Ja dat klopt. Maar aan mij latere post was het toch wel duidelijk dat ik wel meeging.quote:Op maandag 16 januari 2006 14:25 schreef teigan het volgende:
ik heb het al veranderd Rewimo
ennuh ymme, ik wist het van jou niet zeker, in het begin zei je nl. dat je de 18de helemaal niet kon
Maakt toch ook niets uit joh.quote:Op maandag 16 januari 2006 14:28 schreef teigan het volgende:
zover heb ik niet gelezen denk ik...
ik heb het ff snel in elkaar geprutst
Nee, ik ben niet zo dol op ziekenhuizen. Ik doe waarschijnlijk mijn laatste keuze co-schap nog wel in een ziekenhuis (misschien Hoogeveenquote:Op maandag 16 januari 2006 13:50 schreef Beessie-Jen het volgende:
ff offtopic : je studie isabeau: wat ga je daar uiteindelijk mee worden enzo? ga je ook het ziekenhuis in? (zie dat je er al een bijbaan hebt?)
Als ik (nog) op jouw route had gewoond, zou ik het best aandurven, hoor.quote:Op dinsdag 17 januari 2006 09:29 schreef Faithy het volgende:
geen mensen verder die met mij mee durven rijden
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |