Geen idee, ik dacht dat NCAA Football / Madden deels speelbaar waren, maar dat is vast niet wat je vind "vette game"quote:Op donderdag 11 mei 2006 17:28 schreef kulandra het volgende:
Is er nou nog echt vet nieuws van de PS3 na die toch ietwat teleurstellende (imo) persconferentie naar buiten gebracht? Dus echt ff een vette game met ook playable stukken waar mensen van onder de indruk zijn? MS en Nintendo brengen toch iedere dag weer wat titels naar buiten :S
Met component is ook weinig mis, toch?quote:Op donderdag 11 mei 2006 18:18 schreef jap85 het volgende:
Ik had opzich niet zon probleem met die goedkope versie gehad (WiFi en 60 gig kan me gestolen worden) maar het gebrek aan een HDMI poort is onvergeeflijk. Net alsof dat zoveel kost om erin te zetten.. Wat is nu eigenlijk de HD uitgang? alleen component ofzo? Betaal straks gewoon 100 euro extra omdat ik een normale uitgang op mn console wil..
Ik ga dat ding bij de launch zeker niet halen, zijn toch nog ZAT ps2 games die ik nog moet spelen en zoveel tijd om te gamen heb ik toch niet (helaas).
In principe niet, maar HDMI is beter en dan heb je het gevoel dat je niet het optimale eruit haalt.. En wat zal het Sony nou eigenlijk kosten om hem er gewoon standaard in te zetten? Een paar euro misschien, het is gewoon pure geldklopperij.quote:Op donderdag 11 mei 2006 18:19 schreef H.Flick het volgende:
[..]
Met component is ook weinig mis, toch?
Ik haal sowieso wel de dure versie, maar ik heb mijn Xbox 360 nu via component aangesloten en dat ziet er super uit.
L2 en R2 zijn sowieso triggers geworden, dat is al heel wat. Ik vind het alleen jammer dat de analoge sticks weer op 1 rij zitten. Waarom leert men niet van de Xbox controller?!quote:Op donderdag 11 mei 2006 18:52 schreef ScienceFriction het volgende:
Is er nou veel verschil met het design van de controller van de PS2 en de PS3 of hebben ze er echt helemaal niets aan veranderd qua uiterlijk?
En als je de ps controller gewend bent spelen die andere weer kutquote:Op donderdag 11 mei 2006 18:59 schreef Hellrazor het volgende:
dat vind ik idd ook erg vervelend want die analoge dingen van de ps2 spelen echt voor geen meter als je de NGC of xbox(kleine) controller gewent bent
Scroll even naar boven, staat allemaal in de nieuwe OP.quote:Op donderdag 11 mei 2006 18:52 schreef ScienceFriction het volgende:
Is er nou veel verschil met het design van de controller van de PS2 en de PS3 of hebben ze er echt helemaal niets aan veranderd qua uiterlijk?
Inderdaad... als je die anderen gewend bent. Ikzelf speel al acht jaar met het Dual Shock ontwerp en ik kan niet goed overweg met de controllers van Sony's concurrenten. Niet omdat ze slecht zijn, maar omdat ik ze gewoon niet gewend ben.quote:Op donderdag 11 mei 2006 18:59 schreef Hellrazor het volgende:
dat vind ik idd ook erg vervelend want die analoge dingen van de ps2 spelen echt voor geen meter als je de NGC of xbox(kleine) controller gewent bent
Ik krijg altijd kramp van de dual shock en cube controllerquote:Op donderdag 11 mei 2006 19:24 schreef disjfa het volgende:
[..]
En als je de ps controller gewend bent spelen die andere weer kutJeetje zeg.
Mischien moeten console makers een universele controller maken zodat niemand erover kan zeuren
De ps controllers zijn toch beter.
Ik krijg altijd pijn in mn vingertopjes van mn dreamcast.quote:Op donderdag 11 mei 2006 19:42 schreef Tain het volgende:
[..]
Ik krijg altijd kramp van de dual shock en cube controller
quote:Op donderdag 11 mei 2006 19:45 schreef disjfa het volgende:
[..]
Ik krijg altijd pijn in mn vingertopjes van mn dreamcast.
GEWOON DOORZETTEN MIETJE! De pijn houd vanzelf op als je er vaak zat mee speelt. Hieruit blijkt dat je niet genoeg gametTssk.
Nou je 3 generaties, de eerst ps1 controller verschilde toch nog wel wat met de ps2 controller. En waarom zou je aan iets dat goed werkt veel veranderen? Het is waarschijnlijk wel een beetje een kwestie van smaak maar ik vind die ps2 controller echt wel het lekkerst spelen van allemaal.quote:Op donderdag 11 mei 2006 19:07 schreef Xrenity het volgende:
imo hadden ze beter bij de 'banaan' kunnen blijven en dáár eventueel tilt sensors in kunnen stoppen.
3 generaties bijna dezelfde controllerkom op.
Waarom bijvoorbeeld nog steeds de D-pad op de 'main' plaats, ipv een analoge stick?
Ik ook wel... sterker nog, ik vind het totaalplaatje nog wel erg veel op de (eerste generatie) PS2 lijken!quote:Op donderdag 11 mei 2006 19:53 schreef SToRM81 het volgende:
En ik vind het design van de boomerang veel beter bij de PS3 passen dan de controller waar ze nu voor gekozen hebben
Dat chrome randje zit inderdaad alleen op de 60GB versie (zoals je zelf gepost heb), maar ik vind 'm ook minder glimmen.quote:Op donderdag 11 mei 2006 20:04 schreef SToRM81 het volgende:
Ik vind het wel super dat ze voor de zwarte gekozen hebben, echt een mooi ding om te zien zoAlleen lijkt ie wel minder te glimmen en ik zie de chrome randjes nietmeer.
Wat een... verrassing!quote:Op donderdag 11 mei 2006 20:12 schreef Notorious_Roy het volgende:
Ik ga een PS3 kopen.
@ Launchquote:
Dat is serieus een verrassing!quote:Op donderdag 11 mei 2006 20:53 schreef Notorious_Roy het volgende:
@ Launch
quote:Op donderdag 11 mei 2006 21:04 schreef H.Flick het volgende:
Ik ga ook sowieso een PS3 @ launch kopen. Maar dat komt gewoon omdat ik niet spoor. En omdat ik die PC-award wil winnen aan het eind van het jaar.
Ik een PSThree.quote:Op donderdag 11 mei 2006 20:12 schreef Notorious_Roy het volgende:
Ik ga een PS3 kopen.
Geen idee. En eigenlijk boeit het ook niet echt. De CPU+GPU in m'n laatste generatie PS2 zijn veel kleiner en energiezuiniger dan die in m'n eerste generatie PS2, maar de games draaien gewoon hetzelfde.quote:Op donderdag 11 mei 2006 21:05 schreef SToRM81 het volgende:
Gaat de Cell bij launch nou al op 65nm zitten of ga ik daar een tijdje voor moeten wachten?
Waarom zou je daarover twijfelen? Hij wordt wereldwijd gereleased en is regiovrijquote:Op donderdag 11 mei 2006 21:11 schreef H.Flick het volgende:
Ik twijfel nog wel of ik een US of een Europese PS3 ga kopen.
Oh, dat-ie regiovrij is wist ik nietquote:Op donderdag 11 mei 2006 21:12 schreef Tain het volgende:
[..]
Waarom zou je daarover twijfelen? Hij wordt wereldwijd gereleased en is regiovrij
Hoezo zou je nog een US PS3 kopen?quote:Op donderdag 11 mei 2006 21:11 schreef H.Flick het volgende:
Ik twijfel nog wel of ik een US of een Europese PS3 ga kopen.
Denk dat je een stuk duurder uit bent door vervoerskosten en belasting, de PS3 zelf weegt al 5 kiloquote:Op donderdag 11 mei 2006 21:14 schreef P-Style het volgende:
[..]
Hoezo zou je nog een US PS3 kopen?Het apparaat is regiovrij en ze launchen op dezelfde dag!
Dus tenzij je per se Regio 1 DVD's en BD's wilt kijken hoef je geen Amerikaanse te kopen. En ik denk dat de prijs uiteindelijk ook niet veel scheelt als je vervoerstkosten en tax meerekent. Bovendien krijg je straks weer gedoe met die voeding.
Wat Tain zegt dus...
Dat is ook weer zo ja.quote:Op donderdag 11 mei 2006 21:10 schreef P-Style het volgende:
[..]
Geen idee. En eigenlijk boeit het ook niet echt. De CPU+GPU in m'n laatste generatie PS2 zijn veel kleiner en energiezuiniger dan die in m'n eerste generatie PS2, maar de games draaien gewoon hetzelfde.
Verwacht maar genoeg verschillende revisies bij de PS3 straks (steeds zuinigere hardware, grotere HDD's, kleiner ontwerp, enz.) de vraag is alleen of je daar ook op wilt wachten.
Lol, de boomerang is niet meer.quote:Op donderdag 11 mei 2006 21:36 schreef Cheiron het volgende:
Ik zie echt niet hoe je die boomerang vast had moeten houden hoor. VOlgens mij staan je ellebogen dan helemaal naar buiten.
Damn, en ik maar denken dat hij iets gemist had.quote:Op donderdag 11 mei 2006 23:57 schreef truStie het volgende:
Dat weet ie wel.. hij zegt ook "had moeten" .. Omdat sommige mensen zeggen dat ze bij die boomerang hadden moeten blijven
quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |