Ja natuurlijk!quote:Op maandag 9 januari 2006 14:16 schreef teigan het volgende:
Octopussy, ik heb jou daarna ook nog gezien hoor...
In de sauna toch? Of zit ik nou zo ongelooflijk fout??
quote:Op maandag 9 januari 2006 14:36 schreef teigan het volgende:
Ik ben alleen maar meegeweest naar Den Haag en naar Zuidwolde...
Den Haag waren best veel mensen en Zuidwolde juist weer niet...
Maar het zal vast de leeftijd zijn he bij jou..
Best wel ja.... Ik dacht nl. dat jij een x aantal jaren ouder was dan mij.....quote:
Wehehehequote:Op maandag 9 januari 2006 15:35 schreef teigan het volgende:
[..]
Best wel ja.... Ik dacht nl. dat jij een x aantal jaren ouder was dan mij.....
![]()
![]()
Dus dan ligt het bij mij ook gewoon aan de leeftijd
Tegen die tijd hoop ik kinderen te hebben, en schuif ik daar de schuld op af..quote:Op maandag 9 januari 2006 15:50 schreef Rewimo het volgende:
Hoe moet dat dan als jullie zo oud zijn als ik nu?
Nee, Maeghan kan juist NIET op zaterdag.quote:Op maandag 9 januari 2006 12:40 schreef Pandorah het volgende:
Even in lijstje van maken wie wanneer kan:
4/5 februari: teigan, Pandorah, Faithy, Rewino (za)
11/12 februari: teigan, Pandorah, Beessie-Jen (zo), Rewimo (za), Faithy, Ymme
18/19 februari: teigan, Pandorah, Beessie-Jen (zo), Rewimo (za), Faithy
25/26: teigan, Pandorah (ovb), Ymme
4/5 maart: teigan, Pandorah, Beessie-Jen (zo)
Meaghan, Levitation & Marchien hebben voorkeur voor de zaterdag.
Het ziet er naar uit dat op 11 feb dus de meeste mensen kunnen![]()
Ai, foutje in het overzicht geslopen... Maar even het overzichtje weer voor de volledigheid:quote:Op maandag 9 januari 2006 17:43 schreef Maeghan het volgende:
Nee, Maeghan kan juist NIET op zaterdag.
Ach ja, natuurlijk... dat heb je dat je daaraan niet denkt als je zelf geen kinderen hebt...quote:Op maandag 9 januari 2006 21:32 schreef Rewimo het volgende:
Ik dacht al dat het geen probleem zou zijn om mijn zoontje mee te nemen, maar als het een zondag wordt, en hij moet de volgende dag weer naar school, dan wordt het voor hem veel te laat. Hij is pas 5Maar in zo'n geval probeer ik of hij die dag naar oma kan en dan kan hij daar ook slapen.
dit restaurant ligt een flink eind uit het centrum hoor! niet af te lopen in elk geval.quote:Op woensdag 11 januari 2006 19:14 schreef Pandorah het volgende:
Of we kunnen gaan bbknoeien. Is nog in de binnenstad ook (de winkelstraat toch?): http://www.gonzales.nl/.
En ¤ 4,50 voor parkeren per dag is nog een koopje in vergelijking ik met Utrecht (waar ik woon) gewend ben.... Kan je trouwens bij de dierentuin in de avond ook nog parkeren (bij artis kan dat namelijk)?
Ja ik wil nou ook wel eens de gezichten, achter de icoon'tjes zien.quote:Op zondag 15 januari 2006 22:52 schreef Beessie-Jen het volgende:
haha ja vast leuk, maja mijn vriend moet werken, dus vind ik wel jammer .. maar gaan er echt een leuke dag van maken. Ik ben heel nieuwsgierig hoe iedereen in het echt is!
Ik ben 20quote:Op maandag 16 januari 2006 10:29 schreef ymme het volgende:
[..]
Ja ik wil nou ook wel eens de gezichten, achter de icoon'tjes zien.
Maar het blijft niet weg, dat ik het wel dood eng vind. Niemand die ik ken. Kom je zo tussen te vallen op z'n dag.Ik ben denk ik wel een van de jongste van het stel (21) of heb ik dit helemaal mis.. zeg het me dan meteen.
![]()
Normaal ben ik nooit zo verlegen, maar ik denk dat ik dat 18 februari wel zal zijn.![]()
Oh wat dom. Ik dacht echt dat jullie allemaal ouder waren hoorquote:Op maandag 16 januari 2006 12:51 schreef Faithy het volgende:
[..]
Ik ben 20dus de jongste ben je niet
![]()
Tja, het scheelt ook niet veel meer. Ik word a.s. donderdag 27...quote:
Heejquote:
Allemaal naar Isa!quote:Op maandag 16 januari 2006 13:40 schreef Isabeau het volgende:
Ja, dat zou ook kunnen, kunnen we de kosten delen. Ik woon aan de Veenluydenstraat bij het kanaal in de buurt.
Wat lief!quote:Op maandag 16 januari 2006 13:43 schreef Faithy het volgende:
Allemaal naar Isa!
(mijn nicht heeft haar dochtertje Isa genoemd![]()
, moest meteen aan jou denken)
Isabeau is dus je nickname. En je echt naam in het sociale leven is Saskia.quote:Op maandag 16 januari 2006 13:44 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Wat lief!Toen ik in het ziekenhuis op gynaecologie bezig was werd er ook een meisje geboren en die noemden ze Isabeau
Tsja, het is dan een beetje raar om uit te roepen "zo heet ik ook!' als je je net als Saskia hebt voorgesteld
![]()
En jij bent altijd welkom![]()
ja vandaar dat ik je graag meeneem. Vriendlief heeft ook een giga-hekel aan die bus richting Emmen haha.quote:Op maandag 16 januari 2006 13:43 schreef Isabeau het volgende:
Ja, leuk!Ook een stuk gezelliger dan in die "sight-seeing-Drenthe" bus die het presteert om in een 1 uur naar Emmen te rijden via alle kleine plaatsjes die er maar bestaan.
Ik neem die ook mee.quote:Op maandag 16 januari 2006 13:48 schreef Beessie-Jen het volgende:
[..]
ja vandaar dat ik je graag meeneem. Vriendlief heeft ook een giga-hekel aan die bus richting Emmen haha.
En ik rij dagelijks naar Emmen in 20 tot 25 minutendus dat scheelt weer.
krijg steeds meer zin de meet
zal mijn fototoestel in elk geval meenemen!
(altijd leuk in de dierentuin).
Nou ja zeg. Ik was bijna een van de eerste.quote:Op maandag 16 januari 2006 14:09 schreef teigan het volgende:
Wie komen er nou eigenlijk precies?
Ik ga ff lijstje maken hoor:
teigan (ws. met vriendje, als er meer vriendjes komen)
Pandorah met vriendje
Beessie-Jen
Rewimo met Christan
Faithy
Octopussy
Levitation
Marchien (?)
Isabeau met Atrimar
Dat wordt een hele club zo zeg
Ja dat klopt. Maar aan mij latere post was het toch wel duidelijk dat ik wel meeging.quote:Op maandag 16 januari 2006 14:25 schreef teigan het volgende:
ik heb het al veranderd Rewimo
ennuh ymme, ik wist het van jou niet zeker, in het begin zei je nl. dat je de 18de helemaal niet kon
Maakt toch ook niets uit joh.quote:Op maandag 16 januari 2006 14:28 schreef teigan het volgende:
zover heb ik niet gelezen denk ik...
ik heb het ff snel in elkaar geprutst
Nee, ik ben niet zo dol op ziekenhuizen. Ik doe waarschijnlijk mijn laatste keuze co-schap nog wel in een ziekenhuis (misschien Hoogeveenquote:Op maandag 16 januari 2006 13:50 schreef Beessie-Jen het volgende:
ff offtopic : je studie isabeau: wat ga je daar uiteindelijk mee worden enzo? ga je ook het ziekenhuis in? (zie dat je er al een bijbaan hebt?)
Als ik (nog) op jouw route had gewoond, zou ik het best aandurven, hoor.quote:Op dinsdag 17 januari 2006 09:29 schreef Faithy het volgende:
geen mensen verder die met mij mee durven rijden
Waarvandaan ook alweer?quote:Op dinsdag 17 januari 2006 09:29 schreef Faithy het volgende:
geen mensen verder die met mij mee durven rijden
Dat is natuurlijk wel aardig wat goedkoper.. en ik zit met de tram natuurlijk zo bij jouw huisquote:Op dinsdag 17 januari 2006 10:46 schreef octopussy het volgende:
Yppy dit is de route die ik zou rijden, kijk maar even of het handig is voor je om mee te rijden:
route
Bijna 2,5 uur rijden![]()
Ik wist niet dat het nog zo ver weg was![]()
ik dacht dat Emmen ergens in de flevopolder lag....
heeft mijn topokennis me weer eens in de steek gelaten.![]()
Faithy misschien kunnen wij wel samen rijden (ik heb dus een clio ter beschikking met gratis benzine).
Isabeau je ziet er jonger uit dan 30 vind ik![]()
Hierden? Nóóit van gehoordquote:Op dinsdag 17 januari 2006 10:47 schreef Pandorah het volgende:
Enne: die sauna => voorstel de 25e in Hierden (bij Harderwijk). Octopussy had een linkje in een van haar eerdere post hier neergezet. Dus saunaliefhebbers, roept u maar...
Vorig jaar zat Putten tot het allerlaatst vol, anders waren we daar naartoe gegaan ipv naar Amersfoort.quote:
Dat was waar ook! Dit keer maar op tijd bellen dan (een maand van te voren ofzo)quote:Op dinsdag 17 januari 2006 11:12 schreef Isabeau het volgende:
Vorig jaar zat Putten tot het allerlaatst vol, anders waren we daar naartoe gegaan ipv naar Amersfoort.
Je hebt gelijk. We kunnen het beste zo snel mogelijk bellen als we eenmaal weten wie er allemaal meegaan. Anders maar even degenen (octopussy, Yppy, Liejannuh denk ik) die de vorige keren bij waren even mailen of ze kunnen de 25e.quote:Op dinsdag 17 januari 2006 11:16 schreef Isabeau het volgende:
Nou ja, als we nu besluiten dat we 25 maart gaan dan kunnen we ook nu bellen. Mocht de datum wijzigen dan kunnen we dat altijd nog proberen te veranderen.
Precies, dan bellen we gewoon voor 6 personen door. Wordt dit anders, dan geven we dat netjes door. Wil jij ze mailen want ik ben er vanavond niet en nu zit ik op kantoor? Ik bel Putten zo welquote:Op dinsdag 17 januari 2006 11:26 schreef Isabeau het volgende:
En als we met minder gaan dan opgegeven, dan bellen we dat gewoon netjes weer door![]()
Ik vanaf zwollequote:Op dinsdag 17 januari 2006 12:23 schreef Levitation het volgende:
Als ik om 11.00 (trein komt aan om 11.03) in Emmen moet zijn, moet ik om 7.10 uur (!!) op mijn fiets zitten. Ik moet een half uur fietsen naar het station, vervolgens 3,5 uur met de trein.
Maarja, later afspreken is ook niet echt handig... 11 uur is goed. Zorg wel dat ik de vrijdag er voor op tijd in bed lig. (Of ik slaap wat bij in de trein)
Oja, dit is mijn treinschema:
07.38 v Eindhoven -> 08.29 a Utrecht
08.53 v Utrecht -> 09.07 a Amersfoort
09.10 v Amersfoort -> 09.46 a Zwolle
10.03 v Zwolle -> 11.03 a Emmen
Wie rijdt er, en vanaf waar, mee?![]()
Dat denk ik inderdaad ook.quote:Op dinsdag 17 januari 2006 12:50 schreef Rewimo het volgende:
Levitation, we moeten elkaar in Amersfoort tegen kunnen komen dus
quote:
Gezellig, op elk station pik ik iemand op.quote:Op dinsdag 17 januari 2006 12:31 schreef Pandorah het volgende:
Ik woon in Utrecht dus ik zal vanaf Utrecht in de trein zitten.
Wow, wat een geluk dat we nu gewoon een datum hebben geprikt. Laat ik eens kijken of ik ook kanquote:Op dinsdag 17 januari 2006 12:16 schreef Pandorah het volgende:
Ik heb gebeld en was gelijk de laatste die op de lijst kon worden gezet. De actie gaat na 31 maart ook nog door vertelde ze me. Voor de saunagangers: 25 maart in Beautyfarm Sauna Drome in Putten. Ik heb gereserveerd voor 6 personen voor het lunchbuffet. Als we in de avond willen eten, kunnen we dat veranderen.
Wie gaan er mee tot nu toe?
Isabeau
Pandorah
Het handigste is om af te spreken dat je in de voorste of in de achterste tweedeklascoupé gaat zitten.quote:Op dinsdag 17 januari 2006 14:29 schreef Levitation het volgende:
Gezellig, op elk station pik ik iemand op.![]()
We moeten tzt maar wat afspreken over hoe we elkaar vinden in de trein.![]()
Ja, hoi!quote:Op dinsdag 17 januari 2006 17:07 schreef Pandorah het volgende:
Gezellig![]()
Dus wie gaan er mee naar de sauna op 25 maart:
- Isabeau
- Octopussy
- teigan (ovb)
- Pandorah
- YPPY(te mailen om vragen of ze kan?)
- Liejannuh(te mailen om vragen of ze kan?)
- Riann(te mailen om vragen of ze kan?)
Ik heb trouwens 3 kaarten vol + 1 zegeltje over![]()
tuurlijk durf je wel!quote:Op woensdag 18 januari 2006 20:21 schreef Faithy het volgende:
ik wil misschien wel mee naar de sauna.. al weet ik niet of ik durf enzo... en of ik kan..
ik hou mn optie nog wel even open.. als dat kan
dat voordeel ben ik al weer kwijt door naar Putten heen en weer te treinen.quote:Op donderdag 19 januari 2006 14:31 schreef Pandorah het volgende:
marchien: die sauna is niet duur omdat het een sauna is die meedoet aan de optimel actie (2 voor de prijs van 1). Dus de kosten schelen weer een beetje.
Ik ben woensdag geweest zonder camera en baal er idd van dat ik een paar onvergetelijke momenten niet heb vastgelegdquote:Op vrijdag 20 januari 2006 11:05 schreef Rewimo het volgende:
Ik benut de gelegenheid ook meteen om foto's te maken hoor, ik kan niet door een dierentuin lopen zonder een camera in mijn handen. Dan loop ik de hele dag te balen dat ik 'm niet bij me heb omdat die beestjes er allemaal zo leuk bijstaan/liggen/lopen
Ik kan wel rondleidenquote:Op vrijdag 20 januari 2006 11:03 schreef Pandorah het volgende:
Als we met zovelen zijn, is het misschien wel leuk om een rondleiding te regelen als die gratis is?
Ik kan het niet terugvinden op de site maar vriendje en ik zijn ooit eens tegen een rondleider aldaar opgebotst (dat krijg je he, rondleiders trekken elkaar aan)...
Ik ben wel een goede navigator.quote:Op vrijdag 20 januari 2006 11:11 schreef Riann het volgende:
Levitation: ik begreep dat jij in eindhoven woonde we kunnen samen rijden als je wilt?????? mail me maar rian_92@hotmail.com als je een goede navigator bent![]()
is goedquote:Op vrijdag 20 januari 2006 11:35 schreef Levitation het volgende:
[..]
Ik ben wel een goede navigator.Emmen krijg ik wel gevonden.
Woon trouwens niet in Eindhoven, maar in Waalre. Maar da's een detail.![]()
Ik wil trouwens ook wel rijden, alleen als ik in mijn eentje ga neem ik liever de trein. (Ivm in slaap vallen enzo) Ik mail je wel even.
Aangepast met dat vriendjequote:Op vrijdag 20 januari 2006 11:34 schreef teigan het volgende:
Pandorah, ik ga zonder vriendje hoor..
Ik heb ook al even gekeken naar een rondleiding oid, maar ik vrees dat we dan met 20 personen moeten zijn.. Of ze moeten ons bij een andere groep in kunnen proppen, we kunnen het natuurlijk altijd even proberen
You've got mail...quote:
Ik moet nog even met mijn vriendje-lief overleggen of hij ook mee wil. Hij reageerde niet bijster enthousiast toen ik 't er laatst over had, maar toen had hij ook nog een jet-lag van 'n reisje naar de VS.quote:Op vrijdag 20 januari 2006 11:40 schreef Pandorah het volgende:
[..]
Aangepast met dat vriendje
Ik zag het net op de site mbt groepen en rondleidingen...
Ik heb ze gewoon maar gemaild met die vraag van rondleidingen want in Artis en Blijdorp geven ze voor kleinere groepen ook rondleidingen maar het kan zijn dat ze het in Emmen anders geregeld hebben.
Ik ben niet zo'n fan van onbeperkt eten restaurants als ik maar een kleine portie ga/wil eten.quote:Op vrijdag 20 januari 2006 13:24 schreef teigan het volgende:
Eerder werd geloof ik Gonzalez al voorgesteld, dat is zo'n BBQ restaurant..
MAarja, ik weet niet wat voor prijs we in gedachten hadden..
Gonzalez is exclusief drank en toetje al 18.95 per persoon..
Dit vind ik geweldig.quote:Op vrijdag 20 januari 2006 13:24 schreef teigan het volgende:
Eerder werd geloof ik Gonzalez al voorgesteld, dat is zo'n BBQ restaurant..
MAarja, ik weet niet wat voor prijs we in gedachten hadden..
Gonzalez is exclusief drank en toetje al 18.95 per persoon..
Bij een Chinees kun je zoveel dingen kiezenquote:Op vrijdag 20 januari 2006 13:19 schreef teigan het volgende:
Centrum lijkt mij ook het fijnst eigenlijk, anders weet ik helemaal niet waar ik naartoe moet lopen..
Wat betreft eten, ik zal nog even vragen aan iemand die vaker in Emmen komt..
Ik heb er een keer bij een chinees/indisch restaurant gegeten, was heerlijk, maar ws. te pittig voor de geopereerde persoon onder ons...
quote:Op vrijdag 20 januari 2006 13:41 schreef Rewimo het volgende:
We wandelen eerst tot we erbij neervallen. En dan mag die Chinees best hoor
Ik heb dus nog nooit iets achter de schermen gezien, bij een dierentuin. Vandaar dat ik bijna alles best vind. Zolang het maar interesanten beesten zijn.quote:Op vrijdag 20 januari 2006 13:45 schreef Isabeau het volgende:
Ik vind de kosten voor de rondleiding prima als we die verdelen.
Maar de meeste verblijven ken ik al wel achter de schermen, behalve het verblijf van de mantelbavianenDan ging je geloof ik met een bootje naar het eilandje van de ringstaartmaki's en daar zou ergens een ingang onder de grond zitten. Het verblijf van de apen ligt namelijk onder de grond, maar daar ben ik nog nooit geweest.
Ik vind nog steeds een kijkje in de keuken een leuk ideeTenzij iemand anders een ander leuk idee heeft.
Inderdaad, het laatste weekend van Februari.quote:Op vrijdag 20 januari 2006 13:59 schreef Riann het volgende:
wanneer is eigenlijk carnaval laatste weekend van feb toch? hopelijk toch niet de 18e even voor de zekerheid
Ok, keuken lijkt mij een goed plan dan.quote:Op vrijdag 20 januari 2006 13:53 schreef Isabeau het volgende:
Nou, momenteel staan best veel dieren binnen en zie je de binnenverblijven sowieso al van de zebra's, de nijlpaarden en de giraffe's.
Bij de olifanten valt er weinig te zien, die staan buiten (daarbij kan je dat binnenverblijf bekijken door een glazen plaat ergens).
Wat misschien wel interessant is als er jongen zijn is het verblijf van de manenrobben. Ik stond een keer met Dennis te wachten op voedertijd, maar we waren de enigen. Kwam de verzorger (toffe man) naar ons toe en zei dat hij niet ging voeren. Dus ik keek heel beteuterd. Maar toen mocht ik in mijn eentje (oké, vriendje stond toe te kijken) de jonge manenrobben binnen voeren!! Heb een hele emmer vis zelf opgevoerd aan de schatjes![]()
En ik vind het wel een dieetclubwaardige rondleidingquote:
quote:Op vrijdag 20 januari 2006 14:03 schreef Isabeau het volgende:
[..]
En ik vind het wel een dieetclubwaardige rondleiding![]()
![]()
Hee, daar zijn wij in een hotelletje geweest dit jaarquote:Op vrijdag 20 januari 2006 14:02 schreef Riann het volgende:
Trouwens in de zomer wil ik hier in dit boerengat ook wel een meeting organiseren een wandeling door de peel boerengolf etc het is heusden gem asten. dat ligt weer bij helmond en helmond ligt weer in de buurt bij eindhoven. Het ligt niet centraal dus maar is hier intresse naar????
Doe maar en vraag of we er niet een extraatje bij mogenquote:Op vrijdag 20 januari 2006 14:14 schreef Pandorah het volgende:
Zal ik die keuken maar snel reserveren dan voordat we te laat zijn? Nu hebben we misschien nog eerste keus en ik zal wel vragen of het in de middag kan.
Ik vind het best.quote:Op vrijdag 20 januari 2006 14:14 schreef Pandorah het volgende:
Zal ik die keuken maar snel reserveren dan voordat we te laat zijn? Nu hebben we misschien nog eerste keus en ik zal wel vragen of het in de middag kan.
Gevaarlijke vleeseters.quote:Op vrijdag 20 januari 2006 14:18 schreef Isabeau het volgende:
Bij een kijkje in de keuken hoort (vind ik) ook 1 voeder demonstratie hoor(liefst krokodillen of haaien of tijgers of...
![]()
)
Mooi is het hier hequote:Op vrijdag 20 januari 2006 14:15 schreef Rewimo het volgende:
[..]
Hee, daar zijn wij in een hotelletje geweest dit jaarLekker gefietst en veel foto's gemaakt in de Grote Peel
Tnxquote:
Op de een of andere manier lijkt het alsof je daar heel veel moet etenquote:Op vrijdag 20 januari 2006 14:40 schreef Beessie-Jen het volgende:
de baseel is niet echt een aanrader vind ik.
Nogsteeds niet? Vreemd, ik zal 't nog 'ns proberen.quote:
quote:Op vrijdag 20 januari 2006 18:05 schreef Rewimo het volgende:
Wij gaan dus zometeen maar Chinees laten bezorgenDat krijg je nou van al dat gepraat over eten
Dat is goed, tot zover moet het me lukken.quote:Op vrijdag 20 januari 2006 11:51 schreef Pandorah het volgende:
O en YPPY: als je het hele stuk niet alleen wilt rijden, wil ik best meerijden vanaf Utrecht. Je hoeft daarvoor niet helemaal om te rijden want ik woon bij de splitsing A27/A28 dus je hoeft de stad niet in
Kom maar langsquote:Op vrijdag 20 januari 2006 18:20 schreef ymme het volgende:
Mag ik mee eten.
![]()
![]()
1 portie gebakken bananen graag.![]()
Dennis en ik hebben een abonnement.quote:Groepstarief
Voor groepen vanaf 20 personen geldt een tarief van ¤ 15,00 per persoon.
quote:Op dinsdag 24 januari 2006 09:20 schreef Pandorah het volgende:
De rondleiding in de keuken rond het middaguur is geregeld. Ze weten dat we van een dieetclub zijn dus wellicht krijgen we nog speciale (dieren)dieettips
.
Ik win van je! Ik heb daar ruim 15 jaar geleden eens gegeten.quote:Op vrijdag 20 januari 2006 16:37 schreef Isabeau het volgende:
Volgens mij heb ik daar ook gegeten(8 jaar terug
) Was erg goed
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |