Er is in Gelderland, volgens wiekiesjij.nl, niet één D66 kandidaat die zichzelf als aanhanger van een religie ziet.quote:Op woensdag 7 maart 2007 18:11 schreef Kabouter_Krulleput het volgende:
Zocht zojuist eigenlijk in het stemhokje naar een moslima op de D66-lijst (protest-tegen-dubbele-paspoort-discussie-stem), die hadden ze alleen niet.
Ik voorspel dat jou voorspelling te voorbaardig was en verkeerdquote:Op woensdag 7 maart 2007 09:15 schreef Kaalhei het volgende:
Ik voorspel dat de uitslag voor de SP gaat tegenvallen.
Het is jouw en wat een voorspelling ookquote:Op woensdag 7 maart 2007 18:32 schreef MMXMMX het volgende:
[..]
Ik voorspel dat jou voorspelling te voorbaardig was en verkeerd
Zou alleen het imago een rol spelen?quote:Op woensdag 7 maart 2007 17:59 schreef Tirion het volgende:
[..]
Ik denk het ook, hopelijk kunnen ze zich een paar keer goed 'in the picture' praten en het negatieve imago dat ze tijdens Paars II en Balkenende II hebben opgebouwd afschudden.![]()
Hier in Friesland heeft het CDA de jongste kandidatenlijst. Een tiener, drie twintigers en twee dertigers. Keuze genoeg dusquote:Op woensdag 7 maart 2007 18:48 schreef freako het volgende:
N-Holland, CDA no.16 Chantal van den Berg. Ik heb geprobeerd op een jongere te stemmen, zij kwam nog het dichtste in de buurt. 33 jaar..
Ik zie net dat CDA NH ook iemand van 32 heeft, op plaats 4. Niet goed zitten kijken dus.quote:Op woensdag 7 maart 2007 18:49 schreef Jurgen21 het volgende:
[..]
Hier in Friesland heeft het CDA de jongste kandidatenlijst. Een tiener, drie twintigers en twee dertigers. Keuze genoeg dus![]()
quote:Op woensdag 7 maart 2007 18:55 schreef freako het volgende:
[..]
Vind ik die Van den Berg toch leuker:
D66 steunde de huurliberalisatie niet. Ze hebben tegen gestemd.quote:Op woensdag 7 maart 2007 18:42 schreef rebel6 het volgende:
[..]
Zou alleen het imago een rol spelen?
Of misschien toch ook de politieke keuzes van D66?
Ze steunden de huurliberalisering en nu steunen ze weer het generaal pardon voor economische vluchtelingen.
Tja, dan lopen zowel linkse als rechtse kiezers weg. D66 heeft best goede standpunten maar maken soms erg vreemde keuzes.![]()
Ze zijn in principe niet tegen huurliberalisatie. Maar het huidige aanbod laat dat gewoon niet toe. Dus zijn ze tegen. Pragmatisme enzoquote:Op woensdag 7 maart 2007 19:09 schreef Visitor1982 het volgende:
[..]
D66 steunde de huurliberalisatie niet. Ze hebben tegen gestemd.
Precies. D66 wil eerst dat er veel meer woningen worden gebouwd en dat de mensen die moeilijk aan een geschikte woning kunnen komen (sociaal zwakkeren, maar ook studenten) worden ontzien. Daar wilde de VVD toen niks van weten (het CDA ook niet). En dus stemde D66 tegen.quote:Op woensdag 7 maart 2007 19:14 schreef Kabouter_Krulleput het volgende:
[..]
Ze zijn in principe niet tegen huurliberalisatie. Maar het huidige aanbod laat dat gewoon niet toe. Dus zijn ze tegen. Pragmatisme enzo![]()
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |