De ergste fout even benadrukt.quote:Op zondag 14 oktober 2007 17:22 schreef khiel het volgende:
dag mensen ja gisteren was hier feest en die dames wouwden de foto's zien ,
aleen die twijfelde nog die dachten foto shop maar darana moest het shirt uit en vonden ze het toch wel wat
Dit is bijna een apart topic waard. Ik kan geen mensen aantrekkelijk vinden die te veel spelfouten maken.quote:Op zondag 14 oktober 2007 18:33 schreef ElizabethR het volgende:
[..]
De ergste fout even benadrukt.
Jongen is meteen van zijn voetstuk gevallen voor mij. Hij staat in het geciteerde topic in FOT afgebeeld als een regelrechte hunk, en dat is ie natuurlijk ook. Maar ik kan niet tegen hunks met een grammaticale afwijking.
Dat bedoelde ik ook.quote:Op zondag 14 oktober 2007 18:42 schreef Floripas het volgende:
[..]
Dit is bijna een apart topic waard. Ik kan geen mensen aantrekkelijk vinden die te veel spelfouten maken.![]()
Frappant, twee keer dezelfde fout.quote:Op zondag 14 oktober 2007 18:28 schreef _evenstar_ het volgende:
ik ben meer voor de leive vrede bewaren dan enzo, en er maar vanuitgaande dat het neit zo bedoeld is.
Pffffffffffff, hoeveel moeite kost het om een beetje aandacht aan je posts te spenderen??quote:Het ging er mij om dat je mijns opzicht overkwam dat kinderen nu eenmaal spontaan moeten zijn, en als mijn dochtertje spontaan is naar jouw zoontje duw je haar weg en ga je als ze op een halve meter afstand is met je ogen draaien en zuchten, nou sorry ik vind dat idioter omdat dat bewust egbeurt als iemand door een beperking een foute reactie heeft , die zij later nog eens inziet en grif toegeeft dat ze er aan moet werken.
oxy zal ook toch eens spullen uiot de stad nodig hebben of een boodschap moeten doen, oxy wil er ook wel eens uit. Waarom zou ze dat niet mogen omdat ze dan een risico loopt,
Risico's loop je altijd met wat dan ook je kunt dingen niet altijd voorkomen helaas.
En wat betreft dat schoppen is niet haar normale manier van reageren., dit gebeurde nu eenmalig, en ja misschien verschil ik hierin van gedachtes/mening.
Maar assirtiviteit trainings etc. en dingen leren zoals dit.. leer je het beste in de praktijk.
Ik ben in sociale gezelschappen erg timide op emzelf en durf niets.. diegene die er de eerste alswel de tweede keer bij waren hebben wel verschil gezien/gemerkt denk ik.
Ik zou ook schrikken en boos worden. maar omdat ik een poosje terug in dezelfde schonen stond als oxy soort van snap ik het wel.
Alleen ik sloeg een kind tegen de hand het ijs uit de hand om mijn kind te beschermen in een reflex mepte ik. Terwijl ik abasoluut nooit mijn kind zou slaan of geweld genruik.
Het was niet hoe mijn normale ik reageerde zeg maar.
En ik denk ook niet dat oxy met haar normale ik reageerde ze schrok net als ik.
Niet zo-een-tje met streep-jes?quote:Op zondag 14 oktober 2007 20:52 schreef sigme het volgende:
Brommer certificaat oefen examen.
Ik had vroe ger een boek je waar in tussen ie de re let ter greep een spa tie stond. Ik vond dat ver rot moei lijk le zen.
Nee maar het was wel een boek je over je zus en dat maak te het wel ex tra las tigquote:Op zondag 14 oktober 2007 20:57 schreef Floripas het volgende:
[..]
Niet zo-een-tje met streep-jes?
Als-of je naar je o-ma met een ge-schie-de-nis van car-di-o-vas-cu-lai-re her-sen-bloe-ding-en zit te lui-ste-ren.
quote:Op zaterdag 13 oktober 2007 01:08 schreef Wickedangel het volgende:
quote:Op vrijdag 12 oktober 2007 15:35 schreef OFfSprngr het volgende:
Dat je muziekale kennis zo beperkt is is sneu te noemen maar dat je Keane werkelijk een van de beste bands van 10 jaar vind is onvergevelijk.
Ik dacht dat dat mocht. Is me ooit op de basisschool verteld.quote:![]()
Dat heb ik ook. Ik kan niet neuken met iemand die zegt: "Ik houdt van je".quote:Op zondag 14 oktober 2007 18:42 schreef Floripas het volgende:
[..]
Dit is bijna een apart topic waard. Ik kan geen mensen aantrekkelijk vinden die te veel spelfouten maken.![]()
Je kunt die persoon natuurlijk ook gewoon even de mond volstoppen, dat schijnt ook lastig te pratenquote:Op zondag 14 oktober 2007 23:12 schreef Isegrim het volgende:
[..]
Dat heb ik ook. Ik kan niet neuken met iemand die zegt: "Ik houdt van je".![]()
Tongue-in-cheek-humor. Letterlijk.quote:Op zondag 14 oktober 2007 23:16 schreef Daffodil31LE het volgende:
Je kunt die persoon natuurlijk ook gewoon even de mond volstoppen, dat schijnt ook lastig te praten![]()
Sloeg op:quote:
Alsof onze taal een poldertaal is!quote:Op zaterdag 13 oktober 2007 12:28 schreef gronk het volgende:
[..]
Let maar eens op: zodra mensen meer emotionele lading aan hun teksten willen geven, dan doen ze dat in het engels. Alsof er in onze poldertaal niet genoeg extremen zitten
Jawel, je hebt wel gelijk. Maar dit is zo verschrikkelijk fout. Met veel typefouten in plaats van spelfouten, dat ik weer mededogen krijg.quote:Op zondag 14 oktober 2007 18:57 schreef ElizabethR het volgende:
[..]
Dat bedoelde ik ook.
We gaan nog even verder.....
[..]
Frappant, twee keer dezelfde fout.
[..]
Pffffffffffff, hoeveel moeite kost het om een beetje aandacht aan je posts te spenderen??
Maar... 'ongelovelijk' is óók niet goed!quote:Op zondag 14 oktober 2007 21:57 schreef wyccie het volgende:
[..]
[..]
[..]
Ik dacht dat dat mocht. Is me ooit op de basisschool verteld.
(Al was dat wel met het voorbeeld 'ongelooflijk-ongelovelijk".)
En ik vind dit werkelijk te arrogant voor woorden. Ik beoordeel geschreven tekst van iemand op een internetforum niet naar klassen, maar op grappige of veelvuldige fouten. En dat alleen maar omdat het gewoon geinig is om te zien wat sommige mensen voor fraais uit hun toetsenbord krijgen.quote:Op maandag 15 oktober 2007 01:15 schreef Kees22 het volgende:
[..]
Zoals ik het beoordeel is dit een mevrouw uit de lagere klassen. En hoewel we ons Nederlands niet aan haar taalbeheersing moeten aanpassen, vind ik toch dat ze recht heeft op het uiten van haar mening, net zoals jij en ik.
Bijvoorbeeld:quote:Op maandag 15 oktober 2007 10:29 schreef ElizabethR het volgende:
[..]
En ik vind dit werkelijk te arrogant voor woorden. Ik beoordeel geschreven tekst van iemand op een internetforum niet naar klassen, maar op grappige of veelvuldige fouten. En dat alleen maar omdat het gewoon geinig is om te zien wat sommige mensen voor fraais uit hun toetsenbord krijgen.
Wat is dat voor absurd gedoe om iemand die je niet persoonlijk kent, maar slechts van wat geschreven tekst, een dergelijk etiketje op te plakken?
quote:Op zondag 14 oktober 2007 18:57 schreef ElizabethR het volgende:
[..]
Pffffffffffff, hoeveel moeite kost het om een beetje aandacht aan je posts te spenderen??
En hoe precies beoordeel ik diegene die die slordige post heeft gedaan naar klasse?? Ik vraag me alleen af waarom iemand niet wat meer aandacht aan een post kan spenderen.quote:
Oh, afgaande op de spelling kan ze ook buitenlandse zijn of dyslectisch of bijzonder ongeschoold. Maar afgaande op de beschrijving van haar eigen gedrag, vergelijk ik haar met de buren.quote:Op dinsdag 16 oktober 2007 00:00 schreef ElizabethR het volgende:
[..]
En hoe precies beoordeel ik diegene die die slordige post heeft gedaan naar klasse?? Ik vraag me alleen af waarom iemand niet wat meer aandacht aan een post kan spenderen.
Jij gooit er meteen klassenverschillen tegenaan, en beweert zomaar dat deze mevrouw van 'lagere stand' is.
Lijkt me een goed plan, zo'n aparte topicquote:Op dinsdag 16 oktober 2007 00:12 schreef Floripas het volgende:
Is diet iets voor een apart topic? Zo ja, dan doe ik graag mee, want het is een machtig interessant onderwerp.
Zo word ik geacht op de universiteit niet te beoordelen op taalfouten, behalve bij Neerlandici. Maar ik had ook een keer een Duitse student die Middelnederlands deed, en daar een Nederlandse paper over schreef, en natuurlijk stonden daar fouten in, en die liet ik niet meetellen bij het cijfer, maar bij iemand die op een slechte school heeft gezeten moet ik dat wel doen.
Voer genoeg voor een topic.
Wel frustrerend, ben ik bang. Want zelfs als we al tot een consensus kunnen komen: wie gaat het aan de minister voorleggen?quote:Op dinsdag 16 oktober 2007 00:17 schreef DaMart het volgende:
[..]
Lijkt me een goed plan, zo'n aparte topic.
Oh, gniffelen mag ik ook graag doen. Maar ik kreeg even de indruk, dat er een onterecht verwijt viel. Ik kan me vergist hebben, en in dat geval: sorry. Maar gezien de felle reactie ben ik niet geheel overtuigd.quote:Dan kunnen we hier weer doorgaan met gniffelen om de taalfouten.
Interpunctie!quote:Op maandag 15 oktober 2007 15:17 schreef desiredbard het volgende:
[..]
Fundamentalistisch gelovig...waar haal je dat vandaan
Uit het feit dat Homosexualiteit een natuurlijke afwijking is?
natuurlijk als in in de natuur voorkomend en afwijking daar het afwijkt van de 90% norm.
Wat een merkwaardig mengsel van standpunten en van taalgebruik! Verstandig en onverstandig, correct en Cruiffiaans! Een aanvoegende wijs vlak voor een -t-fout, hoe krijg je het voor elkaar?quote:Het komt idd voor bij 10% van de bevolking en vemoedelijk bij alle zoogdieren. Feit echter is dat voortbestaan van een soort gedoemd is ware het geen uitzondering. Dat houd zoals ik ook al meerdere malen toegelicht heb niet in dat je die 10% hebt te executeren echter het houd ook niet in dat democratisch gezien die 10% moet gaan lopen zeiken zeuren de dienst wil uitmaken etc.
Net zoals ik kotsmisselijk wordt van een stelletje paalzitters en tapijtvreters die met weet ik welke geslachtsdelen gaan lopen zwaaien op een rondvaart boot zou het ook geen pas hebben op in een gebied waar laten we zeggen 90% dusdanig geaard is een heteroparade te hebben hetero-pubs te beginnen etc
Net zoals je in Saoudie niet in een string gaat rondlopen doe je dat hier dus niet in een burqa om het maar eens naar een andere levenswijze door te trekken.
Wij kunnen hier in het westen wel een grote bek hebben over onze normen en waarden maar het lijkt tot het merendeel niet door te dringen dat andere landen en culturen daar geen behoefte aan hebben.
Als ze in Iran homo's willen stenigen of in afghanistan fenministische vrouwen willen hangen dan is dat naar onze maatstaven vreselijk..... Maar lands wijs lands eer zou ik zo zeggen
Laten we toch oppassen dat zogenaamde vluchtelingen (lees 5e collone immigranten) hier niet de boel versjteren voor het vrije westen.
Begrip hebben voor dat soort achterlijke waai ??? in culturen houdt zometeen in dat jij niet meer veilig over straat kan, en je vriendje welk wellicht Iran ontvlucht is, dat helemaal voor niets gedaan heeft. (Thuis had ie ook gestenigt kunnen worden)
Dat jouw normen en waarden anders zijn die van mij en we dar vrolijk over kunnen schelden is een vrijheid die we hier hebben, en die ik graag zo wil houden. Vooralsnog slaan we elkaar de kop er niet over in.
Het zou verdomde saai zijn als we het over alles eens zouden zijn.
Ik heb inderdaad iets tegen neven en nichten die een deurbeleid voeren in een bepaalde kroeg
Net zoals je mij niet zult zien in een kroeg waar een hetero beleid gevoerd zou worden
Maar die laatste regel zul je nu wel weer voor de 30 keer niet lezen
Oh, gelukkig maar!!!quote:Op dinsdag 16 oktober 2007 00:05 schreef Kees22 het volgende:
[..]
En inderdaad: ik begreep je verkeerd.
quote:Op dinsdag 16 oktober 2007 00:12 schreef Floripas het volgende:
Is diet iets voor een apart topic?
Inderdaad. Open er eentje zou ik zeggenquote:Voer genoeg voor een topic.
Kan me niks schelen, ik woon toch in Ierlandquote:Op dinsdag 16 oktober 2007 00:29 schreef Kees22 het volgende:
[..]
Want zelfs als we al tot een consensus kunnen komen: wie gaat het aan de minister voorleggen?
Ik ook hoor!!quote:Maar als je wat opent, doe ik wel mee.
't Is al goed hoorquote:Oh, gniffelen mag ik ook graag doen. Maar ik kreeg even de indruk, dat er een onterecht verwijt viel. Ik kan me vergist hebben, en in dat geval: sorry. Maar gezien de felle reactie ben ik niet geheel overtuigd.
Ik ben dronken, en voorts is het geen grappige typfout.quote:Op dinsdag 16 oktober 2007 00:48 schreef ElizabethR het volgende:
[..]
![]()
[..]
Inderdaad. Open er eentje zou ik zeggen
Jij ook al?quote:Op dinsdag 16 oktober 2007 00:53 schreef Floripas het volgende:
[..]
Ik ben dronken, en voorts is het geen grappige typfout.![]()
quote:Op dinsdag 16 oktober 2007 00:51 schreef ElizabethR het volgende:
*felle reactie intrekt, wegens interpretatieverschillen. *
Nee, maar het is zeer grappig om iemand die anderen op spelfouten afrekent zelf te betrappen, hoe dronken ze dan ook zijn. Overigens is dat maar een miserabel excuus hoorquote:Op dinsdag 16 oktober 2007 00:53 schreef Floripas het volgende:
[..]
Ik ben dronken, en voorts is het geen grappige typfout.![]()
*Ter excuus van een collegadrinker*quote:Op dinsdag 16 oktober 2007 01:01 schreef ElizabethR het volgende:
[..]
Nee, maar het is zeer grappig om iemand die anderen op spelfouten afrekent zelf te betrappen, hoe dronken ze dan ook zijn. Overigens is dat maar een miserabel excuus hoor
Ja, je hebt gelijk!!quote:Op dinsdag 16 oktober 2007 01:05 schreef Kees22 het volgende:
[..]
*Ter excuus van een collegadrinker*
Maar een typfout is toch anders dan een spelfout?
Al zie ik de grap er ook wel weer van in.
quote:Op dinsdag 16 oktober 2007 01:25 schreef Imperatore het volgende:
"Het filmpje is dus NEP, maar hoort over te komen als 'echt'. De gedachte achter deze Viral is om zo veel mogelijk publicitijd te krijgen rondom Urban Art!"
Volgens mij zit deze gozer nog in de pubertijd.
Onder andere: dikke vingers, en al een tijd weg uit Nederland.quote:Op dinsdag 16 oktober 2007 00:43 schreef Kees22 het volgende:
[..]
Interpunctie!
[..]
Wat een merkwaardig mengsel van standpunten en van taalgebruik! Verstandig en onverstandig, correct en Cruiffiaans! Een aanvoegende wijs vlak voor een -t-fout, hoe krijg je het voor elkaar?
't Is duidelijk: jij vat 'm nietquote:
Ja, ik las net dat hij in Ulster woont. Maar vond hij het kort geleden nog mijn linkse schuld dat hij dagelijks in de file staat. Dus ik nam aan dat hij in Nederland woonde. Misschien vergis ik me en was dat iemand anders.quote:Op dinsdag 16 oktober 2007 20:17 schreef sigme het volgende:
[..]
Onder andere: dikke vingers, en al een tijd weg uit Nederland.
quote:Op zondag 14 oktober 2007 02:11 schreef zhe-devilll het volgende:
[..]
wat lach je nouw?
zo diep en intens?
wenie maar ik wordt wantrouwig opeens..
lig dit aan mijn?
quote:Op dinsdag 16 oktober 2007 22:34 schreef zaans_boefje het volgende:
Lieve lieve TS, je hebt gelijk. zoals jij het in de OP beschrijft helemaal absoluut gelijk.
Echter is dat JOUW waarheid, maar het klopt nog steeds...
Je beweert ook dat je alleen terug schold, wat een raar volk in dat VBL dat ze zomaar beginnen met schelden, waarop jij het terug doet.
Ik heb de bewuste topic(s) niet gelezen, VBL introduceert me geen flikker, idem van basten of hij nou coach blijft of niet, ik blijf ademen en slapen.
Gezien alle reactie's hier stel ik mij de vragen
1) zie je het allemaal niet wat te eenzijdig? (jouw zijde)
2) zomaar begint iedereen te schelden en jij scheld terug, waarom begonnen ze te schelden?
3) als de TT sarcastisch bedoelt is en jij hapt en gaat vervolgens een heel topic op niet begrepen sarcasme in, kan me dan voorstellen dat gebeurt wat er gebeurt is, schelden en waarschuwen enz...
Kan jij de situatie eens anders bekijken? stel je bent mij, een user zonder gevoelens tav voetbal en van Basten, hoe ziet dat eruit? wat zie je dan?
Wat mooi, een leermoment
*even stil is*
Daarnaast maakt ze zich natuurlijk schuldig aan de drogreden van selectieve waarneming.quote:Op woensdag 17 oktober 2007 13:57 schreef LekkerWijf het volgende:
[..]
Hogere ziektekosten?![]()
Ga toch weg man, die dikke mensen hebben veel vaker iets.
Ik rook als 17 jaar en ben zins dien nooit bij de doktor geweest.
quote:Op woensdag 17 oktober 2007 05:27 schreef Hertog_Martin het volgende:
Ja ' heeft alleen goede marketing nodig' zeg je dan, maar dan moet je wel van verre huize komen en ik denk niet dat je de skills daarvoor hebt.
Nog los van de rest van de tekst (er zijn in deze discussie nog wat meer berichten van hem!): ik vond de mis wel eens saai of lang, meer breken of lijden eraan kan ik me toch niet goed voorstellen.quote:Op woensdag 17 oktober 2007 14:06 schreef warmHart het volgende:
[..]
Het is mogelijk, maar naar mijn onderzoek is Jezus uit het Jodendom, tegen het misbreuk van het geloof gaan spreken.
En daar bij mijn geloof is niet voor mij, maar naar de ander.
En als de Jezus volgelingen, nu is willen geloven naar hun eigen boek! uit alle volkeren zullen zij samen komen om het goede boven de mislijdende macht te stellen.
ons in het leven naar elkander herstellen, niet van of voor maar naar en met het goede in elkander.
zo wel de Thora , bijbel en Koran zijn geschreven, met de leugen in de waarheid.
warmHart
quote:Op donderdag 18 oktober 2007 00:10 schreef CecilBDemented het volgende:
dan refreshed de pagina dan zie je heel even new top/reageer druk gouw esc
quote:Op dinsdag 16 oktober 2007 22:34 schreef zaans_boefje het volgende:
Lieve lieve TS, je hebt gelijk. zoals jij het in de OP beschrijft helemaal absoluut gelijk.
Echter is dat JOUW waarheid, maar het klopt nog steeds...
Je beweert ook dat je alleen terug schold, wat een raar volk in dat VBL dat ze zomaar beginnen met schelden, waarop jij het terug doet.
Ik heb de bewuste topic(s) niet gelezen, VBL introduceert me geen flikker, idem van basten of hij nou coach blijft of niet, ik blijf ademen en slapen.
Gezien alle reactie's hier stel ik mij de vragen
1) zie je het allemaal niet wat te eenzijdig? (jouw zijde)
2) zomaar begint iedereen te schelden en jij scheld terug, waarom begonnen ze te schelden?
3) als de TT sarcastisch bedoelt is en jij hapt en gaat vervolgens een heel topic op niet begrepen sarcasme in, kan me dan voorstellen dat gebeurt wat er gebeurt is, schelden en waarschuwen enz...
Kan jij de situatie eens anders bekijken? stel je bent mij, een user zonder gevoelens tav voetbal en van Basten, hoe ziet dat eruit? wat zie je dan?
Wat mooi, een leermoment
*even stil is*
Ik heb een excuusquote:Op donderdag 18 oktober 2007 01:19 schreef Imperatore het volgende:
@ Pien 85:
'Introduceert' wordt voor de grap gebezigd in plaats van 'interesseert'. Ik ben er van overtuigd dat dit dus met opzet zijn woordkeuze is geweest. Echter lees je over de volgende zaken heen. Dus beter je huiswerk doen juffie.
[..]
Volgens mij bedoelt hij plaatsvervangende schaamtequote:Op woensdag 17 oktober 2007 13:55 schreef Pizzakoppo het volgende:
Ik vind het een beetje moeilijk hier iets over te zeggen, ik krijg een beetje een ontoepasselijk medelijden dat ik niet kan plaatsen...
Overdrachtelijke klusterneuk.quote:Op woensdag 17 oktober 2007 22:43 schreef Dagonet het volgende:
Hét grootste probleem van POL is tenslotte nog altijd de vaste groep users die elkaar al 24.000 keer tot op het bot heeft uitgekauwd op hun standaard stokpaardjes
Ik heb last van een ongedefinieerde emotie.quote:Op donderdag 18 oktober 2007 09:20 schreef ElizabethR het volgende:
[..]
Volgens mij bedoelt hij plaatsvervangende schaamte
Laat ik er nu eens van overtuigd zijn dat ze niet over die fouten heen heeft gelezen. Ik weet namelijk dat ze de TT en OP heeft gelezen, waarin wordt gesproken over originele fouten. Dt- en apostroffouten zijn al lang niet origineel meer, en worden derhalve meestal niet gehighlight in dit topic.quote:Op donderdag 18 oktober 2007 01:19 schreef Imperatore het volgende:
@ Pien 85:
'Introduceert' wordt voor de grap gebezigd in plaats van 'interesseert'. Ik ben er van overtuigd dat dit dus met opzet zijn woordkeuze is geweest. Echter lees je over de volgende zaken heen. Dus beter je huiswerk doen juffie.
[..]
Helaas moet ik even heel eerlijk zijn, ik heb er over heen gelezen... gewoon niet goed gekeken... Sorryquote:Op donderdag 18 oktober 2007 09:48 schreef LinkseFrieseVegetarier het volgende:
[..]
Laat ik er nu eens van overtuigd zijn dat ze niet over die fouten heen heeft gelezen. Ik weet namelijk dat ze de TT en OP heeft gelezen, waarin wordt gesproken over originele fouten. Dt- en apostroffouten zijn al lang niet origineel meer, en worden derhalve meestal niet gehighlight in dit topic.
Kraak mijn betoog even niet af, wil je?quote:Op donderdag 18 oktober 2007 09:52 schreef Pien85 het volgende:
[..]
Helaas moet ik even heel eerlijk zijn, ik heb er over heen gelezen... gewoon niet goed gekeken... Sorry
Lief dat je voor haar opkomt. En ja, het was ook meer sarcastisch dan serieus bedoeld. Maar goed, als je dan toch bezig bent..quote:Op donderdag 18 oktober 2007 09:48 schreef LinkseFrieseVegetarier het volgende:
[..]
Laat ik er nu eens van overtuigd zijn dat ze niet over die fouten heen heeft gelezen. Ik weet namelijk dat ze de TT en OP heeft gelezen, waarin wordt gesproken over originele fouten. Dt- en apostroffouten zijn al lang niet origineel meer, en worden derhalve meestal niet gehighlight in dit topic.
Wildt heb ik echt nog nooit gelezen,quote:Op donderdag 18 oktober 2007 20:03 schreef Epsix het volgende:
[..]
precies, je bent maar 1 keer kind en daar mag je best zuinig op zijn. jouw leeftijd buiten beschouwing omdat je dat zo graag wildt, 15 vind ik ook wel jong. ik weet dat er meiden zijn die er zo vroeg bij zijn, maar das toch meestal geen vriendin materiaal?
Ik begrijp nooit hoe mensen in één kort stukje tekst een woord op twee verschillende manieren kunnen schrijven.quote:Op vrijdag 19 oktober 2007 18:11 schreef qmaxor het volgende:
Hey,
Op de lens van mn camera zat een flek waardoor dit te zien is op een aantal foto's. Nu wil deze wegwerken met photoshp, welke functie moet ik daarvoor gebruiken?
Voorbeeld vlek bij foto:
http://www.maxkranendijk.nl/Download/plaatje.jpg
quote:Op donderdag 18 oktober 2007 22:44 schreef Grimli het volgende:
mischien met opvoeding te maken.... ben vrij tradiotioneel opgevoed....niet christelijk overigens
quote:Functie omschrijving:
Je bent het type `hands on´, commercieel gedreven en beschikt over een natuurlijk aanwezige `helicopterview´. Je bent sterk in `acquisitie´ en bent als Key Account Manager in staat om bij bestaande relaties de contacten uit te breiden en de omzet te vergroten. Je vindt het een uitdaging om `oplossingen´ te bieden en als volwaardig gesprekspartner overtuig je jouw relaties graag van de meerwaarde van het productenaanbod van Aura Light. Je hebt bij voorkeur affiniteit met elektrotechniek / verlichtingstechniek en met het segment `overheid, onderwijs en zorg´. Je werkgebied is geheel Nederland, je werkt `vanuit huis´ en je functioneert op HBO werk- en denk niveau
Het aanbod:
Aura Light biedt je een prettige en no-nonsense werkomgeving. Daarnaast krijg je de verantwoordelijkheid aangaande jouw marktsegment; jij bent de specialist! Je bent als zodanig verantwoordelijk voor het `productmanagement´, zoals de ontwikkeling en realisatie van marktgerichte acties en het organiseren van de deelname aan (branchegerichte) beurzen. De arbeidsvoorwaarden zijn marktconform.
Chocokaas ?quote:Op vrijdag 19 oktober 2007 22:59 schreef E.T. het volgende:
BE, ik kan er geen kaas van maken hoor![]()
Ik zie een botje horizntaal.. maar that's it![]()
Poeh, als ze dan zonodig de woorden die extra aandacht willen geven, hadden ze ze beter cursief getypt. Nu staat 'oplossingen' ook genoteerd alsof het geen echte oplossingen zijn en het dus cynisch opgevat moet worden.quote:Op vrijdag 19 oktober 2007 21:11 schreef zoeperzazke het volgende:
Dit mag hier trouwens ook niet ontbreken. Ik was tussen d evacatures aan het neuzen en kwam deze tegen. Het is niet op FOK, I know, maar ik kwam echt niet meer bij, ik moet hem delen. In de categorie "aanhalingstekens" "teveel":
[..]
Smadelijk smachten..quote:Op zaterdag 20 oktober 2007 04:43 schreef remlof het volgende:
Zoals bekend ben ik nogal een bierliefhebber, maar ook de vrouwelijke boezem versmacht ik niet.
Argh! The horror!quote:Op vrijdag 19 oktober 2007 21:11 schreef zoeperzazke het volgende:
Dit mag hier trouwens ook niet ontbreken. Ik was tussen d evacatures aan het neuzen en kwam deze tegen. Het is niet op FOK, I know, maar ik kwam echt niet meer bij, ik moet hem delen. In de categorie "aanhalingstekens" "teveel":
quote:Op zaterdag 20 oktober 2007 @ 09:58 schreef DutchSalmon het volgende:
In Amerika krijgt een neger voor het bespugen van een blanke 15 jaar cel, wedden dat deze gasten er weer met een appel en een ei vanaf komen.
Zou hij ook geconverseerde groenten in blik kopen?quote:Op zaterdag 20 oktober 2007 22:11 schreef Lord-Darkness het volgende:
Zonet vertelde een vriend tegen mij dat ik mensen afschrik met m'n bijdehante gedoe. Dit kan ik me echter moeilijk voorstellen. Want als 't de bijdehante mensen betreft, vind ik ze vaak leuker dan gewone 'standaard-mensen'. Immers, zulke conservaties zijn veelal interessanter om te volgen, dan de gewone standaardgesprekken over koetjes kalfjes, hoe de weer is, etc. etc.
Maar dat is wel uit m'n perspectief hé. Daarom vraag ik om jullie input, of bijdehand wel als negatief gezien kan worden.
Is Zonet wel goed? Daar twijfel ik altijd overquote:Op zaterdag 20 oktober 2007 23:27 schreef DaMart het volgende:
Zou hij ook geconverseerde groenten in blik kopen?
Van de Van Dale mag hetquote:Op zaterdag 20 oktober 2007 23:38 schreef Pien85 het volgende:
[..]
Is Zonet wel goed? Daar twijfel ik altijd over
Hmm, ik vind het zo'n naar woord, weet niet waarom, maar ik vind het naar hahaquote:
Daar worden al die slapende miljonairs maar wakker vanquote:Op zaterdag 20 oktober 2007 21:07 schreef bloempje-moi het volgende:
Die sites heb ik allemaal ook gevonden. Maar daar staat gene extra info.
Toch bedankt!
En nee, dit was geen Lotto Wekkend Miljonairs!
Dus slapend rijk worden, is er ook al niet meer bij.quote:Op zaterdag 20 oktober 2007 23:59 schreef Rewimo het volgende:
[..]
Daar worden al die slapende miljonairs maar wakker van![]()
ehhhh...dus?quote:Op zondag 21 oktober 2007 00:13 schreef Kees22 het volgende:
Vroegah was er eens een bedrijf, dat heette MMWOPS. Dat ging failliet of er was fraude in het spel of zo, dus het werd bekend. Vroeg iemand wat de naam betekende. Oh, gewoon: Making Money While Other People Sleep.
quote:Op zaterdag 20 oktober 2007 23:19 schreef Renesite het volgende:
Ik ga mezelf niet nog een keer quoten over het lezen en het alleen melden van een taalfoutje. Dat soort dingen zijn verreweg van inhoudelijk reageren, en eigenlijk compleet niet van toepassing. Post die de volgende keer in het Feedbacktopic. Alvast bedankt!
quote:Op zaterdag 20 oktober 2007 14:28 schreef El_Liberaliste het volgende:
Tja, ik vind het serieus heel verrot voor je. Maar wacht maar eens tot je zelf rijdt en zo'n ding onder je wielen krijgt, dan zal je begrijpen dat die beesten gewoon niet te ontwijken zijn. Het is een beetje triest om het dan op de bestuurder af te schrijven, alsof hij het expres doet..
Zo vervelend als mensen woorden proberen te gebruiken die ze niet kennen.quote:Op zaterdag 20 oktober 2007 07:06 schreef Strychnine het volgende:
(TS, als je liever wil dat ik dit in een apart topic open moet je het even zeggenis niet de bedoeling om te high jacken)
quote:Stapje bij beetje
Ik zou hier een mooi sonnet van kunnen fabrieken.quote:Op zondag 21 oktober 2007 07:58 schreef Ribbenburg het volgende:
[..]
Het publieke debat wakker geschut.
Urbanus gebruikte die term altijd. Da's waarschijnlijk de enige reden waarom ik die fout niet zou maken.quote:Op zaterdag 20 oktober 2007 06:39 schreef sigme het volgende:
Jij versmacht de vrouwelijke boezem niet. Wat heel mooi van je is, dat je niet andermans boezem wegteert, want dat zou niet netjes zijn.
Die foto's zijn de moeite waard, maar die taal!quote:Op zondag 21 oktober 2007 17:05 schreef pauld het volgende:
Ik b en de afgelopen twee weken in marokko geweest en hoewel ik normaliter niet ben van de fotograferen in mensen, zijn mijn mooiste kiekjes nu toch van mensen in hun natuurlijke leefomgeving. Desalniettemin ben ik erg benieuwd naar jullie mening. Vandaar mijn eerste testcase.
quote:Op maandag 22 oktober 2007 16:13 schreef BobbyB het volgende:
[..]
Als er een leuke film op TV komt, neem ik hem gewoon op en spoel de reclame wel door. Dat introduceert me echt niks hoor.
Nee joh, da's gewoon popi taalgebruik uit de tijd dat popi nog popi was.quote:
quote:
En dat voor iemand met een doorgaans zorgvuldig taalgebruik.quote:Op maandag 22 oktober 2007 12:25 schreef du_ke het volgende:
FJD ik had het vooral over jouw commentaar op milieudefensie. Die maken vooral gebruik van de mogelijkheden die de regelgeving ze biedt. Als een plan solide en goed doorwrongen is hebben de procedures ook niet zoveel nut en vertragend effect.
In die zin vind ik ze als luis in de pels van die logge overheid wel goed eerlijk gezegd. Zeker in het geval van prestigeprojecten willen de procedures nog wel eens weinig zorgvuldig worden doorlopen.
En dat historich pant is nog overgeslagen naar een ander gebouw ook, dat andere gebouw schijnt nu ook historich te zijn!quote:Op maandag 22 oktober 2007 16:21 schreef Fredo55 het volgende:
Dat is idd doodzonde, zeker omdat het om een historich pant gaat.
Het pand staat op instorten, en het is overgeslagen naar een ander gebouw.
Ik denk dat ik dit woord vaker fout dan goed geschreven zie staanquote:Op dinsdag 23 oktober 2007 09:47 schreef r8ality het volgende:
[..]
We hebben er al 2, + een fateuille (ik kan er even niet opkomen), dus we zijn voorzien.
Da's wel heul verquote:Op maandag 22 oktober 2007 23:38 schreef EvL. het volgende:
Als ik heel eerlijk moet zijn, vind ik dat het nog lang geduurd heeft voordat de bom barstte. Ik zag het al van heinde en verre aan komen.
Trouwens, tong80: met het risico dat ik je onterecht porteteer als zijnde enigszins onkundig in de Nederlandse taal, wat uiteraard in het geheel mijn intentie niet is: besteden aan, niet over.
Slaap lekker.
Wat is daar fout aan?quote:Op dinsdag 23 oktober 2007 12:36 schreef dubidub het volgende:
[..]
Da's wel heul verLeuke is, dat hij tong80 wijst op een taalfout, en dan met zo'n constructie op de proppen komt
Spatiefout in 'aankomen'. Van heinde en verre is correct.quote:
Volgens mij gebruik je de uitdrukking 'van heinde en verre' alleen als (veel) mensen een fikse afstand hebben afgelegd om ergens op af te komen.quote:Op dinsdag 23 oktober 2007 17:49 schreef LinkseFrieseVegetarier het volgende:
Spatiefout in 'aankomen'. Van heinde en verre is correct.
In figuurlijk taalgebruik is veel geoorloofd.quote:Op dinsdag 23 oktober 2007 19:57 schreef Treinhomo het volgende:
[..]
Volgens mij gebruik je de uitdrukking 'van heinde en verre' alleen als (veel) mensen een fikse afstand hebben afgelegd om ergens op af te komen.
Als je iets, figuurlijk, ziet aankomen gebruik je enkel 'van ver(re)'.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |