Haha, idd, Ronaldinho en Kanoute hadden er bijna dubbel zo veel, dat waren toen de naaste belagers.quote:Op maandag 2 juni 2008 18:46 schreef RayMania het volgende:
We hebben het wel over vier strafschoppen van de 25 doelpunten in 2006/2007.
Sodeju, schokkend aantal.
Da's zeker een voordeeltje. Maar dat heb je niet met Van Nistelrooy.quote:Op donderdag 5 juni 2008 18:38 schreef wimderon het volgende:
Hulde aan degenen die het vol blijven houden om tegen de simplistische voetbalkijker in te gaan.
Waar waren de Van Nistelrooy liefhebbers trouwens toen Kluivert boven Hasselbaink verkozen werd, Hasselbaink scoorde toch meer![]()
Of is het misschien toch wel een heel klein voordeeltje als het aanspeelpunt voorin ook wat met een bal kan![]()
![]()
![]()
![]()
Net of van Nistelrooy niks met een bal kan. Hij is in ieder geval een stuk technischer als Huntelaar.quote:Op donderdag 5 juni 2008 18:38 schreef wimderon het volgende:
Hulde aan degenen die het vol blijven houden om tegen de simplistische voetbalkijker in te gaan.
Waar waren de Van Nistelrooy liefhebbers trouwens toen Kluivert boven Hasselbaink verkozen werd, Hasselbaink scoorde toch meer![]()
Of is het misschien toch wel een heel klein voordeeltje als het aanspeelpunt voorin ook wat met een bal kan![]()
![]()
![]()
![]()
Hij kan wel wat met een bal maar ik vind hem niet balvast. Hij is geen spits die de bal vast kan houden zodat de rest kan aansluiten.quote:Op donderdag 5 juni 2008 18:48 schreef BlaZ het volgende:
[..]
Net of van Nistelrooy niks met een bal kan. Hij is in ieder geval een stuk technischer als Huntelaar.
en welke nederlandse spits kan dat?quote:Op donderdag 5 juni 2008 18:38 schreef wimderon het volgende:
Hulde aan degenen die het vol blijven houden om tegen de simplistische voetbalkijker in te gaan.
Waar waren de Van Nistelrooy liefhebbers trouwens toen Kluivert boven Hasselbaink verkozen werd, Hasselbaink scoorde toch meer![]()
Of is het misschien toch wel een heel klein voordeeltje als het aanspeelpunt voorin ook wat met een bal kan![]()
![]()
![]()
![]()
Het is allebei niks voor dit systeem.quote:Op donderdag 5 juni 2008 18:48 schreef BlaZ het volgende:
[..]
Net of van Nistelrooy niks met een bal kan. Hij is in ieder geval een stuk technischer als Huntelaar.
Op dit moment geen op topniveau. Daarom zou ik Van Persie daar eens willen zien, Van der Vaart heeft het trouwens bij Ajax ook wel eens gespeeld, maar dat lijkt me geen optie.quote:
Waarom bekijk je alles zwart-wit?quote:Op donderdag 5 juni 2008 19:56 schreef Barca het volgende:
Ik herhaal: jammer dat Kluivert niet op minimaal 80% zit.
Wat bedoel je?quote:
Kluivert is historie, heeft dus geen enkele zin om die naam te noemen.quote:Op donderdag 5 juni 2008 19:56 schreef Barca het volgende:
Ik herhaal: jammer dat Kluivert niet op minimaal 80% zit.
Dat vind ik dus jammer. Er is op dit moment namelijk geen speler die op hetzelfde niveau als Kluivert rond 1998/2000 dezelfde kwaliteiten heeft.quote:Op donderdag 5 juni 2008 20:39 schreef navigator het volgende:
[..]
Kluivert is historie, heeft dus geen enkele zin om die naam te noemen.
Heey, een nieuwe. Zo te zien écht een verrijking voor dit forum.quote:Op donderdag 5 juni 2008 21:01 schreef Phrits het volgende:
van Nistelrooy krijgt van mij toch echt de voorkeur, zeker beter dan neusje Stuntelaar.
Maar wel een neusje voor de goalquote:Op donderdag 5 juni 2008 21:01 schreef Phrits het volgende:
van Nistelrooy krijgt van mij toch echt de voorkeur, zeker beter dan neusje Stuntelaar.
quote:Op donderdag 5 juni 2008 20:42 schreef Barca het volgende:
[..]
Dat vind ik dus jammer. Er is op dit moment namelijk geen speler die op hetzelfde niveau als Kluivert rond 1998/2000 dezelfde kwaliteiten heeft.
Kluivert - Van Nistelrooy was een kloten combi. En dat ligt aan Van Nistelrooy. Met iedere andere spits zou Kluivert een prima duo hebben gevormd.quote:Op donderdag 5 juni 2008 21:57 schreef wimderon het volgende:
[..]
![]()
Het heeft Nederland het WK van 2002 nog gekost toen Ruudje zonodig in de spits moest en Kluivert als veredelde nummer 10 verder moest.
Eens.quote:Op donderdag 5 juni 2008 21:59 schreef Barca het volgende:
[..]
Kluivert - Van Nistelrooy was een kloten combi. En dat ligt aan Van Nistelrooy. Met iedere andere spits zou Kluivert een prima duo hebben gevormd.
Zowel Ruud als Klaas-Jan zijn starre spitsen: ze laten zich nooit terugzakken.quote:Op donderdag 5 juni 2008 21:15 schreef Gordon_Shumway het volgende:
[..]
Maar wel een neusje voor de goal
Wat bedoel je nu met dat zwart-wit?quote:Op donderdag 5 juni 2008 23:12 schreef Ofyles2 het volgende:
[..]
Zowel Ruud als Klaas-Jan zijn starre spitsen: ze laten zich nooit terugzakken.
Wel VoetbalPrimeur, geen hoogstaande bron, maar over die hesjes zullen ze wel niet liegen.quote:Hesjes: Mogelijk basisplaats voor Huntelaar
Klaas-Jan Huntelaar start maandagavond tegen Italië mogelijk in de basis van het Nederlands Elftal. Ook voor Robin van Persie lijkt een plek bij de eerste elf gereserveerd. Beide spelers kregen op de afsluitende training een hesje.
Huntelaar kreeg van Van Basten op de zondagavondtraining van Oranje de voorkeur boven Ruud van Nistelrooy. Van Persie lijkt ondanks zijn gebrek aan wedstrijdritme de vervanger van de geblesseerde Arjen Robben te worden.
Daarnaast lijkt André Ooijer als rechtsachter te starten. De verdediger van Blackburn Rovers profiteert van de fysieke ongemakken van Mario Melchiot. Het centrum van de verdediging lijkt te worden gevormd door John Heitinga en Khalid Boulahrouz. Die laatste krijgt als mandekker van Luca Toni de voorkeur boven Joris Mathijsen. Als linksachter start Giovanni van Bronckhorst.
Op het middenveld krijgt Nigel de Jong vermoedelijk een basisplek. Hij moet samen met Demy de Zeeuw voor de balans zorgen. Orlando Engelaar zit daardoor op de bank. Robin van Persie, Rafael van der Vaart en Wesley Sneijder moeten de alleen in de spits opererende Huntelaar ondersteunen.
Het is echter niet uit te sluiten dat Van Basten enkel zand in de ogen wilde strooien met zijn opvallende hesjesverdeling.
Behalve in hun allereerste interland samen. Dat was echt top!quote:Op donderdag 5 juni 2008 21:59 schreef Barca het volgende:
[..]
Kluivert - Van Nistelrooy was een kloten combi. En dat ligt aan Van Nistelrooy. Met iedere andere spits zou Kluivert een prima duo hebben gevormd.
Je bedoelt de ene helft tegen Duitsland? Ik herinner me niet meer precies wanneer dat was. Toen won Nederland geloof ik met 1-3 in Duitsland.quote:Op zondag 8 juni 2008 23:42 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
Behalve in hun allereerste interland samen. Dat was echt top!²
Wel een goed idee met Boulahrouz! Alleen is hij niet zo sterk in de lucht.quote:
Wat was er dan? Wenger was voor zijn coach carriere hoogleraar dacht ikquote:Op zondag 8 juni 2008 23:52 schreef BansheeBoy het volgende:
Ik zit nu naar de VPRO te kijken, en het valt me op dat Wenger een hele intelligente man is.²
Van Basten was toch aan het experimenteren met bepaalde spelsituaties, misschien dat het daarmee te maken heeft. Heitinga had gister bijvoorbeeld geen hesje. Als dit niet geval is, maakt Bassie zich nog belachelijker dan hij de laatste 4 jaar heeft gedaan.quote:Op zondag 8 juni 2008 23:36 schreef RayMania het volgende:
Voor wat het waard is.
[..]
Wel VoetbalPrimeur, geen hoogstaande bron, maar over die hesjes zullen ze wel niet liegen.
Zonder Robben en Van Persie verworden we tot het niveau van België...quote:Op maandag 9 juni 2008 00:04 schreef Barca het volgende:
Huntelaar i.p.v. Van Nistelrooy is een goede keuze. Van Nistelrooy zou te veel op een eiland staan omdat hij zich minder dan Huntelaar laat zakken.
Want geen Robben, en ik vermoed ook geen Van Persie in de basis. Verwacht dat Kuyt zal spelen.
quote:Huntelaar weet het nog niet
Uitgegeven: 9 juni 2008 8:40
Laatst gewijzigd: 9 juni 2008 8:41
AMSTERDAM - Klaas Jan Huntelaar zal in zijn beslissing of hij blijft bij Ajax gedeeltelijk laten meewegen of Marco van Basten hem opstelt op het Europees kampioenschap in Zwitserland en Oostenrijk. Dit meldt de spits tegen de Telegraaf.
“Dat zal ik natuurlijk wel een beetje laten meewegen,” zegt Huntelaar in de krant. “Maar over mijn toekomst zijn nog geen beslissingen genomen en dat hoeft ook niet voor het EK. Wat zeker niet klopt, is dat ik bij Real Madrid zou hebben getekend.”
Een goed toernooi in de Alpen kan de interesse van andere clubs in de Amsterdamse goalgetter natuurlijk vergroten. Eerder werden Juventus, Real en Barcelona gelinkt aan de international. Maar daarvoor moet Huntelaar natuurlijk wel spelen. En dat deed hij de afgelopen wedstrijden tot zijn grote verdriet niet zo veel.
“Tegen Wales begreep ik de beslissing omdat we de laatste tien minuten specifiek oefenden met een breekijzer, met Jan Vennegoor of Hesselink,” meent ‘The Hunter’. “Tegen Denemarken snapte ik niet waarom ik Ruud van Nistelrooy niet mocht vervangen.”
Kans
Of hij nog een faire kans zal krijgen op het toernooi, weet de spits niet. “We zullen zien. Natuurlijk neem ik geen genoegen met een rol op de bank, omdat dit m’n eerste grote toernooi is. Ik wil altijd spelen en moet dus presteren op de training. De rest heb ik niet in de hand. Ik doe mijn best, wacht op een kans en zal die vervolgens pakken.”
Stelt van Basten hem straks op omdat hij hem volgend jaar nog nodig heeftquote:Op maandag 9 juni 2008 11:22 schreef donpsp het volgende:
Gaat Huntelaar nu het EK gebruiken in zijn keuze om bij Ajax te blijven?![]()
Van nu.nl :
[..]
Maar het was geen overtreding, dus wat dat betreft........quote:Op maandag 9 juni 2008 22:44 schreef Skwish het volgende:
Ja nu had hij wel moeten liggen zodat NL een penalty kreeg. En ja natuurlijk had hij de 3-0 moeten maken.
maar kennelijk is de 1-0 natuurlijk niet goed genoeg. Of het nou buitenspel was of niet.
Na gefeliciteerd hoor, er is weer wat de bashen.
quote:Op dinsdag 10 juni 2008 01:35 schreef dieselnoi het volgende:
Deze wedstrijd laat maar weer eens zien dat van Nistelrooij gewoon een erg matige voetballer is en totaal niet past in het Nederlands elftal. Een schot voor open goal mist hij finaal, bij geen enkele counter betrokken, weet geen penalty te versieren en scoort daarnaast ook nog niet eens. En had het geluk dat zijn goal goedgekeurt was.
Het was trouwens gewoon een goal van Sneijder. Huntelaar had alle 2 kansen keihard erin geknald. Of met Huntelaar spelen of met van Persie in de spits.
Deze man heeft er verstand van!quote:Op dinsdag 10 juni 2008 01:35 schreef dieselnoi het volgende:
Deze wedstrijd laat maar weer eens zien dat van Nistelrooij gewoon een erg matige voetballer is en totaal niet past in het Nederlands elftal. Een schot voor open goal mist hij finaal, bij geen enkele counter betrokken, weet geen penalty te versieren en scoort daarnaast ook nog niet eens. En had het geluk dat zijn goal goedgekeurt was.
Het was trouwens gewoon een goal van Sneijder. Huntelaar had alle 2 kansen keihard erin geknald. Of met Huntelaar spelen of met van Persie in de spits.
Gast.... Ruud speelde een uitstekende wedstrijd!!quote:Op dinsdag 10 juni 2008 01:35 schreef dieselnoi het volgende:
Deze wedstrijd laat maar weer eens zien dat van Nistelrooij gewoon een erg matige voetballer is en totaal niet past in het Nederlands elftal.
Maar Toni is dan ook een waardeloze voetballerquote:Op dinsdag 10 juni 2008 09:04 schreef venomsnake het volgende:
[..]
Gast.... Ruud speelde een uitstekende wedstrijd!!
Was goed aanspeelbaar, trok steeds twee centrale verdedigers mee waardoor er ruimte ontstond, kaatste goed, maakte een doelpunt en zorgde voor de nodige rust zo nu en dan. Ja, hij miste een grote kans, dat gebeurt de beste, Toni miste ook een dikke kans.
Sterker nog, bij de BBC vond men Ruud de beste man van het veld!!
L'Equipe vond hem de minste aan de kant van Nederlandquote:Op dinsdag 10 juni 2008 09:04 schreef venomsnake het volgende:
Sterker nog, bij de BBC vond men Ruud de beste man van het veld!!
Valt me mee dat je Terror Jaap niet als spits aanbeveelt.quote:Op dinsdag 10 juni 2008 23:48 schreef LekkerSimpel het volgende:
Van Nistelrooy natuurlijk. Je hebt nog niets aan Klaas Jan Stuntelaar, die is nog lang niet groot genoeg voor dit niveau.
The French are assholes.quote:Op dinsdag 10 juni 2008 23:45 schreef wimderon het volgende:
[..]
L'Equipe vond hem de minste aan de kant van Nederland
Hij speelde inderdaad erg netjes, ik denk eerlijk gezegd dat tedere Huntelaar die 2 kansen wel gescoord zou hebben, hij is het type spits dat direct keihard uithaalt, en bijna altijd minmaal op doel. Overigens vind ik dat ik me goed profilieer in de verscheidene topics.quote:Op woensdag 11 juni 2008 01:35 schreef leolinedance het volgende:
Ruud natuurlijk nog steeds. Hij pwneerde weer aardig de pan uit gisteren![]()
Huntelaar had er waarschijnlijk wel 4 gescoord volgens jou. Maar welke 2 kansen? Die keer dat hij om de keeper heen ging en die kans voor de goal? Naar mijn mening had hij alleen die 2e mogen en wellicht moeten maken. Maar hij was zeer nuttig en pakte weer zijn goaltje mee. Gaan we nog veel plezier aan beleven dit EKquote:Op woensdag 11 juni 2008 01:48 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
Hij speelde inderdaad erg netjes, ik denk eerlijk gezegd dat tedere Huntelaar die 2 kansen wel gescoord zou hebben, hij is het type spits dat direct keihard uithaalt, en bijna altijd minmaal op doel. Overigens vind ik dat ik me goed profilieer in de verscheidene topics.²
quote:Ik zag dat Kuyt zoals verwacht heeft voldaan, dat Sneijder zich een slag in de rondte werkte, dat Van der Vaart overal te vinden was, tuurlijk, dat ziet iedereen. Maar waarom wordt Van Nistelrooy nergens genoemd? Ik denk omdat het alleen kenners opvalt waarom hij goed was. Ruud speelde tegen een zwaar verdedigend Italië. Hij maakte zichzelf steeds aanspeelbaar, hoewel hij steeds meerdere bewakers om zich heen had. Dat de tegenstander je in een topwedstrijd vreest vanwege je reputatie is een zeer grote kwaliteit van een spits. Dan heb je het zelf wel moeilijk, dat zag je ook aan Ruud. Doordat je aanspeelbaar wil zijn en op gevaarlijke plaatsen positie kiest, heb je soms wel drie man om je heen. Dan, door al dat werk, ontstaat precies de ruimte waardoor Van der Vaart, Sneijder en Kuyt soms als God in Frankrijk zo vrij liepen en aanspeelbaar waren voor jongens als De Jong en Engelaar. Ik weet zeker dat Marco van Basten Ruud daarvoor een compliment heeft gemaakt.
Híj ziet zoiets namelijk wél.
Gast, als er een iemand een stuntelaar is dan is het wel van nistelrooy. ga een keer die wedstrijd na kijken, hij kan geen enkele bal onder controle houden. 27 balcontacten 23 keer balverlies. wie is er nou de stuntelaar?quote:Op dinsdag 10 juni 2008 23:48 schreef LekkerSimpel het volgende:
Van Nistelrooy natuurlijk. Je hebt nog niets aan Klaas Jan Stuntelaar, die is nog lang niet groot genoeg voor dit niveau.
quote:Op woensdag 11 juni 2008 20:37 schreef LeChiffre04 het volgende:
[..]
Gast, als er een iemand een stuntelaar is dan is het wel van nistelrooy. ga een keer die wedstrijd na kijken, hij kan geen enkele bal onder controle houden. 27 balcontacten 23 keer balverlies. wie is er nou de stuntelaar?
Willem snapt er geen bal van. sinds wanneer wordt een spits beoordeeld opdat hij 2 man bezighoudt? die 2 man kiezen ervoor om bij ruud te lopen. dan wilt het nog niet zeggen dat hij een goede wedstrijd speelt. wij spelen met 1 spits en italie met 2 centrale verdedigers. lijkt me logisch dat er dan 2 man omheen lopen.quote:Op woensdag 11 juni 2008 20:06 schreef Hephaistos. het volgende:
Dat is wel een goed punt natuurlijk van Willem. Als je tegenstander 2 man aan je opoffert maakt het niet zoveel meer uit of je goed speelt
Nee, Van Persie.quote:Op woensdag 11 juni 2008 20:54 schreef Barca het volgende:
Blessure Huntelaar valt mee, Van nistelrooy niet onomstreden.
Van Nistelrooy liet een paar kansen liggen en zijn goal was een lucky. Indien fit dus KJ tegen les bleus?
Hij stond er wel.quote:Op woensdag 11 juni 2008 20:54 schreef Barca het volgende:
Van Nistelrooy liet een paar kansen liggen en zijn goal was een lucky. Indien fit dus KJ tegen les bleus?
ik heb het toch niet over Huntelaar. ik wil alleen dat van nistelrooy niet speelt. als van basten vond dat RVN zo goed speelde als dat de engelse pers speculeert en van hannegem. dan had hij hem heus niet gewisseld in de 70e minuutquote:Op woensdag 11 juni 2008 20:42 schreef MarkNMGN het volgende:
Kom op man, Huntelaar is niet voor niks 4e spits.
Hij moest Van Persie speelminuten gunnen, en het middenveld stond ijzersterk.quote:Op woensdag 11 juni 2008 21:00 schreef LeChiffre04 het volgende:
dan had hij hem heus niet gewisseld in de 70e minuut
Ook de VI geeft hem de laagste beoordelingquote:
Huntelaar is een goede sub voor het geval Ruud geblesseerd raakt.quote:Op woensdag 11 juni 2008 20:54 schreef Barca het volgende:
Van Nistelrooy liet een paar kansen liggen en zijn goal was een lucky. Indien fit dus KJ tegen les bleus?
quote:Op woensdag 11 juni 2008 20:37 schreef LeChiffre04 het volgende:
[..]
Gast, als er een iemand een stuntelaar is dan is het wel van nistelrooy. ga een keer die wedstrijd na kijken, hij kan geen enkele bal onder controle houden. 27 balcontacten 23 keer balverlies. wie is er nou de stuntelaar?
Van Persie? Da's dan wel een experiment. Bij Arsenal doet hij dat een enkele keer. Niet zonder succes maar Arsenal is geen oranje.quote:Op donderdag 12 juni 2008 09:05 schreef Weltschmerz het volgende:
Van Nistelrooij komt twee keer alleen voor de keeper, en mist. Als je het moet hebben van je doelpunten alleen is dat niet goed genoeg. Nou is op de goede plek staan ook een kwaliteit, bij de goal stond hij verkeerd, alleen door een gelukkig toeval was het geen buitenspel. En verder leidde hem aanspelen weer een keer of 10-15 tot balverlies.
Dat is gewoon niet goed. Hier in Nederland hebben we al besloten dat Van Nistelrooij geweldig is, dus tellen alleen zijn gemaakte goals en niet zijn gemiste kansen, en ligt het resultaat er aan dat hij zo goed loopt. Sorry hoor, maar goede aanvallers onderscheiden zich door wat ze met de bal doen. Blaadjes als het AD en de VI zijn van zijn grootste fans, dus die zoeken dan wat goeds en komen dan aanzetten met zijn loopwerk. L'equipe is een serieuze sportkrant en geen fanmagazine, en geeft hem een 6.
Huntelaar heeft hetzelfde probleem, die moet ook altijd geprezen worden om hoeveel verdedigers hij bezig houdt. Van Persie in de spits dus.
Uiteindelijk telt hoeveel doelpunten je als team kan scoren natuurlijk. En als je als aanvaller gaten kan trekken voor ons middenveld (en dat is toch de zone waar we de meeste kwaliteit hebben lopen) doe je het gewoon goed.quote:Op donderdag 12 juni 2008 09:05 schreef Weltschmerz het volgende:
Van Nistelrooij komt twee keer alleen voor de keeper, en mist. Als je het moet hebben van je doelpunten alleen is dat niet goed genoeg. Nou is op de goede plek staan ook een kwaliteit, bij de goal stond hij verkeerd, alleen door een gelukkig toeval was het geen buitenspel. En verder leidde hem aanspelen weer een keer of 10-15 tot balverlies.
Dat is gewoon niet goed. Hier in Nederland hebben we al besloten dat Van Nistelrooij geweldig is, dus tellen alleen zijn gemaakte goals en niet zijn gemiste kansen, en ligt het resultaat er aan dat hij zo goed loopt. Sorry hoor, maar goede aanvallers onderscheiden zich door wat ze met de bal doen. Blaadjes als het AD en de VI zijn van zijn grootste fans, dus die zoeken dan wat goeds en komen dan aanzetten met zijn loopwerk. L'equipe is een serieuze sportkrant en geen fanmagazine, en geeft hem een 6.
Huntelaar heeft hetzelfde probleem, die moet ook altijd geprezen worden om hoeveel verdedigers hij bezig houdt. Van Persie in de spits dus.
Denk dat Huntelaar over 2 jaar ook niet eerste keuze is hoor, dat zal denk ik van Persie worden.quote:Op donderdag 12 juni 2008 01:05 schreef venomsnake het volgende:
[..]
Huntelaar is een goede sub voor het geval Ruud geblesseerd raakt.
Zijn tijd komt nog wel.Over twee jaar mag Huntelaar het op het WK gaan proberen. Dan heeft ie ook weer 2 jaar ervaring getankt bij waarschijnlijk een europese topclub.
Klopt, als die open deur wat vaker ingetrapt zou worden zouden echter juist Van Nistelrooij en Huntelaar lang niet zo gehyped zijn. Zo makkelijk scoren de teams waarin zij spelen namelijk helemaal niet, zeker niet tegen gelijkwaardige tegenstanders. Zij gaan alleen met alle eer strijken omdat je geen verstand van of interesse in voetbal hoeft te hebben om een persoonlijk doelpuntenstatistiekje simplistisch te interpreteren. Even een stuitend voorbeeld van dergelijk simplisme uit het AD:quote:Op donderdag 12 juni 2008 12:09 schreef Hephaistos. het volgende:
[..]
Uiteindelijk telt hoeveel doelpunten je als team kan scoren natuurlijk.
Zlatan is gewoon geen goaltjesdief, maar een verschrikkelijk belangrijke aanvaller, wiens team eigenlijk altijd kampioen wordt. Die man heeft al meer prijzen in de kast staan dan Van Nistelrooij met een twee keer zo lange carriere, en Larsson kan ook al lang niet meer aan zijn prestaties tippen. Als je wat verder kunt kijken dan doelpuntenaantallen, blijkt Van Nistelrooij ineens niet zo'n topper.quote:
Als clubvoetballer is Ibrahimovic er al aardig in geslaagd zich dezelfde status als Larsson aan te meten. De oud-Ajacied is bij Inter Milaan een van de best betaalde voetballers ter wereld. Zijn salaris ligt rond de acht miljoen euro per jaar. Daarmee wordt hij ruim beloond, want ook op clubniveau komt hij nog niet aan de glanzende cijfers (309 goals in 533 duels) die Henrik Larsson in zijn al bijna twintig jaar durende loopbaan heeft geproduceerd.
Gaten trekken kan ik ook, en Vennegoor ook. Het is heel goed dat je verdedigers om je heen verzamelt en meeneemt uit het centrum. Maar dat is pas echt waardevol als je dan ook nog aangespeeld kunt worden en de bal kunt krijgen bij de man met de ruimte die je net zelf gemaakt hebt. En daar heeft hij de vaardigheden niet voor. Hij moet het hebben van loeren op zijn eigen kans en zijn afmakerskwaliteiten. Hij wordt twee keer alleen voor de keeper gezet en haalt er niks uit, dat is niet goed voor een speler die het daarvan moet hebben.quote:En als je als aanvaller gaten kan trekken voor ons middenveld (en dat is toch de zone waar we de meeste kwaliteit hebben lopen) doe je het gewoon goed.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |