quote:Op dinsdag 6 maart 2007 12:26 schreef Lakai het volgende:
Leg da's uit...
quote:Op dinsdag 6 maart 2007 12:08 schreef Mwanatabu het volgende:
() en de vindvaanfunctie van het leger (waarom zijn er altijd militaire coups daar? daarom dus) en je kunt je voorstellen waarom het zo moeilijk is.
Anders ga je zelfstandige naamwoorden ook even vervoegen.quote:Op dinsdag 6 maart 2007 14:11 schreef Wepeel2 het volgende:
Een tekst uit Het Regent Zonnestralen die niet helemaal lijkt te kloppen:
Herman in de zon op het terras
Leest in 't AD dat hij niet meer in leven was.
Ik snap dat was op terras moet rijmen, maar om nou midden in een zin van tijd te veranderen. Hoewel je met enige goede wilt kunt zeggen dat hij nu voor de luisteraard weer levend is, nadat hij eerder is doodverklaard. Maar voor de buitenwereld is hij nog steeds dood dus volgens mij is het gewoon een hele lelijke zin omwille van de rijm.
quote:Op woensdag 21 februari 2007 09:19 schreef 911GT2 het volgende:
Ja ik val je ook niet aan...
Dan ligt het verder aan de intrepetatie van de verzekeraar aangezien de hal in directe open verbinding staat met de keuken.
In de Telegraaf van zondag stond al: "alles wat er 'blingt'..." boven een artikel over de strijd in de diamantwereld, maar ik heb toch niet het idee dat het hier net zo dubbel bedoeld is.quote:Op dinsdag 6 maart 2007 14:29 schreef blomst het volgende:
Waarom is er niemand die tegen Brian zegt dat het nergens naar klingt als hij zijn mond open doet bij het zingen?
Megalomaan Walcheren?quote:Op dinsdag 6 maart 2007 14:40 schreef Z het volgende:
Corbijn verloor in 1 keer al z'n geloofwaardigheid bij het uitbrengen van zijn 'U2 and I'. Wat een walchelijk megalomane titel is dat toch.
Een overmaat aan vitamine D geslikt?quote:Op dinsdag 6 maart 2007 20:15 schreef Rock_de_Braziliaan het volgende:
[..]
Je ontkent de vleselijke lusten die, ook jou, afentoe parten spelen?
Alsof de almachtige God hulp nodig heeft.quote:Op dinsdag 6 maart 2007 20:33 schreef TechXP het volgende:
Marianne is ook voorstander van scheiding van kerk en staat. Daarom heeft ze ook bij beediging in de kamer niet 'zo helpe ik god' gezegd.
quote:Op woensdag 7 maart 2007 08:36 schreef kless het volgende:
Dat de "telefoon" voor gaat bij veel mensen heb ik een scheit hekel aan.
quote:Op woensdag 7 maart 2007 11:41 schreef ikke1507 het volgende:
af en toe is het wel lekker even met je zelf bezig zijn alles vergeten even je eigen wereldje...
maar dagelijks nee.. sorry alleen als het kut gaat dan moeten mensen niet tege me gaan praten.
maar dat is niet echt fantasie..
als je je ogen dicht doet sie je dn amaal rare dingen fso? stripfiguuren enso fso?
quote:dat geeft vast wel het placenta effect
quote:Op woensdag 7 maart 2007 14:00 schreef HeatWave het volgende:.
Staat een collega in de gang te praten en ze hebben het over wat kleine aanpassingen etc.
[..].
Ik riep iets als : PLACEBO MONGOOL!quote:
Zo heb ik eens een gesprek gevolgd waar ze het hadden over een postnatale depressie (wat al een fout woord is, maar goed) en 1 persoon zei een paar keer heel serieus (was geen grap oid) 'anale depressie'quote:Op woensdag 7 maart 2007 14:00 schreef HeatWave het volgende:.
Staat een collega in de gang te praten en ze hebben het over wat kleine aanpassingen etc.
[..].
Dat zou een depressie zijn nadat je bent geboren: dus een depressie bij de baby.quote:Op woensdag 7 maart 2007 18:33 schreef Lienekien het volgende:
Wat klopt er niet aan postnatale depressie?
Ik vat 'm. Dank je.quote:Op woensdag 7 maart 2007 18:35 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Dat zou een depressie zijn nadat je bent geboren: dus een depressie bij de baby.
De correcte term is postpartum depressie, een depressie na de bevalling.
quote:Op woensdag 7 maart 2007 18:32 schreef MMXMMX het volgende:
[..]
Ik voorspel dat jou voorspelling te voorbaardig was en verkeerd
In het topic: Koning Abdullah - Jodanie @ US Congressquote:Op woensdag 7 maart 2007 17:38 schreef KlootMajoor het volgende:
Hij legt de hoop in 'Amerikaans' leiderschap, om zo vrede kunnen te bewerkstelligen in het M-O
Erg charismatisch die vent, goed gebekt, quote zelfs Roosenveld maar legt toch wel veel accent op de Palensteinen die het slcht hebben , al worden de Israeliers ook genoemd
Feest!!!quote:Op woensdag 7 maart 2007 15:57 schreef Sant het volgende:
[..]
you just hit the HOMERUM!!eindelijk.... iemand die t door heeft!!!
![]()
Ik dacht dat het was: depressie na de geboorte, niet je geboorte. Je praat toch nooit over prepartum, ook over prenataal...quote:Op woensdag 7 maart 2007 18:35 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Dat zou een depressie zijn nadat je bent geboren: dus een depressie bij de baby.
De correcte term is postpartum depressie, een depressie na de bevalling.
Zo heeft een gynaecoloog het me uitgelegd en in de DSM IV wordt ook over postpartum depressie gesproken en niet over postnataal.quote:Op woensdag 7 maart 2007 19:54 schreef Elseetje het volgende:
Ik dacht dat het was: depressie na de geboorte, niet je geboorte. Je praat toch nooit over prepartum, ook over prenataal...
Ok. Interessant om te weten dat iedereen het verkeerd gebruiktquote:Op woensdag 7 maart 2007 20:01 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Zo heeft een gynaecoloog het me uitgelegd en in de DSM IV wordt ook over postpartum depressie gesproken en niet over postnataal.
quote:Op woensdag 7 maart 2007 20:29 schreef gday het volgende:
Overmatig gebruik van spaties is niet alleen iets van deze tijd trouwens maar gebeurde ook al in 1921:
[afbeelding]
quote:Op woensdag 7 maart 2007 21:54 schreef ExtraWaskracht het volgende:
[..]
Omdat ik had verwacht dat PVV stemmers + ontevreden CDA stemmers ernaartoe zouden gaan (fiscalering AOW).
Dat en een peiling van De Hond met 1% winst.
Betekent dat dat de meting ongedaan kan worden gemaakt?quote:Op woensdag 7 maart 2007 21:50 schreef TC03 het volgende:
Overigens moet ik het wel zeggen dat Bill een ontmeetbaar coole actie had: een team sturen om Jack te bevrijden!Bill
Wat ergquote:Op woensdag 7 maart 2007 23:42 schreef carpediem23 het volgende:
Niemand zij trusten Jaap.
"Hoi, mag ik een biefstuk en autist-ham/kaas uit de oven?"quote:Op maandag 5 maart 2007 18:13 schreef Qwea het volgende:
ik ben eigenlijk helemaal geen fan van aspergers. Ik vind ze ronduit goor. Enkel met kaas en ham in de oven waren ze donders lekker![]()
quote:Op maandag 5 maart 2007 15:16 schreef Qwea het volgende:
[..]
er zijn altijd aspergersIn blik enzo.
Of moet ik die dan weer niet hebben?![]()
quote:Op woensdag 7 maart 2007 19:01 schreef methan het volgende:
[..]
Dit hebben wij vanavond gegeten maar dan i.p.v. aspergers, lange dunne witlof
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |