FOK!forum / Sport Algemeen / [Centraal]Bodybuilding topic deel 59
Skazminkovrijdag 16 maart 2007 @ 18:49
Nummertje 59 alweer. Nu met vernieuwde OP.

Vorig topic: [Centraal] Bodybuilding topic deel 58


[Algemeen]

Als je besluit echt wat aan je lichaam te willen doen raad ik een ieder aan om het thuistrainen te vergeten. De middelen die je hebt zijn te beperkt, en zullen al snel niet genoeg zijn. Naar de sportschool dus!

Verwacht niet dat je na 2 maanden eruit ziet als onze grote vriend Arnold Schwarzenegger. Dit heeft allemaal veel tijd nodig, denk hierbij echt aan jaren!!!

Hou in het achterhoofd dat een mooi lichaam opbouwen niet alleen lukt met trainen. Voeding en rust zijn even belangrijk! Als 1 van deze 3 niet in orde is, haal je simpelweg bij lange na niet eruit wat erin zit.

Grofgezegd zijn er 2 redenen waarom mensen gaan trainen. Ze willen of gewicht verliezen, of juist massa aanzetten. Tuurlijk zijn er combinaties hiervan, maar dit is voor de meeste toch de eerste drijfveer.

Als wilt afvallen, ga je niet meteen met zware gewichten slepen. Cardio (lopen, roeien en fietsen) zal dan je eerste behoefte zijn. Dit in een rustig tempo, en minimaal een 1/2 uur. Echter is het aan te raden al redelijk ook met wat gewichten te gaan trainen. Dit omdat hoe meer spiermassa je hebt, hoe sneller je verbranding werken en hoe sneller je dus vetten kwijt raakt. Sluit echter wel je training af met een 1/2 uur (of meer) aan cardio erna.

Wil je massa aanzetten, dan gaan we niets met cardio doen, maar meteen met gewichten trainen. Korte en zware trainingen zijn het meest effectief dan.

Concentreer je altijd op één van bovenstaande redenen. Het is nutteloos om spieren aan te willen zetten en tegelijkertijd te willen afvallen. Voor het eerste is een calorieoverschot noodzakelijk, voor het tweede een calorietekort. Daarom is het verstandig in de wintermaanden flink te trainen/eten om spiermassa aan te zetten, en tegen de zomer d.m.v. cardio vet te verbranden (en zo weinig mogelijk spiermassa te verliezen).

Het is raadzaam je trainingen niet te lang te laten duren. Op het moment dat de intensiteit van je training drastisch daalt, betekent dit dat de catabole (spierafbrekende) hormonen in een overschot voorkomen ten opzichte van de anabole (spieropbouwende) hormonen. De meeste mensen zouden het bij maximaal 4-5 kwartier moeten houden; echter een goede conditie (fitness-level) verhoogt deze tijdsduur en dat is natuurlijk ook gewoon te trainen .

Keep in mind dat er geen standaard training bestaat voor iedereen. De trainingsbehoefte verschilt per individu en daar zal men zelf door praktijkervaring achter moeten komen.

Allereerst kan je je wel gaan oriënteren op wat je min of meer nodig hebt aan de hand van je lichaamsbouw. Er bestaan 3 types lichaamsbouw:

* Ectomorph (slanke bouw, hoge verbranding)
* Mesomorph (gespierde bouw, middel verbranding)
* Endomorph (stevige bouw, trage verbranding)


Kijk hier om uit te zoeken wat jij precies bent en waarin je in eerste instantie aan moet denken als je begint met training. http://www.bodybuilding.com/fun/becker3.htm

Overigens behoort niemand echt tot 1 van de hoofdtypes lichaamsbouw. Iedereen is een unieke combinatie tussen bovenstaande typen.

Ook het type sportschool waar je wilt gaan trainen biedt stof tot nadenken.

Je hebt aan de ene kant die mooie moderne sportscholen, met apparaten die op luchtdruk werken en zich met jouw pasje zich instellen op het gewicht wat jij moet doen die dag. Bij deze sportschool is er vaak geen mogelijkheid tot (of is het zelfs verboden) het doen van sommige "echte" bodybuild oefeningen zoals squats, uitstappen, deadlifts ed. Ook gaan de losse gewichten vaak niet zwaarder dan 30kg. Publiek is vaak een beetje, eh, trendy als 't ware. De sfeer is hierbij vaak zoiets van "Zie mij in m'n nieuwe dure trainingsoutfit de huppelkut uithangen."

Aan de andere kant heb je de old school sportscholen. Veel zwaar gewicht ipv hypermodern spul. Het publiek is hier degenen die echt willen trainen en groeien. Voor een beginner kunnen een aantal grote jongens van 120kg die zwaar aan 't trainen zijn imponerend overkomen, maar als je verder kijkt dan je neus lang is merk je dat de sfeer stukken gemoedelijker en behulpzamer is dan die "moderne" sportscholen.

En hier zijn dus ook weer tussenvormen in.


Trainingsmethoden

Wat krachtsport aangaat zijn er eigenlijk 2 theorieën over training, of beter gezegd; de supercompensatie:

Single factor theory: fatigue (belasting) over 1 workout
Dual factor theory: fatigue over meerdere workouts

In het eerste geval heb je dus een training, waarin een spier belast wordt, waarna hij herstelt en er supercompensatie optreedt. Op dat moment doe je een nieuwe training.
Bij dual factor draait het om fatigue over meerdere trainingen. Je werkt progressief in elke training zodat je je lichaam steeds zwaarder belast (loading). Op het randje van overtraining doe je een deload week (lager volume).

In het bodybuilding is single factor training overweldigend in de meerderheid. Men traint elke spiergroep 1x per week en bouwt zo meer spiermassa op. In de overige krachtsporten (sprinten, gewichtheffen etc) volgt men voornamelijk het dual factor principe.

Elk van beide heeft voor- en nadelen. Het is dus aan jezelf om te bepalen op wat voor manier je traint. Het is niet zo dat je van single factor training alleen gespierd wordt en van dual factor alleen sterk; er zijn genoeg bodybuilders die sterker zijn dan de gemiddelde powerlifter en omgekeerd zijn er genoeg powerlifters die gespierder zijn dan de gemiddelde bodybuilder.
Kortgezegd kan je je training zo simpel of ingewikkeld maken als je zelf wilt .

Meer informatie over (met name) dual factor training en/of vragen zijn altijd welkom, google ook eens op “dual factor training” of “fitness fatigue model”.


[Oefeningen]

"Help! Er zijn 1001 verschillende oefeningen te doen in de sportschool, waar moet ik in hemelsnaam beginnen?!"

Sportscholen hebben hiervoor vaak speciale beginnersschema's waarin je elke training je hele lichaam traint. Dit is op zich een redelijke manier om met training in contact te komen, maar ikzelf (LedZep) ben niet zo'n fan van deze methoden omdat ze veel spiergroepen isoleren in plaats van de grote compoundoefeningen (die je de meeste massa opleveren).

Als je al wat langer traint ben je zelf in staat om een geheel eigen schema op te stellen wat aansluit bij jouw behoefte.

Vergeet niet je gehele lichaam te trainen. Dus ook benen en rug. Hieronder gemakshalve een quote van mij uit een ander topic:
quote:
[message=17645119,noline]MrJ schreef op 28 april 2003 @ 16:54[/message]:
Yep.

1 spiergroep trainen is niet goed. Of je traint je gehele lichaam, of je traint niet.

Er zijn zat mensen die alleen in de sportschool aan hun borst+schouders+armen+buik werken, terwijl ze vergeten dat een goede rug, traps, onderarmen, bovenbenen en kuiten o zo belangrijk zijn.

Dit omdat het a) voor een betere lichaamsdoorbloeding zorgt en b) het er simpelweg niet uitziet.

Beetje nette voorkant, maar geen wijde rug en goede benen waardoor het totaalplaatje simpelweg een lachertje wordt.

Ook de lichaamshouding is bij die mensen totaal fout. De armen gaan naar binnen staan (aaphouding) omdat er geen rug en traps getraind wordt om het geheel weer naar achteren te corrigeren.
Hier is bijv. mijn trainingsschema:

http://home.planet.nl/~geem0008/trainingsschema.doc

Een goed trainingsschema bestaat voor een groot gedeelte uit de grote compound oefeningen zoals squats, deadlifts, bench press, overhead presses, bent over rows etc. De rest van je trainingsschema kan je opvullen met andere (zoals isolatie) oefeningen.


[Voeding]

Alles staat of valt met voeding. Of je nu wilt afvallen of massa wilt winnen, voeding is de sleutel tot succes.

De volgende voedingsstoffen kan je grofweg onderscheiden:

* (Complexe) Koolhydraten.
Dit is de energiebron van je lichaam. Koolhydraten leveren in eerste instantie de energie voor je spiercellen om de training te kunnen doorstaan. Deze haal je oa uit brinta, havermout, (zilvervlies)rijst, (volkoren)pasta etc.
* Eiwitten.
Eiwitten bestaan uit aminozuren, dit zijn de bouwstenen van je lichaam. Eiwitten haal je ondermeer uit vis, wit vlees (kip, kalkoen), kwark, eieren (duh) etc.
* Vetten.
Vetten zijn één van de belangrijkste bouwstoffen van het lichaam. Zowel verzadigde als onverzadigde vetten kan je zonder problemen (veel) consumeren.
Transvetzuren kan je maar beter wel zo veel mogelijk mijden, deze zijn zeer slecht voor je hart- en bloedvaten en je algemene gestel. Je vindt ze onder andere in koekjes, taart e.d.

Let vooral op je eiwitinname!
Om spiermassa te winnen moet je dus meer eiwitten naar binnen werken dan dat je lichaam nodig heeft. Het evenwichtspunt tussen te weinig eiwitten waarbij je lichaam zich in de catabole fase (spierafbrekend), of genoeg eiwitten waarbij je lichaam zich in de anabole fase (spieropbouwend) bevind is je 'proteine turn over point' genaamd.

Zorg er dus voor deze weegschaal naar de goede kant doorslaat! Minimaal 2 gram eiwitten per kg lichaamsgewicht per dag is een mooie basic regel.

Als je wilt aankomen dien je hoog in je voedingsstoffen te zitten. Daarvoor geldt gemiddeld genomen een minimum van 500 kcal boven je dagelijkse behoefte. Ectomorphe mensen kunnen echter maar beter een stuk meer eten – mits clean food kan je dit zelfs uitbouwen tot 2000-2500kcal boven je behoefte (mits een goed trainingsschema en een fucked up metabolisme ).

Wil je afvallen, ga je grofweg gezegd koolhydraten voor eiwitten en vetten vervangen (minder kcals) om zodoende zo'n 500kcals onder je dagelijks verbruik te komen. Maar dan wel met veel eiwitten om spiermassaverlies tegen te gaan.

De verhouding koolhydraten/eiwitten/vetten 'regel' is als je wilt aankomen 50/30/20 en 33/33/33 als je wilt afvallen.

Direct na het trainen is het aan te raden om een zgn 'post workout shake' tot je te nemen. Je lichaam is op dat moment in catabole fase, en schreeuwt als het ware om voeding. Je lichaam op dat moment van snelle energie (dextrose) en snelle eiwitten zoals whey voorzien is bijna een must.

Deze shake maak je gemakshalve thuis al klaar, en werk je in de kleedkamer naar binnen. Hoe de samenstelling er precies uit dient te zien verschilt per individu, maar laat er zeker 30gram dextrose en 50gram eiwitten in voorkomen op zo'n 1/2 liter water/melk. Whey eiwitten zijn snel opneembaar en worden het meest gebruikt hiervoor. Eventueel kan je casseine (traag opneembaar) ook nog toevoegen.

Mijn voedingsschema ziet er als volgt uit:
http://home.planet.nl/~geem0008/voedingsschema.xls


[Rust]

Rust is de tweede sleutel tot succes. Je spieren groeien na een prikkel (de training) wanneer er ná die prikkel een rustperiode wordt ingelast. Over de lengte van die rust wordt veel geroepen, maar dit is voor ieder persoon verschillend én hangt af van de intensiteit (% van je 1 Rep Max op een lift), het volume (totaal gewicht) van je trainingen én de vraag of je tot failure traint.

Wanneer je elke set doorgaat tot je het gewicht niet meer omhoog krijgt (concentric failure) krijgen zowel de spieren als je CZS (centraal zenuwstelsel) een grote opdonder. Voor de laatste heeft dan zeker 6 dagen nodig om volledig te herstellen.

Wanneer je daarentegen altijd 1 à 2 reps onder failure blijft en het volume van je trainingen beperkt houdt, kan je een spier veel vaker belasten. Dit zelfs tot 4-6 keer per week (en in extreme gevallen nog vaker, zoals bv. olympisch gewichtheffers doen)

Het hangt dus volledig van je eigen trainingsmethode af hoelang je recupereert, en je zult ook zelf moeten uitvinden wat voor jou de beste manier is.


[Supplementatie]

Buiten voeding gebruiken mensen die al een tijdje trainen supplementatie als aanvulling op hun voeding. Dit kan variëren van eiwitten in de vorm van aminozuren, wat creatine voor het uithoudingsvermogen tot een GABA wat voor een diepe nachtrust een hogere testosteron spiegel zorgt.

Supplementen zijn overal te koop en niet illegaal. Voor sommige is het aan te raden deze niet langer dan 8 weken achterelkaar te gebruiken om gewenning te voorkomen, andere supplementen kunnen gewoon het hele jaar door worden gebruikt.

Tegen de tijd dat je een jaartje serieus traint heb je in principe zelf al redelijk wat kennis vergaart over dit onderwerp zodat je zelf wel in staat bent een keuze te maken wat je wilt gaan proberen. Combinaties van supplementen zijn altijd aan te raden. De nieuwste generatie supplementen is trouwens al vaak een combinatie van het eea. Creatine met amino's en een revolutionaire nieuwe transportmethode schreeuwen je vanaf de stellingen toe. Trial and error geldt hiervoor. Wat voor de 1 lekker aanslaat, zal voor de ander geen resultaten brengen.

Verwacht er dus geen wonderen van, je gaat vaak wel een stuk vooruit, maar je wordt niet in 1x super gespierd ofzo.

Persoonlijk vind ik eiwitsupplementatie meer onder het kopje voeding vallen, dan supplementatie, maar dat is mijn (Mr.J) persoonlijke mening.


[Vitamines en mineralen]

"Een uitgebalanceerde en evenwichtige voeding behoeft geen verdere extra ondersteuning" is vaak te horen uit de monden van mensen die een bodybuilder een handje vol pillen ziet wegwerken bij een maaltijd. Helaas vergeten deze mensen dat een lichaam van een bodybuilder totaal andere behoeftes heeft dan die van een niet bodybuilder/sporter.

Vitamines in grote hoeveelheden zoals vit B en C zijn nodig en niet schadelijk in hoge (lees: hoog, niet extreem hoog ) hoeveelheden (ze zijn nl. in water oplosbaar, in tegenstelling tot vit A en D waar je welk mee moet uitkijken). Mineralen zoals magnesium en zink zijn ook bijna onmisbaar voor velen.

Zeer uitgebreide info hierover:
http://www.bodybuilding.com/fun/catvit1.htm
http://www.bodybuilding.com/fun/catvit2.htm

Met diezelfde auteur heb ik onderstaand schematje samengesteld:
http://home.planet.nl/~geem0008/vitaminesmineralen.doc


[Steroiden]

Iedereen die al een tijdje traint komt voor de keus te staan om wel of geen AAS (Androgene Anabole Steroïden) te gaan gebruiken. Die keus is heel persoonlijk, wil je als 'natural' verder of maakt die naam jou niet veel uit. Je zal natuurlijk als je voor gebruiken kiest te horen krijgen dat je "het niet zelf gedaan hebt" en dat je spieren "uit een potje komen". Niets is minder waar. Als je in een kuur zit moet je nog harder trainen, nog meer eten en nog langer rusten dan eerst.

Als je gebruikt wees er dan wel open over. Ervaren sporters zien het zo wanneer er iemand aan het kuren is, ontkennen als 't je gevraagd wordt is alleen maar jezelf voor de gek houden. Zorg dan ook dat je niets overhaast doet en er echt veel erover weet. Laat je eventueel begeleiden door een ervaren persoon.

Paar aandachtspuntjes:
- Voor je 21e is het gebruik van AAS NOT DONE. Je endocriene systeem (hormoonhuishouding) is dan nog volop in ontwikkeling. Gebruik van AAS zal die erg verstoren.
- Begin er niet aan zonder een jarenlange basis. Je wint er veel minder mee, en de kans op blessures is groter.
- Laat voor en na je kuur je bloed controleren. Laat je testosteron, LH, FSH, nier- en leverfunctie in kaart brengen. Zodoende heb je naderhand een overzicht of je lichaam zich helemaal hersteld heeft.

De voor- en tegenstanders van AAS zullen er altijd blijven. Zolang je respect hebt voor een ander zijn keuze is dit geen enkel probleem.


[Handige en informatieve linkjes]

Geen idee wat er allemaal precies voor info te vinden is, maar met wat zoekwerk kan je er denk ik wel wat relevante info vinden.
http://bodybuilding.pagina.nl

Officiële site van de internationale bodybuild federatie. Niet zoveel spannends te vinden op wat foto sessies na.
http://www.ifbb.com

Zeer groot en uitgebreid informatief forum.
http://www.bodybuilding.com/forum

Groot en informatief Nederlandstalig forum. De meeste 'stamgasten' uit dit topic zijn daar ook te vinden. De supermoderators zijn heel toffe gasten!
http://forum.dutchbodybuilding.com

Deze mag niet ontbreken in dit rijtje.
http://www.getbig.com

Specifieke voeding FAQ
http://bodybuilding.about.com/library/weekly/aa020403a.htm

Nog een voeding pagina.
http://www.getbig.com/articles/bottom.htm

Site met oefeningen in animated .gif
http://exrx.net/Exercise.html

Uitleg type spiervezels
http://fitnessnet.nl/phpBB2/viewtopic.php?t=8532

Vitamines en mineralen info
http://forum.dutchbodybuilding.com/showthread.php?t=4010

AAS info
http://www.dutchbodybuilding.com/forum/aas.php

Site waar artikelen door diverse mensen worden gepubliceerd
http://www.t-nation.com


[Tot slot]

Zoals je ziet is er een overload aan informatie omtrent fitness en bodybuilding te vinden. Deze info is vaak ook tegenstrijdig, site A zegt X, terwijl site B over hetzelfde onderwerp weer Y zegt.

Het is zaak door middel van praktijkervaring erachter te komen wat voor jou van belang is. Dat kost tijd, maar trainen zoals jou lichaam het nodig heeft, is zoveel malen beter dan steeds maar weer klakkeloos alles wat je op de sites/ in de bladen leest over te nemen.

Combineer dus al die info en praktijkervaring tot het jouw ding is!

Train like an animal, eat like a horse, sleep like a baby and grow like a weed!


Ter afsluiting nog een aantal fotootjes van bodybuilders:

De huidige Mr. Olympia, na 5x #2 te zijn geweest, Jay Cutler:






De voormalige (8x zelfs) nummer 1, Ronnie Coleman:






En nog 2 van een of andere amateur bodybuilder:





Een paar dus maar. Ik kan als ik wil zo een heel topic volplempen met foto's (Priest, Levrone, Yates, Cormier, Ray etc. etc.), maar dat is niet de bedoeling vrees ik


* Deze openingspost is ooit gestart door Mr.J op GoT. Na 2 jaar in deze vorm te zijn gebruikt heeft LedZep deze uitgebreid en waar nodig verbeterd. *

Link naar OP.
Calyptusvrijdag 16 maart 2007 @ 18:51
Skazminkovrijdag 16 maart 2007 @ 18:52
Shit, verkeerde TT, ik heb een topic report geplaatst, hopelijk wordt het zo snel mogelijk veranderd.
Adelantevrijdag 16 maart 2007 @ 18:55
*nodige eiwitten naar binnen werk*

makreel
ivosnivovrijdag 16 maart 2007 @ 19:04
quote:
Op vrijdag 16 maart 2007 18:50 schreef Skazminko het volgende:
[Centraal]Bodybuilding topic deel 56
Kut, verkeerde TT.
Haha, ik ben ook altijd in de war met 6 en 9
Haijovrijdag 16 maart 2007 @ 19:23
zo ff biceps en benen doen...
Koepertvrijdag 16 maart 2007 @ 19:26
Tiptechnische tvp, zonder echt bodybuilding te willen gaan doen
Skazminkovrijdag 16 maart 2007 @ 19:26
Zometeen rugtraining, mijn favoriete training.
Adelantevrijdag 16 maart 2007 @ 19:49
quote:
Op vrijdag 16 maart 2007 19:26 schreef Koepert het volgende:
Tiptechnische tvp, zonder echt bodybuilding te willen gaan doen
wat wil je hier dan leren?
Koepertvrijdag 16 maart 2007 @ 19:51
quote:
Op vrijdag 16 maart 2007 19:49 schreef Adelante het volgende:

[..]

wat wil je hier dan leren?
Kwam dit toevallig tegen, en de tips over voeding en manier van trainen zijn op zich ook wel bruikbaar als je gewoon wat wil afvallen/strakker worden, en spieren trainen.......Maar voornamelijk te lui om n ander trainingstopic te zoeken
Adelantevrijdag 16 maart 2007 @ 19:52
quote:
Op vrijdag 16 maart 2007 19:51 schreef Koepert het volgende:

[..]

Kwam dit toevallig tegen, en de tips over voeding en manier van trainen zijn op zich ook wel bruikbaar als je gewoon wat wil afvallen/strakker worden, en spieren trainen.......Maar voornamelijk te lui om n ander trainingstopic te zoeken
ik wilde al bijna het sonja bakker topic in LIF aanraden
Fugievrijdag 16 maart 2007 @ 20:06
140kg 2x gedeadlift

10 weken geleden met een nieuwe 5x5 schema als doel gesteld om nu 300kg op de powerlift te hebben en dat heb ik dus gehaald
Squat = 95kg
Deadlift = 140kg
Benchpress = 65kg

Om het verschil aan te geven even mijn werkgewichten van 10 weken terug en van nu:
squat was 55kg is 77.5kg
deadlift was 90kg is 115kg
benchpress was 42,5 is 52,5 kg

Ben wel redelijk tevreden over het schema, alleen merk ik pas de laatste weken ook echt dat ik meer massa krijg. Vannacht eindelijk een weekje rust en daarna mijn schema ff bekijken, waarschijnlijk ga ik iest van 3x5 ofzo doen om wat korter te trainen en dan wat cardio om de cut lichtjes in te zetten.
Koepertvrijdag 16 maart 2007 @ 20:09
quote:
Op vrijdag 16 maart 2007 19:52 schreef Adelante het volgende:

[..]

ik wilde al bijna het sonja bakker topic in LIF aanraden
Haha...Zo Drastisch hoeft ook niet Meer n kwestie van het 5-liter vaatje reduceren naar een more-or-less 6pack (Nou ja, blokjes hoeft niet, maar boel moet wat strakker: te ongetraind)
J-Willvrijdag 16 maart 2007 @ 20:17
quote:
Op vrijdag 16 maart 2007 20:06 schreef Fugie het volgende:
140kg 2x gedeadlift

10 weken geleden met een nieuwe 5x5 schema als doel gesteld om nu 300kg op de powerlift te hebben en dat heb ik dus gehaald
Squat = 95kg
Deadlift = 140kg
Benchpress = 65kg

Om het verschil aan te geven even mijn werkgewichten van 10 weken terug en van nu:
squat was 55kg is 77.5kg
deadlift was 90kg is 115kg
benchpress was 42,5 is 52,5 kg

Ben wel redelijk tevreden over het schema, alleen merk ik pas de laatste weken ook echt dat ik meer massa krijg. Vannacht eindelijk een weekje rust en daarna mijn schema ff bekijken, waarschijnlijk ga ik iest van 3x5 ofzo doen om wat korter te trainen en dan wat cardio om de cut lichtjes in te zetten.
* J-Will is geïnteresseerd Wat heb je gedaan? Best flinke gains in tien weken. Vooral op de squat is het massive
Frautievrijdag 16 maart 2007 @ 20:39
quote:
Op vrijdag 16 maart 2007 20:17 schreef J-Will het volgende:
* J-Will is geïnteresseerd Wat heb je gedaan? Best flinke gains in tien weken. Vooral op de squat is het massive
^^
Semargofnivrijdag 16 maart 2007 @ 21:03
Hoi.
Mr.Jvrijdag 16 maart 2007 @ 21:32
quote:
Op vrijdag 16 maart 2007 18:52 schreef Skazminko het volgende:
Shit, verkeerde TT, ik heb een topic report geplaatst, hopelijk wordt het zo snel mogelijk veranderd.
Dan geef je die jongen 1 simpele opdracht...
pfafvrijdag 16 maart 2007 @ 21:45
Nou, voor deze keer dan.
Mr.Jvrijdag 16 maart 2007 @ 22:12
U is te goed voor deze wereld.
DubzOnevrijdag 16 maart 2007 @ 22:43
tvp
Skazminkovrijdag 16 maart 2007 @ 23:01
quote:
Op vrijdag 16 maart 2007 21:32 schreef Mr.J het volgende:

[..]

Dan geef je die jongen 1 simpele opdracht...
Sorry Godfather, het zal niet weer gebeuren.
Alessandrozaterdag 17 maart 2007 @ 01:51
Woohoo
Mr.Jzaterdag 17 maart 2007 @ 08:52
quote:
Op vrijdag 16 maart 2007 23:01 schreef Skazminko het volgende:

[..]

Sorry Godfather, het zal niet weer gebeuren.
Laten we het hopen voor je.

Die paardenkop al in je bed gevonden?
DjMarkzaterdag 17 maart 2007 @ 12:58
teeveepeetje dan maar
Semargofnizaterdag 17 maart 2007 @ 15:04
Volgens mij is DBB gehax0rzd
Calyptuszaterdag 17 maart 2007 @ 15:22
quote:
Op zaterdag 17 maart 2007 15:04 schreef Semargofni het volgende:
Volgens mij is DBB gehax0rzd
ik geraak er ook niet op

anyway vanmorgen nog eens getraind, met als beste sets 3*180dl, 3*115bp en 3*102.5fullsq

Ging alle3 niet zo gemakkelijk dan dat het zou moeten. Toch was die drive er naar het einde toe weer die ik even kwijt was. Ik denk dat ik toch nieuw trainingsschematje ga opstellen. Voedingsschema veeg ik mn kont aan.
Celtzaterdag 17 maart 2007 @ 15:22
volg nu Bill Starr 5x5 Linear Progression programma, moet zeggen dat het erg bevalt tot nu toe, ik hoop over 3 weken 5x 100kg full squat te hebben 5x 120 kg deadlift, 5x 75 kg bent row en 5x 75 kg bench press...
Haijozaterdag 17 maart 2007 @ 15:23
quote:
Op zaterdag 17 maart 2007 15:04 schreef Semargofni het volgende:
Volgens mij is DBB gehax0rzd
Kom er gewoon op?
Phaelanx_NLzaterdag 17 maart 2007 @ 15:48
TVP, wil binnenkort gaan beginnen.
RoodWitBlauwzaterdag 17 maart 2007 @ 15:53
Zijn er ook mensen met ervaringen met GHB en trainen??..
Mr.Jzaterdag 17 maart 2007 @ 16:54
quote:
Op zaterdag 17 maart 2007 15:04 schreef Semargofni het volgende:
Volgens mij is DBB gehax0rzd
Nee hoor. Moved naar andere host.

Kwestie van tijd tot ook jouw ISP de nieuwe DNS records binnenheeft.
Haijozaterdag 17 maart 2007 @ 17:35
quote:
Op zaterdag 17 maart 2007 16:54 schreef Mr.J het volgende:

[..]

Nee hoor. Moved naar andere host.

Kwestie van tijd tot ook jouw ISP de nieuwe DNS records binnenheeft.
De mijne is lekker sneller.
McGilleszaterdag 17 maart 2007 @ 18:31
Gisteren de 1x 137,5 op bankdrukken net mislukt.... echt kut, had het gevoel dat ie erin zat.

Verder had ik zoveel gegeten die dag dat ik lekker heb lopen nekken
BertVzondag 18 maart 2007 @ 08:57
quote:
Op zaterdag 17 maart 2007 18:31 schreef McGilles het volgende:
Gisteren de 1x 137,5 op bankdrukken net mislukt.... echt kut, had het gevoel dat ie erin zat.

Verder had ik zoveel gegeten die dag dat ik lekker heb lopen nekken
k, ik heb voor het eerst 95kg gedrukt, 5 kg meer dan voorheen.
13 punten...
Calyptuszondag 18 maart 2007 @ 09:58
quote:
Op zaterdag 17 maart 2007 15:53 schreef RoodWitBlauw het volgende:
Zijn er ook mensen met ervaringen met GHB en trainen??..
verhoogd het groeihormoon op kleine dosissen van 2-3ml door diepere en betere kwaliteit van slaap.
Tijdens de training zou ik het niet doen :p
Frautiezondag 18 maart 2007 @ 10:28
quote:
Op zondag 18 maart 2007 09:58 schreef Calyptus het volgende:
verhoogd het groeihormoon op kleine dosissen van 2-3ml door diepere en betere kwaliteit van slaap.
Tijdens de training zou ik het niet doen :p
Ik heb al vaker gelezen dat er bb'ers zijn die dit doen/ geprobeerd hebben.

'T enige wat ik dan denk ik is WTH is er mis met je Friggin headcase
Mr.Jzondag 18 maart 2007 @ 11:10
Headcase omdat?
RoodWitBlauwzondag 18 maart 2007 @ 12:38
quote:
Op zondag 18 maart 2007 09:58 schreef Calyptus het volgende:

[..]

verhoogd het groeihormoon op kleine dosissen van 2-3ml door diepere en betere kwaliteit van slaap.
Tijdens de training zou ik het niet doen :p
okee... ja maar er word ook beweerd dat het cortisolspeiegel omhoog gooit, waardoor het effect van het groeihormoon weer teniet word gedaan.

Maar niemand hier die kan zeggen...GHB improved my BB ??
Mr.Jzondag 18 maart 2007 @ 13:11
Geen ervaring mee.

Als je buiten supplementen 'iets' wilt nemen ben je imo beter af met AAS dan met GH en IGF's.
Tommy_808zondag 18 maart 2007 @ 13:32


squatass


Mr.Jzondag 18 maart 2007 @ 13:58
*fapfapfap
DubzOnezondag 18 maart 2007 @ 14:09
quote:
Op zondag 18 maart 2007 10:28 schreef Frautie het volgende:

[..]

Ik heb al vaker gelezen dat er bb'ers zijn die dit doen/ geprobeerd hebben.

'T enige wat ik dan denk ik is WTH is er mis met je Friggin headcase
GHB is in principe niet schadelijk voor de gezondheid hoor...
DubzOnezondag 18 maart 2007 @ 14:14
Even wat ter info:
quote:
GHB - Gamma Hydroxybutyrate

Most users find that GHB induces a pleasant state of relaxation and tranquility. Frequent effects are placidity, sensuality, mild euphoria, and a tendency to verbalize. Anxieties and inhibitions tend to dissolve into a feeling of emotional warmth, wellbeing, and pleasant drowsiness. The "morning after" effects of GHB lack the unpleasant or debilitating characteristics associated with alcohol and other relaxation-oriented drugs. In fact, many users report feeling particularly refreshed, even energized, the next day. The effects of GHB can generally be felt within five to twenty minutes after ingestion. They usually last no more than one and a half to three hours, although they can be indefinitely prolonged through repeated dosing.

GHB is probably the best substance for inducing sleep, the quickest and best anti-depressant and anti-anxiety agent, the best therapy for narcolepsy, highly useful in alcohol or drug withdrawal, a possible aphrodisiac, a powerful growth hormone inducer, and it facilitates communication and social interaction. Moreover, it is essentially non-toxic and by far the safest substance for these conditions. Incredibly, it has been deliberately misrepresented, demonized and illegally outlawed!
Hierin staat ook dat GHB 'a powerful growth hormone inducer' is.

Misschien kan je hier meer info vinden: GHB vragen en antwoorden, deel 18
Videopaczondag 18 maart 2007 @ 14:41
tvp
Calyptuszondag 18 maart 2007 @ 16:35
quote:
Op zondag 18 maart 2007 12:38 schreef RoodWitBlauw het volgende:

[..]

okee... ja maar er word ook beweerd dat het cortisolspeiegel omhoog gooit, waardoor het effect van het groeihormoon weer teniet word gedaan.

Maar niemand hier die kan zeggen...GHB improved my BB ??
Dat is de reden dat de hoeveelheid max 2-3ml is. Alles daarboven brengt de cortisol teveel omhoog.

Ik heb vroeger veel GHB gebruikt, heerlijke drug, geen kater en niet opspoorbaar, wat moet je nog meer Of het mn spieropbouw veel geholpen heeft weet ik niet.
Calyptuszondag 18 maart 2007 @ 16:36
quote:
Op zondag 18 maart 2007 13:11 schreef Mr.J het volgende:
Geen ervaring mee.

Als je buiten supplementen 'iets' wilt nemen ben je imo beter af met AAS dan met GH en IGF's.
Je kent GABA vast wel, is er familie van(werkt op dezelfde receptoren) en wordt ook door veel BBers gebruikt(toch in de VS). Ik heb trouwens ergens een heeeeeeeele lange post op dbb over ghb gemaakt, over de waarheden en mythes
ivosnivozondag 18 maart 2007 @ 19:11
Morgen weer lekker deadliften, ga proberen 200kg 3x3 te doen
McGilleszondag 18 maart 2007 @ 19:17
quote:
Op zondag 18 maart 2007 19:11 schreef ivosnivo het volgende:
Morgen weer lekker deadliften, ga proberen 200kg 3x3 te doen
Ik wil ook weer deadliften.

Zit nog steeds met mijn linkerknie te rukken, voelde het vandaag ook weer opspelen toen ik de auto uit stapte. Lijk wel een fucking bejaarde. Ik wil even 240 halen eind van dit jaar maar op deze manier schiet het niet op.
Drumpiezondag 18 maart 2007 @ 20:17
Ik ben even het woord vergeten, tegen overgestelde van bulken
Skazminkozondag 18 maart 2007 @ 20:20
quote:
Op zondag 18 maart 2007 20:17 schreef Drumpie het volgende:
Ik ben even het woord vergeten, tegen overgestelde van bulken
Cutten.
Drumpiezondag 18 maart 2007 @ 20:28
Jah was het even vergeten, ik wil nu beginnen met Cutten mijn plan als volgt.

elke dag 30 minuten hardlopen, 2x tot 3x per week naar sportschool kracht.
en natuurlijk goed voedingsschema.

Is dit ongeveer goed?

Ik doe 2x tot 3x weeks full body of moet ik dat splitsen?
Mr.Jzondag 18 maart 2007 @ 21:52
Splitsen.

Borst/biceps/triceps
Benen/kuiten/buik
Rug/schouders
Frautiezondag 18 maart 2007 @ 22:02
Trainen ging goed vandaag

Met bankdrukken een nieuw PR 60 kg, 8 hh

Begon met 40 kg, daarna 50 en 55 kg. 55 ging niet zo. Maar 4 hh zelf kunnen doen, daarna moest mijn maatje me over mijn dode punt heen helpen. Maar ik moest nog 1 setje en eigenlijk durfde ik de 60 niet aan. Maar mijn maatje zei van probeer 't eens, al heb je 1 hh dan weet je iig hoe 't voelt.
Dus dapper geweest en 't maar gewoon gaan doen. En die ene hh was te doen, dus ik had zoiets van kijken of we er een setje van kunnen maken. En dat is gelukt

En cable flies ook zwaarder kunnen pakken, zit nu op 7,5 kg
ivosnivozondag 18 maart 2007 @ 22:40
quote:
Op zondag 18 maart 2007 19:17 schreef McGilles het volgende:

[..]

Ik wil ook weer deadliften.

Zit nog steeds met mijn linkerknie te rukken, voelde het vandaag ook weer opspelen toen ik de auto uit stapte. Lijk wel een fucking bejaarde. Ik wil even 240 halen eind van dit jaar maar op deze manier schiet het niet op.
Je kunt beter andere dingen rukken man "even 240kg halen" zegt ie, en trouwens het was 250 he voor het einde van het jaar. Ik ben ook al super lang niet zwaar aan het deadliften geweest, als dit me lukt wil ik volgende week 220 3x 1 proberen.
quote:
Op zondag 18 maart 2007 22:02 schreef Frautie het volgende:
Trainen ging goed vandaag

Met bankdrukken een nieuw PR 60 kg, 8 hh

Begon met 40 kg, daarna 50 en 55 kg. 55 ging niet zo. Maar 4 hh zelf kunnen doen, daarna moest mijn maatje me over mijn dode punt heen helpen. Maar ik moest nog 1 setje en eigenlijk durfde ik de 60 niet aan. Maar mijn maatje zei van probeer 't eens, al heb je 1 hh dan weet je iig hoe 't voelt.
Dus dapper geweest en 't maar gewoon gaan doen. En die ene hh was te doen, dus ik had zoiets van kijken of we er een setje van kunnen maken. En dat is gelukt

En cable flies ook zwaarder kunnen pakken, zit nu op 7,5 kg
Goed bezig, blijf je nu zelf op hetzelfde gewicht? Of word je langzaamaan iets zwaarder?
J-Willmaandag 19 maart 2007 @ 00:43
Ik vind het wel 'raar'... 4 herhalingen op 55 kg maar wel een setje op 60 kunnen doen? No offence maar was die spotter dan flink mee aan het tillen? Ik druk 5*55 makkelijk, 5*60 misschien nét maar 8*60 echt niet.
Frautiemaandag 19 maart 2007 @ 07:29
quote:
Op zondag 18 maart 2007 22:40 schreef ivosnivo het volgende:
Goed bezig, blijf je nu zelf op hetzelfde gewicht? Of word je langzaamaan iets zwaarder?
Ik ben ah cutten, dus ik val langzaam maar zeker af. Daar moet ik wel bij zeggen dat er ook wel wat vanaf mag....love handles enzo
quote:
Op maandag 19 maart 2007 00:43 schreef J-Will het volgende:
Ik vind het wel 'raar'... 4 herhalingen op 55 kg maar wel een setje op 60 kunnen doen? No offence maar was die spotter dan flink mee aan het tillen? Ik druk 5*55 makkelijk, 5*60 misschien nét maar 8*60 echt niet.
voor een halve seconde had ik de neiging om vol in de verdediging te gaan op je reply.

Maar ik doe 't niet Je was er niet bij, dus elk argument wat ik aan breng daar zul je vast wel een mooi weerwoord op hebben. 'T zegt iig genoeg over jouw mindset.

Ik heb iig duidelijk een andere.
J-Willmaandag 19 maart 2007 @ 08:17
hehe dacht al dat het zo over zou komen Maar knap dat je het kunt, zonder meer. Ik bedoelde het echt niet verkeerd maar bij die 55 kg deed je dan toch iets fout, zul je met me eens zijn.
DjMarkmaandag 19 maart 2007 @ 15:06
zo, na 1,5 week niks doen wegens drukte en beetje ziekjes, vanavond weer lekker trainen
bodybuildermaandag 19 maart 2007 @ 15:44
quote:
Op maandag 19 maart 2007 15:10 schreef mitt het volgende:
liever even hier verder: [Centraal]Bodybuilding topic deel 59

Al 59 delen het middelpunt van dit soort posts kopieer het even daarheen svp
Tja , de vraag lijkt me duidelijk.
Ik ben zelf kortgeleden weer begonnen met bodybuilding na een lange pauze van zo,n jaar.

Persoonlijk geeft het me een gigantisch lekker gevoel als je aan het trainen bent, en vooral als je klaar bent lekker de pomp in je armen en benen dat is echt super en dan in de spiegel kijkt naar het resultaat.

NotoriousJwmaandag 19 maart 2007 @ 15:44
tvp
J-Willmaandag 19 maart 2007 @ 16:39
massive bloke

[bodybuild-perspectief]

Hoe zit het met de beentjes?

[/bodybuild-perspectief]
NotoriousJwmaandag 19 maart 2007 @ 16:45
Ik wil geen ecto meer zijn, wel in 3 jaar tijd van 74 kilo naar 101 kilo gegaan, maar ben nog steeds dun....snik
Frautiemaandag 19 maart 2007 @ 17:15
quote:
Op maandag 19 maart 2007 08:17 schreef J-Will het volgende:
hehe dacht al dat het zo over zou komen Maar knap dat je het kunt, zonder meer. Ik bedoelde het echt niet verkeerd maar bij die 55 kg deed je dan toch iets fout, zul je met me eens zijn.
En dan pas je je post ook niet ff aan

Klopt. Ik deed iets fout. Te weining rust tussen de setjes....dat werkt niet als je zwaar pakt

@ Ivo: Mijn lichaam is wel erg veranderd. Buik is platter, ik schijn een rondere kont te hebben, heb een gespierdere rug gekregen -> ook mijn onderrug. Ik begin een aftekening te krijgen tussen mijn schouders en mijn biceps.

Triceps is nog steeds ruk, achterkant schouders loopt achter en ronde schouders heb ik ook al niet....nog genoeg te doen dus

Maar ik trainvrolijk verder
Mr.Jmaandag 19 maart 2007 @ 18:31
quote:
Op maandag 19 maart 2007 15:44 schreef bodybuilder het volgende:

[..]

Tja , de vraag lijkt me duidelijk.
Ik ben zelf kortgeleden weer begonnen met bodybuilding na een lange pauze van zo,n jaar.

Persoonlijk geeft het me een gigantisch lekker gevoel als je aan het trainen bent, en vooral als je klaar bent lekker de pomp in je armen en benen dat is echt super en dan in de spiegel kijkt naar het resultaat.

[afbeelding]
En dat ben je na een jaar stilstaan?
Calyptusmaandag 19 maart 2007 @ 19:45
quote:
Op maandag 19 maart 2007 18:31 schreef Mr.J het volgende:

[..]

En dat ben je na een jaar stilstaan?
J voelt hem klein
Skazminkomaandag 19 maart 2007 @ 20:28
quote:
Op maandag 19 maart 2007 15:44 schreef bodybuilder het volgende:

[..]

Tja , de vraag lijkt me duidelijk.
Ik ben zelf kortgeleden weer begonnen met bodybuilding na een lange pauze van zo,n jaar.

Persoonlijk geeft het me een gigantisch lekker gevoel als je aan het trainen bent, en vooral als je klaar bent lekker de pomp in je armen en benen dat is echt super en dan in de spiegel kijkt naar het resultaat.

[afbeelding]
Waarom was je zo lang gestopt,bij mij gaat het al jeuken als ik drie dagen niet in de gym geweest ben.
Mr.Jmaandag 19 maart 2007 @ 21:10
quote:
Op maandag 19 maart 2007 19:45 schreef Calyptus het volgende:

[..]

J voelt hem klein
Nee hoor, ik vraag het mij gewoon af.

Zo'n fysiek zie je normaal op een NK nl.
McGillesmaandag 19 maart 2007 @ 21:55
quote:
Op maandag 19 maart 2007 21:10 schreef Mr.J het volgende:

[..]

Nee hoor, ik vraag het mij gewoon af.

Zo'n fysiek zie je normaal op een NK nl.
Het is denk ik ook niet echt, die sjaak heeft zich net vanmiddag 1 minuut voor de post aangemeld op fok en gelijk deze foto erop donderen. Maar ja, wie weet is het wel echt.
J-Willmaandag 19 maart 2007 @ 22:07
Ik vind dat hij, als bewijs, een nieuwe foto moet maken met een A4tje waarop staat: 'LedZep smokes balls'

Ik ga twee keer per week yoga-achtige crap doen om mijn heupen te stretchen. Schijnt goed te werken.
LedZepmaandag 19 maart 2007 @ 22:12
quote:
Op maandag 19 maart 2007 15:44 schreef bodybuilder het volgende:

[..]

Tja , de vraag lijkt me duidelijk.
Ik ben zelf kortgeleden weer begonnen met bodybuilding na een lange pauze van zo,n jaar.

Persoonlijk geeft het me een gigantisch lekker gevoel als je aan het trainen bent, en vooral als je klaar bent lekker de pomp in je armen en benen dat is echt super en dan in de spiegel kijkt naar het resultaat.

[afbeelding]
Whaha monster biceps, "bodybuilder"
ivosnivomaandag 19 maart 2007 @ 22:17
quote:
Op maandag 19 maart 2007 17:15 schreef Frautie het volgende:

@ Ivo: Mijn lichaam is wel erg veranderd. Buik is platter, ik schijn een rondere kont te hebben, heb een gespierdere rug gekregen -> ook mijn onderrug. Ik begin een aftekening te krijgen tussen mijn schouders en mijn biceps.

Triceps is nog steeds ruk, achterkant schouders loopt achter en ronde schouders heb ik ook al niet....nog genoeg te doen dus

Maar ik trainvrolijk verder
Mooi werk Leuk he als er steeds meer puntjes op de i komen

Vandaag 200kg 3x3 gedeadlift. Mijn grote vriend max cavalera (sepultura)heeft me wel enorm meegeholpen door keihard in mijn oren te schreeuwen.

Het ging echt totaal niet makkelijk, verbaasde me zelf erover dat ik bij de 3e set nog steeds omhoog kwam.
Volgende week 220 3x1 proberen, als dat lukt ben ik leuk onderweg naar de 250 die ik voor het einde van het jaar wil halen.
J-Willmaandag 19 maart 2007 @ 22:57
250 is al best een leuk gewicht. Ik hoop voor nieuwjaar op 2 keer bodyweight te zitten, wat nu 145 kilo zou zijn. Moet wel lukken maar heeft niet echt prioriteit. Squat wil ik op 110/120 hebben (atg) en dat wordt een veel moeilijker verhaal. Ik doe in mijn nieuwe gym 2x per week reverse hypers. Ik merk écht dat je je kont daarmee traint. Loop helemaal mank nu
DjMarkdinsdag 20 maart 2007 @ 10:24
reverse hypers?
wat zijn dat?
J-Willdinsdag 20 maart 2007 @ 10:27
http://youtube.com/watch?v=U1hX0M8g1ZE
DjMarkdinsdag 20 maart 2007 @ 10:43
grappige oefening.
Al lijkt de uitvoering in dat filmpje me nou niet echt zo goed.
J-Willdinsdag 20 maart 2007 @ 10:44
ik ga zo ver mogelijk omhoog, geen idee of dat moet eigenlijk.

Ledzep?
DjMarkdinsdag 20 maart 2007 @ 10:47
vooral het schommel effect(zoals in het filmpje) is natuurlijk niet aan te raden.

Ver omhoog lijkt me prima.
Dat doe ik bij de normale hyper extensions ook, juist dat gedeelte van parralel aan de vloer tot nog hoger geeft mij een lekkere extra spanning/belasting van de onderrug.
BertVdinsdag 20 maart 2007 @ 11:51
lijkt me absoluut kansloos omdat je gebruik maakt van het moment van dat gewicht.

Beetje bikkel houdt dat gewicht even stil, mgoed dan kun je niet zoveel pakken.
LedZepdinsdag 20 maart 2007 @ 12:42
quote:
Op dinsdag 20 maart 2007 10:44 schreef J-Will het volgende:
ik ga zo ver mogelijk omhoog, geen idee of dat moet eigenlijk.

Ledzep?
Horizontale hoogte

Dé posterior chain oefening overigens.
ivosnivodinsdag 20 maart 2007 @ 13:11
quote:
Ziet eruit als een meesterlijk apparaat, alleen word het een stuk lastiger als je stopt als je rug krom is en als je hem strekt.
Phaelanx_NLdinsdag 20 maart 2007 @ 13:42
Even een vraag. Is voor een optimaal resultaat het nemen van whey noodzakelijk? Of is dit ook te krijgen uit normale voedingsmiddelen (in voldoende hoeveelheid ook)?
Mr.Jdinsdag 20 maart 2007 @ 13:47
Whey zijn snel opneembare eiwitten, ik kan mij even geen 'normaal' voedingsmiddel bedenken met dezelfde opnamesnelheid.
Phaelanx_NLdinsdag 20 maart 2007 @ 13:54
Maar als je nu vlak voor het trainen (denk aan een half uur ofzo) bijvoorbeeld aardig wat kipfilet naar binnen werkt?
ivosnivodinsdag 20 maart 2007 @ 14:00
quote:
Op dinsdag 20 maart 2007 13:54 schreef Phaelanx_NL het volgende:
Maar als je nu vlak voor het trainen (denk aan een half uur ofzo) bijvoorbeeld aardig wat kipfilet naar binnen werkt?
Ik zou liever een half uur voor het trainen niet al te zwaar gaan tafelen.
Videopacdinsdag 20 maart 2007 @ 14:17
@ Phaelanx_NL: is er een reden waarom je liever geen whey wil?
Phaelanx_NLdinsdag 20 maart 2007 @ 15:07
Nee, alleen dat ik dat niet in huis heb, en het niet goedkoop is.
Den_Haagdinsdag 20 maart 2007 @ 16:45
er zijn genoeg websites waar je het goedkoop kan bestellen.

Gisteren was weer een BBB-dag (borst/biceps/buik). Het ging eindelijk weer lekker. Spierpijn van het autoongeluk is verdwenen. En merk weer dat ik mogelijk van sportschool moet switchen. De dumbells gaan tot 40kg en dat begint voor de inclined dumbell-press te weinig te worden.
BertVdinsdag 20 maart 2007 @ 16:56
quote:
Op dinsdag 20 maart 2007 16:45 schreef Den_Haag het volgende:
er zijn genoeg websites waar je het goedkoop kan bestellen.

Gisteren was weer een BBB-dag (borst/biceps/buik). Het ging eindelijk weer lekker. Spierpijn van het autoongeluk is verdwenen. En merk weer dat ik mogelijk van sportschool moet switchen. De dumbells gaan tot 40kg en dat begint voor de inclined dumbell-press te weinig te worden.
ok, plat 32kg is voor mij al genoeg.

Was wel trots op mijn: Pectoral Fly Machine met 150kg. ( 30kg extra dumbell erop, andere sportschool zoeken... )
Drumpiedinsdag 20 maart 2007 @ 16:59
LedZep heb jij en foto van je lichaam?
NotoriousJwdinsdag 20 maart 2007 @ 16:59
quote:
Op dinsdag 20 maart 2007 16:45 schreef Den_Haag het volgende:
er zijn genoeg websites waar je het goedkoop kan bestellen.

Gisteren was weer een BBB-dag (borst/biceps/buik). Het ging eindelijk weer lekker. Spierpijn van het autoongeluk is verdwenen. En merk weer dat ik mogelijk van sportschool moet switchen. De dumbells gaan tot 40kg en dat begint voor de inclined dumbell-press te weinig te worden.
LedZepdinsdag 20 maart 2007 @ 17:22
quote:
Op dinsdag 20 maart 2007 16:59 schreef Drumpie het volgende:
LedZep heb jij en foto van je lichaam?
Nee, en dat is ook volstrekt onnodig.
Phaelanx_NLdinsdag 20 maart 2007 @ 17:27
quote:
Op dinsdag 20 maart 2007 16:59 schreef NotoriousJw het volgende:

[..]

Auto-ongeluk denk ik .
Tommy_808dinsdag 20 maart 2007 @ 17:43


Jamie Eason

Tommy_808dinsdag 20 maart 2007 @ 17:52
een paar vraagjes tussendoor:

- een "pre-workout" drankje/versnapering, wat houdt dat in? heb het nooit gebruik in feite..
- wat doe je als je thuis een barbell van (incl schijven) 40kg hebt liggen, 2000km van de eerst volgende gym woont en zo groot mogelijk (ook een beetje bovenlichaam ) wil worden?
Haijodinsdag 20 maart 2007 @ 17:53
Meer schijven en een halterbank kopen? En een paar dumbells? Woon je trouwens in Australië oid?
J-Willdinsdag 20 maart 2007 @ 19:05
Mèn ik heb vandaag weer lekker getraind. Samen met m'n maatje die me op kon fokken en kon spotten, wat wel nodig was

Full Squat 5*50/52/54/54/56 ging easy. Volgende keer is 8*3 en wil uiteindelijk paar setjes van 60 kg doen. Ik merk dat naar de spiegel kijken niet bevorderlijk is voor je squat. Naar een punt een eind boven je blijven kijken en dan zakken werkt veel beter. Die blijft er in dus. Grr.

Bench 5*50/54/54/54/56. De allerlaatste rep stond m'n spotter echt zo van: 'kom aan pussy' en ik vroeg echt om hulp. Hij zei: kan best. Dus ik gaf het alles wat ik had, echt licht in mijn kop werd ik er van maar het lukte wel. Nice Wel pussy weights, ik zou elk setje wel 56 moeten kunnen pakken.

Daarna nog wat incline dumbell werk en strikte shoulder presses. Ging echt moeizaam maar wel lekker.
Tommy_808dinsdag 20 maart 2007 @ 20:07
quote:
Op dinsdag 20 maart 2007 19:05 schreef J-Will het volgende:

Bench 5*50/54/54/54/56. De allerlaatste rep stond m'n spotter echt zo van: 'kom aan pussy' en ik vroeg echt om hulp. Hij zei: kan best. Dus ik gaf het alles wat ik had, echt licht in mijn kop werd ik er van maar het lukte wel. Nice Wel pussy weights, ik zou elk setje wel 56 moeten kunnen pakken.
probeer eens quarter BP (een probeerseltje van mij)

net als quarter SQ raak je meer gewend aan zware gewichten

bij ons in de gym lag er een kapot bankje, heb het hele kussen ervan gepakt en op een andere bench gelegt zodat je het gewicht maar net moet optillen (een 25 tal cm) en ten alle tijde kunt laten vallen (indien nodig)
Den_Haagwoensdag 21 maart 2007 @ 07:23
quote:
Op dinsdag 20 maart 2007 16:59 schreef NotoriousJw het volgende:

[..]

Sorry, moet een streepje tussen. In de auto van achteren aangereden door een vrachtauto. Daar krijg je wat spierpijn van in je nek en schouders (wervels verkeerd geschoten en daar reageren de spieren weer op).
NotoriousJwwoensdag 21 maart 2007 @ 09:19
quote:
Op woensdag 21 maart 2007 07:23 schreef Den_Haag het volgende:

[..]

Sorry, moet een streepje tussen. In de auto van achteren aangereden door een vrachtauto. Daar krijg je wat spierpijn van in je nek en schouders (wervels verkeerd geschoten en daar reageren de spieren weer op).
Ging niet om het streepje Pfff dat is verrot, daar ben ik nou ook bang voor. Dat ik een keer een ongeluk krijg of iets breek waardoor ik niet meer kan trainen.
ivosnivowoensdag 21 maart 2007 @ 11:38
quote:
Op woensdag 21 maart 2007 09:19 schreef NotoriousJw het volgende:

[..]

Ging niet om het streepje Pfff dat is verrot, daar ben ik nou ook bang voor. Dat ik een keer een ongeluk krijg of iets breek waardoor ik niet meer kan trainen.
Net zo lang doortrainen totdat je unbreakable bent
revolutionxwoensdag 21 maart 2007 @ 11:47
ik ben na 2 maanden weer begonnen met bb. had hiervoor crea gadeen en dat beviel me echt goed! had een behoorlijke krachttoename in de gebruiksperiode alleen de groei bleef uit, wat ik erg jammer vond. ik ben vrij tenger gebouwd dus dit vind ik een pré.

Ik wil nu whey gaan aanschaffen en ik heb er tering veel over gelezen op dbb. Als ik het goed begrijp is dit om het herstel van je spieren sneller te laten gaan? Alleen door de vele informatie zie ik door de bomen het bos niet meer.

wat zijn de inname hoeveelheden en tijden? en is het raadzaam om het samen met een weight gainer te mixen? of moet je die weer 1 x per dag drinken en whey 2 x oid? en wat is de beste prijs/kwaliteit whey?

[ Bericht 34% gewijzigd door revolutionx op 21-03-2007 11:55:52 ]
ivosnivowoensdag 21 maart 2007 @ 12:19
Eerst moet je je voeding goed op orde hebben, en dan na een paar jaar kun je suplementen toevoegen. Eerder ermee beginnen heeft niet echt een toegevoegde waarde. In het begin groei je zoiezo als kool.
revolutionxwoensdag 21 maart 2007 @ 12:26
ok mja het was logisch dat je dit ging zeggen, dit heb ik ook op dbb gelezen ja.

Ik heb hiervoor 2 jaar aan bb gedaan dus dat zit wel goed lijkt mij. Mijn voedingsschema is in orde en trainigsschema begint weer te komen. Aangezien ik 2 maanden niets gedaan heb moet ik de goede zwaarte van gewichten weer even aanvoelen. ik ben niet van plan om nu meteen al supplementen te namen maar pas als mijn training, voeding en rust weer steady zijn.
Frautiewoensdag 21 maart 2007 @ 12:56
quote:
Op woensdag 21 maart 2007 12:26 schreef revolutionx het volgende:
ok mja het was logisch dat je dit ging zeggen, dit heb ik ook op dbb gelezen ja.

Ik heb hiervoor 2 jaar aan bb gedaan dus dat zit wel goed lijkt mij. Mijn voedingsschema is in orde en trainigsschema begint weer te komen. Aangezien ik 2 maanden niets gedaan heb moet ik de goede zwaarte van gewichten weer even aanvoelen. ik ben niet van plan om nu meteen al supplementen te namen maar pas als mijn training, voeding en rust weer steady zijn.
suc6 met beginnen dan maar
Mr.Jwoensdag 21 maart 2007 @ 13:20
Aangezien ik eiwitten zoals whey eerder onder voeding plaats dan onder supplementen raad ik aan om wel gewoon met whey te beginnen.

50 gram whey en 30 gram dextrose direct na je training innemen.
revolutionxwoensdag 21 maart 2007 @ 13:38
ok en ik wilde graag ook een weightgainer aan toevoegen(of als aanvulling op 2e ontbijt en 2e lunch. nu heb ik even rondgestruint op xxl nuticions en puwersupplements. alleen de voedingswaarden tussen die 2 zijn verschillend.

moet ik nu naar alle voedingswaarden kijken maar de eiwitten buiten spel laten aangezien die al in de whey zitten? en daar mijn beslissing op nemen?
ivosnivowoensdag 21 maart 2007 @ 13:41
quote:
Op woensdag 21 maart 2007 13:38 schreef revolutionx het volgende:
ok en ik wilde graag ook een weightgainer aan toevoegen(of als aanvulling op 2e ontbijt en 2e lunch. nu heb ik even rondgestruint op xxl nuticions en puwersupplements. alleen de voedingswaarden tussen die 2 zijn verschillend.

moet ik nu naar alle voedingswaarden kijken maar de eiwitten buiten spel laten aangezien die al in de whey zitten? en daar mijn beslissing op nemen?
Ik weet niet hoe lang je al bezig bent, maar je kunt ook gewoon brood/noten/bananen/whatever gaan eten.
revolutionxwoensdag 21 maart 2007 @ 13:46
zoals ik al zei, dit is een aanvulling op mijn voeding. mijn natuurlijke voedingsschema zit in orde.
DjMarkwoensdag 21 maart 2007 @ 14:20
Weigthgainers zijn meestal opgebouwd uit enorme hoeveelheden simpele koolhydraten.
Ik zou gewoon meer eten, dat heeft een beter effect dan weightgainers nemen.
revolutionxwoensdag 21 maart 2007 @ 14:26
het probleem is dat ik niet om de 3 uur een maaltijd naar binnen kan werken op men werk. ik moet dus iets van een shake hebben ofzo.
DjMarkwoensdag 21 maart 2007 @ 14:29
eerst heb je het over aanvulling op je maaltijden/eetmomenten, en nu heb je het al over vervanging van een maaltijd/eetmoment?
ivosnivowoensdag 21 maart 2007 @ 14:59


Check hier mijn goddelijke lichaam
revolutionxwoensdag 21 maart 2007 @ 15:19
nee kerel, wat doe je trouwens hard moeilijk. ik kan geen maaltijden op men werk eten tussendoor. 2 x 2 broodjes met wat kwark en een stukje fruit gaat wel tussendoor maar ik kan bijv niet 2 x een bord spagetti eten. ik heb een kantoorbaan en ze kijken hier best streng op productiviteit. Ze lopen al te zeiken als ik die extra lunch en ontbijt naar binnen werk. daar moet dus gewoon iets snels en aanvullends bij op dat broodje met kwark. als je geen advies wilt geven en moeilijk gaat doen, flikker dan lekker op man.
ivosnivowoensdag 21 maart 2007 @ 15:22
quote:
Op woensdag 21 maart 2007 15:19 schreef revolutionx het volgende:
nee kerel, wat doe je trouwens hard moeilijk. ik kan geen maaltijden op men werk eten tussendoor. 2 x 2 broodjes met wat kwark en een stukje fruit gaat wel tussendoor maar ik kan bijv niet 2 x een bord spagetti eten. ik heb een kantoorbaan en ze kijken hier best streng op productiviteit. Ze lopen al te zeiken als ik die extra lunch en ontbijt naar binnen werk. daar moet dus gewoon iets snels en aanvullends bij op dat broodje met kwark. als je geen advies wilt geven en moeilijk gaat doen, flikker dan lekker op man.
Je hebt recht op pauze's enzo he, en je kunt toch ook achter je pc voedsel wegwerken? Zakken met noten is ook wel makkelijk.
revolutionxwoensdag 21 maart 2007 @ 15:28
ff snel laatste berichtje, kep half uur pauze en die besteed ik aan de grote lunch. ik mag hier niet eten op de werkplek dus dat moet ik weer ergens anders doen. Ik heb in het verleden al geprobeerd om 10 minutjes van men half uur af te halen en die aan de extra lunch en ontbijt te besteden. daar kreeg ik later ook al een opmerking op. toen ik het uitlegde snapten ze het natuurlijk niet. msischien wordt eht tijf voor mij om een andere baan te zoeken...
DjMarkwoensdag 21 maart 2007 @ 15:28
quote:
Op woensdag 21 maart 2007 15:19 schreef revolutionx het volgende:
nee kerel, wat doe je trouwens hard moeilijk. ik kan geen maaltijden op men werk eten tussendoor. 2 x 2 broodjes met wat kwark en een stukje fruit gaat wel tussendoor maar ik kan bijv niet 2 x een bord spagetti eten. ik heb een kantoorbaan en ze kijken hier best streng op productiviteit. Ze lopen al te zeiken als ik die extra lunch en ontbijt naar binnen werk. daar moet dus gewoon iets snels en aanvullends bij op dat broodje met kwark. als je geen advies wilt geven en moeilijk gaat doen, flikker dan lekker op man.
Je kan je ook gewoon effe normaal gedragen he!!!
Ik probeer alleen jou situatie duidelijk te krijgen zodat je een fatsoenlijk advies kan krijgen.
Alessandrowoensdag 21 maart 2007 @ 15:31
quote:
Op woensdag 21 maart 2007 14:59 schreef ivosnivo het volgende:
[afbeelding]

Check hier mijn goddelijke lichaam
Ziet er goed uit dude
NotoriousJwwoensdag 21 maart 2007 @ 15:35
quote:
Op woensdag 21 maart 2007 14:59 schreef ivosnivo het volgende:
[afbeelding]

Check hier mijn goddelijke lichaam
Netjes 105/110 kg? En hoelang ben je?
ivosnivowoensdag 21 maart 2007 @ 15:39
Zoiets wel ja, ik sta denk ik max 3x per jaar op de weegschaal. 1.91. Bankdrukken gaat zo enorm ruk niet normaal meer, heb ooit 180 1x gehaald, maar had laatst al moeite om 130 3x te doen. Maarja, deadliften enzo gaat wel lekker.
Ga naar de zomer echt een gruwelijk bulk inlassen, dan wil ik naar de 120 klimmen. En dan proberen alles in verhoudingen te krijgen en op 110 of 115 uit te komen volgende zomer.
revolutionxwoensdag 21 maart 2007 @ 16:10
dj mark, je kwam behoorlijk sarcastisch over.
Alessandrowoensdag 21 maart 2007 @ 16:37
Enne hoe kom je van je zwembandjes af??/ iemand oefeningen daarvoor?
Den_Haagwoensdag 21 maart 2007 @ 16:49
Gewoon cutten
ivosnivowoensdag 21 maart 2007 @ 16:51
Ik heb een zitbal gekocht, en zit daar nu op als ik achter me pc zit. En stuiter een beetje mee op de maat van de muziek, ik hoop dat het werkt schijnt ook goed te zijn voor je houding.
J-Willwoensdag 21 maart 2007 @ 18:01


Gisteren 'anders' gesquat, en volgens mij beter, door mijn hoofd echt in mijn nek te leggen en omhoog te kijken. Maar heb nu wel een beetje last van mijn knie, voor het eerst sinds tijden. Stom.
Semargofniwoensdag 21 maart 2007 @ 18:12
Je lichaam volgt je hoofd dus het kan wel helpen, ik kijk liever recht vooruit.
Alessandrowoensdag 21 maart 2007 @ 18:19
quote:
Op woensdag 21 maart 2007 16:49 schreef Den_Haag het volgende:
Gewoon cutten
ow en daarmee gaan ze weg? heb wel buikspieren maar nog steeds zwembandjes en nog meer cutten lijtk me niet dat ze dan weg gaan
Haijowoensdag 21 maart 2007 @ 18:36
Zwembandjes = vet. Minder vet is minder of geen zwembandjes. Logisch toch? Echter sommige mensen hebben ze ten dele genetisch en zullen dus (relatief) meer vet moeten verliezen voor ze verdwijnen.
Semargofniwoensdag 21 maart 2007 @ 20:33
Weet je zeker dat het 'zwembandjes' zijn. Misschien zijn het wel je obliques
Tommy_808woensdag 21 maart 2007 @ 20:37
quote:
Op dinsdag 20 maart 2007 17:52 schreef Tommy_808 het volgende:

- een "pre-workout" drankje/versnapering, wat houdt dat in? heb het nooit gebruik in feite..
kickje
Den_Haagwoensdag 21 maart 2007 @ 20:50
Het ging lekker vandaag. Alleen bij het 'deadliften' (met gebogen knieen, doe het voor de onderrug) kwam in niet verder dan 130kg. Kon het halter niet meer vast houden qua grip. Gripbanden kopen of iets dergelijks?
Tommy_808woensdag 21 maart 2007 @ 21:05
quote:
Op woensdag 21 maart 2007 20:50 schreef Den_Haag het volgende:
Het ging lekker vandaag. Alleen bij het 'deadliften' (met gebogen knieen, doe het voor de onderrug) kwam in niet verder dan 130kg. Kon het halter niet meer vast houden qua grip. Gripbanden kopen of iets dergelijks?
CoC
Frautiewoensdag 21 maart 2007 @ 21:24
quote:
Op woensdag 21 maart 2007 20:37 schreef Tommy_808 het volgende:

[..]

kickje
pre is meestal gewoon een schep whey en water

en post workout is meestal een een schep whey, 30 gram dextro en aanvullen met water

Soms wordt er ook wel 2 scheppen whey gedaan ipv 1 na 't trainen, maar dat hangt denk ik van je eetschema af
Tommy_808woensdag 21 maart 2007 @ 21:53
quote:
Op woensdag 21 maart 2007 21:24 schreef Frautie het volgende:

[..]

pre is meestal gewoon een schep whey en water

en post workout is meestal een een schep whey, 30 gram dextro en aanvullen met water

Soms wordt er ook wel 2 scheppen whey gedaan ipv 1 na 't trainen, maar dat hangt denk ik van je eetschema af
mja als post doe ik altijd 400ml melk + 1 schep whey + 1/2 schep soja + een banaan + 500mg vit C + een samsonkoek . werkt perfect voor mij en is bovendien erg lekker

maar voor het trainen neem ik nog niets..
Adelantewoensdag 21 maart 2007 @ 21:57
Ik gooi de Whei altijd door m'n Brinta Wake-Up shake voor m'n training en er na maak ik een deugdelijke shake
NotoriousJwwoensdag 21 maart 2007 @ 22:33
http://www.youtube.com/watch?v=PMp9orjb_RI
Mr.Jwoensdag 21 maart 2007 @ 23:05
quote:
Op woensdag 21 maart 2007 20:37 schreef Tommy_808 het volgende:

[..]

kickje
NO2 producten, creatine en whey zijn de meest gangbare Pre work out producten.

Post workout; creatine, dextrose, whey.
quote:
Op woensdag 21 maart 2007 20:50 schreef Den_Haag het volgende:
Het ging lekker vandaag. Alleen bij het 'deadliften' (met gebogen knieen, doe het voor de onderrug) kwam in niet verder dan 130kg. Kon het halter niet meer vast houden qua grip. Gripbanden kopen of iets dergelijks?
Je kan straps overwegen. Ik gebruik ze zelf ook wanneer mijn grip eerder zal failen dan de spier die ik probeer te trainen.
Calyptusdonderdag 22 maart 2007 @ 00:08
quote:
teeeering lijkt me een harde work-out...

Ik zat deze middag in de gym over de grote 3 tegen een trainingsbuddie bezig, begint een br33z4h steevast te vertellen over zijn biceps curl, bench press en db flyes...
Als je dan uitlegt dat het andere oefeningen zijn kwam hij met de opmerking "het noemt DEADlift voor iets, gezond kan het dus niet zijn"

Ik heb lang niet meer zo gelachen

[ Bericht 31% gewijzigd door Calyptus op 22-03-2007 00:13:22 ]
Den_Haagdonderdag 22 maart 2007 @ 08:23
quote:
Op woensdag 21 maart 2007 23:05 schreef Mr.J het volgende:


Je kan straps overwegen. Ik gebruik ze zelf ook wanneer mijn grip eerder zal failen dan de spier die ik probeer te trainen.
Oke, zal ze maar eens bestellen. Waar hebben ze goede straps?
DubzOnedonderdag 22 maart 2007 @ 14:57
Shit! Dit is al de tweede week dat ik na het trainen van mijn rug behoorlijk last van mijn nek en de spieren daaronder krijg, direct na het trainen. Alsof er iets verkeerd geschoten is ofzo. Vorige week bleef ik hier toch wel een aantal dagen last van hebben, dus ben bang dat dat nu weer het geval zal zijn. Na het optrekken, Cable- rows en Neck- pull downs heb ik er nog geen last van. Het begint direct nadat ik een Back Fly- oefening heb gedaan op een apparaat.
Heeft iemand enig idee hoe ik dit de volgende keer kan voorkomen. En anders moet ik die laatste oefening (back- fly apparaat) eruit gooien en vervangen door een andere oefenening. Weet iemand hier een goede vervangende oefening voor, zodat ik ook de achterkant van mijn schouders blijf pakken?
Skazminkodonderdag 22 maart 2007 @ 16:09
quote:
Op donderdag 22 maart 2007 00:08 schreef Calyptus het volgende:

[..]

teeeering lijkt me een harde work-out...

Ik zat deze middag in de gym over de grote 3 tegen een trainingsbuddie bezig, begint een br33z4h steevast te vertellen over zijn biceps curl, bench press en db flyes...
Als je dan uitlegt dat het andere oefeningen zijn kwam hij met de opmerking "het noemt DEADlift voor iets, gezond kan het dus niet zijn"

Ik heb lang niet meer zo gelachen
Mijn pa heeft ook van dat soort dingetjes.
Zat ik zaterdag met hem in de gym, hij gaat alleen zaterdag, ik meestal vier dagen per week.
En jongen, doe je nog aan deadliften?
Ik: Als ik de kans krijg wel ja.
Hij: Dat lijkt me niet goed voor de rug!

En zo heeft hij nog meer tips als: Magere melk in plaats van halfvolle melk, niet teveel eten Dat wordt allemaal omgezet in vet!, drie maaltijden per dag, niet hard trainen want dan krijg je spierpijn en peck deck is een 'betere' oefening dan benchen.

Ik doe lekker mijn eigen ding, ik voel me prima bij veel vreten, hard trainen en halvolle melk.
BertVdonderdag 22 maart 2007 @ 16:30
quote:
Die chin's en pullups.
Die armen raken nog 's uit de kom van dat geslinger.
Tommy_808donderdag 22 maart 2007 @ 16:54
quote:
Op woensdag 21 maart 2007 23:05 schreef Mr.J het volgende:

[..]

NO2 producten, creatine en whey zijn de meest gangbare Pre work out producten.

Post workout; creatine, dextrose, whey.
wat zijn NO2 producten?
Mr.Jdonderdag 22 maart 2007 @ 17:32
Come on, beetje Googlen enzo.

http://www.bodybuilding.com/fun/south28.htm
J-Willdonderdag 22 maart 2007 @ 17:55
quote:
Op donderdag 22 maart 2007 16:30 schreef BertV het volgende:

[..]

Die chin's en pullups.
Die armen raken nog 's uit de kom van dat geslinger.
het heeft die mannen geen windeieren gelegd. Zitten aardig brute kerels tussen volgens mij
Den_Haagdonderdag 22 maart 2007 @ 19:02
J, straps? Waar?
ivosnivodonderdag 22 maart 2007 @ 19:24
www.perfect-body.nl
Mr.Jdonderdag 22 maart 2007 @ 21:53
quote:
Op donderdag 22 maart 2007 19:02 schreef Den_Haag het volgende:
J, straps? Waar?
Ik heb deze.


Je kan ook voor deze gaan, met extra zachte binnenkant.
Semargofnidonderdag 22 maart 2007 @ 22:11
Hier hebben ze ook die verstelbaar zijn.

http://www.muscletotaal.nl/producten.php?PHPSESSID=a82ef7dc35cc60b6f9071d4cbbc52ea7&merk=Better+Bodies+accessoires&type=Kleding

Ik moet ook straps hebben zul je zien dat mijn polsen voor gewone te dun zijn.

Vandaag heb ik mezelf ook maar eens gewogen en wat blijkt, ben de afgelopen tijd 6kg afgevallen een monsterlijke bw van 79a80kg/1.82cm nu. Eet dan ook niet echt veel de laatste tijd maar toch. Beetje matig, als ik mijn doel eind dit jaar wil halen moet er toch wel iedere maand 1 kg bij.

[ Bericht 10% gewijzigd door Semargofni op 22-03-2007 22:28:30 ]
J-Willvrijdag 23 maart 2007 @ 13:52
Ik heb net 5*3*60 kg full squat gedaan! Dik PR op dat volume. Voor heen deed ik maximaal 3 of 4 singles op dat gewicht, met flinke pauzes
ivosnivovrijdag 23 maart 2007 @ 14:54
quote:
Op vrijdag 23 maart 2007 13:52 schreef J-Will het volgende:
Ik heb net 5*3*60 kg full squat gedaan! Dik PR op dat volume. Voor heen deed ik maximaal 3 of 4 singles op dat gewicht, met flinke pauzes
Mooi werk
Alessandrovrijdag 23 maart 2007 @ 18:50


Sexyyyyyyyyy

Calyptusvrijdag 23 maart 2007 @ 19:13
ik HOOP dat dat een photoshop is... Ik ga mn lul 3 dagen niet meer omhoog krijgen denk ik...
Semargofnivrijdag 23 maart 2007 @ 19:30
*fapfapfap
Haijovrijdag 23 maart 2007 @ 19:44
It's wrong! WRONG!
melvjehzvrijdag 23 maart 2007 @ 20:16
WTF is dat? hahahah
koejoeloekzaterdag 24 maart 2007 @ 16:07
Ik neem de laatste tijd veel whey en zie de nodige vooruitgangen, maar wil wat meer massa kweken, dus heb vandaag nieuwe Whey en Mass Gainer gekocht. Wat is de beste combinatie om dit te gebruiken? Whey direct na je training, en Mass Gainer voor je gaat slapen?

Bovendien iets wat ik echt niet snap, er staat op de pot 1.3 kilo, en dat ik per keer 250gr! moet innemen dan zou je er 5 keer mee kunnen doen, en het lijkt mij bovendien veel en veel te veel. Of kan dit inderdaad kloppen? (gaat om Mass Gainer van het merk Maximize, ben heel erg te spreken over de Banaan Whey van hun, dus vandaar nu de Mass Gainer proberen)
Fugiezaterdag 24 maart 2007 @ 17:21
terug van wintersport
McGilleszaterdag 24 maart 2007 @ 17:51
Weight ganer uurtje voor training, whey na training en voor slapen gaan. Klaar
Ab-Normaalzaterdag 24 maart 2007 @ 18:30
Ik sport nu ook alweer een jaar alleen het laatste half jaar een sinds oktober weer
wat zwaarder aan het trainen.

Ik sport 3x per week maandag avond,woensdag avond, vrijdag middag.
Dus alleen vrijdag eet ik echt naar het sporten andere dagen iets van fruit ofzo.
Gebruik creatine en dat slaat erg goed aan voor het sporten na het sporten een glas.
Heb sinds gisteren een weight cainer gekocht omdat ik tegen zwaar irritante problemen aanloop
waar de doktor ook niks op weet.

Ik ben elke dag helemaal kapot moe, het lijkt zowat wel pfeiffer ofzo maar op getest is het niet.
Dacht eerst mischien teveel suiker gegeten laatste half jaar was vaak namelijk zak chips elke dag etc op me werk. Maar dat een periode stop te hebben gezet mocht ook niet helpen.
Gestopt met roken maar is ook niet het geen wat tot nu toe het probleem heeft verholpen en uit eindelijk weer begonnen

Die weight gainer geeft me wel wat extra energie maar zoals gisteren na het sporten goed eten en een shake, toen wezen stappen tot 3 uur slapen 10 uur er uit.
Ben helemaal gebroken, door de weeks als ik gewoon 10 uur ga slapen 7 uur eruit ook zelfde verhaal rond 12 uur @ 1 uur helemaal gebroken wil ik gewoon slapen.

Heb een klant gesproken van ons bedrijf die zit in zo gezondsheids winkel die zegt je suikerspiegel gaat springen omdat je sport dus je moet beter eten.

Ik eet:

S'morgens 8 uur: 2 Boterhammen met kaas (bruin)
S'morgens 10 uur: Sultana/Fruit
S'middags 12uur: 2 tot 4 boterhammen met kaas + fruit
S'middags 3 uur: Fruit/Sultana
S'avonds 6 uur: Avond eten, groente aardappelen, vlees
S'avonds 10 uur: Fruit/Sultana

Is het dat ik echt te weinig eet of waar kan het van komen, creatine die wel goed aanslaat maar verkeerde combinatie? omdat ik natuurlijk in het weekend natuurlijk ook wel is een biertje drink

Wie weet het probleem want om nu vanavond weg te kunnen moet ik eerst een uur slapen dat is gewoon klote de hele dag al kapot.
Zag vanmiddag ook van die zwarte streepjes voor me ogen zweven zo af en toe.
Ze zeggen dat het komt door het sporten dus vandaar dat ik hem hier stel me vraag want hier zitten ook mensen die hard trainen dus mischien ervaring mee

PS. ik zit in de ict dus een beetje de hele dag achter de computer hangen dus niet echte verbranding, en fiets er elke ochtend half uur heen door de polder en weer terug dus dan verbrand je mischien ook weer een groot deel?

Vrijdag overigens na het sporten weer helemaal nergens last van en ben ik in de meeste avonden zo fit als wat de enigste avond of dag in de week dat ik me goed voel de rest is gewoon flink moe en zwaar kut

20 Jaar
68 kilo
1.78

[ Bericht 3% gewijzigd door Ab-Normaal op 24-03-2007 18:39:50 ]
koejoeloekzaterdag 24 maart 2007 @ 18:30
quote:
Op zaterdag 24 maart 2007 17:51 schreef McGilles het volgende:
Weight ganer uurtje voor training, whey na training en voor slapen gaan. Klaar
oke en wat betreft de dosering van 250gram voor weight gainer? Kan dat kloppen? Dan zou ik maar 5 keer kunnen gebruiken voor 30euro, lijkt me stug
ivosnivozaterdag 24 maart 2007 @ 18:36
quote:
Op zaterdag 24 maart 2007 18:30 schreef koejoeloek het volgende:

[..]

oke en wat betreft de dosering van 250gram voor weight gainer? Kan dat kloppen? Dan zou ik maar 5 keer kunnen gebruiken voor 30euro, lijkt me stug
Zit vast wel maatschep in.
Duiveltjazaterdag 24 maart 2007 @ 19:42
Ik neem iedere dag 2 eetlepels lijnzaadolie. Kan het kwaad of is het dubbelop als ik daarnaast ook visolie pillen neem?
McGilleszaterdag 24 maart 2007 @ 20:00
quote:
Op zaterdag 24 maart 2007 18:30 schreef koejoeloek het volgende:

[..]

oke en wat betreft de dosering van 250gram voor weight gainer? Kan dat kloppen? Dan zou ik maar 5 keer kunnen gebruiken voor 30euro, lijkt me stug
Dat heb ik ook een keer gedaan ja, zo'n gebruikers dingetje op de verpakking gevolgt, gevolg dat je echt een enorm dikke shake krijgt met 1500 kcal ofzo, niet normaal. Doe gewoon een shake met +/- 500kcal, dat is een mooi aantal.
Semargofnizaterdag 24 maart 2007 @ 21:29
Arnold Massabom FTW!

Arnold's Massabom IV
3 koppen magere melk
1 ½ kop room
6 rauwe eieren
12 eetlepels Weight Gainer
1 banaan
6 theelepels lecithinegranulaat
2 eetlepels vruchtesuiker
Banaan met melk, room, eieren en lecithinegranulaat in de mixer doen en met gemiddelde snelheid pureren. Enkele minuten wachten tot het lecithinegranulaat opgelost is. Op hoge snelheid verder mixen en lepelsgewijs de weight gainer toevoegen en met vruchtesuiker op smaak brengen. De room kan door twaalf eetlepels distelolie en een kop water worden vervangen. Goed gekoeld bewaren en in vier porties innemen.

Voedingswaarden
Calorieen 3154kcal
Proteine 131g
Koolhydraten 303g
Vet 155g

Deze shake is tot nu toe onovertroffen : de klassieke Bulk-Up drank uit Arnold's dagen heeft meer dan 3000kcal! Met deze shake bouwt werkelijk iedereen spieren op. Drink de Massabom over de dag verdeeld tussen de maaltijden, zowel voor en na de training. Als er nog wat over blijft dan drink je dat voor het slapen gaan op.
Tommy_808zaterdag 24 maart 2007 @ 21:38
mja met 12 eetlepels weight gainer kan iedereen een supershake in elkaar flansen
NotoriousJwzondag 25 maart 2007 @ 14:46
quote:
Op zaterdag 24 maart 2007 21:38 schreef Tommy_808 het volgende:
mja met 12 eetlepels weight gainer kan iedereen een supershake in elkaar flansen
idd, geef mij maar een 'arnold' recept zonder supl.
koejoeloekzondag 25 maart 2007 @ 15:59
Zat wel lepeltje bij maar dat was zeker niet genoeg voor 1 dosering, denk dat ik daar wel 3 maatlepeltjes van moet pakken. Wat is nou het beste?

Mass/WeightGainer uurtje/half uurtje voor de training en Whey Shake direct na?
Semargofnizondag 25 maart 2007 @ 18:04
12 lepeltjes dus als je net als Ahnûld wilt worden.
Haijozondag 25 maart 2007 @ 18:11
Je zou eigenlijk moeten bepalen wat je per dag binnenkrijgt aan calorieen, carbs, eiwitten en vetten en dan een tekort aanvullen met de weight gainer of iets vervangen door de weight gainer.
Skazminkozondag 25 maart 2007 @ 18:13
Damn zeg, allemaal van die 15, 16 en 17 jarige meso's op DBB met het lichaam van iemand die 5 jaar traint terwijl ze maar een jaartje trainen.
Semargofnizondag 25 maart 2007 @ 18:49
@Haijo: Dat is het idee van een supplement, aanvulling...
@Skazminko: Shakies, dat zijn de boosdoeners. Anders roep ik ook graag dat het aan de genen ligt.
Den_Haagzondag 25 maart 2007 @ 22:17
quote:
Op zaterdag 24 maart 2007 17:21 schreef Fugie het volgende:
terug van wintersport
Voorlopig ff de kuiten niet trainen?

Van de week maar ff straps bestellen. Woensdag gaan we weer deadliften.
BertVmaandag 26 maart 2007 @ 09:34
Haha... op DBB heb ik al de term: '300'-fysiek gezien.
Het doel voor de nieuwe aanwas...
Fugiemaandag 26 maart 2007 @ 10:29
quote:
Op zondag 25 maart 2007 22:17 schreef Den_Haag het volgende:

[..]

Voorlopig ff de kuiten niet trainen?

Van de week maar ff straps bestellen. Woensdag gaan we weer deadliften.
Bij snowboarden heb ik geen last van me kuiten

Maar ik kan sowieso niet trainen, ben 1x nogal hard voorover gevallen en er is nu iets kapot in me schouder :/

Maargoed nog een weekje rust is misschien wel beter, wintersport is voor de benen sowieso erg belastend
Fugiemaandag 26 maart 2007 @ 10:30
quote:
Op maandag 26 maart 2007 09:34 schreef BertV het volgende:
Haha... op DBB heb ik al de term: '300'-fysiek gezien.
Het doel voor de nieuwe aanwas...
zo'n computerwasbordje
Frautiemaandag 26 maart 2007 @ 11:38
quote:
Op maandag 26 maart 2007 09:34 schreef BertV het volgende:
Haha... op DBB heb ik al de term: '300'-fysiek gezien.
Het doel voor de nieuwe aanwas...
Niks mis mee

Bolle billen en six packs, laat de zomer maar komen
NotoriousJwmaandag 26 maart 2007 @ 16:19
Is hardlopen 's ochtends voor het onbijt goed om droog te worden (en hoelang is het best?)
BertVmaandag 26 maart 2007 @ 16:48
quote:
Op maandag 26 maart 2007 16:19 schreef NotoriousJw het volgende:
Is hardlopen 's ochtends voor het onbijt goed om droog te worden (en hoelang is het best?)
Het beste werkt lopen op het moment dat het je uit komt.
Misschien dat het moment "wat" kan uitmaken maar als je hiervoor "de wekker moet zetten" en het daarom niet lang vol gaat houden heeft het geen nut.

Uiteindelijk kosten die X km's, Y calorieen.

Ik loop zelf 30 minuten, 3x per week.
DubzOnemaandag 26 maart 2007 @ 17:30
quote:
Op maandag 26 maart 2007 16:19 schreef NotoriousJw het volgende:
Is hardlopen 's ochtends voor het onbijt goed om droog te worden (en hoelang is het best?)
Ik zou nooit op een lege maag gaan lopen. Binnen de kortste tijd ziet het zwart voor je ogen en wordt je behoorlijk duizelig en licht in je hoofd. Dus mijn advies is om altijd iets in je maag te hebben...
McGillesmaandag 26 maart 2007 @ 18:17
quote:
Op maandag 26 maart 2007 17:30 schreef DubzOne het volgende:

[..]

Ik zou nooit op een lege maag gaan lopen. Binnen de kortste tijd ziet het zwart voor je ogen en wordt je behoorlijk duizelig en licht in je hoofd. Dus mijn advies is om altijd iets in je maag te hebben...
Precies, ik zou dan echt flauw vallen. Eet iig even een halve banaan 30min van tevoren.
Tommy_808maandag 26 maart 2007 @ 18:41
quote:
Op maandag 26 maart 2007 11:38 schreef Frautie het volgende:

[..]


Bolle billen (en six packs), laat de zomer maar komen
idd

wel pics posten dan hee

McGillesmaandag 26 maart 2007 @ 19:38
Vanavond maar weer eens trainen voor de verandering.

Heb net aangegeven op werk dat ik niet meer de maandagavond wil werken dus met een beetje geluk kan ik weer in de toekomst maandagavond sporten. Lekker door de week werken sochtends is veel gezelliger.

Voor de rest nog steeds last van mij knie, misschien nu na 2 maanden last maar eens naar de huis/sport arts gaan om te kijken wat er mis is, een squat/deadlift zit er echt niet in nu met die kutpijn. Misschien wel iets kapot in die knie...

Vanavond rug/borst, even setjes met 120 duwen en daarna mijn dwergenkracht met rug laten zien.....
Frautiemaandag 26 maart 2007 @ 19:59
quote:
Op maandag 26 maart 2007 18:41 schreef Tommy_808 het volgende:
idd
wel pics posten dan hee
heej

Ik had 't over de mannelijke variant he Dus ik weet niet of je nog steeds pics wil

@McGilles: Je gaat me toch niet serieus vertellen dat je al 2 maanden last hebt van je knie en dat je niet naar een (sport) arts bent geweest? WTH
Tommy_808maandag 26 maart 2007 @ 22:23
quote:
Op maandag 26 maart 2007 19:59 schreef Frautie het volgende:

[..]

heej

Ik had 't over de mannelijke variant he Dus ik weet niet of je nog steeds pics wil
ik heb al genoeg pics gepost

nu is't jou beurt!


Duiveltjamaandag 26 maart 2007 @ 22:59
quote:
Op zaterdag 24 maart 2007 19:42 schreef Duiveltja het volgende:
Ik neem iedere dag 2 eetlepels lijnzaadolie. Kan het kwaad of is het dubbelop als ik daarnaast ook visolie pillen neem?
Anyone?
McGillesmaandag 26 maart 2007 @ 23:01
quote:
Op maandag 26 maart 2007 19:59 schreef Frautie het volgende:

[..]

heej

Ik had 't over de mannelijke variant he Dus ik weet niet of je nog steeds pics wil

@McGilles: Je gaat me toch niet serieus vertellen dat je al 2 maanden last hebt van je knie en dat je niet naar een (sport) arts bent geweest? WTH
Ben nog nergens heen geweest nee, ik had er vandaag weer last van tijdens het fietsen en trainen, dus maar geen benen getraint vandaag.

Ik ben van plan volgende week langs een huisarts te gaan om te kijken wat er mis is.
Mr.Jmaandag 26 maart 2007 @ 23:32
quote:
Op maandag 26 maart 2007 22:59 schreef Duiveltja het volgende:

[..]

Anyone?
Nope. Lijnzaad- en visolie bevatten beide weer andere omega vetzuren dacht ik.
sugarJaydinsdag 27 maart 2007 @ 00:04
hoi. ik heb zelf tot een aantal jaar terug behoorlijk serieus aan bodybuilding gedaan. omstandigheden brachten me ertoe om er (tijdelijk) mee te stoppen helaas. ik hoop in de nabije toekomst weer te beginnen. dat zal wel echt kut worden i.v.m. verloren kracht/massa en zo. maar goed, ik weet dat het nou eenmaal nooit makkelijk gaat.

toen ik begon woog ik iets van 62 kilo of zo ! dat heb ik in ongeveer drie jaar naar 92 kilo en nog een beetje weten te brengen ! zonder een te hoog vetpercentage overigens. ben ik nog steeds best trots op.

het enige supplement wat ik gebruikte was proteïnepoeder (stond op het punt om creatine te gaan gebruiken). dat brengt me tot mijn vraag hier eigenlijk.

ik heb nog een hele pot (4,5 kilo) van dat spul staan.. en ik vraag me af of ik dat nog kan gebruiken. er staat geen datum op om een of andere reden (vorige potten van hetzelfde merk, soort etc. wel gewoon). bederft het echt? en zo ja, wat houdt dat dan in? gaat de voedingswaarde verloren? of wordt je er ziek van of zo?

ik wil het eigenlijk best wel proberen. het is ook de lekkerste smaak die ik ooit heb gehad, piña colada! (en ik drink geen alcohol ) iemand die hier iets van weet misschien?

[ Bericht 2% gewijzigd door sugarJay op 27-03-2007 16:52:20 ]
Frautiedinsdag 27 maart 2007 @ 09:48
quote:
Op maandag 26 maart 2007 22:23 schreef Tommy_808 het volgende:
ik heb al genoeg pics gepost
nu is't jou beurt!
Ik zit nu nog in de cut....en 't gaat gestaag. Dus ik ben nog steeds zacht, fluffy, including love handles

Misschien dat ik tegen de zomer wel ff een picca doe van mijn rug.

Mijn ass ga ik echt niet op de foto/een forum zetten
quote:
Op dinsdag 27 maart 2007 00:04 schreef sugarJay het volgende:
hoi. ik heb zelf tot een aantal jaar terug behoorlijk serieus aan bodybuilding gedaan. omstandigheden brachten me ertoe om er (tijdelijk) mee te stoppen helaas. ik hoop in de nabije toekomst weer te beginnen. dat zal wel echt kut worden i.v.m. verloren kracht/massa en zo. maar goed, ik weet dat het nou eenmaal nooit makkelijk gaat. toen ik begon woog ik iets van 62 kilo of zo ! dat heb ik in ongeveer drie jaar naar 92 kilo en nog een beetje weten te brengen ! zonder een te hoog vetpercentage overigens. ben ik nog steeds best trots op. het enige supplement wat ik gebruikte was proteïnepoeder (stond op het punt om creatine te gaan gebruiken). dat brengt me tot mijn vraag hier eigenlijk. ik heb nog een hele pot (4,5 kilo) van dat spul staan.. en ik vraag me af of ik dat nog kan gebruiken. er staat geen datum op om een of andere reden (vorige potten van hetzelfde merk, soort etc. wel gewoon). bederft het echt? en zo ja, wat houdt dat dan in? gaat de voedingswaarde verloren? of wordt je er ziek van of zo? ik wil het eigenlijk best wel proberen. het is ook de lekkerste smaak die ik ooit heb gehad, piña colada! (en ik drink geen alcohol ) iemand die hier iets van weet misschien?
Als jij de moeite neemt om van deze lapt tekst alinea's te maken...dan neem ik de moeite om 't te lezen
koejoeloekdinsdag 27 maart 2007 @ 10:28
net van 9 tot 10 getraint, ga ik eens vaker doen smorgens trainen is echt heerlijk, lekker rustig, en als je klaar bent ben je heel opgewekt + je hebt meer energie voor je training omdat je nog niet veel gedaan hebt.

Volgens Sjappie de fitnessinstructeur was het enige wat je smorgesn vroeg moet optillen een kop koffie, en dat is dan fitnessinstructeur
DubzOnedinsdag 27 maart 2007 @ 13:33
quote:
Op dinsdag 27 maart 2007 00:04 schreef sugarJay het volgende:
hoi. ik heb zelf tot een aantal jaar terug behoorlijk serieus aan bodybuilding gedaan. omstandigheden brachten me ertoe om er (tijdelijk) mee te stoppen helaas. ik hoop in de nabije toekomst weer te beginnen. dat zal wel echt kut worden i.v.m. verloren kracht/massa en zo. maar goed, ik weet dat het nou eenmaal nooit makkelijk gaat. toen ik begon woog ik iets van 62 kilo of zo ! dat heb ik in ongeveer drie jaar naar 92 kilo en nog een beetje weten te brengen ! zonder een te hoog vetpercentage overigens. ben ik nog steeds best trots op. het enige supplement wat ik gebruikte was proteïnepoeder (stond op het punt om creatine te gaan gebruiken). dat brengt me tot mijn vraag hier eigenlijk. ik heb nog een hele pot (4,5 kilo) van dat spul staan.. en ik vraag me af of ik dat nog kan gebruiken. er staat geen datum op om een of andere reden (vorige potten van hetzelfde merk, soort etc. wel gewoon). bederft het echt? en zo ja, wat houdt dat dan in? gaat de voedingswaarde verloren? of wordt je er ziek van of zo? ik wil het eigenlijk best wel proberen. het is ook de lekkerste smaak die ik ooit heb gehad, piña colada! (en ik drink geen alcohol ) iemand die hier iets van weet misschien?
Bij mij staan op de potten wel altijd houdbaarheidsdata. Meestal is dat ongeveer tot 2 / 2,5 jaar na aankoop.
Wat er mee gebeurt als het over de datum is weet ik niet.
sugarJaydinsdag 27 maart 2007 @ 16:56
quote:
Op dinsdag 27 maart 2007 09:48 schreef Frautie het volgende:

[..]

Als jij de moeite neemt om van deze lapt tekst alinea's te maken...dan neem ik de moeite om 't te lezen
zoals u wenst. het gaat trouwens vooral om alinea 3 en 4 mocht het nog steeds te moeilijk zijn om alles te lezen.
Frautiedinsdag 27 maart 2007 @ 17:24
quote:
Op dinsdag 27 maart 2007 16:56 schreef sugarJay het volgende:
zoals u wenst. het gaat trouwens vooral om alinea 3 en 4 mocht het nog steeds te moeilijk zijn om alles te lezen.
Ik zou een nieuwe pot aanschaffen.

Ik weet niet hoe je 'm bewaard hebt of hoelang 't houdbaar is. Maar als ie bijv. niet goed afgesloten is geweest of in zonlicht of warme ruimte heeft gestaan, dan gaat de kwaliteit gewoon achteruit.

Dus nu ff niet een cheap ass zijn en die pot willen gebruiken

De jongens hier kunnen je vast wel linkjes geven met waar je goede proteine/whey vandaan kan halen voor een leuk prijsje
Mr.Jdinsdag 27 maart 2007 @ 17:28
http://www.hercules-fitness.nl/index.html?product_id=3&categorie_id=244&list_prod=245
Haijodinsdag 27 maart 2007 @ 17:50
Zet die link gewoon in je sig, Mr.J ,dat scheelt geloof ik wel wat type werk.
sugarJaydinsdag 27 maart 2007 @ 18:35
haha toevallig. het is deze (maar dan in een antiek model pot).

en ja wanneer ik weer begin met trainen koop ik ook echt wel nieuw spul. maar het ging er me meer om of dit wat ik hier heb staan nog geschikt is voor consumptie of dat ik er ziek van word. het staat hier toch wel een jaar of drie ongeveer denk ik. als ik het nu neem is het gewoon omdat ik het lekker vind .

wat zie ik nu?! ze hebben nu die heerlijke piña colada smaak niet meer .
Adelantedinsdag 27 maart 2007 @ 18:52
xtreme pro whey van de link van mr.J is er wel in pina colada lijkt me de meest ranzige smaak however
Mr.Jdinsdag 27 maart 2007 @ 18:53
quote:
Ik post hem volgens mij 3x per topic.

't Lijkt net of ik er aandelen in heb ofzo.
Videopacdinsdag 27 maart 2007 @ 20:43
Zet het in de OP; dan kan meteen dat "Nu met vernieuwde OP" eruit.
Semargofnidinsdag 27 maart 2007 @ 20:50
quote:
Hoeveel is 6lb omgerekend in kilo?
Adelantedinsdag 27 maart 2007 @ 20:53
2.724 kilo
sugarJaydinsdag 27 maart 2007 @ 20:55
quote:
Op dinsdag 27 maart 2007 18:52 schreef Adelante het volgende:
xtreme pro whey van de link van mr.J is er wel in pina colada lijkt me de meest ranzige smaak however
ja maar.. ik was destijds erg tevreden over ON. en dan blijf ik er bij. voordat ik het ooit op had leek het me ook super ranzig.. maar na de eerste keer was ik verkocht!

hm ik krijg nu wel erg veel zin om weer te gaan trainen. mezelf verder dan het uiterste pushen. de pomp. het gruwelijk veel vreten. de pijn! heerlijk.
Hari-Bodinsdag 27 maart 2007 @ 20:59
TVP
Frautiedinsdag 27 maart 2007 @ 21:00
quote:
Op dinsdag 27 maart 2007 20:50 schreef Semargofni het volgende:

[..]

Hoeveel is 6lb omgerekend in kilo?
uit mijn hoofd 2,8 kg

wil je het precies weten, dan ga je maar googlen
Semargofnidinsdag 27 maart 2007 @ 21:23
Ok thanx, dan houd ik het toch maar bij mijn vertrouwde whey.

Wel fijn dat we weer een pagina verder zijn, die top van pag4 begon me toch op te breken

[ Bericht 61% gewijzigd door Semargofni op 27-03-2007 21:44:02 ]
Haijodinsdag 27 maart 2007 @ 21:55
quote:
Op dinsdag 27 maart 2007 21:23 schreef Semargofni het volgende:
Ok thanx, dan houd ik het toch maar bij mijn vertrouwde whey.

Wel fijn dat we weer een pagina verder zijn, die top van pag4 begon me toch op te breken
Die misvormde borsten.
Phaelanx_NLdinsdag 27 maart 2007 @ 23:05
quote:
Op dinsdag 27 maart 2007 21:23 schreef Semargofni het volgende:
Ok thanx, dan houd ik het toch maar bij mijn vertrouwde whey.

Wel fijn dat we weer een pagina verder zijn, die top van pag4 begon me toch op te breken
Same here lol.
Mr.Jwoensdag 28 maart 2007 @ 00:03
quote:
Op dinsdag 27 maart 2007 20:43 schreef Videopac het volgende:
Zet het in de OP; dan kan meteen dat "Nu met vernieuwde OP" eruit.
Als ik het in de OP zet is deze weer nieuw en klopt het zinnetje weer.
Mr.Jwoensdag 28 maart 2007 @ 10:49
Zojuist de uitslag van mijn bloedonderzoek terug gekregen.

Alles helemaal perfect in orde. Cholesterol zwaar ok, hormoonspiegels normaal, leverfuncties ok (alleen licht verhoogde SGPT waarde, maar dat komt door de krachttraing zelf) en een lichte verhoging bij de ureum waarde van mijn nieren, maar dat komt door 300 gram eiwitten per dag en is dus ook niets om je druk over te maken.

Allemaal toppie dus.
McGilleswoensdag 28 maart 2007 @ 10:58
quote:
Op woensdag 28 maart 2007 10:49 schreef Mr.J het volgende:
Zojuist de uitslag van mijn bloedonderzoek terug gekregen.

Alles helemaal perfect in orde. Cholesterol zwaar ok, hormoonspiegels normaal, leverfuncties ok (alleen licht verhoogde SGPT waarde, maar dat komt door de krachttraing zelf) en een lichte verhoging bij de ureum waarde van mijn nieren, maar dat komt door 300 gram eiwitten per dag en is dus ook niets om je druk over te maken.

Allemaal toppie dus.
Hoe laat jij zo'n bloedonderzoek doen en kost dat nog iets?
Mr.Jwoensdag 28 maart 2007 @ 11:03
Als je het via je huisarts kan regelen niet nee.

Die van mij ging mij er niet mee helpen dus ik heb het zelf moeten regelen. En dat kost wat geld. Je hebt voor 80 a 90,- standaard onderzoeken, maar daar nemen ze niet hormoonspiegels mee. Dan moet je dus echt richting privekliniek. Ik was er 180,- voor kwijt. Maar goed, eens per 2 jaar dat bedrag om een goed beeld te hebben wat er allemaal gaande is vind ik wel te doen.
Frautiewoensdag 28 maart 2007 @ 11:05
quote:
Op woensdag 28 maart 2007 10:58 schreef McGilles het volgende:
Hoe laat jij zo'n bloedonderzoek doen en kost dat nog iets?
[moedermodus]
Heb je je knie al laten checken?
[/moedermodus]

BertVwoensdag 28 maart 2007 @ 11:10
quote:
Op woensdag 28 maart 2007 10:49 schreef Mr.J het volgende:
...alleen licht verhoogde SGPT waarde, maar dat komt door de krachttraing zelf...
Volgens google heeft het niks met krachttraining te maken maar met een (lichte) leverbeschadiging.
Videopacwoensdag 28 maart 2007 @ 11:11
quote:
Op dinsdag 27 maart 2007 09:48 schreef Frautie het volgende:

[..]

Ik zit nu nog in de cut....en 't gaat gestaag. Dus ik ben nog steeds zacht, fluffy, including love handles

Misschien dat ik tegen de zomer wel ff een picca doe van mijn rug.

Mijn ass ga ik echt niet op de foto/een forum zetten
Doe eerst maar foto's van je armen, benen en je (t.z.t.) six-pack

Over cutten gesproken:
Ik ben het afgelopen jaar ruim 11 kilo aangekomen , alleen is mijn BF ook wat gestegen . Nu is dit wel gemeten met een weegschaal, maar het geeft wel een indicatie van het relatieve verloop, toch?

03-03-2006: 79,0kg ??% BF
28-04-2006: 82,2kg 12,3% BF
30-06-2006: 82,5kg 12,8% BF
11-08-2006: 84,2kg 13,2% BF
06-10-2006: 86,1kg 14,4% BF
01-12-2006: 88,5kg 15,2% BF
23-03-2006: 90,6kg 15,6% BF

Met de weegschaal op de "sport"-stand geeft ie 7,9% BF aan , maar zo droog ben ik echt niet. Mijn lange-termijn doel is 100kg met iets van 12% BF (ik ben 1.90m). Op korte termijn wil ik iets cutten, niet zo zeer qua gewicht maar wel qua BF. Echter: ik ben een redelijke ecto (er gaat per dag zo'n 4500 kCal in) en let goed op mijn voeding. Hoe verlaag ik mijn BF iets zonder spiermassa in te leveren?

Verder ben ik van plan om mijn mp3 speler te gaan gebruiken tijdens het trainen.
@ ivosnivo: welke nr's van Sepultura gebruik jij tijdens het trainen?
(en heeft iemand anders nog muziek die je goed opfokt tijdens het trainen?)
Mr.Jwoensdag 28 maart 2007 @ 11:17
quote:
Op woensdag 28 maart 2007 11:10 schreef BertV het volgende:

[..]

Volgens google heeft het niks met krachttraining te maken maar met een (lichte) leverbeschadiging.
Geen beschadiging maar een verhoging van de enzymactiviteit wat een beschadiging kan zijn. Maar krachtsporters hebben door de training al een verhoogde enzymactiviteit.

Buiten dat is een verhoogde SGPT tot 2x de norm waarde geen reden tot aangerustheid. Als de gammaGT gewoon goed is is alles ok.
BertVwoensdag 28 maart 2007 @ 11:22
"SGOT (also called AST, for aspartate aminotransferase) is pretty nonspecific as a test of liver function. It rises when the liver is injured, but it is also present in muscle and heart cells, so it will rise when muscle is destroyed (as in working out with weights). When liver, heart or muscle cells are destroyed or injured, the SGOT leaks into the bloodstream and can be picked up on assay. When liver is injured, you'll see a rise in ALT and other fractions as well."

hier staat het idd anders... goed nieuws dus.
Frautiewoensdag 28 maart 2007 @ 11:34
quote:
Op woensdag 28 maart 2007 11:11 schreef Videopac het volgende:
Doe eerst maar foto's van je armen, benen en je (t.z.t.) six-pack
Je kan ook wel gewoon zeggen dat je wil weten hoe ik eruit zie...want daar komt 't gewoon op neer nu
quote:
Over cutten gesproken:
Ik ben het afgelopen jaar ruim 11 kilo aangekomen , alleen is mijn BF ook wat gestegen . Nu is dit wel gemeten met een weegschaal, maar het geeft wel een indicatie van het relatieve verloop, toch?

03-03-2006: 79,0kg ??% BF
28-04-2006: 82,2kg 12,3% BF
30-06-2006: 82,5kg 12,8% BF
11-08-2006: 84,2kg 13,2% BF
06-10-2006: 86,1kg 14,4% BF
01-12-2006: 88,5kg 15,2% BF
23-03-2006: 90,6kg 15,6% BF

Met de weegschaal op de "sport"-stand geeft ie 7,9% BF aan , maar zo droog ben ik echt niet. Mijn lange-termijn doel is 100kg met iets van 12% BF (ik ben 1.90m). Op korte termijn wil ik iets cutten, niet zo zeer qua gewicht maar wel qua BF. Echter: ik ben een redelijke ecto (er gaat per dag zo'n 4500 kCal in) en let goed op mijn voeding. Hoe verlaag ik mijn BF iets zonder spiermassa in te leveren?
Post je eetschema eens?
quote:
Verder ben ik van plan om mijn mp3 speler te gaan gebruiken tijdens het trainen.
@ ivosnivo: welke nr's van Sepultura gebruik jij tijdens het trainen?
(en heeft iemand anders nog muziek die je goed opfokt tijdens het trainen?)
Ik zet veelal losse nummers op mijn ipod. Maar meestal iets van Linkin Park, SOAD, Evanescence, Guana Apes, Greenday, Daft Punk, RATM en ik vergeet de Foo Fighters haast
Den_Haagwoensdag 28 maart 2007 @ 15:43
quote:
Op woensdag 28 maart 2007 11:03 schreef Mr.J het volgende:
Als je het via je huisarts kan regelen niet nee.

Die van mij ging mij er niet mee helpen dus ik heb het zelf moeten regelen. En dat kost wat geld. Je hebt voor 80 a 90,- standaard onderzoeken, maar daar nemen ze niet hormoonspiegels mee. Dan moet je dus echt richting privekliniek. Ik was er 180,- voor kwijt. Maar goed, eens per 2 jaar dat bedrag om een goed beeld te hebben wat er allemaal gaande is vind ik wel te doen.
Ik kan het gelukkig via mijn huisarts en mijn werk laten doen. Werk als adviseur in de chemische industrie en mag elk jaar een gezondheidsonderzoek laten doen. Bloed/urine-waarden, hartfunctie enz. Ben erg blij met die regeling (ookal kuur ik niet)
Tommy_808woensdag 28 maart 2007 @ 18:04
continued:

squatass



Tommy_808woensdag 28 maart 2007 @ 18:10
wat zijn "breathing squats"? :s
Calyptuswoensdag 28 maart 2007 @ 18:16
quote:
Op woensdag 28 maart 2007 18:04 schreef Tommy_808 het volgende:
continued:

squatass

[afbeelding]

ik vind die benen wel Die gespierde uitstulping hoort enkel op een man
isVuurwoensdag 28 maart 2007 @ 18:17
quote:
Op vrijdag 16 maart 2007 20:06 schreef Fugie het volgende:
140kg 2x gedeadlift

10 weken geleden met een nieuwe 5x5 schema als doel gesteld om nu 300kg op de powerlift te hebben en dat heb ik dus gehaald
Squat = 95kg
Deadlift = 140kg
Benchpress = 65kg

Om het verschil aan te geven even mijn werkgewichten van 10 weken terug en van nu:
squat was 55kg is 77.5kg
deadlift was 90kg is 115kg
benchpress was 42,5 is 52,5 kg

Ben wel redelijk tevreden over het schema, alleen merk ik pas de laatste weken ook echt dat ik meer massa krijg. Vannacht eindelijk een weekje rust en daarna mijn schema ff bekijken, waarschijnlijk ga ik iest van 3x5 ofzo doen om wat korter te trainen en dan wat cardio om de cut lichtjes in te zetten.
Even een vraagje:

Hoe komt dat er meestal zo'n enorm verschil zit tussen de deadlift aan de ene kant en de benchpress/squat aan de andere kant?

Ik weet niet hoe oud je bent en hoe lang je al traint, maar bij zit het allemaal heel dicht bij elkaar, terwijl hier vaak lees dat mensen veel meer gewicht pakken bij de deadlift, dan bij de bench/squat.

Ik heb nog nooit een powerlift-1-RM gedaan op alle oefeningen, maar mijn getallen zijn:
Squat: 120 kg (6 reps)
Deadlift: 120 kg (2 reps)
Benchpress: 100 kg (2-3 reps)

Nou moet ik zeggen dat ik de deadlift technisch gezien de lastigste oefening vind, vooral de stiffed leg-variant. Ik durf daarom niet veel meer te pakken, maar blijkbaar zou ik veel meer moeten kunnen, als je kijkt naar mijn squat en benchpress.

Heeft iemand enig idee hoe dit kan en hoe ik dit het beste kan verbeteren?

En wat houdt dat 5x5-schema precies in? 5 series van 5 reps? (ik doe zelf meestal 5 series van 6 reps)
Semargofniwoensdag 28 maart 2007 @ 18:20
quote:
Op woensdag 28 maart 2007 18:10 schreef Tommy_808 het volgende:
wat zijn "breathing squats"? :s
Squats waarbij je uitgaat van een bepaald rm, bv 10rm. Dan ga je nog 10 reps erbij squatten en doe je daarn net zo lang over als je zelf wilt. Dus vanaf rep10 squat je, adem je diep tussen de reps totdat je bij de 20 bent. Deze squats zijn bv onderdeel van het "20 rep squat schema" en geven een goede shock aan je lichaam, gruwelijk zwaar ook dat moge duidelijk zijn.
Mr.Jwoensdag 28 maart 2007 @ 18:23
quote:
Op woensdag 28 maart 2007 18:16 schreef Calyptus het volgende:

[..]

ik vind die benen wel Die gespierde uitstulping hoort enkel op een man
Echt niet.
ivosnivowoensdag 28 maart 2007 @ 18:41
quote:
Op maandag 26 maart 2007 19:59 schreef Frautie het volgende:

[..]

heej

Ik had 't over de mannelijke variant he Dus ik weet niet of je nog steeds pics wil

@McGilles: Je gaat me toch niet serieus vertellen dat je al 2 maanden last hebt van je knie en dat je niet naar een (sport) arts bent geweest? WTH
Daar zijn we mannen voor he. Eerst afwachten of het vanzelf over gaat, en daarna zelf voor dokter spelen (ibuprofen).
quote:
Op dinsdag 27 maart 2007 13:33 schreef DubzOne het volgende:

[..]

Bij mij staan op de potten wel altijd houdbaarheidsdata. Meestal is dat ongeveer tot 2 / 2,5 jaar na aankoop.
Wat er mee gebeurt als het over de datum is weet ik niet.
Dan gaat het nog meer schuimen
quote:
Op woensdag 28 maart 2007 10:49 schreef Mr.J het volgende:
Zojuist de uitslag van mijn bloedonderzoek terug gekregen.

Alles helemaal perfect in orde. Cholesterol zwaar ok, hormoonspiegels normaal, leverfuncties ok (alleen licht verhoogde SGPT waarde, maar dat komt door de krachttraing zelf) en een lichte verhoging bij de ureum waarde van mijn nieren, maar dat komt door 300 gram eiwitten per dag en is dus ook niets om je druk over te maken.

Allemaal toppie dus.
En hoeveel kg heb je er door gewonnen?
(neem aan dat je die test deed na een kuur)


Gisteren me pr op deadlift verbroken. Was van plan om 220 3x1 te doen, eerste rep ging echt enorm makkelijk. Schoot echt omhoog, toen heb ik even staan twijfelen met het gewicht in me handen of ik hem nog een paar keer omhoog zou stuiteren maar ik kon me inhouden. Toen 10kg er bij op gedaan, en toen 2 keer gefaald
Mr.Jwoensdag 28 maart 2007 @ 18:57
Geen idee, heb me al tijden niet meer gewogen. De spiegel is een veel eerlijker meetinstrument.

En de test was 'gewoon' een test tussendoor omdat ik al een jaartje of 2,5 mijzelf niet heb laten controleren.
Mr.Jwoensdag 28 maart 2007 @ 19:18
Ik maak bijna nooit foto's, maar zojuist rugshotje gemaakt met mijn brakke cam (aanschaf '99 ofzo ).

Semargofniwoensdag 28 maart 2007 @ 19:56
JIj bent echt breed meneer J
Adelantewoensdag 28 maart 2007 @ 20:08
quote:
Op woensdag 28 maart 2007 19:18 schreef Mr.J het volgende:
Ik maak bijna nooit foto's, maar zojuist rugshotje gemaakt met mijn brakke cam (aanschaf '99 ofzo ).

[afbeelding]
ben je ook in '99 begonnen ofzo?
Mr.Jwoensdag 28 maart 2007 @ 20:10
Ongeveer wel ja.
Skazminkowoensdag 28 maart 2007 @ 20:48
Aardige vleugeltjes heb je daar.
Frautiewoensdag 28 maart 2007 @ 22:54
quote:
Op woensdag 28 maart 2007 18:23 schreef Mr.J het volgende:
Echt niet.
^^

@ Calyptus: Denk nou eens niet zo in hokjes man
quote:
Op woensdag 28 maart 2007 18:41 schreef ivosnivo het volgende:
Daar zijn we mannen voor he. Eerst afwachten of het vanzelf over gaat, en daarna zelf voor dokter spelen (ibuprofen).
Daar hoef je echt geen man voor te zijn. Ik ben ook geen fan van de huisarts...dus als 't zeer doet, dan loop ik er gewoon mee door.... Aspirine en ibo zijn de magische middeltjes...

Maar kom op, 2 maanden ergens mee doorlopen?
quote:
Op woensdag 28 maart 2007 19:18 schreef Mr.J het volgende:
Ik maak bijna nooit foto's, maar zojuist rugshotje gemaakt met mijn brakke cam (aanschaf '99 ofzo ).
[afbeelding]
Ziet er goed uit, zelfs met brakke cam

En je loopt altijd te miepen over die cam...investeer dan eens in een nieuwe
Mr.Jwoensdag 28 maart 2007 @ 23:03
quote:
Op woensdag 28 maart 2007 22:54 schreef Frautie het volgende:

En je loopt altijd te miepen over die cam...investeer dan eens in een nieuwe
Voor die ene keer per 2 jaar dat ik er een foto mee maak? Neuh.
J-Willdonderdag 29 maart 2007 @ 00:52
quote:
Op woensdag 28 maart 2007 18:17 schreef isVuur het volgende:

[..]

....

Ik heb nog nooit een powerlift-1-RM gedaan op alle oefeningen, maar mijn getallen zijn:
Squat: 120 kg (6 reps)
Deadlift: 120 kg (2 reps)
Benchpress: 100 kg (2-3 reps)
what the fuck?

Lijkt me duidelijk dat je borst al wat langer traint dan vandaag Maar dat deadliften en squatten snap ik écht niet. Ikzelf deadlift 110 easy en 120 denk ik ook wel, parallel squat ligt (misschien) op 75 kg. Ik squat 66 kg full en 70 waarschijnlijk ook als ik van tevoren geen noemenswaardige setjes doe. Maar deze verhoudingen zijn echt raar in mijn optiek

****

Net bij basketballtraining had ik een grote bek richting mijn coach. Die man heeft de pik op me. Ik moest vijftig keer opdrukken en hij zei het met een smile op zijn gezicht van: dat kun jij niet. Dus wél! Na rep 40 was het effe doorzetten maar ik deed ze in één serie. Ph34r my 1337 skillz!
Fugiedonderdag 29 maart 2007 @ 09:46
quote:
Op woensdag 28 maart 2007 18:17 schreef isVuur het volgende:

[..]


En wat houdt dat 5x5-schema precies in? 5 series van 5 reps? (ik doe zelf meestal 5 series van 6 reps)
Volgens mij kloppen de verhoudingen bij mij wel redelijk, heb ooit eens gelezen dat je squat 1.5x je benchpress moet zijn en jj deadlift ongeveer 2x je bench. En ik train nu iets langer dan een jaar en een half jaar serieus ongeveer. Misschien heeft het ermee te maken dat ik altijd op voetbal heb gezeten en met mijn persoonlijke bouw, mijn bovenlichaam heeft altijd achter gelopen op mijn onderlichaam.

Simpelste manier om squats en deadlifts te verbeteren is denk ik gewoon meer squatten en deadliften.

En 5x5 is inderdaad 5 sets van 5 reps, ik denk dat ik volgende week (als mijn schouder het toelaat) weer op 3x8 ga trainen om beetje massa te behouden in de cut. Wel gaar dat ik nu niet kan trainen, na wintersport had ik wel zin en nu nog steeds omdat ik benieuwd ben hoe ik er nu voorsta maar nu heb ik een week extra rust Zal me wel weer kracht gaan kosten en aangezien mijn eetschema ook volledig de mist in gaat deze week zal dat ook niet helpen
isVuurdonderdag 29 maart 2007 @ 09:58
quote:
Op donderdag 29 maart 2007 00:52 schreef J-Will het volgende:

[..]

what the fuck?

Lijkt me duidelijk dat je borst al wat langer traint dan vandaag Maar dat deadliften en squatten snap ik écht niet. Ikzelf deadlift 110 easy en 120 denk ik ook wel, parallel squat ligt (misschien) op 75 kg. Ik squat 66 kg full en 70 waarschijnlijk ook als ik van tevoren geen noemenswaardige setjes doe. Maar deze verhoudingen zijn echt raar in mijn optiek
Ik gaf al aan dat ik deadliften een lastige oefening vind. Wat dat betreft zit ik ook op een kutschool, want ik ben de enige die squat en deadlift. Ik doe het zelf pas een paar maanden en heb dus ook geen voorbeeld van de goede techniek. Ik denk inderdaad dat ik nog veel meer kan deadliften, als ik de goede techniek zou hebben.
Ik pakte gisteren 4*8*80kg deadlift overigens. Dat zou ik dus graag willen verbeteren.

En mijn borst train ik inderdaad al wat langer dan vandaag
De squat overigens ook, dus vandaar dat die oefeningen veel beter gaan.
Fugiedonderdag 29 maart 2007 @ 10:03
Ik twijfel ook altijd aan de uitvoering van mijn squats en deadlifts, maar zolang ik nergens last krijg zal het wel meevallen. Daarnaast doe ik de normale deadlift en die is een stuk lichter dan de stiffed legged versie en mijn squats zijn dan weer wel full squats
Calyptusdonderdag 29 maart 2007 @ 11:38
quote:
Op woensdag 28 maart 2007 22:54 schreef Frautie het volgende:

[..]

^^

@ Calyptus: Denk nou eens niet zo in hokjes man
ik denk niet in hokjes, mn lul doet dat.
En die zegt, laat maar...Srry, ik heb weinig controle over mn lul, die zwaffelt er meestal maar wat op los.
Videopacdonderdag 29 maart 2007 @ 12:12
quote:
Op woensdag 28 maart 2007 11:34 schreef Frautie het volgende:

[..]

Je kan ook wel gewoon zeggen dat je wil weten hoe ik eruit zie...want daar komt 't gewoon op neer nu
Ja; so what? Dat geldt voor meer mensen hier, maar ik kom er tenminste voor uit.
(en beter zo dan dat niemand wil weten hoe je eruit ziet, toch?)
quote:
[..]
Post je eetschema eens?
1. Ontbijt

2 volkoren boterhammen met hagelslag (puur)
2 volkoren boterhammen met gestampte muisjes
0,5 liter halfvolle melk met wat wheypoeder (ik ben nog geen kwark tegen gekomen die ik lekker vind)
1 multivitamine tablet (Dagravit, 50% ADH)

2. Tussendoor

6 tot 8 AH Mueslirepen naturel

3. Lunch

2 volkoren boterhammen met Philadelphia Light (soort smeerkaas)
2 volkoren boterhammen met Pindakaas met stukjes noot
0,5 liter halfvolle melk
1 multivitamine tablet (Dagravit, 50% ADH)

4. Tussendoor

6 tot 8 AH Mueslirepen naturel

5. Avondeten
wisselend; als ik ga sporten vaak een stoommaaltijd.

6. Tussendoor

een paar boterhammen
of:
2 borden Brinta


Pre-workout:
- niets bijzonders; ik zorg wel dat ik goed gegeten heb van te voren.

Tijdens workout:
- water

Post-workout:
- na het sporten: dextrose, glocosamine+vitamine C (180mg) en een eiwitshake.

Verder drink ik gedurende de dag met name (bron)water en groene thee.
De mueslirepen wil ik gaan vervangen door losse noten en evt. wat vruchtenyoghurt.
Ik heb nog geen tijd gehad om mijn eetmeter te updaten; zal dat binnenkort eens doen.

Ik ben overigens van plan om nu het weer wat beter wordt om naar mijn werk te gaan racefietsen (40km enkele reis).
Ik moet dan wel eten van te voren. Ik heb nu al dat als ik 's ochtends wakker word ik direct moet eten, anders val ik flauw...
quote:
Op woensdag 28 maart 2007 18:16 schreef Calyptus het volgende:

[..]

ik vind die benen wel Die gespierde uitstulping hoort enkel op een man
Dat vind ik er een in de categorie "een vrouw mag wel gespierd zijn, maar niet zo gespierd als ik", net als: "een vrouw mag wel werken, maar niet meer verdienen dan ik" of: "een vrouw mag wel gestudeerd hebben maar niet slimmer zijn dan ik" of (laatste vb): "een vrouw mag best in een auto rijden, zolang haar auto maar minder groot is dan de mijne". Als je moeite hebt met sterkere/gespierdere, slimmere of rijkere vrouw is dat echt jouw probleem, hoor! (idd: denk niet zo in hokjes).
quote:
Op donderdag 29 maart 2007 11:38 schreef Calyptus het volgende:

[..]

ik denk niet in hokjes, mn lul doet dat.
En die zegt, laat maar...Srry, ik heb weinig controle over mn lul, die zwaffelt er meestal maar wat op los.
Zeg je dat ook als je bv. in de sauna naast een (in jouw ogen) mooie vrouw staat of ligt? Of erger: in de rechtbank als je een vrouw aangerand of erger hebt

[ Bericht 0% gewijzigd door Videopac op 29-03-2007 13:01:19 ]
Semargofnidonderdag 29 maart 2007 @ 12:36
Ik zou je boterhammen toch echt anders beleggen, dingen als muisjes/hagelslag kan echt niet imo. En wat neem je voordat je gaat slapen?
Videopacdonderdag 29 maart 2007 @ 12:39
Thanks; voor het slapen: boterhammen of Brinta (maaltijd 6).
Nog suggesties voor beleg?
Adelantedonderdag 29 maart 2007 @ 12:47
waarom twee multivitamine tabletten op een dag? is dat in het kader van twee ons groente en twee stuks fruit? fruit eet je helemaal niet?
Frautiedonderdag 29 maart 2007 @ 12:50
quote:
Op donderdag 29 maart 2007 12:12 schreef Videopac het volgende:
Ja; so what? Dat geldt voor meer mensen hier, maar ik kom er tenminste voor uit.
(en beter zo dan dat niemand wil weten hoe je eruit ziet, toch?)
Ik zeg niet dat 't erg is, kan alleen niet zo goed tegen 't eromheengedraai.
SPOILER
http://www.mijnalbum.nl/Album=SQONJXJT&edit=1
Vanaaf haal ik 'm weg.
Picca's van vorig jaar zomer. En ik had al gezegd dat er spek aan zat enzo he
Qua eetschema:

Echt schoon is dit niet. Kan je geen ontbijt nemen met havermout of brinta?

Qua kwark vind ik die van de appie huismerk eigenlijk alleen lekker Weet niet of je die al geprobeerd hebt? Noten zijn altijd goed

Pre workout zou je denk ik nog wel een eiwit shake kunnen nemen. En de jongens zullen vast meer op/aanmerkingen hebben.
quote:
Ik ben overigens van plan om nu het weer wat beter wordt om naar mijn werk te gaan racefietsen (40km enkele reis).
Ik moet dan wel eten van te voren. Ik heb nu al dat als ik 's ochtends wakker word ik direct moet eten, anders val ik flauw...
Niks mis mee, maar duursporten wil niet automatisch zeggen dat je meer vet gaat verbranden......
quote:
Dat vind ik er een in de categorie "een vrouw mag wel gespierd zijn, maar niet zo gespierd als ik", net als: "een vrouw mag wel werken, maar niet meer verdienen dan ik" of: "een vrouw mag wel gestudeerd hebben maar niet slimmer zijn dan ik" of (laatste vb): "een vrouw mag best in een auto rijden, zolang haar auto maar minder groot is dan de mijne". Als je moeite hebt met sterkere/gespierdere, slimmere of rijkere vrouw is dat echt jou probleem, hoor! (idd: denk niet zo in hokjes).
^^
Videopacdonderdag 29 maart 2007 @ 12:53
quote:
Op donderdag 29 maart 2007 12:47 schreef Adelante het volgende:
waarom twee multivitamine tabletten op een dag? is dat in het kader van twee ons groente en twee stuks fruit? fruit eet je helemaal niet?
2x multivitamine: omdat ik meer geloof ik 2x niet al te hoge dosering dan 1x een hele boel (je lichaam kan toch niet alles in 1x opnemen, dan).

Fruit: het meeste fruit vind ik
(ik schijn als kind een keer bijna gestikt te zijn in een stuk appel; wellicht dat ik daar een fruit-trauma aan overgehouden heb...)
Semargofnidonderdag 29 maart 2007 @ 13:37
Je zou bv voordat je gaat slapen kwark kunnen eten, zou ik eerder doen dan brood/brinta ivm carbs + het is casseine wat volgens mij langzaam opgenomen word. Voor beleg kan je beter dingen als kalkoen/kipfilet/ham/hutenkase pakken. Ipv die muesli repen zou ik wat studentenhaver pakken voor de goede vetten, en misschien tussendoor nog ergens een blik tonijn als je daar de mogelijkheid toe hebt.
Fugiedonderdag 29 maart 2007 @ 14:14
Ik eet alleen maar kalkoenfilet en pindakaas
Nu ik rustig wil gaan cutten denk ik dat ik mijn kwarkshakes maar ga doen met water ipv melk ofzo, eens kijken of dat te pruimen is. Voor de rest wat minder eten en meer fruit eten voor het fructose.
Semargofnidonderdag 29 maart 2007 @ 16:12
Hangt ervanaf hoe diep je wilt gaan cutten, op zich hoef je je zuivel in het begin er nog niet uit te gooien.

Wat voor een pindakaas pakken jullie trouwens? Ik heb nu van die cheap-ass pindakaas maar ga denk ik volgende keer voor biologische ofzo, lijkt me wat beter ivm de vetten?
Tommy_808donderdag 29 maart 2007 @ 16:25
quote:
Op donderdag 29 maart 2007 12:36 schreef Semargofni het volgende:
Ik zou je boterhammen toch echt anders beleggen, dingen als muisjes/hagelslag kan echt niet imo.
get real man

dat hou je nooit vol

ik eet graag ~2u voor ik ga trainen spek met eieren

ps: chocolade is trouwens uitstekend bulkvoer!
koejoeloekdonderdag 29 maart 2007 @ 16:27
Wat hebben jullie nog op te merken over mijn (zuivel-loze) voedingsschema, heb lactose intollerantie dus mag geen melk of aanverwante producten. Overigens aangezien ik zwaarder wil worden nu best veel weight gainer, die word over paar weekjes vervangen door whey shakes. Ik ben 1.72 en weeg 68 kilo.

9:00/10:00
3 bruine boterhammen dubbel gesmeerd met Kipfilet (3 plaatjes magere kipfilet)
1 Weightgainer

10:00 / 11:00 training
Direct na training Whey Shake

Middageten 12:00uur
3 bruine boterhammen dubbel gesmeerd met Kipfilet
Bord spaghetti (zonder saus)

Derde Maaltijd 15:00uur
3 bruine boterhammen dubbel gesmeerd met Kipfilet

Avondeten
Wat de pot schaft, iig altijd groente, aardappels vlees of pasta.

Tussendoor
rond 21:00 spaghetti
voor het slapen gaan 1 weight gainer
vers fruit
NotoriousJwdonderdag 29 maart 2007 @ 16:34
quote:
Op donderdag 29 maart 2007 16:27 schreef koejoeloek het volgende:
Wat hebben jullie nog op te merken over mijn (zuivel-loze) voedingsschema, heb lactose intollerantie dus mag geen melk of aanverwante producten. Overigens aangezien ik zwaarder wil worden nu best veel weight gainer, die word over paar weekjes vervangen door whey shakes. Ik ben 1.72 en weeg 68 kilo.

9:00/10:00
3 bruine boterhammen dubbel gesmeerd met Kipfilet (3 plaatjes magere kipfilet)
1 Weightgainer

10:00 / 11:00 training
Direct na training Whey Shake

Middageten 12:00uur
3 bruine boterhammen dubbel gesmeerd met Kipfilet
Bord spaghetti (zonder saus)

Derde Maaltijd 15:00uur
3 bruine boterhammen dubbel gesmeerd met Kipfilet

Avondeten
Wat de pot schaft, iig altijd groente, aardappels vlees of pasta.

Tussendoor
rond 21:00 spaghetti
voor het slapen gaan 1 weight gainer
vers fruit
Ik zou toch wat meer in je eiwitten gaan zitten i.p.v. carbs.
Den_Haagdonderdag 29 maart 2007 @ 16:43
quote:
Op donderdag 29 maart 2007 12:50 schreef Frautie het volgende:

[..]
SPOILER
http://www.mijnalbum.nl/Album=SQONJXJT&edit=1
Vanaaf haal ik 'm weg.
Picca's van vorig jaar zomer. En ik had al gezegd dat er spek aan zat enzo he
Love handles
Alessandrodonderdag 29 maart 2007 @ 16:43
Mensen na het sporten wat moet ik dan eten?>? Ik doe nu kwark met een beetje magere yoghurt. Maar is dat goed?
Frautiedonderdag 29 maart 2007 @ 16:44
quote:
Op donderdag 29 maart 2007 16:34 schreef NotoriousJw het volgende:
Ik zou toch wat meer in je eiwitten gaan zitten i.p.v. carbs.
tonijn en wth, maar 3 plakjes kipfilet op brood? Dat vind ik weinig

En 't kan geen kwaad om wat noten te eten, goede vetjes
Alessandrodonderdag 29 maart 2007 @ 16:46
quote:
Op donderdag 29 maart 2007 16:43 schreef Den_Haag het volgende:

[..]

Love handles
NotoriousJwdonderdag 29 maart 2007 @ 16:47
quote:
Op donderdag 29 maart 2007 16:43 schreef Alessandro het volgende:
Mensen na het sporten wat moet ik dan eten?>? Ik doe nu kwark met een beetje magere yoghurt. Maar is dat goed?
Whey + dextrose..
Alessandrodonderdag 29 maart 2007 @ 16:48
quote:
Op donderdag 29 maart 2007 16:47 schreef NotoriousJw het volgende:

[..]

Whey + dextrose..
En als ik dat niet wil(ik haat whey)
Fugiedonderdag 29 maart 2007 @ 16:53
quote:
Op donderdag 29 maart 2007 16:48 schreef Alessandro het volgende:

[..]

En als ik dat niet wil(ik haat whey)
kwark
Adelantedonderdag 29 maart 2007 @ 16:58
quote:
Op donderdag 29 maart 2007 16:44 schreef Frautie het volgende:

[..]

tonijn en wth, maar 3 plakjes kipfilet op brood? Dat vind ik weinig
ik doe altijd twee boterhammen op elkaar met twee plakjes er tussen, da's toch zat?
koejoeloekdonderdag 29 maart 2007 @ 17:11
quote:
Op donderdag 29 maart 2007 16:34 schreef NotoriousJw het volgende:

[..]

Ik zou toch wat meer in je eiwitten gaan zitten i.p.v. carbs.
nog meer eiwit? Heb het idee dat ik dat al behoorlijk wat binnenkrijg, aangezien ik normaal dus die weight gainer vervang door whey, kan natuurlijk wel wat meer kipfilet er tussen proppen maar of dat nou een ontzettend groot verschil maakt vraag ik me af.. Heb nu precies pakje per dag, en dat staat gelijk aan 17.3g eiwit uit kipfilet
Semargofnidonderdag 29 maart 2007 @ 17:41
quote:
Op donderdag 29 maart 2007 16:25 schreef Tommy_808 het volgende:

[..]

get real man

dat hou je nooit vol

ik eet graag ~2u voor ik ga trainen spek met eieren

ps: chocolade is trouwens uitstekend bulkvoer!
Kzou het ook niet volhouden, alleen maar zoete troep op mijn brood.
Fugiedonderdag 29 maart 2007 @ 18:29
quote:
Op donderdag 29 maart 2007 16:58 schreef Adelante het volgende:

[..]

ik doe altijd twee boterhammen op elkaar met twee plakjes er tussen, da's toch zat?
ik 4 weer 12g eiwit binnen
Tommy_808donderdag 29 maart 2007 @ 20:13
quote:
Op donderdag 29 maart 2007 17:41 schreef Semargofni het volgende:

[..]

Kzou het ook niet volhouden, alleen maar zoete troep op mijn brood.
boeit niet, tate is er ook groot van geworden
Frautiedonderdag 29 maart 2007 @ 20:24
quote:
Op donderdag 29 maart 2007 16:43 schreef Den_Haag het volgende:
Love handles
quote:
Op donderdag 29 maart 2007 16:46 schreef Alessandro het volgende:


Die dingen zijn hardnekkig

Bovenlichaam begint nu wat droger te worden....en de rest is work in progress

En overmorgen weer vetjes meten

@Koeloejoek: groeien is meer eten en spiermassa aanzetten is hoog in eiwitten zitten. Als je alleen hoog in je carbs gaat, dan word je vadsig en da's toch niet de bedoeling?
koejoeloekdonderdag 29 maart 2007 @ 20:33
quote:
Op donderdag 29 maart 2007 20:24 schreef Frautie het volgende:

[..]


[..]



Die dingen zijn hardnekkig

Bovenlichaam begint nu wat droger te worden....en de rest is work in progress

En overmorgen weer vetjes meten

@Koeloejoek: groeien is meer eten en spiermassa aanzetten is hoog in eiwitten zitten. Als je alleen hoog in je carbs gaat, dan word je vadsig en da's toch niet de bedoeling?
Wat zijn behalve whey shakes,kipfilet en cashewnootjes aanraders qua lactose/melk-loze voedingsmiddelen?
Semargofnidonderdag 29 maart 2007 @ 20:50
havermout, brinta, muesli
Tommy_808donderdag 29 maart 2007 @ 21:35
continued





Semargofnidonderdag 29 maart 2007 @ 21:47
http://www.youtube.com/watch?v=AyzydQyu0Ak
Drumpiedonderdag 29 maart 2007 @ 21:54
Ik wil nu Cutten, wat moet ik dan vooral WEL eten
Tommy_808donderdag 29 maart 2007 @ 21:57
quote:
stuur dat filmpje de wereld rond!! alle vrouwen willen stevige billen en zo zal er meer vrouwvolk naar de sportschool én het krachthonk komen
zij heeft dé benen





ps: mss een stevigebenen topic openen in B&H?

edit: nóg http://www.youtube.com/watch?v=fkqHHP4c1lQ&mode=related&search=

[ Bericht 19% gewijzigd door Tommy_808 op 29-03-2007 22:05:19 ]
Semargofnidonderdag 29 maart 2007 @ 21:58
@Drumpie, groente en eiwitten.

@Tommy, goed idee man, ik ga er meteen mijn persoonlijke missie van maken Maar aan de andere kant, als er meer vrouwen komen sporten vraag ik me af of dat mijn concentratie ten goede komt. Dilemma`s...

Edit: Damn @ pic, daar is dus helemaal niks mis mee
ivosnivodonderdag 29 maart 2007 @ 23:45
Ja en terug naar de eiwitten en trainingslogjes enzo
Den_Haagvrijdag 30 maart 2007 @ 12:31
quote:
Op donderdag 29 maart 2007 20:24 schreef Frautie het volgende:

[..]


[..]



Die dingen zijn hardnekkig

Bovenlichaam begint nu wat droger te worden....en de rest is work in progress

En overmorgen weer vetjes meten
Is een bekend probleem hoor. Bij mij is het een klein buikje wat er niet afgaat. Zelfs niet toen ik 88kg woog (meer conditie en duur toe ivm de sport). Maar houdt ons op de hoogte van de voortgang, met de foto's natuurlijk
Frautievrijdag 30 maart 2007 @ 13:40
quote:
Op vrijdag 30 maart 2007 12:31 schreef Den_Haag het volgende:
Is een bekend probleem hoor. Bij mij is het een klein buikje wat er niet afgaat. Zelfs niet toen ik 88kg woog (meer conditie en duur toe ivm de sport). Maar houdt ons op de hoogte van de voortgang, met de foto's natuurlijk
Buikjes kunnen ook zijn. D'r mag van mij wel wat spek aan zitten, mits in verhouding.

Wat zijn je stats nu?

En foto's , wie weet. Eerst maar eens leren om goed te poseren
Tommy_808vrijdag 30 maart 2007 @ 18:15
poseren
Vampzvrijdag 30 maart 2007 @ 23:19
Ff een vraagje...

Ik train nu al aardig lang, zo'n 6 jaar. Maar sinds een jaartje pas puur op massa. Ik train nu elke spiergroep 1 keer per week, dus brost + triceps / rug + biceps en schouders + benen. Gelukkig let ik nu ook sinds een half jaar heel goed op mijn eten en ik kan niet anders zeggen dat het allemaal prima gaat! Deze week ben ik begonnen met proteïne, elke keer na de training 1 shaq. Heeft het veel nut om ook nog voor de training creatine te nemen of is dat niet slim?
Frautiezaterdag 31 maart 2007 @ 10:40
quote:
Op vrijdag 30 maart 2007 18:15 schreef Tommy_808 het volgende:
poseren
ja, poseren.

Voor die wedstrijd die ik wil gaan doen, volgens mij is dag 1 al dat je de vleeskeuring krijgt en dat je in je bikini voor een jury rond mag lopen.

Dus doe eens ff niet zo denigerend
Tommy_808zaterdag 31 maart 2007 @ 11:02
quote:
Op zaterdag 31 maart 2007 10:40 schreef Frautie het volgende:

[..]

ja, poseren.

Voor die wedstrijd die ik wil gaan doen, volgens mij is dag 1 al dat je de vleeskeuring krijgt en dat je in je bikini voor een jury rond mag lopen.
was nt slecht bedoel

wist niet dat je wedstrijden ging doen, veel succes meid
Haijozaterdag 31 maart 2007 @ 11:16
quote:
Op vrijdag 30 maart 2007 23:19 schreef Vampz het volgende:
Ff een vraagje...

Ik train nu al aardig lang, zo'n 6 jaar. Maar sinds een jaartje pas puur op massa. Ik train nu elke spiergroep 1 keer per week, dus brost + triceps / rug + biceps en schouders + benen. Gelukkig let ik nu ook sinds een half jaar heel goed op mijn eten en ik kan niet anders zeggen dat het allemaal prima gaat! Deze week ben ik begonnen met proteïne, elke keer na de training 1 shaq. Heeft het veel nut om ook nog voor de training creatine te nemen of is dat niet slim?
Waarom zou het niet slim zijn?
ivosnivozaterdag 31 maart 2007 @ 11:33
quote:
Op zaterdag 31 maart 2007 10:40 schreef Frautie het volgende:

[..]

ja, poseren.

Voor die wedstrijd die ik wil gaan doen, volgens mij is dag 1 al dat je de vleeskeuring krijgt en dat je in je bikini voor een jury rond mag lopen.

Dus doe eens ff niet zo denigerend
Volgens mij in Pumping Iron, zie je Schwarzenegger les krijgen van een balletmeisje. Ziet er zo leuk uit

Maar het ziet er vaak makkelijk uit dat poseren, maar het is een hele kunst (bij sommigen tenminste).
Skazminkozaterdag 31 maart 2007 @ 11:59
http://forum.dutchbodybui(...)n-thuis-leren-85543/

Deze had ik nog tussen mijn favorieten staan, misschien heb je er wat aan, Frautie.
Vampzzaterdag 31 maart 2007 @ 14:00
quote:
Op zaterdag 31 maart 2007 11:16 schreef Haijo het volgende:

[..]

Waarom zou het niet slim zijn?
weet ik niet, daarom vraag ik het ook natuurlijk
Frautiezaterdag 31 maart 2007 @ 14:49
quote:
Op zaterdag 31 maart 2007 11:02 schreef Tommy_808 het volgende:
was nt slecht bedoel
wist niet dat je wedstrijden ging doen, veel succes meid
Thanks. Soms komt 't niet helemaal goed over hoe je 't bedoelt...en ik hap soms iets te snel
quote:
Op zaterdag 31 maart 2007 11:33 schreef ivosnivo het volgende:
Volgens mij in Pumping Iron, zie je Schwarzenegger les krijgen van een balletmeisje. Ziet er zo leuk uit
Maar het ziet er vaak makkelijk uit dat poseren, maar het is een hele kunst (bij sommigen tenminste).
Dat is het ook, het lijkt makkelijk. In praktijk valt 't nog weleens tegen

Maar goed, ik ga thuis we posen voor de spiegel
quote:
Op zaterdag 31 maart 2007 11:59 schreef Skazminko het volgende:
http://forum.dutchbodybui(...)n-thuis-leren-85543/
Deze had ik nog tussen mijn favorieten staan, misschien heb je er wat aan, Frautie.
Lief

Ik ga ze zo ff bekijken
McGilleszaterdag 31 maart 2007 @ 16:59
Aankomende week een keer naar de huis/sport arts om naar mijn knie te laten kijken, als ik tijd heb tenminste.

Heb nog even gedeadlift omdat ik het niet kon laten maar toch speelde de irritatie weer op.
Voor de rest kwam er wel iemand naar mij toe om te vragen hoe ik 'zo groot' ben geworden
ivosnivozaterdag 31 maart 2007 @ 17:33
Vandaag record gezet op me fullsquat
Eerst
100 12x
110 10x
120 8x
130 5x
140 3x

Had tijdje terug weer is last van me pols, maar na 2 dagen ibuprofen was het weg. Zoiets helpt zeker niet tegen stukke knieen?
McGilleszaterdag 31 maart 2007 @ 17:50
quote:
Op zaterdag 31 maart 2007 17:33 schreef ivosnivo het volgende:
Vandaag record gezet op me fullsquat
Eerst
100 12x
110 10x
120 8x
130 5x
140 3x

Had tijdje terug weer is last van me pols, maar na 2 dagen ibuprofen was het weg. Zoiets helpt zeker niet tegen stukke knieen?
Ik heb al een hele tijd last van mijn knie, denk niet dat het zo makkelijk weg gaat. Maar geen benen trainen (iig niet serieus) is echt frustrerend.... beetje met 130kg deadliften...
Semargofnizaterdag 31 maart 2007 @ 18:29
Zo al 2 weken niet meer getraind, hij gaat lekker!
mister_popcornzondag 1 april 2007 @ 08:47
quote:
Op zaterdag 31 maart 2007 18:29 schreef Semargofni het volgende:
Zo al 2 weken niet meer getraind, hij gaat lekker!
blessures?
Semargofnizondag 1 april 2007 @ 12:34
Ja laatste tijd de een na de ander. Het irritante is dat het nog eens niet door de trainingen lijkt te komen. Aangezien ik al een tijd geen fatsoenlijke meer heb neer kunnen zetten . Heb nu pijn in het midden van mijn rug. (spinae erector) Ben al naar de fysio gegaan en heb nu wat oefeningen gekregen die nog niet helpen....
Haijozondag 1 april 2007 @ 12:37
quote:
Op zondag 1 april 2007 12:34 schreef Semargofni het volgende:
Ja laatste tijd de een na de ander. Het irritante is dat het nog eens niet door de trainingen lijkt te komen. Aangezien ik al een tijd geen fatsoenlijke meer heb neer kunnen zetten . Heb nu pijn in het midden van mijn rug. (spinae erector) Ben al naar de fysio gegaan en heb nu wat oefeningen gekregen die nog niet helpen....
Das nie goe.

Weet je zeker dat je houding 100% oké is?
Semargofnizondag 1 april 2007 @ 20:13
Ik baal er nogal van ja, maar wat bedoel je met houding? In de oefeningen of dagelijks leven, neem aan dat laatste. Kan beter maar ik probeer er nu op te letten, momenteel doe ik nogal kut werk waardoor ik afgelopen vrijdag er nog meer last van had. Ff kijken hoe het morgen gaat.
Haijozondag 1 april 2007 @ 20:37
Nou, gewoon of je houding zodanig is dat je niet je gewrichten onnodig belast. Niet dat ik mezelf als een expert beschouw maar als je echt zoveel blessures krijgt als je zegt moet je daar misschien eens naar kijken...
Frautiemaandag 2 april 2007 @ 09:56
Vanmorgen ff de papieren erbij gezocht

Ben begin februari begonnen met cutten...en toen waren mijn vetjes 36% Friggin vet op mijn heupen

En zaterdag zat ik net onder de 30% Gaat lekker dus

Nog een weekje zwaar trainen, dan weer over op supersets en ik ga volgende week over op een ander eetschema. Ben zeer benieuwd wat dat in gaat houden

Op naar de 25%
Tommy_808maandag 2 april 2007 @ 09:59
quote:
Op maandag 2 april 2007 09:56 schreef Frautie het volgende:
Vanmorgen ff de papieren erbij gezocht

Ben begin februari begonnen met cutten...en toen waren mijn vetjes 36% Friggin vet op mijn heupen

En zaterdag zat ik net onder de 30% Gaat lekker dus

Nog een weekje zwaar trainen, dan weer over op supersets en ik ga volgende week over op een ander eetschema. Ben zeer benieuwd wat dat in gaat houden

Op naar de 25%
BertVmaandag 2 april 2007 @ 10:00
quote:
Op maandag 2 april 2007 09:56 schreef Frautie het volgende:
Vanmorgen ff de papieren erbij gezocht

Op naar de 25%
Hm, mijn spiegel zegt nu ook dat de massa ook op de verkeerde plekken gaat zitten.
Ik ga nu niet echt cutten maar kijken of ik net wat minder moet gaan eten.
Heb de laatste tijd niet alleen mijn schema gevolgd maar er ook extra bij gegeten.
NotoriousJwmaandag 2 april 2007 @ 10:22
Ik wil over 1 maand gaan cutten, en dan 2 binnen 2 maanden 3/4 kilo's vet kwitj te raken.

Alleen zit ik nog te twijfelen over hoe ik dit ga doen. Of ik elke dag (5x per week) na de training een half uur/ 3 kwartier ga lopen/ fietsen. Of dat ik elke ochtend voor het ontbijt een half uurtje ga hardlopen. Iemand enig idee?

En qua eiwitverhoging. Ik zit nu op 2 bakken kwark, 3 shakes, 5 eieren, stuk of 6 plakken kipfilet per dag. Hoe kan ik dit verhogen?
Frautiemaandag 2 april 2007 @ 10:40
quote:
Op maandag 2 april 2007 10:00 schreef BertV het volgende:
Hm, mijn spiegel zegt nu ook dat de massa ook op de verkeerde plekken gaat zitten.
Ik ga nu niet echt cutten maar kijken of ik net wat minder moet gaan eten.
Heb de laatste tijd niet alleen mijn schema gevolgd maar er ook extra bij gegeten.
Klinkt als een bulk gone wrong

Naja, weer ff goed op je eten letten en dan komt 't wel weer goed

Hoe hoog is trouwens je vetpercentage?
quote:
Op maandag 2 april 2007 10:22 schreef NotoriousJw het volgende:
Ik wil over 1 maand gaan cutten, en dan 2 binnen 2 maanden 3/4 kilo's vet kwitj te raken.

Alleen zit ik nog te twijfelen over hoe ik dit ga doen. Of ik elke dag (5x per week) na de training een half uur/ 3 kwartier ga lopen/ fietsen. Of dat ik elke ochtend voor het ontbijt een half uurtje ga hardlopen. Iemand enig idee?
Is maar net of je ochtend of avondmens bent en hoe goed je discipline is

Ik loop 3x pw 's ochtends....omdat ik geen zin heb om nog na 't trainen te moeten lopen. Dan wil ik douchen en eten

En 5 keer per week cardio vind ik veel...je lichaam went er snel aan. En je moet 't maar leuk vinden
quote:
En qua eiwitverhoging. Ik zit nu op 2 bakken kwark, 3 shakes, 5 eieren, stuk of 6 plakken kipfilet per dag. Hoe kan ik dit verhogen?
Wat voor vlees eet je bij je avondeten?

En je kan extra tonijn eten, gewoon uit blik
NotoriousJwmaandag 2 april 2007 @ 11:02
quote:
Op maandag 2 april 2007 10:40 schreef Frautie het volgende:
Is maar net of je ochtend of avondmens bent en hoe goed je discipline is

Ik loop 3x pw 's ochtends....omdat ik geen zin heb om nog na 't trainen te moeten lopen. Dan wil ik douchen en eten

En 5 keer per week cardio vind ik veel...je lichaam went er snel aan. En je moet 't maar leuk vinden
[..]

Wat voor vlees eet je bij je avondeten?

En je kan extra tonijn eten, gewoon uit blik
Vlees is verschillend (wat moeder op tafel zet ), maar ik eet hier ook op me werk tussen de middag vlees (wat de maaltijd van de dag is).

En tonijn vind ik nou niet het meest lekkere eten, het stinkt
BertVmaandag 2 april 2007 @ 11:11
quote:
Op maandag 2 april 2007 10:40 schreef Frautie het volgende:

[..]

Klinkt als een bulk gone wrong

Naja, weer ff goed op je eten letten en dan komt 't wel weer goed

Hoe hoog is trouwens je vetpercentage?
[..]
Metingen met vetpercentage-meter bij de sportschool;
Ik zat laag, op 10 oid, en er is hooguit 3%? extra voor nodig om alle zichtbare definitie uit m'n buik te halen. Al mijn vet hoopt zich op rond het middel.
Dit is er snel bij, maar ook snel weer af.

Hebben jullie last van bigorexia?
Ik vind mezelf "te klein" voor een haltertruitje.
Niet om complimenten te vissen, ik vind dit echt.

M'n vriendin stelde me gerust (op haar manier )door te zeggen dat ik gespierder was dan Brad Pitt.


[ Bericht 12% gewijzigd door BertV op 02-04-2007 11:30:04 ]
Tommy_808maandag 2 april 2007 @ 12:39
quote:
Op maandag 2 april 2007 10:22 schreef NotoriousJw het volgende:

En qua eiwitverhoging. Ik zit nu op 2 bakken kwark, 3 shakes, 5 eieren, stuk of 6 plakken kipfilet per dag. Hoe kan ik dit verhogen?
euhh.. meer gaan trainen? met +260gr eiwit supplement/dag heb je eucht wel genoeg heur, pak als je al je maaltijden erbij pakt op +300 zit. als het dan niet lukt, ga dan meer trainen joh
DjMarkmaandag 2 april 2007 @ 13:02
quote:
Op maandag 2 april 2007 11:11 schreef BertV het volgende:

[..]

M'n vriendin stelde me gerust (op haar manier )door te zeggen dat ik gespierder was dan Brad Pitt.
whahaha, nee daar heb je wat aan!!!
Den_Haagmaandag 2 april 2007 @ 13:29
quote:
Op vrijdag 30 maart 2007 13:40 schreef Frautie het volgende:

[..]

Buikjes kunnen ook zijn. D'r mag van mij wel wat spek aan zitten, mits in verhouding.

Wat zijn je stats nu?

En foto's , wie weet. Eerst maar eens leren om goed te poseren
Poseren doe ik niet aan. Train niet voor wedstrijden of zo.
Stats zijn nu 107 a 109kg bij 2.03m
Vetpercentage zo rond de 15 a 16. Mag dus wel wat minder voor de zomer.