiten het strafschopgebied en in kopduels meer kan betekenen voor Oranje dat van Nistelrooy. Ik vind hem trouwens ook een betere kaatser, stelt zich slimmer op als hij de bal krijgt. Bij van Nistelrooy zie je heel vaak dat als hij de bal ontvangt met een man in zijn rug hij snel gaat liggen, Huntelaar is fysiek sterker.
Ik zie elke wedstrijd van Ajax en als er iets is waar ik me aan erger bij Huntelaar is dat gejank en geval elke keer. Hijligt bij elk duwtje in de rug op de grond.
pi_58931791
quote:
Op dinsdag 27 mei 2008 00:21 schreef BansheeBoy het volgende:

[..]

Tevens zie je dat hij altijd laat afweten tegen topverdedigers.

²

Hij is een van de topscorers in de CL en speelt al jaren in de PL en de LPF, hij speelt en traint wekelijks met en tegen topverdedigers .
  dinsdag 27 mei 2008 @ 00:23:13 #67
34834 MarkNMGN
F E Y E N O O R D
pi_58931811
quote:
Op dinsdag 27 mei 2008 00:21 schreef BansheeBoy het volgende:
Tevens zie je dat hij altijd laat afweten tegen topverdedigers.
Gelukkig scoort Huntelaar wél wekelijks tegen topverdedigers.
De nacht verandert iedereen,
kankelul.
pi_58931845
quote:
Op dinsdag 27 mei 2008 00:15 schreef BlaZ het volgende:
Vind Huntelaar meer te vergelijken met Inzaghi eigenlijk.
Op basis van wat?
Achter-elkaar-bezochte-Ajax-thuiswedstrijden-meter: [b]29[/b].
[b]Laatste wedstrijd:[/b] FC Timişoara. [b]Volgende:[/b] ADO Den Haag.
Ray's Statshoekje - 2009/2010.
  Moderator dinsdag 27 mei 2008 @ 00:25:51 #69
819 crew  Gert
spreekt voor zich
pi_58931863
quote:
Op dinsdag 27 mei 2008 00:15 schreef BlaZ het volgende:

[..]

Oh Huntelaar kan voetballend meer als Nistelrooy Vind Huntelaar meer te vergelijken met Inzaghi eigenlijk.
Tegen landen als Italië en Frankrijk, heb ik meer vertrouwen in een spits die al jaren topvoetbal-ervaring heeft en dit jaar met Real kampioen is geworden in de Spaanse competitie, dan in een spits die dit jaar met ajax eh.. helemaal niéts gewonnen heeft.

Herstel: de Johan Cruyff-schaal. Mooie prijs.
"Those people who think they know everything, are a great annoyance to those of us who do."
  dinsdag 27 mei 2008 @ 00:29:45 #70
13462 BansheeBoy
Assimilatie = Laxatie = Stront
pi_58931935
quote:
Op dinsdag 27 mei 2008 00:23 schreef MarkNMGN het volgende:

[..]

Gelukkig scoort Huntelaar wél wekelijks tegen topverdedigers.
Van van Nistelrooy weten we zeker dat hij faalt. Van Huntelaar moet het nog bewezen worden. Van Nistelrooy is een statistieken spits, veel scoren, intikkertjes, met de buik, neus of oogwimpers, gemiddeld een penalty of 7 per seizoen, het maakt hem niet uit. Huntelaar is gewoon completer en meer een winnaar.

Is het toeval dat Manchester veel beter draaide zonder van Nistelrooy?

En het feit dat Huntelaar op een mangafiguur lijkt vind ik geen argument om hem niet op te stellen.

²
Misgun niemand zijn profijt, laat elk op hoope bouwe. Ofschoon wie mij ook benijdt, fortuin moet zijn loop behouden.
Bansheeboy: Fok!ker van de week!
[Without heart we would be mere machines]
Bergkamp, Zlatan, Van Persie, Ziyech, Quaresma
  dinsdag 27 mei 2008 @ 00:31:28 #71
56749 BlaZ
Torpitudo peius est quam mors.
pi_58931964
quote:
Op dinsdag 27 mei 2008 00:25 schreef RayMania het volgende:

[..]

Op basis van wat?
Gewoon pure afmaker. Goed schot, koppen, volley etc. Maar niet extreem snel of technisch ofzo.
Ceterum censeo Turciam delendam esse.
  dinsdag 27 mei 2008 @ 00:36:25 #72
56749 BlaZ
Torpitudo peius est quam mors.
pi_58932029
quote:
Op dinsdag 27 mei 2008 00:29 schreef BansheeBoy het volgende:

Is het toeval dat Manchester veel beter draaide zonder van Nistelrooy?

Maar Real Madrid werd ineens ook weer kampioen? Of licht dat dan weer niet aan van Nistelrooy?

Ajax bakt er overigens helemaal niks van met Huntelaar... al jaren geen champions league of kampioenschap.

Huntelaar is wel een winnaar ja Maar niet in de voorronden champions league
Ceterum censeo Turciam delendam esse.
pi_58932034
quote:
Op dinsdag 27 mei 2008 00:29 schreef BansheeBoy het volgende:


Is het toeval dat Manchester veel beter draaide zonder van Nistelrooy?
Vind je een Ajax met Huntelaar zonder een gewonnen landstitel of behaalde Champions League goed presteren?
Achter-elkaar-bezochte-Ajax-thuiswedstrijden-meter: [b]29[/b].
[b]Laatste wedstrijd:[/b] FC Timişoara. [b]Volgende:[/b] ADO Den Haag.
Ray's Statshoekje - 2009/2010.
  dinsdag 27 mei 2008 @ 00:37:29 #74
34834 MarkNMGN
F E Y E N O O R D
pi_58932044
quote:
Op dinsdag 27 mei 2008 00:29 schreef BansheeBoy het volgende:
Is het toeval dat Manchester veel beter draaide zonder van Nistelrooy?


²
Wat een kut-argument.

Is het toeval dat Ajax al jaren kut is met Huntelaar?
De nacht verandert iedereen,
kankelul.
  dinsdag 27 mei 2008 @ 00:40:06 #75
13462 BansheeBoy
Assimilatie = Laxatie = Stront
pi_58932084
quote:
Op dinsdag 27 mei 2008 00:36 schreef RayMania het volgende:

[..]

Vind je een Ajax met Huntelaar zonder een gewonnen landstitel of behaalde Champions League goed presteren?
Voetbal is een teamsport, het lag niet aan hém.

²
Misgun niemand zijn profijt, laat elk op hoope bouwe. Ofschoon wie mij ook benijdt, fortuin moet zijn loop behouden.
Bansheeboy: Fok!ker van de week!
[Without heart we would be mere machines]
Bergkamp, Zlatan, Van Persie, Ziyech, Quaresma
  dinsdag 27 mei 2008 @ 00:40:59 #76
13462 BansheeBoy
Assimilatie = Laxatie = Stront
pi_58932100
quote:
Op dinsdag 27 mei 2008 00:37 schreef MarkNMGN het volgende:

[..]

Wat een kut-argument.
Ofschoon het wel feit is. Ja toch?

²
Misgun niemand zijn profijt, laat elk op hoope bouwe. Ofschoon wie mij ook benijdt, fortuin moet zijn loop behouden.
Bansheeboy: Fok!ker van de week!
[Without heart we would be mere machines]
Bergkamp, Zlatan, Van Persie, Ziyech, Quaresma
pi_58932103
quote:
Op dinsdag 27 mei 2008 00:40 schreef BansheeBoy het volgende:

[..]

Voetbal is een teamsport, het lag niet aan hém.

²
En Ruud was wel de oorzaak bij Manchester .

In tijden niet zo gelachen op Fok!
  dinsdag 27 mei 2008 @ 00:43:29 #78
13462 BansheeBoy
Assimilatie = Laxatie = Stront
pi_58932136
quote:
Op dinsdag 27 mei 2008 00:41 schreef VoreG het volgende:

[..]

En Ruud was wel de oorzaak bij Manchester .
Dat maak jij ervan, ik stelde slechts de retorische vraag.

Ruudje zag het ook niet zitten in lassiehond C. Ronaldo, en kijk eens wie er nu een grote meneer is in het voetbal.

²
Misgun niemand zijn profijt, laat elk op hoope bouwe. Ofschoon wie mij ook benijdt, fortuin moet zijn loop behouden.
Bansheeboy: Fok!ker van de week!
[Without heart we would be mere machines]
Bergkamp, Zlatan, Van Persie, Ziyech, Quaresma
pi_58932207
quote:
Op dinsdag 27 mei 2008 00:40 schreef BansheeBoy het volgende:

[..]

Voetbal is een teamsport, het lag niet aan hém.

²
Nee, dat niet. Het lag aan het speltype wat Ajax speelt en het type spits wat Huntelaar is.

Een Huntelaar die niet scoort tegen PSV, Heerenveen en Twente (de drie beste clubs van vorig seizoen) in drie hele belangrijke wedstrijden belooft niet veel goeds tegen landen als Frankrijk en Italië. En Ruud doet dat beter.
Achter-elkaar-bezochte-Ajax-thuiswedstrijden-meter: [b]29[/b].
[b]Laatste wedstrijd:[/b] FC Timişoara. [b]Volgende:[/b] ADO Den Haag.
Ray's Statshoekje - 2009/2010.
pi_58932340
quote:
Op maandag 26 mei 2008 23:45 schreef VoreG het volgende:

[..]

Toen had heel Inter geen kind aan Ajax natuurlijk
Dat zal tegenwoordig niet veel anders zijn

Ik zou beide spelers eigenlijk allebei wel in de basis willen zien
"You can call me Susan if it makes you happy"
pi_58932733
quote:
Op dinsdag 27 mei 2008 00:29 schreef BansheeBoy het volgende:

Van van Nistelrooy weten we zeker dat hij faalt. Van Huntelaar moet het nog bewezen worden.
Daar heb je een goed punt, we weten wat we in termen van grote wedstrijden winnen van Ruud kunnen verwachten, en dat is niet best. De voortekenen voor Huntelaar zijn echter nog minder. Ruud heeft immers bewezen op een hoger niveau af te haken dan Huntelaar, waar Ruud pas begint te falen bij de moeilijke tegenstanders verderop in de Champions League, begint de doelpuntenmachine Huntelaar al te haperen in de kelder van de CL en de krochten van de UEFA-cup, en zelfs de beter eredivisieverdedigingen vormen een groot probleem.
Wees gehoorzaam. Alleen samen krijgen we de vrijheid eronder.
pi_58932741
Allebei niet, iemand in de punt die kan voetballen graag. Aan scorend vermogen is toch geen gebrek.

Niet het hele team afstemmen op de spits, maar de spits afstemmen op het team. De kwaliteit zit in dit Nederlands eltal in de drie spelers die achter de spits spelen, dus heb je iemand nodig die direct door de defensieve middenvelders aangespeeld kan worden en/of de combinatie aan kan gaan met die drie jongens erachter, niet een pure afmaker die voetballend 0,0 kan. Daardoor haal je niet alleen de grootste kwaliteit uit je ploeg weg, maar zet je bovendien de zes achterste veldspelers constant onder druk, omdat de spits (Van Nistelrooy/Huntelaar) elke bal die hij niet als eindstation aangespeeld krijgt kwijt is en je dus constant aan het omschakelen bent.

Je bent op toernooien enorm kwetsbaar als je afhankelijk bent van een pure afmaker. Als die één wedstrijd aan de ketting ligt bij de mandekker, lig je er meteen uit. Daarom ook komt Van Nistelrooy nooit ver in Europees verband, maar dat terzijde.

Ik weet zeker dat als je de Nederlander vraagt of ze liever de Kluivert van 2000 of de Van Nistelrooy van nu zou hebben, de grote massa voor Van Nistelrooy zou kiezen, en dat is tekenend wat mij betreft. Kluivert was de belichaming van de ideale diepe spits in een 4-3-3 (of 4-2-3-1) systeem: sterk, technisch, kopsterk en zeker niet slecht voor de goal, Van Nistelrooy (en Huntelaar) zijn dat allerminst, dat zijn gewoon spitsen met een enorme neus voor de goal en verder helemaal niets, maar het publiek schijnt niet te zien dat dit een belangrijke oorzaak is van het matige veldspel van het Nederlands elftal.

Kijk voor de grap eens welk ander topland met een pure afmaker voorin speelt. Ja Argentinië vaak, maar die komen dan ook nooit ver op de WK's. En verder Duitsland, maar daar is het systeem er dan ook op afgestemd. Ook in clubverband (CL) zie je die trend: alle vier de halvefinalisten spelen met een spits die voetballend een belangrijke rol heeft in het team.
  dinsdag 27 mei 2008 @ 03:00:45 #83
98000 Biels
Spreekt boekdelen
pi_58933016
quote:
Op dinsdag 27 mei 2008 01:47 schreef wimderon het volgende:
Allebei niet, iemand in de punt die kan voetballen graag. Aan scorend vermogen is toch geen gebrek.

Niet het hele team afstemmen op de spits, maar de spits afstemmen op het team. De kwaliteit zit in dit Nederlands eltal in de drie spelers die achter de spits spelen, dus heb je iemand nodig die direct door de defensieve middenvelders aangespeeld kan worden en/of de combinatie aan kan gaan met die drie jongens erachter, niet een pure afmaker die voetballend 0,0 kan. Daardoor haal je niet alleen de grootste kwaliteit uit je ploeg weg, maar zet je bovendien de zes achterste veldspelers constant onder druk, omdat de spits (Van Nistelrooy/Huntelaar) elke bal die hij niet als eindstation aangespeeld krijgt kwijt is en je dus constant aan het omschakelen bent.

Je bent op toernooien enorm kwetsbaar als je afhankelijk bent van een pure afmaker. Als die één wedstrijd aan de ketting ligt bij de mandekker, lig je er meteen uit. Daarom ook komt Van Nistelrooy nooit ver in Europees verband, maar dat terzijde.

Ik weet zeker dat als je de Nederlander vraagt of ze liever de Kluivert van 2000 of de Van Nistelrooy van nu zou hebben, de grote massa voor Van Nistelrooy zou kiezen, en dat is tekenend wat mij betreft. Kluivert was de belichaming van de ideale diepe spits in een 4-3-3 (of 4-2-3-1) systeem: sterk, technisch, kopsterk en zeker niet slecht voor de goal, Van Nistelrooy (en Huntelaar) zijn dat allerminst, dat zijn gewoon spitsen met een enorme neus voor de goal en verder helemaal niets, maar het publiek schijnt niet te zien dat dit een belangrijke oorzaak is van het matige veldspel van het Nederlands elftal.

Kijk voor de grap eens welk ander topland met een pure afmaker voorin speelt. Ja Argentinië vaak, maar die komen dan ook nooit ver op de WK's. En verder Duitsland, maar daar is het systeem er dan ook op afgestemd. Ook in clubverband (CL) zie je die trend: alle vier de halvefinalisten spelen met een spits die voetballend een belangrijke rol heeft in het team.
En jij wil Toni wel vergelijken met Kluivert?
  dinsdag 27 mei 2008 @ 03:26:26 #84
123545 DatMeenJeNiet
Mike Mampuya till i die O+
pi_58933075
Van Nistelrooij. Voetballend gezien zijn ze beide zeer matig, technisch is Ruud beter en hij is sneller. Maar ik kies voornamelijk omdat de kracht van Van Nistelrooij over de grond ligt, terwijl Huntelaar beter is in de lucht. Ik verwacht alleen weinig voorzetten van Sneijder, VDV en Van Persie. Die zullen voornamelijk met steekballetjes strooien, waarbij de snelheid van Ruud beter past.
  dinsdag 27 mei 2008 @ 03:34:06 #85
73683 leolinedance
Voor Rood-Wit gezongen
pi_58933088
Op dit moment nog steeds Ruud. Hij heeft zich ook dit jaar weer bewezen in de Spaanse competitie die wel wat hoger aan staat geschreven dan de onze. Huntelaar is natuurlijk wel een goede spits, dat kan ik als PSV fan zijnde zelfs niet ontkennen. Maar Ruud heeft een soort van geheim wapen, zelfs wanneer je hem de hele wedstrijd niet ziet kan ie eeneens een wereldgoal maken.

Mijn idee is starten met van Nistelrooij. Mochten we aanvallend tekort komen Huntelaar erbij in de 2e helft, afhankelijk van hoe we spelen. Maar dat zal geheid 4-3-3 zijn dus dan wordt het Ruud vervangen door Huntelaar. En Kuyt kunnen we ook inbrengen maar dan voor een middenvelder mocht het nodig zijn.

Huntelaar + Kuyt voelt aan als een hele slechte combinatie, alle overige combinaties kunnen volgens mij succesvol zijn.

Maar Robben - van Nistelrooij - van Persie lijkt me duidelijk als hoofdopstelling. Huntelaar inbrengen wanneer nodig. Breekijzer Kuijt.
  dinsdag 27 mei 2008 @ 03:35:56 #86
73683 leolinedance
Voor Rood-Wit gezongen
pi_58933092
quote:
Op dinsdag 27 mei 2008 01:45 schreef Weltschmerz het volgende:

[..]

Daar heb je een goed punt, we weten wat we in termen van grote wedstrijden winnen van Ruud kunnen verwachten, en dat is niet best. De voortekenen voor Huntelaar zijn echter nog minder. Ruud heeft immers bewezen op een hoger niveau af te haken dan Huntelaar, waar Ruud pas begint te falen bij de moeilijke tegenstanders verderop in de Champions League, begint de doelpuntenmachine Huntelaar al te haperen in de kelder van de CL en de krochten van de UEFA-cup, en zelfs de beter eredivisieverdedigingen vormen een groot probleem.
En daar heb jij weer een punt inderdaad..
  dinsdag 27 mei 2008 @ 03:37:23 #87
73683 leolinedance
Voor Rood-Wit gezongen
pi_58933095
quote:
Op dinsdag 27 mei 2008 00:37 schreef MarkNMGN het volgende:

[..]

Wat een kut-argument.

Is het toeval dat Ajax al jaren kut is met Huntelaar?
pi_58933151
Ik ga toch nog even voor Ruud
  dinsdag 27 mei 2008 @ 11:01:09 #89
56749 BlaZ
Torpitudo peius est quam mors.
pi_58936738
quote:
Op dinsdag 27 mei 2008 01:47 schreef wimderon het volgende:
Allebei niet, iemand in de punt die kan voetballen graag. Aan scorend vermogen is toch geen gebrek.

Niet het hele team afstemmen op de spits, maar de spits afstemmen op het team. De kwaliteit zit in dit Nederlands eltal in de drie spelers die achter de spits spelen, dus heb je iemand nodig die direct door de defensieve middenvelders aangespeeld kan worden en/of de combinatie aan kan gaan met die drie jongens erachter, niet een pure afmaker die voetballend 0,0 kan. Daardoor haal je niet alleen de grootste kwaliteit uit je ploeg weg, maar zet je bovendien de zes achterste veldspelers constant onder druk, omdat de spits (Van Nistelrooy/Huntelaar) elke bal die hij niet als eindstation aangespeeld krijgt kwijt is en je dus constant aan het omschakelen bent.

Je bent op toernooien enorm kwetsbaar als je afhankelijk bent van een pure afmaker. Als die één wedstrijd aan de ketting ligt bij de mandekker, lig je er meteen uit. Daarom ook komt Van Nistelrooy nooit ver in Europees verband, maar dat terzijde.

Ik weet zeker dat als je de Nederlander vraagt of ze liever de Kluivert van 2000 of de Van Nistelrooy van nu zou hebben, de grote massa voor Van Nistelrooy zou kiezen, en dat is tekenend wat mij betreft. Kluivert was de belichaming van de ideale diepe spits in een 4-3-3 (of 4-2-3-1) systeem: sterk, technisch, kopsterk en zeker niet slecht voor de goal, Van Nistelrooy (en Huntelaar) zijn dat allerminst, dat zijn gewoon spitsen met een enorme neus voor de goal en verder helemaal niets, maar het publiek schijnt niet te zien dat dit een belangrijke oorzaak is van het matige veldspel van het Nederlands elftal.

Kijk voor de grap eens welk ander topland met een pure afmaker voorin speelt. Ja Argentinië vaak, maar die komen dan ook nooit ver op de WK's. En verder Duitsland, maar daar is het systeem er dan ook op afgestemd. Ook in clubverband (CL) zie je die trend: alle vier de halvefinalisten spelen met een spits die voetballend een belangrijke rol heeft in het team.
Maar hoezo kan van Nistelrooy niet meevoetballen??

1. Ruud van Nistelrooy (Real Madrid) – 7 (4 goals, 3 assists) Groepsfase championsleague..

Alleen komt hij in een 4-3-3 systeem niet goed voor de dag, maar dat systeem is dan ook uit de tijd.
Ceterum censeo Turciam delendam esse.
  Redactie Games dinsdag 27 mei 2008 @ 11:05:40 #90
23535 crew  Fathom
LeChuck
pi_58936835
En dat systeem spelen wij niet
LeChuck: I-- --am your brother!
Guybrush: No! No, that's not true! That's impossible!
LeChuck: Search your feelings, you KNOW it to be true!
Guybrush: Noooooooo!!!!
  dinsdag 27 mei 2008 @ 11:23:12 #91
56749 BlaZ
Torpitudo peius est quam mors.
pi_58937198
quote:
Op dinsdag 27 mei 2008 11:05 schreef Fathom het volgende:
En dat systeem spelen wij niet
Maar 4-3-3 of 4-2-3-1 Maakt ook weer niet zoveel verschil.
Ceterum censeo Turciam delendam esse.
pi_58937814
Joh, prikkies, Huntelaar raakt geen bal man. Wie heeft hem zien voetballen in de playoffs? Niemand lijkt het wel. Ik ben Ajacied, maar Huntelaar is niet mijn favoriet. Hij heeft een slechte bal aanname en is fysiek niet zo sterk om verdedigers op die manier van zich af te houden. 1 tip voor Ajax, doe hem voor 22 miljoen de deur uit alsjeblieft nu hij nog z'n waarde heeft. Hij kan geweldig vrijlopen en de bal 1 keer raken en scoren., maar dat werkt alleen als je goed bedient word via de flanken, en dat was dit jaar bij ajax met een rommedahl die een verlamde voet heeft zo lijkt het wel, hoe weinig gevoel die man in de bal kan stoppen, verschrikkelijk. Het is een slechtere versie van Inzaghi. Tuurlijk, hij scoort veel, maar dat kan alleen als andere kansen voor hem creeren, zelf kan hij dat niet in tegenselling tot bijv. Sulemani. Van Nisterrooy is echt 3 klasse beter dan Huntelaar. Internationaal word hij gezien als een klasse spits. Huntelaar is een goaltjes dief en zo iemand heb je ook nodig, maar hij is echt niet beter dan Van Niselrooy. Hij is de nummer 1 in de spits in Oranje voor mij!

[ Bericht 4% gewijzigd door DirkvdZ op 27-05-2008 11:59:20 ]
  dinsdag 27 mei 2008 @ 12:00:06 #93
13462 BansheeBoy
Assimilatie = Laxatie = Stront
pi_58937999
Ik vind dat DirkvdZ er geen verstand van heeft. Zeer waarschijnlijk heeft hij zelf nooit gevoetbald.

²
Misgun niemand zijn profijt, laat elk op hoope bouwe. Ofschoon wie mij ook benijdt, fortuin moet zijn loop behouden.
Bansheeboy: Fok!ker van de week!
[Without heart we would be mere machines]
Bergkamp, Zlatan, Van Persie, Ziyech, Quaresma
pi_58940093
quote:
Op maandag 26 mei 2008 23:58 schreef dieselnoi het volgende:
Jullie zijn gewoon biased. Wat is dat nou weer voor onzin om te doen alsof Huntelaar helemaal niets kan? Ik wijs jullie er ook op dat van Basten het al is een keer met van Nistelrooij geprobeerd heeft op een toernooi en toen heeft van Nistelrooij gigantisch gefaald. Mede dankzij van Nistelrooij en van Bommel had Oranje zich geblameerd op het WK06. Waarom nou een herhaling? Een ezel stoot zich niet twee keer aan dezelfde steen.
Van Nistelrooy speelde niet eens in de wedstrijd waar we eruit gingen man . En v. Nistelrooy is juist bewezen tegen topverdedigers.
Op woensdag 30 juni 2010 20:32 schreef afcajos het volgende:
Verrassend. Een topic over het regelen van te jonge smatjes en C_N en Lakitu zijn er als de kippen bij.
pi_58940181
quote:
Op maandag 26 mei 2008 09:07 schreef Milou__ het volgende:
Ik ga ook nog steeds voor van Nistelrooy.
Ik ook.
Brutal. Fucking. Metal.
pi_58940849
quote:
Op dinsdag 27 mei 2008 11:01 schreef BlaZ het volgende:

[..]

Maar hoezo kan van Nistelrooy niet meevoetballen??

1. Ruud van Nistelrooy (Real Madrid) – 7 (4 goals, 3 assists) Groepsfase championsleague..

Alleen komt hij in een 4-3-3 systeem niet goed voor de dag, maar dat systeem is dan ook uit de tijd.
Och, daar komen de statistiekjes weer

Meevoetballen staat niet gelijk aan assists geven, iedere joker kan een balletje breed leggen als je met twee man alleen op de keeper afloopt. Meevoetballen is aanspeelbaar zijn (dus niet constant loeren op die ene steekpass en de helft van de tijd buitenspel staan), meevoetballen is een bal kunnen aannemen en bij je houden (dus niet de bal bij elke aanname 5 meter van je voet laten schieten), meevoetballen is techniek en een actie in huis hebben waardoor je minder voorspelbaar bent.

Individuele spelers afrekenen op cijfers is het domste wat je kunt doen. Wat boeit het mij dat de spits scoort, als de spelers daaromheen amper scoren? Nogmaals aan scorend vermogen geen gebrek als je Sneijder, Van der Vaart, Kuyt en Van Persie in het veld hebt staan. Sterker nog, deze spelers zouden alleen maar profiteren van de afwezigheid van een eindstation waar alle aanvoer naar toe moet gaan om dat te enigszins te laten functioneren. Het systeem wat Oranje nu speelt is overgenomen van Man. United, zie je daar een statische spits die constant in de punt ballen staat af te wachten? Nee, daar zie 4 jongens die constant over het veld zwerven en waarvan de verdediging van de tegenstander nauwelijks weet wat men ermee aanmoet. Ook geen toeval dat de successen daar zijn gekomen na het vertrek van Van Nistelrooy.

Als je je spel afstemt op een eindstation is dat zó gemakkelijk te verdedigen: eindstation uitschakelen en de tegenstander staat machteloos omdat er geen plan B is. Wat je dan gaat zien zijn kansloze schoten of individuele acties die gedoemd zijn om te mislukken. Waarom denk je dat Ajax machteloos was tegen Twente? Douglas had Huntelaar aan de ketting, de hele angel was uit het spel en Ajax was afhankelijk van een opvlieging van Suarez en kansloze ballen van Perez.Datzelfde zie je in het Nederlands elftal: als Van Nistelrooy een goede mandekker tegenover zich heeft, krijgt hij maar 1,2 kansjes per wedstrijd. En daar is dan je hele spel op afgestemd? Dan wordt je inderdaad afhankelijk van de schoten van Sneijder en Van Persie.

4-3-3 (of 4-2-3-1, hoe je het noemen wilt) is inderdaad niet meer van deze tijd. Daarom speelt het gros van de topteams ook in een dergelijke formatie
Pure doelpuntenmakers zijn juist niet meer van deze tijd, kijk eens naar de moderne topspitsen, dat zijn over het algemeen allemaal voetballers en geen puur eindstation. Denk aan een Drogba, Ibrahimovic, Torres, Benzema om er eens wat te noemen.
pi_58942823
Huntelaar !
Life isn't about waiting for the storm to pass...It's about learning to dance in the rain.
  dinsdag 27 mei 2008 @ 16:05:50 #98
213232 Dayshine
Cómo está hoy?
pi_58943609
vraagje voor wimderon.

(even vooropstellen dat ik géén voetbalkenner ben)

Ik vind het punt dat je daar maakt wel interessant en daarom zou ik graag willen weten wat jouw basisopstelling zou zijn van de selectie die marco nu tot zijn beschikking heeft
Nothing succeeds like the appearance of success
pi_58943810
quote:
Op maandag 26 mei 2008 23:41 schreef HeinekenAFCA het volgende:

[..]

Tuurlijk zijn dat geen slechte verdedigers, maar de enige keer dat Huntelaar tegen Materazzi speelde heeft hij geen bal geraakt. Uit in het San Siro, had Materazzi geen kind aan hem.
Ajax heeft toen Inter helemaal geen pijn kunnen doen, ook Huntelaar niet, ook thuis niet. Hij speelde een goede eerste helft, profiteerde goed van een struikelende verdediger, maar de tweede helft was al een stuk minder en uit in Milaan was het 3 keer niks. Tot zover Huntelaars grootste prestatie uit zijn carriere.
Wees gehoorzaam. Alleen samen krijgen we de vrijheid eronder.
pi_58944094
quote:
Op dinsdag 27 mei 2008 16:15 schreef Weltschmerz het volgende:

[..]

Ajax heeft toen Inter helemaal geen pijn kunnen doen, ook Huntelaar niet, ook thuis niet. Hij speelde een goede eerste helft, profiteerde goed van een struikelende verdediger,
Een goede eerste helft is nogal wat zacht uitgedrukt. Eerder voortreffelijk.



Gewoon een sluwe manier om de verdediger zo van zich af te zetten.

Anyhow ik kies uiteraard ook voor Ruud. Gewoon de meest logische keuze.
pi_58944457
quote:
Op maandag 26 mei 2008 22:23 schreef Tybris het volgende:
Huntelaar all the way. Ik vind van Nistelrooy niet echt een spits, eerder een keeper. Hij staat zelden op de goede plek. Dat hij door 3 man wordt beschermd is geen argument, ga dan buiten het strafschopgebied staan en er ontstaat een zee van ruimte waar je in kan duiken, maar daar is hij weer niet snel genoeg voor. Huntelaar staat vrijwel altijd op de goede plek en heeft het echte afmakersinstrict. De nieuwe Kluivert.
WTF?!

Van Nistelrooy zelden op de goede plek? Van Nistelrooy niet snel genoeg?

Huntelaar altijd op de goede plek, de nieuwe Kluivert?

pi_58944512
quote:
Op dinsdag 27 mei 2008 16:28 schreef Cyberia18 het volgende:

[..]

Een goede eerste helft is nogal wat zacht uitgedrukt. Eerder voortreffelijk.
De normen vervagen kennelijk snel. Maar eerlijk gezegd was ik er ook van onder de indruk omdat hij eens een keer goed was met zijn rug naar de goal. Dat in combinatie met zijn afmakerskwaliteiten had een waardevolle Ajaxspits op kunnen leveren. Automatisch hoop je dan toch dat dit de Huntelaar is zoals we hem krijgen. Helaas bleek het gewoon zo'n dag te zijn dat alles lukte, dat hebben de meeste voetballers wel eens. Later bleek zijn normale niveau daarbij niet in de buurt te komen.
quote:
Gewoon een sluwe manier om de verdediger zo van zich af te zetten.
Ik zie een struikelpartij, wat overtredingen en een potentiele kaart. Dat moet de scheids dan allemaal maar goed vinden, en dan niet wederzijds, en daar moet ie het dan van hebben. Na één zo'n helft pikken dat soort verdedigers dat op, en wordt het al een stuk lastiger, de volgende keer staat Materazzi er, en is het meteen helemaal uit met de pret.
Wees gehoorzaam. Alleen samen krijgen we de vrijheid eronder.
pi_58945386
quote:
Op dinsdag 27 mei 2008 16:05 schreef Dayshine het volgende:
vraagje voor wimderon.

(even vooropstellen dat ik géén voetbalkenner ben)

Ik vind het punt dat je daar maakt wel interessant en daarom zou ik graag willen weten wat jouw basisopstelling zou zijn van de selectie die marco nu tot zijn beschikking heeft
Keeper lijkt me duidelijk. Sowieso geen Van Bronckhorst op het middenveld. Die vertraagt het spel en speelt alles breed of terug als hij op het middenveld staat en wekt altijd de indruk hard te werken, maar vooral nadat hij de bal zelf verprutst heeft. Als linksback voldoet hij en heeft opbouwend/aanvallend z'n waarde. Links centraal is lastig, Bouma en Mathijsen zijn beiden niet top, lastige keuze, ik zou op dit moment gaan voor Bouma. Ook rechts centraal is lastig. Heitinga kan enorm sterk spelen daar, maar dan moet er wel een beer van een mandekker naast staan en die staat er niet. Keuze Ooijer/Heitinga is dan ook een lastige. Op rechts zou ik gaan voor Melchiot, mits die 100% fit is, anders Heitinga. Op het middenveld zou ik serieus overwegen om Engelaar op te stellen naast De Zeeuw. Engelaar heeft een prima (steek)pass in de voeten en De Zeeuw dan weer een prima directe pass. Het zijn geen echte bikkelaars, maar wel slimme spelers die door hun positionering al veel recuperatievermogen hebben. Dan heb je vier plaatsen over voor het aanvallende deel: Sneijder vanaf links, Van der Vaart centraal en Kuyt vanaf rechts, Van Persie in de punt. Die vier spelen niet statisch vanuit een positie, maar kunnen eigenlijk doen wat ze willen, zolang de posities maar bezet zijn.

Maar goed dit gaat wel erg off-topic zo.
pi_59011837
Aangezien er niet echt een gepaste topic hiervoor is post ik het maar hier.
quote:
EK - John Motson: 'Huntelaar wordt smaakmaker EK'

De befaamde Engelse voetbalcommentator John Motson, onder meer bekend van het stemgeluid in de FIFA-games, tipt Klaas-Jan Huntelaar (foto, links) als ‘one to watch’ op het EK.

De BBC vroeg het complete team voetbalexperts de eindwinnaar en de sterspeler van het EK te voorspellen. Acht van de vijftien kenners opteren voor Duitsland als kampioen, een sextet gaat voor Spanje (onder wie Gary Lineker) en Jonathan Pearce voorziet een Portugese eindzege.

Behalve Motson denken Steve Wilson en Jacqui Oatley dat Huntelaar de EK-vedette wordt. De Ajacied is de enige Nederlander die in deze rubriek wordt genoemd. (MA)
Hij wordt door meerdere toch wel hoog aangeschreven

http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/football/euro_2008/7421737.stm
pi_59011917
Belachelijk om Huntelaar te noemen, want Ruud heeft gisteren weer laten zien dat hij in de basis hoort. Huntelaar gaat denk ik heel weinig minuten maken dit EK.
pi_59013583
quote:
Op vrijdag 30 mei 2008 14:01 schreef HeinekenAFCA het volgende:
Huntelaar gaat denk ik heel weinig minuten maken dit EK.
Als Ruud laat zien wat hij in zich heeft wel
Ik pleit voor voor Huntelaar en Van Nistelrooy: supersloom, weinig creativiteit, niet meeverdedigen, maar wel leeevensgevaarlijk
mits ze elkaar niet in de weglopen
  vrijdag 30 mei 2008 @ 15:36:30 #107
150131 MrDice
Decibel 4ever
pi_59014059
Uiteraard van Nistelrooij, eigenlijk niet eens discussie waardig. Maar het idee om met van Persie in de punt te spelen spreekt me nog veel meer aan. Helaas is die jongen absoluut nog niet fit...

En dan Sneijder, Robben en van der Vaart / Affelay eromheen te zwerven... heerlijk!
And what makes you think you have a choice? What makes you think you will ever be any good at all in this world!
pi_59016329
Van Nistelrooij.

Blijft gewoon een spits van hoog niveau en hij ik denk dat zijn internationale ervaring ook wel belangrijk kan zijn
pi_59017369
quote:
Op vrijdag 30 mei 2008 17:22 schreef senkjoe het volgende:
Van Nistelrooij.

Blijft gewoon een spits van hoog niveau en hij ik denk dat zijn internationale ervaring ook wel belangrijk kan zijn
Hij heeft in ieder geval wel heel veel ervaring met internationaal vroegtijdig uitgeschakeld worden. Dat zal hem nog van pas komen, hoewel hij de vorige keren daar ook al ervaren in was en toch niet met tegenslag kon omgaan.
Wees gehoorzaam. Alleen samen krijgen we de vrijheid eronder.
  vrijdag 30 mei 2008 @ 18:26:52 #110
30220 Barca
~:) EVIL - E; Bad As I Wanna B
pi_59017480
Huntelaar, met achter hem Kuyt, Van der Vaart en Babel.
Retro is mode, metro ook!
'Bert, Bert, ik duw een banaan in je kont!' "Oh ja, lekker, Ernie!"
pi_59017928
quote:
Op vrijdag 30 mei 2008 13:57 schreef Cyberia18 het volgende:
Aangezien er niet echt een gepaste topic hiervoor is post ik het maar hier.
[..]

Hij wordt door meerdere toch wel hoog aangeschreven

http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/football/euro_2008/7421737.stm
Dit vind ik toch wel heel vreemd
  vrijdag 30 mei 2008 @ 18:57:40 #112
148870 BOYS1985
Parijzenaar
pi_59017978
Ik ben om ---> KLAAS JAN
PARIS SAINT GERMAIN...
En PSG. Word Kampioen. En PSG. Word Kampioen!
pi_59017992
Gek he dat, sinds Van Nistelrooy weg is bij Manchester United, het veel beter gaat met Manchester United. Nee hoor, daar is niets geks aan. Het is zo logisch als 1+1.
pi_59018002
quote:
Op vrijdag 30 mei 2008 17:22 schreef senkjoe het volgende:
Van Nistelrooij.

Blijft gewoon een spits van hoog niveau en hij ik denk dat zijn internationale ervaring ook wel belangrijk kan zijn
Van uitschakeling of van om zich heen slaan?
pi_59018069
quote:
Op vrijdag 30 mei 2008 18:58 schreef Hantuchova80 het volgende:
Gek he dat, sinds Van Nistelrooy weg is bij Manchester United, het veel beter gaat met Manchester United. Nee hoor, daar is niets geks aan. Het is zo logisch als 1+1.

En Ajax speelt al 3 jaar kut met Huntelaar: Geen landstitels, zeer vroege uitschakelingen in de (voorrondes) cl.

Ligt het dat dan ook aan Huntelaar?
pi_59018098
quote:
Op vrijdag 30 mei 2008 18:58 schreef Hantuchova80 het volgende:
Gek he dat, sinds Van Nistelrooy weg is bij Manchester United, het veel beter gaat met Manchester United. Nee hoor, daar is niets geks aan. Het is zo logisch als 1+1.
Gek he, dat Real Madrid weer kampioen wordt sinds Van Nistelrooij daar speelt...
pi_59018181
quote:
Op vrijdag 30 mei 2008 19:02 schreef Skwish het volgende:

[..]

En Ajax speelt al 3 jaar kut met Huntelaar: Geen landstitels, zeer vroege uitschakelingen in de (voorrondes) cl.

Ligt het dat dan ook aan Huntelaar?
Dat eerste geef ik zeker toe. Gedeeltelijk ligt dat idd aan Huntelaar. Kijk, de '9' in het systeem van Ajax is een zeer belangrijke pion. Een stukje van de as van het veld. En wat ook niet onbelangrijk is: als een mid-voor een bal kan vast houden en vloeiend kan kaatsen, dan kunnen de middenvelders goed aansluiten. Als je met een mid-voor speelt die dat niet kan, gaat dat toch lastig worden. Kluivert, Bergkamp, Petterson en Van Basten konden dat.
Er is één topteam in Europa die met een soort gelijke midvoor als Huntelaar ( Inzaghi, maar dan stukken beter dan Huntelaar, spreekt voor zich ) fantastisch KAN presteren. Milan dus.
pi_59018261
quote:
Op dinsdag 27 mei 2008 16:28 schreef Cyberia18 het volgende:

[..]

Een goede eerste helft is nogal wat zacht uitgedrukt. Eerder voortreffelijk.



Gewoon een sluwe manier om de verdediger zo van zich af te zetten.

Anyhow ik kies uiteraard ook voor Ruud. Gewoon de meest logische keuze.
Voortreffelijk. Hij deed het daar, voor zijn doen, aardig.
  vrijdag 30 mei 2008 @ 19:12:59 #119
15600 BB-King
Long live the King!
pi_59018296
Ik vind Huntelaar een fenomeen, maar Van Nistelrooij is in Oranje onze #1 spits.

We moeten verdomme blij zijn dan we in ieder geval een fantastische back-up hebben.
Wat lees je mijn signature? Heb ik soms wat van je aan?
pi_59018382
quote:
Op vrijdag 30 mei 2008 18:58 schreef Hantuchova80 het volgende:
Gek he dat, sinds Van Nistelrooy weg is bij Manchester United, het veel beter gaat met Manchester United. Nee hoor, daar is niets geks aan. Het is zo logisch als 1+1.
Ligt ook niet aan de rest van het team of aan het team van Arsenal dat ze toen hadden
Op woensdag 30 juni 2010 20:32 schreef afcajos het volgende:
Verrassend. Een topic over het regelen van te jonge smatjes en C_N en Lakitu zijn er als de kippen bij.
pi_59018548
Maar even terugkomen op jouw vorige post. Dit alles heeft NIETS met de speler an sich te maken maar eerder met de type speler (mocht het één van de (vele) factoren zijn) in combinatie met het gespeelde speltype. Jij wilt eerder de indruk wekken dat Van Nistelrooy een slechte/storende speler is/was nu ManU prijzen wint. Mocht hij één van de factoren zijn dat maakt hem geen slechtere spits.

Tenslotte snap ik niet die opmerking in combinatie met het onderwerp van dit topic.
pi_59018605
quote:
Op vrijdag 30 mei 2008 19:04 schreef Zjakkie het volgende:

[..]

Gek he, dat Real Madrid weer kampioen wordt sinds Van Nistelrooij daar speelt...
Real Madrid heeft zo nodig nog betere spelers dan Manchester United. Vind jij Van Nistelrooy echt overtuigen
We zullen het er niet over eens raken, maar ik ben absoluut geen supporter van dit soort type spelers.
pi_59018629
quote:
Op vrijdag 30 mei 2008 19:23 schreef Skwish het volgende:
Maar even terugkomen op jouw vorige post. Dit alles heeft NIETS met de speler an sich te maken maar eerder met de type speler (mocht het één van de (vele) factoren zijn) in combinatie met het gespeelde speltype. Jij wilt eerder de indruk wekken dat Van Nistelrooy een slechte/storende speler is/was nu ManU prijzen wint. Mocht hij één van de factoren zijn dat maakt hem geen slechtere spits.

Tenslotte snap ik niet die opmerking in combinatie met het onderwerp van dit topic.
Het gaat om Van Nistelrooy en dus is er niets mis met mijn post. Laten we er bij houden dat jij Van Nistelrooy een goede speler vindt en ik niet.
  vrijdag 30 mei 2008 @ 19:28:32 #124
30220 Barca
~:) EVIL - E; Bad As I Wanna B
pi_59018638
Van Nistelrooij is geen slechte speler, net zo min als Seedorf dat is. Zijn rol in oranje is echter in mijn ogen niet heel gelukkig. Al was de aanval gisteren tegen Denemarken een genot om te zien. (Wel geef ik Van der Vaart het meeste krediet. Er zijn er die het een slechte pass vonden maar ach ... als Nederlander moet je altijd iets te zeiken hebben hè?)

Huntelaar kan in mijn ogen beter samenspelen met Kuyt, Van der Vaart en Babel dan Van nistelrooy kan met Van Persie, Sneijder en Robben. Maar goed ...
Retro is mode, metro ook!
'Bert, Bert, ik duw een banaan in je kont!' "Oh ja, lekker, Ernie!"
  vrijdag 30 mei 2008 @ 20:54:02 #125
159022 AminBen
El Maestro
pi_59020476
quote:
Op vrijdag 30 mei 2008 19:26 schreef Hantuchova80 het volgende:

[..]

Real Madrid heeft zo nodig nog betere spelers dan Manchester United. Vind jij Van Nistelrooy echt overtuigen
We zullen het er niet over eens raken, maar ik ben absoluut geen supporter van dit soort type spelers.
Van Nistelrooy was in zijn enige blessurevrije jaar de beste speler van Real Madrid.
In het 2e jaar was hij op weg om zijn prestatie te herhalen.
Dus JA!
pi_59024176
quote:
Op vrijdag 30 mei 2008 20:54 schreef AminBen het volgende:

[..]

Van Nistelrooy was in zijn enige blessurevrije jaar de beste speler van Real Madrid.
In het 2e jaar was hij op weg om zijn prestatie te herhalen.
Dus JA!
Jij kijkt alleen naar de doelpunten. Mij prima. Maar als het om het voetballende gedeelte gaat, kan ik je bv een Raul noemen die veel beter is. Raul is één van de meest complete voetballers die er zijn. Van Nistelrooy komt daar nog niet in de buurt.
pi_59028743
Van Nistelrooij is een goede goaltjesdief. Dat was hij toen hij naar Man U kwam, toen steeg de roem hem naar het hoofd en werd hij te egomaan, toen heeft Ferguson hem eruit geflikkerd en heeft hij zich knap herpakt en hervond wat hij moet doen en laten. Bij Madrid is hij weer de spits geworden die hij kan zijn. Maar het blijft wel een goaltjesdief, en daar win je de hoofdprijzen niet meer mee.

Huntelaar is ook een goede goaltjesdief, alleen op een niveau lager.
Wees gehoorzaam. Alleen samen krijgen we de vrijheid eronder.
  zaterdag 31 mei 2008 @ 11:25:15 #128
93214 DeTolk
Elk puntje telt.
pi_59028779
Beide, Adrie Koster plantte Huntelaar ook ooit eens op het middenveld, dus doet Marco dat ook maar!
pi_59028870
Huntelaar heeft zichzelf in de vingers gesneden door bij Ajax te blijven hangen. Als hij nu in de Italiaanse, Spaanse of Engelse competitie net zoveel had gescoord als bij Ajax dit seizoen, dan zouden er een hoop mensen om zijn nu denk ik.
Van Nistelrooij hier ook graag. Voetbalt beter mee, meer ervaring. Helaas is het systeem van Van Basten niet lief voor spitsen dus zie ik VN of Huntelaar allebei niet excelleren.

Stom eigenlijk he, dat je enorm goede voetballers hebt, maar het systeem ze stuk voor stuk terugbrengt tot clowns? Zie Seedorf, zie het spitsenvraagstuk, zie Boulahrouz als rechtsachter...
If you have a problem, if no-one else can help, and if you can find them, maybe you can hire the A-Team
pi_59028937
quote:
Op vrijdag 30 mei 2008 23:33 schreef Hantuchova80 het volgende:

[..]

Jij kijkt alleen naar de doelpunten. Mij prima. Maar als het om het voetballende gedeelte gaat, kan ik je bv een Raul noemen die veel beter is. Raul is één van de meest complete voetballers die er zijn. Van Nistelrooy komt daar nog niet in de buurt.
Maar ondanks dat Raul niet mee is met Spanje, mogen wij 'm niet op stellen.

Ruud dus.
FOK!sport Sfeerverslagen Contest (Part II)
Winnaar Voetbalfoto Onderschriftcompetitie 2008 II
Ergens in 1972 schreef Keith Richards het volgende:
Ain't it good to be alive
pi_59029126
quote:
Op zaterdag 31 mei 2008 11:32 schreef Mwanatabu het volgende:
Huntelaar heeft zichzelf in de vingers gesneden door bij Ajax te blijven hangen.
Er zat weinig anders op he, er was gewoon geen club die een goed aanbod kwam doen.
quote:
Als hij nu in de Italiaanse, Spaanse of Engelse competitie net zoveel had gescoord als bij Ajax dit seizoen, dan zouden er een hoop mensen om zijn nu denk ik.
Als hij bij Ajax de grote man was geweest in de CL, de UEFA-cup, de playoffs en de topwedstrijden van het seizoen ook. Daarin gaf hij echter niet thuis. We hebben dan ook geen enkele reden om aan te nemen dat hij in genoemde competities zoveel zou scoren.
quote:
Van Nistelrooij hier ook graag. Voetbalt beter mee, meer ervaring. Helaas is het systeem van Van Basten niet lief voor spitsen dus zie ik VN of Huntelaar allebei niet excelleren.
Niet voor goaltjesdieven, voor complete spitsen is het een droomsysteem.
Wees gehoorzaam. Alleen samen krijgen we de vrijheid eronder.
pi_59029179
allebei erin en naast elkaar zetten
  zaterdag 31 mei 2008 @ 12:16:54 #133
30220 Barca
~:) EVIL - E; Bad As I Wanna B
pi_59029355
Van mijn Hyves-weblog.
Offense sells tickets, defence wins championships?
Als aanvallen de voornaamste kwaliteit is van de ploeg. Speel op de aanval. Zorg dat je wonderspelers hun spel kunnen spelen! Kom dus met

Van der Sar; Melchiot, Heitinga, Sneijder, Van Bronckhorst; Van Persie, Robben; Kuyt, Van der Vaart, Huntelaar; Van Nistelrooy

en niet met

Van der Sar; Melchiot, Ooijer, Bouma (Boulahrouz i.p.v. de geblesseerde De Cler), Van Bronckhorst (Bouma); Heitinga, Van Bronckhorst; Sneijder, Van der Vaart, Babel; Huntelaar

Al pleit ik voor een combinatie:

Van der Sar; Melchiot, Heitinga, Boulahrouz, Van Bronckhorst; Sneijder, Robben; Kuyt, Van der Vaart, Babel; Huntelaar
Retro is mode, metro ook!
'Bert, Bert, ik duw een banaan in je kont!' "Oh ja, lekker, Ernie!"
pi_59029398
Ik denk dat Marco dat niet zal doen (spelen met Ruud en KJ), hooguit de laatste tien minuten als we achterstaan. Maar dan zal ie eerder voor Jan kiezen.
Hij had het van mij wel een keer mogen proberen, misschien tegen Wales?
FOK!sport Sfeerverslagen Contest (Part II)
Winnaar Voetbalfoto Onderschriftcompetitie 2008 II
Ergens in 1972 schreef Keith Richards het volgende:
Ain't it good to be alive
pi_59029739
quote:
Op zaterdag 31 mei 2008 12:20 schreef Gordon_Shumway het volgende:
Ik denk dat Marco dat niet zal doen (spelen met Ruud en KJ), hooguit de laatste tien minuten als we achterstaan. Maar dan zal ie eerder voor Jan kiezen.
Hij had het van mij wel een keer mogen proberen, misschien tegen Wales?
Aub niet zeg, laat het systeem met 3 man achter 1 diepe nieuwe spits maar staan. Dat werkt nu redelijk bij vlagen. Om daar nu nog dingen aan te veranderen lijkt me niet verstandig, zeker niet omdat de spelers ook hebben aangegeven dat dit systeem hen het beste ligt. Laat ze de oefenwedstrijd tegen Wales maar gebruiken om de laatste knopen door te hakken wat betreft de achterhoede.
pi_59029780
quote:
Op zaterdag 31 mei 2008 12:42 schreef Blawh het volgende:

[..]

Aub niet zeg, laat het systeem met 3 man achter 1 diepe nieuwe spits maar staan. Dat werkt nu redelijk bij vlagen. Om daar nu nog dingen aan te veranderen lijkt me niet verstandig, zeker niet omdat de spelers ook hebben aangegeven dat dit systeem hen het beste ligt. Laat ze de oefenwedstrijd tegen Wales maar gebruiken om de laatste knopen door te hakken wat betreft de achterhoede.
Je hebt wel gelijk dat het nu wat laat is, maar waarom is het nooit geprobeerd?
Dan weet je zeker dat Ruud niet meer op een eiland staat.

Al ben ik ook wel tevreden met het huidige systeem
FOK!sport Sfeerverslagen Contest (Part II)
Winnaar Voetbalfoto Onderschriftcompetitie 2008 II
Ergens in 1972 schreef Keith Richards het volgende:
Ain't it good to be alive
  zaterdag 31 mei 2008 @ 12:58:15 #137
42816 peaceman
Peace Man! ofzo...
pi_59029978
Ik zou het liefste beide zien....
  zaterdag 31 mei 2008 @ 13:19:37 #138
159022 AminBen
El Maestro
pi_59030264
quote:
Op vrijdag 30 mei 2008 23:33 schreef Hantuchova80 het volgende:

[..]

Jij kijkt alleen naar de doelpunten. Mij prima. Maar als het om het voetballende gedeelte gaat, kan ik je bv een Raul noemen die veel beter is. Raul is één van de meest complete voetballers die er zijn. Van Nistelrooy komt daar nog niet in de buurt.
Ik weet niet of jij behalve wat CL duels nog wat hebt gezien van hem bij Real, ik kijk gewoon naar de wedstrijden, Van Nistelrooy is bijna een aanvalsleider, veel meer betrokken in het spel dan bij ManU, assists gevend (9 voor de winterstop), en bovenal natuurlijk die goals scorend. Hij doet het gewoon uitstekend bij de grootste club vd wereld.
zoiets
pi_59030312
quote:
Op zaterdag 31 mei 2008 12:44 schreef Gordon_Shumway het volgende:

[..]

Je hebt wel gelijk dat het nu wat laat is, maar waarom is het nooit geprobeerd?
Dan weet je zeker dat Ruud niet meer op een eiland staat.
Dat werkt natuurlijk niet. Ruud stond vaak op een schiereiland, de bal bereikte hem wel, alleen eindigde het daar omdat hij niet zo heel goed kan voetballen. Als je er dan nog een mindere versie van hem naast zet heb je alleen maar een man minder om hem van een pass te voorzien waar hij wel wat mee kan.

Ik weet dat Van Basten graag mag proberen het wiel opnieuw uit te vinden, maar gelukkig ligt dit er zo dik bovenop dat zelfs Van Basten het niet probeert. Niemand speelt met twee goaltjesdieven, nu niet en in het verleden ook niet, en dat heeft een reden. Dezelfde reden als waarom je niet makkelijker gaat scoren door 10 goaltjesdieven op te stellen. Meer aanvallers betekent ook niet aanvallender spelen, aanvallen beginnen immers bij verdediging en middenveld.
Wees gehoorzaam. Alleen samen krijgen we de vrijheid eronder.
pi_59030326
van Nistelrooij natuurlijk. kjh is fokking slecht.
pi_59030488
Van Nistelrooy vind ik toch voorlopig nog een klasse beter dan Huntelaar.
  zaterdag 31 mei 2008 @ 13:41:52 #142
30220 Barca
~:) EVIL - E; Bad As I Wanna B
pi_59030544
quote:
Op zaterdag 31 mei 2008 13:22 schreef Weltschmerz het volgende:

[..]

Dat werkt natuurlijk niet. Ruud stond vaak op een schiereiland, de bal bereikte hem wel, alleen eindigde het daar omdat hij niet zo heel goed kan voetballen. Als je er dan nog een mindere versie van hem naast zet heb je alleen maar een man minder om hem van een pass te voorzien waar hij wel wat mee kan.

Ik weet dat Van Basten graag mag proberen het wiel opnieuw uit te vinden, maar gelukkig ligt dit er zo dik bovenop dat zelfs Van Basten het niet probeert. Niemand speelt met twee goaltjesdieven, nu niet en in het verleden ook niet, en dat heeft een reden. Dezelfde reden als waarom je niet makkelijker gaat scoren door 10 goaltjesdieven op te stellen. Meer aanvallers betekent ook niet aanvallender spelen, aanvallen beginnen immers bij verdediging en middenveld.
Je neemt een aanvaller niet om te verdedigen, wel kun je een verdediger met aanvallende kwaliteiten verkiezen boven een verdediger zonder aanvallende kwaliteiten.

Italianen kunnen spelen vanuit een solide verdediging, wij kunnen dat niet.
Retro is mode, metro ook!
'Bert, Bert, ik duw een banaan in je kont!' "Oh ja, lekker, Ernie!"
pi_59030608
quote:
Op zaterdag 31 mei 2008 13:19 schreef AminBen het volgende:

[..]

Ik weet niet of jij behalve wat CL duels nog wat hebt gezien van hem bij Real, ik kijk gewoon naar de wedstrijden, Van Nistelrooy is bijna een aanvalsleider, veel meer betrokken in het spel dan bij ManU, assists gevend (9 voor de winterstop), en bovenal natuurlijk die goals scorend. Hij doet het gewoon uitstekend bij de grootste club vd wereld.
zoiets
Damn wat een lekker balletje
If you have a problem, if no-one else can help, and if you can find them, maybe you can hire the A-Team
pi_59030762
quote:
Op zaterdag 31 mei 2008 13:22 schreef Weltschmerz het volgende:

[..]

Dat werkt natuurlijk niet. Ruud stond vaak op een schiereiland, de bal bereikte hem wel, alleen eindigde het daar omdat hij niet zo heel goed kan voetballen. Als je er dan nog een mindere versie van hem naast zet heb je alleen maar een man minder om hem van een pass te voorzien waar hij wel wat mee kan.

Ik weet dat Van Basten graag mag proberen het wiel opnieuw uit te vinden, maar gelukkig ligt dit er zo dik bovenop dat zelfs Van Basten het niet probeert. Niemand speelt met twee goaltjesdieven, nu niet en in het verleden ook niet, en dat heeft een reden. Dezelfde reden als waarom je niet makkelijker gaat scoren door 10 goaltjesdieven op te stellen. Meer aanvallers betekent ook niet aanvallender spelen, aanvallen beginnen immers bij verdediging en middenveld.
Ik zeg ook niet dat het beter zou zijn, maar een keer proberen in een oefenwedstrijd kan geen kwaad. Wat dat betreft vind ik dat Van Basten te weinig heeft geprobeerd, alleen het systeem is een keer veranderd.
FOK!sport Sfeerverslagen Contest (Part II)
Winnaar Voetbalfoto Onderschriftcompetitie 2008 II
Ergens in 1972 schreef Keith Richards het volgende:
Ain't it good to be alive
pi_59031606
quote:
Op zaterdag 31 mei 2008 13:19 schreef AminBen het volgende:

[..]

Ik weet niet of jij behalve wat CL duels nog wat hebt gezien van hem bij Real, ik kijk gewoon naar de wedstrijden, Van Nistelrooy is bijna een aanvalsleider, veel meer betrokken in het spel dan bij ManU, assists gevend (9 voor de winterstop), en bovenal natuurlijk die goals scorend. Hij doet het gewoon uitstekend bij de grootste club vd wereld.
Dat is natuurlijk niet waar. Zowel de grootste als de op één na grootste club ter wereld presteert teleurstellend met hem in de spits, een kampioenschap ten koste van Barcelona in crisis kan dat niet maskeren. Hij is in Madrid weer veel beter gaan spelen dan bij Man U want dat was al jaren knudde. Maar als je niet mee kunt doen met de grote jongens in de CL dan is dat onvoldoende voor de twee grootste clubs ter wereld.

Qua statistiekje staat ie er leuk op, maar de Europese velden liggen inmiddels bezaaid met spitsen die meer hebben bereikt in de CL dan hij, en dat met veel kleinere clubs.
quote:
Op zaterdag 31 mei 2008 13:56 schreef Gordon_Shumway het volgende:
Ik zeg ook niet dat het beter zou zijn, maar een keer proberen in een oefenwedstrijd kan geen kwaad. Wat dat betreft vind ik dat Van Basten te weinig heeft geprobeerd, alleen het systeem is een keer veranderd.
Ik vind dat hij veel te veel geprobeerd heeft, mede daarom combineert het elftal niet lekker. Een trainer die zijn vak al verstaat hoeft maar een paar dingen uit te proberen omdat van de meeste dingen al vaststaat dat het onzinnig is. Hij heeft ook nooit geprobeerd om met 3 linksbuitens op rij te spelen, voor de rest heeft hij bijna alles geprobeerd, meer onzinnige uitprobeerselen dan zinnige. Om dezelfde reden probeert niemand met twee goaltjesdieven te spelen, omdat je dan zeker weet dat er niemand is om de goaltjesdief daar aan te spelen waar ie kan scoren.
Wees gehoorzaam. Alleen samen krijgen we de vrijheid eronder.
pi_59031654
Gewoon Ruud in de basis.

Het eerste doelpunten tegen Denemarken, was een goed voorbeeld, vooral het samenspel met Robben en Sneider, kun je zien dat ze op elkaar ingespeeld zijn, wat een goal !
pi_59032354
quote:
Op zaterdag 31 mei 2008 15:03 schreef rja het volgende:
Gewoon Ruud in de basis.

Het eerste doelpunten tegen Denemarken, was een goed voorbeeld, vooral het samenspel met Robben en Sneider, kun je zien dat ze op elkaar ingespeeld zijn, wat een goal !
Nou dat was echt een sterk staaltje hoor. Een balletje terug leggen dan wachten totdat je hem weerk terug krijgt en dan met geluk hem onder de keeper schuiven. Een technisch hoogstandje wat zelfs Mathijsen kan.

Maar ik begin nu ook steeds meer een voorstander te worden om EN Huntelaar EN van Nistelrooij te laten spelen. Aanval is de beste vorm van verdediging. Helemaal als je iemand als Mathijsen in je verdediging hebt rondlopen.
  zaterdag 31 mei 2008 @ 15:58:55 #148
159022 AminBen
El Maestro
pi_59032521
quote:
Op zaterdag 31 mei 2008 14:58 schreef Weltschmerz het volgende:

[..]

Dat is natuurlijk niet waar. Zowel de grootste als de op één na grootste club ter wereld presteert teleurstellend met hem in de spits, een kampioenschap ten koste van Barcelona in crisis kan dat niet maskeren. Hij is in Madrid weer veel beter gaan spelen dan bij Man U want dat was al jaren knudde. Maar als je niet mee kunt doen met de grote jongens in de CL dan is dat onvoldoende voor de twee grootste clubs ter wereld.

Qua statistiekje staat ie er leuk op, maar de Europese velden liggen inmiddels bezaaid met spitsen die meer hebben bereikt in de CL dan hij, en dat met veel kleinere clubs.
Wat lul je nou man. hij doet het gewoon uitstekend, daar valt niet omheen te praten, Real wint voor het eerst sinds tijden, is volkomen terecht Spaans kampioen met het hoogste puntenaantal in jaren, en met Van Nistelrooy in een belangrijke rol. Als je dan die uitschakelingen in de CL erbij haalt, dan zoek je het gewoon op. Hij is nota bene de nummer 2 aller tijden qua doelpunten! Ibrahimovic staat ook niet in de historieboeken van de CL en Ronaldo heeft ondanks meer dan 10 jaar CL geen finale gespeeld, dus die zijn ook slecht? Ik kan nog wel een dozijn wereldtoppers noemen die geen Europees silverware achter hun naam hebben staan. Overigens, tegen Roma was hij er in de beslissende wedstrijd trouwens niet eens bij, Schuster was tactisch al de mist in gegaan, met het opstellen van Baptista als hangende vleugelspeler en de matige ondersteuning van Raul. En ondanks dat was er tot die rode kaart van Pepe nog niet zoveel aan de hand. Hoe in godsnaam wil je een (afwezige! ) Van Nistelrooy dan afrekenen op die uitschakeling?
Het jaar daarvoor treft hij zo mogelijk nog minder blaam, in de thuiswedstrijd speelde hij prima, scoorde, gaf een assist, maar onoplettendheid in de verdediging betekende een onnodige 3-2. In Munchen kon je met de beginopstelling ook al vermoeden dat het moelijk zou worden, Capello zette 3 defensievie middenvelders op het veld, een leuke primeur voor een vd belangrijkste wedstrijden van het jaar.. eerste goal viel na 10 seconden, blunderen in de defensie. Real kwam nog wel terug, niet toevallig met een opnieuw scorende Van Nistelrooy, en had zelfs nog moeten doorgaan, ware het niet dat de scheids een doelpunt onterecht afkeurde. Welke speler had er die 2 avonden meer van gemaakt dan Ruud?
Ik herinner me ook nog een uitschakeling van ManU in 2004 in de laatste minuut tegen de latere winnaar FC Porto, door een gigantische blunder van keeper Howard. Als je dit zo allemaal optelt, kom je wel héél makkelijk weg als je van Nistelrooy erop wil afrekenen!
pi_59032829
quote:
Op zaterdag 31 mei 2008 15:58 schreef AminBen het volgende:

[..]

Wat lul je nou man. hij doet het gewoon uitstekend, daar valt niet omheen te praten, Real wint voor het eerst sinds tijden, is volkomen terecht Spaans kampioen met het hoogste puntenaantal in jaren, en met Van Nistelrooy in een belangrijke rol. Als je dan die uitschakelingen in de CL erbij haalt, dan zoek je het gewoon op. Hij is nota bene de nummer 2 aller tijden qua doelpunten! Ibrahimovic staat ook niet in de historieboeken van de CL en Ronaldo heeft ondanks meer dan 10 jaar CL geen finale gespeeld, dus die zijn ook slecht? Ik kan nog wel een dozijn wereldtoppers noemen die geen Europees silverware achter hun naam hebben staan. Overigens, tegen Roma was hij er in de beslissende wedstrijd trouwens niet eens bij, Schuster was tactisch al de mist in gegaan, met het opstellen van Baptista als hangende vleugelspeler en de matige ondersteuning van Raul. En ondanks dat was er tot die rode kaart van Pepe nog niet zoveel aan de hand. Hoe in godsnaam wil je een (afwezige! ) Van Nistelrooy dan afrekenen op die uitschakeling?
Het jaar daarvoor treft hij zo mogelijk nog minder blaam, in de thuiswedstrijd speelde hij prima, scoorde, gaf een assist, maar onoplettendheid in de verdediging betekende een onnodige 3-2. In Munchen kon je met de beginopstelling ook al vermoeden dat het moelijk zou worden, Capello zette 3 defensievie middenvelders op het veld, een leuke primeur voor een vd belangrijkste wedstrijden van het jaar.. eerste goal viel na 10 seconden, blunderen in de defensie. Real kwam nog wel terug, niet toevallig met een opnieuw scorende Van Nistelrooy, en had zelfs nog moeten doorgaan, ware het niet dat de scheids een doelpunt onterecht afkeurde. Welke speler had er die 2 avonden meer van gemaakt dan Ruud?
Ik herinner me ook nog een uitschakeling van ManU in 2004 in de laatste minuut tegen de latere winnaar FC Porto, door een gigantische blunder van keeper Howard. Als je dit zo allemaal optelt, kom je wel héél makkelijk weg als je van Nistelrooy erop wil afrekenen!
10 jaar speelt hij nou al in CL, en hij heeft 1 keer de halve finale gehaald en voor de rest was het allemaal uiterst teleurstellend, zeker voor de grootste clubs ter wereld. Het ligt altijd aan iemand anders, net als bij Huntelaar trouwens. Inmiddels is het aantal spitsen dat meer heeft bereikt in de Champions League al lang niet meer op de vingers van twee handen te tellen. Dat is toch een beetje raar voor een superspits, vooraal omdat de op één na grootste club ter wereld wel ver kwam voor dat hij daar ging spelen, en meteen weer heel ver kwam toen hij daar werd weggestuurd.
Wees gehoorzaam. Alleen samen krijgen we de vrijheid eronder.
  Moderator zaterdag 31 mei 2008 @ 16:21:46 #150
819 crew  Gert
spreekt voor zich
pi_59032953
Nou Babel in ieder geval niét.
"Those people who think they know everything, are a great annoyance to those of us who do."
pi_59034285
quote:
Op zaterdag 31 mei 2008 15:48 schreef dieselnoi het volgende:

[..]

Nou dat was echt een sterk staaltje hoor. Een balletje terug leggen dan wachten totdat je hem weerk terug krijgt en dan met geluk hem onder de keeper schuiven. Een technisch hoogstandje wat zelfs Mathijsen kan.
Ik vond het zeer knap, vooral omdat ze bal maar een raakte, ze speelde de verdediging colleig uit, als ze dat ook op het EK doen, is het bijna niet te verdedigen, zelfs niet voor de Italianen.

Wat Ruud deed, koelbloedig afmaken, zie ik Mathijssen zeker niet doen, die had van Basten thuis kunnen laten, had hij beter Boala kunnen meenemen. Ruud is niet zo goede voetballer als Kluivert in goede vorm of van Basten zelf, maar hij kan wel scoren.

Twee centrum spitsen zie niet zitten, kun je beter een goede schaduw spits er achter zetten, we hebben geen Bergcamp - van Persie misschien, maar nog niet zo goed - meer jammergenoeg, maar Robben in topvorm is heb je dreiging op de flank , maar hij heeft al de eigenschap dat hij te veel voor eigen kans gaat, dat zag ik donderdag ook 1 keer, toen stond een andere speler er veel beter voor.

Over Van de Vaart, ben ik niet echt te vreden, Affelay zie ik niet zitten op die positie, ik had graag Seedorf op die plek gehad, maar jammergenoeg kan die niet met van Basten door 1 deur, dat neem Marco zeer kwalijk en ook dat van Bommel er niet bij is.

Ik hoop van ganse harte, dat van Persie fit wordt en in topvorm hopelijk.
  zaterdag 31 mei 2008 @ 19:05:29 #152
159022 AminBen
El Maestro
pi_59035900
quote:
Op zaterdag 31 mei 2008 16:14 schreef Weltschmerz het volgende:

[..]

10 jaar speelt hij nou al in CL, en hij heeft 1 keer de halve finale gehaald en voor de rest was het allemaal uiterst teleurstellend, zeker voor de grootste clubs ter wereld. Het ligt altijd aan iemand anders, net als bij Huntelaar trouwens. Inmiddels is het aantal spitsen dat meer heeft bereikt in de Champions League al lang niet meer op de vingers van twee handen te tellen. Dat is toch een beetje raar voor een superspits, vooraal omdat de op één na grootste club ter wereld wel ver kwam voor dat hij daar ging spelen, en meteen weer heel ver kwam toen hij daar werd weggestuurd.
blabla, herhaling, nogmaals, je kan beter ingaan op de desbetreffende uitschakelingen en voor elke keer aangeven of het terecht is om hem daar op af te rekenen of niet. Begin vooral met dit jaar, toen hij niet eens op het veld stond, knuppel
Je zal bedrogen uitkomen, want ook in de CL heeft hij ook gewoon goed gepresteerd, blonk al uit op het hoogste podium bij PSV, is zelfs 3 keer topscorer geweest, heeft sowieso een fantastisch gemiddelde in de CL, 53 doelpunten in 63 wedstrijden, dát kan hem geen enkele speler nazeggen.
Het lag dus idd zeker niet aan hem, je moet niet in het wilde weg lullen. De enige die de statistieken hier 'misbruikt', want je weet er de details duidelijk niet van. Als bij die uitschakling een keeper blundert, als Eric Djemba-Djemba en John O'Shea het voor je moeten doen, als Pepe de stomste actie uit zijn carriere maakt, of nog erger: als hij zelf niet op het veld staat; hoe in godsnaam wil je Van Nistelrooy daar dan op afrekenen?
En daarbij is de geluksfactor in zo'n knock-out fase ook niet te onderschatten.
Maar moest ik jou volgen, dan waren spelers als Ronaldo, Rivaldo, Ibrahimovic, Vieira, Zanetti, Cannavaro, Veron, en weet ik wie nog meer, zeker ook allemaal geen superspelers omdat ze de eindfase van de CL niet of maar zelden hebben gehaald, ondanks landtitels, individuele prijzen of gewoon alles wat ze op het veld hebben laten zien? Ik zou je theorie nog maar eens onder de loep nemen!
pi_59036472
quote:
Op zaterdag 31 mei 2008 19:05 schreef AminBen het volgende:

[..]

blabla, herhaling, nogmaals, je kan beter ingaan op de desbetreffende uitschakelingen en voor elke keer aangeven of het terecht is om hem daar op af te rekenen of niet. Begin vooral met dit jaar, toen hij niet eens op het veld stond, knuppel
Volgens mij heb jij nog een negental vroegtijdige uitschakelingen in de CL van al dan niet vergezochte verklaringen te voorzien.
quote:
Je zal bedrogen uitkomen, want ook in de CL heeft hij ook gewoon goed gepresteerd, blonk al uit op het hoogste podium bij PSV, is zelfs 3 keer topscorer geweest, heeft sowieso een fantastisch gemiddelde in de CL, 53 doelpunten in 63 wedstrijden, dát kan hem geen enkele speler nazeggen.
Naar statistieken kijken kan de buurvrouw die met het EK ineens voetbalenthousiast is ook. Maar voetbal zit iets minder simplistisch in mekaar dan een groot deel van het publiek.
quote:
Maar moest ik jou volgen, dan waren spelers als Ronaldo, Rivaldo, Ibrahimovic, Vieira, Zanetti, Cannavaro, Veron, en weet ik wie nog meer, zeker ook allemaal geen superspelers omdat ze de eindfase van de CL niet of maar zelden hebben gehaald, ondanks landtitels, individuele prijzen of gewoon alles wat ze op het veld hebben laten zien? Ik zou je theorie nog maar eens onder de loep nemen!
Ibrahimovic stelt ook telkens weer teleur in die fase van het toernooi, daar loop ik niet voor weg ondanks dat ik een grote fan van hem ben. Maar tegelijkertijd wordt het team waarin Ibrahimovic speelt altijd landskampioen, op een enkele uitzondering na.

Bij Madrid en Man U hebben we het over de twee grootste clubs ter wereld. Die zijn aan hun stand verplicht om ongeveer om het jaar kampioen te worden, en serieus mee te doen om de internationale hoofdprijs. Bij Man U was het heel duidelijk dat er een enorme dip in het succesverhaal kwam met de komst van Ruud, zowel nationaal als internationaal. Dat is toch gek: Grootste club ter wereld haalt een superspits, en dan gaat het alleen maar minder. Inmiddels op één na grootste club ter wereld dumpt superspits, en het gaat meteen weer goed.

Nou is ie wel veel beter gaan spelen sinds hij bij Madrid zit, als hij zich moet meten met andere goede teams wordt het niks. Inmiddels is het een ijzeren wet dat het team van Van Nistelrooij niet bij de grote jongens hoort. Dat hij dan een keer één wedstrijdje mist doet daar natuurlijk niks aan af.
Wees gehoorzaam. Alleen samen krijgen we de vrijheid eronder.
pi_59036632
k zou gewoon de eerste, 75 min ruud gebruiken en de laatste 15min hunter
errrrrrrrrr.....?
pi_59051366
Wat speelde van Nistelrooij vandaag toch ongelofelijk slecht zeg! Tegen Denemarken had ik hem trouwens ook nauwelijks gezien. Alleen omdat je in je eerste wedstrijd een balletje terug legt, even wacht en vervolgens hem iets wat gelukkig onder de keeper schuift betekent het niet meteen dat je de sterren van de hemel speelt.

Ik vind trouwens dat of Huntelaar met beginnen of van Persie in de punt van de aanval. Met van Nistelrooij werkt het alleen maar averechts want zodra hij niet scoort dan gaat hij forceren en dan denkt hij dat hij moet scoren anders..... Zie ook die ene bal die hij gewoon op Sneijder had kunnen afleggen of andere schoten van hem die gekraakt werden. De technische en bewegelijke spelers om hem heen maken hem volledig overbodig.
  zondag 1 juni 2008 @ 17:19:40 #156
30220 Barca
~:) EVIL - E; Bad As I Wanna B
pi_59051554
RvN speelt vaak slecht. En in grote wedstrijden scoort 'ie zelden. Als hij dat wel doet is 't de 4 - 0 of zo.
Retro is mode, metro ook!
'Bert, Bert, ik duw een banaan in je kont!' "Oh ja, lekker, Ernie!"
  zondag 1 juni 2008 @ 17:30:52 #157
159022 AminBen
El Maestro
pi_59051749
quote:
Op zaterdag 31 mei 2008 19:36 schreef Weltschmerz het volgende:

[..]

Volgens mij heb jij nog een negental vroegtijdige uitschakelingen in de CL van al dan niet vergezochte verklaringen te voorzien.
Ga daar dan eens in mee, kijk naar die uitschakelingen en kom dan nog eens Van Nistelrooy daarop afrekenen.
Nu ben jij degene die een simplistisch verhaaltje ophoudt op basis van de statistieken.
pi_59051876
quote:
Op zondag 1 juni 2008 17:30 schreef AminBen het volgende:

[..]

Ga daar dan eens in mee, kijk naar die uitschakelingen en kom dan nog eens Van Nistelrooy daarop afrekenen.
Ik voel geen sterke behoefte om door de bomen het bos niet meer te zien.
quote:
Nu ben jij degene die een simplistisch verhaaltje ophoudt op basis van de statistieken.
Het voetbal gaat om ver komen en winnen, daar heb ik het over. Jij hebt het over persoonlijke doelpuntstatistiekjes, daar gaat het niet om in de teamsport voetbal, ik heb het over de hoofdzaak.
Wees gehoorzaam. Alleen samen krijgen we de vrijheid eronder.
  zondag 1 juni 2008 @ 17:43:27 #159
159022 AminBen
El Maestro
pi_59051975
quote:
Op zondag 1 juni 2008 17:38 schreef Weltschmerz het volgende:

[..]

Ik voel geen sterke behoefte om door de bomen het bos niet meer te zien.
[..]

Het voetbal gaat om ver komen en winnen, daar heb ik het over. Jij hebt het over persoonlijke doelpuntstatistiekjes, daar gaat het niet om in de teamsport voetbal, ik heb het over de hoofdzaak.
Hoe kan je Van Nistelrooy hierop afrekenen als je de details er niet van kent? Wat is nu simplistisch ?
pi_59052035
quote:
Op zondag 1 juni 2008 17:43 schreef AminBen het volgende:

[..]

Hoe kan je Van Nistelrooy hierop afrekenen als je de details er niet van kent?
Hij presteert gewoon niet voldoende met de grootste clubs ter wereld, ik zie niet welk detail daar aan de haren bijgesleept zou moeten worden.
quote:
Wat is nu simplistisch ?
Het idee dat elke speler in zijn eentje probeert een goal te maken, en dat degene die het meeste goals op zijn naam krijgt het dus het beste doet, dat is extreem simplistisch.
Wees gehoorzaam. Alleen samen krijgen we de vrijheid eronder.
pi_59052064
quote:
Op zondag 1 juni 2008 17:47 schreef Weltschmerz het volgende:

[..]

Hij presteert gewoon niet voldoende met de grootste clubs ter wereld, ik zie niet welk detail daar aan de haren bijgesleept zou moeten worden.
Hij is al; jaren op rij topscorer van zijn clubs?
pi_59052098
quote:
Op zondag 1 juni 2008 17:49 schreef VoreG het volgende:

Hij is al; jaren op rij topscorer van zijn clubs?
Ook een goed voorbeeld van simplisme inderdaad. Nog iemand één of is het zo duidelijk?
Wees gehoorzaam. Alleen samen krijgen we de vrijheid eronder.
  zondag 1 juni 2008 @ 17:54:22 #163
159022 AminBen
El Maestro
pi_59052149
quote:
Op zondag 1 juni 2008 17:47 schreef Weltschmerz het volgende:

[..]

Hij presteert gewoon niet voldoende met de grootste clubs ter wereld, ik zie niet welk detail daar aan de haren bijgesleept zou moeten worden.
je kan ook gewoon zeggen dat Van Nistelrooy afrekenen op die CL uitschakelingen onredelijk is als je ze er een voor een bijpakt.
pi_59052167
quote:
Op zondag 1 juni 2008 17:52 schreef Weltschmerz het volgende:

[..]

Ook een goed voorbeeld van simplisme inderdaad. Nog iemand één of is het zo duidelijk?
Real Madrid was al vanaf 2002/2003 geen kampioen geworden, maar met de komst van Van Nistelrooij werd ineens twee keer de titel gewonnen. Nu jij weer .
Achter-elkaar-bezochte-Ajax-thuiswedstrijden-meter: [b]29[/b].
[b]Laatste wedstrijd:[/b] FC Timişoara. [b]Volgende:[/b] ADO Den Haag.
Ray's Statshoekje - 2009/2010.
pi_59052202
quote:
Op zondag 1 juni 2008 17:52 schreef Weltschmerz het volgende:

[..]

Ook een goed voorbeeld van simplisme inderdaad. Nog iemand één of is het zo duidelijk?
Waarom is dat in godsnaam simplistisch?

Een spits die al jarenlang op het hoogste niveau topscorer van zijn clubs is. Vorig jaar topscorer van de LPF, dit jaar er ook weer 13 ingeprikt ondanks een blessure (maar 16! wedstrijden gespeeld).
Staat op plaats 3 van topscorers in de CL met veruit het beste gemiddelde.

Daarvoor staat hij er toch of ben ik nou gek geworden?
Real is ook al twee seizoen op rij kampioen, beiden met van Nistelrooy.
pi_59052495
quote:
Op zondag 1 juni 2008 17:56 schreef VoreG het volgende:

Waarom is dat in godsnaam simplistisch?

Een spits die al jarenlang op het hoogste niveau topscorer van zijn clubs is. Vorig jaar topscorer van de LPF, dit jaar er ook weer 13 ingeprikt ondanks een blessure (maar 16! wedstrijden gespeeld).
Staat op plaats 3 van topscorers in de CL met veruit het beste gemiddelde.

Daarvoor staat hij er toch of ben ik nou gek geworden?
Je zegt het zelf al. Hij staat er voor om topscorer te worden. Hij is immers de goaltjesdief die weinig anders hoeft te doen dan loeren op zijn kansje, de rest moet vooral zorgen dat hij in scoringspositie komt. Dat betekent dus dat hij er veel meer moet maken dan de rest. Dan speelt ie bij de (op een na) grootste club ter wereld en dan moet je dus ook topscorer worden van die competitie. Beetje sneu als ie daarin verslagen zou worden door de goaltjesdief van Wigan of Charlton, of door een spits die nog een heleboel meer taken heeft dan afronden.

Dus hij doet gewoon zijn werk, en dan gaat iedereen roepen hoe fantastisch hij daarom wel niet is, terwijl zijn team in de teamsport voetbal ondermaats presteert. Het is net zoiets als Van der Sar tot held uitroepen omdat hij meer ballen tegenhoudt dan zijn teamgenoten. Dat is net zo simplistisch.
quote:
Op zondag 1 juni 2008 17:55 schreef RayMania het volgende:
Real Madrid was al vanaf 2002/2003 geen kampioen geworden, maar met de komst van Van Nistelrooij werd ineens twee keer de titel gewonnen. Nu jij weer .
En hij raakt geblesseerd en Real wint meteen met 7-0. Hij heeft zich wel verbeterd hoor. Maar als je nou kijkt waar Real internationaal staat dan moet je naar de CL kijken, en dan staan ze aanzienlijk te laag voor de grootste club ter wereld. Net zoals Man U internationaal (en nationaal ook) veel te laag stond voor de grootste of op één na grootste club ter wereld met Van Nistelrooij in de spits.
Wees gehoorzaam. Alleen samen krijgen we de vrijheid eronder.
pi_59052571
Wat maken jullie je druk zeg ...

Marco kiest toch voor van Nistelrooij (en terecht) ,dus ga vooral lekker verder .
  zondag 1 juni 2008 @ 18:25:10 #168
30220 Barca
~:) EVIL - E; Bad As I Wanna B
pi_59052654
quote:
Op zondag 1 juni 2008 18:19 schreef Wopper1 het volgende:
Wat maken jullie je druk zeg ...

Marco kiest toch voor van Nistelrooij (en terecht) ,dus ga vooral lekker verder .
Onze clown kiest inderdaad voor Van Nistelrooy. Het wegvallen van Babel maakt dit legitiem.
Retro is mode, metro ook!
'Bert, Bert, ik duw een banaan in je kont!' "Oh ja, lekker, Ernie!"
  zondag 1 juni 2008 @ 18:35:29 #169
159022 AminBen
El Maestro
pi_59052797
quote:
Op zondag 1 juni 2008 18:14 schreef Weltschmerz het volgende:
En hij raakt geblesseerd en Real wint meteen met 7-0. Hij heeft zich wel verbeterd hoor. Maar als je nou kijkt waar Real internationaal staat dan moet je naar de CL kijken, en dan staan ze aanzienlijk te laag voor de grootste club ter wereld. Net zoals Man U internationaal (en nationaal ook) veel te laag stond voor de grootste of op één na grootste club ter wereld met Van Nistelrooij in de spits.
Als je die 7-0 eruit pakt ben je dus echt selectief bezig. Ten eerste was dat nog niet eens zo'n geweldige wedstrijd van Real, wél eentje waar net alles op de juiste plek viel, met een aanwezige Van Nistelrooy had het net zo goed kunnen voorkomen. En ten tweede, daarmee onderstreep ik de zin hiervoor nog eens, met Van Nistelrooy zijn nog betere wedstrijden gespeeld bij Villarreal(0-5) en Valencia(1-5). Wedstrijden waarin hij ook heel goed was.
Ik zou eigenlijk niet moeten meegaan met die belachelijke theorieen van je, maar sinds hij zijn intrede bij Real heeft gedaan gaat het gewoon stukken beter met de club.
2 uitschakelingen in de CL de afgelopen 2 jaar staan in mijn geheugen gegrift, ik ben er ook al op ingegaan, (zonder respons)
nu: voor de zoveelste keer: hoe in godsnaam wil je hem daar op afrekenen?!!
pi_59053087
quote:
Op zondag 1 juni 2008 18:35 schreef AminBen het volgende:
Als je die 7-0 eruit pakt ben je dus echt selectief bezig.
Klopt, het is net zo simplistisch als zeggen dat hij zo belangrijk is omdat ie scoort.
quote:
Ik zou eigenlijk niet moeten meegaan met die belachelijke theorieen van je, maar sinds hij zijn intrede bij Real heeft gedaan gaat het gewoon stukken beter met de club.
Internationaal is het nog steeds heel matig. Daarnaast zijn er nog veel veer spelers vervangen. Bij Man U was het veel duidelijker, er komt één speler bij en het begint ineens slecht te gaan, dan worden er allerlei spelers vervangen maar dat helpt niks, tot ineens die spits weer wordt gedumpt, en dan gaat het weer uitstekend.
quote:
2 uitschakelingen in de CL de afgelopen 2 jaar staan in mijn geheugen gegrift, ik ben er ook al op ingegaan, (zonder respons)
nu: voor de zoveelste keer: hoe in godsnaam wil je hem daar op afrekenen?!!
Je kunt best een keer pech hebben. Maar ik kan nou niet zeggen dat het spel van Real de laatste twee jaar zo goed was dat ze ver zouden komen als enorme pech daaraan niet in de weg zou staan. Als je goed voetbalt ben je daar niet zo van afhankelijk. En onze vriend Ruud was de eerste wedstrijd tegen Roma er wel gewoon bij. Maar toen speelde hij ook als een natte krant terwijl uitgoals de volgende ronde veilig kunnen stellen. Dat had hij dan in de return goed kunnen maken. Dat is alleen niet zo waarschijnlijk voor een speler die dat stadium praktisch nooit voorbij komt. Ik geloof niet dat één speler 10 jaar lang pech heeft en nooit geluk.
Wees gehoorzaam. Alleen samen krijgen we de vrijheid eronder.
  zondag 1 juni 2008 @ 19:09:50 #171
159022 AminBen
El Maestro
pi_59053376
quote:
Op zondag 1 juni 2008 18:52 schreef Weltschmerz het volgende:
Ik geloof niet dat één speler 10 jaar lang pech heeft en nooit geluk.
hiermee ben je nu de enige die puur af gaat op de statistieken.
Want voor de 100e keer, Van Nistelrooy afrekenen op deze uitschakelingen is onredelijk als je ze er een na een bijpakt.
En vooral bij Real..
pi_59053662
quote:
Op zondag 1 juni 2008 19:09 schreef AminBen het volgende:

[..]

hiermee ben je nu de enige die puur af gaat op de statistieken.
Ik kijk naar de sportieve prestaties. In de teamsport voetbal komt dat neer op prijzen, titels, plekken op de ranglijst en rondes in toernooien. Dat is heel wat anders dan statistieken van wie de meeste kaarten pakt, de meeste balcontacten heeft, de meeste goals op zijn naam heeft en dat soort trivialiteiten.
quote:
Want voor de 100e keer, Van Nistelrooy afrekenen op deze uitschakelingen is onredelijk als je ze er een na een bijpakt.
En vooral bij Real..
Hij speelt in Rome weer ouderwets als een natte krant, terwijl Real daar de volgende ronde veilig had kunnen stellen. Als Real het beter doet en weer eens kampioen wordt zoals ze aan hun stand verplicht zijn dan ligt dat wel aan Van Nistelrooij en niet aan al die andere aankopen, maar als ze weer vroegtijdig uitgeschakeld worden in de CL niet? Hij is erbij, hij heeft er invloed op en weer gaat het mis, net als de 8 keer daarvoor.
Wees gehoorzaam. Alleen samen krijgen we de vrijheid eronder.
  zondag 1 juni 2008 @ 19:30:03 #173
159022 AminBen
El Maestro
pi_59053777
quote:
Op zondag 1 juni 2008 19:25 schreef Weltschmerz het volgende:

[..]

Ik kijk naar de sportieve prestaties. In de teamsport voetbal komt dat neer op prijzen, titels, plekken op de ranglijst en rondes in toernooien. Dat is heel wat anders dan statistieken van wie de meeste kaarten pakt, de meeste balcontacten heeft, de meeste goals op zijn naam heeft en dat soort trivialiteiten.
[..]

Hij speelt in Rome weer ouderwets als een natte krant, terwijl Real daar de volgende ronde veilig had kunnen stellen. Als Real het beter doet en weer eens kampioen wordt zoals ze aan hun stand verplicht zijn dan ligt dat wel aan Van Nistelrooij en niet aan al die andere aankopen, maar als ze weer vroegtijdig uitgeschakeld worden in de CL niet? Hij is erbij, hij heeft er invloed op en weer gaat het mis, net als de 8 keer daarvoor.
tegenstrijdig, je zegt dat je naar de teamprestatie kijkt, en rekent Van Nistelrooy vervolgens af op een uitschakeling?
Van Nistelrooy speelde zo slecht in Rome nog niet, net zoals Real die wedstrijd zeker niet had hoeven verliezen, ware het niet dat Heinze Totti heel makkelijk liet wegdraaien bij de 2-1.
Wat internationaal gezien ook nog een goede uitslag is om het thuis af te maken, maar dat dat niet gebeurde, zal ook weer met Van Nistelrooy te maken hebben.. of niet?
pi_59053876
Ik herinner me uit die wedstrijd trouwens nog dat Van Nistelrooij de paal raakte en dat er een doelpunt werd afgekeurd. Niet helemaal onzichtbaar dus.
Achter-elkaar-bezochte-Ajax-thuiswedstrijden-meter: [b]29[/b].
[b]Laatste wedstrijd:[/b] FC Timişoara. [b]Volgende:[/b] ADO Den Haag.
Ray's Statshoekje - 2009/2010.
pi_59054024
quote:
Op zondag 1 juni 2008 19:30 schreef AminBen het volgende:

[..]

tegenstrijdig, je zegt dat je naar de teamprestatie kijkt, en rekent Van Nistelrooy vervolgens af op een uitschakeling?
Ik reken hem af op de teamprestatie. Een andere prestatie is er namelijk niet in het voetbal, en het feit dat het zijn taak is de bal het laatste tikje te geven en dat hij dus veel scoort excuseert hem niet.

Dan kun je best kijken of iemand ondanks of dankzij de rest goed presteert of niet. Maar ik heb geen reden om aan te nemen dat Real ondanks Van Nistelrooij het internationaal matig doet. Terwijl alle feiten erop wijzen dat Man U dankzij Van Nistelrooij matig presteerde, zowel nationaal als internationaal.
quote:
Van Nistelrooy speelde zo slecht in Rome nog niet, net zoals Real die wedstrijd zeker niet had hoeven verliezen, ware het niet dat Heinze Totti heel makkelijk liet wegdraaien bij de 2-1.
Daar loop je nou eenmaal wel eens tegenaan. Ook Man U heeft wel zijn foutjes gemaakt, maar sinds Ruud daar weg is voetballen ze zo goed dat het niet tot uitschakeling leidt.
quote:
Wat internationaal gezien ook nog een goede uitslag is om het thuis af te maken, maar dat dat niet gebeurde, zal ook weer met Van Nistelrooy te maken hebben.. of niet?
Als ie zich een dodelijke afmaker had getoond was het voor AS Roma al weer een stuk lastiger geweest. Het is nou eenmaal geen winnaar.
Wees gehoorzaam. Alleen samen krijgen we de vrijheid eronder.
  zondag 1 juni 2008 @ 19:42:59 #176
30220 Barca
~:) EVIL - E; Bad As I Wanna B
pi_59054047
quote:
Op zondag 1 juni 2008 19:35 schreef RayMania het volgende:
Ik herinner me uit die wedstrijd trouwens nog dat Van Nistelrooij de paal raakte en dat er een doelpunt werd afgekeurd. Niet helemaal onzichtbaar dus.
Nemen we Wamberto mee. Die is onzichtbaar en scoort in buitenspelpositie.
Retro is mode, metro ook!
'Bert, Bert, ik duw een banaan in je kont!' "Oh ja, lekker, Ernie!"
pi_59054085
quote:
Op zondag 1 juni 2008 19:42 schreef Barca het volgende:

[..]

Nemen we Wamberto mee. Die is onzichtbaar en scoort in buitenspelpositie.
Genaturaliseerd tot Belg.
pi_59055151
quote:
Op zondag 1 juni 2008 19:41 schreef Weltschmerz het volgende:
Daar loop je nou eenmaal wel eens tegenaan. Ook Man U heeft wel zijn foutjes gemaakt, maar sinds Ruud daar weg is voetballen ze zo goed dat het niet tot uitschakeling leidt.
Het elftal wat er nu staat is natuurlijk wel een stuk gebalanceerder, beter en rijper dan een paar jaar geleden. Dan kun je ook zeggen dat Ronaldo, Nilis, etc. niet zulke goede voetballers waren, toen werden ze immers geen 4 of 5x achter elkaar kampioen en nu wel.

Dat Manchester nu wint heeft meer te maken dat ze nu in iedere linie betere spelers hebben en een bredere selectie.
pi_59055376
quote:
Op zondag 1 juni 2008 20:40 schreef Blawh het volgende:
Dat Manchester nu wint heeft meer te maken dat ze nu in iedere linie betere spelers hebben en een bredere selectie.
Dat is natuurlijk onzin. De enige personele verandering van belang was het dumpen van Ruud, en meteen werden ze weer kampioen en kwamen ze heel ver in de CL, zonder vervanger. Toen kwam Tevez voor hem in de plaats en ging het nog beter.
Wees gehoorzaam. Alleen samen krijgen we de vrijheid eronder.
pi_59055547
quote:
Op zondag 1 juni 2008 20:49 schreef Weltschmerz het volgende:

[..]

Dat is natuurlijk onzin. De enige personele verandering van belang was het dumpen van Ruud, en meteen werden ze weer kampioen en kwamen ze heel ver in de CL, zonder vervanger. Toen kwam Tevez voor hem in de plaats en ging het nog beter.
Ronaldo was een jaar rijper, Rooney was een jaar rijper en Vidic en Carrick waren erbij gekomen.
pi_59055589
quote:
Op zondag 1 juni 2008 20:56 schreef Blawh het volgende:

[..]

Ronaldo was een jaar rijper, Rooney was een jaar rijper en Vidic en Carrick waren erbij gekomen.
Vreemd dat het combineren met de spelers van voren ( welke dan ook mogen spelen ) makkelijker gaat.
pi_59055677
quote:
Op zondag 1 juni 2008 20:58 schreef Hantuchova80 het volgende:

[..]

Vreemd dat het combineren met de spelers van voren ( welke dan ook mogen spelen ) makkelijker gaat.
Als Ronaldo en Rooney meer vanuit teambelang gaan spelen en je een speler als Carrick erbij krijgt op het middenveld dan is dat niet echt vreemd vind ik.
pi_59055751
quote:
Op zondag 1 juni 2008 21:02 schreef Blawh het volgende:

[..]

Als Ronaldo en Rooney meer vanuit teambelang gaan spelen en je een speler als Carrick erbij krijgt op het middenveld dan is dat niet echt vreemd vind ik.
Daarvoor kwamen er ook allerlei spelers bij, maar schoot het niet op. Ronaldo en Rooney zijn al heel lang hele goede voetballers die in het teambelang spelen.

Verschil was dat nu iedereen in het teambelang ging spelen, er niet eentje was voor wie ze de ballen klaar moesten leggen omdat die alleen in zijn eigen belang speelde.
Wees gehoorzaam. Alleen samen krijgen we de vrijheid eronder.
pi_59055839
quote:
Op zondag 1 juni 2008 21:06 schreef Weltschmerz het volgende:

[..]

Daarvoor kwamen er ook allerlei spelers bij, maar schoot het niet op. Ronaldo en Rooney zijn al heel lang hele goede voetballers die in het teambelang spelen.
Volgens mij is dit pas echt het eerste seizoen van Ronaldo waarin het teambelang volledig boven zijn individuele acties staat. Bovendien was er duidelijk wat mis met de balans op het middenveld in het laatste jaar van RvN bij Manu toen Keane zelden meer speelde, volgens mij werd dit hersteld met de aankoop van Carrick.

Verder stond de verdediging met Vidic erbij na zijn eerste seizoen een heel stuk stabieler, dat maakt het voor middenvelders en aanvallers ook makkelijker voetballen.
pi_59056090
quote:
Op zondag 1 juni 2008 21:10 schreef Blawh het volgende:

[..]

Volgens mij is dit pas echt het eerste seizoen van Ronaldo waarin het teambelang volledig boven zijn individuele acties staat.
Ronaldo kon Van Nistelrooij niet uitstaan. Hij zat namelijk opgesloten op die vleugel om 2 man voorbij te gaan en dan de bal panklaar te leggen zodat Ruud zichzelf op de borst kon kloppen voor weer een goal. Hij speelde meteen bevrijd.
quote:
Bovendien was er duidelijk wat mis met de balans op het middenveld in het laatste jaar van RvN bij Manu toen Keane zelden meer speelde, volgens mij werd dit hersteld met de aankoop van Carrick.
Er was zeker wat mis met de balans op het middenveld. Op een gegeven moment was er nog maar één echte middenvelder omdat iedereen bezig was met de bal klaarleggen voor superruud. Ronaldo en Giggs op de flanken, Rooney als schaduwspits en Scholes als aanvallende middenvelder, toen lukt het nog niet te combineren en kwam Saha erbij om voorin te combineren en was het hele elftal uit balans. Toen haalde Ferguson Ruud eruit en een middenvelder er weer bij en begon het ineens te lopen. Dat pikte Ruud niet, want Ruud pikt nooit een plek op de bank, en toen heette het dat er een persoonlijk conflict was.
quote:
Verder stond de verdediging met Vidic erbij na zijn eerste seizoen een heel stuk stabieler, dat maakt het voor middenvelders en aanvallers ook makkelijker voetballen.
Een spits die meevoetbalt en de bal niet 15 keer per wedstrijd verliest maakt het verdedigen ook een stuk makkelijker.

Tuurlijk ontwikkelen spelers zich, maar je maakt mij niet wijs dat ze 2 of 3 jaar stilstaan in hun ontwikkeling, en dan ineens in de zomervakantie een enorme sprong maken. Rooney en Ronaldo konden eindelijk het spel spelen wat ze wilden spelen, snel combineren en als team voetballen. Dat kon niet met Ruud erbij.
Wees gehoorzaam. Alleen samen krijgen we de vrijheid eronder.
pi_59056300
quote:
Op zondag 1 juni 2008 21:21 schreef Weltschmerz het volgende:
Ronaldo kon Van Nistelrooij niet uitstaan. Hij zat namelijk opgesloten op die vleugel om 2 man voorbij te gaan en dan de bal panklaar te leggen zodat Ruud zichzelf op de borst kon kloppen voor weer een goal. Hij speelde meteen bevrijd.
[..]
Komop zeg, dan zie je het wel heel erg door de anti-Ruud bril. Zijn opdracht was echt niet om Ruud alleen aan te spelen hoor, Ronaldo heeft altijd wel vrijheid gehad om zijn acties te maken. Hij was alleen jong en egoïstisch, jongens op die leeftijd moeten nu eenmaal nog veel leren.
quote:
Er was zeker wat mis met de balans op het middenveld. Op een gegeven moment was er nog maar één echte middenvelder omdat iedereen bezig was met de bal klaarleggen voor superruud. Ronaldo en Giggs op de flanken, Rooney als schaduwspits en Scholes als aanvallende middenvelder, toen lukt het nog niet te combineren en kwam Saha erbij om voorin te combineren en was het hele elftal uit balans.


Je speelt voetbal toch om uiteindelijk in de 16 van de tegenpartij te komen? Dat hoeft echt niet door 1 persoon spaak te lopen als je zoveel van die klasbakken hebt. Ze mistte gewoon een controlerend type, en dat had niet alleen met de aanwezigheid met Ruud te maken. Anders had nu toch Anderson wel iedere wedstrijd gespeeld ipv Carrick omdat hij een betere voetballer is. Balans is nu eenmaal belangrijk.
quote:
Een spits die meevoetbalt en de bal niet 15 keer per wedstrijd verliest maakt het verdedigen ook een stuk makkelijker.
Als je genoeg druk op de bal hebt dan hoeft dat helemaal geen probleem te zijn.
quote:
Tuurlijk ontwikkelen spelers zich, maar je maakt mij niet wijs dat ze 2 of 3 jaar stilstaan in hun ontwikkeling, en dan ineens in de zomervakantie een enorme sprong maken. Rooney en Ronaldo konden eindelijk het spel spelen wat ze wilden spelen, snel combineren en als team voetballen. Dat kon niet met Ruud erbij.
Rooney speelt volgens mij niet zo heel erg veel beter dan destijds met Ruud erbij, van Ronaldo was het gewoon bekend dat hij heel goed kon voetballen en alleen veel te egoïstisch was. Om dat egoïsme weer volledig op Ruud te schrijven gaat wel heel erg ver, dat is namelijk stap voor stap gegaan en dat heeft iedereen kunnen zien.

Straks ga je nog zeggen dat van der Sar zijn transfer aan Ruud te danken heeft omdat zonder Ruud nooit zoveel druk op de verdediging zou zijn gekomen.
pi_59056922
quote:
Op zondag 1 juni 2008 21:30 schreef Blawh het volgende:

Komop zeg, dan zie je het wel heel erg door de anti-Ruud bril. Zijn opdracht was echt niet om Ruud alleen aan te spelen hoor, Ronaldo heeft altijd wel vrijheid gehad om zijn acties te maken. Hij was alleen jong en egoïstisch, jongens op die leeftijd moeten nu eenmaal nog veel leren.
Hij was al best een volwassen speler, hij heeft Portugal een paar jaar geleden ook menigmaal bij de hand genomen. Het is alleen een speler die vrijheid moet hebben, dus als hij ergens heengaat, moeten anderen daarop anticiperen en in ieder geval reageren. Ruud liep op zijn instinct en voor zijn eigen kans, want hij was de grote man en iedereen moest op hem anticiperen. Behalve dat hij dat niet waarmaakte, vergooi je dan het talent van Ronaldo en Rooney, want die renderen helemaal niet wanneer het eenrichtingsverkeer is.
quote:
Je speelt voetbal toch om uiteindelijk in de 16 van de tegenpartij te komen? Dat hoeft echt niet door 1 persoon spaak te lopen als je zoveel van die klasbakken hebt. Ze mistte gewoon een controlerend type, en dat had niet alleen met de aanwezigheid met Ruud te maken. Anders had nu toch Anderson wel iedere wedstrijd gespeeld ipv Carrick omdat hij een betere voetballer is. Balans is nu eenmaal belangrijk.
Met Keane hadden ze wel een controlerend type, alleen toen werkte het ook niet met Ruud. Je mag maar 11 spelers opstellen, en je moet redelijk dicht bij elkaar in de buurt spelen omdat anders de bal te lang onderweg is en verdedigers daarop kunnen anticiperen. Met jouw redenering kan Chelsea Drogba ook makkelijk missen.
quote:
Als je genoeg druk op de bal hebt dan hoeft dat helemaal geen probleem te zijn.
Nee, als je het beste tiental ter wereld hebt en speelt tegen Charlton gaat het prima. Maar als je tegenstander van vergelijkbaar niveau is, gaan dat soort dingen wel tellen.
quote:
Rooney speelt volgens mij niet zo heel erg veel beter dan destijds met Ruud erbij,
Slechter zelfs, maar hij rendeert wel.
quote:
van Ronaldo was het gewoon bekend dat hij heel goed kon voetballen en alleen veel te egoïstisch was.
Dat is onzin, hij wil veel aan de bal zijn en hij kan veel met de bal. Hij wil acties maken maar hij moet ook acties maken. Maar dan moet je zo'n speler niet opsluiten en moet er niet een speler zijn die met zijn armen staat te zwaaien als de bal niet voor hem neer wordt gelegd.
quote:
Om dat egoïsme weer volledig op Ruud te schrijven gaat wel heel erg ver, dat is namelijk stap voor stap gegaan en dat heeft iedereen kunnen zien.
Het verschil tussen een ijzersterke Ronaldo en een moeizame maar getalenteerde Ronaldo is dan in één zomervakantie gebeurd? Dit jaar was hij briljant, maar vorig jaar speelde hij al zoveel beter dan het jaar ervoor. Maar Ruud was gewend dat iedereen niets anders probeerde dan hem bereiken in scoringspositie, en daar werd hij nog om vereerd ook. Zo egoistisch kan Ronaldo niet eens spelen als hij het zou willen.
quote:
Straks ga je nog zeggen dat van der Sar zijn transfer aan Ruud te danken heeft omdat zonder Ruud nooit zoveel druk op de verdediging zou zijn gekomen.
Je doet er heel makkelijk over, maar als ploegen aan mekaar gewaagd zijn dan gaat het wel om dat soort dingen. Als je Milan of Roma of zelfs Lille tegenover je hebt, dan ben je heel blij met een spits die de bal vasthoudt, want dan geven kleine dingen de doorslag en hebben Rooney en Ronaldo al alles te geven en hebben ze niks over om voor medespelers hun afwezigheid, balverlies of verkeerde looplijnen te compenseren. Van Nistelrooij deed het over het algemeen ook prima, tot aan de echt goeie tegenstanders, want dan blijkt hij een te zware wissel op het spel te trekken.
Wees gehoorzaam. Alleen samen krijgen we de vrijheid eronder.
pi_59057116
Ik ben benieuwd wie Weltschmerz graag in de spits bij Oranje ziet. Geen Van Nistelrooij en Huntelaar begrijp ik? Koevermans dan maar doen, of Kuijt?
Achter-elkaar-bezochte-Ajax-thuiswedstrijden-meter: [b]29[/b].
[b]Laatste wedstrijd:[/b] FC Timişoara. [b]Volgende:[/b] ADO Den Haag.
Ray's Statshoekje - 2009/2010.
pi_59057157
quote:
Op zondag 1 juni 2008 22:13 schreef RayMania het volgende:
Ik ben benieuwd wie Weltschmerz graag in de spits bij Oranje ziet. Geen Van Nistelrooij en Huntelaar begrijp ik? Koevermans dan maar doen, of Kuijt?
of Makaay, Kluivert?
pi_59057175
Of Geert den Ouden
FOK!sport Sfeerverslagen Contest (Part II)
Winnaar Voetbalfoto Onderschriftcompetitie 2008 II
Ergens in 1972 schreef Keith Richards het volgende:
Ain't it good to be alive
pi_59057654
Met Makaay is het veel makkelijker voetballen, verliest bijna geen bal combineert zuiver en loopt voor het team en niet alleen maar voor zijn eigen kans.
Wees gehoorzaam. Alleen samen krijgen we de vrijheid eronder.
pi_59057703
quote:
Op zondag 1 juni 2008 22:38 schreef Weltschmerz het volgende:
Met Makaay is het veel makkelijker voetballen, verliest bijna geen bal combineert zuiver en loopt voor het team en niet alleen maar voor zijn eigen kans.
Dat zagen we afgelopen seizoen bij Feyenoord
pi_59058333
quote:
Op zondag 1 juni 2008 22:38 schreef Weltschmerz het volgende:
Met Makaay is het veel makkelijker voetballen, verliest bijna geen bal combineert zuiver en loopt voor het team en niet alleen maar voor zijn eigen kans.
  zondag 1 juni 2008 @ 23:42:41 #194
13462 BansheeBoy
Assimilatie = Laxatie = Stront
pi_59059365
quote:
Op zondag 1 juni 2008 22:38 schreef Weltschmerz het volgende:
Met Makaay is het veel makkelijker voetballen, verliest bijna geen bal combineert zuiver en loopt voor het team en niet alleen maar voor zijn eigen kans.
Als we je al serieus namen, vanwege onze eigen oprechtheid, heb je het met deze zin verpest.

²
Misgun niemand zijn profijt, laat elk op hoope bouwe. Ofschoon wie mij ook benijdt, fortuin moet zijn loop behouden.
Bansheeboy: Fok!ker van de week!
[Without heart we would be mere machines]
Bergkamp, Zlatan, Van Persie, Ziyech, Quaresma
pi_59059431
Ik zou zeggen Van Nistelrooij. Loopt 1 op 2 in Oranje wat op zich best een goed rendement is. Hij heeft al jarenlange ervaring in topcompetities en al 60 interlands gespeeld nu.

Om dan Huntelaar ineens in het diepe te gooien op het EK lijkt me overbodig.

Mocht Ruudje het compleet laten afweten tegen Italie en dan ook 60 minuten tegen Frankrijk, gooi dan Huntelaar er maar in.
pi_59064231
quote:
Op zondag 1 juni 2008 23:42 schreef BansheeBoy het volgende:

Als we je al serieus namen, vanwege onze eigen oprechtheid, heb je het met deze zin verpest.
²
Over Makaay kun je van mening verschillen, maar ik geef gewoon feiten over Ruud's carriere en die wil je kennelijk niet serieus nemen.
Wees gehoorzaam. Alleen samen krijgen we de vrijheid eronder.
  maandag 2 juni 2008 @ 10:56:04 #197
134009 Killaht
Words of Wisdom
pi_59064383
Van Nistelrooy, is geen goeie spits meer. Hij loopt maar een beetje rond te lopen op het veld uit zn neus te vreten. Alleen als hij de bal in de 16 voor zijn voeten krijgt gepassed (en dan moet t niet te moeilijk zijn) dan scoort ie.

Ik vind dat Huntelaar gewoon een kans moet krijgen, zeker als Ruud weer niet presteert op een EK (zie 2004)
"Strange times are these in which we live
when old and young are taught in falsehoods school.
And the one man that dares to tell the truth is called at once a lunatic and fool"
  maandag 2 juni 2008 @ 10:56:57 #198
95236 marcb1974
Dakshin Ray
pi_59064398
Huntelaar, zo moeilijk is die keuze eigenlijk niet
stupidity has become as common as common sense was before
  maandag 2 juni 2008 @ 18:29:07 #199
159022 AminBen
El Maestro
pi_59074786
quote:
Op maandag 2 juni 2008 10:50 schreef Weltschmerz het volgende:

[..]

Over Makaay kun je van mening verschillen, maar ik geef gewoon feiten over Ruud's carriere en die wil je kennelijk niet serieus nemen.
je bent daarin gewoon selectief, je kan bijvoorbeeld ook zien dat Real Madrid voor het eerst sinds 4 jaar een prijs(de titel) pakt met van Nistelrooy in een belangrijke rol en het jaar daarop voor het eerst sinds 18 jaar de titel prolongeert..
een blunderende Pepe, Heinze of Howard maken dan dat hij internationaal veel pech heeft gehad... maar nee, hierop moet hij natuurlijk afgerekend worden!
pi_59075113
quote:
Op maandag 2 juni 2008 18:29 schreef AminBen het volgende:

[..]

je bent daarin gewoon selectief, je kan bijvoorbeeld ook zien dat Real Madrid voor het eerst sinds 4 jaar een prijs(de titel) pakt met van Nistelrooy in een belangrijke rol en het jaar daarop voor het eerst sinds 18 jaar de titel prolongeert..
Nou, belangrijke rol. Je zet een goaltjesdief in de duurste selectie ter wereld en die laat je dan ook nog de penalties nemen en dan wordt ie topscorer. Tjonge wat een wonder. Hij was gewoon basisspeler van de kampioen, klaar, dan presteert ie dat dus gewoon en daar doe ik ook niks aan af. Maar als je dan gaat kijken waar hij internationaal op het allerhoogste niveau staat met zijn club, dan schort daar nog flink wat aan.

Het schortte daar bij hem ook al aan toen hij bij de andere grootste club ter wereld in de basis stond. Toeval? Wel een extreem onwaarschijnlijk toeval dan, vooral ook omdat dat probleem daar niet was voor hij kwam en als sneeuw voor de zon verdwenen was toen hij daar vertrok.
quote:
een blunderende Pepe, Heinze of Howard maken dan dat hij internationaal veel pech heeft gehad... maar nee, hierop moet hij natuurlijk afgerekend worden!
Als hij nou in Rome een dijk van een wedstrijd had gespeeld dan kun je ook pech hebben, dan leidt het niet meteen tot uitschakeling. Alsof alleen de teams waarin Van Nistelrooij speelt pech hebben. Voor winnaars hoef je niet zoveel excuses te verzinnen, want winnaars doen wat nodig is om de belangrijke wedstrijden te winnen.
Wees gehoorzaam. Alleen samen krijgen we de vrijheid eronder.
pi_59075211
We hebben het wel over vier strafschoppen van de 25 doelpunten in 2006/2007.

Sodeju, schokkend aantal.
Achter-elkaar-bezochte-Ajax-thuiswedstrijden-meter: [b]29[/b].
[b]Laatste wedstrijd:[/b] FC Timişoara. [b]Volgende:[/b] ADO Den Haag.
Ray's Statshoekje - 2009/2010.
  maandag 2 juni 2008 @ 18:58:44 #202
159022 AminBen
El Maestro
pi_59075534
quote:
Op maandag 2 juni 2008 18:46 schreef RayMania het volgende:
We hebben het wel over vier strafschoppen van de 25 doelpunten in 2006/2007.

Sodeju, schokkend aantal.
Haha, idd, Ronaldinho en Kanoute hadden er bijna dubbel zo veel, dat waren toen de naaste belagers.
Ik dacht sowieso dat persoonlijke prestaties hem weinig zeggen, maar nu hij aan de prestaties van Van Nistelrooy gaat twijfelen, weet ik het al helemaal niet meer. Hij was gewoon enorm bij Real, vorig seizoen zeker de beste speler bij Real en 2e geeindigd bij de verkiezing van speler v/h jaar in Spanje waar meer dan 800.000 stemmen in zijn verwerkt, achter Messi. En ook dit seizoen weer een sterke eerste seizoenhelft, ondanks al wat fysieke problemen daarin en daarvoor (bijna hele voorbereiding gemist). Daarna heeft hij nog een aantal wedstrijden met een spuit gespeeld maar een ingreep bleek noodzakelijk. Als hij van die fysieke problemen gespaard bleef, had hij weer een topseizoen gedraaid, daar ben ik van overtuigd!
  maandag 2 juni 2008 @ 19:00:40 #203
194695 franklop
Fran knock
pi_59075571
Ruud is in vorm, Klaas Jan niet.. (geen goals in playoffs)

Dus Ruud.
Cancellara; "Tweede worden is gemakkelijker dan eerste worden"
FOK!sport *O* ✩ ✩ ✩ Ajax O+
  woensdag 4 juni 2008 @ 13:22:21 #204
21089 VaLkyRie
tot de schijt ons doodt!
pi_59114285
Mijn amateuristische onderbuikgevoelens stemmen meestal tegen Ruud. In het Nederlands Elftal vind ik em eigenlijk niet het spel spelen wat je zou verwachten van een speler met zijn historie en heden (al volg ik buitenlands competitevoetbal niet echt op regelmatige basis dus wie ben ik)

Maargoed, hij heeft ervaring en reultaten op de allerhoogste niveau's dus ergens snap ik de keuze van de bondscoach wel. Het lijkt een zekerheidje, al bieden in het verleden behaalde resultaten geen gar... jwt. Nadeeltje vind ik wel dat hij zich lijkt te laten leiden door emoties. Als ie te lang niet in beeld komt wordt ie gefrustreerd en dat gaat mijns inziens ten koste van zijn spel. Nee, ik ben zeker niet overtuigd van zijn meerwaarde atm.

Huntelaar oogt in mijn ogen fris en gretig (vond em tijdens nl - ukraine een betere teamrol spelen dan ik Nistelrooij vaak zie doen) en hij scoort erg makkelijk. Ook al zie je hem 85 minuten niet, dan ineens staat ie daar en knalt/kopt de bal erin alsof het niets voorstelt. Daarbij denk ik idd dat het 'one to watch' is voor dit EK. Ik had hem graag de kans op de nr1 spitspositie gegund. Het syteem wat NL nu speelt lijkt me beter aansluiten bij Huntelaar dan bij Ruud. Erg spijtig dat hij geen speelminuten heeft gehad bij de laatste 2 oefenwedstrijden.

Eerlijk gezegd snap ik het grenzeloze vertrouwen van van Basten in nistelroooij niet, zeker niet na de laatste landentoernooien. Als je dan toch voor zekerheid en ervaring in je team wil gaan, wees dan een vent en neem Seedorf mee. Lijkt me een prima rots in de branding op ons 'jonge honden' middenveld. Of durft ie het niet aan om ruud te passeren? Bang dat ie weer gaat huilen en de selectie verlaat?
Uitgelaten geeft het publiek een staande ovulatie.
pi_59114798
Ruud met achter hem Van Persie is een perfecte combinatie. Altijd maar dat getwijfel aan Ruud. Kijk wat hij gepresteerd heeft.

Kluivert: 79 interlands - 40 goals
Bergkamp: 79 interlands - 37 goals
Nistelrooy: 60 interlands - 31 goals
  woensdag 4 juni 2008 @ 14:08:17 #206
188728 Lyzio
why do we fall
pi_59115734
In mijn ogen Huntelaar. Niet omdat ik Ajacied ben, want ik heb een enorm respect voor Ruud. Het punt is dat Ruud zich altijd bewezen heeft bij de grote Europese clubs. Geweldige statistieken bij zowel PSV, Manchester United en nu bij Real. Je kan eigenlijk niet om hem heen als eerste spits. Maar dat is wel te hopen, want hij loopt dan misschien wel 1 op 2 (scheelt zich niet veel) in Oranje, maar ik weet niet. Het voelt niet goed.

Huntelaar daarintegen heeft zich op een paar mooie Champions Leageu wedstrijden (tegen Internazionale bijvoorbeeld) nog niet echt kunnen bewijzen op topniveau. Geef die jongen zijn kans op het EK en Ruud wordt -wederom- gedegradeerd waar geheid rellen uit voort komen, of steun van Nistelrooy onvoorwaardelijk als #9 om vervolgens achteraf te lullen dat als Huntelaar daar gestaan had het wellicht anders was gelopen.

Gevoelskwestie dus. Met statistieken opduiken bereik je hier nooit een gegrond en concreet antwoord mee. En mijn gevoel zegt Huntelaar. Dat van Marco -helaas- niet.
live as if you'll die today
dream as if you'll live forever
- james 'jimmy' dean
pi_59151319
Hulde aan degenen die het vol blijven houden om tegen de simplistische voetbalkijker in te gaan.

Waar waren de Van Nistelrooy liefhebbers trouwens toen Kluivert boven Hasselbaink verkozen werd, Hasselbaink scoorde toch meer

Of is het misschien toch wel een heel klein voordeeltje als het aanspeelpunt voorin ook wat met een bal kan

  donderdag 5 juni 2008 @ 18:45:30 #208
30220 Barca
~:) EVIL - E; Bad As I Wanna B
pi_59151440
quote:
Op donderdag 5 juni 2008 18:38 schreef wimderon het volgende:
Hulde aan degenen die het vol blijven houden om tegen de simplistische voetbalkijker in te gaan.

Waar waren de Van Nistelrooy liefhebbers trouwens toen Kluivert boven Hasselbaink verkozen werd, Hasselbaink scoorde toch meer

Of is het misschien toch wel een heel klein voordeeltje als het aanspeelpunt voorin ook wat met een bal kan


Da's zeker een voordeeltje. Maar dat heb je niet met Van Nistelrooy.
Retro is mode, metro ook!
'Bert, Bert, ik duw een banaan in je kont!' "Oh ja, lekker, Ernie!"
  donderdag 5 juni 2008 @ 18:48:46 #209
56749 BlaZ
Torpitudo peius est quam mors.
pi_59151509
quote:
Op donderdag 5 juni 2008 18:38 schreef wimderon het volgende:
Hulde aan degenen die het vol blijven houden om tegen de simplistische voetbalkijker in te gaan.

Waar waren de Van Nistelrooy liefhebbers trouwens toen Kluivert boven Hasselbaink verkozen werd, Hasselbaink scoorde toch meer

Of is het misschien toch wel een heel klein voordeeltje als het aanspeelpunt voorin ook wat met een bal kan


Net of van Nistelrooy niks met een bal kan. Hij is in ieder geval een stuk technischer als Huntelaar.
Ceterum censeo Turciam delendam esse.
  donderdag 5 juni 2008 @ 18:50:35 #210
30220 Barca
~:) EVIL - E; Bad As I Wanna B
pi_59151551
quote:
Op donderdag 5 juni 2008 18:48 schreef BlaZ het volgende:

[..]

Net of van Nistelrooy niks met een bal kan. Hij is in ieder geval een stuk technischer als Huntelaar.
Hij kan wel wat met een bal maar ik vind hem niet balvast. Hij is geen spits die de bal vast kan houden zodat de rest kan aansluiten.
Retro is mode, metro ook!
'Bert, Bert, ik duw een banaan in je kont!' "Oh ja, lekker, Ernie!"
pi_59152043
quote:
Op donderdag 5 juni 2008 18:38 schreef wimderon het volgende:
Hulde aan degenen die het vol blijven houden om tegen de simplistische voetbalkijker in te gaan.

Waar waren de Van Nistelrooy liefhebbers trouwens toen Kluivert boven Hasselbaink verkozen werd, Hasselbaink scoorde toch meer

Of is het misschien toch wel een heel klein voordeeltje als het aanspeelpunt voorin ook wat met een bal kan

en welke nederlandse spits kan dat?
pi_59152044
quote:
Op donderdag 5 juni 2008 18:48 schreef BlaZ het volgende:

[..]

Net of van Nistelrooy niks met een bal kan. Hij is in ieder geval een stuk technischer als Huntelaar.
Het is allebei niks voor dit systeem.
quote:
Op donderdag 5 juni 2008 19:11 schreef VoreG het volgende:

[..]

en welke nederlandse spits kan dat?
Op dit moment geen op topniveau. Daarom zou ik Van Persie daar eens willen zien, Van der Vaart heeft het trouwens bij Ajax ook wel eens gespeeld, maar dat lijkt me geen optie.

Dat gaat toch niet gebeuren, maar hiermee ga je in ieder geval van niets naar iets.
  donderdag 5 juni 2008 @ 19:46:29 #213
111382 Ofyles2
Bestemming: onbekend
pi_59152795
Dan moet ik de minst slechte kiezen, en dat is Ruud van Nistelrooij.

Wat een dilemma.
  donderdag 5 juni 2008 @ 19:56:53 #214
30220 Barca
~:) EVIL - E; Bad As I Wanna B
pi_59153047
Ik herhaal: jammer dat Kluivert niet op minimaal 80% zit.
Retro is mode, metro ook!
'Bert, Bert, ik duw een banaan in je kont!' "Oh ja, lekker, Ernie!"
  donderdag 5 juni 2008 @ 20:15:02 #215
111382 Ofyles2
Bestemming: onbekend
pi_59153441
quote:
Op donderdag 5 juni 2008 19:56 schreef Barca het volgende:
Ik herhaal: jammer dat Kluivert niet op minimaal 80% zit.
Waarom bekijk je alles zwart-wit?
  donderdag 5 juni 2008 @ 20:24:50 #216
30220 Barca
~:) EVIL - E; Bad As I Wanna B
pi_59153650
quote:
Op donderdag 5 juni 2008 20:15 schreef Ofyles2 het volgende:

[..]

Waarom bekijk je alles zwart-wit?
Wat bedoel je?
Retro is mode, metro ook!
'Bert, Bert, ik duw een banaan in je kont!' "Oh ja, lekker, Ernie!"
pi_59153966
quote:
Op donderdag 5 juni 2008 19:56 schreef Barca het volgende:
Ik herhaal: jammer dat Kluivert niet op minimaal 80% zit.
Kluivert is historie, heeft dus geen enkele zin om die naam te noemen.
Think of a circle with a fine split in it. At one end there's insanity, you go around the circle to sanity, and on the other end of the circle close to insanity, but not insanity, is unsanity
  donderdag 5 juni 2008 @ 20:42:31 #218
30220 Barca
~:) EVIL - E; Bad As I Wanna B
pi_59154045
quote:
Op donderdag 5 juni 2008 20:39 schreef navigator het volgende:

[..]

Kluivert is historie, heeft dus geen enkele zin om die naam te noemen.
Dat vind ik dus jammer. Er is op dit moment namelijk geen speler die op hetzelfde niveau als Kluivert rond 1998/2000 dezelfde kwaliteiten heeft.
Retro is mode, metro ook!
'Bert, Bert, ik duw een banaan in je kont!' "Oh ja, lekker, Ernie!"
pi_59154476
van Nistelrooy krijgt van mij toch echt de voorkeur, zeker beter dan neusje Stuntelaar.
pi_59154785
quote:
Op donderdag 5 juni 2008 21:01 schreef Phrits het volgende:
van Nistelrooy krijgt van mij toch echt de voorkeur, zeker beter dan neusje Stuntelaar.
Heey, een nieuwe. Zo te zien écht een verrijking voor dit forum.
pi_59154801
quote:
Op donderdag 5 juni 2008 21:01 schreef Phrits het volgende:
van Nistelrooy krijgt van mij toch echt de voorkeur, zeker beter dan neusje Stuntelaar.
Maar wel een neusje voor de goal
FOK!sport Sfeerverslagen Contest (Part II)
Winnaar Voetbalfoto Onderschriftcompetitie 2008 II
Ergens in 1972 schreef Keith Richards het volgende:
Ain't it good to be alive
pi_59155953
quote:
Op donderdag 5 juni 2008 20:42 schreef Barca het volgende:

[..]

Dat vind ik dus jammer. Er is op dit moment namelijk geen speler die op hetzelfde niveau als Kluivert rond 1998/2000 dezelfde kwaliteiten heeft.


Het heeft Nederland het WK van 2002 nog gekost toen Ruudje zonodig in de spits moest en Kluivert als veredelde nummer 10 verder moest.
  donderdag 5 juni 2008 @ 21:59:31 #223
30220 Barca
~:) EVIL - E; Bad As I Wanna B
pi_59156002
quote:
Op donderdag 5 juni 2008 21:57 schreef wimderon het volgende:

[..]



Het heeft Nederland het WK van 2002 nog gekost toen Ruudje zonodig in de spits moest en Kluivert als veredelde nummer 10 verder moest.
Kluivert - Van Nistelrooy was een kloten combi. En dat ligt aan Van Nistelrooy. Met iedere andere spits zou Kluivert een prima duo hebben gevormd.
Retro is mode, metro ook!
'Bert, Bert, ik duw een banaan in je kont!' "Oh ja, lekker, Ernie!"
pi_59156484
quote:
Op donderdag 5 juni 2008 21:59 schreef Barca het volgende:

[..]

Kluivert - Van Nistelrooy was een kloten combi. En dat ligt aan Van Nistelrooy. Met iedere andere spits zou Kluivert een prima duo hebben gevormd.
Eens.

En Phrits:
Think of a circle with a fine split in it. At one end there's insanity, you go around the circle to sanity, and on the other end of the circle close to insanity, but not insanity, is unsanity
  donderdag 5 juni 2008 @ 22:15:16 #225
8369 speknek
Another day another slay
pi_59156495
Ik vind Van Nistelrooij eigenlijk een vrij matige voetballer. Weinig techniek, kan de bal niet controleren en staat voortdurend buitenspel. Hij is alleen goed in de bal erin prikken. Soms zie je hem de hele wedstrijd niet. De andere keer wel en dan heeft ie mooi een doelpunt gescoord, maar je speelt eigenlijk de halve wedstrijd met een man minder. Toch zou ik hem er tegen Italie wel in zetten, hij is vrij bonkig en wordt niet makkelijk van de bal gezet, wel geruststellend tussen die geslepen verdedigers. Maar als Ruud het dan niet op de heupen krijgt mag van mij Huntelaar het daarna proberen.
They told me all of my cages were mental, so I got wasted like all my potential.
  donderdag 5 juni 2008 @ 22:22:14 #226
56749 BlaZ
Torpitudo peius est quam mors.
pi_59156724
Het gaat in dit topic tussen Huntelaar en Nistelrooij. Kluivert verheerlijken kan je ergens anders doen.
Ceterum censeo Turciam delendam esse.
pi_59157118
Alsof hier nog een discussie over moet bestaan

van Nistelrooij
Op zondag 23 maart 2008 02:16 schreef tyros-saver het volgende:
En PaasKonijn Ik heb het gemeld aan de Admin dat jij zei: Heb je typkanker.
pi_59157338
ruud!
Verdomde eigenwijs
Viva la afca
  donderdag 5 juni 2008 @ 23:12:19 #229
111382 Ofyles2
Bestemming: onbekend
pi_59158159
quote:
Op donderdag 5 juni 2008 21:15 schreef Gordon_Shumway het volgende:

[..]

Maar wel een neusje voor de goal
Zowel Ruud als Klaas-Jan zijn starre spitsen: ze laten zich nooit terugzakken.
  donderdag 5 juni 2008 @ 23:19:23 #230
30220 Barca
~:) EVIL - E; Bad As I Wanna B
pi_59158383
quote:
Op donderdag 5 juni 2008 23:12 schreef Ofyles2 het volgende:

[..]

Zowel Ruud als Klaas-Jan zijn starre spitsen: ze laten zich nooit terugzakken.
Wat bedoel je nu met dat zwart-wit?
Retro is mode, metro ook!
'Bert, Bert, ik duw een banaan in je kont!' "Oh ja, lekker, Ernie!"
pi_59158748
Is dat een discussie?

Ruud natuurlijk. Huntelaar zal het wellicht nog aardig gaan doen bij een Europese subtopper.
Maar hij ontbeert de ervaring en vooralsnog de kwaliteit imo.
pi_59235030
Voor wat het waard is.
quote:
Hesjes: Mogelijk basisplaats voor Huntelaar

Klaas-Jan Huntelaar start maandagavond tegen Italië mogelijk in de basis van het Nederlands Elftal. Ook voor Robin van Persie lijkt een plek bij de eerste elf gereserveerd. Beide spelers kregen op de afsluitende training een hesje.

Huntelaar kreeg van Van Basten op de zondagavondtraining van Oranje de voorkeur boven Ruud van Nistelrooy. Van Persie lijkt ondanks zijn gebrek aan wedstrijdritme de vervanger van de geblesseerde Arjen Robben te worden.

Daarnaast lijkt André Ooijer als rechtsachter te starten. De verdediger van Blackburn Rovers profiteert van de fysieke ongemakken van Mario Melchiot. Het centrum van de verdediging lijkt te worden gevormd door John Heitinga en Khalid Boulahrouz. Die laatste krijgt als mandekker van Luca Toni de voorkeur boven Joris Mathijsen. Als linksachter start Giovanni van Bronckhorst.

Op het middenveld krijgt Nigel de Jong vermoedelijk een basisplek. Hij moet samen met Demy de Zeeuw voor de balans zorgen. Orlando Engelaar zit daardoor op de bank. Robin van Persie, Rafael van der Vaart en Wesley Sneijder moeten de alleen in de spits opererende Huntelaar ondersteunen.

Het is echter niet uit te sluiten dat Van Basten enkel zand in de ogen wilde strooien met zijn opvallende hesjesverdeling.
Wel VoetbalPrimeur, geen hoogstaande bron, maar over die hesjes zullen ze wel niet liegen.
Achter-elkaar-bezochte-Ajax-thuiswedstrijden-meter: [b]29[/b].
[b]Laatste wedstrijd:[/b] FC Timişoara. [b]Volgende:[/b] ADO Den Haag.
Ray's Statshoekje - 2009/2010.
pi_59235106
Arrrrghhhh nee hè
  zondag 8 juni 2008 @ 23:42:07 #234
13462 BansheeBoy
Assimilatie = Laxatie = Stront
pi_59235189
quote:
Op donderdag 5 juni 2008 21:59 schreef Barca het volgende:

[..]

Kluivert - Van Nistelrooy was een kloten combi. En dat ligt aan Van Nistelrooy. Met iedere andere spits zou Kluivert een prima duo hebben gevormd.
Behalve in hun allereerste interland samen. Dat was echt top!

²
Misgun niemand zijn profijt, laat elk op hoope bouwe. Ofschoon wie mij ook benijdt, fortuin moet zijn loop behouden.
Bansheeboy: Fok!ker van de week!
[Without heart we would be mere machines]
Bergkamp, Zlatan, Van Persie, Ziyech, Quaresma
  zondag 8 juni 2008 @ 23:42:37 #235
75466 Hankster
weest optimistisch!
pi_59235201
Klotezooi. Nistelrooy ftw
pi_59235233
quote:
Op zondag 8 juni 2008 23:42 schreef BansheeBoy het volgende:

[..]

Behalve in hun allereerste interland samen. Dat was echt top!

²
Je bedoelt de ene helft tegen Duitsland? Ik herinner me niet meer precies wanneer dat was. Toen won Nederland geloof ik met 1-3 in Duitsland.
  zondag 8 juni 2008 @ 23:45:13 #237
13462 BansheeBoy
Assimilatie = Laxatie = Stront
pi_59235265
quote:
Op zondag 8 juni 2008 23:38 schreef Rekkie het volgende:
Arrrrghhhh nee hè
Wel een goed idee met Boulahrouz! Alleen is hij niet zo sterk in de lucht.

²
Misgun niemand zijn profijt, laat elk op hoope bouwe. Ofschoon wie mij ook benijdt, fortuin moet zijn loop behouden.
Bansheeboy: Fok!ker van de week!
[Without heart we would be mere machines]
Bergkamp, Zlatan, Van Persie, Ziyech, Quaresma
  zondag 8 juni 2008 @ 23:50:39 #238
75556 erkel
back from Dagestan
pi_59235393
Ruudje.

Die weet hoe hij zich staande moet houden tussen kerels zoals Materazzi. Huntelaar stond wekelijks tegenover figuren als Breuer en Saeijs. Toch iets anders.
Weisst
  zondag 8 juni 2008 @ 23:52:47 #239
13462 BansheeBoy
Assimilatie = Laxatie = Stront
pi_59235441
Ik zit nu naar de VPRO te kijken, en het valt me op dat Wenger een hele intelligente man is.

²
Misgun niemand zijn profijt, laat elk op hoope bouwe. Ofschoon wie mij ook benijdt, fortuin moet zijn loop behouden.
Bansheeboy: Fok!ker van de week!
[Without heart we would be mere machines]
Bergkamp, Zlatan, Van Persie, Ziyech, Quaresma
pi_59235709
quote:
Op zondag 8 juni 2008 23:52 schreef BansheeBoy het volgende:
Ik zit nu naar de VPRO te kijken, en het valt me op dat Wenger een hele intelligente man is.

²
Wat was er dan? Wenger was voor zijn coach carriere hoogleraar dacht ik
Op woensdag 30 juni 2010 20:32 schreef afcajos het volgende:
Verrassend. Een topic over het regelen van te jonge smatjes en C_N en Lakitu zijn er als de kippen bij.
  maandag 9 juni 2008 @ 00:04:25 #241
30220 Barca
~:) EVIL - E; Bad As I Wanna B
pi_59235735
Huntelaar i.p.v. Van Nistelrooy is een goede keuze. Van Nistelrooy zou te veel op een eiland staan omdat hij zich minder dan Huntelaar laat zakken.

Want geen Robben, en ik vermoed ook geen Van Persie in de basis. Verwacht dat Kuyt zal spelen.
Retro is mode, metro ook!
'Bert, Bert, ik duw een banaan in je kont!' "Oh ja, lekker, Ernie!"
  maandag 9 juni 2008 @ 00:06:05 #242
123545 DatMeenJeNiet
Mike Mampuya till i die O+
pi_59235758
quote:
Op zondag 8 juni 2008 23:36 schreef RayMania het volgende:
Voor wat het waard is.
[..]

Wel VoetbalPrimeur, geen hoogstaande bron, maar over die hesjes zullen ze wel niet liegen.
Van Basten was toch aan het experimenteren met bepaalde spelsituaties, misschien dat het daarmee te maken heeft. Heitinga had gister bijvoorbeeld geen hesje. Als dit niet geval is, maakt Bassie zich nog belachelijker dan hij de laatste 4 jaar heeft gedaan.
  maandag 9 juni 2008 @ 00:09:14 #243
13462 BansheeBoy
Assimilatie = Laxatie = Stront
pi_59235817
quote:
Op maandag 9 juni 2008 00:04 schreef Barca het volgende:
Huntelaar i.p.v. Van Nistelrooy is een goede keuze. Van Nistelrooy zou te veel op een eiland staan omdat hij zich minder dan Huntelaar laat zakken.

Want geen Robben, en ik vermoed ook geen Van Persie in de basis. Verwacht dat Kuyt zal spelen.
Zonder Robben en Van Persie verworden we tot het niveau van België...

²
Misgun niemand zijn profijt, laat elk op hoope bouwe. Ofschoon wie mij ook benijdt, fortuin moet zijn loop behouden.
Bansheeboy: Fok!ker van de week!
[Without heart we would be mere machines]
Bergkamp, Zlatan, Van Persie, Ziyech, Quaresma
pi_59241963
Gaat Huntelaar nu het EK gebruiken in zijn keuze om bij Ajax te blijven?

Van nu.nl :
quote:
Huntelaar weet het nog niet
Uitgegeven: 9 juni 2008 8:40
Laatst gewijzigd: 9 juni 2008 8:41

AMSTERDAM - Klaas Jan Huntelaar zal in zijn beslissing of hij blijft bij Ajax gedeeltelijk laten meewegen of Marco van Basten hem opstelt op het Europees kampioenschap in Zwitserland en Oostenrijk. Dit meldt de spits tegen de Telegraaf.

“Dat zal ik natuurlijk wel een beetje laten meewegen,” zegt Huntelaar in de krant. “Maar over mijn toekomst zijn nog geen beslissingen genomen en dat hoeft ook niet voor het EK. Wat zeker niet klopt, is dat ik bij Real Madrid zou hebben getekend.”

Een goed toernooi in de Alpen kan de interesse van andere clubs in de Amsterdamse goalgetter natuurlijk vergroten. Eerder werden Juventus, Real en Barcelona gelinkt aan de international. Maar daarvoor moet Huntelaar natuurlijk wel spelen. En dat deed hij de afgelopen wedstrijden tot zijn grote verdriet niet zo veel.

“Tegen Wales begreep ik de beslissing omdat we de laatste tien minuten specifiek oefenden met een breekijzer, met Jan Vennegoor of Hesselink,” meent ‘The Hunter’. “Tegen Denemarken snapte ik niet waarom ik Ruud van Nistelrooy niet mocht vervangen.”

Kans
Of hij nog een faire kans zal krijgen op het toernooi, weet de spits niet. “We zullen zien. Natuurlijk neem ik geen genoegen met een rol op de bank, omdat dit m’n eerste grote toernooi is. Ik wil altijd spelen en moet dus presteren op de training. De rest heb ik niet in de hand. Ik doe mijn best, wacht op een kans en zal die vervolgens pakken.”
Drink geen bier, je doet al gek genoeg
pi_59250230
quote:
Op maandag 9 juni 2008 11:22 schreef donpsp het volgende:
Gaat Huntelaar nu het EK gebruiken in zijn keuze om bij Ajax te blijven?

Van nu.nl :
[..]


Stelt van Basten hem straks op omdat hij hem volgend jaar nog nodig heeft
  maandag 9 juni 2008 @ 21:38:08 #246
67174 Dos37
Come on Twente
pi_59259627
2 kansen om zeep geholpen RvN, en 1 doelpunt
Premier League toto winnaar 2007-2008 en [b]2008-2009[/b]
Held Blaise NKUFO [b]All time topscoorder in Enschede[/b]
[b]WE WON IT ELEVEN TIMES![/b]
pi_59262532
Ja nu had hij wel moeten liggen zodat NL een penalty kreeg. En ja natuurlijk had hij de 3-0 moeten maken.

maar kennelijk is de 1-0 natuurlijk niet goed genoeg. Of het nou buitenspel was of niet.

Na gefeliciteerd hoor, er is weer wat de bashen.
pi_59263873
quote:
Op maandag 9 juni 2008 22:44 schreef Skwish het volgende:
Ja nu had hij wel moeten liggen zodat NL een penalty kreeg. En ja natuurlijk had hij de 3-0 moeten maken.

maar kennelijk is de 1-0 natuurlijk niet goed genoeg. Of het nou buitenspel was of niet.

Na gefeliciteerd hoor, er is weer wat de bashen.
Maar het was geen overtreding, dus wat dat betreft........
En de scheidsrechter lijkt me niet iemand die met pingels ging lopen smijten.

RvN
pi_59267724
Deze wedstrijd laat maar weer eens zien dat van Nistelrooij gewoon een erg matige voetballer is en totaal niet past in het Nederlands elftal. Een schot voor open goal mist hij finaal, bij geen enkele counter betrokken, weet geen penalty te versieren en scoort daarnaast ook nog niet eens. En had het geluk dat zijn goal goedgekeurt was.

Het was trouwens gewoon een goal van Sneijder. Huntelaar had alle 2 kansen keihard erin geknald. Of met Huntelaar spelen of met van Persie in de spits.
  dinsdag 10 juni 2008 @ 01:38:28 #250
146874 DANILXL
timeo danaos et dona ferentes
pi_59267752
quote:
Op dinsdag 10 juni 2008 01:35 schreef dieselnoi het volgende:
Deze wedstrijd laat maar weer eens zien dat van Nistelrooij gewoon een erg matige voetballer is en totaal niet past in het Nederlands elftal. Een schot voor open goal mist hij finaal, bij geen enkele counter betrokken, weet geen penalty te versieren en scoort daarnaast ook nog niet eens. En had het geluk dat zijn goal goedgekeurt was.

Het was trouwens gewoon een goal van Sneijder. Huntelaar had alle 2 kansen keihard erin geknald. Of met Huntelaar spelen of met van Persie in de spits.


huntelaar leek helemaal niet blij met de winst, denkt alleen aan zijn eigenm hachje, egocentrische zak
met zn lelijke rotkop, chagrijnige vent, feesten moet je en niet de sfeer verpesten door in een hoekje te gaan zitten mokken samen met heitinga
woensdag 24 juni 2008 01:51 schreef clumsy_clown het volgende:
Je topics zijn kut. Die klacht bijvoorbeeld, is pure vervuiling.
pi_59267754
quote:
Op dinsdag 10 juni 2008 01:35 schreef dieselnoi het volgende:
Deze wedstrijd laat maar weer eens zien dat van Nistelrooij gewoon een erg matige voetballer is en totaal niet past in het Nederlands elftal. Een schot voor open goal mist hij finaal, bij geen enkele counter betrokken, weet geen penalty te versieren en scoort daarnaast ook nog niet eens. En had het geluk dat zijn goal goedgekeurt was.

Het was trouwens gewoon een goal van Sneijder. Huntelaar had alle 2 kansen keihard erin geknald. Of met Huntelaar spelen of met van Persie in de spits.
Deze man heeft er verstand van!
Op woensdag 30 juni 2010 20:32 schreef afcajos het volgende:
Verrassend. Een topic over het regelen van te jonge smatjes en C_N en Lakitu zijn er als de kippen bij.
  dinsdag 10 juni 2008 @ 09:04:54 #252
121310 venomsnake
El Saltador
pi_59269624
quote:
Op dinsdag 10 juni 2008 01:35 schreef dieselnoi het volgende:
Deze wedstrijd laat maar weer eens zien dat van Nistelrooij gewoon een erg matige voetballer is en totaal niet past in het Nederlands elftal.
Gast.... Ruud speelde een uitstekende wedstrijd!!
Was goed aanspeelbaar, trok steeds twee centrale verdedigers mee waardoor er ruimte ontstond, kaatste goed, maakte een doelpunt en zorgde voor de nodige rust zo nu en dan. Ja, hij miste een grote kans, dat gebeurt de beste, Toni miste ook een dikke kans.

Sterker nog, bij de BBC vond men Ruud de beste man van het veld!!
"Whatever the mind of man can conceive and believe, it can achieve" Napoleon Hill
pi_59269693
quote:
Op dinsdag 10 juni 2008 09:04 schreef venomsnake het volgende:

[..]

Gast.... Ruud speelde een uitstekende wedstrijd!!
Was goed aanspeelbaar, trok steeds twee centrale verdedigers mee waardoor er ruimte ontstond, kaatste goed, maakte een doelpunt en zorgde voor de nodige rust zo nu en dan. Ja, hij miste een grote kans, dat gebeurt de beste, Toni miste ook een dikke kans.

Sterker nog, bij de BBC vond men Ruud de beste man van het veld!!
Maar Toni is dan ook een waardeloze voetballer
pi_59294009
quote:
Op dinsdag 10 juni 2008 09:04 schreef venomsnake het volgende:

Sterker nog, bij de BBC vond men Ruud de beste man van het veld!!
L'Equipe vond hem de minste aan de kant van Nederland
pi_59294068
Ruud. geen discussie mogelijk.
In fact, recent observations and simulations have suggested that a network of cosmic strings stretches across the entire universe.
pi_59294077
Van Nistelrooy natuurlijk. Je hebt nog niets aan Klaas Jan Stuntelaar, die is nog lang niet groot genoeg voor dit niveau.
pi_59294150
Kluivert in topvorm zou trouwens wel de shizzles zijn.
In fact, recent observations and simulations have suggested that a network of cosmic strings stretches across the entire universe.
  Moderator dinsdag 10 juni 2008 @ 23:51:00 #258
819 crew  Gert
spreekt voor zich
pi_59294154
quote:
Op dinsdag 10 juni 2008 23:48 schreef LekkerSimpel het volgende:
Van Nistelrooy natuurlijk. Je hebt nog niets aan Klaas Jan Stuntelaar, die is nog lang niet groot genoeg voor dit niveau.
Valt me mee dat je Terror Jaap niet als spits aanbeveelt.
"Those people who think they know everything, are a great annoyance to those of us who do."
pi_59294168
Huntelaar was nat gegaan tegen het harde spel van de spaghetti-vreters
  woensdag 11 juni 2008 @ 00:27:46 #260
121310 venomsnake
El Saltador
pi_59294938
quote:
Op dinsdag 10 juni 2008 23:45 schreef wimderon het volgende:

[..]

L'Equipe vond hem de minste aan de kant van Nederland
The French are assholes.
"Whatever the mind of man can conceive and believe, it can achieve" Napoleon Hill
  Forum Admin woensdag 11 juni 2008 @ 01:05:26 #261
35723 crew  GGMM
pi_59295418
quote:
Op woensdag 11 juni 2008 00:27 schreef venomsnake het volgende:

[..]

The French are assholes.
Dumb and dumber
Alweer zo'n prachtige post van mij.
Nicki Minaj en ik
Mijn vissen in actie.
  woensdag 11 juni 2008 @ 01:35:07 #262
73683 leolinedance
Voor Rood-Wit gezongen
pi_59295732
Ruud natuurlijk nog steeds. Hij pwneerde weer aardig de pan uit gisteren
  woensdag 11 juni 2008 @ 01:38:13 #263
123545 DatMeenJeNiet
Mike Mampuya till i die O+
pi_59295760
Ruud, speelde niet goed tegen Italie. Maar profiteerde wel uitstekend van zijn snelheid ten opzichte van de slome Italianen achterin. Met Huntelaar was dit een veel lastigere wedstrijd geweest.
  woensdag 11 juni 2008 @ 01:48:13 #264
13462 BansheeBoy
Assimilatie = Laxatie = Stront
pi_59295822
quote:
Op woensdag 11 juni 2008 01:35 schreef leolinedance het volgende:
Ruud natuurlijk nog steeds. Hij pwneerde weer aardig de pan uit gisteren
Hij speelde inderdaad erg netjes, ik denk eerlijk gezegd dat tedere Huntelaar die 2 kansen wel gescoord zou hebben, hij is het type spits dat direct keihard uithaalt, en bijna altijd minmaal op doel. Overigens vind ik dat ik me goed profilieer in de verscheidene topics.

²
Misgun niemand zijn profijt, laat elk op hoope bouwe. Ofschoon wie mij ook benijdt, fortuin moet zijn loop behouden.
Bansheeboy: Fok!ker van de week!
[Without heart we would be mere machines]
Bergkamp, Zlatan, Van Persie, Ziyech, Quaresma
  woensdag 11 juni 2008 @ 01:56:48 #265
73683 leolinedance
Voor Rood-Wit gezongen
pi_59295875
quote:
Op woensdag 11 juni 2008 01:48 schreef BansheeBoy het volgende:

[..]

Hij speelde inderdaad erg netjes, ik denk eerlijk gezegd dat tedere Huntelaar die 2 kansen wel gescoord zou hebben, hij is het type spits dat direct keihard uithaalt, en bijna altijd minmaal op doel. Overigens vind ik dat ik me goed profilieer in de verscheidene topics.

²
Huntelaar had er waarschijnlijk wel 4 gescoord volgens jou. Maar welke 2 kansen? Die keer dat hij om de keeper heen ging en die kans voor de goal? Naar mijn mening had hij alleen die 2e mogen en wellicht moeten maken. Maar hij was zeer nuttig en pakte weer zijn goaltje mee. Gaan we nog veel plezier aan beleven dit EK
pi_59299643
Duidelijk Ruud.
Voor na het EK, zou ik vPersie wel eens in de spits willen zien.
  woensdag 11 juni 2008 @ 20:03:12 #267
159022 AminBen
El Maestro
pi_59315030
quote:
Ik zag dat Kuyt zoals verwacht heeft voldaan, dat Sneijder zich een slag in de rondte werkte, dat Van der Vaart overal te vinden was, tuurlijk, dat ziet iedereen. Maar waarom wordt Van Nistelrooy nergens genoemd? Ik denk omdat het alleen kenners opvalt waarom hij goed was. Ruud speelde tegen een zwaar verdedigend Italië. Hij maakte zichzelf steeds aanspeelbaar, hoewel hij steeds meerdere bewakers om zich heen had. Dat de tegenstander je in een topwedstrijd vreest vanwege je reputatie is een zeer grote kwaliteit van een spits. Dan heb je het zelf wel moeilijk, dat zag je ook aan Ruud. Doordat je aanspeelbaar wil zijn en op gevaarlijke plaatsen positie kiest, heb je soms wel drie man om je heen. Dan, door al dat werk, ontstaat precies de ruimte waardoor Van der Vaart, Sneijder en Kuyt soms als God in Frankrijk zo vrij liepen en aanspeelbaar waren voor jongens als De Jong en Engelaar. Ik weet zeker dat Marco van Basten Ruud daarvoor een compliment heeft gemaakt.

Híj ziet zoiets namelijk wél.
  woensdag 11 juni 2008 @ 20:05:33 #268
30220 Barca
~:) EVIL - E; Bad As I Wanna B
pi_59315101
Huntelaar geblesseerd ...
Retro is mode, metro ook!
'Bert, Bert, ik duw een banaan in je kont!' "Oh ja, lekker, Ernie!"
  woensdag 11 juni 2008 @ 20:06:19 #269
140043 Isdatzo
Born in the echoes.
pi_59315118
KJH natuurlijk
Huilen dan.
  woensdag 11 juni 2008 @ 20:06:33 #270
95427 Hephaistos.
¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯
pi_59315127
Dat is wel een goed punt natuurlijk van Willem. Als je tegenstander 2 man aan je opoffert maakt het niet zoveel meer uit of je goed speelt
pi_59316072
quote:
Op dinsdag 10 juni 2008 23:48 schreef LekkerSimpel het volgende:
Van Nistelrooy natuurlijk. Je hebt nog niets aan Klaas Jan Stuntelaar, die is nog lang niet groot genoeg voor dit niveau.
Gast, als er een iemand een stuntelaar is dan is het wel van nistelrooy. ga een keer die wedstrijd na kijken, hij kan geen enkele bal onder controle houden. 27 balcontacten 23 keer balverlies. wie is er nou de stuntelaar?
  woensdag 11 juni 2008 @ 20:37:54 #272
34834 MarkNMGN
F E Y E N O O R D
pi_59316098
quote:
Op woensdag 11 juni 2008 20:37 schreef LeChiffre04 het volgende:

[..]

Gast, als er een iemand een stuntelaar is dan is het wel van nistelrooy. ga een keer die wedstrijd na kijken, hij kan geen enkele bal onder controle houden. 27 balcontacten 23 keer balverlies. wie is er nou de stuntelaar?
De nacht verandert iedereen,
kankelul.
pi_59316181
Huntelaar. Duidelijk. We creeren kansen en die moeten afgemaakt worden. Niet door Ruud 1 uit 4.
Think of a circle with a fine split in it. At one end there's insanity, you go around the circle to sanity, and on the other end of the circle close to insanity, but not insanity, is unsanity
pi_59316282
quote:
Op woensdag 11 juni 2008 20:06 schreef Hephaistos. het volgende:
Dat is wel een goed punt natuurlijk van Willem. Als je tegenstander 2 man aan je opoffert maakt het niet zoveel meer uit of je goed speelt
Willem snapt er geen bal van. sinds wanneer wordt een spits beoordeeld opdat hij 2 man bezighoudt? die 2 man kiezen ervoor om bij ruud te lopen. dan wilt het nog niet zeggen dat hij een goede wedstrijd speelt. wij spelen met 1 spits en italie met 2 centrale verdedigers. lijkt me logisch dat er dan 2 man omheen lopen.
een spits wordt beoordeeld op de kansen die hij krijgt, en daarin heeft ruud weer gefaald.
  woensdag 11 juni 2008 @ 20:42:41 #275
34834 MarkNMGN
F E Y E N O O R D
pi_59316292
Kom op man, Huntelaar is niet voor niks 4e spits.
De nacht verandert iedereen,
kankelul.
pi_59316416
Dat dit topic nog open is
  Moderator woensdag 11 juni 2008 @ 20:53:40 #277
138438 crew  Pizzakoppo
pi_59316685
VAN THE MANNN
  woensdag 11 juni 2008 @ 20:54:28 #278
30220 Barca
~:) EVIL - E; Bad As I Wanna B
pi_59316716
Blessure Huntelaar valt mee, Van nistelrooy niet onomstreden.

Van Nistelrooy liet een paar kansen liggen en zijn goal was een lucky. Indien fit dus KJ tegen les bleus?
Retro is mode, metro ook!
'Bert, Bert, ik duw een banaan in je kont!' "Oh ja, lekker, Ernie!"
  woensdag 11 juni 2008 @ 20:54:56 #279
34834 MarkNMGN
F E Y E N O O R D
pi_59316734
quote:
Op woensdag 11 juni 2008 20:54 schreef Barca het volgende:
Blessure Huntelaar valt mee, Van nistelrooy niet onomstreden.

Van Nistelrooy liet een paar kansen liggen en zijn goal was een lucky. Indien fit dus KJ tegen les bleus?
Nee, Van Persie.

Maar Van Nistelrooij zal wel gewoon in de basis beginnen verwacht ik hoor.
De nacht verandert iedereen,
kankelul.
pi_59316779
quote:
Op woensdag 11 juni 2008 20:54 schreef Barca het volgende:
Van Nistelrooy liet een paar kansen liggen en zijn goal was een lucky. Indien fit dus KJ tegen les bleus?
Hij stond er wel.

En hij mistte een paar kansen, maar dat overkomt iedere spits weleens. Het werd wel zichtbaar dat de aanvallende middenvelders hem makkelijk vinden en zijn loopacties waren ook dik in orde. Gewoon laten staan dus.
pi_59316958
quote:
Op woensdag 11 juni 2008 20:42 schreef MarkNMGN het volgende:
Kom op man, Huntelaar is niet voor niks 4e spits.
ik heb het toch niet over Huntelaar. ik wil alleen dat van nistelrooy niet speelt. als van basten vond dat RVN zo goed speelde als dat de engelse pers speculeert en van hannegem. dan had hij hem heus niet gewisseld in de 70e minuut
  woensdag 11 juni 2008 @ 21:01:54 #282
34834 MarkNMGN
F E Y E N O O R D
pi_59317012
quote:
Op woensdag 11 juni 2008 21:00 schreef LeChiffre04 het volgende:
dan had hij hem heus niet gewisseld in de 70e minuut
Hij moest Van Persie speelminuten gunnen, en het middenveld stond ijzersterk.

Waarom niet?
De nacht verandert iedereen,
kankelul.
pi_59323800
Ruud is heus niet gewisseld omdat het slecht liep hoor.
Met 2-0 tegen de Italianen kan je dat ook niet zeggen.
Ruud heeft er ook gewoon 1 gemaakt. Een intikkertje, maar hij stond er weer wel.
Als je als spits er eentje maakt tegen Italie mag je zeggen dat het missie volbracht is.
Daarnaast was het bij die andere uitgesproken kans gewoon pech.
Onder het been door van Buffon, nog net aangeraakt door de grote teen van Buffon's andere voet waardoor de bal over gaat. Gewoon dikke pech. Ik zeg Ruud lekker laten staan en anders wisselen voor van Persie.
Ik vond van Persie ook erg indruk maken Maandag. Verstandig dat van Basten hem wat ''wen'' minuten geeft.

offtopic:

Wat een luxe trouwens, van Nistelrooy kunnen wisselen voor van Persie terwijl je al Kuijt Sneijder en vd Vaart hebt rondlopen. Kunnen andere landen alleen maar van dromen...
pi_59324012
quote:
Op woensdag 11 juni 2008 00:27 schreef venomsnake het volgende:

[..]

The French are assholes.
Ook de VI geeft hem de laagste beoordeling


5 passes in 70 minuten, waarvan 3 matig/slecht

Ballen veroverd: 0, balverlies: 4

En of ie goed meevoetbalde
pi_59324158
zucht de VI.
Dan speel je dus tegen Italie, met een verdediging waar je u tegen zegt, en dan vinden mensen het raar dat ie weinig ballen gehad heeft. :S

Ik denk dat Ruud het heel slim gedaan heeft, met 4 Italianen om hem heen de ruimte trekken voor andere spelers en die de kansen laten nemen. EN er dan toch nog 1 weten in te leggen? Petje af!

Al die mensen die denken dat Huntelaar het beter had gedaan: Kom op! Jullie beoordelen Ruud alleen op het ''de bal erin leggen''. Ik vraag me af of Huntelaar uberhaubt de kracht had gehad om zich 3x zo te onttrekken aan de italiaanse verdediging als Ruud dat deed.

En dan nog even voor de mensen die vinden dat Ruud had moeten gaan liggen en een penalty claimen:
Heel slim dat hij dat niet gedaan heeft. Al die scheidsrechters zien de beelden namelijk ook.
Ik durf te wedden dat hij er een dezer wedstrijden Ruud een penalty makkelijk meekrijgt omdat zo'n scheidsrechter denk dat Ruud geen huilerd is. Zoals C Ronaldo, die bij het geringste tikje een bek trekt alsof zijn been wordt geamputeerd. Daarnaast heb je ook nog eens het sportieve aspect eraan. Geen Nederland - Portugal zoals 2 jaar geleden, maar gewoon doorgaan als je kan. En zo hoort het!

Petje af voor Ruud. Typisch zo'n speler waarbij de vele miljoenen verdiende euro's niet naar het hoofd gestegen zijn.
  donderdag 12 juni 2008 @ 01:02:17 #286
30220 Barca
~:) EVIL - E; Bad As I Wanna B
pi_59324682
Het is wel een luxe om 5 spitsen te hebben die verschillende kwaliteiten hebben.
En als een van deze spitsen ook nog eens als vleugelspeler of middenvelder kan spelen (Van Persie), op een middenveld dat ook nogal wat kwaliteit heeft (met Van der Vaart en Sneijder) ...
Verder nog een spits die op de rechtervleugel heel veel meters kan maken en een ideale teamspeler is (Kuyt) ...

Tegen Italië zag je hoe sterk we kunnen zijn als we ons spel kunnen spelen.
Retro is mode, metro ook!
'Bert, Bert, ik duw een banaan in je kont!' "Oh ja, lekker, Ernie!"
pi_59324744
quote:
Op woensdag 11 juni 2008 20:54 schreef Barca het volgende:


Van Nistelrooy liet een paar kansen liggen en zijn goal was een lucky. Indien fit dus KJ tegen les bleus?
Huntelaar is een goede sub voor het geval Ruud geblesseerd raakt.
Zijn tijd komt nog wel.Over twee jaar mag Huntelaar het op het WK gaan proberen. Dan heeft ie ook weer 2 jaar ervaring getankt bij waarschijnlijk een europese topclub.
"Whatever the mind of man can conceive and believe, it can achieve" Napoleon Hill
  donderdag 12 juni 2008 @ 02:02:07 #288
73683 leolinedance
Voor Rood-Wit gezongen
pi_59325251
quote:
Op woensdag 11 juni 2008 20:37 schreef LeChiffre04 het volgende:

[..]

Gast, als er een iemand een stuntelaar is dan is het wel van nistelrooy. ga een keer die wedstrijd na kijken, hij kan geen enkele bal onder controle houden. 27 balcontacten 23 keer balverlies. wie is er nou de stuntelaar?

Kind toch..
pi_59326813
Van Nistelrooij komt twee keer alleen voor de keeper, en mist. Als je het moet hebben van je doelpunten alleen is dat niet goed genoeg. Nou is op de goede plek staan ook een kwaliteit, bij de goal stond hij verkeerd, alleen door een gelukkig toeval was het geen buitenspel. En verder leidde hem aanspelen weer een keer of 10-15 tot balverlies.

Dat is gewoon niet goed. Hier in Nederland hebben we al besloten dat Van Nistelrooij geweldig is, dus tellen alleen zijn gemaakte goals en niet zijn gemiste kansen, en ligt het resultaat er aan dat hij zo goed loopt. Sorry hoor, maar goede aanvallers onderscheiden zich door wat ze met de bal doen. Blaadjes als het AD en de VI zijn van zijn grootste fans, dus die zoeken dan wat goeds en komen dan aanzetten met zijn loopwerk. L'equipe is een serieuze sportkrant en geen fanmagazine, en geeft hem een 6.

Huntelaar heeft hetzelfde probleem, die moet ook altijd geprezen worden om hoeveel verdedigers hij bezig houdt. Van Persie in de spits dus.
Wees gehoorzaam. Alleen samen krijgen we de vrijheid eronder.
  donderdag 12 juni 2008 @ 12:04:35 #290
30220 Barca
~:) EVIL - E; Bad As I Wanna B
pi_59331283
quote:
Op donderdag 12 juni 2008 09:05 schreef Weltschmerz het volgende:
Van Nistelrooij komt twee keer alleen voor de keeper, en mist. Als je het moet hebben van je doelpunten alleen is dat niet goed genoeg. Nou is op de goede plek staan ook een kwaliteit, bij de goal stond hij verkeerd, alleen door een gelukkig toeval was het geen buitenspel. En verder leidde hem aanspelen weer een keer of 10-15 tot balverlies.

Dat is gewoon niet goed. Hier in Nederland hebben we al besloten dat Van Nistelrooij geweldig is, dus tellen alleen zijn gemaakte goals en niet zijn gemiste kansen, en ligt het resultaat er aan dat hij zo goed loopt. Sorry hoor, maar goede aanvallers onderscheiden zich door wat ze met de bal doen. Blaadjes als het AD en de VI zijn van zijn grootste fans, dus die zoeken dan wat goeds en komen dan aanzetten met zijn loopwerk. L'equipe is een serieuze sportkrant en geen fanmagazine, en geeft hem een 6.

Huntelaar heeft hetzelfde probleem, die moet ook altijd geprezen worden om hoeveel verdedigers hij bezig houdt. Van Persie in de spits dus.
Van Persie? Da's dan wel een experiment. Bij Arsenal doet hij dat een enkele keer. Niet zonder succes maar Arsenal is geen oranje.
Retro is mode, metro ook!
'Bert, Bert, ik duw een banaan in je kont!' "Oh ja, lekker, Ernie!"
  donderdag 12 juni 2008 @ 12:09:50 #291
95427 Hephaistos.
¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯
pi_59331434
quote:
Op donderdag 12 juni 2008 09:05 schreef Weltschmerz het volgende:
Van Nistelrooij komt twee keer alleen voor de keeper, en mist. Als je het moet hebben van je doelpunten alleen is dat niet goed genoeg. Nou is op de goede plek staan ook een kwaliteit, bij de goal stond hij verkeerd, alleen door een gelukkig toeval was het geen buitenspel. En verder leidde hem aanspelen weer een keer of 10-15 tot balverlies.

Dat is gewoon niet goed. Hier in Nederland hebben we al besloten dat Van Nistelrooij geweldig is, dus tellen alleen zijn gemaakte goals en niet zijn gemiste kansen, en ligt het resultaat er aan dat hij zo goed loopt. Sorry hoor, maar goede aanvallers onderscheiden zich door wat ze met de bal doen. Blaadjes als het AD en de VI zijn van zijn grootste fans, dus die zoeken dan wat goeds en komen dan aanzetten met zijn loopwerk. L'equipe is een serieuze sportkrant en geen fanmagazine, en geeft hem een 6.

Huntelaar heeft hetzelfde probleem, die moet ook altijd geprezen worden om hoeveel verdedigers hij bezig houdt. Van Persie in de spits dus.
Uiteindelijk telt hoeveel doelpunten je als team kan scoren natuurlijk. En als je als aanvaller gaten kan trekken voor ons middenveld (en dat is toch de zone waar we de meeste kwaliteit hebben lopen) doe je het gewoon goed.
pi_59331480
quote:
Op donderdag 12 juni 2008 01:05 schreef venomsnake het volgende:

[..]

Huntelaar is een goede sub voor het geval Ruud geblesseerd raakt.
Zijn tijd komt nog wel.Over twee jaar mag Huntelaar het op het WK gaan proberen. Dan heeft ie ook weer 2 jaar ervaring getankt bij waarschijnlijk een europese topclub.
Denk dat Huntelaar over 2 jaar ook niet eerste keuze is hoor, dat zal denk ik van Persie worden.
pi_59331517
Nou, dan heeft ie dikke pech..
"Whatever the mind of man can conceive and believe, it can achieve" Napoleon Hill
pi_59331701
Huntelaar is momenteel de beste spits van Nederland, ben nooit een fan van van Nistelrooy geweest. Zijn rendement is zeker in het Nederlands Elftal niet echt hoog. Maar ik snap wel dat het nu nog te vroeg is voor een basisplaats voor Huntelaar. Het kan goed zijn dat dit misschien wel het laatste grote toernooi van van Nistelrooy is.
pi_59331829
Hij had wel die eerste halve penalty kans en die kans alleen voor de keeper na 2-0 moeten afmaken als topspits. Toch is hij waardevol en heeft veel ervaring. Hij hoeft niet te bewijzen dat hij een topspits is, dat weet iedereen. Huntelaar is niet slechter denk ik, het is de ervaring die de doorslag naar Ruud geeft.
  donderdag 12 juni 2008 @ 12:30:44 #296
21089 VaLkyRie
tot de schijt ons doodt!
pi_59332013
Jaaaa ik sluit me bij devv05 aan. Ooit was nisterooij wel ziekelijk goed en nog steeds doet ie het leuk bij real, maar bij het Nederlands Elftal heeft hij mij weinig reden tot juichen gegeven.

Juist die ballen waarvan je zegt, das een echte nistelrooij kans, schiet ie mis?

Ik ben echt geen voetbalexpert en misschien speelt ie wel allejekus goed maar staat zn vizier nog niet helemaal recht. Toch voelt t niet zo goed... Maja then again, misschien wordt ie ook wel topscorer van t toernooi. Met Ruud weet je t ook maar nooit.
Uitgelaten geeft het publiek een staande ovulatie.
pi_59332774
quote:
Op donderdag 12 juni 2008 12:09 schreef Hephaistos. het volgende:

[..]

Uiteindelijk telt hoeveel doelpunten je als team kan scoren natuurlijk.
Klopt, als die open deur wat vaker ingetrapt zou worden zouden echter juist Van Nistelrooij en Huntelaar lang niet zo gehyped zijn. Zo makkelijk scoren de teams waarin zij spelen namelijk helemaal niet, zeker niet tegen gelijkwaardige tegenstanders. Zij gaan alleen met alle eer strijken omdat je geen verstand van of interesse in voetbal hoeft te hebben om een persoonlijk doelpuntenstatistiekje simplistisch te interpreteren. Even een stuitend voorbeeld van dergelijk simplisme uit het AD:
quote:

Als clubvoetballer is Ibrahimovic er al aardig in geslaagd zich dezelfde status als Larsson aan te meten. De oud-Ajacied is bij Inter Milaan een van de best betaalde voetballers ter wereld. Zijn salaris ligt rond de acht miljoen euro per jaar. Daarmee wordt hij ruim beloond, want ook op clubniveau komt hij nog niet aan de glanzende cijfers (309 goals in 533 duels) die Henrik Larsson in zijn al bijna twintig jaar durende loopbaan heeft geproduceerd.
Zlatan is gewoon geen goaltjesdief, maar een verschrikkelijk belangrijke aanvaller, wiens team eigenlijk altijd kampioen wordt. Die man heeft al meer prijzen in de kast staan dan Van Nistelrooij met een twee keer zo lange carriere, en Larsson kan ook al lang niet meer aan zijn prestaties tippen. Als je wat verder kunt kijken dan doelpuntenaantallen, blijkt Van Nistelrooij ineens niet zo'n topper.
quote:
En als je als aanvaller gaten kan trekken voor ons middenveld (en dat is toch de zone waar we de meeste kwaliteit hebben lopen) doe je het gewoon goed.
Gaten trekken kan ik ook, en Vennegoor ook. Het is heel goed dat je verdedigers om je heen verzamelt en meeneemt uit het centrum. Maar dat is pas echt waardevol als je dan ook nog aangespeeld kunt worden en de bal kunt krijgen bij de man met de ruimte die je net zelf gemaakt hebt. En daar heeft hij de vaardigheden niet voor. Hij moet het hebben van loeren op zijn eigen kans en zijn afmakerskwaliteiten. Hij wordt twee keer alleen voor de keeper gezet en haalt er niks uit, dat is niet goed voor een speler die het daarvan moet hebben.
Wees gehoorzaam. Alleen samen krijgen we de vrijheid eronder.
pi_59335819
Ik ben het met WvH eens. Ruud had constant twee verdedigers in zijn nek, waardoor er ruimte kwam voor ons levensgevaarlijke middenveld. Tuurlijk, als je constant tegen Materazzi en Barzagli op moet boksen, dan is het niet gek dat je weinig ballen krijgt. Maar daardoor konden andere spelers zoals vd Vaart en Sneijder wel excelleren. En als je dan ook nog een goaltje meepikt, dan heb je het uitstekend gedaan. Ik zie dus echt niet in waarom nu ineens Huntelaar er in moet. Sterker nog, als Ruud eruit gaat (blessure, rode kaart of wat dan ook) dan zou ik lekker vPersie erin zetten.
pi_59336635
Huntelaar! Van Gol was matig tegen Italië. KJH heeft kwaliteiten die RVN niet heeft zoals kaatsen en ballen ophalen die we nodig zullen hebben om het 6 mans blok van de Fransen de kunnen breken.
pi_59340633
Een bal ophalen maar verder er niks mee weten te doen valt tegenwoordig onder een kwaliteit?

Alleen op snelheid en spelpositie is Van Nistelrooy al enorm veel beter. Huntelaar is te traag, vooral met draaien om zijn as. Verder weet Van Nistelrooy zich altijd enorm gevaarlijk op te stellen in het 16 meter gebied.
pi_59379226
Een mooie sluitpost: Van Nistelrooij - Huntelaar.

Die actie bij de 2-0, hij snoert iedereen de mond met niet mee kunnen voetballen.
Achter-elkaar-bezochte-Ajax-thuiswedstrijden-meter: [b]29[/b].
[b]Laatste wedstrijd:[/b] FC Timişoara. [b]Volgende:[/b] ADO Den Haag.
Ray's Statshoekje - 2009/2010.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')