Niet geheel onverstandig want er zijn af en toe wat hikjes te horen, maar komt wel goed.quote:Op maandag 23 april 2007 19:21 schreef DomienVerschuuren het volgende:
[..]
Als het goed is blijft hij de hele uitzending in de studio om een verbroken verbinding op te vangen.
Het antwoord is "waar". Heb er 100 punten bijquote:Op maandag 23 april 2007 19:27 schreef Sirolf het volgende:
Er staat trouwens een nieuwe bonusvraag op Noordpool.FM. Het antwoord durf ik op dit moment nog even niet te geven, want ergens op internet vond ik weer de zin "Eén spaarlamp levert namelijk al 80 euro op". Ik probeer het later wel.
quote:Op maandag 23 april 2007 19:30 schreef ChatGirl het volgende:
[..]
Het antwoord isDank! Ik zit nu op 870 poolpunten.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.. Heb er 100 punten bij![]()
Verdorie, ik had um fout. Mijn gevoel zei het ene maar toch deed ik het anderequote:Op maandag 23 april 2007 19:27 schreef Sirolf het volgende:
Er staat trouwens een nieuwe bonusvraag op Noordpool.FM. Het antwoord durf ik op dit moment nog even niet te geven, want ergens op internet vond ik weer de zin "Eén spaarlamp levert namelijk al 80 euro op". Ik probeer het later wel.
Ongeveer 617 keer beter! 14.gif. Dat het ff wegvalt vind ik minder erg dan die volumewisselingen!quote:Op maandag 23 april 2007 19:33 schreef -Hans- het volgende:
Wat vinden we van de geluidskwaliteit? Vind het zelf beter dan toen ze in Snowworld zaten.
Ik haal de audio van de 3FM-audiostream en heb de webcam op mute staan. Dan lopen beeld en geluid wel niet helemaal gelijk (paar seconden vertraging), maar is de geluidskwaliteit wel beter (webcam is 64kbps, audiostream 96kbps).quote:Op maandag 23 april 2007 19:33 schreef -Hans- het volgende:
Wat vinden we van de geluidskwaliteit? Vind het zelf beter dan toen ze in Snowworld zaten.
Oohh, natuurlijk je gebruikt de 3FM-audiostream.. Geen wonder dat het zo goed klinkt! Heb de stream van de Noordpool FM site even gehoord maar het is wel te doen hoor. Het geluid is wat zachter en doffer (is dat de juiste omschrijving?) maar is nog altijd beter in vergelijking met toen ze in SnowWorld zaten.quote:Op maandag 23 april 2007 19:34 schreef Sirolf het volgende:
[..]
Ik haal de audio van de 3FM-audiostream en heb de webcam op mute staan. Dan lopen beeld en geluid wel niet helemaal gelijk (paar seconden vertraging), maar is de geluidskwaliteit wel beter (webcam is 64kbps, audiostream 96kbps).
Heb de geluidskwaliteit op de stream dus nog niet gehoord, maar na even luisteren klinkt die op zich niet slecht (moet ook wel met een studio die een week gebruikt wordt, dan wordt daar natuurlijk wat extra aandacht aan besteed).
Helemaal mee eens! Het lijkt er op dat het föhnen van de lijn heeft geholpen (al ging het net weer even mis).quote:Op maandag 23 april 2007 19:34 schreef Impry het volgende:
[..]
Ongeveer 617 keer beter! 14.gif. Dat het ff wegvalt vind ik minder erg dan die volumewisselingen!
Ik eigenlijk ook wel een heel klein beetjequote:Op maandag 23 april 2007 19:26 schreef Areyoutalkingtome het volgende:
Ik zat liever op de noordpool nu ja
Hij blijft inderdaad nogal knipperlichterig doen, dan weer wel, dan weer even niet, dan weer een tijdje wel, enz.quote:Op maandag 23 april 2007 19:43 schreef -Hans- het volgende:
[..]
Helemaal mee eens! Het lijkt er op dat het föhnen van de lijn heeft geholpen (al ging het net weer even mis).
Giel Beelen jingle "Koud, he?"
Coen hoeft in ieder geval niet meer te gaan sporten vandaag, hij krijgt op deze manier al genoeg lichaamsbeweging.quote:Op maandag 23 april 2007 19:48 schreef -Hans- het volgende:
haha Coen zit in de regiekamer ? en is gelukkig wel scherp. Net viel het geluid voor 2 a 3 seconden weg en met z'n mond nog vol stond hij al bijna bij de mengtafel.
Vraag mij eigenlijk af of je hier veel aan kan doen, maar het is af en toe en gelukkig ook maar voor een paar seconden. Niet echt heel storend imo, het heeft aan de ene kant ook wel wat. 't is allang mooi zoals het nu gaat (zeker gezien de eerste noodkreet eergisteren van Michiel " Studio gezocht ".quote:Op maandag 23 april 2007 19:48 schreef Sirolf het volgende:
Hij blijft inderdaad nogal knipperlichterig doen, dan weer wel, dan weer even niet, dan weer een tijdje wel, enz.
We zullen zien of het goed gaat.
haha dat zeker, ja! Maar wat te denken van Maricha want die belt en rent ook wat af.quote:Op maandag 23 april 2007 19:50 schreef Sirolf het volgende:
Coen hoeft in ieder geval niet meer te gaan sporten vandaag, hij krijgt op deze manier al genoeg lichaamsbeweging.
Met een kleine vertraging in het uitzenden door gebruik te maken van een buffer zou je zoiets natuurlijk kunnen opvangen. Zo werken Shoutcast-servers ook. Het is alleen lastig met het doorschakelen van radio-uitzendingen, het praten met een file-lezer of het strak kunnen starten van een uur na de reclame/nieuws.quote:Op maandag 23 april 2007 19:58 schreef -Hans- het volgende:
[..]
Vraag mij eigenlijk af of je hier veel aan kan doen, maar het is af en toe en gelukkig ook maar voor een paar seconden. Niet echt heel storend imo, het heeft aan de ene kant ook wel wat. 't is allang mooi zoals het nu gaat (zeker gezien de eerste noodkreet gisteren van Michiel " Studio gezocht ".
We hadden al zo'n vermoeden toen we de normale studio-webcam zagen.quote:Op maandag 23 april 2007 20:01 schreef Maricha het volgende:(beetje te druk om mee te lezen en reageren
)
Van zover is er nog nooit gefokt, wat een wereld prestatiequote:
Nieuw-Zeeland of Amerika is verder hoor, maar het is waarschijnlijk wél de meest noordelijke plek waarvandaan er ooit geFOK!t is.quote:Op maandag 23 april 2007 20:13 schreef RuiDaSilva het volgende:
[..]
Van zover is er nog nooit gefokt, wat een wereld prestatie![]()
Het gedeelte 19-22 is gewoon via de podcast ( http://audio.omroep.nl/radio3/nps/metmichiel/ ) of via de Windows Media-stream (zie www.metmichiel.nl ) terug te luisteren. Het extra uurtje (22-23 uur) alleen niet.quote:Op maandag 23 april 2007 20:17 schreef MutZ het volgende:
Kan ik deze morgen terugluisteren btw??
Dan luister ik hem morgen wel na, want luisteren en zelf uitzenden gaat wat lastig...quote:Op maandag 23 april 2007 20:18 schreef Sirolf het volgende:
[..]
Het gedeelte 19-22 is gewoon via de podcast ( http://audio.omroep.nl/radio3/nps/metmichiel/ ) of via de Windows Media-stream (zie www.metmichiel.nl ) terug te luisteren. Het extra uurtje (22-23 uur) alleen niet.
Jij luistert niet!quote:
Dat schiet niet heel erg op neequote:Op maandag 23 april 2007 20:21 schreef MutZ het volgende:
[..]
Dan luister ik hem morgen wel na, want luisteren en zelf uitzenden gaat wat lastig...
Nog nietquote:Op maandag 23 april 2007 20:22 schreef ChatGirl het volgende:
Dat schiet niet heel erg op nee![]()
Hoi Mutz en Glacier, is de taksi al gemengd?
Not yet, kijk maar op de webcam, dan zie je het bier en de taksi staan...quote:Op maandag 23 april 2007 20:22 schreef ChatGirl het volgende:
[..]
Dat schiet niet heel erg op nee![]()
Hoi Mutz en Glacier, is de taksi al gemengd?
Nog meer webcams om bij te houdenquote:Op maandag 23 april 2007 20:25 schreef MutZ het volgende:
[..]
Not yet, kijk maar op de webcam, dan zie je het bier en de taksi staan...
Ik mag bijna een derde scherm aan mn computer koppelen om al die webcams bij te houden.quote:
Interessant om te lezen, het is dus maar waar je voor kiest. Of af een toe een kleine stilte of uitzenden met vertraging wat natuurlijk ook zo zijn voor en nadelen.quote:Op maandag 23 april 2007 20:00 schreef Sirolf het volgende:
[..]
Met een kleine vertraging in het uitzenden door gebruik te maken van een buffer zou je zoiets natuurlijk kunnen opvangen. Zo werken Shoutcast-servers ook. Het is alleen lastig met het doorschakelen van radio-uitzendingen, het praten met een file-lezer of het strak kunnen starten van een uur na de reclame/nieuws.
Ooohh, dank je!quote:Op maandag 23 april 2007 20:25 schreef Toad het volgende:
Hans, morgen start trouwens NOVA met het uitzenden van reportages. Dus vanavond nog geen item daarover.
Dat hoor je morgenquote:Op maandag 23 april 2007 20:37 schreef Maricha het volgende:
VInden jullie het leuk (ondanks de onderbrekingen)??
Hoorde het.quote:Op maandag 23 april 2007 20:38 schreef Sirolf het volgende:
[..]
... maar vanavond al wel een reportage in het NOS Journaal op 3.
* -Hans- vermaakt zich prima!quote:Op maandag 23 april 2007 20:37 schreef Maricha het volgende:
VInden jullie het leuk (ondanks de onderbrekingen)??
Ja!! Met Michiel is altijd leuk, maar Met Michiel vanaf Spitsbergen is dubbel zo leuk en de onderbrekingen horen er gewoon bij, je zit zover in het Noordenquote:Op maandag 23 april 2007 20:37 schreef Maricha het volgende:
VInden jullie het leuk (ondanks de onderbrekingen)??
Die zit toch nog in New York ofzo?! Ja, dan heb wel even nodig om weer te akklimatiseren.quote:Op maandag 23 april 2007 19:26 schreef DomienVerschuuren het volgende:
Gerard zit nu nog middenin een jetlag
quote:Op maandag 23 april 2007 21:09 schreef -Hans- het volgende:
[..]
Die zit toch nog in New York ofzo?! Ja, dan heb wel even nodig om weer te akklimatiseren.
JeroenV![]()
Hij is vandaag teruggevlogen, morgen doet 'ie de Vitamientjes weer.quote:Op maandag 23 april 2007 21:09 schreef -Hans- het volgende:
[..]
Die zit toch nog in New York ofzo?! Ja, dan heb wel even nodig om weer te akklimatiseren.
JeroenV![]()
Dat kunnen wij niet zeggen, ik las net in DE dat we de komende dagen nog 25+ mogen verwachten, met op enkele dagen zelfs extremen tot 29 graden...!quote:Op maandag 23 april 2007 21:12 schreef MissHobje het volgende:
Noordpool![]()
Lekker koud zeg en ze hebben sneeuw
Lekker warmquote:Op maandag 23 april 2007 21:14 schreef Sirolf het volgende:
[..]
Dat kunnen wij niet zeggen, ik las net in DE dat we de komende dagen nog 25+ mogen verwachten, met op enkele dagen zelfs extremen tot 29 graden...!
Zag op het werk dat Martijn Muijs de show overnam. Maar morgen dus weer Gerard, nice!quote:Op maandag 23 april 2007 21:11 schreef Sirolf het volgende:
[..]
Hij is vandaag teruggevlogen, morgen doet 'ie de Vitamientjes weer.
* -Hans- slaat deze keer ook over.quote:Op maandag 23 april 2007 21:11 schreef JeroenV het volgende:
![]()
Ik heb geen zin om nu een requestje in te sturen, heb ook niet echt inspiratie.
Ah hete koninginne dag dusquote:Op maandag 23 april 2007 21:14 schreef Sirolf het volgende:
[..]
Dat kunnen wij niet zeggen, ik las net in DE dat we de komende dagen nog 25+ mogen verwachten, met op enkele dagen zelfs extremen tot 29 graden...!
Geen last van sloomheid.quote:Op maandag 23 april 2007 21:26 schreef Sirolf het volgende:
Geen megafoon?
FOK! is sloom trouwens, zouden ze soms de servers verhuisd hebben naar Spitsbergen ofzo?
Misschien komt het doordat ik 3 videostreams tegelijkertijd aan heb staan.quote:Op maandag 23 april 2007 21:28 schreef MissHobje het volgende:
[..]
Geen last van sloomheid.
Schop je pc eens ofzo
Ja, via www.omroep.nl/live/3fm-noordpoolfm.asxquote:Op maandag 23 april 2007 21:49 schreef JeroenV het volgende:
Zo gaat het dus via internet verder?
Je moet het NOS-journaal op Nederland 3 hebben.quote:Op maandag 23 april 2007 21:56 schreef -Hans- het volgende:
IedeK.![]()
* -Hans- gaat even Nederland 2 kijken want daar komt zometeen het Journaal op met een item over Noordpool FM !
DJ Dennis in de studio, maar ik blijf nog een uurtje Noordpool FM luisteren..
De eerste uitzending zit er op! daar mag inderdaad voor geklapt worden.![]()
Thanks!!quote:Op maandag 23 april 2007 22:09 schreef Sirolf het volgende:
[..]
22.30 uur bedoelde ik, het NOS Journaal op 3 dus.![]()
Goede vraag ja, wil ik ook wel wetenquote:Op maandag 23 april 2007 22:16 schreef DomienVerschuuren het volgende:
Ik wil ook bellen (de ware radiofreak komt in mij op). Maar dat doe ik niet.
Wat ik me wel echt afvraag; Jurre, Maikel, Michiel... Wat doet het 24-uur-licht verhaal met jullie gevoel en bioritme?
Wilde het net zeggen Toad, heeft ze daar vandaag wel tijd voor gehad?! Maricha heeft volgens mij behoorlijk lopen rennen om alles in goede banen te leiden.quote:Op maandag 23 april 2007 23:32 schreef Toad het volgende:
Maricha!
Maar euhm... ik zie daar koffie, cola en water staan. Heb je dat allemaal nou nog opgedronken?
Ervaring leert mij dat dat restanten zijn van 12 nachtjocks, 3 middagproducers, 1 ochtendjock en nog wat technici... Haha!quote:Op maandag 23 april 2007 23:32 schreef Toad het volgende:
Maricha!
Maar euhm... ik zie daar koffie, cola en water staan. Heb je dat allemaal nou nog opgedronken?
JA ! checkquote:Op maandag 23 april 2007 23:03 schreef Sirolf het volgende:
Staat de commercial al op YouTube trouwens?
quote:Op maandag 23 april 2007 23:40 schreef DomienVerschuuren het volgende:
[..]
Ervaring leert mij dat dat restanten zijn van 12 nachtjocks, 3 middagproducers, 1 ochtendjock en nog wat technici... Haha!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |