Wij zitten wel een beetje op hetzelfde level vanavond geloof ikquote:Op zondag 12 februari 2006 01:01 schreef MandyD1985 het volgende:
joa vasteloavend is zeer veul sjpass maken hahaha;)
Die is lachen!! Iemand gisteren toevallig ook naar praatjesmakers gekeken? Over de koekkoeksklok?quote:
?????quote:Op zondag 12 februari 2006 01:02 schreef PC eend het volgende:
[..]
Wij zitten wel een beetje op hetzelfde level vanavond geloof ik![]()
ja ikke heb praatjesmakers gekeken, ik kijk het altijd als ik kan. ja met die klok...ik vond het helemaal geweldig...ciong koekkoek hhahahahaquote:Op zondag 12 februari 2006 01:03 schreef tann het volgende:
[..]
Die is lachen!! Iemand gisteren toevallig ook naar praatjesmakers gekeken? Over de koekkoeksklok?![]()
Waar is Peter PBan eigenlijkquote:Op zondag 12 februari 2006 01:02 schreef LekkerSimpel het volgende:
Het zou mooi zijn als we vrijdag deel 28 hebben, als Tanja 28 wordt
IKKe, dat kind was echt zooo grappig ik lach in een deuk.quote:Op zondag 12 februari 2006 01:03 schreef tann het volgende:
[..]
Die is lachen!! Iemand gisteren toevallig ook naar praatjesmakers gekeken? Over de koekkoeksklok?![]()
ja was echt geweldig.....ik heb ook dubbel gelegen...maar kinderen zijn zoo geweldig...zo spontaan..quote:Op zondag 12 februari 2006 01:05 schreef Briejtjuh het volgende:
[..]
IKKe, dat kind was echt zooo grappig ik lach in een deuk.![]()
ciong koekkoek 1, coing koekkoek 2quote:Op zondag 12 februari 2006 01:04 schreef MandyD1985 het volgende:
[..]
ja ikke heb praatjesmakers gekeken, ik kijk het altijd als ik kan. ja met die klok...ik vond het helemaal geweldig...ciong koekkoek hhahahaha
Die is naar vuurzee aan het kijkenquote:Op zondag 12 februari 2006 01:04 schreef PC eend het volgende:
[..]
Waar is Peter PBan eigenlijk
Of is dat een domme vraag
ciong koekkoek 3, ciong koekkoek 4...........ciong koekkoek 12...quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |